Вартість сонячної системи потужністю 14 кВт. Вартість сонячної системи на 14 кВт

Як довго сонячна батарея може живити будинок під час відключення електроенергії?

Коли ви встановлюєте домашню батарею, ви насправді забезпечуєте свій будинок резервним запасом енергії на випадок відключення електроенергії.

Незалежно від того, чи є у вас вдома система сонячних панелей, чи ні, домашній акумулятор можна використовувати для зберігання електроенергії та постачання її до ваших домашніх приладів та пристроїв. Переваги домашнього акумулятора очевидні, особливо під час короткочасних або довготривалих відключень, або в районах з тарифами за час використання, які роблять електроенергію дорожчою в години пікового навантаження.

У цій статті ми покажемо вам, як розрахувати, як довго акумуляторна батарея в парі з сонячною може живити ваш будинок під час відключення електроенергії, і дамо кілька порад щодо максимального використання батареї.

Як довго сонячна батарея може живити будинок?

Без запуску змінного струму або електричного опалення, батарея ємністю 10 кВт-год може забезпечувати основні операції в будинку щонайменше 24 години, а при ретельному плануванні бюджету. довше. У поєднанні з сонячною енергією акумуляторна батарея може живити більше електричних систем і забезпечувати резервну електроенергію ще довше.

Нещодавнє дослідження, проведене Національною лабораторією Лоуренса Берклі, показало, що за умови виключення опалення та охолодження:

“(А) невеликі PVESS з накопичувачем всього 10 кВт-год (на нижній межі розмірів, які зараз спостерігаються на ринку) можуть повністю задовольнити потреби в резервному живленні протягом 3-денного відключення практично у всіх регіонах України”.S. округи та будь-який місяць року.”

PVESS розшифровується як фотоелектрична система зберігання енергії.

Але скільки саме часу ви зможете забезпечувати свій будинок енергією від сонячної батареї, залежить від трьох основних факторів:

 • Ємність вашого акумулятора
 • Потужність вашої сонячної системи
 • Ваші потреби в електроенергії під час відключення

Нижче ми покажемо вам, як скласти бюджет електроенергії відповідно до ємності вашої сонячної системи та акумулятора. По-перше, давайте почнемо з визначення ємності вашого акумулятора.

Ємність домашнього акумулятора

Ємність. кількість енергії, яку може зберігати батарея. є однією з основних характеристик, яка впливає на те, як довго батарея може живити будинок під час відключення електроенергії.

Ємність акумулятора вимірюється в кіловат-годинах (кВт-год) і може варіюватися від 1 кВт-год до понад 10 кВт-год. Кілька батарей можна об’єднати разом, щоб додати ще більше потужності, але для більшості будинків типовою є домашня батарея на 10 кВт-год.

Перегляньте це відео, щоб дізнатися більше про кіловат-години (кВт-год).

Під час відключення електроенергії, за умови наявності повністю зарядженого домашнього акумулятора, ви зможете використати більшу частину з 10 кВт-год накопиченої енергії. Ви захочете залишити мінімальний заряд 5-10% на вашій батареї з кількох основних причин:

 • Для підтримки здоров’я вашого акумулятора
 • Для запуску сонячних інверторів вранці, щоб ви могли заряджати акумулятор сонячною енергією

Для акумулятора на 10 кВт-год вам потрібно залишити принаймні 0.5 кВт-год ємності завжди в резерві. Це залишає вам 9.5 кВт-год для живлення будинку під час відключення електроенергії.

вартість, сонячної, системи, потужністю

Самостійно, 9.5 кВт-год акумулятора можуть забезпечити живлення основних електричних систем протягом одного-двох днів. Але центральний кондиціонер споживає близько 3 кВт-год на годину, що з’їдає всю батарею трохи більше ніж за три години. Давайте подивимось, як поєднання акумуляторної батареї з сонячною може розширити ваші можливості під час відключення електроенергії.

Потужність сонячної системи

Принадність поєднання акумуляторної батареї з сонячною полягає в тому, що ви, по суті, створюєте власну мініатюрну електростанцію для живлення вашого будинку. Це особливо корисно під час тривалих відключень електроенергії, тому що якщо у вас немає акумуляторної батареї, ваша сонячна система буде вимкнена місцевою комунальною службою, щоб запобігти зворотному потоку електроенергії, який може травмувати робітників, які намагаються відремонтувати мережу.

Але якщо у вас є акумуляторна батарея, ваша система може працювати автономно, коли мережа не працює. Це називається “острівним.”

Як виробляє електроенергію сонячна система?

Потужність сонячних панелей вимірюється в кіловатах (кВт), які представляють кількість енергії, яку система може виробити за годину пікового сонячного світла. Отже, сонячна система потужністю 5 кВт може виробляти 5 кВт-год електроенергії на годину в ідеальних умовах. Але оскільки умови не завжди ідеальні, ми зазвичай припускаємо, що коефіцієнт корисної дії становить 75%.

Середня кількість пікових годин сонячного світла на добу варіюється від 3.5 до 5.5 у США. Помножте потужність системи на кількість сонячних годин і на 0.75, щоб знайти добову продуктивність сонячної системи.

Наприклад, ось як ви можете побачити, що денна продуктивність сонячної системи потужністю 5 кВт становить 4.5 пікових годин сонячного світла на добу:

Сонячна система потужністю 5 кВт х 4.5 сонячних годин на день х 0.75 рейтинг продуктивності = 16.875 кВт-год на день

У багатьох випадках цього більш ніж достатньо для живлення основних електричних систем та підзарядки акумулятора потужністю 10 кВт для використання протягом ночі. Але потреби в електроенергії різняться від будинку до будинку, тому давайте розглянемо деякі поширені прилади та кількість енергії, яку вони споживають.

Ваші потреби в електроенергії під час відключення електроенергії

Як довго сонячна батарея може забезпечувати ваш будинок електроенергією, залежить від того, скільки електроенергії ви використовуєте. А скільки електроенергії ви використовуєте, залежить від того, які прилади та системи ви використовуєте.

Під час відключення електроенергії рекомендується спочатку закласти в бюджет електроенергію для найнеобхідніших речей, а потім скласти план для решти потужності. Для багатьох домовласників список пріоритетів включає в себе

 • Холодильник
 • Кухня та приготування їжі
 • Нагрівання води
 • Світло
 • Телевізор та зарядка пристроїв
 • Опалення та охолодження

Опалення та охолодження стоять останніми у списку не тому, що вони не важливі, а тому, що ці операції споживають так багато електроенергії, що їх, швидше за все, доведеться обмежити незалежно від ємності вашого акумулятора. Тому розумним кроком тут буде спочатку скласти бюджет на найнеобхідніше, а потім зрозуміти, скільки енергії залишилося для опалення та охолодження.

Примітка: Якщо у вас газова піч, вам не знадобиться багато електроенергії, щоб підтримувати тепло.

Давайте розглянемо приклад сценарію живлення основних систем під час 24-годинного відключення електроенергії, щоб отримати уявлення про те, скільки сонячних панелей та акумуляторів вам знадобиться.

Використовуйте наведені нижче таблиці як меню a la carte, щоб скласти свій власний бюджет на зберігання акумуляторів.

Холодильник: 1.5 кВт-год на день

Модель Використання енергії
“> Старіший 15-кубовий блок (1996) “>5 кВт-год на день
“>Новіший 17-кубовий холодильник ENERGY STAR “>1.16 кВт-год на день

Холодильник. одна з найважливіших речей, яку потрібно живити під час відключення електроенергії, щоб не допустити, щоб їжа та напої зіпсувалися.

Якщо у вас сучасна модель, сертифікована за стандартом Energy Star, ваш холодильник споживає близько 1-2 кВт-год електроенергії на день. Якщо ваш холодильник пережив Y2K, ви можете розраховувати на споживання близько 5 кВт-год на день.

Використання електроенергії холодильником можна мінімізувати, якщо рідше відкривати дверцята і трохи підвищити температуру. Якщо ви готуєтеся до планового відключення електроенергії з міркувань громадської безпеки (PSPS), встановіть дуже низьку температуру перед відключенням, а потім встановіть вищу температуру, коли електроенергія зникне з мережі. Таким чином холодильник починає роботу холодним, і ви можете витрачати менше заряду акумулятора на його живлення під час відключення електроенергії.

Припустимо, у вас відносно сучасний холодильник, сертифікований ENERGY STAR, який використовує 1.5 кВт-год на день.

Всього за день: 1.5 кВт-год

Кухня та приготування їжі: 1 кВт-год на день

Прилад Використання енергії
“Електрична духовка “>2.3 кВт-год на годину
“>Духовка: поверхня “>1.1.5 кВт-год на годину
“>Мікрохвильова піч “>0.12 кВт/год за 5 хвилин
“> Кавоварка “>

Навіть під час відключення електроенергії людям потрібно їсти. А при досить великих відключеннях може виявитися недоцільним їсти поза домом або замовляти доставку.

Припустимо, ви зварили вранці каву і підсмажили тости (0.2 кВт-год), розігріла в мікрохвильовій печі залишки їжі на обід (.12 кВт-год), а на вечерю спекли заморожену піцу (0.75 кВт-год), тому що ви намагаєтесь звільнити морозильну камеру. Це становить трохи більше 1 кВт-год протягом дня.

Підсумок: 2.5 кВт-год

Електричний нагрів води: 2.5 кВт-год на день

Прилад Використання енергії
“>Електричний водонагрівач “>4-5 кВт-год на день (працює 2-3 години)
“>Насосний водонагрівач (50-75 галонів) “>~2.5 кВт-год на день

На підігрів води припадає в середньому 18% всієї енергії, що використовується в домогосподарстві. або близько 162 кВт-год на місяць. У звичайний день водонагрівач працює приблизно 2-3 години на день, а це означає, що він буде споживати приблизно 4-5 кВт-год електроенергії на день. Водонагрівачі на тепловому насосі більш ефективні і можуть працювати близько 2.5 кВт-год на день.

Але перебої в електропостачанні. це не звичайні дні. Щоб заощадити електроенергію, ви можете пропустити або скоротити час прийняття душу, мити руки та посуд холодною водою, а також почекати з пранням на день-два.

А якщо у вас газовий водонагрівач, нагрівання води не є проблемою з точки зору використання батарейок.

Але для прикладу, уявімо, що ви користуєтесь додатковим дезодорантом і обмежуєте використання води для нагрівання до 2 разів на годину.5 кВт-год на день.

Загальний час роботи: 5 кВт-год

Світло: 1 кВт-год на день

Тип лампочки Енергоспоживання
КЛЛ/СВІТЛОДІОД (8 Вт) еквівалентно 25 Вт лампи розжарювання 0.008 кВт-год на годину
КЛЛ/СВІТЛОДІОД (15 Вт) еквівалентно 60 Вт лампи розжарювання 0.015 кВт-год на годину
CFL/LED (27 Вт) еквівалентно 100 Вт лампи розжарювання 0.027 кВт-год на годину
CFL/LED (38 Вт) еквівалентно 150 Вт лампи розжарювання 0.038 кВт-год на годину

У порівнянні з великими приладами, світильники споживають дуже мало електроенергії, особливо якщо у вас компактні люмінесцентні (КЛЛ) або світлодіодні лампи. Навіть найпотужніша світлодіодна лампа потужністю 38 Вт або лампа розжарювання потужністю 150 Вт споживає лише 0.038 кВт-год на годину.

Отже, якщо ви витрачаєте на освітлення 1 кВт-год заряду акумулятора на день, ви можете увімкнути 26 лампочок на 1 годину кожна. цього більш ніж достатньо, щоб забезпечити світло для походу до ванної кімнати, шафи та підготовки до сну.

Залишковий бюджет батареї: 6 кВт-год

Зарядка телевізора та пристроїв: 2 кВт-год

Пристрій Використання енергії
Wi-Fi роутер 0.024 кВт-год на день
“Сучасний телевізор: LED/OLED 4k або 1080P HDTV (від 20 до 70 дюймів) “>0.014 до 0.18 кВт-год на годину
“>ТЕЛЕВИЗОР: Плазма (від 40 до 50 дюймів) “>0.4 до 0.48 кВт-год на годину
“>Стаціонарний комп’ютер “>0.06 кВт-год на годину
“Ноутбук “>0.02-0.05 кВт-год на годину
“>Таблетка “>0.032 кВт-год на добу

Будемо чесними, одна з найгірших частин відключення електроенергії. це залишитися без інтернету і телебачення. Звичайно, ви намагаєтеся почитати книгу годину-дві, але знайоме світіння кличе вас на допомогу.

Щоб підтримувати Wi-Fi увімкненим, вам знадобиться близько 0.024 кВт-год. Якщо ви працюєте вдома, ви можете запустити свій ноутбук на 8 годин ще за 0.4 кВт-год. А якщо ви захочете розслабитися за переглядом фільму або 3-годинним переглядом Netflix, вам знадобиться ще 0.54 кВт-год.

Це складає 1.18 кВт-год, але ми округлимо до 2 кВт-год, щоб врахувати зарядку телефону та кілька пристроїв, що працюють одночасно.

Залишок бюджету на батарею: 8 кВт-год

Нагрівання та охолодження повітря: Змінна

Прилад Використання енергії
“Нагрівання
“>Електрична піч (з вентилятором) “>10.5 кВт/год на годину
“>Портативний обігрівач “>1.5 кВт-год на годину
“>Плінтусний обігрівач (6-футовий блок) “>1.5 кВт-год на годину
Охолодження
“>Віконний/настінний кондиціонер (від 8k до 18k BTU) “>0.73 до 1.8 кВт-год на годину
“>Центральний кондиціонер (3 тонни. 12 SEER) “>3.0 кВт-год на годину
“>Вентилятор на п’єдесталі “>0.03 кВт-год на годину
“Стельовий вентилятор “>0.025-0.075 кВт-год на годину

Як ви можете бачити з таблиці, опалення та охолодження забирають багато електроенергії. Отже, якби у вас була лише батарея на 10 кВт-год без сонячної батареї, у вас залишилося б близько 2 кВт-год для роботи вентиляторів або обігрівачів.

Але з батареєю, зарядженою від сонячної енергії, у вас буде набагато більше електроенергії для вентиляторів та обігрівачів. можливо, навіть достатньо для роботи центрального кондиціонера протягом декількох годин, залежно від вашого обладнання.

Медичне обладнання

Пристрій Енергоспоживання
“>Небулайзер “>1 кВт-год на годину
“>Кисневий концентратор “>0.46 кВт-год на годину
“>Апарат для лікування апное уві сні (CPAP) “>0.2 кВт-год на годину

Ще одна річ, яку слід врахувати. це живлення медичного обладнання під час відключення електроенергії. Певне обладнання, наприклад, небулайзер, вимагає значної кількості електроенергії і може дуже швидко з’їсти 10 кВт-год батареї.

Чи варто купувати сонячну батарею?

Пов’язані з погодою перебої в електропостачанні в США зросли приблизно на 78% з 2011 по 2021 рік, і стають реальністю для більшої кількості власників будинків. Якщо вам подобається чиста, тиха і безкоштовна резервна енергія, яка може живити ваш будинок протягом декількох днів під час відключень, тоді сонячні батареї та акумулятори того варті. Акумуляторна батарея може не лише забезпечувати електроенергією ваш будинок, але й підтримувати роботу місцевої електромережі, як ми бачили в Каліфорнії у вересні 2022 року.

На додаток до забезпечення резервного живлення під час відключень, сонячні батареї та акумулятори можуть знизити ваші витрати на електроенергію, змістивши використання енергії на непікові години, коли електроенергія коштує набагато дешевше (до 20 центів за кВт-год)!)

І, звичайно, існують місцеві та глобальні наслідки скорочення використання викопного палива, яке забруднює повітря та сприяє зміні клімату.

Натисніть тут або введіть свій поштовий індекс вище, щоб дізнатися, скільки ви можете заощадити, використовуючи сонячні батареї та акумулятори.

вартість, сонячної, системи, потужністю

Посібник Inner City Skyline щодо вартості сонячних установок у Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія. Дізнайтеся про наші найкращі пропозиції щодо встановлення сонячних панелей для житлових будинків у Лос-Анджелесі.

Витрати на сонячні панелі в Лос-Анджелесі

Inner City Skyline та наша команда оцінювачів сонячної енергії пропонують найкращі якісні сонячні панелі американського виробництва преміум-класу для власників будинків у Лос-Анджелесі. Коли справа доходить до сонячних панелей і розуміння витрат на сонячну енергію, домовласники можуть заплутатися в дезінформації та надмірних можливостях зменшити витрати і заощадити гроші. Ми допомагаємо власникам будинків отримати витрати на сонячні панелі в Лос-Анджелесі.

вартість, сонячної, системи, потужністю

вартість, сонячної, системи, потужністю

Як розраховується сонячна енергія в Лос-Анджелесі?

Для того, щоб будь-яка компанія могла надати точну оцінку ваших витрат на сонячні панелі в Лос-Анджелесі, вам потрібно наступне. Як домовласник, підготовка належних документів допоможе уникнути плутанини через тактику продажів, яка спрямована на завищення ціни на таку систему.

Вам потрібні дані про щоденне споживання електроенергії від вашої комунальної компанії. Для власників житла в районі LADWP, простий дзвінок або вхід в Інтернет дозволяє отримати щомісячну виписку на 12 місяців. Без аналізу 12-місячного звіту про споживання електроенергії неможливо зробити правильну оцінку сонячної енергії.

Середньостатистичний домовласник в Лос-Анджелесі щодня використовує 62 кВт-год.

Після того, як наші розрахунки отримають щоденне використання, ми можемо визначити розмір панелей і надати аналіз витрат, які фактичні витрати на сонячну панель з інвертором будуть для власника будинку в Лос-Анджелесі.

Переваги сонячної установки

Домовласники мають багато причин розглядати сонячну енергію як один з найкращих способів заощадити гроші та інвестувати.

 • Найнижча ціна на системи сонячних панелей
 • Моніторинг енергії доступний через додатки
 • Вимірювання чистої енергії 2.0
 • Системи резервних сонячних батарей зараз розумніші, ніж будь-коли раніше
 • Легка 1-2 денна установка

Відгуки власників сонячних будинків Лос-Анджелес

Йоланда М. | Сонячна система потужністю 12 кВт, Лос-Анджелес, Каліфорнія

Ми попросили Inner City Skyline надати нам ціну на сонячну енергію на додаток до 3 інших постачальників у цьому районі. Ми порівнювали з Джоном, нашим сонячним експертом. Джон надав детальну інформацію про панелі, пообіцяв якісні американо-канадські сонячні панелі. Установка зайняла 2 дні. Загальний процес зайняв 2-5 місяців. Джон зробив відмінну роботу, і рекомендував би для хорошого обслуговування та низьких витрат на сонячну енергію.

Хуан П. | 17KW Сонячна система Лос-Анджелес, Каліфорнія

Шон був моїм оцінювачем сонячної енергії для мого будинку в Лос-Анджелесі. Ми жили на схилі пагорба, з обмеженим впливом сонця. Шон і його команда порадили, де розмістити сонячні панелі і чого я можу очікувати. Це було трохи складно для інших сонячних інсталяторів через сонячне опромінення. Шон зробив чудову роботу. Нам сподобалося працювати з ним. Переваги податкового кредиту були додатковою економією, яка допомогла оплатити проект.

Джефф О. | Сонячна система потужністю 14 кВт Лос-Анджелес, Каліфорнія

Я нещодавно придбав свій будинок, і в ньому не було ні зарядного пристрою для електромобілів, ні сонячних панелей на даху. Ми працювали з Inner City Skyline в минулому, і тепер, коли сонячна енергія впала, нам довелося придбати її для нашого нового будинку в Енсіно. Ще одна бездоганна установка. Ми з Джоном все так добре скоординували.

.Вартість сонячної системи на 6 кВт

Штат, в якому ви живете, і сума знижки, на яку ви маєте право, також відіграють важливу роль.

.Ціна сонячної системи на 6 кВт по штатам

Стан6.Ціна 6 кВт

кВт Середньорічна економія

вартість, сонячної, системи, потужністю

Скільки панелей потрібно?

Типова сонячна система потужністю 6 кВт потребує 18 сонячних панелей по 370 Вт, кожна розміром 1м на 1.7m.

Однак розмір і кількість панелей можуть відрізнятися в залежності від виробника. Деяким виробникам вдається виготовляти сонячні панелі з більшою потужністю, а отже, їм потрібна менша кількість панелей для певної номінальної потужності. Вам потрібно буде перевірити площу вашого даху на північній стороні, щоб побачити, який варіант є найкращим для вас.

Виходячи з наведених вище розрахунків, вам знадобиться близько 31 м2 площі даху на північній стороні.

Сонячна знижка для даху 6.Система на 6 кВт

Сонячна знижка, яку ви отримуєте за 6.Сонячна система потужністю 6 кВт залежить від штату, в якому ви живете. Різні штати знаходяться в різних зонах STC, що дозволяє різну суму знижки.

Зони: 1, 2, 3Стейти: NSW, QLD, WA, SA, NT, ACTSTC’s: 72Знижки: 2,873

Зони: 4 штати: VIC, TASSTC’s: 62Знижка: 2,474

вартість, сонячної, системи, потужністю

Як дізнатися, чи підходить мені система на 6 кВт-год?

При виборі системи сонячних панелей мова йде про те, що середньостатистичний австралієць може скоротити свої рахунки за електроенергію на 90% або більше. В ідеалі, стандартна однофазна система потужністю 6 кВт повинна покривати вас, якщо ви споживаєте в середньому 26 кВт-год енергії на день. Вам потрібно буде перевірити своє енергоспоживання за останні 12 місяців.

Щоб дізнатися, чи підходить вам система потужністю 6 кВт, слід врахувати деякі інші фактори:

Енергоспоживання вашого домогосподарства

Деякі люди вважають за краще мати стільки відновлюваної енергії, скільки вони можуть собі дозволити, щоб зменшити свої рахунки за електроенергію та зробити свій внесок у зелену ініціативу. Якщо ви потрапляєте в цю категорію і маєте низьке або помірне щоденне споживання енергії, то сонячна система потужністю 6 кВт або вище може бути найкращим рішенням для вас. Майте на увазі, що чим вище ви підніметеся, тим більшу знижку ви отримаєте завдяки австралійській системі сонячних знижок STC.

Система потужністю 6 кВт ідеально підходить для вас, якщо ви використовуєте менше 26 кВт-год електроенергії на день. Нижче наведено розбивку поширених приладів та інших електричних пристроїв, які ви можете використовувати з системою потужністю 6 кВт. Майте на увазі, що це лише розрахунки, і сонячна потужність може змінюватися в залежності від погодних умов у вашому місті.

Вартість

Чи можете ви дозволити собі систему потужністю 6 кВт? Якщо так, чи має це сенс для вас, виходячи з вашого щоденного споживання? Якщо ви можете розібратися в цифрах без урахування “зелених” тарифів, тоді ви готові до роботи. Як згадувалося раніше, встановлення сонячної системи, чию потужність ви можете використовувати, є більш привабливим з точки зору термінів окупності.

Розташування

Якщо ви живете на територіях з великою кількістю цілорічного сонячного світла, сонячна система більшої потужності може мати сенс. Сприятлива погода не тільки зробить сонячну систему дешевшою у встановленні, але й забезпечить вам кращі прибутки за рахунок надлишкової потужності вашої сонячної системи.

Наприклад, якщо ви живете в Брісбені і споживаєте 22 кВт-год електроенергії на день, ви можете віддати в мережу близько 17 кВт-год і отримати вигоду від зеленого тарифу в розмірі 8 центів за кВт-год. Це пов’язано з тим, що 70% електроенергії домогосподарства споживають вночі, але вся сонячна енергія виробляється вдень.

Простір на даху

Це насправді повинно бути першим, що ви перевірите. Наявність достатнього простору на даху, зверненого на північ, має першорядне значення для того, щоб все це працювало. У деяких випадках можна обійтися без установки під дещо іншими кутами, але перед тим, як щось робити, потрібно проконсультуватися з професійним інсталятором сонячних батарей.

Скільки енергії буде виробляти система потужністю 6 кВт-год?

Вихід енергії від сонячних систем, як правило, змінюється в залежності від місця їх встановлення. В середньому, сонячна система потужністю 6 кВт/год повинна виробляти щонайменше 25 кВт/год за сприятливої погоди. Проте, вартість 6 кВт-год сонячної енергії найкраще оцінювати за місцем розташування, використовуючи інформацію про клімат для сонячної енергії з таблиць даних Австралійського бюро метеорології та даних постачальників сонячних панелей, як показано нижче:

Місто/місцерозташуванняОрієнтовна добова потужність сонячної енергії 6 кВт

вартість, сонячної, системи, потужністю

Причина різних показників в залежності від місця розташування в першу чергу пов’язана з добовим рівнем сонячного випромінювання. Однак, інші фактори впливають на індивідуальну продуктивність сонячних панелей, такі як:

Орієнтація та нахил панелей. Орієнтація та нахил сонячних панелей впливають на кількість енергії, яку може генерувати система. Тому важливо мати достатньо місця на правильній стороні даху для розміщення панелей.

Різні регіони можуть мати різні вимоги до нахилу та орієнтації сонячних панелей на основі даних про сонячне випромінювання. Тим не менш, вам не потрібно турбуватися про цю конкретну вимогу. Сонячна компанія, швидше за все, проведе свою оцінку і розмістить сонячні панелі в оптимальному положенні для отримання максимальної віддачі.

Якість сонячної системи. якісні системи сонячних панелей не є однаковими з точки зору якості та ефективності. Наприклад, високоякісний сонячний комплект Smart energy матиме трохи вищу продуктивність, ніж стандартний комплект нижчої якості. Крім того, більшість сонячних електростанцій зазвичай мають допуск на вихідну потужність плюс-мінус дві одиниці від номінальної потужності.

Налаштування та ефективність інвертора. Іноді інвертор може впливати на кількість енергії, яку ви отримуєте від сонячної системи. Ваш інсталятор може запропонувати вам придбати інвертор меншої потужності, щоб розігнати систему та оптимізувати продуктивність сонячної енергії.

Затінення. дерева та великі будівлі, що блокують прямі сонячні промені до вашого будинку, впливають на кількість енергії, яку ви можете генерувати за допомогою щоденного сонячного випромінювання. Поговоріть з інсталятором сонячної системи про те, як можна пом’якшити будь-які проблеми затінення, щоб отримати максимальну віддачу від вашої сонячної системи.

Обслуговування панелей. з часом пил, сміття та інші сторонні предмети будуть накопичуватися на вашій сонячній енергетичній системі. Отже, належне обслуговування сонячних панелей є важливим фактором, що впливає на продуктивність сонячної системи, незалежно від номіналу або рівня випромінювання.

Примітка: Занадто велика кількість бруду та сміття зменшить потужність на невелику величину, в той час як фізичні пошкодження, такі як тріщини, матимуть значний вплив.

Температура навколишнього середовища. Високі температури шкодять продуктивності сонячної енергетичної системи. Залежно від типу установки та температурних коефіцієнтів панелей, ви можете отримати різну сонячну потужність, коли температура досягає певних рівнів. Тому важливо вивчити переважаючі температури у вашому регіоні та звернутися за порадою до інсталятора щодо найкращого типу установки для оптимальної продуктивності.

Втрати. Як і у більшості однофазних електричних з’єднань, в кабелях постійного і змінного струму будуть незначні втрати, які вплинуть на кінцеву сонячну потужність. Це залежить від установки в залежності від довжини кабелю, перешкод та якості.

Чи потрібна мені сонячна батарея на 6 кВт-год або на 6.Сонячна система потужністю 6 кВт?

Багатьом людям важко вибрати між надмірно популярними 6.6 кВт-год та сонячна система потужністю 6 кВт. Якщо не брати до уваги особисті уподобання, 6.Сонячні системи потужністю 6 кВт можуть бути більш розумним варіантом з ряду причин, таких як

Різниця в кінцевій ціні, включаючи монтаж для обох систем, невелика. Це навіть тоді, коли сонячна система 6.6 кВт сонячної системи забезпечує додаткові 0.600Kwh до суміші.

STC. з причин, найбільш відомих регуляторам, вибирають трохи більшу кількість. 6.Система на 6 кВт-год дасть вам більше STC (досить велика різниця між ними). Наприклад, споживач, який купує 6.6 кВт сонячна система на Західному узбережжі, Тасманія, отримає 62 STC. На противагу цьому, той самий споживач отримає 56 STC для системи на 6 кВт-год.

Майже однакова кількість панелей. Знову ж таки, немає великої різниці у кількості панелей між 6.Сонячний комплект на 6 кВт-год та комплект на 6 кВт-год. Деякі продавці будуть продавати обидві системи з максимум 20 сонячними панелями, хоча і з різною номінальною потужністю.

Тим не менш, вибір системи потужністю 6 кВт-год може мати сенс з багатьох причин, таких як споживання електроенергії та термін окупності. Сонячна система потужністю 6 кВт-год має трохи коротший термін окупності, ніж її близький аналог. Однак важливо також зазначити, що час окупності залежить від показників споживання енергії, таких як співвідношення між спожитою сонячною енергією та енергією, що надходить з мережі. що надходить з електромережі.

Чи потрібен мені інвертор?

Інвертор необхідний для будь-якої сонячної енергетичної системи для перетворення постійного струму від сонячних панелей в придатний для використання змінний струм, який зазвичай використовується в електричному обладнанні. Чудова новина полягає в тому, що інвертора потужністю 5 кВт буде достатньо для 6.сонячними системами потужністю 6 кВт. Це означає, що ціна буде дешевшою, оскільки вам не доведеться розщедрюватися на більший інвертор. Це тому, що інвертор потужністю 5 кВт можна цілком безпечно “розігнати”, щоб впоратися з навантаженням сонячної системи потужністю 6 кВт.

Чому не інвертор на 6 кВт?

Коротше кажучи, це дешевше. Інвертор потужністю 6 кВт приблизно на 30% дорожчий. Інвертор потужністю 5 кВт легко впорається з роботою, а ви заощадите при цьому гроші. Це дешево, тому це безпрограшний варіант.

Сонячні панелі в Ірландії: Які існують типи сонячних панелей?

вартість, сонячної, системи, потужністю

Сонячні панелі десятиліттями рекламувалися як зелена альтернатива традиційним джерелам енергії, але як вони працюють?? Серед усього цього галасу може бути важко зрозуміти, чи підходять сонячні панелі для вашого будинку, і який тип краще підійде для вашої нерухомості та потреб вашого домогосподарства. Про все це та багато іншого ми розповідаємо у нашому повному путівнику по сонячній енергетиці в Ірландії.

Зацікавлені в отриманні сонячних панелей для вашого будинку?

Замовте безкоштовний зворотний дзвінок від Home Energy Assist через Selectra, щоб встановити сонячні панелі на вашому будинку. Почніть заощаджувати на відновлюваній енергії вже сьогодні!

Як працюють сонячні панелі?

Сонячні панелі в Ірландії можуть не тільки допомогти вам заощадити на рахунках за електроенергію, але й потенційно принести вам додатковий дохід, але чи є вони ефективними??

Які існують основні типи сонячних панелей в Ірландії

Всі три системи вловлюють сонячні промені і перетворюють цю енергію або в електрику (фотоелектричні сонячні панелі), або в тепло (теплові сонячні панелі). Ключове слово тут. сонячні “промені! Це означає, що ваші панелі все ще будуть збирати енергію взимку, в похмурі або дощові дні, яких в Ірландії дуже багато! Єдиний час, коли вони не працюватимуть. вночі.

Чи знаєте ви, що? Чим сонячніший день, тим ефективніше або більше енергії ви отримаєте від своїх сонячних панелей. У дощові дні вони все одно працюватимуть, і навіть без прямих сонячних променів, просто не так ефективно.

Що таке фотоелектричні сонячні панелі?

PV (фотоелектричні сонячні панелі) перетворюють світло в електрику, використовуючи матеріал, який демонструє фотоелектричний ефект. Фотоелектричні сонячні панелі виробляють електроенергію за допомогою сонячних елементів, хоча ця електроенергія також може бути спрямована на нагрівання бойлерів для гарячої води. Основна відмінність між фотоелектричними сонячними панелями, термодинамічними і сонячними тепловими панелями полягає в тому, що фотоелектричні панелі працюють на світлі, в той час як термодинамічні і сонячні панелі працюють на теплі.

В Ірландії фотоелектричні сонячні панелі можуть коштувати понад 4 000 євро за якісну систему, включаючи панелі, батареї та установку, без урахування будь-яких державних грантів або податкових пільг. Чим більше панелей ви купуєте, тим дешевше коштує кожна панель. Пропозиція сонячних батарей від Electric Ireland коштує 5 200 євро за встановлення 6 сонячних панелей (площею 10 квадратних метрів) з дивертором для нагріву гарячої води вартістю 510 євро (всі ціни вказані з урахуванням ПДВ).

Що таке фотоелектричний ефект? Фотоелектричний ефект. це добре вивчене явище у фізиці та хімії, де електричний струм створюється під впливом світла на сонячні елементи. Коли клітини поглинають достатньо світла, вони “збуджуються”, і електрони рухаються всередині матеріалу, вивільняючи енергію.

Фінансові переваги фотоелектричних сонячних панелей

 • Зменшення рахунків Сонячна енергія може зменшити, а в залежності від ваших налаштувань, навіть усунути ваші рахунки за електроенергію (якщо ви не підключені до електромережі).
 • Експорт енергіїСонячна енергія може навіть приносити вам гроші, якщо ви подаєте надлишок електроенергії в мережу.
 • Обслуговування сонячних панелей не вимагає багато зусиль Обслуговування сонячних панелей мінімальне, просто переконайтеся, що вони вільні від сміття, а дерева, що ростуть поруч або нависають над ними, обрізані, щоб вони не затінювали панелі.
 • Підвищення вартості будинку Система сонячних панелей повинна збільшити вартість перепродажу вашого будинку, оскільки покупці житла стають більш обізнаними про BER (будівельний енергетичний рейтинг).
 • Окупність інвестиційВитрати на встановлення системи сонячних панелей можуть окупитися протягом 5 років. 10 років, або менше, якщо були застосовані гранти та пільги.

Фінансові недоліки фотоелектричних сонячних панелей

 • Високі початкові витратиПочаткова установка сонячних фотоелектричних панелей надзвичайно дорога і може становити від 4 000 до 10 000 євро.
 • Не працювати вночіСонячні панелі не можуть виробляти енергію вночі.
 • Батареї Батареї для зберігання сонячної енергії є дорогими, але зазвичай роблять вашу сонячну енергію набагато ефективнішою. На жаль, ці батареї не включені в систему грантів SEAI.
 • Необхідність страхуванняВраховуючи розмір початкових фінансових витрат, це робить обов’язковим отримання страховки, що ще більше збільшує витрати на вашу фотоелектричну сонячну систему.

Екологічні переваги фотоелектричних сонячних панелей

 • Справді відновлювана енергіяМи ніколи не вичерпаємо сонячну енергію в нашому житті.
 • Зелена енергіяСонячна енергія. це відновлювана, зелена, чиста енергія, яка не сприяє збільшенню викидів вуглекислого газу в країні.
 • Тривалий термін службиСонячні панелі можуть служити до 40 років без необхідності ремонту, що означає, що вони набагато довговічніші за інші джерела енергії, виробляючи менше відходів.
 • Енергетична незалежність Перехід на сонячну енергію допоможе зробити Ірландію більш незалежною та зменшити потребу в імпорті викопного палива.
 • Якщо у вас немає акумулятора для зберігання надлишкової енергії, і ви не можете або не хочете перенаправляти її в електромережу, не хвилюйтеся. Ви також можете встановити дивертор, який спрямовуватиме надлишок електроенергії на нагрівання водонагрівача.

Екологічні недоліки фотоелектричних сонячних панелей

 • Не завжди надійна Сонячна енергія є непостійною, а несприятлива погода та довгі зимові ночі можуть означати, що підключення до електромережі або наявність резервного генератора є необхідним, коли попит перевищує пропозицію.
 • Низька ефективність фотоелектричних панелей Сонячні панелі здатні перетворювати лише близько 20% сонячного світла, що падає на них, в електрику, тому є місце для покращення їхньої ефективності.
 • Все ще вуглецевоємнаСонячна енергія. це чиста енергія, але процес, який використовується для виробництва сонячних панелей, все ще виділяє парникові гази.
 • Не підлягають переробціСтарі сонячні панелі не підлягають переробці, хоча це може змінитися в майбутньому, оскільки вони стануть більш широко використовуваними.

Зацікавлені в отриманні сонячних панелей для вашого будинку?

Замовте безкоштовний зворотний дзвінок від Home Energy Assist через Selectra, щоб встановити сонячні панелі на вашій ділянці. Почніть заощаджувати відновлювану енергію вже сьогодні!

Інші переваги фотоелектричних сонячних панелей

 • Універсальність Сонячна енергія може бути використана в будь-якій точці Ірландії і не залежить від підключення до існуючої мережі (наприклад, електричної та газової).
 • Відсутність шумового забруднення Сонячні панелі працюють тихо, на відміну від генераторів.
 • Легко встановлюютьсяСонячні панелі легко встановлюються і ненав’язливі, не спричиняючи структурних пошкоджень будинків.
 • Системи сонячних панелей можна легко масштабувати при збільшенні або зменшенні потреб в енергії шляхом додавання додаткових панелей.
 • Свобода домовласникаДля встановлення фотоелектричних сонячних панелей не потрібен дозвіл на будівництво, якщо тільки ваш будинок не є об’єктом нерухомості, внесеним до реєстру.

Інші недоліки фотоелектричних сонячних панелей

 • НестабільністьЯкщо занадто багато енергії в Ірландії виробляється за рахунок сонячної енергії, яка за своєю природою є нестабільною, потрібно буде знайти спосіб вирішити будь-яку нестабільність поставок в електромережу.
 • Все ще потрібна мережаДля підключення домашніх сонячних панелей до електромережі потрібне додаткове обладнання, наприклад, інвертори.
 • Делікатні фотоелектричні панелі відносно крихкі і можуть бути пошкоджені, наприклад, уламками під час шторму.

Що таке термодинамічні сонячні панелі?

Термодинамічні панелі, також відомі як сонячні теплові насоси, призначені для виробництва гарячої води, на відміну від фотоелектричних панелей, які виробляють електроенергію. Термодинамічні панелі працюють за рахунок циркуляції надзвичайно холодного (-22°C) рідкого холодоагенту через панель. Ця рідина поглинає тепло навколишнього середовища з повітря за межами панелі та інфрачервоних променів, випромінюваних сонцем.

Нагрівальний елемент розподіляє передану теплову енергію у воду в накопичувальному баку. Після передачі теплової енергії газ охолоджується і знову стає рідким, і цикл повторюється. Встановлення системи термодинамічних сонячних панелей може коштувати приблизно від 4 500 євро за панелі та монтаж.

Переваги термодинамічних сонячних панелей

 • ЕфективніТермодинамічні системи, як правило, оснащені великими резервуарами для зберігання гарячої води і можуть забезпечити до 100% потреб у гарячій воді.
 • Можна розмістити де завгодноОскільки термодинамічні сонячні панелі можуть поглинати тепло з навколишнього середовища, їх можна розміщувати де завгодно, навіть у тіні, хоча для оптимальної продуктивності вони повинні знаходитися під прямими сонячними променями.
 • Робота вночіТермодинамічні панелі можуть продовжувати нагрівати воду навіть вночі, якщо температура на вулиці вище.15°C.
 • Низький рівень обслуговуванняТермодинамічні сонячні системи не потребують технічного обслуговування і можуть служити до 25 років.
 • Можливість переїздуУ деяких випадках термодинамічні системи опалення також можна демонтувати та перенести в новий будинок.
 • Не потребує дозволу на будівництвоДля встановлення термодинамічних сонячних панелей не потрібен дозвіл на будівництво, якщо ваш будинок не є пам’яткою архітектури.

Мінуси термодинамічних сонячних панелей

 • Займають багато місцяНа відміну від комбінованих котлів, які нагрівають воду на вимогу, термодинамічні панелі потребують великих баків для зберігання нагрітої води, що може бути досить складно, якщо простір обмежений.
 • Повільне нагріванняДля достатнього нагрівання води з моменту ввімкнення пристрою може знадобитися приблизно 3-4 години. Однак після досягнення оптимальної температури підтримується постійна подача гарячої води.
 • Іноді дорогіУ випадках, коли потрібен насос, ці системи гарячого водопостачання потребують невеликої кількості електроенергії і коштуватимуть домогосподарству приблизно 45-75 євро на рік.
 • Коротка гарантіяГарантія зазвичай триває лише до 5 років, тому страхування є обов’язковим, враховуючи великі початкові фінансові витрати.

Що таке сонячні теплові панелі?

Сонячні теплові панелі безпосередньо збирають тепло від сонця, працюючи за принципом, що чорні поверхні притягують тепло. Чимось схожі на темний автомобіль, де тепло всередині якого може значно перевищувати температуру зовні при значному впливі сонячного світла.

Тепло, що генерується в сонячній “колекторній” панелі, потім передається до водонагрівача. Існує два типи цих сонячних панелей: колекторні сонячні панелі з вакуумованими трубами та плоскі пластинчасті панелі. Евакуйовані трубчасті сонячні панелі на 20% ефективніші за плоскі панелі через менші тепловтрати та більшу ефективність збору тепла від сонця в різний час доби Плоскі теплові сонячні панелі починаються приблизно від €3,000, тоді як більш ефективні евакуйовані трубчасті панелі можна придбати за €2,800.

Переваги теплових сонячних панелей

 • Не використовують електроенергіюТермічні сонячні панелі не використовують електроенергію для роботи компресора, на відміну від термодинамічних панелей, і тому мають набагато нижчі експлуатаційні витрати.
 • Зменшення рахунківВаші рахунки за нагрів води можуть бути зменшені на 70%.
 • Тривала гарантіяДеякі постачальники термальних сонячних панелей надають гарантії на деталі та роботу до 20 років.

Мінуси теплових сонячних панелей

 • НегнучкістьПовинні бути встановлені на даху, зверненому на південь.
 • Потреба в просторіТак само, як і у випадку з термодинамічними панелями, вам потрібен простір для сонячного баку для гарячої води.
 • Менше гарячої води взимкуТеплові сонячні панелі забезпечують набагато більше гарячої води влітку, ніж взимку.
 • Не завжди ефективніЗазвичай не можуть задовольнити 100% потреб домогосподарств у гарячій воді.

Купуйте світильники на сонячних батареях за вигідними цінами!

Знизьте рахунок за електроенергію за допомогою новітніх сонячних ліхтарів.

Скільки коштують сонячні панелі в Ірландії?

З усіма їхніми складними сонячними компонентами, вартість сонячних панелей буде сильно відрізнятися в залежності від того, чи купуєте ви їх вживані, нові з установкою, без установки і т.д.

Ми розділили ціни на сонячні панелі на наступні три категорії:

Нижче ми детально розглянемо кожну з цих цінових категорій сонячних панелей.

Чи існують гранти на сонячні панелі в Ірландії?

Існує багато допомоги, якщо ви хочете приєднатися до сонячної енергетики. Гранти SEAI доступні для фотоелектричних панелей та акумуляторних батарей у розмірі 900 євро за панель потужністю 1 кВт з максимальною сумою 2400 євро. Ви також можете компенсувати частину (близько 13.5%) від 23% ПДВ на ваші сонячні панелі через ваші податки протягом двох років через Схему стимулювання реконструкції житла. Якщо ви зацікавлені в теплових сонячних панелях, SEAI пропонує грант на суму 1200 євро.

Selectra може допомогти вам подвоїти ваші заощадження, отримавши кращі тарифи на енергію.

Зателефонуйте нам, щоб дізнатися, як ви можете заощадити ще більше на додаток до вашої допомоги з енергозбереження.

Заощаджуйте на рахунках за електроенергію з Selectra.

Selectra наразі закрита. Ви можете залишити свій номер телефону та отримати безкоштовний зворотній дзвінок.

Яка середня вартість сонячних панелей в Ірландії?

Самі сонячні панелі бувають з різною вихідною потужністю: від 100 Вт до 580 Вт. Чим вища вихідна потужність, тим вища вартість. В середньому нова сонячна панель може коштувати від 150 до 425 євро.

Визначення розміру панелей, кількості необхідних вам панелей і т.д це процес, який ми рекомендуємо вам довірити експерту з відновлюваної енергетики. Вони можуть врахувати розташування вашого будинку, кут нахилу даху та енергоспоживання, щоб визначити систему, яка найкраще відповідатиме вашим потребам.

Ось останні новини про фотоелектричні сонячні панелі зі знижкою на грант SEAI:

Розмір будинку Номінальна потужність кВт-год на рік Вартість після гранту Зекономлено CO2
2-місний з терасою 3.28 кВт 2,856 кВт-год €4,237 994 кг
3-місний напівроздільний 4.10 кВт 3,573 кВт-год €4,749 1,000 кг
4-кімнатна окрема квартира 4.92 кВт 4,323 кВт-год €5,354 2,000 кг
6-місний окремий 6.56 кВт 5,710 кВт-год €6,818 2 000 кг

Джерело Purevolt Останнє оновлення: 22/06/2023

Хто є найкращим постачальником сонячних панелей в Ірландії?

Нижче ви можете ознайомитися з основними постачальниками сонячних панелей в Ірландії. Цікаво, що Ikea також почала продавати сонячні панелі у Великобританії, але поки що не планує розгортання на ірландському ринку. Ви також можете отримати власні набори сонячних панелей “зроби сам.

Компанія PV? Термодинамічний? Сонячний нагрів?
Electric Ireland Так Ні Ні
Солярність Так Ні Ні
Solar Electric Так Ні Ні
Альтернативна енергетика Ірландія Так Немає Так
Панель NRG Так Так Ні
Відновлювана енергія парникового ефекту Так Ні Так
LVP Renewables Так Так Ні
Thermasol Так Так Ні
PureVolt Solar Так Ні Ні

Скільки сонячних панелей мені потрібно в Ірландії?

Наведені нижче фактори. це основні моменти, які потрібно враховувати при розрахунку кількості сонячних панелей, необхідних для вашого будинку, бізнесу або ферми:

 • Орієнтація даху
 • Кут нахилу даху (в градусах)
 • Ваше поточне споживання енергії
 • Історичні погодні умови для вашої місцевості

Важливо пам’ятати, що вам не потрібно встановлювати достатню кількість сонячних панелей, щоб забезпечити електроенергією весь будинок. Кожна дрібниця має значення, і встановлення недорогої системи, навіть лише однієї панелі, допоможе зменшити витрати на електроенергію, а також буде резервним варіантом під час перебоїв з електропостачанням.

Якщо ви все ще зацікавлені в тому, щоб дізнатися, скільки панелей вам знадобиться для всього будинку, калькулятор Electric Ireland є досить зручним для отримання оцінки.

Вирок: Чи варті сонячні панелі того в Ірландії?

Ціни на електроенергію та газ в Ірландії постійно зростають з року в рік, десятиліття за десятиліттям. Консервативні оцінки економії для фотоелектричних панелей показують 250 євро на рік економії енергії, що означає, що для базової системи (маючи на увазі, що базові системи можуть не принести вам 250 євро річної економії) знадобиться 14 років, щоб окупити себе.

Завдяки економії від 40% до 70% від річної потреби в енергії, сонячна енергія в Ірландії стає все більш популярною. За оцінками, ефективні сонячні фотоелектричні системи можуть виробляти до 80% енергії, необхідної для домогосподарства. однак, це не обов’язково означає 80% економію на рахунках за електроенергію. Якщо ви підключені до електромережі, вам не уникнути постійних платежів та збору за ПСО.

Якщо метою встановлення сонячних панелей є зниження рахунків за електроенергію, найпростіший і найшвидший спосіб. це зміна постачальника енергії кожні дванадцять місяців. Це може легко заощадити вам до 825 євро на рік згідно з CRU. У таблиці нижче наведено найдешевші пропозиції від найбільших постачальників електроенергії в Ірландії.

Постачальник Найкраща пропозиція Ціна за рік
Bord Gáis Energy 10% знижка на електроенергію 10% знижка на газ €3,807.00
Electric Ireland 8.5% Знижка на подвійне паливо €150 Кешбек €3,572.00
Energia 10% знижка на електроенергію 10% знижка на газ €2,835.40
PrePayPower Стандартна €3,928.33
SSE Airtricity 10% знижка на подвійне паливо €150 Кешбек €3,577.56
Порівняти пропозиції на два види палива Телефонуйте (01) 913 1771 Оголошення Пн. Пт: 9 ранку. 18:00

Цифри наведено лише для ілюстрації. Розрахунки на основі середніх показників споживання для міського будинку з 24-годинним стандартним лічильником. Всі знижки та кешбек були застосовані. Останнє оновлення: лютий 2023 р

Після цього розгляньте інші заходи з енергоефективності для вашого будинку (наприклад, покращення ізоляції). Багато проектів з благоустрою будинку також можуть отримати грантову підтримку від SEAI. З іншого боку, якщо ваша мотивація полягає в основному в тому, щоб допомогти навколишньому середовищу та зменшити свій вуглецевий слід, вам не потрібно встановлювати повноцінну сонячну енергетичну систему заздалегідь. Почніть з малого і поступово додавайте сонячні панелі з часом.

Ви можете поєднати це з іншими здоровими енергетичними звичками, такими як перехід на гібридний або електричний автомобіль. Якщо так, ви також можете розглянути можливість встановлення навісу для автомобіля на сонячних батареях. Кожна дрібниця допомагає, а сонячні панелі. це відносно простий спосіб зменшити свої рахунки та допомогти у боротьбі зі зміною клімату.

Дізнайтеся більше про наші пропозиції від постачальників енергії, широкосмугового зв’язку та збору відходів!

Sunrun Solar: Відгуки, послуги та вартість (2023)

Ознайомтеся з нашим детальним оглядом компанії Sunrun, щоб дізнатися про вибір панелей, варіанти оплати, гарантії та вартість переходу на сонячну енергію.

Приєднуйтесь до 9 540 людей, які отримали безкоштовну пропозицію без зобов’язань за останні 30 днів

вартість, сонячної, системи, потужністю

Фейт Вейкфілд. письменниця з Північної Кароліни. Вона отримала ступінь з економіки та англійської мови в Університеті Чапел-Хілл, а її роботи були представлені на EcoWatch, Всесвітньому економічному форумі та Today’s Homeowner. У вільний час вона любить переглядати відео про особисті фінанси на YouTube, колекціонувати книги та проводити час на природі.

вартість, сонячної, системи, потужністю

Торі Еддісон. редакторка, яка працює в галузі цифрового маркетингу понад п’ять років. Її досвід включає роботу в сфері комунікацій та маркетингу в некомерційному, урядовому та академічному секторах. Журналістка за фахом, вона почала свою кар’єру, висвітлюючи політику та новини в нью-йоркській долині Гудзон. Її робота включала висвітлення місцевих та державних бюджетів, федерального фінансового регулювання та законодавства про охорону здоров’я.

Перехід на сонячну енергію пов’язаний з високими початковими витратами, які не кожен може собі дозволити. У цьому огляді Sunrun дізнайтеся, як оренда сонячних панелей та угоди про купівлю електроенергії (PPA) можуть запропонувати доступні варіанти оплати за виробництво чистої енергії для вашого будинку та сусідів.

Ми в Guides Home Team назвали Sunrun нашим вибором для варіантів лізингу, коли ми оцінювали найкращі сонячні компанії в США.S. завдяки своїм персоналізованим програмам лізингу. Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше про сонячні послуги Sunrun, гарантію, вартість та способи оплати.

Якщо ви готові перейти на сонячну енергію або хочете дізнатися більше про перехід, виберіть одного з наших найкращих постачальників нижче, щоб отримати свою пропозицію вже сьогодні.

 • З першого погляду
 • Плюси та мінуси
 • Доступність у штаті
 • Процес встановлення
 • Послуги, що пропонуються
 • Гарантії
 • Вартість та оплата
 • Відгуки клієнтів
 • Підсумок
 • Sunrun проти конкурентів

Sunrun з першого погляду

BBB ratings are accurate as of April 2023.

Плюси та мінуси Sunrun

Ось кілька ключових моментів про Sunrun:

Плюси Пропонує гнучкі та доступні варіанти лізингу сонячних панелей Захищає власну продукцію від крадіжки або пошкодження Включає безкоштовне обслуговування орендованих сонячних панелей

Пропоновані сонячні послуги Sunrun

Sunrun пропонує сонячні установки, а також додаткове сонячне обладнання, таке як резервні батареї (включаючи Tesla Powerwall) та зарядні пристрої для електромобілів. Якщо ви зацікавлені в зберіганні сонячних батарей, Sunrun Brightbox™ розроблений для підтримки вашої енергії вночі, в похмурі дні або під час відключень електроенергії.

Клієнти Sunrun також мають доступ до домашньої енергетики та моніторингу сонячних систем.

Гарантії Sunrun

Sunrun пропонує комплексну 10-річну гарантію на виготовлення та продукцію на всі свої установки сонячних панелей. Ця гарантія поширюється на всю вашу сонячну енергетичну систему, навіть на інвертор, додаткове обладнання, таке як сонячна батарея, та пошкодження даху, спричинені вашими панелями.

Sunrun також пропонує 25-річну гарантію на виробництво електроенергії. Тому, якщо ваші панелі коли-небудь не будуть працювати належним чином, Sunrun відшкодує вам повну вартість будь-якої втраченої енергії.

Хоча інші постачальники сонячної енергії, такі як SunPower, пропонують 25-річну гарантію, що охоплює якість виготовлення та сонячну енергію, Sunrun все ще має відносно хорошу гарантію з повним покриттям.

Вартість та способи оплати Sunrun

Клієнти, які придбали свої сонячні панелі у Sunrun, заплатили в середньому від 15 000 до 20 000 доларів за систему потужністю 10 кіловат (кВт), згідно з нашим опитуванням, проведеним у 2023 році серед 1 000 домовласників із сонячними батареями. Однак вартість ваших сонячних панелей буде залежати від того, де ви живете, розміру вашої системи, типу панелей, які ви обираєте, тощо. Крім того, Sunrun співпрацює з Costco, пропонуючи учасникам програми Costco Shop Card вартістю 10% від загальної суми покупок сонячних панелей.

З Sunrun ви можете оплатити свої сонячні панелі за допомогою покупки за готівку, кредиту, лізингу або PPA. Ви можете укласти щомісячну оренду або PPA з Sunrun з нульовим початковим внеском і терміном до 25 років.

Цікавитесь, скільки коштуватиме ваша система Sunrun або який варіант фінансування найкращий для вас? Отримайте безкоштовну індивідуальну пропозицію від торгового представника Sunrun і дізнайтеся більше про перехід на сонячну енергію вже сьогодні:

Відгуки клієнтів Sunrun

Щоб допомогти вам отримати краще уявлення про досвід клієнтів, ми включили вибірку відгуків про Sunrun нижче. Позитивні відгуки згадують швидкий і простий процес установки компанії та її доброзичливий персонал служби підтримки клієнтів. У критичних відгуках згадується, що електроенергія не змінюється, як передбачалося, або труднощі з плануванням ремонтів та технічного обслуговування. Ми зв’язалися з Sunrun щодо цих негативних зауважень і мінусів, перерахованих в цьому огляді, але компанія не надала коментарів.

“I have been a longtime customer … Sunrun has met or exceeded my expectations for its products and services. The only thing I need to do is get a good backup generator or battery to run the house when the power is totally out at night. But I recommend Sunrun to about half a dozen friends and family that have [signed] up and they are very happy.” —Debbie B. via the BBB

“The Sunrun team did a great job from start to finish. The installers were efficient and friendly. I learned a lot from them to add to my base understanding of solar. I very highly recommend SunRun to anybody. I was kept informed throughout the process.” —Bill Z. via the BBB

“Hope you never have a problem with your solar panels. [It has] been about four months and was just told [it’s] going to be three more months before it will be fixed. The sales rep will not allow me to talk to her manager. This company [customer] service team is really bad about calling you back.” —Robert M. via the BBB

“This company clearly indicated to us that by using its system we would enjoy a life virtually free of electricity costs from the public utility. While our cost did reduce, we still pay more [than] 2,000 annually to the utility. In addition, we pay Sunrun 2,240 annually for the use of the system! That works out to more [than] 4,200 for electricity! Sunrun has not lived up to its claims and cares almost nothing about us, unless we are late with the bill!” —Marc S. via the BBB

The Bottom Line

Not everyone has the resources to purchase a solar photovoltaic (PV) system up-front. Sunrun can make the process of going solar more cost-effective by offering solar loan and leasing options. A solar lease allows you to reap the benefits of renewable energy while not having to deal with other complications, like handling system maintenance and repairs. Plus, Sunrun provides rate-hike protection, a 10-year comprehensive warranty and access to high-quality solar panels. Despite Sunrun’s warranty being on the shorter end, it is comprehensive. Sunrun also includes maintenance and the unique perk of theft and damage protection for its solar power systems.

Залишити відповідь