Чи може мій мийник вікон чистити мої сонячні панелі? – Топ-5 “ні. Зовнішні сонячні панелі Windex

Чи може мій миючий засіб для вікон чистити мої сонячні панелі?. Топ-5 “ні

“Чи може мій мийник вікон чистити мої сонячні панелі??”це хороше питання. Можливо, більш доречним є питання: “Чи повинен мій мийник вікон мити сонячні панелі?”?” У переважній більшості випадків відповідь буде “Ні. Чому не варто?

Багато мийників вікон рекламують очищення сонячних панелей як послугу. Незважаючи на те, що у них є обладнання для чищення ваших сонячних панелей, це може бути не найкращою ідеєю. По-перше, використання миючого засобу для вікон для чищення сонячних панелей може бути небезпечним. По-друге, вони можуть пошкодити вашу сонячну батарею. Тут ми наводимо 5 основних причин, чому.

Чи розуміє ваш мийник вікон ризики очищення сонячних панелей?

Через свою природу сонячні панелі несуть в собі невід’ємний ризик ураження електричним струмом. Мийники вікон, як правило, не мають жодної електричної підготовки. Вони можуть блаженно не знати про ризики, на які вони наражають себе і вашу сонячну батарею. Ураження електричним струмом. основний ризик. Несправна проводка, проблеми із заземленням та зламані сонячні панелі можуть призвести до того, що каркас сонячних панелей стане “живим”. Коли ваш мийник вікон чистить сонячні панелі, він, швидше за все, робить це за допомогою вугільної палички. Вуглець проводить електрику. Якщо у вас є несправність на сонячних панелях, дуже можливо, що ваш мийник вікон постраждає від ураження електричним струмом. Ви можете бути відповідальними за претензії від них, якщо виявиться, що ваша система погано обслуговується та/або несправна.

Чи всі мийники вікон застраховані від цього?

Ваші сонячні панелі. це дорога інвестиція, приблизно така ж, як пристойний сімейний автомобіль. Якщо сталося пошкодження, ремонт може бути дорогим. Є кілька речей, які можуть піти не так під час чищення. По-перше, ваш мийник вікон може не розуміти ризику ураження електричним струмом і бути ураженим електричним струмом. Це також може пошкодити вашу систему. По-друге, вони можуть зламати або змістити панель, яка вже не закріплена. Під час чищення сонячних панелей можна завдати й інших пошкоджень. Якщо ваш мийник вікон не застрахований, ви не зможете вимагати відшкодування збитків. Багато полісів миття вікон не включають очищення сонячних панелей як стандартну частину свого полісу.

Попросіть у мийника вікон копію його страховки, перш ніж дозволити йому чистити ваші сонячні панелі. Переконайтеся, що вони застраховані від ураження електричним струмом під час чищення сонячних панелей. Якщо це не так, а пошкодження все ж таки сталося, вам доведеться оплатити рахунок за ремонт.

Чи може ваш мийник вікон надати докази навчання для очищення сонячних панелей?

Як і всі роботи з електрообладнанням, чистка сонячних панелей вимагає пристойного обсягу знань. Практично на всьому електричному обладнанні є попередження про те, що технічне обслуговування повинно проводитися тільки кваліфікованими фахівцями. Очищення сонячних панелей нічим не відрізняється. Усі чистильники сонячних панелей, включаючи вашого мийника вікон, повинні мати можливість надати копію посвідчення про проходження навчання з електробезпеки як доказ своєї компетентності.

Чи буде ваш мийник вікон носити правильні ЗІЗ під час чищення сонячних панелей??

ЗІЗ стали синонімом масок для обличчя. Однак, для захисту від ураження електричним струмом від вашого мийника вікон потрібні інші засоби індивідуального захисту. Ви повинні запитати, які ЗІЗ вони будуть носити під час очищення ваших сонячних панелей. Якщо вони кажуть “не знаю” або “немає”, ви не повинні дозволяти їм продовжувати роботу. Вони не мають достатньо знань для безпечного очищення ваших сонячних панелей. Тому ви не повинні дозволяти їм це робити, заради їхнього та вашого здоров’я.

Чи може ваш мийник вікон надати заяву про метод оцінки ризиків (RAMS) для виконання роботи??

Це більш важливо для комерційного миття сонячних панелей, але стосується і побутового миття. Яким би досвідченим не стверджував ваш мийник вікон, він повинен бути в змозі видати вам RAMS. Насправді, чим вони досвідченіші, тим охочіше вони повинні бути готові надати вам його. Це ознака професіоналізму. Рамковий огляд скаже вам кілька речей. По-перше, це підкреслить ризики, пов’язані з очищенням ваших сонячних панелей. По-друге, це підкреслить, як вони будуть зменшувати ці ризики під час роботи. Це частина документа, присвячена оцінці ризику “RA”. По-третє, частина “MS” “Опис методу” повинна пояснювати їхній метод роботи. Читаючи, ви повинні мати можливість уявити, як ваш мийник вікон буде безпечно чистити ваші сонячні панелі.

Нижче наведено типовий приклад того, як мийники вікон чистять сонячні панелі небезпечним способом. Цей метод ігнорує рекомендації з охорони здоров’я та безпеки щодо підтримання 3 точок контакту на драбині. Цей метод суперечить Правилам виконання робіт на висоті 2005 року.

може, мийник, чистити, сонячні, панелі, зовнішні

Дуже ймовірно, що ваш мийник вікон не впорається із завданням очищення сонячних панелей. Їх повинні чистити професіонали, які можуть забезпечити наступне:

 • Копія документа про страхування цивільної відповідальності з конкретним формулюванням “Очищення сонячних панелей.
 • Підтвердження навчання у вигляді сертифікату про проходження навчального курсу з очищення сонячних панелей або сертифікату з електробезпеки
 • Пояснення ризиків, пов’язаних з очищенням сонячних панелей, та способів зниження цих ризиків. Тут також дається пояснення, як вони будуть чистити ваші сонячні панелі
 • Пояснення щодо ЗІЗ, які вони будуть носити, щоб захистити себе від ураження електричним струмом, а вашу систему від пошкодження

Якщо ваш мийник вікон не може надати вищезазначене, НЕ дозволяйте йому чистити ваші сонячні панелі. Не має значення, скільки досвіду вони мають у митті вікон. Миття вікон. це не те саме, що миття сонячних панелей. Очищення сонячних панелей пов’язане з більшим ризиком і більшими витратами, якщо щось піде не так.

Clean Solar Solutions забезпечують нагороджене очищення сонячних панелей, отримавши нагороду “U.K. “Постачальник ОМ для сонячних панелей року. Наш персонал повністю застрахований і навчений очищенню сонячних панелей, в тому числі видаленню лишайника з сонячних панелей.

Будь ласка, зв’яжіться з нами для отримання додаткової інформації про наші можливості очищення та обслуговування.

може, мийник, чистити, сонячні, панелі, зовнішні

Потім панелі чистять, видаляючи лишайник, а потім, нарешті, промивають і ополіскують. Всі роботи, що проводяться компанією Clean Solar Solutions, виконуються відповідно до рекомендацій SEUK Best Practice Guidelines 2021.

може, мийник, чистити, сонячні, панелі, зовнішні

Очищення сонячних панелей Фордінгбрідж

Якщо ви є власником сонячної батареї у Фордінгбриджі або околицях, будь ласка, зв’яжіться з нами. Ми виконуємо роботи з очищення та обслуговування сільськогосподарських, комерційних та житлових сонячних панелей в районі Фордінгбрідж і будемо раді допомогти вам.

Чи можна чистити сонячні панелі засобом Windex? (Частота запобіжних заходів)

може, мийник, чистити, сонячні, панелі, зовнішні

Коли сонячні панелі встановлені, кожен повинен вважати, що це кінець історії. Але, насправді, історія тільки починається. Спочатку сонячні панелі не потребують особливого очищення. Якщо ось-ось почнеться сезон дощів, вам пощастило. дощова вода змиє весь бруд. Але в майбутньому вам доведеться час від часу чистити їх через накопичення сміття, бруду та пташиного посліду.

Чи можна чистити сонячні панелі засобом Windex? Так. Ви можете використовувати Windex для очищення сонячних панелей. Windex. це засіб для чищення, спеціально розроблений для окулярів. Йому надається перевага перед іншими засобами для чищення, оскільки він ідеально підходить для підтримки чистоти та оптимальної ефективності роботи сонячних панелей зі скляним покриттям.

У цій статті ми детальніше обговоримо якість Windex, чому найкраще використовувати їх для очищення сонячних панелей і як використовувати їх для очищення.

Чому Windex вважається найкращим засобом для очищення сонячних панелей?

Windex. це універсальний засіб для чищення, який видаляє пригорілий бруд. Стандартна практика очищення включає в себе мильну воду і шланг для змивання бруду, але не усуває засмічення. Windex поєднує в собі кілька засобів для чищення, щоб вирішити навіть найскладніші проблеми з брудом. Давайте подивимося на якість миючих засобів і на те, як це допомагає Windex ефективно очищати.

Гідроксид амонію

Аміак, також відомий як гідроксид амонію, є одним з найбільш часто використовуваних миючих засобів у всіх домогосподарствах, і він є основним компонентом Windex. Він найбільш відомий як самостійний засіб для чищення, і не вимагає ніяких добавок для очищення навіть шорстких поверхонь.

Хоча запах сильний, ви не будете відчувати його на відкритому повітрі. Має значення pKa 13.7, який допомагає Windex швидко реагувати з кислотним складом пташиного посліду, жиру, пилку та інших біологічних забруднень. Цей компонент міститься у всіх видах Windex, оскільки він недорогий.

Ізопропаноламін

Ізопропаноламін є важливим компонентом Windex. Гідроксид амонію допомагає очистити навіть найжорсткішу поверхню, але він не видаляє важливі елементи, такі як мильний наліт.

Чи мили ви раніше сонячні панелі з милом? Тоді аміак не буде добре працювати для видалення накипу. Щоб вирішити цю проблему, лічильник ізопропаноламіну реагує із забрудненнями, в тому числі з мильним нальотом, безпосередньо, а також прагне підтримувати основний рівень pH.

Аміак та ізопропаноламін. чудова команда для видалення будь-якого матеріалу, що накопичився на ваших сонячних панелях.

2-Гексоксиетанол

2-Гексоксиетанол є кінцевим компонентом тріо-композиції Windex. Хімічний компонент 2-Гексоксиетанолу подібний до етанолу, який також є поширеним побутовим дезінфікуючим засобом. Його основна роль у Windex полягає в тому, щоб запобігти змішуванню води зі сміттям і брудом.

Запобіжні заходи під час очищення сонячних панелей засобом Windex

Незважаючи на те, що є стійкий до атмосферних впливів екран, а електричні компоненти добре захищені зовнішнім шаром, потрібно дотримуватися необхідних запобіжних заходів.

Уникайте грубих скребків

Натирання поверхні сонячних панелей скребками. це найгірше, що ви можете зробити. Скло сонячних панелей тонке і делікатне, щоб пропускати світло, і не витримує подряпин. Ефективність сонячних панелей з подряпинами погіршується так само, якщо в них накопичився бруд і сміття.

Вам потрібно уникати використання сталевої вати, губок і навіть скребків з позначкою “No Scratch”, щоб запобігти пошкодженню сонячних панелей. Замість цього можна використовувати м’яку губку, швабру або чисту ганчірку.

Перевірте матеріали сонячної батареї

Windex не можна використовувати на деяких поверхнях, зокрема на пластику. Хоча більшість сонячних панелей поставляються з прозорим скляним покриттям, існують спеціальні панелі, в яких на скло нанесено пластикове покриття.

У таких випадках перед використанням Windex необхідно перевірити, чи мають панелі пластикове покриття. В іншому випадку ви можете знебарвити поверхню панелі та вплинути на довговічність та ефективність сонячних панелей.

Заходи особистої безпеки

Перед початком процесу очищення переконайтеся, що ви носите рукавички та маски. Windex, загалом, не є шкідливим, якщо використовувати його у відповідній пропорції. Але завжди існує ризик того, що ви можете пролити його. У такому випадку він може пошкодити ваш зір і шкіру. Ретельно промийте очі, якщо ви пролили будь-який із засобів для чищення.

Як часто слід чистити сонячну панель?

Експерти галузі вважають, що загальноприйнятим принципом є те, що сонячні панелі потрібно чистити раз на півроку. Рання осінь і пізня весна. найкращий час для очищення панелей. Але, якщо ви живете в місцевості, де клімат дуже задимлений і шкодить панелям, можливо, вам доведеться чистити їх частіше.

Які є альтернативи Windex?

Існує декілька альтернатив Windex, які мають свої переваги та недоліки. Ми повинні детально розглянути їх, перш ніж вибрати для очищення наших сонячних панелей.

Перш ніж вибрати одну з альтернатив, потрібно врахувати розмір і місце розташування вашого масиву.

Промивання шланга

Промивання шланга. найпростіший спосіб очищення сонячних панелей. У той час як дощі виконують роботу з очищення в інших місцях, в районах, де клімат сухий і спекотний, вам потрібно очищати їх, щоб позбутися від накопиченого бруду і сміття.

Достатньо бризок води зі шланга, щоб виконати роботу за вас.

Мильна вода

Проста суміш мила та води за допомогою швабри та відра зробить роботу простішою для вас. Хоча він не такий ефективний, як Windex, він все одно служить найкращим чином.

Основним обмеженням використання мильної води є те, що з часом мило може утворити шар на сонячних панелях, що може вимагати додаткового очищення з вашого боку. Ну, це не є великою проблемою, щоб уникнути цієї альтернативи.

Використання оцту

Змішування ¼ склянки оцту з ½ чайної ложки неабразивного мила з двома склянками води є однією з найкращих альтернатив Windex. Оцет є природним миючим засобом і найкраще підходить для миття скла.

Вода дає чудову піну до вашої суміші. Ви можете налити суміш у пляшку з розпилювачем і використовувати її на поверхні сонячних панелей.

Які миючі засоби не можна використовувати для очищення сонячних панелей?

Існують поширені помилкові засоби для чищення, які ви ніколи не повинні використовувати на поверхні панелей, і давайте розглянемо, що це таке.

Жорстка вода

Жорстка вода має високий вміст магнію та кальцію. Водопровідна вода є найкращим прикладом жорсткої води. Хоча вони повністю безпечні для людини, вони можуть залишати мінеральні відкладення на поверхні сонячних панелей. Це, в свою чергу, може знизити продуктивність панелей в довгостроковій перспективі.

Як дізнатися, чи є ваша водопровідна вода жорсткою чи ні? Ви можете підтвердити це, протестувавши водопровідну воду в місцевій лабораторії за невелику плату. Ви також можете встановити пом’якшувач або систему зворотного осмосу, щоб перетворити жорстку воду на м’яку.

Пральна машина

Електромийка може виглядати настільки привабливо, що вона полегшує роботу. Хоча це може швидко очистити бруд і сміття, завжди існує ризик, що сила може пошкодити панелі.

Очищення за допомогою абразивного інструменту

Миття сонячних панелей абразивними інструментами є шкідливою для здоров’я практикою, вони можуть залишити подряпини та знизити продуктивність панелей. Якщо вам потрібно почистити сонячні панелі, ви можете використовувати м’яку тканину або щітку.

Коли слід звернутися до професіонала для очищення сонячної панелі?

Хоча Windex дає вам можливість легко проводити самоочищення, в певних випадках вам можуть знадобитися послуги професіоналів.

Великі комерційні панелі

Якщо ви встановили великі комерційні панелі або сонячну електростанцію, то мити їх самостійно практично неможливо. Звернення до професіоналів заощадить ваш час і забезпечить безпеку панелей.

Фізичні обмеження

Ми всі маємо вікові та фізичні обмеження. Коли ми дорослішаємо, ми можемо не робити те, що робили раніше. У цьому списку очищення сонячних панелей вимагає підйому по сходах і утримання важких матеріалів. Якщо ви достатньо дорослі, ви не можете робити їх самостійно. Краще звернутися за допомогою до професіоналів.

Час і гроші

Іноді, щоб зробити все у зручний для вас час, ви можете просто зателефонувати професіоналам за окрему плату і виконати роботу. Досвідчений чистильник, безсумнівно, візьме з вас високу ціну, але робота закінчиться дуже швидко. Час і гроші йдуть рука об руку.

Забрати

Windex, безсумнівно, є одним з найкращих засобів для чищення сонячних панелей. Особливо для самоочищення, це зручно і полегшує роботу. Будь ласка, пам’ятайте про запобіжні заходи, які ви повинні вжити перед їх використанням.

Якщо Windex вам не підходить, ви можете вибрати будь-які альтернативні засоби, які зроблять цю роботу за вас. Ми завжди рекомендуємо звернутися до професіонала, який виконає для вас роботу з очищення, оскільки він має справу з різними хімічними речовинами.

s:

Майте на увазі, що ми можемо отримувати комісію, коли ви переходите за нашими посиланнями та здійснюєте покупки. Однак це не впливає на наші огляди та порівняння. Ми намагаємося зробити все можливе, щоб все було чесно і збалансовано, щоб допомогти вам зробити найкращий вибір. Як асоційований партнер Amazon я заробляю на кваліфікованих покупках.

© 2023 Solar For Energy. Всі права захищені.

Як почистити сонячні панелі RV

може, мийник, чистити, сонячні, панелі, зовнішні

Сонячні панелі. це фантастичний винахід, який допоміг багатьом людям доповнити своє енергоспоживання. В останні роки з’явилися менші моделі для автофургонів, які особливо корисні для людей, що живуть у своїх транспортних засобах цілий рік. Однак, якщо панелі занадто забруднити, вони можуть втратити частину своєї ефективності. Ось чому корисно знати, як чистити сонячні панелі автофургонів.

Сонячні панелі спроектовані досить витривалими, тому вони можуть витримувати більшість зовнішніх умов. Але іноді трейлерам доводиться паркуватися в місцях, де панелі піддаються впливу великої кількості пилу, пилку, соку дерев, пташиного посліду тощо. Деякі з цих речовин легко видалити за допомогою щітки, але інші вимагають більше зусиль.

Нижче ми розглянемо покроковий процес очищення сонячних панелей вашого автофургона. Після цієї процедури вони будуть як новенькі!

Поетапний процес очищення

Виберіть прохолодний час для чищення

Перш за все, вам потрібно вибрати правильний час для очищення сонячних панелей. Вони призначені для поглинання світла і тепла, тому можуть досить сильно нагріватися в розпал дня. Якщо ви готові почистити панелі, спробуйте зробити це рано вранці або в похмурий день.

Проведіть рукою по поверхні панелі, щоб визначити, чи безпечно до неї торкатися. Якщо ви застосуєте холодну воду до розпеченої панелі, це може створити гарячу пару, яка може завдати шкоди вам або автофургону. Панель може бути теплою, але не повинна бути занадто гарячою.

Доступ до панелей

Далі вам потрібен спосіб доступу до сонячних панелей. Більшість сонячних панелей для будинків на колесах кріпляться на даху, але інші можуть бути портативними моделями, які можна розташувати на землі. У деяких випадках ви можете зняти їх з даху, але зазвичай вам доведеться знайти спосіб піднятися і почистити їх.

Якщо у вас є драбина в будинку на колесах або легкий спосіб дістатися до даху, сміливо робіть це. Це може бути дещо ризиковано, особливо коли ви все намочили. Переконайтеся, що у вас є взуття з хорошим зчепленням і хтось, хто догляне за вами.

Безпечнішим варіантом є використання драбини для доступу до панелей. Просто пересувайте його стільки, скільки потрібно, щоб дістатися до всіх частин панелей.

Спочатку виконайте поверхневе розгортання

Перш ніж ми перейдемо до тонкощів очищення сонячних панелей автофургонів, давайте почнемо з найпростіших речей. Більшість панелей є гладкими і можуть бути очищені дощем. Будь-який бруд або пилок, що покриває поверхню, повинен бути досить пухким і легко видалятися (якщо тільки ви не маєте справу з серйозним нальотом).

Візьміть ганчірку або рушник і акуратно змітайте бруд з поверхні панелей. Поки що не потрібно його зволожувати, тому що ця частина прийде пізніше. Це видалить більшу частину сміття і дасть вам чистішу поверхню, з якою можна буде працювати, коли ви вирішуватимете більші проблеми.

Мийте лише верхню частину, а не проводку

Пам’ятайте, що під час чищення сонячних панелей для автофургонів слід намагатися очистити лише зовнішню частину. Зовнішня поверхня цих панелей призначена для протистояння зносу на відкритому повітрі, але внутрішня проводка більш делікатна.

Під час чищення не намагайтеся підняти панелі або залізти під поверхню. Це може спричинити серйозні проблеми і може назавжди пошкодити панелі. Просто дотримуйтесь поверхневого очищення, і все буде добре.

Спочатку зосередьтеся на проблемних ділянках

Тепер ми можемо перейти до частини, яка вимагає трохи ліктьового мастила. Після того, як пухкий бруд буде видалено, ви можете помітити, що на сонячних панелях є засохлий пташиний послід або сік. Ці речовини важко видалити, оскільки вони тверднуть і прилипають до поверхні.

Ви можете впоратися з ними за допомогою теплої води та м’якої тканини. Якщо ви безпосередньо скрабуєте ці проблемні ділянки, ви зможете розпушити більшу частину речовини. Іноді він міцно тримається. У цих випадках ви можете використовувати трохи мила для посуду, медичний спирт або розведений засіб для миття вікон (але тільки по одному за раз)!). Скрабуйте, поки ці плями повністю не зникнуть.

Обприскуйте панелі садовим шлангом

Тепер настав час перейти до генерального прибирання. Стандартний садовий шланг. найкращий інструмент для використання. Просто обприскайте панелі струменем води низької або середньої потужності. Ніколи не використовуйте мийку під тиском для очищення сонячних панелей. Вони занадто потужні і можуть потрапити у внутрішню проводку.

Нанесіть мінімальну кількість мила

Тепер ви можете застосувати вибраний вами засіб для чищення. Деякі мила залишають плівку, тому використовуйте лише невелику кількість. Стандартне мило для посуду підійде для більшості сонячних панелей, але ви також можете використовувати спеціалізований очищувач, наприклад, мило для чищення сонячних панелей Winsol Solar Brite Solar Panel Cleaning Soap.

Якщо ви використовуєте потужний очищувач, переконайтеся, що розбавляєте його відповідно до інструкції. Заздалегідь змішайте мило з водою і розпиліть його на панелі за допомогою пульверизатора.

Використовуйте м’яку тканину або губку: Нічого абразивного

Потім протріть панелі м’якою ганчіркою або губкою для миття посуду. Ніколи не використовуйте нічого абразивного для обробки сонячних панелей. Сюди входить сталева вата, щітки з жорсткою щетиною або жорсткі губки. Якщо панелі подряпані, вони будуть слабкими для подальшого пошкодження.

Пройдіться по всій поверхні м’якою тканиною і витріть воду та мило з панелей.

Закінчіть ополіскуванням деіонізованої води

Тепер настав час змити мило і закінчити! Зробіть ще одне швидке обприскування за допомогою садового шланга, а потім промийте фургон деіонізованою водою. Це дозволить запобігти утворенню плям або плям від жорсткої води після очищення.

Після цього ви можете витерти панелі чистим рушником або просто дати їм висохнути на повітрі на відкритому повітрі. Будь-який підхід працює просто чудово!

Звертайтеся за професійною допомогою, якщо це необхідно

Якщо ваші сонячні панелі поводяться дивно або у вас є плями, які не зникають, можливо, вам доведеться звернутися за професійною допомогою. Зверніться до посібника користувача для отримання спеціальних інструкцій та контактної інформації.

Обслуговування сонячних панелей

Більшості людей потрібно чистити сонячні панелі лише кілька разів на рік. Ці предмети були розроблені, щоб бути невибагливими в обслуговуванні, тому вам не потрібно надто турбуватися про них.

Оцінка потреб у сонячній енергії для вашого фургона або фургона

може, мийник, чистити, сонячні, панелі, зовнішні

Однак є кілька речей, які ви можете зробити, щоб забезпечити трохи додаткового захисту. Наприклад, ви можете робити такі речі, як:

 • Використовуйте чохол для автофургона.
 • Уникайте паркування під деревами.
 • Мийте панелі, коли миєте решту фургона.

Це прості звички, але вони захистять ваші сонячні панелі та решту вашого будинку на колесах! Знати, як чистити сонячні панелі для автофургонів, дуже зручно, але ви можете заощадити собі багато роботи, вживши профілактичних заходів.

Пов’язані статті:

Ця публікація може містити партнерські посилання або згадувати наші власні продукти, будь ласка, ознайомтеся з нашою політикою розкриття інформації тут.

Поділіться цією статтею:

Емілі Лоуренс живе в Айдахо зі своїм чоловіком Натаном. Незважаючи на холодні зими в цій місцевості, це улюблений сезон Емілі! Вона любить проводити час, катаючись на лижах, подорожуючи та просто досліджуючи природу.

7 дивовижних фургонів на колесах, які ламають стереотипи традиційних кемперів

Ознайомтеся з цими 7 дивовижними автофургонами, які ламають стереотипні уявлення та демонструють, що життя у фургоні підходить для кожного.

12 порад для сухого кемпінгу на пляжі у вашому фургоні

Є кілька речей, які ви повинні знати, перш ніж спробувати свої сили в сухому кемпінгу на пляжі у своєму фургоні. Ось поради щодо пляжного бункерування.

Поза мережею: Освоєння сухого кемпінгу для ванліфтерів

Відкрийте для себе найкращі поради для успішного сухого кемпінгу у фургоні, від пошуку ідеального місця поза мережею до економії електроенергії. Читайте далі, щоб дізнатись більше.

Як чистити сонячні панелі, і чому ви повинні це робити

Сонячні панелі. це фантастична інвестиція для тих, хто хоче зменшити свій вуглецевий слід та заощадити гроші на рахунках за електроенергію.

Однак, щоб ваші сонячні панелі працювали з максимальною ефективністю, важливо підтримувати їх у чистоті та не допускати потрапляння на них бруду, сміття та інших забруднень.

У цій статті я розповім про важливість очищення сонячних панелей, найкращі методи їх очищення та про те, як часто слід їх чистити, щоб забезпечити максимальну продуктивність.

Який найефективніший спосіб очищення сонячних панелей

Як правило, найефективніший спосіб очищення сонячних панелей. це вода, трохи мила для посуду і велика губка, схожа на ту, яку ви використовуєте для миття автомобіля.

Важливо пам’ятати, що ви не хочете робити нічого, що може пошкодити поверхню ваших панелей. Перед тим, як витирати панелі, ви можете використовувати садовий шланг, щоб обприскати панелі, щоб видалити пил і сміття. Якщо ви спробуєте протерти їх без води, ви ризикуєте залишити мікроподряпини, які можуть почати знижувати ефективність ваших панелей.

Вам також потрібно переконатися, що ви не використовуєте нічого потужнішого, ніж стандартний садовий шланг, щоб обприскувати сонячні панелі. Електромийка буде занадто жорсткою і може спричинити подряпини, тріщини та розхитати дротяні з’єднання. Потужний розпилювач також може призвести до того, що великі шматки сміття, такі як гілки та горіхи, застрягнуть у рамах панелей.

Злегка мильна вода. найкращий засіб для чищення, який ви можете використовувати. Будь-який більш абразивний засіб може роз’їсти поверхню панелей і залишити на ній подряпини та вм’ятини. Деякі миючі засоби також можуть залишати плівку, якщо їх не ретельно очистити, що може почати знижувати сонячну ефективність.

 • Ручка, до якої можна прикріпити губку
 • Велика, неабразивна губка
 • Обв’язка
 • Довгий садовий шланг

Чи змінить чистка сонячних панелей ситуацію

Дуже важливо пам’ятати, що сонячна енергетика. це довга гра. Поки зекономлені гроші просочуються місяць за місяцем, рік за роком, пам’ятайте, що ефективність сонячних панелей слідує аналогічній схемі. Невелика кількість пилу, навряд чи призведе до втрати ефективності але з роками цей пил прилипає, і ця невелика частина втраченої ефективності з’єднується.

Суть в тому, що очищення сонячних панелей має велике значення. На цілих 3.Від 5% до 5% ефективності може бути втрачено щоквартально, якщо їх не чистити. Звичайно, вітер і дощ допоможуть утримати частину пилу від осідання, але такі речі, як пташиний послід і сік дерев, потребують трохи більше зусиль, щоб позбутися від них.

Найголовніше, що потрібно пам’ятати при очищенні сонячних панелей. це те, що це має значення. Однак, скільки його потрібно, залежить від того, наскільки забруднені ваші панелі та тип миючого засобу, який ви використовуєте!

Як часто слід чистити сонячні панелі

Ваші сонячні панелі потребують належного очищення двічі на рік. Звичайно, її слід збільшити, якщо ви живете в місцевості, де в повітрі витає більше частинок пилу. Пора року, в яку ви проводите чистку, залежить від вашої місцевості, типу клімату та суворості різних сезонів.

Зараз, двічі на рік рекомендується проводити ретельне очищення, але вам може знадобитися очищати сонячні панелі від загального сміття частіше, ніж це потрібно. Ось деякі підводні камені, на які слід звернути увагу, залежно від того, наскільки сувора погода у вашому регіоні в різні пори року.

Осінь

Восени листя та гілки можуть впасти на сонячні панелі і застрягти на них так, що вітер не зможе їх здути. Це означає, що вам потрібно буде піднятися туди або найняти когосьі приберіть все це геть.

Восени тварини, які перебувають у сплячці, можуть прагнути залягти на зиму. Територія навколо ваших сонячних панелей може бути найкращим місцем для білок, птахів та інших птахів, що гніздяться. Може бути гарною ідеєю піднятися туди і бути в курсі будь-яких ознак того, що тварини можуть називати ваші сонячні панелі домом на майбутню зиму.

Навчившись чистити сонячні панелі, можна підвищити ефективність сонячних енергетичних систем і знизити витрати на електроенергію для дому. Ось кілька простих кроків для очищення сонячних панелей.

Ми можемо отримувати дохід від продуктів, доступних на цій сторінці, та брати участь у партнерських програмах.

може, мийник, чистити, сонячні, панелі, зовнішні

Сонячні панелі стають все більш популярними для задоволення домашніх енергетичних потреб. Поглинаючи сонячне світло, вони створюють струм, який перетворюється на корисну електроенергію. Кількість виробленої енергії залежить від поглинання сонячного світла, тому якщо сонячні панелі забруднені, вони не будуть настільки ефективними. або економічно ефективними. як могли б бути.

Загалом, сонячні панелі потребують незначного очищення та обслуговування в районах, де регулярно випадають опади. Дощ може змити більшу частину бруду та сміття, які можуть перешкоджати сонячним панелям будинку поглинати максимальну кількість сонячного світла. Однак з часом бруд все одно може накопичуватися. Особливо в сухому кліматі або поблизу будівельних або промислових майданчиків, покладатися на дощ, щоб зберегти панелі чистими, може бути недостатньо.

Можливо, настав час звернутися до професіонала в галузі сонячної енергетики. Отримайте безкоштовну оцінку від експертів, які знаходяться поруч з вами, без зобов’язань.

За допомогою кількох легкодоступних інструментів домовласники можуть дізнатися, як безпечно чистити сонячні панелі, щоб підвищити їхню ефективність, а також визначити, коли краще звернутися за професійною допомогою для очищення сонячних панелей.

Необхідний час: Від 20 хвилин до 1 години Складність: Початківець Орієнтовна вартість: 40-75 (коли вперше потрібні витратні матеріали)

 • Щітка з м’якою щетиною
 • Телескопічна подовжувальна штанга з різьбовим наконечником або гачком
 • Приставні сходи (необов’язково)
 • Каска (якщо використовується висувна драбина)
 • Обв’язка (при роботі на даху)
 • Робочі рукавички
 • Переглянути повний список “
 • Садовий шланг
 • Телескопічна шлангова паличка (необов’язково)
 • Губка, скребок або м’яка тканина
 • Відро
 • Оцет (за бажанням)
 • М’яке мило для посуду (необов’язково)

Ми є учасником Amazon Services LLC Associates Program, партнерської рекламної програми, покликаної забезпечити нам можливість заробляти комісійні за розміщення посилань на Amazon.com та афілійовані сайти.

Перш ніж почати.

Не всі сонячні панелі мають однакові рекомендації щодо обслуговування, тому важливо перевірити інструкції виробника, перш ніж виконувати будь-які роботи з очищення своїми руками. Власники будинків також повинні оцінити свою здатність безпечно працювати. Припустимо, що сонячні панелі розташовані занадто високо, щоб до них можна було зручно дотягнутися інструментами, або вони встановлені на крутому чи слизькому місці. У такому випадку домовласники повинні звернутися за професійною допомогою, щоб уникнути потенційно серйозних травм.

Якщо очищення сонячних панелей своїми руками можливе, першим кроком є їх відключення. Сонячні панелі є електричним обладнанням, і їх не можна чистити під час роботи. Технічні характеристики виробника пояснюють, як переконатися, що електричні струми. як вироблені панеллю, так і ті, що надходять у будинок. вимкнені.

Для очищення сонячних панелей можна використовувати стандартні апаратні засоби, але міркування безпеки мають вирішальне значення. Каска, опора для сходів і ремені безпеки рекомендуються для будь-якого домовласника, який планує працювати на даху, а не на землі.

Можливо, настав час звернутися до професіонала з сонячної енергетики. Отримайте безкоштовну оцінку від експертів, які працюють поруч з вами, без зобов’язань.

Поради щодо очищення сонячних панелей

 • Прохолодні дні краще підходять для завершення проекту очищення сонячних панелей, оскільки вони мінімізують ризик розтріскування скла при висиханні води.
 • Абразивні, надміцні миючі засоби не рекомендуються для очищення сонячних панелей. Невелика кількість м’якого, неабразивного мила, змішаного з однією частиною оцту і вісьмома частинами води, є відмінним домашнім рішенням для очищення скла на сонячних панелях.

Заходи безпеки

 • Перед чищенням сонячні панелі повинні бути вимкнені, а нижню сторону не можна торкатися.
 • Найбезпечніше очищати сонячні панелі з землі за допомогою подовжувача в рукавичках. Однак у будинках з другим або третім поверхом може знадобитися піднятися на дах.
 • Домовласники, які не впевнені в своїй здатності безпечно очистити сонячні панелі, повинні подумати про те, щоб звернутися до місцевого фахівця з сонячної енергетики, який виконає цю роботу за них.

Можливо, настав час звернутися до професіонала в галузі сонячної енергетики. Отримайте безкоштовну оцінку від експертів, які знаходяться поруч з вами, без будь-яких зобов’язань.

КРОК 1: Видаліть пил, бруд та листя м’якою щіткою.

На сонячних панелях накопичується листя, пташиний послід та пил. Незважаючи на те, що дощ змиває частину бруду, він не змиває все і може залишити брудний осад, коли калюжі випаровуються. Сміття слід видаляти м’якою щіткою з м’якою щетиною, щоб розпочати процес очищення.

Це можна зробити з землі, якщо м’яку щітку прикріпити до телескопічної подовжувальної штанги з різьбовим наконечником або гачком. Деякі стовпи можуть сягати 24 футів. Без достатньо довгого подовжувача, щоб дістатися до сонячних панелей для чищення, знадобиться приставна драбина. Якщо вам потрібно піднятися на дах, вживайте заходів безпеки, наприклад, одягніть захисну каску та страхувальне спорядження.

Починати з м’якого чищення. найкращий спосіб очищення сонячних панелей, тому що якщо на сонячних панелях знаходиться багато матеріалу, негайне змішування сміття з водою може призвести до його розтікання і розмазування. Щітка руйнує і видаляє частину матеріалу, роблячи наступні кроки в процесі очищення більш ефективними. Одягайте робочі рукавички, щоб зберегти руки чистими та безпечними.

може, мийник, чистити, сонячні, панелі, зовнішні

КРОК 2: Використовуйте садовий шланг для очищення панелей.

Вода є головним гравцем в очищенні сонячних панелей. Після того, як сухе сміття видалено щіткою, за допомогою садового шланга можна видалити більшу частину бруду, що залишився на сонячних панелях.

Може виникнути спокуса облити сонячні панелі якомога більшою кількістю води, щоб швидко виконати роботу, але очищення під високим тиском, швидше за все, призведе до утворення дрібних тріщин на їх поверхні. Це знизить ефективність сонячної системи та призведе до майбутніх проблем. Це також може призвести до анулювання існуючих гарантій через недотримання специфікацій виробника щодо обслуговування сонячних панелей. Якщо шланг має насадку високого тиску, її слід зняти перед чищенням сонячних панелей.

Можливо, настав час викликати професіонала з сонячної енергетики. Отримайте безкоштовну оцінку від експертів, які знаходяться поруч з вами, без будь-яких зобов’язань.

Ключ до цього кроку. ретельне, цілеспрямоване розпилення вздовж кожної сонячної панелі. Якщо садовий шланг не забезпечує достатнього контролю над обприскуванням, може допомогти телескопічна шлангова паличка. Вони мають більш надійне зчеплення, ніж звичайний шланг.

КРОК 3: Почистіть проблемні ділянки м’якою щіткою та водою.

Після видалення більшої частини бруду, проблемним ділянкам можна приділити додаткову увагу за допомогою губки, скребка або м’якої тканини, зануреної у відро з чистою водою. Найкраще використовувати м’яке, цілеспрямоване очищення повторюваними рухами. з певним запасом терпіння, оскільки агресивне чищення може подряпати панелі.

Навіть миючі засоби, які вважаються “безпечними” для використання на сонячних панелях, можуть бути абразивними. Вода. найкращий очищувач сонячних панелей, особливо якщо вона деіонізована або дистильована. Ця вода притягує інші хімічні речовини, тому вона більш ефективна для очищення. Якщо деіонізована або дистильована вода недоступна, обробка води зі шланга пом’якшувачем може допомогти покращити її очищувальну здатність.

Якщо є стійкі плями, з якими вода не може впоратися, можна посилити очищувальну здатність за допомогою м’якого, ніжного мила для посуду, змішаного з однією частиною оцту до восьми частин води. Однак будь-яке мило слід використовувати економно і з обережністю. Коли мило змивається, воно може залишити залишок, до якого в майбутньому чіпляється бруд, що призводить до появи смуг на сонячних панелях. Це не тільки менш естетично, але й може поставити під загрозу деякі функціональні можливості панелей.

може, мийник, чистити, сонячні, панелі, зовнішні

КРОК 4: Слідкуйте за сонячною енергією вашого будинку, щоб виміряти вплив очищення.

Оскільки сонячні панелі створюють корисну енергію, вловлюючи сонячне світло, надання їм більшої кількості сонячного світла збільшить їхню сонячну потужність, або кількість енергії, яку вони виробляють. Ось чому сонячні панелі найчастіше встановлюють у сонячних місцях. Залежно від особливостей сонячної системи, її розташування та факторів навколишнього середовища, сонячні панелі розраховані на сонячну потужність у певному діапазоні ват.

За нормальних умов експлуатації коливання відбуваються в межах прогнозованого діапазону. Однак, коли сонячні панелі забруднені, вони виробляють енергію на низькому рівні. З меншою потужністю сонячних панелей домовласники покладаються на енергію від додаткового постачальника енергії, що призводить до збільшення рахунків за електроенергію та часу окупності сонячних панелей.

Щоб визначити, наскільки сильно впливає очищення сонячних панелей, домовласники повинні переглянути свої рахунки за електроенергію до і після очищення. Чисті сонячні панелі матимуть нижчі витрати на електроенергію, оскільки вони забезпечують максимальну експозицію та вищу сонячну потужність.

Можливо, настав час звернутися до професіонала в галузі сонячної енергетики. Отримайте безкоштовну оцінку від експертів, які працюють поруч з вами, без зобов’язань.

КРОК 5: Зверніться до фахівця з сонячних панелей для комплексного очищення та обслуговування.

Якщо очищення сонячних панелей здається більш небезпечним, ніж корисним, звернення до професіонала є практичним рішенням для поліпшення сонячної продуктивності. Незважаючи на те, що сонячні панелі не потребують постійного очищення, видалення накопичень є частиною їх обслуговування. Знайти професіонала з очищення сонячних панелей найкраще для умов, які занадто складні, щоб впоратися з ними за допомогою садового шланга та губки.

Сонячні панелі не можна використовувати під час їх очищення. Якщо найняти професійні служби, вони можуть відключити електрику та провести прибирання, заспокоюючи домовласників та надаючи їм впевненість у тому, що їхня система не буде пошкоджена через електричні помилки.

Щоб отримати максимальну віддачу від професійної служби очищення сонячних панелей, власники будинків можуть розпочати імітацію процесу очищення. Вони можуть прибрати листя або велике сміття, щоб отримати уявлення про конкретні проблеми з очищенням, які потрібно вирішити.

Оскільки сонячні панелі часто встановлюються на дахах або на високих ділянках, очищення сонячних панелей вимагає ретельної уваги до безпеки. Без професійних послуг слід чистити лише ті сонячні панелі, до яких є легкий і безпечний доступ, без залучення спеціалістів.

Залишити відповідь