Порівняйте ціни та відгуки постачальників сонячних панелей поблизу вас онлайн. Інверторний генератор для всього будинку

Ось чому розумні домовласники інвестують у сонячний генератор Rebel. Забезпечення автономного живлення 120В/240В для живлення всього будинку.

Вільний від гучного шуму, високих витрат на паливо та ризиків чадного газу газових генераторів, Rebel пропонує повний спектр налаштувань, таких як ємність акумулятора, потужність, сонячні панелі та управління вітрогенератором. Ви навіть можете підключити власні акумулятори та сонячні панелі. Сонячний генератор Rebel ідеально підходить для будинків, автофургонів, кабін, свердловинних насосів та будь-яких інших застосувань на 240 або 120 В.

Зроблений тут, у США, Rebel приносить у вашу оселю надміцну, високоякісну продукцію, готову до роботи одразу після доставки. У свою чергу, домовласники можуть розраховувати на більшу вихідну потужність, функціональність і довговічність, ніж у крихких і легких конкурентів Rebel.

Модульна конструкція Rebel передбачає просту заміну деталей і легке додавання нових сонячних панелей або акумуляторів для збільшення кількості підключень.

Незалежно від того, чи хочете ви бути готовими до будь-чого, чи потребуєте довгострокового автономного рішення, Rebel пропонує безкомпромісний душевний спокій. Не кажучи вже про те, що Rebel забезпечує негайну окупність інвестицій, скорочуючи витрати на електроенергію в години пік.

Коли мова йде про безпеку та добробут вашої родини, газові генератори та дешеві імпортні сонячні генератори просто не відповідають вимогам. Тільки Rebel забезпечує важливі функції та надійність, яка вам потрібна.

Замовляйте зараз, щоб це був останній сезон, коли ваш будинок залишився непідготовленим.

Переможець премії “Кращий сонячний генератор 2022 року” від Американської вітроенергетичної асоціації!

пора, ціни, сонячних, інверторний

пора, ціни, сонячних, інверторний

Особливості

 • Повністю підключи і працюй: не потрібно обтискати, з’єднувати або прокладати додаткові дроти. Легко підключається до домашнього розподільного щитка за допомогою перемикача (опція).
 • Розетки 120В і 240В, ті ж самі звичні підключення, що і у звичайного газового генератора
 • Захищений від атмосферних впливів і призначений для використання на відкритому повітрі. Зовнішні з’єднання є водонепроникними і призначені для використання на відкритому повітрі. Rebel призначений для роботи на вулиці 24/7/365.
 • Повністю модульний:
 • Зовнішні поштові клеми для підключення необхідної кількості додаткових батарей. Використовуйте наші літієві батареї або використовуйте власні батареї.
 • Легко додайте кілька сонячних панелей, щоб пришвидшити заряджання.
 • Автомобільний зарядний пристрій та швидші настінні зарядні пристрої доступні для придбання. Вбудований зарядний пристрій на 240 В змінного струму входить в стандартну комплектацію.
 • Розширюваний: Додавайте батареї по ходу руху

Усі моделі, крім 3000 Вт, мають зарядний пристрій 240 В змінного струму.

Електричні / програмні функції

Низькочастотний інвертор:

Rebel оснащений низькочастотним інвертором. Низькочастотні інвертори надзвичайно міцні. Вони використовують потужні трансформатори (багато міді)!), що робить їх надійнішими та міцнішими, ніж MOSFET дешевих високочастотних інверторів. MOSFET використовують електронну комутацію і більш схильні до пошкоджень, особливо на високих рівнях потужності.

 • Низькочастотні інвертори мають набагато вищу толерантність до суворих і вологих умов, що робить наші сонячні генератори ідеальними для використання в надзвичайних ситуаціях. Крім того, наш інвертор Rebel має конформне покриття на друкованій платі, що ще більше зменшує потенційний вплив води/вологості на електроніку.
 • Низькочастотні інвертори мають вищу імпульсну потужність, ніж високочастотні інвертори. (300% перенапруги проти типових 200%) Наприклад: Rebel потужністю 4,000 Вт має рейтинг перенапруги 12,000 Вт.
 • Витримує перенапругу 300% протягом 20 секунд! Майже всі сонячні генератори, крім Rebel, мають рейтинг перенапруги від 10 мілісекунд до 2 секунд.

Всі моделі, крім 3000 Вт, включають низькочастотний інвертор.

Щоб отримати ще більше можливостей та налаштувань, ознайомтеся з нашими бета-версіями та аксесуарами для генератора.

Розширені можливості Rebel

Розширені функції Rebel не призначені для початківців або користувачів-початківців. Однак, щоб стати досвідченим користувачем, потрібно лише трохи почитати і набратися терпіння. Наступні функції доступні на всіх сонячних генераторах Rebel. Вони детально описані в інструкції з експлуатації інвертора Rebel, але не соромтеся звертатися до нас, якщо у вас виникнуть будь-які питання.

 • Автоматичний перемикач перемикання: Це схоже на звичайний ДБЖ (джерело безперебійного живлення), що використовується з комп’ютерами та електронікою. Для цього потрібно, щоб вхід 240 В змінного струму і вихід 240 В змінного струму Rebel були постійно підключені до вашого будинку або будівлі. Примітка: Вхід Rebel іноді називають береговим живленням або береговим підключенням. Якщо цю функцію увімкнено, ваш будинок або будівля буде безперервно працювати від електромережі, доки вона не зникне. Протягом 8 мілісекунд після відключення мережі живлення буде передаватися лише на інвертор/батарею автономної системи Rebel. Відвідайте інструкцію з експлуатації інвертора Rebel, розділ 2.5.5 для більш детальної інформації.
 • Автоматичний запуск газового генератора для резервної зарядки: (працює тільки з газовими генераторами, які мають функцію автоматичного запуску). Коли напруга батареї Rebel падає до 10.0В ПОСТІЙНОГО СТРУМУ (21.0В постійного струму на 24В моделях), Rebel надішле сигнал для запуску вашого газового генератора. Газогенератор буде працювати до повної зарядки акумуляторів. Це дозволяє вам максимізувати вільну сонячну/вітрову енергію, але при цьому мати надійність і безвідмовність газового генератора. Функція автоматичного запуску повністю автоматична, тому більше не потрібно прокидатися серед ночі, щоб запустити генератор! Відвідайте інструкцію з експлуатації інвертора Rebel, розділ 2.5.13 для отримання додаткової інформації.

Поєднання цих двох функцій забезпечує ваш будинок або бізнес найсучаснішою системою резервного живлення, доступною на ринку. Система використовує найкраще з обох світів: безкоштовну та надійну сонячну енергію в якості основної, але з можливістю використання традиційного газового генератора. Ці дві розширені функції (разом з іншими функціями Rebel) забезпечать повністю автоматичну систему резервного копіювання, про яку вам ніколи не доведеться думати!

Всі моделі, крім 3,000 Вт, включають вищезгадані розширені функції

Технічні характеристики

Чистий синус, розділена фаза (240В змінного струму та 120В змінного струму)

Номінальна вихідна потужність інвертора:

Безперервний вихід:

Вихід перенапруги:

Максимальна вхідна напруга розімкнутого ланцюга сонячної панелі (номінальна напруга на етикетці сонячної панелі): 100 В ПОСТІЙНОГО СТРУМУ

Максимальна вхідна потужність сонячної панелі:

(МОЖЛИВО МОДЕРНІЗУВАТИ)

Моделі 3,000 Вт / 4,000 Вт / 6,000 Вт: 1,200 Вт (40 А @ 24 В) Максимальний сонячний вхід

Моделі 8 кВт / 12 кВт: 2400 Вт (80 А @ 24 В) максимальна сонячна потужність

Модель 18 кВт 2,880 Вт (60А @ 48В) Максимальна сонячна потужність

Максимальна вхідна потужність зарядки 240В:

Стандартна функція, але не обов’язкова для використання Rebel. (Зарядка 240В може бути від мережі, зарядного пристрою для електромобілів рівня 2, газового 240В генератора або іншого сонячного генератора Rebel). )

Зверніть увагу: ця функція працює лише з північноамериканською напругою 240 В, а не 120 В. Для зарядки 120 В див. настінні зарядні пристрої.

Версія Rebel:

Вхідна потужність зарядки 240 В:

Моделі 3,000 Вт / 4,000 Вт / 6,000 Вт: (1) Пара роз’ємів для підключення сонячної панелі

8 кВт / 12 кВт Моделі: (2) пари роз’ємів для підключення сонячних панелей

Модель 18 кВт: (4) пари роз’ємів для підключення сонячних панелей

 • Кабелі для підключення акумулятора (з кільцевими клемами 3/8)
 • 1 x 30A 240VAC/1PH/60HZ вхід, NEMA L14-30P (приймає мережу 240V / газовий генератор 240V)
 • 1 x Парні вхідні/вихідні надміцні та універсальні 3/8″ пост-термінали для підключення настінного зарядного пристрою (опціонально), зовнішніх акумуляторів або пристроїв
 • 1 x 30A 240VAC/1PH/60HZ Вихід (стандартна північноамериканська роздільна фаза 240V), NEMA L14-30R
 • 3 x 3-контактні розетки, макс. 15 А, водонепроникні побутові 110/120 В змінного струму / 1PH / 60 Гц, з’єднані з надміцним дротом 12AWG
 • 1 розетка 12В, 30А (макс. вихідна потужність 360 Вт), захищена автоматичним вимикачем
 • 1 x Парні вхідні/вихідні надміцні та універсальні 3/8″ штекерні клеми для підключення настінного зарядного пристрою (додатково), зовнішніх акумуляторів або пристроїв

(1) USB-C PD (1) USB-A QC 3.0: 18 Вт макс. Вихідна потужність (5В @ 3.4A, 9V@2A, 12V@1.5A)

 • Підтримує DCP (BC1.2, Apple, Samsung)
 • Підтримує протокол швидкої зарядки Qualcomm QC2.0 і QC3.0
 • Підтримує протокол швидкої зарядки Samsung AFC

Діапазон робочих температур (без урахування батарей):

(З увімкненими вентиляторами, протестовано 60 дБ на відстані 3 фути)

 • Моделі вагою понад 150 фунтів доставляються безкоштовно в межах континентальної частини США.

Хімічна сумісність акумуляторів:

Найсучасніший потужний літієвий акумулятор 7S або 14SD з глибоким циклом свинцевої кислоти, залитий свинцевою кислотою, герметизований свинцевою кислотою (SLA), з абсорбуючим скляним матом (AGM) / гелевим літієвим фосфатом заліза (LiFePO4)

Повний сонячний генератор: 5 років

Контролер сонячного заряду: 5 років

Літієва батарея (якщо є): 5 років

пора, ціни, сонячних, інверторний

Ємність акумуляторів, які можна використовувати з сонячним генератором Rebel, не обмежена. Після замовлення обрані вами літієві батареї будуть встановлені на заводі в корпус Rebel. Якщо ви замовили більше батарей, ніж вказано в цій таблиці, вони будуть доставлені окремо і будуть готові до підключення до Rebel.

Передумови

Вступ до сонячних генераторів та компанії Cutting Edge Power:

Сонячні генератори є відмінною інвестицією для підготовки до ураганів / стихійних лих, резервного живлення для вашого будинку, кемпінгу, вечірок на природі, медичних приладів, холодильників, кондиціонерів, будівельного обладнання та інструментів, апаратів CPAP та багато іншого. Подальше обслуговування продуктів Cutting Edge Power легко за допомогою простих ручних інструментів та готових деталей, на відміну від деяких сонячних генераторів, які нічого не варті, якщо один компонент виходить з ладу. Розроблені в Америці та професійно змонтовані в Х’юстоні, штат Техас, тому ви можете бути впевнені, що у вас буде найефективніший сонячний генератор з усіх доступних.

Завдяки нашим новим високоефективним контролерам заряду, ці сонячні генератори можна використовувати практично з будь-якими батареями на землі. Встановлення власних батарей дуже просте: просто підключіть дроти з кільцевими клемами 5/16″, що входять до комплекту постачання, до полюсів вашої батареї.

Літієві батареї Cutting Edge Power зварюються, збираються і тестуються в Х’юстоні, штат Техас. Ще краще, наші літієві батареї встановлюються на заводі при покупці з сонячним генератором. Наші літієві батареї забезпечують близько 450% терміну служби і 100% часу роботи в порівнянні з традиційними свинцево-кислотними батареями. Крім того, вони вдвічі менші за розміром.

Про наші літієві батареї

пора, ціни, сонячних, інверторний

БЕЗПЕЧНО. СУМІСНІ. ПОТУЖНІ.

Вітрові та сонячні літій-іонні акумуляторні модулі Cutting Edge Power. це найкращий спосіб вмістити більше енергії та часу роботи в меншому просторі. Завдяки дивовижній продуктивності наших літієвих елементів і, як наслідок, меншій площі, наші акумуляторні модулі забезпечують до 450% терміну служби і 100% часу роботи в порівнянні з традиційними батареями!

Елементи імпортуються від найвідоміших виробників елементів у світі, які також постачають Tesla та інші високоефективні компанії. Елементи розташовані в пластикових тримачах. Ці пластикові тримачі є власною розробкою компанії і виготовляються в нашому цеху. Потім елементи зварюються між собою за допомогою спеціальної машини, розробленої та побудованої компанією Cutting Edge Power! Пластикові тримачі потім збираються та встановлюються всередині вашого сонячного генератора. Все це робиться в Х’юстоні, штат Техас.

Кожен масив елементів безперервно контролюється резервними системами управління батареями (BMS), а не однією, як у більшості виробників акумуляторів. Якщо один модуль вийде з ладу, у вас все одно будуть працювати інші модулі. Кілька систем BMS захищають всі елементи від перезарядження, перерозрядження, а також від надмірного струму. Вони також вирівнюють напругу на всіх елементах і забезпечують прохолодну роботу батареї.

#2: СУМІСНІСТЬ.

ІДЕАЛЬНО ПІДХОДЯТЬ ДЛЯ ЗАРЯДКИ СОНЯЧНИХ АБО ВІТРОВИХ ТУРБІН.

Наші літієві акумуляторні модулі будуть встановлені на заводі в будь-якому сонячному генераторі Cutting Edge Power, якщо ви купуєте їх разом. Додати літієві батареї до існуючого сонячного генератора Cutting Edge Power так само просто, як замовити піцу за допомогою нашого спеціального випадаючого меню.

Ми називаємо їх модулями, тому що вся наша лінійка сонячних генераторів є модульною. Ми розуміємо, що іноді вам потрібно протестувати, перш ніж ви дізнаєтеся, скільки батарей вам потрібно. модулі батареї можна легко додати пізніше, і це займе лише близько 5 хвилин.

Ми не віримо у фірмові роз’єми або спеціальні стаціонарні установки. Не потрібно ніяких інших підключень або додаткової збірки з вашого боку! Клеми на наших акумуляторних модулях дозволяють швидко і легко замінити старі батареї. Ви навіть можете замінити наші батареї на батареї іншого типу або виробника!

Чому вони такі маленькі, в чому підступ??

Наші акумуляторні елементи були вперше розроблені для автомобільної промисловості, тому вони мають високу щільність енергії, щоб зменшити вагу автомобілів і збільшити їхній запас ходу. Це означає, що менший акумуляторний блок може працювати вдвічі довше, ніж стандартний акумулятор SLA. Поєднуючи невеликий розмір і високу щільність енергії, наші батареї максимізують час роботи компактного сонячного генератора!

Домашні майстри люблять наші літієві батареї за малу площу, низьку робочу температуру та високу щільність енергії!

Тільки наші літієві батареї забезпечують близько 450% терміну служби і 100% часу роботи в порівнянні з традиційними свинцево-кислотними батареями. Крім того, вони можуть робити це вдвічі меншими за розміром!

У порівнянні з традиційними батареями, літій-іонні батареї Cutting Edge Power мають більший час роботи, довший термін служби, кращу щільність потужності та швидше заряджаються. Вони також важать менше, ніж LiFePO4, і один модуль може навіть забезпечити вищу швидкість розряду, ніж кілька SLA або LiFePO4 батарей! У вітрових і сонячних установках наші літієві батареї довели свою перевагу над свинцево-кислотними, нікель-кадмієвими та літій-залізо-фосфатними (LiFePO4) батареями.

Чи може будинок з сонячними панелями використовувати генератор?

пора, ціни, сонячних, інверторний

Одна з найбільших помилок щодо сонячних панелей полягає в тому, що вони забезпечать ваш будинок електроенергією, коли зникне електрика. Однак, всупереч поширеній думці, сонячні панелі насправді не можуть передавати електроенергію до вашого будинку, коли мережа не працює.

Чому? Ну, це з міркувань безпеки. Підключені до мережі сонячні панелі передають електроенергію до електромереж, і якщо їх не вимкнути під час відключення електроенергії, вони продовжуватимуть передавати електроенергію, створюючи загрозу для працівників електромереж, які ремонтують лінії. Це означає, що для запобігання будь-якої шкоди ваші сонячні панелі вимикаються, коли вимикається мережа.

Отже, якщо ви хочете, щоб світло залишалося увімкненим, коли решта вашого району знеструмлюється, вам потрібен запасний план. Хороша новина полягає в тому, що будинки з сонячними панелями можна підключити до газових генераторів, але як це працює, може бути трохи складно.

На цій сторінці

Дізнайтеся, скільки ви можете заощадити щомісяця, встановивши сонячні панелі

Як працюють газові генератори?

Перш ніж ми розглянемо, як генератори та сонячні панелі працюють разом, давайте розглянемо деякі основи роботи резервних генераторів для цілого будинку. Ці великі генератори, які часто називають “резервними генераторами”, здатні забезпечувати електроенергією цілі будинки протягом тривалих періодів часу. Деякі популярні виробники резервних генераторів включають Generac, Kohler та Cummins.

Автоматичний перемикач генератора, або АВР, здатний виявити відключення електроенергії і негайно переключити джерело живлення вашого будинку з електромережі на генератор. Існує кілька типів загальнобудинкових генераторів, які працюють на різних видах викопного палива, включаючи природний газ, бензин, дизельне паливо та пропан.

Чи працюють сонячні панелі та генератори разом?

Ось у чому справа. навіть якщо у вас є резервний генератор, підключений до вашого будинку, ваші сонячні панелі не ввімкнуться, коли мережа не працює. На жаль, ви не можете одночасно забезпечувати свій будинок як сонячною енергією, так і енергією від генератора.

Іншими словами, генератор і сонячні панелі не можуть працювати паралельно один з одним.

Як ми вже говорили раніше, сонячні панелі надсилають зворотний зв’язок до електромережі, створюючи небезпечний сценарій для ремонтників комунальних служб. Аналогічно, якщо панелі залишатимуться увімкненими, вони надсилатимуть зворотний зв’язок на генератор і тим самим спричинятимуть пошкодження генератора, сонячної системи або обох цих систем. Крім того, енергія, яку виробляють генератори, все одно недостатньо потужна, щоб завантажити більшість сонячних інверторів.

Це не означає, що ви не можете мати резервний генератор, якщо у вас є сонячна енергія, або що ви не можете отримати сонячну енергію, якщо у вас вже встановлений резервний генератор. Є багато будинків, які мають і сонячні панелі, і генератори, особливо якщо мова йде про автономні системи.

Панелі та генератор просто потрібно правильно підключити, щоб вони не заважали один одному. Ваш інсталятор сонячних панелей або сертифікований електрик зможе допомогти вам знайти найкращий (і найбезпечніший) спосіб зробити це.

Що для вас краще. резервний генератор чи система сонячних батарей?

Замість того, щоб купувати генератор, ви можете встановити сонячну батарею, щоб забезпечити резервне живлення вашого будинку в разі відключення електроенергії. Вибір генератора або сонячної батареї залежить від того, чому ви хочете встановити систему резервного живлення в першу чергу.

Резервний генератор найкраще підходить, якщо ви живете в місці, де регулярно трапляються багатоденні перебої з електрикою, і ви хочете мати можливість живити весь будинок, оскільки генератори забезпечують більшу потужність, ніж сонячна батарея. Генератори також, як правило, дешевші, ніж система зберігання сонячних батарей.

Якщо ви хочете мати доступ до аварійного резервного живлення протягом одного-двох днів, яке може живити ваші найважливіші навантаження (наприклад, холодильник, освітлення та розетки для зарядки електронних пристроїв), а також хочете зменшити вашу щоденну залежність від комунальних послуг, то сонячна батарея. кращий вибір.

Ще однією перевагою сонячних батарей є те, що ви можете використовувати їх щодня, щоб максимізувати кількість сонячної енергії, яку використовує ваш будинок. Крім того, акумулятор може підтримувати роботу сонячних панелей, коли мережа не працює. те, чого не може зробити генератор.

Ви можете максимізувати стійкість вашого будинку до перебоїв в електропостачанні, встановивши як сонячну батарею, так і резервний генератор. Як і у випадку з сонячними панелями, генератор і акумулятор не можуть одночасно живити ваш будинок. Коли вимкнеться електрика, сонячна батарея живитиме ваш будинок спочатку, поки не розрядиться. Потім увімкнеться генератор.

Нижче експерт з сонячної енергетики Вільям Уайт обговорює поєднання сонячних генераторів та акумуляторів з сонячними системами.

Чи дійсно вам потрібне резервне живлення з сонячними панелями?

Для більшості домовласників встановлення резервного живлення разом із сонячними панелями, ймовірно, не є необхідним. Це коштує тисячі доларів, і в більшості місць в США.S. мають досить стабільну електромережу.

Зовсім інша історія для тих, хто живе в місцях з ненадійним доступом до електромережі. Якщо у вашому регіоні регулярно трапляються відключення електроенергії через екстремальні погодні явища, або якщо ви живете в сільській місцевості, то резервне живлення. не така вже й погана ідея. Ви можете вибрати або резервний генератор, або сонячну батарею, але те, що краще, залежить від того, як ви хочете використовувати резервне джерело.

Навіть якщо батарея або генератор не завжди мають сенс для будинку, встановлення сонячних панелей. це зовсім інша історія. У більшості регіонів країни встановлення сонячних панелей має значну фінансову вигоду для домовласників і дозволяє використовувати чисту, відновлювану енергію.

Ви можете скористатися нашим калькулятором сонячних панелей, щоб зрозуміти, яку економію може забезпечити вам сонячна система, і які послуги з установки сонячних панелей пропонують компанії у вашому регіоні.

Дізнайтеся, чи варто встановлювати акумуляторну батарею там, де ви живете

Основні висновки

 • Сонячні панелі не працюють під час перебоїв в електропостачанні, тому домовласникам потрібне резервне джерело живлення, якщо вони хочуть керувати своїм будинком без електроенергії.
 • Газові генератори є найпопулярнішою формою резервного живлення і можуть бути встановлені в будинку, де є сонячні панелі.
 • Навіть якщо у вас є резервний генератор, ваші сонячні панелі залишаться вимкненими під час відключення електроенергії.
 • Якщо ви хочете, щоб ваші сонячні панелі працювали під час відключення електроенергії, вам потрібно встановити сонячну батарею, що додає значних витрат на сонячну установку.
 • Ви можете встановити як сонячну батарею, так і сонячний генератор разом із сонячними панелями, якщо хочете максимізувати кількість доступної вам резервної енергії.

Кетрін Лейн

Менеджер письмового контенту

Кетрін. менеджер письмового контенту в SolarReviews. Вона досліджує та пише про домашню сонячну енергетику протягом чотирьох років. Її робота з’явилася в журналах Solar Today Magazine і Solar Builder Magazine, а також цитувалася такими виданнями, як Forbes і Bloomberg.

Все, що потрібно знати про купівлю резервного генератора

Режим очікування vs. портативні генератори: Що найкраще підходить для вашого будинку?

пора, ціни, сонячних, інверторний

Копирайт изображения Getty Images / JodiJacobson

Рекомендації відібрані редакторами Reviewed самостійно. Покупки, здійснені за посиланнями нижче, можуть принести нам та нашим партнерам комісію.

Ніщо не змушує нас більше усвідомлювати нашу залежність від електроенергії, ніж раптове відключення. Ви сидите на самоті в темній кімнаті, а в голові крутяться питання про те, як впоратися зі скрутним становищем. Коли ви востаннє зберігали проект, над яким працювали? Чи є у вас взагалі свічки, і де вони?? Чи варто перевіряти новини, або ж краще зберегти залишок заряду акумулятора телефону на випадок надзвичайної ситуації? Як довго вам доведеться чекати, поки соціально прийнятно буде з’їсти все морозиво??

Поєднання все більш несприятливих погодних умов та старіння інфраструктури вже протягом десятиліть неухильно збільшує інтенсивність та частоту відключень електроенергії. і немає жодних ознак того, що ця тенденція змінюється. Якщо ви хочете, щоб ваш будинок працював під час відключення електроенергії, генератор. це найкращий вибір. Однак, як і в більшості випадків, важливо вибрати правильний інструмент для роботи. І, в цьому випадку, найкраще рішення для вашого бюджету.

Вибір правильного типу генератора

Перш ніж запитати, якого розміру генератор мені потрібен, необхідно з’ясувати, який тип генератора найкраще відповідає вашим потребам. Існує чотири типи резервних генераторів, кожен з яких має свій унікальний перелік переваг і недоліків. Наприклад, резервний генератор може забезпечити електроенергією весь будинок, але це дороге задоволення. Існують інші, менш дорогі варіанти, які можуть допомогти зняти напругу в разі відключення електроенергії.

Резервні генератори: Дорогий, але надійний резерв для всього будинку

пора, ціни, сонячних, інверторний

Резервні генератори не є портативними, але це найкращий і найбільш автоматичний спосіб підтримувати роботу вашого будинку під час відключення електроенергії. Але це значна інвестиція.

Ці пристрої, які також називають стаціонарними або загальнобудинковими генераторами, працюють на пропані або природному газі і можуть ефективно забезпечувати електроенергією весь ваш будинок.

Якщо єдина причина, з якої ви купуєте генератор. це забезпечення повного покриття під час відключення електроенергії, резервний генератор. це найкращий вибір, але він коштує недешево. На додаток до високої вартості самого агрегату, вам також потрібно врахувати ціну установки на місці. Хоча неможливо визначити загальну суму заздалегідь, гарне емпіричне правило полягає в тому, щоб передбачити, що установка обійдеться вам приблизно вдвічі дорожче, ніж сам генератор.

Переносні генератори: Доступні та ефективні

пора, ціни, сонячних, інверторний

Переносні генератори можна переносити з місця на місце, і вони можуть забезпечити електроенергією весь ваш будинок, хоча їх краще використовувати як короткострокове рішення.

На відміну від резервних, портативні генератори порівняно доступні за ціною, але часто вимагають набагато більше роботи.

Ці пристрої зазвичай працюють на бензині (хоча є моделі, які використовують рідкий пропан, природний газ або дизельне паливо) і мають перевагу мобільності. Це означає, що ви можете брати їх з собою на будівельні майданчики, де вони можуть бути ефективними для живлення всього. від інструментів до освітлення тощо.

Перевага портативності має і зворотній бік: Ці пристрої часто надзвичайно гучні та значно менш енергоефективні, ніж резервний генератор. Ви також повинні підтримувати рівень безпеки, і ніколи не використовуйте портативний генератор в будинку.

Інверторні генератори: Легка електроенергія в дорозі

пора, ціни, сонячних, інверторний

Інверторні генератори, такі як цей, зазвичай менш шумні, ніж інші портативні генератори, але часто не можуть виробляти достатньо енергії для живлення цілого будинку.

Шукаєте тихий генератор, який можна взяти з собою в кемпінг? Інверторні генератори. це правильний вибір.

Ця підгрупа портативних генераторів працює на газі або пропані і може транспортуватися з місця на місце. Вони також набагато легші та тихіші, ніж стандартні портативні генератори.

Завдяки більш досконалим двигунам, що забезпечують більшу енергоефективність, інвертори ідеально підходять для живлення всього. від освітлення та кондиціонерів до електроніки, смартфонів тощо. Проте, інвертори краще підходять для тривалого походу, ніж для забезпечення електроенергією будинку, повного електроприладів.

Переносні електростанції: Швидке рішення для вашого смартфона. але не більше того

пора, ціни, сонячних, інверторний

Портативні електростанції можуть підтримувати всю вашу електроніку в мережі досить довго, але вони недостатньо потужні, щоб підтримувати роботу більшості великих приладів.

Якщо у вас немає ресурсів, необхідних для одного з генераторів, про які ми вже згадували, але принаймні ви хочете бути впевненими, що у вас завжди буде можливість користуватися телефоном під час відключення електроенергії, портативна електростанція. це хороший компроміс.

Ці пристрої взагалі не спалюють паливо, і вони більше схожі на великі акумуляторні батареї, які ви вставляєте в розетку. Їм може не вистачати потужності та довговічності інших типів генераторів, але вони забезпечать роботу вашого ноутбука та смартфона під час надзвичайних ситуацій.

Живлення всього будинку: Черговий генератор проти електростанції. портативні генератори

Однією з найпоширеніших причин, чому люди досліджують генератори, є те, що вони хочуть живити весь свій будинок у разі відключення електроенергії. У такому випадку ваші варіанти в основному зводяться до резервного або портативного генератора. інвертор може живити ваш холодильник, але не більше, а електростанція навіть не вбереже ваше морозиво від танення (хоча ви зможете написати про це в твіттері).

Портативні генератори

пора, ціни, сонячних, інверторний

Якщо у вас бувають лише короткі перебої в електропостачанні, у вас обмежений бюджет або вам потрібен генератор для кількох цілей, портативний пристрій може бути правильним вибором.

 • Зазвичай коштує від 500 до 1 500
 • Можна переміщати та встановлювати в різних місцях
 • Його вихлопні гази становлять небезпеку отруєння чадним газом. їх потрібно встановлювати зовні, подалі від будинку, і тому додатково може знадобитися атмосферостійкий кожух
 • Вимагає більше ручного керування та моніторингу
 • часті заправки палива
 • Не підходять для багатоденних відключень. як правило, це радше короткострокове рішення

Резервні генератори

пора, ціни, сонячних, інверторний

Якщо у вас бувають тривалі, часті відключення і ви не проти платити більше за повністю автоматичну систему, резервний генератор має набагато більше сенсу.

 • Пристрій та встановлення зазвичай коштує від 10 000 до 20 000 гривень
 • Підключається безпосередньо до електромережі будинку, тому його не можна переміщати
 • Потребують менше ручного керування, часто взагалі не потребують його
 • Поставляється у захищеному від атмосферних впливів, ізольованому корпусі, що робить його роботу набагато тихішою
 • Зазвичай використовує бак з пропаном (може працювати тижнями без дозаправки) або природним газом (не потребує дозаправки взагалі)

Ручний або автоматичний? Як ваш перемикач впливає на роботу генератора

Незалежно від того, який тип генератора ви вибрали, його потрібно буде спочатку підключити через перемикач. Перемикачі самі по собі є відносно глибокою темою, але, загалом, вам потрібно буде вибрати між ручною та автоматичною системою.

пора, ціни, сонячних, інверторний

Портативний генератор підключається до електромережі через ввідну коробку, тоді як резервний генератор підключається безпосередньо до електромережі. У будь-якому випадку, вони спочатку підключаються до перемикача.

Хоча портативні генератори, як правило, працюють у парі з ручним перемикачем, а резервна генераторна установка часто поставляється в комплекті з автоматичним перемикачем, тип генератора не залежить від типу перемикача. і тип перемикача значно впливає на те, як ви взаємодієте з вашим генератором.

Ручний перемикач значно дешевший у придбанні та встановленні, але він вимагає ручної активації під час відключення електроенергії. Вам також потрібно буде вручну переключитися на живлення від електромережі після закінчення відключення, що означає або моніторинг самої електромережі, або стеження за оновленнями на веб-сайті вашого постачальника. В якості додаткового обслуговування, вам потрібно буде запускати ваш будинок від генератора раз на місяць або близько того, щоб підтримувати все в робочому стані.

Це все звучить як занадто багато роботи? Тоді автоматичний перемикач для вас. Вони дорожчі в установці та обслуговуванні (безперервна перевірка вхідної лінії на наявність відключень використовує невелику постійну кількість електроенергії), але вони зазвичай автоматизують всі кроки, описані вище.

пора, ціни, сонячних, інверторний

Повністю автоматизована система розпізнає коливання потужності і перемикається на ваш генератор. Як тільки коливання припиняться, він переключиться назад до електромережі і вимкне генератор.

Система виявляє будь-які перебої в подачі електроенергії, перемикається між електромережею та генератором, коли це необхідно, а потім знову перемикається і вимикає генератор, як тільки вхідна електроенергія стає стабільною.

Крім того, щомісячне технічне обслуговування генератора можна запланувати на обрану вами дату та час. навіть активувати вручну через додаток для смартфона. Звичайно, якщо ви поєднуєте автоматичний перемикач з портативним генератором, деякі процеси неможливо автоматизувати: Вам все одно доведеться вручну налаштувати генератор на вулиці та підключити його до ввідної коробки, потім вимкнути його та покласти назад у сховище, як тільки живлення буде ввімкнено.

Пов’язаний вміст

 • пора, ціни, сонячних, інверторний

найкраще. прямо зараз

пора, ціни, сонячних, інверторний

найкраще. прямо зараз

Експерти з продуктів на Reviewed охоплюють усі ваші потреби в покупках. Дотримуйтесь Переглянуто на Instagram, TikTok або Flipboard для останніх пропозицій, оглядів продуктів та багато іншого.

були точними на момент публікації цієї статті, але можуть змінюватися з часом.

Посібник з купівлі домашнього генератора

Якщо ви хочете, щоб світло залишалося увімкненим під час відключення електроенергії, ось що потрібно враховувати при порівнянні домашніх генераторів.

Ерін Гоблер. письменниця з особистих фінансів, яка проживає в Медісоні, штат Вісконсін. Вона пише на такі теми, як бюджетування, студентські позики, кредити, іпотека, інвестування та страхування. Її роботи були опубліковані у фінансових виданнях та стартапах, таких як NextAdvisor, The Simple Dollar, LendingTree, Robinhood та інших.

пора, ціни, сонячних, інверторний

Перебої в електропостачанні та відключення електроенергії. це незручно та небезпечно. Домашній генератор може допомогти.

Якщо вам потрібен холодильник, щоб зберігати ліки холодними, або ви просто не хочете мати справу з перебоями в електропостачанні, ви можете звернутися до резервного генератора (або резервної батареї), щоб пережити відключення електроенергії.

Генератори не є універсальним рішенням, тому ви повинні чітко розуміти свої потреби та особливості генератора, який найкраще їм відповідає. Нижче ми наведемо важливі питання та відповіді, які ви захочете розглянути, а також огляд міркувань безпеки.

Якщо ви шукаєте інші варіанти, зверніть увагу на досягнення в галузі домашніх резервних батарей. У поєднанні з сонячними панелями. вони можуть тримати світло увімкненим кілька днів.

Що таке домашній генератор?

Генератор. це пристрій, який може забезпечити електроенергією ваш будинок, бізнес або коли ви перебуваєте в дорозі. Незважаючи на те, що випливає з назви, генератори насправді не створюють електроенергію. Замість цього вони беруть іншу форму енергії і перетворюють її в електрику.

Генератори можна використовувати для забезпечення резервного живлення вашого будинку або бізнесу, коли відбувається відключення електроенергії через несприятливі погодні умови, обриви ліній електропередач або будь-які інші небезпеки. Їх також можна використовувати для забезпечення електроенергією в дорозі, наприклад, у кемпінгу або під час подорожі в автофургоні.

Питання безпеки

Перш ніж вибрати генератор, важливо зрозуміти міркування безпеки, пов’язані з ним. Як і все, що виробляє вихлопні гази, генератори можуть призвести до отруєння чадним газом, якщо ви не будете обережними. Щоб дізнатися більше про міркування безпеки генераторів, ми поговорили з Крістофером Хаасом, ліцензованим майстром-електриком і власником компанії Haas Sons Electric.

Ніколи не використовуйте генератор у закритих приміщеннях, оскільки він виробляє вихлопні гази, які нічим не відрізняються від вашого автомобіля або електроінструментів, а це не є корисним для здоров’я через отруєння чадним газом, сказав Хаас. Незважаючи на це, ми рекомендуємо використовувати портативний детектор чадного газу, щоб бути впевненими, що вихлопні гази не потрапляють у ваші житлові приміщення. Їх можна легко придбати в Інтернеті для нечастого використання, але я рекомендую встановити детектори CO у вашому домі в будь-якому випадку, тому розмістіть настінний блок біля гаража цілий рік.

Underwriters Laboratories також надає вичерпний огляд потенційних загроз безпеці, пов’язаних з портативними генераторами. Посібник UL містить спеціальний сертифікат UL 2201, який слід шукати, щоб переконатися, що ваша модель відповідає вимогам щодо зменшення викидів чадного газу, хоча вам все одно потрібно вжити заходів обережності, описаних вище.

UL 2201 має вимоги, які обмежують активні викиди CO, що надходять від портативного генератора. Згідно з UL, для додаткового захисту, якщо виріб фіксує високий рівень викидів CO, він повинен бути вимкнений.

Типи генераторів

Коли справа доходить до вибору генератора, вам спочатку потрібно визначити, який тип генератора вам потрібен. Основними типами є портативні генератори, інверторні генератори та резервні генератори.

Портативний генератор

Портативний генератор, як випливає з назви. це той, який легко переноситься. Ці генератори часто мають колеса, що дозволяє їх легко переміщати і доставляти електроенергію в будь-яке місце. Навіть менші моделі можуть бути ручними, а не на колесах, що робить їх ще більш мобільними. Портативні генератори зазвичай працюють на бензині і, як правило, більш доступні за ціною, ніж резервні генератори.

Інверторний генератор

Інверторний генератор схожий на портативний генератор тим, що він менший і його легше транспортувати. Але інверторні генератори, як правило, навіть легші, ніж стандартні портативні генератори. Вони також працюють тихіше, що може зробити їх придатними для ширшого спектру видів діяльності, включаючи кемпінг та інші види діяльності.

Інверторні генератори та стандартні портативні генератори відрізняються за типом електроенергії, яку вони виробляють, кількістю потужності, яку вони можуть генерувати, портативністю, рівнем шуму та ціною. Інверторні генератори, як правило, дорожчі і виробляють менше енергії, але вони більш портативні, тихіші і виробляють менше викидів.

Резервний генератор

Резервний генератор є більш постійним рішенням, ніж портативний генератор. Він більший і значно дорожчий. Замість того, щоб легко транспортуватися, він постійно встановлюється у вас вдома або на підприємстві. Коли у вас відключається електрика, резервний генератор автоматично вмикається, щоб продовжувати забезпечувати живлення. Замість бензину резервні генератори часто заправляються пропаном, а також можуть працювати на природному газі.

За словами Хааса, ліцензованого електрика, з яким ми розмовляли, генератори очікування усувають багато проблем безпеки, пов’язаних з портативними генераторами. І хоча вони найдорожчі, це може бути варіантом, якщо безпека є вашим головним пріоритетом.

Скільки коштують генератори?

Вартість генератора може коливатися від сотень до тисяч доларів, причому найдорожчими є резервні генератори. За резервний генератор ви можете розраховувати заплатити щонайменше 2 000 за свій агрегат, а можливо, і більше 10 000. У випадку з портативними генераторами, ви можете заплатити від декількох сотень доларів до декількох тисяч доларів. Хороша новина полягає в тому, що їх легко придбати.- ви можете знайти їх практично в будь-якому магазині товарів для дому, включаючи Home Depot, Lowe’s, Ace Hardware та інші.

Що потрібно враховувати при порівнянні домашніх генераторів

При покупці генератора потрібно багато чого враховувати. Нижче ми поговоримо про деякі з найбільш важливих міркувань, які можуть допомогти вам прийняти рішення.

Вимоги до потужності

Одним з найважливіших факторів при виборі генератора є необхідна вам потужність. Ви можете відповісти на це питання, розглянувши, для чого ви будете використовувати генератор. Портативні генератори виробляють менше енергії і можуть підходити для живлення декількох невеликих речей. З іншого боку, резервний генератор може живити весь ваш будинок.

Зважуючи варіанти генератора, потрібно врахувати і підрахувати, які прилади ви вважаєте обов’язковими для продовження надання послуг. Хаас сказав. Холодильнику потрібно близько 600 Вт, дренажному насосу (корисному для регіонів, схильних до повеней) потрібно від 1 300 до 2 150 Вт для запуску та від 800 до 1 000 Вт для роботи. Для тих, хто живе в зимових регіонах, портативний обігрівач може потребувати до 1 500 Вт. Невеликі пристрої, такі як наші телефони, що заряджаються, потребують лише 10 Вт, тому вони не викликають занепокоєння порівняно з великими приладами, які вам доведеться враховувати і визначати, що саме підходить для ваших потреб.

Загальне використання

Справа не тільки в тому, яку потужність вам потрібен генератор, але і в тому, для чого ви будете його використовувати. Вибір генератора для забезпечення електроенергією вашого будинку під час відключення електроенергії сильно відрізняється від вибору генератора для походу. Як ми вже згадували, резервні генератори встановлюються стаціонарно у вашому будинку і забезпечують резервне електропостачання під час відключення електроенергії. З іншого боку, портативний генератор можна взяти з собою в дорогу. Для ще більшої портативності ви можете вибрати інверторний генератор, який легший і створює менше шуму.

Джерело палива

Зазвичай існує три різні способи заправки генератора. Вибір, доступний для вас, буде залежати від типу генератора, який ви обираєте, і конкретної моделі. По-перше, для заправки портативних генераторів найчастіше використовується бензин. Пропан можна використовувати для заправки як резервних, так і портативних генераторів. Нарешті, природний газ може використовуватися для живлення резервних генераторів, але не для портативних генераторів.

Бюджет

Обраний вами генератор також буде залежати від вашого бюджету. Пам’ятайте, що генератори в режимі очікування коштують дорожче, в той час як портативні генератори, як правило, більш доступні за ціною.

Інші особливості

Існує багато функцій, які можна знайти в генераторі. Перш ніж вибрати відповідну для вас модель, подумайте, які функції є найбільш важливими для вас, а без яких ви можете обійтися. Ось кілька особливостей, на які слід звернути увагу при виборі генератора:

 • Автоматичне відключення CO: Ця функція безпеки автоматично вимикає генератор, якщо виявляє небезпечний рівень накопичення газу. Ця функція важлива для забезпечення вашої безпеки та безпеки вашої родини.
 • Електричний запуск: Замість того, щоб тягнути двигун на себе, електричний запуск вимагає просто натиснути кнопку, щоб запустити генератор.
 • Автоматичний запуск: Якщо ваш генератор призначений для забезпечення електроенергією вашого будинку в разі відключення електроенергії, вам може знадобитися автоматичний запуск. Він автоматично увімкне ваш генератор, якщо у вашому домі вимкнеться електрика.
 • Манометр палива: Якщо ваш генератор має паливний індикатор, ви можете легко поглянути на нього, щоб побачити, скільки залишилося бензину або пропану, щоб знати, коли прийшов час заправлятися.
 • Кілька розеток: Наявність декількох розеток на портативному генераторі дозволяє підключити кілька предметів або приладів і розподілити використання потужності.
 • Відключення при низькому рівні масла: Ця функція захищає ваш генератор від пошкоджень, автоматично вимикаючи його, якщо рівень масла опускається нижче певного рівня.

Обслуговування генератора

Незалежно від того, який генератор ви вибрали, важливо регулярно його обслуговувати. Регулярне технічне обслуговування не тільки забезпечить його найкращу роботу, коли вам це потрібно, але також буде необхідним для безпечного використання вашого генератора.

Ви повинні обслуговувати ці генератори щорічно, тому, якщо вони вам знадобляться в екстреній ситуації, ви можете покластися на них в екстреній ситуації, сказав Хаас.

По-перше, важливо перевірити та замінити масло у вашому генераторі. Рекомендується перевіряти мастило перед використанням і міняти його приблизно кожні 100 годин (хоча для нового генератора це має відбуватися раніше). Під час перевірки оливи також знайдіть час перевірити фільтри та свічку запалювання, щоб переконатися, що вони в хорошій формі.

Крім того, не дозволяйте генератору стояти занадто довго без використання. Робота генератора допомагає спалювати вологу і заряджати батарею. Якщо ви не плануєте використовувати генератор більше кількох тижнів, його слід заправляти насухо, щоб він не сидів з паливом у трубопроводах. Нарешті, переконайтеся, що ви зберігаєте генератор належним чином, щоб він був захищений.

Не слід зберігати генератор на відкритому повітрі, але якщо вам довелося це зробити, будь ласка, не використовуйте його з будь-яким зеленим сміттям на ньому, сказав Хаас. Опале листя, хвоя тощо можуть потрапити всередину агрегату, і коли він розгориться, це може призвести до пожежі.

Підсумок

При виборі правильного генератора потрібно враховувати багато факторів. Але коли ви візьмете до уваги всю наведену вище інформацію, вам буде легше вибрати потрібний тип і модель генератора. Якщо генератор занадто шумний. ви можете вибрати портативну електростанцію.

Посібник покупця домашнього генератора: Типи, ціна, джерела палива та

пора, ціни, сонячних, інверторний

У зв’язку з перебоями в подачі електроенергії та віяловими відключеннями в багатьох частинах країни, деякі домовласники беруть ситуацію в свої руки і купують домашні генератори, щоб забезпечити собі душевний спокій. Домашні генератори можна використовувати як резервне джерело живлення або просто для зменшення залежності від електромережі.

Але перш ніж бігти в будівельний магазин за портативним генератором. важливо провести дослідження і вибрати генератор з потрібною вам потужністю генерації електроенергії.

Тут ви знайдете все, що вам потрібно знати про домашні генератори, включаючи те, скільки вони коштують, які джерела палива вони використовують і скільки енергії вони можуть генерувати.

Які існують 3 типи домашніх генераторів?

Домашні генератори дуже різняться за розміром, потужністю та типом палива. Ось три найпоширеніші типи генераторів для домашнього використання.

Домашні резервні генератори

Домашні резервні генератори. також звані домашніми генераторами, є найпотужнішими генераторами, які ви можете придбати для домашнього використання.

Генератори для цілого будинку призначені для живлення всього будинку. включаючи ваш кондиціонер. водонагрівач. кухонна техніка та багато іншого.

Недоліком домашніх генераторів є те, що вони дорогі і вимагають багато місця для встановлення. З іншого боку, вони можуть підключатися безпосередньо до існуючої газової лінії і забезпечувати надійне резервне живлення в разі надзвичайної ситуації.

Переносні генератори

Переносні генератори є саме такими, як описано: вони невеликі і їх легко переміщати, тому вам не доведеться турбуватися про дорогий процес встановлення.

Більшість портативних генераторів мають колеса і досить малі, щоб поміститися в кузові легкового або вантажного автомобіля, а це означає, що їх можна взяти з собою в кемпінг або на будівельний майданчик. Ви можете підключати електроінструменти та інші невеликі прилади безпосередньо до генератора.

Переносні генератори зазвичай працюють на газі або пропані, і вони набагато дешевші, ніж цілий домашній генератор. Звичайно, вони не виробляють стільки енергії, тому вони не настільки корисні в надзвичайних ситуаціях, як домашній резервний генератор. Тим не менш, вони можуть підтримувати світло під час короткочасного відключення електроенергії.

Інверторні генератори

Третій тип домашнього генератора називається інверторним генератором. Цей тип генератора виробляє інший тип струму, який є достатньо стабільним для заряджання електронних пристроїв, таких як телефони та ноутбуки.

Інверторні генератори мають кілька переваг: вони працюють тихіше, ніж стандартні генератори, і споживають менше палива. Вони також доступні як у вигляді портативних, так і повнорозмірних пристроїв.

Однак їх не можна використовувати для великих приладів, і вам потрібно буде встановити їх на відстані щонайменше 20 футів від найближчої будівлі, щоб запобігти отруєнню чадним газом.

Який тип палива використовують домашні генератори?

пора, ціни, сонячних, інверторний

Ще одна річ, яку слід врахувати. це те, який тип палива ви хочете, щоб ваш генератор використовував. Деякі види палива дешевші та енергоефективніші за інші, але їх може не бути під рукою, коли вони вам знадобляться. Ось чотири найпоширеніші джерела палива для домашніх генераторів і деякі речі, про які слід пам’ятати про кожне з них.

Бензин

Газові генератори. це зручно і доступно. Здебільшого бензин є доступним джерелом палива. Але з часом може збільшуватися і зменшуватися, і може бути обмежена доступність, коли вона вам найбільше потрібна. наприклад, під час стихійного лиха.

Іншим недоліком є те, що газ виробляє значні викиди вуглецю і сприяє забрудненню повітря всередині і зовні вашого будинку.

Якщо ви вибрали газовий генератор, обов’язково зберігайте трохи бензину в герметичному контейнері, який ви можете використовувати в надзвичайних ситуаціях.

Дизель

Дизельні генератори є більш ефективними, ніж бензинові, і краще підходять для будинків в екстремальних умовах, оскільки вони можуть працювати при зимових температурах. Однак вони практичні лише як генератори для цілого будинку, оскільки вони не дуже портативні.

Хоча вони коштують дорожче, ніж газові генератори, ви можете заощадити гроші в довгостроковій перспективі завдяки довшому терміну служби та нижчим експлуатаційним витратам.

пора, ціни, сонячних, інверторний

Природний газ

Генератори на природному газі є одними з найефективніших домашніх генераторів, які ви можете придбати. У багатьох випадках ви можете підключити генератор безпосередньо до газопроводу. тому вам не доведеться турбуватися про те, щоб тримати під рукою запасні каністри з пальним.

Звичайно, якщо електроенергія і природний газ зникне, як це сталося під час зимового шторму в Техасі у 2021 році. ваш резервний генератор не принесе вам ніякої користі.

Проте, для деяких домовласників. генератор на природному газі може коштувати дорожче через вищу ціну наклейки та витрати на обслуговування.

Сонячні

Нарешті, існують сонячні генератори, які використовують енергію сонця для виробництва електроенергії. Ви можете встановити сонячні панелі на даху, щоб живити резервний генератор цілого будинку. або використовувати портативні сонячні панелі для живлення портативного генератора.

Сонячна енергія є відновлюваним джерелом енергії, тому це найкращий генератор з точки зору екології. Однак встановлення сонячних панелей може бути дорогим, і вони можуть не виробляти достатньо електроенергії, коли вона вам найбільше потрібна.

Сонячні генератори найкраще працюють у парі з домашнім накопичувачем енергії, наприклад, акумуляторною батареєю, щоб ви могли зберігати надлишкову енергію.

Чи вартий домашній генератор того?

Чи варто купувати домашній генератор, залежить від того, де ви живете і як часто ви будете ним користуватися. Якщо ви живете в регіоні з частими перебоями в електропостачанні або відключеннями електроенергії. тоді наявність резервного генератора може дати вам душевний спокій.

Резервний генератор може забезпечити безперебійну роботу важливих приладів, включаючи холодильник, кондиціонер, обігрівачі. і дренажний насос.

Навіть якщо ви не живете в районі з частими перебоями в електропостачанні. наявність портативної електростанції може бути зручною для роботи на відкритому повітрі або в походах.

Звичайно, домашні генератори дорогі, і вони не всім підходять. Вам знадобиться достатньо місця на подвір’ї, щоб встановити її, і, можливо, вам доведеться тримати під рукою запасні каністри з бензином або балони з пропаном.

Якщо перебої в електропостачанні не викликають у вас особливого занепокоєння, то, можливо, вам не потрібен резервний генератор для всього будинку, і вам вистачить невеликого портативного генератора.

Який генератор найкраще підходить для домашнього використання?

пора, ціни, сонячних, інверторний

Генератори на природному газі та сонячні генератори є найкращим вибором, коли мова йде про паливну ефективність та надійність, але вони коштують дорожче в установці та обслуговуванні. Вам знадобиться цілий домашній генератор, якщо ви хочете живити всі свої прилади.

Автоматичний перемикач може увімкнути генератор, як тільки зникне електрика, щоб не було перебоїв в електропостачанні. Деякі моделі навіть підтримують віддалений моніторинг. щоб ви могли перевіряти стан генератора через Wi-Fi.

Переносні генератори дешеві та зручні, але вони мають меншу потужність. Крім того, вам доведеться запускати їх вручну, і це може зайняти деякий час, поки вони почнуть працювати.

Якщо ваш генератор призначений для живлення електронних пристроїв, таких як комп’ютерний сервер, вам може знадобитися інверторний генератор або джерело безперебійного живлення.

Скільки коштує встановлення генератора у вашому домі?

Якщо ви розглядаєте можливість придбання домашнього генератора, вам потрібно буде найняти професійного електрика для його встановлення. Вони встановлять перемикач, щоб підключити його до вашої основної електричної панелі, щоб вам не довелося підключати речі до генератора за допомогою подовжувача.

За даними News World Report. вартість професійного встановлення може становити від 3 000 до 5 000 доларів за цілий домашній генератор. Загальна вартість покупки та встановлення генератора коливається від 10 000 до 20 000.

Якщо ви обмежені в коштах, ви можете придбати портативний генератор всього за 200 доларів, але цього може бути недостатньо для забезпечення всіх ваших потреб в електроенергії.

Який розмір генератора потрібен для живлення будинку?

Визначаючи, якого розміру генератор вам потрібен, розрахуйте потужність приладів, які ви хочете живити від нього. У найнижчому випадку генератора потужністю 5,000 Вт повинно бути достатньо для задоволення ваших основних домашніх потреб в енергії.

Якщо у вас особливо великий будинок або велика кількість електроприладів, то розгляньте можливість придбання більшого домашнього генератора. до 20 000 Вт.

Один лише центральний кондиціонер може споживати кілька тисяч ват, тому порахуйте і переконайтеся, що ваші прилади не перевантажать генератор.

Де слід поставити генератор для цілого будинку?

Домашні генератори можуть виробляти токсичні викиди, такі як чадний газ, тому важливо тримати їх на відкритому повітрі подалі від дверей та вікон. Поточні рекомендації рекомендують розміщувати їх на відстані не менше п’яти футів від будь-яких отворів і 18 дюймів від будь-яких стін.

Переносні генератори слід розміщувати ще далі і ніколи не експлуатувати в приміщенні. навіть у приміщеннях з хорошою вентиляцією.

пора, ціни, сонячних, інверторний

Як довго працюють домашні генератори?

При належному обслуговуванні термін служби генератора для цілого будинку становить до 3 000 годин. Вони повинні прослужити 20 років або більше, якщо ви використовуєте їх лише кілька днів на рік.

Чи існує податкова знижка на генератор для цілого будинку?

Ні, наразі не існує податкового кредиту просто за встановлення домашнього генератора. Якщо ви встановлюєте домашній генератор за медичними показаннями, ви можете віднести його на витрати на лікування, тому проконсультуйтеся з податковим фахівцем.

Якщо ви встановлюєте систему з сонячними панелями. то ви можете мати право на податкову знижку в рамках програми “Кредит на енергоефективне житло”.

Штат Каліфорнія запропонував податкові пільги для резервних генераторів, встановлених у “зоні лісових пожеж”, але це ще не було прийнято.

Скільки коштують домашні генератори?

Дешеві портативні генератори коштують від 200 доларів, тоді як домашні генератори можуть коштувати до 20 000 доларів. Генератор потужністю 5 000-10 000 Вт (достатньо для будинку середнього розміру) має коштувати від 500 до 2 000 доларів, не враховуючи встановлення.

На чому працюють домашні генератори?

Домашні генератори можуть працювати на декількох різних джерелах живлення. Бензин, дизель, природний газ. та сонячна енергія є одними з найпоширеніших джерел.

Хто встановлює домашні генератори?

пора, ціни, сонячних, інверторний

Такі компанії, як Generac та Briggs Stratton, мають мережу роздрібних продавців та партнерів, яких ви можете найняти для встановлення та обслуговування вашого генератора. Обидві компанії пропонують п’ятирічну гарантію за замовчуванням, і ви можете придбати розширену гарантію.

Якщо ви не купуєте генератор через офіційного продавця, найміть електрика, який має досвід встановлення домашніх генераторів та перемикачів.

Який домашній генератор найкращий?

Домашні генератори не є універсальним рішенням для забезпечення електроенергією. Generac Guardian Wi-Fi Enabled Standby Generator та Briggs Stratton Automatic Air Cooled Standby Generator отримують незмінно хороші відгуки, але вони можуть підійти не всім.

Подумайте, скільки резервного живлення вам потрібно, як часто ви будете використовувати резервний генератор, і яке джерело палива є найбільш доступним або зручним.

Для портативних генераторів. розгляньте портативний інверторний генератор Honda EG2800i або Kohler PRO2.8i, який чудово підходить для рекреаційного використання.

Кому варто придбати домашній генератор?

Якщо ви живете в регіоні, де трапляються віялові відключення електроенергії, лісові пожежі або несприятливі погодні умови, то домашній генератор може дати вам впевненість у тому, що ваші прилади продовжать працювати у разі відключення електроенергії.

Але цілий домашній генератор може бути дорогим. не включаючи плату за встановлення. тому портативного генератора може бути достатньо, якщо у вас менше приладів або менш термінові потреби в електроенергії.

Переконайтеся, що ви вибрали розмір генератора, тип палива та перемикач, які найкраще підходять для вашої електричної системи, щоб отримати найкраще співвідношення ціни та якості.

Всі зображення ліцензовані з Adobe Stock. Основне зображення:

Залишити відповідь