Generac PWRcell. Система сонячних панелей Generac

Сонячна батарея vs. Генератор: Який з них найкраще підходить для мого будинку?

Коли у вашому регіоні відключається електроенергія, які у вас є варіанти? Якщо у вас вдома немає резервного живлення, швидше за все, ви будете сидіти в темряві.

На щастя, на вибір доступні десятки варіантів резервного живлення. включаючи генератори, що працюють на пропані, дизельному паливі, природному газі та сонячні батареї.

Коли ви знайдете правильне рішення для свого будинку, ви отримаєте душевний спокій, який приходить зі знанням того, що ваше домогосподарство буде продовжувати працювати, навіть якщо електромережа вийде з ладу.

Тут, у Sandbar Solar Electric, ми допомогли тисячам домовласників звернутися до резервного живлення від сонячних батарей та акумуляторів у районі затоки Сан-Франциско та на центральному узбережжі Каліфорнії, тому ми знаємо дещо про цінність хорошої системи резервного живлення.

У цій статті ми обговоримо відмінності між системами резервного живлення від сонячних батарей і генераторами та допоможемо вам зрозуміти, яка з них підходить саме вам.

Що таке генератор?

Генератори та системи сонячних батарей забезпечують резервне живлення у разі відключення електроенергії. Однак способи, якими вони це роблять, дуже відрізняються.

Генератори. це тип систем резервного живлення, з яким знайомі більшість людей. Сьогодні більшість генераторів працюють на зрідженому пропані, природному газі або дизельному паливі.

Автономні генератори встановлюються поза домом і або вмикаються вручну, або включають датчики, які виявляють перебої в роботі і вмикають генератор автоматично

У порівнянні з резервним живленням від сонячних батарей на випадок перебоїв в електропостачанні, генератори є більш доступними за ціною.

Незважаючи на низьку початкову вартість, генератори вимагають регулярного обслуговування і, як правило, мають невеликі поточні витрати. Генератори зазвичай вимагають щотижневих самотестувань і потребують постійної заправки, щоб працювати під час перебоїв в електропостачанні.

Під час роботи вони створюють шум, а також вихлопні гази, які шкодять навколишньому середовищу.

При регулярному обслуговуванні генератор може прослужити 10 років.

Ось кілька плюсів і мінусів систем резервного електропостачання:

Плюси:

 • Генератори є більш доступними за ціною, ніж сонячні батареї. Однак сонячні батареї з часом заощаджують гроші домогосподарства, і існує багато знижок і стимулів, які можуть знизити початкові витрати.
 • Генератори легко під’єднати до існуючих ліній природного газу.
 • Генератори забезпечують цілодобове живлення, якщо вони мають достатній запас палива.
 • Генератори доступні в різних розмірах, від невеликих портативних пристроїв до систем для цілого будинку.

Мінуси:

 • Більшість генераторів працюють шумно.
 • Навіть висококласні генератори потребують щорічного та щомісячного обслуговування.
 • Генератори потребують палива для роботи, а це означає, що вони не є екологічно чистими.
 • Паливо, залишене в генераторі надовго, може згіркнути, що спричинить проблеми з обладнанням та додаткові витрати на ремонт.
 • Генератори створюють викиди під час роботи, створюючи неприємний запах і високий вуглецевий слід.

Що таке резервна сонячна батарея?

generac, pwrcell, система, сонячних

Системи резервного живлення від сонячних батарей працюють на електриці і заряджаються від підключення до домашньої сонячної енергетичної системи.

Акумулятори накопичують надлишкову енергію, вироблену сонячними панелями, і зберігають її для подальшого використання.

Деякі з найпоширеніших типів акумуляторних систем резервного копіювання, доступних сьогодні, включають

Системи зберігання на сонячних батареях популярні, оскільки вони надійні.

Коли мережа виходить з ладу, система резервного живлення на сонячних батареях забирає накопичену енергію з акумуляторів, щоб забезпечити ваш будинок електроенергією без перебоїв і простоїв.

На додаток до неперевершеної надійності, системи резервного живлення від акумуляторів чистіші та тихіші за генератори, а також є більш екологічним варіантом.

Плюси:

 • Акумуляторні системи резервного копіювання працюють майже безшумно.
 • У поєднанні з сонячними батареями системи резервного живлення працюють повністю на відновлюваній енергії, а це означає, що вам не доведеться витрачати гроші на брудне дороге паливо.
 • Системи резервного живлення від акумуляторів збільшують щоденне споживання сонячної енергії у вашому домі.
 • Встановлення системи резервного живлення може збільшити вартість вашого будинку.
 • Деякі системи мають право на державні та федеральні податкові пільги в Каліфорнії.
 • Акумуляторні системи резервного копіювання мають низькі вимоги до технічного обслуговування та тривалий термін служби.
 • Ці системи безперебійно працюють під час перебоїв в електромережі.

Що є найбільш економічно ефективним?

Точна сума, яку ви заплатите за резервне живлення, залежить від розміру вашого будинку та енергетичних потреб. За даними HomeAdvisor, типовий ціновий діапазон для генераторної системи становить 1,413-7,594, а витрати на встановлення варіюються і можуть додавати до 10,000 або більше до загальної вартості. Більшість з цих генераторів достатньо потужні, щоб забезпечити роботу типового будинку під час відключення електроенергії.

Для порівняння, системи резервного живлення від сонячних батарей коштують від 9 000 доларів, не враховуючи витрат на встановлення.

Якщо ви плануєте систему резервного живлення, ви можете розраховувати витратити від 25 000 до 30 000 доларів, включаючи батареї, установку та інше обладнання.

На щастя, стимули та знижки можуть допомогти вам отримати доступ до системи резервного копіювання сонячних батарей.

Нехай вас не відлякує висока ціна. Програми фінансування доступні для кваліфікованих заявників, а системи резервного копіювання акумуляторів пропонують довгострокову економію, яку не дають генератори.

Коли ви купуєте генератор, вам потрібно купувати паливо, проводити щомісячне та щорічне технічне обслуговування, а також замінити генератор в кінці його терміну служби.

З іншого боку, системи резервного копіювання акумуляторів працюють в парі з сонячними енергетичними системами для створення відновлюваного джерела енергії. З часом це може заощадити вам тисячі доларів на рахунках за електроенергію.

Встановлення системи резервного живлення від акумулятора також може дозволити вам отримати доступ до федеральних та державних податкових пільг або взяти участь у програмі SGIP Equity Resiliency. про яку ми поговоримо нижче.

Резервне копіювання сонячної батареї проти. Газовий генератор: Який варіант для мене найкращий?

Тепер, коли ви маєте інформацію про кожен варіант, який підходить саме вам? Ось наша рекомендація:

Купуйте резервний генератор, якщо.

Резервний генератор є ідеальним рішенням, якщо вас не турбує шум і необхідне обслуговування, вам потрібна лише система, яка може забезпечити аварійне живлення, і ви не маєте наміру встановлювати сонячні панелі в майбутньому.

Якщо до вашого будинку підведений природний газ, встановлення резервного генератора може бути відносно простим завданням.

Купуйте резервну копію сонячної батареї, якщо.

Резервні сонячні батареї. відмінний варіант для клієнтів, яким потрібна система резервного копіювання, здатна працювати з існуючою або майбутньою сонячною енергетичною системою.

Акумуляторна система підходить для тих, хто віддає перевагу безшумному, малообслуговуваному, надійному та екологічно чистому рішенню.

Розгляньте можливість інвестування в систему резервного живлення, якщо ви хочете підтримувати світло та живлення основних побутових приладів під час відключення мережі, а також зменшити пікові витрати на електроенергію.

Обмежений час знижок на резервне копіювання акумуляторів

Системи резервного копіювання сонячних батарей створюють енергетичну стійкість, в яку зараз дуже інвестує штат Каліфорнія.

Як результат, певні домогосподарства, які встановлюють систему резервного копіювання сонячних батарей, можуть мати право на обмежену за часом знижку в рамках існуючої Програми стимулювання самогенерації (SGIP), спрямованої на підвищення стійкості власного капіталу.

Ця програма вигідна для тих, хто проживає в зоні пожеж, а також для тих, хто має медичну базову тарифну програму. Кошти швидко закінчуються, але програма фінансує 80-100% загальних витрат на проект, якщо ви маєте на це право.

Існують також знижки для тих, хто проживає в зоні пожежі, але не є учасником програми “Медичний базовий тариф. Крім того, чиновники очікують на останнє відро знижок для клієнтів акумуляторів, які не перебувають у зоні пожежі або на медичній базовій лінії.

Ця пропозиція зі знижкою покриє близько 10-15% витрат на проект.

generac, pwrcell, система, сонячних

Думаєте про отримання резервної копії сонячної батареї? Ми можемо допомогти!

Зараз чудовий час, щоб інвестувати в систему резервного копіювання сонячних батарей для вашого будинку, і Sandbar Solar тут, щоб допомогти.

Наша команда має понад 15 років досвіду проектування акумуляторних систем і може встановити нові акумуляторні системи або модернізувати існуючі системи сонячних панелей для резервного живлення.

Ми обслуговуємо будинки та підприємства в районі затоки Сан-Франциско та на центральному узбережжі.

Про автора

Джеремі працює в сонячній енергетиці з 2006 року. Має ступінь бакалавра в Університеті Санта-Круз за спеціальністю “Екологія”. Джеремі провів більшу частину своєї кар’єри в сонячній енергетиці у сфері продажів та управління продажами в Каліфорнії та на Гаваях. Він виріс в окрузі Санта-Крус і з ентузіазмом допомагає місцевим жителям переходити на чисту та надійну відновлювану енергію. Джеремі живе на Вестсайді з дружиною та двома хлопчиками, а у вільний час захоплюється музикою, фотографією та пішими прогулянками.

New England Clean Energy є авторизованим дистриб’ютором компанії Generac, включаючи систему акумуляторів Powercell для всього будинку в Массачусетсі, Нью-Гемпширі та Род-Айленді

Сонячна енергія за допомогою акумуляторної системи Generac PWRcell уловлює та зберігає електроенергію від сонячних панелей і забезпечує весь ваш будинок енергією сонця, навіть коли мережа виходить з ладу!

PWRcell (вимовляється як Пауерселл) забезпечує резервне живлення під час перебоїв в електропостачанні та дозволяє вам контролювати використання енергії в будь-який час, щоб зменшити витрати на комунальні послуги. У Новій Англії основною причиною додавання акумуляторної батареї до сонячної системи є резервне живлення, коли мережа виходить з ладу. А накопичена енергія також може допомогти вам у будь-який час, коли сонячне світло недоступне, включаючи ніч або погану погоду.

Сонячна батарея Generac для цілого будинку

Generac. це єдина акумуляторна батарея, яка може забезпечити резервне живлення для всього вашого будинку за допомогою лише однієї батареї. Будучи найбільшим у світі виробником резервних генераторів для цілого будинку, компанія Generac перевершує конкурентів за розмірами, забезпечує більшу силу струму та краще керує енергоспоживанням. Ви зможете керувати більшими навантаженнями, включаючи водяну свердловину, піч, кондиціонер або дренажний насос. Інші акумуляторні системи просто не можуть забезпечити всі функції Generac Powercell.

Інші акумуляторні системи, як правило, вимагають від вас вибору ланцюгів, які ви хочете живити від акумулятора під час відключення електроенергії, розміщуючи їх на “підпанелі”. На жаль, це означає, що під час відключення електроенергії все, що не знаходиться на вашій підпанелі, теж вимикається! З PWRcell від Generac це не так.

Ми маємо глибокі знання про систему Generac Whole Home System і можемо допомогти вам вирішити, чи підходить вона саме вам! Будь ласка, зв’яжіться з нами в нашому штаб-квартирі в Массачусетсі або в наших офісах в Нью-Гемпширі або Род-Айленді, щоб дізнатися більше!

generac, pwrcell, система, сонячних

generac, pwrcell, система, сонячних

Розумна підзарядка та моніторинг

Generac PWRcell. це інтелектуальна система зберігання енергії.

Їх розумна система управління керує тим, чи надходить ваша енергія з масиву, чи зі сховища. Інші акумулятори можуть змусити вас працювати на 100%, навіть коли надворі яскраве сонячне світло в дні після відключення або погодних явищ. Таким чином, ви не будете використовувати акумуляторні батареї, коли ваш масив може підтримувати світло самостійно.

Додаток PWRview

PWRcell постачається з програмним забезпеченням PWRview (вимовляється як Powerview), яке дозволяє вам бачити фактичне використання енергії в режимі реального часу та змінювати режим роботи вашого акумулятора. Слідкуйте за споживанням енергії, контролюйте використання батареї та відстежуйте свої заощадження!

Ви можете уникнути пікових навантажень, знизити рахунки за електроенергію та отримати більшу незалежність від електромережі. Налаштуйте його на нульовий експорт в очікуванні можливого відключення електроенергії. Або переведіть її в режим самозабезпечення, щоб менше віддавати електроенергії в мережу.

Сонячні батареї Generac

generac, pwrcell, система, сонячних

Купуючи систему зберігання сонячної енергії PWRcell, підпишіться на гарантовану програму заохочення компанії Generac.

generac, pwrcell, система, сонячних

Шукаємо сонячну батарею? Ознайомтеся з нашими опціями Generac®

Навіщо потрібна сонячна батарея для вашої сонячної електростанції? Тому що ви не завжди можете використовувати всю енергію, яку ви безпечно та ефективно отримали від сонця, і ви не хочете, щоб вона пропадала даремно! Варіанти сонячних батарей, доступні через Generac®. це те, що ми пропонуємо всім нашим клієнтам. Чому? Завдяки нашому досвіду та досвіду в галузі, ми визначили, що це найкращі!

Компанія United Better Homes, генеральний підрядник, випробувала безліч установників сонячних батарей та дилерів сонячних батарей. Однак, завдяки нашим експериментам, ми знайшли найкращі на ринку. На жаль, хоча сонячна батарея на даху є фантастичною особливістю вашого оновленого, екологічно чистого, енергоефективного будинку, як тільки сонце сідає, ви або залишаєтесь без енергії і в темряві, або переходите на традиційні джерела енергії.

З якісною системою зберігання сонячних батарей як частиною вашої сонячної батареї, ви будете мати сонячну енергію, доступну і прокачувану через ваш будинок 24 години на добу, сім днів на тиждень! Ви хочете дізнатися більше про цю необхідну функцію вашої нової сонячної енергетичної системи? Тоді зателефонуйте нам!

generac, pwrcell, система, сонячних

generac, pwrcell, система, сонячних

Чи потрібна сонячна батарея вашій сонячній електростанції?

Як дізнатися напевно, чи варто інвестувати у вартість сонячної батареї?? Розуміючи переваги. Ми знаємо, тому що ми пройшли спеціальну підготовку і вивчили все, що стосується сонячної енергетики. Однак, якщо ви не провели деяке дослідження, ви, швидше за все, будете розгублені і перевантажені всіма аксесуарами, доступними для вашої сонячної батареї.

Перш ніж викреслити сонячну батарею зі списку доповнень до вашої системи сонячних панелей, зрозумійте переваги її включення:

 • Резервне копіювання на випадок відключення електроенергії
 • надійність системи
 • Можливості перемикання навантаження
 • Заощаджуйте більше на рахунках за електроенергію
 • Потенціал для торгівлі енергією
 • Додайте себе до списку людей, які беруть участь у програмі Smart Grid Revelation!

Перш ніж встановлювати будь-яку сонячну батарею, зрозумійте, що ми пропонуємо найсучасніші варіанти від авторитетних виробників Generac®. Дізнайтеся більше про це, зателефонувавши до нашої професійної компанії з встановлення сонячних батарей!

Ознайомтеся з програмою стимулювання сонячної енергетики від Generac®, доступною у вашому регіоні вже зараз!

Виберіть свій штат нижче, щоб дізнатися більше про особливості програми Generac® Connected Solutions і побачити, скільки саме ви можете заощадити на сонячній енергії!

Встановіть сонячну батарею і більше ніколи не стикайтеся з перебоями в електропостачанні!

Ви хочете дізнатися про переваги переходу на сонячну енергію у вашому будинку або на комерційному об’єкті. Однак ви не можете позбутися думки про те, що станеться, якщо мережа вийде з ладу. Жодна система не є бездоганною, і, звичайно, потенціал завжди є. Завдяки довговічній, надійній, вдосконаленій сонячній енергетичній системі, що включає сонячний інвертор, ви можете переключатися з живої сонячної енергії на резервну, що зберігається у вашому акумуляторі. Насправді, багато наших клієнтів повідомляють, що навіть не помічають, що мережа не працює. Ось як швидко все відбувається.

Система фотоелементів Generac® вміщує 18 кВт енергії, чого достатньо для забезпечення електроенергією майже більшості будинків навіть під час тривалих перебоїв з електропостачанням. Батарея PWRcell притягує сонячну енергію, зберігає її і завжди готова до роботи, коли вона вам найбільше потрібна. Якщо ви все ще турбуєтесь про те, що розряд закінчиться, подумайте про встановлення декількох сонячних батарей для душевного спокою.

Ми пропонуємо варіант сонячної батареї, який активно шукають жителі Род-Айленду. Хоча ми працюємо в цьому регіоні, ми також можемо задовольнити ваші потреби в Коннектикуті та Массачусетсі! То на що ж ви чекаєте?? Отримайте персональну увагу, якісну продукцію та постійну підтримку, необхідну для вашого сонячного перетворення. Зателефонуйте до United Better Homes сьогодні!

generac, pwrcell, система, сонячних

generac, pwrcell, система, сонячних

Програма заохочення Generac® PWRCELL

Ви, напевно, чули про численні податкові знижки, податкові пільги та програми оподаткування сонячної енергії. Отже, ви хочете зануритися, як тільки дізнаєтесь, що отримаєте всі можливі заощадження. Наш досвідчений персонал служби підтримки клієнтів охоче розповість вам про всі аспекти програми “Підключені рішення з гарантованим стимулюванням. Що це означає, запитаєте ви?

 • Щорічне заохочення. щорічні виплати протягом наступних п’яти років (від 1,100 до 2,000 залежно від місця розташування та системи)
 • Авансова знижка. не чекайте і отримайте свої заощадження, зареєструвавшись у програмі (5,100). 9,300)

Не встигнете оком моргнути, як ваша нова сонячна електростанція окупить себе, а потім поверне вам гроші. Хіба ви не хочете приєднатися до нас, перш ніж занадто багато сонячних днів пролетять повз? Зателефонуйте нам. Ми зробимо все можливе, щоб задовольнити ваші потреби якнайшвидше!

Застосовуються умови та положення. Щоб отримати право на участь, ви повинні подати заявку, бути прийнятим та брати участь у Програмі відповідно до Вимог Програми.

Забезпечте свій будинок сонячною енергетичною системою Generac

Better Tomorrow Solar. це ім’я, якому ви можете довіряти, коли мова йде про інновації в галузі сонячної енергетики. Ми пропонуємо широку зону обслуговування у двох наших офісах у Шарлотті, штат Північна Кароліна, та Атланті, штат Джорджія. Ми є лідером галузі, що забезпечує чисту, стійку сонячну енергію для власників будинків, які прагнуть зменшити свій вуглецевий слід. Ми пишаємося тим, що співпрацюємо з компанією Generac, провідним виробником доступних продуктів для резервного електропостачання, включаючи акумулятори для зберігання енергії, призначені для домашнього використання. Серед нашого асортименту сонячної енергії є системи зберігання енергії Generac, які забезпечать ваш будинок чистою, розумною енергією. В умовах зростаючих екологічних загроз оптимізоване споживання енергії, яке ви отримаєте від системи зберігання сонячної енергії Generac, допоможе вам зменшити витрати на комунальні послуги, одночасно роблячи свій внесок у боротьбу зі зміною клімату протягом усього року. Дізнайтеся більше про технології Generac від Better Tomorrow Solar.

generac, pwrcell, система, сонячних

Повна енергетична незалежність

Зробіть крок у майбутнє з найсучаснішою системою чистої енергії від Generac. Компанія Better Tomorrow Solar пропонує PWRcell, передову сонячну енергетичну систему Generac, яка має надійну енергетичну потужність, необхідну для живлення та захисту вашого будинку, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. Революційна технологія PWRcell компанії Generac майстерно розроблена, щоб використовувати природну енергію сонячного світла, яка забезпечить безпеку вашого будинку та зменшить вплив на навколишнє середовище.

Система зберігання енергії PWRcell від Generac збирає чисту, відновлювану енергію від сонячних панелей або з електромережі, дозволяючи вам використовувати накопичену енергію під час пікових навантажень, коли витрати на електроенергію є високими. Ця розумна здатність генерувати електроенергію з накопиченої енергії значно знизить витрати на електроенергію і забезпечить ваш будинок безперервним електропостачанням у разі відключення електроенергії. Забезпечте свій будинок сонячною енергією за допомогою технології Generac PWRcell вже сьогодні та отримайте повну енергетичну незалежність.

Отримуйте інформацію про споживання енергії в режимі реального часу

Передова технологія PWRcell компанії Generac пропонує повністю інтегровану екосистему сонячної енергетики, яка дозволяє вам легко керувати енергоспоживанням вашого будинку, не покладаючись на мережу. Система PWRcell є однією з найбільш універсальних і масштабованих домашніх енергетичних систем, пропонованих сьогодні на ринку, що відрізняється простотою установки і універсальною сумісністю практично в будь-якому кліматі. За допомогою інтуїтивно зрозумілого додатку PWRview ви зможете керувати енергією, яку ви використовуєте, контролювати використання акумулятора та відстежувати свої заощадження в режимі реального часу. Додаток PWRview дозволяє переглядати інформаційні панелі сонячної генерації та щоденного споживання, а також розрахунки рахунків та економію. Інтегрувавши технологію сонячної енергетики Generac у свій будинок, ви забезпечите його розумною, екологічно чистою енергією, зберігаючи при цьому щомісячні витрати під контролем.

Чиста енергія стала доступною

Компанія Generac зробила все можливе, щоб зробити екологічно чисту енергію доступнішою для всіх. З технологією Generac вам не доведеться платити за більше, ніж вам потрібно. гнучкість PWRcell дозволяє створити індивідуальну конфігурацію системи для вашого будинку відповідно до вашого способу життя та бюджету. Виробляйте енергію на власних умовах, використовуючи лише три акумуляторні модулі або конфігурацію з шести модулів. Якщо вам потрібно більше енергії, система PWRcell може використовувати кілька батарейних шаф, щоб досягти необхідної вам ємності.

Резервне живлення від сонячної енергії: Огляд Generac PWRcell

generac, pwrcell, система, сонячних

Оскільки все більше підприємств та власників будинків використовують сонячну енергію, багато сонячних компаній інвестують у нові способи оптимізації продуктивності системи, подальшого зменшення залежності споживачів від мережі та забезпечення надійних варіантів резервного копіювання під час зростаючих випадків перебоїв у роботі мережі.

Однією з найбільш поширених і затребуваних модернізацій системи є встановлення сонячної батареї. Через різноманітність продуктів резервного живлення, про які ми розповідали протягом останніх тижнів, вибір найкращого акумулятора для вашого будинку або бізнесу може бути непростим завданням.

Цього тижня ми розглянемо PWRcell компанії Generac.

Що таке Generac?

Визнаний лідер у галузі резервного живлення, компанія Generac нещодавно представила свою нову лінійку резервних батарей. Розроблені для систем чистої енергії, ці батареї зберігають і розподіляють енергію, вироблену сонячними батареями в домогосподарствах.

Основні характеристики

Як і більшість домашніх акумуляторних систем, PWRcell поєднується з новою або існуючою системою сонячних панелей. Орієнтуючись на потужність, компанія Generac описує PWRcell як “найпотужнішу побутову батарею на ринку”.” Інші ключові особливості включають:

 • Одна з найбільших потужностей зберігання енергії серед подібних продуктів на ринку
 • Зберігає енергію в години пікової навантаги для використання, коли сонце заходить, заощаджуючи гроші клієнтів на рахунках за комунальні послуги
 • Продає надлишок енергії назад в електромережу
 • Додаток PWRview дозволяє легко відстежувати виробництво, споживання та економію енергії акумулятора
 • Дозволяє працювати в парі з автоматичним перемикачем (ATS), який плавно перемикає будинок на резервне живлення під час відключення
 • Модулі інтелектуального управління (SMM) автоматично керують розподілом електроенергії під час відключення, забезпечуючи живлення критично важливих навантажень
 • Модульна конструкція, що дозволяє розширювати ємність сховища в міру зміни потреб в електроенергії

generac, pwrcell, система, сонячних

Розмір

Найбільша перевага Generac PWRcell. це її розмір. Не тільки вихідна потужність, але і масштабована система, яка забезпечує гнучкість в дизайні. Система PWRcell є модульною, що означає, що можна додавати або зменшувати кількість акумуляторів до системи зберігання в міру зміни потреб в енергії.

PWRcell 17, найбільша і найпоширеніша батарея серед моделей Generac, може похвалитися більшою корисною ємністю, ніж її найбільші конкуренти (Tesla Powerwall та Enphase Encharge). понад 17 кВт-год. Для масштабу, типовий блок кондиціонера споживає приблизно 3 кВт на годину роботи.

generac, pwrcell, система, сонячних

Отже, якщо ваше рішення зводиться до того, яка батарея забезпечить найбільшу кількість резервного живлення під час відключення, зверніть увагу на PWRcell.

Інтелект

Разом з PWRcell пропонуються автоматичний перемикач (ATS) і модулі інтелектуального управління (SMM). ATS забезпечує плавний і автоматичний перехід від живлення від мережі до резервного резерву PWRcell під час відключення, запобігаючи необхідності ручного перемикання, яке може поставити під загрозу безпеку будинку. Хоча компанія Generac планує незабаром дозволити пряму інтеграцію з генератором, вона залишається недоступною для поточних продуктів.

SMM від Generac мають унікальну перевагу, оскільки під час встановлення клієнтам не потрібно відокремлювати критичні навантаження від некритичних. Це означає, що PWRcell автоматично знає, коли припинити подачу енергії на певні прилади, виходячи з рівня заряду акумулятора та рівня споживання енергії конкретними приладами.

generac, pwrcell, система, сонячних

У той час як інтелект PWRcell автоматично керує домашньою енергією для оптимізації ефективності та продуктивності, ви можете контролювати продуктивність своєї батареї в додатку PWRview за допомогою даних в режимі реального часу. Це дозволяє:

 • Легко контролювати споживання енергії
 • Відстежуйте економію та витрати на електроенергію за допомогою інструментів історії та прогнозування
 • Знижуйте рахунки за електроенергію та уникайте пікових навантажень
 • Отримайте більшу незалежність від електромережі

generac, pwrcell, система, сонячних

Надійність роботи

Розглядаючи продуктивність і надійність системи резервного живлення, важливими показниками, на які слід звернути увагу, є потужність, гарантія та ємність акумулятора. Потужність і ємність PWRcell добре розрекламовані, і, як обговорювалося, більшість джерел підтверджують, що це найпотужніша батарея такого типу на ринку.

Гарантія на батарею PWRcell 17 діє або протягом 10 років, або протягом часу, необхідного для проходження вказаної кількості енергії через батарею, як зазначено нижче. Більшість подібних продуктів мають 10-річну гарантію, яка гарантує певну кількість перезарядок, на відміну від гарантованого виходу енергії від Generac.

Як довго триватиме повний заряд?

 • Хоча наявність резервної акумуляторної системи значно знижує вашу залежність від електромережі, жодна батарея не забезпечить повне автономне живлення будинку. Більшість одиночних батарей забезпечать кілька годин роботи. PWRcell досить великий, щоб служити тимчасовою резервною копією для будинку під час відключення електроенергії. Щоб бути по-справжньому “поза мережею”, хоча це можливо, потрібно встановити кілька батарей PWRcell (зазвичай 2 або 3, залежно від будинку).

Підсумок

Якщо для вас пріоритетними є потужність та ємність, то краще за PWRcell не знайти нічого кращого. Оскільки потужність і ємність йдуть пліч-о-пліч, PWRcell забезпечує найкраще з обох. Її ATS та SMM забезпечують надійність, що робить PWRcell чудовим варіантом для резервного живлення без особливих зусиль.

Залишити відповідь