Чиста та ефективна енергія. Західна сонячна батарея чиста

Чиста та ефективна енергія

Були зроблені важливі кроки для покращення доступу до електроенергії завдяки політиці у сфері відновлюваної енергетики та енергоефективності, проте все ще потрібні значні зусилля для переходу від політики до інвестицій.

Відсутність доступу до надійної електроенергії за доступною ціною залишається ключовою перешкодою для досягнення широкого економічного розвитку в регіоні Західної Африки. Роки нескоординованого планування та реалізації проектів в енергетичному секторі регіону, а також зростаючий борг енергетичного сектору, відсутність енергетичної безпеки, нерозвинуте регуляторне середовище та відсутність стабільних електромереж позбавили мільйони людей в регіоні можливості відчути покращення рівня життя.

Підтримка Економічного співтовариства західноафриканських держав (ЕКОВАС) та його спеціалізованих установ, яку надає програма USAID “Західна Африка”, має на меті покращити доступ країн Західної Африки до дешевої, надійної, безпечної та сталої енергії за рахунок збільшення інвестицій приватного сектору.

ЗАХІДНОАФРИКАНСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА ПРОГРАМА (WAEP)

WAEP вирішує давні проблеми доступу до енергії в Західній Африці, надаючи технічну допомогу, консультаційні послуги з укладання угод та цільове використання грантового фінансування. Програма спрямована на збільшення енергопостачання та доступу до надійної та доступної електроенергії, підключеної до електромережі, шляхом досягнення наступних результатів протягом чотирирічного періоду:

  • Фінансове завершення будівництва 8 500 МВт нових генеруючих потужностей
  • Підтримка введення в експлуатацію 4 000 кілометрів нових ліній електропередач
  • Сприяння 3.6 мільйонів підключень до електромережі (включаючи нові та упорядковані)

Станом на березень 2021 року програма успішно сприяла досягненню фінансового закриття 645 МВт проєктів генерації. Завдяки спільним зусиллям програми з іншими міжнародними фінансовими установами було залучено понад 800 млн. доларів США на проекти в енергетичному секторі по всьому регіону.

Для прискорення запуску взаємопов’язаного регіонального ринку електроенергії (РЕМ) команди WAEP працюють з Регіональним органом регулювання електроенергетики ЕКОВАС (ERERA) та Західноафриканським енергетичним пулом (WAPP). У Сахельському регіоні “Великої п’ятірки” вбудований радник WAEP працює з партнером Power Africa, Африканським банком розвитку (АфБР), над реалізацією ініціативи “Від пустелі до енергії”, яка спрямована на використання високого сонячного потенціалу регіону. Ця ініціатива прискорює впровадження інноваційних “зелених” автономних і мережевих рішень, скорочуючи поточний розрив в електрифікації і зменшуючи фінансовий тягар, який енергетичний сектор покладає на національні бюджети в регіоні.

Західноафриканський енергетичний пул (WAPP)

WAPP підтримує держави-члени ЕКОВАС в інтеграції їх національних енергосистем в єдиний, сталий регіональний ринок електроенергії (РЕР). USAID надало значну підтримку WAPP у сфері фінансування програм, розбудови потенціалу та передінвестиційних досліджень, оскільки ЕКОВАС працює над забезпеченням стабільного та надійного постачання електроенергії за доступною ціною.

WAPP завершила низку тренінгів для персоналу та інженерів, які працюють над будівництвом лінії електропередач Нігерія-Бенін. Співробітники комунальних підприємств-учасників, підрозділів з управління проектами, міністерств енергетики, Секретаріату WAPP та інженери тепер мають покращені навички роботи на ринку електроенергії, державно-приватного партнерства та інвестицій, а також у сфері виробництва та передачі електроенергії. WAPP також розбудовує інституційну спроможність шляхом навчання адміністративного та технічного персоналу Секретаріату WAPP. Сюди входять курси з найкращих практик, розробки політики, стандартних адміністративних та бухгалтерських процесів і процедур, застосування програмного забезпечення та навчальні поїздки до Америки, Європи та Південної Африки.

Завдяки підтримці USAID, WAPP зараз добре забезпечена ресурсами та технічно компетентним персоналом, який відіграє різні ролі, допомагаючи регіону досягти функціонального регіонального ринку електроенергії.

Регіональний орган регулювання електроенергетики ЕКОВАС (ERERA)

ERERA підтримує держави-члени ЕКОВАС у регулюванні транскордонних обмінів електроенергією, створенні сприятливого інвестиційного середовища для регіональних енергетичних проектів та наданні технічної допомоги національним регуляторам електроенергетики.

У партнерстві з Національною асоціацією регуляторних комісій у сфері комунальних послуг (NARUC) ERERA розробляє Функціональну модель надійності системи та Звіт з аналізу регіонального ринку електроенергії та прогалин, що сприятиме вдосконаленню нормативно-правової бази для регіонального ринку електроенергії. Завдяки цій підтримці та підтримці інших партнерів з розвитку, ERERA у співпраці з Західноафриканським енергетичним пулом ЕКОВАС успішно запустила першу фазу РЕМ у червні 2018 року та розробила Правила консолідації першої фази.

ЕРЕРА також проводила додаткові програми для національних регуляторів у Західній Африці та програму обміну з різними зацікавленими сторонами в електроенергетичній галузі в США. Учасники американської програми обміну були ознайомлені з передовим досвідом в галузі експлуатації та управління міжнародними інтегрованими енергосистемами, включаючи заходи щодо зниження ризику невдач при створенні REM.

ЦЕНТР ВІДНОВЛЮВАНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ЕКОВАС (ЦВЕЕЕ)

ECREEE через Фонд відновлюваної енергетики ЕКОВАС (EREF) надає безповоротні грантові внески разом з іншими фінансовими інструментами для підтримки мобілізації інвестицій приватного сектору у відновлювану енергетику. USAID підтримує третій цикл програми EREF, який розпочався у 2019 році і наразі впроваджується у шести країнах Західної Африки. Програма каталізує інвестиції в енергетику шляхом полегшення доступу до фінансування проектів з відновлюваної енергетики, з особливим акцентом на міні-мережі чистої енергії (CEMG). Малі ГЕС визнані важливим технологічним рішенням для сприяння доступу до доступної електроенергії в сільській місцевості.

ECREEE вдалося підключити 200 000 сільських домогосподарств до 470 CEMG загальною встановленою потужністю 45 МВт. Регіональні зусилля ЕРЕРА спрямовані на підтримку комерційної життєздатності КЕМГ за допомогою грантів ЕРЕФ, що безпосередньо сприяє досягненню цілей політики ЕКОВАС у сфері відновлюваної енергетики в сільській місцевості.

Енергетичні програми USAID у Західній Африці спрямовані на підвищення гендерної рівності в регіональних енергетичних установах та просування гендерно-диференційованих енергетичних рішень.

Огляд сонячних панелей на сонячній електростанції Senergy I, що працює за підтримки Power Africa, потужністю 29 МВт, яка наразі є найбільшою сонячною електростанцією в Західній Африці.

Програма USAID “Регіональні енергетичні програми” підтримує наших партнерів у координації та введенні в експлуатацію ліній електропередач для створення регіонального ринку електроенергії.

Відновлювана енергетика для некомерційної електрокомпанії в Канзасі

ефективна, енергія, західна, сонячна, батарея

39,000

метричних тонн CO2, зекономлених за рік

8,280

автомобілів, що працюють на паливі, знятих з дороги (еквівалент)

5,165

центрального та західного Канзасу, забезпечила електроенергією будинки

200

створення робочих місць на будівництві

Вибір місця та ескізний проект

Дозвіл на проведення екологічних досліджень

Планування біорізноманіття при управлінні земельними ресурсами

Фінальний інжиніринг, фінансування будівництва

Sunflower Electric Power Corp., зі штаб-квартирою в місті Хейс, штат Канзас, є неприбутковою електричною компанією, що надає послуги з оптової генерації та передачі електроенергії шістьом власникам, які обслуговують центральну та західну частини Канзасу. Sunflower Electric та Lightsource bp уклали 25-річний контракт на постачання чистої, відновлюваної електроенергії для забезпечення доступної місцевої енергії для членів електричних кооперативів по всьому Канзасу.

Угода укладена на 27 років.5 МВт великомасштабної сонячної енергії за межами майданчика, що забезпечує достатню кількість зеленої електроенергії для живлення 5 165 будинків у центральному та західному Канзасі щороку. На додаток до забезпечення чистої пікової енергії, сонячний проєкт зменшує навантаження на лінію електропередач, яка наближається до межі своєї пропускної здатності, заощаджуючи витрати, відкладаючи або, зрештою, скасовуючи вимогу щодо дорогої модернізації інфраструктури.

Сонячний проект Johnson Corner, найбільша сонячна ферма в Канзасі, складається з 75 000 сонячних панелей, встановлених на 144 акрах землі в окрузі Стентон, в 2 милях від Джонсон-Сіті. Комерційна експлуатація розпочалася у квітні 2020 року.

MKEC, Sunflower Electric Power та Lightsource bp неймовірно пишаються цим сонячним проектом та можливостями, які він запропонує організаціям та місцевим громадам.

Інформація та ресурси

Ми зібрали колекцію ресурсів для всіх, хто хотів би дізнатися більше про наш сонячний проект MKEC/Sunflower Electric:

Поширені запитання про сонячні електростанції

Ми зібрали список найпоширеніших запитань та відповідей на них.

Оскільки країна прагне перейти на більшу кількість відновлюваних джерел енергії, мільйони акрів державних земель країни можуть стати ключовим фактором, що викликає занепокоєння щодо впливу на місцеве середовище проживання.

ефективна, енергія, західна, сонячна, батарея

У той час як США поспішають за корисними копалинами для енергетичного переходу, закон 150-річної давнини дозволяє гірничодобувним компаніям вільно господарювати на державних землях

Поділіться цією статтею

ГІЛБЕРТ, штат Аріз.-Минулого місяця, стоячи перед невеликим натовпом у бібліотеці в цьому передмісті Фенікса, чиновники з Бюро землеустрою виклали план, який може змінити розвиток проектів сонячної енергетики на заході США в найближчі роки, оскільки країна переходить на більш поновлювані джерела енергії.

У 2012 році BLM, яка управляє 245 мільйонами акрів землі в рамках U.S. Міністерство внутрішніх справ реалізувало Західний сонячний план, що дозволяє будувати проекти сонячної енергетики на великих ділянках державних земель на південному заході країни. Міністерство внутрішніх справ доручило агентству переглянути план, “який допоможе прискорити і продовжити імпульс для економіки чистої енергії”.”

“Це величезна можливість для просування наших національних цілей у сфері відновлюваної енергетики”. сказав Дерек Айзенбах, менеджер проекту BLM Арізони, на публічній зустрічі з громадськістю про план, який може додати п’ять штатів до Західного сонячного плану і переоцінити кількість землі, доступної для розвитку сонячної енергетики в комунальному масштабі.

Але на заваді стоять два міркування: Питання про те, для чого призначені державні землі країни і чи є вони найкращим місцем для розміщення сонячних проектів комунального масштабу.

Проблеми не нові. Десятиліттями природоохоронці боролися за збереження громадських земель від забудови та промислових підприємств, які загрожують недоторканим місцям існування людини. Редакція New York Times у 2010 році назвала дебати між збереженням державних земель і створенням більшої кількості відновлюваних джерел енергії “зеленою громадянською війною.” Оскільки країна починає прискорювати свій перехід від викопного палива, відповідального за зміну клімату, що загрожує здоров’ю людей, придатності для життя громад і ландшафтів по всьому світу, громадські землі знову пропонуються енергетичним компаніям.

Як агентство, BLM відповідає не лише за сприяння енергетичному переходу країни або за те, щоб дозволити приватним компаніям використовувати землі з комерційною вигодою. Він також має на меті зберегти державні землі з природних, культурних та історичних причин.

За словами природоохоронців та експертів з питань державних земель, важливо переконатися, що якщо сонячні електростанції мають будуватися на державних землях, то в тих місцях, де вони завдадуть найменшої шкоди середовищам існування та видам, що означає роботу з місцевими зацікавленими сторонами над альтернативними планами, які дозволять уникнути найгірших наслідків для довкілля поблизу.

“Одна з найскладніших проблем, з якою стикаються ті з нас, хто в тій чи іншій формі займається охороною природи, полягає в тому, що ми часто опиняємося на протилежному боці цих битв щодо проектів (відновлюваної) енергетики”. сказав Девід Робінсон, директор з пропаганди охорони природи в Тусонському суспільстві Одюбона.

За його словами, Тусонське Одюбонське товариство не буде займати абсолютистську позицію щодо будь-якого проекту і визнає, що доведеться робити важкий вибір, коли мова йде про захист навколишнього середовища і збільшення кількості чистої енергії, яку виробляє країна, в тому числі за допомогою сонячних проектів на громадських землях. Це означає, що розробникам проектів, BLM, природоохоронним групам, племенам та іншим доведеться шукати компроміси.

“Що затримує ці проекти, так це те, що компанії, які стоять за ними, не беруть участі, а відомства, які будуть відповідати за їх розгляд та затвердження, не залучають повний спектр зацікавлених сторін з самого початку”. сказав Робінсон.

Дастін Малвані, професор екологічних досліджень Державного університету Сан-Хосе, чиї дослідження зосереджені на сталому та справедливому переході до сонячної енергетики, погодився з цим.

На заваді отриманню дозволів на реалізацію проектів стоїть не екологічна експертиза, яку повинен пройти кожен проект, а небажання шукати альтернативи, з якими можуть погодитися різні сторони.

Але більша участь громадськості не вирішить проблему повністю, вважає він.

“На дуже базовому рівні, це просто розробка відносно недоторканих або екологічно цінних земель в ландшафті, який вже має деякі досить деградовані землі”, які можуть бути розроблені, щоб дозволити зберегти більш незаймані ділянки, сказав Малвейні. “Це лише те, що здається дещо нерозв’язним і нерозв’язним.”

Зберігаючи імпульс

Помітні зміни відбулися з моменту впровадження Західного сонячного плану в 2012 році.

Сонячна технологія вдосконалюється, її вартість знижується, а федеральний уряд наполягає на розширенні розвитку екологічно чистої енергетики по всій країні для вирішення проблеми зміни клімату, що призводить до майже експоненціального зростання розвитку проектів сонячної енергетики. У грудні Міністерство внутрішніх справ оголосило про перегляд BLM Western Solar Plan, “який допоможе прискорити і продовжити імпульс для економіки чистої енергії”.”

“Ми серйозно ставимося до нашого обов’язку управляти державними землями країни відповідально і з урахуванням зростаючого впливу кліматичної кризи”. заявила в прес-релізі головний заступник помічника держсекретаря США з питань управління земельними ресурсами та мінеральними ресурсами Лора Деніел-Девіс (Laura Daniel-Davis). “Потужність і потенціал чистої енергії майбутнього є незаперечною і критично важливою частиною цієї роботи.”

Початковий план 2012 року включав шість південно-західних штатів. Арізона, Каліфорнія, Колорадо, Невада, Нью-Мексико і Юта. і створив три позначення для земель: 285 000 акрів “зон сонячної енергії”, де розвиток ресурсу є пріоритетним; 19.3 мільйони акрів землі, які BLM розгляне для сонячних проектів, якщо девелопери подадуть заявку на будівництво проектів на них; і 78.6 мільйонів акрів повністю виключені з розвитку сонячної енергетики.

За десять років, що минули з моменту реалізації плану, BLM схвалило дозволи на 41 проект на 75 000 акрів, які, за даними агентства, станом на грудень 2022 року можуть виробляти 9 272 мегават електроенергії.

Зараз BLM розглядає можливість розширення сонячного плану на Айдахо, Орегон, Монтану, Вашингтон і Вайомінг, переоцінки земельних призначень, встановлених в 2012 році, що потенційно може розширити кількість акрів, доступних в штатах, які вже є його частиною, зміни кількості мегават, які проекти повинні виробляти, щоб претендувати на включення, і пошуку шляхів подальшого стимулювання розвитку в пріоритетних областях.

Джордан Макнік, провідний аналітик з питань енергетики, води та землі в Національній лабораторії відновлюваної енергетики в Голдені, штат Колорадо, сказав, що створити єдиний підхід до розвитку сонячної енергетики на державних землях на Заході буде складно, враховуючи, наскільки різні ландшафти в регіоні.

І незалежно від того, наскільки процес стандартизований, розробка проектів відновлюваної енергетики на державних землях займе певний час. Громадські зустрічі, подібні до зустрічі в Гілберті. це лише початок процедури розробки заяв про вплив на навколишнє середовище для проектів та отримання зворотного зв’язку від громадськості.

Малвані, професор екологічних досліджень, сказав, що “історичне використання державних земель енергетичними галузями” призвело до того, що компанії, що займаються чистою енергетикою, сказали: “Тепер наша черга”.”

За його словами, щоб зрозуміти конфлікт, який можуть створити ці проекти, потрібно розуміти історію BLM, яка значною мірою полягає в тому, що вона дозволяла використовувати державні землі скотарям, шахтарям, нафтовим, газовим і вугільним компаніям.

“Найзаплутаніша агенція

Тільки після прийняття Федерального закону про земельну політику та управління земельними ресурсами в 1976 році агентство почало розглядати різні варіанти використання державних земель, включаючи збереження їх для природоохоронних, культурних та рекреаційних цілей, а не тільки для випасу худоби та видобутку корисних копалин, сказав Кен Рейт, співробітник U.S. Department of Environmental Resources.S. Директор проекту “Збереження державних земель та річок” у Pew Charitable Trusts. Таке мислення не вкоренилося в BLM до 1990-х років, і було значною мірою скасовано адміністрацією Трампа роками пізніше, сказав Райт.

“Десятиліттями Бюро землеустрою було в значній мірі агентством з розпорядження землями, і агентством, яке управляло суспільним надбанням в інтересах тваринництва та гірничодобувної промисловості, в основному”. сказав він. “Не було жодного розгляду природоохоронних цінностей взагалі.”

Зберегти екологічну журналістику живою

ICN забезпечує безкоштовне висвітлення клімату, відзначене нагородами, та рекламу. Ми покладаємося на пожертви від таких читачів, як ви, щоб продовжувати.

BLM все ще значною мірою працює на користь тваринницької та нафтогазової галузей; Центр біологічного різноманіття виявив, що адміністрація Байдена випереджає адміністрацію Трампа у затвердженні дозволів на буріння для нафтогазових компаній у перші два роки їхнього перебування на посаді. Тим не менш, FLPMA допоміг змінити те, хто отримує вигоду від державних земель, і визначити найкраще використання мільйонів в основному непорушених акрів.

Малвейні сказав, що для розуміння BLM дуже важливо, що це федеральне агентство без центральної місії, яка керує його вибором. До завдань BLM входить збереження земель, що мають природне або культурне значення, надання пасовищ для випасу худоби, відкриття територій з цінними підземними ресурсами для видобутку корисних копалин, підтримка рекреаційної діяльності, а тепер і розробка планів для проектів сонячної енергетики. “Це дуже заплутане відомство, тому що різні сили тягнуть його в різні боки”. сказав Малвейні.

Розміщення проектів там, де є найменший конфлікт

Вирішення конфліктів щодо планів, запропонованих для державних земель, завжди має багато нюансів, каже Райт, і ніколи не робить всіх щасливими.

Однак державні землі. не єдине місце, де можна розвивати сонячні проекти. На відміну від випасу худоби або видобутку корисних копалин, сонячні енергетичні установки можуть бути побудовані в міських районах. Вони можуть бути розміщені над парковками, на дахах складів або на фермах. “Важливо не розглядати громадські землі як єдине місце, де такі речі можуть і повинні відбуватися”. сказав Райт.

Зони сонячної енергії, визначені Західним сонячним планом BLM, призначені для того, щоб викликати найменшу кількість конфліктів навколо розвитку державних земель, сказав Малвейні, “але найменш конфліктні землі, як правило, взагалі не знаходяться на державних землях”.”

У статті 2019 року, опублікованій у співавторстві з Малвейні, в якій розглядається економічна вигода розміщення сонячних проектів у Каліфорнії, де вони матимуть найменший вплив на інші цінності, було виявлено, що будівництво на приватних землях, як правило, на колишніх сільськогосподарських угіддях у долині Сан-Хоакін, поблизу вже встановлених ліній електропередач, було найшвидшим для отримання дозволу і коштувало найменше.

“Фермер не буде судитися з іншим фермером, щоб не допустити будівництва проекту”. сказав Малвані, але на державних землях ймовірність того, що судові розгляди та інші дії можуть затримати проект і збільшити його вартість, набагато вища.

Макнік, аналітик NREL, сказав, що з точки зору сонячної енергетики, найкращі землі. це великі, плоскі, близькі до ліній електропередач та доріг і мають мало землевласників у цьому районі. Поєднайте ці критерії разом, сказав він, і “це звучить як сучасні сільськогосподарські ферми”.”

Громадські землі, додав він, також мають багато з тих же характеристик.

BLM, звичайно, не може впливати на те, що відбувається на приватних землях, але навіть у цьому випадку, за словами Малвейні, наполягання агентства на тому, щоб велика кількість державних земель використовувалася для сонячних проектів, засноване на застарілому мисленні.

Ранні заявки на отримання дозволів на розробку сонячних проектів, надіслані до BLM, були засновані на концентрованих сонячних енергетичних системах, на відміну від фотоелектричних сонячних панелей, які поширені від дахів житлових будинків до фермерських полів. Концентровані сонячні електростанції, які вимагають більше землі і не можуть бути використані в більш урбанізованому середовищі, залишаються рідкісними.

Державні землі, ймовірно, залишаться ключовим елементом у виробництві більшої кількості сонячної енергії для США.S.

Дослідження сонячного майбутнього, проведене Міністерством енергетики США, показало, що за нинішніх темпів зростання виробництва сонячної енергії в США.S. Міністерство енергетики та NREL виявили, що за нинішніх темпів зростання виробництво сонячної енергії в США.S. зросте з 80 гігават до 380 гігават до 2035 року. Для цього знадобиться загалом понад 4 мільйони гектарів землі.

За словами Макніка, в міських районах недостатньо землі, щоб задовольнити попит на сонячні електростанції, до того ж вона набагато дорожча, ніж у віддалених районах. Крім того, за його словами, будівельні проекти на величезних ділянках землі, незалежно від того, чи є вони державними чи приватними, дешевші і простіші у виконанні.

Хоча сонячна енергія не настільки шкідлива для навколишнього середовища, як викопне паливо, вона все ж може мати значний вплив на місцеві біотопи, кажуть природоохоронці.

Проекти можуть фрагментувати місця проживання диких тварин. Іноді вони передбачають бульдозерну обробку землі, а простори синіх фотоелектричних панелей можуть бути прийняті птахами за водойми, що призводить до спроб приземлитися на них. Птахи, збиті з пантелику цим озерним ефектом, можуть загинути при зіткненні або коли вони не зможуть знову піднятися в повітря.

Макнік погодився, що сонячні проекти в комунальному масштабі можуть фрагментувати середовища існування, особливо для великих диких тварин, але практики з найбільшим впливом, такі як зрівнювання землі, більше не використовуються. За його словами, при правильному будівництві великі сонячні електростанції можуть мінімізувати вплив на навколишнє середовище, не ущільнюючи ґрунт і забезпечуючи можливість росту рослинності під ним.

Надалі, за його словами, важливо знайти “рішення подвійного призначення”, коли сонячні проекти можуть бути розміщені там, де під ними можна продовжувати пасти худобу або займатися сільським господарством. За його словами, комунікація буде ключовим фактором для того, щоб переконатися, що переваги проекту чітко представлені.

“Жертвоприношення

Ілен Андерсон вперше занепокоїлася питанням розвитку сонячної енергетики на громадських землях приблизно у 2009 році.

В останні роки Каліфорнія впровадила свій Стандарт портфеля відновлюваних джерел енергії, який вимагає від електричних компаній “збільшити кількість відновлюваної енергії, яку вони закуповують, до кінця 2030 року, поки 50 відсотків їх роздрібних продажів не будуть забезпечені відповідними відновлюваними джерелами енергії”.

А згідно з Законом про американське відновлення та реінвестування 2009 року, прийнятим адміністрацією Обами, федеральний уряд виділив десятки мільярдів доларів на розвиток екологічно чистої енергетики в країні.

“Це дійсно викликало наплив спекулянтів у Каліфорнії”, коли заявки на сонячні проєкти були запропоновані на мільйонах акрів землі в штаті, сказав Андерсон, старший науковий співробітник і директор з питань пустель на державних землях Центру біологічного різноманіття.

Але ранні проекти швидко зіткнулися з перешкодами: екологічними перевірками. Розробники звертали увагу на те, наскільки близько місця розташування до ліній електропередач і чи достатньо сонячного світла. “Вони не зробили дуже хорошого екрану для питань, які будуть коштувати їм часу і грошей” у вигляді екологічних проблем. сказав Андерсон.

За її словами, розробники, однак, швидко навчилися на своїх помилках і “впоралися з програмою”.” За її словами, це призвело до Плану збереження відновлюваної енергії в пустелі, який впорядкував 10.8 мільйонів акрів державних земель у Каліфорнії для розвитку відновлюваної енергетики зі збереженням унікальних екосистем.

“Ми вийшли з планом, який не був ідеальним, ніхто не був ним задоволений, але ніхто і не оскаржує його”. сказала вона. “Це був знак того, що ви знаєте, що всі можуть бути не зовсім згодні з процесом.”

Андерсон сказала, що позиція Центру полягає в тому, щоб створити “зони жертвоприношень”: розмістити якомога більше сонячних проектів якомога ближче один до одного біля ліній електропередач, щоб уникнути подальшої шкоди середовищу існування та фрагментації по всьому регіону.

Більшість партій зараз усвідомлюють, що доведеться йти на болючі компроміси.

“Якщо ми втратимо південно-західну вербову мухоловку, але збережемо коралові рифи, я зможу спокійно спати вночі”. сказав Робінсон.

Рой У. Говард Говард, дослідник-розслідувач

Вайатт Майскоу висвітлює екологічні новини в західному регіоні США.S. з Фенікса як Рой В. науковий співробітник Говарда. Вайатт закінчив Університет штату Арізона зі ступенем бакалавра журналістики і раніше писав для The Arizona Republic, The Chronicle of Higher Education та The State Press. Він висвітлював місцеве самоврядування, новини розвитку, питання освіти та пандемію COVID-19.

Нові вітрові та сонячні електростанції дешевші, ніж витрати на експлуатацію всіх вугільних електростанцій в США, крім однієї

Один фермер розпочав бум сонячної енергетики в сільській місцевості Міннесоти; 10 років потому, ось що з цього вийшло

У той час як США поспішають за корисними копалинами для енергетичного переходу, закон 150-річної давності дозволяє гірничодобувним компаніям вільно господарювати на державних землях

Віртуальні електростанції врятують енергосистему швидше, ніж ви можете собі уявити

“Прибуток важливіший за здоров’я людей”: Дослідження про те, як виробники вічних хімікатів намагаються приховати їхню шкоду

Зміна клімату зробила техаську теплову хвилю інтенсивною. Відновлювані джерела енергії пом’якшили удар

Сонячна енергетика процвітає в пустелі Каліфорнії, якщо не заважатимуть проблеми з водою

Сонячні електростанції, що швидко поширюються на південному заході пустелі, створюють навантаження на вже перевантажені ґрунтові води в регіоні, і громади починають протидіяти цьому.

Віртуальні електростанції врятують енергосистему швидше, ніж ви можете собі уявити

ефективна, енергія, західна, сонячна, батарея

Зберегти екологічну журналістику живою

ICN безкоштовно та без реклами висвітлює кліматичні новини, що отримали нагороди, та рекламує їх. Ми покладаємося на пожертви від таких читачів, як ви, щоб продовжувати.

Сонячні та вітрові електростанції можуть завдати шкоди навколишньому середовищу. Нове дослідження пропонує рішення

Припустимо, ми можемо вирішити кліматичну кризу. Ми можемо побудувати всю інфраструктуру чистої енергії, необхідну для заміни викопного палива протягом наступних 30 років, і ми можемо зробити це, не провокуючи відключення електроенергії та не спричиняючи надмірного зростання цін на неї.

Якщо припустити, що це можливо. чи були б ви готові платити на 3% більше за свої рахунки за електроенергію, щоб захистити світ природи??

Я не взяв цю цифру з повітря. Це висновок нового дослідження, проведеного природоохоронною групою Nature Conservancy, яка виявила, що американський Захід може виробляти достатньо відновлюваної енергії для боротьби зі зміною клімату, навіть якщо деякі з його найбільш екологічно цінних ландшафтів будуть закриті для сонячних і вітрових електростанцій. без того, щоб витрати виходили з-під контролю.

Це оптимістичний прогноз. і потужне нагадування про одну з найбільших перешкод на шляху розвитку відновлюваної енергетики.

Так, сонце і вітер стали чи не найдешевшими джерелами нової електроенергії на ринку. І так, вони швидко зростали ще до того, як президент Байден підписав у серпні історичний кліматичний законопроект, який повинен прискорити їхнє зростання.

Але знайти місця для будівництва всієї чистої енергії, необхідної для обмеження глобального потепління, не стає легше.

Коли забудовники наповнюють сільські громади та віддалені ландшафти пропозиціями щодо сонячних полів та вітрових турбін, вони часто стикаються з сильним опором з боку захисників природи, які займаються захистом середовища існування перелітних птахів, мудреців та пустельних черепах, а також з боку місцевих жителів, які розглядають промислову енергетичну інфраструктуру як загрозу для їхнього способу життя в містечках.

Таке протистояння може сповільнити або заблокувати розвиток чистої енергетики, що призведе до кліматичної катастрофи.

Все це повертає нас до дослідження Nature Conservancy, яке в даний час завершує експертну оцінку.

У дослідженні детально розглядаються довгострокові потреби 11 західних штатів у чистій енергії, включаючи потреби в зарядці десятків мільйонів електромобілів, а також землі, доступні для виробництва цієї чистої енергії. Провівши серію гігантських моделей, автори дійшли висновку, що для енергозабезпечення Заходу може знадобитися 26 мільйонів акрів. площа, приблизно вдвічі менша за розмір штату Юта.

Але цей висновок припускав, що єдиними місцями, забороненими для сонячних і вітрових електростанцій, були території, вже захищені законом, такі як національні парки і заповідники. Тож Природоохоронці знову запустили моделі, цього разу блокуючи розвиток відновлюваної енергетики в багатьох інших областях. включаючи водно-болотні угіддя, критично важливі місця проживання зникаючих видів та інші землі, визначені вченими Природоохоронців як цінні для дикої природи та людей, такі як міграційні коридори та найкращі сільськогосподарські ґрунти.

Цього разу моделі видали суттєво відмінні результати. За таких обмежень Захід може задовольнити свої потреби в екологічно чистій енергії за допомогою лише 21 мільйона акрів сонячних, вітрових та інших ресурсів з нульовим рівнем викидів вуглецю. Загальна вартість становитиме 268 мільярдів до 2050 року. лише на 3% вище, ніж оціночна вартість у 260 мільярдів без урахування додаткових земельних обмежень.

Ніколь Хілл, керівник проекту природоохоронної організації, сказала мені, що вона була “щиро здивована”, що різниця у витратах була такою незначною. За її словами, це дуже важливо, оскільки це означає, що виборцям і політикам не доведеться обирати між кліматичними діями та біорізноманіттям.

“Є багато землі, щоб виконати цю роботу”. сказала вона.

У дослідженні було намічено кілька стратегій для скорочення площі з 26 мільйонів акрів до 21 мільйона.

Один з них. будівництво меншої кількості вітрових електростанцій у найбільш вітряних штатах Заходу, зокрема Вайомінгу, і більшої кількості сонячних електростанцій на сонячному пустельному південному заході. Вітряні електростанції потребують набагато більше землі для виробництва такої ж кількості енергії, частково через те, що вітряні турбіни повинні бути розташовані на великій відстані одна від одної. Сонячні електростанції мають менший загальний слід у порівнянні з іншими.

Найбільш вітряні місця, як правило, знаходяться далеко від великих населених пунктів. Сонячні електростанції можна будувати ближче до великих міст з найбільшими енергетичними потребами, включаючи Лос-Анджелес і Фенікс, що означає, що для них потрібно менше кілометрів ліній електропередач, які порушують середовище проживання.

Інша ключова стратегія: будувати більше сонячних панелей і вітряків на сільськогосподарських землях.

Природоохоронна організація прийшла до подібного висновку в дослідженні, проведеному в Каліфорнії кілька років тому. Основна ідея полягає в тому, що сотні мільйонів акрів на Заході вже розорані і загалом розриті, і має сенс перевести частину цих земель на відновлювану енергію, ніж прокладати дороги на непорушеному середовищі існування. особливо в сільськогосподарських поясах, таких як каліфорнійська долина Сан-Хоакін, де кліматична мегапосуха залишає все менше води для зрошення полів сільськогосподарських культур.

Звичайно, реальність складніша, ніж купа комп’ютерних моделей. Сільське господарство є економічною основою для багатьох сільських громад, не кажучи вже про джерело їжі, яку ми їмо. По всій країні жителі невеликих містечок об’єдналися, щоб протестувати проти запропонованих сонячних проектів, оскільки ці об’єкти часто. але не завжди. перешкоджають веденню сільського господарства.

Природоохоронці врахували ці занепокоєння, виключивши з моделювання “основні сільськогосподарські угіддя”, визначені на федеральному рівні, а також цінні біотопи. Це залишило багато низькоякісних сільськогосподарських територій для розвитку, кажуть автори.

“Не всі зрошувані землі створені рівними”. сказав Нельс Джонсон, директор енергетичної програми Північної Америки в природоохоронних органах. “Деякі з них знаходяться на маргінальних ґрунтах, і вони виробляють дійсно низькоцінні культури, в той час як інші знаходяться на дійсно високоцінних ґрунтах.”

Така екологічно чиста енергетична стратегія може мати переваги, окрім захисту дикої природи.

Наприклад, забудовники, які прагнуть будувати в менш чутливих місцях, можуть швидше отримати державні дозволи, зменшуючи при цьому ймовірність судових позовів. Попереднє дослідження Nature Conservancy, зосереджене на Каліфорнії, показало, що сонячні електростанції, запропоновані для земель з низьким біорізноманіттям, отримують дозвіл майже втричі швидше, що сприяє прискоренню переходу на чисту енергію.

Ключ до того, щоб все це працювало на практиці. це співпраця та планування, кажуть у природоохоронній організації. Західні штати повинні працювати разом, щоб визначити, де слід будувати чисту енергію і які землі слід захищати, як це зробила Каліфорнія з Планом збереження відновлюваної енергії в пустелі, сказав мені Джонсон.

“Коли ви отримуєте більш спільний підхід до планування, ви отримуєте менше судових позовів, менше конфліктів”. сказав він. “Коли люди отримують можливість допомогти визначити, як виглядає майбутнє, вони набагато рідше чинять опір.”

Тим не менш, практично неможливо побудувати сонячну або вітрову електростанцію. або будь-який інший проект чистої енергії. без бодай якоїсь опозиції. Співпраця та планування можуть пройти довгий шлях, але вони ніколи не зможуть запобігти кожному конфлікту щодо землекористування.

Також важливо визнати компроміси, притаманні баченню природоохоронців. Якщо компанії будуватимуть менше вітрових електростанцій у Вайомінгу і більше сонячних електростанцій у Каліфорнії, це може бути добре для беркутів та інших птахів, що пролітають через Вайомінг, і погано для каліфорнійських пустельних видів, таких як ящірки з бахромою і вівці бігхорн.

“Не буває абсолютно безкоштовних обідів, коли справа доходить до розгортання інфраструктури того рівня, про який ми говоримо”. сказав Джонсон.

Проте, є способи обмежити шкоду. Чим більше сонячних електростанцій буде побудовано на землях, вже деградованих людською діяльністю. таких як занедбані шахти, об’єкти Супеонду, звалища та залізничні коридори. тим менше незайманих пустель буде потрібно.

Сонячні панелі на дахах, складах і автостоянках також можуть обмежити потребу в освоєнні пустель. Дослідження Nature Conservancy припускає, що до 2050 року буде встановлено 35% загального потенціалу сонячних електростанцій на дахах будинків на Заході. амбітна мета, хоча деякі прихильники сонячних електростанцій на дахах будинків можуть стверджувати, що ми можемо зробити ще більше.

“Кожен мегават [на даху]. це на один мегават менше, за який ми боремося в сільськогосподарських районах або природних зонах”. сказав Джонсон.

Знову ж таки, реальність складніша за комп’ютерну модель, особливо коли в гру вступають політика та економічні інтереси. Згадайте, як багато разів профспілки електриків лобіювали проти сонячних електростанцій на дахах у Каліфорнії, оскільки більшість компаній, що займаються сонячними електростанціями на дахах, не є профспілковими, і ці профспілкові працівники хочуть створити більше робочих місць для себе, будуючи великі сонячні електростанції.

Історичні фактори також можуть ускладнити баланс між кліматичними діями та збереженням природи.

Дастін Малвані, професор екології з Університету штату Сан-Хосе, який раніше співпрацював з природоохоронною організацією, сказав мені, що він був натхненний результатами нового дослідження. Але він також вказав на реальність, що розробники сонячної та вітрової енергетики постійно прагнуть будувати проекти на громадських землях, включаючи деякі з найякісніших середовищ існування, що залишилися на Заході. незважаючи на опозицію, з якою вони часто стикаються з боку захисників природи, і, здавалося б, не такі високі витрати на будівництво в інших місцях.

Однією з можливих причин, за словами Малвейні, є існування міжміських ліній електропередач, які раніше постачали вугільну енергію в Лос-Анджелес.A. та інших містах. Багато з цих ліній були побудовані на громадських землях. і тепер вони мають вільні потужності, оскільки вугільні заводи закриваються.

Підключення до цих ліній часто є найдешевшим способом для розробників сонячних та вітрових електростанцій постачати електроенергію міським споживачам. до тих пір, поки вони будують проекти досить близько, щоб підключитися. Іншими словами, до тих пір, поки вони будують на прилеглих державних землях.

“Це відкриває всі ці конфлікти на цих шляхах”. сказав Малвейні.

Малвейні сподівається, що дослідження природоохоронної організації допоможе накреслити більш стійке майбутнє. Він сказав, що дослідження може бути особливо корисним для пошуку консенсусу щодо того, де будувати нові лінії електропередач. один з найскладніших і суперечливих аспектів переходу на чисту енергію. За оцінками Nature Conservancy, потрібно 6 259 миль нових коридорів ліній електропередач.

Це багато ліній електропередач. Знову ж таки, U.S. вдалося побудувати майже 50 000 миль міждержавних автомагістралей.

Я продовжуватиму висвітлювати питання зміни клімату, чистої енергії та землекористування в рамках нашої серії статей “Перезавантаження Заходу”. Як завжди, будь ласка, підпишіться на The Times, щоб підтримати нашу роботу. Якщо у вас виникли запитання, напишіть мені на електронну пошту. Я зроблю все можливе, щоб відповісти.

На цій ноті, ось що ще відбувається на Заході:

ГОЛОВНІ НОВИНИ

Згадайте період з 2013 по 2015 рік, коли в Каліфорнії були три найсухіші роки за всю історію спостережень? Що ж, цей рекорд протримався недовго. “Водний рік” завершився у вересні. 30, і чиновники кажуть, що останні три цикли штату навколо сонця були найсухішими з моменту початку ведення записів у 1896 році, повідомляє моя колега Хейлі Сміт. І хоча і будинки, і ферми були змушені економити, нестача води мала найсуворіші наслідки для річок і струмків Каліфорнії, а також для риби та інших диких тварин, яких вони підтримують, пише Сміт. Якщо ви мешканець Лос-Анджелеса, який шукає більше способів скоротити споживання води, і живете в односімейному будинку, тепер ви можете придбати пристрій, який відстежує ваше використання води в режимі реального часу всього за 24, крута знижка, Олександра Е. Петрі пише. І якщо ви шукаєте додаткового полегшення від високих рахунків за воду, вам не пощастило. репортер CalMatters Рейчел Беккер зазначає, що губернатор. Гевін Ньюсом “наклав вето на законопроект про створення програми допомоги по зниженню тарифів на воду, посилаючись на відсутність визначеного джерела фінансування.”

Проблеми переходу від викопного палива до чистої енергії можуть допомогти визначити, яка партія контролюватиме Конгрес у наступні два роки. Це особливо актуально у вирішальному окрузі Палати представників, що межує з округами Оріндж і Сан-Дієго, де високі ціни на газ, минулорічний розлив нафти та амбіції Каліфорнії щодо електромобілів стали ключовими питаннями, оскільки республіканець Брайан Меріотт намагається змістити чинного демократа Майка Левіна, повідомляє Сіма Мехта з The Times. Якщо ви не помітили, ціни на газ у Каліфорнії зараз абсурдні, досягнувши рекордних 6.49 за галон в Лос-Анджелесі на цьому тижні, оскільки перебої в роботі нафтопереробних заводів скоротили пропозицію, пише Грейс Тухі. Що стосується розливу нафти в окрузі Оріндж, то підводний трубопровід, що вийшов з ладу, може бути знову введений в експлуатацію на початку наступного року, повідомляє Крістофер Гоффард.

Чи зможуть вчені врятувати ліси Каліфорнії від задимлення? У них є інструменти, але часу обмаль, і це буде коштувати багато грошей. Це висновок з цієї просвітницької історії мого колеги Алекса Вігглсворта, з графікою та ілюстраціями Пола Дугінкі та Шу Ю Чена, що показує, як призначені випалювання та ретельне проріджування можуть створити здоровіші ліси, більш стійкі до лісових пожеж, посухи та зараження короїдами. Однак навіть у найкращому випадку улюблені ліси Золотого штату зазнають кардинальних змін, оскільки планета продовжує нагріватися. Дуг Сміт з The Times описує деякі з цих змін у прекрасній розповіді від першої особи про свої стосунки з Сьєрра-Невадою, які тривають протягом усього його життя. “У цьому вся суть Сьєрри. і, можливо, в тому, що вона старіє”. Речі розвиваються, іноді погіршуються. Але деякі речі не зміняться за мого життя і багато життів попереду, і в цьому є втіха”. пише він.

ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ПЕРЕХІД

Невелика громада народу навахо у Вестуотер нарешті отримує електрику після десятиліть очікування. і на черзі водопровід, частково завдяки мільйонам доларів, виділеним з федерального бюджету на допомогу в боротьбі з COVID-19. Подробиці тут від Шеннон Маллейн з Colorado Sun. Так, більшості з нас, мабуть, досить важко уявити собі життя без електроенергії в США, але це справжня проблема для певних громад з низьким рівнем доходу, особливо для кольорових громад. навіть тут, у Лос-Анджелесі, де деякі активісти заявляють, що Департамент води та енергетики повинен назавжди припинити відключення комунальних послуг для мешканців, які не можуть дозволити собі оплачувати рахунки, як повідомляє Ерін Стоун для LAist. На іншому кінці економічного спектру люди, які живуть у мега-особняках, можуть щомісяця виставляти рахунки за електроенергію на десятки тисяч доларів. Мій колега Джек Флеммінг пояснює, як це взагалі можливо.

Pacific Gas Electric заявляє, що продає 49.9% акцій його електростанцій (крім атомної електростанції в каньйоні Діабло), щоб допомогти фінансувати проекти з протипожежної безпеки та чистої енергетики. Ось історія від Reuters про нещодавню зміну стратегії PGE, коли обложена компанія намагається припинити розпалювати смертоносні пожежі та інвестувати в модернізацію електромережі, яка знадобиться Каліфорнії, щоб замінити бензинові автомобілі на електромобілі. В інших новинах PGE, колишні керівники погодилися на 117-мільйонне врегулювання через смертельні пожежі в 2017 і 2018 роках, після того, як був поданий позов від фонду жертв, який стверджував, що пожежі були прямим результатом дій колишніх керівників, повідомляє Натан Соліс.

“Оскільки акумуляторні батареї розвиваються в режимі реального часу, їхня соціальна ліцензія залежить від їхньої здатності виходити з ладу, не завдаючи шкоди людям.” Так пише Джуліан Спектор з Canary Media в захоплюючій історії про те, що роблять Tesla та інші компанії, що займаються накопиченням енергії, щоб зупинити пожежі акумуляторів, які вразили найбільший в країні комплекс літій-іонних батарей, розташований уздовж центрального узбережжя Каліфорнії в Мосс Лендінг. Остання пожежа сталася всього два тижні тому. Поки що пожежі не були особливо небезпечними. на відміну від інциденту в Арізоні в 2019 році, який відправив чотирьох рятувальників до лікарні. але вони є серйозним зростаючим болем, з яким енергетичній галузі потрібно буде розібратися.

ПОЛІТИЧНИЙ КЛІМАТ

Gov. Гевін Ньюсом порвав з Демократичною партією Каліфорнії та багатьма захисниками довкілля, щоб виступити проти Пропозиції 30, яка передбачає підвищення податків для багатих для фінансування зарядних пристроїв для електромобілів та стійкості до лісових пожеж. L.A. Оглядач Times Джордж Скелтон привітав позицію Ньюсома, написавши, що Поправка 30 “закріпить за Каліфорнією репутацію лівого штату, який прагне до підвищення податків, а не до визначення пріоритетів у витратах”.” (Нове опитування, спонсором якого виступила газета The Times, показує, що 49% підтримують цей захід, 37% виступають проти і 14% не визначилися з відповіддю).) Ньюсом також закликає законодавців ввести “податок на непередбачені витрати” на нафтову промисловість, звинувачуючи нещодавнє зростання цін на газ частково через “здирництво нафтових компаній”, повідомляє Джона Вальдес. Водночас губернатор наклав вето на законопроєкт, який узгодив би фінансування державного транспорту з цілями боротьби зі зміною клімату. тобто, як зазначає мій колега Ліам Діллон на. що “всі основні законодавчі акти, які мали на меті обмежити розширення автострад у Каліфорнії цього року, провалилися”.”

У свій перший день на посаді судді Верховного суду суддя Кетанджи Браун Джексон очолила допит у подальшій справі щодо визначення сфери застосування Закону про чисту воду. Очікується, що судді винесуть рішення про те, чи захищає закон тисячі періодичних струмків, арройо, водно-болотних угідь, боліт та інших водних шляхів, що матиме величезні наслідки для водопостачання та екосистем Заходу, пише Джонатан Томпсон для High Country News. Якщо Верховний суд обмежить сферу дії Закону про чисту воду, до 66% струмків і річок Каліфорнії. і 94% Арізони. можуть бути виведені з-під федерального нагляду, зазначає Томпсон. The Times Девід Г. Севідж спостерігав за аргументами в консервативному суді і пише, що незрозуміло, як судді винесуть рішення.

понад 10% води річки Колорадо щороку втрачається через випаровування, просочування та інші фактори. але через “історичну примху” штати нижнього басейну Каліфорнії, Арізони та Невади не повинні враховувати втрати від випаровування при розподілі води. У зв’язку з кризою на річці Колорадо федеральний уряд нарешті повідомляє цим штатам, що вони мають підготуватися до значних скорочень, щоб врахувати випаровування, повідомляє Люк Руньйон з KUNC. В іншому місці на річці Колорадо, незалежна каліфорнійська група Салтон-Сі, нарешті, має рекомендації щодо підтримки вмираючого озера. Група експертів не рекомендувала імпортувати воду з мексиканського моря Кортеса, але підтримала ідею будівництва великої опріснювальної установки для фільтрації дедалі солонішої озерної води. Подробиці тут від Яна Джеймса з The Times.

ПО ВСЬОМУ ЗАХОДУ

Найперспективніші у світі дослідження “покращеної” геотермальної енергії відбуваються за межами Мілфорда, штат Юта. Тім Фіцпатрік з Salt Lake Tribune написав про лабораторію FORGE Університету штату Юта, що фінансується з федерального бюджету, яка намагається зробити цілодобову, нешкідливу для клімату геотермальну енергію з глибини землі більш доступною в більшій кількості місць, адаптувавши технологію гідророзриву пластів з нафтогазової промисловості. Геотермальна енергія вже виробляється у великих кількостях на каліфорнійському узбережжі Салтон-Сі, де компанії зараз намагаються виробляти літій для систем зберігання енергії, як я вже повідомляв раніше. Але принаймні одне літієве зусилля наштовхнулося на перешкоду на початку цього року, коли федеральний уряд скасував грант компанії Berkshire Hathaway Energy Уоррена Баффета, як повідомляє Ернест Шейдер з Reuters. Гарячий, їдкий геотермальний розсіл моря Салтон продовжує залишатися пекельно складним для компаній.

Вугільна електростанція в Нью-Мексико, яка колись забезпечувала енергією Діснейленд, закрилася цього тижня, наблизивши американський Захід на крок до припинення залежності від найбруднішого викопного палива. Ганна Гровер з New Mexico Political Report поспілкувалася з давніми працівниками електростанції Сан-Хуан про те, що вони будуть робити далі, і про те, як важко знайти таку ж стабільну і високооплачувану роботу, як та, на якій вони працювали десятиліттями. Вона також дослідила довгу історію активістів руху за чисте повітря, які намагалися заблокувати будівництво заводу і, зрештою, домогтися його закриття. Більш детальну інформацію про закриття вугільних електростанцій на Заході. і список станцій, які все ще не мають дат закриття. дивіться в моїй статті, опублікованій на початку цього року.

Вперше в історії знято відео, на якому гірський лев полює на дикого віслюка в національному парку Долина Смерті. Моя колега Грейс Тухі розповіла цю історію, включаючи деякі нюанси обговорення ролі, яку інвазивні віслюки відіграють у парку.

І ЩЕ ОДНЕ

Журналісти, як правило, не повинні займати публічну позицію щодо законодавства та політичних пропозицій. Але з наближенням 50-ї річниці Національної мальовничої стежки “Розділ континентів” у Конгресі є двопартійний закон, який зобов’язує федеральні агентства фактично завершити її будівництво. Як завзятий мандрівник, який провів багато часу, пишучи репортажі вздовж континентального поділу, ця історія здається мені дуже цікавою.

We’ll be back in your inbox next week. If you enjoyed this newsletter, or previous ones, please consider forwarding it to your friends and colleagues. For more climate and environment news, follow me on @Sammy_Roth.

На шляху до більш сталої Каліфорнії

Передплачуйте “Точку кипіння”, наш інформаційний бюлетень про зміну клімату, енергетику та навколишнє середовище, і станьте частиною дискусії. і рішення.

Ви можете час від часу отримувати рекламний контент від Los Angeles Times.

Семмі Рот висвітлює питання енергетики для Los Angeles Times і пише щотижневий інформаційний бюлетень “Точка кипіння. Раніше він робив репортаж для Desert Sun в Палм-Спрінгс. Він виріс у Вествуді і дуже хотів би, щоб “Доджерс” знову виграли Світову серію бейсболу.

Сонячні хвилі розривають пустелю Мохаве. Чи є кращий спосіб?

Швидкий запис

Америці потрібно багато чистої енергії, і швидко. Чи буде він розміщений на громадських землях або на дахах?

Have something to say? Lookout welcomes letters to the editor, within our policies, from readers. Guidelines here.

Високо над Лас-Вегас-Стріп сонячні панелі вкрили дах конференц-центру Mandalay Bay Convention Center. 26 000 таких панелей, що покривають площу, більшу за 20 футбольних полів.

З цієї точки зору, залиті сонцем готелі Mandalay Bay і Delano домінували на горизонті, виринаючи, як комічно великі золоті скіпетри з блискучих чорних панелей. На заході піднялися засніжені гори.

Був холодний зимовий ранок у пустелі Мохаве. Але сонячного світла для живлення сонячної батареї було достатньо.

“Це дійсно ідеальне місце”. сказав Майкл Гуліч, віце-президент зі сталого розвитку компанії MGM Resorts International.

Те саме стосується решти Лас-Вегасу та його розлогих передмість.

Місто гріхів вже має більше сонячних панелей на людину, ніж будь-яке велике місто США.S. метро за межами Гавайських островів, згідно з одним аналізом. А місто переповнене односімейними будинками, складами та паркінгами, які ще не встигли обзавестися сонячними батареями.

Існує величезна можливість знизити рахунки за комунальні послуги та зменшити забруднення клімату, не завдаючи шкоди середовищу існування диких тварин і не порушуючи дорогоцінні ландшафти.

Але це не завадило корпораціям планувати встелити пустелю навколо Лас-Вегаса десятками гігантських сонячних полів. деякі з них призначені для забезпечення електроенергією Каліфорнії. Адміністрація Байдена сприяла цьому зростанню, вживаючи заходів для заохочення розвитку сонячної та вітрової енергетики на величезних ділянках державних земель в Неваді та інших західних штатах.

Ці генератори енергії можуть загрожувати рідкісним рослинам і повільнохідним черепахам, яким вже загрожує підвищення температури.

Вони також можуть зменшити кількість смертей і страждань від посилення спеки, пожеж, посух і штормів, спричинених кліматичною кризою.

Дослідники виявили, що на дахах будинків не вистачає місця, щоб забезпечити всі U.S. електрики. особливо, коли все більше людей їздять на електромобілях. Навіть аналіз, профінансований прихильниками та інсталяторами сонячних панелей на дахах, показав, що найбільш економічно ефективний шлях до поступової відмови від викопного палива включає в себе в шість разів більше енергії від великих сонячних та вітрових електростанцій, ніж від менших локальних сонячних систем.

Але точний баланс ще належить визначити. І Невада є нульовою точкою для з’ясування цього питання.

Результат може бути частково визначений мільярдером-інвестором Уорреном Баффетом.

Так званий Оракул Омахи володіє NV Energy, монопольним комунальним підприємством, яке постачає електроенергію більшості жителів Невади. NV Energy та її побратими-інвестори по всій країні можуть заробити величезні суми грошей, забудовуючи державні землі сонячними та вітровими електростанціями та будуючи лінії електропередач до міст.

Але за задумом регулятора, ці компанії не отримують прибутку від сонячних електростанцій на дахах. І в багатьох випадках вони боролися за обмеження сонячних електростанцій на дахах, що може зменшити потребу у великомасштабній інфраструктурі та призвести до зниження прибутковості для інвесторів.

Майк Тронкосо пам’ятає точну дату встановлення сонячних батарей на дахах будинків у Неваді.

Це був грудень. 23, 2015, і він працював у SolarCity. Інсталятор на даху раптово припинив свою діяльність у Срібному штаті після того, як NV Energy допомогла переконати чиновників скоротити програму, яка платить клієнтам сонячних електростанцій за енергію, яку вони відправляють в електромережу.

“Я працював у полі, і нам подзвонили: “Зупиніть все, що ви робите, не закінчуйте проект, приїжджайте на склад”. сказав Тронкосо. “Це було прямо перед Різдвом, і вони сказали: “Гей, хлопці, на жаль, нас закривають”.'”

Після громадського резонансу законодавці штату Невада частково скасували скорочення стимулів для сонячних електростанцій на дахах будинків. З тих пір NV Energy та індустрія сонячної енергетики на дахах підтримують непросте політичне перемир’я. Зараз кількість установок перевищує рівень до 2015 року.

Сьогодні Тронкосо є керівником філії в Неваді компанії Sunrun, найбільшої в країні компанії, що встановлює сонячні батареї на дахах. У компанії достатньо роботи в штаті, щоб утримувати дюжину бригад, кожна з яких названа на честь окремого казино. Прохолодного зимового ранку перед сходом сонця вони готувалися до майбутнього дня. прокладали сталеві рейки, підключали мікроінвертори та завантажували панелі на білосніжні вантажівки.

Але навіть якщо бізнес Sunrun продовжить зростати, це не усуне потребу у великих сонячних фермах у пустелі.

Деякого руйнування середовища існування не уникнути. принаймні, якщо ми хочемо позбутися нашої залежності від викопного палива. Ключовими питаннями є: Скільки потрібно великих сонячних електростанцій і де їх будувати? Чи можна спроектувати їх так, щоб вони співіснували з тваринами і рослинами??

А якщо ні, то чи готові американці пожертвувати кількома зникаючими видами в ім’я боротьби зі зміною клімату??

Щоб відповісти на ці питання, журналісти Los Angeles Times провели тиждень на півдні Невади, відвідуючи будівельні майданчики сонячних електростанцій, піднімаючись на піщані дюни та подорожуючи по бездоріжжю через Мохаве. Ми поспілкувалися з керівниками NV Energy, природоохоронними активістами, які борються з компанією Баффета, та пустельними щурами, які не хочуть, щоб їхні улюблені маршрути для позашляховиків були відрізані сонячними електростанціями.

Швидше за все, ніхто не отримає все, що хоче.

Черепаха у вугільній шахті

Біолог Бре Мойл легко помітила маленький жовтий прапорець, прикріплений до кострубатого куща креозоту. однієї з багатьох витривалих рослин, що проростають з калієвого ґрунту, оточеного рядами блискучих сталевих ферм, які незабаром піднімуть у небо сонячні панелі.

Мойл нахилився, щоб роздивитися ближче, обережно розсунувши гілки, щоб відкрити дірку в землі розміром з футбольний м’яч. Це був вхід до нори пустельної черепахи. однієї з тисяч, занесених до каталогу її роботодавцем, Primergy Solar, під час будівництва однієї з найбільших у країні сонячних електростанцій на державних землях за межами Лас-Вегаса.

“Я б не стояв по цей бік”. порадив нам Мойл. “Якщо ви підете туди, ви можете обвалити її, потенційно”.”

За десять років роботи в енергетиці я побачив чимало будівельних майданчиків для сонячних електростанцій. Але не так, як це.

Замість того, щоб вирвати кожен кактус та іншу рослину і вирівняти землю. методом “леза і рівняння”. Primergy залишила більшу частину місцевої рослинності на місці і встановила ферми різної висоти, щоб відповідати природним контурам ґрунту. Компанія тимчасово перемістила понад 1 600 рослин до розсадника на території заводу, з планами повернути їх назад пізніше.

Розробник з Окленда також доклав чимало зусиль, щоб захистити пустельних черепах. знакових рептилій, що охороняються федеральним законом про вимираючі види, і є найбільшою екологічною перешкодою для будівництва сонячних електростанцій в Мохаве.

Пустельні черепахи чутливі до глобального потепління, розростання населених пунктів та інших посягань людини на їхнє середовище існування. The U.S. За оцінками Служби рибного господарства та дикої природи, популяція черепах скоротилася більш ніж на третину в період з 2004 по 2014 рік.

Вчені вважають більшу частину території Primergy високоякісним середовищем існування черепах. Він також перетинає коридор зв’язку, який може допомогти рептиліям знайти безпечніший притулок, оскільки спекотна погода і більш екстремальні посухи роблять їхні теперішні домівки все більш непридатними для життя.

Перед тим, як Primergy почала будівництво, компанія обшукала територію і вивезла 167 черепах, з планами дозволити їм повернутися і жити серед сонячних панелей, як тільки закінчаться важкі роботи. Дві третини території проекту будуть заселені черепахами.

Під час будівництва робітники вилучили більше черепах. Станом на січень компанія знала лише про двох загиблих черепах. одну, можливо, збила машина, а іншу, можливо, поховали у своїй норі під час дорожніх робіт, а потім з’їла лисиця.

Віце-президент Primergy Томас Регенхард визнав, що компанія не може побудувати тут сонячну електростанцію, не завдаючи шкоди екосистемі і не викликаючи протидії з боку захисників природи. Але, спостерігаючи за тим, як будівельники профспілки піднімають панелі на ферми, він сказав, що Primergy “робить все можливе з найгіршої ситуації” для опонентів сонячної енергетики.

“Ми намагаємося зробити це з найменшим впливом на навколишнє середовище та природні ресурси”. сказав він. “Що ми також робимо, так це ділимося цими знаннями, щоб ці проекти можна було будувати краще, рухаючись вперед”.”

Компанія рятує черепах не з доброти душевної, а з жаги до прибутку.

U.S. Бюро землеустрою обумовило своє схвалення сонячної ферми під назвою Gemini довгим переліком заходів із захисту навколишнього середовища. і лише після того, як деякі співробітники бюро, схоже, розглядали можливість повністю відхилити проект.

Документи, отримані відповідно до Закону про свободу інформації природоохоронною групою “Захисники дикої природи”, показують, що місцеве відділення бюро в Лас-Вегасі підготувало кілька версій “протоколу рішення”, який би відхилив заявку на отримання дозволу для Gemini. У проектах перераховано кілька заперечень, включаючи шкоду для пустельних черепах, втрату простору для водіїв позашляховиків і порушення Староіспанської національної історичної стежки, яка проходить через територію проекту.

Крім того, Primergy досягла юридичного врегулювання з захисниками природи, які оскаржили федеральне схвалення проекту в суді, в якому компанія погодилася на додаткові кроки для захисту черепах і рослини, відомої як молочаї трикутні.

За оцінками компанії, всього 2.5% території проекту буде постійно порушено. набагато менше, ніж 33%, дозволені федеральним дозволом Primergy. Регенхард сподівається, що уроки, отримані тут, допоможуть у майбутньому розвивати сонячну енергетику на громадських землях.

“Це щось нове. Тому ми вдосконалюємо багато процесів”. сказав він. “Ми не ідеальні. Ми все ще вчимося.”

До моменту завершення будівництва цієї осені 1.8 мільйонів панелей покриють територію площею майже 4 000 футбольних полів, недалеко від автостради 15. Вони зможуть виробляти 690 мегават енергії. стільки ж, скільки 115 000 типових домашніх сонячних систем. Вони будуть працювати в парі з акумуляторами, щоб зберігати енергію і допомагати клієнтам NV Energy продовжувати роботу кондиціонерів після заходу сонця.

На відміну від багатьох сонячних полів, Gemini знаходиться близько до населення, яке буде обслуговувати. всього в декількох десятках миль від Стрипа. Постраждалий ландшафт далеко не приголомшливий візуально, він не має нічого спільного з величчю червоних скель у сусідньому державному парку “Долина вогню”.

Але пустельним черепахам байдуже, якщо місце виглядає прохолодним для людей. Вони дбають про те, щоб це було гарне середовище проживання для черепах.

Мойл, менеджер екологічних служб Primergy, вказав на невелику чорну споруду внизу паркану вздовж краю ділянки. тіньовий притулок для черепах. Робітники встановили їх через кожні 800 футів, щоб рептилії, які спробують повернутися на сонячну електростанцію занадто рано, не загинули, крокуючи вздовж паркану на спеці.

“У них дуже, дуже гарне відчуття напрямку”. сказав Мойл. “Вони знають, де їхні домівки. Вони хочуть туди повернутися.”

Primergy вивчатиме, що станеться, коли черепахи повернуться. Чи отримають вони користь від тіні від сонячних панелей? Чи будуть вони боротися за виживання на індустріальному ландшафті?

І над цією невизначеністю нависає більш екзистенційне питання: Коли глобальне потепління починає руйнувати життя людей і тварин у всьому світі, чи дійсно ми повинні сповільнювати або зупиняти розвиток сонячної енергетики, щоб врятувати один вид рептилій??

У Мойла була готова відповідь: Черепахи. ключовий вид. Якщо у них все добре, це добра ознака здорової екосистеми, в якій інші пустельні істоти. такі як норицеві сови, лисиці та американські борсуки. також можуть процвітати.

І як показала пандемія COVID-19, виживання людини нерозривно пов’язане зі здоровим природним світом.

“Якщо ми вилучимо щось одне, ми не знаємо, який катастрофічний вплив це матиме на все інше”. сказав Мойл.

Однак ми знаємо, до чого призводить залежність від викопного палива: цілі міста згорають дотла, озеро Мід спорожніло на три чверті, літні американці запікаються до смерті у своїх перегрітих будинках”. Попереду ще гірше.

Рухомі піски часу

За кілька миль на південь у пустелі височів ще один сонячний проект. Ця виглядала інакше.

Флот бульдозерів, скреперів, екскаваторів та грейдерів майже закінчив вирівнювати землю. бежевий місячний пейзаж, позбавлений кактусів та креозоту. Опорні ферми сонячних панелей були однакової висоти, утворюючи моторошно жорстке сріблясте море.

Коли я запитав Карла Гласса. керівника будівництва DEPCOM Power, підрядника, який будує цей проект для NV Energy Баффета. чому робітники не можуть залишити рослинність на місці, як на Gemini, він запропонував просту відповідь: дренаж. За його словами, якщо дозволити землі зберегти свої природні контури, це ускладнить відведення зливових вод з ділянки під час літніх мусонів.

Безпека була ще одним міркуванням, сказав Дані Стрейн, старший менеджер проекту NV Energy. Вирівнювання землі означає, що робітникам не доведеться переносити сонячні панелі та обладнання по землі, вкритій небезпечними місцями, де можна спіткнутися.

“Для навколишнього середовища краще цього не робити”. сказав Стрейн. “Але це створює інші проблеми. Не можна мати все.”

Цей тип сонячних проектів є типовим для розвитку пустелі Мохаве.

І це допомагає пояснити, чому Патрік Доннеллі з Центру біологічного різноманіття так наполегливо боровся, щоб обмежити цей розвиток.

Наступного ранку після огляду будівельних майданчиків сонячних електростанцій ми приєдналися до Доннеллі, щоб піднятися на Велику Дюну. гігантську купу піску, що покриває п’ять квадратних миль і височіє на 500 футів над поверхнею пустелі, в 90 милях на північний захід від Лас-Вегаса. Сонце тільки починало підніматися над Мохаве, занурюючи пісок у м’яке жовтогаряче сяйво під купчастими хмарами.

У вихідні, за словами Донеллі, дюну можуть долати тисячі позашляховиків. Але в цей день було тихо.

Енергетичні компанії запропонували більше десятка сонячних електростанцій на громадських землях навколо Великої Дюни. деякі з них перекривають один одного. Доннеллі не заперечує проти всіх. Але він вважає, що федеральні агентства повинні обмежити сонячну енергетику найменш екологічно чутливими частинами Невади, замість того, щоб дозволяти компаніям представляти проекти практично в будь-якому місці, де вони захочуть.

“Забудовники дивляться на це як на легкий плід”. сказав він. “Ідея полягає в тому, що саме тут Каліфорнія може побудувати всі свої сонячні електростанції.”

Ми повільно піднімалися дюною, наші тіла відкидали довгі тіні в ранковому світлі. Коли ми перевели дух і подивилися вниз, наш шлях позначали сліди ніг. Доннеллі запевнив нас, що вітряний день змете їх з лиця землі.

“Ось чому я живу тут, чувак”. сказав він. “На мою думку, це найкрасивіше місце на Землі.”

Доннеллі зламав спину під час нещасного випадку зі скелелазінням, тому він використовував палицю, щоб піднятися на дюну. Він живе недалеко звідси, на краю національного парку Долина Смерті, і працює директором Великого басейну некомерційного Центру біологічного різноманіття.

Коли ми продовжували нашу подорож, вітер дув сильний, я попросив Доннеллі скласти рейтинг головних людських загроз для Мохаве. Він швидко відповів: Кліматичної кризи не було. 1, за яким слідують розростання житла, розвиток сонячної енергетики та позашляховики.

“У пустелі немає хорошого сонячного проекту. Але поганого в цьому менше”. сказав він. “І ми зараз знаходимося в точці, де ми повинні погодитися на менш погане, тому що альтернативи більш погані: більше вугілля, більше газу, кліматичний апокаліпсис”.”

Це не завадило Доннеллі та його колегам боротися з проектами відновлюваної енергетики, які, як вони побоюються, можуть знищити цілі види. навіть маловідомі рослини і тварини з крихітними ареалами, такі як гречка Тіма і жаба долини Діксі.

“Я не релігійний хлопець”. сказав Доннеллі. “Але всі Божі створіння, великі і малі.”

Після крутої піщаної ділянки ми зупинилися на хребті, звідки відкривається чудовий краєвид. На захід від нас були Похоронні гори, через лінію штату Каліфорнія в Національному парку Долини Смерті. і далеко за ними гора. Вітні, його засніжений фасад ледь помітний. На схід від нас пролягало шосе 95, що перетинало долину Амаргоса на шляху з Лас-Вегаса до Ріно.

Саме вздовж цього шосе так багато забудовників хочуть будувати.

“Зараз ми були б у морі сонячної енергії”. сказав Доннеллі.

Почувши, як багато сільських жителів кажуть, що не хочуть дивитися на таке море, я запитав Доннеллі, чи це погане місце для сонячної енергетики, бо вона зіпсує чудові краєвиди. Він сказав мені, що ніколи не використовує цей аргумент, “тому що, чесно кажучи, погляди не є головною проблемою в даний момент”. Першочергове завдання. зупинити кризу біорізноманіття та кліматичну кризу.”

“Є певні місця, де ми не повинні розміщувати сонячні батареї, тому що це дикий і непорушений ландшафт”. сказав він.

Однак, на його думку, долина Амаргоса не належить до таких ландшафтів, адже через неї проходить шосе 95. Те ж саме стосується і долини Драй-Лейк-Веллі, де будівельний майданчик сонячної електростанції NV Energy вже оточений енергетичною інфраструктурою.

Доннеллі хотів би бачити краще планування.

Він вказав на Каліфорнію, де державні та федеральні чиновники витратили вісім років на розробку плану збереження пустелі, який дозволяє будівництво сонячних і вітрових електростанцій на кількох сотнях тисяч акрів, одночасно виділяючи мільйони інших для захисту. Він вважає, що подібний процес має вирішальне значення в Неваді, де чотири п’ятих земельної площі належить федеральному уряду. більше, ніж в будь-якому іншому штаті.

Якби Доннеллі захотів, регуляторні органи поставили б хрест на сонячних електростанціях, що безпосередньо прилягають до Великої Дюни. Він стурбований тим, що вони можуть змінити рух піску по дну пустелі, впливаючи на кількох рідкісних жуків, які називають дюну своїм домом.

Але якщо федерали хочуть дозволити сонячні проекти вздовж шосе на південь, біля Центру прибульців у Зоні 51?

“Можливо, це не кінець світу. каже Доннеллі.

“Ви знаєте, одна річ, яку я люблю робити. “

Без попередження він зірвався з місця і помчав вниз по дюні, підхоплений імпульсом і любов’ю до пустелі. Він засміявся, коли досяг природної зупинки, закликаючи нас приєднатися до нього. Його голос звучав вільно і сповнений можливостей.

Кілька сонячних панелей на горизонті не змінили б цього.

Кричіть про це з дахів

Лора Каннінгем і Кевін Еммеріх були парою, створеною на небесах пустелі Мохаве.

Каннінгем був біологом дикої природи, Еммеріх. рейнджером парку, коли вони зустрілися майже 30 років тому в Долині Смерті. Вона вивчала черепах для державних установ, а потім для приватного підрядника. Він працював з вівцями бігхорнами та проводив перекладацькі бесіди. Вони одружилися, купили нерухомість уздовж річки Амаргоса і заснували власну природоохоронну групу “Басейн і Рейндж-Вотч”.

І з тих пір вони борються з розвитком сонячної енергетики.

Ось так ми опинилися на задньому сидінні їхнього позашляховика, відкриваючи хиткі ворота для худоби біля шосе 95 і проїжджаючи повз диких буйволів ґрунтовою дорогою через пагорби Буллфрог у Неваді, за 100 миль на північний захід від Лас-Вегаса.

Нам казали, що Саркобатус Флет приголомшливий, але я все одно був здивований тим, наскільки приголомшливий. Я вперше побачив, як ми піднялися на гребінь хребта. Пологий схил долини спускався до Національного парку Долини Смерті, чиї засніжені гірські вершини височіли над ландшафтом, всіяним тисячами дерев Джошуа.

“Все, на що ми дивимося, пропонується для розвитку сонячної енергетики”. сказав Каннінгем.

Більшість екологів сходяться на думці, що нам потрібні принаймні кілька великих сонячних електростанцій. Каннінгем та Еммеріх відрізняються. Вони знаходяться в авангарді більш жорсткого руху на захист пустель, який розглядає всі великомасштабні сонячні електростанції на громадських землях як погану новину.

Чому так багато компаній зійшлися на плоскогір’ї Саркобатус??

Основна відповідь. передача електроенергії. NV Energy прагне отримати федеральне схвалення на будівництво 358-мильної лінії електропередач Greenlink West, яка передаватиме тисячі мегават відновлюваної енергії між Ріно і Лас-Вегасом уздовж коридору шосе 95.

Ґрунтова дорога огинає невеликий пагорб, і раптом ми опиняємося на дні долини в оточенні дерев Джошуа. Деякі виглядали здоровими; інші мали кору, яку обгризли гризуни в пошуках води, що є ознакою стресу, спричиненого посухою. За оцінками вчених, західний підвид дерева Ісуса Навина може втратити 90% свого ареалу, оскільки світ стає спекотнішим і посухи стають інтенсивнішими.

Але коли Каннінгема запитали, що становить більшу загрозу для Sarcobatus Flat. зміна клімату чи сонячна енергія, він не вагався.

“О, розвиток сонячної енергетики беззаперечно”. сказала вона.

Майже 20 років тому, за її словами, вона допомагала переселяти пустельних черепах, щоб звільнити місце для випробувального треку в Каліфорнії. Один з них намагався повернутися додому, пройшовши 20 миль, перш ніж вдарився об огорожу. Він ходив туди-сюди і врешті-решт помер від теплового виснаження.

Сонячні ферми, за її словами, становлять аналогічну загрозу для черепах. А в Sarcobatus Flat вони покриють високогірну місцевість, яка в іншому випадку могла б слугувати кліматичним притулком для дерев Джошуа, надаючи їм відносно прохолодне місце для розмноження в міру нагрівання планети.

“Я не бачу ніякого сенсу в тому, що ми збираємося знести їх бульдозером і викинути на смітник”. Це просто божевілля. сказала вона.

На думку Каннінгема та Еммеріха, кожна випалена сонцем автостоянка в Лос-Анджелесі.A. і Вегас, і Фенікс повинні мати сонячний навіс, кожен склад і односімейний будинок. сонячний дах. Це поширений аргумент серед захисників пустелі: Навіщо жертвувати чутливими екосистемами, коли є легка альтернатива для боротьби зі зміною клімату?? Особливо, коли сонячні батареї на даху можуть зменшити навантаження на перевантажену електромережу і. в поєднанні з акумуляторами. допомогти людям підтримувати світло під час відключень електроенергії?

Відповідь не особливо задовольняє захисників природи.

Незважаючи на всі переваги сонячної енергії на даху, це дорогий спосіб отримання чистої енергії. і збереження низьких витрат на енергію має вирішальне значення для того, щоб сім’ї з низьким рівнем доходу могли дозволити собі електромобілі, що є ще одним ключовим кліматичним рішенням. У нещодавньому звіті інвестиційного банку Lazard вартість сонячних панелей на даху оцінюється в 11.7 центів за кіловат-годину на низькому рівні, порівняно з 2.4 центи для утилітарної сонячної енергії.

Навіть якщо врахувати дорогі лінії електропередач на великі відстані, сонячна енергія в комунальному масштабі, як правило, дешевша, сказали мені кілька експертів.

“Поставити сонячну батарею на даху в три-шість разів дорожче, ніж реалізувати масштабний проект”. каже Джессі Дженкінс, дослідник енергетичних систем з Прінстонського університету. “Може бути певна додаткова цінність у тому, що сонячна енергія буде в басейні Лос-Анджелеса, а не посеред пустелі Мохаве”. Але чи є це на 300% до 600% більшою цінністю? Напевно, ні. Напевно, це навіть не так.”

Існує також практичний виклик.

Національна лабораторія відновлюваної енергетики оцінила U.S. Згідно з дослідженням, проведеним Дженкінсом, дахові сонячні електростанції можуть генерувати 1 432 терават-годин електроенергії на рік. лише 13% енергії, яка знадобиться Америці для заміщення більшої частини вугілля, нафти та газу.

Додайте до цього парковки та інші території в містах, і міські сонячні системи могли б забезпечувати чверть, а то й третину потреби в електроенергії.S. У малоймовірному сценарії, коли вони будуть встановлені в кожному придатному місці, кілька експертів розповіли The Times, що сонячні електростанції будуть встановлюватися на дахах будинків.

Консалтингова фірма дослідника енергетики Кріса Клака виявила, що різке зростання кількості дахових та інших невеликих сонячних установок може скоротити витрати на скорочення забруднення клімату на півтрильйона доларів. Але навіть Клак сказав, що одними дахами тут не обійтися.

“Реалістично, 80% в кінцевому підсумку буде використовуватися в електромережах, незважаючи ні на що”. сказав він.

Всі ці промислові проекти з відновлюваної енергетики повинні будуть кудись подітися.

Sarcobatus Flat може не бути відповіддю. Федеральні чиновники класифікували всі три сонячні пропозиції як “низькопріоритетні”, посилаючись на їхню близькість до Долини Смерті та потенційну шкоду для середовища проживання черепах. Один девелопер відкликав свою заявку в минулому році.

Перед тим, як покинути територію, Каннінгем вказав на дерев’яний маркер, один з щонайменше півдюжини, витягнутих в лінію. Я підійшов ближче і виявив, що це заявка на видобуток літію. ключового інгредієнта в батареях електромобілів.

Якби розвиток сонячної енергетики не перевернув цю долину, видобуток літію міг би.

На второваному шляху

Чотириколісний автомобіль різко смикнувся, коли Еріка Макслоу натиснула на газ, і ми полетіли вниз по нерівній ґрунтовій дорозі, де не було видно кінця, окрім далеких гір. П’ятиточкові ремені безпеки були єдиним, що стримувало нас від того, щоб не вилетіти зі своїх сидінь, автомобіль підстрибував у повітрі, коли ми досягали швидкості 40 миль/год, а потім 50 миль/год, вітер бив у обличчя.

Це було схоже на катання на бобслеї Маттерхорн у Діснейленді. тільки без єті.

Попереду нас на електричному синьому мотоциклі мчав сусід Макслоу Джиммі Льюїс, здіймаючи струмінь піску. Він хотів, щоб ми побачили тисячі акрів громадських земель за межами його рідного міста Парумп, в окрузі Най в штаті Невада, які незабаром можуть бути заблоковані сонячними проектами. відрізавши доступ для таких ентузіастів позашляховиків, як він сам.

“Ви можете побудувати тут житловий комплекс або торговий центр, і для мене це буде те ж саме”. сказав він.

Для прогресивно налаштованих жителів Анджелеса чи Сан-Франциско збереження великих шматків громадської землі для бензиновидних, екологічно шкідливих мотоциклів може здатися жахливою причиною не будувати сонячні електростанції, які могли б зменшити кліматичну кризу.

Але ось реальність: Сільські жителі Заходу, такі як Льюїс, відіграватимуть ключову роль у визначенні того, скільки чистої енергії буде побудовано.

Незадовго до нашої поїздки до Невади округ Най оголосив шестимісячну паузу в реалізації нових проектів з відновлюваної енергетики, посилаючись на занепокоєння місцевих жителів щодо втрати стежок для позашляховиків. Подібні побоювання стримують розвиток по всій території США.S., сільські жителі нападають на сонячні та вітрові електростанції як на індустріальне вторгнення в їхній спосіб життя, а місцеві органи влади перекривають дороги.

Для Льюїса цей конфлікт є глибоко особистим.

Він переїхав сюди з Південної Каліфорнії більше десяти років тому, промінявши життя на пляжі на ділянку в п’ять акрів, де він керує школою позашляховиків і проводить тест-драйви мотоциклів для виробників. Його склад був забитий десятками мотоциклів.

“Це моє життя”. Мотоцикли, мотоцикли, мотоцикли. сказав він, сміючись.

Льюїс працював над тим, щоб викликати опозицію до трьох місцевих пропозицій щодо сонячних електростанцій. Поки що його зусилля були марними.

Один проект вже будується. Зазирнувши через паркан, ми побачили ряд за рядом ферм, які чекали на свої фотоелектричні панелі. Вона називається “Жовта сосна”, і її будує компанія NextEra Energy, що базується у Флориді, щоб постачати електроенергію до Каліфорнії.

Льюїс дізнався про Yellow Pine, коли їхав однією зі своїх улюблених стежок, і був здивований, коли виявив, що вона відрізана. Він порівняв цей досвід з катанням на найкращих американських гірках у парку розваг, коли вони зупиняються на три чверті шляху.

“Я не хочу, щоб у мене забрали мій дитячий майданчик”. сказав він.

“Я теж!”пролунав голос позаду нас.

Ми повернулися, і нас зустріла Шеннон Солтер, активістка, яка раніше провела дев’ять місяців у таборі біля ділянки “Жовтої сосни”, протестуючи проти знищення середовища проживання. Вони з Льюїсом ніколи не зустрічалися, але швидко зрозуміли, що мають спільну справу.

“Це протилежність зеленого кольору!” Солтер сказав.

“На моєму даху, а не на моєму задньому дворі”. погодився Льюїс.

Не зважаючи на те, що захисники природи вже давно нарікають на екологічну шкоду від бездоріжжя в пустелі. Солтер і Льюїс обидва дбали про ці землі. Жоден з них не хотів бачити, як сонячна індустрія претендує на них. Вони говорили про те, щоб залишатися на зв’язку.

Легко уявити, як подібні альянси формуються по всьому Заходу, як перехід на чисту енергію об’єднує екологів і сільських жителів у битві за захист їхнього способу життя, їхніх ландшафтів і тварин, які не можуть боротися за себе.

Також легко уявити, як великі міста, які гостро потребують великої кількості сонячної та вітрової енергії. Лос-Анджелес, Лас-Вегас, Фенікс. відмахуються від цих скарг як від несуттєвих у порівнянні з надзвичайною ситуацією з кліматом або як від дезінформації з боку правих сил.

Але багато з їхніх занепокоєнь є законними. І їхні голоси стають дедалі гучнішими.

Коли над Мохаве опустилася ніч, Льюїс поділився своєю ідеєю, що будь-яке місто, яке купує електроенергію з пустельної сонячної електростанції, має бути зобов’язане спочатку встановити певну кількість сонячних панелей на дахах своїх будинків. принаймні, на урядових будівлях. Це здавалося справедливим.

“Деякі люди бачать пустелю як просто пустку”. сказав Льюїс. “Я думаю, що це прекрасно.”

Вид з Чорної гори

Тож як нам створити достатню кількість відновлюваної енергії, щоб замінити викопне паливо, не руйнуючи занадто багато екосистем, не викликаючи занадто сильного політичного протистояння з боку сільських міст і не рухаючись надто повільно, щоб врятувати планету??

Мало хто міг би зробити більше, щоб послабити цю напругу, ніж Баффет.

Наша розмова постійно поверталася до легендарного інвестора, коли ми піднімалися на Чорну гору, недалеко від Вегаса, в наш останній ранок у Срібному штаті. До нас приєдналася Джайна Моан, директорка із зовнішніх зв’язків відділу охорони природи в штаті Невада. Вона пообіцяла вид на величезні сонячні поля з вершини. але тільки після 3.5-мильний похід з набором висоти 2 000 футів.

“В кінці буде трохи StairMaster”. попередила вона.

Будинки, готелі та казино долини Лас-Вегаса відступали за нами, коли ми піднімалися вгору, виглядаючи все меншими і незначнішими на тлі величезної відкритої пустелі. Це була ілюзія, яку буде все важче підтримувати, оскільки Місто Гріха та його передмістя продовжують свою ходу в Мохаве. Політики Невади з обох партій наполягають на прийнятті закону, який дозволить федеральним чиновникам виставляти на аукціон додаткові державні землі для житлової та комерційної забудови.

Вегас та інші західні міста могли б обмежити потребу в більшій кількості передмість. і розростання сонячних електростанцій. ставши розумнішими, вважає Моан. Міські райони можуть прийняти щільність, щоб допомогти людям проїжджати менше миль і зменшити попит на нові джерела живлення для заправки електромобілів. Вони могли б інвестувати в електричні автобуси та потяги. і використовувати менше води, що дозволило б заощадити багато енергії.

“Оскільки наші простори стають все більш переповненими, нам доведеться придумувати більш креативні ідеї”. сказав Моан.

Ось де Баффет міг би полегшити ситуацію.

Компанія мільярдера Berkshire Hathaway володіє електричними компаніями, які обслуговують мільйони людей, від Каліфорнії до Невади та Іллінойсу. За словами Моана, ці комунальні підприємства можуть змінити галузеву тенденцію, яка закликає політиків зменшити фінансові стимули для сонячних електростанцій на дахах і натомість заохочувати цю технологію. разом з іншими маломасштабними рішеннями для чистої енергії, такими як місцеві мікромережі.

Це обмежило б потребу у великих сонячних електростанціях. принаймні дещо.

Беркшир та інші енергетичні гіганти також можуть будувати сонячні електростанції на землях, вже змінених людиною, таких як занедбані шахти, токсичні об’єкти Супеонду, водосховища, звалища, сільськогосподарські угіддя, коридори автомобільних доріг і канали, які несуть воду до ферм і міст.

Витрати, як правило, вищі, ніж при будівництві на непорушених державних землях. І в багатьох випадках існують технічні проблеми, які ще належить вирішити. Але такі “креативні рішення” можуть принаймні зменшити втрату біорізноманіття, каже Моан.

“Там можна заробити гроші, і там можна зробити добро”. сказала вона.

Важко знати, що думає Баффет. Представник Berkshire відхилив моє прохання про інтерв’ю з ним.

Тоні Санчес, виконавчий віце-президент NV Energy з розвитку бізнесу та зовнішніх зв’язків, був більш відвертим.

“Проблема для нас з сонячними батареями на дахах”. сказав він. полягає в тому, що вони “зовсім не контролюються нами”.” В результаті NV Energy не може вирішувати, коли і як використовувати сонячну енергію на дахах. і не може покладатися на цю енергію, щоб допомогти збалансувати попит і пропозицію в електромережі.

З часом, за прогнозами Санчеса, буде побудовано набагато більше сонячних електростанцій на дахах. Але він не може сказати, скільки.

Таке ж невизначене майбутнє чекає на дахові сонячні електростанції в Каліфорнії, де минулого року чиновники штату проголосували за скорочення стимулюючих виплат, назвавши їх несправедливими субсидіями. Лідери галузі попереджають про різке скорочення кількості установок.

Коли ми наблизилися до вершини Чорної гори, в полі зору з’явилися сонячні електростанції на іншому боці. Вони простяглися через долину Ельдорадо далеко внизу. чорні прямокутники, які можуть допомогти врятувати життя на Землі, одночасно знищуючи його шматочки.

Моан вважає, що ключ до балансу між чистою енергією та збереженням довкілля. “їхати повільно, щоб їхати швидко”.” За її словами, урядові установи повинні співпрацювати з активістами з охорони природи, жителями невеликих міст і корінними американськими племенами, щоб вивчити і нанести на карту найкращі місця для чистої енергії, а потім винагороджувати компанії, які погоджуються будувати в цих районах, прискореними процедурами отримання дозволів на будівництво. Розвиток сонячної та вітрової енергетики сповільниться в короткостроковій перспективі, але прискориться в довгостроковій, з більш швидкими екологічними експертизами та меншим ризиком судових позовів.

Це спокуслива концепція, але я зізнався Моан, що боюся, що вона може обернутися проти мене.

Що, якби ворогуючі фракції не змогли домовитися про найкращі місця для будівництва сонячних та вітрових електростанцій, і замість цього витратили б роки на суперечки?? Або що, якщо їм вдалося досягти певних компромісів, але лише для жменьки незадоволених людей або груп, які подали на них до суду, затягуючи роботу? Чи не може “їхати повільно, щоб їхати швидко” перетворитися на “їхати повільно, щоб їхати повільно”?

Іншими словами, чи повинні ми дійсно робити ставку на наше колективне майбутнє на людей, які працюють разом, а не воюють?

Моан співчував моїм страхам. Вона також не бачила іншого шляху вперед.

“Нам дійсно потрібно думати цілісно про те, як зберегти все”. сказала вона.

Сумна правда полягає в тому, що не все можна врятувати. Ні, якщо ми хочемо зберегти світ придатним для життя людей і тварин.

Деякі улюблені ландшафти будуть невпізнанними. Деякі сім’ї будуть змушені платити високі рахунки за електроенергію монопольним комунальним підприємствам, навіть якщо деякі інвестори в комунальне господарство зароблятимуть менше грошей. Деякі черепахи, ймовірно, загинуть, крокуючи вздовж парканів у спеку.

Ця історія спочатку з’явилася в Los Angeles Times.

Залишити відповідь