Житлові сонячні панелі та встановлення для Фенікса, штат Арізона. Доступні домашні сонячні панелі

Встановлення сонячних панелей

Контролюйте своє енергетичне майбутнє завдяки надійності домашніх сонячних панелей та отримайте 30% федеральної податкової знижки.

Професійна сонячна установка в Шарлотті, штат Північна Кароліна

Сонячна енергія. це не просто інвестиція в енергетичну безпеку вашої родини, це також надійна фінансова інвестиція. А з поточними федеральними податковими пільгами, уряд хоче оплатити більше чверті ваших витрат на сонячну установку! Скористайтеся цими безкоштовними грошима, отримавши 30% федерального податкового кредиту на повну систему сонячних панелей для житлових будинків, включаючи резервну батарею. Привабливе фінансування та гнучкі плани платежів роблять сонячну енергію доступною для кожного, тому роки заощаджень можуть початися з невеликими витратами або взагалі без них.

В середньому, сонячна енергія збільшує вартість вашого будинку на 4%. Нещодавні дослідження показали середнє збільшення вартості перепродажу від 4020 до 5911 за кожен кіловат встановленої сонячної енергії. Житлові сонячні панелі на даху роблять Америку сильнішою, чистішою та зеленішою. Кожного разу, коли встановлюється сонячна батарея, наша енергосистема стає більш безпечною, і ми стаємо на крок ближче до вуглецево-нейтральної економіки. Все це заощаджує ваші гроші!

житлові, сонячні, панелі, встановлення, штат, доступні

Процес встановлення сонячних панелей

До того, як ваш сонячний проект буде готовий до запуску, наш персонал з повним спектром послуг проведе вас через дизайн, проектування, отримання дозволів та підключення, щоб виконати безперебійну роботу від початку до кінця і тримати вас в курсі на протязі всього шляху.

Коли настане день встановлення вашої сонячної батареї, спеціальний менеджер проекту буде контролювати наступний процес:

 • Доставка матеріалів до заздалегідь визначеного вами та вашим кошторисником місця.
 • Прибуття нашої бригади та менеджера проєкту для встановлення вашого монтажного обладнання та сонячної батареї.
 • Прокладання електропроводки для з’єднання всіх панелей сонячної батареї.
 • Електропроводка буде підведена до розподільчих коробок і проведена через горище до зовнішньої стіни, де буде встановлений кабель-канал для продовження проводки від масиву до електрощитової.
 • Ліцензований електрик встановить ваш інвертор (за необхідності), аварійне відключення та підключить до вашої сервісної панелі для введення в експлуатацію.
 • Фінальна перевірка від відділу дозволів вашого округу.
 • Підключення до мережі Duke Energy та заміна лічильника на Net Metering.
 • Підключення програмного забезпечення для моніторингу потужності сонячної батареї (за наявності).
 • Реєстрація гарантії з усіма необхідними виробниками.

Податкові пільги

Федеральний кредит на сонячну енергію для житлових будинків. це податковий кредит, який можна отримати на федеральний податок на прибуток у вигляді відсотка від вартості сонячної фотоелектричної (PV) системи.

Система повинна бути введена в експлуатацію протягом податкового року і виробляти електроенергію для будинку, розташованого в США. У грудні 2020 року Конгрес прийняв рішення про продовження терміну дії ITC, який передбачає податковий кредит у розмірі 30% для систем, встановлених у 2020-2022 роках, і 22% для систем, встановлених у 2023 році. Термін дії податкового кредиту закінчується з 2024 року, якщо Конгрес не поновить його. Не існує максимальної суми, на яку можна претендувати.

Програма знижок від Duke Energy:

Duke Energy пропонує програму знижок для клієнтів, які встановлюють сонячні. Однак програма обмежена, а знижки надаються шляхом випадкового відбору, тобто це не те, на що домовласник може розраховувати, щоб знизити вартість своєї системи. Детальніше читайте на веб-сайті Дюка тут.

Очікується, що поточна програма знижок триватиме до 2023 року. Після цього Дюк працює з організаціями з відновлюваної енергетики, щоб розробити систему тарифів, яка зробить сонячні батареї на даху більш привабливими для домовласників, одночасно захищаючи мережу. детальніше про цю угоду можна прочитати тут.

Протягом 20 років компанія Solaria ставила перед собою одну мету. зробити найкращу сонячну панель на ринку, і крапка.

Панелі Solaria, виготовлені за запатентованою технологією, є неперевершеними за якістю, ефективністю та дизайном. Завдяки широким дослідженням і розробкам наші інженери створили преміальну, повністю чорну сонячну панель, яка не тільки забезпечує чисту і рясну енергію, але і красиво виглядає на вашому будинку.

Переваги сонячних панелей Solaria PowerXT

 • Вища ефективність, вища потужність: сонячні панелі Solaria PowerXT досягають вищої ефективності в порівнянні зі звичайними панелями, що робить їх одними з найпотужніших сонячних панелей.
 • Технологія Pure Black™: Витончені, повністю чорні сонячні панелі підкреслюють красу будь-якого будинку.
 • Нижчі системні витрати: Панелі з вищою ефективністю виробляють більше енергії на квадратний метр площі, зменшуючи кількість панелей, баланс компонентів системи та трудомісткість монтажу.
 • Покращені характеристики затінення: Підструни з’єднані між собою паралельно, що значно знижує втрати від затінення та збільшує вихід енергії.
 • Довговічність і надійність: Безстрічкові з’єднання між елементами без припою підвищують надійність і розраховані на більш ніж 25-річний термін гарантії.

Панелі PowerXT протестовані та сертифіковані за найвищими стандартами якості, забезпечуючи надійне виробництво електроенергії день у день. Наша продукція проходить ретельні внутрішні та польові випробування, а також сертифікована світовими випробувальними агентствами. Найкраща в галузі гарантія Solaria покриває деталі, потужність та робочу силу.

Доступні для завантаження брошури

Заснована в 2006 році, компанія Enphase трансформувала сонячну енергетику завдяки своїй революційній технології мікроінверторів, яка перетворює сонячне світло на безпечне, надійне, стійке та масштабоване джерело енергії для забезпечення нашого життя. Сьогодні наші інтелектуальні мікроінвертори працюють практично з усіма виробленими сонячними панелями.Сьогодні, якщо ви бачите будинок з сонячними панелями, є велика ймовірність, що це будинок Enphase. Ми встановили понад 39 мільйонів мікроінверторів на більш ніж 1.7 мільйонів будинків у понад 130 країнах світу.

 • Мікроінвертори ENPHASE IQ Наші нові мікроінвертори IQ8 пропонують технологію формування мікросітки, яка забезпечує резервне живлення від сонячного світла під час перебоїв в електромережі, а запатентований інтелектуальний чіп робить перемикання між живленням від мережі та від мережі практично безпроблемним.
 • ENPHASE APPавжди знайте, скільки енергії ви виробляєте, використовуєте та заощаджуєте як у режимі реального часу, так і в залежності від змін у часі. І використовуємо IQ Load Controller, щоб визначити пріоритети та спрямувати енергію на найважливіші прилади під час відключення мережі для оптимізації енергоспоживання.
 • ENPHASE IQ BATTERYЗберігайте сонячну енергію, щоб використовувати її в будь-який час. вночі або в години пік, щоб зменшити рахунки за електроенергію або коли стався збій в електромережі, і вона недоступна.

На мікроінвертори Enphase надається найкраща в галузі 25-річна обмежена гарантія.

Доступні для завантаження брошури

Житлові сонячні панелі та встановлення для Фенікса, Арізона

У міру того, як наше суспільство стає все більш обізнаним про навколишнє середовище, власники житлових будинків використовують більше зеленої енергії. наприклад, домашні сонячні панелі. щоб допомогти не тільки навколишньому середовищу, але й своїм гаманцям. Коли ви вирішили перейти на сонячну енергію у Феніксі, штат Арізона, вам потрібна надійна компанія, яка виконає для вас професійну домашню сонячну установку. Експерти Harmon Solar готові та бажають допомогти вам.

Наші сонячні панелі для житлових будинків

Для того, щоб надати вам найкращий сервіс, ми пропонуємо на вибір різноманітні системи сонячних панелей для приватних будинків. Незалежно від того, чи шукаєте ви лізинговий план або постійне рішення для задоволення ваших енергетичних потреб, у нас ви знайдете ідеальний план сонячних панелей.

Harmon Solar також пишається тим, що використовує новітні та найкращі технології в галузі. Наші матеріали та обладнання поставляються від відомих виробників з відмінною репутацією, тому ви можете бути впевнені, що завжди отримаєте сонячні панелі найвищої якості та сервіс від Harmon Solar.

Індивідуальний дизайн сонячних панелей для житлових будинків

Ми розуміємо, що кожен будинок відрізняється. Це включає в себе стан покрівлі вашого будинку та енергетичні потреби. Щоб оптимізувати виробництво енергії за допомогою наших домашніх сонячних панелей, ми володіємо знаннями та навичками для створення індивідуальної системи, розробленої спеціально для вашого будинку. Незалежно від енергетичних потреб вашого будинку, ми можемо задовольнити їх за допомогою індивідуальної системи сонячних панелей.

житлові, сонячні, панелі, встановлення, штат, доступні

Доступні сонячні панелі для житлових будинків

Сонячні панелі. це початкова інвестиція, яка заощадить вам величезні суми грошей в довгостроковій перспективі. Ми знаємо, що не всі вважають, що можуть дозволити собі систему сонячних панелей, але в Harmon Solar ми дозволимо собі не погодитися. Ми пишаємося тим, що пропонуємо нашим клієнтам різноманітні варіанти фінансування, щоб ви могли дозволити собі будь-яку систему сонячних панелей, яка може знадобитися вам і вашій родині.

Якщо ви готові перейти на сонячну енергію, зверніться до професіоналів Harmon Solar, щоб отримати професійну домашню сонячну установку, яка заощадить ваші гроші на рахунках за електроенергію та допоможе навколишньому середовищу. Зателефонуйте нам за номером 800-281-3189 сьогодні, щоб дізнатися більше.

Вартість сонячних панелей: Чи варто воно того??

Чи перевищують переваги сонячних панелей їхню вартість?

Натаніель Райлі має 28-річний досвід роботи у сфері фінансових послуг, включаючи злиття-арбітражну торгівлю, хедж-фонди та альтернативні інвестиції.

Somer G. Андерсон. дипломований бухгалтер, доктор бухгалтерських наук, професор бухгалтерського обліку та фінансів, який працює в галузі бухгалтерського обліку та фінансів вже більше 20 років. Її досвід охоплює широкий спектр бухгалтерського обліку, корпоративних фінансів, податків, кредитування та особистих фінансів.

Скайлар Кларін. факт-чекер та експерт з особистих фінансів з широким спектром досвіду, включаючи ветеринарні технології та кінознавство.

житлові, сонячні, панелі, встановлення, штат, доступні

Що таке сонячна енергія для дому?

Домовласники, які встановлюють сонячні енергетичні системи, можуть отримати численні переваги: менші рахунки за електроенергію, менший вуглецевий слід та потенційно вищу вартість будинку. Але ці переваги, як правило, пов’язані зі значними витратами на встановлення та обслуговування, а величина вигоди може сильно відрізнятися від одного будинку до іншого.

Ця стаття допоможе домовласникам зробити фінансові розрахунки, необхідні для визначення життєздатності сонячної енергії в їхніх будинках.

Основні висновки

 • Ті, хто прагне стати “зеленим”, можуть розглянути можливість оснащення свого будинку сонячними панелями.
 • Сонячна енергія не тільки корисна для навколишнього середовища, але ви можете заробляти гроші, продаючи надлишок енергії в мережу.
 • Незважаючи на те, що витрати знизилися за останні роки, встановлення та обслуговування сонячних панелей може бути досить дорогим.
 • Сонячні панелі найкраще підходять для будинків, які отримують достатню кількість сонячного світла протягом року.
 • Перш ніж перейти на сонячну енергію, переконайтеся, що ви розумієте як соціальні, так і економічні фактори.

Розуміння сонячної енергії

В принципі, з’ясувати, чи є фінансовий сенс встановлювати сонячну електростанцію для свого будинку, нескладно. Вам потрібно буде порахувати:

 • Вартість сонячної електростанції
 • Скільки енергії вона буде виробляти
 • Скільки ви заплатите за таку ж кількість енергії в іншому випадку
 • Скільки років знадобиться для того, щоб ваші початкові інвестиції окупилися за рахунок зекономлених витрат на електроенергію?
 • Чи окупиться система за п’ять років

Якщо це так, і у вас є початковий капітал, це, ймовірно, чудова ідея. Якщо вам доведеться довше чекати на заощадження або брати кредит, щоб дозволити собі систему, вам потрібно ретельно обдумати це рішення.

На практиці, однак, все не так просто. Існує велика варіація кожного з цих факторів, і це може зробити витрати і переваги встановлення сонячної енергії для двох будинків. навіть якщо вони є сусідами. кардинально різними.

Існують деякі інструменти, які можуть допомогти. Solar Reviews пропонує калькулятор, який швидко надасть вам репрезентативну інформацію про витрати та економію для сонячної енергетичної системи в кожній частині США.S. Такі калькулятори. це гарне місце для початку, якщо ви новачок у сонячній енергетиці і хочете зрозуміти базову модель витрат.

У решті статті ми розглянемо кожен з ключових факторів, які слід враховувати при розрахунку вартості та потенційної економії сонячної енергії для вашого будинку.

Перш ніж купувати сонячні панелі, отримайте котирування від декількох авторитетних інсталяторів для порівняння.

Вартість сонячної енергії для власників будинків

По-перше, давайте подивимося на вартість встановлення сонячної енергетичної системи для вашого будинку. Середня початкова вартість домашньої сонячної електростанції становить від 3,500 до 16,000 євро.

Чому такий великий діапазон витрат? Ну, багато чого залежить від розміру системи, яку ви хочете встановити, і типу панелей, які ви хочете використовувати. Яку б систему ви не використовували, майте на увазі, що сонячна енергетика є капіталомісткою, і основні витрати на володіння системою припадають на покупку обладнання. Сонячний модуль майже напевно буде представляти найбільший компонент загальних витрат.

Існують також деякі додаткові витрати. Інше обладнання, необхідне для встановлення, включає інвертор (для перетворення постійного струму, виробленого панеллю, в змінний струм, який використовується побутовими приладами), вимірювальне обладнання (якщо необхідно бачити, скільки енергії виробляється), а також різні компоненти корпусу разом з кабелями та електропроводкою. Деякі домовласники також розглядають можливість зберігання енергії в акумуляторі. Історично батареї були надто дорогими і непотрібними, якщо комунальне підприємство платить за надлишок електроенергії, яка подається в мережу (див. нижче). Необхідно також врахувати вартість робочої сили при монтажі.

На додаток до витрат на встановлення, існують деякі додаткові витрати, пов’язані з експлуатацією та обслуговуванням фотоелектричної сонячної батареї. Окрім регулярного очищення панелей, інвертори та акумулятори (якщо вони встановлені), як правило, потребують заміни через кілька років використання.

Субсидії

Хоча вищезазначені витрати є відносно простими. часто компанія, що встановлює сонячні системи, може запропонувати ціну на них для домовласників. визначення субсидій, доступних від уряду та/або місцевої комунальної служби, може виявитися більш складним завданням. Урядові стимули часто змінюються, але історично склалося так, що в Україні.S. Уряд США дозволив податковий кредит до 30% від вартості системи.

детальніше про програми стимулювання в США.S., з програмами для кожного штату можна ознайомитися на сайті Бази даних державних стимулів для ефективності використання відновлюваних джерел енергії (DSIRE). В інших країнах така інформація часто доступна на урядових веб-сайтах або веб-сайтах, присвячених сонячній енергетиці. Домовласники також повинні проконсультуватися з місцевою комунальною компанією, щоб дізнатися, чи пропонує вона фінансові стимули для встановлення сонячних панелей, а також визначити, якою є її політика щодо підключення до електромережі та продажу надлишкової електроенергії в мережу.

97.7 гігават

Уряд США.S. встановлено 19.2 гігават сонячних фотоелектричних потужностей у 2020 році досягнуть 97.7 ГВт загальної встановленої потужності, що достатньо для живлення 17.7 мільйонів американських будинків.

Розрахунок виробництва енергії

Другий фактор, який потрібно враховувати у своїх розрахунках. це кількість енергії, яку вироблятиме ваша система, і коли вона це робитиме. Це може бути дуже складним розрахунком навіть для досвідчених інженерів сонячної енергетики. Однак, давайте пройдемося по основам.

Одним з найважливіших факторів є рівень сонячного випромінювання, доступний у географічному розташуванні будинку; іншими словами, наскільки сонячно там, де ви живете. Коли справа доходить до використання сонячних панелей, ближче до екватора, як правило, краще, але слід враховувати й інші фактори. Національна лабораторія відновлюваної енергетики (NREL) створює карти для U.S. показує рівні сонячного випромінювання, а інструменти на його веб-сайті надають детальну інформацію про сонячну енергію для конкретних місць в межах США.S.

Не менш важливою є орієнтація вашого будинку: Для масивів на даху дах, що виходить на південь, без дерев або інших об’єктів, що заважають сонячному світлу, максимізує доступну сонячну енергію. Якщо такої можливості немає, панелі можна встановити на зовнішні опори і винести за межі будинку, що призведе до додаткових витрат на додаткове обладнання та кабелі.

І тоді ви повинні враховувати розмір вашої системи. Розмір сонячної панелі вказано з точки зору теоретичного потенціалу електричної потужності у ватах. Однак, типова потужність, що реалізується для встановлених фотоелектричних систем. відома як коефіцієнт потужності. становить від 15% до 30% від теоретичної потужності. Домашня система потужністю 3 кіловат-години (кВт/год), що працює з коефіцієнтом корисної дії 15%, вироблятиме 3 кВт/год х 15% х 24 год/день х 365 днів/рік = 3 942 кВт/год/рік або приблизно третину від типового споживання електроенергії в США.S. домогосподарство.

Скільки ви заощадите?

Коли ви знаєте, скільки коштуватиме сонячна електростанція і скільки енергії вона вироблятиме, ви можете (теоретично) спрогнозувати, скільки ви зможете заощадити на витратах на електроенергію на рік.

Це ще один складний розрахунок, оскільки багато залежить від того, як ви платите за електроенергію на даний момент. Комунальні служби часто стягують з побутових споживачів фіксовану плату за електроенергію, незалежно від часу споживання. Це означає, що замість того, щоб компенсувати дорогі витрати на пікове виробництво електроенергії, домашні сонячні електростанції просто компенсують ціну, яку вони платять за електроенергію, що набагато ближче до середньої вартості виробництва електроенергії.

Однак, багато комунальних компаній в США.S. запровадили схеми ціноутворення, які дозволяють домовласникам платити за електроенергію за різними тарифами протягом дня, намагаючись відобразити фактичну собівартість виробництва електроенергії в різний час: Це означає вищі тарифи вдень та нижчі тарифи вночі. Фотоелектричні сонячні батареї можуть бути дуже вигідними в районах, де використовуються такі часові тарифи, оскільки вироблена сонячна енергія компенсує найдорожчу електроенергію.

Наскільки це вигідно для конкретного домовласника, залежить від точних термінів і величини зміни тарифу за таким планом. Аналогічно, комунальні підприємства в деяких місцевостях мають схеми ціноутворення, які змінюються в різні пори року через регулярні сезонні коливання попиту. Ті, що мають вищі тарифи влітку, роблять сонячну енергію більш цінною.

Деякі комунальні підприємства мають багаторівневі схеми ціноутворення, в яких гранична ціна на електроенергію змінюється в міру зростання споживання. За цим типом плану вигода від сонячної системи може залежати від використання електроенергії в будинку; в певних районах, де тарифи різко зростають зі збільшенням споживання, великі будинки (з великими енергетичними потребами) можуть отримати найбільшу вигоду від сонячних батарей, які компенсують високовартісне маржинальне споживання.

Для деяких будинків може бути навіть можливим заробляти гроші, продаючи сонячну енергію назад в мережу. В США.S., це робиться за допомогою планів чистого обліку, в яких побутові споживачі використовують потужність, яку вони віддають в мережу (коли швидкість генерації електроенергії з сонячної батареї перевищує швидкість споживання електроенергії домогосподарствами), щоб компенсувати потужність, спожиту в інший час; щомісячний рахунок за електроенергію відображає чисте споживання енергії. Конкретні правила та політика щодо чистого обліку відрізняються в різних регіонах. Домовласники можуть звернутися до бази даних DSIRE, а також звернутися до місцевих комунальних служб для отримання більш конкретної інформації.

Розрахунок витрат на сонячну енергію

На цьому етапі ви зможете зробити остаточний розрахунок і оцінити, чи має для вас сенс сонячна енергія.

Загальні витрати та вигоди сонячної системи теоретично можна оцінити за допомогою методу дисконтованих грошових потоків (DCF). Відтоки на початку проекту будуть складатися з витрат на встановлення (за вирахуванням субсидій), а притоки з’являться пізніше у вигляді компенсації витрат на електроенергію (як безпосередньо, так і через чистий облік).

Однак, замість того, щоб використовувати DCF, життєздатність сонячної енергетики зазвичай оцінюється шляхом розрахунку вирівняної вартості електроенергії (LCOE), а потім порівнюється з вартістю електроенергії, що стягується місцевим комунальним підприємством. LCOE для домашніх сонячних електростанцій зазвичай розраховується як вартість/кіловат-годину (/кВт-год або ¢/кВт-год). той самий формат, який зазвичай використовується в рахунках за електроенергію. Для наближеного розрахунку LCOE можна використати наступне рівняння:

LCOE (/кВт-год) = Чиста теперішня вартість (NPV) вартості володіння протягом всього терміну експлуатації / вироблена протягом всього терміну експлуатації енергія (кВт-год)

Термін служби фотоелектричного сонячного модуля, як правило, становить від 25 до 40 років. Вартість володіння включає витрати на технічне обслуговування, які необхідно дисконтувати, щоб знайти NPV. Потім LCOE можна порівняти з вартістю електроенергії від енергопостачальної компанії; пам’ятайте, що відповідна ціна. це ціна, яка виникає під час пікового або близького до нього виробництва фотоелектричної сонячної енергії.

Чи варта сонячна енергія того?

Після того, як ви проробите всі ці розрахунки, ви, швидше за все, отримаєте одне число. кількість років, за які сонячна система окупить себе за рахунок економії ваших рахунків за електроенергію. Якщо ви живете в сонячній частині країни і маєте високі рахунки за комунальні послуги на даний момент, ви можете звернути увагу на систему, яка досягне цього показника через п’ять років. Іншим домовласникам, можливо, доведеться почекати 10 або 20 років, щоб досягти цього моменту.

Іншими словами, більшість домовласників в кінцевому підсумку побачать вигоду від сонячної енергетичної системи; просто для цього можуть знадобитися десятиліття. Тому, чи варто встановлювати таку систему, часто зводиться до ряду набагато менш технічних факторів, ніж ті, які ми перерахували вище: як довго ви збираєтеся залишатися в своєму будинку, субсидії, доступні у вашому регіоні, і просто, чи хочете ви зробити свій внесок в охорону навколишнього середовища.

Плюси та мінуси сонячних панелей для вашого будинку

Як і більшість речей, сонячна енергія має свої переваги та недоліки. У той же час, деякі економічні витрати можуть бути компенсовані соціальними вигодами для навколишнього середовища та зменшенням вашого вуглецевого сліду, що може бути важливішим для вас, ніж суто грошова оцінка.

 • Зелена енергія, яка зменшує ваш вуглецевий слід
 • Чистий облік дозволяє продавати надлишок виробленої енергії назад
 • Ви можете мати право на певні податкові пільги
 • Витрати на встановлення та обслуговування все ще високі
 • Сонячна енергія працює лише тоді, коли немає сонця
 • Частини системи потрібно замінювати кожні кілька років
 • Деякі податкові пільги можуть закінчитися або закінчуються

Чи може будинок працювати лише на сонячній енергії?

На практиці, це не часто можливо. Це пов’язано з тим, що сонячні батареї працюють лише тоді, коли світить сонце. коли хмарно або вночі, вони не генерують електроенергію. Існують деякі акумуляторні рішення для забезпечення електроенергією протягом цього часу, але вони все ще мають тенденцію бути досить дорогими. Більшість будинків з сонячними панелями все ще час від часу покладаються на мережу.

Чи дійсно ви економите гроші за допомогою сонячних панелей?

Залежно від того, де ви живете, можливо, що система може окупитися з часом і навіть більше. Це тому, що ви не будете витрачати стільки грошей на купівлю електроенергії від вашої комунальної компанії. Якщо ви використовуєте чистий облік, ви можете зменшити свої рахунки ще більше.

Скільки коштує сонячна панель?

з роками неухильно знижуються. Загальна вартість буде залежати від того, скільки кіловат потужності буде генерувати ваш масив. Згідно з повідомленнями споживачів, після врахування податкових пільг на сонячну енергію, вартість системи сонячних панелей для будинку середнього розміру в США.S. у 2021 році коливається від 11 000 до 15 000.

Скільки часу знадобиться, щоб окупити початкові витрати?

Залежно від того, де ви живете, і розміру вашої системи, в середньому може знадобитися від 10 до 20 років, щоб окупити сонячну установку.

Підсумок

Визначення доцільності встановлення фотоелектричної сонячної системи може здатися складним завданням, але важливо пам’ятати, що така система є довгостроковою інвестицією. У багатьох місцях сонячна енергія є хорошим вибором з фінансової точки зору.

Навіть якщо вартість сонячної енергії виявиться трохи дорожчою, ніж електроенергія, придбана у комунальної компанії, домовласники можуть захотіти встановити сонячну електростанцію, щоб уникнути майбутніх потенційних коливань цін на енергію, або просто захотіти вийти за рамки своїх особистих фінансових мотивацій і використовувати сонячну енергію для “зеленого” життя.

Сонячні панелі Вайомінгу: Обирайте доступну, чисту енергію

Якщо ви живете у Вайомінгу, ви знаєте, що це один з найкращих штатів для життя. Люди, які живуть тут, піклуються про навколишнє середовище, тому це також одне з найкращих місць для встановлення сонячних панелей у вашому домі.

Чому обираємо сонячну енергію?

Для Вайомінгу захист навколишнього середовища є одним з найважливіших пріоритетів штату. Тож не дивно, що ковбойський штат є одним з лідерів країни за потужністю сонячних електростанцій і донині. Хоча жителі Вайомінгу можуть користуватися сонячною енергією вже майже два десятиліття, Вайомінг продовжує заохочувати людей до “зеленого” способу життя за допомогою потужної програми мережевого обліку та значних податкових пільг.

Скільки енергії я можу отримати від сонячної енергії у Вайомінгу?

Крім вихідної потужності та ефективності сонячного обладнання, яке ви вирішили встановити, кількість енергії, яку ви генеруєте за допомогою сонячних панелей у Вайомінгу, безпосередньо пов’язана з кількістю сонячного світла, що потрапляє на ваші панелі. На щастя, Вайомінг отримує понад 200 сонячних днів на рік, що дозволяє власникам сонячних панелей максимізувати виробництво та економію електроенергії.

Існують додаткові фактори, які визначають, скільки сонячної електроенергії ви зможете виробляти: затінення, орієнтація панелей та кут нахилу панелей. все це важливо для розрахунку вашої виробничої оцінки, тобто прогнозу того, скільки енергії ваша сонячна установка буде виробляти з часом.

Удосконалення та розвиток сонячних технологій

Сонячні технології вдосконалюються з кожним роком і за останнє десятиліття зазнали значного зростання. Розвиток сонячних технологій, збільшення попиту та більш переповнений ринок означають, що ціна на встановлення сонячних панелей значно знизилася; сьогодні встановити сонячну систему майже на 50% дешевше, ніж 8 років тому. Це означає, що сонячні панелі виробляють більше сонячної енергії, ніж будь-коли раніше, при меншій кількості необхідних сонячних панелей.

Залишити відповідь