Дослідіть наступне покоління сонячних покрівель. Вартість інтегрованих сонячних панелей

Скільки коштують сонячні панелі?

Заощаджувати гроші. це розумно. Перехід на сонячну енергію. це розумна інвестиція. Всі запитують про вартість, але якщо ваша мета. максимізувати прибуток від інвестицій, то найбільш важливими питаннями є “скільки грошей ви будете економити щомісяця на рахунках за електроенергію”, а також “скільки ви будете економити на електроенергії”?” та “як швидко ваша сонячна система окупить себе?”

Щоб розрахувати період окупності, вам потрібно врахувати такі фактори, як якість вашої сонячної системи, кількість сонця, що потрапляє на ваші сонячні панелі, орендуєте ви систему чи є її власником, вартість вата, доступні податкові пільги та багато іншого. Поважні постачальники сонячної енергії можуть розрахувати ці фактори, щоб показати вам, як швидко ваша система окупить себе за рахунок економії рахунків за електроенергію.

Але зрозуміло, що ви хочете знати, скільки коштуватиме встановлення сонячної системи на вашому даху. Нижче ми розбиваємо вартість та деякі інші основні фактори, які ви повинні враховувати.

Оцінка вартості домашніх сонячних панелей у 2021 році

Одне з перших питань, яке задають люди, зацікавлені в домашній сонячній енергетиці. скільки коштують сонячні панелі? Важливо знати, що не існує універсальної відповіді, оскільки кожен будинок відрізняється, і є багато географічних змінних, а також федеральних та місцевих податкових пільг, які слід враховувати.

Найпростіше звернутися до професійного інсталятора сонячних панелей. Інсталятор надасть вам безкоштовну оцінку, яка передбачає перегляд вашого рахунку за електроенергію, щоб дізнатися, скільки кіловат-годин електроенергії зазвичай використовує ваше домогосподарство, а також оцінку вашого даху та затінення, щоб визначити, скільки панелей вам знадобиться. Це, в поєднанні з місцевими сонячними стимулами, які може запропонувати ваша громада, і федеральним податковим кредитом на сонячну енергію, дасть вам повну картину того, скільки буде коштувати ваша домашня сонячна система. Хороша новина полягає в тому, що незалежно від того, де ви живете, вартість сонячних панелей знижується.

Ми розглядаємо ціну за ват при визначенні вартості вашої системи, але ви можете знайти більш корисним подумати про ціну оренди сонячної системи окремо від ціни на власну систему. Це тому, що при оренді важливо думати про те, скільки ви можете заощадити за кожен місяць оренди, але коли ви є власником системи, важливіше розуміти, як швидко вона може окупити себе.

дослідіть, наступне, покоління, сонячних, покрівель, вартість

Скільки коштують окремі сонячні панелі?

Дуже мало людей збираються купувати лише самі сонячні панелі, так само, як мало хто купує компоненти автомобіля і будує свій власний транспортний засіб. Ми рекомендуємо звертатися до інсталятора, схваленого компанією SunPower, для встановлення вашої сонячної системи.

Так, можна купити одну сонячну панель всього за 100 гривень, але сонячна панель не працює ізольовано. Вам потрібна система апаратного та програмного забезпечення для виробництва електроенергії від сонця, включаючи сонячні панелі, інвертор, монтажне обладнання, дроти та кабелі., Також корисно мати систему моніторингу, яка відстежує виробництво, використання енергії та економію вашої системи. І вам потрібно врахувати вартість встановлення та експлуатації.

Після того, як ви отримаєте оцінку вартості вашої сонячної системи, ви повинні відняти потенційну економію на рахунках за комунальні послуги з часом, включаючи будь-які стимули, пропоновані місцевим або державним урядом. Тоді ви будете краще розуміти, як перехід на сонячну енергію вплине на ваші фінанси.

Які фактори впливають на сонячні панелі?

дослідіть, наступне, покоління, сонячних, покрівель, вартість

Вартість домашньої сонячної системи може варіюватися, навіть в одному і тому ж місті, через цілий ряд факторів, в тому числі:

 • Якість сонячної системи
 • Енергетичні потреби домогосподарства
 • Місцева погода
 • Доступний простір на даху та затінення
 • Вибрані варіанти фінансування (готівка, кредит або лізинг)

Щоб допомогти вам зрозуміти, скільки коштує перехід на сонячну енергію у вашому регіоні, ми проаналізували цінові пропозиції SunPower, а також котирування, зібрані сторонніми джерелами для тисяч домовласників по всій країні.

Ми виявили, що вартість встановлення сонячної системи потужністю 5 кВт в Україні.S. коливається від 11 150 до 46 100, або, іншими словами, від 2.23 до 9.22 за ват. І це ще до того, як розглядати переваги будь-яких доступних податкових кредитів або пільг.

На діаграмі нижче показана середня вартість домашньої сонячної системи потужністю 5 кВт в кожному регіоні США.S. стан.

Як дізнатися, скільки сонця отримує мій дах?

Чим більше прямого сонячного світла отримує ваш будинок, тим більше енергії можуть виробляти панелі. Але це трохи більше, ніж просто сонячне світло. Щоб побачити, чи є ваш будинок хорошим кандидатом на сонячну енергію, спробуйте перевірити придатність сонячних панелей, наприклад, Google’s Project Sunroof. Потім домовтеся про консультацію з експертом, який відвідає ваш будинок, щоб перевірити його орієнтацію (сонячні панелі, орієнтовані на південь, уловлюють більше енергії), кут нахилу даху та затінення деревами, щоб зрозуміти, чи буде ваш дах отримувати достатньо сонячного світла, щоб задовольнити потреби вашої родини в електроенергії. Консультації з сонячної енергетики від SunPower є безкоштовними, онлайн або при особистій зустрічі, і ви можете дізнатися більше про потреби вашого будинку в електроенергії та можливості заощадження.

Панелі SunPower виявилися найефективнішими на ринку. не кажучи вже про неперевершену здатність генерувати енергію в умовах недостатнього освітлення, але надмірне затінення зменшує кількість енергії, яка може бути згенерована.

Також важливо знати, що сонячні панелі SunPower Equinox ® мають унікальні, інтегровані на заводі мікроінвертори в кожній панелі. Це означає, що якщо одна панель не виробляє енергію через тінь, сусідні панелі, які отримують більше сонячного світла, все одно можуть генерувати сонячну енергію для вашого будинку.

Які сонячні панелі є найбільш ефективними?

Пам’ятайте, що приказка “Ви отримуєте те, за що платите” стосується і домашніх сонячних технологій. Не всі сонячні системи однакові. Якість технології має значення в довгостроковій перспективі. Довговічність, надійність та ефективність сонячних панелей може сильно відрізнятися в залежності від виробника. Якщо ви зупинитеся на звичайній домашній сонячній системі, яка може коштувати дешевше, ви можете розраховувати на середні (або нижче середніх) результати та меншу економію з часом. Перегляньте ці відео про термін служби сонячних панелей SunPower®, їх довговічність та надійність.

Коротше кажучи, панелі SunPower. це найефективніші домашні сонячні панелі, які ви можете придбати. Панелі вищої якості, такі як панелі SunPower, можуть коштувати трохи дорожче, але в довгостроковій перспективі ви побачите більшу і швидшу віддачу від своїх інвестицій. На наші панелі надається 25-річна гарантія повної впевненості, а очікуваний термін служби становить 40 років. А оскільки вони більш ефективні, ніж інші панелі на ринку, вам знадобиться менше панелей на даху. Наші панелі виробляють до 55% більше енергії на тій самій площі протягом 25 років, ніж звичайні панелі, що в кінцевому підсумку заощаджує вам більше грошей на рахунках за електроенергію.

Галузеві вимірювання, такі як Ініціатива довговічності фотоелектричних систем Центру сталого енергетичного розвитку Фраунгофера, можуть дати вам краще уявлення про очікуваний термін служби сонячної панелі. фактор, який може мати величезний вплив на вартість системи протягом усього терміну її служби.

Висока ефективність та довговічність високоякісних панелей може забезпечити більшу економію з часом та менші витрати на технічне обслуговування. Ви можете отримати індивідуальну оцінку економії сонячної енергії від SunPower за допомогою нашого сонячного калькулятора, який дозволяє врахувати такі змінні, як купівля сонячного накопичувача та/або наявність електромобіля.

Які сонячні стимули або сонячні знижки доступні?

На державному та місцевому рівнях існує багато різних податкових пільг, субсидій та рішень щодо фінансування та виставлення рахунків, які можуть зробити перехід на сонячну енергію більш доступним. Щоб дізнатися, чи маєте ви право на участь у програмах стимулювання відновлюваної енергетики, відвідайте Базу даних державного стимулювання ефективності відновлюваних джерел енергії (DSIRE®).

Якщо ви купуєте сонячну систему, ви можете претендувати на 26% федерального податкового кредиту (ITC). Повний сонячний ITC доступний для власників домашніх сонячних електростанцій до 2022 року. У 2023 році кредит знизиться до 22%, а у 2024 році планується його повне скасування, тому не відкладайте купівлю сонячних панелей надовго.

Отримайте оцінку сонячної енергії

Зрештою, найпростіший спосіб відповісти на питання “Скільки коштує сонячна енергія”. зателефонувати нашим консультантам за номером 844-578-6793. Вони допоможуть вам отримати безкоштовну оцінку для вашого будинку. Або ви можете звернутися безпосередньо до інсталятора сонячних панелей у вашому регіоні. Отримайте більше порад щодо вибору компанії, яка встановлює домашні сонячні панелі.

Коли ви отримуєте оцінку сонячної енергії, обов’язково запитайте про технологію, яку збирається використовувати інсталятор, його обладнання, програмне забезпечення для моніторингу, попередні інсталяції та плани технічного обслуговування. Особливо важливо запитати про гарантію на них.

Більшість сонячних компаній пропонують кілька окремих гарантій на кожен компонент сонячної системи, і можуть бути приховані платежі, такі як плата за доставку при заміні зламаної панелі. З гарантією повної впевненості SunPower одна компанія підтримує всю вашу сонячну систему, включаючи зберігання та моніторинг акумуляторів.

Ready to get started? Enter your address into our solar savings calculator to find out how much you can save with the world’s best solar.

 • . Податкові пільги можуть змінюватися. SunPower не гарантує, не запевняє та не консультує своїх клієнтів щодо конкретних податкових наслідків. Проконсультуйтеся зі своїм податковим консультантом щодо податкового кредиту на сонячну енергію та того, як він застосовується до ваших конкретних обставин. Відвідати dsireusa.org для отримання детальної інформації про сонячну енергетику.
 • . Local Solar Installers 2020/2021, Solar Reviews 2021, Energy Sage 2021, Wood Mackenzie 2020, National Renewable Energy Laboratory 2020
 • . На основі дослідження значень специфікацій з веб-сайтів 20 найбільших виробників за версією IHS, станом на червень 2020 року.
 • . На основі дослідження значень специфікацій з веб-сайтів 20 провідних виробників за версією IHS, станом на червень 2020 року.
 • . Термін служби сонячного модуля 40 років. Технічний документ SunPower. 2013.
 • . SunPower 400 Вт, 22.Ефективність на 6% вище, ніж у звичайних панелей на масивах такого ж розміру (280 Вт, 17% ефективності, приблизно. 1.64 м²), на 8% більше енергії на ват (за даними PVSim для середньостатистичного клімату США), 0.Повільніша швидкість деградації на 5%/рік (Jordan, et al. al. Надійна методологія та застосування деградації фотоелектричних елементів. PVSC 2018).
 • . Податкові пільги можуть бути змінені. SunPower не гарантує, не поручається і не консультує своїх клієнтів щодо конкретних податкових наслідків. Проконсультуйтеся зі своїм податковим консультантом щодо податкового кредиту на сонячну енергію та його застосування у ваших конкретних обставинах. Відвідайте dsireusa.org для отримання детальної інформації про сонячну енергетику.

Дослідіть наступне покоління сонячних покрівель

дослідіть, наступне, покоління, сонячних, покрівель, вартість

У світі, де вартість енергії постійно зростає, сонячна енергія ще ніколи не виглядала такою привабливою, як сьогодні. вона, безперечно, дешевша, ніж енергія, що виробляється з викопного палива. Хоча громіздкі сонячні панелі були нормою для будинків, що працюють на сонячній енергії, все більше домовласників звертаються до зростаючого вибору варіантів сонячних покрівель для більш привабливого даху.

Хоча сонячні панелі ефективно виробляють енергію, вони не завжди були дуже привабливими. Вони можуть бути важкими, громіздкими і можуть знизити привабливість вашого будинку, навіть якщо вони знижують ваші витрати на енергію. Сонячна покрівля. це більш елегантна альтернатива, яка більше схожа на традиційний дах з черепиці, черепиці або металевих панелей. Але так само, як і сонячні панелі, сонячний дах збирає сонячну енергію, перетворюючи її в електрику, яку ви можете використовувати щодня.

Основним недоліком сонячних дахів зараз є вартість. У порівнянні з середньою вартістю заміни даху (14 000 за 2 000 квадратних футів архітектурної черепиці за ціною 7-15 за квадратний фут) та вартістю встановлення сонячних панелей (18 000 за 6-кіловатну систему, встановлену на даху), разом узятих, сонячні дахи можуть бути більш дорогими.

У цій статті ми розглянемо різні типи сонячних покрівель, їхні переваги та недоліки, а також середню вартість їхнього встановлення у 2021 році. Чи підходить сонячний дах для вашого будинку?

Сонячна черепиця

Сонячна черепиця. одне з найпопулярніших слів у сонячній енергетиці на сьогоднішній день. Ця високоміцна покрівельна черепиця імітує вигляд гонтового даху, але в неї вбудовані кремнієві сонячні кристали. В ідеалі це може дати вам найкраще з обох світів: привабливий дах та зменшені рахунки за електроенергію.

Доступні варіанти

На сьогоднішній день існує чотири основні бренди сонячної черепиці: Tesla, CertainTeed, Luma та SunTegra. Серед них CertainTeed. виробник покрівельних та будівельних матеріалів, який влився в гру сонячної енергії. Інші починали як сонячні компанії, а потім розгалужувались на покрівельні роботи. Всі ці компанії пропонують сонячну черепицю, яка відповідає зовнішньому вигляду традиційної бітумної черепиці, бетонної черепиці або черепиці, яка має свій власний вигляд з гладкою, чорною, плоскою поверхнею. Зростаючий вибір дизайнів означає, що ви можете мати свої сонячні батареї та привабливий вигляд, який доповнює ваш будинок.

Переваги та недоліки

Найважливішою перевагою використання сонячної черепиці є покращений зовнішній вигляд вашого будинку після її встановлення. Замість великих, важких панелей, встановлених над вашим поточним покрівельним покриттям, сучасний сонячний дах буде виглядати як, ну, дах. Без панелей, встановлених на даху, вам також не доведеться турбуватися про протікання або погіршення стану покрівлі; сонячна черепиця напрочуд міцна і довговічна.

У більшості випадків рекомендується покрити весь дах сонячною черепицею, щоб максимізувати продуктивність і отримати таку ж кількість енергії, як і з сонячними панелями. У деяких випадках сонячну черепицю можна змішувати з іншими покрівельними матеріалами. Залежно від виробника, вам може знадобитися використовувати їх несонячну черепицю, щоб створити відповідність з рештою даху. Наприклад, якщо у вас є ділянка, яка постійно знаходиться в тіні, і ви вибрали черепицю Tesla, вам потрібно буде використовувати несонячну черепицю Tesla в тінистих місцях, щоб відповідати вашій сонячній черепиці.

Сонячна черепиця має деякі недоліки в порівнянні з традиційними панелями. Кожна сонячна черепиця має тенденцію виробляти меншу потужність, ніж така ж площа традиційних панелей. Для того, щоб зрівняти потужність стандартних 10-14 панелей, які можуть знадобитися будинку, вам потрібно буде покрити весь дах сонячною черепицею. З іншого боку, змішування сонячної та несонячної черепиці може забезпечити гнучкість. Наприклад, якщо ви хочете, щоб черепиця живила тільки ваш гараж, ви можете просто встановити її там. Зовнішній вигляд черепиці на двох ділянках може мати незначні відмінності.

Вам також потрібно переконатися, що весь ваш дах вільний від сміття, бруду та снігу, щоб забезпечити оптимальний потік енергії.

Середні витрати

Витрати будуть варіюватися в залежності від бренду. Для більшості сонячних черепиць очікуйте, що ви заплатите від 20 до 25 доларів за квадратний фут для більшості будинків, близько 45 000 доларів за дах площею 2 000 квадратних футів.

Металева сонячна покрівля

Металева сонячна покрівля є альтернативою для тих, хто хоче повністю сонячну покрівлю, але не любить зовнішній вигляд або вартість черепиці. Металевий сонячний дах. це, по суті, фальцева покрівля з сонячною плівкою всередині металевих секцій. Ваш дах буде майже ідентичний будь-якому іншому фальцевому металевому даху. це дах з металевих панелей зі з’єднувальним швом, який знаходиться над самими панелями. Вони матимуть всі переваги металевого даху, такі як довговічність, але з додатковим бонусом у вигляді сонячної технології.

Доступні варіанти

Кілька компаній виробляють металеві сонячні покрівлі, в тому числі INroof Solar і Roofit.сонячний. Оскільки сонячна технологія вбудована в дах, їхні дахи виглядають ідентично звичайному фальцевому металевому даху.

Переваги та недоліки

Металева сонячна покрівля має багато з тих же проблем, що і сонячна черепиця. Ви повинні встановити їх по всьому даху, щоб отримати ті ж переваги. І вам потрібно тримати весь дах вільним від снігу, бруду та сміття. Однією з переваг металевої покрівлі є те, що сніг має тенденцію зісковзувати з неї, тому вам рідше доведеться виходити на вулицю і робити це самостійно. Металева сонячна покрівля також виглядає як традиційна фальцева покрівля і є дуже довговічною. Малоймовірно, що вона потріскається або вм’ятиться під час шторму або граду, тому вона може пережити традиційні панелі.

Середні витрати

починаються приблизно з 12 років.75 доларів за квадратний фут для металевого сонячного даху, що є найвищою ціною для традиційного металевого даху, але нижчою, ніж вартість сонячної черепиці. Ваші витрати можуть варіюватися в залежності від компанії та дизайну, а також від загального розміру вашого даху; однак, ви можете очікувати, що вартість металевої сонячної покрівлі починається приблизно від 25 000 доларів за дах площею 2 000 квадратних футів.

Блокування сонячних покрівельних панелей

Після багатьох років високих витрат сонячні дахові панелі зараз є найдешевшим і найефективнішим способом отримання сонячної енергії для вашого будинку. Але більшості людей не подобається система стелажів, яка є видимою і може пошкодити покрівлю внизу. Блокування сонячних панелей на даху вирішує ці проблеми. По суті, це сонячні панелі, які встановлюються прямо на настил даху. під ними немає стелажів або покрівельного матеріалу. Краї панелей з’єднуються між собою і герметизуються, створюючи єдину, гладку, цілісну поверхню. Хоча вони більш помітні, ніж сонячна черепиця або металеві панелі, вони менш очевидні, ніж традиційні сонячні панелі. Вони також потенційно можуть забезпечити більшу потужність для покриття, що дозволить вам легше виходити з мережі.

Доступні варіанти

На сьогоднішній день дві компанії виробляють цей тип сонячних покрівель: GAF та SunTegra. GAF. один з найстаріших виробників покрівельних покриттів, а це означає, що вони розуміють обмеження того, що може бути розміщено на даховому настилі. SunTegra, з іншого боку, краще розбирається в сонячних технологіях і максимізації віддачі від кожної панелі. Обидва варіанти можуть дати вам гладкий на вигляд дах без металевої системи стелажів традиційних сонячних панелей.

Переваги та недоліки

Найбільшою перевагою цієї системи є її простота та ефективність. Традиційна сонячна установка починається з нового даху, якщо він вам потрібен, з встановленими на ньому сонячними панелями. Але з цією системою немає необхідності встановлювати новий дах, тому що панелі є покрівлею. під панелями немає даху. Як результат, панелі менш помітні, ніж традиційні сонячні панелі, і побоювання, що важкі панелі можуть пошкодити дах, практично зникають. Цей варіант також має потенціал виробляти більше ват, ніж інші типи сонячних покрівель.

Залежно від ваших естетичних уподобань, одним з недоліків цієї системи є те, що дах буде виглядати так, ніби ви вкрили його сонячними панелями. Панелі гладкі і встановлюються разом по всій площі, але вони не схожі на будь-який інший покрівельний матеріал, який використовується в даний час. Крім того, вони можуть бути дорожчими, ніж деякі інші сонячні установки, особливо якщо вам не потрібен новий дах.

Середні витрати

Цей варіант сонячної покрівлі, як правило, оцінюється за ват, як і традиційні сонячні системи. Але в той час як система сонячних панелей, встановлена на існуючому даху, може коштувати трохи менше 3 доларів за ват, ці системи коштують майже 5 доларів за ват, включаючи матеріали, які можуть не виробляти сонячну енергію. Це означає, що для будинку площею 2 000 квадратних футів ви заплатите від 30 000 до 35 000 доларів за систему потужністю від 6 000 до 7 000 Вт.

Розглянемо сонячну покрівлю

Сонячні панелі та сонячна енергія привертають багато уваги зі зростанням вартості енергії та зміною клімату. Використання сонячної енергії в будинку може навіть потенційно збільшити його вартість за рахунок економії. Але панелі не підходять для кожного будинку або установки. Якщо вам подобається ідея сонячної енергії, але не подобається ідея громіздких панелей на даху, погляньте на різні типи сонячних покрівель, доступні сьогодні, щоб побачити, чи може один з них краще відповідати вашим потребам.

Про автора

Крістіна Мігелес. фахівець з реконструкції в компанії Fixr.com, веб-сайт, який з’єднує споживачів з професіоналами у сфері обслуговування в їхньому регіоні та оцінює вартість проектів з реконструкції. Вона пише про поради та підказки, які допоможуть домовласникам приймати кращі рішення щодо реконструкції будинку.

За матеріалами Earth911

Ми серйозно ставимося до того, щоб допомогти нашим читачам, як споживачам, так і бізнесу, щодня зменшувати свій слід від відходів, надаючи якісну інформацію та відкриваючи нові способи бути ще більш стійкими.

Сонячна покрівля Tesla Solar Roof проти. Сонячні панелі: Що потрібно знати

Лі Метьюз. експерт зі сталого розвитку та веган зі стажем. Її робота про сонячну політику була опублікована в канадському National Observer.

Хоча дах Tesla може здатися позитивно футуристичним і фінансово недосяжним для багатьох домовласників, сонячна черепиця може бути економічно ефективним способом переходу на сонячну енергію. Чому? Тому що сонячний дах. це одночасно і сонячна електрична система, і дах!

дослідіть, наступне, покоління, сонячних, покрівель, вартість

Зміст Зміст

 • Як працює сонячний дах
 • Переваги сонячного даху
 • Погляд
 • Економічно вигідне поєднання покрівлі та сонячної енергії
 • Високоефективне покрівельне рішення
 • Ефективне використання простору
 • Немає зовнішньої проводки або проникнення в дах
 • Легше ремонтувати та замінювати
 • Чи є недоліки у сонячних дахів??
 • Вартість та ефективність
 • Тривалість життя та гнучкість
 • Інші недоліки сонячних дахів
 • Сонячні дахи vs. сонячні панелі
 • До речі, Тесла. не єдине ім’я, яке кричить з сонячних дахів. Насправді, компанія Ілона Маска була випереджена кількома іншими виробниками сонячної черепиці ще у 2005 році.

  Отже, чи варто встановлювати сонячний дах? Ось кілька речей, про які варто подумати.

  Сонячні дахи vs. Сонячні панелі

  • Сонячна черепиця
  • Зовнішній вигляд будинку не змінюється
  • Витрати 20 000. 100 000
  • Не потрібно свердлити дах
  • Легше ремонтувати
  • Менш енергоефективні
  • 20-річний термін служби
  • Менше кваліфікованих монтажників

  Сонячні панелі:

  • Сонячні панелі
  • Сонячна батарея, встановлена на даху
  • Вартість 15 000. 40 000
  • Потребує свердління даху
  • Складніше ремонтувати
  • енергоефективний
  • 25-річний термін служби
  • доступні інсталятори

  Як працює сонячний дах

  Компанія Tesla представила свій сонячний дах у 2016 році, назавжди потрясши сонячну індустрію. Але як працює сонячний дах?

  Покрівля Tesla використовує черепицю із загартованого скла, щоб замінити всю стандартну черепицю на даху вашого будинку. Деякі з цих черепиць також є сонячними панелями, а це означає, що майже кожен дюйм вашого даху теоретично може генерувати електроенергію.

  Оскільки на більшості дахів є кілька ділянок, на які не потрапляє багато сонячного світла, дахи Tesla Roofs також включають кілька неактивних панелей. Вони виглядають так само, як сонячна черепиця, але не виробляють енергію, що допомагає знизити вартість монтажу та економить ресурси.

  Покрівлі Tesla Roofs. це єдиний повністю сонячний дах, доступний на даний момент, але це не єдиний варіант для переходу на сонячну енергію без сонячних панелей. Насправді, перша сонячна черепиця була випущена на ринок у 2009 році компанією DOW, і кілька інших компаній також виробляють сонячну черепицю.

  У чому різниця? Сонячна черепиця. це просто черепиця. Вони призначені для інтеграції з існуючою або новою черепицею або черепицею, або для встановлення на них. У будь-якому випадку, зовнішній вигляд не такий бездоганний, як у повноцінного даху Tesla.

  Переваги сонячного даху

  Перехід на сонячну енергію має багато переваг, і сонячні дахи та черепиця пропонують все це і навіть більше.

  Зовнішній вигляд

  Сонячні дахи забезпечують всі переваги сонячної батареї на даху без кардинальної зміни зовнішнього вигляду вашого будинку. Це тому, що сонячна черепиця розроблена так, щоб виглядати максимально схожою на звичайну черепицю. Більшість сонячних черепиць можна інтегрувати в існуючий дах з черепиці або ґонту, або ж укласти зверху, як своєрідну другу шкіру для вашого даху. Навіть якщо вони прикріплені поверх звичайної черепиці на даху, профіль сонячної черепиці набагато нижчий, ніж у вмонтованих сонячних панелей.

  На даху Tesla Roof всі плитки виглядають однаково, незалежно від того, чи це активна сонячна черепиця, чи неактивна черепиця. Це робить сонячний дах або сонячну черепицю чудовим рішенням для власників будинків, яким не подобається зовнішній вигляд звичайних сонячних панелей. Сонячний дах може також дозволити власникам будинків отримувати вигоду від сонячної енергії, не викликаючи гніву асоціацій власників житла.

  Знайдіть партнера з сонячної енергетики поруч з вами.

  Економічно вигідне поєднання покрівлі та сонячної енергії

  Новий дах може бути дорогим, як і сонячна установка. Що, якби ви могли об’єднати ці два варіанти і заощадити трохи грошей?

  Якщо ваш дах потребує оновлення, подумайте про сонячний дах. Звичайно, це буде коштувати дорожче, ніж звичайний дах, але зазвичай це буде коштувати дешевше, ніж звичайний дах плюс звичайна сонячна батарея з аналогічною потужністю.

  Скільки коштує сонячний дах?

  Скільки коштує сонячний дах? Це залежить від розміру вашого будинку, наявності кваліфікованої робочої сили та деяких інших факторів. Встановлення сонячної черепиці на одноповерховому будинку може коштувати від 20 000 до 100 000 євро. Для даху Luma або Tesla вам знадобиться вища вартість, а також акумулятор Tesla Powerwall або інший накопичувач енергії.

  Якщо ви тільки плануєте інтегрувати кілька сонячних черепиць у ваш поточний або існуючий дах, вартість буде набагато нижчою, ніж для повного даху Tesla Roof або Luma. Деякі домовласники просто вибирають смугу сонячної черепиці по краю даху, наприклад.

  Високоефективне покрівельне рішення

  Хвилюєтеся, що сонячний дах не буде таким же гарним, як звичайний?? Немає причин для занепокоєння. Така покрівельна черепиця працює так само, як і звичайна черепиця, тільки вона виробляє електроенергію, зберігаючи ваш будинок водонепроникним і захищеним від стихійних явищ.

  Ключовим моментом тут є те, що сонячна черепиця поєднує сонячні елементи з обшивкою даху. У більш традиційних сонячних батареях сонячні модулі монтуються поверх черепиці (або іншого покрівельного матеріалу).

  Ефективне використання простору

  Сонячна черепиця може бути чудовим способом перейти на сонячну енергію, якщо у вас невеликий дах, який ускладнює або навіть унеможливлює встановлення стандартної сонячної установки. З цієї ж причини сонячна черепиця може бути хорошим вибором для даху з незручними обмеженнями в просторі, такими як мансардні вікна, дахові вікна і т.д.

  Зрештою, черепиця набагато менша за сонячну панель. Це означає, що ви можете втиснути кілька черепиць на невелику площу і максимізувати свою нерухомість на даху. Ви навіть можете відмовитися від даху і замість нього встановити сонячний дах на гаражі, сараї або допоміжному приміщенні, особливо якщо вони отримують більше сонячного світла, ніж ваш будинок.

  Ніякої зовнішньої проводки або проникнення в дах

  Стандартні сонячні батареї повинні бути встановлені поверх покрівельного матеріалу, що зазвичай означає свердління в даху. Деякі металеві дахи дозволяють закріплювати сонячні модулі на місці, але звичайна черепиця та черепиця вимагають, щоб монтажники проникали в покрівельний матеріал, що може спричинити пошкодження та створити слабкі місця.

  Ці проблеми малоймовірні, якщо ви користуєтеся послугами досвідченого і кваліфікованого інсталятора, але вони все ще є ризиком при використанні звичайних масивів.

  Крім того, стандартні сонячні установки передбачають зовнішню проводку, яка з’єднує змонтовані сонячні панелі з інвертором і головною сервісною панеллю всередині вашого будинку. З сонячним дахом і більшістю сонячних черепиць вся електропроводка є внутрішньою і прихованою. Це зменшує ризик пошкодження від вітру, дощу, птахів та інших диких тварин тощо.

  Легше ремонтувати та замінювати

  Ще одна ключова перевага сонячної черепиці полягає в тому, що вона легка і відносно проста в ремонті та заміні. Якщо одна або дві черепиці будуть пошкоджені, ви можете швидко замінити їх на нові або неактивні черепиці в міру необхідності. Замінити або відремонтувати цілу сонячну панель набагато складніше і дорожче.

  Сонячна черепиця також витримує дощ, сніг та вітер. І якщо щось піде не так, більшість компаній пропонують хорошу гарантію, так що ви можете отримати заміну черепиці безкоштовно. Tesla навіть пропонує довічну гарантію на свою фізичну черепицю, що дуже зручно, якщо ви плануєте жити в одному будинку протягом тривалого часу. Якщо ви думаєте, що переїдете в найближчі 25 років, довічна гарантія може бути не дуже корисною, оскільки сонячний дах важко забрати з собою (на відміну від сонячних панелей).

  Чи є недоліки у сонячних дахів?

  Поки що все добре, але як щодо недоліків сонячних дахів??

  Вартість та ефективність

  Як вже зазначалося, сонячна черепиця не є дешевою, незважаючи на те, що вона є більш економічно вигідною на ват. У порівнянні з ціною стандартної сонячної установки на даху (від 15 000 до 40 000), сонячний дах Tesla коштує від 30 000 до майже 100 000 доларів. Більше того, Tesla кілька разів різко і без попередження змінювала свою політику, застаючи клієнтів зненацька. Tesla також тепер наполягає на тому, щоб покупці сонячних дахів купували батарею Tesla Powerwall, що ще більше підвищує вартість.

  Знайдіть партнера з сонячної енергетики поблизу вас.

  Високоефективна черепиця інших компаній, як правило, дешевша і настільки ж ефективна, як і черепиця Tesla, але всі вони менш ефективні, ніж найкращі сонячні панелі. Загалом, сонячна черепиця зазвичай виробляє від 13 до 63 Вт. Для досягнення максимальної продуктивності їм потрібен високий рівень сонячного опромінення і хороший нахил.

  Чому сонячна черепиця менш ефективна, ніж сонячні панелі?

  Основна причина полягає в тому, що вбудовані в будівлі сонячні панелі (BISP, або BIPV), як правило, не дозволяють повітрю циркулювати під ними, а це означає, що вони швидко перегріваються, що погіршує виробництво електроенергії.

  Недостатня ефективність у поєднанні з більш високими початковими витратами може означати більш тривалий період окупності сонячних дахів. Насправді, сонячні дахи не пропонують нічого подібного до окупності інвестицій у стандартні сонячні батареї, якщо тільки вам не потрібен новий дах у будь-якому випадку.

  Тривалість життя та гнучкість

  Сонячні дахи та черепиця також мають менший термін служби, ніж більшість звичайних сонячних панелей. У той час як стандартна сонячна панель зазвичай може виробляти електроенергію протягом 25 років або більше, сонячна черепиця зазвичай служить лише 20 років або близько того.

  Ще одним недоліком сонячного даху є те, що його може бути важко забрати з собою, якщо ви переїжджаєте. На відміну від сонячних панелей, сонячні дахи виготовляються на замовлення відповідно до вашого будинку. Сонячну черепицю або інтегровані панелі DecoTech можна взяти з собою, якщо ви переїжджаєте, в залежності від типу даху вашого нового будинку.

  Інші недоліки сонячних дахів

  Хоча сонячні дахи стають все більш популярними, ви можете не знайти кваліфікованого інсталятора у вашому регіоні. На відміну від цього, звичайних сонячних інсталяторів легко знайти, а це також означає, що вартість установки зазвичай нижча, ніж для сонячного даху.

  Те саме стосується сонячної черепиці. Хоча інсталяторів для них більше, ніж для дахів Tesla, все ще дуже важко знайти надійного інсталятора в більшості місць, особливо якщо ви живете за межами великого міста.

  Нарешті, вам слід врахувати екологічні витрати на встановлення сонячного даху. Швидше за все, ви зацікавлені в цих продуктах, тому що хочете жити більш екологічним способом життя. Відправляти свою нинішню, цілком респектабельну покрівлю на звалище тільки для того, щоб встановити сонячний дах, не дуже раціонально.

  Сонячні дахи vs. сонячні панелі

  дослідіть, наступне, покоління, сонячних, покрівель, вартість

  Зрештою, для більшості домовласників сонячні панелі будуть більш вигідними, ніж сонячний дах. Сонячні панелі простіше і дешевше встановлювати, їх можна брати з собою, якщо ви переїжджаєте, і вони ефективно виробляють електроенергію.

  Якщо вам не подобається зовнішній вигляд стандартних сонячних панелей, ви не плануєте переїжджати на багато десятиліть, але вам все одно потрібен новий дах, сонячний дах може бути хорошим рішенням. Сонячні дахи також є гарним вибором для власників будинків, яким подобається ідея високотехнологічного даху без видимої проводки та значних витрат на обслуговування.

  Що стосується сонячної черепиці, то вона може стати чудовим проміжним варіантом. Вони низькопрофільні, прості в установці, відносно дешеві, і їх легше взяти з собою, якщо ви переїжджаєте. Вони, як правило, набагато менш ефективні, ніж сонячні панелі, і вам буде легше знайти установника сонячних панелей. Але якщо ви все одно замінюєте старий дах і вам не подобається ідея сонячних панелей, подумайте про те, щоб повісити кілька черепиць, щоб скоротити свої рахунки за комунальні послуги.

  Лі Метьюз, бакалавр з відзнакою, H.Занурення. NT

  Лі Метьюз, бакалавр з відзнакою, H.Занурення. NT, науковий письменник і давній веган, захисник довкілля, прихильник безвідходного способу життя та самодостатності. Її робота про сонячну політику була опублікована в Канадському національному оглядачі.

  Наступна сонячна революція: Все буде фотоелектричною панеллю

  Сталий розвиток. Стрімкий розвиток сонячних технологій і зниження витрат прокладають шлях до майбутнього, в якому будівлі генерують власну енергію.

  Аналіз

  дослідіть, наступне, покоління, сонячних, покрівель, вартість

  Roofit.Будівництво сонячного даху

  дослідіть, наступне, покоління, сонячних, покрівель, вартість

  Меріен тен Хаутен

  Сонячні панелі стають все більш доступними, що призводить до трансформації будівництва, коли будівлі генерують власну енергію з мінімальними додатковими витратами. Оскільки ціна сонячних панелей знижується, вони інтегруються в будівлі, роблячи їх більш візуально привабливими та функціональними. Такі компанії, як Roofit.Solar пропонує інтегровані сонячні металеві дахи, що поєднують в собі довговічність і естетику, а інші інновації, такі як прозорі сонячні панелі, дозволяють встановлювати енергозберігаючі вікна. Розробляються сонячні магістралі, а енергоефективна сонячна черепиця вже доступна.

  Від додаткових панелей до інтегрованих фотоелектричних систем

  Стрімке зниження вартості сонячних панелей веде до нової ери в будівництві, коли сонячні технології інтегруються в саму тканину будівель, а не додаються до них в якості другорядного елемента. Ця зміна має далекосяжні наслідки для естетики та функціональності будівель, а також потенціалу для збільшення виробництва відновлюваної енергії в міському середовищі.

  Одним з таких прикладів такої зміни у фокусі уваги є розвиток інтегрованої в будівлі фотоелектрики (BIPV). BIPV замінює традиційні будівельні матеріали, такі як скло і черепиця, на інтегровані з сонячною енергією матеріали, які виконують подвійну функцію: виробляють електроенергію і забезпечують ізоляцію, зниження шуму і захист від погодних умов. Це відкриває безліч можливостей для кастомізації, дизайну та підвищення енергоефективності будівель.

  Порушуючи будівельну індустрію

  Оскільки сонячні панелі стають все більш економічно ефективними, зростає тенденція до інтеграції фотоелектрики в різні аспекти будівництва будівель. Сонячні вікна, сонячні фасади та сонячні дахи. все це варіанти BIPV, які можуть бути встановлені під час будівництва або модернізації будівель, змінюючи наше уявлення про традиційні будівельні матеріали.

  дослідіть, наступне, покоління, сонячних, покрівель, вартість

  Наприклад, сонячне скло на основі фотоелектрики може використовуватися у стаціонарних вікнах, пеораційних вікнах та навісних фасадах, серед інших застосувань. Цей інноваційний підхід до будівництва не тільки генерує чисту енергію, але й підвищує естетичну привабливість будівель.

  Долаючи виклики та використовуючи можливості

  Хоча впровадження BIPV стикається з такими проблемами, як висока вартість та недостатня обізнаність серед будівельників та бізнесу, нещодавній інтерес до функціональності призвів до зниження та підвищення доступності. Освіта щодо програм ціноутворення та демонстрація практичного використання в рамках будівельних ініціатив з нульовим споживанням енергії може допомогти боротися з помилковими уявленнями та заохочувати впровадження технології BIPV.

  дослідіть, наступне, покоління, сонячних, покрівель, вартість

  Новий сонячний елемент виготовлений з того ж матеріалу, що і 95% всіх існуючих сонячних елементів, але працює набагато краще. 26.81% ефективності.

  Крім того, технологічні досягнення в галузі енергоефективності та прозорості сонячних матеріалів відкривають додаткові можливості для більш широкого впровадження BIPV в різних сферах застосування. Будівельна галузь повинна кинути виклик традиційним матеріалам, продемонструвавши ефективність та результативність BIPV, прокладаючи шлях до нового покоління стійких та енергоефективних будівель.

  Трансформація міського середовища

  BIPV має потенціал революціонізувати міське середовище, інтегруючи естетично привабливу та енергоефективну фотоелектрику в будівлі та інфраструктуру. Прикладами цієї трансформаційної технології є напівпрозорі органічні сонячні елементи для електричних вікон та фасадів, а також сонячна черепиця, яка бездоганно поєднується з дахами.

  Крім того, розробляються сонячні автостради і велосипедні доріжки, що виробляють енергію, демонструючи універсальність і потенціал інтегрованих сонячних технологій. Перехід до інтеграції сонячних панелей в саму тканину нашої забудови не тільки допоможе досягти кліматичних цілей, а й переосмислити наші відносини з відновлюваними джерелами енергії в повсякденному житті.

  Залишити відповідь