Порівняйте ціни та відгуки про постачальників сонячної енергії поблизу вас в Інтернеті. Сонячний генератор для морозильної камери

Скільки сонячної енергії мені потрібно для роботи холодильника?

Ті, хто хоче встановити повну автономну сонячну електростанцію, часто запитують, скільки сонячної енергії їм потрібно буде генерувати для роботи основних побутових приладів. Навіть якщо ви просто хочете компенсувати частину своїх витрат на електроенергію за рахунок сонячної енергії, корисно знати, скільки сонячної енергії вам потрібно буде генерувати, щоб істотно знизити щомісячні рахунки за електроенергію.

Ось чому ми збираємося пояснити, як ви можете визначити, скільки сонячної енергії вам знадобиться для роботи вашого холодильника. Після того, як ми пояснили, як розрахувати, скільки енергії потрібно для роботи холодильника, ви зможете розрахувати потреби в енергії для всіх ваших побутових приладів і портативної електроніки.

Розрахунок енергоспоживання вашого холодильника

Для роботи кожного електроприладу потрібна певна кількість енергії. Як і слід було очікувати, енергоспоживання маленької кавоварки значно відрізняється від енергоспоживання повнорозмірного холодильника.

Хоча холодильники мають відносно великі потреби в енергії, варто зазначити, що не всі холодильники потребують однакової кількості енергії. Старі моделі, як правило, споживають більше енергії, ніж більш енергоефективні нові моделі, в той час як великі холодильники потребують більше енергії, ніж маленькі міні-холодильники.

Ось чому важливо розрахувати точні енергетичні потреби вашого конкретного холодильника, перш ніж виходити на вулицю і починати купувати сонячні панелі. Існують різні способи визначення енергоспоживання конкретного холодильника:

Спосіб : Знайдіть етикетку з інформацією про енергоспоживання

Хоча це може здатися очевидним, найпростіший спосіб визначити енергоспоживання вашого холодильника. просто прочитати етикетку з енергоспоживанням. З 1980-х років більшість виробників побутової техніки зобов’язані брати участь у програмі Energy Guide. В рамках програми на приладах буде розміщена добре помітна чорно-жовта наклейка, на якій буде чітко вказано енергоспоживання цього приладу, а також орієнтовна вартість його роботи протягом року.

Якщо ваш холодильник не новий, ви, ймовірно, вже відклеїли наклейку з передніх дверцят; однак є способи швидко знайти потрібну інформацію. Для початку, ви можете знайти інформацію про Energy Guide в інструкції з експлуатації будь-якого приладу, знайти її на веб-сайті виробника або звернутися до його відділу обслуговування клієнтів. Оскільки холодильники є великими приладами, вони також зазвичай мають другу наклейку на задній панелі.

Етикетки Energy Guide повідомлять вам приблизне річне споживання електроенергії вашим холодильником у кіловат-годинах, або кВт-год. Ця інформація. саме те, що вам потрібно для визначення потреби холодильника в сонячній енергії.

Спосіб : Знайдіть заявлену потужність

Якщо ваш холодильник старої моделі або ви не можете знайти інформацію в Енергетичному довіднику, ви зможете знайти зазначену номінальну потужність. Ця інформація майже завжди додається поруч із серійним номером виробу, і вона буде вказана у ватах.

Якщо ви можете знайти напругу та необхідні амперметри, ви можете перемножити їх, щоб знайти необхідну потужність у ватах. Просте рівняння, яке ви можете використати: Ампер х Вольт = Ват.

Якщо ніщо інше не допомогло, і ви ніде не можете знайти потрібну інформацію, краще просто оцінити енергоспоживання вашого холодильника. Будь-який сучасний холодильник з рейтингом Energy Star споживає близько 350 кВт-год на рік, тоді як старіші, менш ефективні моделі, як правило, працюють ближче до 600 кВт-год.

Обчислення споживаних ват після того, як ви дізналися номінальну потужність

Після того, як ви дізнаєтесь про річні потреби вашого холодильника в кВт-год, ви можете визначити робочі вати, які покажуть вам, скільки енергії сонячним панелям потрібно буде генерувати щодня, щоб забезпечити роботу приладу.

Після того, як ви дізнаєтесь річне споживання електроенергії вашого холодильника в кВт/год, просто розділіть це число на 365, оскільки саме стільки днів у році. Звідси, ви можете розділити це число на 24, що дасть вам необхідну кількість ват на годину.

Наприклад, якщо ваш холодильник споживає 365 кВт-год на рік, то йому потрібно 1 кВт-год на день. Розділивши на 24 години в добі, ви отримаєте потребу в робочій потужності, яка дорівнює 0.042 кВт/год, оскільки 1 кВт/год ¸ 24 = 0.042. Це означає, що вам знадобиться сонячна енергетична система, яка може забезпечити 42 Вт на годину, оскільки кВт-год еквівалентний 1 000 Вт.

Визначення ваших потреб у сонячних панелях

Після того, як ви визначили потреби в енергії для вашого холодильника, а також будь-якої іншої електроніки, яку ви плануєте використовувати для роботи від сонячної енергії, ви можете почати збирати відповідну сонячну батарею. Вибір сонячних панелей насправді досить простий, особливо коли ви вже знаєте свої енергетичні потреби. Це тому, що сонячні панелі зазвичай продаються відповідно до кількості енергії, яку вони виробляють у ватах.

Ми пропонуємо високоефективні сонячні панелі потужністю 100 Вт та 200 Вт, обидві з яких доступні за доступною ціною та ідеально підходять для тих, хто хоче побудувати базову сонячну енергетичну систему, щоб забезпечити достатню потужність для роботи холодильника.

Однак, враховуючи той факт, що холодильники відносяться до великих приладів і мають відносно великі вимоги до потужності, вам, швидше за все, буде краще вибрати одну або кілька сонячних панелей потужністю 300 Вт. Якщо ви новачок у сонячній енергетиці або просто хочете дізнатися більше про панелі потужністю 300 Вт, ми рекомендуємо вам прочитати наш Повний посібник з сонячних панелей потужністю 300 Вт, який пояснить фактори, що впливають на ефективність сонячних панелей потужністю 300 Вт, вихідну потужність панелі потужністю 300 Вт, а також рекомендовані бренди, на які слід звернути увагу.

Ви також можете переглянути всю нашу колекцію сонячних панелей, щоб знайти саме ті сонячні панелі, які вам потрібні для ваших конкретних потреб в енергії. Ми пропонуємо високоякісні сонячні панелі всіх розмірів від одних з найкращих виробників у всій сонячній індустрії.

Чи знадобиться вам сонячна батарея та інвертор?

Забезпечити роботу холодильника від сонячної енергії не так просто, як підключити його до серії сонячних панелей. Враховуючи той факт, що холодильники споживають енергію 24 години на добу, було б неможливо живити його, використовуючи лише сонячні панелі. Сонячні панелі виробляють електроенергію лише тоді, коли на них потрапляє сонячне світло, тому вам потрібно буде підключити панелі до акумулятора та інвертора, щоб забезпечити постійне живлення вашого холодильника.

Простими словами, сонячні панелі будуть генерувати електроенергію протягом дня, потім ця енергія буде перетворена в змінний струм і збережена в акумуляторній батареї, яка зможе забезпечити живлення холодильника після заходу сонця.

Вибір розміру інвертора та акумулятора:

Так само, як вам потрібно визначити розмір сонячних панелей, вам також потрібно буде придбати інвертор живлення та сонячну батарею, які дійсно можуть впоратися з навантаженням, яке вимагає ваш холодильник. Інвертор повинен бути здатний обробляти приблизно вдвічі більше енергії, ніж максимальне навантаження, яке вам потрібно.

Наприклад, якщо вашому холодильнику потрібно 1 кВт-год на добу, вам слід шукати інвертор потужністю 2 000 Вт. Для вашої батареї ви хочете переконатися, що вона може зберігати більше, ніж достатньо електроенергії для живлення вашого холодильника протягом 24 годин, оскільки будуть похмурі дні, коли ваші сонячні панелі не зможуть працювати з повною ефективністю.

Оскільки ви будете підключати сонячні панелі до акумуляторної батареї, вам також потрібно буде придбати відповідний контролер заряду. Контролер заряду захистить вашу батарею, запобігаючи проблемам перезарядження, оскільки перевантаження будь-якої батареї може призвести до її незворотного пошкодження.

Придбання повного сонячного комплекту:

Якщо все це звучить непосильно, не хвилюйтеся, можна просто придбати повний комплект сонячних батарей. Сонячні панелі неймовірно зручні, особливо якщо ви тільки починаєте працювати з сонячною енергією. Вони поставляються з усім необхідним для початку роботи, і, в більшості випадків, об’єднання всього вашого сонячного обладнання дозволить зменшити витрати та заощадити ваші гроші.

Наш комплект сонячних панелей Lion Energy 400 Вт для початківців. чудове місце для початку. В одному зручному та доступному комплекті ви отримуєте складну сонячну панель потужністю 100 Вт, 25-футовий кабель для сонячної панелі, контролер заряду Savanna CC, інвертор Savanna IV потужністю 400 Вт та літієву сонячну батарею Safari UT 250.

Мало того, що цей сонячний комплект постачається з усім необхідним, щоб негайно почати генерувати екологічно чисту сонячну енергію, він є розширюваним, тобто ви зможете модернізувати окремі компоненти в міру зростання ваших потреб у потужності та рівня досвіду. Ви також можете додати додаткові сонячні панелі, що зменшить час, необхідний для повної зарядки акумулятора.

Заключні слова

Хоча визначення енергетичних потреб вашого конкретного холодильника може здатися дещо складним, важливо, щоб ви витратили час на правильні розрахунки. Запуск приладу, який ви використовуєте щодня, від чистої сонячної енергії. це прекрасне відчуття. Ви не тільки заощадите гроші на щомісячних рахунках за електроенергію, але й будете знати, що приймаєте екологічно чисте рішення.

Якщо у вас виникнуть додаткові запитання щодо вимог до потужності ваших приладів або будь-які інші питання, пов’язані з сонячною енергією, будь ласка, зв’яжіться з нами в будь-який час!

Ви знайшли наш блог корисним? Потім розглянемо перевірку:

 • Скільки сонячних панелей мені потрібно
 • Як розрахувати батарею сонячних панелей та інвертор
 • Скільки сонячних панелей для роботи кондиціонера?
 • Розрахунок потужності сонячних панелей
 • Скільки сонячних панелей на акр?
 • Скільки коштують сонячні панелі для будинку площею 1500 квадратних футів
 • Скільки сонячних панелей для генерації 1 мегавата?
 • Скільки сонячних панелей для зарядки електромобіля?
 • Скільки батарей на сонячну панель?
 • Сонячні панелі для мобільного будинку
 • Сонячні панелі для квартир
 • Як обігріти теплицю сонячними панелями?
 • Сонячні панелі для крихітних будинків
 • Сонячна панель для телевізора та освітлення
 • Найкращі штати для сонячних панелей

Експертний огляд сонячних генераторів Bluetti: обираємо правильний для вас

Bluetti. це 3-річний бренд, який в основному виробляє портативні сонячні генератори, системи резервного живлення та складні сонячні панелі. У їхній продукції використовується технологія акумуляторів LiFePO4, яка наразі вважається найкращим видом літієвих акумуляторів на ринку і виявилася досить популярною в спільнотах “зроби сам” та автофургонів, дозволяючи людям живити важливі пристрої та прилади в ситуаціях, коли вони не працюють від електромережі.

Нещодавно ми протестували деякі продукти Bluetti, щоб побачити, наскільки добре вони використовують сонячну енергію, щоб підтримувати батареї зарядженими і готовими до подачі живлення на всі види енергоємних пристроїв. Ми виявили, що наш банк енергії Bluetti та сонячна панель справляються з багатьма важливими завданнями у дворі, будинку та навіть у дикій природі.

Ось повний огляд продуктів Bluetti та додаткова інформація про їх використання.

Дізнайтеся, скільки сонячних панелей вам потрібно, щоб не платити за електроенергію

Чому ви можете довіряти SolarReviews:

SolarReviews. провідний американський веб-сайт для споживчих оглядів і рейтингів домашніх сонячних панелей і компаній, що займаються установкою сонячних панелей. Наші галузеві експерти мають більш ніж двадцятирічний досвід роботи в сонячній енергетиці та зберігають редакційну незалежність своїх оглядів. Жодна компанія не може платити за зміну відгуків або оцінок, показаних на нашому сайті. Дізнайтеся більше про SolarReviews та як ми заробляємо гроші.

Основні висновки

 • Сонячні генератори Bluetti використовують літій-залізо-фосфатні (LiFePO4) акумулятори, які є безпечнішими та довговічнішими, ніж інші конструкції літієвих батарей.
 • Компанія пропонує безліч акумуляторних продуктів ємністю від 268 ват-годин до 12.3 кіловат-години.
 • Більшість акумуляторів Bluetti є портативними, і всі вони мають можливість заряджатися від сонячних панелей, які компанія також виробляє.
 • Компанія пропонує гарантію 24 місяці на свої невеликі портативні сонячні генератори та до п’яти років на свої великі домашні рішення для резервного копіювання.
 • Завдяки широкому спектру доступних опцій, надійній якості збірки та чудовій технології, що стоїть за всім цим, SolarReviews рекомендує продукцію Bluetti.

Технологія Bluetti

Ключова ціннісна пропозиція Bluetti полягає у використанні літій-залізо-фосфатних акумуляторів. Ця комбінація хімічних речовин (LiFePO4, або скорочено LFP) робить батареї Bluetti більш стабільними, довговічними і менш шкідливими для навколишнього середовища, ніж типові літій-нікель-марганцево-кобальтові (NMC) батареї, що використовуються в інших популярних сонячних генераторах. Bluetti заявляє, що її LFP-батареї можуть працювати від 2 500 (серія EB) до 3 500 (серії AC і B) циклів, перш ніж їхня початкова ємність зменшиться до 80%, порівняно з 500 циклами у батарей інших брендів.

Наступною спільною рисою портативних електростанцій Bluetti є сонячна енергія. Від початкового рівня EB3A до флагманської моделі AC200P, оснащені вбудованим контролером сонячного заряду MPPT, що дозволяє акумулятору отримувати максимальну віддачу від сонячних панелей. Bluetti виготовляє власні складні сонячні панелі, але також пропонує стандартні з’єднання MC4, тому для зарядки батарей можна використовувати будь-яку сумісну сонячну батарею (з допустимою вхідною потужністю, яка відрізняється для кожного продукту).

Нарешті, Bluetti включає інвертор чистої синусоїди в кожну з своїх батарей і надає кілька розеток постійного і змінного струму, щоб забезпечити варіанти живлення пристроїв. Типові розетки включають USB-A, USB-C, 120 В змінного струму та 12 В постійного струму. Крім того, всі портативні електростанції Bluetti поставляються з бездротовими зарядними панелями потужністю 15 Вт, вбудованими у верхню частину пристрою.

Як працює сонячний генератор Bluetti Solar

Для того, щоб забезпечити хороший огляд портативних електростанцій Bluetti, ми придбали Bluetti EB55 разом зі складною сонячною панеллю PV120. За допомогою цієї пари продуктів ви можете забезпечити живленням численні пристрої поза домом, і навіть забезпечити собі певний спокій у разі відключення електроенергії.

Ми вважаємо, що EB55. це добре зібраний, потужний та універсальний пристрій. Це чудовий варіант для людей, яким потрібна енергія в дорозі, чи то в автономному кемпінгу, як аксесуар для автофургона, чи навіть просто для веселого дня в парку або на пляжі.

Деталі Bluetti EB55

EB55 має 537 ват-годин (Вт-год) ємності і може видавати 700 Вт безперервної потужності (1 400 Вт імпульс). Такої потужності недостатньо для запуску кондиціонера, але цілком достатньо для роботи повнорозмірного холодильника протягом декількох годин під час відключення електроенергії, або декількох менших приладів протягом цілого дня, навіть без підзарядки.

пора, ціни, сонячної, енергії, інтернеті

Аксесуари, які постачаються з Bluetti EB55 (зліва направо): сонячний зарядний кабель, зарядний кабель постійного струму, шнур змінного струму, ремінець на липучці та блок живлення.

У коробці EB55 постачається з блоком живлення змінного струму, кабелем для заряджання від розетки автомобіля та кабелем для заряджання від сонячних панелей. EB55 має 12 розеток:

 • Чотири USB-A
 • Один USB-C
 • Два заземлених і два незаземлених виходи 120В змінного струму
 • Два 12В/10А постійного струму
 • Один роз’єм прикурювача на 12 В постійного струму

Пристрій являє собою компактний 10.94 x 7.87 x 7.79 дюймів і важить 16.5 фунтів, зі складною ручкою для перенесення зверху. Збоку пристрою є вбудований вентилятор з вентиляційними отворами, а спереду. невеликий РК-екран з підсвічуванням, який відображає стан заряду та вхідну/вихідну потужність двома відтінками синього кольору.

Зарядка

Bluetti EB55 може заряджатися від мережі змінного струму за допомогою блоку живлення, що входить до комплекту, постійного струму від сонячних панелей або від обох джерел одночасно. Його також можна заряджати за допомогою виходу 12 В постійного струму від автомобіля або генератора. Потужність зарядки. до 200 Вт від мережі змінного струму або сонячної батареї, або 400 Вт від мережі змінного струму та сонячної батареї одночасно.

У наших тестах сонячна панель Bluetti потужністю 120 Вт без особливих зусиль видавала максимальну потужність на EB55 під повним сонцем у теплий день. Сонячна панель має приблизно 2 фути заввишки і 6 футів завширшки, з чотирма секціями, які розкладаються зі складеного положення. На тильній стороні цих секцій є тонкі “ніжки”, які відкидаються від основного корпусу і дозволяють користувачеві регулювати кут, під яким панель розміщується відносно землі, в межах від 40° до 50°.

пора, ціни, сонячної, енергії, інтернеті

Особливості сонячної панелі Bluetti PV120: повністю складена, чохол на блискавці з проводами, регульована ніжка.

Вся сонячна панель одягнена в поліефірну тканину в стилі рипстоп, з твердою пластиковою ручкою на одному кінці, яка використовується для перенесення панелі в складеному стані. Самі сонячні секції ламіновані всередині листами етилентетрафторетилену (ETFE), що дозволяє їм бути гнучкими і протистояти вицвітанню і розтріскуванню під впливом високих температур і ультрафіолетового випромінювання. Сумка на блискавці на задній частині однієї секції містить кабелі та список специфікацій.

пора, ціни, сонячної, енергії, інтернеті

Повністю розширена сонячна панель PV120.

Ми рекомендуємо тримати батарею подалі від прямих сонячних променів, оскільки вона нагрівається під час заряджання.

На щастя, EB55 поставляється з 5.5-футовий сонячний зарядний кабель з роз’ємами MC4, а панель PV120 поставляється з власним 9.5-футовий кабель, що дозволяє легко розмістити панель на сонці, а батарею десь поруч у затінку. Оскільки Bluetti використовує стандартні сонячні роз’єми, додаткові кабелі можна придбати в Інтернеті з різних джерел, якщо вам потрібно більше 15 футів між панеллю та акумулятором.

Слово застереження: Сонячні панелі Bluetti мають клас захисту IP65, що означає, що вони можуть витримати невеликі бризки води, але не витримують дощу та снігу. Виставляйте їх тільки в сухий день.

При тестуванні зарядки змінним струмом ми легко отримали обіцяні 200 Вт від зарядного пристрою, хоча слід зазначити, що зарядний блок має власний внутрішній вентилятор охолодження, який може трохи шуміти, тому краще заряджати його поза зоною чутності. Або адаптер змінного струму, або сонячна батарея здатні заповнити 537 Втч акумулятора EB55 приблизно за 3 години, а поєднання сонячної та змінної енергії може збільшити потужність до 400 Вт, скоротивши час заряджання до 1 години.8 годин.

Використання потужності

У наших тестах EB55 був здатний живити багато важливих приладів і пристроїв, і ми рекомендуємо його для середніх навантажень, таких як зарядка телефонів і ноутбуків, кемпінг, або навіть для короткочасних заходів, таких як невеликі концерти в парку, де немає електрики.

Ми протестували наш EB55 кількома способами: живленням невеликого насоса для відкритого басейну, відтворенням живого звуку через гучномовець і повнорозмірним холодильником. У всіх цих тестах EB55 показав дуже хороші результати.

пора, ціни, сонячної, енергії, інтернеті

Bluetti EB55 працює з насосом для басейну.

Завдяки ємності акумулятора 537 Вт-год він теоретично може забезпечити роботу насоса для басейну потужністю 33 Вт протягом 16 годин, навіть без підзарядки від сонячної батареї. На середній гучності гучномовець і деякі гітарні педалі споживали 25 Вт. Уявіть вечірку біля басейну з рок-групою у віддаленому місці, яка повністю працює від одного акумулятора Bluetti EB55. Все, що вам потрібно. це транспорт і джерело води.

Ближче до дому холодильник споживав від 105 Вт до 220 Вт, залежно від циклу, в якому він працював, тому він міг працювати протягом 3 годин або більше під час відключення електроенергії. Якщо ви додасте 4 години сонячної зарядки в середньому близько 100 Вт, ви можете збільшити цей час до шести годин або більше. Підключаючи холодильник лише час від часу, ви теоретично можете зберігати їжу холодною протягом декількох днів під час відключення електроенергії, використовуючи один EB55 і сонячну панель, і, ймовірно, у вас залишиться достатньо енергії, щоб зарядити телефон.

Завдяки хімічному складу LiFePO4 акумуляторної батареї Bluetti може повністю заряджатися і розряджатися 2 500 разів, що може означати кілька років роботи навіть за умови дворазової щоденної їзди на велосипеді. Після такої кількості циклів заряд акумулятора все одно залишиться на рівні 80% від початкової ємності.

Це досить чудова маленька батарея, і вона цілком варта своїх 499 MSRP. Але EB55. одна з найменших за ємністю батарей, які пропонує Bluetti, а деякі з продуктів компанії можуть робити набагато більше, ніж просто зберігати вашу їжу холодною протягом декількох годин.

Порівняння продуктів Bluetti

Тепер давайте подивимося на деякі ключові характеристики лінійки продуктів Bluetti. Компанія пропонує як невеликі моделі початкового рівня EB3A з акумуляторною батареєю на 268 Вт-год, так і великі, такі як розширюваний інверторний модуль AC300, який не постачається з власною батареєю, але замість цього може бути поєднаний з чотирма розширювальними батареями B300 на 12 Вт-год.3 кВт-год зберігання. Це майже стільки ж, як у Tesla Powerwall.

Менші, більш портативні електростанції (в основному все, що поміщається в чохол для перенесення Bluetti) досить прості; просто коробки з батареями, входами і вихідними портами, в той час як більші пропозиції, такі як Bluetti AC200MAX і AC300, поставляються з Bluetooth і можуть управлятися через додаток для смартфона Bluetti (новіша, маленька EB3A також підтримується додатком). Для дуже великих потреб у резервному живленні, два інверторні модулі AC300 можуть бути об’єднані з блоком Bluetti AC300 Fusion Box для системи 240В з до 24.5 кВт-год зберігання.

Ось короткий огляд портативних моделей Bluetti та їх ключові характеристики:

Продукт Ємність Вихідна потужність (перенапруга) Максимальна вхідна потужність Вт # кількість розеток Розширюваний Максимальна потужність
EB3A 268 Wh 600 ВТ (1200 ВТ) 430W SolarAC 9 N Н/Д
EB55 537 Втч 700 ВТ (1,400 ВТ) 400 Вт SolarAC 12 N Н/Д
EB70S 716 Втч 800W (1,400W) 200 Вт Сонячна/змінний струм 12 N НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
AC200P 2,000 Вт-год 2 000 ВТ (4 800 ВТ) 1 200 Вт SolarAC 17 N Н/Д
Інверторний модуль AC300 Н/Д 3,000 ВТ (6,000 ВТ) 5 400 Вт SolarAC 16 Y 12 288 Вт
AC200MAX 2,048 Вт 2,200 ВТ (4,800 ВТ) 1,300 Вт SolarAC 15 Y 8 192 Вт
Розширювальна батарея B230 2,048 Вт-год НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ НЕ МАЄ ЗНАЧЕННЯ НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ НЕ ВИЗНАЧЕНО
Розширювальна батарея B300 3,071 Вт Н/Д НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ N/A Н/Д НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ

Вартість

Як і багато технологічних продуктів, які ви можете знайти на Amazon, продукти Bluetti часто розпродаються, і люди, які шукають продукцію компанії, часто можуть знайти купони та коди знижок в Інтернеті. Для довідки, ось перелік найпопулярніших продуктів Bluetti:

 • EB3A: 299
 • EB55: 499
 • EB70S: 599
 • AC200P: 1,699
 • Інверторний модуль AC300: 1,899
 • AC200MAX: 1,899
 • Розширювальна батарея B230: 1,399
 • Розширювальна батарея B300: 2,199
 • Сонячна панель PV120: 299
 • Сонячна панель PV200: 499
 • Сонячна панель PV350: 849

Гарантії на батареї Bluetti

Гарантія. це те місце, де портативні батареї, такі як Bluetti, трохи поступаються домашнім сонячним батареям. Гарантія на більшість продуктів Bluetti покриває лише 24 місяці дефектів, пов’язаних з матеріалами та якістю виготовлення. Ці продукти розраховані на тривалий термін служби, але виробник не пропонує довгострокову гарантію на більшість своїх продуктів.

Тим не менш, якщо ви придбаєте AC300 з однією або декількома розширювальними батареями B300, Bluetti пропонує 48 місяців гарантії. На більші домашні системи резервного живлення, такі як EP500Pro, надається 5-річна гарантія. Це не зовсім відповідає 10-річним гарантіям, які пропонують такі компанії, як Generac та LG, тому, якщо вас турбує довгострокове покриття, одне з цих рішень з акумулятором може бути кращим для вас.

За іронією долі, Generac та LG використовують літієві NMC-батареї, тому Bluetti теоретично повинні пережити їх. Bluetti заявляє, що батареї серії EB витримують 2500 циклів, перш ніж їхня ємність знизиться до 80% від початкової, а батареї серій AC і B. 3500 циклів, перш ніж досягти 80%. Припускаючи один повний цикл в день, це більше 9 років.

Як Bluetti відрізняється від конкурентів?

Коли справа доходить до кращих сонячних генераторів, Bluetti є одним з головних претендентів. Акумуляторні елементи LFP працюють у п’ять разів довше, ніж продукти основних конкурентів. Jackery та GoalZero, а їхня продукція настільки ж довговічна і проста у використанні, як і у конкурентів.

Надаючи 48-60 місяців гарантії на свої флагманські продукти, Bluetti перевищує стандарти, встановлені своїми конкурентами, які майже всі пропонують лише 24 місяці гарантії. Справедливості заради варто зазначити, що їхній 500-цикловий термін служби майже напевно закінчиться протягом цих 24 місяців регулярного використання, тому Bluetti має шанс продовжити свої гарантії і ще більше відрізнити себе від Jackery, GoalZero та інших. Ми сподіваємося, що продукти Bluetti проведуть більше часу на природі і доведуть свою довговічність.

Який продукт Bluetti підходить саме вам?

Якщо ви перебуваєте в дорозі і вам потрібно забезпечити невеликі прилади живленням в умовах відсутності мережі, EB55. відмінний вибір. Якщо ви просто хочете, щоб ваш телефон залишався зарядженим в умовах дикої природи, новий EB3A. чудовий недорогий варіант.

Для тривалих поїздок і перебування в каюті AC200P забезпечує надійне зберігання енергії та вихідну потужність, яка може забезпечити комфорт в автономній каюті, особливо в парі з декількома сонячними панелями Bluetti, з’єднаними послідовно.

Для домашніх систем резервного копіювання ми рекомендуємо EP500 Pro, а не AC300 з розширювальними батареями, просто через форм-фактор і 5-річну гарантію. Якщо Bluetti коли-небудь збільшить гарантійний захист для своїх модульних батарей, ми оновимо цю рекомендацію відповідним чином.

Підсумок: чи хороші продукти Bluetti?

Акумулятори та сонячні панелі Bluetti вигідно відрізняються від більшості інших портативних рішень на ринку. Акумулятори LFP та сонячні панелі з покриттям ETFE. це потужні та якісно виготовлені продукти, призначені для життя поза межами електромережі. Крім того, Bluetti відповідає або перевершує галузеві стандарти для портативних пристроїв, надаючи гарантію на свою продукцію від 2 до 5 років.

Одне застереження полягає в тому, що компанії всього лише кілька років, і ще належить з’ясувати, чи будуть її батареї відповідати передбачуваному терміну служби в 2 500 циклів, і чи виявиться компанія вправною в роботі зі скаргами клієнтів, якщо вони не будуть відповідати. Але технологія є надійною, продукти виявляються популярними та улюбленими, а представники Bluetti активно залучають клієнтів через кілька каналів, включаючи групу власників. Здається, компанія робить все правильно.

Ще одним застереженням є те, що сонячні панелі Bluetti не такі надійні, як справжні домашні сонячні панелі. Наприклад, вони не призначені для використання на вулиці під дощем і снігом. Якщо ви шукаєте щось, що можна встановити у вашому будинку або навіть в автономному будиночку, справжні сонячні панелі, встановлені на даху або на землі, набагато надійніші і можуть витримувати несприятливі погодні умови протягом десятиліть. І ви все ще можете використовувати резервну батарею Bluetti з добре спроектованою сонячною установкою.

пора, ціни, сонячної, енергії, інтернеті

Bluetti PV120; SolarReviews та схвалений Боуї.

Незважаючи на застереження, Bluetti виробляє чудові продукти. Якщо ви шукаєте спосіб забезпечити живлення важливих пристроїв, перебуваючи в дикій природі, ми рекомендуємо вам акумулятори та сонячні панелі Bluetti.

Електрогенератор Patriot 1800

пора, ціни, сонячної, енергії, інтернеті

Цей найбільш продаваний портативний сонячний генератор. ваша “чарівна куля”, яка захистить вас від відключень електроенергії, збоїв в електромережі, що руйнується. Використовуйте електрогенератор Patriot вдома. для живлення холодильника, морозильної камери, медичних приладів тощо. Готовий до використання, ніколи не потребує газу ніколи!

 • Ідеальний подарунок для виживальників
 • Чудово підходить для задніх дверей при відключенні електроенергії
 • Безкоштовно заряджається на сонці
 • Бездимний, безшумний, безпечний
 • Використовуйте всередині вашого будинку
 • У комплекті сонячна панель
 • Живлення критично важливих приладів
 • 100% гарантія задоволення
 • БЕЗКОШТОВНА доставка (до 48 країн)

Портативний сонячний генератор Patriot Power

Захистіть свою сім’ю під час небезпечного відключення електроенергії за допомогою генератора на сонячних панелях

Відключення електроенергії може статися в будь-який момент.

А справа в тому, що без електрики все буде просто. СТОП. І коли це станеться. ті, хто не підготовлений, можуть сидіти беззахисними в темряві. Безпорадний протягом багатьох днів, або навіть тижнів.

Звичайно, ви можете використовувати газовий генератор. Але ті, що створюють багато шуму, привертають небажану увагу, мають токсичні вихлопи.

З електрогенератором Patriot Power Generator 1800 це не так. Вони легкі, не виділяють диму і безпечні для використання у вашому домі. Він працює тихо і не привертає уваги. А головне, ви зможете підзаряджати його знову і знову БЕЗКОШТОВНО.

Уявіть, як ви будете використовувати свій сонячний генератор:

 • Переведіть холодильник або морозильну камеру на циклічний режим
 • Заряджайте мобільні телефони ноутбуки
 • Підтримуйте подачу кисню CPAP
 • Увімкніть телевізор для важливих новин
 • Запустіть вентилятор або електричну ковдру
 • Візьміть його з собою на природу або в будинок на колесах!
 • Використовуйте електроінструменти під час негоди
 • Увімкніть світло для комфорту або для відлякування грабіжників
 • І багато іншого

Цей сонячний генератор може дійсно змінити життя для вас і вашої родини в кризових ситуаціях. Натисніть “Додати в кошик”, щоб почати замовлення зараз.

24 години на добу / 7 днів на тиждень / 365 днів на рік

Сонячний генератор “на вагу золота!”

Реальні відгуки від реальних клієнтів. Іноді клієнти отримують безкоштовний продукт для тестування або отримують безкоштовний продукт в якості подяки за надання чесного відгуку. Для отримання додаткової інформації див. виноску 1.

Реальні відгуки від реальних покупців. Іноді клієнти отримують безкоштовний продукт для тестування або отримують безкоштовний продукт як подяку за надання чесного відгуку. Для отримання додаткової інформації див. виноску 1.

Цей сонячний генератор потужний і простий у використанні. Прямо з коробки!

Ось що вам сподобається в найбільш продаваному електрогенераторі Patriot.

Чудова інженерія

Усередині вашого сонячного генератора знаходиться потужна літій-залізо-фосфатна батарея, відома своєю стабільністю. Вам сподобається надійність і міцність цієї передової техніки.

Зберігання енергії більше, ніж раніше

У порівнянні з попередньою моделлю, ваш електрогенератор Patriot Power Generator 1800 тепер має безперервну потужність 1800 Вт, а пікову. 3048 Вт. І він може вмістити 768 Вт-год потужності (60 А-год).

Це означає, що якщо прилад споживає 1800 Вт або менше, ваш електрогенератор Patriot Power Generator може його зарядити. Більшість дрібних приладів, включаючи холодильник та морозильну камеру, підпадають під цю групу.

Час роботи для звичайних приладів:

USB-лампа. 193 години

Зарядний пристрій для телефону. 153.6 годин

Міні-холодильник. 106 годин

Холодильник/Морозильна камера. 19.2 години

Нагрівач для акваріума. 5.1 година

Апарат CPAP. 15.4 години

Портативна піч. 38 хвилин

Мікрохвильова піч. 51 хвилина

Час роботи є приблизними; результати залежать від умов використання пристрою. Для отримання додаткової інформації див. виноску 5.

Багато електричних розеток

Щоб бути впевненим, що генератор готовий впоратися з будь-якими навантаженнями, генератор Patriot має 8 зручних розеток.

Простота підключення

Вам не потрібно бути гаджетоманом, щоб користуватися сонячним генератором. Три простих кроки. і ви будете готові до роботи:

 • Розгорніть сонячну панель на сонячному світлі
 • Підключіть сонячну панель до генератора
 • Підключіть свої пристрої до генератора і насолоджуйтесь БЕЗКОШТОВНОЮ енергією сонця

Ваш сонячний генератор заряджений і готовий до роботи. Не потрібно збирати ви можете почати використовувати його відразу.

100-ватна сонячна панель у комплекті

Сонячна панель комерційного класу поставляється з вашим пристроєм. Багато конкурентів змушують вас платити за це окремо! І їхні панелі не такі гарні.

 • Міцний металевий каркас
 • Посилена кутова ручка для перенесення
 • Легко складається для непомітного зберігання

Можна навіть з’єднати додаткові сонячні панелі в ланцюжок, щоб подвоїти або потроїти вашу потужність і скоротити час заряджання вдвічі.

2,500 життєвих циклів

Ви можете підзарядити свій сонячний генератор 2 500 разів. Це як 6.8 років щоденного використання. Приблизно в 4 рази довше, ніж у більшості сонячних генераторів.

Швидкий час заряджання

Заряджається всього за 3 хвилини.5 годин з включеним шнуром змінного струму. Або заряджайте за 10 сонячних годин за допомогою сонячної панелі, що входить до комплекту.

Компактний Легкий

Ваш електрогенератор Patriot важить лише 40 фунтів. Він розроблений, щоб бути портативним.

І він побудований міцно. Ваш сонячний генератор легко переноситься, але важить приблизно як 5 галонів води, великий пакет корму для домашніх тварин або, можливо, ваш 3-річний онук (без усіх цих викрутасів). Не надважкий, але достатньо важкий, щоб витримати падіння на землю, грубе поводження або навіть наїзд вантажівки. Ми спробували!

Інформація про електрогенератор Patriot 1800:

100% гарантія задоволення

Замовте електрогенератор Patriot зараз

24 години на добу / 7 днів на тиждень / 365 днів на рік

Відгуки клієнтів: Люди люблять цей сонячний генератор

Я використовував свій електрогенератор Patriot під час урагану Ян. Я вважаю звичайні генератори дратівливими, але цей тихо працював всю ніч, і нічого в моїй морозильній камері не зіпсувалося! У мене вже було досить багато людей, які запитували мене, де я це взяв. Я кажу їм, що замість того, щоб турбуватися про газ чи пропан, у Флориді є сонце. привіт!! Використовуйте його!

Я відчуваю себе в безпеці, маючи це

“Електрогенератор Patriot забезпечує моє освітлення, змінний струм, якщо він мені потрібен, невеликий обігрівач, мікрохвильову піч і телевізор. У мене також є невеликий холодильник, який я можу підключити. Я ставлю свої сонячні панелі на причіп причепа і заряджаю їх, поки використовую генератор всередині.

Раніше я користувався бензиновим генератором і витрачав 50 гривень на бензин за 3 дні. Але електрогенератор Patriot може зайти всередину, поки я сплю, і мені не потрібно ні про що турбуватися. Я відчуваю себе набагато комфортніше.

Я дуже радий, що зробив інвестицію. Не думайте про це занадто довго. ПРОСТО ЗРОБІТЬ ЦЕ.”

Реальні відгуки від реальних покупців. Іноді клієнти отримують безкоштовний продукт для тестування або отримують безкоштовний продукт як подяку за чесний відгук. Для отримання додаткової інформації див. виноску 1.

Ваше замовлення на 4Patriots на 100% БЕЗРИЗИКОВЕ

100% гарантія задоволення

Якщо з будь-якої причини ви незадоволені в будь-який час протягом перших 365 днів після покупки, поверніть товар на початковий склад доставки, і ви отримаєте відшкодування за вирахуванням будь-яких витрат на доставку. Ви отримаєте свої гроші назад. Це тверда обіцянка та зобов’язання.

Ваше замовлення допомагає ветеранам США

Коли ви робите покупки на 4Patriots, частина коштів йде на благодійні цілі, які підтримують наших ветеранів та їхні сім’ї. Включаючи Operation Homefront, Fisher House, A Soldier’s Child-Foundation та Team Rubicon.

4Patriots та наші афілійовані бренди пожертвували понад 975 000 з моменту заснування компанії. І ця кількість продовжує зростати!

Ви можете почуватися добре, знаючи, що підтримуєте наших ветеранів, отримуючи при цьому душевний спокій, на який ви заслуговуєте.

Американська компанія, на яку ви можете розраховувати

Завдяки вашій підтримці ми можемо працевлаштувати 175 американських чоловіків і жінок з усіх куточків США. Люди, які наполегливо працюють і дійсно люблять допомагати людям підготуватися до надзвичайних ситуацій.

Наш офіс знаходиться в Нешвіллі, штат Теннессі. Ми реальні люди. американці. Не якийсь там номер 800 у закордонному кол-центрі.

Тож, якщо вам потрібна допомога будь ласка, зателефонуйте або поспілкуйтеся з нашою дружньою американською командою обслуговування клієнтів вже сьогодні.

Отримайте свій електрогенератор Patriot Power Generator зараз

24 години на добу / 7 днів на тиждень / 365 днів на рік

Часті запитання про генератор на сонячних панелях

З: Як довго мій електрогенератор Patriot Power Generator 1800 буде мене захищати??

З: Як з’єднати панелі в ланцюжок?

З: Що робити, якщо я не можу собі цього дозволити?

З: Що робити, якщо я передумаю?

З: Чи безпечно купувати онлайн?

 • Усі відгуки в цій рекламі належать реальним людям; іноді імена та фотографії були змінені для захисту їхньої приватності, а деякі з них отримали безкоштовні продукти в обмін на їхні чесні відгуки. Відгуки представляють виняткові результати, не стосуються середньостатистичного покупця і не призначені для того, щоб гарантувати, що будь-хто досягне таких же результатів. Організації, публікації та люди, згадані на цьому сайті, не пов’язані з 4Patriots. Вони не схвалюють, не спонсорують і не рекомендують цей продукт; не вимагається ніякої приналежності або схвалення.Застосовуються загальні умови.Кейд Кортлі. колишній “морський котик” і командир взводу, який прослужив 9 років на дійсній службі і отримав компенсацію від 4Patriots за свою важку роботу, яка допомогла нам протестувати і затвердити цей продукт.
 • Пікова потужність генератора Patriot Power Generator збільшилася з 2000 Вт (модель 1500) до 3048 Вт (модель 1800). Безперервна потужність становить 1 500 Вт і 1 800 Вт відповідно. Ємність зберігання для пристроїв постійного струму збільшилася з 600 Вт-год (модель 1500) до 768 Вт-год (модель 1800).
 • Ваша їжа для виживання розрахована на 25 років на полиці. Умови зберігання впливають на термін придатності вашої їжі. Для досягнення найкращих результатів завжди захищайте їжу від тепла, повітря та вологи. Уникайте тривалого впливу температури вище 75 градусів F. Зберігайте їжу закритою до готовності до вживання. Термін придатності залежить від умов зберігання.
 • Ці набори призначені для забезпечення енергією та поживними речовинами однієї людини в стресових надзвичайних ситуаціях. Вони не призначені для повної заміни калорій у “звичайний” час. Ви захочете переконатися, що у вас під рукою є додаткові продукти харчування, щоб у разі тривалої надзвичайної ситуації ви могли поповнити щоденну норму калорій, поживних речовин і різноманітності за рахунок додаткових продуктів харчування, доступних на цьому сайті, продуктів, які ви запасли у своїй коморі, свіжих продуктів з вашого саду тощо. Середній дорослий потребує приблизно. 2 000 калорій на день для задоволення енергетичних потреб. Цей комплект забезпечує приблизно 1,253 калорії на день для однієї людини. Цього може бути недостатньо для оптимального харчування, особливо протягом тривалого періоду часу. Пам’ятайте, що потреба в калоріях залежить від віку, статі та рівня фізичної активності. Потреби, цілі та бажання щодо харчування та калорій у кожної людини різні. Для того, щоб доповнити щоденну норму калорій, урізноманітнити раціон або забезпечити їжею більше ніж одну людину, ми пропонуємо низку додаткових продуктів, включаючи харчові батончики, м’ясні набори, фруктові та овочеві набори тощо. Поєднуючи наші набори з цими додатковими продуктами, ви можете забезпечити собі 2 000 калорій на день під час надзвичайних ситуацій. Ми будемо раді обговорити ваші конкретні цілі підготовки і допомогти вам вибрати більш-менш повноцінну їжу для виживання відповідно до ваших унікальних потреб. Зателефонуйте за номером 1-800-304-4202, щоб поговорити з нашою дружньою командою обслуговування клієнтів.
 • Холодильники, морозильні камери та подібні прилади підтримують безпечну температуру, працюючи за циклами. CDC рекомендує підтримувати температуру нижче 40°F і вище 32°F. Якщо ви починаєте з холодного приладу, запуск резервного живлення вашого холодильника протягом 1 години дозволить підтримувати температуру протягом приблизно 4 годин. Умови використання впливають на цю оцінку (внутрішня температура, зовнішня температура, вік приладу, вміст холодильника тощо).). Натисніть тут, щоб отримати більше порад щодо циклічного використання холодильника або морозильної камери.

Приєднуйтесь до нашого списку електронної пошти або VIP-клубу для раннього доступу до пропозицій та нових випусків продуктів!

Зв’яжіться з нами

2920 Berry Hill Dr., Suite 300Nashville, TN 37204

Це корпоративний офіс. Ніяких відвідувань клієнтів, будь ласка.

найкращих генераторів на сонячних батареях 2023 року

Хейді Вахтер була старшим редактором журналу Experience Life протягом 10 років. Вона писала для таких видань, як Experience Life, Shondaland та betterpet.

пора, ціни, сонячної, енергії, інтернеті

Наш найкращий вибір. портативна електростанція Yeti 1500X. Однак, якщо вам потрібен менший, дешевший варіант, розгляньте Jackery Explorer 500W.

Завжди корисно мати запасний варіант, особливо на випадок відключення електроенергії. Генератори, що працюють на бензині, можуть впоратися з цим завданням, але вони шумні, виділяють смердючий дим і потребують місця для безпечного зберігання бензину. Вони також сприяють зміні клімату.

Сонячні генератори, з іншого боку, чисті, прості у використанні, не потребують викопного палива і стають все більш доступними в міру вдосконалення сонячних технологій. Вони можуть бути особливо корисними в надзвичайних ситуаціях, коли інші джерела палива перекриті або важкодоступні. Сонячні генератори зазвичай вловлюють сонячну енергію за допомогою стаціонарних або портативних сонячних панелей, які продаються окремо, перетворюють її в електричну енергію та зберігають її в акумуляторі для подальшого використання.

Який генератор найкращий для вас? По-перше, оцініть, скільки енергії вам потрібно для запуску побутової техніки, ноутбуків і телевізорів у вашому домі, якщо станеться відключення електроенергії, або для всього, що вам знадобиться для живлення під час кемпінгу, життя поза електромережею або подорожі в автофургоні.

Після того, як ви дізнаєтесь, скільки ват вам знадобиться, подумайте про інші функції, які вам потрібні, такі як USB-порти для зарядки та акумуляторні батареї. Ви можете уникнути перевитрати свого бюджету, вибравши генератор з функціями, які роблять пристрій більш ефективним, а не більш дорогим.

Ми дослідили ринок, щоб порекомендувати найкращі генератори, сумісні з сонячними панелями.

Найкращий в цілому

Портативна електростанція Goal Zero Yeti 1500X

пора, ціни, сонячної, енергії, інтернеті

Потрібно одночасно живити ноутбук, телефон, електродриль, кавоварку та холодильник? Goal Zero Yeti 1500x. це потужна електростанція, яка постачає електроенергію одним натисканням кнопки або Yeti 3.0 додатків. Вагою 43 фунти, це сонячний варіант для тих, хто живе життям фургона або для забезпечення резервної енергії, коли лінії електропередач виходять з ладу.

Літієва батарея забезпечує 1500 ват-годин, тому ви можете зарядити телефон сотню разів або запустити холодильник на цілу добу. Його провідний у галузі 2000-ватний інвертор змінного струму є одним з найпотужніших на ринку, що робить його нашим найкращим вибором. Вбудований контролер заряду MPPT збільшує ефективність на 30% при підзарядці за допомогою сумісної сонячної панелі Goal Zero. На все надається дворічна гарантія.

Ціна на момент публікації: 1,800

Потужність: 2000 Вт | Вага: 43 фунта | Розміри: 19 x 14 x 14 дюймів | Вихідні порти: 2 порти USB-A, 1 18-ватний USB-C, 1 60-ватний USB-C PP, 1 6-мм порт, 1 12-вольтовий (регульований), 1 12-вольтовий HPP, 2 120-вольтових інвертора змінного струму

Найкращий портативний

Портативний сонячний генератор Jackery Explorer 500

пора, ціни, сонячної, енергії, інтернеті

Важить відносно мало. 13 кг.Компактний, міцний і доступний за ціною Jackery Explorer 500 важить 3 фунти і дозволяє брати сонячну електроенергію з собою в будь-яку подорож. 500-ватний інвертор забезпечує достатню потужність для заряджання декількох пристроїв через будь-який з портів змінного або постійного струму або один з трьох USB-портів.

Поставляється з автомобільним зарядним кабелем та адаптером змінного струму. Як і багато інших сонячних генераторів сімейства Jackery, цей пристрій можна заряджати від розетки змінного струму або за допомогою сонячної панелі Jackery SolarSaga (продається окремо). Акумуляторна батарея потужністю 518 Вт потребує заміни приблизно після 500 використань, але це після багатьох поїздок у похід.

Ціна на момент публікації: 500

Вихідна потужність 500 Вт | Вага: 13.3 фунти | Розміри: 11.8 x 7.6 x 9.5 дюймів | Вихідні порти: 1 розетка змінного струму (110В 500Вт 1000Вт пік), 3 USB-порти, 2 порти постійного струму, 1 автомобільний порт

Найкраще для надзвичайних ситуацій

Сонячний генератор ITEHIL LiFePO4 500W 500Wh

пора, ціни, сонячної, енергії, інтернеті

Якщо ви шукаєте джерело резервного живлення, більш чисте, ніж дизельний генератор, електростанція ITEHIL. відмінний варіант. Завдяки високошвидкісній зарядці ви можете відновити роботу своїх пристроїв після відключення електроенергії, а також вбудованому підсвічуванню. Ви можете заряджати його за допомогою сонячних панелей (ITEHIL окремо продає панелі, які складаються в конверт у вигляді валізи), автомобільного зарядного пристрою або настінної вилки. Існують обидва варіанти U.S. та міжнародні версії штепсельної вилки змінного струму.

При вазі майже 19 фунтів, вона важча за наш найкращий портативний вибір, але все ще досить легка, щоб її можна було досить легко переміщати, і має вбудовані ручки. Наш тестувальник зазначає, що вона недостатньо велика, щоб живити більшість повнорозмірних холодильників, але може живити невеликий електричний кулер. Він має інтуїтивно зрозумілий дисплей, який показує, скільки залишилося заряду акумулятора.

“Здається, вона добре розроблена для безпеки і містить попередження на кшталт “не встромляйте пальці безпосередньо в порт живлення”.'” ~ Ллойд Альтер, редактор дизайну Treehugger

Ціна на момент публікації: 500

Вихідна потужність 500 Вт | Вага: 18.74 фунти | Розміри: 14.17 x 13 x 13.4 дюйми | Вихідні порти: 2 розетки змінного струму (100-120 В 500 Вт), 2 порти USB-A, 1 порт QC USD-A Poert, 1 тип C, 1 порт постійного струму, 1 автомобільний порт

Найкращий бюджет

Портативна електростанція Jackery Explorer 160

пора, ціни, сонячної, енергії, інтернеті

У той час як багато бюджетних генераторів все ще коштують понад 200, цей доступний варіант від Jackery коштує менше 150 і має дворічну гарантію. Це також один з найлегших варіантів на ринку. трохи менше 4 фунтів, що робить його ще одним чудовим вибором для кемпінгу або навіть рюкзака.

Заряджати можна від сонячної панелі, розетки, автомобільної розетки або електрогенератора. Він чудово підходить для зарядки телефону або камери, або для запуску невеликих приладів, таких як вентилятор або ноутбук. Він має імпульсну потужність 150 Вт, але вам слід уникати його використання з будь-яким пристроєм потужністю 100 Вт або вище.

Ціна на момент публікації: 150

Вихідна потужність 100 Вт | Вага: 3.97 фунтів | Розміри: 7.4 x 4.5 x 6.7 дюймів | Вихідні порти: 1 розетка змінного струму потужністю 100 Вт, 1 USB-C, 1 USB-A

Найкраща велика місткість

Портативна електростанція Bluetti AC200P 2000WH / 2000W

пора, ціни, сонячної, енергії, інтернеті

Портативна електростанція Bluetti потужністю 2000 Вт може заряджатися п’ятьма різними способами і має 17 різних вихідних портів, кожен з яких закритий високоякісним пилонепроникним ковпачком, а також має стільки ж ват, як і наш найкращий вибір. Ви можете заряджати його за допомогою сонячних панелей (не входять до комплекту), через розетку, автомобільну розетку, за допомогою генератора або свинцево-кислотного акумулятора.

Ви можете одночасно підключити кілька менших пристроїв, наприклад, ноутбук, зарядний пристрій для фотоапарата та кілька телефонів. Або ви можете використовувати її як резервне джерело живлення для більших приладів. за словами виробника, ви можете живити настінний холодильник потужністю 800 Вт за допомогою цієї електростанції протягом більше двох годин.

Приємною особливістю є світлодіодний сенсорний екран, який може сказати вам, скільки енергії ви витрачаєте і скільки заряду акумулятора залишилося. Ви також можете перевести її в економний режим, який вимкне пристрій, якщо він відчує, що ви не використовуєте його через кілька годин. Він має прогумовані ніжки, тому пристрій не буде ковзати на гладких поверхнях. Він також досить важкий, тому не ідеально підходить для кемпінгу, де вам доведеться його нести, але він досить компактний, щоб поміститися в багажнику автомобіля.

Ціна на момент публікації: 1,599

Вихідна потужність: 2000 Вт | Вага: 60.6 фунтів | Розміри: 16.5 x 11 x 15.2 дюйми | Вихідні порти: 6 розеток змінного струму 110 В, 1 розетка постійного струму 12 В/10 А, 1 розетка постійного струму 12 В/25 А, 2 розетки постійного струму 12 В/3 А, 4 порти USB-A, 1 порт USC-C, 2 порти бездротової зарядки

Найкраще для дому

Титановий сонячний генератор з нульовим споживанням енергії

пора, ціни, сонячної, енергії, інтернеті

Як і належить своїй назві, Titan наповнений потужністю. Його 3000-ватний інвертор має величезну вихідну потужність для живлення побутових приладів, таких як холодильники та портативні кондиціонери. Ви перебуваєте у важкій хмарності? Немає проблем. Titan включає в себе акумуляторну батарею, яку можна комбінувати з додатковими батареями (продаються окремо). Ви можете зарядити генератор через сонячні панелі, розетку змінного струму або автомобільний зарядний пристрій постійного струму.

На додаток до додаткових акумуляторів, ви також можете додати USB-адаптери або автомобільний зарядний пристрій. Контролери заряду MPPT дозволяють йому досягти повної ємності батареї приблизно за чотири години, що робить Titan універсальним, ефективним і надійним планом резервного копіювання.

Ціна на момент публікації: 2,716

Вихідна потужність 3000 Вт | Вага: 67 фунтів | Розміри: 18.5 x 12 x 12 дюймів | Вихідні порти: 6 розеток змінного струму, 4 розетки постійного струму 12 В, 1 NEMA TT-30

Також чудово

Портативна електростанція MAXOAK Bluetti

пора, ціни, сонячної, енергії, інтернеті

Під час екстремальних погодних умов генератори, подібні до наведених у цьому списку, можуть швидко розпродатися. Отже, якщо інші варіанти недоступні, нам багато чого подобається в цій моделі. Bluetti зберігає багато енергії за доступною ціною. Літій-іонна батарея ємністю 1500 Вт-год швидко заряджається і достатня для живлення більшості побутових приладів під час відключення електроенергії.

MaxOak Bluetti слугує чудовим джерелом живлення для дому під час надзвичайних ситуацій, а також є достатньо портативним, щоб взяти його з собою на риболовлю чи в подорож. Він має два порти змінного струму, п’ять USB-роз’ємів і розетку постійного струму на 12 вольт, яка може працювати з міні-холодильником. Також є чудовий РК-дисплей, який допоможе вам відстежувати продуктивність генератора.

Вихідна потужність: 1000 Вт | Вага: 37.9 фунтів | Розміри: 14.6 x 6.5 x 14.4 дюйми | Вихідні порти: 2 розетки 110 Вольт змінного струму, 1 регульована розетка 12 Вольт постійного струму, 45 Вт USB-C, 4 порти USB-A

Якщо ви шукаєте щось потужне, що допоможе вам пережити шторм, портативна електростанція Yeti 1500X. наш найкращий вибір. Якщо вам потрібно щось портативне для походу, то Jackery 500W може стати вашим найкращим новим приятелем для подорожей.

На що слід звернути увагу в сонячному генераторі

Вирішуючи, який сонячний генератор підійде саме вам, врахуйте, які типи приладів, інструментів та пристроїв вам потрібно заряджати і як часто ви будете без традиційного джерела живлення. Ось ще кілька порад, які допоможуть вам прийняти рішення.

Сонячні панелі

Існує три найпоширеніші типи сонячних панелей. монокристалічні панелі, полікристалічні сонячні елементи та тонкоплівкові, або амоно-кристалічні панелі. Кожен з них пропонує різні рівні ефективності. Монокристалічні панелі є найпоширенішими і трохи ефективнішими, ніж полікристалічні елементи. Тонкоплівкові панелі. це новіша технологія, вони легкі, гнучкі, довговічні та більш доступні за ціною, ніж інші, але приблизно вдвічі менш ефективні, ніж інші типи. Іноді вони йдуть в комплекті з генератором, а іноді продаються окремо.

пора, ціни, сонячної, енергії, інтернеті

Ємність і номінальна потужність акумулятора

Сонячні генератори працюють на накопиченій енергії, тому вам слід враховувати ємність акумулятора (загальну кількість збереженої електроенергії). Вам також потрібно знати номінальну потужність (скільки енергії видається за один раз). Батарея з високою ємністю, але низькою потужністю, як правило, забезпечує меншу кількість електроенергії протягом більш тривалого періоду часу.

Тип акумулятора

Свинцево-кислотні та літій-іонні. найпоширеніші варіанти. Свинцево-кислотні використовуються для живлення таких речей, як автомобілі, тоді як літій-іонні варіанти часто використовуються для роботи електроінструментів. Вони все частіше використовуються в сонячних генераторах, оскільки вони легкі. Хоча вони, як правило, дорожчі за свинцево-кислотні різновиди, вони зазвичай мають довший термін служби, що дозволяє економити гроші на заміні батарей і не викидати їх на звалища.

Контролери заряду

Для того, щоб регулювати струм між сонячними панелями та акумулятором, найпростіші контролери відключають живлення, коли досягається максимальна напруга. Це не так ефективно, як моделі, що використовують відстеження трьох точок потужності (MPPT).

Інвертор

Перетворюючи постійний струм (DC) від сонячних панелей в змінний струм (AC), інвертори мають номінальну потужність у ватах, щоб показати максимальну потужність, яку вони можуть генерувати. Інвертори з чистою синусоїдою дорожчі, але більш ефективні. Але вони не обов’язково є економічно вигідним варіантом, якщо ви плануєте використовувати генератор лише зрідка.

Вага

Чи будете ви використовувати сонячний генератор вдома або в дорозі? Для портативності шукайте агрегати, які легше переносити та маневрувати, і які містять частини в міцній коробці, а не у вигляді окремих частин.

Інші особливості

Зверніть увагу на наявність декількох USB-портів і розеток змінного струму, змінних батарей і світлодіодних панелей, які допоможуть вам контролювати систему в темний час доби. Нарешті, зверніть увагу на тривалість гарантії на пристрій або будь-які інші гарантійні зобов’язання виробника.

Визначаючи розмір генератора, зверніть увагу на потужність, що вимірюється у ватах, а також на ємність акумулятора, що вимірюється у ват-годинах (Вт/год). Як правило, генератори потужністю менше 1000 Вт-год можуть підтримувати заряд електроніки і чудово підходять для кемпінгу. Щоб довше живити багато пристроїв у вашому домі, вам знадобиться великий генератор потужністю близько 1500 Вт-год.

Якщо ви хочете, щоб ці пристрої заряджалися і використовувалися протягом п’яти годин:

Отже, в цьому випадку вам потрібен генератор з вихідною потужністю щонайменше 85 Вт і ємністю 425 Втгод. Якщо є сумніви, округляйте. Для іншого способу розрахунку ваших потреб, ви можете знайти цей пояснювач від виробника Jackery корисним.

Майте на увазі, що більшість сонячних генераторів не підключаються до домашньої електромережі, тому вони не живлять провідні пристрої, такі як водонагрівач або стельові світильники; для такого типу живлення вам слід розглянути можливість використання домашньої акумуляторної системи.

Сонячні генератори повинні працювати щонайменше 20-25 років. Багато виробників пропонують гарантії, які покривають ремонт і заміну, якщо щось вийде з ладу протягом перших кількох років використання.

Більшість сонячних генераторів великої потужності коштують від 1000 до 2000. Взагалі кажучи, великі генератори коштують дорожче, ніж менші, портативні пристрої. Вартість генераторів у списку варіюється від 140 до 3400 без урахування розпродажів та знижок.

Чому варто довіряти Treehugger?

Treehugger прагне допомогти нашим читачам відмовитися від викопного палива, тому ми глибоко дослідили ринок, щоб знайти найкращі генератори, сумісні з сонячними панелями.

Багаторічна письменниця, яка пише про подорожі та пригоди, Хейді Вахтер знає, наскільки корисними можуть бути сонячні промені для підзарядки її телефону та фотоапарата.

Меггі Бадор. екологічна репортерка та редакторка з Нью-Йорка. Вона почала працювати в Treehugger у 2013 році, а зараз є заступником головного редактора.

Який розмір генератора мені потрібен для роботи холодильника та морозильної камери?

Під час відключення електроенергії та в надзвичайних ситуаціях робота більшості основних приладів, таких як холодильники та морозильні камери, важлива для збереження продуктів свіжими та придатними до вживання, поки не закінчиться відключення електроенергії.

Досить великий генератор може живити не лише холодильники та морозильні камери, але й інші побутові прилади, включаючи світло, телевізор, комунікаційні пристрої тощо, допомагаючи людям легше пережити надзвичайну ситуацію. Але, наскільки великий генератор достатньо великий?

Опубліковано: 25 січня 2022 р.

На цій сторінці:

Вимоги до потужності холодильника та морозильної камери

Потреба в енергії для холодильників та морозильних камер залежить від їх розміру та віку. новіші прилади, що відповідають стандарту Energy Star, потребують менше енергії для роботи, ніж старіші прилади. Наприклад, сучасний холодильник/морозильна камера зазвичай вимагає:

З іншого боку, старіші прилади, що не відповідають вимогам Energy Star, потребують до 700-1000 Вт під час роботи та 2000-3000 Вт під час запуску.

Примітка: навіть якщо у вас немає проблем з електромережею, відключеннями та аварійними ситуаціями, якщо у вас є старий холодильник (з морозильною камерою або без неї), подумайте про його заміну на новий, набагато ефективніший з точки зору енергоспоживання.

Для того, щоб з’ясувати точні вимоги до потужності вашого холодильника, перевірте його документацію або етикетку, яку часто можна знайти на задній стінці холодильника (або на дверцятах, або в інших подібних місцях).

Робота проти стартової потужності

Холодильники, морозильні камери, пральні машини, дрилі, вентилятори та інші подібні прилади та інструменти оснащені електродвигунами, які вимагають набагато більшої потужності при запуску.

Наприклад, якщо середній домашній холодильник і морозильна камера, що відповідає стандарту Energy Star, потребує 250 Вт безперервної потужності, то для його запуску потрібно щонайменше 1000-1200 Вт. такий стрибок напруги може бути досить сильним, щоб перевантажити генератор, внаслідок чого його система безпеки відключить генератор від зовнішнього навантаження, фактично вимкнувши холодильник та інші навантаження, якщо вони присутні.

Цього можна уникнути, використовуючи достатньо потужний електрогенератор і підключаючи зовнішні навантаження в певному порядку. в першу чергу холодильники та інші електроприлади з електродвигунами, а вже потім інші прилади, такі як телевізор, освітлення, мультимедійна техніка, комунікаційні пристрої тощо.

Перш ніж купувати відповідний генератор, варто скласти список необхідних побутових приладів та інших навантажень, які повинні працювати під час відключень електроенергії. з міркувань безпеки завжди вибирайте дещо потужніший генератор.

Для більшості будинків найбільш підходящими є невеликі безшумні інверторні генератори з закритим корпусом і вихідною потужністю 2000-4000 Вт:

Працюючі вати

Початкова потужність

AC: 120V 20A 5-20R, 120V 30A L5-30R; DC: 12V 8.3A, USB 5V

AC: 20A 120V 5-20R Duplex; DC: 12V 8A

AC: 20A 120V 5-20R Duplex; DC: 12V

AC: 20A 120V 5-20R Duplex; DC: 12V 5A

AC: 120V 20A Duplex 5-20R, 120V 30A L5-30R; DC: два USB-порти (5V/2.1A, 5V/1A)

AC: 20A 120V Duplex; DC: 12V

AC: 20A 120V Duplex; DC: 12V 100W (8.3 Ампер)

змінний струм: 120В 20А Дуплекс, 120В 30А L5-30R

AC: 2x NEMA 5-20R; DC: 12V (8.3А), 2х USB 5В (1А, 2.1A)

AC: 15A 120V NEMA 5-20R Duplex; DC: 12V, USB 5V (2.1А, 1А)

AC: 20A 120V Duplex; DC: 12V, 2x USB 5V

AC: 120V 20A 5-20R Duplex, 120V 30A TT-30R; 2x USB 5.0V (2.1, 1.0 A)

Примітка: Партнерські посилання Amazon (колонка “Модель”) відкриваються в нових Windows, не соромтеся перевіряти їх для отримання найактуальніших пропозицій та цін.

Генератор електроенергії з рівнем шуму нижче 50 дБ при роботі @25% вважається тихим пристроєм, але деякі з них настільки тихі, що, коли вони не сильно навантажені, потрібно підійти до них впритул, щоб перевірити, чи працює він чи ні.

Типи генераторів

Існує кілька типів генераторів, які підходять для живлення холодильників і морозильних камер, а також інших побутових приладів. тільки не забудьте спочатку запустити пристрої з електродвигунами.

Електрогенератори

Електрогенератори спалюють викопне паливо і виділяють небезпечні пари, які містять чадний газ (CO) і ПОВИННІ експлуатуватися на вулиці, на деякій відстані від будинку, за вітром. перед запуском будь-якого електрогенератора обов’язково уважно прочитайте його Посібник користувача, особливо функції безпеки, проблеми та процедури.

Електрогенератори можуть працювати на бензині (газі), зрідженому газі (LPG), природному газі, дизельному паливі або на комбінації двох або більше видів палива.

Наявність дво- або трипаливного електрогенератора дає користувачеві більшу свободу в пошуку відповідного палива для електрогенератора, що може бути проблемою в надзвичайних ситуаціях, коли газ, як правило, розкуповується першим.

Але, коли паливний бак порожній або балон з пропаном порожній, все, що користувачеві потрібно зробити, це заповнити паливний бак або підключити новий балон з пропаном, і електрогенератор може відновити свою роботу.

Сонячні генератори/електростанції

Сонячні генератори, також відомі як електростанції, перетворюють енергію, накопичену в акумуляторах (постійний струм), на змінний струм для зовнішніх навантажень.

На відміну від електрогенераторів, сонячні генератори можуть безпечно працювати в приміщенні, оскільки вони не виділяють ніяких парів або газів. Крім того, сонячні генератори дуже тихі під час роботи.

Коли батареї розряджаються, їх можна підзарядити за допомогою мережі, сонячних панелей або. генератор електроенергії.

Багато сучасних моделей сонячних генераторів підтримують так звану наскрізну зарядку. пристрій може підзаряджатися, наприклад, від сонячних панелей, і одночасно забезпечувати живлення зовнішніх навантажень.

Очевидно, що і електрогенератори, і сонячні генератори мають свої плюси і мінуси. у багатьох випадках наявність обох джерел може значно полегшити кризові ситуації, коли електроенергія відсутня протягом тривалого періоду часу.

Примітка: Великі блоки безперебійного живлення (ДБЖ) також можна використовувати для живлення холодильників та морозильних камер під час надзвичайних ситуацій. по суті вони дуже схожі на сонячні генератори/електростанції, за винятком того, що ДБЖ. це більші пристрої, які зазвичай розміщуються на стаціонарних позиціях у будинках з автоматичним перемиканням з мережі на батарею.

Крім того, деякі сонячні генератори/електростанції можна використовувати як невеликі портативні ДБЖ, що розмиває межу між ДБЖ та сонячними генераторами/електростанціями.

Кілька заключних слів

Якщо Ви шукаєте генератор для живлення холодильника та морозильної камери під час відключення електроенергії, обирайте достатньо потужний електрогенератор та/або сонячний генератор.

Підключаючи та вмикаючи прилади, завжди спочатку вмикайте прилади з електродвигунами (холодильники, пральні машини, вентилятори, кондиціонери тощо).), щоб запобігти перевантаженню генераторів. при перевантаженні їх системи безпеки відключають зовнішні навантаження, практично вимикаючи їх.

Примітка: знову ж таки, ніколи не використовуйте електрогенератори в приміщенні. вони повинні працювати на вулиці, на певній відстані від будинку. З іншого боку, сонячні генератори можуть працювати в приміщенні. якщо ви не впевнені, завжди спочатку читайте інструкцію!

Залишити відповідь