Перша портативна сонячна система на даху відкрита в храмі Акшардхам, Гандінагар…

Портативний сонячний путівник

У посібнику “Портативна сонячна енергія” ви дізнаєтесь про переваги та вигоди від використання портативних сонячних батарей для заряджання акумуляторів у віддалених місцях та поза мережею. Просто розпакуйте сонячну панель і підключіть її до акумулятора, який ви хочете зарядити. Розмістіть і спрямуйте сонячну панель так, щоб вона добре бачила сонце. Ось кілька речей, які потрібно знати про вибір портативного сонячного комплекту.

 • Від мікро до малого. ці портативні сонячні комплекти призначені для зарядки невеликих предметів, таких як мобільні телефони та невеликі акумулятори. Вони часто складаються в дуже маленькі пакунки, які не набагато більші за звичайний конверт, хоча їхній розмір може становити кілька сантиметрів. Пристрої часто мають потужність зарядки від 1 Вт до 20 Вт.
 • Від середнього до великого. комплекти використовуються для зарядки від одного акумулятора до цілої батареї. Ці портативні сонячні комплекти мають вихідну потужність від 40 Вт до 160 Вт. Вони часто включають вбудовані контролери заряду та мають спеціалізовані комплекти підключення. Ця стаття в основному буде зосереджена на цьому сегменті панелей.

Основи портативного сонячного комплекту

ПЕРЕВАГИ ПЕРЕНОСНИХ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ Протягом багатьох років ми продавали жорсткі сонячні панелі, які люди перетворювали на свої власні сонячні комплекти. Зараз багато виробників створили по-справжньому портативні сонячні зарядні комплекти.

Ці панелі мають можливість виконувати багато з перерахованих нижче дій з одного комплекту:

Легко зберігати сонячну панель, коли вона не використовується Легко розпаковувати та налаштовувати Вбудований вбудований контролер заряду Достатньо дроту для переміщення на більш сонячну ділянку Ніжки, які можуть нахилятися, щоб максимально використовувати сонце Швидкоз’ємні роз’єми для підключення акумулятора Аксесуари, які дозволяють легко налаштувати у вашій ситуації

РОЗМІРИ ПОРТАТИВНИХ СОНЯЧНИХ КОМПЛЕКТІВ Купуючи середні та великі портативні сонячні комплекти, ви знайдете на ринку лише кілька розмірів. Ці комплекти виготовляються потужністю 90 Вт, 130 Вт і 200 Вт. Основні відмінності полягають у фізичному розмірі панелей, ціні та вихідному струмі від панелей.

Щоб знайти правильний розмір для застосування, потрібно визначити кілька відомостей:

Місце, доступне для зберігання панелі, коли вона не використовується. (Фізичний розмір отвору та місця для зберігання) Кількість необхідної потужності. (потужність сонячної зарядки майже завжди краща) Ваш бюджет на придбання панелі.

ЗАГАЛЬНА ТЕРМІНОЛОГІЯ ПОРТАТИВНИХ СОНЯЧНИХ БАТАРЕЙ

Нижче ви знайдете діаграму з посиланнями на кожну частину типового портативного комплекту.

перш, сонячна, система, даху, храм, акшардхам

 • Контролер сонячного заряду. цей пристрій дозволяє сонячним панелям заряджати батарею, коли вона потребує додаткової потужності. Контролер заряду зупинить або значно зменшить подачу енергії на батарею на основі поточного заряду вашої батареї. Вони варіюються від типу шунта, ШІМ та MPPT. Найбільш поширеним вибором є ШІМ. або широтно-імпульсна модуляція.
 • Жорсткі сонячні панелі. більшість портативних пристроїв виготовляються з жорсткими сонячними панелями, щоб збільшити довговічність пристрою в польових умовах.
 • Шарнірні панелі. в центрі панелі знаходиться шарнір між двома окремими фотоелектричними панелями. Це дозволяє зменшити розмір при укладанні.
 • Ніжки для нахилу та розміщення. ніжки використовуються для утримання панелі в будь-якій конфігурації, крім плоскої на землі. Панелі можуть бути розташовані під кращим кутом, щоб захопити максимум сонця для вашої місцевості. Ніжки часто мають болт для легкого регулювання.
 • Сонячний кабель. Більшість портативних сонячних комплектів мають сонячний кабель, здатний збільшити радіус дії панелі на 15-30 футів.
 • Роз’єми акумулятора. роз’єми акумулятора на більшості портативних сонячних комплектів призначені для легкого приєднання та від’єднання від акумулятора. Сюди входить використання затискачів типу “алігатор”, а також з’єднувачів Андерсона.

Підключення до сонячного порту збоку вашого автофургона

Бічний порт підключається безпосередньо до акумулятора в більшості схем підключення. Перевірте інструкцію вашого автофургона, щоб переконатися, що це так. Цей порт має стандартний роз’єм у багатьох портативних сонячних наборах. Зазвичай його називають роз’ємом SAE. Переносні комплекти зазвичай мають контролер заряду на лінії або на задній панелі. Ось чому порт зазвичай підключається безпосередньо до акумулятора. Якщо є бічне підключення, клієнт повинен ознайомитися з нашими портативними сонячними блоками та нашим посібником з портативних сонячних батарей для отримання додаткової інформації.

Багато портативних сонячних комплектів постачаються з широким спектром роз’ємів. Це дозволяє легко підключитися до вашого автофургону, а також до іншого обладнання.

Перша портативна сонячна система на даху відкрита в храмі Акшардхам, Гандінагар

перш, сонячна, система, даху, храм, акшардхам

Перша в Індії портативна сонячна система на даху була нещодавно представлена в храмовому комплексі Свамінараян Акшардхам в Гандінагарі. Німецьке агентство з розвитку Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) підтримало встановлення 10 фотоелектричних портів у храмовому комплексі, йдеться у повідомленні.

Системи PV Port, розроблені GIZ, є стандартними фотоелектричними системами plug-and-play з акумуляторними батареями або без них, які мають мінімальну потужність 2 кВт/год. Згідно із заявою, перша в Індії портативна сонячна система на даху була урочисто відкрита в храмовому комплексі Свамінараян Акшардхам в Гандхінагарі. Фотоелектричні порти були виготовлені в рамках проекту “Зроблено в Індії” компанією Servotech Power Systems Ltd (SPSL), провідним виробником високоякісних сонячних продуктів, таких як світлодіоди, кисневі концентратори та обладнання для зарядки електромобілів, що базується в Нью-Делі. Унікальна система PV Port прокладає шлях до більш широкого впровадження сонячної енергетики в Індії, сказав Раман Бхатія, засновник і керуючий директор компанії Servotech Power Systems Ltd. 10 фотоелектричних портів були відкриті в присутності Шветала Шаха, радника Департаменту з питань зміни клімату уряду штату Гуджарат, а також представників GIZ, GERMI та храму Свамінараян Акшардхам.

Схема сонячної електростанції на даху: Отримайте 40% субсидії на встановлення сонячних панелей за 15 днів

Йорг Габлер, головний радник з питань інтеграції відновлюваної енергетики GIZ в Індії, заявив у проекті “Індійська електроенергетична система” (I-RE), що споживачі, як очікується, отримають значну вигоду від такої співпраці та синергії, що виникає в результаті. Ми впевнені, що партнерство дасть нам розуміння нових викликів та можливостей на рівні міста, що дозволить нам повторити результати в інших містах Індії.

Servotech Power Systems вже встановила понад 30 фотоелектричних портів у Гандінагарі, в тому числі в Енергетичному університеті Пандіт Діндаял, GSPC Bhavan, Indroda Park, NIFT, Arya Bhavan та інших місцях.

Система PV Port є надзвичайно економічно ефективною, не потребує особливого обслуговування, має тривалий термін придатності. 25-30 років, її легко встановити одній людині, і вона добре підходить для індійського клімату.

Він спроектований таким чином, щоб бути повністю самодостатнім, без подачі енергії в мережу. На відміну від інших традиційних сонячних фотоелектричних систем, конструкція системи PV Port використовує простір під панелями. Кожна система економить в середньому 24 000 рупій на рік на рахунках за електроенергію.

Продемонструйте свою підтримку

Шановний меценате, дякуємо, що ви є нашим читачем. Такі читачі, як ви, надихають нас рухати аграрну журналістику вперед. Нам потрібна ваша підтримка, щоб продовжувати надавати якісну агрожурналістику та доносити інформацію до фермерів та людей у кожному куточку сільської Індії.

Кожен внесок цінний для нашого майбутнього.

Храм Акшардхам у Гуджараті отримав десять портативних сонячних систем на даху

Компанія Servotech Power Systems за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ встановила десять портативних сонячних дахових систем у храмовому комплексі Свамінараян Акшардхам в районі Гандхінагар, штат Гуджарат.

перш, сонячна, система, даху, храм, акшардхам

Чиновники сидять на фотоелектричному порту в Акшардхамі

Поділитися

Храм Свамінараян Акшардхам у Гуджараті тепер має десять портативних сонячних систем на даху, які доповнюють існуючу сонячну систему потужністю 200 кВт, щоб ефективно замінити традиційні забруднюючі види палива.

Системи, які називаються фотоелектричними портами, в храмовому комплексі в районі Гандхінагар були встановлені в рамках ініціативи Міністерства нових та відновлюваних джерел енергії з розвитку міст відновлюваної енергетики по всій Індії.

Фотоелектричні порти. це стандартні фотоелектричні системи plug-and-play потужністю не менше 2 кВт, розроблені німецьким агентством з розвитку Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ). Вони бувають з акумуляторними батареями або без них.

На відміну від звичайних дахових сонячних систем, фотоелектричні портові системи можуть бути легко встановлені однією людиною без необхідності перемонтажу проводки та будівельних робіт, а також дозволяють використовувати простір під панелями. Системи є дуже економічно ефективними, вимагають низького рівня обслуговування та мають тривалий термін придатності 25-30 років. Вони розраховані на 100% власне споживання і не подають енергію в мережу. Кожна система дозволяє заощадити в середньому 24 000 індійських рупій на рахунках за електроенергію на рік.

Фотоелектричні порти були виготовлені компанією Servotech Power Systems Limited (SPSL), що базується в Нью-Делі, провідним виробником високоякісних сонячних продуктів, світлодіодів, кисневих концентраторів та обладнання для зарядки електромобілів, в рамках проекту “Зроби в Індії”.

“Сонячна енергія має відігравати важливу роль у зменшенні залежності країни від традиційних джерел електроенергії. Унікальна система фотоелектричних портів. це шлях до більш широкого впровадження сонячної енергетики в країні. Ми вдячні GIZ та Міністерству нової та відновлюваної енергетики за цю можливість зробити свій внесок у перехід до відновлюваної енергетики”. сказав Раман Бхатія, засновник та керуючий директор компанії Servotech Power Systems Ltd.

Системи PV Port були урочисто відкриті в присутності Шветал Шаха, радника Департаменту з питань зміни клімату уряду штату Гуджарат, представників GERMI та храму Свамінараян Акшардхам.

“Очікується, що така співпраця та отримана синергія принесе величезну користь споживачам. Ми дуже оптимістично налаштовані, що партнерство дасть нам розуміння того, як вирішувати нові виклики та використовувати можливості на рівні міста, що допоможе нам відтворити результати в інших містах Індії”. сказав Йорг Геблер, головний радник GIZ.

Цей контент захищений авторським правом і не може бути використаний повторно. Якщо ви бажаєте співпрацювати з нами і хочете повторно використати частину нашого контенту, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою: editors@pv-magazine.com.

Ума Гупта

Базуючись у Нью-Делі, Ума повідомляє про останні тенденції та проекти на ринку фотоелектричних панелей в Індії. Отримавши ступінь магістра фізики (електроніка) та MBA, вона накопичила більш ніж десятирічний досвід роботи в технологічній журналістиці.

Сонячні панелі для квартир: 5 кращих способів

Щоб ви знали, ця сторінка містить партнерські посилання. Якщо ви зробите покупку після натискання на одну з них, без додаткових витрат для вас, я можу заробити невелику комісію.

Насправді є кілька способів забезпечити сонячною енергією свою квартиру або кондомініум. навіть якщо у вас немає відповідного даху (або бажаючого орендодавця).

Я живу в орендованому будинку і за останні пару місяців вивчив всі можливі способи переходу на сонячну енергію в якості орендаря. Мене надихнуло те, що я знайшов.

Давайте розглянемо ваші варіанти.

Приєднайтесь до громадського сонячного проекту

перш, сонячна, система, даху, храм, акшардхам

Громадські сонячні проекти. це великі сонячні електростанції, які будуються на місцевому рівні та забезпечують енергією кілька будинків у громаді. Це чудовий варіант для людей, які з якихось причин не можуть встановити сонячні панелі на своєму даху.

Коли ви приєднуєтеся до проекту, ви, як правило, продовжуєте сплачувати рахунки за електроенергію як зазвичай. або через існуючу комунальну службу, або через компанію, яка керує проектом. І економія коштів може бути миттєвою.

Основним недоліком є те, що на даний момент існує не так багато громадських сонячних проектів. Не дивуйтеся, якщо у вашому регіоні їх немає.

Переваги

 • Не вимагає встановлення сонячних панелей на даху
 • Може миттєво заощадити ваші гроші на щомісячних рахунках за електроенергію
 • Допомагає підтримувати нові проекти чистої енергії у вашій громаді
 • Зменшує ваш вуглецевий слід

Як це зробити

Перейдіть до EnergySage. Це гарне місце, щоб почати пошук громадських проектів сонячної енергетики.

Прокрутіть вниз до розділу “Сонячна енергія для громади” та натисніть “Переглянути місцеві проекти.” Це переведе вас на їхній громадський сонячний ринок.

перш, сонячна, система, даху, храм, акшардхам

Введіть свій поштовий індекс та щомісячний рахунок за електроенергію і натисніть “Шукати проекти”, щоб побачити, чи є проекти, до яких ви можете приєднатися. Наприклад, я ввів поштовий індекс міста Провіденс, штат Род-Айленд, де я знав, що є кілька проектів.

перш, сонячна, система, даху, храм, акшардхам

Примітка: Якщо EnergySage не показує жодного проекту у вашому регіоні, виконайте пошук в Google за запитом “community solar near me” і подивіться, що з’явиться.

Виберіть проект, до якого ви хочете приєднатися. Перегляньте список найближчих проектів. Читайте огляди проєктів та детальну інформацію про такі речі, як очікувана економія, інформація про виставлення рахунків та очікуваний вплив на навколишнє середовище.

перш, сонячна, система, даху, храм, акшардхам

Натисніть “Почати” та подайте заявку. Провайдер проекту розгляне вашу заявку і зв’яжеться з вами, щоб завершити вашу підписку.

Після реєстрації в проекті ваш щомісячний рахунок за електроенергію буде спрямовуватися на купівлю сонячної енергії, а не вуглецево-інтенсивної енергії викопного палива. Ви також, швидше за все, будете платити менше за електроенергію. Це безпрограшний варіант.

Попросіть орендодавця встановити сонячні панелі на вашому даху

перш, сонячна, система, даху, храм, акшардхам

Цей варіант найкраще працює, якщо ви орендуєте будинок з відповідним дахом. Ви будете намагатися переконати свого орендодавця зробити капітальну модернізацію будинку, тому вам потрібно буде підготуватися.

Ви можете отримати котирування від місцевих сонячних інсталяторів, щоб показати їх орендодавцю. Таким чином, ви можете краще говорити про потенційну економію коштів, збільшення вартості будинку та вплив на навколишнє середовище.

Плюси

 • Замінює більшу частину енергії, яку ви використовуєте вдома, сонячною енергією
 • Знижує щомісячні рахунки за електроенергію
 • Подекуди можна отримати кредит за повернення надлишкової енергії назад у мережу
 • Зменшує ваш вуглецевий слід

Як це зробити

Перейти до EnergySage. Це також гарне місце, щоб почати з додавання сонячних панелей до будинку.

Прокрутіть вниз до розділу “Сонячні батареї на даху” та натисніть “Порівняти ціни на сонячні батареї.”

перш, сонячна, система, даху, храм, акшардхам

Заповніть дані про своє майно та натисніть “Отримати котирування.” Потім завершіть процес реєстрації, щоб почати отримувати пропозиції від місцевих інсталяторів сонячних панелей.

перш, сонячна, система, даху, храм, акшардхам

Зачекайте, поки надійдуть ваші пропозиції. Перші пропозиції можуть з’явитися через тиждень або близько того. Сонячні інсталятори також можуть зв’язатися з вами, щоб отримати більше інформації про вашу власність, перш ніж скласти свою пропозицію.

Запропонуйте орендодавцю встановити сонячні панелі. Коли ви отримали хорошу пропозицію, настав час пітчингу. Ваш орендодавець не платить за комунальні послуги, тому типова пропозиція щодо зменшення щомісячних рахунків за електроенергію тут не спрацює. Замість цього можна розповісти про те, що будинки з сонячними панелями продаються в середньому на 4% дорожче, а також про екологічні переваги переходу на сонячну енергію.

Купити сонячні панелі, що підключаються

перш, сонячна, система, даху, храм, акшардхам

Вбудовані сонячні панелі. також звані сонячними панелями plug and play. це саме те, як вони звучать. Ви можете підключити їх до будь-якої стандартної розетки, і енергія, яку вони виробляють, потрапляє у вашу квартиру, миттєво покриваючи частину вашого енергоспоживання за рахунок сонячної енергії.

Я не бачив, щоб багато людей говорили про вбудовувані панелі, але я сподіваюся, що це скоро зміниться. Стефан Шерер, засновник компанії Craftstrom, виробника готових до використання комплектів сонячних батарей, розповів мені, що такі комплекти більш поширені в Європі. “І США завжди трохи відстають від Європи в сонячній енергетиці”. сказав він. Він додав, що, оскільки більша частина США знаходиться на більш низьких широтах, вони можуть окупитися тут ще швидше.

На мою думку, сонячні комплекти plug and play. це чудовий варіант для орендарів. Ви можете встановити їх у будь-якому місці вашої квартири, де багато сонця. на даху, перилах, балконі. І вони можуть бути досить доступними за ціною.

Просто будьте готові провести невелике дослідження, щоб з’ясувати, який розмір комплекту підходить саме вам, і чи є у вашому місті якісь правила щодо цих типів комплектів.

Плюси

 • Можна швидко та легко встановити без професійної допомоги
 • Можна встановити в будь-якому місці у вашій квартирі, куди потрапляє достатньо сонця
 • Часто не потребує жодних дозволів
 • Портативний. можна взяти з собою, коли ви переїжджаєте
 • Зменшує ваш вуглецевий слід

Мінуси

 • Необхідно повідомити комунальну службу та отримати дозвіл від орендодавця або ОСББ
 • Можливо, доведеться підписати угоду про взаємозв’язок з вашим комунальним підприємством, якщо ви виробляєте більше енергії, ніж споживаєте

Як це зробити

Зверніться до орендодавця або ОСББ та отримайте дозвіл на встановлення панелей у вашій квартирі або кондомініумі.

Перейдіть на Craftstrom і знайдіть комплект потрібного розміру для вашої квартири або будинку. Знання того, який комплект ви плануєте придбати, допоможе вам при зверненні до енергопостачальної компанії заздалегідь. (Мені подобаються комплекти Craftstrom, тому що вони розроблені таким чином, щоб ніколи не виробляти більше енергії, ніж ви споживаєте, а це означає, що вам не доведеться підписувати угоду про підключення до електромережі з постачальником електроенергії. Багато інших наборів не мають такої можливості.)

Зверніться до свого постачальника електроенергії та запитайте їх про їхню політику щодо сонячних систем “підключи і працюй”. Якщо вони дозволяють, повідомте їм про свої наміри встановити його. Тут корисно знати розмір і технічні характеристики бажаної системи. Деякі бренди сонячних панелей згадують, що вони нададуть електричні схеми, якщо ваша утиліта попросить.

Купуйте та встановлюйте штепсельні сонячні панелі відповідно до інструкцій виробника. Багато брендів стверджують, що ви можете зробити це менш ніж за годину.

перш, сонячна, система, даху, храм, акшардхам

Так, це трохи клопітно. зв’язуватися з орендодавцем та комунальними службами і з’ясовувати, який розмір комплекту вам потрібен. Але порівняйте це з тим, скільки досліджень та паперової роботи вам довелося б зробити, якби ви були домовласником, який встановлює сонячні панелі на своєму даху.

Зробіть власну портативну систему сонячних панелей

перш, сонячна, система, даху, храм, акшардхам

Я багато пишу про сонячну енергію, яку можна зробити своїми руками на цьому сайті, тому ви можете подумати, що я сурмлю про цей варіант як про найкращий. Насправді, я думаю, що це поганий варіант для більшості орендарів.

Оскільки ви, по суті, будуєте невелику автономну енергосистему, вам потрібно придбати все обладнання та підключити його самостійно. Це вимагає знань про сонячні електричні системи, і це найдорожчий шлях з точки зору ціни за ват.

Як це зробити

Примітка: Це буде дуже детальний огляд того, як налаштувати невелику систему сонячних панелей потужністю 100 Вт, яка може живити кілька невеликих пристроїв, таких як телефон, ноутбук та деякі світлодіодні ліхтарі. Щоб отримати повну інструкцію, перегляньте цей підручник.

Інструкція

Підключіть інвертор та контролер заряду до акумулятора.

перш, сонячна, система, даху, храм, акшардхам

Підключіть сонячну панель до контролера заряду.

перш, сонячна, система, даху, храм, акшардхам

Встановіть або розмістіть сонячну панель на вулиці під прямими сонячними променями.

перш, сонячна, система, даху, храм, акшардхам

Живіть свої пристрої, підключаючи їх до інвертора. Наприклад, я підключив до інвертора зарядний пристрій для ebike.

перш, сонячна, система, даху, храм, акшардхам

Панель буде генерувати сонячну енергію протягом дня і зберігати її в акумуляторі. Потім ви можете використовувати батарею для зарядки та живлення ваших пристроїв, підключивши їх до інвертора.

Купуйте “зелену” енергію за допомогою сертифікатів відновлюваної енергії

перш, сонячна, система, даху, храм, акшардхам

Сертифікати відновлюваної енергії (REC) відстежують відновлювану енергію, коли вона рухається через енергосистему США. Коли постачальник відновлюваної енергії. наприклад, сонячна або вітрова електростанція. виробляє енергію, він отримує REC для представлення цієї енергії. Потім постачальник може продавати REC як своєрідний доказ права власності на цю енергію.

Якщо ви купуєте REC, еквівалентні вашому енергоспоживанню, ви технічно забезпечуєте свій будинок повністю зеленою енергією. Але REC. далеко не ідеальний варіант. У багатьох випадках вони не призводять до появи додаткової чистої енергії в енергосистемі. В кінцевому підсумку вони просто є способом для проектів чистої енергетики отримати крихітний побічний дохід.

Ось моя особиста позиція щодо REC: Я не очікую, що моя купівля вирішить долю будь-якого проекту чистої енергії. Але, в сукупності, я думаю, що вони мають невеликий позитивний вплив на всю галузь чистої енергетики в цілому.

У більшості місць по всій країні REC досить дешеві. Якщо їх купівля. єдиний спосіб “сонячної енергетики” вашої квартири, то я думаю, що це трохи краще, ніж нічого не робити.

Як це зробити

Зайти в Аркадію. (Є багато місць, де можна купити REC. Я покажу вам, як це зробити за допомогою Arcadia, тому що я думаю, що вони роблять це найпростіше.)

Введіть свій поштовий індекс, оберіть постачальника електроенергії та натисніть “Продовжити.” Я живу в Атланті, тому я ввів свій поштовий індекс, 30312, і вибрав Georgia Power.

перш, сонячна, система, даху, храм, акшардхам

Примітка: Аркадія спочатку перевіряє, чи є у вашому районі громадські сонячні проекти. Якщо такі є, я б рекомендував приєднатися до них, а не купувати REC.

Зареєструйтесь, а потім натисніть “Продовжити.”

перш, сонячна, система, даху, храм, акшардхам

Синхронізуйте свій рахунок за комунальні послуги з Arcadia. Для цього потрібно лише увійти до свого облікового запису користувача.

перш, сонячна, система, даху, храм, акшардхам

Додати спосіб оплати. Перший місяць безкоштовний. Після цього Аркадія стягує лише 5 гривень на місяць за придбання та утилізацію фотоелектричних модулів, еквівалентних вашому енергоспоживанню.

Аркадія тепер купуватиме REC від вашого імені, виходячи з вашого щомісячного споживання енергії. Ви можете зайти у свій обліковий запис, щоб побачити, скільки зеленої енергії ви використовуєте і звідки вона надходить.

Підсумок

Існують способи забезпечити сонячною енергією свою квартиру. навіть якщо до неї не потрапляє сонце, а орендодавець не хоче встановлювати сонячні панелі.

Будучи орендарем, я провів години, вивчаючи варіанти. Після всього цього, ось мої 3 фаворити:

 • Громадська сонячна електростанція не потребує даху, може миттєво зменшити ваші рахунки за електроенергію та допомагає підтримувати проекти сонячної енергетики у вашій громаді
 • Сонячні панелі на даху. це теж варіант, але вам доведеться порахувати цифри і переконати орендодавця в доцільності такої ідеї
 • Сонячні панелі можна встановити за один день, і вони миттєво почнуть забезпечувати сонячною енергією частину вашого енергоспоживання

Якщо ці варіанти вам не підходять, ви можете побудувати сонячну електростанцію своїми руками або купити зелену енергію через REC. Жоден з цих двох останніх варіантів не є ідеальним в моїх очах, але в деяких випадках вони можуть бути кращими, ніж нічого.

Залишити відповідь