Інструкції, поради та усунення несправностей сонячного зарядного пристрою Power Bank. Сонячний зарядний пристрій Dorla

Інструкції, поради та усунення несправностей сонячного зарядного пристрою Power Bank

Якщо до вашого сонячного зарядного пристрою Power Bank не додається інструкція, або ви просто загубили її, то ви потрапили в потрібне місце. Незважаючи на те, що вони розроблені як відносно прості пристрої, нова електроніка з входами, виходами, індикаторами, звуковими сигналами тощо може бути дещо складною для сприйняття без належного керівництва.

Чого очікувати від цього посібника

Цей посібник містить інструкції, поради та способи усунення несправностей для невеликих портативних сонячних зарядних пристроїв.

У Shop Solar Kits ми повністю розуміємо цінність наявності трохи додаткової енергії в дорозі і захоплені незалежністю від електроенергії за допомогою безкоштовної сонячної енергії. Щоб ознайомитися з можливостями великих сонячних зарядних пристроїв, прочитайте наш найкращий посібник про сонячні батареї.

Незважаючи на те, що сьогодні на ринку представлені сотні брендів і тисячі моделей сонячних зарядних пристроїв power bank, ми зібрали цю інформацію, щоб вона слугувала вичерпним джерелом простих інструкцій і відповідей на поширені запитання.

Нижче ми опишемо функції та технічні характеристики типових сонячних зарядних пристроїв, продемонструємо практичне використання, надамо інструкції з експлуатації та запропонуємо безліч порад та підказок щодо вибору правильного продукту.

Особливості та характеристики сонячного зарядного пристрою Power Bank

Хоча виробництво та зберігання сонячної енергії може здатися складним, портативні павербанки насправді є дуже простими продуктами. Оскільки вони призначені для розміщення на сонці, вони, як правило, дуже міцні, стійкі до погодних умов і довговічні. Звичайно, фактичний термін служби виробу завжди буде залежати як від якості виробу, так і від частоти використання.

Майже всі сонячні зарядні пристрої power bank поставляються з наступним:

 • Бортова сонячна панель
 • Вбудований акумулятор
 • Вхідний порт для заряджання від мережі змінного, постійного струму або USB
 • Один або кілька виходів (зазвичай USB)
 • І твердий, міцний зовнішній корпус

Яка ємність акумулятора у сонячного зарядного пристрою?

Більшість невеликих сонячних зарядних пристроїв мають батарею ємністю від 8 000 мАг до 14 000 мАг. Для сучасних смартфонів цього приблизно достатньо, щоб зарядити мобільний телефон від 3 до 5 разів, з різною ємністю акумулятора.

Залежно від виробника, ємність акумулятора сонячного зарядного пристрою вимірюється в ампер-годинах або ват-годинах. У більшості випадків продукти рекламуються із зазначенням їх приблизного часу роботи для звичайних електричних застосувань.

Окрім знаходження ємності акумулятора потенційного сонячного зарядного пристрою, важливо також шукати очікуваний термін служби продукту. Це може бути виражено як “життєвий цикл” на аркуші специфікації продукту, який відноситься до того, скільки разів банк можна ефективно заряджати і розряджати. Звичайно, перевірка відгуків в Інтернеті. це чудовий спосіб дізнатися, чи зможе сонячний зарядний пристрій прожити очікуваний термін служби.

Найкращі способи використання сонячних зарядних пристроїв

Використовуючи сонячний зарядний пристрій, ви отримуєте доступ до електроенергії, де б ви не були, без додаткових витрат для вас або навколишнього середовища. Завдяки безкоштовній та рясній енергії сонця можна заряджати телефони та інші пристрої в будь-якому місці, де світить сонце.

Найчастіше для цього використовують зарядні пристрої на сонячних батареях:

 • Подорожі всіх видів
 • Походи та пригоди поза мережею
 • Спортивні ігри, вечірки та виїзди на природу
 • Готовність до надзвичайних ситуацій
 • Автофургони, фургони, кемпери, будинки на колесах та інші пересувні будинки

Якщо ви дійсно подумаєте про це, додаткові кілька зарядок для телефону в вашому рюкзаку. це завжди зручна річ, щоб мати під рукою як для себе, так і для тих, хто вас оточує. У великих сонячних генераторах можна навіть заряджати багато пристроїв одночасно. Наприклад, в нашому огляді акумуляторів Ego. ми демонструємо сонячний зарядний генератор з 4 USB-розетками та 3 розетками змінного струму (настінними).

Як користуватися сонячним зарядним пристроєм Power Bank

Влучно названий сонячний зарядний пристрій power bank використовується для зарядки пристроїв за допомогою сонячної енергії. Технічно, однак, павербанк заряджає власну ємність акумулятора, а потім віддає енергію на ваш телефон. З огляду на це, ці пристрої насправді слід називати “сонячними зарядними та розрядними пристроями.”

Хоча ця назва не дуже приваблива, вона справді показує, наскільки легко використовувати сонячний зарядний пристрій power bank. У цьому сенсі процес використання сонячного банку енергії можна розбити на два простих кроки:

#1: Заряджаємо акумулятор

#2: І розрядити живлення

Так, це дійсно так просто. Хтось називає це магією, хтось. наукою. І насправді, науку, що стоїть за невеликим сонячним зарядним пристроєм, дуже просто зрозуміти.

Як працює накопичена сонячна енергія

Між першим і другим кроками ви можете зберігати накопичену енергію стільки часу, скільки захочете. Однак важливо знати, що батарея почне повільно втрачати заряд, коли наближається до номінального терміну придатності.

Для невеликих зарядних пристроїв ми рекомендуємо перезаряджати банк кожні 2-3 місяці, якщо ви завжди хочете мати під рукою трохи додаткової енергії. Деякі пристрої преміум-класу мають номінальний термін зберігання до 1 року, що робить їх одними з найпростіших у використанні пристроїв для надійного доступу до невеликих обсягів енергії.

Звичайно, ви завжди повинні пам’ятати, що перед використанням зарядного пристрою потрібно “дозарядити” батарею, якщо є така можливість. Навіть кілька тижнів без використання можуть призвести до того, що батарея, яка простоює, повільно втратить свій заряд, що не буде приємним сюрпризом при спробі використовувати її в реальних умовах.

Заряджання сонячної батареї

Для більшості невеликих сонячних павербанків існує більше одного способу зарядки внутрішнього акумулятора. Час заряджання залежить як від джерела електроенергії, так і від кількості споживаної електроенергії. Нижче ми опишемо деякі з найпоширеніших методів, що використовуються для заряджання невеликих сонячних батарей.

Зарядка Power Bank за допомогою сонячної енергії

Як очевидно випливає з назви, сонячні зарядні пристрої power bank можуть заряджатися за допомогою сонячної енергії. Сьогодні багато невеликих і портативних пристроїв мають сонячну панель, яка монтується безпосередньо на пристрій і перетворюється на невеликий сонячний генератор “все-в-одному”.

Наприклад, ви, можливо, чули про Patriot Power Cell. який є популярним універсальним сонячним зарядним пристроєм для телефону. Хоча ми особисто не рекомендуємо цей продукт, є багато подібних пристроїв, які включають сонячну панель безпосередньо на батареї.

Крім того, деякі павербанки можна заряджати за допомогою незалежних сонячних панелей, підключених до резерву акумулятора. Хоча це не дуже практично для невеликих сонячних зарядних пристроїв, якщо ви шукаєте великий банк сонячних батарей, то високоефективні фотоелектричні сонячні панелі є абсолютною необхідністю.

Наприклад, якщо ви заряджаєте ego-акумулятор за допомогою невеликого сонячного генератора, то вам потрібно буде придбати сонячні панелі окремо. Хоча це не так зручно, невеликі універсальні сонячні зарядні пристрої, як правило, дуже обмежені невеликими або неефективними сонячними панелями.

Використання іншої електроенергії для заряджання павербанку

Крім того, більшість сонячних пристроїв Power Bank можна заряджати за допомогою інших джерел електроенергії. Найчастіше це досягається за допомогою порту USB або USB-C та шнура. Іноді також можна заряджати сонячний павербанк від мережі змінного струму (розетка) або постійного струму (гараж), використовуючи відповідний пристрій та обладнання.

Якщо ви розглядаєте невеликий сонячний зарядний пристрій, який не можна заряджати альтернативною електроенергією, то ми настійно рекомендуємо вам переглянути свій вибір. Щоразу, коли ви збираєтесь у наступну поїздку, буде неймовірно зручно просто підключити сонячний зарядний пристрій до стіни або USB-розетки, щоб забезпечити себе додатковою електроенергією в дорозі.

Розрядка сонячної батареї (за допомогою електромережі)

Звичайно, після того, як наш сонячний банк повністю зарядиться, ви зможете використовувати його для зарядки своїх пристроїв. Найчастіше сонячні зарядні пристрої power bank призначені спеціально для зарядки телефону, камери, дрона або інших пристроїв, що живляться від USB.

За допомогою моделей більшої потужності можна заряджати більші пристрої або навіть забезпечувати безперервне електроживлення для приладів, електроніки тощо.

Як зарядити телефон за допомогою павербанка

Ми будемо першими, хто скаже, що зарядка телефону за допомогою сонячного павербанку. це не ракетна наука, і, як правило, можна розібратися за лічені секунди. Після того, як ви переконаєтесь, що ваш акумулятор заряджений (зазвичай про це свідчить низка індикаторів), ви можете просто підключити телефон безпосередньо до USB-роз’ємів пристрою.

Якщо ваш телефон не має розетки, яка відповідає типу зарядного пристрою, вам потрібно буде придбати перехідник. Хоча це все ще ефективне рішення, ми рекомендуємо вам витратити трохи часу на пошук павербанка, який безпосередньо відповідає вашим електричним потребам, якщо це можливо.

Просто вставте правильний шнур, і ваш телефон почне заряджатися. Якщо ваш пристрій не показує наявність заряду, ви повинні переконатися, що все підключено належним чином і що у батареї ще залишився запас заряду до розрядки.

Живлення інших пристроїв за допомогою сонячного зарядного пристрою

По-друге, сонячні зарядні пристрої з достатньою ємністю акумулятора також цілком здатні заряджати багато іншої дрібної електроніки, окрім персональних мобільних телефонів. Для планшетів, комп’ютерів, камер, дронів, портативних відеоігор тощо сонячні зарядні пристрої можуть допомогти вам забезпечити додатковий час автономної роботи, необхідний для перебування в Інтернеті.

Використовуючи потужний сонячний зарядний пристрій, пристрої з портами змінного та постійного струму (на додаток до USB-роз’ємів), можна живити будь-яку побутову річ портативною сонячною енергією. Хоча час роботи буде обмежений розміром акумулятора, зарядні пристрої з достатньою потужністю можуть допомогти працювати апаратам СРАР та іншим медичним пристроям з безшумною, чистою електроенергією.

Перш ніж підключати до сонячного зарядного пристрою будь-що, крім телефону, переконайтеся, що ваші пристрої здатні заряджатися. Якщо потужність або сила струму вашого великого електронного пристрою перевищує безперервну потужність вашого сонячного зарядного пристрою, це може призвести до незворотного пошкодження системи.

Фактори продуктивності

Продуктивність сонячного зарядного пристрою power bank буде залежати від ряду факторів, які в кінцевому підсумку визначають, наскільки він ефективний як для заряджання, так і для розряджання. Ці змінні можна розділити на фактори продукту і фактори використання, деякі з яких можна поліпшити за допомогою відповідних налаштувань.

Якщо ваш сонячний зарядний пристрій не працює належним чином, це може бути пов’язано з однією з наступних поширених проблем:

 • Панелі не знаходяться під прямими сонячними променями (необхідна умова для ефективної зарядки)
 • Зарядний пристрій перебуває або перебував при температурі, що виходить за межі рекомендованого робочого діапазону
 • Сонячна панель вкрита пилом або подряпана
 • Пристрій перегрівся під час заряджання на металевій (або іншій тепловіддаючій) поверхні
 • Або зарядний пристрій використовувався з перевищенням рекомендованої потужності розряду

Щоб перевірити сонячний зарядний пристрій, просто залиште його на сонці на кілька годин і дайте йому попрацювати. Щоразу, коли настає час перевірити заряд, будьте обережні, беручи в руки павербанк, оскільки він може бути дуже гарячим на дотик після кількох годин на сонці. Після безпечного використання просто підключіть свою електроніку і почніть заряджати своє життя сонячною енергією.

Поради та рекомендації щодо придбання сонячного зарядного пристрою Power Bank

На завершення ми хотіли б виділити три найважливіші поради та підказки, про які слід пам’ятати, купуючи сонячний зарядний пристрій для павербанку. Сподіваємося, що з високоякісним продуктом вам ніколи не доведеться шукати додаткові інструкції про те, як правильно експлуатувати пристрій.

Завжди майте трохи додаткового акумулятора

Перш за все, трохи додаткової потужності ніколи не завадить. Якщо ви не плануєте надлегкий туристичний похід, ви навряд чи помітите різницю між сонячним зарядним пристроєм вагою 7 унцій або 2 фунти (32 унції). Насправді, важчий пристрій може навіть бути ознакою більш якісного виробу, як з внутрішніми, так і з зовнішніми компонентами преміум-класу.

Коли ви користуєтеся своїм пристроєм, ви будете вдячні, якщо запасете трохи додаткової енергії як для звичайного, так і для екстреного використання. Уявіть себе на наступній відпустці, заряджаючи телефон сонячною енергією. Ми впевнені, що ваші друзі та сім’я знайдуть спосіб запитати, чи не могли б вони також використати трохи енергії.

Остерігайтеся підроблених сонячних зарядних пристроїв

По-друге, будьте уважні, щоб не купити підроблені сонячні зарядні пристрої, коли ви шукаєте потрібний товар за вигідною ціною. Оскільки багато сонячних зарядних пристроїв також можуть живитися від USB-розетки, було створено багато продуктів з підробленими сонячними панелями недобросовісними компаніями.

Найкращий спосіб уникнути підробленого сонячного зарядного пристрою. це належним чином перевірити відгуки про продукцію виробника. Якщо ви не можете знайти жодної інформації про виробника сонячного зарядного пристрою в Інтернеті, то це тривожний сигнал, який вказує на можливу підробку панелі.

Якщо у вас є відчуття, що ваш сонячний зарядний пристрій power bank має підроблену панель, уважно огляньте пристрій, щоб переконатися, що це справжня угода. Переконайтеся, що сонячні елементи вирівняні, а електричні компоненти працюють належним чином. Після кількох годин безуспішної зарядки також може бути, що якась деталь вийшла з ладу. Це підводить нас до нашої останньої поради.

Звертайте увагу на гарантії, умови та положення

І останнє, але не менш важливе: важливо завжди звертати пильну увагу на гарантії, умови та положення сонячного зарядного пристрою power bank перед покупкою. Якщо ви зараз шукаєте інструкції про те, як знайти гарантію на ваш продукт, то, на жаль, може бути вже занадто пізно.

Загалом, сонячні зарядні пристрої розроблені таким чином, щоб бути доступними за ціною, а це означає, що деякі недорогі товари можуть мати дешевшу якість збірки. Хоча вам не потрібна багаторічна гарантія, щоб переконатися, що ваш мобільний телефон має трохи додаткового заряду, ми наполегливо рекомендуємо триматися подалі від сонячних зарядних пристроїв без гарантійних зобов’язань або з мінімальною гарантійною інформацією.

Заключні думки

Зважаючи на широкий асортимент продукції на сучасному ринку, інструкції до сонячних зарядних пристроїв power bank завжди будуть відрізнятися в залежності від моделі. Втім, ми сподіваємося, що цей ресурс надав відповіді на деякі з найбільш поширених запитань щодо цих зручних пристроїв.

Щоб продовжити свої рішення щодо зеленої енергії, ми рекомендуємо вам шукати точні інструкції щодо закінчення терміну служби для вашого конкретного сонячного зарядного пристрою, щоб перевірити, чи можна його переробляти чи ні. Сподіваємося, що вам не доведеться довго думати про утилізацію вашого високоякісного павербанка.

Якщо ви хочете дізнатися більше про те, як зберігати більші обсяги відновлюваної енергії, ознайомтеся з нашими інструкціями щодо зберігання сонячної енергії для генераторів та систем “зроби сам”. Використовуючи ту саму технологію, що й маленькі сонячні зарядні пристрої, великі павербанки або “енергетичні стіни” можуть електрифікувати цілий будинок нескінченною сонячною енергією.

0 найкращих сонячних батарей / сонячних зарядних пристроїв. Посібник з купівлі

інструкції, поради, усунення, несправностей

Ви шукаєте найкращий сонячний зарядний пристрій для своєї електроніки? Смартфони (мобільні телефони, телефони), планшети, ноутбуки / ПК або інші гаджети? то нижче наведено список 10 найкращих зарядних пристроїв для сонячних батарей для різних пристроїв. Сонячний зарядний пристрій отримує енергію від сонця.

Приємно усвідомлювати, що всі люблять деякі знаки на своїх пристроях, особливо на смартфонах, звукові сигнали повідомлень від сім’ї та подружжя, банківські сповіщення тощо, але ніхто не любить звуковий сигнал низького заряду акумулятора! Отже, наведений нижче список дозволить вам постійно тримати пристрій увімкненим. Але спершу, це посібник з купівлі.

Варто зазначити, що тільки сонячний зарядний пристрій може забезпечити ваш телефон енергією, а також заощадити витрати на придбання декількох зарядних шнурів. Немає необхідності розміщувати зарядний кабель в будь-якому місці, де ви перебуваєте.

Поради щодо вибору сонячного павербанку

Завжди є покрокові інструкції з вибору, як зарядити ваші наступні гаджети, пристрої, ноутбуки, ПК, смартфони, настільні комп’ютери, планшети та багато інших пристроїв. Але сьогодні, перед тим, як перерахувати десять найкращих сонячних банків, ми хотіли б окреслити керівництво по вибору / покупці вашого наступного сонячного банку.

Існує багато кроків, яких слід дотримуватися, але ми перерахуємо найважливіші з них. Ну, ви можете самостійно подумати про компанію, постійний струм, швидку зарядку та багато іншого. Давайте перевіримо їх.

Портативність

Це дуже важливо і важливо відзначити, перш ніж купувати будь-який сонячний зарядний пристрій для себе і пристроїв. Портативність будь-якого пристрою дуже важлива, тому як сонячний зарядний пристрій. Але все залежить від вашого способу життя, режиму або причини придбання сонячного зарядного пристрою. Чим більший сонячний зарядний пристрій, тим більший зарядний струм ви отримуєте, після всього того, що ви попросили і за що заплатили.

Ці легкі та портативні варіанти чудово підходять для коротких поїздок та місій по місту, коли вам потрібно бути впевненим, що ви можете залишатися на зв’язку зі своїм смартфоном або планшетом, але вони рекламуються як “тільки для екстреного використання”, що означає “не покладайтеся на сонячну панель”. натомість, переконайтеся, що вона заряджена, коли ви виходите з дому.

Ємність зарядки

Панель потужністю 4 або 5 Вт чудово підходить для невеликих пристроїв, таких як простий мобільний телефон або mp3-плеєр, але для хороших смартфонів, до яких відносяться iPhone, Galaxy, ви повинні мати панель потужністю 7 Вт, щоб бути впевненими, що ви можете зарядити більшість смартфонів.

Розмір, тип і загальна потужність батареї для кожного пристрою так само важливі, як і панель. Хоча вам також рекомендується отримати 15 Вт потужності, якщо ви дійсно хочете почати заряджати багато пристроїв. Але не хвилюйтеся, оскільки багато компаній зараз включають 2. 4 USB-порти в один блок сонячного зарядного пристрою.

CIGS, монокристалічні та полікристалічні

Іншими рекомендаціями, яких слід дотримуватися, є типи портативних панелей, які включають CIGS, монокристалічні та полікристалічні. Ці типи панелей містять кристали кремнію, але монокристалічна панель виготовляється з одного кристала, тоді як полікристалічна панель складається з декількох кристалів.

Монокристалічні панелі мають чорний колір і вважаються більш енергоефективними, ніж полікристалічні, і можуть працювати краще в умовах низької освітленості, але вони можуть бути дорожчими. Панелі CIGS легші та гнучкіші, ніж старі монокристалічні сонячні панелі, що чудово, але вони не такі міцні та довговічні, як традиційні жорсткі монокристалічні панелі. Зазвичай вони трохи менш ефективні, ніж монокристалічні панелі.

Панелі CIGS мають дещо вищу продуктивність в умовах низької освітленості. Гнучкі панелі, які ви побачите, виготовлені з тонкоплівкових сонячних елементів CIGS (що означає мідь, індій, галій та селенід). Зверніть увагу, що CIGS дешевші у виробництві і легші за вагою, але не такі довговічні, як товсті монокристалічні панелі. Панелі CIGS інтегровані з гнучкою тканиною, пластиком або іншим матеріалом, вони мають тенденцію до швидшого розшарування або деградації з плином часу.

Полікристалічні панелі мають синюватий відтінок, тоді як монокристалічні панелі виглядають більш чорними, і їх виробництво коштує дешевше, тому ви платите менше. Для малих споживачів монокристалічний кремній. це те, що треба. Великі виробники сонячних панелей можуть використовувати полікристалічні панелі, щоб заощадити гроші у великих масштабах. Щоб отримати найкращу продуктивність від вашого сонячного зарядного пристрою, вибирайте сонячний зарядний пристрій, який використовує монокристалічні панелі

“Використовуючи один елемент, кремній на основі монокристалічного кремнію надає електрону більшу свободу руху, тому втрачається менше енергії і створюється вища ефективність”. пояснює Renogy, американська компанія, що займається сонячною енергією.

Зовнішній або вбудований акумулятор

Вибираючи свій наступний сонячний банк енергії, варто звернути увагу на те, що він буває з вбудованим акумулятором і зовнішнім акумулятором. Деякі зарядні пристрої також постачаються з інтегрованими акумуляторами, а інші можуть мати окремі акумулятори.

Як ми всі знаємо, зовнішній акумулятор розміром зі смартфон зазвичай забезпечує чотири-п’ять повних зарядів акумулятора смартфона, а також може зберігати енергію і працювати в будь-який час доби (не тільки коли світить сонце), і, як правило, значно дешевший, громіздкий і важкий, це тільки тоді, коли ви повністю зарядили акумулятор вдома.

Тут вибір за вами. Ви також можете виходити з дому з уже зарядженою батареєю, що дає хороший результат у похмурі дні та тінистих кемпінгах. Однак, якщо ви будете без електрики протягом чотирьох або більше днів, панель, швидше за все, буде служити вам краще, ніж акумулятор, якщо вам доведеться вибирати між ними. Але для більшості подорожей вихідного дня або гірських прогулянок логічним вибором може бути зовнішній акумулятор.

Кількість підключених USB-портів

Походи/подорожі/кемпінг наодинці? Вам потрібен один USB-порт, але коли ви йдете з друзями і можете залишитися на кілька годин, ви можете взяти з собою зовнішній акумулятор, і це повинен бути сонячний зарядний пристрій з 2. 4 USB-портами, щоб дати вам належний результат.

Більшість панелей навіть мають принаймні один USB-порт з більшою силою струму. Отже, наявність багатьох USB-портів знижує ефективність зарядного з’єднання.

0 найкращих сонячних павербанків / зарядних пристроїв

Ми перерахуємо найкращі сонячні батареї, які також є зарядними пристроями, зробленими спеціально для ваших пристроїв, таких як смартфони, планшети, ноутбуки.

Сонячна батарея Dizaul 5000mAh Водонепроникна. 23.95

Це павербанк Dizaul 5000mAh, який був створений, щоб тримати ваші пристрої завжди увімкненими. Він доступний за ціною, за 24 за один банк ви можете заряджати свої пристрої, електроніку, а також він також портативний, незалежно від того, чи здійснюєте ви коротку поїздку на вулицю, чекаєте автобуса чи будь-що інше, сонячний банк Dizaul 5000mAh є найкращим.

Завдяки водонепроникності. водонепроникність, ударостійкість та пилонепроникність, він має. Ви можете використовувати сонячний павербанк Dizaul 5000mAh під час дощу, в запиленому приміщенні, і якщо він випадково впаде у воду, ви не будете боятися, що він розрядиться або взагалі розрядиться. Він також є ударостійким, що забезпечує належну роботу пристрою, навіть якщо він розбивається або падає.

Дизайн дуже хороший, сонячний зарядний пристрій виготовлений з міцного силіконового каучуку та матеріалу ABS, а поверхня покрита гумовою фарбою, а USB-порти добре захищені гумовими ковпачками, щоб ще більше захистити їх від води та безпечно заряджати смартфони, планшети чи будь-які інші пристрої, що заряджаються через USB на 5 В.

Він сумісний з більшістю мобільних телефонів та пристроїв, таких як смартфони iPhone або Samsung, iPad, iPod, Kindle або GPS.

Сонячна батарея PLOCHY. 39.99

Ви можете максимально використати цей ідеально зроблений сонячний банк для своїх пристроїв. Коштує всього 40 за одиницю. Одна чудова річ, що стосується PLOCHY Solar Power Bank, полягає не лише в цьому, він постачається з 3 USB-портами, які можуть заряджати два технічні гаджети одночасно, одночасно заряджаючись при повному сонячному світлі, всі вони мають швидку зарядку за допомогою технології швидкої зарядки, він може заряджати смартфони та пристрої так само швидко, як і інші телефони з швидкою зарядкою.

Завдяки величезній ємності портативного зарядного пристрою на 24000 мАг, після одноразової зарядки, судячи з експерименту, він може заряджати всі ваші пристрої більше разів, ніж інші павербанки. PLOCHY. ідеальний супутник у подорожах, оскільки він досить компактний і має дуже зручну вішалку, щоб ви могли прикріпити його до свого рюкзака.

Сонячна батарея Elzle 25000mAh. 46.99

Незалежно від того, подорожуєте ви, ходите в похід, дихаєте свіжим повітрям на пляжі, насолоджуєтесь сонячним та місячним світлом та здійснюєте тур, дивлячись на матінку-природу, відпочиваєте на природі або будь-які інші пригоди на свіжому повітрі, портативний сонячний банк Elzle з величезною ємністю літій-полімерного акумулятора 25000 мАг. це єдиний інструмент для безперервного заряджання вашого пристрою. Ціна дуже доступна для літій-полімерного акумулятора ємністю 25000 мАг.

Elzle 25000mAh Solar Power Bank може заряджати ваші пристрої, включаючи Apple iPhone, Samsung Galaxy, Google Pixels тощо. Однією з причин, чому він портативний для любителів пригод на свіжому повітрі, є водонепроникність, пилонепроникність, ударостійкість, ідеальний для зовнішнього використання, а потужне світлодіодне світло можна використовувати як ліхтарик з режимом Steady-SOS-Strobe, а також є 4 світлодіодні індикатори, що показують стан живлення. Має тривалий термін служби з більш ніж 500 разів перезарядки.

Ви можете придбати сонячний павербанк Elzle з кабелем micro USB, інструкцією користувача; 18-місячна гарантія. Завдяки інтелектуальній системі захисту Multi-Protect Safety, вона ефективно захищає ваші пристрої від перезарядки, перевантаження по струму та короткого замикання, а також відповідає специфікаціям CE, RoHS та FCC.

Teryei Solar Power Bank. 21.88

Ще одним потужним сонячним банком енергії є Teryei Solar Power Bank, який доставляє велике задоволення не тільки тим, що всі ваші пристрої працюють, він також постачається з подвійним USB-портом, подвійними світлодіодними ліхтариками, сонячною панеллю для iPhone, Samsung, тому це також ще один чудовий гаджет, який захищає вас своїми потужними ліхтариками та водонепроникністю, пилонепроникністю, компасом, функціями.

Teryei Solar Phone Charger Power bank має 15000mAH для портативного зарядного пристрою. Він може заряджатися 4 способами перезарядки. Від сонячного світла, від USB-кабелю від комп’ютера, від лампи, від адаптера. Заряджайте будь-де і будь-коли за допомогою портативного зарядного пристрою. Вхід постійного струму (DC) рекомендується для більш швидкої підзарядки, оскільки це займає всього 6.8 годин з 2A/2.Зарядний пристрій 4A до нашого портативного зарядного пристрою.

Ще одна дивовижна специфікація. портативний зарядний пристрій на сонячних батареях виготовлений з екологічно чистого силіконового каучуку та матеріалу для ПК з АБС. Має багатофункціональний світлодіодний ліхтарик з 4 режимами освітлення на портативному зарядному пристрої. Тобто, ви можете добровільно змінювати його в межах його можливостей, максимальної яскравості, низької яскравості, стробоскопа та SOS.

При натисканні на неї можна перемикати 4 режими освітлення павербанка. Сонячний портативний зарядний пристрій USB ідеально підходить для кемпінгу, піших прогулянок, виживання або подорожей на сонячній батареї.

Водонепроникний сонячний банк енергії Hiluckey. 27.99

Серед інших сонячних банків енергії, сонячний банк енергії Hiluckey. це гаджет, який вам ніколи не доведеться заряджати. Немає проводів для його зарядки. Для повної зарядки павербанку від сонця потрібно близько 20 годин. Складна конструкція сонячної панелі, яку легко переносити, коли ви виходите на вулицю. З такою надійною потужністю, яка дозволяє повністю зарядити iPhone і смартфон Apple Galaxy за 2-3 години, а також доступом до двох USB-портів для зарядки, ви можете просто розслабитися і насолоджуватися відпочинком або діловими поїздками, знаючи, що ваші пристрої доступні 24/7.

Павербанк Hiluckey поставляється з величезним літій-полімерним акумулятором ємністю 10000 мАг з 2 USB-портами, що означає, що він дозволяє заряджати 2 пристрої одночасно. Він може захистити пристрій від перезарядки, перегріву, короткого замикання. Максимальна потужність. 2.1A.

Сонячні панелі покриті шкірою, яка може краще захистити сонячну панель від дощу. Міцна конструкція, захищена від дощу, протиударна, пилонепроникна. На відміну від інших, він має індикацію типу живлення (зелене світло блимає під час заряджання від сонячного світла, синє світло під час заряджання від електрики). Павербанк Hiluckey має декілька захистів для захисту від перевантаження, перенапруги, перевантаження по струму, перезарядження, перерозрядження, перегріву та 12-місячну гарантію.

Sankin Portable Power Bank. 28.74

За допомогою портативного павербанка Sankin ви можете заряджати свої гаджети дуже швидко. Ви можете заряджати свій телефон, планшет або будь-який USB-пристрій, а його потужність зарядки дорівнює швидкості зарядного пристрою від розетки. Він може зарядити ваш телефон 4-5 разів, якщо акумулятор має повну енергію.

Він постачається з двома USB-портами, сонячним зарядним пристроєм для мобільних телефонів iPhone iPad, планшетами, аварійним резервним акумулятором, а також ліхтариком, який може доставити вас куди завгодно в нічні години. Одним з недоліків павербанка, що занурюється, є те, що він залежить від інтенсивності сонячного світла та коефіцієнта перетворення панелі, що може зайняти багато часу для заряджання.

X-DRAGON 10000mAh Solar Power Bank. 32.99

X-Dragon Power bank поставляється з потужним 10000mAh, який поширюється під час зарядки під сонцем, і він має швидку сонячну зарядку з чотирма преміальними сонячними панелями, що означає, що він може сприяти повній зарядці приблизно за 15 годин для отримання повного заряду. Сонячна зарядка може бути зроблена як ефективний і основний спосіб, коли ви перебуваєте на відкритому повітрі.

Якщо вам потрібно подорожувати налегке, зарядний пристрій має тонкоплівкові сонячні елементи, які роблять зарядний пристрій надлегким, а складні панелі складаються до розміру iPad і можуть легко поміститися в будь-який рюкзак. А завдяки численним способам живлення павербанків, його можна заряджати не тільки від сонячного світла, але й від розетки або автомобільного зарядного пристрою через порт постійного струму.

X-DRAGON поставляється з вбудованим чіпом Smart IC, який може ідентифікувати ваш пристрій і максимізувати швидкість зарядки, одночасно захищаючи ваш пристрій від перезарядки. Якщо під час заряджання пристрою на нього потрапляє тінь, інтелектуальний зарядний пристрій автоматично відновить свою роботу на повну потужність.

Виготовлений зі шкіряного чохла та ABS. Його можна скласти і зручно носити з собою в походи, кемпінг, подорожі та інші заходи на свіжому повітрі. X-dragon має водонепроникний дизайн і захист від бризок, що забезпечує безперебійну роботу пристрою під час дощу; Протиударна функція гарантує, що пристрій працюватиме належним чином, навіть якщо він впаде або розіб’ється. X-Dragon пропонує вам 18-місячну гарантію.

Сонячний зарядний пристрій Nekteck 21 Вт. 49.99

Сонячний зарядний пристрій Nekteck 21W поставляється з 2-портовим USB-зарядним пристроєм, що означає, що ви можете заряджати два пристрої одночасно. Зрештою, він має 21%-24% високий коефіцієнт перетворення енергії, оскільки він постійно збільшується. Під сонцем це змушує ваш телефон заряджатися швидше. Завдяки вбудованій мікросхемі Smart IC, він забезпечує технологію швидкої зарядки всіх ваших USB-пристроїв.

Як на свою вагу, він має невелику вагу, оскільки може поміститися у вашому рюкзаку, і ви можете легко взяти його з собою в будь-яку точку світу. Сонячний зарядний пристрій Nekteck 21W є міцним і витримує жорсткі умови експлуатації на відкритому повітрі. Конструкція зарядного пристрою не буде піддаватися складним погодним умовам і не може бути пошкоджена. Він пропонує 12-місячну безтурботну гарантію.

F.Водонепроникний сонячний акумулятор Dorla. 19.99

Ось F.Водонепроникний сонячний банк живлення Dorla, який коштує всього 19.99. Це один з ідеальних павербанків на сонячній енергії для пригод на природі, які включають піші прогулянки, кемпінг тощо. Він оснащений подвійним USB-роз’ємом і потужним світлодіодним ліхтарем, який здатний живити два пристрої, підключені до USB, одночасно.

А ще 2 світлодіодні ліхтарі можна використовувати як ліхтарик з режимом Steady-SOS-Strobe. І п’ять індикаторів стану акумулятора. Зелене світло під час заряджання від сонячної батареї, синє світло під час заряджання від USB. Зарядний пристрій є ідеальним вибором для найскладніших умов на відкритому повітрі, оскільки він легкий, компактний і складний, тому він поміститься у вашому рюкзаку.

The F.Сонячний банк енергії Dorla є водонепроникним і поставляється з вбудованими літій-полімерними елементами живлення, противибуховим, легким, компактним і надійним. Тривалий термін служби з більш ніж 500 разів перезарядки. Він може заряджати сам акумулятор під сонячним світлом, а також є зовнішній зарядний пристрій із сонячною панеллю, який може заряджатися від сонячної батареї.

Один неправильний крок до покупки F.Павербанк Dorla. це те, що він не підтримує швидку зарядку, але час зарядки становить близько 8-10 годин із зарядним пристроєм 5В / 1А.

Подвійний сонячний зарядний пристрій Anker 15W Dual USB. 49.99

Це один простий сонячний павербанк з двома USB-портами, який здатен заряджати два пристрої одночасно. Anker 15W. один з найкращих сонячних зарядних пристроїв, який забезпечує найшвидший заряд до 2.1 ампер під прямими сонячними променями завдяки технології швидкої зарядки.

Anker 15W дійсно довговічний, а його вага дуже легка. Тож якщо ви збираєтеся в похід, кемпінг, зважування на узбіччі дороги для поїздів, автобусів чи інших численних пригод на свіжому повітрі, ви можете довіряти сонячному зарядному пристрою Anker потужністю 15 Вт. І він може бути встановлений всередині рюкзака з його ультратонким дизайном А також, він має 18-місячну гарантію та доброзичливе обслуговування клієнтів.

Сонячний зарядний пристрій RAVPower 16W. 49.99

Зарядний пристрій для сонячних панелей потужністю 16 Вт із водонепроникним захистом із міцного поліефірного полотна для стійкого до погодних умов пристрою з подвійним USB-портом Водонепроникний. це ще один чудовий потужний зарядний пристрій для ваших камер, смартфонів та інших пристроїв із підтримкою USB, який може забезпечити подвійний USB-порт для двох пристроїв. Це найкраща зарядна панель для вашого Samsung Galaxy, Apple iPhone, LG, Nexus.

RAVPower 16W оснащений вбудованою технологією iSmart, яка автоматично підлаштовується під підключені пристрої та забезпечує оптимальний зарядний струм для мінімізації часу заряджання, а також технологією частотної синхронізації Smart IC, яка визначає вхідний струм від усіх підключених пристроїв і відповідно розподіляє вихідний струм до 3 пристроїв.2A.

Це легкий портативний пристрій, який ви можете просто прикріпити до рюкзака, намету або найближчого дерева, і переконатися, що ви отримуєте якомога більше енергії від сонця. Ідеальний вибір для кемпінгу, піших прогулянок, їзди на велосипеді та будь-якого іншого активного відпочинку на природі, де головне. задоволення, а розряджання не повинно викликати занепокоєння.

Слідкуйте за нами

Залишити відповідь