Чи можете ви зарядити свій морський акумулятор за допомогою сонячної батареї. Контролер заряду Newpowa

Чи можете ви зарядити свій морський акумулятор за допомогою сонячної панелі?

зарядити, свій, морський, акумулятор, допомогою

Коли сонце світить яскраво, а ваш морський акумулятор розряджений, ви прагнете зарядити його і відправитися в приємну прогулянку на човні.

Але у вас немає традиційного зарядного пристрою. У вас навіть немає крапельного зарядного пристрою. Що ж робити??

Ви пам’ятаєте сонячні панелі, які стоять у вас на задньому дворі. Сонячні панелі чудово допомагають заощаджувати на рахунках за електроенергію у вашому домі.

Але чи можуть сонячні панелі також заряджати ваш морський акумулятор? Якби вони могли, як би ви їх підключили?

Давайте принесемо ці невикористані сонячні панелі з заднього двору і дізнаємося.

Чи можете ви зарядити морський акумулятор на сонячній батареї?

Клацніть на зображення для отримання додаткової інформації

Є ще сумніви, але ви абсолютно можете зарядити морський акумулятор за допомогою сонячних панелей. Скептики сонячної енергетики існують десятиліттями, але це ті самі скептики, які платять більше за рахунки за електроенергію, тому що відмовляються встановлювати сонячні панелі, щоб забезпечити свої будинки електроенергією.

Справжнє питання полягає в тому, наскільки ефективно ви будете заряджати свій морський акумулятор за допомогою сонячних панелей?

Ефективність сонячної панелі для зарядки вимірюється в рейтингах “повного сонця”. В основному це стосується тривалості часу, протягом якого панель була під впливом повного сонця.

Повне сонце означає, що панель була відкрита досить довго, щоб сформувати тінь з гострими краями. При повному сонці на квадратний метр панелі припадає 1000 Вт потужності.

Сонячні панелі ефективно використовуються на невеликих човнах, вітрильниках і гоночних катерах.

Панелі мають подовжений час заряду. У деяких випадках вони навіть повністю усунули необхідність зарядки двигуна.

Існують також вимірні екологічні переваги. Сонячні панелі призвели до зменшення викидів чадного газу в атмосферу.

Тож наступного разу, коли ви будете плавати на своєму човні і насолоджуватися свіжим повітрям, яке дме вам в обличчя і розпрямляє волосся, пам’ятайте, що сонячні панелі допомогли зробити це можливим.

Скільки сонячних панелей потрібно для заряджання морського акумулятора?

зарядити, свій, морський, акумулятор, допомогою

Але скільки сонячних панелей вам насправді знадобиться? Акумулятор глибокого циклу ємністю 100 А-год, який розряджається на половину своєї ємності, ефективно заряджається за допомогою двох сонячних панелей.

Панелі повинні були б мати потужність 100 Вт, і зарядка зайняла б приблизно один день.

Використовуючи цей принцип як орієнтир, ви можете визначити інший час заряджання.

Панелі потужністю сто ват завершили б заряд приблизно за п’ятнадцять годин. Панелі потужністю двісті ват заряджають батарею приблизно за десять годин. Панелі потужністю триста ват займуть близько п’яти годин.

Майте на увазі, що сонце забезпечує пікове поглинання протягом приблизно п’яти годин на день. Отже, нашій панелі потужністю триста ват насправді знадобиться день, щоб завершити роботу.

Морський акумулятор навіть заряджався за допомогою сонячних панелей потужністю всього п’ять ват, хоча для цього знадобився цілий рік.

Очевидно, що ви не хочете чекати так довго, але якщо панелі потужністю лише п’ять ват ефективні, залишається мало сумнівів у тому, що завдання можливе.

Обмеження знаходиться в самому акумуляторі. В інструкції до акумулятора ви побачите, що є максимальна кількість ват, яку він може витримати.

Акумулятори, які заряджаються повільно, все одно будуть заряджатися від сонячних панелей.

Який розмір сонячної панелі потрібен для зарядки морського акумулятора?

зарядити, свій, морський, акумулятор, допомогою

Отже, якщо для повного заряду достатньо двох сонячних панелей, якого розміру повинні бути панелі?

Залежно від стану вашого акумулятора та погодних умов під час заряджання, можливо, вам знадобляться панелі потужністю до 120 Вт.

Окрім розміру панелі, важливим є також її розташування. Переконайтеся, що ваші панелі розташовані перпендикулярно до сонячних променів.

Уникайте зарядки в затіненому місці. Щоб підвищити ефективність, провітрюйте задню частину сонячних панелей

Не плутайте автомобільний акумулятор з морським акумулятором. У той час як основним завданням автомобільного акумулятора є запуск автомобіля, морський акумулятор повинен продовжувати працювати, щоб підтримувати живлення бортових компонентів під час плавання.

Сонячна енергія настільки ефективна для зарядки морських акумуляторів, що для морського використання доступні акумулятори, які повністю залежать від сонячної енергії. Багато човнярів вирішили повністю перейти на сонячну енергію, придбавши також сонячні генератори.

Відчуйте природне диво сонячної енергії та перевірте, чи підходите ви для цього.

Як підключити сонячну панель до морського акумулятора?

Натисніть на зображення для отримання додаткової інформації

Приєднати сонячну панель до морської батареї легко, якщо виконати кілька простих кроків.

Спочатку встановіть сонячні панелі. Якщо на вашому човні є дах або звис, це ідеальне місце для встановлення панелей.

Далі, використовуйте захисні затискачі, які входять до комплекту сонячних панелей, щоб з’єднати дроти від сонячних панелей між собою. Це призведе до утворення одного дроту.

Підключіть цей провід до регулятора сонячного заряду. Регулятор сонячного заряду має дві мети: він приймає напругу від сонячної панелі, а також забезпечує вихідну напругу.

Вихідна напруга, яка надходить від регулятора сонячної енергії, використовується для заряджання морського акумулятора.

Нарешті, підключіть регулятор заряду до полюсів акумулятора. Після запуску двигуна не слід відключати регулятор заряду.

Ви навіть можете заряджати більше одного акумулятора за допомогою додаткових підключень регулятора заряду. Зазвичай у вас буде одна батарея для запуску двигуна, а інша. для живлення бортових компонентів.

Використовуйте схему, наведену в наступному відео на YouTube, щоб зробити підключення ще простішим. Дотримання цієї схеми, а також інструкцій, що додаються до регулятора заряду, забезпечить правильне підключення.

Чи можна використовувати 24-вольтну сонячну панель для зарядки морського акумулятора?

Так, сонячна панель на 24 вольта може використовуватися для зарядки морського акумулятора. Це насамперед тому, що сонячні панелі забезпечують постійний струм.

Занепокоєння виникає, коли потужність сонця зменшується, наприклад, у похмурий день. У цьому випадку варто розглянути можливість використання трекера потужності.

Цей пристрій гарантує, що панель забезпечує найкращий заряд, навіть коли рівень освітленості знижений.

Ви побачите, що існує два типи енергетичних трекерів. Ви можете вибрати одно- або двовісний трекер.

Трекери з одним доступом можна використовувати для відстеження сонця зі сходу на захід. Оскільки двовісні трекери обертаються по двох осях, вони можуть використовувати сонячні промені безпосередньо.

Виробники подвійних трекерів стверджують, що вони покращують вихідну потужність на двадцять-сорок відсотків. Слідуючи за рухом сонця, подвійні трекери мають більший вплив на сонце. Отже, в теорії, вони повинні виробляти більше енергії.

Незалежно від цього, сонячна панель на 24 вольта може бути використана для зарядки морського акумулятора. Ви самі вирішуєте, чи вартий трекер заряду додаткових інвестицій.

Висновок

Отже, ми побачили, що морський акумулятор можна заряджати за допомогою сонячних панелей. Але сонце зазвичай забезпечує пікову потужність лише протягом п’яти годин на день.

Тож цілий день зарядки не буде дорівнювати двадцяти чотирьом годинам постійної зарядки.

Вам знадобляться дві сонячні панелі для заряджання морського акумулятора. Переконайтеся, що панелі розташовані перпендикулярно до сонця. Уникайте заряджання в затінених місцях.

Для успішного завершення зарядки вам знадобляться сонячні панелі потужністю не менше 100 Вт.

Тому, якщо у вас немає традиційного зарядного пристрою, подумайте про використання сонячних панелей. Або взагалі перейти на сонячні панелі і допомогти зберегти атмосферу чистою.

Я створив цей сайт, щоб допомогти людям. щоб допомогти вам. з вашими проблемами з човном. Замість того, щоб допомагати одній людині за раз, я хочу, щоб цей сайт був “універсальним магазином” для всіх проблем, пов’язаних з катанням на човнах. Читати далі.

Як підключити сторонні сонячні панелі до Jackery Explorer

зарядити, свій, морський, акумулятор, допомогою

Заряджайте свою електростанцію Jackery Explorer за допомогою сонячних панелей

Jackery. американська компанія, яка виробляє електростанції та сонячні панелі.

У них є електростанції, також відомі як сонячні генератори, різних розмірів, які дозволять вам залишатися під напругою, перебуваючи далеко від дому.

Вони чудово підходять для кемпінгу, життя в автофургонах, надзвичайних ситуацій та відключень електроенергії.

Супутній продукт: Зробіть вашу електростанцію Jackery ще більш портативною та захистіть її за допомогою чохла Jackery Carry Case (натисніть, щоб переглянути на Amazon)

Існує три способи зарядки електростанції Jackery Explorer. З настінним або автомобільним зарядним пристроєм, що входить до комплекту, та з сонячними панелями.

Сьогодні я допоможу вам підключити сторонні панелі від таких компаній, як Renogy, HQST, Newpowa та Eco-Worthy до вашого Jackery Explorer.

Ці панелі сторонніх виробників мають роз’єми MC4, тоді як електростанції Jackery Explorer мають входи 8 мм та Anderson Power Pole.

Давайте поговоримо про те, як з’єднати панелі, а потім подивимося, скільки ват може видати кожна з панелей Jackery Explorers і скільки часу знадобиться для зарядки батарей.

Причина, по якій я знаю, як це зробити, полягає в тому, що я зробив це сам, я підключив сонячну панель Renogy 100W Suitcase (натисніть, щоб переглянути на Amazon) до свого Jackery Explorer 500 (натисніть, щоб переглянути на Amazon).

Зверніть увагу, якщо у вас Explorer 1500 або 2000: Вхід дещо відрізняється (DC8020, а не DC7909). Тому вам також знадобиться такий адаптер від SolarEnz (натисніть, щоб переглянути на Amazon). Знову ж таки, тільки якщо у вас є Explorer 1500 або 2000.

Як підключити панелі сторонніх виробників до електростанцій/сонячних генераторів Jackery Explorer

Більшість великих жорстких сонячних панелей мають роз’єми MC4. Роз’єм MC4 складається з двох частин, чоловічої та жіночої.

Сонячні панелі від таких компаній, як Renogy та HQST, мають позитивний роз’єм MC4 та негативний роз’єм MC4.

Як ми бачимо на зображенні вище, жіночий роз’єм MC4 є позитивним, а чоловічий роз’єм MC4. негативним.

Це робить його безпосередньо сумісним із сонячними панелями Renogy.

Якщо у вас новий Jackery Explorer 1000, який також має вхід Anderson Power Pole, ви можете використовувати цей адаптер (натисніть, щоб переглянути на Amazon).

Зверніть увагу, що хоча Explorer 1000 має два входи, одночасно можна використовувати лише один.

Якщо у вас Explorer 1500 або 2000, обидва 8-мм входи можна використовувати одночасно, але він не має порту Андерсона, тому вам потрібно використовувати 8-мм роз’єми.

Що потрібно враховувати при підключенні сонячних панелей до Jackery Explorer

Головне, що вам потрібно знати. це те, що Jackery Explorer мають вбудовані сонячні контролери заряду. Тому не варто підключати панель з контролером заряду.

Не кожен Jackery Explorer може обробляти однакову кількість вхідних ват з сонячними панелями, тому давайте подивимося, на що здатен кожен з них.

Останнє оновлення 2023-06-28 / Партнерські посилання / Зображення з Amazon Product Advertising API

Примітки: Я тестував Jackery Explorer 500 і 1000 і бачив різні максимальні вхідні вати в порівнянні з тим, що рекламує Jackery.

Якщо ви протестували будь-який з них і маєте інший досвід, будь ласка, дайте мені знати, залишивши коментар, щоб я міг оновити таблицю, щоб вона була якомога точнішою.

Важливо знати, що хоча Jackery Explorer 1000 має два входи, тільки один з них можна використовувати для зарядки акумулятора одночасно.

Новіші моделі Jackery Explorer 1500 і 2000 мають два 8-мм входи, і обидва можна використовувати одночасно.

Це означає, що ви можете використовувати сонячні панелі для зарядки акумулятора під час його зарядки за допомогою настінного або автомобільного зарядного пристрою, що входить до комплекту.

Які панелі ви рекомендуєте для домкрата??

Завдяки обмеженню напруги на цих електростанціях, існує багато сумісних сонячних панелей.

Щоб дати вам простий огляд сумісних панелей і того, чи потрібен їм адаптер (натисніть, щоб переглянути на Amazon), про який я згадував на початку цієї статті, давайте покладемо кілька панелей на стіл.

Останнє оновлення 2023-06-28 / Партнерські посилання / Зображення з API реклами продуктів Amazon

На ринку є більше панелей, які сумісні з електростанціями Jackery прямо з коробки, але я не можу вмістити їх усі на столі.

Яка панель буде найкращою для вас, залежить від вашої ситуації.

Якщо ви збираєтеся встановити сонячну панель на дах автофургона, фургона або автомобіля, я рекомендую жорстку панель потужністю 50 Вт або 100 Вт.

Гнучкі панелі легше монтувати, оскільки ви можете приклеїти їх скотчем, не вкручуючи в дах.

Я встановив дві панелі Renogy потужністю 100 Вт на даху свого будинку, які я можу повертати під кутом до сонця.

Тоді у мене є дві валізи Renogy по 100 Вт, які я пересуваю протягом дня, щоб генерувати якомога більше енергії.

зарядити, свій, морський, акумулятор, допомогою

Скажіть, будь ласка, яка панель працює з яким адаптером?

Додатковий адаптер потрібен, якщо у вас є Explorer 1500 або 2000: SolarEnz DC7909. DC8020

Чи можете ви поєднати дві або панелі?

Ви можете об’єднати дві або більше панелей, але дуже важливо, щоб ви знали, скільки ампер буде передаватися через дроти та роз’єми, щоб переконатися, що дріт достатньо товстий, щоб безпечно з ним працювати.

Якщо ви хочете об’єднати дві панелі з роз’ємами MC4, ви можете зробити це за допомогою гілки MC4 Y (натисніть, щоб переглянути на Amazon).

Це дозволить з’єднати дві панелі паралельно, з’єднавши два позитивні дроти разом, а два негативні дроти разом.

Позитивні дроти будуть відокремлені від негативних. Вам все одно знадобиться перехідник MC4 на 8 мм з позитивним гніздовим роз’ємом MC4.

Якщо ви хочете з’єднати дві панелі SolarSaga разом, вам потрібен 8-мм паралельний адаптер, такий як цей від SolarEnz (натисніть, щоб переглянути на Amazon).

Оскільки Explorer 160 і 240 можуть обробляти лише вхідну потужність 42 Вт.

Я б не підключав до нього більше 100 Вт сонячних панелей. Щоб максимізувати вхідну потужність 42 Вт, ви можете підключити дві панелі по 50 Вт.

Для Explorer 500 я рекомендую одну панель потужністю 100 Вт або дві панелі потужністю 100 Вт, щоб мати можливість генерувати більше електроенергії в похмурі дні.

Небезпечно підключати дві панелі послідовно до будь-якого з Explorers (крім першого покоління 1500 і 2000, але не новіших) і менших, оскільки це подвоїть напругу і, швидше за все, перевищить максимальну 30В.

Якщо ви підключаєте кілька панелей, вам також потрібно переконатися, що провід достатньо товстий, щоб витримати силу струму.

Для нових Explorer 1500 і 2000 я рекомендую дві панелі по 100 Вт на 12 В, підключені паралельно з гілкою MC4 Y, на яку є посилання вище.

Якщо у вас чотири панелі, ви можете зробити дві пари і використовувати обидва 8-мм входи. Тоді вам також знадобляться два перехідники MC4 на 8 мм (натисніть, щоб переглянути на Amazon).

Не соромтеся залишати коментарі, якщо ви все ще не впевнені щодо конкретної панелі або налаштування, і я зроблю все можливе, щоб допомогти вам.

Подовжувачі

Ви можете використовувати подовжувачі MC4 або 8 мм.

Для 8 мм я рекомендую подовжувач iGreely 10 футів 8 мм. Не використовуйте цей кабель, якщо у вас більше 200 Вт сонячних панелей.

Ви повинні переконатися, що кабель достатньо товстий, щоб витримати загальний струм.

Будь ласка, залиште коментар нижче, якщо у вас є запитання або щось додати.

від Джессі

Джессі завжди цікавився кемпінгом, технологіями та природою. Хто б міг подумати, що зростання в маленькому містечку у Швеції з нескінченними лісами та озерами зробить з тобою таке?

211 думок про “Як підключити сторонні сонячні панелі до Jackery Explorer”

Дякуємо за інформативну сторінку! У мене є питання. Я отримую jackery 1000, як тільки вони поповнюються. Я вже замовив дві сонячні панелі Aimtom потужністю 100 Вт, які мають роз’єми mc4. Чи потрібно мені буде отримати як гілку MC4 Y, так і MC4 до 8 мм, щоб підключити їх обидва? Чи є різниця у використанні Андерсона проти 8 мм на домкраті, оскільки він має обидва. Велике спасибі за будь-яку інформацію! Відповісти

Привіт, так, вам знадобляться обидва! Різниці між входами немає, окрім того, як виглядають порти. Але ви не можете використовувати обидва одночасно. Відповідь

Ви кажете, що будете використовувати 2 100-ватних панелі на Jackery 500 в похмурий день. А як щодо повного сонця 2 100-ватних панелей на 500? Це було б занадто багато? Відповісти

Ні, це не було б занадто багато, але непотрібно, оскільки Explorer 500 може вводити лише 60-70 Вт при використанні сонячних панелей. У сонячний день панель потужністю 100 Вт може легко досягти межі 70 Вт, але в похмурий день вам можуть знадобитися дві панелі потужністю 100 Вт, щоб досягти межі. Якщо ви плануєте розряджати акумулятор щодня, я б обрав дві панелі потужністю 100 Вт, щоб ви могли тримати його зарядженим навіть у погану погоду. Відповісти

Я в тій же ситуації, що і CHRIS, де я хочу мати 2 100-ватних сонячних панелі Renogy, підключених до Jackery 500. Чи буду я перезаряджати акумулятор, якщо просто підключу їх. Чи варто купувати сонячний контролер?? Відповісти

Привіт, ні, це не призведе до перезарядки з двома панелями потужністю 100 Вт. Вам не потрібен контролер заряду, оскільки Explorer 500 має один вбудований. Для підключення вам знадобиться відгалужувач MC4 Y (натисніть, щоб переглянути на Amazon) та перехідник MC4 на 8 мм. Візьміть позитивні чоловічі роз’єми Mc4 (по одному з кожної панелі) і підключіть їх до гілки Mc4 Y, яка має два жіночі роз’єми Mc4 на одному кінці та чоловічий роз’єм Mc4 на іншому. Потім ви берете другу гілку і підключаєте негативні дроти. Потім підключіть його до адаптера MC4 до 8 мм, він працює лише в один бік. Дайте мені знати, якщо у вас виникнуть запитання.

Джессі, у мене є сонячна валіза Renogy потужністю 200 Вт. Я придбав Jackery 300. Чи можу я використовувати з’єднувач, який ви згадуєте вище, і підключити сонячну батарею потужністю 200 Вт до мого Jackery? Або в моїй валізі занадто багато потужності для розміру Джекері, який я маю. Відповісти

Привіт, як це налаштування пройшло для вас? Які причини для використання 2 панелей Amitom проти 2 від Jackery? Це була суто ціна? Також цікаво, чи розглядали ви складну панель потужністю 200 Вт для свого Jackery 1000, чи є користь від з’єднання 2 панелей потужністю 100 Вт разом. У Jackery зараз є один за 700, що досить круто Відповісти

Чудовий сайт, чудова інформація! Мій новий Jackery 1000 був доставлений вчора. Я планую порівняти його зі своєю валізою Renogy 100 Вт Voyager Solar і вже придбав кабель сонячного адаптера Graybull. Voyager дозволяє вибрати 7 різних типів акумуляторів, і я не впевнений, чи повинен я вибрати літій-іонний або LiFePO4 при сонячній зарядці Jackery, останнє, що я хочу зробити, це зруйнувати свою нову інвестицію. Будь-які пропозиції? Відповісти

Привіт, Марк, Jackery 1000 має вбудований контролер заряду, тому не підключайте до нього валізу. Ви не хочете використовувати два контролери заряду, тому вам слід підключити сонячну панель безпосередньо до нього. Якщо у вас вже є валіза, ви можете обійти контролер, перерізавши кабель між сонячною панеллю та контролером заряду та встановивши роз’єми MC4 з обох боків відрізаних проводів. Відповісти

Джессі, я щойно купив Jackery 240 і планую підключити панель Coleman 100w. Ви хочете сказати, що я не повинен використовувати контролер заряду el cheapo, який постачається з панеллю, і переходити безпосередньо в Jackery? Відповісти

Привіт, Том, правильно. Оскільки Jackery вже має вбудований контролер заряду, панель слід підключати безпосередньо до вхідного порту Explorer. Джессі Відповісти

Я в основному роблю те саме, за винятком використання сонячної панелі aimtom з jackery 500, але решта налаштувань повинна бути досить схожою. У будь-якому випадку, якщо ви це зрозумієте або дізнаєтесь більше інформації. Будь ласка, lmk. Я дуже добре знаю це і просто готуюся до зими / ковіду, на випадок, якщо щось трапиться, коли мені доведеться залежати від моїх налаштувань!! Відповісти

Нічого собі. ДУЖЕ цікавий пост. Я придбав 500 і Saga чи є спосіб підключити або іншу Saga, або сторонню панель, щоб у мене було дві панелі на 500? Я бачив роз’ємний кабель, але, схоже, він працює лише з двома панелями без Джекері чи можна якось поєднати сагу про Джекері з чимось іншим?? Хочете створити установку для похмурих днів. Дуже дякую! Відповісти

Привіт Марк, я не можу сказати точно, тому що сам не пробував ці адаптери, але ви повинні мати можливість підключити дві панелі SolarSaga за допомогою комбінатора 8 мм до Андерсона, а потім адаптера Андерсона до 8 мм, який ви підключаєте до Jackery. Якщо у вас є панель стороннього виробника з роз’ємами MC4, вам також знадобиться перехідник MC4 на 8 мм. Зверніть увагу, що Explorer 500 може обробляти лише приблизно 65-72 Вт сонячної енергії, незалежно від того, скільки панелей ви підключаєте. Я пробував з панелями потужністю 80 Вт, 100 Вт і 200 Вт, але вона не перевищує 65-72 Вт. У похмурий день установка 200 Вт, звичайно, краще, ніж установка 100 Вт, хоча, оскільки вона зможе легше досягти межі. Повідомте мене, якщо у вас виникнуть запитання. Джессі Відповісти

Привіт Джессі. дякую за відповідь, я знайшов кілька речей, які можуть вас зацікавити. По-перше, я заряджав 240 з панеллю 18 18v 120 Вт чотири рази і в кожному випадку виявляв, що 240 повідомляв про отримання 65 Вт протягом тривалого періоду часу, тож, можливо, у мене новіший 240 або щось подібне. По-друге, я отримав чотиристоронній зв’язок, на який ви вказали, і виявив, що, хоча він чудово працює зі 120-ватною панеллю (я щойно протестував його лише з підключеною 120-ватною панеллю, нічого в інших трьох роз’ємах), він взагалі не працює з кабелем Saga. Невеликий огляд, здавалося, показав, що центральний провідник на чоловічому 8-міліметровому роз’ємі Saga лише трохи коротший, ніж на інших панелях, що робить чотири вани (І 8-міліметровий подовжувач Gz 30 футів) марними. До речі, у мене є кілька панелей, з якими я граю, і 120. якась безіменна китайська панель. запропонувала найбільше задоволення, і за 210 це непогана угода. Я знайшов його за адресою https://www.амазонка.com/dp/B0817V8N5P?psc=1ref=ppx_pop_dt_b_product_details. Зараз я розмовляю з Джекері про проблему з Saga, і вони, здається, хочуть допомогти, тому я напишу вам рядок, якщо я вирішу проблему з роз’ємом Saga. Ще раз дякую за чудовий пост та допомогу. Відповісти

Привіт, Марк, це цікаво, цікаво, якщо Джекері або вказує неправильний номер, або якщо він був оновлений. Я подивився інструкцію 240, і в ній не вказано, на які вольти / ампер вона розрахована, як в інструкції 500. Мені потрібно взяти в руки 160 і 240. Вибачте за проблеми з підключенням, це засмучує. Я давно придивлявся до цієї панелі Twelseavan, радий чути, що вона хороша! Щиро дякую, що знову завітали і поділилися всім цим, це дуже допомагає! Джессі Відповісти

Чи будуть дві з цих панелей Twelseavan 120W працювати з Jackery 1000? Amazon має їх у продажу на Prime Day сьогодні.

Технічно він повинен працювати з 8-мм паралельним адаптером, який входить до комплекту Explorer 1000. Ви повинні використовувати адаптер, оскільки 1000 дозволяє вводити дані лише з одного порту одночасно. Питання полягає в тому, виходячи з мого досвіду, наскільки щільно 8-міліметрові роз’єми будуть закріплені в адаптері. У мене є змішані панелі та адаптери різних марок, які використовують 8-міліметрові роз’єми, і іноді це не дуже щільне з’єднання, тому мені доводиться робити вільний вузол з проводкою, щоб вона залишалася на місці. Тож так, це повинно працювати, якщо ви використовуєте 8-міліметрові роз’єми, що входять до складу панелей Twelseavan, та паралельний адаптер, що входить до складу Explorer, але я нічого не можу обіцяти.

Джессі, у мене сонячна панель потужністю 300 Вт. Чи можу я використовувати його для зарядки мого Jackery 1000, не пошкодивши його? Відповідь

Привіт, Емі, якщо це панель на 12 В з напругою нижче 30 В, то так! Дайте мені знати конкретну модель панелі, якщо ви хочете, щоб я її шукав. Джессі Відповісти

Планував придбати explorer 500 із сонячною панеллю потужністю 210 Вт, це буде занадто багато? Крім того, ви все ще використовуєте шнур MC4 для підключення лише однієї сонячної панелі в моєму конверсійному фургоні? Відповісти

Привіт, Ешлі, це буде працювати і бути безпечним, але це трохи надмірно, оскільки Explorer 500 може обробляти лише близько 72 Вт сонячної енергії. Я б не використовував панель потужністю більше 150 Вт, щоб заощадити простір і вагу. Так, якщо ваша сонячна панель має роз’єми MC4, вам знадобиться перехідник MC4 на 8 мм. Вам не потрібна гілка MC4 Y, хоча, якщо це лише одна панель. Джессі Відповісти

Привіт. Дуже цікавий пост, я щойно отримав Jackery Explorer 1000 і планував придбати панель Renogy потужністю 175 Вт, чи будуть проблеми з ватами ? Я живу в Азії, тому сонячного світла не бракує, але я сподівався, що фургон буде готовий до будь-якого штату, і тому віддаю перевагу панелі потужністю 175 Вт, а не 100 Вт. Крім того, чи поставляється панель на 175 Вт або 160 Вт з кабелями та роз’ємами MC4, щоб мати можливість підключити її, чи мені знадобляться додаткові кабелі та роз’єми для неї? ? Відстань між панеллю та домкратом 1000 становитиме близько 8 футів максимум. Дякую Джей Відповісти

Привіт Джей, якщо ви маєте на увазі гнучку сонячну панель Renogy потужністю 175 Вт, то так, вона буде чудово працювати з Explorer 1000. Панель має роз’єми MC4, тому для її підключення вам знадобиться перехідник MC4 на 8 мм. Кабелі від панелі не дуже довгі, тому я б запропонував також придбати кілька подовжувачів. Як 5-футові подовжувачі Windynation MC4. Підключіть червоний кабель до позитивного роз’єму MC4, що виходить з панелі, а чорний кабель. до негативного роз’єму MC4 на панелі. Дайте мені знати, якщо у вас виникнуть запитання. Джессі Відповісти

Привіт Джессі, гарна робота, що ставить Jackery1000 через свої кроки! Ви пробували підключити дві сонячні панелі від різних виробників до паралельного кабелю-перехідника, який постачається в комплекті? Я хотів придбати складну сонячну панель Rockpals на 100 Вт і з’єднати її з панеллю SolarSaga на 100 Вт, щоб вони заряджали мій Jackery1000 паралельно: https://smile.amazon.com/gp/product/B07FH85FW9 https://smile.Амазонка.com/gp/product/B07Q71LX84 Що ви думаєте? Технічні характеристики виглядають досить близько, однакова напруга і просто.Різниця в струмі 1Amps. Відповісти

Привіт Джо, я не пробував, але це повинно спрацювати, це не так ефективно, як використання двох панелей з однаковими номіналами, але це все одно заряджатиме Explorer швидше. Джессі Відповісти

Привіт Джессі, мені було цікаво, чи є спосіб тримати Jackery 500 підключеним до гнучкої панелі Renegy потужністю 100 Вт і одночасно підключеним до порту живлення мого фургона. Порт гарячий лише тоді, коли фургон працює. Навіть якщо мені просто потрібно було переключитися з фургона на сонячну батарею перед тим, як вирушити в дорогу, залежно від сонячного світла Дякую Джордж Відповісти

Привіт Джордж, хм, це складно Це досяжність, але мені цікаво, чи спрацює використання 8-міліметрового комбінатора з адаптером APP до 8-міліметрового адаптера. На жаль, я не можу гарантувати, що це буде працювати, але це може бути варто перевірити. Джессі Відповісти

Привіт Джессі, дякую за цей надзвичайно корисний пост. У мене є питання щодо системи байпасу Jackery. У мене є Jackery 500 з паралельно встановленими сонячними панелями 2x100W newpowa. Я помітив 2 цікаві речі: 1- Максимальний вхід, що відображається, становить 56 Вт при підключенні до сонячної батареї (проти 85 Вт при підключенні до стіни) 2- Як тільки я досягаю 100% заряду, незалежно від того, скільки пристроїв я підключаю (до 150 Вт вихідної потужності), при підключенні до моїх сонячних панелей Jackery залишається при 100% заряді, поки є сонце, навіть якщо вихідна потужність вище, ніж вхідна (56 Вт), що викликає 2 питання: 1- Чи є у Jackery система байпасу ? це означає, що при повній зарядці потужність від входу надходить безпосередньо на вихід 2- Якщо так, то чи передає ця система байпасу більше, ніж вхідний ліміт 56 Вт ? Служба обслуговування клієнтів не змогла відповісти на моє запитання Дякую за допомогу Відповісти

Привіт Мехді, хм, це дивно. Мені доведеться протестувати це самостійно і повернутися до вас. Джессі Відповісти

Чудовий пост Джессі. У мене є 500 на шляху після випробування 240. Поєднуючи це з рішенням 100w Renogy для футляра для костюмів. Дуже зацікавлений у ваших відгуках на запитання Мехді вище. Дякуємо за вашу інформативну публікацію! Відповісти

Дякуємо за ваш коментар, Джеф. Чудово, мені подобається ця установка! Я зараз проводжу деякі тести і відповім Мехді ще раз сьогодні ввечері. Джессі Відповісти

Ще раз привіт, Мехді, вибач за пізню відповідь. Я провів кілька тестів зі своїм Explorer 500. Я міг би повторити те, що ви сказали про вхід 56 Вт з вихідною потужністю 150 Вт, а батарея залишається на 100%. Я бачив, що він коливається між 99 і 100%, тому я думаю, що акумулятор має менший відсоток, хоча він говорить про 100%. Я вважаю, що це пов’язано з тим, як він підключений і як відсоток заряду акумулятора розраховується на основі напруги, яка коливається. Коли я збільшив навантаження до 200 Вт, відсоток почав постійно знижуватися. Я також помітив, що екран показує приблизно на 10-20% більше вихідних ват, ніж мій Kill-A-Watt, тому ви можете використовувати не так багато ват, як ви думаєте. У провіднику немає справжньої наскрізної зарядки або байпасу. Живлення постійного струму від ваших панелей спочатку має надходити до акумулятора на 12 В, а потім через інвертор змінюватися на живлення змінного струму 120 В. Це лише мої думки та здогадки, хтось із більшими знаннями матиме краще пояснення. Повідомте мене, якщо у вас виникнуть запитання, і я спробую допомогти. Джессі Відповісти

Привіт, дякую за корисний відгук. У мене є питання: Я планую придбати Jackery 1000. Чи можу я безпечно підключити до нього дві сонячні панелі по 150 Вт? (така панель: https://bit.ly/33f39T7) або це має бути два максимум. Сонячні панелі потужністю 100 Вт? Дякую!! LW Відповісти

Привіт LW, так, ви можете підключити два з них до Jackery Explorer 1000, якщо ви підключите їх паралельно з гілкою MC4 Y. Так, можна, оскільки загальна напруга буде менше 30 В, якщо ви не підключаєте їх послідовно. Я не впевнений щодо полярності (яка з них позитивна, а яка негативна), тому рекомендую перевірити її за допомогою мультиметра, щоб переконатися, що вони мають позитивний роз’єм MC4, перш ніж підключати адаптер MC4 до адаптера Андерсона, який я рекомендую в публікації. Джессі Відповісти

Ого, чудовий пост, дякую! Я новачок у всьому цьому, тому буду вдячний за будь-які вказівки, які ви можете мені дати Я думав про те, щоб придбати Jackery 1000. Чи буде ця панель і шнур працювати з нею? 200 Вт панель: https://amzn.до / 2ReCGzL 8 мм адаптер: https://amzn.до/35zzS8q Подовжувач: https://amzn.до / 3inpXXm. Здається, багато хто вибирає 2 x 100W панелі, чи є перевага у двох 100W панелей проти. одна панель потужністю 200 Вт?. Чи можна використовувати Jackery під час заряджання? Дуже вдячний! Кріс Відповісти

Привіт Кріс, 1. Так, ця установка повинна чудово працювати з Explorer 1000. Я чув, що деякі люди мають проблеми з подовжувачем Goal Zero та сторонніми 8-мм роз’ємами, які не підходять щільно, але я не тестував ці два точні адаптери та кабелі разом, тому не можу сказати, чи будуть вони щільно прилягати чи ні. Якщо можливо, я б запропонував замість цього використовувати ці подовжувачі MC4, які мають менший калібр (10 проти 16) та роз’єми MC4. Не так зручно, як з одним кабелем, але ви можете скріпити їх ізоляційною стрічкою. Ви також можете просто спробувати замовити 8-міліметровий адаптер і подовжувач і подивитися, чи підійдуть вони чи ні, але кабель меншого калібру буде кращим з точки зору втрат напруги, що перетворюється на меншу кількість вхідних ват. 2. Це залежить від того, кого ви запитаєте, але з точки зору продуктивності, ні. Панель потужністю 200 Вт може навіть працювати краще, ніж дві панелі потужністю 100 Вт, оскільки вам не потрібно додавати гілку MC4 Y (чим більше з’єднань, тим більша загальна втрата напруги). З однією/двома 100-ватними панелями легше впоратися, і якщо одна з них зламається, коли ви будете в глушині, у вас все одно буде інша, щоб генерувати трохи електроенергії. Крім цього, я не можу придумати жодних прямих переваг. 3. Так, ви можете використовувати зарядний пристрій під час заряджання. Джессі Відповісти

Дякую за дуже просту та інформативну інформацію про портативні електростанції та сонячні панелі. Я як раз збираюся придбати Jackery 1000 з двома сонячними панелями, рекомендованими адаптерами та подовжувачем для аварійного живлення та, можливо, трохи кемпінгу. Я бачив водонепроникні панелі Renergy 100 https://amzn.to/3c7s1R1, коли шукаєте панелі з цієї статті. Вони вказані на Amazon як новіша модель. вони того варті? Вони досить дорогі. Я не знайшов порівняння в Інтернеті, тому вирішив запитати вашу думку перед покупкою. Будь-які думки? Відповісти

Привіт, Лейзо, виходячи з того, що я бачив і читав, панелі Eclipse приблизно на 1-2% ефективніші за інші. Особисто я не думаю, що це варте додаткових витрат, але якщо ви так думаєте, переконайтеся, що ви отримуєте панелі без вбудованого контролера заряду, як ця. Це ті, які я маю і досі використовую щодня. Це відмінні панелі. Дайте мені знати, якщо у вас виникнуть інші запитання. Джессі Відповісти

Дякую, Джессі! Це було важким завданням з’ясувати, що використовувати, оскільки я новачок у ідеї портативної сонячної енергії. Ваш веб-сайт був дуже корисним! Leisa Відповісти

Дякуємо за цю публікацію та всю вашу допомогу. Я продовжуватиму читати ці запитання, щоб побачити, чи є моя відповідь тут, але хотів запитати з вашим посиланням, перш ніж намагатися знайти цю відповідь знову, якщо я не знайду своєї відповіді. Ви використовуєте Renogy 100, тому я думаю, що я правий, прочитавши все, що потрібно SolarEnz Solar Connector до DC8mm, BougeRV Solar Connector Y Branch Паралельний адаптерний кабель та WindyNation 10 Gauge 10 AWG для адаптації 2 100 до explorer 1000? Дякую! Відповісти

Привіт, у мене є сонячна панель для валізи zamp 100 Вт. Я придбав кабель 8 мм до sae та адаптер зворотної полярності sae (zamp змінює полярність) Я спробував зарядити Jackery 500 за допомогою панелі zamp, але не вийшло? Це тому, що панель zamp має контролер заряду? Тому мені потрібно обійти контролер на панелі?? Дякую! Відповісти

Привіт, Деб, так, на жаль, саме тому. Вам доведеться врізатися в з’єднання між панелями та контролером заряду, щоб встановити деякі швидкороз’ємні роз’єми. Я б придбав комплект MC4 та встановив роз’єми MC4, а потім придбав перехідник MC4 на 8 мм для підключення панелей до Jackery. Дайте мені знати, якщо у вас виникнуть запитання. Відповідь Джессі

Джессі, у мене також є сонячна панель для валізи Zamp (модель USP1003 потужністю 180 Вт). Я хочу придбати сонячний генератор Jackery Explorer 240 (https://www.amazon.com/Jackery-Explorer-Generator-Outdoors-Emergency/dp/B08LDBSGM5). Я не маю досвіду в цьому, але схоже, що з належними вказівками така зручна людина, як я, може змусити це працювати. Я припускаю, що мені знадобляться ті самі деталі, на які ви посилалися вище. Мої занепокоєння пов’язані із згаданою вище зворотною полярністю Zamp та максимальним сонячним входом Jackery 240. Якщо це можливо, чи можете ви надати покрокові інструкції? Заздалегідь дякую Джулі Відповісти

Так, ви можете зробити це за допомогою набору MC4 (натисніть, щоб переглянути на Amazon). Я написав пост про те, як я зробив це з моєю панеллю Renogy, і це буде схожа модифікація з вашою панеллю Zamp. Просто переконайтеся, що дріт, який ви зрощуєте, є тим, що знаходиться між панеллю та контролером заряду, і що позитивний дріт, що надходить від панелі, отримує чоловічий роз’єм MC4, а негативний. жіночий роз’єм MC4 (потім навпаки на проводах від контролера заряду). Я б використовував мультиметр, щоб отримати полярність. Це анулює будь-яку гарантію на панель. Коли ви додали роз’єми Mc4, вам просто потрібно підключити їх до перехідника MC4 на 8 мм і підключити його до Explorer. Відповісти

Привіт, Джекері каже, що панелі не є водонепроникними. Я живу в тропіках, дощ йде в будь-який час, коли ти ніколи не знаєш. яка користь від панелей, які ви встановили, подрімали, а потім мусите бігти під дощ, щоб відновити їх? або це руйнує їх, і ви застрягли в палицях без енергії. дякую за інформацію. Джо Відповісти

Привіт, Джо, так, в такому випадку більш портативні та легкі сонячні панелі не такі вже й чудові. Якщо у вас випадає багато дощу, я рекомендую більші панелі Renogy. У мене є дві панелі Renogy 100W w Kickstand і дві суцільні сонячні панелі Renogy 100W, які витримують дощі, і я використовую їх вже більше року і під дощем, і під снігом. Вони важчі, але більш стійкі до вітру. Панелі Jackery SolarSaga чудові у всіх відношеннях, за винятком того, що вони не можуть впоратися з дощем або сильним вітром. Джессі Відповісти

Привіт, Джессі, у мене є Explorer 1000 та гнучка панель Renogy потужністю 175 Вт. Моє питання полягає в тому, скільки цих панелей паралельно я можу мати в Джекері? Ви посилалися на те, що максимальна потужність становить 175 Вт, рекомендуйте 200 Вт сонячної енергії. Я використовую Jackery в районі 60-ї паралелі в Канаді, мені потрібно найбільше сонячного входу, який прийме Explorer 1000. Дякую Відповісти

Привіт, Рою, я нещодавно взяв до рук Explorer 1000 і зробив кілька тестів, і я не можу змусити його піднятися вище 115-125 Вт, незалежно від того, скільки сонячної енергії я підключив до нього (я навіть спробував 400 Вт). Очевидно, він не може перевищувати 126 Вт за допомогою сонячних панелей на 12 В, тому моє джерело було неправильним. Я оновив публікацію, щоб відобразити це. Тому, якщо ви вже бачите близько 120 Вт сонячної енергії від вашої 175-ватної панелі, я б не купував ще одну. Якщо ви бачите набагато менше 100 Вт вхідного сигналу, я б розглянув можливість підключення двох паралельно. 350 Вт сонячної енергії на щось, що може використовувати лише 126 Вт, очевидно, перебір, але це залежить від того, наскільки погані умови. Повідомте мене, якщо у вас виникнуть запитання. Джессі Відповісти

Схоже, що автомобільний порт розрахований на 12 В при 10 А (120 Вт), що недалеко від 126 Вт, які ви отримали. Можливо, вони намагаються зберегти термін служби акумулятора, не заряджаючи його занадто швидко Я не думаю, що 350 Вт дійсно було б надмірним. У похмурі / дощові дні ви наблизитесь до максимальної можливості зарядки, а також раніше та пізніше в сонячні дні, не змінюючи орієнтації панелей. Відповісти

Привіт, Джессі, у мене є монокристалічна складна сонячна валіза Renogy 200 Вт, контролер 200 Вт панель-20А. Що потрібно зробити, щоб він працював з портативною електростанцією Jackery 1000 ? Дякую Дін Відповісти

Привіт, Дін, якщо у вас є ця конкретна модель: Renogy 200W Suitcase з вбудованим байпасом, все, що вам потрібно зробити, це від’єднати роз’єми MC4 між панеллю зліва та контролером заряду. Тоді ви можете підключити адаптер MC4 до 8 мм до роз’ємів MC4, що надходять безпосередньо з панелі, і підключити його до вашого Explorer 1000. Для подовжувачів я рекомендую подовжувачі Windynation MC4. Існують також 8-міліметрові подовжувачі, але з ними трохи ризиковано, оскільки не всі 8-міліметрові кабелі однакові, і деякі з них не підходять так щільно, як інші. Якщо у вас немає байпасу між панелями та контролером заряду, вам доведеться створити цей байпас, і я написав пост про те, як це зробити прямо тут. Джессі Відповісти

У мене є Jackery Explorer 500 та сонячна панель Dokio потужністю 300 Вт. Я сподіваюся, що контролер заряду, вбудований у 500, регулюватиме кількість енергії, що надходить від панелі, і не дозволить моїй панелі зашкодити Джекері. Чи бачите ви якусь шкоду в одруженні двох? Відповісти

Привіт Майк, Контролер заряду повинен мати можливість впоратися з цим, але я рекомендую зв’язатися з Jackery, щоб переконатися, що ви не втратите гарантію, підключивши таку велику панель. Я регулярно підключаю 200 Вт сонячної енергії до свого Explorer 500 без проблем. Джессі Відповісти

Привіт, Джессі, у мене є Jackery 1000, і мені цікаво, чи підійде для нього “Renogy Сонячна панель 160 Вт 12 Вольт монокристалічна, 160 Вт компактна конструкція”? Дякую! Відповісти

Привіт, Лі, так, сонячна панель Renogy 160 Вт. чудовий варіант. Просто підключіть панель до адаптера MC4 до 8 мм, а потім до Jackery. Джессі Відповісти

Я отримав 48-дюймовий перехідник mc4 на 8 мм, але він занадто короткий, щоб дістатися до мого акумулятора Jackery. Що я можу використовувати для подовження адаптера? Дякую! Відповісти

Привіт, Лі, я використовую подовжувачі MC4, але є також 8-міліметрові подовжувачі. Я рекомендую використовувати кабелі MC4 10 або 12 AWG, такі як ці від Windynation. Я скріпив два кабелі ізоляційною стрічкою, щоб полегшити роботу з ними. Зручніший спосіб. це 8-міліметровий подовжувач, такий як цей, але роз’єм на ньому не прилягає так щільно, як мені хотілося б. Це єдина марка, яку я пробував, тому там може бути краща. Джессі Відповісти

Привіт Джессі, у мене є новіший Jackery 500 з контролером MPPT. Я використовую панель Rockpals потужністю 100 Вт. https://www.amazon.com/gp/product/B08CDNFH7M/ref=crt_ewc_title_dp_1?ie=UTF8psc=1smid=A1URT32HDKZE0B Мені цікаво, чи побачу я велику користь від паралельної роботи додаткової панелі? Відповісти

Привіт, Стівене, ні, на мою думку, це було б марною тратою грошей, оскільки Explorer 500 може використовувати максимум 65 Вт, які ви повинні отримувати від своєї 100-ватної панелі. Джессі Відповісти

У мене є дві сонячні панелі Paxcess Rockman Solar потужністю 120 Вт. Я розглядаю можливість придбання генератора Jackery 1000 або KYNG 2000Wh. Моє питання полягає в тому, що сонячні панелі Paxcess мають лише один вихідний кабель (декількох різних розмірів). Як би я міг підключити дві панелі paxcess паралельно для Jackery або KYNG? Заздалегідь дякую. Відповісти

Привіт, Пол, якщо це ваші панелі, один із роз’ємів, що постачається з ними. це 8 мм, який ви знайдете на Jackery. З цієї причини я б рекомендував Jackery Explorer 1000, оскільки він постачається з паралельним адаптером, який приймає два 8-мм роз’єми та перетворює їх на один роз’єм Андерсона та підключається до Explorer 1000. Я хочу, щоб ви знали, що Explorer 1000 може використовувати лише 126 Вт при використанні сонячних панелей на 12 В, тому навіть якщо ви будете підключати 240 Вт сонячної енергії, не очікуйте, що вона перевищить 126 Вт. Це принаймні мій досвід роботи з Explorer 1000. Однак все одно добре підключати стільки сонячної енергії, і це може бути корисно робити, коли сонце слабкіше. З Kyng було б складніше зробити підключення, і вам, мабуть, доведеться виготовити свої адаптери. Джессі Відповісти

Прочитавши це. здається, обмеження стосуються самого зарядного пристрою MPPT Jackery 1000? У мене є два таких, які я збирався встановити послідовно ~ 200 Вт / 24 В / 5.8 ампер, 34.0V @ pmax і 40.46V voc [https://www.newpowa.com/collections/rigid-solar-panels/products/newpowa-200w-24v-monocrystalline-high-efficiency-solar-panel] Я встановлюю сонячну систему з низьким рівнем використання у віддаленій кабіні, але мені не зашкодить, якщо я зможу використовувати Jackery 1000 як короткострокове рішення і купити свій банк акумуляторів, коли бюджет дозволить. Як ви думаєте, чи підійде контролер на 1000? Відповісти

Привіт, Стівене, на жаль, я вважаю, що навіть одного з них забагато для контролера заряду в Explorer 1000, оскільки він може працювати лише з напругою до 30 вольт (напруга розімкнутого контуру, згідно з Джекері). Джессі Відповісти

Привіт, Джессі! Чудова інформація до речі! Просто, щоб долучитися до цієї розмови, чи не буде це також занадто багато для Jackery 1000? https://amzn.to/3a757tY Я планую використовувати два з них, поки не побачу напругу відкритого контуру 18-23v. Я вже читав раніше, що до 30 В нормально, тому я просто хочу переконатися! Дякую Відповісти

Привіт, Михайло, схоже, на цій панелі використовуються роз’єми Андерсона, тому вам доведеться знайти спосіб поєднати їх паралельно. До Explorer 1000 можна підключити дві панелі, якщо ви робите це паралельно. Якщо панелі мають роз’єми MC4, це робиться за допомогою гілки MC4 Y. Оскільки панель, на яку ви посилаєтесь, має роз’єми Андерсона, вам доведеться вирішити це по-іншому. Можливо, що два цих адаптера підійдуть, якщо ви також використовуєте 8-міліметровий комбінатор, що входить до комплекту Explorer 1000, але я не можу сказати напевно, оскільки я сам не пробував цей адаптер. Це додасть силу струму разом, але не напругу, і виведе напругу, з якою може впоратися Explorer 1000. Гілка Y з’єднує позитивні сторони разом, окремо від негативних. Неправильним способом підключення двох панелей до Jackery було б послідовне з’єднання, коли ви берете позитивний роз’єм з першої панелі та підключаєте його до негативного роз’єму на другій панелі. Це додасть напруги разом і перевищить 30 В. Повідомте мене, якщо у вас виникнуть запитання. Джессі Відповісти

Привіт, просто цікаво, чи є спосіб зарядити електростанцію (якщо ви знаєте марку, яка може) через автомобільний зарядний пристрій постійного струму, а також сонячні панелі підключені через контролер MPPT. Як портативна електростанція “підключи і працюй” на Toyota Land-cruiser з живленням від одного шнура як від зарядного пристрою для сигарет, так і від сонячної панелі, щоб максимізувати швидкість заряджання за будь-якого сценарію. Дякуємо за ваш час та уважний розгляд. Я новачок. Відповісти

Привіт, Вікторе, старіші електростанції Yeti (не X) можуть приймати енергію від декількох джерел одночасно. З новими Yeti, такими як новий Yeti 1500X, вам доведеться придбати контролер заряду MPPT, щоб мати можливість використовувати два входи. Також (і я не пробував це сам) ви, ймовірно, можете використовувати 8-міліметровий комбайнер, який перетворює 4 8-міліметрові гнізда в роз’єм Андерсона. Тоді ви можете використовувати автомобільний зарядний пристрій Yeti 12V, одночасно використовуючи сумісні сонячні панелі з 8-мм роз’ємом або перехідником MC4 на 8 мм. Це сумісно лише з електростанціями Goal Zero Yeti, які мають вихід Андерсона. Оскільки я сам не робив нічого з перерахованого вище, я рекомендую зв’язатися з Goal Zero, перш ніж купувати щось, щоб переконатися, що це буде працювати. Дайте мені знати, якщо у вас виникнуть запитання, вибачте, якщо моя відповідь зробила це ще більш заплутаним! Відповідь Джессі

Привіт, Джессі, у мене є дві жорсткі панелі Renogy потужністю 100 Вт та Jackery 1000. За вашою рекомендацією я купив 2 роз’єми MC4 Y, подовжувачі MC4 та адаптер iGreely MC4 до полюса живлення Anderson, щоб з’єднати все це. Однак тепер, коли я підключив все це разом, це не працює. У моєму Jackery немає потужності, просто написано, що вхід 0 Вт. Я не знаю багато про ці речі, тому я пішов із сонячною електростанцією. Чи є щось, що я роблю неправильно? Я купив все за посиланнями безпосередньо в цій статті. Будь-яка допомога, яку ви можете запропонувати? Дякую, Майк Відповісти

Привіт, Майку, схоже, ти робиш це правильно, і це те саме налаштування, яке я використовую зі своїм Explorer 1000. Мабуть, десь несправне з’єднання. Я пропоную протестувати кожне з’єднання, щоб спробувати з’ясувати, в чому проблема. Якщо ви підключаєте одну з панелей до адаптера MC4 to Anderson, і він все одно не показує жодного входу, ймовірно, справа в адаптері. Переконайтеся, що червоний йде до червоного, а чорний до чорного. Дайте мені знати, якщо я можу вам чимось допомогти. Джессі Відповісти

Привіт, у мене така ж проблема, навіть витягнув 1000 на дах фургона, але все одно немає входу. Перемикання кабелів на 8-міліметровий штекер, і все працює. Мені було цікаво, чи є стовпи живлення Jackery різної полярності, чи є щось у їхньому 8-міліметровому з’єднувальному кабелі до Андерсона, що дозволяє йому працювати?? Дякую за цю статтю та коментарі та думки власників, мені було цікаво, чи можу я подати 350 Вт на мій jackery 1000 без пошкоджень. Здається, відповідь. так, поки вольт залишається менше 30v. Відповісти

Дивно, можливо, просто якось неправильно підключений або має несправне з’єднання. Виходячи з мого досвіду роботи з Explorer 1000, ви можете перевищити силу струму, і він має вбудований захист від перевантаження по струму та перенапруги. Я не думаю, що я підключив до свого 350 Вт, але я зробив 300 Вт, і це працювало без проблем. Jackery рекомендує максимум 200 Вт, тому, можливо, ви захочете надіслати їм електронний лист, щоб переконатися, що він зможе впоратися з цим і не анулює жодних гарантій. Відповісти

Дякуємо за цю дуже інформативну публікацію. У мене є Jackery 1000, і у мене є дві гнучкі сонячні панелі Renogy потужністю 175 Вт на моєму кемпері. Чи можу я використовувати ці сонячні панелі для зарядки мого Jackery 1000? Я буду використовувати роз’єми, які ви запропонували у своїй статті. Я розумію, що мені слід підключитися безпосередньо до сонячної панелі. Дякую Відповісти

Привіт, Амадо, так, вони сумісні з Explorer 1000, якщо ви підключаєте їх паралельно з гілкою MC4 Y. Відповісти

Дякуємо за чудовий огляд. Я думаю про те, щоб придбати jackery 1000 для другої, портативної акумуляторної станції для нашого туристичного причепа. У мене є сонячна панель потужністю 190 Вт, яка живить контролер (Go power), який заряджає наш домашній акумулятор. Я намагаюся з’ясувати найкращий спосіб зарядити домкрат за допомогою цієї ж панелі. Я не можу використовувати другий з контролера потужності Go відповідно до ваших відповідей вище. Тож це залишає мені кілька ідей. 1. підключіть перемикач поруч із моїм контролером, який або запускає сонячну панель до мого контролера та домашньої батареї, або до jackery1000. Мені доведеться вручну вирішити, який акумулятор отримує заряд. 2. Встановіть штекер типу D / C автомобіля (сигарета), який працює від моєї домашньої системи 12В, і заряджайте Jackery від нього. Сонячна панель заряджала б домашню систему, домкрат постійно витягував би це, якщо його залишити підключеним. Є інші варіанти?? Я хочу використовувати домкрат для таких речей, як комп’ютери, сушарки для взуття та інші пристрої змінного струму. Можна навіть підключити причіп безпосередньо до домкрата, щоб запустити нашу мікрохвильовку. Було б непогано якось підтримувати заряд акумулятора після використання за допомогою наших сонячних панелей. Дякую, Аарон Відповісти

Привіт, Аароне, так, це складно. Хоча 2-а ідея буде менш ефективною (зарядка акумулятора за допомогою акумулятора), це, мабуть, те, що я б зробив, якщо у вас немає легкого доступу до контролера заряду і ви не можете встановити швидке відключення. Чесно кажучи, залежно від використання, я б просто придбав портативну панель потужністю 100-200 Вт для використання з Jackery. Я б також перевірив потужність вашої мікрохвильовки RV, якщо ви хочете бути впевнені, що вона може її живити перед покупкою. Моя мікрохвильова піч. це вихідна модель потужністю 700 Вт, яка вимагає приблизно 1000-1000 Вт, тому, хоча вона працює з Explorer 1000, мені доводиться підключати мікрохвильовку безпосередньо до електростанції. Вибачте, якщо це не дуже допомогло, все залежить від того, скільки і як часто вам потрібно використовувати електростанцію, і наскільки важливо мати можливість заряджати її щодня. Дайте мені знати, якщо у вас виникнуть запитання. Відповісти

Тепер із моделлю 1500, яку я щойно придбав сьогодні, коли вона була випущена, чи не могли б ви порекомендувати мені ідеальний кабель, налаштований з правильними адаптерами, шириною кабелю та чимось довгим, можливо, 30-4 фути, з яким я не втрачу потужність. Я планую придбати монокристалічні панелі x2 195 Вт Eco-Worthy 12 В. Дякую. Будь-яка допомога. це порятунок! Відповісти

Я ще не дістався до Explorer 1500, але, виходячи з того, що я читав, ви можете з’єднати дві 12В панелі послідовно, якщо ви не перевищуєте 50В. Перевірте інструкцію або попросіть Джекері переконатися, перш ніж щось підключати. Ви підключаєте панелі послідовно, взявши позитивний роз’єм з першої панелі та підключивши його до негативного роз’єму на другій панелі. Потім ви підключаєте позитивний чоловічий роз’єм MC4 до жіночої сторони червоного подовжувача, а чоловічу сторону негативного. до негативного роз’єму MC4 на другій панелі. У підсумку ви отримаєте один подовжувач, підключений до однієї панелі, і другий подовжувач, підключений до другої панелі. Я б використовував дріт Windynation 8 калібру. Потім ви просто підключаєте подовжувачі до адаптера MC4 до 8 мм. Відповісти

Привіт, Джессі, у мене є саме такий перехідник MC4 на 8 мм, і я можу запевнити вас, що він не працює з Explorer 1500. Вхідний зарядний порт на 1500 вимагає іншого кабелю/перехідника, про що свідчать ті, що постачаються з 1500. Я дізнався, що Jackery пропонує адаптер з новою панеллю Solar Saga, який дозволяє підключити одну панель безпосередньо до 1500. Дякую! Відповісти

Дякую, Шейне! Я додав абзац у статті про це, сподіваюся, люди це побачать. Відповісти

Привіт Джессі, я придбав усі компоненти, які ви рекомендували для підключення 2 панелей Renogy 100w до Jackery 1500, але у мене все ще є питання. Я придбав подовжувальні кабелі Windy Nation 10 калібру, 5 футів. Чи дійсно можна перейти від подовжувачів 10 калібру до дроту 12 калібру на адаптері MC4 до 8 мм?? Або мені слід замість цього використовувати подовжувачі 12 калібру, щоб я міг спуститися до більш тонкого дроту? Щиро дякуємо за цю статтю та ваші відповіді на наші запитання! Це явно допомогло багатьом людям. Ванда Відповісти

Привіт, так, це нормально, і це буде краще, ніж кабелі 12 калібру, оскільки втрати напруги будуть меншими. Поки використовуваний дріт 12 калібру може обробляти загальний струм ваших панелей (і адаптер MC4 до 8 мм може), ви в порядку! Відповісти

Привіт Джессі, у мене є монокристалічна сонячна панель ECO-WORTHY 100 Вт 12 В, і я хочу придбати Jackery 1000 Чи достатньо панелі для безперервної зарядки ? Я припускаю, що мені потрібен принаймні 30-футовий подовжувач та 8-міліметровий адаптер. Чи буде ця панель мати правильну полярність, тому що я чув, що при використанні певних подовжувачів з певними панелями вони протилежні, і вони або не працюватимуть, або не заряджатимуть 1000 належним чином? Це для невеликого 12 × 16 Bunkie, щоб запустити все, що мені потрібно Відповісти

Так, ця панель працює з Jackery. Він буде заряджати Jackery приблизно на 70-80 Вт, що означає, що для повної зарядки Explorer знадобиться близько 13-15 годин. Достатньо цього чи ні, залежить від того, скільки електроенергії ви збираєтеся використовувати. Що стосується подовжувачів, просто переконайтеся, що ви підключаєте позитивний до позитивного, а негативний до негативного. Кабелі Windynation мають червоний (позитивний) і чорний (негативний), тому вам потрібно підключити чоловічий роз’єм MC4 від панелі до жіночого роз’єму MC4 на червоному кабелі. Повідомте мене, якщо у вас виникнуть запитання. Відповісти

Ах, добре, так, мабуть, недостатньо, можливо, два зроблять це дякую, тож, мабуть, найкраще отримати ще один 100 Вт 12 Вольт х 2 і використовувати гілку MC4 Y? Отже, від панелей до кабелів Mc4 Y Branch використовуйте подовжувач windynation, і ви можете скріпити їх між собою червоним (позитивним) та чорним (негативним) скотчем ? чи не могли б ви розмістити посилання на рекомендовані кабелі тощо? Заздалегідь дякую Відповісти

Замість нього можна використовувати 8-міліметровий подовжувач, але я б не використовував 30-футовий дріт 14-го калібру, оскільки втрата напруги буде величезною. Якщо ви не можете знайти такий, який використовує принаймні дріт калібру 10, я б дотримувався подовжувачів MC4.

Я дам посилання на канадський магазин, оскільки ваші посилання йдуть туди. Так, я б отримав дві панелі Eco-Worthy потужністю 100 Вт, гілку MC4 Y та перехідник MC4 на 8 мм. Єдиний кабель, який я зараз можу знайти на складі в Канаді, який становить 30 футів. це 30-футовий подовжувач 10AWG. Це було б чудово для двох панелей та Explorer 1000. Втрата напруги буде вищою, ніж якби ви використовували провід 8 AWG (як цей), але оскільки Explorer 1000 досягає максимальної потужності 126 Вт з панелями 12 В, цього буде достатньо більшу частину часу. Відповідь

Джессі Дякую вам дуже, дуже, дуже, ви мені дуже допомогли! З’ясувавши це перед покупкою, щоб я міг просто налаштувати його. Подивившись схему в Інтернеті, це був би порядок налаштування, це був би порядок підключення? 1. x 2 Екологічно чисті панелі потужністю 100 Вт підключаються до 2. x2 MC4 Y гілка підключається до 3. x1 комплект 30-футового подовжувача 10AWG (чи рекомендуєте ви цей кабель, як і інший, який ви опублікували?) підключити до 4. x1 перехідник MC4 на 8 мм підключіть до 5. x1 Jackery 1000 Я в основному відштовхувався від вільної схеми

Виглядає правильно, але вам не потрібно два набори Y-образних відгалужень MC4, а лише один. Одна пара. це все, що вам потрібно для двох панелей. Якщо ви можете знайти кабелі Windynation 8 AWG в Канаді, я б їх придбав, але я не зміг знайти їх на складі. 10 AWG буде достатньо для двох панелей, але ви можете ще більше зменшити втрати напруги за допомогою 8 AWG.

Отже, це прийшло, але на роз’ємах все навпаки. є і є негатив iGreely Solar Panel to 8mm Adapter Cable DC 8mm Connector Тепер я не впевнений, чи це взагалі спрацює :S

Якщо це цей адаптер iGreely, це правильно, хоча на роз’ємах написано на MC4 чоловічий і. на MC4 жіночий.

Ідеально! Я знайшов Windynation 8 AWG https://amzn.to/32napMI майже впевнений, що це той самий. Джессі, ще раз дякую, і я поінформую вас про свої покупки та надішлю деталі. Я вдячний за ваші рекомендації та знання. Відповісти

Просто швидке оновлення довелося замовити все, і останні два елементи, Jackery 1000 та панель прибудуть на цьому тижні, нарешті! Все від Amazon CA Я думаю. поки я чекав, поки товари надійдуть, як налаштувати напівпостійний Jackery із сонячною зарядкою та додати Blue Sea Systems ST Blade ATO / ATC Fuse Block 50 Amp Автоматичний вимикач з ручним скиданням панелі перемикачів. з запобіжником DC 12V / 24V Цифровий дисплей напруги Подвійний USB-слот та надміцний жирний 16AWG / 1.5 квадратних 15А чоловічий штекер прикурювача Адаптер живлення Кабель живлення підключений до блоку запобіжників Це місце для відпочинку на вихідних та літніх тижнів, і просте налаштування для того, щоб просто встановити в базовому таборі для початку. Які ваші думки щодо вищезазначеного доповнення до потужних низьковольтних світлодіодних ліхтарів 12 В, і я розглядаю кулер / холодильник постійного струму Будьмо! Відповісти

Приємно, сподіваюся, у вас все вийде! Хм, це трохи виходить за рамки моїх знань. Якщо ви маєте на увазі, що хочете підключити все це до Jackery, вам потрібно пам’ятати про вихідну межу 10А порту 12В на Jackery. Але я не бачу жодних причин, чому це не було б можливим для деяких світильників та холодильника постійного струму. Звучить як чудова установка! Відповісти

У мене є Jackery 1000, я знайшов панель на Amazon, яка є однією панеллю потужністю 210 Вт. Це занадто багато, чи це спрацює? У мене є місце лише для встановлення 1 панелі, а не 2 окремих панелей потужністю 100 Вт на моїй краплі сльози. Відповісти

Це залежить від його технічних характеристик. Якщо ви скажете мені, яка це марка та модель, я можу її пошукати та повідомити вам. Відповісти

Якщо це Newpowa 210W (натисніть, щоб переглянути на Amazon), то так, вона ідеально підійде для Explorer 1000. Напруга менше 30 В і безпечна у використанні. Все, що вам знадобиться. це перехідник MC4 на 8 мм. Відповісти

Тож я хочу придбати Explorer 160, однак я хочу мати потужні можливості зарядки. Щоб уточнити, чи можу я використовувати Renogy 50W або 100W, і він буде чудово працювати з 160? Дякую! Відповісти

Так, все, що вам знадобиться. це перехідник MC4 на 8 мм. Панель Renogy потужністю 100 Вт чудово впорається із зарядкою 160. Відповісти

Привіт, Джессі, просто дивлячись на те, щоб зробити те саме для нового, для мене в Канаді Jackery Explorer 1500, а не 1000 Чи працює перехідник MC4 на 8 мм з цим, щоб зробити сонячні панелі від іншої компанії? Або 8-міліметрові входи на новому 1500 не однакові? C Відповісти

Виходячи з того, що мені сказали, найпопулярніші адаптери MC4 до 8 мм на ринку не працюють з новими 1500 та 2000 8 мм входами. Я сподіваюся, що незабаром зможу отримати одну з них, щоб протестувати її з різними адаптерами, які у мене є. Тож єдиною безпечною ставкою зараз, на жаль, є нові панелі Jackery. Відповісти

Я щойно придбав BougeRV 180w для свого Jackery 1000, я придбав кабель з’єднувача Андерсона igreely 10WAG Перш за все, чи буде це працювати? Я бачу лише сумісність Renogy на цьому сайті, чи повинен я повернути BougeRV і придбати панель Renogy? Дякуютакож Якщо цей кабель працює, схоже, він буде досить коротким, як мені подовжити кабель? Заздалегідь дякую!! Відповісти

Так, це повинно працювати без проблем. Я рекомендую подовжувачі Windynation MC4 (натисніть, щоб переглянути на Amazon). Вони бувають різної довжини, і я б використовував 10 AWG до 25 футів. Якщо ви хочете ще довші кабелі, я пропоную 8 AWG або нижче. Відповісти

Як ви проводите ці кабелі від даху до фургона? Я не розумію, як можна просвердлити отвір і використовувати сальник, якщо не відрізати роз’єми від кабелів і не прикріпити їх знову? Я щось пропустив? Відповісти

Ні, ви нічого не втрачаєте. Деякі вирізають отвори, достатньо великі для MC4 або подібних роз’ємів, тоді як більшість протягують проводку через невеликі отвори і встановлюють роз’єми після цього. Цей вхідний корпус (натисніть, щоб переглянути на Amazon) включає роз’єми Wago відповідно до опису, що зробить його дуже простим у налаштуванні. Відповісти

Привіт, Джессі, велике спасибі, що поділився цією інформацією Якщо у мене є 4 панелі HQST 100w, які я хотів би підключити до свого Jackery 1500, чи рекомендуєте ви підключити їх паралельно послідовно? Ще раз велике спасибі Відповісти

Привіт, так, схоже, що Explorer 1500 віддає перевагу високій напрузі, тому створення двох послідовних пар і підключення кожної пари до одного входу має бути найкращим рішенням. Проблема в тому, що я не знаю, який адаптер MC4 до 8 мм працює, тому я не можу сказати вам, який адаптер отримати. Відповісти

ПривітЯ щойно придбав Explorer 1000 і не можу дочекатися, коли почну ним користуватися. У мене вже є комплект монокристалічних сонячних панелей GioSolar 480 Вт на 12 В (4 панелі по 120 Вт на кожну і включає кабелі MC4 та роз’єми для відгалужень). Чи можу я підключити все це паралельно і підключити до мого 1000? Відповісти

Привіт, Грант, хоча це можливо, я не рекомендую перевищувати обмеження сили струму на стільки. Я б дотримувався двох панелей, оскільки цього має бути достатньо для досягнення максимальної вхідної потужності 126 Вт. Взимку або в похмурі дні може знадобитися третя (або четверта) панель, щоб досягти 126 Вт. Цілком ймовірно, що контролер заряду може обробляти всі чотири панелі, але Jackery не рекомендує перевищувати 200 Вт. І хоча я особисто використовував до 300 Вт зі своїм Explorer 1000, я сумніваюся, що гарантія покриє згорілий контролер заряду. Відповісти

Щиро дякую за цю публікацію. Я звернувся безпосередньо до Джекері зі своїми запитаннями, але ваш сайт робить це набагато зрозумілішим. Я отримав 200-ватну панель Rich Solar від Amazon, оскільки вона мала довжину 59 ″ і помістилася на моєму Promaster. Всі інші 200 Вт мають довжину 65 ″ довжиною. Не помітив, поки не повернувся додому, він читає 24 вольта, а не 12 вольт. Чи буде це працювати з моїм Jackery 1000. Відповісти

На жаль, ні, якщо напруга відкритого контуру (VOC) перевищує 30 В. На задній панелі повинна бути наклейка, яка вказує на цей показник. Jackery Explorer 1000 дозволяє напругу між 12-30 В. Відповісти

Привіт! У мене є Jackery 1500 і купую ДВІ панелі Ecoworthy 120W https://amzn.to / 3gqKRpJ Адаптери, що постачаються з Ecoworthy, не підійшли. Таке відчуття, що це просто на дотик занадто мало. Ecowrothy порекомендував мені придбати ці адаптери: https://amzn.to / 2UkqPVO І хоча вони підходять краще (міцне відчуття підключення), на моєму Jackery все ще нічого не реєструється. Думки? Відповісти

Привіт, так, це тому, що Jackery дещо змінив 8-мм порт. Ви пробували використовувати адаптер, що входить до комплекту електростанції, який дозволяє з’єднати дві панелі разом? Відповідь

Це працювало з адаптером, але ви ПОВИННІ мати дві панелі, підключені до нього. З одним це не спрацює. Він зарядився на 30% приблизно за 7 годин післяобіднього сонця з підключеними 240 Вт панелями. Служба підтримки в Jackery сказала мені, що вхід 8MM на Jackery 1500 має товстіший штифт. Відповісти

У мене є сонячна панель Bluetti. Це 120 В, 200 Вт. Чи можна його використовувати з Jackery 500? Було б непогано не купувати ще одну сонячну панель. Відповісти

Привіт, так, вам просто знадобиться перехідник MC4 на 8 мм (натисніть, щоб переглянути на Amazon), якщо панель вже не має 8-мм роз’єму. Відповісти

У мене є сонячна панель ZAMP модель # US-90 У мене також є Jackery Explorer 500. Чи можна якось підключити мій Zamp до мого Jackery для зарядки? Відповісти

Чи є спосіб обійти контролер сонячного заряду? Якщо так, то вона буде працювати з вашим Explorer 500, але для цього знадобляться деякі адаптери. Повідомте мене, як він підключений, і я можу допомогти вам далі. Відповісти

Будь ласка, вибачте, якщо це дурне запитання: Ми щойно придбали 200-ватний комбінований комплект Zamp (наш автофургон був попередньо підключений до Zamp Solar): “Цей 200-ватний комбінований комплект складається з однієї регульованої та однієї нерегульованої 100-ватної портативної панелі OBSIDIAN® SERIES. У комплект входить адаптер ATP-ATP Y для легкого з’єднання панелей між собою для максимальної потужності. Погодостійкий 15-амперний контролер заряду вбудований в комплект.” Якщо ми використовуємо лише нерегульовану 100-ватну панель для заряджання нашого Jackery E300, чи потрібно нам все одно врізати з’єднання між панелями та контролером заряду, щоб встановити деякі швидкороз’ємні роз’єми? Я думаю, що ні, оскільки контролер підключений до регульованої 100-ватної панелі. Дякую! Відповісти

Привіт, ні, схоже, що нерегульована панель готова до роботи, тому все, що вам потрібно. це перехідник SAE на 8 мм (натисніть, щоб переглянути на Amazon). Переконайтеся, що полярність правильна, можливо, вам доведеться використовувати адаптер зворотної полярності, що входить до комплекту 8-мм адаптера. Відповісти

Мені було цікаво, що ще мені знадобиться для підключення сторонніх сонячних панелей до мого Jackery 2000? У мене є 4 сонячні панелі Newpowa потужністю 100 Вт, і у мене є гілка MC4 Y, і у мене є старий адаптер Goal Zero MC4 на 8 мм. (https://amzn).до / 3Ekul3T) Відповісти

Чи працює адаптер Goal Zero до 8 мм з Explorer 2000? Компанія Jackery змінила 8-мм роз’єм на 1500/2000, тому для нього потрібні фірмові роз’єми, які ви не можете отримати з інших панелей, окрім панелей Jackery. Якби Explorer 2000 містив послідовний або паралельний адаптери, ви могли б зробити дві пари, використовуючи дві гілки MC4 Y і два адаптери MC4 на 8 мм. Отже, у вас буде дві пари з двох панелей, підключених до двох різних гілок MC4 Y і перехідників MC4 на 8 мм. Потім вони будуть підключені послідовно за допомогою адаптера, що входить до комплекту. Я не можу обіцяти, що це спрацює, але це те, що я спробував би. Відповісти

Дякую за статтю, Джессі. У мене є Jackery 300. У технічних характеристиках зазначено Вхід напруги Jackery від сонячних панелей: 12.6-22В Вхідний струм Jackery від сонячних панелей: 3-7A. Мені запропонували безкоштовну сонячну панель потужністю 40 Вт: Вихідна напруга сонячних панелей: 17.Вихідний струм сонячних панелей 1В: 2.3A. (Він також має контролер заряду, який я обійду) Вихідна напруга на сонячній панелі сумісна, але вихідний струм на сонячній панелі нижчий за діапазон Джекері. Чи має це значення? Дякую. Відповісти

Привіт, ні, це не має значення. Коли сонце не дуже сильне, вона може видавати лише один ампер, але поки напруга знаходиться в межах 12-22В, ви повинні бачити, що вона заряджається. Він не буде заряджатися дуже швидко, і я б очікував побачити 20-30 Вт від вашої панелі потужністю 40 Вт. Це означає, що для повної зарядки батареї, ймовірно, знадобиться 10-14 годин. Відповісти

У нас з чоловіком є Jackery 1000. У нас є 2 панелі Renogy 100W. Панелі не можна з’єднувати послідовно. тільки паралельно. Зазвичай ми отримуємо приблизно 100 Вт від панелей таким чином. Іноді ми отримували 120, але не дуже часто. Ви не можете подвоїти потужність у цьому сенсі, запустивши панелі послідовно. Відповісти

Привіт, я щойно придбав Jackery 1000. Чи знаєте ви інші обмеження на вхід, які я знаю про вокал, а як щодо підсилювачів? І чи знаєте ви, чому в інструкції написано, що використання під час зарядки зашкодить терміну служби акумулятора?? Дякую Відповісти

Explorer 1000 досягне максимальної потужності 126 Вт, тобто близько 10А. Тим не менш, добре переходити на підсилювачі, якщо ви не піднімаєтеся занадто високо. Найбільше, що ми підключили до нашого Explorer 1000. це 300 Вт. Це було в похмурий день, коли ми хотіли переконатися, що він досягне межі 126 Вт. Це не викликало жодних проблем. Я думаю, вони просто мають на увазі, що він буде заряджатися повільніше, якщо ви використовуєте його під час зарядки. Я не бачу, як це може зашкодити акумулятору, за винятком того, що він може нагріватися трохи більше, ніж під час заряджання/розряджання. Ми використовуємо літієві батареї щодня вже більше двох років, і не помітили значного падіння ємності батарей, хоча ми заряджаємо і використовуємо батареї цілий день. Я рекомендую більше зосередитися на підтримці заряду акумулятора в межах 20-80%, щоб продовжити життєвий цикл, і заряджати його повністю лише один або два рази на місяць, якщо ви використовуєте його щодня, або тримати його повністю зарядженим, якщо він не використовується протягом декількох тижнів. Відповісти

Я дивився на панель Newpowa 210w, щоб використовувати її як фіксовану панель. Він має струм короткого замикання 13.09А і струм mpp Imp 12.48A. Я не знаю різниці в цих двох підсилювачах. Як ви думаєте, чи може контролер впоратися з цим перевищенням? Я хотів би, щоб було більше інформації про те, наскільки це може завдати шкоди. Дякуємо за вашу відповідь Відповісти

Так, це точно не буде проблемою. Просто переконайтеся, що ви отримуєте версію 12В, а не 24В. Так, важко сказати, оскільки це залежить від контролера заряду. Деякі кажуть 150% від межі, деякі кажуть 200%. Перевищення менш ніж на п’ять ампер не зашкодить функціонуючому контролеру заряду, особливо контролеру MPPT. У той же час я не можу рекомендувати занадто багато, оскільки я не розробляв і не виробляв ці продукти, і я не хочу, щоб люди отримали неправильне уявлення. Відповісти

Я зв’язався з Jackery, щоб дізнатися, що саме вони мають на увазі під пошкодженням часу роботи акумулятора, якщо його використовувати під час зарядки один день тому, але відповіді не отримав. Ще раз дякую за ваш внесок. Відповісти

Привіт, у мене є зворотне запитання. Чи можу я використовувати свої панелі Jackery 100w для зарядки літієвої батареї Renogy у своєму автофургоні?? Дякуємо за будь-які вказівки Відповісти

Привіт, хоча я цього не робив сам, це, безумовно, можливо. Я не можу гарантувати, що моє рішення працює, і рекомендую звернутися за допомогою до професіонала, якщо ви не впевнені, як його підключити. Вам потрібен контролер заряду, який підтримує літієві батареї, і спосіб підключення сонячної панелі до контролера заряду. Сполучення контролера заряду Lensun 20A MPPT з гніздовим адаптером SolarEnz 8 мм повинно технічно працювати. Почніть з підключення сонячного контролера заряду до літієвої батареї за допомогою затискачів, позитивний червоний до позитивного червоного. Потім підключіть сонячну панель Jackery до адаптера SolarEnz, а потім адаптер до контролера заряду. Він підключиться лише в один бік. Відповісти

У мене є причіп з 2 компактними панелями Renogy потужністю 100 Вт, встановленими на даху. Під час кемпінгу я підключаю їх до Jackery 1500 для живлення причепа. Я хотів би підключити Jackery 240 до панелей, щоб просто запускати світло на короткий час під час зберігання, але мені цікаво, чи буде вихід з двох панелей безпечним для 240. Я зрозумів його надмірність, я просто хочу бути впевненим, що це не пошкодить 240. Дякуємо за вашу чудову інформацію в цій публікації! Відповісти

Я використовував Explorer 160 з двома 100-ватними панелями і не мав жодних проблем, однак Jackery не рекомендує перевищувати 100 Вт, тому вони можуть не виконати гарантію, якщо це призведе до його пошкодження. Відповісти

Я розглядаю можливість придбання портативної сонячної панелі Massimo потужністю 300 Вт для зарядки мого Jackery Explorer 1000, але у мене виникли проблеми з підтвердженням сумісності. Будемо вдячні за будь-яку допомогу. Дякую. Відповісти

Схоже, що він має ЛОС у діапазоні 12-30 В і включає 8-мм роз’єм, тому ви готові до роботи! Відповісти

Чи можна підключити сонячні панелі з дещо різною напругою відкритого контуру до двох різних портів на jackery 1500? У мене є сонячна сага 100 і монокристалічна реногія 50 Вт. Чи можу я поставити їх паралельно і поставити на один порт? Приголомшлива стаття! Дякую! Відповісти

Що мені потрібно, щоб підключити 2 гнучкі панелі Renolgy потужністю 100 Вт до мого нового Jackery 2000? Я не знаю багато про ці речі, і мені справді потрібно переконатися, що я все правильно зрозумів. Дякую! Відповісти

Привіт, у посібнику до вашого Explorer 2000 сказано, що вхідний порт підтримує до 30 В або 50 В? Це має значення, оскільки змінює спосіб з’єднання панелей між собою. Відповісти

Привіт, Джессі, ви створили чудовий веб-сайт з великою кількістю дуже цікавої інформації. Справді комплімент. Дозвольте задати вам наступні питання: 1) Чи сумісні сонячні панелі Goal Zero потужністю 100 Вт з електростанцією Jackery (Jackery Explorer 500 або Jackery Explorer 1000)?? 2a) Якщо так, то скільки сонячних панелей Goal Zero 100 Вт можна підключити до електростанції Jackery Explorer 500 (за допомогою комбінатора Goal Zero, див. нижче)? Тільки один? Дві? Або навіть три в дуже похмуру погоду? б) І, що стосується більшої електростанції: Скільки панелей Goal Zero 100 Вт можна підключити до електростанції Jackery Explorer 1000 (за допомогою комбінатора Goal Zero, див. нижче)? Дві? Або три? Або навіть чотири в дуже похмуру погоду? 3) Що ви думаєте про Goal Zero 100W Boulder (сонячна панель) в цілому? Тут слід враховувати не тільки сумісність, але й суму максимального струму (забезпечуваного панелями 1, 2, 3 і 4). Я маю на увазі, мені цікаво, чи не буде загальна кількість струму занадто великою, якщо одночасно використовувати 2 або 3 або навіть 4 з цих Goal Zero Boulders 100 Watt. Отже, питання полягає в тому, чи буде він працювати з 2 або 3 або 4 панелями? Чи не зашкодить це електростанції, чи не буде взагалі ніякої шкоди? Я говорю про цей комбайн Goal Zero тут: https://www.goalzero.com/collections/solar-accessories/products/4x-8mm-combiner-to-high-power-port-connector Було б цікаво отримати відповідь від вас. Заздалегідь дякую. З повагою, Herbie Відповісти

Привіт Гербі, 1. Я не тестував його сам, але теоретично він сумісний, і я знайшов це відео, яке показує, як працює точне налаштування. 2a. Зазвичай я рекомендую триматися нижче 150% від максимальної вхідної межі, але я вже давно заряджаю свій Explorer 500 сонячними панелями потужністю 200 Вт і не мав проблем. Оскільки комбайнер Goal Zero має вихід Андерсона на іншому кінці, вам знадобиться перехідник Андерсона на 8 мм. Goal Zero продає такий (натисніть тут, щоб переглянути на Amazon), але я не впевнений на 100%, що він працює з комбайном Андерсона. Він розрахований на струм до 14А, тому ви не повинні використовувати з ним більше двох 100-ватних 12-вольтових панелей. Якщо ви можете знайти подібний адаптер, розрахований на 30А, ви можете підключити три або навіть чотири панелі. 2b. На жаль, Explorer 1000 має максимальну потужність 127 Вт, тому я б не підключав більше двох. Якщо хмарно, ви можете використовувати три або чотири, але це не той ризик, на який я готовий піти, якщо ви використовуєте адаптер на 14А вище. 3. Це дуже міцна і добре побудована панель, яка може витримати побиття і впоратися з погодою. Якщо у вас є на це гроші, це чудовий вибір, який повинен прослужити довго. Як я вже згадував вище, я не рекомендую перевищувати максимальний вхідний струм електростанції, але я не зміг зруйнувати контролер заряду в жодному з продуктів Goal Zero, Jackery або EcoFlow, просто підключивши занадто багато панелей. Я знищив кілька дешевших контролерів заряду, тому знаю, що можна підключити занадто багато, але не знаю, де межа для продуктів Jackery. Дайте мені знати, якщо у вас виникнуть додаткові запитання. Відповісти

Привіт, Джессі, вибач за пізню відповідь. Щиро дякуємо за корисну інформацію про Jackery Explorer 500 та Jackery Explorer 1000. Я читав це не раз. Приємно скористатися вашими знаннями та досвідом. Мені здається розумним залишатися нижче межі вхідної потужності 150% Вт. Дякую за пораду. Ви дали мені кілька корисних порад про Jackery Explorer 500 та Jackery Explorer 1000. Я дуже вдячний за це. До речі, чи можете ви дати мені інформацію про Goal Zero Boulder 100W, підключений до Jackery Explorer: Чи вважаєте ви, що Boulder 100W зможе забезпечити потужність а) навіть якщо на панелі є тінь (одна чверть або одна третина поверхні) або б) навіть якщо тінь (одна чверть або одна третина поверхні) на панелі рухається (через те, що вітер рухає деякі гілки перед сонцем)?? Ще раз дякую! З повагою, Гербі Відповісти

Привіт, дякую за ваш коментар, я ціную це. Будь-який вид тіні значно зменшить вихід панелі. На жаль, покриття 25% панелі зменшить потужність більш ніж на 25%, виходячи з мого досвіду. Деякі панелі гірші за інші, і я не перевіряв це з Boulder 100, щоб точно сказати, наскільки це було б погано, але загалом це не дуже добре. Відповісти

Я підключаю свою сонячну панель Renogy потужністю 100 Вт до свого Jackery 500. У мене дурне запитання. Я придбав рекомендований кабель-перехідник SolarEnz Solar Connector to DC8mm Adapter Cable, https://www.amazon.com/dp/B07ZY6B3LS?psc=1ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details і моє питання: як називається додатковий штекер-перехідник, який йде в комплекті, і кріпиться до основного кабелю шматком гуми. Здається, штепсельні вилки адаптера мають однаковий розмір. Дякую. Відповісти

Привіт, я не впевнений, можливо, вони включають роз’єм DC 8020 для сумісності з більшим Explorer 1500. Вам не потрібно використовувати його з Explorer 500. Відповісти

Привіт! Моя установка. це сонячна панель Instapark потужністю 35 Вт із зарядним пристроєм Jackery 880. У мене також є комплект сонячних панелей Thunderbolt потужністю 100 Вт від Harbor Freight. Чи можуть шнури, що входять до комплекту, підключатися до Jackery за технологією Plug ‘n’ Play, або які адаптери мені потрібні?? Дякую!! Відповісти

Привіт, які роз’єми має панель потужністю 35 Вт? Я не можу сказати з фотографій. Для панелі Harbor Freight вам просто потрібен перехідник SAE на 8 мм (натисніть, щоб переглянути на Amazon). Це повинно працювати прямо з коробки з вашим Jackery. Відповісти

Привіт Джессі, гарна робота, що ставить Jackery1000 через свої кроки! Чи знаєте ви, чи можна підключити дві різні сонячні панелі до Jackery 1000? Я хотів придбати сонячну панель Renogy і з’єднати її з панеллю SolarSaga потужністю 100 Вт, щоб вони заряджали мій Jackery1000 паралельно: Що ви думаєте? Це можливо? Відповісти

Привіт, мій Explorer 300 має трохи меншу ємність, ніж мені потрібно для машини C Pap на ніч. Тоді я підключаю 110-вольтовий трансформатор C Pap до 110-вольтового виходу Explorer і намагаюся працювати всю ніч. Я думаю, що це втрачає потужність під час інверсії постійного струму в змінний всередині Explorer, а потім більше під час перетворення змінного струму в постійний у шнурі / цеглі, який подає 110 змінного струму для подачі 24 вольт постійного струму в C Pap. Втрати на вбудованому інверторі Explorer близько 15%?? Я можу отримати перетворювач постійного струму в постійний лише з 4% втрат. Чи буде краще витягнути 12 вольт постійного струму з Explorer, а потім пропустити його через перетворювач постійного струму з 12 до 24 вольт, щоб подати на 24-вольтовий вхід постійного струму машини C Pap? Дякую. Відповісти

Привіт, так, це було б трохи ефективніше. Але чи буде цього достатньо, щоб ви помітили різницю?? Я сумніваюся, але це залежить від того, наскільки це близько до того, щоб тривати цілу ніч зараз. Якщо перетворювач постійного струму в постійний не надто дорогий, я б спробував, ви можете отримати ще 10% від нього. Відповісти

Привіт, Джессі. Подобається стаття. Я планую використовувати jackery 240 і панель renorgy 100 w. Панель буде встановлена на даху мого автомобіля. У випадку, якщо я хочу від’єднати домкрат, який найкращий спосіб це зробити? Чи рекомендуєте ви підключити якийсь вимикач, щоб використовувати його як вимикач для панелі?? Я хвилююся, що коли я принесу кудись свої речі, той факт, що сонячна панель підключена до адаптера, не будучи потім ні до чого підключеною, спричинить пожежну небезпеку? Сподіваюся, ви розумієте моє запитання / занепокоєння, з повагою Аксель Відповісти

Привіт, я дуже хочу придбати 240. У мене є сонячна панель midsummer sgp-160w-18, я вважаю, що це 12 В, оскільки вона має 36 панелей. З роз’ємами mc4. Чи зможе пристрій впоратися з цією панеллю. Я зв’язався з Джекері, і вони порадили не використовувати панелі не власного виробництва, але запропонували це посилання. Велике спасибі Відповісти

Привіт, я не знайшов жодної інформації про панель із такою назвою. Чи є у вас посилання на те, де ви його купили, або чи є на ньому наклейка на задній панелі з рейтингом? Відповісти

Привіт, у мене є 2 сонячні панелі, перевірені в Канаді (2 x 90 Вт), і, здається, вони не заряджають мій пристрій 1500 explorer. Чи правильно, що мені потрібно перерізати дроти та встановити пряме з’єднання з блоком дослідника, щоб досягти своєї мети? Дякую Відповісти

Привіт, якщо ваші сонячні панелі підключені до контролера заряду перед підключенням до Explorer, то так, вам доведеться спочатку обійти контролер заряду. Explorer має вбудований контролер сонячного заряду, і він не працює з двома. Це призведе до анулювання гарантії, але найпростіше. придбати сонячний комплект MC4 (натисніть, щоб переглянути на Amazon). Потім відріжте провід між панелями та контролером заряду, встановіть роз’єми MC4, а потім або придбайте адаптер MC4 до SAE, або адаптер MC4 до 8 мм із роз’ємом Explorer 1500 та підключіть його до Explorer. Я зробив це сам з подібною панеллю і написав про це статтю тут. Відповісти

Ви так чудово відповідаєте на всі ці запитання. У мене є ще один для вас: Мій Inergy Kodiak помер. Він поставляється з трьома жорсткими панелями 100 Вт / 18 В, які я хочу використовувати з Jackery 1500. Але ці панелі поставляються з парою кабелів “neutrik”, тому ви можете з’єднати їх паралельно. Як ви думаєте, чи є якась причина, чому я не можу просто замінити один з кінців цих кабелів на MC4 і підключити три послідовно з’єднані панелі паралельно (за допомогою адаптера mc4) до інвертора 1500?? Відповісти

p.s. Коли я кажу “пара”, я маю на увазі, що кожна панель має два нейтричні кабелі, що звисають з неї, щоб вони могли підключатися один до одного, не потребуючи відгалужувальних кабелів або Y-адаптерів. Відповісти

Привіт, я не бачу причин, чому б це не працювало, але я не можу нічого обіцяти, оскільки сам цього не робив. Просто переконайтеся, що ви знаєте, який роз’єм на кожній панелі позитивний, а який негативний. Я б придбав комплект MC4 (натисніть, щоб переглянути на Amazon) і встановив чоловічі роз’єми MC4 на всі три позитивні дроти. Потім зробіть жіночі роз’єми MC4 на негативах. Тоді все, що вам знадобиться. це гілка 1 до 3 MC4 Y, перехідник MC4 на 8 мм та додатковий роз’єм 8020 для Explorer 1500. Відповісти

Вибачте, що докучаю! Просто роблю математику якщо я використовую ваше рішення, яке помножить підсилювачі на 17.5 (5.5 x3) на одному вході (і чи не є входи на 1500 максимум 250 Вт на вхід?). Тому я, ймовірно, зроблю подібну річ, але просто з’єднаю дві панелі разом на одному вході (200 Вт, 18 В) і одну панель на іншому (100 Вт 18 В). Чи знаєте ви, чи підходить Jackery для 11 ампер, що надходять на один вхід? Дякую за все!! Відповісти

Привіт, Ви можете підключити всі три панелі до одного з входів, але я б протестував обидва способи (2 до одного входу, 1 до другого) і подивився, що призводить до найбільшої вхідної потужності. Обмеження вхідної потужності в 250 Вт просто означає, що контролер заряду не буде видавати більше, але він все ще може працювати з сонячними панелями потужністю 300 Вт. 300 Вт все ще може бути недостатньо для досягнення межі 250 Вт, залежно від обставин. Просто переконайтеся, що панелі з’єднані між собою паралельно, а не послідовно. Відповісти

Дякую!! Я не знаю, чому ця інформація не доступна ніде більше! Їду на Burningman з нескінченним повним сонцем, тому я буду слідувати вашим порадам і використовувати обидва входи (ах, більше кабелів lol). Дякую! Ви рятуєте життя.

Чи можна використовувати сонячну панель Zamp для зарядки мого Jackery 300? Пряме підключення не вдається, імовірно, тому, що обидва мають сонячні контролери. Будь-яка надія? Zamp дуже добре живить мій акумулятор RV, тому він працює нормально. Думки? І дякую. Відповісти

Привіт, це спрацює, якщо ви знайдете спосіб обійти контролер заряду на панелі Zamp. Я зробив це з подібною панеллю, і ви можете знайти статтю, яку я написав про це тут. Відповісти

Привіт Джессі, я щойно придбав Jackery Explorer 1500 та сонячну панель Sunpower потужністю 170 Вт. Напруга відкритого контуру 170-ватної панелі становить 34.6v, але Jackery прийматиме лише напругу між 12-30 v. Я намагався зарядити Jackery з дуже обмеженим успіхом. Jackery заряджався лише до 34%, і навіть тоді він заряджався з перервами. Чи повинен я використовувати контролер заряду між сонячною панеллю та Jackery, щоб зменшити вхідну напругу? Дякую Відповісти

Привіт, це складно, схоже, ви придбали панель на 24 В. Я не думаю, що сонячний контролер заряду між ними виправить це, оскільки напруга може бути занадто низькою. Я чув, що знижувальні стабілізатори напруги повинні допомогти з такими речами, але, на жаль, я не маю жодного досвіду роботи з ними, тому я не дуже допомагаю там. Якщо можливо, я б повернув панель 170 Вт і отримав би подібну модель 12 В. Відповісти

Знову пекло! Вибачте, якщо я зачіпаю ваші публікації, я просто ніде не можу отримати відповідь. Максимальний вхід на входах постійного струму 1500 становить 500 Вт, а на вашій діаграмі вказано 250 Вт на вхід. Отже, з моїми 3 x 100w 17.5v панелі, чи не буде це занадто багато для одного з цих входів? Чи доведеться мені з’єднати 2, а потім підключити третю до іншого входу? Мої панелі вже можуть з’єднуватися паралельно, не потребуючи жодних Y-адаптерів. Ще раз дякую за всю вашу допомогу Відповісти

Привіт Джессі, дякую за чудову інформацію. У мене є Jackery Explorer 1000 і я хочу спробувати використовувати панель на даху, яка підключиться до мого E1000. Я розглядаю 190-ватну розширювальну панель Go Power Rigid без контролера. Розміри помістяться на 2 поперечини зверху моєї Honda Odyssey. І я сподіваюся, що провід MC4 можна провести через задній люк у мій E1000. Сподіваюся, це спрацює. Тому що багато разів я не можу спостерігати за положенням панелей, поки вони заряджаються. І у мене є холодильник постійного струму, який розряджає E1000 приблизно за 2 дні. Велике спасибі, Діана Відповісти

Привіт, якщо це Go Power Overlander 190W (натисніть, щоб переглянути на Amazon), він має рейтинг ЛОС 24.09В, що означає, що він сумісний з Explorer 1000. Все, що вам знадобиться для його підключення. це перехідник MC4 на 8 мм. Щасливих подорожей! Відповісти

Вони в порядку, якщо ви хочете, щоб панелі були менш помітними, але якщо це не так важливо, я б не купував гнучкі панелі. Вони швидше зношуються, оскільки їм доводиться миритися з більшою кількістю тепла через відсутність вентиляції, що також змушує їх виробляти менше електроенергії в спекотну погоду. Звичайно, їх легше встановлювати і вони легші на даху, але недоліки утримують мене від покупки їх для мого RV. Відповісти

Ваша інформація. найкраща, яку я бачив! Сподіваємось, ви можете нам допомогти. У нас є Jackery 2000 для подорожей, і панелі Saga 200 чудово підходять для цього. Але ми дуже хочемо, щоб жорсткі колектори були постійно заземлені, коли ми залишаємось у нашому позамережевому причепі у Вайомінгу. Ми хочемо 800 Вт на вході. Чи зможемо ми підключити вісім 100-ватних колекторів Renogy? Які роз’єми ми можемо використовувати? Ми також повинні встановити колектори на відстані 40 або 50 футів від причепа, щоб дістатися до сонця. Чи є у вас рекомендації щодо подовжувачів?? Відповісти

Привіт, це найновіший Explorer 2000 Pro чи Explorer 2000, випущений минулого року, але більше не продається? Відповідь

Я щойно отримав свій Jackery Explorer 2000 Pro сьогодні. Я замовив його на Amazon 15 серпня. Відповісти

Привіт, мені сподобалась стаття. Багато чудової інформації, деякі з яких я хотів би знати до того, як поставити 2 гнучкі панелі Renology 100W на фургон. Я щойно отримав свій Jackery 2000 сьогодні, і зрозумів, що мені потрібен адаптер, щоб підключити панелі до Jackery Що мені потрібно для підключення? Jackery буде встановлений всередині фургона, і я планую провести дроти панелі всередину від даху фургона, а потім по боковій стороні фургона до Jackery. близько 20 футів кабелю. Допоможи мені, сонячний гуру Обі Ван, ти моя єдина надія. Ще раз дякую за чудову статтю. Відповісти

Привіт, спочатку вам знадобиться гілка MC4 Y (натисніть, щоб переглянути на Amazon), щоб з’єднати дві панелі паралельно. Тоді я рекомендую подовжувачі Geosiry MC4, особливо якщо кабелі будуть йти вниз по борту фургона, оскільки вони мають захисну оболонку. Підключіть подовжувачі до гілки Y, потім підключіть адаптер MC4 до 8 мм на іншому кінці всередині фургона, додайте роз’єм 8020, що входить до комплекту адаптера MC4 до 8 мм, і все готово. Відповісти

Привіт, мені подарували сонячну панель від друга, це kyocera KC125GT-2. Я хотів би поєднати це з моїм jackery explorer 300. Він має тип підключення MC тип 3. Чи може хтось запропонувати спосіб їх спільного використання? Дякую Род М. Відповісти

Привіт, зараз важко знайти адаптер MC3, якщо ви можете, я б обрізав дроти та встановив роз’єми MC4 за допомогою такого набору (натисніть, щоб переглянути на Amazon). Тоді вам просто знадобиться перехідник MC4 на 8 мм. Відповісти

Привіт, так, до тих пір, поки панелі Renogy не мають контролерів сонячного заряду. Вам знадобляться два адаптери MC4 до 8 мм та один адаптер Jackery для Explorer 2000 Pro. Відповісти

Привіт, велике спасибі за цю статтю. Я трохи застряг. У мене є генератор Jackery 1000 та 2 сонячні панелі Ecoflow потужністю 110 Вт. Я купив кабель для сонячних панелей Electop 10AWG https://www.amazon.com/dp/B08NSWXY3J?ref=ppx_pop_mob_ap_share І сонячні роз’єми BougeRV Y Branch https://www.амазонка.com/dp/B0753X68PS?ref=ppx_pop_mob_ap_share Проблема, яку я маю, полягає в тому, що Electop 10AWG, здається, не збігається з чоловічим та жіночим кінцями на Jackery, і я відчайдушно хочу знати, який адаптер сумісний. Заздалегідь дякую! Відповісти

Привіт, схоже, у вас є правильні адаптери, вам просто потрібно змінити орієнтацію роз’ємів Андерсона. Я розповідаю про це та порт Андерсона у цьому відео приблизно о 7:22. Повідомте мене, якщо у вас виникнуть проблеми. Відповісти

Мені вдалося отримати його завдяки вашому відео! Щиро дякую за всю допомогу і за те, що зробили цей процес простим! Відповісти

У мене є Jackery explorer 880. У мене є сонячні панелі потужністю 200 Вт для підключення до нього. Замість того, щоб купувати всі ці адаптери, чи можу я просто з’єднати дріт (і гайку / стрічку) червоний з червоним і чорний з чорним, а потім з’єднати його за допомогою з’єднувача, що постачається Jackery, щоб підключити для зарядки? Дякую Відповісти

Привіт, так, це повинно працювати, якщо ви отримаєте чотири перехідники від 7909 до 8020 (натисніть, щоб переглянути на Amazon) і підключите їх до 8-мм штекера на панелях Renogy. Тоді вам просто потрібно підключити їх до двох роз’ємів серії Jackery Solar (по дві панелі до кожної). Теоретично це повинно спрацювати. Але я сам не використовував адаптери постійного струму 7909 до 8020, тому, можливо, ви захочете придбати один, щоб переконатися, що він працює, перш ніж замовляти решту. Відповісти

Привіт! Я планую придбати куртку 1000, і я розглядаю можливість придбати 2 сонячні батареї потужністю 100 Вт Renogy. Якщо я запускаю їх паралельно, я знаю, що напруга залишається незмінною, але підсилювачі поєднуються. Jackery 1000 каже, що має максимум 8.Вхід 3 ампер, але панелі мають по 4.9-5.1амперний вхід. Якщо я поєднаю 2, чи буду я переглядати підсилювачі для джекері? Це безпечно? Відповісти

Можливо, було б корисно зазначити, що для їх зарядки не потрібно використовувати панель малої потужності. Jackery просить лише потрібний йому струм. Якщо більший струм доступний від більшої панелі, це не має значення. Відповісти

Привіт! Ваш сайт був надзвичайно корисним у моєму налаштуванні кемпера “зроби сам. В даний час у мене є сонячна панель Newpowa потужністю 100 Вт, і зараз я шукаю акумуляторний банк, щоб мати можливість тримати 12-вольтовий кулер в кузові вантажівки під час наших поїздок. Я просто підтверджую, що можу провести кабель безпосередньо від сонячної панелі до зарядного пристрою, оскільки в ньому вже вбудований регулятор заряду? Я не хочу перевантажувати банк живлення. Також, що Jackery ви рекомендуєте / зробить найкраще з однією сонячною панеллю потужністю 100 Вт. Я планую запускати на ньому 12-вольтовий кулер (не постійно) і, можливо, час від часу заряджати телефон/гармін/фару. Ще раз дякую за стільки корисної інформації!! Відповісти

Привіт, так, панель потужністю 100 Вт слід підключати до Jackery безпосередньо без будь-яких додаткових контролерів заряду. Який зарядний пристрій я рекомендую, залежить від того, скільки потужності вимагає 12-вольтовий кулер. Якщо це холодильник / морозильна камера на 12 В, який буде залишатися увімкненим принаймні 24 години, вам доведеться використовувати Explorer 500 або більше. Це також залежить від того, чи буде сонячна панель постійно підключена до зарядного пристрою, і чи буде вона заряджатися протягом дня. Якщо ви дасте мені знати, який кулер ви шукаєте і як ви плануєте встановити панель, я зможу допомогти вам далі. Відповісти

Дякуємо за вашу відповідь. Тож я в кінцевому підсумку отримав електростанцію Renogy Phoenix 200w, я не зміг знайти вживану Jackery, і ми вирушаємо в подорож на наступний місяць або близько того 1 липня, тому мені довелося рухатись далі. Я знаю, що це не ваша спеціальність, але мені цікаво, чи знаєте ви, на що мені слід звернути увагу на моїй сонячній панелі та електростанції, щоб я не спалив свою електростанцію. Ось інформація з обох: Сонячна панель Newpowa 100w: Максимальна потужність PMAX 100w Робоча напруга VMP 16.77v Робочий струм IMP 6.26A Напруга відкритого контуру ЛОС 19.83v Струм короткого замикання ISC 6.56a Renogy Phoenix 200w електростанція постійного струму Вхід постійного струму 10v-25v = 4A, максимум 60w Я вважаю, що зі мною все повинно бути в порядку, оскільки VOC знаходиться в діапазоні 10-25v, але чи є щось ще, про що мені потрібно знати, щоб переконатися, що я не перевантажую електростанцію. Кулер, який я отримую. це bougeRV CR серії 30qt. Вона буде працювати лише з перервами, достатньо для того, щоб охолодити наші речі, без морозильної камери. Я також можу запустити кулер на прикурювачі та заряджати електростанцію від сонячної енергії під час руху (AZ до WA стільки довгих днів водіння) Ще раз дякую за всю вашу допомогу, я дуже ціную це. Відповісти

Привіт, Ніцца, мені також подобається продукція Renogy! Ви маєте рацію, ця панель повинна чудово працювати з Феніксом. Я думаю, що це адаптер MC4 до постійного струму (натисніть, щоб переглянути на Amazon), який вам потрібен для підключення панелі з роз’ємами MC4. Відповісти

Моя рекомендація щодо сонячних панелей поза мережею

Існує ряд важливих факторів, які слід враховувати при виборі марки та типу сонячної панелі для вашої автономної сонячної системи. Фактори, які створюють ажіотаж, часто вводять в оману і можуть призвести до того, що ви витратите більше, ніж потрібно, щоб побудувати свою сонячну енергетичну систему “зроби сам.

Розглянувши багато варіантів від різних постачальників, знайшовши якомога більше відгуків і випробувавши кілька варіантів самостійно, я вирішив, що поліелектричні панелі Rich Solar 100W є найкращим поєднанням якості, ціни та розміру для сонячної системи, яку можна зробити своїми руками поза мережею.

Найбільший висновок з цієї статті. провести дослідження. Не думайте, що “більш ефективний” обов’язково краще для вашого дизайну або що більші панелі є більш економічно ефективними для невеликих сонячних систем.

Бренди для розгляду

Порівняння брендів

Всі вони актуальні на Amazon на дату цієї публікації (жовтень 2019 року). Amazon часто змінюється, тому, будь ласка, використовуйте це як основу для порівняння, і не покладайтеся на цю таблицю при складанні бюджету для вашої остаточної системи.

З цього списку одразу виділяються панелі Rich Solar та Newpowa потужністю 100 Вт, оскільки вони є найдешевшими на ринку. І з виробників у цьому списку, Rich Solar та Renogy, ймовірно, є найбільш відомими в цьому бізнесі.

Дуже ймовірно, що більшість фотоелементів виробляються в Китаї, можливо, на одному з декількох різних заводів, якщо не на одному і тому ж заводі. Тому одним з головних міркувань при виборі є відповідність та оздоблення. Напевно, найкращими в цьому плані є Renogy, які забезпечують високу якість панелей. Однак, порівняно з якістю багатих сонячних панелей, на мою думку, покращення не варте додаткових витрат.

Панелі Rich Solar ні в якому разі не є екстравагантними, але вони мають відповідну міцність та якість своєї конструкції. Ось чому я обираю їх найбільш економічно ефективні монопанелі потужністю 100 Вт для власної автономної сонячної системи.

Чи можу я змішувати свої сонячні панелі

Залежно від типу контролера, краще не змішувати марки, а краще. вік ваших панелей. Контролери заряду MPPT підвищують ефективність ваших панелей, визначаючи та керуючи вашими панелями для оптимальної комбінації струму / напруги для їх конкретної конструкції. Вони найбільш ефективні, якщо криві ефективності ваших панелей абсолютно однакові.

Оскільки внутрішня електрична конструкція варіюється від виробника до виробника, найкраще дотримуватися однієї конкретної панелі для всієї вашої системи. Змішування панелей може призвести до зниження загальної ефективності через невідповідність між цими двома типами.

Однак, якщо ви плануєте зробити значне доповнення до існуючої сонячної системи, зараз або в майбутньому, у вас є можливість змінити типи/виробники панелей без втрати ефективності, придбавши також другий контролер заряду для додаткових панелей.

Використовуючи два або більше контролерів заряду, кожен з яких може працювати з різними типами панелей, ви не зіткнетеся з втратою ефективності.

Полікристалічні та монокристалічні панелі

На ринку ви бачите два різновиди кремнію, які пропонуються в конструкції панелей.

Монокристалічні сонячні панелі

Плюси Монокристалічні панелі є більш високотехнологічним варіантом, де “монокристал” походить від того, що процес виробництва кремнію є більш селективним для цих типів панелей. Найбільшою перевагою є підвищена “ефективність”, що означає, що більше світлової енергії перетворюється в електричну, ніж у випадку з поліетиленовими панелями. Однак насправді це означає, що ви можете виготовити меншу панель для певної номінальної потужності.

Дехто стверджує, що монопанелі здатні виробляти більше світла в похмурі дні, а також на заході та сході сонця. Однак є й інші повідомлення про те, що різниця незначна, якщо вона взагалі є.

Мінуси Найбільшим негативним моментом монокристалічних сонячних панелей є те, що вони дорожчі за ту саму кількість енергії, порівняно з полікристалічними панелями.

Крім того, оскільки монокристалічні сонячні панелі менші за розміром і мають темніший колір (їхня поверхня, що генерує енергію, майже чорна, а не синьо-чорна), вони можуть сильніше нагріватися в літні місяці. Сонячні панелі виробляють менше енергії, коли вони гарячі на дотик, а більш глибокий термічний цикл, ймовірно, скорочує термін їх служби (температура пов’язана з раннім виходом з ладу сонячних панелей).)

Полікристалічні сонячні панелі

Плюси Стара технологія, поліпанелі помітно дешевші, ніж їх новіші різновиди. моно-панелі. Ціна, як правило, є основною причиною дотримуватися поліетиленових панелей. Крім того, вони, як правило, більші за монопанелі при однаковому виробництві електроенергії. Якщо обмежений простір не є проблемою, то більший розмір панелі має свої переваги. Великі панелі потенційно залишаються прохолоднішими, оскільки мають більшу площу поверхні для обміну теплом з навколишнім середовищем. Крім того, поліетиленові панелі не такі темні за кольором, як монопанелі, тому їх тепловіддача на дюйм, ймовірно, менша.

Мінуси Як було сказано раніше, полімерні панелі більші, і тому, якщо простір є фактором номер один, то вам, ймовірно, краще триматися подалі від них. Крім того, в деяких звітах говориться, що поліпанелі не працюють так добре, як монопанелі в умовах низької освітленості, хоча я бачив змішані звіти про це.

Які найкращі доступні панелі високої потужності

Виходячи з моїх досліджень, панелі великої потужності не є найкращим варіантом для автономних систем “зроби сам. Якщо врахувати загальну вартість і вартість доставки, то навіть великомасштабні панелі комерційного класу не є легкодоступними за нижчою ціною за ват, ніж панелі потужністю 100 Вт.

У моєму порівнянні цін, наведеному вище, включаючи дослідження інших оптових постачальників панелей, які не вказані в таблиці, панелі потужністю 100 Вт є найдешевшим варіантом, доступним для нас, будівельників, які не мають доступу до знижок професійного рівня.

Часто одним з найбільших джерел витрат для панелей потужністю понад 200 Вт є доставка. Ці великі панелі дорого доставляти, оскільки для їх переміщення потрібні вантажні перевізники. І, якщо у вас немає бізнес-адреси з обладнанням для розвантаження, вам доведеться заплатити чималу премію.

Інша проблема. складність і небезпека монтажу великих панелей. Якщо ви плануєте встановлювати ці панелі самостійно, часто на даху або іншому високому місці, маневрувати 30-фунтовою панеллю складно і небезпечно за допомогою будівельних лісів і підйомного обладнання, яке використовують професійні монтажники. Вибравши менші панелі вагою 15 фунтів, я виявив, що мені набагато зручніше працювати з ними на даху в умовах вітру.

З цих причин я настійно рекомендую панелі розміром 100 Вт замість панелей великої потужності 150 Вт або більше.

Скільки сонячних панелей мені потрібно?

Щоб отримати точну відповідь на це питання, вам потрібно визначити, скільки енергії ви фактично використовуєте. Ознайомтеся з моєю статтею “Загальна вартість автономних сонячних систем”, яка допоможе вам легко визначити, скільки сонячних панелей вам потрібно для вашої автономної сонячної системи.

Даніель Марк Шварц

Про нас

Цей сайт належить і управляється A Seed Forever LLC, товариством з обмеженою відповідальністю зі штаб-квартирою у штаті Вашингтон, США. OffGridPermaculture.com є учасником Amazon Services LLC Associates Program, партнерської рекламної програми, призначеної для надання сайтам можливості заробляти рекламні збори шляхом розміщення реклами та посилань на Amazon.com. Цей сайт також бере участь в інших партнерських програмах і отримує винагороду за перенаправлення трафіку та бізнесу до цих компаній.

Шукаємо сонячні панелі, які можуть заряджати пристрої віддалено або можуть живити невеликі прилади в разі відключення електроенергії? Ми зібрали найкращі з них для популярних застосувань.

Ми можемо отримувати дохід від продуктів, доступних на цій сторінці, та брати участь у партнерських програмах.

зарядити, свій, морський, акумулятор, допомогою

Оскільки витрати на комунальні послуги продовжують стрімко зростати, корисно знайти способи заощадити гроші на рахунках за електроенергію. Один із способів. використання сонячної енергії через сонячні панелі. Сонячна енергія. це не лише найкращий вибір для тих, хто прагне зменшити свій вуглецевий слід, але й зручний спосіб заряджати пристрої, коли розетка знаходиться далеко.

Хоча більшість сонячних панелей повинні бути підключені до сонячного генератора або 12-вольтової (В) батареї, щоб використовувати вироблену енергію, деякі моделі мають вбудовані порти для зарядки. Крім того, за допомогою правильної системи сонячних панелей користувачі можуть запускати деякі побутові прилади в разі відключення електроенергії в будинку.

Незалежно від того, чи хочуть споживачі замінити стару панель в існуючій системі, об’єднати нову панель з сонячним генератором або побудувати власну комплексну систему, ми підібрали найкращі варіанти, які можуть підійти для цієї роботи. Попереду, дізнайтеся, на що звертати увагу при покупці сонячних панелей і з’ясуйте, чому наступні панелі є одними з найкращих сонячних панелей для домашнього використання та віддалених енергетичних потреб.

 • НАЙКРАЩА В ЦІЛОМУ: 100-ватний 12-вольтовий сонячний стартовий комплект Renogy
 • НАЙКРАЩА ПОКУПКА: Полікристалічна сонячна панель Newpowa 100 Вт 12 В
 • НАЙКРАЩА АВТОНОМНА ПАНЕЛЬ: Goal Zero Boulder 100 Mountable Solar Panel
 • НАЙКРАЩА З USB ПОРТАМИ: Сонячна панель Jackery SolarSaga 100W
 • НАЙКРАЩИЙ СОНЯЧНИЙ ГЕНЕРАТОР:Портативна електростанція з панелями Bluetti AC200P
 • НАЙКРАЩА ГНУЧКА ПАНЕЛЬ: Гнучка сонячна панель Renogy 100 Вт на 12 В
 • ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ:Портативна сонячна панель EcoFlow 160 Вт

зарядити, свій, морський, акумулятор, допомогою

Типи сонячних панелей

Існує три основних типи сонячних панелей: монокристалічні, полікристалічні та тонкоплівкові. Всі сонячні панелі вловлюють сонячні промені і перетворюють їх в електрику, але кожен тип дещо відрізняється.

Монокристалічні сонячні панелі

Монокристалічні панелі виготовляються з одного (монокристала) кремнію, і їх легко впізнати, оскільки вони мають темно-чорний колір. Ця монокристалічна технологія є високоефективною і компактною, що означає, що менші монокристалічні панелі можуть виробляти більше енергії, ніж інші типи панелей аналогічного розміру. На жаль, монокристалічні панелі також дорожчі за інші типи.

У категорії монокристалічних є кілька різновидів, включаючи елементи з пасивним емітером і тильним контактом (PERC), які підвищують ефективність панелі, і біфазні сонячні елементи, які вловлюють сонячне світло з обох сторін панелі.

Полікристалічні сонячні панелі

Основна відмінність між монокристалічними та полікристалічними сонячними панелями полягає в тому, що останні виготовляються з декількох кристалів кремнію, а не з великого монокристала. Цей тип панелей дешевший у виробництві, тому вони також коштують дешевше.

Ще одним фактором, який відрізняє ці панелі, є їх колір: полікристалічні сонячні панелі мають синю поверхню, а не чорну. На жаль, вони трохи менш ефективні, тому для виробництва такої ж кількості електроенергії, як і монокристалічні панелі, необхідно більше таких панелей.

Тонкоплівкові сонячні панелі

Відносно нові діти на ринку. тонкоплівкові сонячні панелі. не містять кристалів кремнію. Замість цього вони мають тонкий шар фотоелектричної речовини, такої як амоний кремній або телурид кадмію, який прикріплений до твердого листового матеріалу. Тонкоплівкові панелі легші за вагою і вигідні для створення портативних панелей.

Однак цей тип сонячних панелей не настільки ефективний, і його використання, як правило, зарезервовано для комерційних сонячних установок. Тонкоплівкові панелі вважаються більш візуально приємними, оскільки два інших типи панелей мають лінії, що проходять через них, в той час як тонкоплівкові панелі зазвичай мають рівну, бездоганну поверхню.

Що потрібно враховувати при виборі найкращих сонячних панелей

Потужність сонячної панелі може бути головним фактором для більшості покупців, і найкращі сонячні панелі можуть відрізнятися за потужністю залежно від потреб користувачів. Панелі, доступні для зарядки цифрових пристроїв і роботи невеликих приладів, таких як блендери, вентилятори та холодильники для автофургонів, зазвичай пропонують в середньому від 100 до 150 Вт.

Однак майте на увазі, що сонячні панелі. якщо вони не автономні. повинні бути підключені до акумулятора або генератора, який зберігає енергію, поки щось не буде підключено до мережі. Чим ефективніша сонячна панель, тим швидше вона заряджає акумулятор або генератор. Це означає менше часу на очікування доступної для використання енергії.

Ефективність

Порівнюючи сонячні панелі, зверніть увагу, що більш ефективні можуть перетворювати більший відсоток сонячного світла в електрику. це називається ефективністю сонячних елементів панелі. Не всі продавці вказують ефективність сонячних елементів своїх панелей, але існують типові діапазони для різних типів панелей.

 • Монокристалічні: Ці популярні чорні панелі, як відомо, є найбільш ефективними, очолюючи список з більш ніж 19-відсотковою ефективністю сонячних елементів.
 • Полікристалічні: З ефективністю сонячних елементів від 15 до 17 відсотків, полікристалічні панелі трохи менш ефективні, ніж монокристалічні. Однак вони часто є більш доступними.
 • Тонка плівка: Найменш ефективний тип з усіх панелей, тонкоплівкові варіанти падають нижче 15 відсотків ефективності сонячних елементів. Вони також є найдешевшими.

Ефективність можна підвищити, розташувавши панель в найкращому для сонячних панелей напрямку, як правило, на південь. Це також залежить від напруги відкритого контуру (VOC) панелі. Вибираючи панель, переконайтеся, що вказана напруга не перевищує максимальну вхідну напругу для генератора або контролера заряду, який буде використовуватися.

Температурний коефіцієнт

Температурний коефіцієнт сонячної панелі, також відомий як її здатність переносити спеку, вказує на залежність між виробництвом електроенергії та зовнішньою температурою. Це величина зниження вихідної потужності на кожен градус підвищення температури. Отже, чим спекотніше на вулиці, тим менш ефективною буде сонячна панель.

Хоча тонкоплівкові панелі програють у багатьох аспектах, вони на вершині, коли мова йде про температурний коефіцієнт. У тонкоплівкових панелей втрата потужності складає всього 0.2 відсотки. Порівняйте це з монокристалічними та полікристалічними панелями, які мають втрати на виході від 0.3 до 0.5 відсотків.

Температурний коефіцієнт варто враховувати, якщо панелі будуть використовуватися в жаркому кліматі, де літні температури часто досягають або перевищують 90 градусів, але, на жаль, виробники зручних для користувача сонячних панелей рідко вказують температурні коефіцієнти своїх продуктів.

Регіон і клімат

Сонячні панелі все ще можуть працювати в холодному кліматі, тому що не сонячне тепло генерує електроенергію, а його світло. Навіть у регіонах, де випадає багато снігу. доки сніг зчищається з поверхні панелей. вони продовжуватимуть виробляти електроенергію. Цікаво, що коли сонце виходить і відбивається від білого снігу, воно створює додаткове світло, яке може принести користь сонячним панелям. Це називається “ефектом альбедо.”

Регіони з великою кількістю сонячних днів є гарним варіантом для використання сонячних панелей. Дощовий та хмарний клімат зменшує кількість сонячного світла, що потрапляє на панелі, тому виробляється менше енергії. Однак, сонячні панелі все одно вироблятимуть певну кількість енергії у похмурі дні, просто не так багато.

Довговічність

Сонячні панелі не мають рухомих частин, тому вони відносно довговічні. Звичайно, вони не є незнищенними, тому, якщо ви впустите щось важке на панель, вона може зламатися. Полікристалічні та монокристалічні панелі товщі та міцніші, ніж тонкоплівкові.

На етапі розробки дизайну сонячних панелей виробники піддають панелі суворим випробуванням, а потім використовують результати для вдосконалення продукції. Деякі з тестів включають наступне:

 • Випробування на вологе нагрівання: Панелі піддаються впливу температури до 185 градусів за Фаренгейтом і 85-відсоткової вологості протягом більше місяця. Цей високий рівень тепла і вологості імітує роки експлуатації на відкритому повітрі, і це допомагає визначити, чи витримає панель роки типової спеки і вологості.
 • Термоциклічні випробування: Це випробування піддає панелі впливу екстремальної спеки та холоду, щоб визначити їхню стійкість до несприятливого впливу навколишнього середовища.
 • Динамічне навантаження: Сонячні панелі часто піддаються впливу сильного вітру, тому виробники випробовують їх на етапі розробки за допомогою вакуумних чашок, прикріплених до поверхні панелі, які прикладають змінну силу притягування і відштовхування, що імітує ситуацію сильного вітру.

Наш найкращий вибір

Сучасні сонячні панелі включають менші та ефективніші варіанти, і вони пропонують екологічний спосіб зарядки пристроїв та роботи приладів. Наступні сонячні панелі відрізняються за ефективністю та вихідною потужністю, що робить їх добре придатними для різноманітних потреб зарядки. Кожен з них є одним з найкращих варіантів у своїй категорії.

Renogy 100 Вт 12-вольтовий сонячний стартовий комплект

Тим, хто шукає надійну сонячну панель для заряджання 12-вольтової батареї, можливо, варто звернути увагу на Renogy Solar Starter Kit. Комплект поставляється зі 100-ватною монокристалічною сонячною панеллю, яка має 42.2-дюймовий на 19.6 дюймів на 1.38-дюймовий, що робить його добре придатним для монтажу на даху автофургона або даху сараю, що не підключений до електромережі.

Сонячна панель має 21-відсотковий коефіцієнт корисної дії сонячних елементів, і, можливо, найкраще те, що вона поставляється з власним контролером заряду. Користувачам все одно знадобиться батарея на 12 В плюс інвертор, якщо потрібне живлення від мережі змінного струму, і вони можуть почати перетворювати сонячне світло в електрику. Комплект можна розширити, придбавши додаткові панелі, і він також сумісний з Bluetooth.(Модуль Bluetooth не входить до комплекту).)

Технічні характеристики

 • Високоефективна сонячна батарея для швидкої зарядки
 • Система розширюється
 • Витримують широкий діапазон температур

Отримайте стартовий комплект сонячних панелей Renogy на Amazon або в The Home Depot.

Полікристалічна сонячна панель Newpowa 100 Вт 12 В

Шукаєте сонячну панель для кемпінгу або катання на човні, яка не буде коштувати цілий статок? Зверніть увагу на полікристалічну сонячну панель Newpowa 100W 12V, яка здатна генерувати достатньо енергії для зарядки цифрових пристроїв. Це покупка тільки панелі, тому користувачам знадобиться невеликий сонячний генератор, щоб використовувати енергію. Крім того, панель можна підключити до 12-вольтової батареї, але для цього знадобиться контролер заряду та інвертор (не входять до комплекту).

Сонячна панель Newpowa. 26.57 дюймів на 35.83 дюйми на 1.18-дюймовий. Поставляється з розподільною коробкою та кабелями для підключення контролера. Це полікристалічна сонячна панель, тому вона не буде заряджати батарею або генератор так швидко, як монокристалічна панель. Однак вона все одно буде надійно живити цифрові пристрої, такі як смартфони та планшети. Найкраще те, що він поставляється за привабливою ціною.

Технічні характеристики продукту

 • Доступна за ціною
 • Міцний алюмінієвий каркас
 • Побудований, щоб витримувати сильний вітер і снігові навантаження

Придбайте сонячну панель Newpowa на Amazon або Newpowa.

Сонячна панель Goal Zero Boulder 100, що монтується

Монтаж сонячної панелі займає час і робить її напівпостійною функцією. Однак підставка сонячної панелі Goal Zero Boulder дозволяє користувачам встановлювати панель в будь-якому місці, не прикріплюючи її до дошки, даху або іншого об’єкта. Підставка регулюється, тому користувачі можуть точно налаштувати кут нахилу відповідно до положення сонця в небі. Рама Goal Zero також призначена для розміщення монтажного обладнання (не входить в комплект) для тих, хто віддає перевагу навісним панелям.

Панель Goal Zero оснащена монокристалічним сонячним елементом. Це 26.75 дюймів на 40 дюймів на 1.75-дюймовий, і при вазі всього 20 фунтів, він також трохи легший за панелі аналогічного розміру, тому немає необхідності жертвувати потужністю заради портативності. Користувачам знадобиться власний генератор або акумуляторна батарея.

Характеристики продукту

 • Підставка регулює кут нахилу панелі для оптимального поглинання світла
 • Якість професійного рівня
 • Менша вага, ніж у деяких аналогічних моделей

Придбайте сонячну панель Goal Zero на Amazon, The Home Depot або GoalZero.

Сонячна панель Jackery SolarSaga 100 Вт

Наявність генератора є оптимальною для зарядки пристроїв у будь-який час, оскільки генератор зберігає енергію, яка може бути використана пізніше. вночі або в похмурі дні. Але перевезення генератора може стати громіздким, і саме тут сяє сонячна панель Jackery SolarSaga 100W. Як і інші панелі, Jackery можна підключити до генератора або акумулятора, але в крайньому випадку її можна використовувати для зарядки пристроїв, оскільки вона має вбудовані USB-порти.

Просто розкладіть прикріплену підставку і нахиліть панель до сонячної батареї, підключіть пристрій до розетки і дайте йому зарядитися. Панель має один порт USB-A та один порт USB-C. Вона портативна, важить всього 5 кг.5 фунтів і розміром 22.83 дюйми на 19.69 дюймів на 2.36 дюймів. Крім того, він постачається з ручкою для перенесення.

Характеристики продукту

Придбайте сонячну панель Jackery на Amazon, The Home Depot або Lowe’s.

Портативна електростанція Bluetti AC200P з панелями

Тим, хто шукає повноцінну сонячну систему з достатньою потужністю для зарядки пристроїв та роботи побутової техніки, варто звернути увагу на портативну електростанцію Bluetti з панелями потужністю 2 000 Вт. Набір з трьох високоякісних монокристалічних панелей можна встановити на даху сараю або кабіни, під кутом до сонця за допомогою прикріплених підпірок або підвісити за петлі на вікні, що виходить на південь.

Це система plug-and-play, розроблена для користувачів, які не хочуть турбуватися про підключення. Все готово до роботи: Просто встановіть сонячні панелі та підключіть кабелі до генератора, щоб почати заряджання. Хоча це дорогий варіант, його можна використовувати для живлення побутових приладів, таких як холодильники, кавоварки тощо, у разі відключення електроенергії.

Характеристики продукту

 • Все необхідне для виробництва сонячної енергії
 • Достатня потужність для живлення побутових приладів
 • Немає необхідності в спеціальній проводці

Купуйте сонячні панелі Bluetti на Amazon.

Гнучка сонячна панель Renogy 100 Вт 12 В

Покупці, яким потрібна гнучка та ефективна монокристалічна сонячна панель, можуть розглянути гнучку сонячну панель Renogy 100 Вт 12 В. Панель Renogy може згинатися на 248 градусів без пошкоджень, що робить її добре придатною для монтажу на вигнутому корпусі човна або на даху автофургона.

Панель має розмір 48 дюймів на 21.6 дюймів і виготовлена з найсучасніших полімерів, які дозволяють їй згинатися, і це лише 0.10 дюймів завтовшки. Поставляється з розподільною коробкою та кабелями для підключення до генератора або акумуляторної батареї, а також має шість армованих металом монтажних отворів для закріплення панелі на місці. Ви купуєте лише панель і не отримуєте в комплекті генератор або акумуляторну батарею.

Характеристики продукту

 • Можна встановлювати на вигнуті поверхні
 • Добре підходить для встановлення на човнах або автофургонах
 • Високоефективна монокристалічна панель у гнучкому корпусі

Придбайте гнучку сонячну панель Renogy на Amazon або в Lowe’s.

Портативна сонячна панель EcoFlow 160 Вт

Отримайте 160 Вт зарядної потужності в цій монокристалічній панелі, яка складається для портативності та компактного зберігання. Сонячна панель Ecoflow 160 Вт. це 26.8 дюймів на 61.8 дюймів у повністю розгорнутому стані, але складається до 16 дюймів у стиснутому стані.5 дюймів на 26.8 дюймів, коли не використовується.

Кейс для перенесення сонячної панелі також слугує регульованою підставкою для розміщення панелі під оптимальним кутом для сонячних панелей. Однак це лише сонячна панель, тому користувачам потрібно буде придбати генератор або акумуляторну батарею для зберігання енергії. Панель є водонепроникною і має монтажні отвори по краях, за допомогою яких її можна закріпити на даху або іншому об’єкті.

Характеристики продукту

 • Компактно складається для перенесення
 • Чохол слугує підставкою для панелі
 • Повністю водонепроникна

Придбайте сонячну панель EcoFlow на Amazon або в The Home Depot.

Наш вердикт

Сонячні панелі з нашої лінійки допомагають генерувати електроенергію без викидів вуглецю для живлення всього. від цифрових пристроїв до побутової техніки. Наш найкращий вибір, стартовий комплект Renogy 100. це монокристалічна сонячна панель, яка постачається з контролером заряду та кабелями, необхідними для підключення до генератора або акумуляторної батареї, тому користувачам не доведеться гадати, який контролер заряду купити.

Наш бюджетний вибір, сонячна панель Newpowa, не перетворює світло в електрику так швидко, як монокристалічні панелі. Проте, він добре підходить для заряджання цифрових пристроїв і має привабливу ціну.

Як ми обирали найкращі сонячні панелі

Сонячні панелі мають широкий спектр рівнів ефективності, розмірів, варіантів монтажу та необхідної кваліфікації оператора. Більшість панелей можна поєднувати з акумуляторними батареями або генераторами, хоча деякі з них можуть потребувати використання адаптерів для підключення до певних марок генераторів.

Ми розглянули, як найбільш типові покупці, ймовірно, будуть використовувати панель, оскільки потреби в енергії різняться. Ми також розглянули, наскільки ефективно панель перетворює сонячне світло в електрику і чи є це гарним співвідношенням ціни та якості. Ми частково базували наш вибір на репутації бренду. Тим не менш, ми не стали автоматично виключати менших або нішевих виробників, якщо їхні панелі пропонують аналогічні переваги.

Ми шукали панелі, які пропонували щось додаткове для споживачів, наприклад, підставку для орієнтації на ходу, гнучкість для встановлення на контурних поверхнях, а також контролер заряду для тих, хто самостійно налаштовує батарею.

Переваги володіння найкращими сонячними панелями

Незалежно від того, яку панель обирають покупці, вони зменшують свій вуглецевий слід, якщо використовують сонячну панель замість того, щоб підключати пристрої до домашньої розетки для зарядки. Сонячні панелі також мають додаткові переваги.

 • Вони забезпечують користувача електроенергією, коли він знаходиться поза домом.
 • Більші системи сонячних панелей можуть живити побутову техніку.
 • Сонячні панелі доступні в різних розмірах і з різними рівнями ефективності, щоб задовольнити різні типи користувачів.

Поширені запитання

Перехід на сонячну енергію. це розумний і сталий вибір, але розуміння всіх тонкощів і нюансів сонячної енергетики може збити з пантелику. На щастя, для цього не обов’язково мати освіту в галузі електротехніки. У тих, хто хоче інвестувати у свою першу сонячну панель, ймовірно, виникнуть деякі питання.

Q. Як вибрати хорошу сонячну панель?

Шукайте панель, яка забезпечує достатню потужність для задоволення ваших потреб у зарядці. Більшість панелей типу “зроби сам” заряджають цифрові пристрої, а деякі більш потужні перетворюють достатню кількість електроенергії для зарядки електроприладів.

Q. Які сонячні панелі найкраще підходять для домашнього використання?

Професійно встановлені сонячні панелі. це, мабуть, найкращий варіант для тих, хто хоче доповнити існуючу електричну систему свого будинку.

Q. Яку найефективнішу сонячну панель я можу придбати для свого будинку??

Наразі монокристалічні сонячні панелі є найефективнішими.

Q. Чи потребують сонячні панелі обслуговування?

Сонячні панелі потребують мінімального обслуговування, але обов’язково очищайте їх від снігу, обрізайте гілки, що закривають панелі, і витирайте бруд, щоб забезпечити максимальну кількість сонячного світла, що потрапляє на сонячні елементи.

Q. Чи можна заощадити на сонячних панелях??

Знижки, як правило, доступні лише для сонячних панелей для всього будинку, встановлених професіоналами. Зверніться до місцевого будівельного органу, щоб дізнатися, чи існують фінансові стимули у вашій місцевості. Іноді сонячні панелі з найкращою вартістю є переробленими моделями, тому відновлені панелі можуть бути хорошим варіантом, якщо бюджет обмежений.

Залишити відповідь