Скільки сонячних панелей вам потрібно: Розмір панелі та коефіцієнти виходу. Енергетичний будинок сонячної енергії

Скільки сонячних панелей вам потрібно: Розмір панелей та коефіцієнти потужності

Скільки сонячних панелей потрібно для середнього будинку? Скільки сонячних панелей потрібно для будинку з 3 спальнями? Скільки сонячних панелей потрібно на 2000 кв.м.? футів. будинок? Це все загальні питання для початківців власників сонячних будинків. Щоб визначити, скільки сонячних панелей вам знадобиться для вашого будинку, потрібно спочатку знати, які ваші цілі.

Ви хочете мінімізувати свій вуглецевий слід? Максимізуйте віддачу від ваших інвестицій? Заощаджуйте якомога більше грошей?

Більшість людей хочуть заощадити гроші, мінімізуючи при цьому свій вплив на навколишнє середовище.

Щоб розрахувати, скільки сонячних панелей вам потрібно, потрібно знати:

 • Ваші середні потреби в енергії
 • Ваше поточне енергоспоживання у ватах
 • Клімат і кількість сонячного світла у вашому регіоні
 • Ефективність сонячних панелей, які ви розглядаєте
 • Фізичний розмір сонячних панелей, які ви розглядаєте

Один з простих способів відповісти на питання “Скільки сонячних панелей мені потрібно”. це проконсультуватися з професійним інсталятором, який може дати вам безкоштовну оцінку сонячної енергії для вашого будинку.

Скільки сонячної енергії вам потрібно?

Щоб визначити середні потреби вашого будинку в енергії, подивіться на минулі рахунки за комунальні послуги. Ви можете розрахувати, скільки сонячних панелей вам потрібно, помноживши погодинну потребу вашого домогосподарства в енергії на пікові години сонячного сяйва для вашої місцевості та розділивши це значення на потужність панелі. Використовуйте приклад малопотужних (150 Вт) та потужних (370 Вт) панелей, щоб визначити діапазон (наприклад: 17-42 панелі для генерації 11 000 кВт-год/рік). Зверніть увагу, що розмір вашого даху та кількість сонячного світла, що потрапляє на дах, також є факторами.

скільки, сонячних, панель, потрібно, розмір

Якщо ви працюєте з досвідченим інсталятором, він зробить всі ці розрахунки за вас. Якщо ви шукаєте калькулятор, щоб дізнатися, скільки сонячних панелей мені потрібно?”, не дивіться далі. Ви можете використовувати SunPower Design Studio, щоб оцінити розмір власної системи, щомісячну економію та фактичний вигляд сонячної батареї на власному даху. Цей інтерактивний інструмент надає оцінку сонячної енергії всього за кілька секунд і може бути зроблений самостійно або за допомогою дзвінка в SunPower (800) 786-7693.

Скільки ват ви зараз використовуєте?

Подивіться на свій рахунок за електроенергію на предмет середнього споживання. Знайдіть “Використані кіловат-години (або кВт-год)” або щось подібне, а потім зверніть увагу на тривалість представленого часу (зазвичай 30 днів). Якщо у вашому рахунку не вказані використані кіловат-години, знайдіть початкові та кінцеві показники лічильника та відніміть попередні показники від останніх.

Для наших розрахунків потрібне щоденне та погодинне використання, тому, якщо ваш рахунок не показує середньодобове використання, просто розділіть середньомісячне або середньорічне використання на 30 або 365 днів відповідно, а потім знову розділіть на 24, щоб визначити ваше середньогодинне використання електроенергії. Ваша відповідь буде в кВт. (І якщо вам цікаво, кіловат-години. це кількість енергії, яку ви використовуєте в будь-який момент часу, помножена на загальний час використання енергії).)

Невеликий будинок у помірному кліматі може споживати близько 200 кВт-год на місяць, а більший будинок на півдні, де на кондиціонери припадає найбільша частка енергоспоживання, може споживати 2 000 кВт-год або більше. Середнє значення U.S. будинок використовує близько 900 кВт-год на місяць. Отже, це 30 кВт-год на день або 1.25 кВт-год на годину.

Середньодобове споживання енергії. це ваш цільовий середньодобовий показник для розрахунку ваших потреб у сонячній енергії. Кількість кіловат-годин, яку повинна виробляти ваша сонячна система, якщо ви хочете покрити більшу частину, якщо не всі свої потреби в електроенергії.

Важливо зазначити, що сонячні панелі не працюють з максимальною ефективністю 24 години на добу. (Див. статтю “Сонячна енергія 101: як працює сонячна енергія”)?). Погодні умови, наприклад, можуть тимчасово знизити ефективність вашої системи. Тому експерти рекомендують додати 25-відсоткову “подушку” до вашого цільового середньодобового показника, щоб гарантувати, що ви зможете генерувати всю необхідну вам чисту енергію.

Скільки годин сонячного світла ви можете очікувати у вашому регіоні?

Пікові години сонячного світла для вашого конкретного місцезнаходження матимуть прямий вплив на енергію, яку ви можете очікувати від домашньої сонячної системи. Наприклад, якщо ви живете у Феніксі, ви можете розраховувати на більшу кількість пікових годин сонячного світла, ніж якщо б ви жили в Сіетлі. Це не означає, що власник будинку в Сіетлі не може використовувати сонячну енергію; це просто означає, що йому знадобиться більше панелей.

Центр даних про відновлювані ресурси надає інформацію про сонячне світло за штатами та великими містами.

Тепер помножте ваше погодинне використання (див. питання ). 1) на 1000, щоб перевести вашу погодинну потребу в електроенергії у вати. Розділіть вашу середню погодинну потребу в потужності на кількість щоденних пікових годин сонячного світла у вашому регіоні. Це дає вам кількість енергії, яку ваші панелі повинні виробляти щогодини. Отже, середній показник U.S. (900 кВт-год/місяць) в районі, який отримує п’ять пікових годин сонячного світла на день, знадобиться 6 000 Вт.

Що впливає на вихідну ефективність сонячних панелей?

Ось де якість сонячних панелей має значення. Не всі сонячні панелі однакові. Фотоелектричні (ФЕ) сонячні панелі (найчастіше використовуються в житлових будинках) бувають потужністю від 150 Вт до 370 Вт на панель, залежно від розміру панелі та ефективності (наскільки добре панель здатна перетворювати сонячне світло в енергію), а також від технології фотоелементів.

Наприклад, сонячні елементи без ліній сітки на передній панелі (як елементи SunPower® Maxeon®) поглинають більше сонячного світла, ніж звичайні елементи, і не страждають від таких проблем, як деламінація (відшарування). Конструкція наших елементів робить їх міцнішими та стійкішими до розтріскування або корозії. І мікроінвертор на кожній панелі може оптимізувати перетворення енергії в джерелі, на відміну від одного великого інвертора, встановленого збоку будинку.

Через ці широкі варіації в якості та ефективності, важко узагальнити, які сонячні панелі підходять саме вам або скільки їх потрібно для вашого будинку. Основний висновок полягає в тому, що чим ефективніші панелі, тим більшу потужність вони можуть виробляти, і тим менше вам знадобиться на даху, щоб отримати ту ж саму кількість енергії. Звичайні сонячні панелі зазвичай виробляють близько 250 Вт на панель, з різним рівнем ефективності. На противагу цьому, панелі SunPower відомі як найефективніші сонячні панелі на ринку.

Щоб визначити, скільки сонячних панелей вам потрібно, розділіть погодинну потребу вашого будинку в електроенергії (див. питання №). 3) за потужністю сонячних панелей, щоб розрахувати загальну кількість необхідних панелей.

Таким чином, середній U.S. Для будинку в Далласі, штат Техас, знадобиться близько 25 звичайних (250 Вт) сонячних панелей або 17 панелей SunPower (370 Вт).

Як впливає розмір сонячної панелі?

Якщо у вас невеликий дах або дах незвичайної форми, розмір і кількість сонячних панелей є важливими факторами. Маючи велику корисну площу даху, можливо, ви можете пожертвувати деякою ефективністю і купити більші панелі (за нижчою ціною за панель), щоб досягти цільового рівня виробництва енергії. Але якщо ваша корисна площа даху обмежена або частково затінена, можливість використання меншої кількості менших високоефективних панелей може бути найкращим способом досягти максимальної потужності в довгостроковій перспективі, що в кінцевому підсумку заощадить вам більше грошей.

Розміри сонячних панелей

Типові розміри сонячних панелей для житлових будинків сьогодні складають близько 65 дюймів на 39 дюймів, або 5.4 фути на 3.25 футів, з деякими варіаціями серед виробників. Панелі SunPower. 61.3 дюйми на 41.2 дюйми.

Ці розміри залишаються більш-менш незмінними протягом десятиліть, але ефективність і вихідна потужність з тієї ж площі різко змінилися на краще. Крім того, SunPower проектує цілі системи так, щоб практично не було зазорів між панелями, і використовує невидиме обрамлення та монтажне обладнання, щоб зберегти площу даху якомога компактнішою, ефективнішою та привабливішою.

скільки, сонячних, панель, потрібно, розмір

Скільки важать сонячні панелі?

Якщо ви плануєте встановити сонячну систему на даху, розуміння ваги ваших сонячних панелей є ще одним ключовим фактором, який слід враховувати. Знання ваги сонячної панелі. найкращий спосіб бути впевненим, що ваш дах витримає повну установку.

Хоча вага панелей варіюється від бренду до бренду, більшість панелей важать близько 40 фунтів.

Панелі SunPower. найлегші з усіх основних брендів. деякі з наших панелей важать всього 33 фунти. Для порівняння, у верхній частині діапазону деякі звичайні панелі важать до 50 фунтів.

Підсумок: скільки панелей вам потрібно?

Знаючи відповіді на вищезазначені питання, ви отримаєте уявлення про ідеальну кількість панелей для ваших потреб у виробництві електроенергії. або, принаймні, про реалістичний діапазон. Далі професійний інсталятор повинен оцінити архітектуру вашого даху, кут нахилу до сонця та інші фактори, щоб зрозуміти, чи зможете ви фізично розмістити потрібну кількість панелей на даху для досягнення ваших щоденних цілей з виробництва енергії, і якщо так, то яким чином.

Ви також повинні розглянути питання про чистий облік, оскільки ви розглядаєте, скільки грошей ви заощадите та заробите на своїй сонячній системі. Чистий облік. це те, як ваша комунальна компанія нараховує вам кредити за виробництво надлишкової сонячної енергії, коли світить сонце, а потім дозволяє вам користуватися цими кредитами, коли ви використовуєте звичайну електромережу вночі, якщо ви не зберігаєте надлишкову сонячну енергію в акумуляторній батареї.

To get started, check out our solar power calculator, which can help you figure out how much you might save going solar.

Interested in high-efficiency solar panels for your home? Contact SunPower for more information.

 • . На основі огляду специфікацій на веб-сайтах 20 провідних виробників за версією IHS, станом на квітень 2021 року.
 • . Energy Sage, липень 2021 року, https://news.енергія.com/average-solar-panel-size-weight/

Визначити, скільки сонячних панелей може живити будинок, не повинно бути складно. Від ват до кіловат і більше. ці поради допоможуть вам з’ясувати, скільки сонячних панелей потрібно в сонячній системі для домашнього використання.

Ми можемо отримувати дохід від продуктів, доступних на цій сторінці, та брати участь у партнерських програмах.

скільки, сонячних, панель, потрібно, розмір

З: Я зацікавлений у встановленні системи сонячних панелей для мого будинку, але я не знаю багато про сонячні панелі. Наскільки вони ефективні? Скільки сонячних панелей живить будинок?

В: Існує багато стимулів та переваг для переходу з традиційної системи опалення на сонячну. Існують знижки та податкові пільги, а також усвідомлення того, що ви допомагаєте поліпшити навколишнє середовище. Якщо ви задаєтесь питанням: “Скільки сонячних панелей мені потрібно??”Кілька основних елементів дадуть відповідь на питання. Наведені нижче поради допоможуть вам розрахувати, скільки сонячних панелей вам потрібно, і які фактори впливають на цю кількість. Хоча самостійний розрахунок цих цифр може дати вам уявлення про те, який тип сонячної батареї вам знадобиться, знайте, що кваліфікований інсталятор сонячних панелей зробить всі ці розрахунки за вас, якщо ви продовжите установку сонячних панелей.

Вам потрібно знати три речі: річне споживання енергії, потужність сонячної панелі та коефіцієнт виробництва.

“Скільки сонячної енергії мені потрібно?”. це очікуване питання від домовласника, який тільки починає користуватися сонячними системами. Щоб точно визначити, скільки панелей потрібно для роботи будинку, вам потрібно врахувати річне споживання енергії, потужність сонячних панелей та коефіцієнт виробництва. Ці три фактори є важливими при переході на сонячну систему. Хоча цей розрахунок дасть вам приблизну оцінку, врахуйте, що на фактичну кількість панелей впливатимуть інші фактори, про які ми поговоримо пізніше.

Якщо ви хочете встановити спеціальну систему сонячного опалення. таку, де сонячні панелі нагрівають рідину або повітря і перетворюють її в центральне опалення для будинку. вам також знадобиться досвідчений інсталятор HVAC, який зможе переобладнати вашу існуючу систему центрального опалення в систему сонячного опалення.

Можливо, настав час звернутися до професіонала в галузі сонячної енергетики. Отримайте безкоштовну оцінку від найближчих експертів без жодних зобов’язань.

Подивіться на свій рахунок за комунальні послуги, щоб визначити, скільки ват ви використовуєте.

Використання енергії вимірюється в кіловат-годинах (кВт-год). КВт-год не означає кількість кіловат, яку ви використовуєте за годину, а скоріше кількість енергії, яку ви використали б, щоб підтримувати роботу приладу потужністю 1000 Вт протягом 1 години. Кількість електроприладів, які споживають енергію, і як часто вони працюють, впливає на використання. Все, що підключено до розетки, враховується у вашому енергоспоживанні, а великі прилади, такі як холодильники та посудомийні машини, споживають більше енергії, ніж зарядний пристрій для телефону. Наприклад, 50-дюймовий світлодіодний телевізор споживає близько 0.016 кВт-год на годину, тоді як електрична посудомийна машина використовує близько 2 кВт-год на одне завантаження.

Станом на 2019 рік середньостатистичне американське домогосподарство використовує 10 649 кВт-год електроенергії на рік, згідно з даними U.S. Управління енергетичної інформації. Але найкращий спосіб визначити, скільки енергії вам знадобиться. це подивитися на ваші рахунки за комунальні послуги за минулий рік. Це дасть вам чітке уявлення про ваші реальні енергетичні потреби, особливо якщо врахувати, що споживання енергії коливається протягом року. Кількість енергії, яку ви використовуєте, буде диктувати розмір необхідної вам системи.

Хоча встановлення сонячних панелей часто може зменшити або навіть повністю компенсувати ваш щомісячний рахунок за електроенергію, пам’ятайте, що тарифи на електроенергію та її використання є нестабільними факторами. Якщо ціна на електроенергію або кількість, яку ви використовуєте, різко зміниться, ваші заощадження також можуть змінитися. Наприклад, центральна та південна Каліфорнія вважається чудовим місцем для встановлення сонячних панелей через часте сонце, але це також штат, де регулярно зростають ціни на електроенергію.

Після того, як ви знаєте енергетичні потреби вашого будинку, настав час придивитися до панелей. Подивіться на різні панелі та дізнайтеся, яка їхня потужність. Потужність сонячної панелі також відома як номінальна потужність, і це електрична потужність панелі в ідеальних умовах. Це вимірюється у ватах (Вт). Панель зазвичай виробляє від 250 до 400 Вт потужності. Для подальшого рівняння візьмемо в середньому 320 Вт на панель.

Використовуйте річне споживання енергії та потужність сонячних панелей, щоб розрахувати коефіцієнт виробництва.

Ви можете розрахувати коефіцієнт виробництва, коли у вас є дані про річне споживання енергії та потужність сонячних панелей. Коефіцієнт виробництва. це розрахунковий вихід енергії системи з часом (вимірюється в кВт-год) у порівнянні з фактичним розміром системи (вимірюється у Вт). Щоб розрахувати коефіцієнт виробництва, розділіть вихідну енергію на загальну потужність системи. В U.S., коефіцієнт виробництва, як правило, знаходиться в діапазоні від 1.3 і 1.6.

Можливо, настав час звернутися до професіонала в галузі сонячної енергетики. Отримайте безкоштовну оцінку від експертів, які знаходяться поруч з вами, без зобов’язань.

Після того, як у вас є ці три цифри, настав час розрахувати кількість панелей. Формула така:

Кількість панелей = розмір системи / коефіцієнт виробництва / потужність панелі

Наприклад, використовуючи 10 649 кВт-год (середнє енергоспоживання американського домогосподарства), 1.3 (нижня межа поширених коефіцієнтів виробництва) і 320 Вт (середня потужність сонячної панелі):

Кількість панелей = 10 649 кВт-год / 1.3 / 320 W = 25.6

З цього розрахунку можна підрахувати, що для будинку з такими вимогами до енергоспоживання знадобиться близько 25 панелей, які виробляють 320 Вт.

Візьміть до уваги кількість сонця, яку отримує ваш будинок.

Пам’ятайте, що цей розрахунок передбачає, що панелі працюють в оптимальних умовах. пряме сонячне світло означає, що ваш будинок може перетворити більше енергії в електрику. У таких штатах, як Арізона та Нью-Мексико, які, як відомо, виробляють більше сонячного світла, ніж штати на північному сході, домовласникам, ймовірно, знадобиться менше сонячних панелей. Невада, Юта, Каліфорнія, Техас і Колорадо. це інші місця, які зазвичай виробляють більше сонячного світла. Але навіть якщо ви живете в регіоні або штаті з довгими зимами або за межами сонячного поясу, вам може знадобитися придбати більше сонячних панелей, щоб ефективно експлуатувати будинок.

Розмір, форма і матеріал вашого даху також впливають на оптимальне розміщення сонячних панелей. Ідеальний дах не затінюється деревами і має велику площу, звернену на південь, захід або схід. це напрямки, які отримують найбільше сонячного світла протягом дня в північній півкулі. Дахи з крутими схилами ускладнюють встановлення сонячних панелей і можуть означати, що інсталятор не зможе встановити необхідну кількість панелей на даху. Те ж саме стосується дахів нестандартної форми.

Кількість необхідних сонячних панелей також залежатиме від того, чи буде ваш будинок підключений до електромережі, чи ні.

Часто більш популярним варіантом є підключення мережевих сонячних панелей до електромережі. Якщо сонця недостатньо для забезпечення повної потужності, будинок може отримувати енергію з традиційної електромережі, тому йому не доведеться залишатися без електрики. З іншого боку, автономна система не підключена до загальної електромережі і є більш поширеною в сільській місцевості або у віддалених районах.

скільки, сонячних, панель, потрібно, розмір

Автономні системи покладаються на акумулятори для зберігання енергії, щоб підтримувати роботу будинку вночі або в похмурі дні. Для автономних систем, швидше за все, знадобиться більше панелей, щоб забезпечити роботу будинку і накопичити надлишкову енергію. Мережеві або автономні системи можуть вплинути на загальну вартість вашої сонячної електростанції.

З’ясувати, яка ємність сонячної батареї вам потрібна. завдання не з легких. Недостатня потужність призведе до вимкнення електроенергії посеред ночі, а надмірна. до зайвих складнощів та витрат на обслуговування. Кількість необхідних батарей також залежатиме від типу обраної вами батареї. Свинцево-кислотні батареї є більш економічно вигідними, але літій-іонні батареї мають кращу ємність, ефективність і термін служби.

Можливо, настав час звернутися до професіонала в галузі сонячної енергетики. Отримайте безкоштовну оцінку від експертів, які знаходяться поруч з вами, без зобов’язань.

Тип сонячної панелі впливає на її ефективність.

Існує три типи сонячних панелей: монокристалічні, полікристалічні та тонкоплівкові. Монокристалічні та полікристалічні панелі складаються з елементів, виготовлених з кремнію. Шматочки кремнію зібрані у формі прямокутника і накриті скляним листом. Монокристалічні сонячні елементи вирізані з одного кристала кремнію, тоді як полікристалічні складаються з фрагментів кристалів кремнію. Ця різниця в конструкції впливає на ефективність і ціну. Монокристалічні панелі більш ефективні і працюють краще, але вони також і дорожчі. Полікристалічні сонячні панелі є більш доступними за ціною, але при цьому ви трохи втрачаєте в ефективності та продуктивності.

Існують також тонкоплівкові сонячні панелі. Як випливає з назви, комірки тонші, ніж монокристалічні або полікристалічні. Однак сама панель може бути не набагато тоншою, ніж панелі інших стилів. Тонкоплівкові панелі більш мобільні та гнучкі, ніж монокристалічні або полікристалічні, але вони менш ефективні. Різні панелі матимуть різні переваги та недоліки залежно від вашого будинку, географічного розташування тощо, і ваш інсталятор зможе дати вам пораду щодо того, що найкраще підходить для вас.

Хоча цей посібник може надати вам загальну інформацію про кількість панелей, розміри сонячних панелей та типи систем, які ви можете розглянути, пам’ятайте, що кваліфікований інсталятор сонячної енергії зможе надати вам більше інформації, яка стосується саме вашого будинку. Ефективність сонячних систем залежить від багатьох факторів, і може бути складно врахувати всі з них, якщо у вас немає досвіду.

Найкращі сонячні компанії Каліфорнії 2023 року

Ми рекомендуємо Elevation, SunPower та Sunrun як три найкращі сонячні компанії в Каліфорнії.

Приєднуйтесь до 9 540 людей, які отримали безкоштовну пропозицію без жодних зобов’язань за останні 30 днів

скільки, сонячних, панель, потрібно, розмір

Фейт Вейкфілд. письменниця з Північної Кароліни. Вона має ступінь з економіки та англійської мови в Університеті Чапел-Хілл, а її робота була представлена на EcoWatch, Всесвітньому економічному форумі та Today’s Homeowner. У вільний час вона любить переглядати відео про особисті фінанси на YouTube, колекціонувати книги та проводити час на природі.

скільки, сонячних, панель, потрібно, розмір

Торі Еддісон. редакторка, яка працює в галузі цифрового маркетингу понад п’ять років. Її досвід включає роботу в сфері комунікацій та маркетингу в некомерційному, урядовому та академічному секторах. Журналіст за фахом, вона почала свою кар’єру, висвітлюючи політику та новини в нью-йоркській долині Гудзон. Її робота включала висвітлення місцевих та державних бюджетів, федеральних фінансових норм та законодавства про охорону здоров’я.

скільки, сонячних, панель, потрібно, розмір

Карстен Ноймайстер. досвідчений фахівець в галузі енергетики, який має предметну експертизу в енергетичній політиці, сонячній та роздрібній енергетиці. В даний час він є менеджером з комунікацій Ліги сприяння розвитку роздрібної енергетики та має попередній досвід написання та редагування контенту для EcoWatch. До EcoWatch Карстен працював у Solar Alternatives, займався кураторством контенту, виступав за місцеву політику у сфері відновлюваної енергетики та допомагав командам сонячної інженерії та монтажу. Протягом своєї кар’єри його роботи висвітлювалися в різних виданнях, включаючи NPR, SEIA, Bankrate, PV Mag та Всесвітній економічний форум.

Каліфорнія відома своїм сонячним світлом. від безхмарного неба над Лос-Анджелесом до залитих сонцем пляжів Сан-Дієго. У цьому посібнику про найкращі сонячні компанії Каліфорнії ви дізнаєтеся, як можна скористатися щедрим сонцем штату, перейшовши на сонячну енергію та заощадивши на рахунках за електроенергію.

Ми, команда Guides Home Team, завершили ретельне дослідження найкращих сонячних компаній по всій Америці.S. та визначте найкращих інсталяторів сонячних панелей у Каліфорнії. Читайте далі, щоб порівняти витрати, сонячне обладнання та варіанти обслуговування, а також можливу економію енергії.

 • Порівняти інсталяторів
 • Найкращі компанії Каліфорнії
 • Підсумок
 • California Solar Incentives
 • Посібник для покупців
 • Методологія

Продукти, сертифіковані Energy Star Комплексний активний моніторинг 25-річна гарантія на продукцію та роботу

Пропонує ряд варіантів фінансування 24/7 лінія обслуговування клієнтів Страхування панелей захищає від крадіжок та пошкоджень

Порівняйте найкращих інсталяторів сонячних батарей у Каліфорнії

Середній показник провайдера. Вартість 10 кВт системи Наш рейтинг Порівняти ціни
Висота 10,000-15,000 4.4 Отримайте мою пропозицію
SunPower 15,000-20,000 4.8 Отримати мою пропозицію
Sunrun 15,000-20,000 4.3 Отримати мою пропозицію
ADT Solar 15,000-20,000 4.0 Отримати мою цитату
Зелені домашні системи 20,000-25,000 4.0 Отримайте мою пропозицію
Momentum Solar 20,000-25,000 3.8 Отримати мою пропозицію
Palmetto Solar 15,000-20,000 4.7 Отримайте мою пропозицію

Примітка: Дані про ціни базуються на відповідях на наше опитування щодо вартості сонячної енергії, проведене в березні 2023 року серед 1 000 власників будинків із сонячними системами.

Найкращі компанії в галузі сонячної енергетики в Каліфорнії

Усі дані, наведені в цьому огляді, стосуються професійно встановленої системи потужністю 10 кіловат (кВт) і базуються на нашому опитуванні витрат на сонячну енергію, проведеному в березні 2023 року серед 1000 власників будинків із сонячними панелями.

Плюси та мінуси

Плюси Продукція сертифікована Energy Star Мінімум 25 років гарантії на продукцію та роботи на панелі Має комплексну послугу активного моніторингу під назвою Curb Мінуси Відсутність інформації про ціни в Інтернеті Пропонує лише два варіанти оплати. повна оплата або сонячний кредит

Огляд висоти над рівнем моря

Якщо ви хочете інтегрувати сонячну енергію у вашому будинку, ми рекомендуємо Elevation. Завдяки своїй послузі Elevated Home компанія може модернізувати весь ваш будинок, щоб зробити його стійким та енергоефективним.

Компанія проводить енергоаудит вашого будинку, а потім створює індивідуальну, повністю інтегровану сонячну енергетичну систему, включаючи монокристалічні сонячні панелі, мікроінвертори, зарядні пристрої для електромобілів (EV) та сонячні батареї, а також послуги з енергоефективності, такі як ущільнення та ізоляція повітропроводів.

Вся продукція Elevation сертифікована Energy Star і відповідає стандартам Агентства з охорони навколишнього середовища (EPA). Elevation не вказує інформацію про ціни на своєму сайті, але надає гарантію відповідності ціни.

Послуги

 • Встановлення сонячних панелей
 • Встановлення сонячних батарей
 • Встановлення зарядного пристрою для електромобілів
 • Герметизація повітропроводів
 • Ізоляція
 • Послуга Elevated Home

Варіанти оплати

Elevation пропонує два варіанти оплати: повна передоплата або сонячний кредит. Хоча ви не можете вибрати більш доступні варіанти, такі як оренда сонячних батарей або угоди про купівлю електроенергії (PPA), купівля за готівку або кредит є більш економічно вигідними з часом і означає, що ви повністю володієте своєю системою.

Плюси Понад 30 років досвіду, найбільше з усіх компаній у нашому списку Пропонує панелі з 20.9% до 22.8% ефективності, одні з найвищих у галузі Надає 25-річну гарантію на обслуговування, продукцію та виробництво на всі установки Мінуси Середні витрати вищі, ніж у інших інсталяторів Деякі клієнти повідомляють про затримки в обслуговуванні при ремонті несправної системи

Заснована в 1985 році, SunPower є найдосвідченішим постачальником сонячної енергії в нашому списку, зі штаб-квартирою в Сан-Хосе, штат Каліфорнія. Ми рекомендуємо цю компанію через її позитивні відгуки клієнтів, вибір варіантів фінансування та різноманітність пропонованих послуг. Крім того, SunPower виробляє власні сонячні панелі та сонячні батареї, а її панелі мають одні з найвищих показників ефективності в галузі.

 • Встановлення сонячних панелей
 • Встановлення резервної батареї
 • Встановлення зарядного пристрою для електромобіля
 • Мобільний додаток
 • Моніторинг системи

SunPower пропонує своїм клієнтам купівлю за готівку, кредити, лізинг та PPA. SunPower також має власне кредитне фінансування, тому вам не доведеться турбуватися про використання сторонніх кредиторів для погашення вашої сонячної системи. Ви можете дізнатися більше про варіанти фінансування від SunPower на її сайті.

Плюси Розширює страхування панелей для захисту від крадіжки або пошкодження Має два варіанти лізингу сонячних панелей Пропонує додатковий пакет послуг, який включає моніторинг системи Мінуси Має обмежену інформацію про свою продукцію в Інтернеті Не включає прозоре ціноутворення в Інтернеті

Sunrun робить процес встановлення сонячної системи персоналізованим завдяки своїм індивідуальним сонячним системам. Компанія аналізує ваш будинок, дах та вплив сонячного світла, щоб розрахувати вартість вашої системи та використання енергії. Технічні спеціалісти також можуть пояснити доступні державні стимули, які допоможуть вам заощадити гроші на панелях.

Sunrun була однією з перших сонячних компаній, яка запропонувала програму лізингу, з можливістю як передоплати, так і щомісячної оплати. Sunrun також пропонує пакет послуг, який включає додаткову гарантію на систему “від бампера до бампера”, що забезпечує безкоштовну заміну обладнання та ремонт системи протягом 10 років, проактивний моніторинг та страховий поліс на ваші панелі.

 • Система зарядки електромобілів
 • Мобільний додаток
 • Необов’язковий пакет постійного обслуговування
 • Встановлення сонячних панелей
 • Моніторинг системи

На додаток до двох варіантів лізингу Sunrun, ви можете придбати сонячну систему відразу або скористатися опцією фінансування. Фінансування може включати відсутність першого внеску для тих, хто відповідає вимогам на основі їх кредитного рейтингу. Sunrun надає миттєві онлайн-котирування, але для більш точних оцінок потрібна особиста або віртуальна консультація.

Плюси Надає 25-річну гарантію потужності Всі пакети включають активний моніторинг системи 24/7 Має високі оцінки клієнтів на онлайн-платформах Мінуси Не надає інформацію про ціни або котирування в Інтернеті Немає зарядних станцій для електромобілів або аудиту енергоефективності

ADT Solar (раніше Sunpro) забезпечує комплексний процес встановлення сонячної системи, який включає обстеження системи, проектування, монтаж, технічне обслуговування та моніторинг. Компанія виділяється своїм обслуговуванням клієнтів, надаючи одні з найповніших гарантій на електроенергію, продукцію, продуктивність та якість виготовлення, кожна з яких триває 25 років.

ADT був найпопулярнішим постачальником у нашому опитуванні 1 000 власників будинків з сонячними батареями, 239 з 1 000 респондентів обрали його для завершення своєї установки. Щоб покращити обслуговування клієнтів, ADT Solar дозволяє вибрати конкретну марку резервної батареї та сонячних панелей, а також пропонує цілодобове обслуговування клієнтів 24/7.

 • Аудит енергоефективності
 • Система зарядки електромобілів
 • Мобільний додаток
 • Додатковий пакет послуг
 • Встановлення сонячних панелей
 • Моніторинг системи

Після особистої або віртуальної консультації ADT Solar надає детальний кошторис для вашої сонячної системи. Компанія пропонує чотири стандартні способи оплати: передоплата, сонячний кредит, лізинг або PPA.

Плюси Пропонує найширший вибір сонячних продуктів у нашому списку Варіанти фінансування включають 0 початкового внеску для кваліфікованих клієнтів Висока задоволеність клієнтів на онлайн-платформах відгуків Мінуси Відсутність звіту ESG компанії або розкриття інформації про сталий розвиток Лише п’ять років досвіду роботи в галузі

Нам подобається Green Home Systems для жителів Каліфорнії, оскільки вона пропонує широкий вибір сонячних продуктів та брендів. Сюди входить сонячна черепиця та сонячна плитка, які забезпечують гладкий, сучасний вигляд, який не пропонується більшістю сонячних конкурентів.

Незважаючи на те, що компанія Green Home Systems має лише п’ятирічний досвід роботи в сонячній енергетиці, вона вже заслужила відмінні відгуки клієнтів на різних платформах. Компанія має рейтинг А за версією Better Business Bureau (BBB) і заробила 4.7 з 5 зірок на основі відгуків клієнтів.

 • Встановлення сонячних панелей
 • Сонячна покрівля
 • Встановлення резервної батареї
 • Встановлення зарядних пристроїв для електромобілів
 • Резервні генератори
 • Аудити енергоефективності
 • Моніторинг системи

Green Home Systems пропонує купівлю за готівку та кредити. два найпопулярніші варіанти фінансування сонячної енергетики. Однак її кредитні можливості надаються через зовнішніх партнерів, а не адмініструються власними силами. Компанія не пропонує оренду або PPA.

Плюси Має консьєрж-сервіс, який обробляє всі необхідні дозволи та допомагає зареєструватися в державних програмах заощаджень Пропонує сім різних марок сонячних панелей Власна сонячна батарея доступна в Каліфорнії Мінуси Не надає ціни або котирування в Інтернеті Має змішані відгуки клієнтів на онлайн-платформах

Якщо ви хвилюєтесь, що перехід на сонячну енергію може бути занадто складним, Momentum Solar. чудовий вибір. Компанія зосереджується на тому, щоб зробити перехід на сонячну енергію простим і цікавим, і вона обробляє всі аспекти власними силами, від проектування до фінансування. Momentum також пропонує вражаючу різноманітність сонячних панелей від численних виробників, щоб ви могли побудувати систему, яка відповідає вашим енергетичним потребам.

Ціни Momentum трохи вищі, ніж у конкурентів, частково через те, що компанія зосереджується на наданні повного досвіду використання сонячної енергії власними силами та обслуговує лише штати з добре налагодженою програмою мережевого обліку (наприклад, Каліфорнія).

 • Встановлення сонячних панелей
 • Система зарядки електромобілів
 • Мобільний додаток
 • Додатковий пакет послуг
 • Моніторинг системи
 • Аудит енергоефективності

Momentum Solar дозволяє клієнтам купувати сонячні панелі за рахунок одноразового платежу або сонячного кредиту. Ви також можете взяти панелі в оренду або укласти договір купівлі-продажу через постачальника. Однак, оренда та PPA є власністю третьої сторони і позбавляють вас права на економію коштів від державних та федеральних стимулів для сонячної енергетики.

Плюси Пропонує План захисту спокою, який включає додатковий моніторинг та знижки на технічне обслуговування Має додаток для смартфона для моніторингу системи та підтримки клієнтів Надає онлайн-калькулятор для оцінки сонячної економії Мінуси Небагато цінової інформації в Інтернеті Стягує додаткову плату за послуги з моніторингу

Ми назвали Palmetto Solar однією з найкращих сонячних компаній в Каліфорнії, тому що вона пропонує комплексне покриття для обладнання вашої сонячної системи. Компанія займається кожною частиною процесу встановлення сонячних панелей. від індивідуального проектування до отримання дозволів. і її системи включають високоефективні чорні панелі на даху, стандартний інвертор і підключення до електромережі.

Компанія надає стандартну 25-річну гарантію на продукцію, яка покриває неефективність роботи вашої системи. Вона також пропонує унікальний, додатковий План захисту душевного спокою, який покриває витрати на заміну або обслуговування деталей, гарантовані терміни обслуговування, знижки на боротьбу зі шкідниками, очищення сонячних панелей, а також на зняття та перевстановлення панелей.

 • Встановлення сонячних панелей
 • Аудит енергоефективності
 • Встановлення та резервне копіювання акумуляторів
 • Зберігання енергії
 • Встановлення інтегрованої акумуляторної системи Tesla Powerwall
 • Встановлення лічильників споживання енергії для моніторингу використання
 • Чистка панелей
 • Зняття та перевстановлення панелей
 • План захисту душевного спокою
 • Знищення шкідників

Palmetto пропонує чотири способи оплати: паушальний платіж, сонячний кредит, сонячна оренда або PPA.

Підсумок

З огляду на різноманітний ландшафт Золотого штату, різні сонячні компанії будуть відповідати потребам різних каліфорнійських домовласників. Наприклад, якщо вас турбують комплексні гарантії та економія системи, Palmetto Solar. ідеальний варіант. Або, якщо ви віддаєте перевагу досвіду компанії та високоякісним рішенням у галузі сонячної енергетики, SunPower вважається лідером галузі.

Momentum Solar. це хороший вибір для власників будинків в Каліфорнії, які хочуть отримати можливий дохід через державний ринок кредитів на відновлювану енергію (TREC) та встановлені програми мережевого обліку. Якщо ви зацікавлені в найсучаснішому сонячному обладнанні та передовому дизайні панелей, сонячні дахи Green Home Systems дозволять вам економити на електроенергії, не відволікаючись від зовнішнього вигляду вашого будинку.

Щоб розпочати свою сонячну подорож, скористайтеся нашим інструментом нижче, щоб знайти найкращих постачальників сонячної енергії у вашому регіоні.

Сонячні стимули в Каліфорнії

Існує цілий ряд каліфорнійських податкових пільг та стимулів, які ви можете застосувати до своїх інвестицій у сонячну енергетику. Нижче ми перерахували деякі з найбільш значущих стимулів на рівні штату.

Федеральний податковий кредит на сонячну енергію

Домовласники в США.S. мають право на федеральну податкову знижку при встановленні сонячних панелей на своїй власності. Цей стимул забезпечує 30% зниження федерального податку на всі компоненти сонячної системи, які ви можете застосувати до своєї федеральної податкової декларації. Відповідно до Закону про зниження інфляції, кредит зменшиться до 26% у 2033 році та 22% у 2034 році до закінчення терміну дії у 2035 році (якщо Конгрес не поновить його).

Вимірювання чистої енергії в Каліфорнії

Каліфорнія (як і більшість інших штатів) має програму чистого обліку, яка дозволяє вам продавати будь-яку надлишкову енергію, вироблену вашими панелями, назад в електромережу в обмін на кредити на оплату рахунків за електроенергію. Клієнти сонячної енергетики в Каліфорнії з системами, підключеними до мережі до 14 квітня 2023 року, мають право на NEM 2.0, поточна структура чистого обліку в штаті. Відповідно до NEM 2.0, клієнти отримують повну роздрібну вартість за будь-яку надлишкову енергію, яку генерують їхні сонячні панелі. Клієнти, які подадуть заявки на приєднання 15 квітня 2023 року або пізніше, матимуть право на новий тариф Net Billing (NBT) замість NEM 2.0. За програмою NBT клієнти зароблятимуть мережеву вартість будь-якої надлишкової енергії, яку генерують їхні сонячні панелі. Іншими словами, програма NBT, ймовірно, буде платити клієнтам менше, ніж повна роздрібна ціна електроенергії, яку вона викуповує. Однак ціна може коливатися. у періоди з дуже високим попитом на енергію, наприклад, спекотними літніми вечорами, вона може фактично перевищувати повну роздрібну ціну. Ви можете дізнатися більше про мережевий облік у Каліфорнії на веб-сайті Комісії з комунальних послуг штату.

Інші державні сонячні ініціативи

 • Звільнення від податку на сонячну нерухомість: Виключення активної сонячної енергетичної системи гарантує, що ваші податки на нерухомість не збільшаться після додавання сонячних панелей до кінця 2024 фінансового року. Цей виняток стосується вас, якщо ви встановлюєте нову домашню сонячну систему в Каліфорнії або будуєте будинок із сонячними панелями.
 • Програма стимулювання самогенерації (SGIP): Розроблена Каліфорнійською комісією з комунальних послуг, SGIP пропонує мешканцям, які відповідають вимогам, знижку на встановлення домашньої системи зберігання енергії. Право на участь у програмі залежить від вашої комунальної компанії. Однак цей стимул є багаторівневою блоковою програмою, тому вартість знижується з часом, коли в штаті з’являється більше установок акумуляторів.
 • Стимулювання стійкості власного капіталу: Ця програма пропонується спільно з SGIP і пропонує стимули для зберігання акумуляторів, щоб допомогти малозабезпеченим, вразливим з медичної точки зору громадам та громадам, що перебувають у зоні ризику пожеж. Програма надає знижки у розмірі 850 або 1000 доларів за кіловат-годину (кВт-год), що може покрити значний відсоток початкових витрат на систему зберігання енергії.
 • Неблагополучні громади. сонячні будинки на одну сім’ю (DAC-SASH): Програма DAC-SASH забезпечує заощадження для домогосподарств з низьким рівнем доходу в економічно та екологічно неблагополучних громадах, які використовують сонячну енергію. Наразі програма розрахована на період до 2030 року.

Як вибрати кращу сонячну компанію в Каліфорнії

Існують різні фактори, про які слід подумати, досліджуючи компанії, що займаються установкою сонячних батарей, і системи сонячних панелей в Каліфорнії. Хоча вартість має важливе значення, ми рекомендуємо збалансувати ціну з пропонованими послугами, відгуками клієнтів, тривалістю гарантії та іншими важливими факторами. І навпаки, звернення до найдорожчого інсталятора не завжди гарантує високу якість продукції або послуг.

Ви також повинні ретельно розглянути варіанти покупки, перш ніж купувати сонячні панелі для свого будинку. Наприклад, подумайте, чи заощадить вам лізинг або PPA на вартості сонячної енергії в довгостроковій перспективі, оскільки ці два варіанти не дають вам можливості скористатися податковими пільгами. Хоча оплата за вашу систему готівкою не є реалістичною для всіх домовласників, сонячний кредит може бути підходящою альтернативою.

Як і в будь-якому проєкті з благоустрою будинку, попереднє дослідження є важливим першим кроком. Ми рекомендуємо порівняти безкоштовні пропозиції щонайменше від трьох компаній з цього списку, перш ніж розпочати роботу над проектом сонячної електростанції.

Продукти, сертифіковані Energy Star Комплексний активний моніторинг 25-річна гарантія на продукцію та роботи

Пропонує низку варіантів фінансування Лінія обслуговування клієнтів 24/7 Страхування панелей захищає від крадіжок та пошкоджень

Часті запитання про сонячні компанії в Каліфорнії

Яка середня вартість сонячних панелей в Каліфорнії?

Середня вартість вата сонячних панелей в Каліфорнії становить 2.51, на основі інформації від SunPower. На основі нашого опитування 1000 домовласників, які встановили сонячні системи, сонячні панелі коштують від 15 000 до 20 000 доларів. Однак вартість сонячних систем для житлових будинків може перевищувати 25 000 доларів США разом з витратами на встановлення.

Чи варто переходити на сонячну енергію в Каліфорнії?

Так. Незалежно від того, чи живете ви в столиці штату Сакраменто або в Південній Каліфорнії, варто перейти на сонячну енергію як для потенційної економії енергії, так і для підтримки чистої енергії. З огляду на кількість сонячного світла в штаті та кількість податкових пільг і знижок, Каліфорнія є одним з найкращих штатів для встановлення домашньої сонячної електростанції. Крім того, встановлення інших сонячних технологій, таких як резервні батареї, може допомогти вам підтримувати живлення під час відключень.

Чи є Sunrun тим самим, що й SunPower?

Незважаючи на схожі назви та пропозиції, Sunrun. це не те саме, що SunPower. Хоча обидві компанії пропонують сонячні послуги, SunPower є виробником та інсталятором, в той час як Sunrun в першу чергу є інсталятором. Однак Sunrun може використовувати панелі SunPower.

Яка середня рентабельність сонячних панелей?

Типова фотоелектрична (PV) система забезпечить 20% рентабельності інвестицій у перший рік. Однак ваша рентабельність інвестицій може бути ще вищою завдяки рясному сонячному світлу Каліфорнії, а також сонячним стимулам і знижкам.

Методологія: Наша система ранжування найкращих сонячних компаній

Фейт Вейкфілд. письменниця з Північної Кароліни. Вона отримала ступінь з економіки та англійської мови в Університеті Чапел-Хілл, а її роботи були представлені на EcoWatch, Всесвітньому економічному форумі та Today’s Homeowner. У вільний час любить переглядати відео про особисті фінанси на YouTube, колекціонувати книги та проводити час на природі.

Торі Еддісон. редакторка, яка працює в галузі цифрового маркетингу понад п’ять років. Її досвід включає комунікації та маркетингову роботу в некомерційному, урядовому та академічному секторах. Журналіст за фахом, вона почала свою кар’єру, висвітлюючи політику та новини в нью-йоркській долині Гудзон. Її робота включала висвітлення місцевих та державних бюджетів, федерального фінансового регулювання та законодавства про охорону здоров’я.

Карстен Ноймайстер. досвідчений фахівець у галузі енергетики, який має предметну експертизу в енергетичній політиці, а також у сонячній та роздрібній енергетиці. В даний час він є менеджером з комунікацій Ліги сприяння розвитку роздрібної енергетики та має попередній досвід написання та редагування контенту для EcoWatch. До EcoWatch Карстен працював у Solar Alternatives, де займався кураторством контенту, виступав за місцеву політику у сфері відновлюваної енергетики та допомагав командам сонячних інженерів і монтажників. Протягом своєї кар’єри його роботи публікувалися в різних виданнях, включаючи NPR, SEIA, Bankrate, PV Mag та Всесвітній економічний форум.

Вартість сонячних панелей: Чи варто воно того??

Чи перевищують переваги сонячних панелей їхні витрати?

Натаніель Райлі має 28-річний досвід роботи у сфері фінансових послуг, включаючи злиття-арбітражну торгівлю, хедж-фонди та альтернативні інвестиції.

Сомер Джи. Андерсон. CPA, доктор бухгалтерського обліку, професор бухгалтерського обліку та фінансів, який працює в галузі бухгалтерського обліку та фінансів більше 20 років. Її досвід охоплює широкий спектр бухгалтерського обліку, корпоративних фінансів, податків, кредитування та особистих фінансів.

Скайлар Кларін. факт-чекер та експерт з особистих фінансів з різноманітним досвідом, включаючи ветеринарні технології та кінознавство.

скільки, сонячних, панель, потрібно, розмір

Що таке сонячна енергія для дому?

Домовласники, які встановлюють сонячні енергетичні системи, можуть отримати численні переваги: менші рахунки за електроенергію, менший вуглецевий слід і потенційно вищу вартість житла. Але ці переваги, як правило, пов’язані зі значними витратами на встановлення та обслуговування, і величина виграшу може сильно відрізнятися від одного будинку до іншого.

Ця стаття допоможе домовласникам зробити фінансові розрахунки, необхідні для визначення життєздатності сонячної енергетики в їхніх будинках.

Основні висновки

 • Ті, хто прагне стати “зеленим”, можуть розглянути можливість оснащення свого будинку сонячними панелями.
 • Сонячна енергія не тільки корисна для навколишнього середовища, але ви можете заробляти гроші, продаючи надлишкову енергію в мережу.
 • Незважаючи на те, що витрати знизилися за останні роки, встановлення та обслуговування сонячних панелей може бути досить дорогим.
 • Сонячні панелі найкраще підходять для будинків, які отримують достатню кількість сонячного світла протягом усього року.
 • Перед тим, як перейти на сонячну енергію, переконайтеся, що ви розумієте як соціальні, так і економічні фактори.

Розуміння сонячної енергії

В принципі, з’ясувати, чи є фінансовий сенс встановлювати сонячну електростанцію для вашого будинку, дуже просто. Вам потрібно буде розрахувати:

 • Вартість сонячної електростанції
 • Скільки енергії вона буде виробляти
 • Скільки б ви заплатили за таку ж кількість енергії в іншому випадку
 • Скільки років знадобиться для того, щоб ваші початкові інвестиції окупилися за рахунок зекономлених витрат на електроенергію
 • Чи окупиться система за п’ять років

Якщо у вас є початковий капітал, це, ймовірно, чудова ідея. Якщо вам доведеться довше чекати на заощадження або брати кредит, щоб дозволити собі систему, вам потрібно буде ретельно обдумати це рішення.

На практиці, однак, все не так просто. Існує велика варіація кожного з цих факторів, і це може зробити витрати та переваги встановлення сонячної енергії для двох будинків. навіть якщо вони є сусідами. кардинально різними.

Існують деякі інструменти, які можуть допомогти. Solar Reviews пропонує калькулятор, який швидко надасть вам репрезентативну інформацію про витрати та економію для сонячної енергетичної системи в кожній частині США.S. Такі калькулятори. гарне місце для початку, якщо ви новачок у сонячній енергетиці і хочете зрозуміти базову модель витрат.

В іншій частині цієї статті ми розглянемо кожен з ключових факторів, які слід враховувати при розрахунку витрат і потенційної економії сонячної енергії для вашого будинку.

Перш ніж купувати сонячні панелі, отримайте котирування від декількох авторитетних інсталяторів для порівняння.

Вартість сонячної енергії для власників будинків

Спочатку давайте подивимося на вартість встановлення сонячної електростанції для вашого будинку. Середня початкова вартість домашньої сонячної електростанції становить від 3,500 до 16,000.

Чому такий великий діапазон витрат? Багато що залежить від розміру системи, яку ви хочете встановити, і типу панелей, які ви хочете використовувати. Яку б систему ви не використовували, майте на увазі, що сонячна енергетика є капіталомісткою, і основні витрати на володіння системою припадають на покупку обладнання. Сонячний модуль майже напевно буде представляти найбільшу окрему складову загальних витрат.

Існують також деякі додаткові витрати. Інше обладнання, необхідне для встановлення, включає інвертор (для перетворення постійного струму, що виробляється панеллю, в змінний струм, який використовується побутовими приладами), вимірювальне обладнання (якщо необхідно бачити, скільки енергії виробляється), а також різні компоненти корпусу разом з кабелями та електропроводкою. Деякі домовласники також розглядають можливість зберігання акумуляторів. Історично батареї були непомірно дорогими і непотрібними, якщо комунальне підприємство платить за надлишкову електроенергію, яка подається в мережу (див. нижче). Необхідно також враховувати вартість робочої сили для встановлення.

На додаток до витрат на встановлення, існують додаткові витрати, пов’язані з експлуатацією та обслуговуванням фотоелектричної сонячної батареї. Окрім регулярного очищення панелей, інвертори та батареї (якщо вони встановлені) зазвичай потребують заміни через кілька років використання.

Субсидії

Хоча вищезазначені витрати відносно прості. часто компанія, що встановлює сонячні батареї, може запропонувати ціну на них для домовласника. визначення субсидій, доступних від уряду та/або місцевої комунальної служби, може виявитися більш складним завданням. Урядові стимули часто змінюються, але історично склалося так, що США.S. Уряд США дозволив податковий кредит у розмірі до 30% від вартості системи.

подробиці про програми стимулювання в США.S., Інформацію про державні програми, включаючи програми в кожному штаті, можна знайти на веб-сайті Бази даних державних стимулів для ефективності використання відновлюваних джерел енергії (DSIRE). В інших країнах така інформація часто доступна на урядових веб-сайтах або веб-сайтах, присвячених сонячній енергетиці. Домовласники також повинні проконсультуватися з місцевою комунальною компанією, щоб дізнатися, чи пропонує вона фінансові стимули для встановлення сонячних панелей, і яка її політика щодо підключення до електромережі та продажу надлишкової електроенергії в електромережу.

97.7 гігават

У США.S. встановлено 19.2 гігават сонячних фотоелектричних потужностей у 2020 році досягнуть 97.7 ГВт загальної встановленої потужності, достатньо для живлення 17.7 мільйонів американських будинків.

Розрахунок виробництва енергії

Другий фактор, який потрібно враховувати у своїх розрахунках. це кількість енергії, яку вироблятиме ваша система, і коли вона це робитиме. Це може бути дуже складним розрахунком навіть для досвідчених інженерів сонячної енергетики. Однак, давайте пройдемося по основам.

Одним з найважливіших факторів є рівень сонячного випромінювання, доступний в географічному розташуванні будинку; іншими словами, наскільки сонячно там, де ви живете. Що стосується використання сонячних панелей, то ближче до екватора, як правило, краще, але слід враховувати й інші фактори. Національна лабораторія відновлюваної енергетики (NREL) готує карти для U.S. На веб-сайті компанії можна знайти детальну інформацію про сонячне випромінювання для конкретних місць у США, а також інструменти, які надають детальну інформацію про сонячну енергію.S.

Не менш важливою є орієнтація вашого будинку: Для масивів на даху дах, що виходить на південь, без дерев або інших об’єктів, що затримують сонячне світло, максимізує доступну сонячну енергію. Якщо такої можливості немає, панелі можна змонтувати на зовнішніх опорах і встановити поза межами будинку, що призведе до додаткових витрат на додаткове обладнання та кабелі.

А потім ви повинні врахувати розмір вашої системи. Розмір сонячної панелі вказано з точки зору теоретичного потенціалу електричної потужності у ватах. Однак, типова потужність встановлених фотоелектричних систем, відома як коефіцієнт потужності, становить від 15% до 30% від теоретичної потужності. Домашня система потужністю 3 кВт-год (кВт-год), що працює з коефіцієнтом потужності 15%, вироблятиме 3 кВт-год х 15% х 24 год/день х 365 днів/рік = 3 942 кВт-год/рік, або приблизно третину типового споживання електроенергії для будинку в Україні.S. домогосподарством.

Скільки ви заощадите?

Коли ви знаєте, скільки коштуватиме сонячна електростанція і скільки енергії вона вироблятиме, ви можете (теоретично) спрогнозувати, скільки ви зможете заощадити на витратах на електроенергію на рік.

Це ще один складний розрахунок, оскільки багато залежить від того, як ви платите за електроенергію в даний момент. Комунальні служби часто стягують з побутових споживачів фіксовану плату за електроенергію, незалежно від часу споживання. Це означає, що замість того, щоб компенсувати дорогі витрати на пікове виробництво електроенергії, сонячні енергетичні системи домовласників просто компенсують ціну, яку вони платять за електроенергію, що набагато ближче до середньої вартості виробництва електроенергії.

Однак багато комунальних компаній в США.S. запровадили схеми ціноутворення, які дозволяють власникам будинків платити за електроенергію за різними тарифами протягом дня, намагаючись відобразити фактичну собівартість виробництва електроенергії в різний час: Це означає вищі тарифи вдень та нижчі тарифи вночі. Фотоелектрична сонячна батарея може бути дуже вигідною в районах, де використовується такий тип змінного в часі тарифу, оскільки вироблена сонячна енергія компенсує найдорожчу електроенергію.

Наскільки це вигідно для конкретного домовласника, залежить від точних термінів і величини зміни тарифу за таким планом. Аналогічно, комунальні підприємства в деяких місцевостях мають схеми ціноутворення, які змінюються в різні пори року через регулярні сезонні коливання попиту. Ті, хто має вищі тарифи влітку, роблять сонячну енергію більш цінною.

Деякі комунальні підприємства мають багаторівневі тарифні плани, в яких гранична ціна на електроенергію змінюється в міру зростання споживання. За цим типом плану вигода від сонячної системи може залежати від використання електроенергії в будинку; в деяких районах, де тарифи різко зростають зі збільшенням споживання, великі будинки (з великими енергетичними потребами) можуть отримати найбільшу вигоду від сонячних батарей, які компенсують високовартісне граничне споживання.

Для деяких будинків можна навіть заробляти гроші, продаючи сонячну енергію назад у мережу. У Великобританії.S., Це робиться за допомогою планів чистого обліку, в яких побутові споживачі використовують енергію, яку вони віддають в мережу (коли швидкість генерації електроенергії від сонячної батареї перевищує швидкість споживання електроенергії домогосподарством), щоб компенсувати енергію, спожиту в інший час; щомісячний рахунок за електроенергію відображає чисте споживання електроенергії. Конкретні правила та політика щодо обліку електроенергії в різних регіонах відрізняються. Домовласники можуть звернутися до бази даних DSIRE, а також звернутися до місцевих комунальних служб для отримання більш конкретної інформації.

Розрахунок витрат на сонячну енергію

На цьому етапі ви зможете зробити остаточний розрахунок і оцінити, чи має для вас сенс сонячна енергія.

Загальні витрати та вигоди сонячної системи теоретично можна оцінити за допомогою методу дисконтованих грошових потоків (DCF). Відтоки на початку проекту складатимуться з витрат на встановлення (за вирахуванням субсидій), а притоки надходитимуть пізніше у вигляді компенсації витрат на електроенергію (як безпосередньо, так і через чистий облік).

Однак, замість того, щоб використовувати DCF, життєздатність сонячної енергетики зазвичай оцінюють шляхом розрахунку вирівняної вартості електроенергії (LCOE), а потім порівнюють її з вартістю електроенергії, що стягується місцевою комунальною службою. LCOE для домашніх сонячних електростанцій зазвичай розраховується як вартість/кіловат-годину (/кВт-год або ¢/кВт-год). той самий формат, який зазвичай використовується в рахунках за електроенергію. Для наближеного розрахунку LCOE можна використати наступне рівняння:

LCOE (/кВт-год) = Чиста теперішня вартість (NPV) вартості володіння протягом усього терміну експлуатації/Виробництво енергії протягом усього терміну експлуатації (кВт-год)

Термін служби фотоелектричного сонячного модуля, як правило, становить від 25 до 40 років. Вартість володіння включає витрати на технічне обслуговування, які необхідно дисконтувати, щоб знайти NPV. Потім LCOE можна порівняти з вартістю електроенергії від комунального підприємства; пам’ятайте, що відповідна ціна. це ціна, яка має місце під час пікового або близького до нього виробництва фотоелектричної енергії.

Чи варта сонячна енергія того?

Після того, як ви проведете всі ці розрахунки, ви, швидше за все, отримаєте одне число. кількість років, за які сонячна система окупить себе за рахунок економії ваших рахунків за електроенергію. Якщо ви живете в сонячній частині країни і маєте високі рахунки за комунальні послуги на даний момент, ви можете звернути увагу на систему, яка досягне цієї точки через п’ять років. Іншим домовласникам, можливо, доведеться почекати 10 або 20 років, щоб досягти цього терміну.

Іншими словами, більшість домовласників з часом побачать вигоду від сонячної енергетичної системи; для цього можуть знадобитися десятиліття. Тому, чи варто встановлювати таку систему, часто зводиться до ряду набагато менш технічних факторів, ніж ті, які ми перерахували вище: як довго ви збираєтеся залишатися в своєму будинку, субсидії, доступні у вашому регіоні, і просто, чи хочете ви зробити свій внесок в охорону навколишнього середовища.

Плюси та мінуси сонячних панелей для вашого будинку

Як і більшість речей, сонячна енергія має свої переваги та недоліки. У той же час, деякі економічні витрати можуть бути компенсовані соціальними вигодами для довкілля та зменшенням вашого вуглецевого сліду, що може бути важливішим для вас, ніж суто грошова оцінка.

 • Зелена енергія, яка зменшує ваш вуглецевий слід
 • Чистий облік дозволяє продавати надлишок виробленої енергії назад
 • Ви можете мати право на певні податкові пільги
 • Витрати на встановлення та обслуговування все ще високі
 • Сонячна енергія працює лише тоді, коли немає сонця
 • Частини системи потрібно замінювати кожні кілька років
 • Деякі податкові пільги можуть закінчитися або закінчуються

Чи може будинок працювати лише на сонячній енергії?

На практиці це не часто можливо. Це пов’язано з тим, що сонячні батареї працюють лише тоді, коли світить сонце. коли хмарно або вночі, вони не генерують електроенергію. Існують деякі акумуляторні рішення для забезпечення електроенергією в цей час, але вони все ще мають тенденцію бути досить дорогими. Більшість будинків з сонячними панелями все ще час від часу покладаються на електромережу.

Чи дійсно ви економите гроші за допомогою сонячних панелей?

Залежно від того, де ви живете, цілком можливо, що система може окупити себе і навіть більше з часом. Це тому, що ви не витрачатимете стільки грошей на купівлю електроенергії від постачальника. Якщо ви використовуєте мережевий облік, ви можете зменшити свої рахунки ще більше.

Скільки коштує сонячна панель?

з роками неухильно знижуються. Загальна вартість буде залежати від того, скільки кіловат потужності буде генерувати ваш масив. Згідно з повідомленнями споживачів, після врахування податкових пільг на сонячну енергію, вартість системи сонячних панелей на будинку середнього розміру в США.S. у 2021 році коливається від 11 000 до 15 000.

Скільки часу знадобиться, щоб окупити початкові витрати?

Залежно від місця проживання та розміру вашої системи, в середньому може знадобитися від 10 до 20 років, щоб окупити сонячну установку.

Підсумок

Рішення про встановлення фотоелектричної сонячної системи може здатися складним завданням, але важливо пам’ятати, що така система є довгостроковою інвестицією. У багатьох місцях сонячна енергія є хорошим вибором з фінансової точки зору.

Навіть якщо вартість сонячної енергії виявиться трохи дорожчою, ніж електроенергія, придбана у комунальної компанії, власники будинків можуть захотіти встановити сонячну енергію, щоб уникнути майбутніх потенційних коливань цін на енергію, або просто захотіти вийти за рамки своїх особистих фінансових мотивацій і використовувати сонячну енергію для екологічно чистого способу життя.

Залишити відповідь