У надтонких шарах дослідники NREL знаходять шлях до кращих матеріалів. Надтонкі сонячні панелі

Відео: Інженери Массачусетського технологічного інституту розробляють тонкі, як папір, сонячні батареї, які можуть живити будь-яку поверхню

Надлегкі сонячні елементи виготовляються з напівпровідникових чорнил за допомогою друкарських процесів, які в майбутньому можна буде масштабувати до виробництва на великих площах.

Дослідники Массачусетського технологічного інституту розробили масштабовану технологію виробництва ультратонких, легких сонячних елементів, які можна наклеювати на будь-яку поверхню.

Будьте попереду своїх колег у галузі технологій та інженерії. Креслення

Підписавшись, ви погоджуєтеся з нашими Умовами використання та політикою Ви можете скасувати підписку в будь-який час.

Група інженерів з Массачусетського технологічного інституту розробила досить цікаве рішення для розгортання у віддалених місцях або для допомоги в надзвичайних ситуаціях: сонячні елементи з надлегкої тканини, які можуть перетворити будь-яку поверхню на джерело енергії.

Тонші за людську волосину, міцні, гнучкі сонячні елементи наклеєні на міцну, легку тканину, що дозволяє дуже легко прикріпити їх до поверхні, як наклейку.

Сонячні елементи можна ламінувати на багатьох поверхнях

Показники, що використовуються для оцінки нової технології сонячних елементів, зазвичай обмежуються їх ефективністю перетворення енергії та вартістю в доларах за ват. Не менш важливою є інтегрованість. легкість, з якою нова технологія може бути адаптована, Володимир Буловіч, завідувач кафедри нових технологій імені Фарібора Масе, керівник Лабораторії органічної та наноструктурованої електроніки (ONE Lab), директор Массачусетського технологічного інституту (MIT).нано, і старший автор, йдеться в заяві.

Легкі сонячні тканини забезпечують інтегрованість, надаючи поштовх для поточної роботи. Ми прагнемо прискорити впровадження сонячної енергії, враховуючи нинішню нагальну потребу в розгортанні нових безвуглецевих джерел енергії. продовжив він.

Ці надлегкі сонячні елементи можуть бути легко інтегровані у вітрила човна для забезпечення енергії під час плавання, наклеєні на намети і брезент, які використовуються в операціях з ліквідації наслідків стихійних лих, або застосовані на крилах безпілотників для збільшення дальності польоту, йдеться в релізі.

дослідники, nrel, знаходять, шлях, надтонкі

Надлегкі сонячні батареї важать в соту частину від звичайних

Тонкі, як папір, сонячні елементи виготовляються з напівпровідникових чорнил за допомогою друкарських процесів, які в майбутньому можна буде масштабувати до виробництва на великих площах. При вазі в одну соту від звичайних сонячних елементів, перші генерують у 18 разів більше енергії на кілограм, що є досить вражаючим показником.

Сонячні елементи були наклеєні на композитну тканину, яка важить лише 13 грамів на квадратний метр, відому як Dyneema. Ця тканина, як відомо, міцна; приклеювання сонячних модулів до листів цієї тканини призвело лише до механічно міцної сонячної конструкції.

Хоча може здатися, що простіше просто надрукувати сонячні елементи безпосередньо на тканині, це обмежило б вибір можливих тканин або інших приймаючих поверхонь до тих, які хімічно і термічно сумісні з усіма етапами обробки, необхідними для виготовлення пристроїв. Наш підхід відокремлює виробництво сонячних елементів від їх остаточної інтеграції”. пояснив Маюран Сараванапаванантам, аспірант електротехніки та комп’ютерних наук в Массачусетському технологічному інституті (MIT).

Пристрій може генерувати 730 Вт енергії на кілограм

Дослідники Массачусетського технологічного інституту виявили, що пристрій може генерувати 730 Вт потужності на кілограм, коли він стоїть окремо, і близько 370 Вт на кілограм, якщо його розмістити на високоміцній тканині Dyneema, що приблизно в 18 разів більше потужності на кілограм, ніж у звичайних сонячних елементів.

Типова сонячна установка на даху в штаті Массачусетс має потужність близько 8 000 Вт. За його словами, щоб генерувати таку ж кількість енергії, наша тканинна фотоелектрична система додала б до даху будинку лише близько 20 кілограмів (44 фунти).

Ці сонячні елементи, однак, повинні бути укладені в матеріал, який може захистити їх від навколишнього середовища.

За словами Джеремайї Мваури (Jeremiah Mwaura), наукового співробітника Дослідницької лабораторії електроніки Массачусетського технологічного інституту (MIT), поміщення цих сонячних елементів у важке скло, як це зазвичай робиться з традиційними кремнієвими сонячними елементами, зведе до мінімуму цінність нинішніх досягнень, тому в даний час команда розробляє ультратонкі пакувальні рішення, які лише частково збільшать вагу нинішніх надлегких пристроїв.

Анотація дослідження:

Тонкоплівкова фотоелектрика з функціональними компонентами порядку декількох мікрон відкриває шлях до реалізації адитивної енергії на будь-якій поверхні, що представляє інтерес, без надмірного збільшення ваги і топографії. На сьогоднішній день демонстрації такої ультратонкої фотоелектрики обмежуються невеликими пристроями, часто виготовленими на скляних підкладках з лише кількома шарами, обробленими розчином. Ми демонструємо надтонкі органічні фотоелектричні (ФЕ) модулі великої площі, виготовлені за допомогою масштабованих процесів друку на основі розчинів для всіх шарів. Ми також демонструємо їх перенесення на легкі та високоміцні композитні тканини, що призводить до створення міцних тканинно-фотоелектричних систем товщиною ∼50 мікрон, вагою менше 1 грама на одиницю площі модуля (що відповідає щільності 105 г м-2) та питомою потужністю 370 Вт кг-1. Інтеграція ультратонких модулів в композитні тканини надає механічну стійкість, що дозволяє цим фотоелектричним системам зберігати свою продуктивність навіть після 500 циклів згортання і розгортання. Такий підхід до розділення виробництва та інтеграції фотоелектрики відкриває нові можливості для повсюдної генерації енергії.

Несподівана кристалічна структура пояснює механізм обробки сонячних елементів, що довго використовувались, і натякає на те, що на нас чекають подальші відкриття нових матеріалів

дослідники, nrel, знаходять, шлях, надтонкі

Вже більше трьох десятиліть дослідники фотовольтаїки знають, що додавання однієї хімічної речовини. хлориду кадмію. створює більш ефективні сонячні елементи на основі телуриду кадмію (CdTe). Але вони не розуміли точно, чому. до цього часу. Відповідь має наслідки для матеріалознавства, які виходять далеко за межі сонячних елементів.

Світлопоглинаючі шари в сонячних елементах CdTe складаються з тонкої плівки матеріалу, приблизно в 10-100 разів тоншої за людську волосину. Багато сучасних пристроїв, від сонячних елементів до каталітичних матеріалів і телевізорів на органічних світлодіодах, покладаються на тонкоплівкові матеріали. Поверхні, на яких ці тонкі шари стикаються, або інтеейси, ще тонші. у 100 000 разів тонші за людську волосину. і відіграють вирішальну роль у функціонуванні пристроїв. Краще розуміння тонкоплівкових інтеейсів могло б покращити те, як ми виготовляємо багато різних матеріалів, але точну структуру інтеейсів в атомному масштабі часто важко вивчити.

Доведений, але незрозумілий прискорювач для сонячних елементів

У сонячних елементах CdTe електричні заряди, створені поглинутим фотоном, можуть бути захоплені і втрачені на межі розділу між світлопоглинаючим шаром і шарами, які переносять ці заряди в електричні ланцюги. Ще в 1980-х роках дослідники CdTe зрозуміли, що обробка інтеейсів в сонячному елементі невеликою кількістю хлориду кадмію (CdCl2) може зменшити втрати зарядів на інтеейсах і підвищити ефективність перетворення енергії в сонячному елементі.

Очевидно, що додавання CdCl2 кардинально змінило інтеейс. Але подальші експерименти не змогли розкрити структуру інтеейсу до атомного рівня, щоб пояснити, чому обробка CdCl2 була настільки ефективною. Цей виклик не є унікальним для сонячних елементів CdTe. Інтеейси, як відомо, важко вивчати і розуміти на атомному рівні, особливо у випадках неідеальних інтеейсів між матеріалами, які мають різну кристалічну структуру.

Моделювання пропонує нове розуміння інтеейсів

Новий підхід команди дослідників Національної лабораторії відновлюваної енергетики (NREL) та колег з Університету Халіфа, Державного університету Боулінг Грін і американського виробника сонячних панелей CdTe. компанії First Solar. розкрив деталі обробки інтеейсу CdCl2. Моделюючи поведінку окремих атомів та електронів, команда змоделювала можливі варіанти інтеейсів, оброблених CdCl2.

Щоб розрахувати електронну структуру сонячного елемента CdTe. і тим самим визначити його накопичення заряду. дослідникам спочатку потрібно було визначити атомне розташування інтеейсу CdCl2, що ніколи раніше не було зроблено для сонячних елементів CdTe. Для цього команда реалізувала алгоритм передбачення структури інтеейсів. Алгоритм почав з випадкового розташування атомів, а потім дозволив їм осісти, використовуючи метод, який називається теорія функціоналу густини для розрахунку атомних сил. Алгоритм неодноразово вносив невеликі, але реалістичні зміни в положення атомів на межі розділу, що дозволило команді виявити найнижчі за енергією (найстабільніші) структури.

SnO2/CdCl2/CdTe

дослідники, nrel, знаходять, шлях, надтонкі

Нас здивувало те, що CdCl2, який утворився на межі поділу фаз, мав іншу структуру, ніж у об’ємному матеріалі. сказав Стефан Лані (Stephan Lany), фахівець з обчислювального матеріалознавства NREL і автор статті. Він утворює 2D-структуру, яка відповідає обом сторонам інтеейсу, з граничними умовами, відмінними від тих, коли він формується самостійно. Це означає, що матеріали та структури, які ми не знаємо або не очікуємо, можуть існувати і для інших інтеейсів.

Результати дослідження, опубліковані в журналі Applied Physics Reviews, пояснюють, як обробка CdCl2 дозволяє отримати більш ефективні сонячні елементи CdTe. Плавно з’єднуючись з кристалічною структурою по обидва боки від межі розділу, CdCl2 зменшує дефекти кристалічної структури, які затримують заряди і зменшують вихід сонячних елементів. Таке розуміння має сприяти подальшому вдосконаленню сонячних елементів CdTe.

Нові дослідження свідчать про те, що на нас чекають подальші відкриття

Але Лані та його колеги-дослідники найбільше схвильовані більш широкими наслідками своїх знахідок. Структура CdCl2, змодельована на межі розділу фаз, не існує в більших об’ємних кристалах матеріалу. Ультратонкий інтеейсний шар дозволяє існувати раніше невідомій формі матеріалу з унікальними властивостями. Чи може це бути справедливим для інших матеріалів??

Мене найбільше захоплює усвідомлення того, що матеріали поводяться по-іншому, коли вони існують у вигляді атомарно тонких шарів на інших матеріалах або між ними, ніж коли вони знаходяться в об’ємі. каже Лані. Наприклад, тонкі функціональні шари на поверхні підкладки можуть набувати унікальних двовимірних кристалічних структур з властивостями, відмінними від основного матеріалу. Це може дати їм нові функціональні можливості, наприклад, в каталізі.

Дослідники NREL планують продовжувати вивчати, як матеріали поводяться на межі розділу фаз. Потенційні застосування виходять за межі фотовольтаїки і включають каталітичні матеріали, мікроелектроніку, електрохімію (наприклад, розщеплення води, яке часто використовується для отримання водню) і матеріали для детекторів.

Оскільки напівпровідникові пристрої все більше покладаються на інтеграцію різних матеріалів через інтеейси, ця розширена здатність моделювати і налаштовувати їх структури дозволить нам більш цілеспрямовано розробляти їх для кращої продуктивності, сказала Кірстін Альбері, директор Центру матеріалознавства в NREL. Такі знання можуть відкрити двері для використання більш широкого спектру матеріалів, ніж раніше вважалося практичним.

Дослідження було профінансовано U.S. Department of Energy Solar Energy Technologies Office.

Тонкоплівкова сонячна технологія (посібник)

дослідники, nrel, знаходять, шлях, надтонкі

У галузі, яка постійно розвивається, тонкоплівкові сонячні панелі є цікавим та інноваційним продуктом, який можна використовувати для ефективного перетворення сонячного світла в електрику.

На відміну від традиційних, жорстких монокристалічних або полікристалічних фотоелектричних (ФЕП) сонячних панелей, які ви, можливо, звикли бачити, тонкоплівкові сонячні елементи є тонкими і гнучкими.

Тонкоплівкові панелі, які підходять для багатьох унікальних застосувань, можуть використовуватися для виробництва електроенергії в різних випадках, коли традиційний тип сонячних панелей може бути менш ефективним.

Щоб допомогти вам зрозуміти переваги, недоліки, сильні та слабкі сторони тонкоплівкових сонячних панелей, давайте розглянемо, як вони працюють, і зануримося в деякі з найбільш захоплюючих аспектів цієї нової технології.

Визначення тонкоплівкових сонячних елементів

Тонкоплівкові сонячні панелі використовують енергію прямого сонячного світла за допомогою одного або декількох тонких шарів або тонкої плівки напівпровідникових матеріалів, розміщених на відповідній основі, такій як скло, пластик або метал.

Наприклад, калькулятори на сонячних батареях. одне з найбільш поширених застосувань тонкоплівкових елементів, з яким ви, напевно, знайомі. це калькулятори на сонячних батареях.

Тонкоплівкові сонячні елементи можуть бути виготовлені з різних матеріалів, включаючи популярні сполуки, такі як:

 • Телурид кадмію (CdTe)
 • Диселенід міді, індію та галію (CuInSe2)
 • Амоний кремній (a-Si)
 • Арсенід галію

Хоча тонкоплівкові сонячні продукти існують вже десятки років, технологія швидко розвивається, а нові ідеї постійно випробовуються і вдосконалюються. На початку 2022 року дослідники з Університету Суррея успішно збільшили рівень поглинання енергії в тонкоплівковій сонячній панелі на 25%, досягнувши нового рекорду в 21% ефективності.

Відмінності між тонкоплівковими сонячними панелями та стандартними кремнієвими сонячними панелями

Основні відмінності між тонкоплівковими сонячними панелями та стандартними кремнієвими сонячними панелями. це їх розмір, міцність та вартість. На відміну від громіздких, жорстких кремнієвих сонячних панелей, тонкоплівкові панелі тонкі, як аркуш паперу, дешевші у виробництві, транспортуванні та встановленні, і можуть бути достатньо гнучкими, щоб монтуватися на вигнутих поверхнях.

Сьогодні традиційні монокристалічні та полікристалічні фотоелектричні (ФЕП) сонячні панелі, як правило, більш ефективні та довговічні, ніж їх тонкоплівкові аналоги. З меншою ефективністю, для тонкоплівкових елементів може знадобитися більша площа поверхні, щоб перетворити таку ж кількість сонячного світла в електрику, як у стандартних кремнієвих сонячних панелей.

Проте, оскільки тонкоплівкові сонячні батареї легші та дешевші у виробництві та транспортуванні, постійний розвиток тонкоплівкових сонячних елементів дозволив цій технології отримати широке розповсюдження та світле майбутнє.

Основні матеріали для тонкоплівкових сонячних елементів

Готові до технічного прогресу? Ось детальний огляд чотирьох основних матеріалів, що використовуються сьогодні в тонкоплівкових сонячних панелях:

Сонячні панелі з амоного кремнію (a-Si)

В якості першого комерційно доступного тонкоплівкового сонячного елемента смужки амоного кремнію (a-Si) використовувалися з кінця 1970-х років. На відміну від кристалічних кремнієвих пластин, що використовуються в жорстких панелях, елементи з амоного кремнію, як правило, мають низький рівень ефективності, але все ще добре працюють при різній інтенсивності світла.

Сонячні панелі з амоного кремнію виготовляються шляхом нанесення шару амоного кремнію на скляну поверхню за допомогою хімічного осадження з газової фази (CVD). Отриманий матеріал має низьку теплопровідність, що означає, що він може поглинати більше тепла, ніж традиційні фотоелектричні елементи з кристалічного кремнію, не перегріваючись.

Незважаючи на те, що a-Si панелі дешеві у виробництві, вони мають тенденцію деградувати швидше, ніж інші типи тонкоплівкових сонячних панелей, і мають труднощі з роботою при температурі нижче нуля.

Сонячні панелі на основі селеніду міді, індію та галію (CIGS)

Як одна з найпопулярніших тонкоплівкових технологій, сонячні елементи CIGS використовують ряд шарів міді, індію, галію та селеніду для уловлювання сонячного світла та генерації електроенергії. Панелі CIGS використовують багатоступеневий процес збору та розділення електричних зарядів, що призводить до високоефективного виробництва електроенергії.

Придатні для інтеграції в будівлі та декількох різних гнучких застосувань, дослідження CIGS створили модулі з рівнем ефективності тонкоплівкових сонячних панелей до 23% і вище, що можна порівняти з традиційними сонячними панелями. Однак інтеграція міді, галію, індію та диселеніду в один простий виробничий процес зробила комерційне виробництво цієї технології складнішим і дорожчим, ніж інших тонкоплівкових елементів.

Сонячні панелі з телуриду кадмію (CdTe)

Поступаючись за популярністю лише CIGS, сонячні панелі на основі телуриду кадмію (CdTe) є ще однією тонкоплівковою технологією, яка набрала обертів за останнє десятиліття. Відомі своїм швидким і недорогим процесом розробки, сонячні панелі на основі телуриду кадмію досягли такої ж ефективності, як і традиційні кремнієві сонячні панелі, зі зниженою собівартістю виробництва.

Гнучкі та надтонкі панелі CdTe є одними з найбільш досліджених і випробуваних технологій у новому поколінні сонячної енергетики. Однак токсичність матеріалів у сонячних панелях CdTe викликає певні екологічні занепокоєння.

Сонячні панелі з арсеніду галію (GaAs)

З ефективністю до 40% в тестових умовах, сонячні елементи на основі арсеніду галію (GaAs) є ще однією давньою технологією, яка використовується в тонкоплівкових панелях. Використовуючи сильні електричні та термостійкі властивості, сонячні панелі GaAs мають вищу рухливість електронів, ніж звичайні кремнієві модулі.

Випробувані і використовувані в сонячних автомобілях як на землі, так і в космосі (наприклад, на марсоході), сонячні елементи GaAs найкраще підходять для високопотужних установок. Незважаючи на те, що їх виробництво дорожче, ніж інші тонкоплівкові технології, сонячні елементи на основі GaAs продовжують впроваджувати інновації та розширювати межі потенціалу відновлюваної енергетики.

Переваги та недоліки тонкоплівкових сонячних панелей

У порівнянні з традиційними кремнієвими сонячними колекторами, тонкоплівкові сонячні панелі мають кілька переваг і недоліків.

Переваги тонкоплівкових сонячних панелей

 • Нижча вартість: Тонкоплівкові сонячні панелі, як правило, дешевші у виробництві, ніж традиційні модулі.
 • Менша вага: Не маючи громіздких або жорстких деталей, тонкоплівкові сонячні панелі легше транспортувати і встановлювати на різних поверхнях.
 • Гнучкість: Завдяки гнучким масивам тонкоплівкові сонячні панелі можна встановлювати на вигнутих будівлях, човнах, стінах тощо.
 • Менш інвазивні: На відміну від громіздких кремнієвих панелей, деякі люди вважають тонкоплівкові панелі менш інвазивними і більш візуально привабливими, ніж великі фотоелектричні масиви.

Недоліки тонкоплівкових сонячних панелей

 • Менша ефективність: Як правило, менш ефективні, ніж традиційні панелі, тонкоплівкові установки вимагають більше місця для виробництва тієї ж кількості електроенергії.
 • Зменшена довговічність: Створені для гнучкості, тонкоплівкові сонячні панелі можуть бути більш схильні до тріщин, розривів і несправностей через погодні умови, такі як дощ або сніг.
 • Новітні технології: Випробування, виробництво і реальне застосування тонкоплівкових сонячних елементів все ще дуже обмежені в порівнянні з жорсткими фотоелектричними панелями.

Найкращі виробники тонкоплівкових сонячних батарей

Оскільки тонкоплівкова сонячна енергетика є одним з найбільш швидкозростаючих секторів індустрії відновлюваних джерел енергії, багато провідних виробників в даний час займаються розробкою тонкоплівкових сонячних продуктів. Хоча колишні провідні компанії, такі як Solar Frontier, відійшли від космосу, є ще багато тонкоплівкових сонячних компаній, за якими варто спостерігати в найближчі роки:

 • Hanergy: Hanergy. один з найбільших виробників сонячної енергії в світі, що спеціалізується на тонкоплівкових сонячних панелях. Маючи шість дослідницьких центрів у Пекіні, Сичуані, Силіконовій долині та Уппсалі, Швеція, Hanergy зробила значні інвестиції в дослідження тонкоплівкових сонячних елементів, що призвело до отримання майже 1 000 патентів у галузі нової енергетики, включаючи технологію селеніду міді індію галію (CIGS), яка досягла 21% ефективності.
 • Renogy: Завдяки широкому спектру гнучких сонячних продуктів, Renongy є компанією, орієнтованою на споживача для маломасштабного виробництва електроенергії. Сьогодні тонкоплівкові сонячні панелі можна придбати поштучно або за оптовими цінами для великих установок.
 • SunPower: Як один з найбільших виробників сонячних панелей у світі, гнучкі сонячні панелі SunPower є портативними, гнучкими та підтримуються товстою, стійкою до атмосферних впливів мідною основою. Каліфорнійська компанія в даний час продає тонкоплівкові сонячні панелі в основному для використання в дорозі в автофургонах та інших невеликих додатках.

Захоплюючі розробки в області тонкоплівкових сонячних панелей

Тонкоплівкові сонячні елементи, що мають міцну основу, створену десятиліттями досліджень і розробок, є одними з найбільш захоплюючих та інноваційних технологій, що визначають майбутнє сонячної енергетики. І хоча ми все ще можемо лише дряпати поверхню їхнього повного потенціалу, ось кілька цікавих досягнень, на які варто звернути увагу в найближчому майбутньому:

 • Дослідники зі Стенфордського університету розробили новий тип сонячних елементів, що використовують органічні молекули, які називаються перовскітними сонячними елементами, які можуть бути дешевшими і простішими у виробництві, ніж традиційні елементи на основі кремнію.
 • Аналогічно, дослідники розробляють робочу перовскітну “сонячну фарбу”, яку можна розпилювати, друкувати або фарбувати на поверхню для проведення електрики.
 • Майбутнє також чекає на тонкоплівкову фотоелектрику, інтегровану в будівлі, таку як прозорі сонячні панелі та сонячна черепиця. Як у житловому, так і в комерційному застосуванні ці технології можуть використовувати тонкоплівкові сонячні батареї для виробництва електроенергії у функціональних елементах будівлі.
 • Якщо зазирнути ще далі, то успіх тонкоплівкових сонячних панелей у космосі робить цю легку і високоефективну технологію ключовим елементом у подальшому дослідженні Галактики.

Чи варто встановлювати тонкоплівкові сонячні панелі на дах вашого будинку?

Тонкоплівкові сонячні панелі в даний час найчастіше використовуються на комерційних будівлях, де є достатньо місця, оскільки багато житлових дахів мають обмежену загальну площу. Незважаючи на це, технологічний прогрес продовжує підвищувати ефективність тонкоплівкових панелей, і їх застосування в житлових приміщеннях поступово стає більш економічно вигідним.

Існує багато плюсів і мінусів покупки гнучких сонячних панелей, і вибір на користь використання тонкоплівкових елементів повинен бути зважений в кожному конкретному випадку.

Майбутнє тонкоплівкових сонячних панелей

Завдяки універсальності та простоті використання, тонкоплівкові сонячні панелі є одними з найцікавіших розробок у сонячній енергетиці. Оскільки технологія продовжує розвиватися, тонкоплівкові сонячні елементи використовуються в багатьох практичних сферах, а не лише для виробництва електроенергії на дахах.

Якщо ви розглядаєте можливість встановлення сонячних панелей будь-якого типу, ви можете поговорити з Palmetto, щоб дізнатися більше про ваші можливості. За допомогою нашого безкоштовного інструменту для проектування сонячних електростанцій та оцінки економії ви можете миттєво побачити, скільки ви можете заощадити за допомогою сонячної енергії.

Тонкі, легкі, гнучкі сонячні панелі за новою технологією відновлюваної енергетики.

Рішення, що змінює правила гри, яке ми всі шукали. Вона легка, гнучка, тонка, міцна і створена відповідно до суворих специфікацій.

Гнучкі сонячні модулі Sunflare

Наш процес робить модулі Sunflare кращими. Жоден рулонний процес не може створити настільки однорідні та надійні панелі, як Sunflare. Точне виготовлення кожної клітинки забезпечує найвищу якість.

Легкі, тонкі та гнучкі панелі. Перша CIGS-панель, точно спроектована відповідно до високих технічних вимог для забезпечення видатної продуктивності та надійності.

Sunflare використовує мідь, індій, галій та селенід. напівпровідникові матеріали, які потребують мінімального нагрівання. В результаті Sunflare виробляє в 5 разів менше CO2, ніж кремнієві елементи, що містяться в типових сонячних панелях. Жодна інша сонячна компанія не може зробити таку ж заяву.

Створення модулів Sunflare НЕ ПОТРЕБУЄ ЖОДНОГО З ЦИХ ВИСОКОЕНЕРГЕТИЧНИХ ПРОЦЕСІВ ВИРОБНИЦТВА ТА СПОЖИВАННЯ ЕНЕРГІЇ.

Не потрібно очищати кремній

Кожна панель Sunflare виготовляється з нашого елемента SUN 2, який починається з високоякісної нержавіючої сталі, а потім покривається напівпровідниковими матеріалами товщиною всього кілька мікрометрів. Результат. тонка, легка і гнучка сонячна батарея. Наскільки тонкими є тонкі сонячні? Сонячні панелі Sunflare. це 1.7 мм товщина проти 100.0 мм для традиційної кремнієвої сонячної панелі.

QR-код відстежує точні умови кожного етапу виробництва для забезпечення однакової якості.

Екологічно чисті

1/10 потенціалу кремнієвих модулів до глобального потепління

Процес виробництва сонячних модулів Sunflare призводить до того, що потенціал глобального потепління (GWP) становить лише 1/10 від кремнієвих модулів.Процес виробництва Sunflare є дуже енергоефективним порівняно з виробництвом кремнію, яке вимагає температури 1800 градусів за Цельсієм. Sunflare використовує надзвичайно тонкий світлопоглинаючий шар CIGS з менш ніж 1 мм елементарних матеріалів у своєму виробничому процесі. Крім того, немає скла. А Flex60 не має алюмінієвої рами.

Примітка: Процес глобального потепління вимірюється в кілограмових C02-еквівалентах. Підвищення температури Землі пов’язане зі збільшенням викидів газів, таких як CO2, метан, водяна пара, закис азоту та фреони, серед інших, з антропогенних джерел, головним чином, від спалювання викопного палива.‍ Джерело: Оцінка життєвого циклу сонячних модулів CIGS та майбутня інтеграція в Zbee 18.12.2017, Сандра Роос, Магдалена Юнтікка. Дослідження розглянуто та схвалено шведським незалежним стороннім інститутом Miljögiraff AB.

Легкі CIGS-модулі Sunflare мають найнижчий вуглецевий слід серед усіх джерел електроенергії.

 • Легкі модулі Sunflare мають лише 1/5 кремнієвого сліду CO2.
 • Менший вплив на клімат, ніж наземні та офшорні вітряки.
 • Вищезазначене дійсне для установок як у Швеції, так і в Арізоні (США).

Не використовує токсичні хімічні речовини. Не містять свинцю, кадмію, плавикової або соляної кислоти.

Потребує менше води для виробництва та переробляє невелику кількість використаної води

Матеріали переробляються після використання.

На відміну від викопного палива, сонячні панелі Sunflare не виробляють забруднюючих речовин і не виділяють CO 2 в атмосферу під час виробництва енергії.

На 80% менше енергії для виробництва, ніж кремній.

Залишити відповідь