Сонячна система на 10 кВт (все, що потрібно знати). Сонячна батарея 10 кВт

Сонячна система 0 кВт (все, що потрібно знати)

Сонячна система потужністю 10 кВт. це система сонячних панелей, яка може забезпечити ваше житло 10 кіловатами (кВт) енергії на піку виробництва.

Якщо у вас є сонячна система потужністю 5 кВт і вона не виробляє достатньо енергії, ви можете розглянути можливість модернізації до сонячної системи потужністю 10 кВт. Вона поводиться так само, як і сонячна система потужністю 5 кВт, але має вдвічі більшу потужність.

сонячна, система, весь, потрібно, батарея

скільки виробляє сонячна система потужністю 10 кВт в день

Енергетична система сонячних панелей потужністю 10 кВт виробляє близько 10 000 Вт електроенергії на годину. Враховуючи це, енергетична система сонячних панелей потужністю 10 кВт повинна забезпечувати від 29 до 46 кВт-год на день, залежно від того, де ви живете і скільки годин сонячного світла ви отримуєте щодня.

Наприклад, якщо ви живете в Сан-Дієго і в середньому отримуєте 4 години сонячного світла на день, ви можете очікувати, що ваша система буде виробляти 72 кВт-год на день6. Якщо ви живете в Сіетлі і отримуєте в середньому 5 годин сонячного світла на день, то ваша система може виробляти до 85 кВт-год на день7.

Чи може сонячна система потужністю 10 кВт забезпечити будинок?

Сонячні системи потужністю 10 кВт для житлових установок мають більшу потужність (де 5 кВт до 6 кВт).6кВт зустрічається набагато частіше). Отже, як зазначалося вище, системи потужністю 10 кВт, як правило, найбільш підходять для будинків або підприємств зі значними обсягами денного споживання електроенергії, що перевищують 40 кВт-год на день.

Скільки панелей, скільки місця на даху для сонячної системи потужністю 10 кВт?

Для сонячної системи потужністю 10 кВт знадобиться близько 25-30 сонячних панелей, які зазвичай складаються з 1.7 метрів на 1 метр розміром. Система потужністю 10 кВт потребує близько 80 м2 площі даху, тому, якщо ваш дах менший, можливо, вам доведеться розглянути можливість встановлення акумулятора для зберігання частини електроенергії, виробленої вашими сонячними панелями.

Ефективні сонячні панелі зменшують необхідну площу даху і, як правило, коштують дорожче, оскільки в них використовуються новіші технології.

Як працює сонячна система потужністю 10 кВт?

Можливо, ви чули, що сонячні панелі складаються з елементів, які поглинають сонячне світло, але що саме це означає??

Відповідь залежить від того, що використовується у ваших сонячних панелях. сонячні елементи або фотоелектричні (PV). Вони перетворюють сонячну енергію в електрику. У кожній панелі виробники розміщують разом набір сонячних елементів. Залежно від кількості фотоелементів у кожній панелі та їх відповідної ефективності, можна визначити базову потужність сонячної панелі. Це пояснює, чому ми можемо описувати сонячні панелі за кількістю фотоелементів у кожній панелі (тобто за кількістю фотоелементів у кожній панелі).g., 60-елементні типи для житлових будинків).

Ось як працює магія безкоштовної електроенергії. коли сонячне світло потрапляє на сонячну панель, фотоелементи поглинають сонячну енергію, яка прокидається і рухає електрони за допомогою електричного поля всередині сонячного елемента. І за визначенням, створений потік електронів. це корисний електричний струм, який ми використовуємо для роботи наших пристроїв вдома.

Чи підходить вам сонячна система потужністю 10 кВт?

Сонячні системи потужністю 10 кВт призначені для житлових будинків (де від 5 кВт до 6 кВт.6кВт набагато більш поширені). Отже, як згадувалося вище, системи потужністю 10 кВт, як правило, найбільш підходять для будинків або підприємств зі значними обсягами денного споживання електроенергії, що перевищують 40 кВт-год на день.

Наведена нижче таблиця повинна дати вам уявлення про те, чи може система потужністю 10 кВт добре відповідати вашим потребам. або ж кращий розмір системи може бути кращим варіантом. Ми рекомендуємо вам споживати щонайменше 30% сонячної енергії, яку виробляє ваша система.

сонячна, система, весь, потрібно, батарея

Скільки сонячна система потужністю 10 кВт заощадить на рахунках за електроенергію?

Сума, яку ви заощадите на рахунках за електроенергію за допомогою системи потужністю 10 кВт, буде залежати від того, скільки вам заплатять за експортовану електроенергію (сонячний зелений тариф) і скільки ви самі споживатимете.

Зелені тарифи в Австралії становлять від 3 до 20 центів, залежно від штату та роздрібного продавця. Давайте попрацюємо над 8 євроцентів за кВт-год для експортованої електроенергії. Більшість людей платять близько 30 центів за кВт-год, щоб купити електроенергію з мережі. Отже, давайте розглянемо 3 сценарії, щоб побачити, як працює окупність:

1) Використовуйте всю сонячну електроенергію у вашому (величезному) будинку або бізнесі: Ви заощадите приблизно 4500 за перший рік. Але 100% власне споживання для домогосподарства малоймовірне; будуть моменти, коли ваша система потужністю 10 кВт експортуватиметься в мережу.

2) Експортувати половину електроенергії: Ви заощадите близько 2700 за перший рік.

3) Експортувати всю електроенергію: Ви заощадите близько 1000 в перший рік.

Мораль цієї історії: Чим більше сонячної енергії ви споживаєте самостійно, тим швидше вона окупиться.

Якщо ви вважаєте, що це звучить дуже нелогічно, то ви можете прочитати про взаємозв’язок між експортом та окупністю тут.

Скільки коштуватиме сонячна електростанція потужністю 10 кВт у 2023 році?

Ми тут, щоб допомогти вам отримати максимальну віддачу від вашої сонячної енергетичної системи.

Якщо ви шукаєте сонячну електростанцію потужністю 10 кВт, очікуйте, що вам доведеться заплатити близько 3 960 STC (також відомі як сонячна знижка), що означає, що вам слід очікувати, що ви заплатите близько 8 500. 13 000 за якісну сонячну електростанцію потужністю 10 кВт у 2023 році. Це досить широкий ціновий діапазон. причина в тому, що вартість сонячної системи потужністю 10 кВт буде залежати від типу використовуваних компонентів. У верхній частині цінового діапазону це будуть високоякісні панелі та інвертор, встановлені особливо прискіпливим інсталятором. У нижній частині цінового діапазону ви все одно повинні отримати якісні компоненти (але проведіть своє дослідження). Остерігайтеся систем нижче нижньої межі цього цінового діапазону. дешева сонячна енергія може обернутися високими витратами з точки зору проблем у майбутньому.

За скільки часу окупиться сонячна електростанція потужністю 10 кВт?

Проста відповідь: це залежить.

Для того, щоб знати, скільки часу знадобиться для того, щоб ваша сонячна електростанція окупилася, вам потрібно знати дві речі: “зелений” тариф і кількість електроенергії, яку ви споживаєте.

Припустимо, у вас є система потужністю 10 кВт, і ви живете в штаті з “зеленим” тарифом 7.5 центів за кіловат-годину (кВт-год). Простий час окупності буде: (10 x 7.5) / 1000 365 = 3 роки, 10 місяців.

Але припустимо, що ви живете в місцевості, де немає зеленого тарифу, або що він становить лише 1 цент за кВт-год. В такому випадку ваш простий час окупності буде: (10 x 1) / 1000 365 = 2 роки 6 місяців!

Але що робити, якщо ви належите до тих людей, які споживають більше 100% від того, що виробляють їхні сонячні панелі? Якщо це ваш випадок, то ваш простий термін окупності буде нижчим, ніж якщо б це був не ваш випадок, тому що частина електроенергії буде надходити з інших джерел (наприклад, вугілля).

Сонячна система потужністю 0 кВт та інформація

Якщо ви плануєте придбати сонячну систему потужністю 10 кВт у 2023 році, то у вас, ймовірно, великий дах і значні рахунки за електроенергію! Або, можливо, у вас є електромобіль або ви плануєте придбати електромобіль.

Сонячна система потужністю 10 кВт. це приблизно така ж велика, як і житлові системи, практично кажучи. Нижче наведено фото старої системи потужністю 10 кВт. Для цієї установки не залишилося місця, яке можна було б витратити даремно! Однак зверніть увагу, що це фото було зроблено кілька років тому.

сонячна, система, весь, потрібно, батарея

Сонячні панелі, встановлені для систем потужністю 10 кВт у 2023 році, є значно ефективнішими і вміщують більше енергії на меншій площі, тому для них не потрібно стільки місця на даху, як це було раніше. Ось приклад. все ще 10 кВт, але приблизно вдвічі менше панелей; хоча вони трохи більші за фізичними розмірами:

сонячна, система, весь, потрібно, батарея

24 панелі потужністю 415 Вт на 2 сторонах даху в цій установці потужністю 10 кВт у 2022 році.

Скільки сонячних панелей вам знадобиться для 10 кВт?

Для створення сонячної системи потужністю 10 кВт вам потрібно 24 сонячні панелі, припускаючи, що ви використовуєте панелі потужністю 415 Вт. це дасть вам 9.96 кВт.

Кожна панель буде приблизно 1.8м х 1.1м, тому вам знадобиться щонайменше 46м2 площі даху.

Щоб надати уявлення про те, скільки місця це займає, ця картинка може допомогти.

Скільки електроенергії буде генерувати сонячна система потужністю 10 кВт?

Сонячна система потужністю 10 кВт буде генерувати в середньому приблизно 40 кВт-год на день. це виходить 14 600 кіловат-годин на рік. Це багато електроенергії, і її достатньо для забезпечення 2-3 середніх австралійських домогосподарств; або одного дійсно неефективного домогосподарства!

У перспективі, 40 кВт-год на день. це потужність:

Приблизно 2х канальних систем кондиціонування в спекотний (або холодний) день.

4 невеликі насоси для басейну по 10 годин на день.

40 x 5 зіркових енергозберігаючих холодильників з морозильною камерою зверху або знизу (не поруч; ці лохи споживають набагато більше енергії).

Скільки сонячна система потужністю 10 кВт заощадить на рахунках за електроенергію?

Сума, яку ви заощадите на рахунках за електроенергію за допомогою системи потужністю 10 кВт, буде залежати від того, скільки вам заплатять за експортовану електроенергію (за “зеленим” тарифом) і скільки ви самі споживатимете.

Зелені тарифи в Австралії становлять від 3 до 20 центів, залежно від штату та роздрібного продавця. Давайте попрацюємо над 8c за кВт-год для експортованої електроенергії. Більшість людей платять близько 30 центів за кВт-год, щоб купити електроенергію з мережі. Отже, давайте розглянемо 3 сценарії, щоб побачити, як працює окупність:

1) Використовуйте всю сонячну електроенергію у вашому (величезному) будинку або бізнесі: Ви заощадите приблизно 4500 за перший рік. Але 100% власне споживання для домогосподарства малоймовірне; будуть моменти, коли ваша система потужністю 10 кВт експортуватиметься в мережу.

2) Експортуйте половину електроенергії: Ви заощадите близько 2700 в перший рік.

3) Експортуйте всю електроенергію: Ви заощадите близько 1000 в перший рік.

Мораль цієї історії: Чим більше сонячної енергії ви споживаєте самостійно, тим швидше ви окупите інвестиції.

Скільки коштуватиме сонячна електростанція потужністю 10 кВт у 2023 році?

Ви повинні отримати близько 3,960 STC (також відомі як сонячна знижка). Отже, очікуйте, що у 2023 році ви заплатите близько 8 500. 13 000 доларів за якісну сонячну систему потужністю 10 кВт, професійно встановлену авторитетним інсталятором.

Це досить широкий ціновий діапазон. причина в тому, що вартість сонячної системи потужністю 10 кВт буде залежати від типу використовуваних компонентів. У верхній частині цінового діапазону це будуть найкращі панелі, інвертор та стійки, встановлені особливо прискіпливим інсталятором. У нижньому діапазоні, ви все одно повинні отримати якісні компоненти (але зробіть своє дослідження). Будьте обережні з системами нижче нижньої межі цього цінового діапазону. дешева сонячна енергія може мати високу вартість, пов’язану з проблемами в майбутньому.

Як швидко окупиться сонячна електростанція потужністю 10 кВт?

Окупність буде залежати від зеленого тарифу та власного споживання, але розумно очікувати, що сонячна система потужністю 10 кВт (за умови, що вона підходить для вашої ситуації) окупиться приблизно за 5-6 років. Після цього електроенергія буде безкоштовною, за винятком невеликих витрат на технічне обслуговування. очікується, що ви будете платити кілька сотень доларів кожні 5 років за перевірку. і заміну інвертора кожні 12. 15 років.

Щоб отримати краще уявлення про просту окупність сонячної електростанції потужністю 10 кВт у ваших умовах, спробуйте мій сонячний калькулятор.

Сонячна система 0 кВт. витрати, економія, окупність

Система сонячних панелей потужністю 10 кВт найкраще підходить для великих будинків. Система потужністю 10 кВт також підійде власникам електромобілів або тим, хто планує придбати його в майбутньому.

 • 27 Сонячні панелі 1-го рівня
 • Затверджений ЦВК інвертор на 10 кВт
 • Встановлення кваліфікованим роздрібним продавцем CEC

сонячна, система, весь, потрібно, батарея

Чи підходить сонячна система потужністю 10 кВт для мого будинку?

Система сонячних панелей потужністю 10 кВт найкраще підходить для великих будинків або будинків з більш енергоємними приладами. Система сонячної енергії потужністю 10 кВт також підходить для власників електромобілів або тих, хто планує придбати їх у майбутньому. Системи потужністю 10 кВт виробляють до 42 кВт-год на добу, що більш ніж удвічі перевищує середнє споживання енергії австралійськими домогосподарствами. Системи потужністю 10 кВт можуть потребувати 3-фазного підключення до електромережі через їх здатність експортувати більше 5 кВт за один раз.

Хоча система потужністю 10 кВт коштує дорожче, ніж менші системи, вона може виробляти більше енергії. Якщо у вас вищі потреби в енергії, часто швидше окупити вартість установки, встановивши систему з більшою потужністю.

Сонячна електростанція потужністю 10 кВт також добре підходить для систем резервного живлення, оскільки може виробляти достатньо енергії, щоб повністю зарядити домашній акумулятор і забезпечити будинок електроенергією. Якщо у вас більше 2 дітей або ви живете в домогосподарстві з більш ніж 4 осіб, сонячна система потужністю 10 кВт, швидше за все, задовольнить ваші потреби. Якщо ви плануєте залишатися на своєму поточному місці, система сонячних панелей потужністю 10 кВт може захистити ваш будинок від зростаючих потреб в енергії в майбутньому.

Скільки сонячних панелей в системі потужністю 10 кВт?

Система потужністю 10 кВт має від 27 до 33 панелей. Кількість панелей, яка вам потрібна, значною мірою залежить від якості та ефективності обраних вами сонячних панелей.

Сонячні панелі також відрізняються за потужністю. Для домашнього використання ця потужність варіюється від 250 до 400 Вт.

Розмір сонячної системи залежить від кількості панелей, що використовуються в установці. Наприклад, для створення сонячної системи потужністю 10 кВт вам знадобиться одна з наступних комбінацій кількості панелей та потужності:

Вихідна потужність панелейКількість панелей для системи потужністю 10 кВт
200 50
250 40
300 33
350 29
370 27
400 25

Якщо ви використовуєте панелі потужністю 370 Вт, вам знадобиться лише 27 панелей або модулів. Однак, якщо ви об’єднаєте цю систему з сонячною батареєю, вам знадобиться інвертор на 10 кВт, а також MPP.

Чи достатньо у мене місця на даху для сонячної системи потужністю 10 кВт??

Вам знадобиться близько 45.9 м2 вільного простору на вашому даху. Кожна сонячна панель становить близько 1.7м х 1м, і вам знадобиться від 25 до 30 сонячних панелей, залежно від їх потужності.

Середньостатистична житлова установка буде генерувати від 330 до 400 Вт електроенергії протягом світлового дня. Однак система потужністю 10 Вт вимагає значної кількості енергії, тому вам знадобиться від 25 до 30 сонячних панелей.

В середньому, сонячні панелі коштують 1.7 м в довжину і 1 м в ширину. Отже, якщо ви встановите 27 сонячних панелей по 370 Вт кожна, вам знадобиться приблизно 45.9 квадратних метрів вільного простору на даху.

Скільки коштує сонячна система потужністю 10 кВт?

CEC рекомендує, що система потужністю 10 кВт повинна коштувати від 7400 до 14100 євро. Вартість сонячних панелей залежить від багатьох факторів, включаючи їх якість, тип моделі тощо.

Важливо розуміти, що фінансування вашої сонячної системи. це чудовий спосіб зменшити початкові витрати. Крім того, є багато знижок, доступних залежно від вашого штату та місця розташування, які можуть зменшити вартість сонячної енергії.

Система більшого розміру може генерувати більше електроенергії, але вона досить дорога. Хоча на перший погляд сонячна енергія може здатися не дуже бюджетною, вона може забезпечити швидку окупність ваших інвестицій і допомогти вам побудувати більш стійке майбутнє.

Навіть якщо ваш рівень власного споживання низький, додаткову електроенергію, яку ви генеруєте, можна подавати в мережу. Це допоможе вам отримати знижки та збільшити ваші заощадження.

Кінцева вартість встановлення системи сонячних панелей буде залежати від наступних факторів:

Ви можете звернутися до акредитованих роздрібних продавців сонячної енергії, таких як Instyle Solar, щоб отримати безкоштовну пропозицію про те, скільки коштуватиме встановлення системи потужністю 10 кВт для вашого домогосподарства. Якщо вам пощастить, ви можете навіть отримати знижку на панелі.

Скільки вам заощадить сонячна система потужністю 10 кВт?

За 25-річний термін експлуатації сонячна система потужністю 10 кВт може заощадити вам понад 100 000 з урахуванням інфляції. Ця економія є поєднанням експорту електроенергії в мережу та використання енергії в будинку. Щорічно сонячна система потужністю 10 кВт заощадить вам 3220 грн.33 при першому встановленні.

Зі збільшенням попиту на сонячні панелі їх собівартість стає більш конкурентоспроможною. У січні 2018 року середня вартість сонячної енергії становила 3 за ват. З тих пір вона зменшилася приблизно до 0.91.

Власна сонячна батарея може допомогти вам ще більше, дозволяючи вам використовувати її вдень і мати надлишок електроенергії, коли сонце заходить.

Який період окупності сонячної системи потужністю 10 кВт?

Більшість австралійців можуть розраховувати на повну окупність сонячних систем потужністю 1 кВт за 3.35 років, якщо вони споживають 50% виробленої енергії.

Термін окупності. це час, необхідний для того, щоб зрівняти загальну суму інвестицій в розстрочку та економію на рахунках за електроенергію.

У деяких великих містах сонячні системи потужністю 10 кВт можуть виробляти близько 35. 44 кВт-год електроенергії. Це робить сонячні системи потужністю 10 кВт ідеальними для людей, чиї рахунки за електроенергію перевищують 1000 на квартал. Це може заощадити вам більше 4 000 на рік. Домовласники можуть заощадити від 22 до 30 центів за кВт-год.

Нижче наведена таблиця, яка показує середній час окупності для домовласників у кожному великому місті, щоб окупити витрати на сонячну установку:

МістоВартість системиТариф на електроенергіюПривілейований тарифСпоживання енергіїРічна економіяПеріод окупності (роки)
Аделаїда 10,500.00 0.38 0.12 50% 4,270.74 2.46
Брісбен 10,500.00 0.28 0.12 50% 3,650.00 2.88
Канберра 10,500.00 0.23 0.12 50% 2,810.50 3.74
Дарвін 10,500.00 0.27 0.08 50% 3,462.94 3.03
Хобарт 10,500.00 0.25 0.065 50% 2,127.71 4.93
Мельбурн 9,000.00 0.20 0.12 50% 2,394.40 3.76
Перт 10,500.00 0.29 0.10 50% 3,772.28 2.78
Сідней 10,500.00 0.24 0.15 50% 3,274.05 3.21

Ці цифри базуються на даних, отриманих на момент створення цієї таблиці. Середні витрати могли змінитися. SolarVic пропонує знижку до 1500 на вартість сонячної енергії.

Поговоріть з інсталятором сонячної енергії та отримайте безкоштовну пропозицію щодо ціни; вони пропонують відмінні послуги для всіх потенційних клієнтів.

Як довго працює сонячна система потужністю 10 кВт?

Ви можете очікувати, що сонячні системи потужністю 10 кВт прослужать 25. 30 років за умови правильної установки. Після цього ефективність сонячної батареї починає знижуватися.

Швидкість деградації потужності сонячної системи потужністю 10 кВт з акумуляторною батареєю становить приблизно 0.8% на рік.

Чи деградують сонячні панелі з часом? Панелі з часом стають неефективними у виробництві електроенергії, і потужність сонячної системи також зменшується.

Процес деградації може зайняти до 30 років для будь-якої високоякісної сонячної системи.

Це явище, відоме як LetID (Light Elevated Temperature Degradation), викликане сонячним світлом.

Для панелей преміум-класу швидкість деградації дорівнює 0.3% на рік. Довговічність сонячної системи можна підвищити, подбавши про окремі компоненти.

Скільки енергії виробляє сонячна система потужністю 10 кВт?

За допомогою системи потужністю 10 кВт ви можете розраховувати на виробництво близько 35. 44 кВт-год електроенергії щодня.

Сонячна система потужністю 10 кВт може генерувати від 11 000 кВт до 15 000 кВт електроенергії на рік.

Ця виробнича потужність варіюється в залежності від регіону, сезону та клімату. Наприклад, система потужністю 10 кВт буде виробляти менше енергії взимку порівняно з літом. Знання вашого сезонного використання може допомогти вам зрозуміти, чи підійде вам система потужністю 10 кВт в холодні місяці.

Нижче ви можете знайти виробництво енергії 10кВт у великих містах Австралії:

МістоРозмір системиПікові сонячні годиниЗагальне виробництво енергії (кВт)
Аделаїда 10 кВт 4.7 47
Брісбен 10кВт 5 50
Канберра 10кВт 4.4 44
Дарвін 10кВт 5.5 55
Хобарт 10 кВт 3.7 37
Мельбурн 10 кВт 4.1 41
Перт 10 кВт 5.3 53
Сідней 10 кВт 4.6 46

Чи зможе сонячна система потужністю 10 кВт забезпечити ваш будинок електроенергією?

Система потужністю 10 кВт може задовольнити поточні та майбутні потреби будь-якого домогосподарства з рахунком за електроенергію близько 1 000 на квартал. Цього зазвичай достатньо для забезпечення електроенергією сімейного будинку на чотири особи площею 185 м2.

Система потужністю 10 кВт, хоча і більша за більшість систем, насправді краще підходить для сучасної сім’ї. Пізніше ви можете пересісти на електромобіль або перейти на повністю електричний будинок, оскільки уряд створює більше ініціатив для досягнення кліматичних цілей у найближчому майбутньому.

Це має практичний сенс для власників будинків, які хочуть замінити газові прилади електричними аналогами.

Чи можна встановити акумулятор до сонячної системи потужністю 10 кВт?

Безумовно! Ви, безумовно, можете додати акумулятор до своєї системи потужністю 10 кВт. Акумуляторна батарея дозволяє використовувати накопичену електроенергію в умовах низької сонячної активності.

Це означає, що ви можете використовувати систему навіть вночі. В результаті ви зможете не залежати від електромережі в нічний час.

Сонячні системи з акумуляторними батареями також виправдовують себе під час стихійних лих. Наявність сталого джерела виробництва та зберігання електроенергії є безцінним під час стихійних лих, таких як урагани, коли відновлення енергопостачання може зайняти кілька днів.

Зверніться до сертифікованих інсталяторів прямо зараз, щоб встановити сонячну батарею потужністю 10 кВт! Вони проінформують вас про законність володіння сонячною системою потужністю 10 кВт з акумуляторною батареєю, в тому числі:

Протягом 10 днів після встановлення команда державних електричних органів перевіряє використання енергії. Перед цим інсталятор повинен надіслати сертифікат до державного органу.

Для модернізації лічильників акредитований інсталятор сонячних панелей повідомляє про це роздрібного продавця електроенергії. Роздрібний продавець надішле дистриб’ютора для модернізації електролічильника. Весь процес займає близько трьох тижнів.

Після завершення всього процесу сонячна система почне працювати. Ось коли починається ваша справжня економія!

Чи варто розглядати більшу або меншу систему?

Це залежить від вашого довгострокового плану переходу на сонячну енергію.

Більші системи можуть допомогти забезпечити енергією весь ваш будинок та автомобіль і навіть експортувати надлишок електроенергії в мережу. Однак вони є більш дорогими і, отже, вимагають більших початкових інвестицій.

Менша система може не задовольнити ваші потреби у власному споживанні, але вона, як правило, більш доступна за ціною і не вимагає значного стартового капіталу.

Однак, більші системи стали більш популярними серед користувачів в останні роки. Це пов’язано з:

 • Вартість великих систем значно знизилася з кожним роком.
 • Виробництво енергії є кращим у порівнянні з меншими системами.

Якщо у вашому будинку є система кондиціонування повітря зі зворотним циклом, домашня автоматизація і щоквартальний рахунок за електроенергію становить 800 доларів, сонячна система потужністю 10 кВт. відмінний вибір.

Які ще існують системи?

Існує кілька розмірів систем на вибір:

Початок роботи!

Зацікавлені в отриманні сонячної енергії для вашого будинку? Натиснувши нижче, ви можете скористатися нашим розумним сонячним калькулятором, щоб дізнатися, скільки ви можете заощадити за допомогою сонячної енергії, на які стимули ви маєте право, і який позитивний вплив ви можете мати на навколишнє середовище.

Не чекайте, поки в наступному кварталі з’являться великі рахунки за електроенергію, і почніть вже сьогодні!

Приєднуйтесь до понад 20 000 домовласників, які перейшли на сонячну енергію з Instyle Solar, або до 1000 позитивних відгуків, які більш ніж задоволені своєю сонячною установкою.

В іншому випадку, ви завжди можете зв’язатися з нами за телефоном 1300 133 556, або написати нам на електронну пошту sales@instylesolar.com.au.

Готові почати економити з сонячною системою потужністю 10 кВт?

Давайте підрахуємо, скільки саме сонячна система потужністю 10 кВт може заощадити вам на рахунках! Натисніть зараз, щоб розпочати.

Сонячні системи потужністю 0 кВт: що потрібно знати

сонячна, система, весь, потрібно, батарея

Кожен має дещо різні потреби, коли переходить на сонячну енергію, але 10 кіловат сонячної потужності, ймовірно, можуть забезпечити вас достатньою кількістю енергії без викидів.

Нижче ми розповімо про все, що вам потрібно знати про сонячні системи потужністю 10 кВт, включаючи те, скільки вони коштують, що вони можуть живити і як визначити, чи підходить вам сонячна система потужністю 10 кВт.

Ключова інформація

 • Десять кіловат сонячної енергії достатньо, щоб забезпечити будинок більший за середній.
 • По всій країні середня сонячна енергетична система потужністю 10 кВт коштує приблизно 21 000 після 30% податкової знижки.
 • Середня система сонячних панелей потужністю 10 кВт може окупити себе трохи більше ніж за вісім років.
 • Якщо ви зацікавлені в переході на сонячну енергію, часто простіше співпрацювати з професійним інсталятором, щоб переконатися, що ви отримаєте систему потрібного розміру для ваших потреб.

Чи може сонячна система потужністю 10 кВт живити будинок?

Сонячна енергетична система потужністю 10 кВт може забезпечити весь обсяг електроенергії, необхідний для середнього будинку, і, можливо, навіть більше. Іншими словами:

 • Якщо ви підключені до електромережі, масив сонячних панелей потужністю 10 кВт може функціонально компенсувати всі ваші потреби в електроенергії. Ми говоримо “функціонально”, тому що, хоча система потужністю 10 кВт, ймовірно, виробляє більше енергії, ніж використовує ваш будинок, лише частина вашого енергоспоживання відбувається протягом дня, поки ваші панелі виробляють енергію. Надлишок енергії, виробленої вашими сонячними панелями, можна відправити назад в мережу, де ви зможете заробити на цьому гроші завдяки так званому “чистому обліку”.
 • Якщо ви хочете працювати поза мережею, сонячна електростанція потужністю 10 кВт, швидше за все, буде марною тратою коштів, якщо ви не інвестуєте в сонячну батарею, щоб вловлювати додаткову енергію, вироблену протягом дня, і робити її доступною, коли сонце не світить.

Скільки енергії може виробляти сонячна система потужністю 10 кВт?

Точна кількість енергії, яку може виробляти сонячна система потужністю 10 кВт, залежить від багатьох різних факторів, включаючи ефективність ваших сонячних панелей, ваше географічне розташування, місцеву погоду та унікальні особливості вашої власності, такі як затінення від дерев навколо вашого будинку та розташування даху.

Тим не менш, ви можете приблизно визначити кількість енергії, яку ваша 10-кіловатна система зможе виробити в будь-який день, виходячи з кількості пікових сонячних годин у вашому регіоні. Пікові години сонячного сяйва залежать як від пори року, так і від широти вашого місцезнаходження, і коливаються в межах від трьох до шести з половиною годин по всій країні. Для прикладу:

 • У Сан-Дієго, Каліфорнія, сонячна енергетична система потужністю 10 кВт може виробляти в середньому 17 826 кіловат-годин електроенергії на рік.
 • У Сіетлі, штат Вашингтон, та ж сама сонячна система потужністю 10 кВт вироблятиме лише 12 570 кВт-год на рік.

Хоча обидва ці навантаження перевищують середній показник споживання електроенергії домогосподарствами (10 632 кВт-год), різниця у виробництві сонячної енергії тут досить суттєва, тому варто знати про це. Ви можете знайти приблизний енергетичний потенціал сонячної системи потужністю 10 кВт на вашій ділянці, використовуючи будь-яку кількість онлайн-ресурсів. (Для наведених вище розрахунків ми використовували Глобальний сонячний атлас).)

Скільки коштує 10-кіловатна сонячна система?

В середньому, сонячна енергетична система потужністю 10 кВт коштує приблизно 29 935 доларів до застосування будь-яких податкових пільг або знижок. Якщо ви маєте право на федеральний податковий кредит, це може зменшити ваші чисті інвестиції на 30%, знизивши середню вартість системи потужністю 10 кВт до 20 954 грн.

Хоча ці витрати можуть бути профінансовані або компенсовані за рахунок економії на рахунках за електроенергію (про що ми поговоримо пізніше), 10 кВт сонячної енергії все ще можуть бути занадто дорогими для деяких домовласників. Просто пам’ятайте, що система потужністю 6 кВт або навіть 3 кВт все ще може допомогти більшості американців зменшити свої довгострокові витрати на енергію.

Сонячна енергетична система потужністю 10 кВт по штатам

Так само, як продуктивність сонячних панелей змінюється в залежності від місцевості, вартість сонячної енергетичної системи потужністю 10 кВт залежить від того, де ви живете. Нижче ми розбили середню вартість системи сонячних панелей потужністю 10 кВт за площею, щоб допомогти вам краще зрозуміти, скільки ви можете витратити.

Розташування Вартість вата (до податкового кредиту) Вартість системи потужністю 10 кВт (до податкового кредиту) 2022-2032 рр. Значення федерального податкового кредиту (30%) Вартість системи потужністю 10 кВт (після податкового кредиту)

За даними EnergySage та Solar Reviews, середній показник по країні є незваженим середнім значенням для всіх 50 штатів та Вашингтону, округ Колумбія.C.

Зверніть увагу, що ці оцінки змінюються з часом, і ваші витрати можуть бути вищими або нижчими в залежності від ряду факторів, унікальних для вашої установки.

Скільки ви можете заощадити на рахунках за електроенергію за допомогою сонячної електростанції потужністю 10 кВт?

Сонячна електростанція потужністю 10 кВт може стерти практично всі ваші витрати на енергію з мережі за допомогою програми чистого обліку або чистого виставлення рахунків. (Від плати за передачу електроенергії мережею та інших комунальних платежів важко позбутися, не переходячи повністю на автономне живлення).) Отже, хоча після переходу на сонячну енергію ви, швидше за все, все одно будете отримувати рахунки за електроенергію, енергетична система потужністю 10 кВт може значно зменшити суму, яку ви сплачуєте щомісяця.

У більшості випадків сума грошей, яку ви можете заощадити за допомогою сонячної системи потужністю 10 кВт, фактично обмежена сумою грошей, яку ви вже витрачаєте на щомісячні рахунки за електроенергію. Якщо ви живете в місцевості, де сонячна енергія дає найбільшу економію, перехід на сонячну енергію може заощадити вам сотні доларів на комунальних платежах щомісяця. Ваша сонячна електростанція потужністю 10 кВт може допомогти вам ще більше, оскільки тарифи на електроенергію зростають.

Скільки часу потрібно для того, щоб сонячна система потужністю 10 кВт окупила себе?

В середньому, вашій системі потужністю 10 кВт знадобиться менше дев’яти років, щоб окупити себе, але ваші результати будуть відрізнятися в залежності від використання електроенергії, інвестиційних витрат і місцевих тарифів на комунальні послуги. Давайте розберемо, як це відбувається, щоб допомогти вам зрозуміти, чому ваша система може зайняти більше або менше часу і заощадити вам більше, ніж вона коштувала спочатку:

 • Припустимо, ви платите 20 954.71 на вашій сонячній енергетичній системі потужністю 10 кВт (середня вартість по країні) після отримання права на федеральний податковий кредит на сонячні інвестиції.
 • Ваша система виробляє 15 198 кВт-год електроенергії на рік, що знаходиться в середині очікуваних показників виробництва між Сан-Дієго та Сіетлом за ідеальних умов.
 • Якщо припустити, що ваш будинок дійсно використовує таку кількість енергії, це заощадить вам приблизно 2 583.66 на рік на комунальні витрати, виходячи з середнього показника по країні 17 центів за кВт-год.

У цьому прикладі ваша сонячна система потужністю 10 кВт займе 8.11 років (20 954.71 розділити на 2,583.66) платити за себе. Якщо ціни на електроенергію зростуть протягом цього часу (що часто трапляється), система може окупитися ще швидше.

Скільки сонячних панелей вам потрібно для системи потужністю 10 кВт?

Для створення сонячної енергетичної системи потужністю 10 кВт вам, швидше за все, знадобиться від 20 до 40 сонячних панелей, але це число може значно зрости, якщо ви спробуєте використовувати неправильні сонячні панелі.

Хоча може бути спокусливо інвестувати в дешевші сонячні панелі для встановлення своїми руками, зібрати систему потужністю 10 кВт з малопотужних панелей може бути нереально. Враховуючи, що 1 кіловат дорівнює 1000 ват, вам знадобиться 100 окремих 100-ватних сонячних панелей для створення системи потужністю 10 кВт, наприклад. Для цього знадобиться величезна кількість місця для встановлення, а також багато додаткових міркувань і витрат.

Як Деніел Л., Сонячний електрик з Денвера, штат Колорадо, пояснив нам: “Кількість дроту, яка знадобиться для з’єднання 100 сонячних панелей, буде дорогою і навіть потенційно небезпечною”, якщо порівнювати з установкою з меншою кількістю панелей.

Ось чому краще обирати сонячні панелі, які краще підходять для житлових установок, наприклад, 300- або 400-ватні варіанти.

Потужність панелі Кількість панелей, необхідних для 10 кВт Необхідна площа

Скільки місця на даху вам потрібно для системи потужністю 10 кВт?

Вам, ймовірно, знадобиться від 500 до 625 квадратних футів площі на даху для системи потужністю 10 кВт, за умови, що ви використовуєте розумну кількість 300- або 400-ватних сонячних панелей. (Сонячна панель середнього розміру займає близько 18 квадратних футів площі). Потужні сонячні панелі, як правило, трохи більші. З нашого досвіду, 400-ватні панелі, як правило, займають близько 21 квадратного фута, а 500-ватні. близько 28 квадратних футів.)

Щоб максимізувати ефективність вашої системи, вам слід встановити сонячні панелі на даху, на який протягом більшої частини дня потрапляють прямі сонячні промені, подалі від дерев та інших перешкод. Якщо на вашому даху недостатньо корисної площі для сонячної енергетичної системи потужністю 10 кВт, ви можете розглянути можливість наземної установки на вашій ділянці.

Чи підходить вам 10-кіловатна сонячна енергетична система?

Загалом, система потужністю 10 кВт може підійти вам, якщо

 • Ваш будинок споживає більше електроенергії, ніж середньостатистичний будинок. (Зазвичай це спостерігається у великих будинках або у тих, що мають електромобілі, які заряджаються у гаражі).)
 • Ви витрачаєте понад 2 000 на рік на електроенергію для побутових потреб.
 • Ви хочете інвестувати в систему відновлюваної енергетики, яка окупиться менш ніж за десять років.

Ці системи досить великі, щоб забезпечити достатню потужність для широкого спектру властивостей. Однак вони можуть виробляти більше електроенергії, ніж вам насправді потрібно, якщо ваш будинок не споживає багато енергії. Сонячна енергетична компанія може допомогти вам визначити розмір сонячної установки, необхідної для вашого будинку, і може бути гарною ідеєю поговорити з професіоналами, перш ніж інвестувати 20 000 або більше в сонячну енергетичну систему.

НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ

Якщо ви схожі на більшість домовласників, розмір необхідної вам сонячної енергетичної системи буде корелювати з кількістю електроенергії, яку ви використовуєте. Якщо ви не обмежені кількістю корисного простору для установки на вашій ділянці, більшість інсталяторів сонячних систем спроектують для вас систему, яка може виробляти приблизно таку ж (або трохи більше) потужність, ніж ви споживаєте щороку.

Ви можете встановити власну сонячну систему потужністю 10 кВт, якщо у вас є необхідні будівельні та електричні дозволи. Однак більшість муніципалітетів та комунальних підприємств вимагають, щоб ліцензований електрик підписав план використання сонячної енергії до того, як ваша система буде побудована або підключена до електромережі. Як результат, більшість людей встановлюють свої системи сонячних панелей з професійною допомогою.

Важко точно сказати, скільки акумуляторів вам знадобиться, оскільки це залежить від ваших цілей і від того, скільки ваша система фактично виробляє в реальних умовах. Якщо ваша сонячна енергетична система потужністю 10 кВт виробляє в середньому 42 кВт-год електроенергії на день, вам знадобиться величезна кількість акумуляторних батарей, щоб зафіксувати все це щоденне виробництво електроенергії.

Але це не те, що потрібно більшості людей. Більшість сонячних батарей розраховані лише на частину виробництва вашої системи для резервування на випадок перебоїв в електропостачанні або періодів пікових тарифів на електроенергію. Наприклад, Райан, оглядач ConsumerAffairs з Північної Кароліни, вирішив придбати “систему потужністю 10 кВт з резервним акумулятором на 18 кВт-год” і повідомив, що “дуже задоволений системою”.”

 • U.S. Адміністрація енергетичної інформації, “Скільки електроенергії використовує американський будинок?” Доступно 2 травня 2023 року.
 • Глобальний сонячний атлас, “Карта.” Доступно 2 травня 2023 р.
 • U.S. Бюро статистики праці, “Середня енергія для Сполучених Штатів, регіонів, переписних одиниць та окремих столичних районів.” Доступно 2 травня 2023 р.

кВт, 15 кВт, 20 кВт Вітроенергетична система

Вітроенергетична система складається з вітрової турбіни, мережевого контролера та мережевого інвертора. Контролер. найважливіша частина.

 • пункт №.: SWW-10kw-OFF
 • час виконання: 17,12
 • Походження продукту: Китай
 • порт відвантаження: Китай
 • оплата: TT/LC
 • ринкова ціна: 50
 • колір: синій / оранжевий / зелений

10KW,15KW,20KW Вітроенергетична система

сонячна, система, весь, потрібно, батарея

Особливості вітроенергетичної системи

Вітрогенератор працює на повну потужність, ми не будемо використовувати фальшиву потужність, щоб зменшити вартість.

В автономній системі використовуються гелеві або літієві батареї. Термін гарантії якості. 3 роки.

У мережевій системі ми використовуємо мережевий контролер та вітровий інвертор, не будемо використовувати підроблений інвертор (деякі постачальники використовують сонячний інвертор)

Контролер вітру може вибрати дизайн IGBT для кращої продуктивності.

Специфікація вітрової енергосистеми (зразок 10 кВт)

сонячна, система, весь, потрібно, батарея

Приклад проектування сонячної електростанції потужністю 3 кВт

Горизонтальний тип або вертикальний тип

Повна потужність 10 кВт, максимальна потужність 15 кВт

Номінальна вихідна потужність 220 В змінного струму або 380 В змінного струму

Номінальна потужність 10 кВт з навантаженням 15 кВт

Діапазон вхідної напруги постійного струму, MPPT

Вітряна вежа та інші аксесуари

Налаштований для вітрогенератора потужністю 10 кВт

Пакет домашньої сонячної енергетичної системи

сонячна, система, весь, потрібно, батарея

Оплата вітроенергетичної системи

вітер сонячний гібрид поза мережею Домашня сонячна енергетична система

Вітро-сонячний гібридний тип стає все більш популярним. Вітрогенератор може виробляти електроенергію вночі, поки немає сонця. Переконайтеся, що енергія виробляється безперервно.

3kw, 5KW Вітроенергетична система з прив’язкою до електромережі

Незалежно від дня чи ночі, вітер завжди існує. У вітер, у хмарний день, вітер має хороші показники, ніж сонячний.

Контролер сонячного заряду IGBT 10-30 кВт

Контролер оснащений інтелектуальним алгоритмом відстеження, який максимізує енергію від сонячних фотоелектричних модулів і заряджає акумулятор. У той же час, функція низьковольтного відключення (LVD) запобігає надмірному розряду акумулятора. Процес зарядки оптимізовано для тривалого терміну служби акумулятора та покращення продуктивності системи. Тим часом, комплексні функції самодіагностики та електронного захисту можуть запобігти пошкодженню від встановлення або несправностей системи.

Чорна сонячна панель 300 Вт сонячна панель

Колір s чорний від сонячних батарей. стійки, щит. Сонячна панель MONO PERC CELL 300 Вт класу А з 25-річною гарантією якості

3 кВт сонячний інвертор поза мережею

Цей низькочастотний інвертор використовується для великої потужності домашнього навантаження або машин. Він має величезні трансформатори всередині, які можуть зазнати великого струму та напруги. Весь інвертор є справжньою потужністю, не буде використовувати підроблені компоненти для зменшення будь-яких витрат.Щоб отримати максимальну віддачу від мережевого інвертора, він повинен бути встановлений і використовуватися належним чином.

Моно сонячні панелі 320 Вт з класом А

 • Сонячна панель
 • Моно сонячні панелі
 • Полі сонячні панелі
 • Подвійні скляні сонячні панелі
 • Автономний інвертор
 • Мережевий інвертор
 • Сонячна енергетична система
 • Позамережева сонячна система
 • Мережева сонячна система
 • Контролер сонячного заряду MPPT
 • Контролер заряду ШІМ 1-70 кВт
 • Регулятор заряду вітру

Hefei Sunway Power Co.,ТОВ. розташований в Індустріальному парку високих технологій АТЕС, Національній зоні високотехнологічного промислового розвитку Хефей, є професійним та високотехнологічним підприємством, яке займається вітрогенерацією, фотоелектричними системами та іншими відновлюваними джерелами енергії, виробництвом та маркетингом.

Основними продуктами Sunway power є фотоелектрична сонячна система, портативна сонячна система, сонячні панелі, серія контролерів сонячної та вітрової енергії MPPT, серія контролерів сонячної та вітрової енергії, сонячний інвертор. Наша продукція має багато інтелектуальної власності, і отримала 12 національних патентів, сертифікат авторського права на програмне забезпечення, пройшла тестування від національної випробувальної організації та інституту сертифікації CE. Також ми успішно зареєстрували бренд. Наша компанія була оцінена як високотехнологічне підприємство та отримала сертифікат ISO-9001 з серпня 2011 року.

Наш унікальний дизайн та чудова продуктивність отримують високу оцінку та довіру від наших клієнтів. Ми постачаємо продукцію для виробників вітрових турбін протягом багатьох років, експортуємо в розвинені країни, включаючи Німеччину, Італію, Англію, Австралію, США, Канаду, Іспанію, а також країни Близького Сходу і Південно-Східної Азії.

Наш сертифікат

сонячна, система, весь, потрібно, батарея

Наші патенти

сонячна, система, весь, потрібно, батарея

 • No 767 Yulan Road, Національна зона високотехнологічного промислового розвитку, місто Хефей, провінція Аньхой Про., P.Китайська Народна Республіка
 • mob/whatsapp/wechat: 008618605560996
 • email: sales@sunway-power.com
 • skype: kevinfkyan

Залишити відповідь