Як модернізувати існуючу сонячну систему потужністю 5 кВт до 10 кВт. Модернізація сонячної системи

Як модернізувати існуючу сонячну систему потужністю 5 кВт до 10 кВт?

Якщо ви вже встановили сонячну систему потужністю 5 кВт, ви хочете оновити її до 10 кВт, то так, ви можете оновити її за допомогою наступних кроків, згаданих нижче. Також є дві можливості / умови щодо оновлення вашої існуючої системи.

Крок 1: Огляд ділянки

Огляд ділянки завжди є важливою частиною перед встановленням сонячної системи, і те ж саме вам потрібно для модернізації системи. Під час обстеження ділянки / поля інспектор на місці визначить наступні контрольні точки.

 • Наявність місця для встановлення додаткових сонячних фотомодулів потужністю 5 кВт, тип необхідного розташування.
 • Кабельні шляхи для нових сонячних фотомодулів.
 • Тип DCDB
 • Перевірка можливостей ACDB (чи можемо ми використовувати той самий з деякими модифікаціями або потрібно замінити на новий).
 • Вимоги до ЛА (чи може ЛА захистити нову зону сонячних фотоелектричних модулів чи ні)?).
 • Для попередньої оцінки BOQ, наприклад (кабель постійного струму. роз’єму MC4, необхідний матеріал для модифікації існуючої системи DCDB ACDB).

Крок 2: Проаналізуйте можливості інвертора існуючої сонячної системи

Після відвідування сайту та технічного обговорення з командою експертів Loom Solar вам потрібно переглянути вашу існуючу сонячну систему, ми припускаємо, що тут встановлена потужність інвертора в існуючій сонячній системі знаходиться на високій стороні, як зазначено в умові I.

Тепер, наприклад, одна з деталей та параметрів, що розглядаються для вже встановленої сонячної системи потужністю 5 кВт:

 • Сонячна панель: 375W, 15
 • Сонячний інвертор: 12.5 кВА
 • Сонячна батарея: 150Ah10
 • DCDB: 3-в-1-вихід
 • Провід постійного струму: 6 кв. мм. 10 кв.м.мм.
 • Заземлюючий дріт: 10 кв. мм. дріт постійного струму
 • LA:. метр

Крок 3: Специфікація інвертора

Встановлений інвертор в існуючій сонячній системі. 12.5 кВА (світиться модель Nxi) з наступною специфікацією,

(Зверніть увагу, якщо ви встановили фотомодулі з низькою вихідною потужністю, такі як 300 Вт або 375 Вт в існуючій сонячній системі, і хочете використовувати більш потужні фотомодулі, доступні на ринку, такі як Shark 440W Bifacial сонячна панель, представлена LOOM SOLAR в новій системі, то так, ви можете використовувати більш потужні фотомодулі з меншими вимогами до MC4, ніж ні. панелі, як показано на типовій схемі.

12.Сонячний інвертор 5 кВА:

Крок 4: Необхідні компоненти системи для модернізації

Компоненти Технічні характеристики
Сонячна панель Shark 440W 10
Підставка для панелі Висотна конструкція для 10 панелей
Провід постійного струму 4 кв.м. мм. 1 пара 15 мтр.
Роз’єм MC4 1-в-1-вихід, 6 шт.
ACDB 5-в-1-вихід

Крок 5: Інструкція з підключення сонячної електропроводки в існуючій системі (рядки 1-3) з новим модулем (рядки 4-5)

Вихід одного рядка буде

Напруга: 200В. 215В

Ампер: 50А. 55А

Вартість модернізації системи: від 5 кВт до 10 кВт автономної сонячної системи

Споживач, який вже має систему сонячних панелей потужністю 5 кВт з 12.Сонячний інвертор 5кВА та сонячні батареї 150Ач10, тоді йому потрібно додати наступні компоненти для модернізації сонячних систем. Середнє значення. вартість сонячної системи потужністю 10 кВт становить рупій. 3,00,000 без урахування вартості попередньої сонячної системи та монтажу.

Сонячні панелі Shark 440W. 540W 10

Модернізація системи: вартість встановлення сонячної системи потужністю 10 кВт в Індії

Оскільки необхідні компоненти для модернізації системи перераховані вище, отже, виходячи з вимог, ви можете оцінити орієнтовну вартість. Однак якщо ви модернізуєте сонячну систему потужністю 5 кВт до сонячної системи потужністю 10 кВт, то в середньому. вартість сонячної системи потужністю 10 кВт в Індії становить рупій. 35 000 до рупій. 40,000. Вона може варіюватися в залежності від потужності установки, переконливості даху, іншого обсягу монтажних робіт (електропроводка в будинку, будівельні роботи тощо).).

Потреба в просторі

Необхідні місця для 10 Nos. сонячних фотомодулів Loom Solar Shark 540Wp, сонячних панелей Shark 440W (Вт): 3.4 6.9 футів

Розподіл навантаження

Після встановлення всієї сонячної системи споживач може додати до 80% навантаження на цю сонячну систему. У деяких ситуаціях, якщо навантаження буде перевищувати 80%, сонячний інвертор покаже попереджувальне повідомлення і видасть звуковий сигнал. У цей час ми повинні вимкнути деякі навантаження, щоб інвертор ніколи не перевантажувався.

Висновок

Модернізуйте свою систему, поєднавши стару технологію з оновленими системами фотомодулів shark без жодних проблем. Також тут визначені обидві умови, якщо встановлена потужність інвертора вище, ніж немає необхідності купувати додатковий інвертор, якщо встановленого інвертора достатньо для забезпечення існуючого навантаження, то для підключення нових фотоелектричних модулів знадобиться один додатковий інвертор. Будь ласка, замовте запит на відвідування сайту на Loom solar для кращого роз’яснення та конкретних вимог.

Мануель Франко 29 травня 2023 року о 22:24

Я просто хочу сказати спасибі всім, хто підтримував мене протягом багатьох років. Мене звати Мануель Франко, Нью-Берлін, штат Вісконсін. Моя історія про те, як я виграв у лотерею Powerball 768.4M. це трохи казка. Я граю в лотерею Powerball вже 6 років, з тих пір, як мені виповнилося 18. Я купив свій перший квиток на свій 18-й день народження. Того дня мені дуже пощастило, бо я зв’язався з доктором. Одунга Майкл, щоб допомогти мені з виграшними номерами Powerball. У мене дійсно було таке чудове відчуття, що я дивився на камеру, бажаючи підморгнути їй. Я зробив лише крихітну частину цього і довірився йому. Він дав мені номери після того, як я розіграв пару інших квитків разом з ним за 10. Я перевірив свій квиток після того, як виграш з’явився в Інтернеті, і побачив, що номери були правильними, включаючи Power play. Я кричав близько 10 хвилин, тому що це було схоже на сон. Я виграв 768.4M. Ви можете перевірити мої свідчення про виграш у офіційних представників лотереї, просто здійснивши пошук за моїм іменем. Дякую, докторе Одунга. Ну, його електронна пошта odungaspelltemple@gmail.com, і ви також можете зателефонувати або написати йому на Whatsapp за номером 2348167159012, щоб ви, хлопці, могли з ним зв’язатися

 • Сонячний дах у Лакхнау
 • Сонячний дах у Чандігарху
 • Сонячний дах в Дехрадуні
 • Сонячний дах в Гуруграмі
 • Сонячний дах в Канпурі
 • Сонячний дах в Ченнаї
 • Сонячний дах в Трівандрумі
 • Сонячний дах у Бангалорі
 • Сонячний дах у Хайдарабаді
 • Сонячний дах в Коїмбаторі
 • Сонячний дах у Калькутті
 • Сонячний дах в Бхубнешварі
 • Сонячний дах у Патні
 • Сонячний дах в Ранчі
 • Сонячний дах у Гувахаті
 • Сонячний дах в Мумбаї
 • Сонячний дах в Джайпурі
 • Сонячний дах у Бхопалі
 • Сонячний дах у Райгарху
 • Сонячний дах в Ахмадабаді
 • Сонячний дах у Делі
 • Сонячний дах в Джаландхарі
 • Сонячний дах в Лудхіані
 • Сонячний дах в Амрітсарі
 • Сонячний дах у Патіалі
 • міст

Чи варто модернізувати ваші сонячні панелі?

Прогуляйтеся майже будь-яким районом, і, швидше за все, принаймні на кількох дахах ви побачите сонячні панелі, що сяють на сонці.

Третина австралійських домогосподарств. приблизно 3.2 мільйони. тепер мають власну сонячну систему, згідно з дослідженням Роя Моргана, проведеним наприкінці минулого року. За останні роки темпи впровадження сонячних панелей стрімко зросли: частка власників зросла з 14% у 2018 році до понад 32% у 2022 році.

Цей нещодавній сонячний бум далеко не перший, проте. Як пояснює Ваніка Шарма, викладач енергетики з Університету Південної Австралії, урядові стимули та щедрі “зелені” тарифи, запропоновані на початку минулого десятиліття, дали старт першій хвилі установок.

модерн, існуючу, сонячну, система, потужністю, сонячної

Найперший випадок використання сонячної енергії в житлових будинках в Австралії був у 1980-х роках, але це був унікальний випадок. Попит на сонячну енергію почався приблизно з 2001 по 2010 рік, хоча спочатку він був дуже повільним, тому надзвичайно швидке зростання фактично відбулося з 2010 по 2013 рік.

За останнє десятиліття відбулися значні зміни в технології, першою з яких є підвищення ефективності сонячних елементів і кількості сонячного світла, яке вони можуть перетворити в електрику.

На самому початку ефективність могла становити від 10% до 15%, каже Шарма. З часом ефективність покращилася, тож панелі, які доступні на даний момент, як правило, мають ефективність понад 20% з максимумом близько 25% або 26%.

Сонячні системи також збільшилися в розмірах за останнє десятиліття. Дані Австралійської енергетичної ради показують, що середній розмір сонячних систем для житлових будинків та малих підприємств зріс з 2.65 кВт у січні 2012 року до 9.54 кВт у грудні 2021 року.

Переваги модернізації сонячних панелей

З огляду на ці досягнення, домогосподарства, які встановили сонячні системи на початку 2010-х років, можуть задатися питанням, чи варто зараз переходити на більшу, більш ефективну систему. Це питання часто задають Фінну Пікоку, експерту з сонячної енергетики та засновнику SolarQuotes, і хоча він каже, що тут є ряд міркувань, є кілька простих відповідей.

Якщо ваші рахунки за електроенергію вищі, ніж ви хотіли б, це ознака того, що вам слід подумати про модернізацію вашої сонячної системи. І коли я говорю про рахунки за енергію, я не обов’язково маю на увазі лише рахунки за електроенергію. це також може включати рахунок за газ, тому що ви можете захотіти замінити газові прилади на електричні, і для цього ви будете використовувати більше електроенергії.

Інший випадок. якщо ви замовили електромобіль. Австралійські будинки можуть споживати 20 кВт-год електроенергії на день, але якщо ви купуєте електромобіль з акумулятором на 65-75 кВт-год і багато їздите, ви можете легко подвоїти споживання електроенергії у вашому домогосподарстві.

Звичайно, деяким людям доведеться просто оновити систему, якщо їхня стара система не витримає.

Очевидно, що зазвичай варто запросити хорошого інсталятора, щоб побачити, чи зможе він полагодити систему, але деякі системи на дахах настільки погані, що їм вже нічим не допоможеш. Тому набагато простіше, дешевше і краще просто знести все це і почати все спочатку, каже Пікок.

Для Хізер Клеггетт, власниці будинку в Аделаїді, енергозбереження та занепокоєння щодо ефективності її існуючої сонячної системи були основними мотивами для нещодавнього оновлення до більшої системи.

Я ніколи не думав, що моя стара система працює належним чином, і, як виявилося, це не так. Я також хотіла батарею, тому для роботи батареї мені знадобилося б більше панелей. каже вона.

Мені 72 роки, і я сподіваюся, що скоро вийду на пенсію, тому хочу бути впевненим, що коли я вийду на пенсію, я не зіткнуся з величезними рахунками за електроенергію. Я знаю, що буду проводити більше часу вдома, і я просто хочу мати можливість увімкнути світло і не турбуватися про це.

Хоча модернізація коштувала недешево, Клеггетт розглядає її як довгострокову інвестицію і захист від зростання цін на енергію. І цей крок, схоже, вже окупається, оскільки вона не має жодних рахунків за електроенергію з моменту встановлення нової системи.

Які витрати слід враховувати

Встановлення нової сонячної системи. недешеве задоволення, хоча, як пояснює Пікок, воно варіюється в залежності від розміру системи.

На даний момент люди платять близько 1.10 за ват, що в перерахунку на 10-кіловатну систему становить близько 11 000. Демонтаж старої системи також, як правило, досить дешевий, тому це може додати від 500 до 1000 гривень до вартості нової системи.

Я б просто сказав, що при інвестуванні в сонячну або акумуляторну батарею одним з найбільших ризиків є те, що якщо ви купите погану систему, яка вийде з ладу через кілька років, це зруйнує її економічність. Тож не обирайте найдешевшу систему на ринку, оскільки вона дуже рідко є найкращим варіантом.

Пікок також зазначає, що власники сонячних систем, які отримують щедрі “зелені” тарифи, можуть втратити їх, якщо вони модернізують свою систему.

Якщо ви користуєтеся одним з преміальних тарифів, термін дії яких закінчується, то в більшості випадків ви втратите його, якщо модернізуєте свою сонячну систему. Сказавши це, якщо ваша сонячна система настільки мала, що навіть з преміальним зеленим тарифом ви не задоволені своїми рахунками, я б сказав, що ви мало що втрачаєте, встановлюючи нову систему, яка насправді зменшить ваші рахунки.

Чи варта батарея того?

Що стосується Хізер Клеггетт, то домогосподарства, які хочуть перейти на новішу систему, зіткнуться з рішенням, яке вони навряд чи обмірковували десять років тому: чи варто одночасно встановлювати домашню батарею?

Протягом багатьох років через вартість батареї було важко виправдати як витрати, але, схоже, ситуація неухильно змінюється: за оцінками Ради з чистої енергії, у 2021 році по всій країні було встановлено 34 731 малу побутову батарею по всій країні. на 46% порівняно з 2020 роком.

На мою думку, вони, безумовно, перейшли від дуже довгого періоду окупності, який відлякував багатьох людей від їх купівлі, до того, що їх варто розглядати. каже Пікок. Але це більше пов’язано зі зміною тарифів на електроенергію, ніж зі зниженням фактичної вартості акумуляторів.

людей змушують перейти від стандартного тарифу, коли ви платите однакову вартість 24 години на добу, до тарифу за часом використання, коли найдешевша електроенергія буде або вночі, або вдень.

Отже, якщо ви користуєтеся тарифом, який дійсно вбиває вас у вечірній пік, а ваша батарея може заряджатися від дешевої сонячної енергії протягом дня, а потім пройти через дорогий пік, окупність батареї знижується.

Окрім того, що акумулятори допомагають домогосподарствам використовувати власну сонячну енергію, щоб уникнути дорогої електроенергії, вони також можуть забезпечити додатковий вид енергетичної безпеки. перевага, яку нещодавно виявила сама Клеггетт.

Я думаю, що нова система працювала близько чотирьох тижнів, коли у нас по сусідству вимкнули електрику. Деякі сусіди бігали і питали, чи не вимкнулося у когось світло, але у мене не вимкнулося, тому що у мене є батарея.

Що чекає на сонячну енергетику в майбутньому

Досягнення останнього десятиліття далеко не останні в сонячній енергетиці. Як пояснює Ваніка Шарма з Університету Південної Австралії, існує багато технологій, які можуть прийти до наших домівок у майбутньому.

ефективних панелей

Якщо говорити про теоретичну ефективність, то сонячні панелі на основі кремнію можуть досягати до 50%. У Національній лабораторії відновлюваної енергетики в США проводяться експерименти, які доводять, що деякі сонячні елементи можуть досягати 47.1% ефективності, але вони не є комерційно доступними.

Крім домашніх сонячних панелей, ми можемо використовувати сонячні елементи для різних цілей, які допоможуть задовольнити наші потреби в енергії. Наприклад, у майбутньому сонячна черепиця на даху може зрівнятися за ефективністю з панелями, але при цьому виглядатиме красивіше.

Ще одне застосування, яке, на мою думку, зараз досліджується в США. це сонячні вікна. Тож замість скла можна було б використовувати сонячні елементи для уловлювання енергії. Ефективність була б дуже високою, але на даний момент вартість переважає.

Отримуйте такі історії в наших розсилках.

Модернізація сонячної системи

Існує кілька способів модернізації вашої сонячної системи для досягнення ще кращих результатів та енергетичної незалежності. Ви можете вибрати один або всі варіанти, залежно від стану вашої системи та кількості додаткової енергії, яку вам потрібно згенерувати:

Замовте безкоштовне опитування!

Щоб дізнатися, скільки ми можемо допомогти вам заощадити на рахунках за електроенергію за допомогою індивідуального сонячного рішення, зв’яжіться з нашою командою експертів!

модерн, існуючу, сонячну, система, потужністю, сонячної

Додайте більше сонячних панелей

Очевидно, що це залежить від того, скільки місця у вас є для встановлення панелей, але сонячні системи, як правило, досить гнучкі, і їх можна додавати потроху, якщо це необхідно. Майте на увазі, що додавання додаткових панелей залежить не тільки від площі даху, але й від того, яку вагу може витримати дах.

Купуйте новий інвертор

Якщо ви додаєте додаткові панелі, вам, як правило, знадобиться новий інвертор у будь-якому випадку, якщо тільки ваш існуючий інвертор не є більш потужним, ніж було необхідно, коли ви його купували. Стрінгові інвертори мають середній термін служби десять років і, як правило, є найдешевшим варіантом.

модерн, існуючу, сонячну, система, потужністю, сонячної

модерн, існуючу, сонячну, система, потужністю, сонячної

Додайте сховище сонячних батарей

Сонячна батарея дозволить вам зберігати надлишкову енергію, яку виробляють ваші фотоелектричні панелі, для подальшого використання, наприклад, вночі. Це означає, що ви будете значно менше залежати від набору, встановленого Національною мережею, що допоможе вам ще більше наблизитися до повної енергетичної незалежності! Вони також гарантують, що у вас є аварійна резервна енергія, тому вам не доведеться турбуватися про втрату електроенергії під час відключення.

Додайте сонячний дивертор

За допомогою сонячного дивертора ви можете максимально використати надлишок енергії, що генерується сонячними панелями, передаючи її на ваш занурювальний нагрівач. Це, в свою чергу, зберігає гарячу воду у вашому баку для подальшого використання у кранах, радіаторах та підлогах з підігрівом.

Використовуючи всю енергію, вироблену вашими панелями, дивертор зменшує вашу залежність від електроенергії з мережі та допомагає ще більше знизити ваші рахунки за електроенергію.

модерн, існуючу, сонячну, система, потужністю, сонячної

Оновіть свою стару сонячну систему

Якщо ваша поточна сонячна система стара, неефективна і не виробляє стільки енергії, скільки повинна, можливо, настав час її переглянути та оновити. Це можуть бути добре витрачені гроші

Можливо, у вашому домогосподарстві відбулися зміни, які означають, що вам потрібно більше енергії. прибудова до будинку або сім’ї, або навіть новий дах. Можливо, ви придбали електромобіль або відчуваєте прагнення стати максимально “зеленим” та екологічним.

Якщо ваша система сонячних панелей використовує традиційний стрінговий інвертор, то всі ваші панелі будуть працювати так само добре, як і найслабша панель. Цей тип інвертора застарів і може перешкоджати роботі вашої системи.

Можливо, ви вирішили перевести свою систему з простого виробництва електроенергії на сонячне тепло, щоб зменшити витрати на гарячу воду та центральне опалення.

модерн, існуючу, сонячну, система, потужністю, сонячної

модерн, існуючу, сонячну, система, потужністю, сонячної

Скільки коштує модернізація сонячних панелей?

Ми дотримуємося політики докладання всіх зусиль для ремонту, а не заміни, тому що кожна нова сонячна панель, яка виробляється, має свій власний вуглецевий слід.

Наші інженери працювали з широким спектром сонячних панелей, вироблених багатьма виробниками, тому ви можете бути впевнені, що вони знайдуть найбільш економічне рішення вашої проблеми з сонячними панелями, якою б вона не була.

Ми можемо допомогти вам оцінити ефективність вашої системи та надати письмові пропозиції щодо того, як найкраще її оптимізувати, а також щодо витрат, пов’язаних з цим. Зателефонуйте нам сьогодні за номером 0330 124 2941.

Чи потрібна мені модернізація основної електричної панелі для переходу на сонячну енергію?

модерн, існуючу, сонячну, система, потужністю, сонячної

модерн, існуючу, сонячну, система, потужністю, сонячної

Головний електричний щит є невід’ємним компонентом електричної системи вашого будинку, який отримує енергію від комунальної компанії та розподіляє її по ланцюгах, що живлять електроприлади. Сонячні панелі вважатимуться додатковим джерелом енергії. і додаткове навантаження може призвести до короткого замикання основної електричної панелі.

Ви плануєте перейти на сонячну енергію? Ось короткий посібник про те, коли і чому вам слід модернізувати основну електричну панель.

Коли необхідна модернізація головного електричного щита?

Основна електрична панель складається з безлічі вимикачів, що направляють електроенергію в різні ланцюги по всьому будинку. Він також має один головний вимикач, який направляє живлення на інші вимикачі.

Різні ланцюги у вашій домашній електричній системі використовують різні рівні енергії. Кухонний контур може використовувати 20 ампер, тоді як контур вітальні. 60 ампер. Вимикач кожного контуру автоматично вимикає живлення цього контуру, якщо він стає перевантаженим. Головний автоматичний вимикач автоматично вимикає живлення всього будинку в разі перевантаження.

Тепер припустимо, що головний автоматичний вимикач розрахований максимум на 100 ампер, а ваші нові сонячні панелі генерують ще 100 ампер, що доводить загальне електричне навантаження до 200 ампер. Додаткове електричне навантаження призведе до відключення основного вимикача. це також може спричинити ураження електричним струмом або пожежу. дослідження показують, що старе електричне обладнання та прилади (наприклад, старі вимикачі) спричиняють близько 13% усіх пожеж у будинках.

Ось чому модернізація основної електричної панелі має вирішальне значення перед додаванням сонячних панелей. Перед встановленням сонячних панелей головний автоматичний вимикач повинен бути розрахований на 200 ампер. Однак вам може знадобитися модернізація, якщо вимикач розрахований на меншу потужність, ніж ця.

Додаткові зміни, які слід врахувати

Можливо, перед встановленням сонячних панелей вам доведеться зробити більше на додаток до модернізації основної електричної панелі. Перш за все, вам потрібно буде встановити кілька інших приладів, щоб змусити сонячні панелі працювати, включаючи кабелі, інвертори та акумулятори. Вам також може знадобитися внести ще дві суттєві зміни, залежно від особливостей вашого будинку:

Обрізка дерев

Дерева, що ростуть поруч з вашим будинком, гілки яких нависають над дахом, можуть перешкоджати сонячним променям, необхідним для генерації сонячної енергії. Обрізка цих гілок може знадобитися для того, щоб сонячні панелі потрапляли на сонячні промені в повному обсязі. Вам також може знадобитися спиляти дерево, якщо воно нависає над усім дахом.

Часткова або повна заміна даху

Сонячні панелі можуть служити до 30 років, в той час як більшість дахів мають менший термін служби. Пошкодження даху в майбутньому можуть пошкодити ваші сонячні панелі, тому життєво важливо переконатися, що дах міцний і надійний, перш ніж встановлювати панелі. Можливо, вам доведеться замінити весь дах або частину даху, що підтримує сонячні панелі.

Залишити відповідь