Найкращий сонячний генератор LiFepO4 для домашнього використання та кемпінгу. Зроби сам сонячний генератор lifepo4

Як додати резервну батарею до існуючої мережевої сонячної системи

Останнім часом ми помітили сплеск дзвінків від людей, які хочуть додати резервну батарею до своєї існуючої мережевої сонячної системи.

Багато з цих дзвінків надходять з нашого рідного штату Каліфорнія, де компанія PGE оголосила віялові відключення електроенергії, щоб обмежити вплив лісових пожеж. З перспективою планових відключень електроенергії власники сонячних електростанцій наполягають на додаванні резервних акумуляторів до своїх систем, щоб підтримувати світло під час відключень в мережі.

На жаль, цей процес не такий простий, як просте підключення нової батареї. Мережеві інвертори призначені для перетворення постійного струму (DC) від сонячних панелей, але вони не призначені для інтеграції з акумуляторними батареями. Зазвичай вам потрібно буде додати нові компоненти, щоб ваш інвертор працював з вашими акумуляторами.

Це також недешево. Батареї є найдорожчою частиною сонячної системи. Між батареями відповідного розміру та інвертором на основі батарей, таким як Outback Radian, вам потрібно мінімум 10 тисяч доларів, щоб додати батареї до системи середнього розміру, прив’язаної до електромережі. (Ми хотіли зробити це дійсно зрозумілим заздалегідь, оскільки люди, які телефонують нам, часто отримують шок від наклейок, коли ми говоримо їм, що пакет резервного живлення може коштувати дорожче, ніж сама система)!)

Якщо ви занепокоєні нещодавніми відключеннями електроенергії і хочете отримати найбільш економічно ефективне рішення, найкращим вибором може стати газовий генератор. Це обійдеться дешевше заздалегідь, і його може бути легше поєднати з вашою існуючою системою, оскільки існує менше обмежень на розмір системи. Газовий генератор, як правило, достатньо великий, щоб забезпечити резервне живлення більшої частини або всього вашого домогосподарства, де інвертор і акумуляторна батарея зазвичай розраховані на живлення лише основних приладів, оскільки великі акумуляторні системи можуть швидко стати дорогими.

найкращий, сонячний, генератор, lifepo4, домашнього

Газові генератори мають свої недоліки: вони шумні, менш екологічні, потребують обслуговування та джерела палива. Але немає сумнівів, що вони є найбільш економічно вигідним варіантом на початковому етапі.

Батареї мають вищу початкову вартість, але вони не потребують обслуговування і набагато більш універсальні. Основною перевагою є зберігання та управління енергією, виробленою вашими панелями, щоб ви могли підзарядитися від сонця під час тривалого відключення електроенергії. Ще однією перевагою використання акумуляторів є те, що вони можуть увімкнутися і забезпечити живлення вашого будинку майже миттєво, зазвичай менше ніж за 1 секунду і без будь-яких перерв у роботі ваших приладів. Газогенератору знадобиться кілька хвилин, щоб запустити двигун, прогрітися і почати виробляти електроенергію.

Якщо ви вирішили, що резервне живлення від акумулятора. це те, що вам потрібно, у цій статті розглянуто 3 підходи, які ви можете застосувати для цього:

Спосіб : З’єднання змінного струму

Для роботи мережевих інверторів потрібна електромережа. вони постійно визначають напругу і частоту мережі і вимикаються, якщо вони виходять за межі діапазону.

У системі з підключенням змінного струму мережевий інвертор з’єднаний з автономним інвертором та акумуляторною батареєю. Автономний інвертор забезпечує друге джерело живлення, яке ефективно обманює прив’язаний до мережі інвертор, змушуючи його залишатися в мережі. Це дозволяє вам заряджати акумулятори та запускати основні прилади під час відключення електроенергії.

Найкращий варіант для підключення змінного струму. Outback Radian. Найновіша версія мікропрограми підтримує з’єднання змінного струму з частотним зсувом, яке працює з будь-яким інвертором, сертифікованим за стандартом UL 1741 SA.

Ця функція змушує автономний інвертор змінювати свою частоту, щоб керувати потужністю мережевого інвертора. Radian обмежує потужність, що надходить від сонячної батареї, коли це необхідно, щоб запобігти перезарядці акумуляторів.

Ось основні рекомендації щодо вибору інвертора:

 • Інвертор Radian повинен мати принаймні на 25% більшу паспортну потужність, ніж мережевий інвертор.
 • GS8048A може працювати з мережевими інверторами потужністю до 6 кВт (максимум 5 кВт для інверторів Fronius)
 • GS4048A може працювати з мережевими інверторами потужністю до 3 кВт (2).5 кВт макс. для інверторів Fronius)
 • Потрібен пульт дистанційного керування MATE3s з оновленою прошивкою для інвертора та пульта дистанційного керування

Переваги підключення до мережі змінного струму

Це найпростіший спосіб модернізувати вашу систему, особливо мікроінверторну систему. Банк акумуляторів підключається до Radian, який встановлюється між мережевим інвертором і вашими панелями навантаження. Наявний мережевий інвертор не потрібно видаляти.

Мінуси з’єднання змінного струму

Суворі рекомендації щодо розміру інвертора та батареї роблять процес визначення розміру доповнення складним завданням. Система буде працювати погано або взагалі не працюватиме, якщо інвертор або акумуляторна батарея мають недостатній розмір. Крім того, якщо існуючий мережевий інвертор великий, система з підключенням до мережі змінного струму може бути дуже дорогою.

Спосіб : Зв’язок з постійним струмом

У системі з підключенням до мережі постійного струму сонячна батарея підключається безпосередньо до акумуляторної батареї за допомогою контролера заряду.

Так працюють автономні системи, і це можна зробити з мережевою системою, якщо вона використовує 600-вольтовий стрінговий інвертор. Це працює з SMA Sunny Boys, багатьма інверторами Fronius або будь-якими іншими 600-вольтовими стрінговими інверторами.

Цей 600-вольтовий контролер заряду Morningstar призначений для модернізації мережевих систем з акумуляторами. Його можна комбінувати з будь-яким з наших попередньо підключених центрів живлення, які не мають контролера заряду.

Контролер заряду на 600 В встановлюється між існуючим фотоелектричним масивом та мережевим інвертором. Він включає ручний перемикач для перемикання між режимами підключення до мережі та поза мережею. Недоліком цього методу є те, що його не можна запрограмувати. щоб почати заряджати батареї, потрібно фізично повернути перемикач.

Інвертор на основі батареї все ще може автоматично вмикатися та живити ваші критичні прилади, але фотоелектричний масив не буде заряджати батареї, доки ви не повернете перемикач. Тож ви повинні пам’ятати і бути на місці, щоб увімкнути сонячну зарядку. В іншому випадку ви можете виявити, що ваші батареї розряджені, і ви не зможете зарядитися від сонячної енергії.

Переваги з’єднання постійного струму

У порівнянні зі з’єднанням змінного струму, з’єднання постійного струму працює з ширшим діапазоном автономних інверторів і розмірів акумуляторних батарей.

Мінуси муфти постійного струму

Ручний перемикач означає, що ви повинні бути доступні, щоб ініціювати фотоелектричну зарядку. Якщо ви забули або вас немає вдома, ваша система все одно забезпечить резервне живлення, але акумуляторна батарея не буде заряджатися від сонця, поки хтось вручну не перемкне перемикач на контролері.

Замініть свій мережевий інвертор на інвертор, готовий до зберігання енергії

Останній варіант, як правило, найдорожчий: ви можете видалити існуючий мережевий інвертор і замінити його на інвертор, готовий до зберігання енергії.

Цей підхід буде найбільш гнучким варіантом. він підходить для всіх існуючих систем приєднання до електромереж. На ринку є кілька інверторів, розроблених спеціально для зберігання енергії для систем мережевої прив’язки:

 • Sol-Ark. це потужний інвертор, який може працювати як з акумуляторами, так і без них
 • StorEdge може замінити стандартні інвертори SolarEdge (поставляється в 3.8 кВт і 7.моделі на 6 кВт)
 • Мікроінвертори потрібно буде зняти і замінити будь-якою системою, готовою до зберігання

В ідеалі, ви хочете замінити існуючий інвертор на такий самий за розміром і з такою самою проводкою для підключення до мережі.

У багатьох випадках це рішення є кращим, ніж адаптація вашої існуючої системи з підключенням до мережі змінного або постійного струму, оскільки ці інвертори розроблені з нуля з урахуванням зберігання енергії. Вони включають в себе деякі цікаві функції, такі як зберігання енергії та продаж її назад в енергосистему в пікові періоди використання, щоб повною мірою скористатися перевагами вашої місцевої політики мережевого обліку.

Такий підхід складно застосувати до мікроінверторів, оскільки потрібно більше роботи, щоб демонтувати старі та модернізувати кожну панель з заміною. Це трохи дорожче і займає більше часу, тому рішення з підключенням до мережі змінного струму часто є кращою альтернативою для мікроінверторних систем.

Підсумовуючи

Модернізація сонячних систем новим обладнанням може бути складним завданням через різні варіанти обладнання та різні методи інтеграції накопичувачів енергії. Нове обладнання може змінити електричні характеристики всієї системи, що може призвести до несправностей, якщо компоненти не призначені для належної роботи один з одним.

Якщо вам потрібна допомога у виборі правильних продуктів для додавання акумуляторної батареї до вашої існуючої мережевої системи, напишіть нам. Ми проектуємо сонячні системи з 2002 року і маємо понад 10 000 систем на нашому рахунку. Зателефонуйте нам за номером 1-800-472-1142 або заповніть цю форму, щоб отримати безкоштовну консультацію з членом нашої команди дизайнерів. Ми раді допомогти вам розібратися з деталями.

Якщо ви віддаєте перевагу своєму власному темпу, немає проблем! Клацніть на зображення нижче, щоб отримати безкоштовну копію нашого посібника з сонячних батарей.

Найкращий сонячний генератор LiFepO4 для домашнього використання в кемпінгу

Засновник та головний редактор Archute. Він також є дипломованим архітектором Університету Найробі, Кенія.

Отримуйте 3-хвилинний щотижневий інформаційний бюлетень, який тримає 5K дизайнерів в курсі подій.

Введіть свою електронну адресу, щоб зареєструватися

Завдяки вдосконаленню технології акумуляторів LiFepO4 заряджати всю побутову техніку та електроніку стало простіше, безпечніше і тихіше, ніж це було раніше. Крім того, відпочиваючі більше не використовують галасливі, смердючі дизельні генератори для освітлення свого автофургона (що ідеально, якщо ви перебуваєте в кемпінгу, де встановлені тихі години). Сонячні генератори, також відомі як портативні електростанції, мають відносно доступну ціну та підвищену зарядну ємність. Ось список найкращих моделей сонячних генераторів LiFepO4.

Що таке сонячний генератор LiFePO4?

Сонячний генератор LiFePO4. це портативний пристрій, який працює з системами сонячних панелей для збору сонячної енергії та зберігання її в акумуляторах. Ця електростанція пізніше перетворює накопичену енергію за допомогою інверторів. Крім того, пристрій використовується для забезпечення резервного живлення для дому та бізнесу, а також для кемпінгу та інших видів активного відпочинку на природі.

Хоча сонячні генератори LiFePO4 трохи дорожчі за свинцево-кислотні акумулятори, вони є гарною інвестицією, якщо вам потрібен довговічний та ефективний портативний варіант живлення.

Тепер, коли ми знаємо, що таке сонячний генератор LiFePO4, давайте перевіримо найкращі моделі сонячних генераторів LiFepO4 для домашнього використання та кемпінгу.

Зображення продукту

Портативний сонячний генератор BLUETTI AC200P, електростанція

Електростанція Bluetti AC200P має потужність 2000 Вт. Вона живить практично будь-який побутовий прилад, включаючи мій холодильник, тостер, мікрохвильову піч та обігрівач. Крім того, імпульсна потужність AC200P у 4800 Вт дозволяє легко запускати електроінструменти та обладнання з двигунами змінного струму.

AC200P має 3500 циклів до 80% потужності. Крім того, нова літій-залізна технологія забезпечує неймовірний час автономної роботи. Це означає, що мені не доведеться турбуватися про покупку нової протягом наступних десяти років, навіть якщо я буду часто нею користуватися.

Bluetti AC200P, безсумнівно, є одним з найкращих сонячних генераторів, оскільки він відповідає майже всім критеріям. Зазвичай він упакований з великою кількістю пеоратора для свого розміру. У комплекті є 17 вихідних портів для живлення ваших пристроїв, включаючи дві ультразручні бездротові зарядні панелі.

BLUETTI Портативна LiFePO4 EB70S, електростанція, 716 Вт-год

Bluetti EB70 Power Station постачається з ліхтариком з трьома режимами яскравості: повна яскравість, половина яскравості та режим спалаху SOS. Крім того, пристрій має розетки змінного струму потужністю 800 Вт і автомобільний порт в одному пристрої. Крім того, пристрій постачається з бездротовою зарядною панеллю потужністю 15 Вт, що значно полегшує зарядку телефону.

Джерело зображення: shopsolarkits.com

Вхідна потужність 200 Вт може заряджатися від сонячних панелей за 3-4 години, а його порти змінного струму можуть забезпечити до 700 Вт безперервного живлення для ваших приладів та електроніки. Крім того, Bluetti EB70 забезпечує 2,500 циклів заряду акумулятора до 80 відсотків ємності, що означає, що він прослужить в п’ять разів довше, ніж аналогічні системи з літій-іонним живленням.

Я рекомендую Bluetti EB70, оскільки він потужний, портативний і універсальний. Зазвичай я використовую її для різних цілей та видів діяльності, оскільки вона має потужний перетворювач змінного струму та кілька вихідних портів.

Портативний сонячний генератор BLUETTI LiFePO4 AC200MAX

Електростанція Bluetti AC200MAX має неймовірні LFP-елементи на 2048 Вт-год та інвертор на 2200 Вт, що робить її цілком безпечною та надійною електростанцією в автономному режимі. Крім того, пристрій підтримує дві батареї BLUETTI B300, яких більш ніж достатньо для живлення всіх ваших приладів.

Джерело зображення: bluettipower.com

AC200MAX може обробляти до 900 Вт сонячної енергії. Крім того, пристрій підтримує подвійну зарядку, що дозволяє мені заряджати його менш ніж за 2 години. крім того, сонячний генератор має 16 портів, що робить його ідеальним для автофургонів. Крім того, бездротові зарядні пристрої зазвичай дозволяють мені заряджати сумісні пристрої бездротовим способом.

Крім того, ця портативна електростанція постачається з сонячним/автомобільним зарядним кабелем, інструкцією з експлуатації, 24-місячною гарантією та доброзичливою місцевою службою підтримки клієнтів.

Розширювана електростанція BLUETTI LiFePO4 AC300 B300

Електростанція Bluetti AC300 оснащена батареями B300 для збільшення потужності до 12 288 Вт-год. Це дозволяє задовольнити ваші потреби в електроенергії протягом декількох днів під час відключення електроенергії. Крім того, пристрій має 16 універсальних портів; NEMA TT-30 ідеально підходить для туристичних причепів, тоді як порт 30A RV ідеально підходить для обладнання, що працює від автомобіля.

Джерело зображення: bluettipower.com

Зарядка пристрою зазвичай займає у мене менше 1.5 годин роботи від двох зарядних пристроїв. Ви можете підключити Bluetti AC300 до домашньої електромережі, щоб живити будинок у разі відключення електроенергії. Однак цю роботу повинен виконувати професійний електрик.

Електростанція постачається з багатофункціональним зарядним кабелем постійного струму, зарядним кабелем змінного струму 5А, автомобільним зарядним кабелем, 4-річною гарантією, посібником користувача та доброзичливою місцевою/онлайн службою підтримки клієнтів.

Сонячний генератор Anker 555

Сонячний генератор Anker 555 оснащений батареєю LiFePO4, яка подовжує термін її служби в 6 разів і має безпрецедентний 10-річний термін служби. Це робить його ідеальним вибором для тих, кому потрібне довготривале джерело живлення для подорожей на природі.

Він також має сонячний вхід потужністю 200 Вт з 45% вищою ефективністю сонячної зарядки, що робить його ще більш універсальним і потужним. З ємністю 1024 Вт-год і потужністю 1000 Вт, ця електростанція легко впорається з усіма вашими основними пристроями та приладами.

Має 6 портів змінного струму, 3 високошвидкісні порти USB-C (1×100 Вт, 2×60 Вт), 2 порти USB-A та автомобільну розетку. Отже, якщо ви шукаєте висококласний сонячний генератор, Anker 555. це те, що вам потрібно.

Чому варто вибрати сонячний генератор на основі LiFePO4?

Однією з головних причин вибору сонячного генератора LiFepo4 є те, що в ньому використовується літій-залізо-фосфатна (LiFePO4) батарея. У порівнянні зі свинцево-кислотними батареями, батареї LiFePO4 зазвичай мають ряд переваг, включаючи підвищену ефективність розряду, тривалий термін служби і здатність до глибокого циклу зі збереженням оптимальної продуктивності.

Джерело зображення: bestportablesolargenerators.com

Інші причини, чому вам слід розглянути сонячні генератори LiFePO4, включають в себе наступні:

Легка вага

Свинцеві батареї майже в чотири рази важчі, ніж батареї LiFePO4 тієї ж ємності. Наприклад, свинцево-кислотна батарея ємністю 150 Ач може важити до 48 кг, а батарея LiFePO4 тієї ж ємності. лише 14 кг.

Швидка зарядка

Акумулятори LiFePO4 зазвичай заряджаються швидко і послідовно, поки не досягнуть 100-відсоткової ємності. З іншого боку, свинцево-кислотному акумулятору потрібен час, щоб поглинути останні 20 відсотків заряду.

Безпека

Батареї LiFepo4 надзвичайно безпечні у використанні завдяки їх стабільному хімічному складу. Навіть у разі пожежі, короткого замикання або аварії ці батареї не вибухнуть. Крім того, ви можете використовувати їх повну ємність без ризику вибуху.

Продуктивність

Сонячні генератори LiFePO4 мають значно довший термін служби, ніж звичайні свинцево-кислотні батареї. Крім того, літій-фенольні батареї мають життєвий цикл до 2500 циклів і можуть бездоганно працювати протягом 7-15 років.

Стійкість до клімату

Як LiFePO4, так і свинцево-кислотні акумулятори втрачають свою ємність у суворих погодних умовах. Однак, у порівнянні зі свинцево-кислотними акумуляторами, втрати енергії від LiFePO4 акумуляторів менші. Як результат, ваша батарея LiFePO4, швидше за все, збереже до 80 відсотків своєї ємності при.20 градусів за Цельсієм, порівняно з 30 відсотками при використанні AGM-батареї.

Рівень шуму

Звичайні генератори можуть бути досить шумними, що може бути проблемою, якщо ви використовуєте їх під час подорожей на автофургонах, кемпінгу або навіть за межами вашого будинку. Однак однією з переваг сонячних генераторів на основі LiFePO4 є те, що вони працюють безшумно, оскільки в них відсутні всі компоненти, які зустрічаються в генераторах, що працюють на газі.

Фактори, які слід врахувати перед покупкою найкращого сонячного генератора LiFepo4

Портативність

Незалежно від того, чи шукаєте ви сонячний генератор для резервного живлення вдома, в кемпінгу або для завантаження на човен, вам потрібен відносно легкий пристрій, який можна взяти з собою. Якщо ви любите відпочивати на природі, ви знаєте, про що ми говоримо. Якщо ви збираєтеся в похід, у вас вже є багато спорядження, яке потрібно взяти з собою, а сонячний генератор. не найлегший у списку.

найкращий, сонячний, генератор, lifepo4, домашнього

Джерело зображення: railadvent.ко.uk

Ми рекомендуємо інвестувати в портативні електростанції, які зроблять ваш кемпінг приємним. Обирайте електростанцію з міцною ручкою для перенесення або з колесами для легкої маневреності.

Ємність акумулятора

Перш ніж купити найкращий сонячний генератор LiFepo4, ви повинні визначити, як довго батарея може працювати без підзарядки ваших приладів. Значення виражається у ват-годинах (Вт-год). Наприклад, генератор потужністю 3000 Вт-год може живити телевізор потужністю 100 Вт протягом 25 годин, електричний гриль потужністю 1250 Вт. протягом 2.4 години, або ноутбук потужністю 60 Вт протягом 50 годин.

Щоб визначити найкращу потужність генератора для ваших потреб, додайте всі номінальні потужності, які ви плануєте використовувати одночасно, а потім помножте на кількість годин. Припустимо, вам потрібна потужність:

Протягом семи годин щодня

420 Вт х 7 год = 2940 Вт-год. це те, що вам потрібно

Контролер сонячного заряду

Хоча сонячні генератори розроблені з максимальною обережністю і практично не мають небезпеки виходу з ладу, перевірте, чи встановлений контролер заряду сонячної батареї або вбудований контролер заряду MPPT (відстеження точки максимальної потужності) на пристрої, який ви маєте намір придбати.

Джерело зображення: bluettipower.com

Під час заряджання сонячного генератора через сонячну панель або розетку змінного чи постійного струму завжди існує ймовірність перезаряджання або надмірного струму, що може критично пошкодити акумулятор. Ці контролери заряду зазвичай встановлюються для запобігання цьому. Робота цих контролерів заряду неймовірно проста.

Вони обмежують потік електроенергії до генератора, коли він підключений до мережі, і зупиняють його, коли він повністю заряджений. Таким чином, ви можете заряджати сонячний генератор вночі або вдень, не викликаючи жодних проблем з акумулятором. MPPT. це відносно нове доповнення до контролерів заряду, яке є більш безпечним та енергоефективним, ніж їхні попередники.

Порти вводу/виводу та варіанти зарядки

Основним методом введення для сонячного генератора є система сонячних панелей, яка може бути безпосередньо підключена до пристрою. Після підключення сонячні панелі можуть забезпечити безкоштовну зарядку генератора і безкоштовну енергію для використання.

Хоча це найкращий спосіб живлення для сонячного генератора, він не завжди є найбільш практичним, оскільки ви не можете заряджати його через сонячну батарею. Деякі причини включають вологу погоду, темні ліси або пошкоджені сонячні панелі. За таких обставин додатковий вхід на сонячному генераторі, такий як вхід змінного або постійного струму, може стати рятівником.

Довговічність

Купуючи найкращий сонячний генератор для домашнього резервного живлення та аварійних ситуацій, враховуйте його довговічність та загальну якість. Це особливо важливо, якщо ви маєте намір брати генератор з собою в кемпінг або в дорогу. На жаль, багато поганих електростанцій виготовлені з дешевих компонентів і слабкого пластику, який, здається, не витримає суворих дорожніх умов.

Джерело зображення: solarreviews.com

Довговічність не можна визначити, прочитавши специфікацію в інтернеті. Найкраще винести сонячний генератор на вулицю і подивитися, як він працює. Я використовував і перевірив довговічність цих рекомендацій.

Додаткові функції

Перш ніж купувати найкращий сонячний генератор lifepo4, перевірте наявність додаткових функцій, таких як кілька USB-портів, акумуляторні батареї, розетки змінного струму та світлодіодні дисплеї, які дозволяють контролювати вашу систему в темряві. І навпаки, шукайте пристрої з гарантією, вироблені компаніями з визнаним досвідом роботи в сонячній енергетиці.

Експертний огляд сонячних генераторів Bluetti: обираємо правильний для вас

Bluetti. це 3-річний бренд, який в основному виробляє портативні сонячні генератори, системи резервного живлення та складні сонячні панелі. У їхніх продуктах використовується технологія акумуляторів LiFePO4, яка наразі вважається найкращим видом літієвих акумуляторів на ринку і виявилася досить популярною в спільнотах “зроби сам” та автотуристів, дозволяючи людям живити важливі пристрої та прилади в ситуаціях, коли вони знаходяться поза мережею.

Нещодавно ми протестували деякі продукти Bluetti, щоб побачити, наскільки добре вони використовують сонячну енергію, щоб підтримувати батареї зарядженими і готовими до подачі живлення на всілякі енергоємні пристрої. Ми виявили, що наш павербанк і сонячна панель Bluetti справляються з багатьма важливими завданнями у дворі, будинку і навіть у дикій природі.

Ось повний огляд продуктів Bluetti та додаткова інформація про їх використання.

Дізнайтеся, скільки сонячних панелей вам потрібно, щоб позбутися рахунків за електроенергію

Чому ви можете довіряти SolarReviews:

SolarReviews. провідний американський веб-сайт для споживчих відгуків та рейтингів домашніх сонячних панелей та компаній, що встановлюють сонячні панелі. Наші експерти мають понад двадцятирічний досвід роботи в галузі сонячної енергетики та зберігають редакційну незалежність своїх оглядів. Жодна компанія не може платити за зміну оглядів або оцінок, показаних на нашому сайті. Дізнайтеся більше про SolarReviews і як ми заробляємо гроші.

Основні висновки

 • Сонячні генератори Bluetti використовують літій-залізо-фосфатну (LiFePO4) акумуляторну технологію, яка є безпечнішою та довговічнішою, ніж інші конструкції літієвих батарей.
 • Компанія пропонує безліч акумуляторних батарей ємністю від 268 ват-годин до 12.3 кіловат-годин.
 • Більшість акумуляторів Bluetti є портативними, і всі вони мають можливість заряджатися від сонячних панелей, які компанія також виробляє.
 • Компанія пропонує гарантію 24 місяці на свої менші портативні сонячні генератори та до п’яти років на свої великі домашні рішення для резервного копіювання.
 • Завдяки широкому спектру доступних опцій, надійній якості збірки та чудовій технології, що стоїть за всім цим, SolarReviews рекомендує продукцію Bluetti.

Технологія Bluetti

Основна перевага Bluetti полягає у використанні літій-залізо-фосфатних акумуляторів. Ця комбінація хімічних речовин (LiFePO4, або скорочено LFP) робить батареї Bluetti більш стабільними, довговічними і менш шкідливими для навколишнього середовища, ніж типові літій-нікель-марганцево-кобальтові (NMC) батареї, що використовуються в інших популярних сонячних генераторах. Компанія Bluetti заявляє, що її LFP-батареї можуть працювати від 2 500 (серія EB) до 3 500 (серії AC і B) циклів, перш ніж їхня ємність знизиться до 80% від початкової, у порівнянні з 500 циклами у батарей інших брендів.

Наступна спільна риса портативних електростанцій Bluetti. це сонячне живлення. Від початкового рівня EB3A до флагманського AC200P, поставляється з вбудованим контролером сонячного заряду MPPT, що дозволяє акумулятору отримати максимальну віддачу від сонячних панелей. Bluetti виготовляє власну складну сонячну панель, але також забезпечує стандартні з’єднання MC4, тому для зарядки акумуляторів можна використовувати будь-яку сумісну сонячну батарею (з допустимою вхідною потужністю, яка відрізняється для кожного продукту).

Нарешті, Bluetti включає інвертор чистої синусоїди в кожну з своїх батарей і забезпечує кілька розеток постійного і змінного струму, щоб забезпечити варіанти живлення пристроїв. Типові розетки включають USB-A, USB-C, 120 В змінного струму та 12 В постійного струму. Крім того, всі портативні електростанції Bluetti поставляються з бездротовими зарядними панелями потужністю 15 Вт, вбудованими у верхню частину пристрою.

Як працює сонячний генератор Bluetti

Для того, щоб надати хороший огляд портативних електростанцій Bluetti, ми придбали Bluetti EB55 разом зі складною сонячною панеллю PV120. За допомогою цієї пари продуктів ви можете забезпечити живленням численні пристрої поза домом, і навіть забезпечити собі певний спокій у разі відключення електроенергії.

Ми виявили, що EB55. це добре зроблений, потужний і універсальний пристрій. Це чудовий варіант для людей, яким потрібна енергія в дорозі, чи то в кемпінгу без електромережі, як аксесуар для автофургона, чи навіть просто під час відпочинку в парку або на пляжі.

Деталі Bluetti EB55

EB55 має 537 ват-годин (Вт-год) ємності і може видавати 700 Вт безперервної потужності (1 400 Вт імпульсу). Цієї потужності недостатньо для запуску кондиціонера, але її вистачить для роботи повнорозмірного холодильника протягом декількох годин під час відключення електроенергії, або декількох менших приладів протягом цілого дня, навіть без підзарядки.

найкращий, сонячний, генератор, lifepo4, домашнього

Аксесуари, які постачаються з Bluetti EB55 (зліва направо): сонячний зарядний кабель, зарядний кабель постійного струму, шнур змінного струму, ремінець на липучці та блок живлення.

У коробці EB55 поставляється з блоком живлення змінного струму, кабелем для зарядки від розетки постійного струму автомобіля і кабелем для зарядки від сонячних панелей. EB55 має 12 розеток:

 • Чотири USB-A
 • Один USB-C
 • Два заземлених і два незаземлених виходи 120 В змінного струму
 • Два виходи 12В/10А постійного струму
 • Одна розетка прикурювача 12 В постійного струму

Пристрій являє собою компактний 10.94 x 7.87 x 7.79 дюймів і важить 16.5 фунтів, зі складною ручкою для перенесення зверху. Збоку пристрою є вбудований вентилятор з вентиляційними отворами, а спереду. невеликий РК-екран з підсвічуванням, який відображає стан заряду і вхідну/вихідну потужність за допомогою двох відтінків синього кольору.

Зарядка

Bluetti EB55 може заряджатися від мережі змінного струму за допомогою блоку живлення, що входить до комплекту, постійного струму від сонячних панелей або від обох джерел одночасно. Його також можна заряджати за допомогою виходу 12В постійного струму від автомобіля або генератора. Потужність зарядки до 200 Вт від мережі змінного струму або сонячної батареї, або 400 Вт від мережі змінного струму та сонячної батареї одночасно.

У наших тестах сонячна панель Bluetti потужністю 120 Вт без особливих зусиль забезпечила максимальну потужність для EB55 під повним сонцем у теплий день. Сонячна панель має приблизно 2 фути заввишки і 6 футів завширшки, з чотирма секціями, які розкладаються в складеному положенні. На тильній стороні цих секцій є тонкі “ніжки”, які відкидаються від основного корпусу і дозволяють користувачеві регулювати кут, під яким панель розміщується відносно землі, в межах від 40° до 50°.

найкращий, сонячний, генератор, lifepo4, домашнього

Особливості сонячної панелі Bluetti PV120: повністю складена, сумка на блискавці з проводами, регульована ніжка.

Вся сонячна панель одягнена в поліефірну тканину в стилі ріпстоп, з твердою пластиковою ручкою на одному кінці, яка використовується для перенесення панелі в складеному стані. Самі сонячні секції ламіновані всередині листами етилентетрафторетилену (ETFE), що дозволяє їм бути гнучкими і протистояти вицвітанню і розтріскуванню під впливом високих температур і ультрафіолетового випромінювання. Сумка на блискавці на тильній стороні однієї секції містить кабелі та список специфікацій.

найкращий, сонячний, генератор, lifepo4, домашнього

Повністю висунута сонячна панель PV120.

Ми рекомендуємо тримати батарею подалі від прямих сонячних променів, оскільки вона нагрівається під час заряджання.

На щастя, EB55 поставляється з 5.5-футовий сонячний зарядний кабель з роз’ємами MC4, а панель PV120 поставляється з власним 9-футовим кабелем.5-футовий кабель, що дозволяє легко розмістити панель на сонці, а акумулятор десь поруч у затінку. Оскільки Bluetti використовує стандартні сонячні роз’єми, додаткові кабелі можна придбати в Інтернеті з різних джерел, якщо вам потрібно більше 15 футів між панеллю та акумулятором.

Слово застереження: Сонячні панелі Bluetti мають клас захисту IP65, що означає, що вони можуть впоратися з невеликими бризками води, але не витримують дощу та снігу. Виставляйте їх тільки в сухий день.

Під час тестування зарядки від мережі змінного струму ми легко отримали обіцяні 200 Вт від зарядного пристрою, хоча слід зазначити, що зарядний блок має власний внутрішній вентилятор охолодження, який може трохи шуміти, тому краще заряджати його поза зоною чутності. Або адаптер змінного струму, або сонячна батарея здатні заповнити 537 Втч акумулятора EB55 приблизно за 3 години, а поєднання сонячної та змінного струму може збільшити потужність до 400 Вт, скоротивши час заряджання до 1 години.8 годин.

Використання Power

У наших тестах EB55 зміг живити багато важливих приладів і пристроїв, і ми рекомендуємо його для середніх навантажень, таких як зарядка телефонів і ноутбуків, кемпінг, або навіть для короткочасних заходів, таких як невеликі концерти в парку, де немає електрики.

Ми протестували наш EB55 кількома способами: живленням невеликого насоса для відкритого басейну, відтворенням живого звуку через гучномовець та повнорозмірним холодильником. У всіх цих тестах EB55 показав дуже хороші результати.

найкращий, сонячний, генератор, lifepo4, домашнього

Bluetti EB55 працює з насосом для басейну.

Завдяки ємності акумулятора 537 Вт-год, він теоретично може забезпечити роботу насоса для басейну потужністю 33 Вт протягом 16 годин, навіть без підзарядки від сонячної батареї. На середній гучності гучномовець і деякі гітарні педалі споживають 25 Вт. Уявіть собі вечірку біля басейну з рок-групою у віддаленому місці, яка повністю працює від одного акумулятора Bluetti EB55. Все, що вам потрібно. це транспорт і джерело води.

Ближче до дому холодильник споживав від 105 Вт до 220 Вт, залежно від циклу, в якому він працював, тому він міг працювати протягом 3 годин або більше під час відключення електроенергії. Якщо додати 4 години сонячної зарядки в середньому близько 100 Вт, цей час можна збільшити до шести годин і більше. Підключаючи холодильник лише час від часу, ви теоретично могли б зберігати їжу холодною протягом декількох днів під час відключення електроенергії за допомогою одного EB55 та сонячної панелі, і, ймовірно, у вас залишилося б достатньо енергії для підзарядки вашого телефону.

Завдяки хімічному складу батареї LiFePO4, Bluetti повинен мати можливість повністю заряджатися і розряджатися 2500 разів, що може означати кілька років роботи навіть при дворазовій щоденній їзді на велосипеді. Після такої кількості циклів ємність акумулятора має становити 80% від початкової.

Це досить чудовий маленький акумулятор, і він вартий своїх 499 MSRP. Але EB55. одна з найменших за ємністю батарей, які пропонує Bluetti, а деякі з продуктів компанії можуть робити набагато більше, ніж просто зберігати їжу холодною протягом декількох годин.

Порівняння продуктів Bluetti

Тепер давайте подивимося на деякі ключові характеристики лінійки продуктів Bluetti. У компанії є такі маленькі пропозиції, як EB3A початкового рівня з акумуляторною батареєю на 268 Вт-год, і такі великі, як розширюваний інверторний модуль AC300, який не постачається з власною батареєю, але натомість може бути поєднаний з чотирма розширювальними батареями B300 на 12 Вт-год.3 кВт-год зберігання. Це майже стільки ж, скільки Tesla Powerwall.

Менші, більш портативні електростанції (в основному все, що поміщається в чохол для перенесення Bluetti) досить прості; просто коробки з акумуляторами, входами і вихідними портами, в той час як більші пропозиції, такі як Bluetti AC200MAX і AC300, оснащені Bluetooth і можуть управлятися через додаток для смартфонів Bluetti (новіша, маленька EB3A також має додаток). Для дуже великих потреб у резервному живленні, два інверторні модулі AC300 можуть бути об’єднані з блоком Bluetti AC300 Fusion Box для створення системи на 240 В з до 24.5 кВт-год зберігання.

Ось короткий огляд портативних моделей Bluetti та їх ключові характеристики:

Продукт Потужність Потужність (перенапруга) Максимальна вхідна потужність Вт # Кількість розеток Розширюваний Максимальна потужність
EB3A 268 Вт 600 ВТ (1200 ВТ) 430 Вт SolarAC 9 N Н/Д
EB55 537 Вт 700 ВТ (1 400 ВТ) 400W Solar AC 12 N НЕ ВИЗНАЧЕНО
EB70S 716 Вт 800 ВТ (1 400 ВТ) 200W Solar/AC 12 N Н/Д
AC200P 2,000 Вт 2,000 ВТ (4,800 ВТ) 1,200 Вт SolarAC 17 N НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
Інверторний модуль AC300 Н/Д 3,000 ВТ (6,000 ВТ) 5 400 Вт SolarAC 16 Y 12 288 Вт-год
AC200MAX 2,048 Вт 2 200 ВТ (4 800 ВТ) 1 300 Вт SolarAC 15 Y 8,192 Вт-год
Розширювальна батарея B230 2,048 Вт НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ Н/Д Н/Д Н/Д НЕ ВИЗНАЧЕНО
Розширювальний акумулятор B300 3,071 Вт НЕМА В НАЯВНОСТІ НЕ ВИЗНАЧЕНО НЕМА В НАЯВНОСТІ НЕМА В НАЯВНОСТІ НЕ МАЄ ЗНАЧЕННЯ

Вартість

Як і багато технологічних продуктів, які ви можете знайти на Amazon, продукти Bluetti часто розпродаються, і люди, які шукають продукцію компанії, часто можуть знайти купони та коди знижок в Інтернеті. Для довідки, ось MSRP найпопулярніших продуктів Bluetti:

 • EB3A: 299
 • EB55: 499
 • EB70S: 599
 • AC200P: 1,699
 • Інверторний модуль AC300: 1,899
 • AC200MAX: 1,899
 • Розширювальна батарея B230: 1,399
 • Розширювальна батарея B300: 2 199
 • Сонячна панель PV120: 299
 • Сонячна панель PV200: 499
 • Сонячна панель PV350: 849

Гарантії на батареї Bluetti

Гарантія. це те місце, де портативні батареї, такі як Bluetti, дещо поступаються спеціальним домашнім сонячним батареям. Гарантія на більшість продуктів Bluetti покриває лише 24 місяці дефектів, пов’язаних з матеріалами та виготовленням. Ці продукти розраховані на тривалий термін служби, але виробник не пропонує довгострокову гарантію на більшість своїх продуктів.

Тим не менш, якщо ви придбаєте AC300 з однією або декількома розширювальними батареями B300, Bluetti пропонує 48 місяців гарантійного обслуговування. Більші домашні системи резервного живлення, такі як EP500Pro, мають 5-річну гарантію. Це не зовсім відповідає 10-річним гарантіям, пропонованим такими компаніями, як Generac та LG, тому, якщо ви стурбовані довгостроковим покриттям, одне з цих рішень для акумуляторів може бути кращим для вас.

За іронією долі, Generac і LG використовують літієві батареї NMC, тому Bluetti теоретично має перевершити їх. Bluetti заявляє, що її батареї серії EB витримують 2 500 циклів, перш ніж знизяться до 80% від початкової ємності, а батареї серій AC і B витримують 3 500 циклів, перш ніж досягнуть 80%. Припускаючи один повний цикл на день, це більше 9 років.

Як Bluetti порівнюється з конкурентами?

Коли справа доходить до кращих сонячних генераторів, Bluetti є одним з головних претендентів. Акумуляторні елементи LFP працюють у п’ять разів довше, ніж продукти основних конкурентів. Jackery та GoalZero, а їхня продукція настільки ж довговічна та проста у використанні.

Надаючи 48-60 місяців гарантії на свої флагманські продукти, Bluetti перевищує стандарти, встановлені своїми конкурентами, які майже всі пропонують лише 24 місяці гарантії. Справедливості заради, їх 500-циклова тривалість життя майже напевно закінчиться протягом цих 24 місяців регулярного використання, тому Bluetti має шанс продовжити свої гарантії і ще більше відрізнити себе від Jackery, GoalZero та інших. Ми сподіваємося, що продукти Bluetti проведуть більше часу в дикій природі і доведуть свою довговічність.

Який продукт Bluetti підходить саме вам?

Якщо ви перебуваєте в дорозі і вам потрібно забезпечити живлення невеликих приладів в умовах відсутності мережі, EB55. відмінний вибір. Якщо ви просто хочете тримати свій телефон зарядженим у дикій природі, новий EB3A. чудовий недорогий варіант.

Для тривалих подорожей та перебування в каюті AC200P забезпечує надійне зберігання енергії та вихідну потужність, яка може підтримувати комфорт в автономній каюті, особливо в парі з декількома сонячними панелями Bluetti, з’єднаними послідовно.

Для домашнього резервного копіювання ми рекомендуємо EP500 Pro, а не AC300 з розширювальними батареями, просто через форм-фактор і 5-річну гарантію. Якщо Bluetti коли-небудь збільшить гарантійний захист для своїх модульних акумуляторів, ми оновимо цю рекомендацію відповідним чином.

Підсумок: чи хороші продукти Bluetti?

Акумулятори та сонячні панелі Bluetti вигідно відрізняються від більшості інших портативних рішень на ринку. Акумулятори LFP та сонячні панелі з покриттям ETFE. це потужні та якісно виготовлені продукти, призначені для життя поза межами електромережі. Крім того, Bluetti відповідає або перевершує галузеві стандарти для портативних пристроїв, надаючи на свою продукцію гарантію від 2 до 5 років.

Одне застереження полягає в тому, що компанії всього лише кілька років, і поки що невідомо, чи витримають її акумулятори передбачуваний термін служби в 2500 циклів, і чи виявиться компанія вправною в роботі зі скаргами клієнтів, якщо вони не витримають цього терміну. Але технологія надійна, продукти виявляються популярними та улюбленими, а представники Bluetti активно залучають клієнтів через кілька каналів, включаючи групу власників. Здається, компанія робить все правильно.

Ще одне застереження полягає в тому, що сонячні панелі Bluetti не такі надійні, як справжні домашні сонячні панелі. Наприклад, вони не призначені для використання на вулиці під дощем і снігом. Якщо ви шукаєте щось, що може слугувати світильником для вашого будинку або навіть автономного будиночка, справжні дахові або наземні сонячні панелі набагато надійніші і можуть витримувати несприятливі погодні умови протягом десятиліть. І ви все ще можете використовувати резервну батарею Bluetti з добре спроектованою сонячною установкою.

найкращий, сонячний, генератор, lifepo4, домашнього

Bluetti PV120; схвалений SolarReviews та Боуї.

Незважаючи на застереження, Bluetti виробляє чудові продукти. Якщо ви шукаєте спосіб забезпечити живлення важливих пристроїв, перебуваючи в дикій природі, ми рекомендуємо вам акумулятори та сонячні панелі Bluetti.

Електрична система “зроби сам” vs. Портативний сонячний генератор. який найкраще підходить для вас?

За останні кілька років портативні сонячні генератори стали величезною і дуже конкурентною галуззю. Не так давно єдиним способом побудувати електричну систему у вашому кемпері було витратити дні та тижні на вивчення ватів, амперів, опорів або найняти когось, хто знає, щоб побудувати її для вас. Оскільки літієві батареї постійно дешевшають і все більше людей потребують зарядки пристроїв і роботи приладів на ходу, ця категорія продуктів стрімко зросла в популярності.

найкращий, сонячний, генератор, lifepo4, домашнього

Портативна літієва батарея DOMETIC (PLB40) та портативна електростанція MAXOAK (AC50)

Ці нові розробки тепер ставлять нові питання. Чи готові вони до використання в якості основної електричної системи вашого фургона? Чи не буде дорожче купити систему “все-в-одному”, ніж збирати її з частин? Які переваги та недоліки кожного рішення? У цій статті ми не будемо говорити про будь-які пристрої та прилади, такі як світло, вентилятори та холодильники, які споживають енергію. Швидше за все, вони будуть зосереджені в першу чергу на базовій інфраструктурі, необхідній для підтримки цієї системи. “Сонячний генератор”, “електростанція”, “портативний акумулятор” і “акумуляторна батарея”. це терміни, які використовуються як взаємозамінні в цій статті, оскільки багато виробників використовують їх для позначення однієї і тієї ж категорії продуктів. Гаразд, давайте перейдемо до цього.

Електрична система “зроби сам” з сонячною батареєю

Створення простої та надійної електричної системи. це найдешевший спосіб підготувати фургон до автономного живлення. Перш ніж ми виберемо, які деталі використовувати і подивимося, скільки вони коштують, нам потрібно спочатку визначитися з метою побудови цієї системи. Для того, щоб зробити справедливе порівняння з портативними сонячними генераторами “все-в-одному”, ми хочемо переконатися, що ми будуємо їх зі схожими можливостями. У цьому випадку ми будемо використовувати такі параметри для вибору наших компонентів.

Герметична свинцево-кислотна батарея 12В 100Ач AGM (Натисніть на зображення, щоб дізнатись останні ціни)

Літієвий акумулятор глибокого циклу LiFePO4 на 12 В 50 Ач

Інвертор чистої синусоїди Samlex PST-300-12 серії PST (Клацніть на зображення, щоб дізнатись останні ціни)

Монокристалічна сонячна панель HQST 100 Вт на 12 В (Клацніть зображення, щоб дізнатись останні ціни)

Контролер заряду SmartSolar MPPT від Victron з мережевими можливостями (Клацніть на зображення, щоб дізнатися останні ціни)

Зарядка акумулятора NOCO Genius 10-Amp (Натисніть на зображення, щоб дізнатись останні ціни)

Вартість базової електричної системи “зроби сам

Це основні компоненти нашої системи. Використовуючи ціну найдешевшого компонента, ви витратите близько 430 (станом на жовтень). 2020). Це не включаючи всі інші різні елементи, які вам знадобляться, такі як мідні дроти, кільцеві клеми, монтажні кронштейни, комутаційні панелі, розетки постійного струму, запобіжники, вимикачі тощо. Можна сміливо припустити, що ви витратите принаймні ще 150 на ці частини разом узяті. Це приносить загальну суму до 580.

Ще одна річ, яку слід врахувати, це те, що вам потрібно буде навчитися правильно та безпечно встановлювати ці компоненти самостійно. Це означає дізнатися все, що можна про електропроводку, електричні компоненти, протоколи безпеки тощо. Якщо вам некомфортно виконувати роботу самостійно, вам обов’язково слід подумати про те, щоб найняти ліцензованого електрика, який знає, як працювати з системами для будинків на колесах, щоб допомогти вам. Це може бути щонайменше ще 200 або більше в залежності від рівня допомоги, яка вам потрібна. Було багато випадків, коли неправильна установка електричних компонентів призводила до короткого замикання, що могло спричинити пожежу і навіть смерть. Це серйозна і важлива справа, до якої не можна ставитися легковажно.

Це означає, що зараз ми розглядаємо десь між 580 та 780, щоб встановити просту, але високоякісну електричну систему з сонячними батареями у вашому кемпері. Якщо ви вирішите використовувати більш потужну систему, ви можете очікувати, що до цієї базової системи потрібно буде додати ще 1200 доларів, причому більша частина цієї суми піде на літієву батарею більшої ємності.

Загальна кошторисна вартість базової електричної системи з сонячними панелями, яку можна зробити своїми руками

High End: 1980

(З акумулятором LiFePO4 на 100 Ач, 2 панелями по 100 Вт і деякою професійною допомогою)

Переносні сонячні генератори

Портативні сонячні генератори. це загальна назва для цих універсальних систем з живленням від акумулятора, які можна використовувати для запуску електроприладів. Взагалі кажучи, вони літій-іонні, мають виходи як постійного, так і змінного струму. Їх також можна заряджати різними способами. Від настінної розетки змінного струму, через 12-вольтовий роз’єм прикурювача вашого автомобіля або за допомогою сонячних панелей. Ми поговоримо про низку цих портативних електростанцій, виходячи з вашого бюджету та вимог до потужності. Вони будуть відрізнятися за ємністю зберігання енергії, вихідною потужністю та швидкістю заряджання. Ми почнемо з того, що я вважаю мінімумом, необхідним для роботи невеликого кемпера.

Для початківців або воїнів вихідного дня (500Wh)

Це рівень для тих, кому просто потрібно мати можливість тримати світло увімкненим і не запускати нічого надто енергоємного, наприклад, ноутбук. Ліхтарі, телефони, камери та невеликі компресорні холодильники будуть в порядку з цією системою. Це те, що я вважаю мінімально необхідним, якщо ви хочете використовувати його як основне джерело живлення.

Сонячний генератор потужністю 500 Вт-год (Натисніть на зображення, щоб дізнатись останні ціни)

Це електростанція MAXOAK 500Wh. Має всі згадані вище функції плюс кілька додаткових, як-от бездротова зарядка телефону та 45-ватний порт USB-C PD для заряджання ноутбуків, сумісних з цією технологією.

Це, ймовірно, приблизно така ж невелика система, яку ви хотіли б розглянути як основну систему для використання у вашому фургоні. З потужністю 500 Вт-год вона може працювати на освітлення, невеликий компресорний холодильник і заряджати ваші пристрої протягом дня або 2. Ось деякі важливі технічні характеристики:

 • Ємність: 500 Вт-год літій-іонний
 • Очікуваний термін служби: 500 циклів роботи до зниження потужності до 80%
 • Живлення змінного струму: 300-ватний інвертор живлення чистої синусоїди для живлення змінного струму
 • Підзарядка: 90-ватний зарядний пристрій змінного струму заряджається за 6-7 годин від розетки
 • Сумісність з сонячними батареями: Контролер заряду MPPT для підключення сонячної панелі (не входить до комплекту) потужністю до 120 Вт

Ось ще 2 популярні портативні павербанки такої ж потужності та цінового діапазону (400-700 доларів):

Goal Zero Yeti 500x (Натисніть на зображення, щоб дізнатись останні ціни)

Jackery Explorer 500 (Натисніть на зображення, щоб дізнатися останні ціни)

Для тривалих поїздок і мандрівників, які подорожують надовго (1,000-1,500 Вт-год)

Ці моделі забезпечать вам принаймні вдвічі більшу ємність, ніж попередня категорія. Ви все одно не зможете користуватися такими пристроями, як індукційна плита, фен або електрична скороварка, але ви зможете залишатися в дорозі набагато довше і заряджатися швидше з цими більшими, але дорожчими варіантами.

Jackery Explorer 1000 (Натисніть на зображення, щоб дізнатися останні ціни)

Чесно кажучи, я не знаю, чому ці компанії вирішили, що “помаранчевий колір безпеки”. це колір, який вони повинні використовувати для своєї продукції. Можливо, вони очікують, що люди будуть використовувати їх на узбіччях доріг під час поломки? Так чи інакше, цей пристрій від компанії, яка користується великою популярністю, і, ймовірно, тому, що вони дуже наполегливо просувають його за допомогою маркетингу через громадських діячів. Якщо ви слідкуєте за будь-яким із популярних фургонів життя YouTubers, ви, безумовно, бачили б їх. Можливо, саме тому вони коштують приблизно на 20% дорожче, ніж аналогічний продукт MaxOak.

Цей має вдвічі більшу потужність, ніж MaxOak AC500. Це дасть вам більше можливостей у всіх відношеннях. Більш ніж вдвічі більша потужність інвертора, вдвічі більша швидкість заряджання та вдвічі більша ціна. Це, ймовірно, більш відповідний розмір портативного павербанку для використання в якості системи “все-в-одному. Ось деякі важливі характеристики, які слід знати про Jackery Explorer 1000:

 • Ємність: 1000 Вт-год літій-іонний
 • Очікувана тривалість життя: 500 циклів до зниження ємності до 80%
 • Живлення змінного струму: 1000-ватний інвертор чистої синусоїди для живлення змінного струму
 • Підзарядка: 200-ватний зарядний пристрій змінного струму заряджається за 6-7 годин від розетки
 • Сонячна сумісність: Контролер заряду MPPT для підключення сонячної панелі (не входить до комплекту) потужністю до 200 Вт

Ось 2 інших популярних портативних павербанка з такою ж потужністю і в такому ж ціновому діапазоні (900-2000):

Bluetti AC100 (Клацніть на зображення, щоб дізнатись останні ціни)

Goal Zero Yeti 1500x (Натисніть на зображення, щоб дізнатися останні ціни)

Портативні сонячні панелі

Завдяки цим універсальним рішенням вони, як правило, мають можливість використовувати їх з портативними сонячними панелями. Кожна компанія матиме власну марку панелей, але здебільшого вони всі однакові. Сонячні панелі сьогодні є більш-менш товаром, і якщо ви виберете високоякісного виробника, ви отримаєте продукт, який повинен прослужити багато років. Ви побачите, що портативні панелі, як правило, коштують дорожче, ніж стаціонарно встановлені панелі. З тієї ж причини, що ці рішення “все-в-одному” будуть коштувати дорожче, ніж електрична система “зроби сам. Вони портативні. Вони готові до роботи з коробки. Вони не потребують монтажу, що може означати менші витрати на робочу силу з вашого боку, якщо ви не є тим, хто готовий забруднити руки або не маєте ноу-хау для встановлення.

У світі портативних сонячних панелей є кілька різних типів. Існують традиційні жорсткі панелі з металевим каркасом, які складаються у форму валізи. А ще є тонкі панелі на тканинній основі. Взагалі кажучи, тонші панелі будуть коштувати трохи дорожче через свою зручність. Жорсткі панелі більші, але вони довговічніші та дешевші.

Жорстка валіза для сонячних панелей (100-200 на 100-120 Вт)

За ціною трохи більше долара за ват, жорсткі панелі у формі валізи є найкращим рішенням. Ви можете обійтися ще дешевше, якщо побудуєте свою власну, використовуючи окремі панелі, петлі та ручки з будівельного магазину та трохи винахідливості.

120-ватна складна сонячна валіза (Клацніть на зображення, щоб дізнатись останні ціни)

Складні сонячні панелі з м’якою спинкою (150-300 на 100-120 Вт)

Ці типи панелей дуже зручні, і їх можна зберігати в менш ніж дюймовому просторі за шафою або навіть під матрацом. Але зручність має свою ціну і потенційно трохи меншу довговічність.

Портативна сонячна панель 120 Вт, що складається (Клацніть на зображення, щоб дізнатись останні ціни)

Вартість вашої повної портативної системи

Для того, щоб мати повну портативну електричну систему з сонячними панелями, ви можете розраховувати заплатити від 600 до значно більше 2000 залежно від деталей, які ви вибрали вище. Це, безумовно, не дешево, але для тих, хто не вміє або хоче побудувати повну систему з електричних компонентів, це дуже хороший варіант. З 200-ватною портативною сонячною валізою (350 станом на жовтень). 2020) в парі з Goal Zero Yeti 1500x (2,000 станом на жовтень. 2020), ви можете мати електричну систему з літієвими батареями, порівнянну за можливостями з багатьма індивідуальними фургонами.

Навіть якщо ви почали з базової системи, використовуючи 400 (станом на жовтень. 2020) MaxOak AC500 та жорстку 120-ватну сонячну валізу (140 станом на жовтень). 2020), ви отримаєте чудовий старт з досить потужною літієвою системою. Навіть якщо ви вирішите пізніше перейти на інтегровану спеціальну електричну систему, наявність портативного павербанку все одно буде дуже корисною за багатьох обставин. Уявіть, що ви можете взяти свій банк енергії, щоб піти в парк і провести день, працюючи за столом для пікніка в тіні. Це те, що ви не можете зробити з інтегрованою електричною системою.

Загальна орієнтовна вартість сонячного електрогенератора з сонячними панелями

High End: 2,350

Висновок

Як бачите, насправді немає великої різниці між використанням високоякісного електричного рішення “зроби сам” і покупкою готового до роботи сонячного портативного генератора. Все залежить від того, як ви плануєте використовувати ці системи. Якщо ви не впевнені, який з них найкраще підходить для вас, дозвольте мені поставити вам кілька запитань, які допоможуть вам зрозуміти, до якої категорії ви можете потрапити

 • Ви зараз або плануєте постійно подорожувати на своєму автофургоні?
 • Ви віддаєте перевагу заряджати батарею щодня, якщо це можливо?
 • Ви встановлюєте спеціальну проводку для освітлення, приладів та вимикачів навколо вашого кемпера?
 • Чи передбачаєте ви, що в майбутньому вам знадобиться більша ємність акумулятора?
 • Ви маєте належні електричні навички або готові заплатити тому, хто їх має?

Якщо ви відповіли “так” на будь-яке з цих питань, можливо, ви захочете піти шляхом “зроби сам. Це дасть набагато більше простору для майбутнього розширення та кастомізації. І якщо ви сказали “ні” на все це, автономний сонячний генератор може бути для вас. Майте на увазі, що хоча виробники заявляють, що літієві батареї можна розряджати до 0%, вони прослужать набагато довше, якщо більшу частину часу підтримувати рівень заряду вище 50%. Залежно від фактичного хімічного складу елементів, ви можете отримати від 500 повних циклів (літій-іонні елементи) до 5 000 повних циклів (літій-залізо-фосфатні або LiFePO4 елементи) до будь-якої помітної деградації. Навіть якщо ви вирішили використовувати портативну електростанцію, ви все одно можете розглянути можливість встановлення панелей на даху, щоб ваші літієві елементи працювали довгі роки.

Як людина, що має власну електричну систему, я все ще вважаю ці портативні електростанції досить корисними в якості альтернативного джерела живлення. Ми використовуємо один з них вже більше року, і я постійно знаходжу для нього нові чудові способи застосування в нашому багаторічному житті в дорозі.

Сподіваюся, це допоможе вам у процесі побудови вашого автономного фургона для кемперів. Ця публікація не є універсальним джерелом усіх знань, які вам знадобляться для прийняття остаточного рішення, але повинна допомогти вам направити вас у правильному напрямку.

Залишити відповідь