Інструкції, поради та усунення несправностей сонячного зарядного пристрою Power Bank. Сонячний зарядний пристрій Celltronix

Інструкції, поради та усунення несправностей сонячного зарядного пристрою Power Bank

Якщо до вашого сонячного зарядного пристрою power bank не додається інструкція, або ви просто загубили її, то ви потрапили в потрібне місце. Незважаючи на те, що вони розроблені як відносно прості пристрої, нова електроніка з входами, виходами, світловими сигналами, шумами тощо може бути дещо складною для сприйняття без належного керівництва.

Чого очікувати від цього посібника

Цей посібник призначений для надання інструкцій, порад та усунення несправностей для невеликих портативних сонячних зарядних пристроїв.

У Shop Solar Kits ми повністю розуміємо цінність наявності невеликої додаткової енергії в дорозі і захоплені незалежністю від електроенергії за допомогою безкоштовної сонячної енергії. Щоб ознайомитися з можливостями великих сонячних зарядних пристроїв, прочитайте наш найкращий посібник з вибору сонячних батарей.

Незважаючи на те, що сьогодні на ринку представлені сотні брендів і тисячі моделей сонячних зарядних пристроїв power bank, ми зібрали цю інформацію, щоб вона слугувала вичерпним ресурсом для простих інструкцій та поширених запитань.

Нижче ми опишемо особливості та технічні характеристики типових сонячних зарядних пристроїв, продемонструємо практичне використання, надамо інструкції з експлуатації та запропонуємо безліч порад і підказок щодо вибору правильного продукту.

Особливості та характеристики сонячного зарядного пристрою Power Bank

Хоча виробництво та зберігання сонячної енергії може здатися складним, портативні павербанки насправді є дуже простими продуктами. Оскільки вони призначені для розміщення на сонці, вони, як правило, дуже міцні, стійкі до погодних умов і довговічні. Звичайно, фактичний термін служби виробу завжди буде залежати як від його якості, так і від частоти використання.

Майже всі сонячні зарядні пристрої power bank поставляються з наступним:

 • Вбудована сонячна панель
 • Вбудований акумулятор
 • Вхідний порт для зарядки від мережі змінного, постійного струму або USB
 • Один або кілька виходів (зазвичай USB)
 • І твердий, міцний зовнішній корпус

Який об’єм акумулятора має сонячний зарядний пристрій?

Більшість невеликих сонячних зарядних пристроїв мають батарею ємністю від 8 000 мАг до 14 000 мАг. Для сучасних смартфонів цього приблизно достатньо, щоб зарядити мобільний телефон від 3 до 5 разів, з різною ємністю акумулятора.

Залежно від виробника, ємність акумулятора сонячного зарядного пристрою вимірюється в ампер-годинах або ват-годинах. У більшості випадків продукти будуть рекламуватися з їх приблизною тривалістю роботи для звичайного електричного використання.

Окрім визначення ємності акумулятора потенційного сонячного зарядного пристрою, важливо також звернути увагу на очікуваний термін служби виробу. Це може бути виражено як “життєвий цикл” у специфікації продукту, який вказує на те, скільки разів банк можна ефективно заряджати та розряджати. Звичайно, перевірка відгуків в Інтернеті. це чудовий спосіб дізнатися, чи проживе сонячний зарядний пристрій очікуваний термін служби.

Найкращі способи використання зарядних пристроїв для сонячних батарей

Використовуючи сонячний зарядний пристрій, ви розблоковуєте доступ до електроенергії, де б ви не були, без додаткових витрат для вас або навколишнього середовища. Завдяки безкоштовній та рясній енергії сонця можна заряджати телефони та інші пристрої будь-де, де світить сонце.

Найчастіше сонячні зарядні пристрої для павербанків використовуються для:

 • Подорожі всіх видів
 • Походи та подорожі поза мережею
 • Спортивні ігри, задні двері та вечірки
 • Готовність до надзвичайних ситуацій
 • Автофургони, фургони, кемпери, будинки на колесах та інші пересувні будинки

Якщо ви дійсно замислитеся над цим, додаткові кілька зарядок для телефону у вашому рюкзаку завжди будуть корисними як для вас, так і для тих, хто вас оточує. У великих генераторах на сонячних батареях можна навіть заряджати багато пристроїв одночасно. Наприклад, в нашому огляді акумуляторів Ego. ми демонструємо сонячний зарядний генератор з 4 USB-розетками та 3 розетками змінного струму (настінними).

Як користуватися сонячним зарядним пристроєм Power Bank

Сонячний зарядний пристрій power bank використовується для зарядки пристроїв за допомогою сонячної енергії. Технічно, однак, павербанк заряджає власну ємність акумулятора, а потім розряджає енергію на ваш телефон. З огляду на це, ці пристрої насправді слід називати “сонячними зарядними та розрядними пристроями”.”

Хоча ця назва не дуже привертає увагу, вона дійсно показує, наскільки просто користуватися сонячним зарядним пристроєм power bank. У цьому сенсі процес використання сонячного павербанку можна розбити на два простих кроки:

#1: Заряджайте акумулятор

#2: І розрядити живлення

Так, це дійсно так просто. Хтось називає це магією, хтось. наукою. І насправді, наука, що стоїть за невеликим сонячним зарядним пристроєм, дуже проста для розуміння.

Як працює накопичена сонячна енергія

Між першим і другим кроками ви можете зберігати енергію так довго, як вам потрібно. Однак важливо знати, що батарея почне повільно втрачати заряд, коли наближається до свого номінального терміну зберігання.

Для невеликих зарядних пристроїв ми рекомендуємо перезаряджати банк кожні 2-3 місяці, якщо ви завжди хочете мати трохи додаткової енергії під рукою. Деякі пристрої преміум-класу мають номінальний термін придатності до 1 року, що робить їх одними з найпростіших у використанні пристроїв для надійного доступу до невеликих обсягів енергії.

Звичайно, ви завжди повинні пам’ятати, що перед використанням зарядного пристрою потрібно “поповнити” заряд акумулятора, якщо це можливо. Навіть кілька тижнів бездіяльності можуть призвести до повільної втрати заряду акумулятора, який лежить без діла, що може стати неприємною несподіванкою при спробі використати його в реальних умовах.

Заряджання сонячного павербанка

Для більшості невеликих сонячних павербанків існує більше одного способу заряджання внутрішнього акумулятора. Час заряджання буде залежати як від джерела електроенергії, так і від кількості споживаної електроенергії. Нижче ми опишемо деякі з найпоширеніших методів, які використовуються для заряджання невеликого банку сонячних батарей.

Заряджання павербанка за допомогою сонячної енергії

Як очевидно випливає з назви, сонячні зарядні пристрої power bank можна заряджати за допомогою сонячної енергії. Сьогодні багато невеликих і портативних пристроїв мають сонячну панель, встановлену безпосередньо на пристрої, що перетворює його на невеликий універсальний сонячний генератор.

Наприклад, ви могли чути про елемент живлення Patriot Power Cell. популярний універсальний сонячний зарядний пристрій для телефонів. Хоча ми особисто не рекомендуємо цей продукт, є багато подібних пристроїв, які включають сонячну панель безпосередньо на батареї.

Крім того, деякі павербанки можна заряджати за допомогою незалежних сонячних панелей, підключених до резерву акумулятора. Хоча це не дуже практично для невеликих сонячних зарядних пристроїв, якщо ви шукаєте великий банк сонячних батарей, то високоефективні фотоелектричні сонячні панелі є абсолютною необхідністю.

Наприклад, якщо ви заряджаєте ego-батарею за допомогою невеликого сонячного генератора, то вам потрібно буде придбати сонячні панелі окремо. Хоча це не так зручно, невеликі сонячні зарядні пристрої “все-в-одному”, як правило, дуже обмежені невеликими або неефективними сонячними панелями.

Використання іншої електроенергії для зарядки павербанка

Крім того, більшість сонячних пристроїв Power Bank можна заряджати від інших джерел електроенергії. Найчастіше для цього використовується порт USB або USB-C та шнур. Іноді також можна заряджати сонячний павербанк від мережі змінного (розетка) або постійного (гараж) струму, використовуючи пристрій та обладнання відповідного розміру.

Якщо ви розглядаєте невеликий сонячний зарядний пристрій, який не можна заряджати альтернативною електроенергією, то ми настійно рекомендуємо вам переглянути рішення. Щоразу, коли ви збираєтесь у наступну подорож, буде неймовірно зручно просто підключити сонячний зарядний пристрій до стіни або USB-розетки, щоб забезпечити себе додатковим запасом електроенергії в дорозі.

Розряджання сонячної батареї (за допомогою електромережі)

Звичайно, як тільки наш сонячний банк буде повністю заряджений, ви зможете використовувати енергію для зарядки своїх пристроїв. Найчастіше сонячні зарядні пристрої power bank призначені спеціально для зарядки телефону, камери, дрона або інших пристроїв, що живляться від USB.

За допомогою моделей більшої потужності можна заряджати більші пристрої або навіть забезпечувати безперервну подачу електроенергії для приладів, електроніки тощо.

Як заряджати телефон за допомогою павербанка

Ми будемо першими, хто скаже, що зарядка телефону за допомогою сонячного павербанка. це не складна наука, і, як правило, можна розібратися за лічені секунди. Після того, як ви переконаєтесь, що ваш акумулятор заряджений (зазвичай про це свідчить низка індикаторів), ви можете просто підключити телефон безпосередньо до USB-роз’ємів пристрою.

Якщо ваш телефон не має такого ж типу розетки, як ваш зарядний пристрій, тоді вам потрібно буде придбати адаптер. Хоча це все ще є ефективним рішенням, ми рекомендуємо вам витратити трохи часу на пошук павербанка, який безпосередньо відповідає вашим електричним потребам, якщо це можливо.

Просто вставте потрібний шнур, і вуаля, ваш телефон повинен почати заряджатися. Якщо ваш пристрій не показує наявність заряду, ви повинні переконатися, що все підключено належним чином і що банк все ще має час роботи акумулятора, який залишився до розрядки.

Живлення інших пристроїв за допомогою сонячного зарядного пристрою

По-друге, сонячні зарядні пристрої з достатньою ємністю акумулятора також цілком здатні заряджати багато іншої дрібної електроніки, окрім персональних мобільних телефонів. Для планшетів, комп’ютерів, камер, дронів, портативних відеоігор тощо сонячні зарядні пристрої можуть допомогти вам забезпечити додатковий час автономної роботи, необхідний для перебування в Інтернеті.

Використовуючи потужний сонячний зарядний пристрій, пристрої з портами змінного і постійного струму (на додаток до USB-роз’ємів), можна зарядити будь-який побутовий предмет портативною сонячною енергією. Хоча час роботи буде обмежений розміром акумулятора, зарядні пристрої з достатньою потужністю можуть допомогти запустити апарати CPAP та інші медичні пристрої з безшумною, чистою електроенергією.

Перш ніж підключати до сонячного зарядного пристрою будь-що інше, окрім телефону, переконайтеся, що ваші пристрої здатні заряджатися. Якщо потужність або сила струму вашого великого електронного пристрою перевищує безперервну потужність сонячного зарядного пристрою, це може призвести до незворотного пошкодження системи.

Фактори продуктивності

Ефективність сонячного зарядного пристрою power bank буде залежати від ряду факторів, щоб в кінцевому підсумку визначити, наскільки він ефективний як для зарядки, так і для розрядки. Ці змінні можна розділити на фактори продукту та використання, деякі з яких можна покращити за допомогою належних налаштувань.

Якщо ваш сонячний зарядний пристрій не працює належним чином, це може бути пов’язано з однією з наступних поширених проблем:

 • Панелі не знаходяться під прямими сонячними променями (необхідна умова для ефективної зарядки)
 • Зарядний пристрій працює або працював при температурі, що виходить за межі рекомендованого робочого діапазону
 • Сонячна панель покрита пилом або подряпана
 • Пристрій перегрівся під час заряджання на металевій (або іншій тепловіддаючій) поверхні
 • Або зарядний пристрій використовувався з перевищенням рекомендованої потужності розряду

Щоб перевірити ваш сонячний зарядний пристрій, просто вивісьте його на сонці на кілька годин і дайте йому попрацювати. Щоразу, коли потрібно перевірити рівень заряду, будьте обережні, коли берете павербанк, оскільки він може бути дуже гарячим на дотик після кількох годин на сонці. Після безпечного використання просто підключіть свою електроніку і почніть заряджати своє життя сонячною енергією.

Поради та рекомендації щодо придбання сонячного зарядного пристрою Power Bank

На завершення ми хотіли б виділити три найважливіші поради та підказки, про які слід пам’ятати, купуючи сонячний зарядний пристрій для павербанку. Сподіваємося, що з якісним продуктом вам ніколи не доведеться шукати додаткові інструкції щодо правильної експлуатації вашого пристрою.

Завжди беріть трохи додаткового акумулятора

Перш за все, трохи додаткової енергії ніколи не зашкодить. Якщо ви не плануєте надлегкий туристичний похід, ви навряд чи помітите різницю між сонячним зарядним пристроєм вагою 7 унцій або 2 фунти (32 унції). Насправді, більш важкий пристрій може навіть бути ознакою більш якісного виробу, як з внутрішніми, так і з зовнішніми компонентами преміум-класу.

Коли ви користуєтеся своїм пристроєм, ви будете вдячні, якщо запасете трохи додаткової енергії як для звичайного, так і для екстреного використання. Уявіть себе на наступній відпустці, заряджаючи телефон за допомогою сонячної енергії. Ми впевнені, що ваші друзі та сім’я знайдуть спосіб запитати, чи не могли б вони також використати трохи енергії.

Остерігайтеся підроблених сонячних зарядних пристроїв

По-друге, будьте уважні до підроблених сонячних зарядних пристроїв, коли шукаєте потрібний товар за вигідною ціною. Оскільки багато сонячних зарядних пристроїв можуть також живитися від USB-розетки, було створено багато продуктів з підробленими сонячними панелями тіньовими компаніями.

Найкращий спосіб уникнути підробленого сонячного зарядного пристрою. це належним чином перевірити відгуки про продукцію виробника. Якщо ви не можете знайти в Інтернеті жодної інформації про виробника сонячного зарядного пристрою, то це тривожний сигнал, який вказує на можливу підробку панелі.

Якщо у вас є відчуття, що ваш сонячний зарядний пристрій power bank включає підроблену панель, уважно огляньте пристрій, щоб переконатися, що це справжня угода. Переконайтеся, що сонячні елементи вирівняні, а електричні компоненти працюють належним чином. Після кількох годин безуспішної зарядки також може статися, що якась деталь вийшла з ладу. Це підводить нас до нашої останньої поради.

Звертайте пильну увагу на гарантії, умови та положення

І останнє, але не менш важливе: перед покупкою сонячного зарядного пристрою power bank важливо завжди звертати увагу на гарантії, умови та положення. Якщо ви шукаєте інструкцію про те, як знайти гарантію на ваш продукт, то, на жаль, може бути вже занадто пізно.

Загалом, сонячні зарядні пристрої розроблені таким чином, щоб бути доступними за ціною, а це означає, що деякі недорогі товари можуть мати більш низьку якість збірки. Хоча вам не потрібна багаторічна гарантія, щоб переконатися, що ваш мобільний телефон має трохи додаткового заряду акумулятора, ми наполегливо рекомендуємо триматися подалі від сонячних зарядних пристроїв без гарантійних зобов’язань або з мінімальною гарантійною інформацією.

Заключні думки

Зважаючи на широкий асортимент продукції на сучасному ринку, інструкції до сонячного зарядного пристрою power bank завжди будуть відрізнятися між моделями. Однак ми сподіваємося, що цей ресурс надав відповіді на деякі з найбільш поширених запитань щодо цих зручних пристроїв.

Щоб продовжити ваші рішення щодо зеленої енергії, ми рекомендуємо вам шукати точні інструкції щодо закінчення терміну служби для вашого конкретного сонячного зарядного пристрою, щоб перевірити, чи можна його переробити чи ні. Сподіваємося, що вам не доведеться довго думати про утилізацію вашого високоякісного акумулятора.

Якщо ви хочете дізнатися більше про те, як зберігати більші обсяги відновлюваної енергії, ознайомтеся з нашими інструкціями щодо зберігання сонячної енергії для генераторів та систем “зроби сам”. Використовуючи ту саму технологію, яка живить невеликі сонячні зарядні пристрої, великі павербанки або “енергетичні стіни” можуть електрифікувати цілий будинок нескінченною сонячною енергією.

Огляд: Зарядний пристрій Power Bank RAVPower 22 000mAh

Коли ви купуєте портативний зарядний пристрій великої ємності, ви можете очікувати від нього більшого розміру.

Однак ви також можете очікувати, що зарядний пристрій power bank матиме деякі дивовижні технології. Звичайний випадок для павербанків великої ємності полягає в тому, що вони здатні забезпечити більш повноцінний досвід зарядки.

Зазвичай це пов’язано зі збільшенням розміру. З більшим розміром, є просто більше речей, які можна зробити з технологією, яка реалізована із зарядним пристроєм.

У цьому огляді ми розглядаємо павербанк RAVPower на 22 000 мАг. Звичайно, він має високу ємність, але саме інші речі, які має цей портативний зарядний пристрій, випереджають деяких конкурентів.

Подібні банки живлення:

Потужність

інструкції, поради, усунення, несправностей, сонячного

Потужність:

Тож давайте поговоримо про потужність. Початкова потужність становить 22 000 мАг, і це чудово.

Але якщо ви читали наші інші огляди, то знаєте, що початкова потужність не збігається з вихідною потужністю, яку ви отримуєте. Зрештою, потужність, яку ви отримуєте, буде залежати від того, скільки пристроїв ви заряджаєте і з якою швидкістю вони заряджаються.

Отже, якщо ви заряджаєте один пристрій, і оскільки кожен з портів може заряджатися з максимальною стандартною швидкістю зарядки 5В/2.4А, можна припустити, що пристрій, який підключений до будь-якого з портів, буде заряджатися з максимальною швидкістю.

Як результат, кожен пристрій, підключений до кожного з 3 портів, буде віднімати приблизно 2,000 мАг енергії через тепло, яке виділяється під час заряджання. Отже, якщо ви плануєте заряджати один смартфон, то можете розраховувати на реальну ємність у 20 000 мАг.

Якщо ви заряджаєте два пристрої одночасно, то потужність буде близько 18 000mAh. Нарешті, якщо ви заряджаєте 3 пристрої одночасно, павербанк буде видавати досить сильний струм, що призведе до більшого виділення тепла, і це може призвести до збільшення вихідної ємності до 15 000 мАг.

Навіть з урахуванням багатьох змінних потужностей, які ви будете отримувати з цим зарядним пристроєм, назва “Висока ємність” все ще залишається за ним, незалежно від того, яку потужність він має. Зрештою, ви можете очікувати, що багато смартфонів досягнуть 5 або більше повних зарядів.

Якщо ви використовуєте зарядний пристрій з розумом, ви можете зробити 2 повні зарядки для планшетів, таких як iPad. Ви навіть можете заряджати MacBook, який приймає вхід USB Type-C, коли ви використовуєте кабель Type-C.

Доставка зарядки, на яку здатний цей банк живлення, є однією з найбільших його частин. Кожен з вихідних USB-портів для зарядки оснащений технологією iSmart від RAVPower, що означає, що кожен з портів може подавати напругу 5 В/2 А.Швидкість зарядки 4А; але ось невелика розбивка.

ПристроїЗарядний пристрій RAVPower 22 000 мАг Power Bank (вихідна ємність = 18 000 мАг)Ємність телефонуЗалишилася ємність Power Bank 22 000 мАг після однієї зарядки

Вихідна швидкість зарядки: На порт. 5В/2.4A Максимальний вихід. 5.8A

інструкції, поради, усунення, несправностей, сонячного

Отже, кожен із зарядних портів здатний заряджати при напрузі 5В/2.Швидкість 4А, і ця швидкість зарядки може забезпечити максимальну швидкість зарядки будь-якого підключеного до нього пристрою (за винятком пристроїв, сумісних із технологією швидкої зарядки, оскільки пристрої, сумісні з технологією швидкої зарядки, можуть заряджатися найшвидше за допомогою технології швидкої зарядки).

З огляду на це, банк живлення може мати максимальну потужність 5.8A. Це означає, що два порти можуть забезпечити максимальний вихід 2.4А одночасно, що в сумі становить 4.8A. Тоді інший порт може подавати 1.0A, тому що тоді загальний вихід power bank збільшиться до 5.8A.

Все це означає, що ви заряджаєте 3 смартфони з максимальною швидкістю, оскільки багато смартфонів заряджаються при 2А або нижче, якщо вони не сумісні з функцією швидкої зарядки. Ви зможете заряджати два iPad одночасно з максимальною швидкістю зарядки, але якщо ви заряджаєте смартфон через інший порт, то він видаватиме максимальний вихід лише 5В/1.0A.

Отже, швидкість заряджання цього павербанка має багато пропозицій, і незалежно від того, як ви налаштуєте свої пристрої, ви, швидше за все, отримаєте швидку зарядку для будь-яких підключених пристроїв; оскільки досягнення 5.Обмеження вихідного струму 8А, швидше за все, відбудеться, якщо ви заряджаєте пристрої, які можуть заряджатися при високому струмі, такі як планшети.

Підзарядка:

Цей зовнішній акумулятор великої ємності може заряджатися через вхід Micro-USB, а швидкість перезарядки здійснюється при 5 В / 2.4A.

Це досить рідкісна швидкість зарядки для входу, але вона має абсолютний сенс з великою ємністю павербанка. Якщо ви використовуєте настінний зарядний пристрій, який забезпечує 5В/2.Вихід 4А або вище (настінні зарядні пристрої швидкої зарядки забезпечують більше, ніж просто 5В/2.4А), то цей павербанк зможе зарядитися за 9-10 годин.

Ми настійно рекомендуємо використовувати настінний зарядний пристрій, який може подавати 5В/2.4А, тому що використання чогось меншого призведе до набагато повільнішої швидкості перезарядки.

Розмір і вага:

Як ми вже говорили раніше, портативні зарядні пристрої для павербанків більшої ємності мають більший розмір і вагу. Довжина цього звіра. 6.5 дюймів, ширина. 2.8 дюймів, а товщина. 0.9 дюймів.

Це важкий зарядний пристрій. 14.4 унції. Поєднавши розмір і вагу зарядного пристрою, легко сказати, що павербанк можна тримати в руках, але його не можна тримати без того, щоб він не був громіздким.

У порівнянні з більш портативними павербанками меншої ємності, цей зарядний пристрій важкий і великий. В результаті, зарядний пристрій все ще може бути портативним, але тільки якщо ви встановлюєте його на поверхню і використовуєте його.

Встановлення та використання його особливо актуально, якщо ви заряджаєте більше одного пристрою. Заряджати 2 або 3 пристрої одночасно за допомогою цього павербанка не може бути легко, тримаючи його. Це портативний зарядний пристрій Hub, що означає, що ви можете брати його з собою куди завгодно, але коли вам потрібно використовувати його, ви захочете поставити його на місце.

Функціональні складові:

Всі функціональні елементи на зарядному пристрої легко використовувати та бачити. Однак майже всі функціональні компоненти зарядного пристрою знаходяться в різних місцях.

Ви можете знайти всі вихідні USB-порти для зарядки на одній стороні, горизонтально розміщені один біля одного; над портами є логотип iSmart, який означає, що кожен порт здатний забезпечити максимальну швидкість зарядки, але пам’ятайте про обмеження в 5.8 Ампер.

інструкції, поради, усунення, несправностей, сонячного

Ліворуч від портів USB є вхідний порт Micro-USB, а праворуч від портів USB. кнопка увімкнення. Нарешті, у верхній частині зарядного пристрою є 4 світлодіодні індикатори живлення.

Кнопка ввімкнення павербанку використовується рідко, за винятком перевірки кількості заряду, що залишився в зарядному пристрої. Це тому, що коли ви підключаєте пристрій до павербанку, він починає заряджати пристрій. Коли всі пристрої від’єднані від павербанку, то павербанк автоматично вимкнеться приблизно через 5 секунд після від’єднання.

Конструкція і матеріал:

Цей великий зарядний пристрій має дві основні частини, які утримують його разом, просто великий пластиковий корпус, розрізаний навпіл по центру зарядного пристрою.

Однак це не просто пластик, він виготовлений з термопластичного сплаву, який є вогнестійким.

Так що якщо power bank дійсно нагріється і потенційно може почати пожежу, то небезпека, швидше за все, зупиниться на самому power bank і не пошириться, це хороший запобіжний захід, який не багато інших зарядних пристроїв мають.

Техніка:

Усередині є багато технологічних функцій безпеки, еквівалентних системі захисту Multi Safe від Anker. Це означає, що він має такі функції, як контроль температури, контроль надмірного заряду та контроль короткого замикання.

Павербанк також здатний до наскрізної зарядки. але тут, у Charger Harbor, ми не рекомендуємо його використовувати, оскільки це може призвести до пошкодження зарядного пристрою.

Надійність

У більшості випадків з павербанком великої ємності це буде залежати від того, як ви збираєтеся його використовувати. Якщо зарядний пристрій покладається лише на зарядку одного пристрою, то ви просто не покладаєтесь на нього майже настільки, наскільки це повинно бути. Можливо, ви хочете взяти його з собою під час прогулянки, але це не буде зручно.

Натомість цей павербанк найнадійніший, коли він використовується до свого відносного або максимального потенціалу. Він може забезпечити багато зарядів для багатьох пристроїв і може заряджати 3 пристрої одночасно. Кожен з портів може забезпечити максимальну швидкість зарядки. Єдиний спосіб досягти максимальної зарядки. це iPad.

Тож чи є цей банк живлення надійним, безумовно. Але він має різні рівні надійності залежно від того, як ви його використовуєте.

Резюме:

Потужність:

Його потужність може мати різні змінні залежно від способу заряджання. пристрої, що заряджаються одночасно на високій швидкості, можуть знизити вихідну потужність.

Швидкість заряджання досягає максимуму на рівні 2.4А, а загальна потужність. 5.8A. Тож, зрештою, майже будь-який пристрій, який ви підключите до нього, особливо iPad, зможе заряджатися з максимальною швидкістю.

Дизайн:

Це великий і важкий зарядний пристрій, але він все ще портативний, оскільки його можна взяти з собою в будь-яке місце і використовувати. Всі його функціональні компоненти розташовані на різних сторонах павербанку, але все одно дуже зручні у використанні.

Побудова:

Корпус виготовлений з термопластику, що досить рідко зустрічається у портативних зарядних пристроїв. Він має технологію безпеки, яка відповідає рівню захисту Multi Safe від Anker.

Надійність:

Його надійність може змінюватися в залежності від способу використання. Використовуйте його лише для смартфонів, і ви не використовуєте весь потенціал. Заряджайте 3 пристрої одночасно, тоді ваша впевненість і досвід будуть більш всебічними.

Висновок:

Як і багато інших портативних зарядних пристроїв великої ємності, він великий. Хоча, це не те, чому варто дивуватися.

Його все ще можна взяти з собою куди завгодно, але якщо ми говоримо про те, щоб тримати його в руці і користуватися ним, то це може бути проблемою. Потужність буде коливатися в залежності від того, скільки пристроїв ви заряджаєте одночасно і яка швидкість їх зарядки.

При цьому він може заряджати більшість смартфонів у 5 разів і більше. Це потужна зарядка, оскільки вона може забезпечити 2.Зарядка 4А через кожен з портів, і навіть з максимальною потужністю 5.8А, майже будь-який пристрій буде заряджатися з максимальною потужністю.

Час зарядки сонячного павербанка. скільки часу потрібно для повної зарядки?

Сонячні павербанки можуть бути дуже зручними, коли ви перебуваєте поза мережею, далеко від джерела живлення протягом тривалого часу. Незалежно від того, чи ви перебуваєте в кемпінгу, пішому поході чи їздите на велосипеді, використання сонячної енергії є екологічно чистим способом заряджання ваших електронних пристроїв. Але скільки часу насправді заряджаються сонячні павербанки? Зазвичай під прямими, безперешкодними сонячними променями ви повинні дозволити до 50 годин, щоб повністю зарядити акумулятор на стандартному (25 000 мАг) павербанку. Це, звичайно, дуже груба оцінка, заснована на моєму особистому досвіді і на тому, що заявляють виробники. Але є також багато інших факторів, які слід враховувати, і які я спробую детально висвітлити в цій статті.

Як працює сонячний банк енергії?

Сонячна енергія є одним з найбільш сталих та екологічно чистих способів виробництва електроенергії. Сонячний павербанк використовує невелику вбудовану сонячну панель для зарядки акумулятора (зазвичай літій-іонної батареї). Панель являє собою фотоелектричний елемент, який затиснутий між напівпровідниковим матеріалом (зазвичай кремнієм). Цей кремній був змінений шляхом додавання фосфору на один кінець, який створює негативний заряд, і бору на інший кінець, який створює позитивний заряд. Це дозволяє створити електричне поле. Це електричне поле змушує електрони (крихітні частинки) рухатися всередині клітин. Якщо уявити сонячне світло як потік крихітних частинок (так званих фотонів), що потрапляють на сонячну панель, ці фотони час від часу вдаряють по одному з вільних електронів і вибивають його з ланцюга, де він потім збирається провідною пластиною для створення електроенергії та підзарядки акумулятора. Батареї на основі літію є кращими, оскільки літій. це речовина, яка має високу схильність до втрати електронів. Це означає, що електрони будуть легко переміщатися з одного боку акумулятора на інший, коли їм буде запропоновано, що робить їх чудовим засобом для зарядки вашої електроніки.

У який час доби найкраще заряджати сонячний павербанк?

Отже, тепер ви знаєте, щоб зарядити акумулятор, нам потрібно, щоб якомога більше фотонів потрапило на сонячну панель, щоб збільшити ймовірність того, що електрон буде вибитий з поля, щоб бути використаним в акумуляторі. Інтенсивність сонця змінюється в залежності від пори року та часу доби. Але пам’ятайте, що сонячна панель використовує світло, а не тепло, тому тільки тому, що це найспекотніша частина дня, не означає, що це найкращий час для зарядки. Насправді, світлова енергія часто є найвищою на початку дня, до того, як температура досягає свого піку, а екстремально високі температури можуть навіть вплинути на продуктивність панелі, роблячи її менш ефективною.

Чи може він заряджатися під непрямими сонячними променями?

Реальність із сонячними павербанками така, що ви будете багато рухатися під час їх використання. Багато людей люблять прикріплювати їх, наприклад, до рюкзака. Відповідь. так, він все ще буде заряджатися під непрямими сонячними променями, але не так ефективно. Це, мабуть, здається очевидним тепер, коли ви знаєте, що вам потрібні частинки фотонів для того, щоб генерувати електрику і заряджати батареї. Менша кількість прямого світла, що потрапляє на панель, означає меншу ймовірність взаємодії з електронами і, отже, меншу швидкість зарядки. З такою маленькою панеллю вам знадобиться якомога більше прямого сонячного світла, тому, якщо у вас є можливість коротшого часу під прямим сонячним світлом і довшого часу під непрямим сонячним світлом, я б кожного разу вибирав варіант з прямим сонячним світлом.

Чи буде він заряджатися в тіні?

Поширеною помилкою є те, що сонячна панель все одно буде заряджатися в спекотний день, навіть перебуваючи в тіні. Це повертає нас до думки, що тепло використовується для вироблення енергії, ми тепер знаємо, що це не так. Ви, напевно, вже здогадалися, що, на жаль, ваш сонячний павербанк не буде заряджатися в тіні, оскільки фотони не потрапляють до фотоелектричних елементів. “Тінь”. це термін, який може сильно варіюватися. Більшість об’єктів, що створюють тінь, не блокують 100% сонячного світла. Дерево, наприклад, все одно пропускає досить багато світла, тому воно все одно буде заряджати сонячний павербанк, просто набагато повільніше, ніж під прямими сонячними променями. Очевидно, що якщо ви можете уникати тіні, то ви побачите набагато кращі результати.

Чи буде він заряджатися в похмуру погоду?

Хмари мають подібний ефект до об’єктів, що створюють затінення. Вони запобігають потраплянню якомога більшої кількості фотонів на вашу панель. Тому, так само, як і в тіні, сонячний банк все одно буде заряджатися, але зі значно меншою швидкістю. Оцінки та дослідження показують, що це близько 25% прямого сонячного світла в помірно хмарний день і лише 10% в дуже хмарний день.

Так в чому ж тоді сенс?

Ви можете бачити, що ці банки повільно заряджаються лише на сонці, близько 50 годин! Це можна порівняти з приблизно 5 або 6 годинами роботи від електромережі.

Ви можете запитати, який сенс взагалі намагатися заряджати павербанк за допомогою сонця??

Тому більшість виробників рекомендують заряджати від сонця лише для “поповнення” заряду акумулятора або для використання в надзвичайних ситуаціях.

Ось як я використовую свою. Я заряджаю його від електромережі перед поїздкою, а потім залишаю на зовнішній стороні сумки або на землі в кемпінгу, щоб отримати додатковий заряд.

Я все ще вважаю це дуже корисним, якщо ви перебуваєте в кемпінгу протягом тривалого часу, це може дати вам життєво важливу батарею, яку ви, можливо, не змогли б отримати інакше.

Баланс між практичністю/розміром та продуктивністю. З сучасними сонячними технологіями вам знадобиться кілька панелей, щоб забезпечити заряд, необхідний для вашої побутової розетки. Це не зовсім практичне рішення для носіння з собою.

Природа зарядки акумуляторів також означає, що він буде заряджатися набагато швидше протягом перших 50%, а потім сповільниться. Ви можете ніколи не використовувати сонце для повної зарядки павербанку, але можете просто використовувати його, щоб отримати трохи додаткового “соку” для тих надзвичайних ситуацій, коли ви знаходитесь далеко від найближчого джерела живлення.

Чи можете ви пришвидшити зарядку?

Додайте більше панелей

Як ви могли помітити на прикладах. ADDTOP, який має 4 панелі замість стандартної 1, заряджається набагато швидше.

Панелі дають вам більшу площу поверхні для удару фотонів і, отже, для вироблення електроенергії.

Беручи це до уваги, найкращий спосіб прискорити сонячну зарядку. це додати ще кілька панелей. Очевидно, що для цього вам знадобиться більше місця, але зараз є кілька чудових варіантів.

Nektek Solar Charger. це сонячний зарядний пристрій, призначений для використання на відкритому повітрі, який має 3 панелі пристойного розміру, що складаються. У комплекті немає акумулятора, але завдяки USB-виходам ви зможете швидше заряджати свій сонячний банк енергії.

А оскільки він має 2 USB-роз’єми, ви можете одночасно заряджати свій пристрій і заряджати павербанк, найкращим чином використовуючи будь-яке доступне сонячне світло!

Використовуючи це, ви зможете повністю зарядити великий сонячний банк лише за один день.

Оптимізуйте умови

Це трохи більш очевидно, але переконайтеся, що ви оптимізуєте шанси отримати якомога більше енергії на панелі. Тримайте його під прямими сонячними променями та уникайте тіні.

Якщо у вас є можливість залишатися нерухомим протягом декількох годин, це буде краще, оскільки ви можете переміщати панель і переконатися, що на неї завжди потрапляють прямі сонячні промені. Якщо ви перебуваєте в русі і прикріпили пристрій, наприклад, до рюкзака, то більшу частину часу ви будете стояти обличчям подалі від сонця або в тіні.

Як дізнатися, що панель повністю заряджена?

Майже всі сонячні павербанки, які я використовував або бачив, мають ряд світлодіодних індикаторів збоку, що вказують на рівень заряду. Коли всі світлодіодні індикатори увімкнені, пристрій повністю заряджений.

Однак, пристрій все одно працюватиме, навіть якщо він заряджений лише наполовину, тому не варто чекати повного заряду, перш ніж користуватися ним!

Скільки разів він зарядить мій телефон після повної зарядки?

Це знову ж таки буде залежати від розміру вашого павербанку та типу телефону, який ви намагаєтесь зарядити. Але з мого досвіду роботи з повністю зарядженим павербанком на 25 000 мАг можна очікувати, що його вистачить приблизно на 3-4 повні зарядки iPhone.

Висновок

Як ви вже знаєте, повна зарядка сонячного павербанка за допомогою лише енергії сонця займає багато часу. Але я не думаю, що це дійсно має значення, і це не те, як ці пристрої призначені для використання.

Зарядіть їх повністю перед поїздкою (звичайно, переконайтеся, що ваша домашня електроенергія також є відновлюваною), а потім використовуйте енергію сонця для “поповнення” павербанку, щоб продовжити час його використання далі, ніж зазвичай. Подумайте про сонячну панель як про бонусну функцію.

Якщо ви збираєтеся на деякий час “вийти з мережі”, реальність така, що вам потрібно буде придбати ще кілька панелей, інакше ви будете сидіти без діла тижнями! Зараз є багато чудових складних, портативних наборів сонячних панелей.

Роб. головний автор Innovate Eco, який ділиться знаннями та пристрастю, набутими за 10 років роботи в екологічному секторі. Його місія. створити спільноту людей, які захоплені вирішенням екологічних проблем.

Останні публікації

Більшість з нас знає, що нам потрібно діяти негайно з питань екології. Від зміни клімату до втрати біорізноманіття, очевидно, що це одні з найбільших викликів нашого часу. Але в постійно поляризованому.

Як і багато хто з вас, я сів у неділю ввечері, щоб подивитися останню серію Девіда Аттенборо “Дикі острови” (Девіде, настав час визнати, що ви проживете щонайменше до 150 років).

Про мене

Привіт, я Роб. Я провів понад 10 років, працюючи в екологічному секторі, з вірою в те, що інновації дають нам найкращий шанс вирішити найбільші проблеми, які наразі впливають на планету.

Сонячна батарея не заряджається (причини та рішення)

інструкції, поради, усунення, несправностей, сонячного

Ви любитель активного відпочинку, який покладається на сонячний банк енергії для своїх пригод? Можливо, у вас є павербанк як надійна резервна копія на випадок надзвичайних ситуацій? У будь-якому випадку, виявлення того, що ваш сонячний павербанк не заряджається, може розчарувати вас. У цій статті ми обговоримо п’ять можливих причин, що викликають проблеми із зарядкою сонячного павербанка, і надамо практичні рішення, які допоможуть вам знайти та усунути кожну проблему. Дотримуючись цих порад, ви можете переконатися, що ваш сонячний павербанк завжди готовий заряджати ваші пристрої, незалежно від того, де ви знаходитесь і в якій ситуації ви опинилися.

Відмова від відповідальності за рекламу

Climatebiz підтримується читачами. Ми можемо отримувати партнерську комісію, коли ви купуєте за посиланнями на нашому сайті.

DELTA Max 110W. 600

Використовуйте наш код купона, щоб скористатися цією обмеженою пропозицією від EcoFlow, поки вона діє. Підстрахуйте свій будинок під час відключення електроенергії за допомогою сонячної панелі DELTA Max 110W.

Причини, чому ваш сонячний банк не заряджається

Є багато причин, чому ваш сонячний банк може не заряджатися. Ось п’ять найпоширеніших:

Термін служби акумулятора закінчився

На жаль, жодна батарея не працює вічно. Це неминуче, що він досягне кінця свого життя після виконання певної кількості циклів. Якщо ви користуєтесь сонячним павербанком вже деякий час, його батарея могла втратити здатність тримати заряд.

Ви використовуєте його неправильно

Хоча технічно ви можете користуватися сонячним павербанком під час заряджання (наприклад, в екстрених випадках), ми не рекомендуємо робити це часто. Якщо робити це часто, це може призвести до того, що ваш сонячний банк не заряджатиметься або заряджатиметься нестабільно. У цьому випадку батарея павербанка знаходиться в одній лінії (або послідовно) з гаджетом. Результатом є підвищене енергоспоживання, що призводить до надмірного нагрівання, яке може пошкодити ваш акумулятор.

Ваша сонячна панель не отримує достатньо сонячного світла

інструкції, поради, усунення, несправностей, сонячного

Поширеною помилкою є те, що сонячна панель у вашому сонячному павербанку може генерувати електроенергію в спекотний день, навіть якщо вона розміщена в тіні. Це неправда. сонячні панелі потребують прямого сонячного світла для ефективної роботи. Крім того, сонячні павербанки вимагають мінімальної кількості світлового потоку на одиницю площі (також званого люксами). Якщо вони не отримають мінімальну кількість світла, вони не почнуть заряджатися через сонячну батарею. Наступне зображення, що показує інструкцію із заряджання стандартного сонячного павербанку, слугує прикладом. Зверніть увагу, що для зарядки від сонячної батареї потрібно мінімум 25 000 люкс сонячного світла.

Неправильний або зламаний зарядний пристрій/кабель живлення

Якщо ви намагаєтеся зарядити свій сонячний павербанк за допомогою USB-зарядного пристрою, а він не заряджається, проблема може бути не у вашому павербанку. Натомість це може бути зарядний пристрій або кабель. Переконайтеся, що ви використовуєте правильний зарядний пристрій, який забезпечує належну напругу та струм (відповідно до вимог вашого сонячного павербанку). Якщо він все ще не працює, зарядний пристрій (або тільки його кабель живлення) може бути зламаний.

Надмірний розряд акумулятора

Ми рекомендуємо заряджати сонячний павербанк до того, як він повністю розрядиться. Якщо ви повністю розрядите павербанк, йому знадобиться більше енергії, щоб знову почати працювати, замість того, щоб заряджати його з рівня заряду 50%. В результаті, якщо ви повністю розрядите свій сонячний павербанк, зарядка від сонця може зайняти ще більше часу, або, в гіршому випадку, він може не зарядитися взагалі. Пов’язане читання: Як користуватися сонячним павербанком. корисний посібник

Як дізнатися, чи заряджається мій сонячний павербанк?

Заряджайте павербанк правильно. Це гарантує, що він забезпечить вас енергією, коли вам це потрібно.

Світлодіодні індикатори

інструкції, поради, усунення, несправностей, сонячного

Більшість сонячних батарей на ринку мають чотири крихітні світлодіодні індикатори, які прогресивно блимають під час заряджання. Хоча вони можуть відрізнятися за розміром і кольором, ви можете швидко ідентифікувати їх на своєму сонячному павербанку. Просунуті моделі відображають різні кольори світлодіодів для позначення джерела зарядки. Прочитавши інструкції з експлуатації декількох різних моделей сонячних панелей, ми помітили, що для більшості моделей:

 • Синій світлодіод: Вказує на зарядку USB-порту
 • Зелений світлодіод: Показує сонячну зарядку

Крім того, світлодіоди вказують на стан заряду, коли сонячний павербанк не заряджається (і світлодіоди не блимають). В цьому випадку, світлодіоди представляють:

 • 1 світлодіод увімкнений = 25% заряду
 • 2 світлодіоди увімкнені = 50% заряду
 • 3 світлодіоди увімкнені = 75% заряду
 • 4 світлодіоди увімкнено = 95%-100% стан заряду

Логічно, що коли ваш сонячний банк повністю заряджений, на ньому повинні бути активні 4 світлодіодні індикатори. У міру розрядки індикатори поступово вимикаються.

Через різноманітність моделей у вас може виявитися пристрій, який вказує на зарядку не так, як ми описали.

З цієї причини ми настійно рекомендуємо вам прочитати інструкцію з експлуатації вашого пристрою. Там ви знайдете всю необхідну інформацію, що стосується вашої моделі сонячного павербанку.

Як полагодити сонячну батарею, яка не заряджається

Якщо ваш сонячний банк не заряджається, не панікуйте! Ось кілька речей, які ви можете спробувати зробити, щоб відновити його роботу:

Додайте додаткові сонячні панелі

Якщо ви намагаєтеся зарядити павербанк сонячною енергією після того, як він повністю розрядився, він може взагалі не заряджатися.

Чому? Площа поверхні сонячної панелі вашого павербанку може бути занадто малою, щоб генерувати достатню кількість електроенергії для протікання окислювально-відновних реакцій в акумуляторі.

У цьому випадку додавання додаткових сонячних панелей може вирішити проблему. Ви можете прикріпити/підключити невеликі сонячні панелі до свого сонячного павербанку (якщо він підтримує таку можливість). ви можете легко знайти їх в Інтернеті.

Це збільшить сонячний вхід вашого павербанку, поки він не зарядиться принаймні до 50%. Після цього моменту електроенергії, виробленої основною сонячною панеллю (без додаткових), ймовірно, буде достатньо для продовження заряджання павербанка.

Спробуйте зарядити його електрикою від розетки

Як згадувалося вище, ваш павербанк може бути занадто розрядженим, щоб почати заряджатися лише за допомогою невеликої кількості енергії, яку забезпечує сонячна панель. Якщо це трапиться, не відмовляйтеся від свого сонячного енергетичного банку поки що. Відкачавши трохи соку з розетки, ви можете повернути його до життя.

Помістіть його під прямі сонячні промені на тривалий час

Сонячні батареї можуть заряджатися за допомогою сонячної енергії понад 50 годин. Враховуючи, скільки годин сонячного світла в добі, на підзарядку вашого павербанку може піти цілий тиждень.

З цієї причини може здаватися, що він не заряджається, хоча насправді це просто займає багато часу.

Щоб максимізувати поглинання сонячного світла і загальну ефективність, один із способів прискорити цей процес. розмістити ваш сонячний павербанк під прямими сонячними променями на тривалий період.

Перевірте наявність вільних з’єднань

Більш складний спосіб полагодити ваш сонячний павербанк вимагає певних навичок. Якщо у вас є попередній досвід ремонту електроніки, ви можете спробувати відкрити сонячний павербанк, щоб перевірити, чи немає пошкоджень або ослаблених з’єднань.

Наприклад, ваш сонячний банк може не заряджатися, оскільки дріт, який з’єднує сонячну панель з друкованою платою, ослаблений.

У цьому випадку використання паяльника для припаювання вільного дроту виправить зламаний.

Перевірте, чи не розрядився акумулятор

Для цього також потрібно розкрити внутрішні частини вашого сонячного павербанку.

Залежно від хімічного складу акумулятора (і його номінальної напруги), ви можете визначити, чи він розряджений, за допомогою вольтметра, щоб перевірити його напругу.

Якщо ви прийшли до висновку, що він мертвий, єдиним способом полагодити ваш сонячний банк енергії буде заміна акумулятора. Ця процедура може бути економічно неефективною, тому проведіть дослідження, перш ніж купувати запасну батарею.

Ось невелика порада: ви також можете використовувати вольтметр для вимірювання вихідної напруги сонячної панелі. Можливо, з акумулятором все гаразд, але сонячна панель не генерує електроенергію.

Якщо ви вичерпали всі можливості і не можете знайти спосіб полагодити свій сонячний павербанк, настав час інвестувати в новий.

У цьому відео від Bushcraft Zone обговорюються найкращі сонячні павербанки, які ви знайдете на ринку:

Залишити відповідь