Виберіть дату та час. Домашня сонячна фотоелектрична система

Підключена до електромережі фотоелектрична система

Мережева фотоелектрична система. це система, в якій фотоелектричні панелі або масив підключені до електромережі через інвертор, що дозволяє їм працювати паралельно з електромережею.

У попередньому уроці ми розглянули, як автономна фотоелектрична система використовує фотоелектричні панелі та акумулятори глибокого циклу для зберігання сонячної енергії, забезпечуючи повну автономну сонячну електростанцію. Однак цей тип сонячної системи працює добре за умови, що сонячного випромінювання протягом дня достатньо для підзарядки батарей для використання вночі.

Автономні сонячні системи. це автономні стаціонарні або переносні сонячні фотоелектричні системи, які не підключені до місцевої електромережі, оскільки вони зазвичай використовуються у віддалених та сільських районах. Це, як правило, означає, що електроприлади знаходяться на великій відстані від найближчої стаціонарної електромережі, або вартість подовження лінії електропередач від місцевої електромережі може бути дуже дорогою.

В останні роки, однак, кількість будинків на сонячних батареях, підключених до місцевої електромережі, різко зросла. Ці мережеві фотоелектричні системи мають сонячні панелі, які забезпечують частину або навіть більшу частину потреб в електроенергії в денний час, а в нічний час вони все ще підключені до місцевої електромережі.

Сонячні фотоелектричні системи іноді можуть виробляти більше електроенергії, ніж насправді потрібно або спожито, особливо протягом довгих спекотних літніх місяців. Ця додаткова або надлишкова електроенергія або зберігається в акумуляторах, або, як у більшості мережевих фотоелектричних систем, подається безпосередньо назад в електромережу.

Іншими словами, будинки та будівлі, які використовують підключені до мережі фотоелектричні системи, можуть задовольняти частину або всі свої потреби в енергії за допомогою сонячної енергії, а також використовувати енергію від звичайної електромережі вночі або в похмурі нудні та дощові дні, отримуючи найкраще з обох світів. Тоді в мережевих фотоелектричних системах електроенергія перетікає в мережу і з мережі відповідно до умов сонячного світла і фактичного попиту на електроенергію в цей час.

У мережевих фотоелектричних системах, також відомих як “мережеві” або “мережеві” сонячні системи, фотоелектричні панелі або масив електрично з’єднані або “прив’язані” до місцевої електромережі, яка подає електричну енергію назад в мережу.

Основною перевагою мережевої фотоелектричної системи є її простота, відносно низькі витрати на експлуатацію та обслуговування, а також зниження рахунків за електроенергію. Недоліком, однак, є те, що необхідно встановити достатню кількість сонячних панелей, щоб генерувати необхідну кількість надлишкової енергії.

Оскільки мережеві системи подають сонячну енергію безпосередньо назад в мережу, дорогі резервні акумулятори не є необхідними і можуть бути відсутніми в більшості мережевих конструкцій. Крім того, оскільки цей тип фотоелектричних систем постійно підключений до електромережі, не потрібно розраховувати споживання сонячної енергії та розмір сонячних панелей, що дає широкий діапазон можливостей, дозволяючи встановити систему розміром всього 1 м2.0 кВт-год на даху, щоб допомогти зменшити ваші рахунки за електроенергію, або набагато більший підлоговий масив, який є достатньо великим, щоб практично повністю виключити ваші рахунки за електроенергію.

Облік електроенергії в електромережі

З’єднання сонячних панелей у більші масиви для прямого підключення до місцевої електромережі дозволяє вам долучитися до одного з найбільш вигідних способів виробництва власної електроенергії: Чистий облік або чистий білінг. Якщо протягом сонячного дня ваша сонячна фотоелектрична система виробляє більше електроенергії, ніж ви використовуєте або споживаєте, ця надлишкова сонячна енергія повертається назад в електромережу з ефектом обертання вашого електричного лічильника в зворотному напрямку. Коли це відбувається, місцева енергетична компанія, як правило, надає вам кредити на кількість електроенергії, виробленої вашою фотоелектричною системою, підключеною до електромережі.

Якщо протягом розрахункового періоду ви використовуєте або споживаєте більше електроенергії, ніж виробляєте, вам виставляється рахунок за “чисту кількість” спожитої електроенергії, як це було б зазвичай. Якщо, однак, ви виробляєте більше сонячної енергії, ніж споживаєте, вам зараховується “чиста кількість” виробленої електроенергії, що може бути або зменшенням вашого щомісячного рахунку за електроенергію, або позитивним відшкодуванням безпосередньо вам або власнику рахунку.

При встановленні фотоелектричної системи, якщо ваша місцева електрична компанія пропонує мережевий облік, вам може знадобитися встановити новий другий лічильник електроенергії замість одного лічильника, який обертається в обох напрямках. Цей новий лічильник дозволяє вимірювати чисте споживання енергії, як на вході, так і на виході з системи, і буде використовуватися для зменшення ваших рахунків за електроенергію. Однак, кожна енергопостачальна компанія має власну політику щодо викупу енергії, виробленої вашою власною малою сонячною електростанцією.

Хоча чистий облік є ідеальним способом перепродажу надлишкової сонячної енергії, деякі компанії викуповують енергію за нижчим оптовим тарифом, ніж електроенергія, яку ви споживаєте, у тієї ж самої енергетичної компанії. Це означає, що вам може знадобитися генерувати більше сонячної енергії, ніж ви зазвичай споживаєте, лише для того, щоб бути беззбитковим.

Спрощена мережева фотоелектрична система

Мережеві фотоелектричні системи завжди мають підключення до загальної електромережі через відповідний інвертор, оскільки фотоелектрична панель або масив (кілька фотоелектричних панелей) виробляють лише електроенергію постійного струму. Крім сонячних панелей, додаткові компоненти, які складають мережеву фотоелектричну систему в порівнянні з автономною фотоелектричною системою. це додаткові компоненти, які складають мережеву фотоелектричну систему:

 • Інвертор. Інвертор є найважливішою частиною будь-якої підключеної до мережі системи. Інвертор витягує якомога більше електроенергії постійного струму (DC) з фотоелектричного масиву і перетворює її в чисту мережеву електроенергію змінного струму (AC) з потрібною напругою і частотою для подачі в мережу або для живлення побутових навантажень. Важливо вибрати інвертор найкращої якості в межах дозволеного бюджету, оскільки це є основними міркуваннями при виборі інвертора, підключеного до електромережі: Потужність. максимальна потужність високої та низької напруги, з якою може впоратися інвертор, та ефективність. наскільки ефективно інвертор перетворює сонячну енергію в енергію змінного струму.
 • Лічильник електроенергії. Лічильник електроенергії, який також називають лічильником кіловат-годин (кВт-год), використовується для реєстрації потоку електроенергії, що надходить в мережу та з неї. Можна використовувати подвійні лічильники кВт-год, один з яких показує споживану електроенергію, а інший. сонячну електроенергію, що надходить в мережу. Єдиний двонаправлений лічильник кВт-год може також використовуватися для відображення чистої кількості електроенергії, взятої з мережі. Підключена до мережі фотоелектрична система сповільнить або зупинить алюмінієвий диск в електричному лічильнику і може призвести до його обертання в зворотному напрямку. Це зазвичай називається мережевим обліком.
 • Панель вимикачів змінного струму та запобіжники. панель вимикачів або блок запобіжників. це звичайний тип блоку запобіжників, передбачений для побутової електромережі, за винятком додаткових вимикачів для підключення інверторів та/або фільтрів.
 • Захисні вимикачі та кабелі. фотоелектричний масив завжди буде виробляти вихідну напругу при сонячному світлі, тому повинна бути можливість від’єднати його від інвертора для обслуговування або тестування. Вимикачі ізолятора, розраховані на максимальну постійну напругу і струм масиву, і захисні вимикачі інвертора повинні бути передбачені окремо з легким доступом для відключення системи. Інші функції безпеки, що вимагаються електричною компанією, можуть включати заземлення та запобіжники. Електричні кабелі, що використовуються для з’єднання різних компонентів, також повинні бути правильно розраховані та підібрані за розміром.
 • Електромережа. нарешті, сама електромережа також повинна бути підключена, тому що без електромережі вона не є фотоелектричною системою, підключеною до електромережі.

Підключена до мережі система без акумуляторів є найпростішою та найдешевшою з доступних сонячних електростанцій, а завдяки відсутності необхідності заряджати та обслуговувати акумулятори вона також є більш ефективною. Важливо відзначити, що мережева сонячна електростанція не є незалежним джерелом енергії, на відміну від автономної системи. У разі переривання живлення від електромережі світло може згаснути, навіть якщо світить сонце. Один із способів подолати цей недолік. вбудувати в конструкцію певну форму короткочасного накопичувача енергії.

Мережева система з акумуляторами

Невелика фотоелектрична сонячна система, яка має в своєму складі акумуляторні батареї, також працює спільно з місцевою електроенергетичною компанією. Короткочасний піковий попит задовольняється акумулятором без підключення до мережі та сплати додаткової плати.

При використанні в підключених до мережі фотоелектричних системах акумуляторні батареї можна класифікувати на короткочасне зберігання протягом декількох годин або днів для покриття періодів поганої погоди та довготривале зберігання протягом декількох тижнів для компенсації сезонних коливань сонячного випромінювання між літніми та зимовими місяцями.

Включення акумуляторів до системи, підключеної до мережі, вимагає більше компонентів, є дорожчим і знижує загальну ефективність системи. Але для багатьох домовласників у віддалених районах, які регулярно стикаються з втратою електропостачання під час поганих погодних умов або мають критичні електричні навантаження, які не можуть бути перервані, наявність певної форми резервного накопичувача енергії в системі, підключеній до електромережі, може бути великою перевагою.

Мережева фотоелектрична система з акумуляторними батареями

Отже, ми бачимо, що фотоелектрична система з акумуляторною батареєю в основному така ж, як і попередня фотоелектрична система, підключена до мережі, з додаванням акумуляторів і контролера заряду. Контролер заряду батареї визначає, чи потрібна енергія, вироблена сонячними панелями, для домашнього використання, для запуску низьковольтного обладнання та освітлення, чи вона буде заряджати резервні батареї глибокого циклу, які будуть використовуватися пізніше.

Постійний струм, що виходить з контролера, проходить через інвертор постійного струму в змінний, перетворюючи його в електроенергію, яку можна використовувати для побутових приладів. Будь-який надлишок електроенергії, що не споживається або не використовується будинком, може бути відправлений в електромережу енергокомпанії. Освітлювальні прилади та прилади, розраховані на постійний струм, краще запускати безпосередньо від сонячної системи, перш ніж струм буде перетворено на змінний за допомогою інвертора. Це забезпечить максимальну ефективність.

Життя з підключеною до електромережі сонячною фотоелектричною системою нічим не відрізняється від життя зі звичайною електромережею, за винятком того, що частина або вся електроенергія, яка споживається, надходить від сонця. Фотоелектричні сонячні системи, призначені для підключення до електромережі, зазвичай розраховані на задоволення принаймні половини електричних потреб власників будинків.

Купівля домашнього масиву сонячних фотоелектричних панелей, достатньо великого для забезпечення всіх електричних потреб будинку, була б надзвичайно дорогою, оскільки сонячні панелі займають багато місця. Сонячна енергія, що генерується системою, підключеною до електромережі, є лише частковою, а решту енергії виробляє енергокомпанія.

Перевага фотоелектричної системи, підключеної до мережі, як з акумуляторами, так і без них, полягає в тому, що в ясні сонячні дні, коли фотоелектрична система виробляє велику кількість струму, а будинок споживає низький рівень енергії, наприклад, якщо вас цілий день не було вдома на роботі, ваша сонячна система продовжує генерувати електроенергію.

Надлишок виробленої електроенергії не пропадає даремно, а повертається в електромережу для використання вашими сусідніми будинками, які, не знаючи про це, самі користуються чистою, відновлюваною енергією, заробляючи гроші для вас завдяки вашій домовленості про “мережевий облік”.

У наступному уроці про “Сонячну енергетику” ми побачимо, що сонячний інвертор можна використовувати для перетворення постійної напруги і струму типової сонячної панелі в змінну напругу змінного струму, придатну для подачі безпосередньо в електромережу.

Домашня сонячна фотоелектрична система

Подивіться, що ваша електростанція виробила сьогодні

Відстежуйте свою енергію та підраховуйте заощадження

Не знаєте, яким порталом скористатися? Ознайомтеся з нашим посібником з ідентифікації рахунків.

Скільки ви дійсно заощаджуєте за допомогою сонячної енергії?

Ви можете заощадити більше грошей за допомогою кращих сонячних панелей, і ви можете заощадити більше, ніж просто гроші, за допомогою SunPower. Заощаджуйте час, економте викопне паливо, позбавте себе клопоту з перебоями в електромережі. з сонячними накопичувачами SunPower вам не доведеться обирати.

виберіть, сонячна, фотоелектрична, система

Краща сонячна енергія, більша економія

Перехід на сонячну енергію є більш практичним, надійним та економічно вигідним, ніж будь-коли. Ведучий Метт Мюнстер пояснює, як перехід на сонячну енергію з SunPower допомагає домовласникам та підприємствам виробляти власну електроенергію та максимізувати свої заощадження.

Подивіться, як виглядає ваш будинок з сонячними батареями

Наразі SunPower щотижня створює тисячі проектів сонячних електростанцій для наших клієнтів. Тепер ми можемо створювати тисячі в секунду.

виберіть, сонячна, фотоелектрична, система

Контролюйте використання сонячної енергії, накопичувачів та електроенергії у вашому домі

Бездоганно інтегруючись з вашими сонячними та акумуляторними системами SunPower®, додаток mySunPower® надає вам можливість контролювати продуктивність системи та керувати налаштуваннями акумуляторів у вашій долоні. Дізнайтеся більше про мобільний додаток mySunPower або завантажте його зараз!

виберіть, сонячна, фотоелектрична, система
виберіть, сонячна, фотоелектрична, система

 • . Може знадобитися додаткове обладнання. Моніторинг споживання сумісний не з усіма електричними службами. Дізнайтеся у свого інсталятора, чи підходить ваш будинок для моніторингу споживання електроенергії.

SunPower Equinox ® SunVault ® Storage

Комплексне рішення для зберігання сонячної енергії для дому

Пройшли часи незграбних, розрізнених систем. Наша система SunPower Equinox ® зі сховищем SunVault ® Storage є єдиною домашньою системою зберігання сонячної енергії, розробленою однією компанією. Від панелей-рекордсменів до безшовного накопичувача енергії. кожен компонент розроблений так, щоб ідеально працювати разом.

Найкраща в галузі гарантія, все від однієї компанії

Система SunPower Equinox ® підтримується гарантією на домашню сонячну систему, яка покриває всю систему (а не тільки панелі). Це означає, що вам ніколи не доведеться задаватися питанням, на яку компанію ви можете покластися. Ми покриваємо вас протягом 25 років. включаючи продуктивність, робочу силу та деталі.

Єдина сонячна гарантія, яка покриває всю вашу систему на 25 років. включаючи продуктивність, роботу та деталі. Ми абсолютно впевнені в здатності наших панелей забезпечувати більше енергії, надійності та економії з часом.

Smarter Solar ®

Система SunPower Equinox ® відрізняється неперевершеною продуктивністю завдяки доступу до найефективніших сонячних панелей на ринку. Тому що більша потужність означає більшу економію та менше панелей на даху.

Елегантні панелі SunPower досягають світового рекорду. 22% ефективності, що є найвищим показником серед сонячних панелей, які ви можете придбати для свого даху. Фактично, сонячна панель SunPower виробляє стільки ж енергії за перші 17 років, скільки звичайна панель, що працює протягом 25 років.

 • . Панелі SunPower M-440 пропонують найвищу ефективність серед усіх комерційно доступних сонячних панелей на основі даних 20 провідних виробників панелей за часткою ринку в США (згідно зі звітом Wood Mackenzie US PV Leaderboard Q3 2022).
 • . На основі пошуку значень технічних характеристик на веб-сайтах 10 провідних виробників за версією IHS, станом на січень 2017 року
 • . SunPower 360 Вт у порівнянні зі звичайними панелями на масивах того ж розміру (300 Вт, 17.9% ефективності, приблизно. 1.6 м2), на 5% більше енергії на ват (на основі характеристики модуля 3pty та PVSim), 0.Повільніша деградація на 75%/рік (Campeau, Z. та ін. Швидкість деградації модулів SunPower, технічний документ SunPower, 2013).

Скільки сонячних панелей мені потрібно?

Лексі прийшла з HomeAdvisor та Angi (раніше Angie’s list) і відповідає за написання та редагування статей на різноманітні теми, пов’язані з будинком. Вона має майже чотирирічний досвід роботи у сфері благоустрою будинків.

Ми отримуємо комісію від партнерських посилань на Forbes Home. Комісійні не впливають на думки та оцінки наших редакторів.

виберіть, сонячна, фотоелектрична, система

За останні десятиліття популярність сонячних панелей стрімко зросла. Це частково завдяки зростанню екологічно відповідальної поведінки та прагненню зменшити рахунки за електроенергію шляхом заміни традиційних джерел опалення, охолодження та електроенергії на більш чисті, природні джерела. Якщо ви думаєте про перехід на сонячну енергію, вам, мабуть, цікаво, скільки сонячних панелей потрібно для забезпечення будинку електроенергією.

Хоча відповідь може бути дещо складною, якщо ви наймете професіонала або компанію з встановлення сонячних панелей для консультації, вони, ймовірно, впораються і з цією частиною процесу (і можуть дати вам поради, як обслуговувати та чистити сонячні панелі).

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених тут. Ми не надаємо інформацію про всі доступні пропозиції. Інформація та цифри економії, наведені вище, надані лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Забезпечте свій будинок сонячною енергією

Знайдіть мережу надійних інсталяторів для вашої сонячної системи, сонячних панелей та потреб в електроенергії. Знайдіть інсталятора сонячних панелей сьогодні!

Але якщо вам цікаво, скільки сонячних панелей вам може знадобитися, і ви хочете спробувати розрахувати це самостійно, вам знадобиться кілька даних: скільки енергії споживає ваше домогосподарство; скільки місця на даху, яке можна використати для розміщення сонячних панелей; скільки годин сонця отримує ваш будинок, а також потужність і відносна ефективність фотоелектричних (ФЕ) сонячних панелей, які ви будете встановлювати.

Як визначити потребу в сонячних панелях

Щоб дізнатися, скільки сонячних панелей потрібно для забезпечення будинку електроенергією, ви використовуєте формулу з трьома ключовими факторами, згідно з EnergySage: річне споживання енергії, потужність панелей та коефіцієнт виробництва. Але що це означає??

Річне споживання електроенергії

Першим кроком є визначення річного споживання електроенергії; це кількість електроенергії, яку споживає все ваше домогосподарство за рік. Вимірювана в кіловат-годинах (кВт-год), ця цифра включає всі джерела електроенергії у вашому домі, включаючи малі та великі побутові прилади, кондиціонери, освітлення, очищувачі повітря та водонагрівачі. The U.S. Управління енергетичної інформації (EIA) вказує, що середнє домогосподарство споживає близько 11 000 кВт-год електроенергії на рік.

Потужність сонячних панелей

Вибираючи найкращі сонячні панелі, ви можете подумати, що вони виглядають майже однаково, але вони не створені однаково, тому вам потрібно знати потужність панелей, які ви сподіваєтесь встановити. Потужність панелі. це кількість електроенергії, що випромінюється з панелі. Більшість сонячних панелей мають потужність від 250 до 400 Вт, тому можна з упевненістю припустити, що 300. це середня потужність панелі, яку ви можете знайти.

Коефіцієнти виробництва

Згідно з EnergySage, коефіцієнт виробництва системи сонячних панелей. це відношення передбачуваного вироблення енергії системою з часом (в кВт-год) до фактичного розміру системи (у Вт). Ви можете подумати, що це буде співвідношення 1:1. що ви отримуєте те, що надходить назовні. Але зміни в кількості сонячного світла, яке падає на ваш будинок, призводять до того, що це не так.

Система потужністю 10 кВт, яка виробляє 16 кВт-год електроенергії за рік, матиме коефіцієнт виробництва 1.6 (16/10 = 1.6). У таких місцях, як Гаваї, де довгі дні і постійне сонячне світло, цілком можливо мати такий тип співвідношення, в той час як в похмурій, дощовій Новій Англії середній коефіцієнт виробництва може становити лише 1.2

Розрахуйте, скільки сонячних панелей вам потрібно

Ось фактична формула, яку використовує EnergySage, і яку ви можете використовувати, щоб визначити, скільки сонячних панелей вам знадобиться:

 • Кількість панелей = розмір системи / коефіцієнт виробництва / потужність панелі
 • Використовуючи цифри, які ми визначили до цього часу, ми отримуємо:
 • Кількість панелей = 11 000 кВт / 1.6 / 300 W

Це еквівалентно приблизно 20-25 сонячним панелям для виконання роботи. Ви можете використовувати цю ж формулу, щоб визначити, скільки сонячних панелей вам знадобиться для живлення вашого будинку. Або ж ви можете піти простішим шляхом. подивитися на свій рахунок за електроенергію, щоб визначити, що вам знадобиться.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених тут. Ми не надаємо інформацію про кожну доступну пропозицію. Інформація та цифри економії, наведені вище, призначені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Порівняйте ціни від провідних інсталяторів сонячних панелей

Виберіть штат, щоб почати з безкоштовної оцінки без зобов’язань

Альтернативний спосіб розрахувати використання сонячної енергії

Якщо вам не цікаво займатися математикою самостійно, просто подивіться на свої рахунки за комунальні послуги, щоб дізнатися, скільки енергії ви використовуєте. Це дозволить вам помножити споживання енергії на кількість годин сильного сонячного світла, які отримує ваш будинок, а потім розділити отриманий результат на потужність панелей, які ви плануєте встановити.

Фактори, що впливають на те, скільки сонячних панелей вам знадобиться

Чи є ще щось, про що варто подумати, окрім наведених вище розрахунків? Виявляється, є ще кілька факторів, які потрібно враховувати при визначенні кількості сонячних панелей для живлення будинку.

Вихідна ефективність сонячних панелей

Ваші сонячні панелі не будуть постійно отримувати сонячну енергію з максимальною потужністю. Подумайте про триденні дощі, які йдуть восени, або про великі снігопади взимку, які тануть протягом декількох днів. У такі періоди вам знадобиться буфер у використанні енергії, тому рекомендується мати приблизно на 25% більше сонячних панелей, ніж вам потрібно.

Години сонячного світла

Кількість енергії, яку ви отримаєте від сонячних панелей, безпосередньо залежить від того, скільки сонця отримує ваш будинок. панелі знадобляться, якщо ви живете в місцевості без довгих годин сильного сонячного світла.

Потужність ваших панелей

Більшість сонячних панелей мають потужність від 150 до 350 Вт на панель. Якщо ви обираєте панелі меншої потужності, вам знадобиться більше панелей, щоб генерувати достатню кількість енергії для вашого будинку. Звичайно, це за умови, що ви хочете замінити 100% споживання енергії сонячною енергією. Якщо ви сподіваєтеся лише на часткове перетворення, різниця у потужності сонячних панелей може не мати великого значення.

Вартість сонячних панелей

Скільки ви хочете або плануєте витратити на сонячні панелі ? Перед покупкою переконайтеся, що ви знаєте, скільки сонячних панелей відповідає вашому бюджету.

Розмір сонячної панелі

Щоб зрозуміти, скільки сонячних панелей вам знадобиться, ви повинні знати стандартні розміри сонячних панелей, щоб знати, скільки їх можна розмістити на даху. Площа житлової 60-елементної сонячної панелі становить 17.62 квадратних фути, а площа комерційної сонячної панелі на 72 комірки становить 21.13 квадратних футів. Компанії, що встановлюють сонячні панелі, виміряють площу вашого даху, щоб визначити, скільки панелей можна безпечно встановити.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або на які підписуєтесь через цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених у цьому документі. Ми не надаємо інформацію про всі наявні пропозиції. Інформація та цифри економії, зображені вище, наведені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Порівняйте ціни від найкращих інсталяторів сонячних панелей

Безкоштовні оцінки без зобов’язань

Навіщо встановлювати сонячні панелі у себе вдома? Чи варто переходити на сонячну енергію у 2023 році?

Нові податкові пільги роблять ідею сонячних панелей більш привабливою, особливо в умовах зростання рахунків за електроенергію та опалення. Ось кілька речей, які слід врахувати.

Зростання цін на енергію та нові податкові стимули для екологічної модернізації будинків цього року підігрівають інтерес до сонячної енергетики.

Експерти кажуть, що для багатьох домовласників зараз сприятливий час для використання сонячної енергії. Хоча сонячна енергія може працювати не для кожного будинку, коли вона працює, вона може різко скоротити рахунки за опалення та зменшити шкоду навколишньому середовищу, спричинену спалюванням викопного палива. І хоча встановлення сонячної енергетичної системи все ще є недешевим, авансові витрати значно знизилися за останні 10 років.

Вартість сонячних панелей

Витрати варіюються від штату до штату і залежать від таких речей, як розмір і якість сонячної батареї. За даними EnergySage, середня вартість житлової фотоелектричної системи становить близько 20 000 після 30% федеральних податкових пільг.com, інформаційний веб-сайт для житлової альтернативної енергетики.

Підпишіться на Kiplinger’s Personal Finance

Будьте розумнішим, більш поінформованим інвестором.

Підпишіться на безкоштовну електронну розсилку Kiplinger

Отримуйте прибуток та процвітайте з найкращими порадами експертів щодо інвестування, податків, пенсійного забезпечення, особистих фінансів та багато іншого. прямо на вашу електронну пошту.

Заробляйте та процвітайте з найкращими порадами експертів. прямо на вашу електронну пошту.

Нік Лібераті, менеджер з комунікацій компанії EnergySage, пояснює це: В середньому по країні 10-кіловатна система коштує 2.86 за ват, коштує 28 600. Федеральна податкова знижка дозволяє відняти 30% вартості встановлення сонячних панелей з ваших федеральних податків (або в даному випадку загалом 8 580), що в сумі становить 20 020 доларів США.

В середньому на це йде 8.7 років для беззбитковості. тобто для того, щоб заощадити на електроенергії достатньо, щоб окупити вартість сонячних панелей. Після цього ваша сонячна енергія буде безкоштовною, поки обладнання не зноситься. Термін служби сонячних панелей, як правило, становить від 20 до 25 років, хоча інвертор системи зазвичай гарантується на 10 років. Інвертор перетворює електроенергію постійного струму, вироблену сонячними панелями, в електроенергію змінного струму, яка використовується у вашому домі.

Чи варто купувати батарею для сонячних панелей?

Середня вартість сонячних панелей, наведена вище, не включає зберігання. Батарея може додати в середньому понад 9 000 доларів після сплати федерального податку, залежно від розміру та інших особливостей. Зокрема, за словами Лібераті, середня вартість батареї потужністю 10-12 кіловат-годин становить близько 13 000 доларів США. Починаючи з 2023 року, всі домашні батареї матимуть право на повну 30% податкову знижку, якщо їхня ємність перевищує 3 кВт-год. Таким чином, ви зможете вирахувати 3 900 зі своїх податків, що залишить вам після сплати податків кредитну ціну за батарею в розмірі 9 100.

Хоча батареї стають все більш популярними, більшість сонячних будинків їх не мають. Натомість, більшість споживачів надсилають надлишок енергії до енергопостачальної компанії в якості кредиту за використання електроенергії, коли панелі не збирають достатньо, наприклад, вночі.

Без акумулятора, якщо ваша компанія втрачає електроенергію, ваш будинок також знеструмлюється, навіть у сонячну погоду. “Основною причиною цього є безпека. каже Лібераті. “Якщо ваша система сонячних панелей все ще виробляє електроенергію та надсилає її в мережу під час відключення, ці дроти під напругою становлять серйозну загрозу безпеці для працівників комунальних служб, які намагаються відновити подачу електроенергії в мережу”. каже Лібераті.

Це не буде проблемою, якщо у вас батарея з можливістю “острівної зарядки”.” Айлендинг. це технологія, яка дозволяє вашому будинку підтримувати себе самостійно. “Ви можете продовжувати виробляти сонячну енергію і подавати її в батарею під час відключення, не створюючи ризику для працівників лінії, тому що система, яка є ізольованою, не буде виштовхувати надлишок електроенергії в мережу”. пояснює Лібераті. Він зазначає, що не всі системи сонячних панелей зі сховищем енергії можуть автоматично ізолюватись. Якщо ви встановлюєте акумулятор, переконайтеся, що інсталятор надав вам правильне обладнання, яке підтримує цю технологію.

Що потрібно враховувати при купівлі сонячних панелей

Вікрам Аггарвал, генеральний директор і засновник EnergySage, зазначає, що з такою кількістю тисяч доларів, які потрібно заплатити авансом, перехід на сонячну енергію може бути страшним для багатьох людей.

Аггарвал закликає робити порівняльні покупки і перевіряти будь-які заяви. наприклад, про те, що ваша комунальна компанія або уряд надасть вам сонячну енергію безкоштовно. EnergySage, за його словами, допомагає з цим і з’єднує споживачів з надійними підрядниками. На сайті також є інформація про стимули, пропоновані різними штатами.

Ще один фактор, який слід врахувати. це те, як ваша комунальна компанія розраховується з вами за сонячну енергію, яку вона отримує від вас, особливо якщо у вас немає батареї і ви покладаєтесь на комунальне підприємство, яке керує вашим будинком, коли ваші панелі не збирають достатньо енергії.

Майкл Уейр, старший спеціаліст з сонячної енергетики консалтингової компанії EcoMotion, каже, що існує напруженість щодо того, як комунальні служби кредитують клієнтів за сонячну енергію. Комунальні служби хочуть отримати знижку, подібно до того, як вони платять за інші види енергії, які вони продають споживачам. Але прихильники сонячної енергетики хочуть, щоб комунальні служби нараховували клієнтам повну суму, яку вони повинні заплатити за свою енергію, відому як чистий облік.

Шеррі Шилдс, директор з комунікацій та маркетингу Флоридського центру сонячної енергії при Університеті Центральної Флориди, каже, що люди, які встановлюють сонячні батареї, повинні проконсультуватися зі своїми страховими компаніями про те, чи покривають вони панелі, чи потрібно купувати додаткову страховку.

Інші причини перейти на сонячну енергію

Економія грошей. лише одна з причин, чому люди переходять на сонячну енергію, зазначає Роберт Стоунер, заступник директора з науки і технологій Енергетичної ініціативи Массачусетського технологічного інституту (MIT). “Я думаю, що більшість людей, які інвестують в сонячні батареї на дахах житлових будинків, просто хочуть бути частиною процесу переходу, і в меншій мірі хочуть бути поміченими”. говорить він. “У цьому немає нічого поганого Деякі, як я, мають власні будинки. мій будинок для вихідних знаходиться в кінці п’ятимильного бар’єрного пляжу. які просто не мають можливості підключитися до електромережі”.” Стоунер каже, що його сонячна система, яка включає банк свинцево-кислотних акумуляторів, забезпечує всю його електроенергію: “І це приносить мені багато радості”! Частково це пов’язано з відчуттям незалежності, яке я отримую, а частково. з можливістю відчути диво виробництва електроенергії від сонця.”

Ротраут Боксталер, 86 років, з Сарасоти, штат Флорида., разом з чоловіком встановили 26 сонячних панелей та акумулятор Tesla у листопаді 2016 року. Встановлення сонячних панелей коштувало трохи менше 28 000 доларів, і вони отримали податковий кредит у розмірі близько 8 400 доларів, що залишило чисту вартість близько 19 600 доларів. Придбання батареї коштувало близько 8 400, і вони отримали податковий кредит у розмірі близько 2 500, тобто чисті витрати склали близько 5 900. “Ми дуже стурбовані зміною клімату і хочемо зробити свій внесок, щоб змінити цю тенденцію”. каже Боксталер. Перехід на сонячну енергію “був одним з найбільш позитивних рішень, які ми прийняли за час нашого життя у Флориді. Ми заощадили гроші, зробили внесок у боротьбу зі зміною клімату і нам пощастило мати електроенергію кожного разу, коли в електромережі були перебої.”

Перехід на сонячну енергію не завжди повністю відрізає вас від енергетичної компанії. Коли система була вперше встановлена, каже Боксталер, їхня потреба в електроенергії від електромережі значно зменшилася, а рахунки за електроенергію знизилися до 40-60 на місяць. Зі збільшенням витрат на електроенергію, які зараз перевищують 100 гривень на місяць. Але крім економії на рахунках за електроенергію, вона рахує гроші, заощаджені на їжі, яка не зіпсувалася, і на номерах у готелях, які їм не довелося знімати, коли вийшла з ладу електромережа.

Якщо вони про щось і шкодують, то лише про те, що не встановили більшу систему. “Ми вважаємо, що рішення, яке ми прийняли щодо кількості панелей, було, можливо, занадто консервативним і повинно було включати більше ланцюгів, які могли б живитися від акумулятора”. каже вона.

Чи варто чекати на нові технології сонячних панелей?

Ще одна причина, через яку ви можете вагатися, чи переходити на сонячну енергію, полягає в тому, що технологія може розвиватися, пропонуючи більш ефективні та/або дешевші варіанти. І це правда, що різні технології продовжують з’являтися. Наприклад, деякі компанії пропонують покрівельну черепицю, яка слугує сонячним колектором. Крім того, стандартні сонячні панелі стали більш ефективними, дешевшими і красивішими.

Якщо ви почекаєте, можливо, у вас є шанс отримати щось краще?

Аґґарвал каже, що сонячні панелі щороку дещо вдосконалюються, але не настільки, щоб виправдати очікування кардинальних змін. Десять років тому, за його словами, кожна панель могла генерувати приблизно 240 або 245 Вт. Зараз кожна з них виробляє 400 або 420 Вт енергії. Це означає, що ви можете отримати більше енергії з системи, яка покриває ту саму площу даху. За його словами, раніше панелі були яскраво-синіми зі сріблястими краями. Зараз вони всі чорні і “виглядають красиво”, каже він. І вони довговічніші.

Сонячна черепиця, за його словами, поки що не готова до широкого використання. Аггарвал каже, що одна з покрівельних компаній планує представити “цікавий продукт” в цьому напрямку вже цього року. Але сонячна черепиця все ще менш ефективна і дорожча за традиційні сонячні панелі. Однак, якщо ви плануєте замінити свій дах, він каже, що сонячна черепиця може бути варта уваги.

Уейр каже, що очікує, що ціна на батареї знизиться в найближчі п’ять або 10 років, оскільки компанії досліджують різні технології акумуляторів. Наразі найпопулярнішою технологією батарей є літій-іонна, яка в деяких випадках може становити пожежонебезпеку, що призводить до того, що деякі юрисдикції вимагають, щоб вони встановлювалися на відкритому повітрі.

Чи підходить вам сонячна енергія?

Деякі будинки не підходять для сонячної енергетики:

 • Наприклад, якщо у вас старий дах, який потрібно замінити через кілька років, є сенс почекати, оскільки демонтаж і перевстановлення сонячних панелей може коштувати тисячі доларів.
 • Якщо ваш дах виходить на північ або знаходиться в тіні, ви, ймовірно, не є хорошим кандидатом на встановлення сонячної батареї.
 • За словами Лібераті, встановлювати сонячні батареї на дахах, покритих глиняною черепицею, також складніше і дорожче, ніж на дахах, вкритих глиняною черепицею.

Для людей, які не можуть встановити сонячні колектори на даху, є інший варіант.

Сонячна енергія громади включає в себе масив сонячних панелей, які люди можуть придбати зацікавленість. Люди, які беруть участь у проектах громадської сонячної енергетики, зазвичай отримують кредит від своєї комунальної компанії за електроенергію, вироблену їхньою часткою в проекті. Ви можете знайти інформацію про проекти громадської сонячної енергетики у вашому регіоні на веб-сайті EnergySage.

Примітка: Ця стаття вперше з’явилася в Kiplinger’s Retirement Report, нашому популярному щомісячному періодичному виданні, яке висвітлює ключові проблеми заможних літніх американців, які вийшли на пенсію або готуються до неї. Підпишіться, якщо ви хочете отримати поради щодо пенсійного забезпечення, які відповідають дійсності.

Залишити відповідь