Сонячна панель потужністю 15 Вт: Що може робити ця маленька сонячна панель. Сонячний зарядний пристрій Thunderbolt magnum

Сонячна панель потужністю 15 Вт: На що здатна ця маленька сонячна панель?

сонячна, панель, потужністю, може

Чи може сонячна панель потужністю 15 Вт насправді щось живити, чи це просто іграшка, яка врешті-решт вас підведе? Це вічне питання людини, яка розглядає меншу сонячну панель.

Перш ніж виносити судження про те, чи варті маленькі сонячні панелі наших важко зароблених доларів, давайте розглянемо, де 15-ватний сонячний модуль вписується в спектр розмірів сонячних панелей. Чи справді це так мало, зрештою?

Щоб розібратися в цьому, нам потрібно поглянути на деякі доступні розміри сонячних модулів.

Панелі потужністю 15 Вт проти. Інші розміри сонячних панелей

Коулман пропонує 1-ватну портативну сонячну панель, яка використовується для підтримки невеликих батарей. Панель потужністю 15 Вт пропонує в п’ятнадцять разів більше потужності, ніж одна з цих панелей для технічного обслуговування. Вона також пропонує більш ніж у сім разів більшу потужність, ніж 2-ватна сонячна панель, пропонована Voltaic Systems. Маючи це на увазі, можна сміливо сказати, що 15-ватна панель. далеко не найменша з доступних сонячних панелей.

А як щодо великих хлопців? Phono Solar, Canadian Solar та інші компанії пропонують панелі на рівні 450 Вт. Це в 30 разів більше, ніж потужність 15-ватної панелі! З огляду на це, я думаю, можна з упевненістю сказати, що 15-ватна панель не належить до категорії “великих” сонячних модулів.

Якщо панель потужністю 1 або 2 Вт є дуже маленькою, а панель потужністю 450 Вт. дуже великою, то панель середнього розміру буде десь в діапазоні 85. 150 Вт. Це підтверджує, що сонячна панель потужністю 15 Вт дійсно належить до категорії “малих. Скажімо так, вона знаходиться в середній частині категорії малих сонячних панелей.

Тепер, яку потужність ми можемо очікувати від цієї “середньої категорії” сонячних панелей?

Скільки буде працювати сонячна панель потужністю 15 Вт?

Хоча ви не захочете намагатися живити весь будинок за допомогою 15-ватної панелі, існує дивовижна кількість речей, які можна живити, заряджати або обслуговувати за допомогою панелі такого розміру. Ось деякі з речей, які може робити ця панель:

 • Заряджати автомобільний акумулятор
 • Одне з найпоширеніших застосувань цих панелей. заряджання 12-вольтової батареї. Найпоширеніші 12-вольтні акумулятори. це ті, які ви знайдете в легкових та вантажних автомобілях (не Tesla та інші електромобілі, а старомодні бензинові). Панель потужністю 15 Вт. це хороший розмір для зарядки цих батарей, якщо ваш автомобіль буде стояти деякий час. Переконайтеся, що панель має вбудований контролер заряду, щоб не допустити перезарядки акумулятора.
 • Заряджання акумуляторів автофургонів, мотоциклів, морських суден або квадроциклів
 • Сонячна панель потужністю 15 Вт може заряджати та підтримувати батареї в різних рекреаційних транспортних засобах. Щоб зберегти батарею здоровою, просто переконайтеся, що ваша панель має контролер заряду або додайте його до налаштувань.
 • Заряджайте свої гаджети
 • Ви коли-небудь хотіли, щоб ваш мобільний телефон, планшет або ноутбук залишався зарядженим під час походу або відключення електроенергії?? Панель потужністю 15 Вт може бути саме тим, що вам потрібно. Деякі панелі мають вбудований USB-вхід, тому ви можете заряджатися безпосередньо, а інші потребують додаткового обладнання.
 • Автономні додатки
 • Якщо вам потрібна енергія далеко від електромережі, панель потужністю 15 Вт може бути дуже корисною. Ці програми включають живлення годівниці для оленів або електричної огорожі.

сонячна, панель, потужністю, може

Тепер вам, мабуть, цікаво, як швидко панель потужністю 15 Вт зарядить ваші акумулятори та пристрої. Це залежить від багатьох факторів, в тому числі:

 • Інтенсивність сонячного світла
 • Ефективність сонячної панелі
 • Вік і тип акумулятора
 • Контролер заряду

Щоб отримати приблизне уявлення про те, як довго сонячна панель буде заряджати ваші акумулятори та гаджети, нам потрібно зробити невелику математику (не хвилюйтеся, ми будемо робити це просто).

Перше, що нам потрібно з’ясувати, це скільки електричного струму буде виробляти 15-ватна панель. Щоб отримати це число, ми просто ділимо потужність у ватах на напругу у вольтах. Це говорить нам про те, що сонячна панель потужністю 15 Вт забезпечить приблизно 1 ампер струму при повному сонячному світлі.

Потім нам потрібно визначити кількість “ампер-годин” (Ач), які знаходяться в нашому акумуляторі або пристрої. Наприклад, iPhone 13 Pro має ємність акумулятора близько 3 ампер-годин.

Тепер ми просто ділимо кількість ампер-годин в акумуляторі на кількість ампер, які виробляє наша сонячна панель:

3 години амп = 3 години 1 амп

Отже, без урахування всіх факторів, про які ми згадували вище, для повної зарядки iPhone за допомогою 15-ватної сонячної панелі знадобиться близько 3 годин. Ви можете використовувати цей розрахунок, щоб отримати приблизний час зарядки для інших гаджетів та павербанків.

Якщо ви просто використовуєте сонячну панель для підзарядки автомобіля, мотоцикла або морського акумулятора, вам не потрібно розраховувати час заряджання. Ваша панель просто підтримуватиме заряд батареї в оптимальному стані та вбереже вас від незручностей, пов’язаних із розрядженою батареєю. Якщо ви плануєте використовувати панель для зарядки автомобільного акумулятора, можливо, вам варто шукати панель, яка поставляється в комплекті, що включає автомобільний адаптер на 12 В, довжину дроту та затискачі для акумулятора.

Типи сонячних панелей потужністю 15 Вт

Після того, як ви переконалися, що панель потужністю 15 Вт відповідає вашим потребам, вам потрібно розглянути кілька питань:

 • Амона панель проти монокристалічної або полікристалічної панелі
 • Монокристалічні сонячні панелі вважаються “топовим” варіантом і пропонують найвищу ефективність сонячних панелей. Полікристалічні сонячні панелі менш ефективні, але також можуть бути дешевшими. Амоні сонячні панелі створюються за допомогою “тонкоплівкової” технології, яка є легкою і зазвичай менш ефективною в оптимальних умовах. Крім того, що вони легкі, амона сонячна технологія ефективно працює при будь-якому денному освітленні (навіть у похмурі дні). Це може зробити її чудовим варіантом для портативних застосувань.
 • Жорстка сонячна панель проти складної або рулонної
 • Жорстка сонячна панель довговічна і може бути дуже надійно закріплена на багатьох плоских поверхнях. Складані сонячні панелі легші і їх набагато легше закинути в рюкзак, коли ви в дорозі. Рулонну сонячну панель також досить зручно переносити, і вона є ще одним легким варіантом для портативних сонячних установок.

Скільки коштує сонячна панель потужністю 15 Вт?

Хороша новина полягає в тому, що вартість сонячних панелей значно знизилася за останнє десятиліття. З огляду на це, все ще існує цілий ряд варіантів, коли ви робите покупки сонячних панелей.

Тим не менш, наведені нижче варіанти повинні дати вам хорошу відправну точку (звичайно, всі вони можуть бути змінені):

 • Складна сонячна панель SunJack 15 Вт в даний час можна знайти за 59.95. Це чудовий портативний варіант, щоб тримати ваші гаджети повністю зарядженими, і він включає в себе підключення USB-A та USB-C. Цей варіант також включає вбудований інтелектуальний чіп, який ідентифікує ваш пристрій і забезпечує оптимальну швидкість зарядки. Зарядка також автоматично відновлюється в разі затінення.
  сонячна, панель, потужністю, може
 • Портативний зарядний пристрій для сонячних панелей FlexSolar потужністю 15 Вт наразі коштує 49.99. Це ще один чудовий портативний варіант, який можна скласти, щоб тримати ваші гаджети зарядженими. Ця панель також має порт USB-A, інтелектуальний чіп і функцію автоматичного перезапуску.
  сонячна, панель, потужністю, може
 • Полікристалічна панель ACOPOWER потужністю 15 Вт доступна за 34.90. Це жорстка панель, і вона не така портативна, як складна сонячна панель. Це може бути чудовим варіантом для стаціонарного застосування, наприклад, для зарядки охоронного ліхтаря. Ця панель не включає контролер заряду або акумулятор.
  сонячна, панель, потужністю, може
 • Напівгнучка сонячна панель Nature Power 15W є більш дорогим варіантом за ціною 109.76. З іншого боку, ця панель має дуже малу вагу і може прилягати до вигнутої поверхні. Він також виготовляється з високоефективних монокристалічних сонячних елементів. Може бути чудовим варіантом крапельного зарядного пристрою.

Як бачите, існує досить широкий асортимент, але є кілька вигідних пропозицій. Тепер, сподіваємося, ви готові почати купувати власну сонячну панель потужністю 15 Вт. Якщо ви вважаєте, що вам може знадобитися більша сонячна панель, перегляньте наступні сторінки:

Розуміння набору сонячних панелей потужністю 100 Вт та його використання

сонячна, панель, потужністю, може

Якщо вам потрібен простий і доступний спосіб виробництва сонячної енергії, 100-ватна сонячна панель може бути саме тим, що ви шукаєте.

100-ватні панелі дуже універсальні завдяки своїм невеликим розмірам і малій вазі. Ви можете легко під’єднати її до свого автофургону або човна, взяти з собою в похід або встановити в автономному будиночку Можливі варіанти використання безмежні.

Отже, що потрібно знати про 100-ватну панель, перш ніж купувати її? І що найкраще купити у 2023 році? Читайте далі, щоб дізнатись.

Примітка: Це неупереджений огляд: ми не маємо фінансових зв’язків з жодною зі згаданих компаній, а також не заробляємо гроші на партнерській рекламі. Зміст цього блогу ґрунтується на дослідженнях та інформації, доступних на момент написання статті.

Дізнайтеся, скільки коштуватиме система сонячних панелей для вашого будинку

Чому ви можете довіряти SolarReviews:

SolarReviews. провідний американський веб-сайт для споживчих оглядів та рейтингів домашніх сонячних панелей та компаній, що встановлюють сонячні панелі. Наші галузеві експерти мають більш ніж двадцятирічний досвід роботи в сонячній енергетиці та зберігають редакційну незалежність своїх оглядів. Жодна компанія не може платити за зміну відгуків або оцінок, показаних на нашому сайті. Дізнайтеся більше про SolarReviews і про те, як ми заробляємо гроші.

100-ватна сонячна панель з першого погляду:

 • 100-ватна сонячна панель зазвичай виробляє від 300 до 600 ват-годин (Вт/год) сонячної енергії на день.
 • Панель потужністю 100 Вт забезпечує достатню потужність для роботи або зарядки декількох невеликих електронних пристроїв, таких як Wi-Fi роутери та зарядні пристрої для мобільних телефонів.
 • Очікується, що ви заплатите від 100 до 200 доларів за окрему панель потужністю 100 Вт і від 150 до 300 доларів за комплект сонячних панелей потужністю 100 Вт (без акумулятора).
 • Найкращі сонячні панелі потужністю 100 Вт, які можна купити: Eco-Worthy 100 Вт Complete Off Grid Solar Kit (найкращий для початківців); SunPower E-Flex (найкращий для автофургонів, човнів тощо); Renogy 100 Вт складна сонячна валіза (найкраща портативна); Goal Zero Boulder 100 (найдовговічніша).

Близько 100 Вт сонячних панелей та сонячних комплектів

100-ватна (Вт) сонячна панель. це фотоелектричний (ФЕМ) модуль, який має номінальну потужність 100 Вт. Це означає, що панель може виробляти 100 Вт енергії постійного струму в ідеальних умовах.

З точки зору реальної потужності, ви можете досягти 100 Вт, коли на вулиці дуже сонячно, але в решту часу потужність, швидше за все, буде нижчою.

Комплект сонячних панелей потужністю 100 Вт містить всі необхідні компоненти для невеликої сонячної електростанції. Точний вміст може відрізнятися від комплекту до комплекту, але зазвичай вони включають сонячну панель, контролер заряду для зарядки акумулятора, інвертор живлення, проводку та монтажні кронштейни. Іноді сумісні 12-вольтні акумуляторні батареї можна придбати додатково.

Сонячні панелі бувають різних розмірів і ваги, але 100-ватні панелі, як правило, невеликі і прості у використанні. Типова сонячна панель потужністю 100 Вт, як ця модель від HQST, має розмір близько 6.5 квадратних футів (ft²) і важить близько 14 фунтів.

Якщо ви хочете щось легше, розгляньте гнучку сонячну панель потужністю 100 Вт; вони важать лише від 4 до 5 фунтів кожна.

Скільки коштують сонячні панелі потужністю 100 Вт?

Автономна сонячна панель потужністю 100 Вт коштує від 100 до 200 доларів, залежно від бренду.

Базовий стартовий комплект сонячної панелі потужністю 100 Вт зазвичай коштує близько 150 доларів, тоді як преміум-комплект буде коштувати близько 300 доларів. Рідко коли акумулятор входить до комплекту за такою ціною.

Для комплекту сонячних панелей потужністю 100 Вт із сумісним портативним акумулятором ціновий діапазон досить широкий: від 400 до 1 700 доларів США.

Використовуйте ці витрати лише як орієнтир; можуть відрізнятися залежно від бренду та особливостей.

Найкращі сонячні панелі на 100 Вт у 2023 році

Виробники сонячних панелей випускають багато нових 100-ватних сонячних панелей у відповідь на зростаючий споживчий попит на портативні та прості у використанні сонячні рішення.

Існує багато чудових панелей потужністю 100 Вт, але ті, що перераховані нижче, виділяються серед інших завдяки своїм видатним характеристикам. Отже, без зайвих сумнівів, ось наш вибір найкращих сонячних панелей потужністю 100 Вт, доступних на сьогоднішній день:

Повний комплект сонячних панелей Eco-Worthy 100 Вт для автономних систем

Найкраще: стартовий набір 100 Вт для початківців

Ціна: Від 379.00. Купуйте зараз на Eco-Worthy

сонячна, панель, потужністю, може

У цьому комплекті є всі деталі, необхідні для побудови повнофункціональної сонячної електростанції. Джерело зображення: Eco-Worthy

Цей стартовий комплект потужністю 100 Вт від Eco-Worthy. рідкісна знахідка: він доступний за ціною і включає в себе панель, контролер заряду, інвертор і навіть акумуляторну батарею. Це чудовий варіант для початківців, які хочуть створити невелику автономну систему.

Що нам подобається

 • Це повний комплект сонячних панелей потужністю 100 Вт. Ви можете використовувати його для побудови повнофункціональної автономної системи без будь-яких додаткових компонентів.
 • Існує два варіанти акумуляторів: Легка літієва батарея ємністю 240 ват-годин (Вт-год) або більш громіздка свинцево-кислотна батарея AGM ємністю 1200 Вт-год.
 • Відмінне співвідношення ціни та якості.

Що нам не подобається:

 • Це не найкраще обладнання з естетичної точки зору, але це питання особистих уподобань.

SunPower E-Flex 100W

Найкраща: 100 Вт панель для автофургонів, човнів та інших транспортних засобів

Ціна: 152 Купити зараз на Express Power або eBay

сонячна, панель, потужністю, може

Гнучка сонячна панель SunPower потужністю 100 Вт забезпечує відмінну продуктивність. Джерело зображення: Expert Power

Панелі серії E-Flex від SunPower виготовлені зі спеціальних легких сонячних елементів і покриті тонким полімером. Це чудовий вибір, якщо ви хочете додати трохи сонячної енергії до автофургону, кемпера або човна.

Що нам подобається:

 • Це панель SunPower! Заснований у Кремнієвій долині, виробник сонячних панелей SunPower (зараз ребрендинг під назвою Maxeon Solar) славиться винятковою якістю, продуктивністю та ефективністю своєї продукції.
 • Хоча гнучкі сонячні панелі зазвичай мають низьку продуктивність, це не стосується SunPower E-Flex. Ви побачите, що панелі розроблені для чудової вихідної потужності та оснащені для ефективної роботи в екстремальних температурах.
 • Поставляється з попередньо просвердленими отворами для легкого монтажу.

Чого ми не робимо:

 • Гнучкі сонячні панелі не такі довговічні, як стандартні жорсткі сонячні панелі зі скляним покриттям, які ви звикли бачити.
 • Гарантія на SunPower E-Flex коротка. лише п’ять років. При цьому ви можете розраховувати на те, що вона продовжуватиме добре працювати протягом багатьох років після закінчення гарантійного терміну.
 • До комплекту не входить контролер заряду або акумуляторна батарея. вам доведеться купувати їх окремо.

Складна сонячна валіза Renogy 100 Вт

Найкраще: Портативна панель на 100 Вт

Ціна: 186.99 Купити зараз на Renogy

сонячна, панель, потужністю, може

Панель Renogy 100 Вт легко упаковувати та зберігати. Джерело зображення: Renogy

Ця сонячна панель Renogy потужністю 100 Вт забезпечує чудову продуктивність у дуже портативному корпусі. Налаштування відбувається дуже швидко, а коли ви закінчите користуватися нею, ви можете скласти її, покласти в чохол і носити з собою, як портфель. Наскільки це круто??

Що нам подобається:

 • Renogy. це, мабуть, найвідоміший бренд в сегменті портативних сонячних панелей. Компанія створила міцну репутацію виробника високоякісної продукції та забезпечує відмінне післяпродажне обслуговування.
 • Захисний чохол дозволяє упаковувати та зберігати її, не турбуючись про пошкодження сонячних елементів.
 • Регульовані підставки дозволяють розташувати панель під оптимальним кутом до сонця, збільшуючи вихідну потужність.

Чого немає у нас

Goal Zero Boulder 100

Найкраща: 100-ватна панель для використання на відкритому повітрі

Ціна: 249.95 Купуйте зараз на Goal Zero або Amazon

сонячна, панель, потужністю, може

Міцна панель Boulder 100 має привабливий повністю чорний зовнішній вигляд. Джерело зображення: Goal Zero

Boulder 100. це жорстка монокристалічна сонячна панель на 18-22 вольта. Вона розроблена, щоб бути витривалим компаньйоном для сонячних генераторів Goal Zero, які користуються великою любов’ю серед любителів активного відпочинку на природі завдяки своїй надійності та довговічності.

Що нам подобається:

 • Вона довговічна. Ця 100-ватна монокристалічна сонячна панель захищена міцною алюмінієвою рамою і поставляється з міцною підставкою. Виглядає так, ніби може витримати досить суворі умови експлуатації.
 • Прості у використанні. Розмістіть Boulder 100 на сонці, і ви отримаєте міні-електростанцію, яка може заряджати сонячні генератори Yeti та Sherpa від Goal Zero. без додаткових налаштувань чи обладнання.

Чого ми не робимо:

 • Деякі користувачі повідомляють, що вихідна потужність значно падає під легкою хмарністю.
 • Незважаючи на портативність, вона все ще трохи громіздка для переміщення.
 • Boulder 100 коштує дорожче, ніж інші жорсткі панелі з аналогічною потужністю.

Найкращі бренди сонячних панелей потужністю 100 Вт

Renogy є найбільш відомим брендом у сегменті сонячних панелей потужністю 100 Вт. ви побачите, що вони згадуються в багатьох списках “найкращих”.

Але насправді існує багато компаній-виробників сонячної енергетики, які спеціалізуються на невеликих портативних сонячних панелях і комплектах. Ось деякі інші авторитетні постачальники панелей потужністю 100 Вт, на які варто звернути увагу:

 • Coleman
 • Екологічно доцільно
 • ExpertPower
 • Мета нуль
 • Grape Solar
 • HQST
 • Newpowa
 • Richsolar
 • WindyNation

Ви можете розраховувати на те, що ці бренди забезпечать вас високоякісною сонячною панеллю, яка буде добре функціонувати протягом багатьох років.

Що може забезпечити комплект на 100 Вт?

Панель потужністю 100 Вт, підключена до батареї глибокого циклу, ідеально підходить для роботи невеликих пристроїв, таких як Wi-Fi роутери та зарядні пристрої для смартфонів.

Ось як довго ви можете розраховувати на роботу різних пристроїв з комплектом сонячних панелей потужністю 100 Вт.

Пристрої Типове енергоспоживання Час роботи
Чотири зарядні пристрої для смартфонів 20 W Цілий день
Три Wi-Fi роутери 18 W Цілий день
Два світлодіодні ліхтарі 20 W Цілий день
Стельовий вентилятор 35 W 14 годин
Ноутбук 60 W 8 годин

Припускаючи 500 ват-годин корисної енергії

Одна 100-ватна панель буде намагатися живити більші пристрої або багато пристроїв, що працюють одночасно. Ваш акумулятор або не впорається з навантаженням, або дуже швидко розрядиться.

Якщо вам потрібно більше енергії, розгляньте можливість розширення потужності вашої системи за допомогою додаткових 100-ватних панелей або модернізації до чогось більш потужного, наприклад, сонячного генератора.

Яка вихідна потужність панелі 100 Вт?

З точки зору миттєвої потужності, панель потужністю 100 Вт може досягти максимальної потужності в 100 Вт постійного струму, коли на вулиці дуже сонячно, але в решту часу потужність, швидше за все, буде нижчою за цей показник.

Більш корисно вимірювати вихід сонячної панелі в часі, використовуючи ват-години (Вт-год). За день панель потужністю 100 Вт зазвичай генерує від 300 Вт до 600 Вт.

Місце розташування та погода визначають потужність

Середня продуктивність 100-ватної сонячної панелі відрізняється в різних місцях через різну широту та кліматичні умови.

Панелі здатні генерувати найбільше енергії в місцях, які отримують багато сонячного світла. В Арізоні, наприклад, ви будете постійно бачити відмінний вихід енергії. в середньому 750 Вт на день.

На іншому кінці спектру. Аляска. Там довгі місяці зимової темряви означають, що середня продуктивність падає до 280 Вт-год на день.

Як і слід було очікувати, середня потужність, яку ви побачите у всіх інших режимах, буде десь між цими двома крайнощами. Ось карта, яка показує середньодобову потужність сонячної панелі потужністю 100 Вт в кожному штаті.

сонячна, панель, потужністю, може

Wh = Ват-години. Ця карта показує приблизний вихід енергії від сонячної панелі потужністю 100 Вт; існують відмінності в залежності від регіону в межах штату.

Вам також потрібно врахувати вплив погодних умов.

Панель потужністю 100 Вт може потенційно генерувати 800 Вт або більше в довгі сонячні дні з прохолодною температурою. Але в дуже похмурі дні вироблення може впасти до 50-100 Вт/год.

Чи потрібен мені акумулятор з моєю 100-ватною панеллю?

Об’єднання сонячної панелі потужністю 100 Вт з акумулятором. це, як правило, гарна ідея. Хоча це збільшить ваші витрати, акумуляторна батарея допоможе вам повністю використати потенціал сонячної панелі.

Ось чому. Сонячні панелі, як правило, виробляють основну частину своєї енергії близько полудня, і, можливо, ви не зможете використати всю цю потужність прямо зараз. На відміну від домашньої сонячної панелі, панель потужністю 100 Вт не може експортувати енергію в мережу, а це означає, що невикористана енергія просто пропадає даремно. Рішення полягає в тому, щоб додати акумуляторну батарею, яка може зберігати надлишкову енергію, роблячи її доступною для використання пізніше, коли вона вам знадобиться.

Свинцево-кислотний акумулятор

Незважаючи на громіздкість, свинцево-кислотні акумулятори є доступним способом додати накопичувач до панелі потужністю 100 Вт. Одну панель потужністю 100 Вт слід з’єднати з 12-вольтовою свинцево-кислотною батареєю ємністю близько 1200 Вт-год. Обов’язково враховуйте глибину розряду. ви не повинні використовувати більше 50% енергії, що зберігається в більшості свинцево-кислотних акумуляторів.

Літієві батареї

Літієві батареї легші та ефективніші, ніж їхні свинцево-кислотні побратими. Ще одна відмінність полягає в тому, що їх можна розряджати майже повністю. Орієнтуйтеся на накопичувач, здатний утримувати трохи більше, ніж типовий денний виробіток вашої сонячної панелі. Прикладом відповідного літій-іонного акумулятора є Goal Zero Yeti 4; він має 396 ват-годин ємності, тому ви зможете повністю зарядити його за досить сонячний день.

Чи можна забезпечити будинок сонячними панелями потужністю 100 Вт?

Ви могли б, якби захотіли, але це не має фінансового сенсу.

Будинки споживають багато енергії, і, як правило, їм потрібна сонячна система потужністю від 5 до 10 кВт (тобто від 5 000 до 10 000 Вт). Для створення сонячної системи такого розміру вам знадобиться від 50 до 100 100-ватних сонячних панелей. Набагато ефективніше та економічно вигідніше побудувати домашню систему сонячних панелей з побутовими сонячними панелями потужністю від 350 до 400 Вт кожна.

Розрахуйте, скільки сонячних панелей вам потрібно для живлення вашого конкретного будинку

Чи можете ви підключити кілька панелей потужністю 100 Вт разом?

Так, у вас є можливість “з’єднати” сонячні панелі разом, щоб збільшити загальну потужність.

Наприклад, з’єднавши дві панелі по 100 Вт послідовно або паралельно, ви отримаєте до 200 Вт корисної потужності.

Дуже часто сонячні панелі з’єднуються між собою. Багато будинків на колесах мають три або чотири панелі потужністю 100 Вт, з’єднані разом. Домашні системи сонячних панелей використовують той самий метод для з’єднання від 10 до 20 побутових панелей разом.

Однак, перш ніж додавати додаткові панелі до вашої установки, ви повинні переконатися, що ваш інвертор та акумулятор (якщо ви його використовуєте) можуть впоратися з додатковим навантаженням.

Наш вердикт щодо сонячних панелей потужністю 100 Вт

Якщо ви ще не використовували відновлювану енергію, сонячна панель потужністю 100 Вт. це чудовий спосіб занурити пальці ніг у горезвісну воду.

Хоча вони бувають різних форм і розмірів, кожна панель потужністю 100 Вт забезпечить вас невеликою, але корисною кількістю сонячної енергії. Вони найбільш ефективні в парі з акумулятором, оскільки це дозволяє зберігати енергію для подальшого використання. Це чудовий спосіб заряджати телефони та планшети, коли ви знаходитесь далеко від розетки, наприклад, під час походу.

Просто пам’ятайте, що сонячна панель потужністю 100 Вт призначена лише для живлення двох або трьох невеликих пристроїв; це не найкращий вибір, якщо ви хочете забезпечити енергією весь будинок. Для цього вам знадобиться система потужністю не менше 5 000 Вт (5 кВт), яка складається з побутових панелей потужністю від 350 Вт до 400 Вт кожна. Така система може компенсувати до 100% вашого споживання електроенергії, одночасно заряджаючи сонячну батарею, наприклад, Tesla Powerwall.

Щоб дізнатися точний розмір системи, який підходить для вашого будинку, скористайтеся нашим калькулятором нижче.

Отримання інформації про встановлення простого набору сонячних панелей

Коли справа доходить до розуміння електрики, мій розум, як правило, відключається, коли справа доходить до визначення вольт, ампер, ампер-годин, напруги під навантаженням та інших термінів, які є другою натурою для тих, хто розбирається в електриці. Дозвольте мені пояснити, що це не справа дівчат чи хлопців. Просто деякі з нас краще розуміють, як працює енергетика та електрика, ніж інші.

Чесно кажучи, за часів мого плавання на човнах я був добре знайомий з роботою наших домашніх акумуляторів та інвертора. Використовуючи цю установку, у мене була свіжа кава вранці і живлення для мого ноутбука. Життя було солодким. Хоча це було майже десять років тому, уроки були простими: не розряджайте батареї більше ніж на 60% і не втручайтеся в працюючу електричну систему, якщо ви не знаєте, що робите.

З огляду на мою власну товсту голову, коли справа доходить до всього електричного, я завжди вважав перспективу встановлення невеликої сонячної системи в моєму домі трохи лякаючою. Мені не варто було хвилюватися.

ПОРТОВІ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ НА ДОПОМОГУ

Кілька місяців тому зі мною зв’язалися з Harbor Freight і запитали, чи не хотів би я спробувати один з їхніх сонячних комплектів Magnum Thunderbolt. Це був не той час, щоб соромитися, тому, звичайно, я погодився, оскільки вони розуміли, що сонця у штаті Вашингтон буде мало або взагалі не буде протягом місяця або двох. Після того, як я підготувався, мені надіслали наступні елементи для тестування:

Тож як все пройшло? Перше, що я зробила, це найняла Чоловіка-виживальщика, щоб він виконував найважчу роботу. Потім ми разом вирішили, що встановимо сонячну систему на даху нашого гаража, який знаходиться під правильним кутом і виходить на південь. Протягом літніх місяців ми повинні отримувати шість-сім годин сонця на день у цьому місці.

Ми також погодилися, що підніматися на дах. це завдання для когось молодшого. набагато молодшого. тому, поки мій брат і мій племінник-чарівник електроніки не приїдуть в гості, ми облаштували все на нашому верхньому патіо, і до біса меблі для патіо.

ПОРАДИ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ СОНЯЧНОГО КОМПЛЕКТУ БЛИСКАВКИ

Сонячний комплект Thunderbolt поставляється в комплекті з трьома 15-ватними сонячними панелями загальною потужністю 45 Вт. У комплект також входять всі необхідні деталі: монтажна рама, коробка контролера сонячного заряду, кабелі, затискачі для клем акумулятора і навіть пара 12-вольтових ліхтарів, які підключаються безпосередньо до коробки контролера. Все включено для наземної установки. З іншого боку, для встановлення на даху знадобляться кронштейни. те, що ми ще не придбали.

Установка була простою. Ми просто дотримувались інструкцій у посібнику, і все працювало. Гаразд, по правді кажучи, Шеллі (Чоловік Виживання) не завжди уважно читає інструкції, тому він зібрав раму безглуздо, і йому довелося починати все спочатку. А потім він не зміг знайти вимикач живлення на інверторі і подумав, що він несправний. Я знайшов його, увімкнув і одразу ж отримав живлення.

Він дав кілька порад:

Збираючи раму, переконайтеся, що верхня планка, позначена спереду, насправді спрямована вперед. В іншому випадку ви не можете встановити ніжки.

Існує два розміри гвинтів з барашковими гайками. Пакет з вісьмома гвинтами коротший і є гвинтами, які будуть використовуватися при складанні рами.

Прикріплюючи три панелі до рами, простіше спочатку прикріпити середню панель. Крім цього, просто дотримуйтесь інструкцій.

Після завершення налаштування рами та панелі, дотримуйтесь інструкцій, приєднавши 3 дроти від панелі до кабелю розгалужувача. Додайте подовжувач і підключіть контролер заряду. Далі приєднайте клеми акумулятора (на акумуляторі) до контролера заряду, щоб переконатися, що ви отримуєте напругу від сонячних панелей. На передній панелі контролера заряду є великий світлодіодний дисплей, який показує напругу, так що ви відразу дізнаєтесь, чи все працює нормально.

Для перетворення енергії в змінний струм потрібно використовувати інвертор. У такому випадку вам потрібно приєднати кабелі від інвертора, що входять до комплекту, до клем вашого акумулятора.

Сама коробка сонячного регулятора заряду, без інвертора, має гніздо прикурювача на 12 В, USB на 5 В, розетки постійного струму 3-6-9 В і два гнізда на 12 В для набору світла, що входить в комплект. Зверніть увагу, що USB-порт має лише 5 вольт, що підходить для мобільних телефонів, Kindle та планшетів, таких як iPad, але не для пристроїв чи електроніки, які потребують вищої напруги.

Батарея на 12 В не є водонепроникною, тому вам потрібно буде тримати її накритою та захищеною від атмосферних впливів.

Посібник зі швидкого запуску добре викладений та інтуїтивно зрозумілий з точними, простими для розуміння схемами. Крім того, всі інструкції доступні в Інтернеті, тому вони завжди будуть під рукою, навіть якщо ви загубите оригінали.

АЛЕ ЧИ ПРАЦЮЄ??

Перше, що я перевірив. це моя каструля. Якщо електромережа не працює, а їсти хочеться, але не хочеться розводити вогонь, то справна каструля буде просто знахідкою. Вона використовує лише скромну кількість постійної енергії і може використовуватися для приготування супів, тушкованого м’яса і навіть для випікання хліба на швидку руку. Я використовував горщик досить довго і без проблем.

Мій наступний тест був більш складним. праска для випрямлення волосся. Якби моя праска для волосся працювала, то я б не тільки добре виглядала, але й змогла б знову запечатати майларові пакети, які я відкривала, щоб дістатися до продуктів, що зберігаються. Знову ж таки, без проблем. Звідти я перейшов до освітлення та до свого лужного зарядного пристрою. Знову все працювало ідеально, і я був задоволений.

Використовувати сонячну систему Harbor Freight було майже так само просто. безумовно, встановив і забув, хоча в інструкції вказано, що не слід залишати заряджати батарею без нагляду.

Я ще не закінчив тестування. Принцип роботи полягає в тому, що чим більше батарей, тим більше ампер-годин, тим більший струм. Або, простою мовою, більше заряду акумулятора означає, що ви можете працювати довше і більше протягом більш тривалого періоду часу. Ми плануємо додати кілька морських акумуляторів глибокого циклу та потужний інвертор до базової комплектації, щоб ми могли запускати більше речей. Але для основ і на даний момент ця система працює просто чудово.

ЗАКЛЮЧНЕ СЛОВО

Цей комплект Thunderbolt Solar Kit від Harbor Freight є недорогим, якщо не зовсім дешевим. Але не дозволяйте ціні відмовити вас. Для освітлення, малої побутової техніки та ноутбуків ця система працює чудово. Було б ще краще з більшим акумулятором. Вам не потрібно бути генієм електроніки, щоб встановити її, але якщо вам потрібна допомога, ви можете знайти її в Інтернеті, особливо на форумі New World Solar/DIY Solar Energy Forum.

Наскільки я розумію, люди пов’язують дві або три з цих систем разом для ще більшої потужності. Як би добре це не звучало, на даний момент це виходить за рамки наших технічних можливостей, але ми вчимося і, можливо, дійдемо до цього моменту.

Наразі наша мета. встановити всю систему на даху і додати кілька додаткових акумуляторів, можливо, морського типу з глибоким циклом. Потім ми будемо використовувати сонячну батарею для живлення всього нашого зовнішнього охоронного освітлення, а також наших електроінструментів та всього іншого, що у нас працює з нашого гаража та зовнішніх розеток.

Це не стосується нас, але я думаю, що це було б ідеальним резервним джерелом живлення для колодязя. Ціна правильна, і вона дуже проста у встановленні та використанні, що робить її чудовим стартовим набором для тих, хто хоче спробувати сонячну енергію і зрозуміти, чи це для них.

Насолоджуйтесь своєю наступною пригодою завдяки здоровому глузду та ретельній підготовці! Гей!

Якщо ви ще цього не зробили, будь ласка, не забудьте вподобати цю сторінку, яка оновлюється щоразу, коли на Amazon з’являється нова приголомшлива стаття, байт новин або посилання на безкоштовну книгу про виживання, підготовку або ведення домашнього господарства. Ви також можете стежити за Backdoor Survival на та Google і придбайте мою книгу “Посібник для виживальників щодо зберігання продуктів харчування” на Amazon.

Смітник: Ось кілька корисних речей, які потрібно мати під рукою, коли вимкнеться електрика.

Аварійна сонячна ручна радіостанція для надзвичайних ситуацій: Це стає популярним вибором серед читачів Backdoor Survival. Цей пристрій являє собою цифрове AM/FM радіо NOAA з попередженням про погоду та потужний 3-світлодіодний ліхтарик з інтелектуальним зарядним пристроєм, все в одному портативному комплекті.

Зарядний пристрій для сонячних батарей типу АА та ААА: Ще один популярний предмет. Цей пристрій заряджає до 2 пар батарей типу АА або 1 пари батарей типу ААА через USB або сонячну енергію.

Хімічне освітлення, також відоме як світлові палички: Вони недорогі, портативні та прості у використанні. Вони бувають різних кольорів, тож обирайте на свій смак.

Ракетна піч EcoZoom Versa: Спалюючи гілки та шишки, ця піч приготує велику каструлю рису менш ніж за 20 хвилин. Піч міцно збудована і буде спалювати деревне вугілля. Існує також версія, яка спалює лише біомасу за трохи менші гроші.

Міцний акумуляторний ліхтар Coleman: Цей міцний Coleman має час роботи до 28 годин на низьких налаштуваннях і 18 годин на високих налаштуваннях, але вимагає батарейок типу D. Особисто у мене є як акумуляторний, так і пропановий ліхтар. Звичайно, ви вже знаєте, що я люблю надмірність у підготовці.

Світлодіодний бездротовий датчик руху Dorcy LED Flood Lite: Не дозволяйте ціні змусити вас думати, що це бездротове прожекторне світло є безпорадним. У мене є два таких ліхтарі (поки що) і я вважаю, що вони варті вдвічі більшої ціни.

Гральні карти для велосипедних ігор Canasta Games: Чорт забирай, вам потрібно щось, щоб розважитись!

100-годинна плюс аварійна свічка з прозорим туманом: Мій вибір номер один для екстрених свічок. Ця рідка парафінова свічка горітиме понад 100 годин. Він також не має запаху і не димить, що робить його чудовим аварійним джерелом світла, яке можна гасити і знову запалювати так часто, як це необхідно. Дуже безпечні у використанні.

Свічковий ліхтар Coleman: Коли гасне світло, немає нічого подібного до ліхтаря Coleman. Служать вічно, тому що запчастини завжди доступні. Свічковий ліхтар не дасть такого яскравого світла, як, скажімо, пропановий або гасовий ліхтар. З іншого боку, свічки, ймовірно, будуть доступні тоді, коли інші види палива недоступні.

Хоча у мене є багато ліхтариків та батарейок (можна навіть сказати, що у мене фетиш на ліхтарики), я також маю дюжину цих аварійних свічок Clear Mist 100 Hour Plus. Щоб отримати найкращу пропозицію, придбайте дюжину за один раз, щоб отримати знижку. Не забудьте також ознайомитися з додатком Clear Globe.

Я заробляю невелику комісію з покупок, зроблених тут, коли ви починаєте свій досвід покупок на Amazon.

Допоможіть підтримати Backdoor Survival. За покупки я отримую невелику комісію, і за це я вам дякую!

Thunderbolt Magnum Solar

У вас є проблема дефіциту енергії у вашому будинку або вас напружують високі рахунки за електроенергію? Більшість цих проблем вирішуються за допомогою альтернативних джерел енергії, таких як генератори. Але з цим є багато проблем. Використання генераторів руйнує ваше комфортне та чисте довкілля.

Ось чому більшість людей почали переходити на комплекти сонячних панелей, такі як величезний комплект Thunderbolt Magnum Solar потужністю 100 Вт від Harbor Freight.

Генератори є дорогими і використовують паливо або газ для живлення, які згорають і виробляють енергію, виділяючи багато шкідливих газоподібних сполук у навколишнє середовище.

Огляд Jackery 240. портативна електростанція

Ці шкідливі речовини дуже небезпечні для вдихання і завдають серйозної шкоди здоров’ю, головним чином респіраторним захворюванням або навіть раку. Вони не тільки руйнують ваш організм, але й завдають надмірної шкоди навколишньому середовищу.

сонячна, панель, потужністю, може

ПЕРЕВІРТЕ ЦІНУ

Ще однією проблемою з цими генераторами є те, що вони видають гучні звуки, які часто викликають занепокоєння, і стає важко зосередитися на роботі. Щоб врятувати вас від цієї руйнівної машини, ми придумали рішення використовувати сонячні батареї.

Сонячні панелі не тільки зменшують ваші рахунки за електроенергію, але й є екологічно чистими. Купівля комплекту сонячних панелей. це як інвестиція на все життя.

Ви купуєте його один раз, а потім отримуєте безкоштовну електроенергію на все життя. Вам більше не доведеться турбуватися про рахунки за електроенергію. Вони не завдають шкоди ні вам, ні вашому оточенню, а також не створюють гучних звуків, які б вас відволікали.

Сонячні панелі використовують світлову енергію сонця і перетворюють її в електрику. Якщо вам потрібне чисте та надійне джерело енергії, то комплект Thunderbolt Magnum Solar потужністю 100 Вт. найкращий варіант для вас.

Давайте обговоримо комплект сонячних панелей Thunderbolt Magnum більш детально, щоб ви знали, чому саме його варто купувати? І скільки енергії вона може вам забезпечити.

Технічні характеристики Thunderbolt Magnum Solar

Комплект Thunderbolt Magnum Solar складається з 4 окремих сонячних панелей. Кожна комірка панелі складається з амоного кремнію, укладеного в металеву або скляну рамку, яка може працювати як в ясну, так і в похмуру погоду.

Кожна з цих панелей може виробляти максимум 25 Вт енергії щогодини, протягом усього дня. Кожну з панелей можна використовувати окремо, або ви можете вибрати, скільки з них ви хочете використовувати одночасно.

У поєднанні з панелями всі 4 панелі виробляють сумарно 100 Вт енергії на годину. Сонячна батарея Thunderbolt Magnum виробляє близько 12 вольт енергії на годину. Ефективність кожної сонячної панелі зменшується на 0.8 щороку.

Це не найкращий і не найпродуктивніший комплект сонячних панелей, але, тим не менш, він досить ефективний. Слід визнати, що вражає, що такий невеликий комплект сонячних панелей може виробляти стільки чистої енергії, для початку.

Цей комплект панелей включає в себе стабілізатор напруги, кріпильні елементи та первинні з’єднання, необхідні для початку генерації енергії. Ще одна важлива особливість цієї панелі. простота монтажу, в комплекті є всі необхідні аксесуари для її встановлення. Він оснащений контролером заряду, який захищає батарею від перезарядження та розрядження. Цей комплект важить 40 фунтів і потребує певної енергії для перенесення.

крім того, він має компактну конструкцію, що означає, що він займає мало місця. Цей сонячний комплект є цінним джерелом екологічно чистої енергії, оскільки він працює лише на сонячному світлі і не потребує жодного палива.

Сонячна батарея Thunderbolt Magnum Solar Kit може генерувати достатньо енергії для живлення або заряджання акумулятора вашого будинку на колесах. Вона також може використовуватися для роботи різних приладів, таких як електричні праски, невеликі печі та духовки, телевізори, комп’ютери, холодильники, морозильні камери та інші подібні речі.

Ви можете зіткнутися з деякими проблемами при використанні декількох приладів одночасно, особливо великих приладів, але факт залишається фактом: для такого маленького і портативного комплекту сонячних панелей кількість енергії, яку він виробляє, є приголомшливою.

Особливості

Сонячний комплект Thunderbolt magnum має три світлодіодні індикатори.

Три роз’єми для підключення сонячних панелей, акумулятора та виходу 12В.

Містить USB-порти для зарядки смартфонів, ноутбуків, планшетів тощо.

Цей сонячний комплект може витримувати різкі погодні умови, оскільки він є вітро- та водонепроникним.

Блокувальний діод присутній для захисту від розрядки акумулятора вночі.

До комплекту також входять клеми для акумулятора, освітлювальні системи на 12 вольт та адаптер живлення постійного струму.

Приєднаний сонячний інвертор, який перетворює енергію постійного струму в енергію змінного струму.

Thunderbolt magnum solar. це екологічно чистий продукт, який забезпечує чисту та тиху енергію від сонячного світла з більшою ефективністю. Цей сонячний комплект потужністю 100 Вт містить кріпильні елементи, стабілізатор напруги та основні з’єднання. Його дуже легко встановити. Thunderbolt ідеально підходить для невеликих кают, човнів, а також для автофургонів. Він може працювати від 12 Вольт.

Вона складається з амоних кремнієвих сонячних елементів, які дають максимальну потужність навіть у суворих умовах. Конструкція Thunder робить його стійким до погодних умов. Вона також має контролер заряду, який захищає ваш пристрій від розряду або перезаряду. Також є універсальний адаптер постійного струму для зарядки телефонів і планшетів.

Сонячна панель Thunderbolt magnum потужністю 100 Вт важить близько 40 фунтів, що означає, що вона трохи важча за інші панелі. Він портативний, але для його перенесення потрібні м’язи.

Цей сонячний комплект стійкий до погодних умов, але його блокуючий діод не є водонепроникним, тому його потрібно розміщувати в сухому місці. Thunderbolt magnum також потребує вентиляції, щоб переконатися, що вона залишається прохолодною під час роботи. Цей комплект сонячної панелі не включає акумулятор, його потрібно купувати окремо.

Вирок

Якщо ви шукаєте хороший сонячний комплект для кемпінгу, риболовлі, невеликих будиночків, автофургонів та інших речей, то сонячна панель Thunderbolt magnum 100 Вт. ідеальний вибір для вас.

Це найкращий варіант для вас, якщо ви плануєте використовувати сонячне світло як основне джерело енергії для вашого будинку. Але він працює на своєму оптимумі тільки при яскравому сонячному світлі. Він також може працювати при тьмяному світлі, але не найкращим чином.

Одним з поганих моментів цього комплекту є те, що він не включає власне акумуляторну батарею, її потрібно купувати окремо. Якщо ви хочете придбати сонячний комплект за дешевшою ціною з якісними характеристиками, тоді варто придбати сонячний комплект Thunderbolt magnum.

Який розмір інвертора потрібен для сонячної панелі потужністю 100 Вт

Перш ніж встановлювати сонячну панель потужністю 100 Вт у вашому автономному будинку, вам потрібно правильне обладнання та налаштування.

Ми тут, щоб розповісти вам все про інвертори та про те, який інвертор підійде для 100-ватної сонячної панелі. Ви також знайдете швидкий і простий посібник для розрахунку розміру інвертора, який вам потрібен, і різні типи інверторів.

Ви також дізнаєтеся, які акумулятори та контролери заряду вам знадобляться, і які саме прилади змінного струму можна живити від 100-ватної сонячної панелі.

Пошук правильного інвертора для сонячної панелі потужністю 100 Вт

Інвертори. це пристрої, які дозволяють вашим домашнім пристроям, що працюють від мережі змінного струму, живитися від сонячних панелей.

Який інвертор потужності ви повинні отримати?

Щоб з’ясувати, який інвертор потужності вам потрібен для вашої сонячної установки, вам потрібно розрахувати ваші потреби в енергії. Розрахуйте вати та ампер, які ви хочете запустити.

Вам потрібен інвертор з потужністю, яка приблизно на 20% перевищує вашу найбільшу вихідну потужність. Технічні характеристики та розрахунки вашої сонячної панелі потужністю 100 Вт є важливими.

Як правило, інвертор потужністю 200 Вт, що перетворює 12 В постійного струму на 220 В змінного струму, може забезпечити роботу ваших електроприладів, що працюють від мережі змінного струму, за допомогою сонячної панелі потужністю 100 Вт.

Ваш 200-ватний інвертор може забезпечити безперервне живлення електроприладів змінного струму, таких як принтери, кавоварки, світильники, ноутбуки, ігрові приставки, блендери та невеликі телевізори, за допомогою 100-ватної сонячної панелі.

Розрахунок вихідної потужності сонячної панелі у ватах

Щоб самостійно розрахувати, який інвертор потужності вам потрібен, вам потрібно знати, скільки ват на добу виробляє ваша сонячна панель.

Сонячна панель потужністю 100 Вт, яка отримує 6 годин сонячного світла, вироблятиме 100 х 6 = 600 Вт на день.

Розрахунок ємності акумулятора

Наступним кроком є розрахунок розміру батареї, яка вам знадобиться, оскільки саме туди надходить сонячна енергія. Ваш інвертор отримує енергію від акумулятора для запуску приладів змінного струму.

Коли сонячна панель заряджає акумулятор, близько 15% енергії може бути втрачено. Таким чином, якщо сонячна панель ефективна на 85%, батарея отримає 600 x 0.85 = 510 Вт.

Припустимо, у вас є акумулятор на 12 В і він заряджений на 50%. Для повної зарядки акумулятора потрібно 510 х 2 = 1020 Вт.

Тепер вам потрібно перетворити 1020 Вт в ампер-години. Розрахунок буде W / V = A.

Це означає, що батарея на 85 Аг буде працювати з сонячною панеллю потужністю 100 Вт і батареєю на 12 В.

Але батареї на 100 Ач є більш поширеними і також є найбільш підходящим варіантом.

Розрахуйте розмір інвертора

Тепер ви знаєте розмір вашого акумулятора. Тепер ви можете зрозуміти, який інвертор придбати.

Інвертори повинні мати ємність, яка щонайменше на 25%. 50% перевищує загальну необхідну потужність.

Максимальна вихідна потужність вашої сонячної панелі. 100 Вт на годину. Це означає, що інвертор повинен бути на 25-50% більшим. Це означає інвертор потужністю від 125 до 150 Вт.

Подвоєння потужності також є безпечною ставкою. 200-ватний інвертор також буде працювати ідеально, і вони більш поширені на ринку.

Типи інверторів

Інвертори виробляють різні типи хвильових виходів. Три найпоширеніші типи інверторів. це чиста синусоїда, модифікована синусоїда та прямокутна синусоїда.

Модифіковані інвертори синусоїди

Це старіший і дешевший тип інвертора. Ці інвертори добре працюють з більшістю обладнання. Але вони можуть спричинити проблеми з деякою делікатною електронікою.

Потужність або ефективність деякого обладнання може бути знижена модифікованим синусоїдальним інвертором, або обладнання може працювати гарячіше, ніж зазвичай.

У вас можуть виникнути проблеми з флуоресцентними лампами, цифровими годинниками, моторними насосами холодильників, вентиляторами, електродрилями, диммерами світла та хлібопічками.

Чисті синусоїдальні інвертори

Чисті синусоїдальні інвертори є кращою інвестицією, ніж модифіковані синусоїдальні інвертори, оскільки вони більш універсальні.

Більшість обладнання та електроніки на ринку призначені для інверторів чистої синусоїди, і ваша електроніка буде працювати відповідно до їх специфікацій.

Такі прилади, як мікрохвильові печі та двигуни, досягнуть повної потужності лише за допомогою цих інверторів. Світлодіодні телевізори, зарядні пристрої, флуоресцентні лампи та ноутбуки будуть працювати безперебійно з цими інверторами.

Інвертори квадратної хвилі

Сьогодні на ринку дуже мало інверторів прямокутної хвилі.

Інвертори квадратної хвилі можуть працювати з простими пристроями, такими як універсальні двигуни, але не більше того.

Навіщо потрібен інвертор?

Інвертори перетворюють постійний струм (DC), що надходить від акумулятора, в змінний, щоб ви могли живити домашні електроприлади змінного струму за допомогою автономної сонячної установки.

Потужність, яка проходить через основну електромережу для забезпечення будинків електроенергією, протікає в змінному струмі. Побутова техніка використовує змінний струм для роботи.

З іншого боку, батареї, підключені до вашої сонячної установки, працюють на постійному струмі. Тому інвертори повинні перетворювати постійний струм в змінний, щоб живити ваші домашні прилади сонячною енергією.

Інше обладнання, необхідне для запуску сонячної установки

Вам потрібно знати, який провід для 100-ватних сонячних панелей підходить для вашої установки, і знайти сумісне обладнання.

Батареї

Батареї необхідні для вашої сонячної установки, оскільки вони зберігають надлишок електроенергії, щоб використовувати її за потреби.

Без акумуляторів ваш інвертор не матиме жодної користі. Інвертори перетворюють енергію постійного струму, що надходить від акумуляторів, в корисну енергію змінного струму.

Навіщо потрібні акумулятори?

Батареї не дають надлишку електроенергії пропадати даремно. Автономні сонячні установки не мають доступу до основної електромережі, звідки ви можете імпортувати та експортувати електроенергію відповідно до ваших потреб.

Ось чому вашій автономній системі потрібні акумулятори, щоб зберігати електроенергію, яку ви не використали. Таким чином, ви не залишитесь без електроенергії вночі або в похмурі та хмарні дні.

Батареї якої ємності вам потрібні?

Чим більша ємність вашого акумулятора, тим більше електроенергії ви можете зберігати. Ваша батарея повинна мати ємність, щоб зберігати принаймні вдвічі більшу добову потужність вашої сонячної панелі.

Зважаючи на велику кількість варіантів на ринку, ви можете задатися питанням: Скільки батарей потрібно для сонячної панелі потужністю 100 Вт? ? Акумулятор якої ємності мені потрібен?

Для сонячної панелі потужністю 100 Вт вам знадобиться одна акумуляторна батарея на 85 А-год 12 В.

Але найкращим варіантом буде використання одного акумулятора 100Ач 12В.

Якщо ви хочете, щоб ваша батарея прослужила довго, вам слід уникати розрядки батареї до 50%.

Контролер заряду сонячної батареї

Контролери сонячного заряду регулюють потік потужності та напругу у вашій сонячній установці, включаючи потік струму між акумуляторами та сонячними панелями. Вони життєво важливі для вашої сонячної установки.

Контролери заряду сонячної батареї керують струмом, керують електричними навантаженнями та заряджають батареї. Вони захищають вашу сонячну установку від короткого замикання, перезарядки та пошкодження.

Про них не можна забувати. Вам знадобиться інвертор та контролер заряду для автономної сонячної електростанції, яка працює на постійному струмі, що надходить від акумуляторів.

Навіщо потрібен інвертор та контролер заряду? Майте на увазі, що ваша батарея забезпечує потужність, яку в першу чергу регулює контролер заряду. Без інвертора, який перетворює постійний струм від акумулятора в придатний для використання змінний струм, ваш контролер заряду не працюватиме.

Який розмір контролера сонячного заряду вам потрібен?

Якщо ви хочете завершити свою сонячну установку, вам може бути цікаво: Який розмір контролера заряду мені потрібен для сонячної панелі потужністю 100 Вт??

Безпечним варіантом для сонячної панелі потужністю 100 Вт з 12-вольтовою батареєю буде придбання контролера заряду на 10 ампер.

Вихідна потужність сонячної панелі потужністю 100 Вт

Ват-години

Вихідна потужність сонячної панелі залежить від кількості сонячного світла, кута нахилу сонячної установки та накопичення тепла.

Бажано з’ясувати, як встановити 100-ватну сонячну панель так, щоб вона отримувала якомога більше сонячного світла.

Якщо ваша сонячна панель потужністю 100 Вт отримує 4. 6 годин пікового сонячного світла на день, вона може виробляти близько 400. 600 ват-годин за 24 години.

Взимку та в похмурі дні ваша 100-ватна сонячна панель може виробляти близько 80-100 ват-годин протягом 24 годин.

Якщо ви хочете збільшити потужність вашої системи, вам потрібно знати, як підключити 2 сонячні панелі потужністю 100 Вт або більше.

Ампер-години

Сонячна панель потужністю 100 Вт зможе виробляти 5 або 6 ампер в пікову годину сонячного світла. Як правило, сонячна панель потужністю 100 Вт може виробляти 30 ампер-годин на день.

За ідеальних умов сонячна панель потужністю 100 Вт виробляє 5.5. 6 ампер на годину сонячного світла. Це називається “максимальний струмовий номінал”.”

Насправді ваша сонячна панель буде виробляти 50. 100% потужності від максимального номінального струму.

Чи був вам корисний наш блог? Тоді подумайте про перевірку:

 • Сонячні панелі: Все, що потрібно знати
 • Топ-4 портативних сонячних панелей
 • Сонячні панелі потужністю 300 Вт
 • Система сонячних панелей потужністю 500 Вт
 • Посібник зі встановлення сонячних панелей своїми руками
 • Системи сонячних панелей потужністю 1000 Вт
 • Яке обладнання потрібно для повної системи сонячних панелей?
 • Сонячні панелі на 60 та 72 комірки
 • Як довго працюють сонячні панелі?
 • 4 найкращих мережевих інвертора: вичерпний посібник для покупця
 • Сонячні інвертори: Чи потрібен він мені?

Залишити відповідь