Сонячний моніторинг: Особливості, які знижують витрати на експлуатацію та обслуговування сонячних панелей. Очищення сонячних панелей Sunrun

Моніторинг сонячної енергії: Особливості, які знижують витрати на обслуговування сонячних систем

Витрати на експлуатацію та обслуговування сонячних батарей можуть мати значний вплив на прибутковість кожного проекту, який завершує інсталятор. За даними Sunrun, на експлуатацію припадає 18% витрат на сонячну систему, а за даними Національної лабораторії відновлюваної енергетики (NREL), витрати на обслуговування можуть коливатися в межах 18-28 кВт/рік. Це все з урахуванням того, що типовий термін служби системи становить 25 років.

У перспективі, витрати на обслуговування протягом усього терміну експлуатації для житлової системи можуть становити близько 7 тисяч доларів США, якщо припустити, що потужність установки становить 10 кВт, а витрати на електроенергію дорівнюють 0.22/кВт-год. Для комерційної системи витрати на обслуговування протягом усього терміну експлуатації можуть становити близько 46 тисяч гривень, якщо припустити, що потужність установки становить 100 кВт, а витрати на електроенергію дорівнюють 0.18/кВт-год.

Існує багато категорій технічного обслуговування, які варіюються від перевірок системи, очищення модулів та заміни компонентів, і це лише деякі з них. Хоча деякі операційні витрати, пов’язані з сонячною енергетикою, неминучі, їх можна значно зменшити за допомогою моніторингу на рівні модулів. Мета цього блогу. показати, як працює моніторинг на рівні модулів, і кількісно оцінити переваги, які він може мати для інсталяторів та їх клієнтів.

Чому важливий моніторинг

Як вже згадувалося, витрати на ТО можуть бути дорогими, особливо коли вони починають накопичуватися з року в рік. За даними Fixr, “середня вартість щорічної перевірки сонячних панелей на даху зазвичай становить від 150 до 300 доларів США”.” Якщо необхідна заміна або ремонтні роботи, витрати можуть збільшитися до 750 (див. приклади на Рисунку 1). Отже, кожен пробіг вантажівки, якого вдалося уникнути завдяки моніторингу, економить від 150 до 750 доларів.

сонячний, моніторинг, особливості, знижують

Як працюють платформи моніторингу?

сонячний, моніторинг, особливості, знижують

Моніторинг на рівні модуля забезпечується модульною силовою електронікою, або MLPE. Коли інсталятор використовує MLPE з можливостями моніторингу для своїх установок, він отримує цифрове зображення продуктивності кожного модуля в мобільному додатку або на веб-сайті.

Наприклад, програмне забезпечення для моніторингу Tigo під назвою Energy Intelligence (EI):

 • Управління всім автопарком, щоб монтажники могли отримати повну видимість всіх своїх монтажних майданчиків в одному місці.
 • Продуктивність системи для отримання оновлень про інвертор, батареї (якщо є), лічильники електроенергії та інше.
 • Переглядайте поточні або історичні дані аж до рівня модуля.

Давайте використаємо платформу Energy Intelligence від Tigo (яку ви можете протестувати в будь-який час), щоб показати, як моніторинг може допомогти інсталяторам заощадити гроші.

Переваги моніторингу

Відмова від відповідальності: Наступні переваги є специфічними для платформи моніторингу Tigo Energy Intelligence та досвіду роботи з нею наших інсталяторів.

Мінімізація витрат на обслуговування

За допомогою додатку інсталятори можуть отримувати інформацію про систему на рівні системи, ліній та модулів, а також дистанційно діагностувати проблеми, заощаджуючи гроші завдяки меншій кількості виїздів навантажувача.

Максимізація часу безвідмовної роботи

Чим довше фотоелектрична система працює і функціонує, тим більше грошей заощаджує як власник системи, так і інсталятор. Завдяки можливостям моніторингу через додаток, інсталятори отримують доступ до кожного модуля системи, що полегшує їхню роботу. Інсталятори також отримують сповіщення, коли виникають проблеми з продуктивністю або безпекою, щоб об’єкт можна було швидко повернути до нормального стану.

Підвищення якості обслуговування клієнтів

Власники систем люблять отримувати оновлення продуктивності своєї системи, щоб гарантувати, що їхні інвестиції працюють належним чином. За допомогою моніторингу інсталятори можуть бачити всі свої об’єкти з одного місця, отримуючи дані про продуктивність на рівні парку, системи та модулів. Якщо власники системи задоволені тим, що їхня система добре працює під управлінням інсталятора, вони з більшою ймовірністю порекомендують його своїм друзям.

Приклади

сонячний, моніторинг, особливості, знижують

Приклад 1: Домовласник скаржиться на погану роботу системи

Інсталятор може отримати телефонний дзвінок від занепокоєного власника будинку про те, чому його система має низьку продуктивність, припускаючи, що якийсь компонент вийшов з ладу. Без моніторингу інсталятору доведеться виїжджати на об’єкт, щоб оглянути систему. Навіть якщо на об’єкті нічого не потрібно робити, складання графіка, поїздка туди, доступ на дах і діагностика того, що відбувається, може зайняти багато часу. Ось чому в середньому рулони рулонних матеріалів коштують так дорого.

За допомогою моніторингу інсталятори можуть перевірити додаток і побачити, що спричиняє низьку продуктивність, як на долоні. Погана продуктивність може бути викликана затіненням, а не поломкою компонента, або може бути викликана численними проблемами, про які інсталятор може дізнатися миттєво. Якщо використовувати дані NREL, які згадувалися раніше, уникнення цієї поїздки на вантажівці заощадить інсталятору в середньому близько 225 доларів.

Приклад 2: Пакетне встановлення

сонячний, моніторинг, особливості, знижують

Якщо необхідний виїзд вантажівки, за допомогою моніторингу автопарку інсталятори можуть визначити, які об’єкти потребують технічного обслуговування в певній географічній зоні, і розподілити відвідування об’єктів. Це економить час інсталяторів, оскільки їм не потрібно їздити туди-сюди, і дозволяє вирішувати кожну проблему з продуктивністю системи одночасно, а не випадково пропустити збій в роботі системи, який потребував би ще одного виїзду на об’єкт.

Інсталятори також можуть діагностувати проблеми перед виїздом на об’єкт, що дозволяє їм підготувати необхідне обладнання, щоб уникнути зайвих поїздок на об’єкт. Ця економія часу в обидва кінці може заощадити близько 150.

Приклад 3: Діод, що вийшов з ладу

сонячний, моніторинг, особливості, знижують

Багато проблем з продуктивністю системи можуть залишитися непоміченими без моніторингу, наприклад, діод, що вийшов з ладу. Несправний діод може призвести до зниження виробництва енергії приблизно на третину панелі. Це може скласти 935 втрат виробництва за 15 років, а за 25 років. близько 1,500.

Для більш детальних прикладів та пояснень реальних сценаріїв, перегляньте цей минулий вебінар, який ми провели, або прочитайте стенограму вебінару тут.

Резюме

Моніторинг дуже важливий для інсталяторів, які повинні використовувати його в своїх сонячних проектах, щоб мінімізувати витрати на ТО і максимізувати прибутковість. Це не тільки може заощадити інсталяторам тисячі доларів, але й заощадити їхній час, дозволяючи їм залучати більше клієнтів, збільшуючи їхній загальний дохід. Переваги додавання моніторингу до системних будівель значно перевищують витрати, пов’язані з пропуском моніторингу, і є інвестицією для інсталяторів для збільшення робочого процесу для розвитку їхнього бізнесу. Tigo Energy Intelligence дозволяє зменшити кількість перевезень вантажівок, забезпечує раннє виявлення та налаштовувану видимість по всьому автопарку, щоб максимізувати рентабельність інвестицій в сонячні проєкти інсталяторів. Дозвольте моніторингу полегшити деякий стрес. ви не пошкодуєте.

Щоб приєднатися до дискусій про сонячну енергетику або задати питання, відвідайте нашу сторінку спільноти Tigo. Щоб залишити коментар у цьому блозі, натисніть тут.

Щоб дізнатися більше про сонячну енергію або різні компоненти, слідкуйте за нами в соціальних мережах, щоб отримувати сповіщення про вихід нового блогу.

Огляд сонячних панелей Sunrun: Чи означає найбільший найкращий?

У 2021 році Sunrun виконала 13% всіх установок сонячних панелей для житлових будинків в Америці. Якщо вони встановлять сонячні панелі на вашому даху?

Ендрю Блок працює редактором у CNET, висвітлюючи питання опалення, вентиляції та кондиціонування повітря та домашньої енергетики, з акцентом на сонячну енергетику, з жовтня 2021 року. Як екологічний журналіст, він орієнтується в мінливому енергетичному ландшафті, щоб допомогти людям приймати розумні енергетичні рішення. Він випускник Центру екологічної журналістики імені Найта в штаті Мічиган і з 2019 року писав для кількох видань у регіоні Великих озер, включаючи Great Lakes Now та Environmental Health News. Ви можете знайти його на заході Мічигану, де він спостерігає за птахами.

сонячний, моніторинг, особливості, знижують

Sunrun Solar

Не подобається

 • Менші гарантії на покупку
 • Не заздалегідь з ціноутворенням
 • Немає гарантії відповідності ціни

Що стосується сонячних панелей для житлових будинків, то одна компанія встановила більше відновлюваних джерел енергії, ніж будь-хто інший. У 2021 році компанія Sunrun захопила близько 13% ринку сонячних панелей для житлових будинків, згідно з аналізом Wood Mackenzie, що приблизно вдвічі перевищує частку двох її найближчих конкурентів, Titan Solar Power та Freedom Forever, разом узятих. Місце Sunrun на вершині цих рейтингів частки ринку значною мірою завдяки придбанню у 2020 році другого за величиною інсталятора сонячних панелей Vivint. Після придбання компанія має присутність у 21 штаті, Вашингтоні, округ Колумбія та Пуерто-Ріко.

Більша частина бізнесу Sunrun. це оренда сонячних панелей. Це означає, що ви можете орендувати панелі у нього за щомісячну плату, хоча він також буде продавати вам сонячні панелі. Хоча по всій країні є десятки постачальників та інсталяторів сонячних панелей (експерти рекомендують отримати кілька пропозицій), варто звернути увагу на основних гравців. Sunrun пропонує сильні пропозиції серед національних гравців.

Гарантії Sunrun є першокласними, якщо ви йдете шляхом укладення договору купівлі-продажу або оренди електроенергії. Хоча компанія не назвала нову кращу панель після того, як LG пішла з ринку, вона прагне заповнити цей простір панелями першого рівня. Вони також пропонують потужні варіанти акумуляторів з батареями Powerwall від Tesla та батареями RESU від LG.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Зацікавлені в розумінні впливу сонячної енергії на ваш будинок? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Sunrun, як і більшість інших постачальників сонячної енергії, не дає багато інформації про ціни заздалегідь. Компанія також пропонує коротші гарантії для клієнтів, які купують панелі, а не орендують або укладають угоду про купівлю електроенергії. Ці пункти, а також той факт, що він не пропонує збігу цін, знижують оцінку Sunrun.

Нижче я надам вам основну інформацію про Sunrun і, коли це можливо, дам вам знати, як вона порівнюється з конкурентами.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Зацікавлені в розумінні впливу сонячної енергії на ваш будинок? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Що я отримую від Sunrun?

Sunrun відрізняється від середньостатистичної сонячної компанії тим, як вона веде бізнес. Її хліб і масло. це сонячна енергія як послуга. Це означає, що переважна більшість її клієнтів (від 80 до 90%, згідно з презентацією для інвесторів у 2021 році) орендують панелі за щомісячну плату.

Якщо ви збираєтеся купувати панелі у Sunrun, ви, швидше за все, отримаєте якісне обладнання. Представник Sunrun підтвердив, що компанія використовує декількох постачальників сонячного обладнання. За словами представника компанії, її улюблений виробник панелей, LG, припинив виробництво сонячних панелей на початку 2022 року, тому Sunrun зараз працює з іншими партнерами по виробництву модулів, щоб постачати панелі першого рівня. Панелі першого рівня, як правило, надходять від відомих компаній з довгою історією якості. Ви повинні отримати панелі з високими показниками ефективності та надійними гарантіями. Аналогічно, Sunrun повинен мати можливість задовольнити потреби в конкретній панелі.

Перед покупкою обов’язково прочитайте договір купівлі-продажу та гарантію. Це особливо важливо, тому що, хоча Sunrun пропонує повне покриття, технічне обслуговування та моніторинг для своїх клієнтів, які користуються послугою “сонце як послуга”, тим, хто купує у них сонячні батареї, залишається покладатися на гарантії виробників. Хоча 25 років стає все більш поширеним явищем, воно все ще не є повсюдним. Sunrun також пропонує 10-річну гарантію на виготовлення від пошкодження вашого даху або проблем з установкою.

Sunrun пропонує Tesla Powerwall для резервного копіювання всього будинку та батарею LG Chem, яка, за словами компанії, може створити резервну копію лише найнеобхіднішого або чотирьох ланцюгів (ланцюг. це все, що підключено до вимикача у вашій розподільчій коробці або електричній панелі). Sunrun також пропонує своїм клієнтам, що використовують сонячну енергію як послугу, акумуляторні батареї в рамках програми під назвою Brightbox. Жоден з варіантів батарей не є ексклюзивним для Sunrun, тому це не повинно бути вашим вирішальним фактором. Обидва варіанти батарей мають 10-річну гарантію виробника.

Батареї Powerwall можна встановлювати в приміщенні або на вулиці. Вони мають глибину близько 6 дюймів, 2.5 футів завширшки і майже 4 фути заввишки, тому вони підійдуть для більшості місць. Батареї LG Chem трохи менші, хоча вони також глибші.

Powerwall вміщує 12.2 кіловат-години корисної енергії, в той час як батареї LG Chem пропонують 9.від 2 до 16 кВт-год корисної енергії, залежно від моделі. (LG Energy Solutions відкликала деякі зі своїх батарей через можливу пожежонебезпеку).)

Незрозуміло, які інвертори буде використовувати Sunrun тепер, коли їх улюблений варіант, знову ж таки LG, більше не доступний. (Знову ж таки, обов’язково прочитайте свою угоду та переконайтеся, що ви задоволені запропонованим обладнанням).)

Sunrun також має додаток, за допомогою якого ви можете контролювати виробництво вашої системи. Оскільки я не є клієнтом Sunrun, я не зміг протестувати його. Деякі оглядачі в Apple App Store та Google Play (додаток mySunrun отримує 2.5 зірок і 2.2 зірки відповідно) кажуть, що додаток складний у використанні та має обмежені функції. Багато користувачів відзначили складність входу в систему, погану підтримку клієнтів і відсутність моніторингу виробництва їх сонячних панелей в реальному часі, як це доступно в інших місцях.

Чи є сонячні панелі Sunrun гарною угодою?

Sunrun надає набагато менше публічної інформації про ціноутворення в порівнянні з Tesla, тому тут трохи складніше дати відповідь. Враховуючи цю зміну місцезнаходження та галузеві експерти пропонують отримати кілька котирувань, коли ви купуєте сонячні панелі, в тому числі від недержавних гравців, це, мабуть, нормально. Тим не менш, ми можемо почати розглядати це питання, не маючи котирувань на руках.

У листопаді 2021 року Sunrun повідомив про вартість встановлення 3.93 за ват. Середня вартість у 2022 році, за даними Wood Mackenzie, становила 2.99 за ват для восьмикіловатної системи.

Це не порівняння “яблука з яблуками”, повідомив електронною поштою Вайатт Семанек, представник Sunrun. Ціна за ват Sunrun включає вартість батарей з деякими системами, в той час як багато інших доступних усереднених показників цього не роблять. Одна Tesla Powerwall може додати 10 000 до вартості системи, що є значним доповненням. Семанек також зазначив, що географія має значний вплив на ціну.

Хоча це зовсім інший звір, ніж купівля панелей, є кілька речей, які слід знати про варіанти “сонце як послуга”, які складають більшу частину бізнесу Sunrun. CNET вже розглядав угоди про купівлю електроенергії раніше, і варіанти оренди від Sunrun. це інший аспект в категорії власності третіх сторін.

Згідно з документом Sunrun від листопада 2021 року, хоча близько 70% житлових сонячних панелей по всій країні належать клієнтам, від 80% до 90% або бізнес Sunrun. це сонячна енергія як послуга. Це означає, що власники будинків не володіють панелями, але погоджуються орендувати обладнання, встановлене Sunrun на їх дахах. Домовласники можуть встановити сонячні панелі на даху за невелику суму або взагалі без неї, а потім платити щомісячну плату за користування ними. Коли ця плата менша, ніж плата за електроенергію, яку стягує місцева комунальна служба, власники будинків заощаджують гроші.

Оскільки вартість енергії змінюється з часом, договори оренди включають так званий ескалатор. щорічне збільшення орендної плати. Ескалатори в договорах оренди Sunrun варіюються від клієнта до клієнта, але на презентації Sunrun для інвесторів у травні було встановлено середній ескалатор на рівні 2% з діапазоном від 0% до 2.9%. Доки ціна на електроенергію у вашому регіоні зростатиме щороку на понад.

Хоча ціни на електроенергію варіюються в залежності від регіону та компанії, середньостатистичний американець бачив зростання менш ніж на 2% на рік, хоча останніми роками спостерігалося набагато більше зростання. У деякі роки комунальні служби вимагали набагато більшого підвищення тарифів. Якщо ваша орендна плата зросте на 2.9%, а тариф на комунальні послуги зростає лише на 2%, ваша оренда може стати дорожчою або, принаймні, менш вигідною до кінця 25-річного терміну. За словами Семанека, оренда сонячної електростанції зазвичай дешевша, ніж оплата комунальних послуг за всю електроенергію, і забезпечує стабільність у бюджеті.

Як завжди, переконайтеся, що ви розумієте деталі вашої угоди і як математика буде працювати у вашій конкретній ситуації, якщо вона взагалі буде працювати.

Sunrun також пропонує можливість повністю оплатити оренду заздалегідь. Цю фінансову математику важче змусити працювати. Якщо ви можете дозволити собі оплатити оренду в повному обсязі, можливо, доцільніше буде придбати систему відразу, а на все, що перевищує її вартість, взяти невеликий кредит.

Чи працює Sunrun в моєму штаті? Як замовити?

Sunrun працює у 21 штаті, а також у Вашингтоні, округ Колумбія та Пуерто-Ріко.

Переконавшись, що Sunrun працює у вашому штаті, введіть основну інформацію на сайті (ім’я, поштовий індекс, адресу) і чекайте на дзвінок. Хоча я не проходив через процес отримання цінової пропозиції, я зробив цей перший крок. Мені зателефонували менш ніж через дві хвилини після того, як я подав свої дані.

Sunrun просить надати рахунки за електроенергію за рік, щоб зрозуміти ваші потреби та перевірити потужність сонячних панелей на даху за допомогою супутникових знімків. Компанія відправляє когось до вас додому, щоб перевірити якість вашого даху та електричних панелей. Потім ви обговорите всі деталі проекту, отримаєте відповіді на свої запитання та затвердите остаточний дизайн. Компанія займається отриманням дозволів, а установка зазвичай займає один день. Sunrun використовує власні монтажні бригади та субпідрядників.

Чи є Sunrun найкращим вибором?

Як і у випадку з будь-яким великим вибором, найкраще слідувати порадам експертів, щоб робити покупки. Отримайте кілька пропозицій щодо систем та фінансування (якщо вам потрібне фінансування), включаючи пропозиції від місцевих, не національних інсталяторів.

Власність третьої сторони, як правило, економить менше грошей в довгостроковій перспективі, ніж купівля панелей відразу, що зазвичай є найкращим варіантом, якщо ви можете дозволити собі авансові витрати або отримати вигідний кредит.

Оренда може запропонувати деяку економію в порівнянні з оплатою комунальних послуг, і якщо купівля сонячних панелей є фінансово недоступною для вас, оренда може бути чудовим варіантом. Це, знову ж таки, залежить від ваших місцевих цін на електроенергію, умов оренди, включаючи ескалатори та ваше енергоспоживання. У цьому випадку оренда від Sunrun може бути вашим найкращим вибором, хоча ви все одно повинні порівняти її з іншими варіантами оренди. Власність третіх осіб дозволена не в кожному штаті.

Якщо ви хочете придбати сонячну електростанцію, ви, швидше за все, отримаєте якісне обладнання від Sunrun. Крім того, гарантія на виготовлення Sunrun відповідає гарантії Tesla на 10 років.

Сонячна пропозиція Sunrun надає вам широкий вибір варіантів під надійні гарантії. Він також пропонує вибір батарей. Як і більшість постачальників сонячної енергії, на жаль, важко отримати уявлення про витрати, перш ніж звернутися за пропозицією. Це має сенс, враховуючи різноманітність дахів та енергетичних потреб, але було б добре, якби галузь була більш прозорою на початковому етапі. Якщо ви укладете договір оренди або купівлі-продажу електроенергії з Sunrun, ви отримаєте якісне обслуговування. Гарантії Sunrun не настільки сильні для покупок, як для оренди або договорів про купівлю електроенергії. Якщо ви вирішите купити, ви можете знайти більш надійні гарантії в іншому місці.

Важливо зазначити, що, хоча я досліджував це настільки глибоко, наскільки це було практично, я не проходив через цей процес як покупець і не тестував пропозиції Sunrun будь-яким емпіричним способом. Сонячні послуги важко перевірити в традиційному розумінні, тому обов’язково отримайте кілька оцінок від різних інсталяторів, перш ніж приймати рішення.

кращих сонячних компаній в Пенсільванії, які допоможуть вам заощадити гроші

сонячний, моніторинг, особливості, знижують

сонячний, моніторинг, особливості, знижують

Сонячні установки в Пенсільванії стають все більш популярними. Якщо ви хочете застрибнути на потяг сонячної системи, зараз саме час почати вивчати найкращі сонячні компанії в Пенсільванії та почати економити гроші на своїх комунальних витратах.

Давайте розберемо 7 найкращих сонячних компаній у Пенсильванії, щоб допомогти вам у виборі!

Sunrun Solar

Sunrun. це компанія пристойного розміру, яка продає високоефективні монокристалічні сонячні панелі через популярні бренди, такі як LONGi. Компанія також пропонує два варіанти літій-іонних сонячних батарей: Tesla Powerall та LG Chem.

На всі сонячні панелі Sunrun надається 10-річна гарантія. Незважаючи на те, що гарантія менше 20-25-річного галузевого стандарту, вона є ґрунтовною, оскільки покриває ремонт системи, заміну обладнання та пов’язану з цим робочу силу.

Sunrun також надає особливу гарантію на систему від бампера до бампера. Протягом десяти років здійснюється активний моніторинг, безкоштовна заміна обладнання та ремонт системи. Гарантія також покриває страхування від крадіжки та пошкодження, що є рідкістю для більшості компаній.

сонячний, моніторинг, особливості, знижують

Momentum Solar

Клієнти Momentum Solar можуть легко налаштувати свої системи, оскільки компанія пропонує різноманітні сонячні панелі. На додаток до забезпечення зберігання сонячних батарей через партнерство з Enphase, компанія також пропонує зарядні пристрої для електромобілів, інвертори та інші сонячні продукти.

На всі установки Momentum надається 25-річна гарантія на виготовлення, а також 25-річна гарантія на обладнання. Ці гарантії забезпечують повне покриття як товарів, так і праці.

Крім того, Momentum Solar надає динамічний мобільний додаток для відстеження продуктивності системи. Це корисно, поки ви звикаєте до нової системи, і може допомогти з обслуговуванням, потенційним ремонтом тощо.

сонячний, моніторинг, особливості, знижують

Palmetto Solar

Palmetto Solar продає та встановлює високоякісні монокристалічні сонячні панелі Q Cells та сонячні батареї для розумних будинків. Компанія також пропонує 25-річну гарантію на обладнання та продуктивність від виробника.

Клієнти можуть додати план Palmetto Protect до свого рахунку після встановлення за скромну щомісячну плату. Регулярне технічне обслуговування, очищення панелей, боротьба зі шкідниками та активний моніторинг системи. все це включено в цей план. План також покриває демонтаж або перевстановлення панелей, якщо ви переїжджаєте.

Palmetto Solar доступний у 24 штатах, включаючи Пенсильванію. Завдяки своїм розмірам, вони можуть запропонувати побутовим споживачам сонячні кредити, лізинг та угоди про купівлю електроенергії.

сонячний, моніторинг, особливості, знижують

Зелені домашні системи

Високоефективні сонячні панелі від Panasonic і LONGi доступні через Green Home System, велику компанію в Пенсильванії. У них також є спеціальний варіант сонячної покрівлі Apollo II. У цій покрівельній системі використовуються невеликі монокристалічні сонячні панелі, що нагадують черепицю, яка приховує панелі краще, ніж звичайні сонячні системи, і зберігає естетичну цінність вашого майна.

Компанія пропонує гарантію продуктивності та 25-річну гарантію на свою продукцію. Обладнання, яке вони встановлюють, також сумісне з завантаженим програмним забезпеченням для моніторингу, незважаючи на те, що вони не надають власного додатку для моніторингу системи.

Компанія пропонує фінансування з нульовим першим внеском для кваліфікованих клієнтів, що дуже зручно, якщо вам потрібен кредит на сонячну енергію. Однак деякі клієнти відзначають, що вам, можливо, доведеться почекати кілька тижнів (якщо не місяців), щоб повністю встановити вашу систему.

сонячний, моніторинг, особливості, знижують

Yellowlite

Однією з найкращих частин Yellowlite є те, що вони пропонують гарантію фізичного захисту до 30 років, що довше, ніж пропонують більшість компаній.

Крім того, Yellowlite є чудовим вибором, оскільки він пропонує хороший вибір брендів сонячного обладнання з найвищими показниками ефективності. Однак важливо зазначити, що їхня гарантія на виготовлення є недостатньою.

Компанія не пропонує варіанти лізингу, тому ви захочете мати можливість платити готівкою або отримати кредит через третю сторону.

сонячний, моніторинг, особливості, знижують

Paradise Energy Solutions

Paradise Energy Solutions. невеликий місцевий інсталятор, який обслуговує Пенсильванію. На жаль, оскільки компанія така маленька, вона обслуговує лише кілька міст у Пенсильванії. Але якщо ви живете там, де вони доступні, на них варто звернути увагу.

Залежно від обраного вами бренду високоефективних сонячних панелей, ви отримаєте до 30 років фізичного захисту та 10-річну гарантію на виготовлення. Майте на увазі, що ця компанія не пропонує лізинг або PPA. Отже, ви зможете заплатити лише готівкою або отримати сонячний кредит.

сонячний, моніторинг, особливості, знижують

Сонячний малий та середній бізнес

З 2014 року компанія Solar SME встановлює сонячні панелі на будинках та підприємствах. Компанія встановлює сонячні батареї в Пенсильванії та шести інших штатах.

Проектування, отримання дозволів, монтаж, перевірка, моніторинг та обслуговування здійснюються виключно Solar SME, оскільки компанія не наймає жодних незалежних підрядників.

Ви також зможете обрати один з різноманітних планів фінансування сонячної енергетики, включаючи лізинг та договір купівлі-продажу електроенергії (PPA). Незалежно від того, що ви виберете, установка поставляється з 25-річною гарантією на обладнання.

сонячний, моніторинг, особливості, знижують

Як заощадити гроші при наймі сонячної компанії в Пенсильванії

Існують різні способи заощадити гроші на сонячній установці, незалежно від того, яку компанію ви оберете. Ось як.

Податкові пільги та знижки

Хоча в штаті Пенсильванія не так багато державних знижок або пільг, все ж є кілька програм, якими ви можете скористатися. Найкращі сонячні компанії вкажуть вам правильний напрямок, щоб допомогти вам скористатися цими стимулами.

Порівняйте компанії

Ще один спосіб заощадити гроші. порівняти компанії. Ми рекомендуємо отримати принаймні три оцінки від різних компаній. Крім того, обов’язково з’ясуйте, чому певні компанії дешевші. наприклад, чи означає це меншу систему та коротшу гарантію?

Попросіть про знижку

Ніколи не завадить попросити знижку у компанії, яку ви обрали. Обов’язково ввічливо попросіть або подивіться, чи є якісь способи отримати знижку на вашу систему (наприклад, реферал або кредит).

Що потрібно врахувати перед тим, як найняти компанію

Про що слід подумати перед тим, як наймати компанію для встановлення сонячних батарей? Ми рекомендуємо відповісти на ці питання.

Стаж роботи

Варто пам’ятати, що обраний вами підрядник з сонячної енергетики повинен виконати численні інсталяції та вдосконалити свої навички. Досвідчені інсталятори сонячних панелей використовують правильні методи та техніки монтажу.

Професіонал з багаторічним досвідом також буде обізнаний про найкращі інструменти та обладнання для встановлення. Ми рекомендуємо мінімум три роки, але чим довше, тим краще.

Сертифікати

Вибрати ідеального підрядника для сонячної енергетики не завжди просто. Перевірка повноважень та кваліфікації підрядника є однією з найважливіших речей, які необхідно зробити. Хорошою ідеєю є запит на отримання їх ліцензії та повноважень. Не забудьте також вивчити ліцензійні вимоги вашого штату.

Навіть якщо вони не є обов’язковими, сертифікати. це чудовий спосіб відчувати себе захищеним як споживач. Підрядник повинен бути сертифікований Асоціацією електронних техніків, Roof Integrated Solar Energy або Північноамериканською радою сертифікованих енергетиків (NABCEP).

Підрядники повинні мати щонайменше рік досвіду встановлення сонячних панелей, щоб отримати ці сертифікати. Для того, щоб підтримувати актуальність, вони також повинні проходити повторну сертифікацію кожні три роки після цього.

Гарантії

Поважні компанії завжди гарантують якість своєї роботи. Через це вони повинні надати гарантію на обладнання, яке вони використовують, а також на свою роботу. Однак специфіка цих гарантій буде відрізнятися в залежності від підрядника.

Переконайтеся, що ви розумієте умови будь-яких гарантій, запропонованих компанією на обладнання, яке вона буде встановлювати, і запитайте про них.

Відгуки

Надійні компанії матимуть відгуки та рекомендації від попередніх клієнтів. Перевірте репутацію компанії в Інтернеті та подивіться, що люди говорять про послуги компанії, щоб отримати уявлення про якість, терміни встановлення, гарантію, підтримку клієнтів та якість виготовлення.

Варіанти оплати

Одним з найскладніших аспектів процедури для більшості домовласників є з’ясування того, як заплатити за встановлення сонячних панелей.

Однак багато компаній надають фінансування, щоб розподілити витрати на кілька років. Це полегшує встановлення панелей і дозволяє вам отримати вигоду від економії енергії, не розоряючи банк. Поважні підрядники також ознайомлять вас з існуючими податковими пільгами та стимулами для подальшого зниження вартості вашої установки.

Чи варті сонячні панелі того в Пенсільванії?

Враховуючи все, про що ми говорили, чи варті сонячні панелі того в Пенсільванії? Через наступні стимули ми б сказали “так! Ось що вам потрібно знати.

Федеральний податковий кредит на сонячну енергію

Ви можете відняти 30% вартості сонячної системи з ваших федеральних податків на прибуток завдяки кредиту на чисту енергію. Системи, встановлені між 2022 і 2032 роками, мають право на 30% кредит на чисту енергію. Термін дії кредиту закінчується у 2035 році.

Щоб отримати кредит на чисту енергію, вам потрібно заповнити форму 5695 (PDF) та надіслати її до податкової служби. Коли ви подаєте федеральну податкову декларацію на наступний рік після того, як ваші документи будуть схвалені, вам буде надано кредит на ваші сонячні заощадження.

Вимірювання чистої енергії

Після встановлення сонячної системи ви можете продавати надлишок сонячної енергії комунальному підприємству. У Пенсильванії комунальним підприємствам заборонено стягувати зі споживачів, що мають лічильники, будь-які витрати, які вони не стягували б з клієнтів, що не мають лічильників, і вони зобов’язані пропонувати лічильники за недискримінаційними цінами.

Кредити на сонячну альтернативну енергію

У штаті Пенсільванія власники сонячних електростанцій можуть отримати один кредит сонячної альтернативної енергії (SAEC) за кожну мегават-годину енергії, яку виробляє їх система. Майте на увазі, що значення SAEC змінюються щодня під впливом попиту та пропозиції, але ви можете використовувати своє значення протягом трьох років поспіль.

Підбиваємо підсумки

Сонячна енергія може заощадити ваші гроші і з часом окупити себе, навіть якщо початкові витрати є інвестиціями. Але там, де витрати на комунальні послуги високі, як у штаті Пенсильванія, ми б сказали, що сонячна енергія варта витрат. І якщо ви все ще шукаєте найкращі сонячні компанії в Пенсильванії, ви можете ознайомитися з тими, які ми перерахували!

найкращих сонячних компаній у Пенсильванії, які заощадять ваші гроші FAQ (поширені запитання)

Скільки коштує сонячна система в Пенсильванії?

В середньому сонячна система в Пенсильванії коштуватиме близько 20 000. Звичайно, це буде залежати від вашого будинку, особистих потреб та пільг, на які ви маєте право.

Чи є в Пенсильванії податковий кредит на сонячну енергію?

Ні, на даний момент у штаті немає податкового кредиту на сонячну енергію.

Чи можете ви продавати електроенергію назад в мережу в Пенсільванії??

Так, ви можете, використовуючи державне правило мережевого обліку.

Про автора

Кім Стаддард

Кім Стаддард. письменниця-фрілансер з Півдня, яка переїхала на Середній Захід. Її портфоліо включає статті про особисті фінанси, ласощі для собак та догляд за домашніми тваринами, а також про технології, в тому числі статті про історію комп’ютерів. Коли вона не пише, ви побачите, що вона проводить час з родиною та домашніми тваринами, читає та заповнює свій щорічний список справ.

Що власники будинків повинні знати про очищення сонячних панелей

сонячний, моніторинг, особливості, знижують

Поява будь-якої невідомої речовини на ваших сонячних панелях може викликати занепокоєння. Один з наших клієнтів нещодавно зв’язався з нами з приводу пилу білого порошку, який він побачив на своїх панелях. Наша експертиза показала, що винуватцем був пилок, який накопичився на сонячних панелях, тому немає причин для паніки, оскільки панелі все ще виробляють енергію, їм просто потрібно було добре почистити.

Ми запропонували їм почати з розпилення пилку за допомогою шланга з водою для очищення панелей. Тоді ми рекомендуємо їм підписатися на послугу ретельного очищення панелей принаймні раз на рік. Це дозволить запобігти накопиченню сміття в майбутньому та забезпечити максимальну ефективність та економію від їхньої сонячної енергетичної системи.

Занепокоєння цього домовласника змусило нас замислитися над питаннями очищення сонячних панелей, які виникають у більшості домовласників:

 • Чи потрібно чистити сонячні панелі?
 • Які завдання з очищення сонячних батарей ви можете виконати самостійно?
 • Коли слід найняти професійну клінінгову компанію для очищення сонячних панелей?
 • Чи покращить чистка сонячних панелей їхню продуктивність?

У цій статті ви знайдете відповіді на ці та інші питання, що вас турбують.

Які причини забруднення сонячних панелей?

Вам потрібно змащувати, обслуговувати та чистити свій автомобіль, щоб він працював більш ефективно. Інші хочуть, щоб вікна їхнього будинку були кришталево чистими та без бруду, щоб вони могли насолоджуватися видом своєї власності. З тих самих причин ваші сонячні панелі також потребують очищення. Накопичене листя, пташиний послід та інше сміття можуть блокувати значну кількість сонячних променів, знижуючи ефективність вашої системи.

сонячний, моніторинг, особливості, знижують

Пташиний послід

Ми всі любимо дерева, оскільки вони прикрашають і освіжають нашу власність. Але птахи також люблять їх для гніздування або охолодження. Якщо гілки нависають над сонячними панелями, ви повинні бути готові до додаткового очищення.

Пташиний послід, як правило, більш сумнозвісний, ніж пил, листя та пилок, особливо якщо він твердне і прилипає до панелей. Сміття, що накопичилося від птахів, може блокувати значну частину сонячного світла, і його складніше видалити простим обприскуванням панелей водою.

На щастя, існують продукти та послуги, які можуть вказати, чи впливає пташиний послід на потік струму у вашій сонячній енергетичній системі. Мікроінвертори допомагають у цьому, оскільки технологія дозволяє побачити, коли одна панель виробляє менше електроенергії через засмічення або сміття.

Пилок і листя

Пилок перетворився на липкий матеріал, який не розчиняється у воді. Як наслідок, його може бути важче чистити, оскільки він не просто здувається вітром. Якщо ви живете поблизу сільськогосподарських угідь або районів з великою кількістю рослинності, очікуйте, що агенти запилення, такі як вітер, комахи та птахи, що несуть пилок, пролітають над вашими панелями і скидають частину пилку на них. Насправді, вітряна погода з більшою ймовірністю здуває пилок на ваші панелі, а не здуває його геть.

Вам також може знадобитися боротися з падінням листя на панелі, особливо якщо ваші дерева листяні, тобто щороку восени вони втрачають своє листя. У той час як сухе листя просто здувається вітром, мокре листя зазвичай прилипає до панелей, оскільки сильний дощ може діяти як клей.

Пил і бруд

Пил і бруд. поширений ворог сонячних електростанцій, і його наслідки виходять за рамки накопичення бруду. Це правда, що сонячні промені все ще можуть проходити крізь тонкий шар пилу, а вітер або дощова вода можуть швидко змести більшу його частину. Але якщо ваш фотоелектричний масив розташований поблизу більш запилених ділянок, таких як сільськогосподарські угіддя, головні дороги, цементні заводи та кар’єри, історія змінюється. Ваші сонячні панелі потребують особливої уваги і частого очищення, оскільки їм доводиться боротися з набагато більшою кількістю пилу і бруду.

Вода

Можливо, ви думаєте: “Зачекайте, я не буду чистити сонячні панелі”. Ви сказали цьому клієнту використовувати воду для очищення панелей. Чому він у списку?”

Справедливе запитання! Питання пов’язане з об’єднанням очищеної або дощової води на горизонтальних сонячних батареях. Крім того, що шар води може просто зменшити вироблення сонячної енергії, він може залишити каламутний осад після випаровування, що вимагає більш частого очищення.

Чи потрібно чистити сонячні панелі?

Як і все, що залишається на вулиці вдень і вночі, сонячні панелі з часом накопичують бруд. Але те, як часто вам доведеться мити панелі, залежить від кількох факторів:

 • Дизайн системи
 • Кут(и) встановлення
 • Розмір/кількість панелей
 • Місцезнаходження
 • Типи бруду
 • Погода
 • Періодичність між ретельними чистками

Отже, чи потрібно чистити сонячні панелі? Наша остаточна відповідь складається з трьох частин:

Відповідь #1: Так, і ви можете зробити це самостійно

Пташиний послід та інші забруднювачі можуть вплинути на продуктивність вашої сонячної панелі, особливо якщо ваші панелі лежать на даху дійсно горизонтально. Саме тут миття панелей стає важливим, хоча в багатьох випадках це не обов’язково має бути ретельне або рутинне очищення.

Як ми запропонували клієнту з білим порошком на панелях, очищення сонячних панелей, як правило, є відносно простим завданням. Все, що вам потрібно зробити, це обприскати панелі водою під середнім тиском з садового шланга під кутом, стоячи на землі.

Якщо вам потрібна додаткова потужність очищення, скребок з довгою ручкою або м’яка щітка, а також насадка для шланга середнього тиску можуть творити чудеса. З насадкою спрямовувати розпилювач стане простіше. Для максимального вироблення електроенергії вам доведеться витирати воду за допомогою скребка. Цей підхід забезпечує ще більшу потужність очищення, але це залежить від кута нахилу даху, висоти даху та розміщення панелей, тому що не кожен зможе дотягнутися до свого даху, навіть з довгою ручкою.

Відповідь : Так, але вам не потрібно нічого робити

Обслуговування ваших панелей дуже важливе, але вам не потрібно чистити їх так часто, як думає більшість людей. Вам може знадобитися видалити періодичне накопичення листя, пташиного посліду та іншого сміття, щоб максимізувати кількість сонячного світла, що потрапляє на ваші панелі. Будь-який звичайний вітер і дощ зазвичай змітають більшу частину бруду, тому краще дозволити природі йти своїм шляхом і робити лише одне ретельне очищення на рік, щоб максимізувати виробництво енергії.

Коли справа доходить до ретельного очищення та технічного обслуговування, найкраще найняти професіонала зі знаннями та інструментами, щоб виконати роботу безпечно та правильно з першого разу.

Відповідь #3: Ні, якщо тільки не трапиться щось дуже погане

Дослідники з Каліфорнійського університету залишили сонячні панелі на даху на 145 днів без очищення. Результати досліджень? Ефективність генерації енергії панелей впала на 7.4%.

Ви можете здивуватися, що ефективність ваших сонячних панелей може залишатися незмінною протягом тривалого періоду, враховуючи весь цей вплив сміття, пилу, спеки та дощової води. Але ви можете довіряти своїм панелям, що вони витримають регулярний знос елементів.

Сонячні компанії використовують лише провідні технології та інженерні навички при виробництві своєї продукції. Процеси їх проектування зазвичай враховують вплив бруду, води та пилку від повсякденного використання.

Ви все одно повинні бути напоготові, щоб виявити будь-які очевидні структурні проблеми з панелями, опорами та покрівлею.

Чи може очищення сонячних панелей покращити продуктивність фотоелектричних систем?

Як ми вже бачили, коротка відповідь полягає в тому, що вплив брудних сонячних панелей на виробництво сонячної енергії залежить від різних факторів. Але нас цікавить довга відповідь, так?? Давайте трохи заглибимося в науку і математику:

Експеримент за участю сонячних панелей на даху з низьким нахилом мав на меті виявити різницю у виробленні енергії до і після ретельного очищення.

Дослідники виявили, що в середньому 3.5% збільшення виробництва енергії (кількість енергії, виробленої за певний час) після очищення панелей за допомогою м’якої ганчірки та води. Це означає, що приріст виробництва енергії був низьким, незважаючи на велику кількість накопиченого бруду.

Справи стали цікавими, коли сильний дощ зробив роботу по очищенню. Середня продуктивність зросла лише на 1.9% після того, як дощова вода потрапила на брудні панелі. Що це означає? Хороший злива з неба може подбати про очищення, але він не настільки ефективний, як належне обладнання та трохи мастила на ліктях.

Можливо, ви захочете перевірити, скільки коштують ваші брудні сонячні панелі з точки зору генерації енергії. Ось проста формула для визначення вартості очищення сонячних панелей:

Річне виробництво енергії (кВт-год) × Втрати від забруднення панелей × Вартість електроенергії за кВт-год

Наприклад, якщо ваша домашня сонячна енергетична система може виробляти 10 000 кВт-год електроенергії на рік, і ви припускаєте 5% втрат виробництва через забруднення панелей, і ви платите 20 центів за кВт-год за електроенергію від комунального підприємства, ваша річна вартість втрат електроенергії через забруднення панелей буде наступною:

Втрата 5% виробництва електроенергії може здатися незначною, але вона може скластися, і раптом ви будете платити за електроенергію набагато більше, ніж потрібно.

Наука про очищення сонячних панелей

Так, дощ допомагає мити сонячні панелі та утримувати бруд на відстані, але він має кілька недоліків, які можуть призвести до помітних проблем з продуктивністю на панелях, встановлених під низьким кутом:

 • Дощова вода містить пилок і бруд
 • Він може збиратися на поверхні ваших панелей, особливо якщо скляна поверхня розташована нижче, ніж рама
 • Коли дощова вода випаровується, вона може залишити після себе каламутний осад

Отже, чи варто виключати необхідність очищення сонячних панелей? Ще ні. Дослідники на сонячній фермі Google мають іншу історію.

В одній серії своїх експериментів вони вивчали 1.6 МВт горизонтальних сонячних панелей на пласких навісах для автомобілів у Маунтін-В’ю, Каліфорнія. Ці панелі працювали недоторканими протягом 15 місяців.

Після їх очищення вони зрозуміли, що виробництво енергії від сонячних панелей на гаражі подвоїлося за одну ніч! Через вісім місяців вони почистили ті самі сонячні панелі і виявили, що їхня продуктивність зросла на 36%.

Отже, який наш висновок? Всі сонячні панелі все одно потребують частого очищення, особливо якщо вони розташовані горизонтально або майже горизонтально на вашому даху. Якщо ваші дахи правильно нахилені, достатня кількість опадів очистить їх від бруду, але запланований щорічний візит професіоналів з прибирання може ще більше підвищити загальний вихід відновлюваної енергії.

Як я можу почистити свої сонячні панелі?

Очищення сонячних панелей не обов’язково має бути об’ємною або ризикованою роботою. Якщо ви вирішили чистити панелі самостійно, важливо дотримуватися цих порад щодо очищення, щоб забезпечити безпеку як вам, так і сонячній системі.

Якщо ви сумніваєтеся, просто пам’ятайте, що ви завжди можете звернутися до професіоналів, щоб виконати роботу безпечно та ефективно. Оскільки деякі компанії, що займаються установкою сонячних панелей, зосереджені лише на нових установках, не всі вони пропонують такі послуги, як очищення сонячних панелей. Якщо це так, будьте впевнені, що Palmetto все ще може забезпечити будь-які ваші потреби в обслуговуванні та ремонті сонячних панелей.

Поради щодо очищення моїх сонячних панелей

Перш ніж приступити до очищення панелей, ви повинні пам’ятати про один важливий момент: Уникайте подряпин і пошкоджень скла за будь-яку ціну. Ви не хочете, щоб ваше виробництво енергії різко впало.

Під час чищення сонячних панелей ви завжди будете дбайливо ставитися до них, використовуючи ці поради та підказки з чищення сонячних панелей:

 • Моделі сонячних панелей не всі створені однаково. Доцільно проконсультуватися з виробником вашого продукту, щоб дізнатися, чи є у нього конкретні інструкції щодо чищення.
 • Спочатку розгляньте можливість використання садового шланга. Але якщо на вашому обладнанні накопичився бруд і бруд, настав час для ретельного очищення.
 • Швидше за все, єдине обладнання, яке вам знадобиться. це відро з чистою теплою водою, м’яка тканина, мило для посуду та м’яка щітка або скребок.
 • Виберіть вечір, ранок або прохолодний день для прибирання. Ви не хочете обпектися гарячими панелями в сонячний день. Якщо сонячно, мильна вода може випаруватися до того, як ви встигнете її витерти, що може залишити мазок або осад, який може знизити ефективність ваших панелей.
 • Уникайте розбризкування холодної води на гарячу скляну поверхню. Це може призвести до появи тріщин через раптове стиснення.
 • Нанесіть теплу воду з милом на поверхню панелей за допомогою м’якої тканини або губки. НЕ чистіть проводку під ними.
 • Використовуйте скребок, щоб позбутися брудної води.
 • Ніколи не наступайте на панелі, оскільки це може призвести до їх пошкодження та передчасного виходу з ладу.
 • Уникайте щіток з гострою щетиною, які можуть подряпати поверхню сонячного скла.

Якщо ви живете поруч з аеропортом або дорогою, якою часто їздять вантажівки, очікуйте, що на ваших панелях з’являться масляні плями. У цьому випадку ви можете використовувати ганчірку та трохи ізопропілового спирту, щоб прибрати їх.

Порада професіонала: Сильні миючі засоби взагалі не повинні торкатися вашої дорогої інвестиції. Агресивні хімічні речовини та рідини, такі як пральні порошки, аміак та кислоти, можуть вступати в реакцію зі скляною поверхнею або залишати на ній розводи, що призводить до пошкодження та втрати виробленої енергії.

Як часто слід чистити сонячні панелі?

У більшості випадків вам потрібно чистити сонячні панелі лише один або два рази на рік. Ми рекомендуємо планувати щорічне очищення навесні. Це дозволяє уникнути літньої спеки та суворих зимових умов.

Однак, в деяких місцях ваші сонячні панелі можуть потребувати додаткової уваги. Наприклад, на південному заході США спостерігається більш значне накопичення бруду через обмежену кількість опадів. Крім того, панелі в будинках поблизу аеропортів, заводів, автострад та інших джерел забруднення потребуватимуть частішого чищення.

Зима та осінь. це інші особливі випадки. Видалення снігу та листя, кількість яких перевищує середній рівень, може значно підвищити продуктивність вашої сонячної системи.

Чи потрібно чистити сніг?

Ми розуміємо. сильні снігопади можуть змусити будь-кого нервувати через те, що система не генерує достатньо енергії. Однак сніг на сонячних панелях зазвичай швидко тане завдяки теплу, яке створюється сонячними панелями, та їхній гладкій поверхні. Сніг на панелі тане швидше, ніж на порожньому даху, через велику різницю в температурі між двома поверхнями.

Але якщо сніг тане довше, а заряд вашого акумулятора закінчується, вам не потрібно чекати. Ви можете зчистити сніг з панелей, щоб повернути їх до виробництва електроенергії негайно.

Переконайтеся, що ви використовуєте правильне обладнання, щоб не пошкодити ваші інвестиції та не порушити гарантію. Таким чином, лопати, стандартні мітли та інші неспеціалізовані інструменти не повинні наближатися до ваших панелей. Тут стануть в нагоді відповідні граблі для снігу на даху, створені для цього завдання. Зазвичай вони коштують від 30 до 150.

Чи можна використовувати мийку під тиском для очищення сонячних панелей?

Ні. Зовсім ні. Вода під високим тиском є одним з найбільших ворогів вашого сонячного обладнання.

По-перше, високошвидкісна волога може швидко пробитися крізь ущільнення навколо рами і потрапити у вразливу техніку. Ці витоки води можуть сприяти корозії тонких дротів, що призводить до виходу з ладу сонячної панелі та її фотоелектричних елементів.

Крім того, скляна поверхня може розбитися під високим тиском води. Ми чуємо, як ви запитуєте, чому тоді ми не бачимо пошкоджень, спричинених безперервними дощами, що б’ють по склу? Це тому, що панелі спроектовані таким чином, щоб витримувати багатогодинний сильний дощ, який падає на велику площу поверхні. Але миття панелей під високим тиском спрямовує сфокусований струмінь води у висококонцентроване місце, що створює підвищену ймовірність появи напружених ділянок, які можуть потріскатися.

Що таке локальне забруднення?

Локальне забруднення сонячних панелей. це коли матеріал, такий як пташиний послід, листя та будь-які інші важкі засмічення застрягають на панелях, але покривають лише частину панелі. Порівняйте це із загальним забрудненням, коли такі матеріали, як бруд і пил, покривають всю поверхню панелі.

Коли дощ і вітер не в змозі видалити локальні забруднення, таке сміття може заблокувати деякі частини обладнання, що призводить до виникнення гарячих точок.

Ваша панель складається з декількох окремих елементів (60 у більшості випадків). Коли локальне забруднення блокує доступ сонячного світла до однієї з клітин, її виробництво енергії падає. При цьому, повний струм, що надходить від сусідніх елементів, може проходити через пошкоджену панель. Результатом цього є перегрів комірки, явище, яке може призвести до пошкодження панелі.

Так, сучасні сонячні панелі мають кілька вбудованих шунтуючих діодів, щоб уникнути перегріву. Але ці надмірно забруднені ділянки все одно можуть з часом призвести до пошкодження, що може збільшити витрати на обслуговування вашої сонячної панелі.

Основні висновки

Залишити відповідь