Як магнетизм може зберегти сонячні панелі чистими (і ефективними). Очищення сонячних панелей з роялті

Як магнетизм може зберегти сонячні панелі чистими (і ефективними)

Сонячні панелі з часом можуть втрачати свою ефективність через вплив несприятливих факторів навколишнього середовища. Тепер вчені розробили метод з використанням магнітних сил, який може допомогти зберегти сонячні елементи ефективними та чистими.

магнетизм, може, зберегти, сонячні, панелі

Сонячні панелі на даху будівлі, які забезпечують енергією повітряний потяг, видно в міжнародному аеропорту Ньюарк Ліберті 24 квітня 2014 року, в Ньюарку, штат Нью-Джерсі.J.Сонячні панелі можуть втрачати свою ефективність з часом через вплив суворих природних умов, але новий метод може допомогти змінити цю ситуацію.

Сонячна енергія є чистою і поновлюваною, але “з коробки” вона не дуже ефективна, в кращому випадку перетворюючи близько 25 відсотків сонячного світла в електрику. А сонячні панелі, як правило, знаходяться на дахах, тому вони піддаються впливу суворих елементів, що ще більше знижує їх ефективність.

За словами вчених з Массачусетського технологічного інституту та Університету нафти і мінералів короля Фахда (KFUPM) в Саудівській Аравії, тепер ця проблема вирішена. У журналі Applied Physics Letters вони повідомляють, що розробили метод створення поверхонь, які активно контролюють рух частинок і навіть рідин через них.

“Більшість поверхонь є пасивними”. сказав Кріпа Варанасі, доцент кафедри машинобудування в Массачусетському технологічному інституті (MIT), в інтерв’ю MIT News Office. “Вони покладаються на гравітацію або інші сили для переміщення рідин або частинок.” Тож команда MIT і КФУПМ звернулася до магнітних полів, щоб здійснювати точний контроль над поведінкою речовини, яка осідає на таких поверхнях.

Спочатку вони створили поверхню з мікроскопічними нерівностями і гребенями, а потім просочили її так званою “ферорідиною”, наприклад, олією, наповненою крихітними магнітними частинками. Потім на ферорідину накладається магнітне поле, яке потім утворює магнітну оболонку над будь-якою рідиною або пилом, що збирається на поверхні. Потім ця накидка притягує забруднення з поверхні.

Це не перший випадок, коли дослідники використовують магнетизм для маніпуляцій з рідинами та частинками, але попередні спроби працювали лише з забрудненнями, які вже були магнітними, і для їх переміщення потрібні були дуже сильні магнітні поля. Рішення MIT-KFUPM полягає у створенні надслизької поверхні, яка зводить тертя майже до нуля і працює з більш слабкими магнітними полями.

Як бомби правди для росіян можуть закінчити війну

“Це дозволяє нам досягати високих швидкостей з невеликими прикладеними силами”. говорить Карім Халіл, аспірант Массачусетського технологічного інституту і провідний автор звіту команди.

Халіл пояснює, що важливою сферою застосування цієї системи була б сонячна енергетика. Сонячні панелі і дзеркала для сонячних теплових електростанцій можуть швидко втрачати ефективність при забрудненні пилом або вологою. “Забруднення є великою проблемою для таких дзеркал”. каже Варанасі. “Дані показують втрату майже 1 відсотка ефективності на тиждень.”

Поки що єдиним засобом є їх поливання зі шланга, що є дорогим завданням, а також трудомістким і водомістким. Дослідники Массачусетського технологічного інституту і КФУПМ кажуть, що їхня технологія може призвести до створення систем, які зроблять процес очищення дешевшим, автоматичним і безводним.

За словами Нумана Абу-Дейра з КФУПМ і співавтора доповіді, новий метод особливо важливий для Саудівської Аравії. “У пустельному середовищі пил присутній щодня. сказав він. “[Саудівцям] потрібен спосіб зменшити накопичення пилу.”

Отримуйте історії, які надихають і піднімають настрій щодня.

Хоча команда MIT-KFUPM використовувала магнітну рідину для розробки нової технології, в їхньому звіті говориться, що інші сили, починаючи від електричних полів і закінчуючи різницею температур, можуть бути застосовані для маніпулювання матеріалом і захисту поверхонь від пилу і рідини.

Допоможіть профінансувати Моніторинг журналістики за 11/місяць

Ви вже є передплатником? Увійдіть на сайт

Журналістика моніторингу змінює життя, тому що ми відкриваємо ту занадто маленьку коробку, в якій, на думку більшості людей, вони живуть. Ми віримо, що новини можуть і повинні розширювати почуття ідентичності та можливостей, виходячи за межі вузьких традиційних очікувань.

Наша робота неможлива без вашої підтримки.

Необмежений цифровий доступ 11 грн/місяць.

Вже є підписником? Увійдіть

Включає цифрову передплату:

  • Необмежений доступ до CSMonitor.com.
  • CSMonitor.архів com.
  • Щоденна електронна пошта The Monitor.
  • Без реклами.
  • Скасувати будь-коли.

Чим відрізняється “Монітор”?? Вирішуючи складні завдання. з людяністю. Слухати джерела. з повагою. Бачити історію, яку інші пропускають, повідомляючи про те, що так часто залишається поза увагою: цінності, які нас об’єднують. Це репортажі “Монітора”. новини, які змінюють ваше бачення світу.

Пов’язані статті

Поділіться цією статтею

Близько року тому я натрапив на це висловлювання про Монітор в Harvard Business Review. під чарівним заголовком “робіть те, що вас не цікавить”:

“Багато речей, які врешті-решт стають значущими. пише соціолог Джозеф Гренні. з’явилися завдяки семінарам на конференціях, статтям або відео в Інтернеті, які починалися як рутинна робота, а закінчилися прозрінням”. Наприклад, на мою роботу в Кенії значний вплив мала стаття з “Christian Science Monitor”, яку я змусив себе прочитати 10 років тому. Іноді ми називаємо речі “нудними” просто тому, що вони виходять за рамки того, в чому ми зараз живемо.”

Якби вам потрібно було придумати жарт про “Монітор”, то це, мабуть, був би саме він. Нас вважають глобальними, справедливими, проникливими і, можливо, трохи занадто серйозними. Ми. висівковий кекс журналістики.

Але знаєте що?? Ми змінюємо життя. І я збираюся стверджувати, що ми змінюємо життя саме тому, що змушуємо відкрити цю занадто маленьку коробку, в якій більшість людей думають, що вони живуть.

“Монітор”. особливе маленьке видання, яке важко зрозуміти світові. Нами керує церква, але ми не тільки для членів церкви і не ставимо собі за мету навернення людей. Ми відомі своєю справедливістю навіть тоді, коли світ стає настільки поляризованим, як ніколи з моменту заснування газети в 1908 році.

У нас є місія, яка виходить за рамки тиражу, ми хочемо будувати мости. Ми хочемо вибити двері думок скрізь і сказати: “Ви більші та здібніші, ніж ви собі уявляєте”. І ми можемо це довести.”

Якщо ви шукаєте журналістику про кекси з висівками, ви можете передплатити “Монітор” за 15. Ви будете отримувати журнал Monitor Weekly, електронну розсилку Monitor Daily та необмежений доступ до CSMonitor.com.

Порада професіонала: ніколи не використовуйте мило для очищення брудних сонячних панелей

Під час пандемії коронавірусу ми зрозуміли одну річ: ефективність мила та води. регулярне миття рук є нашим найкращим захистом. Хоча брудні сонячні панелі корисно регулярно мити, щоб запобігти зниженню продуктивності та ефективності, мило тут не вирішує проблему.

Надано з люб’язності: Premier Solar Cleaning

Каліфорнійська компанія Bland Company, що займається установкою та обслуговуванням сонячних панелей, ніколи не використовує миючі засоби для сонячних панелей, натомість покладаючись на деіонізовану воду та систему щіток, що обертаються, для миття сонячних панелей.

“Мило може залишати плівку або залишки, які не тільки відтіняють панелі, як і бруд, який щойно змили, але також можуть сприяти прилипанню бруду та його швидшому накопиченню”. говорить Даніель Грін, директор з маркетингу компанії Bland. “Ми використовуємо деіонізовану воду, яка наноситься через нашу систему обертових щіток”. Це найкращий спосіб залишити сонячні панелі без плям і блиску, які виглядають так само гарно, як і в перший день їх встановлення.”

Замість того, щоб ризикувати безпекою співробітників Bland або потенційним пошкодженням сонячних панелей, які вони чистять, компанія використовує щіткові очищувачі Sola-Tecs з 2018 року. Щітка з роликами прикріплена до коліс, які ковзають по сонячних панелях, що дозволяє проводити глибоке очищення майже без допомоги рук. Бланд також пропускає воду клієнта через демінералізуючу та іонізуючу систему.

Надано з люб’язності: Premier Solar Cleaning

“[Sola-Tecs]. єдина система очищення, яку ми використовуємо. Ми виявили, що в поєднанні з нашою процедурою очищення води це найкращий спосіб очищення сонячних панелей”. сказав Грін. “Вони потребують менше води, менше проходів і не використовують агресивних хімічних речовин або миючих засобів.”

Premier Solar Cleaning (PSC) в Південній Каліфорнії також виявила, що використання деіонізованої води через живляться водою стовпи і щітки чудово працює для очищення сонячних проектів.

“Якщо ви коли-небудь нюхали свої руки після того, як вимили їх з милом, то ви відчуваєте запах мила, яке залишилося, навіть якщо ви не бачите ніякого мила після цього”. сказав Адам Фуллер, співзасновник PSC. “Якби ми використовували мило для очищення панелей, дуже маленькі молекули мила залишили б щось, на чому пил і бруд могли б накопичуватися.”

PSC пропонує повний пакет послуг з технічного обслуговування, включаючи інфрачервоні інспекції для виявлення пошкоджених панелей, які потребують більше, ніж просто гарного миття. Фуллер також цілий рік займається “виселенням голубів”, прибираючи під панелями і встановлюючи захисні огорожі для відлякування птахів та інших тварин. Він пишається тим, що дає клієнтам чесні відповіді і показує, як збільшиться виробництво після очищення панелей.

Надано з люб’язності: Premier Solar Cleaning

“Будинки і заводи, розташовані поруч з аеропортом і автомагістралями, збирають смог або забруднення на нафтовій основі, які не змиваються звичайним дощем”. сказав Фуллер. “Через це деякі старі сині панелі на перший погляд здаються чорними. Бруд на поверхні відбиває світло від панелей. Чиста панель залишається прохолоднішою, що дозволяє потоку електронів рухатися легше.”

Національний постачальник побутових і комерційних ОМ SunSystem Technology також тримається подалі від мила і використовує фільтровану воду і щітку, що обертається, для очищення панелей, але директор з маркетингу Джефф Струм сказав, що компанія використовує суміш розведеного оцту і перекису водню, щоб допомогти у відмиванні бруду і кіптяви.

“Коли йде дощ, ґрунт накопичується біля нижнього краю сонячної панелі, перекриваючи нижній ряд фотоелементів і знижуючи ефективність виробництва”. каже Струм. “Це як машина, яку миють зі шланга. вам все одно потрібно відмити її або використати суміш, що вивільняє ґрунт, щоб уникнути відмивання”.”

Іноді просто води недостатньо, але всі згодні з тим, що мило ніколи не слід використовувати. Саме тому виробник мастильних матеріалів Polywater випустив свій засіб для миття сонячних панелей Solar Panel Wash п’ять років тому. Висококонцентрована добавка не є плівковим милом, вона покращує здатність води очищати сонячні панелі, каже Чарлі Коул, міжнародний віце-президент Polywater.

Миття сонячних панелей без мила від Polywater

“Ми надаємо воді здатність піднімати ґрунт з панелі на противагу розчиннику, який, по суті, оточує частинку бруду і видаляє її з панелі“. говорить Коул. “[Мийка сонячних панелей] безпечніша для компонентів панелі. Це не вплине на світловідбиваючі плівки; це не призведе до корозії алюмінієвих рейок. Він біологічно розкладається, що означає, що він не є стійким, що робить його дружнім до навколишнього середовища. Це не вплине на ґрунтові води.”

Solar Panel Wash змінює поверхневий натяг води, тому замість того, щоб вода піднімалася вгору, вона утворює безперервну плівку на сонячних панелях, щоб підняти бруд і сміття. Коул каже, що мийка сонячних панелей особливо корисна в посушливих регіонах, де багато пилу і не вистачає води, тому що мийка дозволяє використовувати менше води для очищення.

“Багато з цих установок зроблено в пустельних регіонах, де наявність води дійсно є проблемою”. Якщо ми можемо зменшити використання води, це буде екологічна вигода”. сказав Коул.

Polywater співпрацює з виробниками панелей, щоб отримати дозвіл на використання миючого засобу, який не скасовує жодних гарантій. Canadian Solar та інші світові бренди підтвердили, що засіб для миття сонячних панелей безпечний для використання на їхніх панелях. Його можна придбати через глобальну мережу дистриб’юторів Polywater та на Amazon у Північній Америці.

Постачальники сонячних панелей раді, що промисловість починає усвідомлювати необхідність періодичного миття панелей.

“На початку менеджери панелей говорили: “Не використовуйте нічого, крім дощової води”.”Люди прийняли це близько до серця, і через три роки після встановлення панелей вони почали помічати значне зниження продуктивності”. сказав Коул. “Для великої установки, якщо ваша ефективність знижується на 50%, це дійсно підриває економічне обґрунтування, яке було зроблено в першу чергу.”

Навіть на житлових проектах домовласникам буде корисно приділяти додаткову увагу чистоті своїх кількох сонячних панелей.

“Ми часто чуємо, як клієнти кажуть, що дощ чудово очищає їх панелі, і хоча дощ дійсно змиває деякий бруд, він не очищає панелі по-справжньому”. Якщо панелі вже забруднені, дощ лише погіршує ситуацію, перетворюючи пил на товсті шари бруду. кажуть у Bland’s Green. “Ідеальною аналогією є ваш автомобіль. Якщо ваш автомобіль не мили шість місяців, від того, що ви залишили його під дощем, забруднення стане кращим чи гіршим?? Те саме стосується брудних сонячних панелей.”

Тільки не використовуйте мило. трохи жиру з ліктя і вода чудово спрацюють.

Про автора

Келлі Пікерел

Келлі Пікерел має більш ніж десятирічний досвід висвітлення діяльності U.S. Деніел Стівенс, директор департаменту сонячної енергетики та головний редактор журналу “Світ сонячної енергетики.

Коментарі та думки власників

Я настійно рекомендую дотримуватися порад, наведених у цій статті, і уникати використання мила для очищення брудних сонячних панелей. Використання мила або інших агресивних хімічних речовин може пошкодити поверхню панелей і з часом знизити їх ефективність. Замість цього краще використовувати м’яку щітку або ганчірку та звичайну воду, щоб обережно видалити будь-який бруд або сміття, яке могло накопичитися на панелях. Регулярне очищення сонячних панелей необхідне для забезпечення оптимального виробництва енергії, і цей дбайливий підхід допоможе захистити ваші інвестиції та забезпечити максимальне виробництво енергії на довгі роки. Я також раджу звернутися до професійної компанії з очищення сонячних панелей, щоб гарантувати, що робота буде виконана безпечно та ефективно, особливо для важкодоступних панелей або великих установок. Правильно доглядаючи за сонячними панелями, ви зможете насолоджуватися багатьма перевагами чистої, відновлюваної енергії протягом багатьох років.

Привіт усім, мене звуть Ренді з Tiki’s SoftWash, розташованої у Внутрішній Імперії, Південна Каліфорнія. Я володію службою зовнішнього прибирання, і однією з послуг, яку ми пропонуємо, є сонячне очищення. Це чудова стаття, і інформація є абсолютно освітньою. Я прочитав багато ваших дописів, і у багатьох з вас є запитання та/або пропозиції. Як професіонал, який очистив багато сонячних панелей, я хотів би розповісти про те, що ми дізналися за час очищення. По-перше, сонячні компанії не говорять про технічне обслуговування, тому що це може бути додатковою витратою або додатковим особистим завданням до вашого і без того напруженого графіку. По-друге, ми виявили, що більшість сонячних компаній, хоча і знають загальну інформацію про встановлення, не мають уявлення про обслуговування ваших сонячних панелей. Ця істина неодноразово усвідомлювалася в галузі. Є кілька причин найняти професіонала для прибирання. Однією з найважливіших причин звернутися до професіонала є фактор безпеки. Перебування на даху може бути дуже небезпечним. Хоча декому може бути дуже зручно виконувати це завдання самостійно, це не означає, що у них є досвід роботи в такому середовищі. Існує багато факторів, які слід враховувати під час прибирання одноповерхового або двоповерхового будинку. По-друге, багато будинків у Південній Каліфорнії мають черепичні покрівельні матеріали. Якщо ви не маєте досвіду ходіння по цьому типу матеріалу, ви можете завдати великої шкоди вашому даху. Я був свідком великої шкоди від власників будинків, які намагаються ходити по власному даху з різних причин. По-третє, у нас є все необхідне обладнання. Наша вантажівка має 300 футів шланга і використовує м’який ополіскувач та ручну щітку з м’якою щетиною з подовжувальними ручками, які досягають 30 футів для невеликих робіт, і обертову щітку з м’якою щетиною для великих робіт. Ми чистимо лише водою та ополіскуємо деіонізованою водою для блиску без розводів. І останнє, ОБЕРЕЖНО, більшість сонячних компаній стверджують, що якщо клієнт використовує будь-яке мило або миючі засоби або наймає сторонні компанії, які використовують мило або миючі засоби, це може вплинути на гарантію. Обов’язково проконсультуйтеся з фахівцем з сонячної енергетики, перш ніж застосовувати будь-які засоби для чищення сонячних панелей. Використання DI води є найбезпечнішою альтернативою для підтримання чистоти ваших панелей. Якщо ви хочете задати питання або домовитися про зустріч, будь ласка, відвідайте наш веб-сайт за адресою: http://www.tikisSoftWash.com Або зателефонуйте: (909) 375-0408

Я живу в прекрасній Центральній долині в Каліфорнії. Оскільки це переважно сільськогосподарська зона, пил у повітрі є звичайним явищем, і він буде накопичуватися на сонячних панелях. Цей шар бруду зменшить кількість енергії, яку виробляють сонячні панелі. Я провів невелике дослідження щодо того, як насправді працюють сонячні панелі та яку довжину хвилі світла сонячні панелі використовують для вироблення електроенергії. Я виявив, що сонячні панелі використовують видимі довжини хвиль. Знаючи, що ультрафіолет знищує все, особливо в Каліфорнії, я хотів знайти спосіб заблокувати ультрафіолет і очистити свої сонячні панелі так, щоб видима довжина хвилі не перешкоджала. Мій висновок полягав у тому, щоб використовувати те саме мило, яке я використовую для миття моєї машини. Миття та віск McGuiar’s. https://www.мегуари.com/automotive/products/meguiars-ultimate-wash-wax-g17748-48-oz-liquid Це мило для миття автомобілів досить м’яке, щоб очистити крихку фарбу на наших автомобілях, і містить віск, який, природно, виснажується під впливом УФ-променів сонця. Я також використовую пропуск на мийку через полюс і щітку, які я отримав від Harbor Freight. https://www.портові вантажоперевезення.com/instant-on-off-telescoping-flow-through-brush-67658.html Кожного разу, коли я мив свої сонячні панелі, я отримував від 7% до 12% збільшення виробництва на наступний день. У сутінках, після того, як панелі охолонуть, я змочую їх водою, а потім за допомогою пульверизатора з чвертю унції мила для миття автомобілів і 32 унціями води розпилюю по одній ділянці панелей за раз. Я акуратно чищу панелі, потім вмикаю воду і знову чищу панелі, одночасно змиваючи їх. Я не витираю їх насухо. Мої панелі найчистіші в кварталі!

Дякуємо за допомогу в дослідженні. Я живу у Фресно. Як довго триває мийка автомобіля? Я використовував мило для посуду “Світанок”, і його вистачало приблизно на місяць, перш ніж потрібно було знову чистити.

Я встановив 27 панелей ще в 2020 році і не знав, як їх чистити після всіх цих місяців. Будучи фанатиком автомобіля і дбайливо ставлячись до фарби, я вирішив, що використання того ж методу на моїх панелях не зашкодить. Я маю на увазі, що якщо рукавиця для миття не може або не хоче закручувати фарбу, як вона може завдати шкоди панелі?? Я був дуже невпевнений у використанні мегуарів, але ваша публікація просто дала мені деяке полегшення, тому дякую.

Панелі можуть прослужити багато років за допомогою цього методу. Я помітив, що деякі помилки люблять відкладати свої яйця на сонячних фотоелектричних панелях, вони залишають на панелі воскову пляму, яку не завжди легко видалити. У цих випадках теплу мильну воду, скребок з м’яким гумовим лезом, повторюйте, поки не зникне.

Хтось пробував цей продукт під назвою “Wet n Forget”. Просто тому, що я боюся потрапити на свій дах через схил. За допомогою цього засобу я використовую його для чищення сайдингу на своєму будинку. Тож я просто запитав

Досить дивно, як більшість сервісів з очищення сонячних панелей не усвідомлюють цього. В Альбукерке у нас в основному компанії, що миють вікна, пропонують послуги з очищення сонячних панелей, і вони не мають доступу до деіонізованої води. Миють сонячні панелі так само, як миють будь-яке інше вікно. Але ми робимо це правильно. Подивіться наші роботи на https://www.solarpanelcleaningalbuquerque.com

Єдине, що тут не згадується. це ТЕМПЕРАТУРА. Я живу в пустелі, де температура. Температура повітря влітку коливається від 115 до 130 градусів. Так, гаряче! Це (температура) панелей. одна з найважливіших речей, про яку слід знати. Панелі нагріваються, тому обливання їх холодною водою може легко призвести до розтріскування скла! Не дуже добре. Ідеальний час для їх очищення. рано вранці, поки вони ще не встигли нагрітися. Крім того, це буде ввечері після того, як вони встигли охолонути. Просто кажучи.

Чудова стаття! Сонячні панелі не потребують особливого догляду, але підтримувати їх у чистоті необхідно, уникайте використання таких продуктів, як Windex, і ніколи не використовуйте для їх очищення мийку під тиском! Як згадували інші Коментарі та думки власників, пташиний послід не так легко видалити!

Я щойно встановив сонячні панелі у себе вдома і не був впевнений, як їх чистити, бо якщо вони залишають плями води, це може зашкодити панелям. Але я щойно отримав те, що шукав, і дякую, що поділилися з нами такою інформативною статтею.

На наших сонячних панелях дуже товстий шар сажі. Він такий товстий, що я можу в ньому писати. (За останні два місяці у нас було кілька пожеж дуже близько до нашого майна). Вода та щітка НЕ видаляють кіптяву. Я думаю використовувати мило для посуду Dawn, змішане з водою та м’якою щетиною. Світанок дійсно добре розрізає жирні речовини. Однак я також розумію, що вони можуть залишати розводи, але розводи не можуть бути настільки поганими, як кіптява, чи не так?? При митті вікон найкращий рецепт. 2-3 краплі засобу на галон; я думав зробити те саме для панелей. Будь ласка, повідомте мені про свої думки якнайшвидше. Дякую, Pam

Ваша страховка власників житла повинна покривати їх прибирання, якщо це пов’язано з лісовими пожежами. У мене навіть був попіл у резервуарі для води моєї кавоварки після пожежі у Вітч-Крік у 2007 році в Каліфорнії. Незважаючи на те, що моє місце не згоріло, моя політика HO покривала і повне прибирання всередині і зовні. Оскільки пожежі. це стихійне лихо, ваші тарифи не збільшуються.

Ви також можете отримати недорогу деіонізовану воду від Unger на Amazon. Це синя модель для миття автомобілів. Я використовую його для своїх панелей, працює чудово. Трохи світанку нанесіть на щітку для трейлерів та довгу палицю, а потім змийте відфільтрованою водою. Готовий до роботи.

Я НЕ ЧУВ, ЩОБ ХТОСЬ ГОВОРИВ ПРО ПРОДУКТИ, ЯКІ НЕ ЗАЛИШАЮТЬ ВОДЯНИХ ПЛЯМ, ЩО ПОГАНО ДЛЯ ПАНЕЛЕЙ, ЧИ Є У КОГОСЬ ХОРОША ІДЕЯ ЩОДО ПРОДУКТУ, ЯКИЙ БИ ПРАЦЮВАВ

Змішаний оцет і вода. Після миття збризніть ним машину, а потім залиште її на сонці для висихання. У вас не буде ніяких плям.

Так, це система зворотного осмосу та очищення води дає вам 100% чисту воду, і це єдиний спосіб не отримати водяні плями на ваших панелях та вікнах, який я використовував постійно. Найкращі результати, але купувати його дуже дорого! У мене чистий бізнес, перевірте мою сторінку, у мене там є кілька фотографій SUN SOFT WASH http://www.sunsoftwash.com Сподіваюся, це вам допоможе

Ми миємо наші панелі сумішшю води та мила Dawn з остаточним ополіскуванням чистою водою. Ми робимо це раз на рік після того, як весь пилок закінчить падати. Наша проблема. забруднена черепиця між двома сонячними панелями (з боку півдня). Ми провели “м’яке миття” даху без особливого успіху. Хтось запропонував встановити цинкову панель під сонячними панелями. Чи є у когось відповідь?? Дякуємо

Як згадується в статті, “Коли йде дощ, ґрунт накопичується біля нижнього краю сонячної панелі, перекриваючи нижній ряд фотоелементів і знижуючи ефективність виробництва” Це відбувається тому, що алюмінієва рама вища за скло, що запобігає стіканню ґрунтової води з поверхні модуля. Як зазначає Рамонд Давидальсо: “Це також залежить від нахилу модулів. Панелі під кутом 30 градусів очищаються дощовою водою краще, ніж під кутом нахилу 10 градусів або менше” Це пов’язано з тим, що на сонячному модулі, встановленому під малим кутом на даху, набагато легше накопичувати пил біля краю рами. Зазвичай під кутом менше 15 градусів вода не може витікати з поверхні модуля завдяки алюмінієвій рамці (як дамба). Тому є рішення додати невеликий компонент на раму, який може допомогти накопиченій ґрунтовій воді перетинати раму і автоматично витікати з поверхні модуля під час дощу, ретельно видалити пил поблизу рами, а також допомогти видалити вуглецево-водневе забруднення. Це запатентована технологія, яка була успішно застосована на черепичних дахах, де кут нахилу завжди менший за 15 градусів. Якщо ви хочете дізнатись більше, протестуйте.com

Я прочитав повний технічний документ компонента, який називається “Mud killer”, де детально описано, як видалити пил із скляної поверхні біля рами. Детальна інформація тут: http://www.testpv.com/portal.php?mod=viewaid=25408

На необхідність та ефективність очищення сонячних панелей впливає багато факторів. Типи забруднень, рівень опадів, розмір установки, методи очищення та вміст мінералів у воді, що використовується для миття панелей, можуть впливати на рівень підвищення ефективності від очищення. Для тих установок, де потрібне часте очищення панелей, необхідно провести оцінку процесів очищення та обладнання, а також визначити, чи потрібен хімічний розчин для очищення. Якщо визначено, що необхідний засіб для чищення фотоелектричних елементів, необхідно враховувати сумісність його компонентів з панелями. Засоби для миття скла та мило для посуду часто використовуються для очищення фотоелектричних панелей. Вони можуть містити широкий спектр розчинників, і їх часте використання може спричинити корозію або послабити металеві та водонепроникні компоненти, що оточують захисне скло панелі, піддаючи сонячні елементи, що лежать в основі, ризику пошкодження. Розчинники також можуть пошкодити антиблікові плівки панелей, що знижує ефективність генерації електроенергії. Розчинники, такі як етанол, є легкозаймистими та летючими органічними сполуками (ЛОС). SPW від Polywater. це очищувач без розчинників, який усуває ці ризики пошкодження компонентів. Схвалений основними виробниками сонячних панелей, SPW розроблений як безпечний та ефективний очищувач фотоелектричних панелей.

Насправді найгірший випадок, який впливає на вироблення електроенергії. це пил, що накопичується навколо рами сонячної панелі, який вносить майже 80% втрат потужності. 20% зусиль з прибирання пилу з боку рами дають 80% приросту потужності, іншими словами, 80% зусиль з прибирання пилу зі скляної поверхні дають лише 20% приросту потужності. Завдяки використанню “грязьового вбивці”, весь пил навколо рами сонячної панелі повністю зникне. Таким чином, це допомагає повернути 80% втраченої потужності. Можливо, вам більше не доведеться витрачати додаткові витрати на чищення продуктів. З документа про продукт та польових випробувань ми підтвердили вищезазначене. Будь ласка, прочитайте та завантажте наступну статтю (англійська версія): http://www.testpv.com/portal.php?mod=viewaid=25408

Дуже добре зібраний стовп! Нам потрібно, щоб більше людей поширювали інформацію про те, що не слід використовувати агресивні хімічні речовини на сонячних панелях, оскільки вони дійсно можуть бути шкідливими і можуть пошкодити панелі. Багато хімічних речовин можуть бути абразивними і дряпати поверхню панелей, що може знизити їх ефективність. Крім того, деякі хімічні речовини можуть вступати в реакцію з матеріалами, що використовуються в сонячних панелях, такими як фотоелектричні елементи, і можуть спричинити незворотні пошкодження. Ми зробили так багато замін сонячних панелей сонячних панелей через цю проблему. Як правило, найкраще використовувати розчин для чищення, спеціально розроблений для сонячних панелей, і уникати використання абразивних матеріалів або агресивних хімічних речовин.

Коли мені було близько 30 років, я подружився з відставним керівником ДБЖ, його братом, у швидко зростаючому містечку в центральному Кентуккі (це було приблизно в 1980 році, незадовго до того, як “Чиказькі ведмеді” стали переможцями Суперкубка 1985 року вони володіли автомийкою / автозаправною станцією з повним спектром послуг, з відсіком для заміни масла вони були досить енергійними, придумуючи способи надання ряду послуг для громади Єдине, що я пам’ятаю, як JS сказав про цей бізнес, це те, що мило не миє машини і він показав мені бочку, яку надавав клієнтам “продавець” Розумієте, клієнти люблять бачити піну, вірять, що саме мило миє їхній автомобіль А JS визнав, що мило лише допомагає забезпечити середовище для змивання бруду з автомобіля Справжня “магія за лаштунками” сиділа трохи збоку від нього”, У сухому кутку приміщення для зберігання лежало кілька мішків солі для пом’якшення води упакованих по 6 штук на піддонах, накритих пластиком, щоб не намокли занадто рано на випадок, якщо десь серед обладнання з’явиться витік води М’яка вода була ключем до очищення, гаряча “м’яка” вода відмивала майже все, що можна було знайти на будь-якому автомобільному транспорті від важких вантажівок, які працювали на вугільних шахтах, до стареньких бабусь, які використовували машину тільки в неділю, щоб поїхати до церкви, до хлопців, які “кружляли” по торгових центрах було багато машин, які милися на автомийках самообслуговування/повного обслуговування, ви могли купити автомийку, заправити машину, замінити масло, я був там, якщо ви хотіли натерти машину воском або відновити блиск фарби, а потім натерти воском Я був занадто дешевим, бо я брав за це гроші, але заробляв достатньо, щоб прогодувати свою сім’ю, ледь-ледь але це вже інша історія лол давайте просто скажемо, що я навчився мати, підтримувати приємну їзду без великих витрат, дуже мало обслуговування.

Вуглеводні в повітрі люблять прилипати до скла, фарбувати метал і, на превеликий подив дослідників, які вивчали ефект лотоса. надзвичайну гідрофобність; Вуглеводні також люблять поверхні, які були оброблені, щоб пролити воду, або якимось чином модифіковані для самоочищення. Покриття TiO2 може бути винятком, але вони можуть заважати передачі фотонів. Накопичення вуглеводнів притягує частинки, що знаходяться в повітрі. Там, де я працюю в районі затоки Сан-Франциско, я затиснутий між 10 смугами I-880 та одним з головних з’їздів до Тесли. Досить сказати, що моя машина забруднюється. Іноді я помічав, що м’який, але тривалий дощ, який не супроводжується вітром і, відповідно, швидким випаровуванням, практично не залишає на моєму автомобілі та лобовому склі жодної плями. Моєму автомобілю 20 років, фарба має сліди від мийки, але м’який, тривалий дощ залишає її незайманою.

Я виміряв до і після очищення своїх панелей в кінці сухого літа в Портленді і виявив, що приріст потужності склав лише 1% або менше. Дуже запилені місця, можливо, більше.

Через сім років після встановлення фотоелектричних модулів у моєму будинку в Чендлері, штат Арізона, я дійшов висновку, що чистити фотомодулі не потрібно. Після повного року експлуатації я почистив свої модулі і порівняв виробництво кВт-год до і після. За день до чищення і після нього були однакові безхмарні дні з однаковою температурою. Я виявив, що не було абсолютно ніяких змін у продуктивності кВт-год. Хоча очищення модулів може бути доцільним у місцях, де багато птахів падає на землю, або у Фресно з сильним забрудненням від сільськогосподарської діяльності, на мою тверду думку, це не варто робити в переважній більшості домашніх фотоелектричних установок.

Здавалося б, засіб для миття лобового скла автомобіля може вирішити цю проблему. Видаляє дорожню плівку, пташиний послід і роздавлених жуків

Використовуйте SWP Solar Wash Захисний концентрат Біологічно розкладний розчин, змішаний з водою для кращого миття протягом тривалого періоду. Це пиловідштовхуючий миючий засіб тільки для сонячних панелей.

Це також залежить від нахилу модулів. Панелі під нахилом 30 градусів очищаються дощовою водою краще, ніж під нахилом 10 градусів або менше

Перед миттям достатньо замочити її у звичайній воді (без мила) на кілька хвилин, щоб видалити забруднення.

Я пробував Rainx, він чудово справляється з дощем, але взимку сніг має тенденцію налипати більше, ніж на звичайних панелях.

Мабуть, дуже смачний на смак Я б сказав ви п’єте все інше, що вимивається з ваших покрівельних матеріалів.

Я повинен був би уявити, що він пропускає її через якийсь фільтр, більшість людей не п’ють дощову воду безпосередньо

Здається, в цій статті слово “мило” використовується досить широко. Звичайно, ви не збираєтеся натирати панелі шматком мила “Діал! Миючі засоби та поверхнево-активні речовини. це інша історія. Вони дійсно допомагають видалити поверхневі забруднення, легко змиваються і не залишають липкої плівки. Вам потрібно уникати споживчих товарів, які містять інший мотлох, наприклад, пом’якшувачі шкіри, і остаточне ополіскування повинно бути D.I. вода. D.I. Вода сама по собі. це добре, але іноді маслянисті забруднення потребують більшої кількості.

Найкращий спосіб очищення сонячних панелей. за допомогою обертових щіток або роботів, на яких встановлені щітки, що обертаються. У нашому великому досвіді очищення (наші машини очистили 100 ГВт) мило не потрібне, лише деіонізована вода!

Моя система потужністю 5 кВт/год працює вже близько 6 років, і я веду детальний журнал виробництва енергії, я ніколи не звертався до сервісного обслуговування, і ніхто ніколи не мив панелі, я дозволив дощу очистити панелі, і до цього дня вона виробляє стільки ж, скільки і при встановленні, коли я кажу “стільки ж”, я маю на увазі відсутність значного зниження потужності, я дуже задоволений своєю установкою.

Давним-давно, коли компанія Sanyo випустила сонячні фотопанелі HIT, на їхньому проспекті була вказана “дешева” рідина для миття посуду, а не засіб з алое вера, що пом’якшує шкіру, або щось подібне. Мило для посуду з теплою водою і (рушник), щоб вимити панелі. Першим кроком було обприскати всі панелі і дати воді стекти, другим кроком. вимити панелі милом для посуду, потім обприскати і витерти м’якою гумовою щіткою. Я б сказав, що більшість виробників сонячних фотоелектричних панелей категорично не рекомендують використовувати агресивні хімічні речовини, такі як Windex або миючі засоби з будь-яким видом “піщинок”. Панелі можуть прослужити багато років за допомогою цього методу. Я помітив, що деякі комахи люблять відкладати свої яйця на сонячних фотоелектричних панелях, вони залишають на панелі восковий наліт, який не завжди легко видалити. У цих випадках теплу мильну воду, скребок з м’яким гумовим лезом, повторювати до тих пір, поки не зникне.

Керівник HP закликає IIT Mandi зосередитися на проектах канатних доріг, біопаливі та приготуванні їжі на сонячних батареях для гірських жителів Гімалайського регіону

Категорія: Останні Опубліковано: 29 червня 2023 року Переглядів: 60

  • Автор: Служба новин HimbuMail

Губернатор штату Манді Хімачал-Прадеш Шрі Шив Пратап Шукла попросив IIT Mandi реалізувати такі проекти, як проект канатної дороги для горбистих районів і кухонних плит на сонячних батареях, щоб боротися із забрудненням і захищати навколишнє середовище.

Звернення до G20. На зустрічі S20 Meet on Technology for Society в IIT Mandi 29 червня, як головний гість, Шукла закликав інститут працювати над вирішенням проблеми лісових пожеж і підкреслив потенціал IIT для сприяння розвитку країни.

Аналогічним чином, розробка біопалива з сухого соснового листя в якості енергії для промисловості також допоможе сільським жителям, додав він.

Він сказав, що розробка інших видів біопалива та зеленого палива заслуговує на особливу увагу.

Він похвалив IIT Mandi за його ініціативи у вирішенні соціальних проблем. Він також похвалив модель безпілотника і відвідав лабораторії та інноваційний центр.

IIT Mandi оголосив про підписання двох меморандумів про взаєморозуміння з IIT Jammu and Punjab Engineering College, Чандігарх, з метою зміцнення академічної та дослідницької співпраці. Директори ДІТ Джамму та ДВК Чандігарха взяли активну участь в обговоренні.

Проф. Лаксмідхар Бехера, директор IIT Mandi, підкреслив прихильність інституту до використання науки і технологій на благо суспільства і нації.

Професор. Ашутош Шарма, голова S20 і колишній секретар DST, підкреслив необхідність зв’язку науки з суспільством і культурою. Він підкреслив важливість цілісних підходів для вирішення глобальних проблем і досягнення сталого розвитку.

IIT Mandi оголосив про співпрацю з IIT Jammu з метою сприяння інноваціям та підприємництву, спільних консультацій та спонсорських проектів, обміну знаннями та ресурсами, а також спільного використання науково-технічних мереж. Крім того, інститут домовився про партнерство з Пенджабським інженерним коледжем, Чандігарх, для академічної та дослідницької співпраці.

Захід включав лекції експертів про значення технологій для покращення доступу до охорони здоров’я, чистої води та енергії.

Доповідачі, серед яких Падма Шрі Джанак Палта Макгілліган, наголошували на відповідальному використанні природних ресурсів та використанні науки і технологій для вирішення низових проблем.

Серед інших ключових доповідачів були проф. Вірендра Кумар Віджай, доктор. Бісваруп Рой Чаудхарі, професор. Манодж Гаур, доктор. Бінеша П, Ш. Сухпріт Сінгх та проф. Балдев Сетія.

Технології, представлені під час заходу, включали недорогі пристрої для догляду за новонародженими, пристрої для пунктів догляду, системи утилізації біоенергії, ефективні кухонні плити, системи управління водопостачанням та водовідведенням, системи покращення зв’язку в сільській місцевості, а також розробки в галузі сільського господарства з кліматичним контролем та стійких гаушалів.

Захід послужив платформою для обміну знаннями та дискусій щодо того, як технології можуть сприяти суспільному розвитку.

Які гранти та фінансові стимули доступні для екологічної модернізації вашого будинку?

магнетизм, може, зберегти, сонячні, панелі

Криза вартості життя та нагальність боротьби зі зміною клімату є найкращими стимулами для того, щоб зробити наші будинки більш енергоефективними. але витрати на це можуть бути значними. Хороша новина полягає в тому, що існують екологічні гранти, які допоможуть зробити ваш будинок більш стійким.

Покращення наших будинків за допомогою кращої ізоляції та системи опалення, яка є одночасно екологічною та економічною, має подвійну вигоду. Це означає менші рахунки для нас і меншу залежність країни від викопного палива (вугілля, нафта, газ).

Енергетичні гранти для новобудов

Щоб компенсувати витрати на “зелені” заходи, мешканці новобудов мають можливість отримати державні гранти. Схема грантів на модернізацію житла надає гранти малозабезпеченим домогосподарствам на утеплення, сонячні панелі, теплові насоси та інші заходи з енергоефективності та декарбонізації.

магнетизм, може, зберегти, сонячні, панелі

Енергетичні гранти для старих будинків

Отримати доступ до фінансування складніше, якщо ви живете в старому будинку, і це факт, що Великобританія має один із найстаріших і найдірявіших житлових фондів у Європі, згідно з даними галузевої організації Energy UK, а будинки, побудовані до 1919 року, найскладніше утримувати в теплі через їхню суцільну конструкцію стін. Після цієї дати будинки почали будувати з порожнистими стінами, які легше утеплювати.

Ті, хто живе в сільській місцевості, можуть постраждати, якщо вони живуть у старих кам’яних будівлях з малою ізоляцією, каже Майк Чайлдс, керівник відділу політики організації “Друзі Землі” (FoE), в той час як ті, хто залежить від дорогого опалення нафтою або зрідженим газом, ймовірно, будуть витрачати набагато більше, ніж в середньому, щоб залишатися в теплі.

Однак є кілька варіантів, які варто розглянути:

Схема модернізації котелень (BUS)

Це дає гранти людям, які встановлюють низьковуглецеву систему опалення замість існуючого газового або масляного опалення. Це може бути повітряний або ґрунтовий тепловий насос або котел на біомасі. Програму контролює Ofgem, а організовує її інсталятор, який подає заявку на грант від вашого імені та вираховує його з вашого остаточного рахунку. Вона спрямована на малозабезпечені та вразливі домогосподарства, але ви можете подати заявку, якщо ваш будинок має рейтинг сертифікату енергоефективності D-G або знаходиться в межах діапазонів податку на житло A-D в Англії та A-E в Шотландії та Уельсі.

магнетизм, може, зберегти, сонячні, панелі

Фінансові стимули для теплових насосів

Існують стимули для переходу від традиційного газового центрального опалення до повітряного або ґрунтового теплового насосу. Ви можете подати заявку на отримання до 6 тис. фунтів стерлінгів, що вдвічі зменшить загальну вартість. Однак Вонджі Раджакоба, доктор медичних наук компанії Bosch UK, яка їх виробляє, попереджає: Теплові насоси не працюватимуть у старих британських будинках, яким бракує необхідного простору та ізоляції.

Якщо ваш будинок підходить, перехід на тепловий насос може заощадити 1 454 фунтів стерлінгів на рік з окупністю за 14 років.

Гранти на подвійне або потрійне скління

Продавці склопакетів у 1980-х роках мали сумнівний імідж, і ви все ще повинні бути обережними при виборі установника, але багато з них мають спеціальні пропозиції або кредитні схеми, якщо ви обираєте ПВХ (буква “u” означає “непластифікований”). Якщо ваш річний дохід домогосподарства не перевищує 31 тис. фунтів стерлінгів, існують державні гранти. Якщо ви хочете традиційну стулку та деревину, ви самі по собі.

За оцінками Фонду енергозбереження, комплект склопакетів класу А для двоквартирного будинку зазвичай коштує близько 7 500 фунтів стерлінгів і дозволяє заощаджувати 195 фунтів стерлінгів на рік.

Гранти на сонячні панелі

Незважаючи на пости в соціальних мережах усміхнених продавців, які пропонують безкоштовні сонячні панелі, фінансування доступне лише в рамках програми “Допомога домогосподарствам”, спрямованої на подолання паливної бідності. Щоб знайти надійні компанії, деякі з яких пропонують фінансові пакети, зверніться до торгової організації Solar Energy UK.

При середній вартості установки у 6 000 фунтів стерлінгів для тримісного двоквартирного будинку, термін окупності може становити менше шести років. Ви можете заощадити до £465 на рік на рахунках, а панелі прослужать 25 років.

Гранти на ізоляцію

Відповідно до урядових зобов’язань перед енергетичними компаніями (ECO), ви можете подати заявку на отримання гранту на ізоляцію порожнистих стін або горища, якщо ваш будинок знаходиться в нижчих податкових групах (від A до D в Англії, від A до E в Шотландії та Уельсі), або у вас є сертифікат енергоефективності з рейтингом D і нижче. Витрати та економія на ізоляцію залежать від місця проживання.

В Англії, Шотландії та Уельсі утеплення горища коштує близько 890 фунтів стерлінгів у приватному будинку або бунгало і може заощадити вам 590 фунтів стерлінгів на рік. Вона має прослужити 45 років і окупити себе багато разів.

Залишити відповідь