Порівняйте ціни та відгуки постачальників сонячної енергії поблизу вас в Інтернеті. Сонячна електростанція Tesla

Причини, чому ви НЕ повинні купувати сонячний дах Tesla

пора, ціни, сонячної, енергії, інтернеті

Ми знаємо, що Tesla звучить як найсучасніша високотехнологічна компанія на планеті, але здається, що генеральному директору Ілону Маску варто було б трохи менше зосереджуватися на тому, щоб дістатися до Марса, і трохи більше. на поліпшенні обслуговування клієнтів своєї компанії тут, на Землі.

Навіть сам Маск сказав, що Tesla зробила кілька “значних помилок”, коли справа дійшла до сонячного даху (також відомого як сонячна черепиця Tesla). Виглядає круто, звучить круто, але для більшості домовласників це не є практичним рішенням для встановлення.

Буває дуже важко визначити, чи є сонячний дах Tesla вигідною інвестицією, чи ні. Навіть у тих випадках, коли за ціною вона наближається до аналогічних установок, власникам будинків доводиться йти на занадто багато компромісів, коли вони обирають сонячний дах Tesla, які, на нашу думку, не варті того.

Перевірте вартість переходу на сонячну енергію у вашому регіоні

Це дорого

Найбільший недолік сонячного даху Tesla. це ціна. Якщо ви не плануєте повну заміну даху та встановлення сонячних панелей, сонячний дах не має абсолютно ніякого фінансового сенсу.

Навіть якщо ви шукаєте сонячну енергію і новий дах, ви, ймовірно, можете отримати звичайну заміну даху і систему зберігання сонячної енергії за меншу суму, ніж якщо б ви вибрали сонячний дах Tesla.

Сонячний дах Tesla використовує два типи черепиці для заміни вашого існуючого даху. Активна сонячна черепиця, яка містить фотоелектричні сонячні елементи і виробляє електроенергію для вашого будинку, та неактивна черепиця, яка виглядає як фотоелектрична черепиця, але не виробляє електроенергію.

Технічно кажучи, 1.80 доларів за ват. ціна сонячного даху дешевше, ніж середня вартість сонячної енергії, але це частково тому, що Tesla є такою великою компанією, що вони можуть дозволити собі понести деякі збитки на своїй ціні, і тому, що вони, ймовірно, включили деякі витрати на матеріали та робочу силу в ціну своїх покрівельних матеріалів, щоб зробити сонячну енергію дешевшою.

Їх покрівельні матеріали коштують від 15.30 і 21.27 за квадратний фут, залежно від складності вашого даху. Традиційна заміна покрівлі на бітумну черепицю коштуватиме десь від 4.00 і 10.00 за квадратний фут.

Ви можете дізнатися більше про різницю у вартості сонячного даху Tesla та звичайних сонячних установок у нашій поглибленій статті “Повний посібник з сонячного даху Tesla”.

Подивіться, скільки місцеві інсталятори беруть за сонячні панелі на даху

Ви не маєте ніякого контролю над дизайном

Коли справа доходить до сонячної енергетики, Tesla використовує універсальний підхід. Хоча це дозволяє їм скоротити деякі витрати, це відбувається за рахунок домовласників.

З одного боку, ви не можете впливати на те, як спроектована ваша сонячна система. Це не така велика проблема з сонячним дахом у порівнянні зі звичайною сонячною енергетичною системою, тому що вам не потрібно турбуватися про естетику, коли ви розміщуєте сонячну черепицю.

Але, скажімо, для того, щоб знизити витрати на установку, ви, можливо, не захочете, щоб розмір системи покривав всі ваші рахунки за електроенергію. Або, можливо, ви хочете, щоб батареї Powerwall були встановлені на східній стороні вашого будинку, а не на західній, де знаходиться ваш внутрішній дворик. Ви насправді не можете вибирати, це робить Tesla.

Насправді, деякі домовласники навіть повідомляли, що Tesla стягувала з них 2 000 доларів за те, що вони просили внести зміни до їхніх проектних планів. Однак, здається, це залежить від кожного домовласника, оскільки деякі з них не повідомляли про те, що до них застосовується однакова плата.

Це неефективно

Компанія Tesla не опублікувала жодних офіційних технічних характеристик своїх сонячних черепиць, що саме по собі є тривожним сигналом. Але з того, що поширюється в Інтернеті, здається, що вони мають ефективність близько 18%, що відповідає традиційним сонячним панелям.

Незважаючи на те, що вони мають аналогічні показники ефективності, як і звичайні сонячні панелі, вони не працюють так добре, оскільки вони прикріплені врівень з дахом. Звичайні сонячні панелі монтуються на стелажах і можуть бути встановлені під ідеальним кутом, щоб максимізувати виробництво сонячної енергії.

Сонячна черепиця просто прилягає до вашого даху, тому кут нахилу визначений заздалегідь і не може бути відрегульований. Це означає, що вам, швидше за все, знадобиться система сонячної черепиці більшого розміру, щоб покрити ваші рахунки за електроенергію, ніж якби ви встановили систему сонячних панелей, що, в свою чергу, змушує вас витрачати більше.

Наприклад, вам потрібно буде встановити 8.Сонячна дахова система Tesla потужністю 18 кВт покриває 200 рахунків за електроенергію в Каліфорнії. Вам знадобиться лише близько 5.71 кВт традиційних сонячних панелей для усунення цього ж рахунку.

Ви не можете додати більше сонячної енергії в майбутньому

Якщо ви встановили сонячний дах і зрозуміли, що вам потрібно більше сонячної черепиці, щоб задовольнити свої енергетичні потреби, вам не пощастило.

Tesla не буде збільшувати розмір вашої сонячної дахової системи. що ви отримуєте, те й маєте. З традиційними сонячними панелями ви можете додати більше панелей, якщо вам потрібно більше, за умови, що у вас є місце на даху.

Це Тесла

Tesla сумно відома тим, що має погане довгострокове обслуговування клієнтів, коли справа доходить до її сонячного відділу. Люди тижнями чекали відповіді від представників сервісних служб, коли у них виникали питання або проблеми з установкою сонячних панелей на даху. Звичайно, це не завжди так, але, виходячи з того, що ми бачили, здається, що це більш поширене явище, ніж ні.

Справа не тільки в обслуговуванні клієнтів компанії, але і в тому, що вся сонячна система ненадійна. Ми вже згадували, що вони не надають технічні характеристики своїх сонячних панелей, і відсутність прозорості, чесно кажучи, викликає занепокоєння.

Не кажучи вже про те, що Tesla заявляла про нові продукти для сонячних дахів (наприклад, глиняну версію черепиці, яка повинна була стати доступною ще в 2017 році), але так і не доставила їх.

Tesla також постійно змінює структуру цін на сонячні дахи, що ускладнює розуміння того, за що ви насправді платите і за якою ставкою. Хоча зміна не є великою проблемою, ми підвели риску, коли компанія підвищила ціни для домовласників, які вже підписали контракти.

Так, ви не помилилися. Домовласники, які вже підписали контракти на встановлення сонячних дахів, отримали повідомлення про те, що вони будуть змінені, а в деяких випадках вартість зросла більш ніж на 75% від початкової договірної ціни. Через п’ять місяців і колективний позов Tesla нарешті погодилася дотримуватися початкової контрактної ціни для проектів сонячних дахів, але це залишило у нас кислий присмак у роті.

Як перейти на сонячну черепицю. без Тесли

Перехід на сонячну енергію з Tesla дуже спокусливий. Їх сонячний дах виглядає приголомшливо, а сонячні панелі коштують набагато дешевше, ніж у більшості інших компаній, що займаються сонячною енергетикою. Але коли ви погоджуєтеся на таку низьку (початкову) ціну, ви йдете на компроміс з такими речами, як якість монтажу, обслуговування клієнтів і свобода дизайну.

У SolarReviews ми настійно рекомендуємо переходити на сонячну енергію з авторитетною місцевою компанією, що займається установкою сонячних батарей, коли ви хочете перейти на сонячну енергію, навіть якщо це трохи дорожче, ніж Tesla. Ці компанії знайдуть час, щоб зрозуміти вашу унікальну ситуацію та знайти рішення, адаптовані до ваших потреб під час процесу встановлення. І ви можете бути впевнені, що в майбутньому вони прикриють вашу спину.

Ви можете розпочати свій перехід на сонячну енергію, скориставшись нашим сучасним калькулятором сонячних панелей, який надасть вам точні розрахунки економії сонячної енергії та її виробництва для вашого будинку.

Сонячна черепиця для вашого даху [фактичні дані]

пора, ціни, сонячної, енергії, інтернеті

Сонячна черепиця є найкращою заміною традиційним сонячним панелям. Хоча сонячна черепиця існує вже деякий час, її популярність зросла лише тоді, коли Ілон Маск оголосив про свій власний сонячний дах Tesla. Завдяки конкурентоспроможній ціні, витонченому дизайну та безпрецедентній функціональності, сонячні покрівлі є найкращою інвестицією для тих, хто не хоче йти на компроміс із зовнішнім виглядом свого даху та естетикою нерухомості.

Що таке сонячна черепиця для даху?

Сонячна черепиця. це черепиця з вбудованими сонячними елементами. Таким чином, фотоелектрична черепиця може повністю замінити ваш дах і виглядає набагато краще, ніж стандартні сонячні панелі, додані до даху. Прихильники технології також стверджують, що черепиця довговічніша, ніж традиційні сонячні панелі, і що вона надає багатофункціональність поверхні, яка інакше була б марною: виробляти електроенергію і залишатися захищеною від стихії тепер йдуть рука об руку.

Як ще один продукт на ринку сонячної енергетики, сонячна черепиця може допомогти впровадити поновлювані джерела енергії в повсякденне життя і сприяти пом’якшенню наслідків зміни клімату. Виготовлені зі звичайних покрівельних матеріалів, з додатковим сонячним елементом у кожній черепиці, вони є чудовою заміною інтегрованим у будівлю фотоелектричним системам. рішенням, яке багатьом не подобається. Нове покоління сонячної черепиці може покрити весь дах і надати йому однорідний, витончений дизайн, який ви захочете бачити, а не ховати від нього.

При виборі сонячної черепиці слід враховувати кілька факторів. Все це важливо для визначення того, як буде виглядати ваш дах, яку марку ви будете використовувати, скільки енергії ви отримаєте, і, нарешті, якою буде вартість. Фактори, які слід враховувати при виборі сонячної черепиці для вашого будинку, включають в себе наступні:

Термін служби

Термін служби сонячної черепиці становить близько 25-30 років. Це означає, що ваша черепиця буде генерувати електроенергію протягом наступних двох-трьох десятиліть після встановлення. За цей час ваша черепиця буде виробляти енергію, якої вистачить, щоб окупити її, тим більше, що ваші витрати на електроенергію будуть майже зведені до нуля. Звичайна черепиця не може цього зробити.

Розмір

Що стосується розміру вашої сонячної батареї з черепиці, то можна помітити, що розмір може стосуватися як розміру окремих черепиць, так і розміру всієї сонячної батареї в цілому. У першому випадку найважливішим фактором є вибір черепиці, яка, на вашу думку, буде найкраще поєднуватися з існуючою черепицею. У другому випадку розмір вашої сонячної системи також важливий, оскільки вона повинна бути достатньо великою, щоб виробляти всю енергію, необхідну вашій родині, особливо в найближчі роки. Можливо, вам знадобиться експерт, який допоможе вам з розрахунками.

Кількість черепиці на даху також важлива. Тут потрібно розуміти, що кожна черепиця виробляє лише обмежену кількість енергії. Це означає, що вам потрібно розділити ваші загальні енергетичні потреби на вихід постійного струму моделі черепиці, яку ви хочете придбати. Оскільки більшість черепиці може виробляти від 35 до 80 Вт за штуку, вам знадобиться досить багато, щоб покрити ваші потреби.

Майте на увазі, що загальна вартість вашої установки та середня вартість квадратного метра. буде залежати від співвідношення між активними та неактивними черепицями. Наприклад, сонячна черепиця Tesla поставляється як з активними, так і з неактивними елементами. Однак їх співвідношення визначається вашими енергетичними потребами та розміром даху.

Матеріал

Матеріал, з якого виготовлена черепиця, також має велике значення для її зовнішнього вигляду та продуктивності. Як правило, основою для бітумної черепиці є асфальт, бетон або метал. Сонячний елемент всередині може бути полікристалічним або монокристалічним. В якості альтернативи можна також знайти тонкоплівкові сонячні елементи. Монокристалічна черепиця має найвищу ефективність, тоді як тонкоплівкова технологія пропонує найнижчу можливу вихідну потужність.

Виробництво енергії

Різні матеріали означають різну ефективність, що, в свою чергу, означає різницю в потужності генерації енергії. З сонячною черепицею, як правило, можна очікувати потужність генерації енергії між 35-80 Вт на черепицю, що є чудовим показником, враховуючи її вартість та необхідну вам кількість. Завжди беріть до уваги всі ці фактори, перш ніж зробити покупку.

Як працює сонячна черепиця?

Сонячна черепиця існує вже давно. Вони з’явилися на ринку, тому що багато людей скаржилися, що традиційні фотоелектричні панелі просто недостатньо добре виглядають на їхніх дахах. З появою полікристалічних кремнієвих сонячних елементів і тонкоплівкових сонячних панелей ринок нарешті був готовий до сонячної черепиці та її виробництва. Тонкоплівкові сонячні елементи недорогі у виробництві, але оскільки технологія все ще нова, вартість сонячної черепиці все ще відносно висока.

Сонячна черепиця встановлюється як звичайна черепиця: вона здебільшого прикручується або прибивається цвяхами. Після цього вони з’єднуються послідовно або паралельно і підключаються до вашого сонячного інвертора та сонячної батареї. Після того, як все підключено, вони діють як звичайні сонячні панелі, виробляючи електроенергію під впливом прямих сонячних променів.

Однією з найбільших переваг сонячної черепиці є те, що вона виробляє сонячну енергію і діє як традиційний покрівельний матеріал. Ви можете використовувати відновлювану енергію у своєму будинку і робити це з високою ефективністю перетворення: деякі сонячні черепиці використовують монокристалічну технологію, що забезпечує ефективність перетворення близько 20%.

Типи сонячних дахів

З часом, коли сонячна черепиця стала більш популярною, почали з’являтися інші типи сонячних продуктів. Сонячна черепиця або сонячні дахи стали такими популярними, тому що вони вже включали в себе вартість заміни даху і зменшували необхідність шукати двох окремих підрядників: одного для заміни даху, а іншого. для встановлення фотоелектричних панелей. З цієї причини на ринку сонячних батарей з’явилися два нових продукти:

Інтегрована сонячна металева покрівля

Інтегрована сонячна металева покрівля. це тип багатошарової металевої покрівлі, яка складається зі скляного покриття, кольору та монокристалічного шару. Електропроводка та всі інші електричні компоненти заховані під металом для чистоти вигляду. Вся система розміщена на вентильованій стелажній системі, що підвищує її ефективність і вихідну потужність.

Покрівля з блокуванням сонячних панелей

У відповідь на постійне зростання кількості сонячних дахів, компанії GAF та Suntegra представили покрівельне покриття для сонячних панелей, що з’єднуються між собою. Цей вид покрівлі допомагає уникнути вартості сонячної черепиці та всіх додаткових робіт, що супроводжують сонячну черепицю. Така система проста в установці, конкурентоспроможна за ціною і є хорошим компромісом в естетичному сенсі, особливо між регулярно встановленими сонячними панелями та інтегрованою системою, що блокується.

Сонячний дах: Середні витрати на встановлення

Щохвилини в США продається сонячна черепиця вартістю в тисячі доларів. Але яка вартість установки на даху для вас? Відповідь на питання, скільки грошей ви повинні викласти за сонячну черепицю на даху, залежить від наступних факторів:

 • Вік і стан вашого даху,
 • Орієнтація та нахил даху,
 • Середня ізоляція у вашій місцевості (в годинах/рік),
 • Середнє сонячне випромінювання у вашому регіоні (у Вт/м2),
 • Ваші енергетичні звички та потреби,
 • Будь-які майбутні плани щодо впровадження нових пристроїв, що працюють на електроенергії.

Всі ці фактори будуть суттєво впливати на вартість сонячної черепиці та даху в кожному конкретному випадку. Ці фактори, особливо ваші потреби в енергії (в середньому щомісяця), визначатимуть кількість сонячної черепиці або інтегрованих сонячних панелей, які вам знадобляться, а також тип сонячної черепиці, який вам знадобиться. Таким чином, дах з сонячної черепиці може коштувати від 15 000 до 20 000, з додатковими витратами, якщо вам потрібен новий дах.

Бренди сонячних дахів

Оскільки дахи з сонячної черепиці довели свою надійність, економічність та естетичність, все більше домовласників хотіли встановити їх на своїх нових будинках. Збільшення попиту призвело до зростання і зробило бізнес на сонячних дахах більш прибутковим. З цієї причини багато компаній пропонують ту чи іншу форму сонячних дахів. Сонячна черепиця Tesla відкрила шлях до нової галузі.

Тесла

Хоча сонячна черепиця відома вже кілька років, саме сонячна черепиця Tesla Solar Shingle привернула до неї повну увагу ринку. Компанія Tesla обіцяє, що за сонячний дах Tesla ви заплатите приблизно таку ж ціну, як за стандартний дах і сонячні панелі разом узяті. Насправді, Tesla здебільшого відповідає своїм обіцянкам, оскільки вони підходять до кожного даху індивідуально.

У більшості випадків, залежно від розміру вашого будинку та енергетичних потреб, ваш сонячний дах Tesla буде складатися як з активних сонячних плиток, так і з неактивних сонячних плиток. Такий підхід дає Tesla більше шансів створити ідеальний сонячний дах для вас, а також обмежити витрати. Однак, стоячи на 13.50 доларів за квадратний фут неактивної сонячної черепиці, сонячний дах Tesla все ще набагато дорожчий, ніж стандартна асфальтована черепиця, з постійним коефіцієнтом близько 3.50-5.50 за квадратний фут.

Дах Luma Solar

Покрівля Luma Solar, з іншого боку, поставляється з більшою сонячною потужністю. кожна з її сонячних плиток має потужність 80 Вт. Черепиця сонячних панелей, яку вони розміщують, також має неактивну черепицю, так що ви можете мати однорідний вигляд і відчуття вашого сонячного даху без будь-яких компромісів. Неактивна установка сонячної черепиці також коштує дешевше, оскільки вони дешевші у виробництві. Таким чином, ви утримуєте витрати на прийнятному рівні: Рішення Luma Solar Shingle коштує близько 4.50 за ват потужності постійного струму.

CertainTeed Apollo II

CertainTeed пропонує два сонячних продукти для часткової або повної заміни даху. Компанія пропонує черепицю Apollo II Shingles та черепицю Apollo II. Обидва варіанти оснащені монокристалічними сонячними елементами і, безсумнівно, добре впишуться у ваш існуючий дах. Оскільки вони є монокристалічними сонячними елементами, ці два продукти мають високі рівні ефективності та порівнянні за своїми характеристиками з сонячним дахом Tesla.

Suntegra

Suntegra також пропонує своїм клієнтам дві лінійки продуктів: сонячну черепицю та сонячну черепицю. Їх сонячна черепиця поставляється з наступними показниками вихідної потужності:

Виготовлені з високоякісного, міцного матеріалу, який за своєю довговічністю можна порівняти з бітумною черепицею. На відміну від традиційної сонячної панелі, вони не мають чорнуватого відтінку, який має більшість сонячних черепиць. На відміну від більшості сонячних панелей, вони досить дорогі, оскільки їх ціна починається від 3.80 за ват потужності постійного струму.

З іншого боку, сонячна черепиця Suntegra має більш високий ціновий діапазон: 6.16. 6.57 за ват потужності постійного струму. Вони мають дещо нижчу ефективність та вихідну потужність: 64 і 70 Вт. Якщо ви все ж вирішите встановити сонячну черепицю тієї ж компанії, ви отримаєте більше сонячної енергії для житлових будинків з тієї ж площі поверхні даху.

GAF Materials Corporation

GAF в даний час є одним з найбільших виробників покрівельних матеріалів в США. Нещодавно компанія представила власну лінійку рішень для сонячної черепиці, яка повинна покрити весь дах сонячними батареями. Частина сонячної черепиці виготовляється з асфальту, тому її монтаж схожий на монтаж традиційної асфальтової черепиці. вона прибивається до основної конструкції.

Повна заміна даху на сонячну черепицю GAF може коштувати близько 30 000 доларів для стандартного даху в США. Кожна плитка сертифікована на 45 Вт вихідної потужності, що дає вам більш ніж достатньо електроенергії для середньостатистичного будинку в США.

Сонячна покрівля Forward

Компанія Forward Solar Roofing запропонувала рішення для інтегрованої сонячної металевої покрівлі. Таким чином, компанія може запропонувати активну сонячну черепицю (або сонячну покрівлю), яка коштує близько 50% за квадратний фут у порівнянні з сонячним дахом Tesla. Оскільки сонячна черепиця коштує чималих грошей, повний сонячний дах може бути досить дорогим. Сонячна покрівля Форвард дозволяє уникнути цих витрат і заощадити ваші гроші.

Монтаж Обслуговування

Сонячна черепиця дуже схожа на вашу стандартну покрівельну черепицю. випадковий дощ зробить більшу частину очищення та обслуговування за вас. Проте, якщо ви живете в місцевості з великою кількістю дерев або навіть в місцевості з рясними снігопадами, можливо, ви захочете витратити деякий час на очищення черепиці від усього, що може затінювати її, особливо в осінньо-зимовий період року.

Крім того, існує дуже мало технічного обслуговування. Зазвичай рекомендується, щоб електрик відвідував об’єкт раз на рік і перевіряв проводку і сонячні батареї (якщо вони у вас є), але насправді роботи, які потрібно виконати після встановлення нового даху, дуже мало.

Порівняння витрат між сонячною черепицею та традиційною покрівлею

Багато домовласників не хочуть встановлювати традиційні сонячні панелі, оскільки сонячна черепиця виглядає набагато краще. Створені для того, щоб нагадувати звичайні покрівельні матеріали, вони є правильним вибором для всіх, хто може собі їх дозволити. Вартість, зокрема, є найбільшою проблемою, оскільки сонячна черепиця навіть дорожча за звичайні сонячні панелі.

З цієї причини рекомендується розглядати сонячну черепицю тільки на нових об’єктах або якщо ви вже плануєте заміну всього даху. Це дасть вам унікальну можливість дослідити різні варіанти та бренди сонячної покрівлі, доступні на ринку. Оскільки на ринку з’являється все більше виробників сонячної черепиці, традиційні покрівельні матеріали, ймовірно, будуть відставати у виробничих лініях, залишаючи місце для технологій наступного покоління.

Порівняння вартості сонячної черепиці та звичайних сонячних панелей

Перш ніж порівнювати сонячну черепицю і панелі, важливо відзначити, що, хоча вони виконують одну і ту ж функцію, вони є різними продуктами. Сонячна черепиця вважається продуктом більш високого класу і призначена для:

 • Домовласники, які хочуть зберегти естетичний вигляд свого будинку,
 • Домовласникам, які хочуть отримати більш гладкий і довговічний продукт, який прослужить десятиліттями,
 • Домовласники, які хочуть замінити дах і встановити панелі. сонячна черепиця знижує витрати на робочу силу і економить час.

Маючи це на увазі, ми можемо порівняти ціни. Сонячна черепиця коштуватиме від 15 000 до 20 000 доларів для середньостатистичного американського будинку. Середня установка сонячних панелей коштуватиме близько 16 000 доларів для середнього будинку в США. Це ставить їх у майже однаковий ціновий діапазон, залежно від бренду та розміру системи.

Однак, якщо вам потрібно замінити дах і отримати доступ до сонячної енергії, то черепиця є набагато кращим варіантом. Не забувайте, що установки сонячних панелей вимагають хорошого і міцного даху. Заміна даху обійдеться в тисячі доларів. З сонячною черепицею витрати поглинаються, оскільки вам не потрібно доплачувати за черепицю/гонт, як у випадку зі стандартним дахом.

Ще одним важливим аспектом, який слід враховувати, є виробник. Наприклад, сонячна черепиця Tesla часто коштує в кілька разів дорожче, ніж у інших виробників. Це тому, що сонячна черепиця Tesla вважається продуктом преміум-класу, і навіть існує довгий список очікування для тих, хто хотів би її встановити. Однак, в обох випадках ви можете розраховувати на податкові кредити та інші пільги на сонячну енергію.

Переваги сонячної черепиці для даху

Як і будь-який інший сонячний продукт, сонячна черепиця має багато переваг. Можливість самостійно виробляти сонячну енергію з даху власного будинку, не погіршуючи при цьому зовнішній вигляд вашої нерухомості, є достатньо високою перевагою для багатьох американських домовласників, щоб вибрати цей продукт. До основних переваг сонячної черепиці відносяться:

 • Зменшення вуглецевого сліду,
 • Економія на рахунках за електроенергію,
 • Можливість подати заявку на податкові пільги (відповідно до Федерального ITC) та знижки на сонячну енергію,
 • Збереження або поліпшення зовнішнього вигляду вашого будинку і даху.

Недоліки сонячної черепиці

Однак більшість сонячних черепиць мають і свої недоліки. Сонячна черепиця є відносно новим продуктом на ринку. Вони все ще вважаються продуктом високого класу, розкішшю, яка коштує значну суму грошей. Оскільки сонячна промисловість продовжує випускати нові сонячні енергетичні системи та дешевшу сонячну черепицю, можна очікувати, що їх буде все більше на дахах по всій території США. До основних недоліків сонячної черепиці відносяться:

 • Дуже висока початкова ціна за квадратний фут і проект. оскільки більшість сонячних черепиць потрібно монтувати на нову конструкцію (щоб забезпечити безпеку і довговічність на довгі роки), вам також може знадобитися повна заміна даху,
 • Сонячна покрівля має обмежену кількість стилів. На відміну від традиційної черепиці, сонячна черепиця містить кремнієві сонячні елементи. Це рішення для сонячної енергії, з цієї причини, повинно мати поверхню, яка може взаємодіяти з сонячним світлом. що дає вам обмежену кількість кольорів та візерунків,
 • Сонячна черепиця схожа на сонячні панелі. вона потребує впливу прямих сонячних променів, завжди під певним кутом, який повинен допомогти генерувати найбільшу кількість електроенергії. Ці тонкоплівкові сонячні елементи повинні бути звернені на південь. якщо дах вашого будинку не виходить на південь, встановлення сонячної черепиці може бути недоцільним, оскільки сонячні панелі будуть давати максимальний вихід енергії, якщо вони будуть нахилені або переорієнтовані. Цього не можна сказати про сонячну черепицю, оскільки її потрібно укладати рівно на поверхню даху.

Чи включають сонячні дахи в програму сонячних пільг та податкових кредитів?

Так, ваш сонячний дах з бітумної черепиці включений в програму сонячних пільг та податкових кредитів. Оскільки цей тип даху може виробляти відновлювану енергію, він має право на більшість державних і федеральних сонячних стимулів і податків. Ви повинні подати заявку на федеральний податковий кредит на сонячні інвестиції, державні сонячні стимули, а також державні та комунальні знижки. Федеральний ITC повертає близько 22% вартості інвестицій, в той час як знижки та стимули можуть повернути до 1 вата потужності постійного струму.

Поширені запитання

Чи продаються будинки з сонячними батареями швидше?

Так, будинки з сонячними батареями продаються швидше. Багато нових власників будинків є екологічно свідомими людьми, які знають, що сонячний дах збільшує вартість нерухомості без збільшення податків на нерухомість. Крім того, свобода відсутності або дуже низьких рахунків за електроенергію є привабливою для багатьох. Якщо ви думаєте про встановлення сонячних панелей на існуючому даху перед продажем, це може бути хорошим варіантом, оскільки кожен кВт сонячної потужності, встановлений на даху, збільшує вартість вашої нерухомості приблизно на 6 000.

Чи варті сонячні дахи того?

Так, сонячні дахи того варті. Більшість сонячних дахів (наприклад, сонячний дах Tesla) за вартістю можна порівняти зі звичайним дахом з встановленими сонячними панелями. Сонячний дах Tesla також має перевагу уніфікованого вигляду даху, оскільки не всім подобається вигляд сонячних панелей на існуючому даху. Найкраще, що ви можете зробити, щоб переконатися, що у вас є сонячний дах. це почати планувати його до того, як ваш будинок буде побудований, щоб гарантувати, що все обладнання може бути встановлене відразу, без затримок.

В який час доби сонячні панелі найбільш ефективні?

Сонячні панелі та сонячна черепиця найбільш ефективні під час сонячного полудня. близько 14:00 влітку в Північній півкулі. Ви побачите найбільше чистого виробництва сонячної енергії від ваших сонячних панелей або сонячної черепиці на даху між 10 ранку і 4 вечора, оскільки це час, коли Сонце знаходиться в найвищому положенні на небі. Крім часу, є й інші фактори, які можуть впливати на ефективність ваших сонячних панелей, такі як орієнтація, затінення, довгота та широта, а також пора року.

Чи працюють сонячні панелі під час дощу?

Оскільки під час дощу небо здебільшого затягнуте хмарами, ваші сонячні панелі не працюватимуть. Це особливо актуально для темних, похмурих днів з густими хмарами на небі. Однак ваші сонячні панелі все ще можуть виробляти певну кількість електроенергії у випадку злегка затягнутого хмарами неба. Найбільша перевага поєднання дощу та сонячних панелей полягає в тому, що ваша сонячна система буде вільною від пилу після дощу і зможе виробляти набагато більше електроенергії, ніж раніше.

Висновок

Сонячна черепиця вважається наступним поколінням сонячних панелей. Відносно дешева та ідеальна для тих, хто хоче оновити свою власність та змінити дах, сонячна черепиця є джерелом енергії майбутнього. Оскільки вони виробляють безкоштовну електроенергію і мають право на податкові пільги, ви також можете розраховувати на значну економію на рахунках за електроенергію. Зараз саме час зробити вибір між традиційними сонячними панелями та сонячною черепицею.

Що таке сонячний дах Tesla, як він працює і скільки коштує?

Чи є сонячний дах Tesla кращим за звичайний масив сонячних панелей??

пора, ціни, сонячної, енергії, інтернеті

Такі читачі, як ви, допомагають підтримувати MUO. Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Читати

Вперше сонячний дах Tesla був анонсований у 2016 році генеральним директором Ілоном Маском. Це покрівельна система, яка складається зі скляної черепиці, в яку вбудовані фотоелектричні елементи, що використовуються для виробництва електроенергії з енергії, випромінюваної сонцем.

Завдяки своєму витонченому дизайну, ця система є естетично привабливою і водночас ефективною, не порушуючи при цьому естетичної цілісності вашого будинку. З додатковими продуктами, які можуть підвищити ефективність сонячного даху, ось все, що вам потрібно знати про сонячний дах Tesla.

Як виглядає сонячний дах Tesla?

пора, ціни, сонячної, енергії, інтернеті

Однією з головних переваг сонячного даху Tesla є те, що він практично не відрізняється від традиційних покрівельних плиток і черепиці, які вже присутні на багатьох будинках. На відміну від традиційних сонячних панелей, які зазвичай монтуються на даху, сонячна черепиця Tesla виглядає як звичайна черепиця або черепиця.

Завдяки тому, що сонячна батарея плавно вбудовується в дах, домовласники можуть використовувати енергію сонця, зберігаючи при цьому естетичний вигляд свого будинку. З іншого боку, власники традиційних сонячних панелей трохи жертвують зовнішнім виглядом своїх будинків, оскільки вони виступають за межі існуючої лінії даху.

Як працює сонячний дах Tesla?

пора, ціни, сонячної, енергії, інтернеті

Сонячний дах Tesla функціонує не інакше, ніж традиційна сонячна панель, хоча працює порівняно ефективніше, ніж будь-яка традиційна сонячна панель. Крім того, черепиця є надзвичайно міцною та довговічною, завдяки конструкції скляної черепиці, виготовленої із загартованого скла. Завдяки високій стійкості матеріалу до розтріскування і розбивання, загартоване скло зазвичай використовується для захисту екранів мобільних телефонів.

Крім того, фотоелектричні елементи спроектовані таким чином, щоб витримувати навіть найекстремальніші погодні умови, такі як град, сильний вітер і перепади температур. Це вкрай важливо для тих, хто живе в регіонах з різними типами клімату. Найкраще те, що на кожну плитку надається 25-річна гарантія, що підтверджує її довговічність.

Відстежувати регенерацію та використання так само просто, як і навігацію в додатку Tesla. Навігація через додаток Tesla дозволяє відстежувати регенерацію та використання вашого домогосподарства, надаючи вам повний контроль і миттєво сповіщаючи вас про будь-які збої в роботі.

Чи потрібен вам Powerwall від Tesla для використання сонячного даху?

пора, ціни, сонячної, енергії, інтернеті

Сонячний дах Tesla є самостійним продуктом, але в поєднанні з правильними продуктами він стає силою, з якою слід рахуватися. У той час як сонячний дах відповідає за процес регенерації, Powerwall від Tesla відповідає за аспект зберігання сонячної системи. Таким чином, кожна покупка Solar Roof також включає в себе Powerwall від Tesla, щоб повністю використати переваги системи.

Powerwall від Tesla. це інтегрована система акумуляторів, яка зберігає сонячну енергію у вашому домогосподарстві для резервного захисту в разі відключення електроенергії. Оскільки Powerwall має інтегрований сонячний інвертор, як тільки система виявить порушення в електропостачанні, вона автоматично ввімкнеться, щоб підтримувати роботу ваших приладів. Це відрізняється від сонячного інвертора Tesla, який служить проміжною ланкою для енергії, отриманої через ваш дах при використанні традиційних сонячних панелей.

Обидві доступні моделі Powerwall (Powerwall 2 Powerwall) мають енергетичну потужність 12.5 кВт-год, що сильно залежить від того, скільки сонячної енергії можна отримати. Як і очікувалося, зимові місяці та похмурі дні є найменш ефективними, і навпаки. На піку своєї ефективності один блок Powerwall може забезпечувати електроенергією ваш будинок протягом 2 років.5 днів. Кілька блоків Powerwall можна об’єднати для отримання більшої резервної потужності, хоча в більшості випадків достатньо двох блоків.

Наскільки ефективний сонячний дах Tesla?

Енергоефективність Tesla Solar Roof. це те, що дійсно відрізняє їх від інших пристроїв, доступних на ринку. Фотоелектричні елементи на борту можуть перетворювати сонячне світло в електрику з коефіцієнтом корисної дії до 22%, що значно вище, ніж типовий коефіцієнт корисної дії традиційних сонячних панелей, який становить 15%.

Кожна сонячна батарея має потужність приблизно 72 Вт, і завдяки своїй невеликій конструкції їх потрібно не так багато, щоб повторити регенеративну здатність традиційної сонячної панелі. В результаті, власники будинків можуть виробляти більше електроенергії з меншою кількістю сонячних батарей, що може допомогти знизити загальну вартість продукту. Крім того, власники будинків, які використовують сонячну енергію, мають право на 30% податковий кредит на сонячну енергію, що ефективно збільшує грошову вартість їхніх будинків!

Сонячний дах Tesla: Все, що потрібно знати

пора, ціни, сонячної, енергії, інтернеті

Tesla почала приймати попередні замовлення на сонячний дах.

Через шість місяців після анонсу екологічно чистого продукту автовиробник нарешті поділився всіма подробицями про Solar Roof, включаючи те, як працюють сонячні плитки на даху, скільки вони коштують і що включає в себе досвід використання Solar Roof. Отже, ми зібрали всю цю інформацію і пояснили її нижче, сподіваючись допомогти вам вирішити, чи є це ідеальною домашньою сонячною установкою для вас.

пора, ціни, сонячної, енергії, інтернеті

Що таке сонячний дах Tesla?

Встановлення сонячної панелі на даху. це чудовий спосіб генерувати безкоштовну, екологічно чисту енергію для вашого будинку, але є один суттєвий недолік: Це часто непривабливо. Однак останній продукт Tesla, сонячний дах, був би схвалений усіма і кожним. Вона покриває весь дах будинку, але ви цього не помітите, тому що кожна плитка. це маленька сонячна панель. Вони виготовлені із загартованого скла з сонячним елементом, що міститься всередині.

Tesla Solar Roof була анонсована під час спеціального заходу Tesla в жовтні минулого року. Нагадаємо, що Tesla придбала Solar City минулого року. Це компанія з Сан-Матео, Каліфорнія, яка надає енергетичні послуги, такі як проектування, фінансування та встановлення сонячних енергетичних систем. Маск став співзасновником SolarCity. Ви можете прочитати більше про SolarCity і про те, чому Tesla придбала цю компанію в.lint’s guide тут.

пора, ціни, сонячної, енергії, інтернеті

Інтегрований Powerwall

Сонячний дах перетворює сонячне світло в електрику, очевидно. Але з інтегрованим акумулятором Tesla Powerwall енергія, зібрана протягом дня, може бути збережена і доступна в будь-який час, фактично перетворюючи ваш будинок в особисту утиліту, стверджують в Tesla. Це також означає, що ви можете мати доступ до безперебійної електроенергії під час перебоїв в електромережі. Щоб дізнатися більше про Powerwall 2, перегляньте посібник.lint тут.

Сонячний дах Tesla підключається тільки до Powerwall 2, другого покоління домашньої батареї, і здатний зберігати 14 кВт-год енергії, з безперервним споживанням 5 кВт і піковим споживанням 7 кВт.

Сонячна черепиця та не сонячна черепиця

Насправді Tesla пропонує два типи скляної черепиці, сонячну черепицю та не сонячну черепицю, і обидва виглядають однаково з рівня вулиці. Ви можете налаштувати необхідну вам кількість сонячних плиток, і на кожну сонячну плитку надається гарантія на весь термін експлуатації вашого будинку. Під час конференції Маск заявив, що в деяких випадках, в залежності від даху, клієнти зможуть мати до 70 відсотків сонячної черепиці, але в більшості випадків це буде близько 40 відсотків.

Tesla пропонує калькулятор безпосередньо на своєму веб-сайті, щоб ви могли отримати оцінку того, що вам потрібно. Вся сонячна черепиця виготовляється із загартованого скла і повинна бути більш ніж в три рази міцнішою, ніж стандартна покрівельна черепиця. Вони також друкуються таким чином, щоб їх не було видно з дороги, і вони повинні виглядати непрозорими або навіть бути прийняті за звичайну черепицю (якщо тільки ви не дивитеся на них зверху).

У Tesla заявили, що плитка не буде руйнуватися з часом, як це відбувається зі звичайним асфальтом або бетонною плиткою. Ось відео, на якому “градове ядро” розлітається на шматки, коли його кидають об сонячну черепицю в сповільненому темпі:

Уповільнена зйомка, як град потрапляє на сонячну черепицю Tesla

A post shared by Elon Musk (@elonmusk) on May 10, 2017 at 12:32pm PDT

Стилі черепиці

Хоча Tesla пропонує два типи черепиці, сонячну та не сонячну, насправді існує чотири різні стилі: тосканський, сланцевий, текстурований та гладкий. Перші дві плитки, гладка і текстурована, будуть запущені у виробництво цього літа. Компанія Tesla заявила, що вирішила почати з цих двох стилів, оскільки вони отримали найбільшу кількість запитів після того, як були оголошені минулої осені.

Ви можете дізнатися більше про різні стилі з веб-сайту Tesla.

Досвід використання сонячних дахів

Tesla заявила, що кожен клієнт, який замовить сонячну покрівлю, отримає повний досвід використання сонячної покрівлі. від демонтажу існуючого даху до проектування, отримання дозволів, монтажу, експлуатації та обслуговування нового сонячного даху.” Компанія підрахувала, що установка повинна зайняти приблизно стільки ж часу, скільки і звичайна установка на даху. Іншими словами, приблизно п’ять-сім днів.

пора, ціни, сонячної, енергії, інтернеті

Скільки коштує сонячний дах Tesla?

Ось що пише компанія Tesla на своєму сайті:

Орієнтовна вартість вашого сонячного даху включає матеріали, монтаж та демонтаж старого даху. Податки, збори за дозволи та додаткові витрати на будівництво, такі як значна структурна модернізація, заміна водостоків або заміна мансардних вікон, не включені. Вартість сонячного даху базується на розрахунковій площі даху вашого будинку, наданій Google Project Sunroof, де це можливо, та частині вашого даху, покритої сонячною плиткою.

Згідно з калькулятором Tesla, середній клієнт у США може розраховувати заплатити 21.85 за квадратний фут сонячних панелей. Сонячний дах Tesla для двоповерхового будинку площею 2 000 квадратних футів у штаті Нью-Йорк коштуватиме близько 50 000 доларів після зниження федеральних податків. Але це дозволить заощадити 64 000 доларів енергії протягом трьох десятиліть, тому Тесла сказав, що початкові витрати більш ніж компенсуються вартістю енергії, яку виробляє плитка.

Tesla включає встановлений 14 кВт-год Powerwall 2 у кожну пропозицію. Його можна зняти, але Тесла вважає, що більшість людей захочуть мати домашній акумулятор для резервного живлення. Tesla також підрахувала, що її несонячна черепиця дешевша за звичайну черепицю.

Чи пропонує Tesla фінансування?

Так. Tesla запропонує фінансування для сонячних дахів у США наприкінці 2017 року.

пора, ціни, сонячної, енергії, інтернеті

Коли буде доступний сонячний дах Tesla Solar Roof?

Компанія Tesla почала приймати попередні замовлення на свій сонячний дах (Solar Roof). При онлайн-замовленні від Tesla потрібно внести 1 000 доларів США. Домовласники за межами США також можуть замовити, але, очевидно, їм не слід очікувати встановлення до 2018 року. Ми будемо тримати вас в курсі, коли дізнаємося про особливості ціноутворення у Великобританії.

Хочете знати більше?

2018: Еліза розпочала свою кар’єру в журналістиці у 2006 році як репортер у кількох регіональних газетах та журналах штату Нью-Йорк, включаючи Press-Republican, North Country Scene та Malone Telegram, де вона висвітлювала широкий спектр тем, від місцевої політики до бізнесу. Вона закінчила Массачусетський університет в Амхерсті в 2011 році зі ступенем бакалавра мистецтв у галузі мультимедійної журналістики, а незабаром після цього переїхала до Нью-Йорка і зайнялася технічною журналістикою. Вона працювала в 9to5Mac та 9to5Google спочатку як редактор, а потім як репортер. За цей час вона також дописувала на інші новинні веб-сайти, такі як BBC, і закінчила ступінь магістра образотворчого мистецтва в галузі письменництва в Новій школі на Манхеттені. Вона приєдналася до.lint у 2013 році і в даний час є американським автором, що спеціалізується на технологічних новинах та функціях. Вона також працює редактором у CBS Interactive. Коли вона не працює, її можна знайти, коли вона ремонтує свій 100-річний заміський будинок на півночі штату Нью-Йорк зі своїм чоловіком, двома російськими блакитними котами та хаскі.

Сонячний дах Tesla

пора, ціни, сонячної, енергії, інтернеті

Перетворіть свій будинок за допомогою новітніх сонячних технологій. Інтегровані в будівлю сонячні фотоелектричні системи від Tesla Solar Roof дозволять вам насолоджуватися красивим дахом з усіма перевагами відновлюваної енергії.

Ми налаштуємо вашу систему сонячних дахів відповідно до вашої унікальної структури даху та енергетичних потреб. Зрештою, навіщо купувати дах та сонячну фотоелектричну систему окремо, коли можна поєднати їх разом? Ми пишаємося тим, що співпрацюємо з командою Quality Roofing у Мілтоні, штат Флорида, щоб запропонувати вам новітні сонячні технології.

Зателефонуйте нам сьогодні, щоб отримати додаткову інформацію або безкоштовну індивідуальну пропозицію.

пора, ціни, сонячної, енергії, інтернеті

Дизайн.

Перетворіть свій будинок на власну електростанцію без шкоди для естетики.

Активна сонячна черепиця майже непомітна неозброєним оком, що робить ваш будинок предметом заздрості для сусідів.

пора, ціни, сонячної, енергії, інтернеті

Цінність.

Який ще дах може допомогти окупити себе з часом?

За допомогою Solar Roof ви можете підвищити цінність вашого будинку та зменшити рахунки за електроенергію за допомогою сонячних фотоелектричних плиток, інтегрованих прямо в черепицю.

Крім того, Tesla Solar Roof може навіть збільшити сонячну потужність вашого даху в порівнянні з традиційними сонячними панелями.

пора, ціни, сонячної, енергії, інтернеті

Довговічність

Ми не звикли до екстремальних погодних умов на узбережжі Мексиканської затоки. Хороша новина полягає в тому, що черепиця для сонячних дахів створена, щоб служити довго.

Завдяки втричі більшій міцності, ніж у традиційної черепиці, всепогодному захисту та 25-річній гарантії, ви можете бути спокійні, знаючи, що ваша сонячна покрівля буде виробляти чисту енергію протягом десятиліть.

Чому варто встановлювати сонячні батареї з сонячним дахом Tesla?

Встановлення сонячної електростанції будь-якої потужності зменшує щомісячні рахунки за електроенергію, підвищує цінність вашого будинку та допомагає зберегти навколишнє середовище здоровим. Але з Tesla Solar Roof ви можете скористатися всіма перевагами відновлюваної енергії, не жертвуючи при цьому естетикою та привабливістю.

Зв’яжіться з нами

Залишити відповідь