Скільки коштують сонячні панелі. Вартість установки інвертора

Скільки коштують сонячні панелі?

У цій статті ми спробуємо відповісти на це питання в міру наших можливостей, але важливо пам’ятати, що кожна сонячна система. це індивідуальне рішення. Ціна може кардинально відрізнятися від системи до системи.

Важливо також розуміти, що враховується при визначенні вартості сонячної енергетичної системи. Спочатку ми зануримося в ці компоненти, а потім надамо середню вартість установки для комерційних та житлових сонячних панелей.

Фактори, що впливають на вартість установки сонячних панелей

Тип установки

Існує два основних способи встановлення сонячних панелей: на даху та на землі. Кріплення на даху кріпляться до існуючих конструкцій. Наземні кріплення та навіси для автомобілів вимагають додаткових стовпів, які повинні бути закріплені в землі. Це часто призводить до збільшення витрат на робочу силу та компоненти.

Тип обладнання

Сонячні панелі:

У сонячних панелей є дві основні змінні: щільність потужності та колір. Щільність потужності. це кількість енергії, яку сонячна панель може виробити на одиницю розміру. Наприклад, сонячна панель однакового розміру може виробляти від 300 до 400 Вт, залежно від щільності потужності. Взагалі кажучи, чим більш щільна панель, тим вища ціна за ват. Колір. інша змінна сонячних панелей. Основна панель має синій елемент, білу задню панель і сріблясту рамку. Модулі з чорною рамою, чорною задньою панеллю або чорним осередком, як правило, дорожчі.

Сонячні інвертори:

Існує три типи сонячних інверторів: Стрінгові, мікро та оптимізатори потужності.

Стрінгові інвертори з’єднують панелі в одну або кілька груп. Кожна група підключається до одного стрінгового інвертора, що дозволяє підключити кілька панелей до одного інвертора. Струнні інвертори, як правило, більш економічно ефективні, ніж інші типи інверторів.

Мікроінвертори встановлюються на кожній окремій панелі. Хоча цей тип інверторів має свої переваги, вони, як правило, є найдорожчим типом інверторів.

Оптимізатори потужності мають багато переваг мікроінверторів. Вони, як правило, дорожчі за стрінгові інвертори, але дешевші за мікроінвертори.

Сонячні батареї можна встановлювати на металевих, черепичних та пласких дахах. Кожен з них вимагає різних компонентів і різного рівня праці. Дахи з черепиці вимагають спеціального окладу для кріплення стелажів для панелей до даху. Для ребристого або фальцевого металевого даху стелаж кріпиться безпосередньо до металу. Панелі встановлюються на плоскому даху за допомогою баластного кріплення. лоток, що утримується на місці бетонним блоком.

Споживання енергії

Більшість сонячних систем розроблені так, щоб компенсувати стільки споживання енергії, скільки має сенс з фінансової точки зору. Чим більше потрібно виробляти енергії, тим більше панелей та обладнання знадобиться для системи.

Залежно від того, наскільки сильно система буде піддаватися затіненню, залежить кількість і розташування панелей. Якщо система встановлюється в зоні затінення, може знадобитися додаткова кількість панелей, щоб задовольнити вимоги замовника до енергетичного покриття. Навпаки, система на повному сонці може виробляти таку ж кількість енергії з меншою кількістю панелей.

Погодні умови

Погодні умови в кожному регіоні різні. Деякі місця отримують більше сонця, ніж інші. Інші регіони отримують більше снігу. Наші системи розроблені з урахуванням цих даних, що впливає на розмір системи та необхідне обладнання.

Вартість підключення

Підключення. це процес підключення сонячної системи до електромережі. Кожне місцеве комунальне підприємство має специфічні вимоги, яких необхідно дотримуватися. Деякі з цих вимог можуть вплинути на тип лічильника, який вам потрібен, або на необхідність модернізації трансформатора. Вартість підключення відрізняється для кожного проекту, залежно від того, скільки сонячної енергії вже є у вашій місцевості, віку та потужності обладнання на вашій лінії, а також розміру самої сонячної батареї.

Відстань від сонячної батареї до точки з’єднання

Оскільки енергія, вироблена сонячною батареєю, повинна транспортуватися до лічильника електроенергії, чим далі сонячна батарея знаходиться від точки підключення до електромережі, тим вищою буде вартість установки. Це пов’язано з необхідністю прокладання кабелепроводу або риттям траншеї, а також з розміром необхідного дроту (чим більша відстань, тим більшим повинен бути дріт).

Стимули, доступні для встановлення сонячних панелей

Існує багато стимулів для власників сонячних електростанцій. Це потрібно враховувати при вивченні вартості сонячної системи.

 • Зменшення щомісячних рахунків за електроенергію
 • Захист від підвищення тарифів на електроенергію та незалежність від вашої комунальної компанії. Ви все контролюєте
 • 30% федеральний податковий кредит може бути використаний для відшкодування податків за попередні три роки, а також перенесений на 22 роки для бізнесу та 12 років для власників будинків
 • Підприємства та фермерські господарства можуть швидко повернути свої інвестиції за рахунок прискореної амортизації. Ті, хто відповідає вимогам, можуть подати заявку на грант USDA Reap Grant та інші місцеві гранти
 • Існує багато пільг від місцевої влади та комунальних підприємств
 • Це стійко і добре для навколишнього середовища

Маючи це на увазі, ми перерахували нижче середню вартість установки для комерційних та житлових сонячних енергетичних систем.

Вартість сонячних панелей для бізнесу

Середній розмір комерційної сонячної системи становить від 50 кВт (600 грн/міс). рахунок за електроенергію) та 200 кВт (1,200 грн/міс.). рахунок за електроенергію). Сонячні системи такого розміру, як правило, коштують від 145 000 до 500 000 євро до використання стимулів.

Завдяки наявним стимулам, більшість власників комерційних сонячних систем можуть повернути 60-90% вартості системи протягом перших кількох років після встановлення сонячної системи.

Середньостатистичний власник сільськогосподарської та комерційної сонячної системи може розраховувати на економію від 150 000 до 375 000 доларів за 30 років життя сонячної системи.

Без сонячної енергії середній бізнес та фермер витрачатиме від 240 000 до 715 000 гривень на електроенергію протягом 30 років.

Середньомісячний рахунок за електроенергію Розмір сонячної системи Загальна вартість установки (без урахування пільг) Федеральний податковий кредит Амортизація Вартість після податкових пільг
600 50 кВт 147,500 38,350 37,304 71,846
1,200 100 кВт 268,800 69,888 67,982 130,930
2,400 200 кВт 494,400 128,544 125,038 240,818

Вартість сонячних панелей для домогосподарств

Середній розмір домашньої сонячної системи становить від 5 кВт (60/місяць). рахунок за електроенергію) та 10 кВт (120/міс.). рахунок за електроенергію). Ці сонячні системи коштуватимуть від 25 000 до 40 000 євро до того, як будуть використані пільги. Власники сонячних електростанцій можуть отримати 30% від вартості системи за допомогою наявних пільг майже одразу після встановлення.

Середньостатистичний власник житлової сонячної системи може розраховувати на економію від 4 000 до 25 000 за 30 років життя сонячної системи.

Середній домовласник витрачатиме від 30 000 до 60 000 гривень на електроенергію протягом 30 років без сонячної енергії.

Середньомісячний рахунок за електроенергію Розмір сонячної системи Загальна вартість установки (без урахування пільг) Федеральний податковий кредит Вартість після пільг
60 5 кВт 26,480 6,885 19,595
120 10 кВт 38,960 10,130 28,830
180 15 кВт 53,285 13,854 39,431

Майте на увазі, що це середні витрати і розміри систем для сонячних систем, встановлених на даху (ось скільки коштує встановити наземну сонячну систему). Вартість буде залежати від ваших конкретних вимог. Ми надаємо безкоштовні розрахунки, які нададуть вам точну вартість та доступні пільги, щоб допомогти вам вирішити, чи є сонячна енергія правильною інвестицією для вашого бізнесу, ферми та будинку.

Отримайте точну вартість системи сонячних панелей, яка відповідає вашим потребам

Найкращий спосіб визначити вартість вашої сонячної системи. запросити безкоштовну індивідуальну пропозицію. Отримавши індивідуальну пропозицію, ви побачите повну вартість установки, всі доступні пільги, а також термін окупності та рентабельність інвестицій.

Не готові отримати пропозицію? Скористайтеся нашим Калькулятором заощаджень на сонячній енергії, щоб миттєво оцінити, скільки грошей заощадить вам сонячна енергія.

Ви також можете переглянути канал “Сонячна енергія” на YouTube, де можна знайти короткі навчальні відео, які охоплюють все, що стосується сонячної енергетики. Не забудьте підписатися, поки ви там!

Останнє оновлення 16 лютого 2023 року.

Мікроінвертор проти стрінгового інвертора? Як вибрати за допомогою 1 простого запитання (сонячні інвертори)

скільки, коштують, сонячні, панелі, вартість, установка

Мікроінвертор проти стрінгового інвертора може бути важким рішенням при виборі ідеальної сонячної інверторної системи для вашого будинку.

Обидва інвертори ефективно допомагають перетворювати постійний струм в змінний, але проблема полягає в тому, на які якості слід звертати увагу при виборі одного з них?

Завдяки технічному прогресу за останні десятиліття ви можете використовувати сонячні інвертори та максимізувати продуктивність панелей, але є один простий спосіб вибрати між ними.

При виборі між мікроінвертором та струнним інвертором все зводиться до того, наскільки ви хочете залежати від вашої сонячної енергетичної системи та скільки грошей ви хочете витратити.

Однак, оскільки між цими двома конструкціями сонячних інверторів є кілька відмінностей, завжди корисно порівняти переваги та недоліки кожного з них, перш ніж зробити остаточний вибір.

Цей повний посібник з вибору сонячних інверторів може допомогти.

Мікроінвертор vs стрінговий інвертор, що краще?

Мікроінвертори та стрінгові інвертори однаково ефективно перетворюють постійний струм в змінний, але кожен з них має переваги перед іншим, що робить вибір між ними складним.

скільки, коштують, сонячні, панелі, вартість, установка

Наприклад, мікроінвертори є найкращим вибором для технологічного прогресу та високої продуктивності, тоді як стрінгові інвертори виграють у доступності та простоті обслуговування.

Тому вибір між ними нелегкий, і рішення повністю залежить від особистих уподобань.

Що таке сонячні інвертори?

Перш ніж обговорювати типи інверторів і те, як вони працюють один з одним, дуже важливо з’ясувати, що таке сонячний інвертор.

Все починається з сонячних елементів у ваших панелях. Коли сонячні промені потрапляють на фотоелектричну систему, електрони всередині вібрують, створюючи постійний струм (DC).

Коли ви дізнаєтеся, як підключити сонячні панелі, ви зрозумієте, що ланцюги в елементах збирають енергію, яка живить ваш будинок.

Оскільки домогосподарства використовують змінний струм, основне завдання сонячних інверторів полягає в перетворенні енергії в більш придатну для використання форму.

(Зображення:

Ви не можете покладатися лише на енергію від панелей, а сонячні інвертори перетворюють її в електрику, яка може живити всі ваші побутові прилади.

Крім того, якщо ваша система виробляє більше енергії, ніж вам потрібно, ви можете повернути її в мережу в обмін на кредити.

Що таке мікроінвертор?

Мікроінвертори мають унікальну конструкцію, яка допомагає вашим панелям працювати на найоптимальнішому рівні, перетворюючи енергію постійного струму в змінний. Кожен з них являє собою крихітний пристрій, який кріпиться під сонячною панеллю, але ви можете знайти бренди, які модифікують свої інвертори для підключення до 2-4 сонячних панелей.

Це більш гнучка система, оскільки кожна панель підключена до свого інвертора, і найкраще те, що легше збільшити потужність кожної панелі, замість того, щоб зосереджуватися на роботі декількох панелей. Використовуючи технологію MPPT, напруга проходить через кожен мікроінвертор таким чином, що проблема з однією панеллю не впливає на роботу інших в системі.

Пов’язане читання: MPPT проти контролерів заряду ШІМ? Як вибрати за 3 швидких кроки (див. діаграму)

Цей режим роботи відрізняє його від інвертора з жалом і працює, якщо панелі звернені в різні боки або якщо деякі панелі затінені. Таким чином, тільки пошкоджена панель має проблеми, в той час як інші зазвичай працюють. 1

(Зображення: Photo by Laksh Muchhal, U.S. Міністерство енергетики США 11 )

Зрештою, не існує єдиної точки відмови; проблема одного інвертора не впливає на всю сонячну енергію, що є значною перевагою мікроінверторів. 2

Недоліки мікроінверторів

Що таке стрінговий інвертор?

Стрінговий/центральний інвертор працює інакше, ніж мікроінвертори.

Замість того, щоб з’єднувати кожну панель з кожною, струнні інвертори з’єднують всі панелі в системі з головним компонентом, утворюючи “ланцюжок” панелей. Ця технологія використовується найдовше і має вражаючий послужний список.

Залежно від конструкції, інвертор може одночасно утримувати кілька панелей.

Наприклад, п’ять панелей можуть утворювати три ланцюжки, тобто в системі п’ятнадцять панелей. Всі струни підключаються до центрального інвертора, щоб допомогти підвищити їх продуктивність.

(Зображення: Фото Скотта Елі, U.S. Міністерство енергетики 12 )

Як правило, чим більший стрінговий інвертор, тим більше панелей в системі. Якщо ви знаєте, як тестувати сонячні панелі і володієте технічними знаннями про те, як працює установка, ви можете поекспериментувати з розміром струн (визначити, скільки їх можна підключити до інвертора). 4

Недоліки стрінгових інверторів

Мікроінвертор проти сонячного інвертора Плюси та мінуси

Уважно ознайомившись з індивідуальними особливостями двох інверторних систем, ви отримаєте краще уявлення про те, як вони працюють і яка з них буде служити вам найкраще.

Нижче наведено розбивку переваг та недоліків мікроінверторів та стрінгових інверторів на основі різних характеристик.

Фактор Мікроінвертор Стрінговий інвертор
Ціна Дорогий Доступний за ціною
Моніторинг Легко відстежувати продуктивність окремих панелей Неможливо дистанційно контролювати продуктивність панелі
Усунення несправностей Складна для усунення несправностей Легке усунення несправностей
Безпека Увімкнено швидке вимкнення Немає аварійного вимкнення
Ефективність надійний Менш ефективна
Апаратне забезпечення Він використовує багато обладнання 6 Проста система з меншою кількістю проводки та обладнання
Розширення Легко розширюється завдання на розширення
Обслуговування складний в обслуговуванні Простіші в обслуговуванні
Термін служби 25 років служби Термін служби 8-12 років

Наведена вище таблиця чітко вказує на переможця на основі різних факторів, і як новий користувач, ви можете використовувати її для прийняття рішення.

Розгляньте функції, які ви шукаєте, та недоліки, визначте, чого ви очікуєте від свого інвертора, і з чим ви не можете піти на компроміс.

Мікроінвертор vs стрінговий інвертор, в чому різниця?

Основна відмінність між мікроінвертором та стрінговим інвертором. це продуктивність. Центральні інвертори з’єднують всі сонячні панелі в ланцюг, який приєднується до одного інвертора, в той час як мікроінвертори підключаються до однієї панелі за раз. 7

Мікроінвертори мають перевагу в тому, що дозволяють кожній панелі працювати незалежно, що полегшує ретельний моніторинг роботи кожної з них. З іншого боку, стрінговий інвертор дозволяє всім панелям працювати як одна команда, і будь-яка заминка впливає на всю систему.

Однак його перевага перед мікроінверторами полягає в тому, що він дешевший і простіший в установці та обслуговуванні.

У чому різниця між мережевими сонячними інверторами та звичайними сонячними інверторами?

Мережеві сонячні інвертори допомагають перетворювати постійний струм в змінний, одночасно з’єднуючи джерело живлення вашого будинку з електромережею. Він працює як звичайний інвертор, гарантуючи, що електроенергія від фотоелементів живить ваші електроприлади, але в той же час перемикається на мережу, коли сонячної енергії недостатньо.

(Зображення: Фото Скотта Елі, U.S. Міністерство енергетики США 13 )

Однак стандартні або автономні інвертори не працюють з мережею; вони лише забезпечують ваш будинок корисною сонячною енергією. Вони працюють незалежно, отримуючи енергію від акумуляторів і перетворюючи її на змінний струм, який живить електроприлади у вашому домі.

Мікроінвертори vs оптимізатори, в чому різниця?

У той час як мікроінвертори перетворюють постійний струм в змінний, оптимізатори цього не роблять; їх робота полягає в кондиціонуванні або фіксації напруги постійного струму, щоб дозволити струнному інвертору перетворити його в змінний струм. На відміну від мікроінверторів, вони не виконують активне перетворення.

скільки, коштують, сонячні, панелі, вартість, установка

По-друге, мікроінвертори мають більш тривалі гарантії, на відміну від оптимізаторів, які приєднуються до струнних інверторів з меншим терміном служби, що означає, що вам, можливо, доведеться замінити оптимізатори раніше, ніж мікроінвертори.

Скільки коштує сонячний інвертор?

В середньому, сонячні інвертори зазвичай коштують 1000-1500 доларів за стандартний розмір установки, але вартість може бути вищою залежно від розміру установки. Враховуючи загальну вартість всього проекту, від ціни панелей та іншого обладнання, експерти підрахували, що сонячні інвертори повинні коштувати 0.18 за ват.

Враховуючи всі інші фактори, показник може впасти до 0.09 або може досягати 0.27. Як правило, інвертори повинні коштувати 6% від загальної вартості установки, а в середньому вони коштують 0.18 за ват.

Мікроінвертор vs стрінговий інвертор, який вибрати і чому

Жодна сонячна інверторна система не є ідеальною; кожна з них має свої переваги та недоліки, і як користувач, найкраще, що ви можете зробити. це ретельно їх зважити. Бажано мати контрольний список того, що ви шукаєте, щоб допомогти вам звузити коло варіантів.

Наприклад, мікроінвертори. це ваш найкращий вибір, якщо ви прагнете до високої ефективності, надійності та легкого моніторингу окремих панелей. Однак вам доведеться врахувати, що вони дорожчі в придбанні та встановленні через свою конструкцію.

Аналогічно, вашим найкращим вибором буде струнний інвертор, якщо ви хочете отримати економічно ефективне рішення, яке легко усувати несправності та обслуговувати. Однак це рішення означає втрату таких функцій, як аварійне вимкнення та індивідуальний моніторинг продуктивності панелей. 8

Тому ваша версія залежить від вашого бюджету, того, що ви хочете від інвертора, і ваших уподобань. Незважаючи на це, обидві системи є ефективними системами, які допомагають перетворити постійний струм з ваших панелей в змінний струм, який живить ваші пристрої.

Мікроінвертори та стрінгові інвертори. це практичні інструменти, які допоможуть перетворити постійний струм, який отримують ваші панелі, в змінний струм, який працює у вашому домогосподарстві. Це унікальні системи з різними принципами роботи, і вибір між ними може бути непростим.

У той час як центральні інвертори є простим обладнанням, яке легко встановлювати та обслуговувати, мікроінвертори є більш ефективними. 9 Останні також можуть бути дуже ефективними, але дорожчими та складнішими у встановленні та усуненні несправностей, ніж стрінгові інвертори.

Обидва мають свої переваги та недоліки, а також переконливі аргументи на користь.

Отже, перемога у війні мікроінверторів та стрінгових інверторів базується на сприйнятті: що вам більше подобається?

Чи варті того мікроінвертори?

Ви можете інвестувати в мікроінвертори, якщо ви шукаєте високу продуктивність та ефективність перетворення. Вони ідеально підходять, якщо у вашому регіоні є проблеми з погодою, а ваші панелі мають проблеми з затіненням, оскільки вони будуть продовжувати працювати незалежно від збоїв.

Рейтинг типів роз’ємів сонячних панелей, коли використовувати кожен з них (і коли не варто)

фактів про сонячну енергію, які можуть змінити цивілізацію, якою ми її знаємо (з цитатами)

Вуглецевий слід: Виробництво сонячних панелей в 1 простому поясненні

Чи працюють сонячні панелі в похмурі дні, вночі, під час дощу? Так Ні (Ось як)

Як довго служать сонячні панелі? Тривалість життя кожного типу, батареї,

Скільки сонячних панелей для живлення будинку (для кожного розміру, типу, місця розташування)

Скільки коштують сонячні панелі у вашому штаті? (Приховані збори, податкові пільги)

Посилання

1 Берк, D. (2023, 13 січня). Мікроінвертор проти стрінгів та оптимізаторів: Посібник по сонячним інверторам. AR Solar. Отримано 29 березня 2023, з,

2 Рохас, Д., Muñoz, J., Рівера, М., Rohten, J. (2021, 28 вересня). Огляд методів керування в мікроінверторах. Національна медична бібліотека США. Отримано 29 березня 2023, з

3 Sendy, A. (2023, 24 березня). Плюси та мінуси струнних інверторів проти мікроінверторів. Огляди сонячних панелей. Отримано 29 березня 2023, з,

4 Chaaban, M. A. (n.d.). Стрінговий фотоелектричний інвертор. PennState. Отримано 29 березня 2023, з

5 WAARE. (2022, 16 серпня). Плюси та мінуси мікроінверторів та стрінгових інверторів. WAARE. Отримано 29 березня 2023, з,

6 Офіс технологій сонячної енергії. (n.d.). Сонячне обладнання. Офіс ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГІЯ. Отримано 29 березня 2023, з

7 Енергія мого покоління (2021, 21 січня). Мікроінвертори vs. Центральні інвертори: Що найкраще? Енергія мого покоління. Отримано 29 березня 2023, з,

8 Go Green Solar (2022, 29 квітня). Мікроінвертори проти. Стрінгові інвертори: У чому різниця? Go Green Solar. Отримано 29 березня 2023, з

9 Офіс технологій сонячної енергетики (n.d.). Сонячна інтеграція: Інвертори та основи мережевих послуг. Офіс ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА. Отримано 29 березня 2023 р. з

10 Фото Павла Крашефського, U.S. Міністерство енергетики. Flickr. Отримано з

12 Фото Скотта Елі, США.S. Міністерство енергетики. Flickr. Отримано з

13 Фото Скотта Елі, U.S. Департамент енергетики. Flickr. Отримано з

Інвертори для автофургонів

скільки, коштують, сонячні, панелі, вартість, установка

Сонячна установка для будинків на колесах функціонує дуже схоже на домашню фотоелектричну систему, тільки в меншому масштабі. Інвертор все ще знаходиться в центрі процесу: він робить енергію, вироблену сонячними панелями, придатною для використання, перетворюючи постійний струм в змінний. Однак ці пристрої мають ряд важливих відмінностей, які мають вирішальне значення для вибору найкращого інвертора для автофургонів.

Що таке інвертор RV

Принцип і призначення сонячного інвертора RV нічим не відрізняються від більшого житлового або комерційного пристрою. Він перетворює постійний струм, що генерується панелями, у змінний струм 120 В. Тим не менш, є багато специфічних особливостей RV, які можуть бути незнайомі домашньому користувачеві сонячної енергії. Кількість додаткових функцій має тенденцію до збільшення з ростом ціни.

Наприклад, більш досконалі інвертори для автофургонів зможуть також заряджати 12-вольтовий акумулятор вашого автофургона, коли ви під’єднані до берегової електромережі. Ще одна популярна функція називається автоматичною передачею. Це дозволяє береговій потужності обходити ваш інвертор живлення автофургона, коли ви підключені. Ще більш досконалі моделі пропонують гібридну функціональність, що дозволяє одночасно використовувати берегову та накопичену енергію. Це стане в нагоді, якщо вам потрібні прилади, які споживають багато енергії.

Як доглядати за інвертором

Середній термін служби інвертора для автофургонів становить від 10 до 15 років. Інтенсивність і частота використання, безумовно, відіграють важливу роль. Але навіть якщо ви багато подорожуєте на своєму автофургоні, є способи подовжити термін служби інвертора:

 • Встановіть процедуру очищення, якщо ваш інвертор живлення для автофургонів має фільтри для впуску повітря. Через деякий час ці фільтри забруднюються, і для їх очищення краще звернутися за допомогою до професіоналів. Повітря необхідне для охолодження пристрою, але пил може його просто вбити.
 • Час від часу витирайте пил сухою ганчіркою у всіх доступних місцях. Чим менше сміття та пилу, тим краще для інвертора будинку на колесах.
 • Слідкуйте за дисплеєм інвертора. Якщо він показує помилку, зверніться до професіонала.
 • Переконайтеся, що з’єднання з акумулятором чисті та надійно закріплені.

Переваги інверторів RV

Сучасний інвертор для будинку на колесах має низку переваг у порівнянні зі старими моделями:

 • Чиста синусоїда дозволяє запускати навіть дуже чутливі електронні пристрої у вашому автофургоні
 • Стандарти безпеки (UL або CSA) гарантують, що інвертор не загрожує вам або вашому майну
 • З гарантією до 25 років, деякі інвертори RV можуть пережити ваш будинок на колесах! Мікроінвертори Enphase є хорошим прикладом.

Як встановити інвертори для автофургонів

Процес встановлення інвертора RV дуже простий. По-перше, вам буде краще розмістити пристрій десь поблизу акумулятора, щоб мінімізувати втрати енергії. Потім, щоб підключити його до системи сонячних панелей, все, що вам потрібно зробити, це з’єднати його з батареєю за допомогою великих акумуляторних кабелів. Зазвичай з міркувань безпеки між інвертором та акумулятором потрібно встановити запобіжник або автоматичний вимикач.

Вибір правильного місця для встановлення пристрою має вирішальне значення. Надмірний стрес не корисний для будь-якого пристрою, тому намагайтеся уникати вологості, небезпечної температури та прямих сонячних променів. Детальна інформація про конкретну модель повністю описана в інструкціях користувача, що додаються.

Скільки коштують інвертори для автофургонів?

Розрив у ціні між найсучаснішими та найдоступнішими моделями величезний. Залежно від функціональності, потужності, бренду та надійності ви можете придбати сонячний інвертор для автофургонів всього за 200 доларів або заплатити за покупку 2 000 доларів і більше. A1SolarStore пропонує вибір пристроїв, вироблених надійними брендами. Вони були обрані нашими експертами як найкращі моделі в своєму ціновому діапазоні.

Безкоштовний та корисний дайджест про сонячну енергію. Немає спаму

Вартість сонячної панелі

скільки, коштують, сонячні, панелі, вартість, установка

Відмова від відповідальності: Всі представлені продукти та послуги відібрані нашими редакторами незалежно. Однак, коли ви купуєте щось через наші роздрібні посилання, ми можемо заробити партнерську комісію.

Сонячні панелі є значною інвестицією. не тільки заради вашої громади та планети, але й заради вартості вашого будинку. На вартість сонячної системи впливають різні фактори. включаючи вибрані вами панелі, енергетичні потреби вашого будинку. та відповідні державні та федеральні податкові пільги.

Ми провели глибоке дослідження найкращих сонячних компаній США та галузі в цілому. У цьому посібнику розглядаються основні фактори, що впливають на вартість сонячних панелей, а також середні показники по країні для сонячної енергетичної системи.

Порівняти сонячні компанії

Присутня у 50 штатах Працює в галузі з 1985 року Виробляє власні монокристалічні сонячні панелі

Доступний у 23 штатах 25-річна гарантія на продукт, роботу та інвертор Гарантія захисту електроживлення

25-річна гарантія на виготовлення та продукцію Пільги для власників новобудов Доступні у 20 штатах

Скільки коштують сонячні панелі в кожному штаті?

Вартість сонячних панелей може змінюватися залежно від тарифів на електроенергію у вашому штаті та доступу до сонячних технологій. Ознайомтеся з таблицею нижче, щоб отримати уявлення про те, скільки можуть коштувати сонячні панелі у вашому штаті.

Середня вартість вата в штатіСередня вартість системи потужністю 5 кВт (після податкових пільг)

This cost data was based on the national average from multiple sources including EnergySage, SolarReviews, and Ecowatch.

Розбивка вартості сонячних панелей

За оцінками Асоціації галузей сонячної енергетики (SEIA), середня вартість типової сонячної системи на даху житлового будинку потужністю 6 кіловат (кВт, або 6 000 Вт) становить приблизно 18 000 доларів США без урахування федеральних податкових пільг або місцевих стимулів. Загалом, вам слід очікувати, що ви заплатите від 10 000 до 24 000, залежно від розміру вашої системи та місця розташування. Загальна вартість сонячної системи включає сонячні панелі. які відрізняються за ціною в залежності від марки та типу, вартості монтажу та додаткового обладнання. Компанія, що займається установкою сонячних панелей, буде стягувати комбінацію витрат на робочу силу і ціну за ват для кожної сонячної панелі. На основі звіту за травень 2019 року

Типи сонячних панелей

 • Монокристалічні: Найпопулярніші сонячні панелі на ринку сьогодні, монокристалічні панелі пропонують найвищий коефіцієнт корисної дії, в середньому 24%. Однак вони також є найдорожчими. Середня вартість монокристалічних сонячних панелей становить 1 до 1.50 за ват. Тому стандартна система потужністю 6 кВт коштує від 6 000 до 9 000.
 • Полікристалічні: Полікристалічні панелі є більш економічно вигідним варіантом. Однак вони мають нижчий коефіцієнт корисної дії, ніж монопанелі, в середньому на 20%. Середня вартість полікристалічних сонячних панелей становить 0.90 до 1 за ват, або 5,400-6,000 в цілому.
 • Тонкоплівкові: Тонкоплівкові сонячні панелі менш популярні для житлових сонячних систем. Вони, як правило, коштують приблизно 1 до 1.50 за ват.

Вартість встановлення сонячних панелей

Витрати на встановлення складають від 100% до 200% від вартості самої системи сонячних панелей. Так, наприклад, якщо ви купуєте систему монокристалічних сонячних панелей потужністю 6 кВт за 9 000, то компанія, що займається установкою сонячних панелей, швидше за все, візьме з вас приблизно від 18 000 до 27 000 за систему та установку, разом узяті. Встановлення більшої системи, природно, збільшить витрати на робочу силу.

Додаткове обладнання

Житлові сонячні системи також зазвичай потребують батареї для зберігання енергії та інвертора, який перетворює змінний постійний струм (DC), що виробляється фотоелектричними панелями, на змінний струм (AC). Більшість сонячних компаній включать ці компоненти в проект вашої сонячної системи. Однак, якщо ви запитуєте конкретні марки інверторів або акумуляторів, вони можуть коштувати дорожче.

Інші фактори, які слід враховувати щодо вартості сонячних панелей

На додаток до вартості вата для кожної сонячної панелі, інші фактори впливають на загальну вартість сонячної енергетичної системи. Нижче ми перерахували деякі з найбільш важливих для вас факторів.

Потреби в енергії

Зверніть увагу на поточну вартість електроенергії. оскільки перехід на сонячну енергію може заощадити, а може і не заощадити ваші витрати на електроенергію. Чим більший ваш будинок і вищий ваш щомісячний рахунок за електроенергію. тим більше переваг ви отримаєте від переходу на сонячну енергію. У деяких випадках сонячна система може усунути рахунки за електроенергію для власників будинків.

З іншого боку, якщо у вас вже є відносно низькі рахунки за комунальні послуги. ви можете не побачити достатньої економії, щоб виправдати витрати на встановлення домашньої сонячної системи.

Місцезнаходження

Розташування вашого будинку відіграє життєво важливу роль у тому, скільки грошей сонячні панелі можуть заощадити вам. Використовуючи дані Центрів контролю і профілактики захворювань (CDC), сайт аналізу даних Stacker визначив, що наступні 10 штатів є найбільш сонячними на континентальній частині США:

Тип даху

Ви можете використовувати систему сонячних панелей, навіть якщо ви не живете в цих штатах з блакитним небом. Більшість установників сонячних панелей використовують фотоелектричні (PV) панелі, які можуть поглинати як пряме, так і непряме сонячне світло. Однак ці сонячні панелі генерують найбільше енергії на дахах під кутом, які забезпечують максимальне потрапляння сонячних променів. З іншого боку, плоский дах вимагатиме будівництва кутових платформ, що збільшить ваші витрати на робочу силу та підвищить загальну вартість встановлення сонячної системи.

Крім того, дахи, що виходять на південь, захід або південний захід, отримують більше сонячного випромінювання. Наприклад, будинок, який знаходиться в меншій тіні і має дах на південь з нахилом від 15 до 40 градусів, буде отримувати найбільше сонячного світла. Тому ці будинки отримують і зберігають більше сонячної енергії. З іншого боку, будинок з деревами навколо або в менш сонячному регіоні, наприклад, на Тихоокеанському північному заході, може не заощадити стільки грошей, скільки власник будинку в Арізоні або Каліфорнії.

Вік та міцність конструкції вашого даху також впливають на загальну вартість встановлення сонячних панелей. Ремонт даху або модернізація покрівельного матеріалу для підтримки панелей вимагатиме додаткових витрат перед установкою і вплине на загальну вартість.

Сонячні стимули

Уряди штатів та федеральний уряд надають сонячні стимули, щоб допомогти компенсувати початкові витрати на перехід на сонячну енергію. Зокрема, федеральний податковий кредит на сонячну енергію, або податковий кредит на сонячні інвестиції (ITC), відіграє значну роль у тому, щоб зробити сонячні панелі для житлових будинків кращою інвестицією. Цей податковий кредит надає 30% знижки на загальну вартість встановлення сонячних панелей.

Місцеві стимули залежать від штату. Наприклад, деякі штати дозволяють заробляти і продавати кредити на електроенергію, яку виробляє ваша сонячна система, за допомогою програми чистого обліку. Інші пропонують сонячні знижки. Ми рекомендуємо використовувати базу даних державних стимулів для ефективності відновлюваних джерел енергії, щоб побачити, які знижки та податкові кредити ви можете отримати.

Варіанти оплати

Постачальники сонячної енергії пропонують різні способи оплати, які впливають на те, наскільки економічно ефективними є ваші інвестиції в сонячну енергетику. Ось чотири варіанти оплати, які ви можете вибрати у більшості сонячних компаній:

 • Купівля: Оплата за сонячну систему наперед є найбільш економічно вигідним способом оплати для сонячної системи. Ви не тільки уникнете сплати відсотків з часом, але й матимете право подати заявку на федеральний податковий кредит під час наступної подачі декларації про доходи.
 • Сонячний кредит: Сонячні компанії розуміють, що не кожен домовласник хоче або може заплатити за свою систему заздалегідь. тому вони співпрацюють з кредитною компанією для надання варіантів кредитування. Як і у випадку з усіма банківськими кредитами, ваша процентна ставка буде залежати від вашого кредитного балу.
 • Оренда сонячної енергії: Деякі домовласники можуть вирішити орендувати свої системи сонячних панелей. При такій схемі сонячна компанія все ще є власником системи, а ви платите встановлену щомісячну суму за встановлені сонячні панелі. Цей варіант не настільки економічно вигідний з часом, як придбання або фінансування вашої системи, оскільки ви не маєте права на отримання державних або федеральних пільг. Однак, ви уникаєте сплати великих авансових сум.
 • Угода про купівлю-продаж електроенергії (PPA): Договір купівлі-продажу електроенергії дозволяє вам майже нічого не платити за фактичну установку фотоелектричної системи. Натомість ви сплачуєте щомісячні платежі комунальному підприємству на основі енергії, виробленої системою. Подумайте про це так, ніби ви оплачуєте звичайний рахунок за електроенергію. Як і у випадку оренди, ви не є власником системи, а отже, не маєте права на податкові пільги.

Наша рекомендація

Домашні сонячні панелі допоможуть вам скоротити як витрати на електроенергію, так і викиди вуглекислого газу. Щоб переконатися, що перехід на сонячну енергію є для вас надійною інвестицією, зверніть увагу на ваші поточні тарифи на комунальні послуги. Якщо ви помітили, що ваші рахунки за комунальні послуги мають тенденцію до середнього або верхнього рівня середнього показника у вашому штаті, ви майже гарантовано заощадите гроші за допомогою сонячної енергії в довгостроковій перспективі.

Крім того, якщо ви можете придбати або профінансувати свою сонячну систему. ви приймаєте більш економічно вигідне рішення, ніж якщо б ви орендували або підписали PPA.

Ми пропонуємо скористатися наведеним нижче інструментом, щоб побачити, які компанії, що займаються встановленням сонячних панелей, обслуговують ваш поштовий індекс, і отримати уявлення про те, скільки коштує встановлення сонячних панелей у вашому регіоні.

Залишити відповідь