Контролер заряду Magnum PT-100 100A 200VDC MPPT. Контролер сонячного заряду Magnum

Контролер заряду MPPT Magnum PT-100 100A 200VDC

PT-100. це контролер заряду MPPT, який збирає повну кількість корисної енергії від фотоелектричної панелі та передає її до акумуляторів. Алгоритм MPPT в PT-100 знаходить точку максимальної потужності масиву і працює там, контролюючи вихідний струм до 100 ампер і напругу батареї для повної зарядки акумулятора. Вбудоване допоміжне реле з можливістю програмування для доступу до системи. Дані про зібрану енергію та заряд акумулятора зберігаються до 255 днів за допомогою внутрішньої функції реєстрації даних. Щоб переглянути цю деталь, використовуйте додатковий пульт дистанційного керування.

ЗАГАЛЬНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Вихідний струм 100 ампер
Напруга батареї 12, 24 або 48 В
Розміри 8.5 x 15.5 x 4.0 (21.6 см х 39.4 см х 10.2 см)
Матеріал Алюміній

Умови та положення гарантії див. у гарантійному документіДокументація

Детальна інформація

PT-100 від Magnum Energy. це контролер заряду Maximum PowerPoint Tracker (MPPT), призначений для збору максимальної доступної енергії з фотоелектричного масиву та передачі її до акумуляторів. Алгоритм MPPT PT-100 знаходить точку максимальної потужності масиву і працює в цій точці, регулюючи вихідний струм і напругу батареї для повного заряду батареї. PT-100 простий у використанні та надійний, забезпечує максимальну гнучкість при виборі розміру фотоелектричної системи та зарядці різних типів акумуляторів. Він також може похвалитися високовольтним входом, що дорівнює напрузі акумуляторної батареї плюс 200 вольт до макс. 240 вольт при розімкнутому ланцюзі на вході, і максимальним струмом 100 ампер на вході/виході при 12, 24 і 48 вольтах. Крім того, він має вбудований захист від замикання на землю, захист від дугового замикання та підтримує понад 99% ефективності від фотоелектричного входу до виходу постійного струму, використовуючи менше 1 Вт на власне споживання.

Максимізує продуктивність системи та збільшує час автономної роботи

Висока надійність

Заряджання в декількох штатах. Максимізує продуктивність системи та збільшує час роботи акумулятора.

Оптимальна зарядка акумулятора. Максимізує продуктивність системи та збільшує час роботи від акумулятора

Висока ефективність. забезпечує ефективність перетворення понад 99% і споживає менше двох ват енергії в нічному режимі

Інші

Виберіть опції

Нещодавно переглянуті

Вибачте, товарів немає.

Соціальна

Опція редагування

Повідомлення про наявність на складі

Умови Умови

Політика доставки американського постачальника сонячної енергії У USSolarSupplier ми визнаємо важливість швидкого та ефективного отримання вашої сонячної продукції. Наша мета. забезпечити безперебійний, дружній до клієнта досвід протягом усього процесу доставки. Щоб допомогти вам краще зрозуміти нашу практику доставки, будь ласка, перегляньте нашу комплексну політику доставки нижче.

Вартість доставки та перевізники Вартість доставки розраховується на основі ваги та габаритів товару(ів) у вашому замовленні. Ми використовуємо FedEx або UPS для наземних відправлень, а для великих вантажів. перевірених вантажних перевізників. Всі наші відправлення застраховані для вашого захисту. З логістичних міркувань всі відправлення здійснюються з використанням транспортного рахунку нашої компанії.

Орієнтовний час доставки При стандартній доставці більшість замовлень прибувають до місця призначення протягом 7-10 робочих днів. Зверніть увагу, що ці оцінки можуть змінюватися залежно від операційних можливостей перевізника та інших факторів, які ми не можемо контролювати.

Перевірка відправлень після доставки Коли ваше замовлення прибуває, дуже важливо ретельно перевірити його після доставки. Якщо доставка здійснюється вантажним автомобілем, вам слід зв’язатися з вантажним перевізником за номером телефону, вказаним у рахунку перевізника. Підписуючи квитанцію про доставку без зазначення будь-яких потенційних пошкоджень, проблем або якщо ви не можете перевірити доставку, ви юридично підтверджуєте, що отримали відправлення в належному стані. Зверніть увагу, що USSolarSupplier не несе відповідальності за будь-які пошкодження або відсутність предметів, не зазначених у квитанції про доставку. Якщо ви вирішили прийняти пакунок, який має видимі пошкодження, обов’язково зазначте в квитанції про доставку, що ви розписуєтесь за пошкоджений пакунок. Однак зверніть увагу, що USSolarSupplier не несе відповідальності за будь-які пошкодження або відсутні предмети, прийняті за допомогою доставки під підпис. Після отримання вантажу дуже важливо ретельно підрахувати та перевірити вміст, перш ніж підтвердити доставку. У малоймовірному випадку, якщо ваш вантаж був пошкоджений під час транспортування, будь ласка, сфотографуйте матеріали та зазначте пошкодження на коносаменті (BOL). Якщо є значні видимі пошкодження, вам слід відмовитися від доставки. У разі пошкодження, необхідно повідомити US Solar Supplier електронною поштою (kyle@ussolarsupplier.com) протягом 24 годин з моменту доставки. Будь ласка, додайте підписаний BOL, а також будь-які додаткові фотографії або супровідні документи. Якщо BOL не буде належним чином зазначено під час доставки, US Solar Supplier не несе відповідальності за додаткові витрати на заміну матеріалів. Всі повернуті товари підлягають перевірці та затвердженню.

Прискорена доставка Ми намагаємося відправляти прискорені замовлення в той самий день, коли отримуємо їх. Однак замовлення, розміщені після 13:00 за східним часом (10:00 за тихоокеанським стандартним часом), можуть бути відправлені не в той же день. Прискорені замовлення, зроблені у вихідні або святкові дні, будуть оброблені та відправлені на наступний робочий день. Зверніть увагу, що перевізники не здійснюють доставку у вихідні або великі свята, за винятком суботньої доставки. Якщо вам потрібна доставка в суботу, зверніться за допомогою до нашого відділу продажів за номером 1 (800) 230-7004.

Товари, яких немає в наявності, та товари, які були замовлені пізніше Іноді товар може бути доставлений пізніше, ніж було отримано ваше замовлення. Якщо ваше замовлення має певний термін виконання, ми зв’яжемося з вами, щоб підтвердити, чи збігається цей термін з дедлайном вашого проекту.

Будь ласка, вкажіть цю інформацію в примітках до замовлення при оформленні замовлення, і ми зробимо все можливе, щоб задовольнити ваші потреби. Для інших особливих вимог, будь ласка, зателефонуйте до нашого відділу продажів за номером 1 (800) 230-7004 перед розміщенням замовлення.

Кілька відправлень

Ми зберігаємо нашу продукцію по всій території Сполучених Штатів, і іноді нам може знадобитися доставити ваше замовлення з двох або більше різних місць. У таких випадках ми ніколи не стягуватимемо з вас більшу суму за доставку, ніж ваш початковий платіж. Якщо ви бажаєте, щоб ваше замовлення надійшло однією партією, будь ласка, зв’яжіться з нашим відділом продажів під час розміщення замовлення за телефоном 1 (800) 230-7004 або додайте цю інформацію до поля “Коментарі та думки власників” у замовленні. Для консолідації певних замовлень нам може знадобитися привезти продукти в наш офіс Vista та об’єднати їх перед відправкою, що може призвести до додаткових 3-5 днів виконання замовлення та додаткових витрат на доставку.

Міжнародні відправлення

В даний час USSolarSupplier здійснює доставку лише в межах Сполучених Штатів і не пропонує міжнародну доставку.

Доставка на вашому рахунку FedEx або UPS

Політика USSolarSupplier вимагає, щоб регулярні замовлення посилок (наземні, повітряні / експрес-відправлення, не вантажні) були відправлені на наш рахунок UPS. Ми цінуємо ваше розуміння.

Вантажні перевезення

Певні продукти на USSolarSupplier повинні бути доставлені вантажним транспортом через їх вагу, розміри або класифікацію як небезпечні матеріали. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зверніться до нашої Політики повернення претензій та повернення коштів.

Продукти для вантажних перевезень включають, але не обмежуються ними:

  • Великі сонячні панелі (у більшості випадків понад 90 Вт)
  • Великі інвертори (понад 1 кВт)
  • Рейки довше 9 футів (108)
  • Залиті свинцево-кислотні акумулятори
  • Акумулятори глибокого циклу
  • Літій-залізо-фосфатні акумулятори (LiFeP04)

Варіанти фрахту

При розміщенні замовлення, яке вимагає доставки вантажу, вам знадобиться наступна інформація:

Вантажні перевезення в житлові райони коштують дорожче, ніж перевезення в комерційні зони через доступність та встановлені маршрути. Якщо ваш вантаж важить понад 100 фунтів і у вас немає доступу до навантажувача або вантажної платформи, вам знадобляться підйомні ворота, щоб вивантажити палету з вантажівки.

Вантаж може бути складним; якщо вам потрібна допомога у виборі відповідного варіанту доставки, зверніться за підтримкою до нашого відділу продажів за номером 1 (800) 230-7004. Ціни на перевезення, представлені на нашому веб-сайті, є приблизними, і наша команда може запропонувати кращу ціну.

Зверніть увагу, що вартість доставки, яка відображається при оформленні замовлення, є приблизною і може бути скоригована під час відправлення. Тарифи на фрахт можуть збільшуватися, поки продукт знаходиться у виробництві. Ви можете допомогти, надавши комерційну адресу доставки, яка може вмістити напівпричіп, та/або визнавши викладені умови та положення.

Наземні/фрахтові витрати Логістика Непередбачувані витрати

Будь-які збори, понесені перевізником через відсутність інформації про доставку (адреса або місцезнаходження), будуть автоматично виставлені клієнту. Будь ласка, перевірте підтвердження вашого замовлення на наявність точної інформації.

При оформленні замовлення по телефону повідомте торгового представника про будь-які особливості доставки (недоступні для транспортних перевізників райони, такі як вузькі під’їзні шляхи, сільська місцевість, круті пагорби, ґрунтові/гравійні дороги або відсутність адресної інформації та вивісок).

Розміщуючи замовлення в USSolarSupplier, ви погоджуєтесь з нашою політикою доставки. Якщо у вас виникли запитання або занепокоєння щодо доставки, будь ласка, звертайтеся до нашої доброзичливої та компетентної команди підтримки клієнтів. Ми завжди тут, щоб допомогти і переконатися, що ваш досвід роботи з USSolarSupplier є позитивним.

Плата за поповнення запасу

Зверніть увагу, що до панелей, інверторів та акумуляторів буде застосовано 40% комісію за поповнення запасу після обробки замовлення та спроби доставки. Ця комісія призначена для покриття витрат, пов’язаних з обробкою, обробкою та поповненням запасів повернених товарів.

Скасування замовлень

Якщо вам потрібно скасувати замовлення, будь ласка, зв’яжіться з нашою службою підтримки якомога швидше. Якщо замовлення ще не було відправлено, ми докладемо всіх зусиль, щоб скасувати його без додаткових витрат. Однак, якщо замовлення вже було відправлено, ви несете відповідальність за витрати на зворотну доставку та 40% збору за поповнення запасів, згаданого вище.

Політика повернення претензій

Якщо ви отримали пошкоджені, дефектні або неправильні продукти, будь ласка, зв’яжіться з нашою службою підтримки клієнтів протягом 5 робочих днів з моменту отримання вантажу. Ми разом з вами знайдемо відповідне рішення, яке може включати повернення коштів, заміну товару або надання технічної підтримки для вирішення проблеми.

Щоб ініціювати повернення, ви повинні спочатку отримати номер дозволу на повернення товару (RMA) від нашої служби підтримки клієнтів. Зверніть увагу, що повернення без номера RMA не приймаються. Повертаючи товари, вони повинні бути в оригінальній упаковці, з усіма аксесуарами та документацією. Клієнт несе відповідальність за витрати на зворотну доставку, а також стягується плата за поповнення запасів у розмірі 40%.

Політика повернення коштів

Повернення коштів буде здійснено на початковий спосіб оплати протягом 14 робочих днів з моменту отримання повернутого товару(ів). Сума відшкодування становитиме ціну покупки за вирахуванням 40% комісії за поповнення запасу та будь-яких витрат на доставку, понесених під час початкового процесу відвантаження та повернення.

Втрачені або викрадені пакунки

USSolarSupplier не несе відповідальності за втрачені або викрадені пакунки, підтверджені для доставки на адресу, вказану для замовлення. За запитом ми підтвердимо доставку за вказаною адресою, дату доставки, інформацію для відстеження та інформацію про перевізника, щоб клієнт міг перевірити.

Розміщуючи замовлення в USSolarSupplier, ви погоджуєтесь з нашою політикою доставки. Якщо у вас виникли запитання або сумніви щодо доставки, будь ласка, не соромтеся звертатися до нашої доброзичливої та обізнаної команди підтримки клієнтів. Ми завжди тут, щоб допомогти і переконатися, що ваш досвід роботи з USSolarSupplier є позитивним.

Вступ: Зробіть контролер заряду 45-ватної сонячної панелі Harbor Freight корисним за допомогою простої модифікації.

Як і багато з нас, хто цікавиться сонячною енергією, я купив комплект сонячних панелей Harbor Freight потужністю 45 Вт приблизно за 150 доларів, до якого входили три сонячні панелі та контролер заряду. Це були захоплюючі часи, коли я налаштував його кілька місяців тому, щоб побачити, як засвітилася передня панель. Я думав, що отримую достатньо сонячного соку для зарядки моїх акумуляторів SLA. Однак хвилювання було недовгим. Я був досить дурний, думаючи, що світло живиться від сонячної енергії в першу ж ніч, і забув про те, що батарея була повністю заряджена ще до того, як я підключив її до сонячної панелі. Як багато хто з’ясував, контролер заряду, схоже, не працює так, як ми очікували. Наприклад, моя батарея SLA спочатку мала 12.5 Вольт. Протягом дня на передній панелі показує близько 13-14 вольт, тому я залишаю контролер заряду увімкненим, але коли повертаюся з роботи, виявляю, що батарея взагалі не заряджена. Насправді напруга падала приблизно до 0.1 вольт, щоб стати 12.4 вольта. Що відбувається?

Як завжди, я шукав відповіді в інтернеті, але більшість людей просто скаржаться на те, що цей контролер заряду не є ефективним, або що його можна використовувати лише як пристрій розподілу електроенергії. Щоб отримати кращий зарядний пристрій, потрібно було б вкласти ще 100. В основному, комплект сонячних панелей підходить лише для демонстрації концепції (мушу сказати, що ззовні контролер заряду виглядає гарно і солідно).

Нещодавно я отримав трохи вільного часу і почав проводити діагностику цього контролера заряду і виявив, що, хоча він справді заряджається вдень, він розряджається із заходом сонця. Я підозрюю, що коли напруга від сонячної панелі нижча за напругу акумулятора, вона може розряджати акумулятор. Я не знаю цього напевно, оскільки я не відкривав пристрій, щоб побачити конструкцію. Цей пристрій розряджається вночі приблизно на 30 мА, якщо залишити його ввімкненим (світлодіодний дисплей споживає енергію, якщо ви не вимкнете його, що рекомендується).

Крок 1: Додайте блокуючий діод, щоб зупинити розрядку акумулятора

Один з моїх експериментів полягав у тому, щоб просто додати блокуючий діод на задній панелі контролера заряду. Спочатку я розмістив діод на стороні акумулятора, але на основі рекомендацій evilmunkey, діод тепер слід розмістити на стороні сонячної панелі. Діод, який я використовую, це 1N5822, який є в моєму наборі інструментів, тому я думаю, що багато інших діодів будуть працювати так само добре. 1N5822 може обробляти 40v 3A, тому я використовую два з них паралельно, щоб переконатися, що він може обробляти струм від сонячної панелі. Також переконайтеся, що катодний вивід 1N5822 повинен бути підключений до контролера заряду, в той час як анод повинен йти до сонячної панелі. Раніше я експериментував з розміщенням діода на стороні акумулятора, але я був стурбований тим, що це може перезарядити акумулятор, тому зараз діод знаходиться на стороні сонячної панелі. Після модифікації мій акумулятор SLA заряджається краще.

Крок 2: Застереження щодо блокуючого діода

Оскільки я не знаю схему зарядки всередині коробки, вплив цього додаткового блокуючого діода на сонячну панель і зарядку акумулятора незрозумілий. Теоретично контролер заряду вже повинен мати блокуючі діоди на стороні сонячної панелі, інакше він буде віддавати всю сонячну енергію вночі. Найкращим рішенням було б подивитися на компоненти всередині коробки і подивитися, що вони роблять. Існує багато різних типів контролерів, і всі вони працюють по-різному. Я припускаю, що це тип ШІМ, але я насправді не знаю. Наприклад, чи є в ньому мікроконтролер для управління напругою? А як щодо обмеження струму? Враховуючи всі невідомості, я б не ризикував заряджати дорогі акумулятори. У моєму випадку я врятував кілька старих 12В SLA акумуляторів, заливши їх водою Epsom. Я також залишаю акумулятор на відкритому повітрі на випадок загазованості. Поки що це працює нормально, і батарея насправді відроджується до певної міри. Це дуже експеримент, тому будьте обережні, щоб не перезарядити. Нарешті, обов’язково додайте вбудований запобіжник біля клеми акумулятора (наприклад, 5А). Краще бути на безпечній стороні. Якщо у когось є кращі пропозиції щодо вдосконалення цього пристрою, будь ласка, дайте мені знати. Можливо, в майбутньому я відкрию коробку і напишу іншу інструкцію. Наразі мені потрібно перейти до наступного проекту з десульфатором.

Автономні сонячні системи на основі акумуляторних батарей

З BOXED Solar ви знайдете систему живлення на основі акумуляторів потрібного розміру для вашого застосування. Наші комплексні автономні системи включають в себе все: від сонячних панелей та інвертора до акумуляторів та аксесуарів. Вони поставляються з попередньо підключеними всіма необхідними засобами захисту ланцюгів, що значно скорочує час монтажу. Ми пропонуємо монтажні схеми та видатну підтримку від початку до кінця. Продовжуйте нижче, щоб дізнатися, що ми маємо на увазі, коли говоримо “повний.

Монокристалічні сонячні панелі та контролер заряду MPPT

Ефективна та надійна зарядка

Панелі Canadian Solar або Trina Solar, що використовуються в автономних системах BOXED, оснащені монокристалічними сонячними елементами 60 PERC з номінальною вихідною потужністю від 300 до 320 Вт. Пікова ефективність панелей становить близько 19%, оскільки вони чудово працюють у похмуру погоду. На ці панелі надається 10-річна гарантія на продукцію та 25-річна гарантія на лінійні характеристики.

Номінальна потужність: 300 Вт-320 ВтТип елемента: Монокристалічний

Контролер заряду PT-100 внесений до списку ETL та сертифікований CSA; він має вбудований захист від дугового замикання та замикання на землю. Контролер MPPT оснащений розширеним веб-моніторингом та фронтальним графічним дисплеєм. Завдяки ефективності перетворення 99%, PT-100 дозволяє збільшити ємність заряду акумулятора при 100 Амперах. Виготовляється в США компанією Magnum-Dimensions і поставляється зі стандартною гарантією 5 років.

Вихідний струм: 100А Алгоритм зарядки: MPPT

Інвертор-зарядний пристрій Magnum Energy з монтажним корпусом

Перетворення енергії без обмежень

Інвертор-зарядний пристрій Magnum Energy MS-PAE MS-PAE. це інвертор та зарядний пристрій з чистою синусоїдою, створений для вимогливих застосувань відновлюваної енергетики. Один інвертор забезпечує вихідну напругу 120/240 В змінного струму без зовнішнього трансформатора, а також може працювати в парі з паливними генераторами для збільшення потужності. Інвертор Magnum MS-PAE. це високопродуктивне рішення для резервного живлення, власного споживання та автономних енергетичних систем. Стандартна 3-річна гарантія, яку можна продовжити до 5 років при використанні з монтажними коробками Magnum MP.

Модель Magnum: MS4448PA Номінальна потужність: 4 400 Вт Вихід: 120В / 240В однофазного змінного струму

Електромонтажна панель Magnum Energy MPПанель Magnum MP дозволяє зосередити всі підключення постійного та змінного струму в одному місці, забезпечуючи сертифікований ETL корпус для захисту електропроводки та ланцюгів. Панель MP поставляється з вимикачем на 175 А, шинами для входів змінного струму, виходу змінного струму, нейтралі, заземлення, PV, PV-, Bat, Bat- і шунтом. Вона виробляється в США і поставляється з 5-річною гарантією. Гарантія на інвертори MS-PAE продовжується до 5 років у разі встановлення з панеллю MP Panel.

Повноцінний центр живлення

Всі підключення в одному місці

Не варто боротися з дрібницями. Панель MP поставляється з усіма кабелями, вимикачами, захистом ланцюга та з’єднувальними шинами для забезпечення професійного та безпечного монтажу. Корпус призначений для використання всередині приміщень і повністю сумісний з інвертором Magnum MS-PAE та контролером заряду PT-100. Встановивши систему таким чином, на все обладнання Magnum надається 5-річна гарантія, яка підтримується їхнім підприємством в Еверетті, штат Вашингтон.

контролер, заряд, magnum, pt-100, 100a, 200vdc

Зберігання енергії

Заливні, AGM, літієві акумулятори

Ми конфігуруємо наші автономні системи з акумуляторами Trojan (затоплені), Surrette Rolls (затоплені), Fullriver (AGM) або Simpliphi (літій-залізо-фосфатні). Всі вони є північноамериканськими виробниками, і їхні батареї мають найширші гарантії на продукцію в галузі. Ці батареї мають високу продуктивність, тривалий життєвий цикл і перевірену репутацію в системах відновлюваної енергетики по всій території США. Ми розраховуємо накопичувачі енергії наших сонячних систем BOXED так, щоб вони заряджалися за один сонячний день на повну потужність. 50% глибини розряду (DOD) з залитими та AGM акумуляторами, 80% DOD з LFP акумуляторами.

Додатково ви отримаєте все необхідне

Для успішної установки

Сертифікована підтримкаОкрім завантажуваних посібників з установки, що надаються виробниками обладнання, наш персонал Champion, до складу якого входять сертифіковані NABCEP інженери, завжди готовий допомогти вам з вашим проектом.

Всі аксесуариНаші автономні системи поставляються з вихідними фотоелектричними кабелями, комбінованою коробкою та вимикачами для підключення сонячних батарей; вони також включають з’єднувальні кабелі між батареями. Інші компоненти, такі як корпуси для акумуляторів, автоматичний запуск генератора (AGS) та система кріплення, можуть бути додані.

Електромонтажні схеми Автономні системи BOXED поставляються з повним набором електромонтажних схем та інструкцій з монтажу. Пакет PDF охоплює вимоги до електропроводки, фотоелектричні струни, розташування вимикачів, з’єднувальні клеми, з’єднання акумуляторів та технічні характеристики продукції.

Залишити відповідь