Перевірено CleanTechnica: Сонячний генератор EcoFlow DELTA 2 Max. Сонячний генератор, що швидко заряджається

Рейтинг: 5 найкращих сонячних генераторів, які будуть підтримувати ваше світло

Сонячний генератор. це один з найкращих способів забезпечити себе електроенергією саме тоді, коли вона вам потрібна.

Якщо у вас вдома вимикається електрика, або ви хочете мати резервне живлення для наступного кемпінгу на автофургоні. сонячний генератор покриє вас.

Завдяки своїй легкій, портативній конструкції сонячні генератори дають вам надійний доступ до енергії без необхідності турбуватися про забруднення, шум або витрати на паливо, як у випадку зі звичайними газовими генераторами.

Примітка редакції: Це неупереджений огляд: ми не маємо жодних фінансових зв’язків з жодною зі згаданих компаній, а також не заробляємо гроші на партнерській рекламі. Вміст цього блогу базується на дослідженнях та інформації, доступній на момент написання статті.

Чому ви можете довіряти SolarReviews:

SolarReviews. провідний американський веб-сайт для споживчих відгуків та рейтингів домашніх сонячних панелей та компаній, що встановлюють сонячні панелі. Наші експерти мають більш ніж двадцятирічний досвід роботи в галузі сонячної енергетики та зберігають редакційну незалежність своїх оглядів. Жодна компанія не може платити за зміну відгуків або оцінок, показаних на нашому сайті. Дізнайтеся більше про SolarReviews і про те, як ми заробляємо гроші.

На цій сторінці

Дізнайтеся, скільки сонячних панелей вам потрібно, щоб виключити рахунки за електроенергію

Що таке сонячний генератор?

Сонячні генератори. це зовсім не генератори. це портативні акумуляторні системи зберігання енергії. Однак, оскільки вони використовуються для тих же цілей, що і традиційні генератори, назва прижилася.

Основними компонентами сонячного генератора є сонячна панель та акумуляторна батарея. Просто розмістіть сонячну панель на сонці, і нехай вона робить свою роботу! Панель перетворює сонячне світло в електрику, яка потім зберігається в акумуляторі.

Таким чином, у вас є накопичена сонячна енергія, готова до використання, коли вона вам знадобиться!

рейтинг найкращих сонячних генераторів

На ринку є багато різних сонячних генераторів. Ми склали список з 5 найкращих сонячних генераторів, щоб допомогти вам знайти правильний для ваших індивідуальних потреб.

Renogy Phoenix 200

cleantechnica, сонячний, генератор, ecoflow, delta

Renogy Phoenix 200 ідеально підходить для коротких кемпінгових поїздок. Джерело зображення: Amazon

Найкраще: портативність

Ціна: 128.99 Купити зараз

Ключові особливості: Ідеально підходить для зарядки невеликих пристроїв, невеликі та легкі

Потужність: 189 Вт

Renogy Phoenix 200. найменший сонячний генератор у цьому списку, що робить його ідеальним для коротких поїздок з ночівлею в кемпінгу або для перегляду фільму на задньому дворі. Всього за 4.6 фунтів, Phoenix 200 не обтяжить вас.

Це ідеальний сонячний генератор для заряджання таких пристроїв, як телефони, ноутбуки та камери. Однак невеликий розмір Renogy Phoenix 200 означає, що це не найкращий вибір для аварійного живлення всього будинку.

Phoenix Renogy 200 має розетку 110 В змінного струму, три порти USB-A, один вихідний порт постійного струму, порт USB-C та навіс для автомобіля. Акумулятор також працює як світлодіодний ліхтарик, що робить його ідеальним для пригод на свіжому повітрі.

Jackery Explorer 500

cleantechnica, сонячний, генератор, ecoflow, delta

Jackery’s Explorer 500. це чудовий сонячний генератор середнього розміру, який не розорить вас. Джерело зображення: Jackery

Найкраще: цінність

Ціна: 529.99 Купити зараз

Ключові особливості: Дуже потужний, незважаючи на невеликий розмір, ідеально підходить для подорожей, слугує чудовим аварійним резервним джерелом живлення

Потужність: 518 Вт

Універсальний сонячний генератор Jackery Explorer 500 дасть вам максимальну віддачу за ваші гроші.

Він включає високоякісний інвертор з чистою синусоїдою, а також контролер заряду MPPT, щоб забезпечити безпечну зарядку вашого акумулятора. Компактний розмір робить його чудовим для подорожей.

Те, що він маленький, не означає, що він не потужний. Jackery Explorer має достатньо енергії, щоб забезпечити роботу міні-холодильника протягом 27 годин, зарядити iPhone 53 рази або запустити телевізор на 7 годин.5 годин!

Отже, вона не тільки чудово підходить для кемпінгу та подорожей на човнах, але й є чудовим аварійним резервним джерелом живлення.

У парі з 100-ватною сонячною панеллю Explorer зарядиться за 9.5 годин. Портативна електростанція оснащена трьома USB-портами, розеткою змінного струму та 12-вольтовим автомобільним зарядним пристроєм. Він також має РК-дисплей, який допоможе вам контролювати стан заряду та розряду вашого акумулятора.

Літієва портативна електростанція Goal Zero Yeti 400

cleantechnica, сонячний, генератор, ecoflow, delta

Завдяки своїм компактним розмірам Yeti 400 від Goal Zero ідеально підходить для кемпінгу та катання на човнах. Джерело зображення: Goal Zero

Найкраще: для кемпінгу та прогулянок на човнах

Ціна: 449.95 Купити зараз

Ключові особливості: Достатньо потужна для роботи невеликих електроприладів, може повністю заряджатися за допомогою сонячних панелей різних розмірів і типів, може заряджатися від розетки або автомобіля

Ємність: 396 Вт-год

Yeti 400 від Goal Zero. це чудовий сонячний генератор середнього розміру, який ідеально підходить для тривалих кемпінгів та подорожей на човнах без електромережі. Вона також може слугувати резервним джерелом живлення для зарядки ваших електронних пристроїв на випадок відключення електроенергії.

Цей сонячний електрогенератор чудовий тим, що він може повністю зарядитися приблизно за 6-12 годин за допомогою 100-ватної сонячної панелі. Якщо ви поєднаєте його з сонячною панеллю більшої потужності, він може заряджатися швидше. Його також можна заряджати, підключивши до розетки або використовуючи 12-вольтовий адаптер для вашого автомобіля.

Акумулятор ємністю 396 ват-годин (Вт-год) зберігає достатньо енергії для підзарядки смартфона більше 20 разів, ноутбука до 5 разів або невеликого телевізора протягом 3 годин. Також забезпечує достатню потужність для роботи невеликих приладів, наприклад, міні-холодильників. Більші прилади не зможуть працювати на Yeti 400.

Комплект сонячного кейс-генератора Point Zero Energy Titan 1000

cleantechnica, сонячний, генератор, ecoflow, delta

Комплект сонячного генератора Titan 1000 від Point Zero Energy. один з найпотужніших сонячних генераторів на ринку, що робить його чудовим рішенням для домашнього резервування електроенергії. Джерело зображення: Point Zero

Найкраще: для резервного живлення будинку

Ціна: 5,645 Купити зараз

Ключові особливості: Дуже потужний, включає вбудований інвертор і контролер заряду, складні сонячні панелі, потужний зарядний пристрій змінного струму на виході дозволяє швидко заряджати батареї

Потужність: 2 000 Вт-год

Кейсовий комплект Titan 1000 від Point Zero Energy є найкращим вибором серед домовласників, які шукають резервне живлення для дому, завдяки своїм великим розмірам.

Завдяки сонячним панелям потужністю 1 000 Вт та акумулятору ємністю 2 000 Вт-год, це один з найпотужніших портативних сонячних генераторів на ринку. Він також включає вбудований інвертор і контролер заряду. Сонячна генераторна система Titan може бути поєднана з більшою кількістю акумуляторів, якщо це необхідно.

Сонячний генератор Titan має достатню потужність для роботи навіть найбільших приладів, таких як холодильник або пральна машина. Коли сонце не світить, 1000-ватна сонячна батарея може забезпечити роботу ваших електронних пристроїв, не розряджаючи акумулятор, а завдяки потужному зарядному пристрою змінного струму він заряджається всього за 4 години.

Акумулятор Titan 1000 важить 35 фунтів і включає п’ять складних монокристалічних сонячних панелей, тому його можна використовувати в дорозі, але він також добре підходить як домашня система резервного живлення.

Чи має сенс зберігати сонячну енергію та резервну батарею там, де ви живете?

Goal Zero Yeti 1400 Lithium з Wi-Fi Boulder 100 Briefcase Solar Kit

cleantechnica, сонячний, генератор, ecoflow, delta

Універсальність Goal Zero Yeti 1400 та Boulder 100 Briefcase Solar Generator Kit робить його найкращим сонячним генератором у своєму класі. Джерело зображення: Goal Zero

Найкращий: загальний рейтинг

Ціна: 2 199.95 Купити зараз

Ключові особливості: Легкий, можна заряджати від сонячних панелей або розетки, включає додаток, який допомагає контролювати використання енергії

Ємність: 1,425 Вт-год

Goal Zero. один з найпопулярніших виробників сонячних генераторів у світі.

Їх Yeti 400. чудовий вибір, якщо ви шукаєте щось для резервного копіювання вашого будинку в разі відключення електроенергії. Він має 10 портів, які гарантують, що ви зможете живити всі ваші пристрої. Він навіть може живити холодильник протягом 32 годин!

Незважаючи на те, що літій-іонна батарея Yeti 1400 має ємність 1425 Вт-год, вона важить лише 43 кг.7 фунтів. Тож, окрім того, що це чудове джерело аварійного живлення, він ще й досить портативний, щоб брати його з собою в довгі походи.

Yeti 1400 можна заряджати за допомогою сонячних панелей або від розетки. Сонячна панель потужністю 100 Вт рекомендується, якщо ви будете використовувати лише близько 10-20% енергії, що зберігається в акумуляторі. Якщо ви очікуєте, що ваше енергоспоживання буде більше 20%, подумайте про придбання додаткових панелей.

Ви можете точно відстежувати, скільки енергії ви використовуєте від акумулятора, за допомогою додатку Goal Zero, коли ви підключені до Wi-Fi.

Як вибрати правильний сонячний генератор для вас

Є кілька ключових моментів, які слід враховувати при покупці сонячного генератора. Найважливіше, про що слід подумати. це цільове використання вашого сонячного генератора.

Якщо вам потрібен сонячний генератор для тривалих кемпінгових поїздок, сонячні генератори середнього розміру, такі як Goal Zero Yeti 400 та Jackery Explorer, є чудовим вибором. Вони мають достатню ємність для багаторазової зарядки пристроїв, при цьому мають досить високу безперервну потужність для роботи невеликих приладів протягом декількох годин.

Якщо ви хочете мати можливість живити цілі ділянки вашого будинку в разі відключення електроенергії, вам, ймовірно, знадобиться більша батарея, щоб задовольнити ваші потреби в енергії, наприклад, Titan 1000. Він не тільки має достатню ємність акумулятора для зарядки пристроїв, але й забезпечує достатню потужність для роботи вашого холодильника.

Крім того, майте на увазі, який розмір сонячної панелі вам потрібен. Великі батареї сонячних генераторів часто можна використовувати в парі з сонячними панелями, які мають більшу потужність, ніж ті, що використовуються для малих батарей. Малі та середні акумулятори можна використовувати в парі зі 100-ватними сонячними панелями для заряджання від 8 до 9 годин.

Останні думки про сонячні генератори

Генератори на сонячних батареях є чудовою альтернативою галасливим традиційним генераторам, що споживають багато газу. Дні, коли ви були зв’язані дротами та вилками, закінчилися. ви можете вирушити в наступний похід куди завгодно з генераторами на сонячних батареях.

Сонячні генератори також можуть дати вам душевний спокій в надзвичайних ситуаціях. Навіть якщо електромережа зникне, коли зійде сонце, ви зможете запустити свої пристрої та прилади.

Однак найкращий спосіб зберегти світло в разі відключення електроенергії. це встановити сонячну електростанцію на даху в парі зі сховищем сонячних батарей. Батарея не тільки буде підтримувати світло, коли мережа виходить з ладу, але й сонячна система буде живити ваш будинок і економити ваші гроші кожен день протягом року.

Перевірено CleanTechnica: Сонячний генератор EcoFlow DELTA 2 Max

EcoFlow, схоже, виконує місію “не можу зупинитися, не зупинюся”, щоб трансформувати не тільки світ портативних сонячних генераторів, але також починає розробляти безліч приладів, які використовують переваги цих портативних джерел енергії.

Після успішної лінійки портативних електростанцій та сонячних панелей, EcoFlow представив портативну електростанцію DELTA 2 Max. Цей двокіловатний пристрій здатний видавати майже 2800 Вт безперервної потужності змінного струму.

Ми штовхали цю річ сильніше, ніж будь-яку портативну електростанцію, яку ми тестували, і вона просто відмовлялася вмирати. З вихідною потужністю 2800 Вт змінного струму він може легко живити практично будь-який прилад у будинку, включаючи електроінструменти, зварювальні апарати на 110 вольт та автомобільні зарядні пристрої для електромобілів, на додаток до звичайного асортименту холодильників, камер, дронів тощо.

Заряджання EcoFlow DELTA 2 Max

EcoFlow DELTA 2 Max добре обладнаний для того, щоб втягувати енергію і виштовхувати її назад. При підключенні до розетки змінного струму, вона може повністю з’їсти всю енергію. Можливість вибору між повільним заряджанням потужністю близько 400 Вт або швидким заряджанням потужністю до 1 800 Вт. Підзарядка в швидкому режимі означає приблизно півтори години для повного заряду, причому швидкість зарядки зменшується в міру заповнення акумуляторної батареї.

При одночасній подачі 1800 Вт потужності кабелі до стіни починають нагріватися, і особливо важливо переконатися, що ви використовуєте кабель від EcoFlow, оскільки кабелі, виготовлені простими смертними, навряд чи витримають таку потужність протягом тривалого часу.

EcoFlow також продовжує розширювати свій асортимент сонячних панелей і надіслав нам для тестування двосторонню гнучку сонячну панель потужністю 220 Вт, що складається. Це перша портативна складна біфазна панель, яку ми бачили, і біфазні сонячні елементи затиснуті між двома шарами прозорого міцного пластику.

Двосторонні сонячні панелі все ще виробляють більшу частину електроенергії за рахунок сонячних променів, що падають на верхню частину панелі. Це означає, що сама панель є спрямованою, і тому важливо переконатися, що сторона, позначена як “повернена до сонця”, повинна бути орієнтована належним чином. Це сторона, з якої виходять дроти, що трохи збиває з пантелику, але кабелі мають достатню довжину, щоб змусити її працювати з мінімальним клопотом.

Задня сторона панелей утримує світло, що відбивається від задньої панелі пристрою. Цьому сприяє підставка для панелей, яка одночасно є м’яким чохлом для пристрою. Внутрішня частина підставки. це яскрава біла поверхня, яка допомагає відбивати частину світла, що проходить через панелі і з прилеглих областей, назад до задньої частини сонячної панелі. У нашому тестуванні ми бачили виробництво понад 200 Вт, хоча цього було важко досягти на трав’янистій поверхні, на якій ми тестували його. Він працював трохи краще на світлому цементі, що відповідає оцінкам EcoFlow на зображенні вище.

Розрядка

Ми провели цілий день, використовуючи його як джерело живлення для нашої теплової гармати, оскільки ми обклеювали автомобіль вінілом, запускаючи теплову гармату, музику та наші пристрої від нього. Усвідомлення того, що ці портативні електростанції можна використовувати не лише тоді, коли вимикається електрика, але і як портативні джерела живлення в домашніх умовах для ситуацій, де зазвичай потрібен подовжувач, було вражаючим. Здавалося, що під час роботи вона підстрибувала разом з музикою, коли ми працювали. Звичайно, наша теплова гармата видавала лише від 500 до 900 Вт, в залежності від температури та об’єму, але це був лише початок.

Ми провели його через звичайну гаму тестів кухонних приладів, починаючи від нашого 800-ватного чайника і закінчуючи повним набором блендерів, міксерів і чайників потужністю 1500 Вт, і знову ж таки, він майже не помітний. EcoFlow DELTA 2 Max має 6 розеток змінного струму на задній панелі, а також два роз’єми на 12 вольт, 3 ампера і стандартну автомобільну розетку на 12 вольт. На передній панелі пристрою є чотири роз’єми USB-A та два роз’єми USB-C, що дозволяють легко заряджати всі ваші пристрої без додаткового адаптера змінного струму.

Ми підключили невеликий автомобільний холодильник до 12-вольтової розетки, і EcoFlow DELTA 2 Max, споживаючи від 5 до 55 Вт, залежно від того, працював компресор чи ні, працював без збоїв. Це невелике завдання з точки зору виходу, але відображає реальні сценарії, для яких клієнти, ймовірно, будуть його використовувати.

Легко уявити, що цей пристрій можна використовувати як резервну електростанцію для дому. Звичайно, маючи лише два кіловат-години ємності для зберігання, вам потрібно буде чітко контролювати кількість енергії, яку ви споживаєте. З 2400 Вт безперервної потужності та приголомшливими 4800 Вт пікової потужності, цей пристрій без проблем може самостійно забезпечити електроенергією компактний крихітний будинок або автофургон. Додавання однієї-двох сонячних панелей ще більше розширює ці можливості.

cleantechnica, сонячний, генератор, ecoflow, delta

Загалом

EcoFlow DELTA 2 Max. це надзвичайно потужна портативна електростанція, хоча вона трохи важкувата. 50 фунтів. Це ставить під сумнів портативність пристрою, однак. З чимось такого розміру, швидше за все, ви не збираєтеся його багато переміщати. Це справедливо для більшості великих акумуляторних систем, оскільки їхня вага та відносно крихкий характер самих акумуляторних елементів робить гарною ідеєю залишати їх стаціонарними якомога більше.

EcoFlow DELTA 2 Max коштує 1 899 грн, що трохи вище, ніж у більшості конкурентів на ринку портативних електростанцій. В даний час EcoFlow має у продажу DELTA 2 Max і в даний час включає дві 110-ватних сонячних панелі безкоштовно при покупці. Це, безумовно, допомагає ціннісній пропозиції, але це все ще преміум-клас, і ціна на нього відповідна.

Для отримання додаткової інформації про EcoFlow DELTA 2 Max та двосторонню складну сонячну панель потужністю 220 Вт перейдіть на веб-сайт EcoFlow.

EcoFlow DELTA 2 Max Технічні характеристики

 • Вага: 23 кг
 • Ємність: 2,048 Втч
 • Хімічний склад акумулятора: LFP (LiFePO4 акумулятор)
 • Термін служби: 3 000 циклів до 80% потужності
 • Розміри: 497 × 242 × 305 мм /19.6 × 9.5 × 12 дюймів

Вхід

 • Вхід змінного струму: Швидка зарядка 1,800 Вт, 15 А
 • Автомобільний вхід постійного струму: Акумулятор 12В/24В, 8А
 • Сонячний вхід постійного струму: 11-60В 15А, одинарний порт 500 Вт; подвійний порт 1000 Вт

Вихід

 • Вихід змінного струму: 2 400 Вт безперервна, 4 800 Вт пікова
 • Розетки змінного струму: 6
 • DC 5521 Розетки: 2 порти, 12.6 В, 3 А, 38 Вт макс. на порт
 • Розетки USB-A: 2
 • Роз’єми USB-C: 2

Мені не подобаються платні стіни. Вам не подобаються платні стіни. Хто любить платні стіни? Тут, у CleanTechnica, ми деякий час впроваджували обмежену платну стіну, але це завжди здавалося неправильним. і завжди було важко вирішити, що ми повинні розмістити там. Теоретично, ваш найексклюзивніший та найкращий вміст залишається поза межами платної мережі. Але тоді менше людей його читають! Нам просто не подобаються платні розетки, тому ми вирішили відмовитися від нашої.На жаль, медіа-бізнес все ще залишається жорстким, жорстким бізнесом з крихітною маржею. Це нескінченний олімпійський виклик. залишатися над водою або навіть, можливо. ай-яй-яй. зростати. Отже.

Якщо вам подобається те, що ми робимо, і ви хочете підтримати нас, будь ласка, внесіть невелику суму щомісяця через PayPal або Patreon, щоб допомогти нашій команді робити те, що ми робимо! Дякую! Підпишіться на щоденні новини від CleanTechnica електронною поштою. Або слідкуйте за нами в Google News!

У вас є порада для CleanTechnica, ви хочете розмістити рекламу або запропонувати гостя для нашого подкасту CleanTech Talk? Зв’яжіться з нами тут.

Швидкість сонячного світла: Новий сонячний генератор Jackery 1000 Pro забезпечує швидку сонячну зарядку

Ця вражаюча електростанція може бути ідеальною для сталого розвитку.

cleantechnica, сонячний, генератор, ecoflow, delta

Такі читачі, як ви, допомагають підтримувати.lint. Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Читати

Сонячна зарядка рекламується як технологія майбутнього. І дійсно, на сьогоднішній день це один з найчистіших способів отримати необхідну енергію. Але сонячна зарядка також може бути досить повільною.

Windows 11 Phone Link для iPhone Надсилайте повідомлення, телефонуйте та отримуйте сповіщення на ПК! Подивіться наше відео, щоб дізнатися, як можна підключити iPhone до комп’ютера.

Або, принаймні, так було раніше.

В останній день серпня світовий лідер сонячної енергетики, компанія Jackery, випустила продукт, який може повністю змінити правила гри. Це сонячний генератор 1000 Pro, вдосконалена версія попередньої моделі виробника.

Solar Generator 1000 Pro є найкращим рішенням, коли мова йде про уловлювання та використання сонячної енергії. Це революційний продукт, який робить сонячну зарядку абсолютно безпечною і, що найголовніше, швидшою, ніж будь-коли.

Що таке сонячний генератор 1000 Pro?

По суті, Solar Generator 1000 Pro з’явився на світ, коли компанія Jackery взяла свій знаменитий Solar Generator 1000 і повністю його оновила.

Новий продукт може робити все, що робив старий, тільки краще. Генератор складається з двох важливих компонентів: сонячних панелей SolarSaga потужністю 200 Вт і портативної електростанції Explorer 1000 Pro.

Сонячні панелі, загалом чотири, збирають сонячну енергію та перетворюють її в електричну. Електрична енергія передається на електростанцію, яка приймає і зберігає її. Нарешті, станція забезпечує вихідну потужність, яку можна використовувати для різних цілей.

cleantechnica, сонячний, генератор, ecoflow, delta

Все це може здатися знайомим кожному, хто знайомий з сонячними зарядними системами. Однак найсильнішою стороною Solar Generator 1000 Pro є ефективність і швидкість.

Надшвидка зарядка за 1 раз.8 годин

cleantechnica, сонячний, генератор, ecoflow, delta

Система заряджається на повну потужність менш ніж за дві години. 1.Рівно 8 годин, як стверджує виробник. Це стало можливим завдяки вдосконаленій технології надшвидкої зарядки генератора. Завдяки цій технології сонячні панелі можуть виробляти до 800 Вт, що сприяє швидкій зарядці.

Але Solar Generator 1000 має ще одну перевагу: його можна заряджати від розетки. І щоб проілюструвати швидкість сонячної зарядної системи, настінна зарядка займе стільки ж часу, скільки і сонячна.

Повністю безпечна для безтурботного використання

Компанія Jackery завжди зосереджувалася на тому, щоб зробити свою продукцію безпечною. Звичайно, при створенні Solar Generator 1000 Pro був застосований той самий підхід.

Електростанція Explorer 1000 Pro поставляється з передовою системою BMS, яка забезпечує інтелектуальний контроль над кожним блоком батарей і навіть окремими елементами. Постійний контроль за станом акумулятора означає довший термін служби, але це ще не все, що має в запасі ця електростанція.

Для запобігання перегріву також передбачений контроль температури. Система побудована таким чином, щоб швидко і ефективно відводити надлишкове тепло, що робить Solar Generator 1000 Pro ще більш безпечним.

Що стосується вхідної та вихідної потужності, генератор оснащений спеціалізованими портами змінного струму, які забезпечують стабільний потік електроенергії за допомогою чистих синусоїдальних хвиль. Це означає, що все, що підключено до генератора, повністю захищене від перепадів напруги і захищене від пошкоджень.

cleantechnica, сонячний, генератор, ecoflow, delta

Але сонячний генератор 1000 Pro не тільки безпечний у використанні. Корпус електростанції спроектований так, щоб бути максимально зручним і надійним.

Зокрема, Explorer 1000 Pro має ударостійку конструкцію, завдяки чому вона без проблем функціонує на більшості поверхонь, незалежно від того, наскільки нерівними вони можуть бути. Фактично, ви можете використовувати цю сонячну електростанцію під час руху по вибоїстій дорозі, і її продуктивність анітрохи не зміниться.

Нарешті, багато уваги було приділено тому, щоб зробити генератор надзвичайно тихим. Під час заряджання електростанція Explorer 1000 Pro виробляє рівень шуму нижче 46 дБ. Для порівняння, середня гучність пташиного крику становить близько 44 дБ, тоді як фоновий шум у ресторані може досягати 60 дБ.

Іншими словами, можна з упевненістю сказати, що Solar Generator 1000 Pro заряджається майже безшумно.

Компактний і простий у використанні

Explorer 1000 Pro. це надійна електростанція, створена для безперебійної роботи в складних умовах. Однак міцна конструкція не заважає станції бути зручною у використанні.

Ергономічний корпус зі складною ручкою робить його надзвичайно зручним для транспортування. На диво для своєї потужності, Explorer 1000 Pro має відносно невеликі розміри. Розміри електростанції складають приблизно 340 x 262 x 256 мм (13.4 x 10.3 x 10 дюймів).

Що ще краще, станція зовсім не важка, важить близько 11.5 кг або 25 фунтів. Хоча ця вага буде обмежувати можливості пересування зі станцією, її підняття та перенесення не становитиме жодних проблем.

cleantechnica, сонячний, генератор, ecoflow, delta

Компактний дизайн робить сонячний генератор 1000 Pro ідеальним для активного відпочинку на природі, таких як піші прогулянки або риболовля, кемпінг та багато іншого.

Сонячні панелі нового покоління

Сонячний генератор 1000 Pro поставляється з чотирма панелями SolarSaga 200 Вт або двома панелями SolarSaga 80 Вт. SolarSaga 80W має двостороннє поглинання і являє собою останню розробку в технології сонячної енергетики.

Ці фотоелектричні панелі першими у світі отримали сертифікат від TÜV Rheinland, провідної компанії, що займається тестуванням якості, безпеки та сталого розвитку. Тому не дивно, що панелі SolarSaga забезпечують виняткову продуктивність, підвищуючи ефективність на 25%.

Панелі так само вражають зсередини, як і зовні. Вони виготовлені зі світловідбиваючого матеріалу, який ще більше підвищує ефективність використання сонячної енергії.

Найкраще те, що ці сонячні панелі створені, щоб працювати навіть у суворих умовах. Вони пило- та водонепроникні і залишаються практично неушкодженими навіть під тривалим проливним дощем.

cleantechnica, сонячний, генератор, ecoflow, delta

Створена для тривалого та універсального використання

Solar Generator 1000 Pro створений, щоб збирати енергію та забезпечувати достатню кількість енергії протягом тривалого часу.

Крім того, що ця сонячна електростанція дуже швидко заряджається, вона може залишатися в режимі очікування не менше року. І це при рівні заряду акумулятора 80%.

Генератор можна повністю зарядити 1 000 разів, що означає, що він може працювати протягом десяти років, якщо використовувати його раз на тиждень. Оновлений сонячний генератор 1000 Pro підтримує USB-вхід потужністю 100 Вт, що означає, що 1000 Pro може заряджати ваш телефон і ноутбук набагато швидше.

Технологічний прорив у вашому домі

Можливо, найкраща новина про сонячний генератор 1000 Pro полягає в тому, що ви можете замовити його прямо зараз. Цей революційний продукт має повну п’ятирічну гарантію і може бути попередньо замовлений на Amazon. Існує навіть бонус: перші 300 людей, які замовлять Solar Generator 1000 Pro на сайті Jackery або в магазинах Amazon по всій Європі, отримають безкоштовні подарунки.

0 найкращих сонячних генераторів (огляд 2023 року)

Сонячний генератор дає вам резервну енергію від сонця, якщо ви перебуваєте в поході або у вас сталося відключення електроенергії. Ми розглянули найкращі сонячні генератори тут.

Поділіться цією історією

Поділитися Всі варіанти обміну для: 10 найкращих сонячних генераторів (огляд 2023 року)

cleantechnica, сонячний, генератор, ecoflow, delta

Розкриття інформації про афілійованих осіб: Команда оглядачів цього старого будинку прагне надавати чесні, об’єктивні та незалежні огляди товарів та послуг для дому. Щоб підтримати цю бізнес-модель, This Old House може отримати компенсацію, якщо ви купуєте через посилання на нашому веб-сайті.

Сонячні генератори перетворюють сонячне світло в енергію для живлення ваших пристроїв та приладів, коли у вас немає електрики. Якщо ви шукаєте портативне джерело живлення, щоб взяти його з собою в подорож, прочитайте наш огляд нижче, щоб побачити наш топ кращих сонячних генераторів. Ви також можете прочитати наш посібник з купівлі генераторів, який допоможе вам зробити розумну покупку.

Порівняйте найкращі сонячні генератори

ПродуктВатт-годинВагаГарантіяРозміриПродуктВатт-годинВагаГарантіяРозміри
Портативна електростанція Jackery Explorer 240 240 5 фунтів 2 роки 9 x 5 x 8 дюймів
Портативна електростанція Jackery Explorer 500 518 13 фунтів 2 роки 12 х 8 х 9 дюймів
Портативна електростанція ROCKPALS 300 8 фунтів 2 роки 11 x 5 x 9 дюймів
Портативна електростанція EF ECOFLOW 1,260 Немає в списку 2 роки 16 x 8 x 11 дюймів
Портативна електростанція BLUETTI 2,000 61 фунт 2 роки 17 x 11 x 15 дюймів
Портативна електростанція Goal Zero Yeti 500X 505 13 фунтів 2 роки 14 x 12 x 9 дюймів
Портативна електростанція MAXOAK 2,400 49 фунтів 2 роки 19 x 7 x 14 дюймів
Портативна електростанція ITEHIL 500 19 фунтів 2 роки 11 x 9 x 8 дюймів
Портативна електростанція EF ECOFLOW RIVER Pro 720 17 фунтів 2 роки 11 x 7 x 9 дюймів
Дощове зовнішнє енергетичне обладнання Портативна електростанція на відкритому повітрі 150 5 фунтів Не вказано 10 x 4 x 6 дюймів

0 найкращих сонячних генераторів

Портативна електростанція Jackery Portable Power Station Explorer 240

фото зроблено на момент публікації.

Цей сонячний генератор має невелику вагу. менше п’яти фунтів. і текстуровану ручку, яка дозволяє легко переносити його з місця на місце. Ще однією унікальною особливістю цього генератора є те, що він може заряджати пристрої під час заряджання, і його можна заряджати через розетку або автомобільну розетку.

За і проти

Має найдоступнішу ціну серед моделей у цьому огляді

Може заряджати і заряджати одночасно

Має вбудовану текстуровану ручку для зручного перенесення

✘ Критикується деякими покупцями за те, що швидко вмирає

Має найнижчу вихідну потужність в цьому огляді. 200 Вт

Що кажуть клієнти

Багато клієнтів похвалили цю портативну електростанцію за те, що вона виробляє мінімум шуму, має довговічний акумулятор і її легко переносити. Інші сказали, що мали позитивний досвід обслуговування клієнтів. Незадоволені покупці відзначили, що ця модель швидко розрядилася і їй не вистачало потужності.

Портативна електростанція Jackery Explorer 500

на момент публікації.

Цей сонячний генератор має вихідну потужність 518 ват-годин і вісім вихідних портів і розеток, що дозволяє заряджати кілька пристроїв. Крім того, його можна брати з собою в кемпінг або в похід завдяки невеликим розмірам, і він має велику ручку для перенесення.

Плюси і мінуси

Має найдоступнішу ціну з усіх моделей в цьому огляді

Може заряджати та підзаряджати одночасно

Має вбудовану текстуровану ручку для зручного перенесення

✘ Критикується деякими клієнтами за те, що швидко розряджається

✘ Має низьку вихідну потужність 200 Вт

Що кажуть клієнти

Клієнти хвалили цей генератор за простоту використання та портативність. Однак негативні відгуки скаржилися на те, що вентилятор не працює належним чином, а виробник надає погане обслуговування клієнтів.

Портативна електростанція ROCKPALS

знято на момент публікації.

Ручка для перенесення цього сонячного генератора прогумована та текстурована, що робить її легкою та зручною для тримання. Завдяки потужності 300 Вт і ємності 280 Вт-год цей генератор може працювати з невеликими побутовими приладами та електронними пристроями, такими як лампи, фени та ноутбуки.

Плюси і мінуси

Заряджається від прикурювача, триконтактної розетки, USB-порту або сонячної панелі

Має один USB-порт для швидкої зарядки

Має достатньо потужності, щоб забезпечити близько 40 зарядок невеликих побутових приладів

Не продається з перетворювачем постійного струму

✘ Критикують за відчуття дешевизни

Що кажуть клієнти

Багато клієнтів були задоволені цією портативною електростанцією через її відмінне співвідношення ціни та якості, портативність і тривалий час автономної роботи. Деякі сказали, що вона відповідає всім заявам виробника і проста у використанні. У негативних відгуках зазначалося, що ця модель виглядає дешевою, не має достатньої потужності та погано заряджає пристрої.

Портативна електростанція EF ECOFLOW

на момент публікації.

Два з шести USB-портів цього сонячного генератора мають функцію швидкої зарядки, щоб забезпечити постійний заряд ваших необхідних пристроїв і приладів, таких як ліхтарі та телефони. Генератор забезпечує до 1,260 ват-годин для холодильників,

За і проти

Має запатентовану технологію X-Stream, яка допомагає заряджатися швидше

Має два USB-порти для швидкої зарядки та чотири стандартні порти для різних варіантів зарядки

Забезпечує живлення ноутбука понад 25 годин

Не має всіх портів і розеток на одній стороні для легкого доступу

✘ Дехто зазначає, що потужність не відповідає заявленій

Що кажуть клієнти

Клієнти Amazon високо оцінили цю електростанцію за велику потужність, мінімальний рівень шуму та чуйну технічну підтримку. Їм також сподобалося, наскільки він легкий і портативний. Однак незадоволені клієнти кажуть, що вона не забезпечує стільки енергії, скільки заявлено, і що вона зламалася після мінімального використання.

Портативна електростанція BLUETTI

зроблено на момент публікації.

Цей сонячний генератор може одночасно заряджати кілька потужних пристроїв на 2 000 ват-годин. Має інтелектуальний вентилятор, що активується залежно від температури, який забезпечує прохолоду та тишу. Крім того, всі його розетки та порти мають кришки, щоб захистити їх, коли вони не використовуються.

Плюси та мінуси

Має сенсорний екран для керування налаштуваннями

Включає кабель для зарядки автомобіля

Має невеликі ручки для перенесення з обох боків корпусу

✘ Найдорожчий з усіх варіантів у цьому огляді

Важить 60 фунтів, що ускладнює транспортування порівняно з іншими моделями

Що кажуть клієнти

Клієнти високо оцінили цю електростанцію за відмінне співвідношення ціни та якості. Багатьом сподобався простий у використанні сенсорний екран і тривалий час автономної роботи. Деякі незадоволені рецензенти зазнали температурних помилок, незважаючи на вентилятор моделі.

Портативна електростанція Goal Zero

фото на момент публікації.

Цей генератор є чудовим вибором для туристів завдяки простоті експлуатації та 505 ват-годинам роботи. Вона також має чотири різні варіанти портів, включаючи змінний струм, 12 В і 60 Вт USB-C PD, що гарантує, що ви можете безтурботно працювати з кількома різними пристроями на відкритому повітрі. Надано з люб’язності Amazon

Плюси і мінуси

Заряджається від 180-ватної розетки за три години, від 60-ватної. за 10 годин, від 120-ватної. за 4 години.5 годин

Виготовлений з міцного, довговічного матеріалу, який ідеально підходить для роботи в дорозі

Може підзарядити телефон до 42 разів, а ноутбук. до 10 разів

✘ Має тривалий таймер автоматичного вимкнення

Розетка змінного струму іноді працює повільно

Що кажуть клієнти

Клієнти, які були задоволені покупкою цього сонячного генератора, коментували, наскільки він простий в експлуатації, а також його довговічний акумулятор і легку конструкцію. Однак інші відчували, що цей генератор мав проблеми з живленням великих пристроїв, а деякі мали проблеми з РК-екраном.

Портативна електростанція MAXOAK

знято на момент публікації.

Ця портативна електростанція має вражаючі вісім портів, які включають дві розетки змінного струму, одну автомобільну розетку, чотири порти USB-A і один порт USB-C, що дає вам можливість заряджати різні пристрої потужністю до 1000 Вт. Вона також доступна в численних колірних варіантах, щоб відповідати вашому стилю.

За і проти

Заряджається на 80 відсотків за 10 годин

Має інтелектуальний вентилятор охолодження для запобігання перегріву

Може зарядити ноутбук до 32 разів

✘ Настінний зарядний пристрій працює повільніше, ніж деякі інші моделі

Важче, ніж багато інших сонячних генераторів

Що кажуть клієнти

Цей генератор отримав позитивні відгуки на Amazon за свою високу зарядну ємність, а деякі інші також були вражені його міцною конструкцією та великою кількістю зарядних портів. З іншого боку, деякі прикріплювали його до РК-дисплея. У кількох відгуках зазначалося, що його важко читати і що він не відображає залишковий відсоток заряду батареї. Інші також були розчаровані його 1000-ватним інвертором, який був нижчим, ніж у інших сонячних генераторів аналогічних розмірів.

Портативна електростанція ITEHIL

фото на момент публікації.

Цей надміцний сонячний генератор виготовлений з авіаційного алюмінієвого сплаву, що забезпечує додатковий захист та ударостійкість. Він також поставляється зі зручною ручкою для перенесення, яка полегшує його транспортування, і яскравим світлодіодним підсвічуванням, яке допоможе вам використовувати його в темряві.

Плюси і мінуси

Має кілька вхідних і вихідних портів, які можуть досягати понад 700 Вт

Можна заряджати через розетку, автомобільну розетку або сонячну панель

Має світлодіодний дисплей і функції порятунку та оповіщення SOS

✘ Не включає зарядку USB-C

✘ Не підтримує Wi-Fi

Що кажуть клієнти

Клієнти, які залишили позитивні відгуки про цей продукт, були вражені його зарядним імпортом, а також РК-екраном і загальним дизайном. Однак деякі клієнти виявили, що йому не вистачає загального рівня потужності, тоді як інші виявили, що його потрібно часто заряджати для правильної роботи.

Портативна електростанція EF ECOFLOW RIVER Pro

взято на момент публікації.

З потужністю 720 Вт-год і 600 Вт-год цей сонячний генератор є хорошим варіантом середнього розміру, який не розорить ваш гаманець. Заряджається до 80 відсотків всього за одну годину і може живити деякі пристрої потужністю до 1800 Вт. Крім того, він має три розетки змінного струму і важить менше 17 фунтів.

Плюси і мінуси

Має 10 вихідних портів

Має вбудований ліхтарик

Може бути важко переносити та транспортувати

✘ Розетки змінного струму іноді можуть бути заблоковані

Що кажуть клієнти

Цей сонячний генератор отримав позитивні відгуки від клієнтів за низький рівень шуму та легку, компактну конструкцію. Кілька інших клієнтів також були вражені його швидкою здатністю заряджатися, зазначивши, що він повністю заряджається трохи більше ніж за одну годину.

Вулична портативна електростанція Rainier

знято на момент публікації.

Цей невеликий генератор потужністю 150 Вт-год ідеально підходить для заряджання невеликих електронних пристроїв, таких як смартфони, планшети, дрони, ліхтарі або динаміки. Він важить лише п’ять фунтів, оснащений вбудованим ліхтариком і має висоту лише шість дюймів, що дозволяє легко помістити його де завгодно.

За і проти

Має три USB-порти, три розетки 12 В 5.Виходи постійного струму 5 мм

Включає дисплей рівня заряду акумулятора для легкого відстеження

Має нижчу ціну, ніж більшість інших портативних електростанцій

Не ідеально підходить для заряджання великих приладів

Час заряджання може бути непостійним

Що кажуть клієнти

Клієнтам сподобалася маневреність і портативність цієї портативної електростанції, вони відзначили, що це чудовий вибір для кемпінгу або риболовлі. Дехто також похвалив його міцну, довговічну конструкцію. З іншого боку, деякі клієнти вважали, що цей продукт надто гучний, а деякі сказали, що у них виникли труднощі з його запуском.

Посібник покупця

Переносні генератори, які використовують сонячну зарядку, є надійним джерелом відновлюваної енергії. Прочитайте наш посібник з купівлі нижче, щоб дізнатися про термін служби акумулятора, портативність та інші фактори, які допоможуть вам вибрати найкращий сонячний електрогенератор.

Тип

Сонячні генератори доступні як в якості портативних, так і в якості резервних генераторів. Більшість сонячних генераторів є портативними, легкими та мають вбудовану ручку. Найкращі портативні сонячні генератори використовуються для забезпечення електроенергією будівельних майданчиків, кемпінгів, заходів або інших місць, де доступ до електрики обмежений.

Резервні сонячні генератори забезпечують резервне живлення на випадок виходу з ладу електромережі, забезпечуючи ефективну альтернативу для встановлення повної системи. Резервні сонячні генератори забезпечують достатню потужність, щоб увімкнути такі прилади, як холодильники, пральні машини, телевізори тощо у разі відключення електроенергії.

У відео нижче майстер-електрик Ask This Old House Скотт Карон показує, як користуватися сонячним генератором:

Акумулятор

Вивчаючи акумулятор сонячного генератора, ви повинні враховувати його загальну ємність (вимірюється у ват-годинах) і спосіб зарядки.

Життя

Термін служби акумулятора вашого генератора залежить від розміру акумулятора та кількості енергії, необхідної для роботи ваших пристроїв. Наприклад, батарея з номінальною ємністю 150 ват-годин може забезпечити роботу 100-ватного приладу, різних електроінструментів або декількох невеликих приладів потужністю 100 Вт за 1.5 годин.

Зарядка

Час, необхідний для заряджання акумулятора, залежить від розміру акумулятора та способу заряджання, а також від потужності зарядного пристрою. Більші акумулятори заряджаються довше, ніж менші. Крім того, хоча сонячні генератори призначені для підключення до сонячних панелей для зарядки, це не завжди зручно, якщо похмуро або якщо у вас мало часу. Ось чому вони, як правило, також пропонують функцію електричної зарядки. Деякі моделі також можуть мати функцію швидкого заряджання.

Розетки/порти

Сонячні генератори поставляються з різними розетками та портами для одночасного запуску декількох пристроїв. Поширені розетки включають розетки змінного струму, порти USB і USB-C, а також автомобільні прикурювачі.

Ціна

Ціна сонячного генератора залежить головним чином від типу, який ви купуєте, та потужності. Що стосується портативних генераторів, то деякі моделі нижчого класу, які живлять лише невеликі предмети, можуть коштувати 200 доларів США або менше, тоді як моделі вищого класу можуть коштувати значно більше 500 доларів США або більше 1000 доларів США.

Резервні генератори також відрізняються за ціною залежно від моделі, але менші генератори можуть коштувати близько 1 000, тоді як генератори з більшою потужністю можуть коштувати кілька тисяч і більше.

Розмір

Щоб визначити, якого розміру сонячний генератор вам потрібен, подумайте, яка потужність вам потрібна для ваших пристроїв. Наприклад, якщо ви використовуєте портативний генератор у поході, вам потрібно живити портативний холодильник, телевізор або кавоварку? Або вам потрібна енергія лише для невеликих предметів, таких як мобільний телефон або міні-вентилятор? Потужність, необхідна для роботи кожного елемента, може відрізнятися, і більшість портативних сонячних генераторів можуть працювати в діапазоні 100-500 Вт. Менші пристрої зазвичай мають меншу потужність і можуть заряджати лише невеликі пристрої.

Резервні сонячні генератори, як правило, мають потужність не менше 1 000 Вт, чого повинно бути достатньо для живлення таких приладів, як невеликі світильники, холодильник або телевізор. Однак, якщо вам потрібна енергія для всього будинку або для ввімкнення таких пристроїв, як пральна машина або кондиціонер, вам, швидше за все, знадобиться генератор потужністю не менше 2,000-3,000 Вт.

Бренд

Щоб переконатися, що ви отримуєте високоякісний сонячний генератор, шукайте перевірені бренди, які виробляють продукцію з хорошими відгуками. Деякі з брендів, які добре відомі завдяки виробництву сонячних генераторів, включають Jackery, ROCKPALS, Renogy, BLUETTI, EF Ecoflow, Goal Zero, Kohler, Titan Solar та Flashfish.

Які переваги має сонячний генератор?

При покупці нового генератора, є кілька унікальних переваг покупки сонячного генератора замість моделі, що працює на газі, таких як

Рівень шуму

Стандартні генератори можуть шуміти, що може бути важливим фактором, якщо ви використовуєте їх під час кемпінгу, подорожей на автофургонах або навіть працюєте поза домом. Однак однією з переваг сонячних генераторів є те, що вони працюють абсолютно безшумно, оскільки в них немає жодної з частин газових генераторів.

Технічне обслуговування

Сонячні генератори також майже не потребують технічного обслуговування для роботи. Сонячні генератори рідше ламаються, ніж паливні, і мають менше деталей для обслуговування. Стандартне обслуговування сонячного генератора. це видалення пилу, вологи та перевірка з’єднання.

Паливо та чиста енергія

Однією з головних переваг сонячних генераторів є те, що вони використовують чисту, поновлювану енергію, яка є кращою для навколишнього середовища. Це також може бути краще для вашого гаманця, оскільки сонячні генератори уникають необхідності запасатися паливом для запуску генератора.

Часті запитання

Чи варто купувати сонячний генератор?

Сонячний генератор може коштувати того, залежно від того, як ви його використовуєте. Вартість генератора легко окупиться, якщо ви живете в місці, де достатньо сонячного світла, і використовуєте енергію від генератора як резервне джерело живлення для дому. Крім того, якщо ви часто подорожуєте, варто придбати сонячний генератор.

Чи буде мій сонячний генератор поставлятися з сонячною панеллю?

Залежить від моделі. Деякі генератори постачаються з сонячними панелями, необхідними для їх роботи, а деякі ні. Якщо у вас ще немає сумісної сонячної панелі, можливо, варто знайти комплект “все включено”, оскільки це скоротить вартість і кількість покупок.

Чи існують інші типи генераторів?

Так. Деякі генератори використовують електрику або газ для живлення, і всі електрогенератори здатні підтримувати життя поза мережею. Однак деякі люди віддають перевагу сонячним генераторам з наступних причин:

 • Вони більш екологічні, оскільки використовують енергію сонця, а не викопного палива.
 • Вони дешевші в експлуатації, оскільки вам не потрібно купувати паливо для газових генераторів.
 • Вони кращі в екстрених ситуаціях, коли у вас може не бути доступу до палива.
 • Вони працюють тихіше.
 • Вони більш портативні, тому що вони менші та легші.

Для чого потрібен інвертор у моєму сонячному генераторі?

Енергія, що зберігається в акумуляторі сонячного генератора, є постійним струмом (DC), але більшість пристроїв та приладів використовують змінний струм (AC). Цей інвертор перетворює постійний струм в змінний. Якщо ваш сонячний генератор не має вбудованого інвертора, вам потрібно буде придбати його окремо.

Чому варто довіряти команді оглядачів This Old House

This Old House вже понад чотири десятиліття надає домовласникам першокласний контент для покращення житла у вигляді телевізійних програм, друкованих видань та цифрового контенту на своєму веб-сайті та платформах соціальних мереж. Команда оглядачів This Old House зосереджується на створенні поглиблених оглядів продуктів та послуг, щоб допомогти вам прийняти рішення про покупку практично будь-якого товару чи ресурсу, який вам може знадобитися для вашого будинку. Команда This Old House Reviews написала понад 1000 оглядів на товари для дому, від акумуляторних дрилів до кухонних відер для сміття, газонокосарок та прикрас для їдальні.

Ми рекомендуємо товари в кожному огляді, використовуючи інтенсивний процес дослідження, витрачаючи години на прочісування найкращих доступних моделей на Amazon. Для того, щоб продукт потрапив до нашого списку найкращих, він повинен мати солідні продажі на Amazon, стабільно позитивні відгуки клієнтів та унікальні функції, серед інших факторів. Після звуження списку рекомендацій ми проводимо додаткові дослідження, а іноді й особисте тестування, щоб переконатися, що продукція відповідає нашим стандартам. Після завершення етапу дослідження ми створюємо всебічну, зручну для користувача статтю, яка включає наші рекомендовані продукти та додаткову інформацію, щоб допомогти таким домовласникам, як ви, зробити правильну покупку.

Щоб поділитися відгуками або задати питання про цю статтю, надішліть повідомлення нашій команді оглядачів за адресою reviews@thisoldhousereviews.com.

Далі в розділі “Електрика

Залишити відповідь