Оберіть дату та час. Домашня сонячна система

Домашня сонячна система

Дізнайтеся, що ваша електростанція виробила сьогодні

Відстежуйте свою енергію та підраховуйте заощадження

Не знаєте, який портал використовувати? Перевірте наш посібник з ідентифікації рахунків.

Що ви дійсно економите за допомогою сонячної енергії?

Ви можете заощадити більше грошей з кращими сонячними панелями, і ви можете заощадити більше, ніж просто гроші з SunPower. Заощаджуйте час, економте викопне паливо, позбавте себе клопоту від перебоїв в електромережі. з сонячними накопичувачами SunPower вам не доведеться обирати.

сонячна, система

Краща сонячна енергія, більша економія

Перехід на сонячну енергію є більш практичним, надійним та економічно вигідним, ніж будь-коли. Ведучий Метт Мюнстер пояснює, як перехід на сонячну енергію з SunPower допомагає домовласникам і компаніям виробляти власну електроенергію та максимізувати свої заощадження.

Подивіться, як виглядає ваш будинок з сонячною енергією

В даний час SunPower створює тисячі сонячних конструкцій на тиждень для наших клієнтів. Тепер ми можемо створювати тисячі в секунду.

сонячна, система

Контролюйте використання сонячних панелей, накопичувачів та електроенергії у вашому домі

Завдяки легкій інтеграції з вашими сонячними та акумуляторними системами SunPower®, додаток mySunPower® надає вам можливість контролювати продуктивність системи та керувати налаштуваннями акумулятора у вашій долоні. Дізнайтеся більше про мобільний додаток mySunPower або завантажте його зараз!

сонячна, система
сонячна, система

 • . Може знадобитися додаткове обладнання. Моніторинг споживання сумісний не з усіма електричними послугами. Дізнайтеся у свого інсталятора, чи підходить ваш будинок для моніторингу споживання електроенергії.

SunPower Equinox ® SunVault ® Storage

Комплексне рішення для домашнього сонячного накопичувача

Минули часи незграбних, розрізнених систем. Наша система SunPower Equinox ® зі сховищем SunVault ® Storage є єдиною домашньою системою зберігання сонячної енергії, розробленою однією компанією. Від панелей-рекордсменів до безшовного накопичувача енергії. кожен компонент розроблений так, щоб ідеально працювати разом.

Найкраща в галузі гарантія від однієї компанії

Система SunPower Equinox ® підтримується домашньою сонячною гарантією, яка покриває всю систему (а не тільки панелі). Це означає, що вам ніколи не доведеться задаватися питанням, на яку компанію можна покластися. Ми покриваємо вас на 25 років. включаючи продуктивність, робочу силу та запчастини.

Єдина сонячна гарантія, яка покриває всю вашу систему на 25 років. включаючи продуктивність, роботу та деталі. Ми абсолютно впевнені у здатності наших панелей забезпечувати більше енергії, надійність та економію з часом.

Smarter Solar ® (Розумніші сонячні панелі)

Система SunPower Equinox® відрізняється неперевершеною продуктивністю завдяки доступу до найефективніших сонячних панелей на ринку. Тому що більше енергії означає більше економії та менше панелей на даху.

Елегантні панелі SunPower досягають світового рекорду. 22% ефективності, що є найвищою ефективністю сонячних панелей, які ви можете придбати для свого даху. Фактично, сонячна панель SunPower виробляє стільки ж енергії за перші 17 років, скільки звичайна панель, що працює протягом 25 років.

 • . Панелі SunPower M-440 пропонують найвищу ефективність серед усіх комерційно доступних сонячних панелей на основі даних 20 найбільших виробників панелей за часткою ринку в США (згідно зі звітом Wood Mackenzie US PV Leaderboard Q3 2022).
 • . На основі пошуку значень специфікацій на веб-сайтах 10 провідних виробників за версією IHS, станом на січень 2017 року
 • . SunPower 360 Вт в порівнянні зі звичайними панелями на масивах того ж розміру (300 Вт, 17.9% ефективності, приблизно. 1.6 м2), на 5% більше енергії на ват (на основі характеристики 3pty модуля та PVSim), 0.Повільніша деградація на 75%/рік (Campeau, Z. та ін. Швидкість деградації модулів SunPower, технічний документ SunPower, 2013 р.).

Як працює сонячна енергія в будинку? Відповіді на ваші запитання

сонячна, система

Як працює сонячна енергія? Просте пояснення полягає в тому, що сонячні панелі перетворюють сонячне світло в електрику, яку можна використовувати негайно або зберігати в акумуляторах.

Сонце по суті забезпечує нескінченне постачання енергії. Насправді, з тією кількістю сонячного світла, яка потрапляє на землю за 90 хвилин, ми могли б забезпечувати весь світ електроенергією протягом року. все, що нам потрібно зробити, це вловити її!

Ось тут і з’являються сонячні панелі.

Як сонячні панелі живлять будинок

Сонячна енергія має безліч застосувань, від живлення калькуляторів до автомобілів і цілих громад. Вони навіть живлять космічні станції, такі як Космічний телескоп Вебба.

Але більшість людей стурбовані тим, як сонячні панелі можуть живити їхній будинок і зменшити рахунки за електроенергію.

Ось покроковий огляд того, як працює домашня сонячна електростанція:

 • Коли сонячне світло потрапляє на сонячну панель, електричний заряд створюється завдяки фотоелектричному ефекту або PV-ефекту (детальніше про це нижче)
 • Сонячна панель подає цей електричний заряд в інвертори, які перетворюють його з постійного струму (DC) на змінний струм (AC)
 • Електроенергія змінного струму проходить через вашу електричну панель і розподіляється по всьому будинку. так само, як і енергія з електромережі
 • Надлишок сонячної енергії зберігається в акумуляторах або подається в мережу для живлення локальних систем (наприклад, будинку вашого сусіда)!)
 • За допомогою мережевого обліку власники сонячних панелей отримують кредит за надлишкову енергію, яку вони віддають в мережу, щоб компенсувати енергію, яку вони беруть з мережі, коли їхні панелі не виробляють
 • Завдяки акумуляторним батареям власники сонячних електростанцій можуть зберігати надлишкову енергію, щоб живити свої будинки вночі

Тепер, коли ми розглянули основи, давайте розберемо, як працюють сонячні панелі більш детально.

Як працює сонячна енергія? Пояснення фотоелектричного ефекту

Сонячні панелі перетворюють сонячне світло в електричний струм за допомогою фотоелектричного (PV) ефекту, тому їх часто називають фотоелектричними панелями.

Фотоелектричний ефект виникає, коли фотони сонячних променів потрапляють на напівпровідниковий матеріал (зазвичай кремній) в комірці сонячного модуля. Фотони активують електрони, змушуючи їх звільнятися від напівпровідникового матеріалу.

Фотони потрапляють на сонячну панель, викликаючи вивільнення електронів під час фотоелектричного ефекту.

Вільні електрони протікають через сонячні елементи, по дротах уздовж краю панелі і потрапляють у розподільчу коробку у вигляді постійного струму (DC).

Цей струм проходить від сонячної панелі до інвертора, де він перетворюється на альтернативний струм (змінний), який може бути використаний для живлення будинків та будівель.

Як сонячна енергія використовується для живлення вашого будинку?

Більшість домашніх сонячних систем є “мережевими”, тобто сонячна система, домашня електромережа та місцева електромережа з’єднані між собою, як правило, через головний електричний щит.

Підключення цих систем означає, що ви можете живити свій будинок сонячною електроенергією вдень, а вночі. електрикою з мережі. Це також означає, що ваша сонячна система може передавати надлишок електроенергії в місцеву електромережу для живлення навколишніх систем, наприклад, будинку вашого сусіда.

Завдяки нетто-обліку ви отримуєте кредит за надлишок сонячної енергії, який може бути використаний для компенсації електроенергії з мережі, яку ви використовуєте вночі.

сонячна, система

Домашня сонячна електростанція з акумуляторною батареєю

Домашня сонячна електростанція з акумуляторною батареєю працює подібно до описаного вище процесу, але замість того, щоб подавати надлишкову сонячну енергію в мережу, вона спочатку зберігається в акумуляторах у вашому домі чи гаражі.

Поєднання сонячної батареї та акумулятора є особливо зручним для:

 • Автономні сонячні системи
 • Резервна електроенергія під час відключення електроенергії
 • Території без політики мережевого обліку
 • Живлення вашого будинку на 100% чистою та відновлюваною енергією

Які матеріали використовуються в сонячних панелях?

Найпоширеніші домашні сонячні панелі містять монокристалічні або полікристалічні (також звані мультикристалічними) сонячні елементи.

Обидва типи фотоелементів виробляють електроенергію під впливом сонячного світла, проте між ними є деякі ключові відмінності:

Монокристалічні сонячні елементи Полікристалічні сонячні елементи
Мають тенденцію виглядати темнішими за кольором, часто чорними або темно-сірими Часто виглядають темно-синіми під впливом світла
Краще працюють при високих температурах і в тіні Менш ефективні при високих температурах
Як правило, дорожчі Як правило, дешевші

Якщо простір на даху або на ділянці обмежений, можна віддати перевагу більш ефективним монокристалічним панелям, які можуть забезпечити кращу рентабельність інвестицій. В якості альтернативи, дешевші, трохи менш ефективні полікристалічні панелі можуть виконувати роботу так само добре, якщо у вас є достатньо місця на даху вашого будинку.

Багато виробників панелей також виготовляють панелі, що містять як моно-, так і полікристалічні пластини для формування сонячних елементів, здатних збирати енергію з більш широкого спектру світла.

Обов’язково поцікавтеся, який тип елементів (“моно- чи поліелементів”) містить проект вашої домашньої сонячної системи, ця відмінність може вплинути на естетику та економічність вашого проекту.

Як вплив сонця впливає на ефективність сонячних панелей?

Важливо, щоб ваші сонячні панелі отримували хорошу інсоляцію (сонячне освітлення) протягом дня і не затінювалися деревами або сусідніми перешкодами, наскільки це можливо.

Існує ряд факторів, які впливають на ефективність сонячних панелей. До них відносяться:

 • Температура. сонячні панелі найкраще працюють при температурі від 59 до 95 градусів за Фаренгейтом
 • Тип сонячної панелі. ефективність сонячних панелей зазвичай коливається в межах 15-20%, а найкращі панелі досягають 23%.
 • Затінення. сонячні панелі найкраще працюють на відкритому сонці. Навіть часткове затінення може суттєво знизити ефективність панелі
 • Орієнтація та кут нахилу. сонячні панелі працюють найкраще, коли вони спрямовані прямо на сонце, і часто нахиляються для підвищення ефективності

Інженери сонячної енергетики використовують супутникові знімки, щоб визначити, які панелі та їх розміщення забезпечать оптимальну ефективність сонячних панелей для вашого будинку.

Як працює сонячна енергія: поширені запитання

Як працює домашня сонячна електростанція?

Сонячна енергія працює шляхом перетворення сонячного світла в електрику за допомогою фотоелектричного (PV) ефекту. Фотоефект полягає в тому, що фотони сонячних променів вибивають електрони з їхніх атомних орбіт і перетворюють їх на електричний струм.

За допомогою фотоелектричних сонячних панелей сонячне світло можна використовувати для живлення всього. від калькуляторів до будинків і космічних станцій.

Як працює сонячна енергія вночі?

Сонячні панелі потребують сонячного світла для вироблення електроенергії, тому вони не виробляють електроенергію вдень.

Однак домашні сонячні системи зазвичай виробляють надлишкову електроенергію протягом дня, яку можна зберігати в акумуляторах або відправляти в місцеву мережу в обмін на кредити за чистий облік. Ось як власники сонячних систем підтримують потужність, коли сонце не світить.

Чи працюють сонячні панелі в похмурі дні?

Так, сонячні панелі все ще генерують електроенергію в похмурі дні, хоча й не так ефективно, як у сонячні дні. Сонячні панелі можуть вловлювати як пряме, так і непряме світло (світло, яке пробивається крізь хмари), але в похмуру погоду вони працюють на 10-25% від своєї звичайної ефективності.

Похмурі дні можуть бути корисними, оскільки дощ омиває панелі і підвищує їх загальну ефективність.

З чого зроблені сонячні панелі?

Можливо, ви знаєте, що можуть робити сонячні панелі. перетворювати сонячне світло в енергію, економити гроші, створювати енергетичну незалежність, збільшувати вартість перепродажу вашого будинку. але.

Чи працюють сонячні панелі вночі??

Чи працюють сонячні панелі вночі? Коротка відповідь: ні, сонячні енергетичні системи працюють тільки вдень. Це пов’язано з тим, що енергія, отримана від сонячних панелей, відрізняється від енергії, отриманої від.

Скільки енергії виробляє сонячна панель?

Однією з найважливіших характеристик сонячної панелі є кількість енергії, яку вона може виробляти. Зрештою, це те, для чого вони призначені.

Бактеріальні сонячні батареї можуть збільшити виробництво електроенергії в хмарному небі

У травні 2018 року дослідники з Університету Британської Колумбії відкрили новий спосіб створення сонячних елементів, які включають бактерії. Так, мікроби Але.

Чи має значення температурний коефіцієнт сонячної панелі?

Якщо ви намагаєтеся максимізувати кількість енергії, яку може згенерувати ваша система сонячних панелей, то температурний коефіцієнт вашої сонячної панелі.

Гнучкі сонячні батареї для смарт-пристроїв: остання новинка для смарт-пристроїв

З ростом популярності сонячної енергетики у всьому світі все більше інвестицій спрямовується на розвиток технології сонячних батарей. Мета полягає в тому, щоб.

Чи працюють сонячні панелі менш ефективно при певних температурах?

Легко сплутати теплову та світлову енергію, оскільки ми часто відчуваємо їх у тандемі. Але коли справа доходить до сонячних панелей, то тут.

Космічні сонячні батареї проти сонячних панелей. Звичайні сонячні батареї. Чим вони відрізняються?

Ми всі знайомі з побутовими та комерційними сонячними панелями, які. Їх можна знайти в таких штатах, як Каліфорнія, Нью-Йорк, Массачусетс та інших.

Як сонячні панелі поглинають і зберігають енергію

Сонячна енергія виражається по-різному, в залежності від того, з якими матеріалами вона взаємодіє. Сонячні панелі виготовляються з матеріалів, які фізично взаємодіють між собою.

Як виробляються сонячні панелі??

Ви знаєте сонячні панелі як футуристичні на вигляд чорні або сині прямокутники, які поглинають сонячне світло і знижують ваші рахунки за електроенергію. Ви навіть можете отримати.

Сонячні теплові панелі з содової банки “зроби сам

Чи схильні ви займатися будівництвом сонячних панелей у себе на подвір’ї?? Вам цікаво, як сонячні батареї працюють?? Ось цікавий сонячний проект “зроби сам” (з використанням банок з-під газованої води), який може.

Кращі портативні сонячні панелі вартістю менше 200

У міру вдосконалення фундаментальної технології, що лежить в основі сонячної енергетики, на ринку з’явилася низка нових споживчих пристроїв. Одним з таких пристроїв стала портативна сонячна панель.

Smappee проти сонячних панелей. що це? Сенс проти. Порівняння домашніх енергомоніторів CURB

Незалежно від того, прийняли ви рішення перейти на сонячну енергію чи ні, знання того, де саме використовується ваша електроенергія, може допомогти вам заощадити на рахунках за електроенергію за рахунок.

Монокристалічні сонячні панелі проти полікристалічних сонячних панелей

Понад шістдесят років тому вчені з Нью-Джерсі оголосили про винахід практичної кремнієвої сонячної панелі. Сонячні панелі пройшли довгий шлях з тих пір.

Як сонячні панелі виробляють електроенергію?

Сонячні панелі містять елементи з напівпровідникового матеріалу, як правило, кремнію, укладені в металевий каркас і загартоване скло. Під впливом сонячного світла фотоелектричні елементи створюють енергію.

Чому відступати не варто для сонячної енергетики

З нещодавнім закінченням літнього часу настав час знову замислитися над тим, чому “відступати назад”. це дійсно погана ідея. В останні роки сонячна енергетика стає все більш популярною.

Скільки коштує домашня сонячна система?

сонячна, система

За останні роки кількість сонячних електростанцій стрімко зросла; цілком ймовірно, що такі є і у вашому районі. Однією з причин, чому сонячна енергетика стала такою популярною, є те, що вартість сонячних систем різко впала за останні десятиліття або два. Як результат, набагато більше домогосподарств можуть дозволити собі встановити сонячні батареї.

Але скільки коштуватиме сонячна система? Багато власників будинків хочуть отримати уявлення про вартість, перш ніж сонячна компанія огляне їхню власність або надасть свою особисту інформацію в Інтернеті.

Орієнтовна вартість сонячної системи

За даними Energy Sage, середня сонячна система коштує близько 2.77 за встановлений ват. Ця ціна включає в себе робочу силу, дозвільні документи, сонячні панелі, інвертор та інше сонячне обладнання, але може змінюватися в залежності від інсталятора, місця розташування сонячних панелей та обладнання.

Розмір вашої сонячної енергетичної системи буде визначатися загальним споживанням електроенергії, наявним місцем для встановлення сонячних панелей та бюджетом. Щоб визначити, скільки електроенергії ви використовуєте, перегляньте свої рахунки за електроенергію за минулий рік або більше.

Середньостатистичному будинку потрібна сонячна система потужністю близько 6 кіловат (кВт), яка коштує приблизно 17 000 доларів США без урахування пільг. Якщо ви можете скористатися федеральним податковим кредитом на сонячну енергію у 2022 році, ви можете отримати податковий кредит у розмірі 30% від загальної вартості системи. Порадьтеся з податковим експертом, щоб переконатися, що ви можете скористатися податковим кредитом.

Фактори, що впливають на вартість сонячної системи

Існує кілька факторів, які впливають на вартість вашої системи сонячних панелей. Давайте розглянемо їх, щоб ви знали, чого очікувати.

Розмір сонячної системи

Якщо ваш будинок не споживає багато електроенергії, ви можете встановити сонячну систему, яка покриє 100% ваших потреб. Деякі домовласники встановлюють додаткову пару сонячних панелей спеціально для зарядки електромобіля.

Перед встановленням сонячних панелей. чудовий час для того, щоб вивчити, чи є способи зменшити споживання електроенергії у вашому домі. Наприклад, у вас є старий холодильник, який працює і працює, щоб зберігати ваші продукти холодними? Якщо у вас є електричний водонагрівач, встановлення водозберігаючої душової лійки може заощадити як воду, так і енергію.

Крім того, розмір вашої сонячної системи дещо залежить від клімату. Наприклад, сонячна система в Сан-Дієго, Каліфорнія, вироблятиме більше електроенергії протягом року, ніж ідентична система в Сіетлі, штат Вашингтон.

Сонячні панелі та обладнання

Багато інсталяторів запропонують на вибір сонячне обладнання, особливо сонячні панелі. Наприклад, якщо ви встановлюєте сонячні панелі преміум-класу з тривалою гарантією на обладнання та більш ефективними сонячними елементами, ціна, швидше за все, буде вищою. На противагу цьому, деякі сонячні панелі коштуватимуть дешевше, але можуть бути менш ефективними та мати менший гарантійний термін.

Батареї сонячної системи

Додавання акумуляторів для зберігання енергії може значно збільшити вартість вашої сонячної системи. Наприклад, вдосконалена літій-іонна батарея з установкою може додати приблизно від 12 000 до 16 000 до загальної вартості системи без урахування пільг. Але наявність сонячної акумуляторної батареї дозволить вам мати резервне живлення, коли мережа вийде з ладу.

Якщо ви живете в місцевості, де тарифи на електроенергію залежать від часу використання, вартість електроенергії змінюється в залежності від часу доби та пори року. Як правило, тарифи найвищі пізно ввечері та рано ввечері, а найнижчі. посеред ночі. Якщо у вас є акумулятори, ви можете використовувати накопичену енергію, щоб заощадити гроші під час високих тарифів.

Якщо ваша комунальна компанія пропонує як тарифи за час використання, так і чистий облік, щоб компенсувати вам надлишкову потужність, акумуляторна батарея може збільшити ваші заощадження ще більше. Ви можете подавати надлишкову енергію в мережу, коли тарифи найвищі, і забирати необхідну потужність, коли тарифи найнижчі, щоб максимізувати економію сонячної енергії на рахунках за електроенергію.

Сонячні батареї на даху проти наземних

Коли це можливо, найкращим місцем для встановлення сонячної системи є дах вашого будинку. Ідеальний дах виходить на південь, освітлюється сонцем і знаходиться в хорошому стані. Ще одне гарне місце. дах гаража або навіть сарай. Якщо жоден з цих варіантів не підходить, ви можете встановити наземну сонячну систему. На жаль, це, як правило, збільшує вартість сонячної системи через додаткові матеріальні та трудові витрати. Але це може бути найкращим варіантом, якщо дах не підходить для сонячних батарей.

Місцеві стимули та знижки на комунальні послуги

На додаток до федеральних податкових пільг на сонячну енергію, деякі комунальні компанії або місцеві органи влади пропонують стимули для використання сонячної енергії. Податковий кредит на сонячну енергію для житлових будинків в Арізоні, наприклад, може знизити вартість системи сонячних панелей на 1,000. Зверніться до бази даних DSIRE, щоб визначити, чи існують місцеві стимули для сонячної енергетики у вашому регіоні.

Крім того, деякі власники сонячних будинків можуть скористатися перевагами сертифікатів відновлюваної енергії (REC). У Пенсильванії, наприклад, власник сонячного будинку може отримувати кілька сотень доларів щорічно в REC. Однак це більше схоже на дохід після того, як система запрацює, і не компенсує витрати на придбання системи.

Альтернативи купівлі сонячної системи

Купівля сонячної системи підходить не всім. Можливо, у вас є затінена власність або ви не можете дозволити собі вартість сонячних панелей. Можливо, ви є орендарем, тобто не є власником житла, в якому живете. Якщо так, то приєднання до громадського сонячного проекту може бути кращим рішенням.

Такий підхід дозволяє групі людей та підприємств використовувати енергію сонячної електростанції для зменшення своїх комунальних платежів. Замість того, щоб встановлювати сонячні панелі на своїй власності, ви будете платити місцевому постачальнику сонячної енергії щомісячну плату за чисту сонячну енергію, як правило, зі знижкою порівняно з енергією з електромережі. Ці угоди часто використовують модель підписки, тому учасники не купують сонячну електростанцію, але сплачують щомісячну плату і можуть скасувати її заздалегідь.

У деяких штатах є політика, яка підтримує розвиток сонячної енергетики в громадах, зокрема в Міннесоті, Колорадо, Іллінойсі, Мейні, Массачусетсі, Меріленді, Нью-Джерсі та Нью-Йорку.

Незалежно від того, чи встановлюєте ви сонячні панелі на своєму будинку, чи приєднуєтеся до громадської сонячної ферми, використання відновлюваної енергії. це чудовий спосіб зменшити рахунки за електроенергію та викиди парникових газів. Якщо ви купуєте сонячну систему, то, скориставшись податковою знижкою на сонячну енергію та місцевими пільгами, ви можете знизити вартість ваших сонячних панелей на тисячі доларів.

Сара Лозанова

Сара Лозанова. екологічна журналістка та копірайтерка, працювала консультантом, допомагаючи великим корпораціям стати більш сталими. Вона є автором Гуманний дім: прості кроки для сталого зеленого життя, і її досвід у сфері відновлюваної енергетики включає житлові та комерційні сонячні енергетичні установки. Вона викладає курси “зеленого” бізнесу для аспірантів у Коледжі Юніті та має ступінь MBA зі сталого управління у Вищій школі Презідіо.

Посібник з купівлі сонячних панелей: Все, що вам потрібно знати

Розглядаючи сонячні панелі для вашого будинку? Почніть тут, щоб отримати інформацію про сонячні установки, податкові пільги, акумулятори, термін служби сонячних панелей та багато іншого.

Стівен Джей. Броннер. нью-йоркський письменник-фрілансер, редактор і репортер. За більш ніж десятирічну кар’єру в журналістиці він писав про енергетику, місцеву політику та школи, поради щодо успіху стартапів, харчову промисловість, науку про роботу, особисті фінанси та блокчейн. Його статті з’являлися в Inverse, Kotaku, Entrepreneur, NextAdvisor і CNET, а колонки, написані від імені його клієнтів, публікувалися в Forbes, HR Dive, Fast Company, NASDAQ і MarketWatch. Раніше Стівен працював редактором авторів та редактором новин у журналі Entrepreneur.com, і був віце-президентом з питань контенту та стратегії в Ditto PR. Він любить відеоігри та панк-рок. Подивіться деякі з його робіт на stephenjbronner.com.

сонячна, система

Аргументи на користь отримання частини або всієї енергії вашого будинку від сонячних панелей ще ніколи не були настільки переконливими.

Завдяки Закону про зниження інфляції, який передбачає 30% податковий кредит на вартість установки сонячної системи, а також падінню цін на панелі та зростанню вартості енергії, домовласники можуть побачити повернення інвестицій у сонячну енергію протягом семи-12 років.

Проте є домовласники, для яких сонячна енергія не має фінансового сенсу, наприклад, ті, чиї дахи отримують обмежену кількість сонячного світла, або ті, хто живе в штатах, де немає мережевого обліку. Для всіх інших, ось все, що вам потрібно знати про покупку сонячних панелей.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Зацікавлені в розумінні впливу сонячної енергії на ваш будинок? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Як працюють сонячні панелі

Сонячні панелі складаються з фотоелектричних елементів, які перетворюють сонячне світло в електрику. Сонце випромінює сонячне випромінювання, яке поглинається фотоелектричними елементами. Електрони в сонячному елементі отримують енергію, вириваються зі своїх зв’язків і утворюють електричний струм. Цей струм, який починається як постійний, перетворюється на змінний за допомогою інвертора сонячної системи. Звідти вона витрачається в електроніці вашого будинку або повертається назад в мережу.

Це не чарівна технологія, але здається, що це так, тому що ви просто вставляєте щось у сонячне світло, і воно виробляє для вас електроенергію, каже Джошуа Пірс, професор Західного університету в Онтаріо і співавтор книги “Зловити сонце”, безкоштовної електронної книги про сонячні системи, які можна зробити своїми руками. Навіть для вченого, який постійно працює над цим питанням, дивно, що ці речі дійсно працюють.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Зацікавлені в розумінні впливу сонячної енергії на ваш будинок? Введіть деяку основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Переваги сонячних панелей

Навіщо вам домашні сонячні панелі?

 • Економія енергії: Найбезпосередніша вигода полягає в тому, що ви можете отримати можливість живити власний будинок за межами електромережі. Це заощадить ваші гроші, а якщо ви генеруєте додаткову енергію, ви навіть зможете отримати кредит на рахунок від електрокомпанії за рахунок мережевого обліку. За деякими даними, середній термін окупності сонячних панелей становить від шести до 12 років.
 • Сонячна енергія. поширене джерело енергії: За даними Міністерства енергетики США, лише одна година полуденного літнього сонця задовольняє річну потребу США в електроенергії. Залежно від вашої ситуації, перетворення її в електрику може заощадити ваші рахунки за електроенергію.
 • Допомогти з вартістю вашого будинку: Якщо ви плануєте продати свій будинок в майбутньому, наявність домашніх сонячних панелей може стати основною перевагою для покупців і може допомогти збільшити вартість вашого будинку.
 • Станьте зеленими: Оскільки сонячна енергія є відновлюваним ресурсом, ви можете зменшити свій вуглецевий слід.
 • Незалежність від перебоїв в електромережі: У деяких районах електромережі не дуже надійні. Якщо у вашому районі часто відключають електроенергію, ваша власна сонячна електростанція може забезпечити вас світлом.
 • Живіть свій кемпінг: Деякі невеликі масиви сонячних панелей підходять прямо на автофургони, або ви можете взяти їх з собою в кемпінг, щоб мати електрику, незалежно від того, наскільки віддалене місце розташування.

Де купити сонячні панелі

Багато компаній спеціалізуються на продажу та встановленні сонячних панелей для дому. Шукайте в Інтернеті постачальників сонячних панелей та інсталяторів у вашому регіоні. Ви можете почати з найкращого списку компаній з виробництва сонячних панелей CNET.

Ви навіть можете придбати сонячні панелі у великих магазинах товарів для дому, таких як Home Depot. Такі магазини можуть навіть допомогти вам з професійною установкою, щоб допомогти вам встановити сонячні панелі в житлових приміщеннях.

Великі інсталятори також часто пропонують варіанти фінансування сонячної енергетики, хоча, можливо, вам краще звернутися за кредитом. Багато компаній, що займаються встановленням сонячних панелей, також пропонують оренду сонячних панелей або угоди про купівлю електроенергії, які ви можете укласти без попередньої оплати (хоча економія протягом терміну служби панелей, як правило, нижча).

Ви також можете подати заявку на федеральний податковий кредит на сонячну енергію, який поверне вам 30% вартості вашої сонячної батареї на ваші податки, за умови, що у вас є така сума податкових зобов’язань.

Встановлення сонячних панелей

Більшість домашніх сонячних панелей встановлюються професіоналами. Самостійне встановлення сонячних панелей технічно можливе, але ви ризикуєте втратити гарантію на них. Ви повинні спробувати це, тільки якщо у вас є необхідний досвід. Якщо ви обираєте професійну установку, не забудьте походити по магазинах, щоб знайти найкращу пропозицію. Порівняйте гарантії, які пропонують інсталятори, а також ціну, обслуговування клієнтів і те, наскільки запропоновані ними плани відповідають вашим потребам.

Догляд та термін служби сонячних панелей

Багато сонячних панелей мають гарантію на 25 років, хоча їхній термін експлуатації, швидше за все, довший. Крім того, вони не потребують технічного обслуговування, просто потрібно, щоб ви не допускали потрапляння на них бруду, листя та снігу. великий ремонт може бути покритий гарантією.

Сонячні панелі з часом стають менш ефективними, хоча ця тенденція до зниження не обов’язково є проблемою для вас. Типова гарантія виробника гарантує, що ваші сонячні панелі не втратять більше 2% ефективності протягом першого року і не більше 0.5% на рік протягом наступних 24 років. Це означає, що ваші панелі гарантовано вироблятимуть 84% своєї початкової потужності після 25-го року. Деякі панелі встановлюють більш високі стандарти.- наприклад, 92%.- через 25 років, але ви все одно будете отримувати від них достатньо електроенергії ще два десятиліття.

Чи потрібна вам сонячна батарея?

Встановлення сонячної батареї у вашому домі дозволить вам зберігати надлишок енергії, виробленої вашими панелями. Однак зараз вони майже такі ж дорогі, як і система сонячних панелей (від 12 000 до 22 000), тому, хоча батарею приємно мати, вона не є необхідністю.

Існують випадки, коли сонячна батарея варта інвестицій. Тим, хто живе поза мережею, знадобиться батарея для використання сонячної енергії. Якщо у вашій місцевості часто трапляються відключення електроенергії або у вас є медичні потреби, які вимагають охолодження медикаментів або обладнання, батарея може бути корисною.

Як платити за сонячні панелі

Існує безліч варіантів оплати за встановлення сонячних панелей для житлових будинків, частково завдяки 30% федеральному податковому кредиту. Домовласники можуть оплатити весь проект, а потім отримати гроші назад від уряду. Існують також відносно дешеві варіанти фінансування сонячної енергетики, з планами, які пропонують 1.99% річних протягом 25 років, що також призводить до податкового кредиту. Відсоткові ставки зросли протягом останнього року або близько того, і вам слід шукати умови, які найкраще відповідають вашим потребам. Інші варіанти фінансування включають банківські кредити або кредит під заставу житла, але з огляду на їхні вищі відсоткові ставки, ретельно розгляньте ці фінансові інструменти.

Для тих, хто не має фінансових можливостей придбати або профінансувати систему, існує оренда сонячних панелей та угоди про купівлю електроенергії. Оренда сонячної батареї схожа на оренду автомобіля.- ви щомісяця сплачуєте певну суму за систему, яка буде належати інсталятору. За договором купівлі-продажу електроенергії ви платите за встановлену ставку за енергію, вироблену сонячними панелями (ставка може збільшуватися через певний проміжок часу), а не за саму систему. Недоліком цих механізмів є те, що ви не будете власником сонячних панелей, а отже, не отримаєте жодних податкових пільг і не матимете можливості продавати сертифікати відновлюваної енергії.

Як працює податковий кредит на сонячну енергію

Федеральний житловий кредит на сонячну енергію, який надає 30% кредит домовласникам, які встановлюють панелі на своїх будинках до 2032 року. (Якщо весь ваш проект коштує 30 000, ви отримаєте кредит у розмірі 9 000). Кредит поширюється на власників будинків, які купують систему за готівку або через фінансування.

За даними Управління енергоефективності та відновлюваної енергетики, вам слід звернутися за професійною податковою консультацією, щоб визначити свою відповідність вимогам, а потім заповнити форму IRS 5695, дотримуючись інструкцій IRS.

Спочатку підвищіть енергоефективність вашого будинку

Перш ніж розпочати процес переходу на сонячну енергію, вам слід спробувати покращити використання енергії у вашому будинку іншими способами.

Сонячна енергетика. це захоплюючий вид інфраструктури, але якщо кінцевою метою є економія коштів на рахунках за електроенергію, я закликаю домовласників спочатку подумати про підвищення ефективності. говорить Жильбер Мішо, доцент Школи екологічної стійкості Університету Лойоли в Чикаго. Це може включати ізоляцію, модернізацію та заміну вікон або інші речі, які, можливо, менш цікаві, але можуть допомогти вам негайно отримати економію та знизити витрати. Після того, як ви виконали модернізацію або оновлення енергоефективності, можливо, сонячна енергія. це гарна ідея.

Ці оновлення дадуть вам більш чітке уявлення про те, скільки сонячних панелей вам знадобиться для живлення вашого будинку. Це означає, що вам, швидше за все, знадобиться менше панелей.- зменшити вартість установки.- ніж якби ви спочатку не підвищили енергоефективність. Ось кілька порад.

 • Перевірте свою ізоляцію: Усередині ваших стін є шар матеріалу, призначений для утримання гарячого або холодного повітря там, де воно є. Взимку це означає, що тепле повітря з вашої системи опалення залишається всередині вашого будинку, і навпаки для прохолодного повітря влітку. Якщо у вашій ізоляції є протікання, гаряче або холодне повітря виходить або потрапляє всередину, що змушує вашу систему опалення, вентиляції та кондиціонування працювати важче і коштує вам більше грошей.
 • Модернізуйте або замініть вікна: Так само, як ізоляція, вікна відіграють важливу роль у збереженні тепла чи холоду у вашому домі. Якщо ваші вікна застарілі, повітря може потрапляти всередину або назовні, що не дуже добре позначиться на ваших рахунках за електроенергію.
 • Замініть старі побутові прилади на енергоефективні: Якщо у вас є старі прилади, термостати або лампочки, замініть їх на нові, більш ефективні, щоб досягти економії енергії.

Часті запитання про сонячні панелі

Скільки грошей мені заощадять сонячні панелі?

Багато експертів стверджують, що домовласники побачать повернення інвестицій в установку сонячних панелей за період від семи до 12 років. Саме тоді гроші, зекономлені на оплаті рахунків за електроенергію, перевищать початкові витрати на сонячний проект. Ті, хто переходить на сонячну енергію за договором оренди або купівлі-продажу електроенергії, повинні побачити економію практично відразу.

Залишити відповідь