Порівняйте ціни та відгуки про постачальників сонячних панелей поблизу вас онлайн. Сонячна домашня система Yobolife

Що відбувається з сонячною енергією, коли батареї переповнені?

Незалежно від того, чи живете ви в автономному режимі, чи постійно подорожуєте на автофургоні, поновлюване джерело енергії полегшує життя. Це відмінний варіант для екологів, виживальників і прагматиків, які знають, що мати альтернативне джерело енергії. це не просто розкіш, а необхідність.

Сонячні електрогенератори використовують батареї для зберігання виробленої електроенергії для подальшого використання. Але що відбувається з цією енергією, коли батареї розряджаються?? Чи не витрачається даремно?

У цій статті ми розглянемо, як працюють сонячні електростанції та яку важливу роль відіграють їхні акумулятори у зберіганні енергії. Незалежно від того, чи тримаєте ви цю енергію в режимі очікування, чи продаєте її в мережу, чи передаєте на інші пристрої, ось що ви можете робити, коли ваша батарея працює на максимальній потужності.

Що відбувається, коли сонячні батареї розряджаються?

Сонячні електростанції використовують акумулятори для зберігання сонячної енергії. Однак, якщо вироблена потужність перевищує ємність сонячної батареї, це може призвести до перезаряджання системи. Перезаряджена сонячна система може серйозно пошкодити термін служби акумулятора.

Як тільки сонячна батарея досягає повного заряду, інвертор і контролер заряду повинні втрутитися, щоб зменшити ризики, керуючи надлишковою потужністю. Вони можуть зробити це трьома способами: повернути її назад в панелі для втрати енергії, назад в мережу для отримання кредитів або примусово скинути навантаження.

Автономні системи зазвичай включають сонячні панелі, контролери заряду, системи моніторингу заряду та акумулятори. Сонячні панелі збирають енергію, яка через контролер заряду передається до акумуляторів. Моніторинг батареї показує рівень заряду батареї.

Контролер заряду захищає батареї та сонячні панелі, керуючи потоком енергії. Контролери заряду акумуляторів припиняють подачу електроенергії, коли сигналізують, що батареї повністю заряджені.

Багато сонячних електростанцій оснащені інверторами та контролерами заряду для забезпечення краплинної зарядки та перерозподілу надлишкового заряду. Однак ви також можете повернути енергію в мережу. Надлишок енергії, що повертається в мережу, доступний для використання членами громади, які не мають доступу до сонячних панелей або інших відновлюваних джерел енергії.

пора, ціни, сонячних, панель, сонячна, система

Новий спосіб залишатися зарядженим. інтелектуальний акумулятор EcoFlow DELTA Pro

Розумна батарея DELTA Pro від EcoFlow зменшує вищезазначені ризики, надаючи вам контроль над рівнем заряду та швидкістю перезарядки вашої батареї. За допомогою цієї додаткової інтелектуальної батареї ви можете не тільки подвоїти потужність вашого сонячного генератора DELTA Pro з 3600 Вт-год до 7200 Вт-год, але й запобігти проблемам перезарядки.

Акумулятор DELTA Pro Smart підключається до портативної електростанції або сонячного генератора DELTA Pro. Підключіть дві, і ви зможете досягти до 10.8 кВт-год для надійного домашнього резервного живлення поза мережею або для постійного проживання в автофургоні. Гладкий РК-екран дозволяє перевіряти відсоток заряду батареї, час перезарядки та багато іншого. Крім того, ви можете використовувати додаток EcoFlow для перевірки стану акумулятора, де б ви не знаходилися. Після заряджання до максимальної ємності батарея триматиме заряд до одного року після повного заряду. Електропостачання не стає зручнішим та надійнішим.

Як дізнатися, коли ваші сонячні батареї повністю заряджені

Існує кілька способів перевірити рівень заряду акумулятора в сонячній енергетичній системі.

Інтелектуальні рішення для зберігання енергії, такі як EcoFlow Smart Battery, оснащені дисплеями, які показують рівень заряду акумулятора на основі його напруги.

Деякі інвертори відображають рівень заряду акумулятора на екрані, щоб ви могли визначити, заряджається він чи ні. Інвертори без екранів можуть мати попереджувальну або індикаторну систему, щоб повідомити вам про стан акумулятора.

Ви також можете придбати лічильники для перевірки рівня заряду. Пошукайте вольтметр, гідрометр і мультиметр.

 • Вольтметри. це прилади, які вимірюють електричний потенціал. Щоб перевірити рівень заряду акумулятора, підключіть вольтметр до червоного та чорного портів. Якщо ви хочете отримати точні показники, батарея не повинна була постачати електроенергію протягом останніх кількох годин.
 • Гідрометри використовуються лише для залитих свинцево-кислотних акумуляторів, оскільки вони вимагають вимірювання рідини всередині.
 • Мультиметр може вимірювати напругу, струм, опір та багато інших показників стану вашого акумулятора.

Що робити, якщо ваші батареї регулярно розряджаються

Якщо ви виявите, що ваші сонячні батареї регулярно розряджаються, ви можете компенсувати цю додаткову енергію та використати її з користю.

Продайте одну з ваших панелей

Можливо, ви підключаєте занадто багато сонячних панелей для ваших потреб в енергії. Ви можете продати надлишок панелей на багатьох торгових майданчиках та місцевих сторінках обміну. Немає сумнівів, що сонячні панелі добре зберігають свою цінність, і ви можете бути здивовані тим, як швидко люди розкуповують їх. У багатьох випадках зношені або застарілі сонячні панелі можна переробити або використати повторно.

Придбайте додаткові батареї або сонячний генератор більшої потужності

Придбання сонячного генератора більшої ємності також допоможе зберігати більше енергії. Наприклад, сонячний генератор DELTA Pro від EcoFlow зберігає значно більше енергії, ніж генератори серії River 2 від EcoFlow. Серія River 2 призначена для кемпінгу та інших видів діяльності поза мережею, де портативність має вирішальне значення, в той час як DELTA Pro є ідеальним рішенням для домашнього резервного живлення.

Багато сонячних генераторів також дозволяють придбати додаткові батареї, щоб збільшити ємність зберігання сонячної енергії.

Ігноруйте це

Можна нічого не робити з повною батареєю, поки вам не знадобиться додаткова потужність. Зменшення або збільшення розміру може бути недоцільним, якщо надлишкова потужність доступна лише в найсонячніші дні.

Порівняйте ваше енергоспоживання з ємністю акумуляторної батареї. Можливо, найкраще залишити налаштування без змін, якщо вони добре підібрані. У дощові або похмурі дні вам може знадобитися додаткова енергія.

Використовуйте живлення

Ви можете використовувати додаткову потужність для майбутніх потреб, наприклад

 • Інструменти для зарядки
 • Приготування їжі
 • Охолодження продуктів харчування
 • Зневоднення продуктів для зберігання
 • Працюйте з кондиціонером довше

Куди йде надлишкова сонячна енергія, коли батареї розряджаються?

Напрямок енергії залежить від вашої установки та від того, чи є у вас мережева або автономна система.

Мережева сонячна система спочатку надсилає змінний струм до ваших приладів. Якщо будинок не має достатнього навантаження, щоб використати всю електроенергію, він поверне залишок енергії назад у мережу.

В автономних системах інвертор отримує додаткову електроенергію і перетворює постійний струм в змінний. Будь-який прилад, підключений до ланцюга, може використовувати цю енергію. У сонячних генераторах EcoFlow батарея припиняє поглинати енергію, як тільки батарея досягає повної ємності, щоб запобігти будь-яким можливим пошкодженням.

Куди подіти надлишок енергії?

Існує два способи впоратися з надлишковою енергією. Ви можете дозволити їй розряджатися з вашого акумулятора, витрачаючи енергію і потенційно пошкоджуючи його в довгостроковій перспективі, або ж ви можете передавати її до приладів і пристроїв, щоб зменшити споживання електроенергії від мережі.

Охолодження

Зазвичай сонячні панелі генерують енергію для пристроїв та приладів, які потребують електроенергії негайно, але не постійно. Якщо ви генеруєте достатньо сонячної енергії, щоб ваша батарея постійно досягала ємності, подумайте про використання надлишкової енергії для запуску льодогенератора та холодильної системи.

Електрична мережа

У багатьох стаціонарних сонячних електростанціях ви можете відправляти надлишкову енергію в електромережу, якщо ваші сонячні панелі зібрали достатньо енергії для живлення вашого будинку та зарядки акумулятора. Для багатьох людей це є важливою причиною використання сонячної енергії.

Електрична мережа розподіляє електроенергію між будинками та підприємствами. Без сонячних панелей ваш будинок залежить від електромережі.

Володіння портативними сонячними панелями та сонячним генератором дозволяє вам жити як в мережі, так і поза нею. Вам не потрібно турбуватися про те, що сонячна енергія вичерпається, коли ви перебуваєте в електромережі. Електричні мережі слугують резервним джерелом, коли мережева сонячна система виходить з ладу.

Ви можете встановити мережевий лічильник у мережі, щоб реєструвати використання сонячної енергії. Надлишок сонячної енергії через цей лічильник спрямовується назад у мережу. Домовласники можуть заробляти кредити за додаткову енергію, яку вони генерують, що може бути використано для оплати майбутніх рахунків, заощаджуючи їхні гроші.

Стиснення повітря

Машини для стиснення повітря є наступним навантаженням для надлишкового заряду. Інтелектуальні мережеві системи сонячних панелей будуть направляти надлишкову енергію на пристрої стиснення повітря, щоб зберегти енергію для подальшого використання.

Опалення

Залежно від того, скільки додаткової енергії генерує ваша сонячна система, ви можете використовувати її для опалення будинку. Як нагріте повітря, так і нагріта вода. це способи витратити зайву енергію. Наприклад, ви захочете частіше користуватися обігрівачем взимку, щоб підтримувати тепло і затишок у домі.

Висновок

Деякі сонячні батареї піддаються ризику займання та перегріву. або, як мінімум, скорочення терміну служби. при перезаряджанні.

Обирайте сонячну систему, яка виконує важку роботу з моніторингу продуктивності акумулятора, додавання додаткової потужності та ефективної обробки надлишкової енергії. Купуйте EcoFlow сьогодні, щоб отримати розумну та ефективну сонячну енергію.

EcoFlow. це компанія, що пропонує рішення для портативних джерел енергії та відновлюваних джерел енергії. З моменту свого заснування у 2017 році компанія EcoFlow забезпечила душевний спокій своїм клієнтам на понад 85 ринках завдяки лінійкам портативних електростанцій DELTA та RIVER, а також екологічно чистим аксесуарам.

Які переваги та недоліки сонячного генератора?

Якщо вам потрібно увімкнути світло, коли зникне електрика, або ви хочете зарядити телефон у поході, сонячні генератори. це чудовий спосіб мати під рукою додаткову енергію.

Але як портативні сонячні електрогенератори виглядають у порівнянні зі звичайними газовими генераторами?? Ми розглядаємо принцип роботи сонячних генераторів, зважуємо їхні переваги та недоліки, а також обговорюємо, чи є сонячний генератор правильною інвестицією для вас.

Що таке сонячний генератор?

Технічно, сонячний електрогенератор. це будь-яка система, що працює на сонячній енергії. Але більшість людей мають на увазі, коли говорять “сонячний генератор”, портативну електростанцію, яка використовує сонячні панелі, а не викопне паливо для забезпечення електроенергією.

Портативний сонячний генератор використовує сонячні панелі для уловлювання сонячної енергії, а потім зберігає цю енергію в акумуляторі, щоб використовувати її пізніше. Більшість сонячних генераторів використовуються для кемпінгу автофургонів, човнів та як резервне джерело живлення в разі відключення електроенергії в мережі.

Як працюють сонячні генератори?

Сонячні генератори складаються з чотирьох основних компонентів:

Сонячні панелі перетворюють сонячне світло в електрику постійного струму (DC), яка потім проходить через контролер заряду. Контролер заряду регулює напругу електроенергії, що подається в акумулятор, де сонячна енергія зберігається для подальшого використання. Більшість сонячних генераторів, що продаються сьогодні. це літій-іонні батареї.

Коли вам потрібно використати енергію, що зберігається в акумуляторі, інвертор перетворює електроенергію в енергію змінного струму, або енергію змінного струму, яка використовується більшістю приладів та пристроїв.

Сонячні генератори зазвичай мають USB-порти, розетки змінного струму та 12-вольтові зарядні пристрої, що дозволяють заряджати кілька пристроїв.

Скільки можна заощадити за допомогою сонячної енергії?

Які плюси та мінуси сонячних генераторів?

Плюси та мінуси сонячних генераторів

Без палива Дорогі початкові інвестиції
Чиста відновлювана енергія Повільна підзарядка
Безшумність і простота в обслуговуванні Обмежена доступна потужність

Безкоштовне паливо від сонця

Традиційні генератори, що працюють на газі, вимагають постійного придбання палива. З сонячним генератором немає витрат на паливо. Просто встановіть сонячну панель і насолоджуйтеся безкоштовним сонячним світлом!

Чиста відновлювана енергія

Сонячні генератори повністю покладаються на чисту, відновлювану енергію. Це означає, що вам не тільки не потрібно турбуватися про вартість викопного палива для живлення генератора, але й не потрібно турбуватися про вплив на навколишнє середовище від використання бензину.

Сонячні генератори не виділяють забруднюючих речовин під час виробництва та зберігання енергії. Ви можете спокійно відпочивати, знаючи, що ваш кемпінг або прогулянка на човні живиться чистою енергією.

Безшумність і низькі витрати на обслуговування

Ще одна чудова річ про сонячні генератори. це те, що вони працюють безшумно. І на відміну від газових генераторів, сонячні генератори не мають жодних рухомих частин. Це значно знижує рівень шуму, який вони створюють під час роботи.

Крім того, відсутність рухомих частин означає, що ймовірність поломки деталей сонячного генератора низька. Це значно зменшує обсяг технічного обслуговування, необхідного для сонячного генератора, порівняно з газовим генератором.

Високі початкові витрати

Сонячні генератори вимагають набагато більших початкових інвестицій, ніж традиційні газові генератори. Середня вартість газового генератора становить близько 1 000. Сонячні генератори зазвичай коштують близько 2 000.

Однак, сонячні генератори мають набагато нижчі експлуатаційні витрати. Отже, ви витратите менше протягом усього терміну служби сонячного генератора.

Повільна підзарядка

Батареї сонячних генераторів можна заряджати лише тоді, коли сонце не світить. І навіть тоді сонячним панелям потрібен час, щоб зарядити батарею. Сонячна панель потужністю 100 Вт заряджає батареї більшості сонячних генераторів середнього розміру за 9 годин.

Генератори, які працюють на викопному паливі, можна заправляти в будь-який час, тому ви можете отримати більше енергії саме тоді, коли вона вам потрібна, не турбуючись про погодні умови або час доби.

Обмежена потужність

Розмір батареї сонячного генератора буде обмежувати кількість енергії, яку генератор може виробляти, а також. Сонячний генератор, ймовірно, не зможе забезпечити енергією весь ваш будинок. Однак вона може заряджати телефони та ноутбуки, а також підтримувати роботу невеликих приладів протягом короткого періоду часу.

Газові генератори не настільки обмежені в тому, що вони можуть живити і як довго, оскільки їх можна заправити в будь-який час.

Які найкращі сонячні генератори доступні?

Однією з найважливіших речей, на яку слід звернути увагу при покупці сонячного генератора, є ємність акумулятора (або скільки енергії може утримувати батарея), щоб знати, чи зможе генератор задовольнити ваші потреби в електроенергії. Зазвичай це вимірюється у ват-годинах (Вт-год).

Чим більша ємність, тим довше прослужить батарея. Наприклад, сонячний генератор потужністю 1000 Вт-год може живити 60-ватну лампочку майже 17 годин!

Деякі з найкращих сонячних генераторів на ринку:

Goal Zero Yeti 1500, 100-ватний сонячний комплект 1,516 Вт-год 1,199.95 Купити зараз
Point Zero Titan 2 000 Вт 2,716.00 Купити зараз
Jackery Explorer 1,002 Вт 999.99 Купити зараз
Електростанція Renogy Phoenix 300 337 Вт-год 399.99 Купити зараз

Більшість сонячних генераторів мають конструкцію “все-в-одному”, тому сонячний зарядний пристрій та інвертор будуть включені в акумуляторний блок. Однак не всі сонячні генератори включають сонячні панелі. Ці генератори, як правило, поставляються лише з акумулятором та інвертором.

Ознайомтеся з нашим списком найкращих портативних сонячних панелей, які чудово поєднуються з акумуляторними електростанціями.

Як найкраще використовувати сонячні генератори?

Сонячні генератори найкраще використовувати для зарядки пристроїв та роботи невеликих електроприладів. Вони є чудовим джерелом резервного живлення для подорожей на човні або кемпінгу завдяки своїй портативності, до того ж вони чисті та не вимагають багато пального під рукою.

Сонячні генератори можуть живити деякі ключові прилади у вашому домі в разі надзвичайної ситуації. Але жоден портативний генератор не зможе по-справжньому живити весь ваш будинок в автономному режимі.

Замість цього вам варто розглянути можливість встановлення системи сонячних панелей на даху в поєднанні з акумуляторною батареєю. Це не тільки дозволить вам мати резервне живлення для більшої частини вашого будинку в разі надзвичайної ситуації, але й допоможе скоротити ваші рахунки за електроенергію протягом усього року!

Скористайтеся нашим сонячним калькулятором, щоб оцінити, скільки сонячних панелей вам потрібно для живлення вашого будинку і скільки коштує домашня система сонячних панелей у вашому регіоні.

Дізнайтеся, скільки коштуватимуть сонячні панелі для вашого будинку

Основні висновки

 • Сонячні генератори. це портативні електростанції, які використовують сонячну енергію замість викопного палива для виробництва електроенергії.
 • Сонячні генератори складаються з чотирьох основних частин: сонячних панелей, сонячної батареї, інвертора та контролера заряду.
 • Деякі ключові переваги сонячних генераторів полягають у тому, що вони не потребують палива, працюють на чистій відновлюваній енергії та потребують дуже незначного обслуговування.
 • Найбільшими недоліками сонячних генераторів є те, що вони вимагають великих початкових інвестицій, повільно заряджаються і мають обмежену кількість енергії, яку можна зберігати і використовувати.

Кетрін Лейн

Менеджер письмового контенту

Кетрін. менеджер з письмового контенту в SolarReviews. Вона досліджує та пише про домашню сонячну енергетику протягом чотирьох років. Її роботи з’являлися в журналах Solar Today Magazine та Solar Builder Magazine, а також цитувалися такими виданнями, як Forbes та Bloomberg.

Які плюси і мінуси сонячного генератора?

Якщо вам потрібно увімкнути світло, коли зникне електрика, або ви хочете зарядити телефон у поході, сонячні генератори. це чудовий спосіб мати під рукою додаткову енергію.

Але як портативні сонячні електрогенератори складаються в порівнянні зі звичайними генераторами, що працюють на газі? Ми розглянемо, як працюють сонячні генератори, зважимо їхні плюси та мінуси, а також обговоримо, чи є сонячний генератор правильною інвестицією для вас.

Що таке сонячний генератор?

Технічно, сонячний електрогенератор. це будь-яка система, що працює на сонячній енергії. Але більшість людей, говорячи “сонячний генератор”, мають на увазі портативну електростанцію, яка використовує сонячні панелі, а не викопне паливо для забезпечення електроенергією.

Портативний сонячний генератор використовує сонячні панелі для уловлювання сонячної енергії, а потім зберігає цю енергію в акумуляторі для подальшого використання. Більшість сонячних генераторів використовуються для кемпінгу автофургонів, човнів та як резервне джерело живлення на випадок відключення електроенергії в мережі.

Як працюють сонячні генератори?

Сонячні генератори складаються з чотирьох основних компонентів:

Сонячні панелі перетворюють сонячне світло в електрику постійного струму (DC), яка потім проходить через контролер заряду. Контролер заряду регулює напругу електроенергії, що надходить до акумулятора, де сонячна енергія зберігається для подальшого використання. Більшість сонячних генераторів, що продаються сьогодні. це літій-іонні батареї.

Коли вам потрібно використати енергію, що зберігається в акумуляторі, інвертор перетворює електроенергію в енергію змінного струму, або енергію змінного струму, яка використовується більшістю приладів та пристроїв.

Сонячні генератори зазвичай мають USB-порти, розетки змінного струму та 12-вольтові зарядні пристрої, щоб ви могли заряджати кілька пристроїв.

Скільки можна заощадити за допомогою сонячної енергії?

Які переваги та недоліки сонячних генераторів?

Плюси та мінуси сонячних генераторів

Без палива Дорогі початкові інвестиції
Чиста відновлювана енергія Повільна підзарядка
Тихі та невибагливі в обслуговуванні Обмежена доступна потужність

Безкоштовне паливо від сонця

Традиційні генератори, що працюють на газі, вимагають постійної купівлі палива. З сонячним генератором немає витрат на паливо. Просто встановіть сонячну панель і насолоджуйтеся безкоштовним сонячним світлом!

Чиста відновлювана енергія

Сонячні генератори повністю покладаються на чисту, відновлювану енергію. Це означає, що вам не тільки не потрібно турбуватися про вартість викопного палива для живлення генератора, але й не потрібно турбуватися про вплив на навколишнє середовище від використання бензину.

Сонячні генератори не виділяють забруднюючих речовин під час виробництва та зберігання енергії. Ви можете спокійно відпочивати, знаючи, що ваш кемпінг або прогулянка на човні живиться чистою енергією.

Безшумні та не потребують особливого обслуговування

Ще одна чудова річ про сонячні генератори. це те, що вони безшумні. На відміну від газових генераторів, сонячні генератори не мають рухомих частин. Це значно зменшує кількість шуму, який вони створюють під час роботи.

Крім того, відсутність рухомих частин означає, що ймовірність поломки деталей сонячного генератора низька. Це значно зменшує обсяг технічного обслуговування, необхідного для сонячного генератора, порівняно з газовим генератором.

Високі початкові витрати

Сонячні генератори вимагають набагато більших початкових інвестицій, ніж традиційні газові генератори. Середня вартість газового генератора становить близько 1 000. Сонячні генератори зазвичай коштують близько 2 000.

Однак, сонячні генератори мають набагато нижчі експлуатаційні витрати. Отже, ви витрачатимете менше протягом усього терміну служби сонячного генератора.

Повільна перезарядка

Батареї сонячного генератора можна заряджати лише тоді, коли немає сонця. І навіть тоді сонячним панелям потрібен час, щоб зарядити акумулятор. Сонячна панель потужністю 100 Вт заряджає батареї більшості сонячних генераторів середнього розміру понад 9 годин.

Генератори, які працюють на викопному паливі, можна заправляти в будь-який час, тому ви можете отримати більше енергії саме тоді, коли вона вам потрібна, не турбуючись про погодні умови або час доби.

Обмежене енергопостачання

Розмір батареї сонячного генератора буде обмежувати кількість енергії, яку генератор може виробляти, а також. Сонячний генератор, ймовірно, не зможе забезпечити енергією весь ваш будинок. Однак він може заряджати телефони та ноутбуки, а також підтримувати роботу невеликих приладів протягом короткого періоду часу.

Газові генератори не настільки обмежені в тому, що вони можуть виробляти і як довго, оскільки їх можна заправляти в будь-який час.

Які існують найкращі сонячні генератори?

Однією з найважливіших речей, на яку слід звернути увагу при покупці сонячного генератора, є ємність акумулятора (або скільки енергії може утримувати батарея), щоб знати, чи задовольнить генератор ваші потреби в електроенергії. Зазвичай це вимірюється у ват-годинах (Вт-год).

Чим вища потужність, тим довше прослужить батарея. Наприклад, сонячний генератор потужністю 1000 Вт-год може живити 60-ватну лампочку протягом майже 17 годин!

Це одні з найкращих сонячних генераторів на ринку:

Goal Zero Yeti 1500, 100-ватний сонячний комплект 1,516 Вт-год 1,199.95 Купити зараз
Point Zero Titan 2,000 Вт-год 2,716.00 Купити зараз
Jackery Explorer 1,002 Вт-год 999.99 Купити зараз
Електростанція Renogy Phoenix 300 337 Вт 399.99 Купити зараз

Більшість сонячних генераторів мають конструкцію “все в одному”, тому сонячний зарядний пристрій та інвертор будуть включені в комплект батарей. Однак не всі сонячні генератори включають сонячні панелі. Ці генератори, як правило, поставляються лише з акумулятором та інвертором.

Ознайомтеся з нашим списком найкращих портативних сонячних панелей, які чудово поєднуються з акумуляторними електростанціями.

Як найкраще використовувати сонячні генератори?

Сонячні генератори найкраще використовувати для зарядки пристроїв та роботи невеликих електроприладів. Вони є чудовим джерелом резервного живлення для подорожі на човні або в кемпінгу завдяки своїй портативності, до того ж вони чисті і не вимагають, щоб ви тримали багато пального під рукою.

Сонячні генератори можуть живити деякі ключові прилади у вашому домі в разі надзвичайної ситуації. Але жоден портативний генератор не зможе по-справжньому забезпечити енергією весь ваш будинок в автономному режимі.

Замість цього вам слід розглянути можливість встановлення системи сонячних панелей на даху в поєднанні з акумуляторною батареєю. Це не тільки дозволить вам мати резервне живлення для більшої частини вашого будинку в разі надзвичайної ситуації, але й допоможе скоротити ваші рахунки за електроенергію протягом усього року!

Використовуйте наш сонячний калькулятор, щоб оцінити, скільки сонячних панелей вам потрібно для живлення вашого будинку і скільки коштує домашня система сонячних панелей у вашому регіоні.

Дізнайтеся, скільки коштуватимуть сонячні панелі для вашого будинку

Основні висновки

 • Сонячні генератори. це портативні електростанції, які використовують сонячну енергію замість викопного палива для виробництва електроенергії.
 • Сонячні генератори складаються з чотирьох основних частин: сонячних панелей, сонячної батареї, інвертора та контролера заряду.
 • Деякі ключові переваги сонячних генераторів полягають у тому, що вони не потребують палива, працюють на чистій відновлюваній енергії та потребують дуже незначного обслуговування.
 • Найбільшими недоліками сонячних генераторів є те, що вони вимагають великих початкових інвестицій, повільно заряджаються і мають обмежену кількість енергії, яку можна зберігати і використовувати.

Кетрін Лейн

Менеджер письмового контенту

Катерина. менеджер з письмового контенту в SolarReviews. Вона досліджує та пише про домашню сонячну енергетику протягом чотирьох років. Її роботи з’являлися в журналах Solar Today та Solar Builder, а також цитувалися такими виданнями, як Forbes та Bloomberg.

Найкращі сонячні генератори 2023 року, протестовані та оглянуті

Використовуйте енергію сонця, щоб задовольнити свої потреби в енергії, де б ви не були.

Це надійне поєднання функцій та доступної ціни.

Цей потужний блок легко транспортувати на місце.

Це вибір, якщо вам потрібна велика потужність, яку можна масштабувати.

Ми можемо отримувати дохід від продуктів, доступних на цій сторінці, та брати участь у партнерських програмах. Дізнайтеся більше

Якщо ви в поході і хочете зарядити ліхтар, телефон або інші пристрої, сонячний генератор буде дуже зручним. Або, можливо, ви подорожуєте фургоном через всю країну, і вам потрібно працювати в дорозі та підтримувати електрифікацію вашого переобладнання. ще один вагомий аргумент на користь сонячного генератора. Як би там не було, у сучасному технологічному світі мало що може бути настільки корисним, як джерело надійної, відновлюваної енергії. Найкращі сонячні генератори можуть надійно та стабільно задовольняти різні енергетичні потреби, і ми тут, щоб допомогти вам знайти правильний для вас.

 • Найкращий в цілому: Jackery Explorer 2000 Pro
 • Найкраща велика потужність: Jackery Explorer 3000 Pro
 • Найкращий для частого використання:Портативна сонячна електростанція Anker 767
 • Найкращий для кемпінгу: Goal Zero Yeti 1000 Core
 • Найкраще для життя поза мережею: Bluetti AC200 Max
 • Найкращий для дому: EcoFlow Delta Pro
 • Найкращий портативний: Anker 545
 • Найкращий бюджет: Jackery Explorer 300

Як ми обирали найкращі сонячні генератори

Як завзятий турист, я мав можливість протестувати надзвичайно широкий спектр спорядження для активного відпочинку, включаючи мобільне та автономне обладнання для електрифікації, як-от генератори на сонячних батареях, а також інверторні та двопаливні генератори. Це стало особливо важливим, коли пандемія змусила мене подорожувати всередині країни, а не за кордон, що спонукало мене обладнати фургон для довготривалих подорожей.

Щоб взяти з собою в дорогу роботу, мені потрібне було постійне джерело живлення для зарядки ноутбука, портативного холодильника, освітлення та безлічі пристроїв та інструментів навіть електровелосипедів. В результаті я випробував усі провідні портативні електростанції (і багато інших, які не є провідними), тому я точно знаю, що відокремлює найкраще від бла-бла. Я писав про нього (та інші технології для використання на відкритому повітрі) для таких видань, як Daily Beast, Thrillist, The Manual та інших. Були випадки, коли моя власна думка закінчувалася нічиєю, і тому я звернувся до відгуків реальних клієнтів, щоб визначити, які сонячні генератори принесли найбільше задоволення більшості користувачів.

Найкращі сонячні генератори: Відгуки Рекомендації

Сонячні генератори в цьому списку охоплюють широкий діапазон бюджетів, від декількох сотень доларів до декількох тисяч. Вони охоплюють кілька варіантів використання, від кемпінгу до резервного джерела живлення для вашого будинку. Тільки ви знаєте всі фактори, які роблять один з цих сонячних генераторів найкращим для вас, але ми вважаємо, що один з них зробить роботу.

Найкращий в цілому: Jackery Explorer 2000 Pro

пора, ціни, сонячних, панель, сонячна, система

Купуйте його вживаним або відремонтованим: eBay

Чому він був обраний: Цей сонячний генератор Jackery забезпечує найкраще поєднання потужності, вхідних/вихідних можливостей, портативності та довговічності.

 • Ємність: 2,160 Вт-год
 • Вхідна потужність: 1200 Вт
 • Вихідна потужність: 2,200 Вт (4,400 Вт імпульс)
 • Розміри: 15.1 x 10.5 x 12.1 дюйм
 • Вага: 43 фунти
 • Ціна: 2,498
 • Швидка зарядка та надзвичайна ємність
 • Міцний і простий у використанні
 • Багато портів
 • Можна підключити до шести сонячних панелей потужністю 200 Вт

Найбільша портативна електростанція від Jackery, провідного виробника сонячних генераторів, Explorer 2000 Pro пропонує величезну потужність 2160 ват-годин, що робить її здатною заряджати повний кемпінговий набір протягом декількох днів. Підключивши шість сонячних панелей потужністю 200 Вт, що є оновленням у порівнянні з чотирма панелями, доступними на Jackery Explorer 1500, ви можете повністю зарядити цю портативну електростанцію всього за 2-2 години.5 годин. Це вдвічі менше, ніж у меншої моделі.

На додаток до всього, він надзвичайно зручний у використанні. Численні вихідні порти гарантують, що ви можете підключити широкий спектр пристроїв та електрообладнання. Його функції дуже інтуїтивно зрозумілі, а цифровий дисплей простий для розуміння. Як і інші генератори Jackery, він також неймовірно довговічний. Єдиним потенційним недоліком є його вага: При вазі 43 фунти вона трохи важкувата для свого розміру. Незважаючи на це, завдяки великій потужності, яку ви можете зберігати, і швидкій зарядці, Jackery Explorer 2000 Pro забезпечить світло скрізь, де вам потрібна енергія.

Щоб дізнатися більше про Jackery Explorer 2000 Pro, перегляньте наш повний огляд.

Найкраща велика потужність: Jackery Explorer 3000 Pro

пора, ціни, сонячних, панель, сонячна, система

 • Достатній запас енергії для тривалих поїздок або відключень електроенергії
 • Міцні ручки та колеса полегшують переміщення
 • Плавний дизайн дозволяє легко завантажувати і розвантажувати
 • Висока пікова потужність для енергоємних завдань
 • Багато портів для підключення

Це старший брат нашого найкращого вибору. Усередині Jackery Explorer 3000 Pro ви знайдете 3,024 Вт-год акумулятора, якого достатньо для живлення навіть великих пристроїв протягом тривалого періоду часу. Він може зарядити смартфон високого класу більше 100 разів на одному заряді. Вона також може живити увімкнені прилади в автофургоні або в надзвичайних ситуаціях.

Незважаючи на велику ємність, ми дізналися з перших вуст, що Jackery Explorer 3000 Pro відносно легко переміщати. Міцні ручки, відлиті в корпусі, дозволяють легко брати його в руки, а висувна ручка та колеса дають змогу легко котити його в кемпінгу чи будь-якому іншому місці.

Він може заряджатися менш ніж за три години від стандартної розетки або, за оптимальних умов з 200-ватними сонячними панелями, за вісім годин. Повна сонячна батарея може стати великою та громіздкою, але менша установка все одно може забезпечити достатню зарядку, якщо вам не потрібно щодня використовувати її повну потужність.

Ця портативна електростанція пропонує найкраще з того, що ми любили в Explorer 2000 Pro, тільки ще більше. Якщо ви живете життям фургона, живите будинок на колесах або намагаєтеся пережити відключення електроенергії, більше. це, безумовно, краще, якщо ви можете виправдати додаткові витрати.

Найкраще для частого використання: Портативна сонячна електростанція Anker 767

пора, ціни, сонячних, панель, сонячна, система

Чому ми обрали саме його: Висока ємність і швидке заряджання роблять цю довговічну батарею надійним помічником на кожен день.

 • Заряджається на 80% менш ніж за дві години
 • Висока потужність і великий об’єм пам’яті
 • Додатковий акумуляторний блок подвоює ємність
 • Акумулятори LiFePO4 витримують більше циклів заряджання, ніж традиційні моделі
 • Багато портів
 • Вбудована ручка та колеса для транспортування

Компанія Anker оснастила свою масивну портативну електростанцію батареями LiFePO4, які набагато краще витримують багаторазові заряджання та розряджання протягом тривалого часу, ніж звичайні літій-іонні елементи. Anker стверджує, що вона може заряджати і розряджати до 3000 разів, перш ніж досягне 80% заряду акумулятора, порівняно з 500 в аналогічній літій-іонній установці. Хоча у мене не було можливості запустити його через 3 000 циклів, батареї LiFePO4 мають заслужену репутацію довговічних.

Що стосується загальної продуктивності, Anker 767 робить все, що ви очікуєте від пристрою з такими характеристиками. Погана погода дала мені [редактору Executive Gear Стену Горачеку], на жаль, достатньо шансів протестувати його в реальних умовах.

Вбудований акумулятор має ємність 2048 Вт-год і викачує до 2400 Вт. Він заряджається через чотири стандартні розетки змінного струму, розетку для автофургона, дві автомобільні розетки потужністю 120 Вт, два порти USB-A потужністю 12 Вт і три порти USB-C потужністю 100 Вт.

Я використовував його під час відключення електроенергії, щоб підтримувати роботу Wi-Fi, заряджаючи пристрої моєї сім’ї. Зарядка телефону з нуля майже не впливає на ємність електростанції, а роутер працював кілька годин з великою кількістю соку, що залишився.

В іншому випадку він живив нашу маленьку м’ясну морозильну камеру протягом чотирьох годин, перш ніж електрика знову з’явилася, і в резервуарі ще залишилося трохи соку. Він робить те, що обіцяє.

Також є кілька приємних додаткових штрихів. Вбудовані колеса та висувна ручка дозволяють котити його як ручну поклажу. На жаль, це необхідні доповнення, оскільки він важить 67 кг.3 фунти. Легкий в управлінні, але, безумовно, важкий у порівнянні з конкурентами.

Anker 767 сумісний з сонячними панелями компанії потужністю 200 Вт, які складаються для зручності транспортування. Я здебільшого заряджав пристрій від домашньої електромережі. напрочуд швидкий процес. Портативна електростанція 767 може переходити від нульового до більш ніж 80% заряду менш ніж за півгодини з достатньою потужністю. Потрібно близько двох годин, щоб повністю вичавити сік.

Anker також пропонує мобільний додаток, який підключається до електростанції через Bluetooth, якщо ви хочете керувати нею, не підходячи до неї і не торкаючись її.

Найкраще для кемпінгу: Goal Zero Yeti 1000 Core

пора, ціни, сонячних, панель, сонячна, система

Купуйте його вживаним або відремонтованим: eBay

Чому ми обрали його: Завдяки своїй надзвичайній портативності, великій ємності та знаменитій довговічності Yeti, Goal Zero Yeti 1000 Core чудово підходить для походу або життя у фургоні.

 • Ємність зберігання: 983 Вт-год
 • Вхідна потужність: 600 Вт
 • Вихідна потужність: 1,200 Вт (2,400 Вт імпульс)
 • Розміри: 9.86 x 15.25 x 10.23 дюйми
 • Вага: 31.68 фунтів
 • Ціна: 1 198.95
 • Дуже портативний
 • Неймовірна довговічність
 • Швидка швидкість підзарядки
 • Багато роз’ємів

Yeti давно відома тим, що виробляє найкраще спорядження для активного відпочинку, яке можна купити за гроші, тому, коли компанія випустила лінійку сонячних генераторів Goal Zero, не дивно, що вони виявилися приголомшливими. Хоча вся лінійка чудова, баланс між потужністю та портативністю моделі 1000 Core робить її ідеальною для використання в дорозі.

Хоча 1000 Core має на третину меншу ємність, ніж наш найкращий вибір, він заряджається швидше, що робить його чудовим варіантом для швидкого поповнення запасів сонячної енергії. При цьому його ємність не є низькою, пропонуючи 82 зарядки телефону, 20 для ноутбука або до 15 годин для портативного холодильника (в залежності від потужності). Досить сказати, що він більш ніж здатний живити ваше основне спорядження для кемпінгу.

Окрім можливостей заряджання, Goal Zero 1000 Core чудово підходить для кемпінгу завдяки своїй добротній збірці. Надзвичайно міцний. як і майже все, що виробляє Yeti. його зовнішній корпус забезпечує надійний захист.

Найбільша проблема, яку він представляє. це вартість. Як і майже все, що виробляє Yeti, його ціна не маленька. Хоча існують інші сонячні генератори потужністю 1000 Вт за меншу ціну, цей пропонує чудовий баланс між накопиченням енергії та портативністю.

Щоб дізнатися більше про Goal Zero Yeti 1000 Core, перегляньте наш повний огляд.

Найкраще підходить для життя поза мережею: Bluetti AC200 Max

пора, ціни, сонячних, панель, сонячна, система

Купуйте вживаний або відремонтований: eBay

Чому ми обрали його: Завдяки високій автономній ємності та можливості послідовного підключення додаткових батарей, Bluetti AC200 Max ідеально підходить для забезпечення живлення поза мережею.

 • Ємність: 2,048 Вт-год автономно, з можливістю розширення до 8,192 Вт-год
 • Вхідна потужність: 1 400 Вт
 • Вихідна потужність: 2,200 Вт (4,800 Вт імпульс)
 • Розміри: 16.5 x 11 x 15.2 дюйми
 • Вага: 61.9 фунтів
 • Ціна: 1,999
 • Величезна потужність
 • Можливість послідовного з’єднання
 • Блискавична вхідна потужність
 • Штепсельна вилка на 30 А та дві бездротові зарядні панелі
 • Напрочуд доступна за ціною за те, що вона пропонує

Вам буде важко знайти сонячний генератор, який би краще підходив для тривалого життя поза мережею, ніж Bluetti AC200 Max. Він може похвалитися значною ємністю 2,048 Вт-год, що дозволяє вам працювати від нього довше, ніж від більшості портативних генераторів. Навіть більше, ви можете з’єднати декілька батарей Bluetti в послідовний ланцюжок, збільшивши його потужність до 8.192Wh. Це просто величезна потужність, що означає можливість живлення повнорозмірного холодильника протягом доби або декількох годин роботи кондиціонера. Для більш скромних потреб людей, які звикли жити від генератора, його вистачить на дуже довгий час.

У той же час, AC200 Max має видатну вхідну потужність 1,400 Вт. Це означає, що ви можете підключити досить великий масив сонячних панелей, щоб швидко поповнити його запаси. Це дозволяє вам підтримувати автономну систему майже без перерв. Він також має кілька спеціальних варіантів зарядки, включаючи штекер на 30 А, який дозволяє підключати його безпосередньо до автофургону, і кілька бездротових зарядних майданчиків для менших пристроїв.

Найкраще підходить для будинків: EcoFlow Delta Pro

пора, ціни, сонячних, панель, сонячна, система

Чому він був обраний: EcoFlow Delta Pro забезпечує автономну та розширювану потужність, необхідну для забезпечення електроенергією всього будинку.

 • Ємність: 3600 Вт-год автономно, з можливістю розширення до 25 000 Вт-год
 • Вхідна потужність: 6 500 Вт
 • Вихідна потужність: 3 600 Вт (7 200 Вт імпульсна)
 • Розміри: 25 x 11.2 x 16.4 дюйми
 • Вага: 99 фунтів
 • Ціна: 3,699
 • Величезна потужність
 • Можливість послідовного з’єднання
 • Штекер для автофургонів на 30А
 • Блискавична вхідна потужність
 • Підключення до Wi-Fi та смартфону

Якщо ви шукаєте найкращий сонячний генератор для домашнього резервування на випадок відключення електроенергії, EcoFlow Delta Pro виділяється серед інших завдяки неперевершеній потужності та вихідній ємності. Сам по собі Delta Pro має потужність 3600 Вт-год, і ви можете збільшити її до 25 000 Вт-год, з’єднавши його з додатковими акумуляторами та генераторами EcoFlow. Це тонна потужності, і вона має значну вихідну потужність, необхідну для живлення електроніки цілого будинку, коли вам це потрібно.

Delta Pro також пропонує супутній додаток для iOS та Android, який дозволяє відстежувати використання енергії, налаштовувати його роботу, а також контролювати та керувати низкою інших елементів.

Незважаючи на те, що Delta Pro не надто великий для того, що він робить, він є важким обладнанням. Вона має колеса, тому технічно є портативною, але вона призначена для розміщення в будинку або іншому напівстаціонарному місці. Враховуючи його розмір і потужність, це також набагато дорожчий пристрій, особливо якщо ви купуєте додаткове обладнання. Як найкращий сонячний електрогенератор для забезпечення резервного живлення для всього будинку, він вартий кожної копійки.

Найкращий портативний: Anker 545

пора, ціни, сонячних, панель, сонячна, система

Купуйте його вживаним або відремонтованим: eBay

Чому це найкращий вибір: Якщо ви шукаєте дуже портативну потужність, Anker 545 забезпечує.

Якщо портативність є пріоритетом, Anker 545 пропонує компактний розмір і зменшену вагу, які ви шукаєте, і має досить значну потужність. Приблизно розміром з коробку з-під взуття і легший за ящик пива, він легко пакується разом з туристичним спорядженням і пересувається без зайвих зусиль.

Однак, щоб отримати щось настільки легке, вам доведеться піти на компроміс з потужністю. Anker 545 має ємність 778 Вт-год і вихідну потужність 770 Вт, що є достатньою потужністю для підтримання ваших пристроїв у зарядженому стані. Зокрема, цього вистачить на 55 зарядок телефону, 10 для ноутбука або 38 для фотоапарата. На жаль, розетки мають потужність до 500 Вт, тому він не може живити більш вимогливі пристрої, такі як фен або електрична плита.

Тим не менш, Anker 545 має деякі навороти, включаючи вбудований ліхтарик і підсвічування. Загалом, це надійний варіант, якщо вам потрібен високомобільний генератор.

Найкращий бюджет: Jackery Explorer 300

пора, ціни, сонячних, панель, сонячна, система

Купуйте вживаний або відремонтований: Amazon

Чому ми обрали саме його: Завдяки розумній місткості, компактним розмірам і добротній збірці за низькою ціною, Jackery Explorer 300 є чудовим бюджетним вибором.

Хоча він не такий вражаючий, як наші найкращі моделі з найбільшою загальною та найбільшою потужністю, менший сонячний генератор Explorer 300 від Jackery є надзвичайно компактним і легким, а також має пристойну потужність за свою ціну. Більше схожий на мобільну електростанцію, ніж на висококласний павербанк, 7-фунтовий Jackery Explorer 300 забезпечує безліч портативних підзарядок для ваших пристроїв, коли ви перебуваєте в поході, на робочому майданчику, за кермом або просто потребуєте трохи енергії, але не маєте зручного доступу до розетки. Його скромна ємність 293 Вт-год не є величезною, але цього достатньо, щоб забезпечити 31 заряд телефону, 15 для камери, 6 для середнього дрона, 2.5 для ноутбука, або кілька годин роботи для міні-холодильника чи телевізора. Вбудований ліхтарик дещо підвищив би його привабливість у кемпінгу, але за 300 грн (і часто значно менше, якщо ви знайдете його зі знижкою) ця дуже портативна маленька електростанція робить багато за невелику ціну.

Ми тестували цю портативну електростанцію протягом декількох місяців, і вона неодноразово ставала в нагоді, особливо взимку, коли часто трапляються перебої з електрикою. Одного разу у нас було два телефони, MacBook і невеликий світильник, які працювали від неї.

Вбудована ручка дозволяє дуже легко носити її з собою. Таке відчуття, що ви носите ланч-бокс. Екран легко читається, а весь корпус виглядає досить міцним. Наш пристрій для огляду ще не зазнав жодних драматичних падінь, але він без проблем витримав перевезення в багажниках автомобілів, спортивних сумках та інших менш розкішних приміщеннях. Якщо ви знайдете такий на розпродажі, візьміть його і повісьте в шафу. Ви будете дуже раді мати його під рукою, коли виникне потреба.

Що потрібно врахувати, перш ніж купувати найкращі сонячні генератори

За останні кілька років сонячні генератори вибухнули на ринку. Зараз існують десятки різних брендів, які з першого погляду виглядають більш-менш однаково. Справа в тому, що серед безлічі підробок є лише кілька таких, що виділяються. Ось на що слід звернути увагу, щоб переконатися, що ви отримуєте відмінний генератор:

Скільки енергії він може зберігати?

Портативний сонячний генератор має надзвичайно широкий діапазон розмірів, але розмір генератора не означає, що він автоматично здатний зберігати велику потужність. Насправді, більшість з них, на жаль, обмежені і не здатні зберігати набагато більше енергії, ніж портативний зарядний пристрій.

Щоб правильно перевірити акумулятор генератора, необхідно звернути увагу на його потужність, яка вимірюється у ват-годинах (Вт-год). Одна ват-година. це еквівалент 1 вата, що протікає протягом години. Найкращі сонячні генератори пропонують потужність у кілька сотень, а іноді й кілька тисяч ват-годин. Однак це не означає, що вона буде забезпечувати енергією кілька сотень або кілька тисяч годин. Будь-який генератор в кінцевому підсумку працюватиме різний час, залежно від того, що до нього підключено.

Легко передбачити, як довго прослужить генератор, коли ви використовуєте його для живлення однієї речі. Наприклад, якщо ви живите 100-ватну лампочку від електростанції потужністю 500 ват-годин, вона буде горіти протягом п’яти годин безперервно. Додайте до цього портативний холодильник, який споживає 50 Вт на годину, телефон, який використовує 18, міні-вентилятор, який використовує три і ви отримаєте картину. Чим більше ємність, тим краще.

Можливість заряджання

Жоден сонячний генератор не буде тримати заряд вічно, тому вам потрібен такий, який зможе заряджатися якомога швидше і легше. Саме тут ми переходимо від “відновлюваної” до “відновлюваної енергії”.”

Всі електростанції, включені в цей огляд, можна заряджати, підключивши їх до сонячних панелей (звідси і назва “сонячні генератори”). Проте, ви також хочете шукати можливість заряджатися від інших джерел, таких як розетки та 12-вольтовий роз’єм вашого автомобіля. Це гарантує, що ви зможете зарядитися незалежно від того, чи перебуваєте ви поза мережею на сонці, чи під’єднані до електромережі під час приготування їжі вдома, чи використовуєте розетку в дорозі.

Ви також повинні стежити за вхідною потужністю зарядки моделі, яка вимірюється у ватах (Вт). Наприклад, сонячний генератор з максимальною вхідною потужністю 100 Вт може приймати безперервний потік до 100 Вт, що є приблизно тим мінімумом, який ви обґрунтовано захочете шукати. Більшість наведених нижче генераторів мають вхідну потужність принаймні кілька сотень ват при зарядці від сонячної енергії, тому кілька сонячних панелей потужністю від 50 до 200 ват забезпечать їх максимальну потужність.

Вихідна потужність

Сонячні генератори повинні підтримувати подачу та відведення електроенергії. Найкращі сонячні генератори можуть одночасно заряджати всі ваші передбачувані пристрої через будь-які необхідні штекери.

Будь-яка портативна електростанція, що коштує ваших грошей, матиме високу вихідну потужність, щоб ви могли заряджати багато пристроїв, навіть якщо вони вимагають багато соку. Максимальна потужність генератора повинна бути набагато вищою, ніж його максимальна вхідна потужність. Хоча конкретна модель може бути здатна поглинати лише кілька сотень ват у будь-який момент часу, вона зазвичай видає в геометричній прогресії більше. Як мінімум, вам потрібен генератор, який може видавати 300 Вт за один раз, хоча для більших завдань вам знадобиться щонайменше 500 Вт.

Найкращі сонячні генератори повинні також пропонувати різноманітні вихідні роз’єми, включаючи розетки змінного струму, USB-A, USB-C і навіть 12-вольтні розетки постійного струму, як та, що знаходиться на приладовій панелі вашого автомобіля. Це гарантує, що ви можете заряджати кілька пристроїв одночасно, незалежно від їхнього роз’єму. Кількість портів, які вам знадобляться, буде залежати від кількості пристроїв, які вам потрібно живити, але він повинен мати принаймні пару розеток змінного струму і кілька портів USB-A.

Портативність

Хоча портативні джерела живлення існують вже давно, протягом останніх кількох десятиліть вони були досить важкими, громіздкими пристроями. Одним з найбільш захоплюючих аспектів останнього покоління сонячних генераторів є те, що вони стали набагато компактнішими.

Припустимо, ви плануєте взяти генератор в похід або переобладнати його в фургон, де кожен квадратний дюйм має значення; що ж, розмір і вага стають основними міркуваннями. Всі рекомендовані нами продукти мають розмір однієї або двох коробок з-під взуття. максимум трьох. Найлегший важить приблизно як 24 пачки газованої води, а найважчий. 100 фунтів. Більшість важать десь між 30-60 фунтами.

Якщо ви використовуєте генератор як більш-менш стаціонарне джерело резервного живлення вдома, портативність не є великою проблемою. Тим не менш, ми зазвичай рекомендуємо враховувати вагу та розмір; Ви ніколи не знаєте, коли він вам знадобиться для чогось іншого, крім резервного копіювання. (Плюс, хто хоче тягати з собою щось важке і незручне, якщо їм це не потрібно)?)

Ще одним фактором, що стосується портативності, є необхідність в аксесуарах, які можуть вплинути на те, наскільки легко переміщати і використовувати ваш генератор. Деякі генератори, наприклад, вимагають багато знімних акумуляторних батарей, що може бути клопотом, коли ви в дорозі або пакуєте транспортний засіб. Всі пристрої з нашого списку потребують деяких аксесуарів. ви не можете отримати сонячну енергію без підключення кабелів та сонячних панелей. але вони добре працюють з мінімальними доповненнями.

Довговічність

Як і у випадку з будь-яким продуктом, який, як ви очікуєте, прослужить довго, довговічність і всебічна якість виготовлення мають важливе значення. Це особливо актуально, якщо ви плануєте тягати генератор з собою в кемпінги та подорожі. Багато неякісних електростанцій виготовляються з дешевих компонентів і неміцного пластику, який не витримає суворих дорожніх умов.

Довговічність. це не те, що можна визначити, прочитавши специфікацію в інтернеті. Ви повинні взяти генератор на вулицю, використовувати його багато разів і подивитися, як він тримається. Я перевірив надійність цих рекомендацій за допомогою поєднання власних польових випробувань та відгуків від незліченної кількості реальних власників продуктів.

Поширені запитання

З: Який розмір сонячного генератора я повинен отримати?

Легко недооцінити, скільки потужності вам потрібно. 1000 ват-годин може здатися багато, але якщо ви збираєтеся живити переобладнаний фургон з портативним холодильником, ліхтарями та іноді підзаряджати телефон і ноутбук, ця 1000 ват-годин витратиться швидше, ніж ви очікуєте. Я користувався такою установкою і знаю з власного досвіду, що завжди слід переоцінювати потужність, яка вам знадобиться.

Генератор потужністю до 1 000 Вт-год може підтримувати заряд електроніки. Більший акумулятор на 1000-1500 Вт-год повинен бути мінімальним для дорожніх подорожей, де вам потрібно, щоб він протримався кілька днів між повними зарядками. Для будинку або робочого майданчика, де ви плануєте використовувати серйозні обсяги енергії. наприклад, повнорозмірний холодильник або електроінструменти. вам варто почати розглядати якомога більші електростанції, які можна підключити до зовнішніх акумуляторів.

Якщо ви хочете отримати точний розрахунок, існує рівняння:

Оцініть, скільки годин вам знадобиться для живлення різних пристроїв. Наприклад, якщо ви хочете живити дві лампочки протягом 2 годин: вам потрібно 4 години роботи.

Підрахуйте загальну необхідну потужність: дві лампочки по 60 Вт, отже, вам потрібно 120 Вт.

Помножте їх разом, щоб знайти загальну кількість необхідних ват-годин: 4 x 120 = 480. Отже, в цьому випадку вам знадобиться щонайменше сонячний генератор потужністю 500 Вт-год.

Це може здатися забагато для двох лампочок, але пам’ятайте, що в більшості ситуацій ви не будете живити 60-ватну лампочку годинами поспіль. Ви будете заряджати телефони та ноутбуки протягом години, охолоджувати холодильник, який час від часу вмикається і вимикається, використовувати електроінструменти короткими спалахами і т.д.

З: На скільки років вистачить сонячного генератора?

Більшість сучасних генераторів розраховані на термін служби до 25 років. Найкраще спроектовані електростанції досить міцні, з невеликою кількістю рухомих частин або взагалі без них, тому вони, швидше за все, працюватимуть довго, за умови, що ви будете правильно за ними доглядати. Я був досить грубим з деякими з моїх, і вони не показують жодних ознак зупинки.

З: Чи можу я керувати своїм будинком лише на сонячній енергії?

Так і ні. Хоча цілком можливо забезпечити свій будинок сонячною енергією, ви навряд чи зможете зробити це за допомогою портативного сонячного генератора, якщо тільки не будете використовувати кілька одночасно, обмежуючи споживання електроенергії. Найбільший з наших рекомендованих інверторів. EcoFlow Delta Pro. буде досить близьким до цього, якщо його підкріпити додатковими батареями. Якщо вимкнеться електрика, ви зможете тримати холодильник холодним і користуватися базовою електронікою протягом кількох днів без підзарядки. Завдяки якісним сонячним панелям, хорошому сонячному світлу та розумному використанню енергії, ваша енергія теоретично повинна бути безперебійною.

Останні думки про найкращі сонячні генератори

Ми живемо в “золотий вік” портативних сонячних генераторів. Коли я був дитиною, і моя сім’я гралася з сонячними батареями під час походів у 90-х роках, технологія не могла заряджати багато пристроїв, тож це було не дуже практично.

На противагу цьому, сонячні генератори, які ми рекомендуємо тут, є неймовірно корисними. Я покладався на них для живлення моєї роботи та повсякденних потреб під час подорожей по всій країні. Вони також чудові, коли вимикається електрика. Коли буревій вимкнув електрику в моєму будинку на кілька днів, я все одно працював, дивився свої історії і не вимикав світло.

Ми ще навіть не торкнулися поверхні з точки зору потенціалу, який пропонує портативна, надійна, відновлювана та відносно доступна енергія. Те, що ми можемо робити зараз, вже неймовірно. Однак потенціал того, що може статися далі, справді вражає уяву.

Чому варто довіряти нам

Журнал Popular Science почав писати про технології понад 150 років тому. Коли ми опублікували наш перший номер у 1872 році, ще не було такого поняття, як “гаджетописання”, але якби воно існувало, наша місія. розкрити світ інновацій для пересічних читачів. означала б, що ми були б у ньому в центрі уваги. Сьогодні PopSci прагне допомогти читачам зорієнтуватися у дедалі більшій кількості пристроїв, що з’являються на ринку, і які стають дедалі страшнішими.

Наші автори та редактори об’єднали десятиліття досвіду висвітлення та огляду споживчої електроніки. У кожного з нас є власні одержимі спеціалізації. від високоякісної аудіотехніки до відеоігор, фотоапаратів і не тільки. але коли ми оглядаємо пристрої, які не належать до нашої безпосередньої компетенції, ми робимо все можливе, щоб знайти надійні голоси та думки, які допоможуть людям отримати найкращі рекомендації. Ми знаємо, що ми не знаємо всього, але ми раді пережити параліч аналізу, який може викликати інтернет-шопінг, щоб читачам не довелося цього робити.

Нік Хілден пише огляди та рекомендації щодо фітнесу, активного відпочинку та технічного спорядження для Popular Science. Він провів більше десяти років, пишучи на теми стилю життя та культури для багатьох видань, серед яких Scientific American, Los Angeles Times, Vice та Men’s Health.

Залишити відповідь