Ручний літієвий сонячний генератор Cleo. Безшумний сонячний генератор

Ручний літієвий сонячний генератор Cleo

ручний, літієвий, сонячний, генератор

Портативний літієвий сонячний генератор Cleo від SR Portable. ідеальний партнер для експедицій на природі, таких як кемпінг або подорожі, а також для заряджання потужних електроприладів в домашніх умовах. З часом автономної роботи понад 8 годин, вона живить кілька невеликих приладів, таких як мобільні телефони, комп’ютери, телевізори, лампи тощо, особливо під час несподіваного відключення або перебоїв в подачі електроенергії. Ці легкі (6 кг) ручні пристрої забезпечують енергією в дорозі і не потребують встановлення та обслуговування.

Цей елегантний компактний пристрій “все в одному” оснащений вбудованим інвертором, фотоелектричним зарядним пристроєм MPPT, літій-іонним акумулятором, світлодіодною лампою та світлодіодним ліхтарем, що забезпечує надійне живлення без зайвих клопотів у будь-якому місці та в будь-який час.

 • Безпечне, стабільне та довговічне. джерело енергії без викидів та надійна система управління акумулятором робить його безпечним навіть для використання в приміщенні. Функції відображення потужності дозволяють легко керувати пристроєм, а вдосконалена конструкція схеми гарантує безпечне та довговічне використання
 • Безшумний, витончений портативний. компактний, легкий, безшумний літієвий сонячний генератор, який можна легко переносити в руці будь-куди
 • Низька вартість і зручність у використанні. використовуйте безкоштовну екологічно чисту сонячну енергію для виробництва електроенергії
 • РК-дисплей ємності. спрощує експлуатацію виробу, а вдосконалена конструкція схеми забезпечує безпеку та довговічність
 • Компактний блок. продукт “все в одному” покриває всі ваші потреби завдяки вбудованому інвертору, ДБЖ, фотоелектричному зарядному пристрою та літій-іонному акумулятору
 • Потужність. 400 Вт-год зберігання з 300 Вт чистої синусоїди для живлення приладів змінного та постійного струму
 • Міцний і довговічний. алюмінієвий сплав робить його ідеальним для міцного і зовнішнього використання в екстремальних умовах
 • Світлодіодний ліхтар. з трьома рівнями яскравості (високий, середній, низький)
 • Зручність. можна заряджати будь-де і будь-коли за допомогою сонячної панелі, адаптера (вставляється в стіну), автомобільного зарядного пристрою або зовнішнього генератора
 • Plug-n-play. простий у використанні, не потребує встановлення та обслуговування, довговічний (до 8 разів довше)
 • Більше 8 годин в режимі очікування. забезпечує достатню потужність для зарядки ваших потужних електронних приладів, таких як мобільний телефон, вентилятор, лампа, холодильник, телевізор, ноутбук, Wi-Fi та багато іншого
 • Кілька виходів. AC X 2, DC 5V X 4, DC 12V x 2, Type C X 1, 12V прикурювач x 1
 • Час заряджання. від 4 до 6 годин за допомогою сонячних панелей або адаптера живлення
 • Зроблено в Австралії з 1-річною гарантією

ручний, літієвий, сонячний, генератор

Опис

Особливості:

Компактний і легкий. портативний
Простий у використанні. підключи і працюй
Велика акумуляторна батарея (400 Вт-год) і надійний вихід чистої синусоїди змінного струму потужністю 300 Вт
Безшумний і екологічно чистий генератор електроенергії
Удосконалений дизайн схеми. безпечний і довговічний
Індикатор заряду акумулятора з вдосконаленою системою захисту
Нульова установка або обслуговування не потрібні
Швидка зарядка через сонячну панель або адаптер змінного струму
1 фазний вихід змінного струму дозволяє підключати побутові та електронні прилади
Витончений дизайн, легкий для перенесення (6 кг) і портативний зі світлодіодним ліхтарем/лампою для зовнішнього та внутрішнього використання (ідеально підходить для експедицій на природі, наприклад, кемпінгу)

Застосування

ручний, літієвий, сонячний, генератор

Технічні характеристики

Я купив Cleo онлайн і вважаю його особливо корисним і універсальним. Як обіцяють на Amazon, він доставляє як вдома, так і в дорозі. Інвестиції у відновлювану енергію більше не дражнять мозок Елізабет (2020) Як вижівальник, я планую будь-яку подію, наприклад, Корону. З таким пристроєм, як Cleo, можна по-справжньому жити поза електромережею, насолоджуючись при цьому комфортом. Обов’язкова покупка Семюель (2020) Купувати сонячні продукти ще ніколи не було так просто. Заходьте на цей веб-сайт і купуйте машину, яка відповідає вашим розмірам і потребам в електроенергії, а також купуйте відповідні рекомендовані панелі. Почати зменшувати свій вуглецевий слід було так просто. Плануємо обладнати весь будинок великими пристроями. До цього часу наступного року ми будемо працювати без мережі завдяки Sun Power Renewables Джулі (2019) Я використовую апарат CPAP вночі, щоб дихати. дуже важливо, щоб у мене не закінчилася енергія. Я підключаю його до Cleo і не маю жодних проблем з перебоями в електропостачанні Джеймс (2019) Ми використовували Cleo для ліквідації наслідків лісової пожежі. Справді геніальний продукт. Простий у використанні та стабільний в умовах сильної спеки. Зробили кілька рекомендацій, включаючи цю для аварійних служб, щоб мати це в резерві Абігейл (2019) Брала цю зручну річ на пляж. Безперервне прослуховування музики та заряджання телефонів до пізньої ночі. У нас закінчилася пара, а у Cleo. ні Ганна (2019) Лінійка портативних пристроїв цієї компанії справді функціональна в найбожевільніших ситуаціях. Я подорожую на великій висоті, де мало що може функціонувати, включаючи людей, але Cleo працював при набагато нижчих температурах, я помітив, що зарядка зайняла на півгодини більше часу, ніж вдома (набагато помірніша погода), але він все одно заряджався і розряджався з ефективністю Ділан (2018) Гідна інвестиція для домашнього резервного копіювання. Портативний, він може забезпечити базові домашні потреби, такі як освітлення, вентилятори, ноутбуки, холодильники та заряджання наших очевидних пристроїв для смартфонів Лія (2018) Я взяла Cleo на фотосесію до Сяхена для реклами відомої телефонної компанії. У той час як дизель та інші види палива замерзають і не можуть бути використані. Цей маленький продукт старанно працював, заряджаючи телефони та керуючи різними встановленими вимогами. Я буду інвестувати у більші одиниці з колесами для більшої кількості пагонів у подібних районах, незалежно від того, відрізані вони чи при екстремальних температурах Дірадж (2018) Дивовижний продукт для екстрених служб. Він зберігається для охолодження та резервного живлення в нашому автопарку машин швидкої допомоги. Працює завжди. Надійний і простий Адам (2018)

Поширені запитання

З: Який тип батареї використовується в сонячному генераторі? В: У всіх наших сонячних генераторах використовуються літій-іонні батареї преміум-класу від виробників класу А.

З: Як дізнатися, чи може мій генератор живити певний прилад? В: Крок 1: Перевірте номінальну або вихідну потужність (Ват = Ампер х Вольт) приладу, який ви хочете підключити до генератора. Крок 2: Перевірте вихідну потужність змінного струму (вихід інвертора) сонячного генератора SR Portables. Якщо потужність інвертора сонячного генератора перевищує потребу в енергії, тоді цей прилад можна живити від генератора. E.g. принтер HP LaserJet споживає 2 Вт, коли він простоює. Це може бути підтримано нашим генератором Thia (вихідна потужність 100 Вт) або генератором Cleo (вихідна потужність 300 Вт). Однак, коли принтер друкує, енергоспоживання зростає до 250 Вт. У цьому випадку ми рекомендуємо наш продукт Cleo, оскільки потреба в потужності перевищує 100 Вт.

З: Як я можу дізнатися, скільки годин я можу живити певний прилад?? В: Кількість годин можна розрахувати, подивившись на номінальну або вихідну потужність приладу (Ватти = Ампер х Вольт) і розділивши її на ємність акумулятора сонячного генератора. E.g. Ноутбук вимагає потужності 50 Вт і може працювати від генератора Cleo протягом 8 годин (400 годин / 50 Вт = 8 годин).

З: Чи можу я використовувати свій портативний сонячний генератор для живлення CPAP-апарату?? В: Так, більшість апаратів CPAP мають потужність від 30 до 60 Вт. Наш найменший генератор Thia має потужність 100 Вт і може легко живити апарат CPAP більше 4 годин. Генератор Cleo та Minotaur забезпечить роботу пристрою набагато довше.

З: Чи підтримують мої сонячні генератори наскрізну зарядку? В: Усі портативні сонячні генератори SR підтримують наскрізну зарядку.e., ви можете одночасно заряджати пристрій (від сонячної батареї або від мережі) та електроприлади.

З: Як зберігати сонячний генератор, якщо я не використовую його протягом тривалого часу? В: Будь ласка, зберігайте сонячний генератор у приміщенні при температурі 0-40 ℃. Ми рекомендуємо заряджати його кожні 3 місяці, щоб підтримувати рівень заряду акумулятора вище 50%, якщо ви не використовуєте його часто для підтримки тривалого терміну служби.

З: Чи можу я використовувати сторонні сонячні панелі для заряджання моїх сонячних генераторів?? В: Так, ви можете. Вам потрібно буде перевірити вхідну напругу (див. Технічні характеристики. фотоелектричний вхід для кожного генератора, щоб отримати прийнятний діапазон напруги) і вхідний порт для підключення сонячної панелі (DC для Thia і MC4 для Cleo і Minotaur). Ми рекомендуємо використовувати сонячні панелі SR Portables з нашими сонячними генераторами, оскільки вони були ретельно протестовані з нашими продуктами, і ми гарантуємо їхню безпеку, продуктивність, якість та післяпродажне обслуговування.

З: Чи входять зарядні кабелі в комплект поставки?? В: Усі сонячні генератори постачаються з адаптером змінного струму, сонячним зарядним кабелем та автомобільним зарядним кабелем.

Сонячний генератор Jackery 3000 Pro з надшвидкою зарядкою надійде у продаж з 27 березня

ручний, літієвий, сонячний, генератор

ручний, літієвий, сонячний, генератор

На виставці CES 2023 компанія Jackery анонсувала два портативних сонячних генератора в лінійці Pro. Поряд з Explorer 1500 Pro, про який ми розповідали минулого місяця, Jackery представив Solar Generator 3000 Pro, який є найбільш інноваційним портативним сонячним генератором на сьогоднішній день. Він оснащений усіма крутими та новими технологіями і швидко заряджається. Цікаво те, що Jackery вдалося зберегти компактність і легкість конструкції, незважаючи на всі нові функції, тому його портативність є величезним фактором.

Тим не менш, через кілька місяців після анонсу компанія нарешті повідомила, коли сонячний генератор Jackery 3000 Pro та портативна електростанція Explorer 3000 Pro надійдуть у продаж. Цей сонячний генератор буде офіційно доступний з 27 березня, але для зацікавлених покупців є сюрприз. Jackery проводить акцію “Ранній птах” на моделі Solar Generator 3000 Pro, щоб відсвяткувати свій офіційний запуск.

Отже, для тих, хто прагне прийняти зелений спосіб життя або мати запасний варіант на випадок надзвичайних ситуацій, давайте спочатку дізнаємося про ключові особливості Jackery Solar Generator 3000 Pro. Далі ми проллємо світло на деталі ціни продажу, знижки та пропозиції для ранніх птахів та багато іншого.

Анонсовано сонячний генератор Jackery Solar Generator 3000 Pro

Справжній майстер з виробництва електроенергії

Родзинкою сонячної електростанції Jackery Solar Generator 3000 Pro є її здатність до швидкої сонячної зарядки. З шістьма панелями SolarSaga потужністю 200 Вт ви можете легко зарядити електростанцію всього за 3-4 години. Це дивовижно, правда?? Для порівняння, зарядка електростанції від розетки займає майже 2 години.5 годин, і сонячна зарядка на цій електростанції порівнянна і справді досить швидка.

ручний, літієвий, сонячний, генератор

І тут ми говоримо про зарядку акумулятора ємністю 3,024 Вт-год. Таким чином, сонячний генератор Jackery 3000 Pro може виробляти 8500 Вт-год енергії за один день. Це може тривати до п’яти днів під час надзвичайної ситуації або пригодницької подорожі на відкритому повітрі. Крім того, він пропонує 3 000 Вт змінного струму і може живити все, що завгодно.

Високотехнологічна система охолодження

Однією з причин, чому Jackery Solar Generator 3000 Pro заряджає так ефективно, є високотехнологічна система охолодження. Він містить високоточні мікросхеми та дев’ять датчиків, що призводить до покращення тепловіддачі на 30%. Завдяки кращому охолодженню сонячний генератор 3000 Pro видає менше шуму. Він видає лише 30 децибел шуму, що робить його майже безшумним.

ручний, літієвий, сонячний, генератор

Крім того, Jackery також дбає про вашу безпеку та інтегрує повністю оновлену систему управління батареями (BMS), яка підтримується чіпом безпеки. Він здатний виконувати 80 мільйонів перевірок в секунду, захищаючи від всіх видів сценаріїв, таких як підвищена / знижена напруга, підвищена / знижена температура, коротке замикання, вихід з ладу акумулятора, збій зв’язку і багато іншого.

Особливості Jackery Pro

Сонячний генератор 3000 Pro оснащений першокласними сонячними елементами, розробленими з використанням технології Interdigitated Back Contact (IBC). Вона максимізує поглинання світла навіть за поганої погоди. Будь то похмурий день, вечір або ранній ранок, сонячні елементи тут можуть поглинати більшу частину світла і максимізувати перетворення енергії. Сонячний генератор також надійний при досить низьких температурах і може розряджатися до.20 градусів за Цельсієм (-4°F).

Крім того, власна система управління батареєю Jackery інтелектуально захищає батарею за будь-яких погодних умов та сценаріїв. Так, що стосується захисту, ви добре захищені від перевантаження по струму, перевантаження по розряду, короткого замикання, термозахисту тощо.

Якість проектування та збірки

На додаток до високошвидкісної зарядки та безшумної роботи, сонячний генератор Jackery 3000 Pro може похвалитися чистим та мінімалістичним дизайном. Генератор має тягу з алюмінієвого сплаву та конструкцію з двома колесами, що гарантує портативність під час поїздок на природу. Крім того, цей сонячний генератор має РК-екран з 18 робочими режимами, якими ви також можете керувати за допомогою додатку Jackery. Мобільний додаток підключається до генератора за допомогою Bluetooth / Wi-Fi і пропонує моніторинг в режимі реального часу, вибір режиму заряду батареї та багато іншого.

Ціна та доступність

Загалом, якщо ви шукаєте сонячний генератор з нульовим рівнем викидів, який також є надійним, портативним і поставляється з надшвидкою зарядкою, новий сонячний генератор 3000 Pro від Jackery. це те, що вам потрібно. Як підтверджує Jackery, ви можете придбати Solar Generator 3000 Pro, який складається з 1x портативної електростанції Explorer 3000 Pro та 2x панелей Solar Saga 200W, за 3,999 на їх офіційному веб-сайті, в Amazon Store та Home Depot з 27 березня. А якщо у вас вже є сонячні панелі або вам потрібна лише резервна станція, ви можете придбати портативну електростанцію Jackery Explorer 3000 Pro за ціною 2,799.

ручний, літієвий, сонячний, генератор

Хоча відкритий продаж цього сонячного генератора починається 27 березня, Jackery проводить кампанію для ранніх покупців з 13 по 26 березня, пропонуючи величезні знижки до 399 на Solar Generator 3000 Pro. Вам просто потрібно отримати спеціальний код 1, який ви можете використати для отримання знижки під час покупки. Звучить дивовижно, правда? Тож переходьте за посиланням і придбайте собі надійну електростанцію, щоб пережити перебої з електроенергією або пожити на природі цієї весни.

0 найкращих сонячних генераторів (огляд 2023 року)

Сонячний генератор дає вам резервну енергію від сонця, якщо ви перебуваєте в поході або відчуваєте перебої з електропостачанням. Ми розглянули найкращі сонячні генератори тут.

Поділіться цією історією

Поділитися Всі варіанти обміну для: 10 найкращих сонячних генераторів (огляд 2023 року)

ручний, літієвий, сонячний, генератор

Розкриття інформації про афілійованих осіб: Команда оглядачів This Old House прагне надавати чесні, об’єктивні та незалежні огляди товарів та послуг для дому. Щоб підтримати цю бізнес-модель, This Old House може отримати компенсацію, якщо ви купуєте за посиланнями на нашому веб-сайті.

Сонячні генератори перетворюють сонячне світло в енергію для живлення ваших пристроїв і приладів, коли у вас немає електрики. Якщо ви шукаєте портативне джерело живлення, яке можна взяти з собою в подорож, прочитайте наш огляд нижче, щоб ознайомитися з нашими рекомендаціями щодо найкращих сонячних генераторів. Ви також можете прочитати наш посібник з купівлі генераторів, який допоможе вам зробити розумну покупку.

Порівняйте найкращі сонячні генератори

ПродуктВатт-годинВагаГарантіяРозміриПродуктВатт-годинВагаГарантіяРозміри
Портативна електростанція Jackery Explorer 240 240 5 фунтів 2 роки 9 x 5 x 8 дюймів
Портативна електростанція Jackery Explorer 500 518 13 фунтів 2 роки 12 x 8 x 9 дюймів
Портативна електростанція ROCKPALS 300 8 фунтів 2 роки 11 x 5 x 9 дюймів
Портативна електростанція EF ECOFLOW 1,260 Не вказано 2 роки 16 x 8 x 11 дюймів
Портативна електростанція BLUETTI 2,000 61 фунт 2 роки 17 x 11 x 15 дюймів
Портативна електростанція Goal Zero Yeti 500X 505 13 фунтів 2 роки 14 x 12 x 9 дюймів
Портативна електростанція MAXOAK 2,400 49 фунтів 2 роки 19 x 7 x 14 дюймів
Портативна електростанція ITEHIL 500 19 фунтів 2 роки 11 x 9 x 8 дюймів
Портативна електростанція EF ECOFLOW RIVER Pro 720 17 фунтів 2 роки 11 x 7 x 9 дюймів
Дощове зовнішнє енергетичне обладнання Портативна електростанція на відкритому повітрі 150 5 фунтів Не вказано 10 x 4 x 6 дюймів

0 найкращих сонячних генераторів

Портативна електростанція Jackery Explorer 240

на момент публікації.

Цей сонячний генератор має невелику вагу. менше п’яти фунтів. і текстуровану ручку, яка дозволяє легко переносити його з місця на місце. Ще однією унікальною особливістю цього генератора є те, що він може заряджати пристрої під час заряджання, і його можна заряджати через розетку або автомобільну розетку.

Плюси і мінуси

Має найдоступнішу ціну серед моделей в цьому огляді

Можна заряджати і підзаряджати одночасно

Має вбудовану текстуровану ручку для зручного перенесення

✘ Критикується деякими клієнтами за швидкий вихід з ладу

Має найнижчу вихідну потужність в цьому огляді. 200 Вт

Що кажуть покупці

Багато клієнтів хвалили цю портативну електростанцію за те, що вона виробляє мінімальний шум, має довговічний акумулятор і її легко переносити. Інші сказали, що мали позитивний досвід обслуговування клієнтів. Незадоволені покупці відзначили, що ця модель швидко розрядилася і їй не вистачало потужності.

Портативна електростанція Jackery Explorer 500

на момент публікації.

Цей сонячний генератор має потужність 518 ват-годин і має вісім вихідних портів і розеток, що дозволяє йому заряджати кілька пристроїв. Крім того, завдяки невеликим розмірам і великій ручці для перенесення, його можна брати з собою в похід або в кемпінг, адже він має велику ручку для перенесення.

Плюси і мінуси

Має найдоступнішу ціну серед моделей в цьому огляді

Можна заряджати і заряджати одночасно

Має вбудовану текстуровану ручку для зручного перенесення

Критикується деякими покупцями за те, що швидко розряджається

✘ Має низьку вихідну потужність 200 Вт

Що кажуть клієнти

Клієнти високо оцінили цей генератор за простоту використання та портативність. Однак негативні відгуки скаржаться на те, що вентилятор не працює належним чином, а виробник надає погане обслуговування клієнтів.

Портативна електростанція ROCKPALS

на момент публікації.

Ручка для перенесення цього сонячного генератора прогумована та текстурована, що робить її легкою та зручною для тримання. Завдяки потужності 300 Вт і ємності 280 Вт-год цей генератор може працювати з невеликими побутовими приладами та електронними пристроями, такими як лампи, фени та ноутбуки.

Плюси і мінуси

Можна заряджати від прикурювача, триконтактної розетки, USB-порту або сонячної панелі

Має один порт USB для швидкої зарядки

Має достатньо потужності, щоб забезпечити близько 40 зарядок невеликих побутових приладів

✘ Не продається з перетворювачем постійного струму

✘ Критикують за відчуття дешевизни

Що кажуть клієнти

Багато клієнтів були задоволені цією портативною електростанцією через її відмінне співвідношення ціни та якості, портативність і тривалий час роботи від акумулятора. Деякі сказали, що він відповідає всім вимогам виробника і простий у використанні. У негативних відгуках зазначалося, що ця модель виглядає дешево зробленою, не має достатньої потужності та погано заряджає пристрої.

Портативна електростанція EF ECOFLOW

на момент публікації.

Два з шести USB-портів цього сонячного генератора мають функцію швидкої зарядки, щоб забезпечити постійний заряд ваших необхідних пристроїв, таких як ліхтарі та телефони. Генератор забезпечує до 1,260 ват-годин для холодильників,

Плюси та мінуси

Має запатентовану технологію X-Stream для швидшого заряджання

Має два USB-порти для швидкої зарядки та чотири стандартні порти для різних варіантів зарядки

Може забезпечувати живлення ноутбука понад 25 годин

✘ Не має всіх портів і розеток на одній стороні для легкого доступу

✘ Дехто зазначає, що потужність не відповідає заявленій

Що кажуть клієнти

Клієнти Amazon похвалили цю електростанцію за велику потужність, мінімальний рівень шуму та чуйну технічну підтримку. Їм також сподобалося, наскільки вона легка та портативна. Однак незадоволені клієнти стверджували, що він не забезпечує стільки потужності, скільки було заявлено, і що він зламався після мінімального використання.

Портативна електростанція BLUETTI

знято на момент публікації.

Цей сонячний генератор може одночасно живити кілька потужних пристроїв на 2 000 ват-годин. Він має інтелектуальний вентилятор, що активується залежно від температури, який підтримує прохолоду та тишу в приміщенні. Крім того, всі розетки та порти мають кришки, щоб захистити їх, коли вони не використовуються.

Плюси і мінуси

Має сенсорний екран для керування налаштуваннями

Включає автомобільний зарядний кабель

Має невеликі ручки для перенесення з обох боків корпусу

✘ Коштує найдорожче з усіх варіантів у цьому огляді

Важить 60 фунтів, що ускладнює транспортування порівняно з іншими моделями

Що кажуть клієнти

Клієнти похвалили цю електростанцію за відмінне співвідношення ціни та якості. Багатьом сподобався простий у використанні сенсорний екран і тривалий час автономної роботи. Деякі незадоволені рецензенти зазнали температурних помилок, незважаючи на вентилятор моделі.

Портативна електростанція Goal Zero

зроблено на момент публікації.

Цей генератор є чудовим вибором для туристів завдяки простоті експлуатації та 505 ват-годинам роботи. Він також включає в себе чотири різні варіанти портів, включаючи змінний струм, 12 В і 60 Вт USB-C PD, що гарантує, що ви можете безтурботно використовувати кілька різних пристроїв на відкритому повітрі. З люб’язності Amazon

Плюси і мінуси

Заряджається від 180-ватної розетки за три години, від 60-ватної. за 10 годин, від 120-ватної. за 4 години.5 годин

Виготовлена з міцного, довговічного матеріалу, який ідеально підходить для роботи в дорозі

Може зарядити телефон до 42 разів і ноутбук до 10 разів

✘ Має тривалий таймер автоматичного вимкнення

Розетка змінного струму іноді працює повільно

Що кажуть клієнти

Клієнти, які залишилися задоволені покупкою цього сонячного генератора, коментують його простоту в експлуатації, а також довговічність акумулятора та легку конструкцію. Однак інші вважають, що цей генератор має проблеми з живленням великих пристроїв, а деякі мали проблеми з РК-екраном.

Портативна електростанція MAXOAK

на момент публікації.

Ця портативна електростанція має вражаючі вісім портів, які включають дві розетки змінного струму, одну автомобільну розетку, чотири порти USB-A та один порт USB-C, що дає вам можливість заряджати різноманітні пристрої потужністю до 1 000 Вт. Він також доступний у численних колірних варіантах, щоб відповідати вашому стилю.

Плюси і мінуси

Заряджається до 80 відсотків за 10 годин

Має інтелектуальний вентилятор охолодження для запобігання перегріву

Заряджає ноутбук до 32 разів

✘ Настінний зарядний пристрій працює повільніше, ніж деякі інші моделі

Важче, ніж багато інших сонячних генераторів

Що кажуть клієнти

Цей генератор отримав позитивні відгуки на Amazon за свою високу зарядну потужність, а деякі інші також були вражені його міцною конструкцією та великою кількістю зарядних портів. З іншого боку, деякі критикували його за РК-дисплей. У кількох відгуках зазначалося, що його важко читати і він не відображає залишок заряду акумулятора у відсотках. Інші також були розчаровані його 1000-ватним інвертором, який був нижчим, ніж у інших сонячних генераторів подібних розмірів.

Портативна електростанція ITEHIL

на момент публікації.

Цей потужний сонячний генератор виготовлений з авіаційного алюмінієвого сплаву, що надає йому додатковий захист і ударостійкість. Він також має зручну ручку для перенесення, яка полегшує його транспортування, і яскраве світлодіодне світло, яке допоможе вам використовувати його в темряві.

Плюси та мінуси

Має кілька вхідних і вихідних портів, які можуть досягати понад 700 Вт

Можна заряджати від розетки, автомобільної розетки або сонячної панелі

Включає світлодіодний дисплей і функції порятунку та оповіщення SOS

Не включає зарядку USB-C

✘ Не має сумісності з Wi-Fi

Що кажуть клієнти

Клієнти, які залишили позитивні відгуки про цей продукт, були вражені його зарядним імпортом, а також РК-екраном і загальним дизайном. Однак деякі клієнти виявили, що йому не вистачає загального рівня потужності, в той час як інші виявили, що його потрібно часто заряджати для правильної роботи.

Портативна електростанція EF ECOFLOW RIVER Pro

знято на момент публікації.

Цей сонячний генератор потужністю 720 Втгод і 600 Втгод є хорошим варіантом середнього розміру, який не розорить ваш бюджет. Він може зарядитися до 80 відсотків всього за одну годину і може живити деякі пристрої потужністю до 1800 Вт. Крім того, він має три розетки змінного струму і важить менше 17 фунтів.

Переваги та недоліки

Має 10 загальних вихідних портів

Включає вбудований ліхтарик

✘ Може бути важко переносити та транспортувати

✘ Розетки змінного струму іноді можуть бути заблоковані

Що кажуть клієнти

Цей сонячний генератор отримав позитивні відгуки від клієнтів за низький рівень шуму та легку, компактну конструкцію. Кілька інших клієнтів також були вражені швидкою зарядкою, зазначивши, що вони повністю зарядилися трохи більше ніж за годину.

Портативна електростанція на відкритому повітрі Rainier

знято на момент публікації.

Цей невеликий генератор потужністю 150 Вт-год ідеально підходить для заряджання невеликих електронних пристроїв, таких як смартфони, планшети, дрони, ліхтарі або колонки. Він важить лише п’ять фунтів, оснащений вбудованим ліхтариком і має висоту лише шість дюймів, що дозволяє легко розмістити його де завгодно.

Плюси і мінуси

Має три USB-порти, три 12В 5.Виходи постійного струму 5 мм

Має індикатор рівня заряду акумулятора для легкого відстеження

Має нижчу ціну, ніж більшість інших портативних електростанцій

Не ідеально підходить для зарядки великих приладів

Час заряджання може бути непослідовним

Що кажуть клієнти

Клієнтам сподобалася маневреність і портативність цієї портативної електростанції, вони відзначили, що це чудовий вибір для кемпінгу або риболовлі. Деякі з них також похвалили його міцну, довговічну конструкцію. З іншого боку, деякі покупці вважали, що цей продукт занадто гучний, а деякі говорили, що у них виникли труднощі з його запуском.

Посібник покупця

Переносні генератори, які використовують сонячну зарядку, є надійним джерелом відновлюваної енергії. Прочитайте наш посібник з купівлі нижче, щоб дізнатися про час автономної роботи, портативність та інші фактори, які допоможуть вам вибрати найкращий сонячний електрогенератор.

Тип

Сонячні генератори доступні як у вигляді портативних генераторів, так і у вигляді резервних генераторів. Більшість сонячних генераторів є портативними, легкими та мають вбудовану ручку. Найкращі портативні сонячні генератори використовуються для забезпечення електроенергією будівельних майданчиків, кемпінгів, заходів та інших місць, де доступ до електрики обмежений.

Резервні сонячні генератори забезпечують резервне живлення на випадок виходу з ладу електромережі, забезпечуючи ефективну альтернативу для встановлення повноцінної системи. Резервні сонячні генератори забезпечують достатню потужність, щоб увімкнути такі прилади, як холодильники, пральні машини, телевізори тощо, у разі відключення електроенергії.

У відео нижче майстер-електрик Ask This Old House Скотт Карон показує, як користуватися сонячним генератором:

Акумулятор

При огляді батареї сонячного генератора слід звернути увагу на її загальну ємність (вимірюється у ват-годинах) і спосіб її зарядки.

Термін служби

Термін служби батареї вашого генератора залежить від розміру батареї та кількості енергії, необхідної для роботи ваших пристроїв. Наприклад, батарея ємністю 150 ват-годин може забезпечити роботу 100-ватного приладу, різних електроінструментів або декількох невеликих приладів потужністю 100 Вт протягом 1.5 годин.

Зарядка

Кількість часу, необхідного для зарядки акумулятора, залежить від розміру акумулятора і способу зарядки, а також від потужності зарядного пристрою. Більші акумулятори заряджаються довше, ніж менші. Крім того, хоча сонячні генератори призначені для підключення до сонячних панелей для зарядки, це не завжди зручно, якщо похмуро або якщо у вас мало часу. Ось чому вони, як правило, також пропонують функцію електричної зарядки. На деяких моделях також може бути доступна функція швидкої зарядки.

Розетки/порти

Сонячні генератори постачаються з різними розетками та портами для одночасного запуску декількох пристроїв. Найпоширеніші роз’єми включають розетки змінного струму, порти USB і USB-C, а також автомобільні прикурювачі.

Ціна

Ціна сонячного генератора залежить головним чином від типу, який ви купуєте, та потужності. Що стосується портативних генераторів, деякі моделі нижчого класу, які будуть живити лише невеликі предмети, можуть коштувати 200 або менше, тоді як моделі вищого класу можуть коштувати набагато більше 500 або вище 1000.

Вартість резервних генераторів також варіюється в залежності від моделі, але менші генератори можуть коштувати близько 1 000, тоді як генератори з більшою потужністю можуть коштувати кілька тисяч і більше.

Розмір

Щоб визначити, якого розміру сонячний генератор вам потрібен, подумайте, скільки потужності вам потрібно для ваших пристроїв. Наприклад, якщо ви використовуєте портативний генератор у поході, вам потрібно живити портативний холодильник, телевізор або кавоварку? Або вам потрібна потужність тільки для невеликих предметів, таких як мобільний телефон або міні-вентилятор? Потужність, необхідна для запуску кожного елемента, може відрізнятися, і більшість портативних сонячних генераторів можуть працювати в діапазоні 100-500 Вт. Менші пристрої зазвичай мають меншу потужність і можуть заряджати лише невеликі пристрої.

Резервні сонячні генератори, як правило, можуть виробляти щонайменше 1 000 Вт, чого повинно бути достатньо для живлення таких приладів, як невеликі світильники, холодильник або телевізор. Однак, якщо вам потрібна енергія для всього будинку або для ввімкнення таких пристроїв, як пральна машина або кондиціонер, вам, швидше за все, знадобиться генератор з рівнем потужності не менше 2 000-3 000 Вт.

Бренд

Щоб переконатися, що ви отримуєте високоякісний сонячний генератор, шукайте перевірені бренди, які виробляють продукцію з хорошими відгуками. Деякі з брендів, які добре відомі завдяки виробництву сонячних генераторів, включають Jackery, ROCKPALS, Renogy, BLUETTI, EF Ecoflow, Goal Zero, Kohler, Titan Solar та Flashfish.

Які переваги має сонячний генератор?

При покупці нового генератора, є кілька унікальних переваг покупки сонячного генератора замість моделі, що працює на газі, таких як:

Рівень шуму

Стандартні генератори можуть шуміти, що може бути важливим фактором, якщо ви використовуєте їх під час кемпінгу, подорожей на автофургонах або навіть за межами вашого будинку. Однак однією з переваг сонячних генераторів є те, що вони працюють абсолютно безшумно, оскільки в них немає жодної з частин газових генераторів.

Обслуговування

Сонячні генератори також майже не потребують технічного обслуговування для роботи. Сонячні генератори рідше ламаються, ніж паливні генератори, і мають менше деталей для обслуговування. Стандартне обслуговування, необхідне для сонячного генератора, полягає у видаленні пилу, видаленні вологи та перевірці з’єднання.

Паливо та чиста енергія

Однією з головних переваг сонячних генераторів є те, що вони використовують чисту, відновлювану енергію, що краще для навколишнього середовища. Це також може бути краще для вашого гаманця, оскільки сонячні генератори позбавляють вас від необхідності запасатися паливом для роботи генератора.

Поширені запитання

Чи варто купувати сонячний генератор?

Сонячний генератор може коштувати залежно від того, як ви його використовуєте. Вартість генератора легко окупиться, якщо ви живете в місці, де достатньо сонячного світла, і ви використовуєте енергію від генератора як резервне джерело живлення для дому. Крім того, якщо ви часто подорожуєте, сонячний генератор також варто придбати.

Чи буде мій сонячний генератор поставлятися з сонячною панеллю?

Це залежить від моделі. Деякі генератори поставляються з сонячними панелями, необхідними для їх роботи, а деякі ні. Якщо у вас ще немає сумісної сонячної панелі, можливо, варто знайти комплект “все включено”, оскільки це зменшить вартість і кількість покупок.

Чи існують інші типи генераторів?

Так. Деякі генератори використовують для живлення електрику або газ, і всі електрогенератори здатні підтримувати автономне життя. Однак, деякі люди віддають перевагу сонячним генераторам з наступних причин:

 • Вони більш екологічні, оскільки використовують енергію сонця, а не викопного палива.
 • Вони дешевші в експлуатації, оскільки вам не потрібно купувати паливо для газових генераторів.
 • Вони кращі в надзвичайних ситуаціях, коли у вас може не бути доступу до палива.
 • Вони працюють тихіше.
 • Вони більш портативні, тому що вони менші та легші.

Для чого потрібен інвертор у моєму сонячному генераторі?

Енергія, що зберігається в акумуляторі сонячного генератора, є постійним струмом (DC), але більшість пристроїв та приладів використовують змінний струм (AC). Цей інвертор перетворює постійний струм в змінний. Якщо ваш сонячний генератор не має вбудованого інвертора, вам потрібно буде придбати його окремо.

Чому варто довіряти команді оглядачів This Old House

Понад чотири десятиліття цей старий дім надає домовласникам першокласний контент для покращення житла у вигляді телевізійних програм, друкованих видань та цифрового контенту на своєму веб-сайті та платформах соціальних мереж. Команда оглядачів This Old House зосереджується на створенні поглиблених оглядів продуктів і послуг, щоб допомогти вам прийняти рішення про покупку практично будь-якого товару або ресурсу, який може знадобитися для вашого будинку. Команда оглядачів This Old House написала понад 1000 відгуків про товари для дому, від акумуляторних дрилів до кухонних відер для сміття, газонокосарок та прикрас для їдальні.

Ми рекомендуємо товари в кожному огляді, використовуючи інтенсивний процес дослідження, витрачаючи години на перегляд найкращих доступних моделей на Amazon. Щоб товар потрапив до нашого списку найкращих, він повинен мати солідні показники продажів на Amazon, незмінно позитивні відгуки клієнтів та унікальні функції, серед інших факторів. Після звуження нашого списку рекомендацій ми проводимо додаткові дослідження, а іноді й особисте тестування, щоб переконатися, що товари відповідають нашим стандартам. Після завершення етапу дослідження ми створюємо всебічну, зручну для користувача статтю, яка включає наші рекомендовані продукти та додаткову інформацію, щоб допомогти домовласникам, таким як ви, зробити правильну покупку.

Щоб поділитися відгуком або задати питання про цю статтю, надішліть повідомлення нашій команді оглядачів за адресою reviews@thisoldhousereviews.com.

Портативні сонячні генератори. це тихе, екологічне рішення для живлення під час перебоїв в електромережі або під час екскурсій поза мережею. Найкращі генератори відрізняються за розміром, потужністю та ємністю акумулятора.

Ми можемо отримувати дохід від продуктів, доступних на цій сторінці, та брати участь у партнерських програмах.

ручний, літієвий, сонячний, генератор

Використання сонця для створення резервної енергії є альтернативою паливним газовим генераторам або двопаливним генераторам. Найкращі генератори на сонячних батареях легко транспортувати, безпечно використовувати в приміщенні та на відкритому повітрі, а також вони майже безшумні під час роботи.

Хоча газові генератори мають більшу потужність, вартість палива є дорогою і не завжди доступною. Замість того, щоб використовувати газ, дизель або пропан, сонячний генератор збирає енергію сонця і зберігає її в акумуляторі великої ємності. Читайте далі, щоб дізнатися про деякі з найкращих сонячних генераторів на ринку для комфортної ночівлі вдома або наступної подорожі.

 • НАЙКРАЩА ЗАГАЛЬНА: Портативна електростанція Jackery 1002Wh Explorer 1000
 • НАЙКРАЩИЙ ВИБІР ДЛЯ БУДИНКУ:Електростанція Aimtom PowerPal X потужністю 155 Вт/год
 • НАЙКРАЩА ПОТУЖНІША:Портативна електростанція Maxoak Bluetti 1500Wh EB150
 • НАЙКРАЩИЙ ДЛЯ МАЛИХ БУДИНКІВ: портативна електростанція Rainier R150i потужністю 155 Вт/год
 • НАЙКРАЩИЙ ДЛЯ ВЕЛИКИХ БУДИНКІВ: портативна електростанція Ecoflow 1260Wh Delta
 • НАЙКРАЩИЙ ДЛЯ БУДИНКІВ НА ВІДКРИТОМУ повітрі:Сонячний генератор з панелями Maxoak Bluetti AC200P

ручний, літієвий, сонячний, генератор

Перш ніж купити сонячний генератор

Портативність найкращих сонячних генераторів робить їх ідеальними для подорожей, кемпінгу та заходів на свіжому повітрі, оскільки їх легко пакувати, зберігати та переміщувати. Вони також є надійним резервним джерелом на випадок надзвичайних ситуацій вдома через суворі погодні умови або відключення електроенергії.

While solar generators are a clean energy source, they do have limitations because of a low-wattage capacity and slow recharging. Енергія, яку виробляє сонячний резервний генератор, може годинами підтримувати світло та роботу портативних телевізорів та електронних пристроїв, таких як смартфони та ноутбуки. Однак вони не забезпечують достатньої потужності для одночасної або тривалої роботи всіх великих електроприладів у будинку.

Як ми тестували найкращі сонячні генератори

Ми дослідили найбільш затребувані сонячні генератори у відповідних категоріях і виявили, що найкращі моделі визначаються їх типом, вихідною потужністю, вагою, портами та іншими особливими характеристиками, які надаються окремими брендами.

Під час пошуку найкращих доступних сонячних генераторів, портативні варіанти виявилися найбільш популярними серед користувачів завдяки своїй достатній вихідній потужності та універсальності. Хоча резервні генератори не такі популярні, вони забезпечують достатню потужність для великих електроприладів і стануть у нагоді в разі відключення електроенергії. Незалежно від типу, вищезгадані генератори мають потужність від 115 до 2000 Вт-год залежно від потреб у електроенергії.

Деякі моделі досить легкі, щоб брати їх з собою в походи, а інші можуть бути занадто важкими для транспортування, але всі генератори оснащені великою кількістю розеток, включаючи USB, змінного струму (AC), постійного струму (DC), автомобільні та настінні порти. Крім того, ці генератори на сонячних батареях можна швидко зарядити від розетки, автомобільного зарядного шнура або від сонячної енергії. Хоча більшість з цих варіантів не включають сонячні панелі, багато з них мають рідкокристалічні або сенсорні екрани, ручки для перенесення, синусоїдальні інвертори або технологію відстеження точки максимальної потужності (MPPT).

Наш найкращий вибір

У всьому світі попит на сонячну енергію продовжує зростати. Зараз саме час подумати про те, щоб забезпечити доступ до відновлюваного джерела енергії для відпочинку та готовності до надзвичайних ситуацій. Наступні продукти представляють одні з найкращих сонячних генераторів, вироблених відомими брендами, з точки зору розміру, потужності, ємності акумулятора та спеціальних функцій.

Портативна електростанція Jackery 1002Wh Explorer 1000

Портативний сонячний генератор Jackery. це екологічне рішення для активного відпочинку на природі та готовності до надзвичайних ситуацій. Акумулятор забезпечує більш високу потужність 1000 Вт (Вт), з піковою потужністю 2000 Вт. Вона оснащена літієвою батареєю ємністю 1 002 Вт-год на додаток до трьох стандартних розеток змінного струму з чистою синусоїдою для додаткової потужності для одночасного живлення декількох приладів змінного струму.

Сонячний генератор Jackery також включає в себе технологію MPPT для більш швидкої сонячної підзарядки. Користувачі можуть заряджати генератор від сонячних панелей, розетки або іншого генератора. Час підзарядки становить близько 17 годин з однією сонячною панеллю та 8 годин з двома сонячними панелями, але залежить від місця розташування, температури та погоди.

Цей сонячний електрогенератор забезпечує достатню потужність для електроприладів, медичного обладнання, комп’ютерів, систем безпеки та освітлення. Мандрівники автомобілів для відпочинку (RV) можуть не очікувати додаткових налаштувань для живлення міні-холодильників, портативних кавоварок, пелетних курців тощо. Включаючи ручку, генератор має розмір 13.1 дюйм завдовжки 9.2 дюйми завширшки на 11.Глибина 1 дюйм і вага 22.04 фунта. Повністю укомплектований адаптером змінного струму, автомобільним зарядним кабелем, кабелем паралельного адаптера SolarSaga та посібником користувача. Сонячні панелі продаються окремо.

Характеристики продукту

 • Тип: Переносні
 • Потужність: 1,002 Вт-год; 1,000 Вт (до 2,000 Вт імпульсної потужності)
 • Порти в комплекті: 3 порти змінного струму, порт автомобільного зарядного пристрою, порт паралельного адаптера SolarSaga
 • Має кілька вихідних портів, включаючи 2 USB-C, 2 USB та 1 автомобільний порт постійного струму
 • Можна заряджати за допомогою сонячної енергії, настінних або автомобільних розеток або генератора
 • Повна зарядка займає від 8 до 17 годин, залежно від кількості підключених панелей
 • Безпечний у використанні з побутовими приладами, медичним обладнанням, комп’ютерами, системами безпеки та освітлювальними приладами
 • Деякі користувачі повідомляють про труднощі із заряджанням деяких електронних пристроїв за допомогою цього виробу
 • Дорога; сонячні панелі не включені і їх потрібно купувати окремо

Купуйте сонячний генератор Jackery на Amazon, Lowe’s або Jackery.

Електростанція Aimtom 155Wh PowerPal X

Прикріплена ергономічна ручка та легка вага підтримують портативність цього сонячного генератора від Aimtom. Однак лише за 3.48 фунтів і розмір 7.67 дюймів в довжину на 6.73 дюйми завширшки на 3.Глибиною 54 дюйми, цей невеликий сонячний генератор не жертвує потужністю, враховуючи ємність літій-іонного акумулятора генератора 155 Вт-год, який забезпечує 100 Вт з максимальною потужністю 180 Вт.

Вбудована система керування акумулятором захищає електроніку від пошкодження під час заряджання генератора, а також дозволяє користувачам заряджати або живити кілька невеликих електричних приладів одночасно. Цей портативний сонячний генератор може живити такі прилади, як світильники, ноутбуки, мобільні телефони, планшети, дрони, кулери, вентилятори та апарати CPAP.

Заряджайте генератор через розетку, автомобільний порт або сонячну панель (не входить до комплекту), враховуючи, що час заряджання залежить від місця, часу та погоди. Він також оснащений адаптером прикурювача на 12 В постійного струму, автомобільним зарядним пристроєм, посібником користувача та адаптером для зарядки від розетки.

Характеристики продукту

 • Тип: Портативний
 • Потужність: 155 Вт-год
 • Порти включені: Розетка 110В змінного струму, 3 USB-порти та 3 виходи 12В постійного струму
 • Ергономічна ручка та природна опора з вбудованою системою управління акумулятором
 • Можна заряджати від сонячної енергії, розетки або автомобільного порту
 • Прикурювач, розетка та адаптер для зарядки в автомобілі входять до комплекту

Придбайте сонячний генератор Aimtom на Amazon або Aimtom.

Портативна електростанція Maxoak Bluetti 1500Wh EB150

Вага 37.9-фунтовий портативний сонячний генератор Maxoak Bluetti EB150 має літій-іонну батарею ємністю 1500 Вт-год з максимальною потужністю 1000 Вт. Велика вихідна потужність цього генератора робить його незамінним екологічно чистим джерелом енергії для домашнього використання, кемпінгу, катання на човнах та подорожей поза мережею. Користувачі можуть розраховувати на нього для заряджання більш потужних пристроїв, таких як мікрохвильові печі, фени та блендери.

Цей портативний сонячний генератор заряджається приблизно за 8 годин від розетки та приблизно за 5-10 годин від сонячної панелі (продається окремо). Він вимірює приблизно 14.6 дюймів завдовжки на 6.5 дюймів завширшки на 14.Глибина 4 дюйми, чотири USB-виходи, дві розетки змінного струму, автомобільний порт і ручка для перенесення. Він також включає настінний зарядний пристрій змінного струму, сонячний зарядний кабель для фотоелектричних панелей та інструкцію користувача.

Характеристики продукту

 • Тип Портативний
 • Потужність: 1,500 Вт-год; 1,000 Вт
 • Порти в комплекті: USB-порт, 2 вихідні порти змінного струму та автомобільний порт 12 В
 • Зелене джерело енергії, яке чудово підходить для тих, хто хоче екологічно чистий варіант
 • Підходить для використання з великими побутовими приладами, в тому числі кухонними, та іншою побутовою електронікою
 • Має вбудовану ручку для перенесення; підходить для зовнішнього використання
 • Деякі користувачі кажуть, що пристрій раптово перестає реєструвати використання потужності
 • Призначений для легкого використання; пристрій може перестати працювати в разі надмірного використання

Придбайте сонячний генератор Maxoak Bluetti EB150 на Amazon або Maxoak.

Портативна електростанція Rainier R150i потужністю 155 Вт/год

Rainier’s R150i. чудовий сонячний генератор для домашнього використання, здатний живити невеликі прилади, ноутбуки, електроінструменти, планшети та смартфони, дрони, камери, ліхтарі, динаміки та фари. Розміром приблизно 10 дюймів завдовжки, 6 дюймів завширшки, 4 дюйми завглибшки та вагою 3.75 фунтів, він легкий і портативний, з вбудованою ручкою для перенесення і ліхтариком.

Оскільки цей акумуляторний генератор для домашнього використання є екологічно чистим джерелом енергії, покупцям не потрібно буде заправляти його газом, пропаном або дизельним паливом. Це означає, що в невеликих будинках не буде шуму та диму. Він живиться від літій-іонного акумулятора і має ємність 155 Вт-год.

Панель управління генератором містить традиційну побутову розетку і три USB-порти, об’єднані з трьома 5.5 міліметрових виходів 12В. The solar generator includes both a wall outlet and car charger and provides solar-panel capability, though compatible panels are sold separately. Час заряджання залежить від місця розташування, температури та погоди.

Характеристики продукту

 • Тип: Портативна
 • Потужність: 155Wh
 • Порти в комплекті: 3 порти постійного струму, 1 настінний порт і 3 USB-порти
 • Підходить для невеликих приладів та електронних пристроїв, включаючи смартфони, дрони, GoPro, камери та динаміки
 • Легка та компактна; портативність робить її чудовим вибором для використання на відкритому повітрі
 • Доступна ціна в порівнянні з іншими подібними портативними електростанціями
 • Сонячні панелі не входять до комплекту і купуються окремо; не підходить для великих приладів Час заряджання залежить від умов навколишнього середовища та типу пристрою

Отримайте сонячний генератор Rainier на Amazon.

Портативна електростанція Ecoflow 1260Wh Delta

Портативний сонячний генератор Delta від Ecoflow має літієву батарею ємністю 1260 Вт-год і потужність чистої синусоїди змінного струму 1800 Вт (зі сплеском до 3300 Вт), який використовує шість розеток змінного струму для одночасного живлення до 13 пристроїв. Він створює достатньо енергії, щоб підтримувати роботу освітлення, телевізорів, морозильних камер, тостерів, кавоварок, фенів, електричних сковорідок, ноутбуків та медичного обладнання протягом декількох годин. Якщо користувачі живуть у великому будинку, а електрика відключається, їхні прилади та пристрої повинні залишатися функціональними.

Генератор використовує технологію швидкої зарядки X-Stream Fast Charge, що забезпечує прискорену швидкість підзарядки. Підключивши його до розетки або іншого генератора, можна зарядитися до 80 відсотків потужності всього за 1 годину, а до повного заряду. приблизно за 90 хвилин. Додатковий час підзарядки становить від 4 до 8 годин за допомогою сонячної панелі або 13.5 годин через 12/24-вольтовий автомобільний порт. Хоча сонячні панелі не входять до комплекту, генератор сумісний з більшістю сонячних панелей на ринку.

Три типи зарядних кабелів (штекер змінного струму, автомобільний зарядний кабель і кабель для сонячних панелей), сумка та інструкція з експлуатації входять до комплекту сонячного генератора. Генератор має розмір близько 15.7 дюймів в довжину на 8.3 дюйми в ширину на 10.глибиною 6 дюймів і вагою 30.9 фунтів. Ручка допомагає при транспортуванні.

Характеристики продукту

 • Тип: Резервний генератор
 • Потужність: 1,260 Вт-год; 1,800 Вт (до 3,300 Вт імпульсної потужності)
 • Порти в комплекті: 6 портів змінного струму, 4 порти USB, 2 порти USB-C та автомобільний порт
 • Надзвичайно універсальний продукт; може живити до 13 пристроїв одночасно
 • Технологія швидкої зарядки X-Stream Fast Charge забезпечує прискорене включення пристрою
 • Сумка для перенесення та ручка в комплекті; підходить для перенесення та маневрування

Придбайте сонячний генератор Ecoflow на Amazon, Lowe’s або Ecoflow.

Сонячний генератор Maxoak Bluetti AC200P з панелями

Тривала поїздка вимагає достатньої потужності, довговічності та надійності, саме тому сонячний генератор Maxoak Bluetti AC200P є нашим найкращим вибором для кемпінгу та відпочинку на природі. Завдяки свинцево-кислотній батареї вона забезпечує потужність 2 000 Вт з імпульсом 4 800 Вт і має ємність 2 000 Вт-год для достатньої потужності для зарядки невеликих приладів, телефонів та електроінструментів. Для зручності використання ця модель також має вбудований сенсорний екран.

У комплекті з генератором поставляється посібник користувача, адаптер змінного струму та шість портів змінного струму, сонячний зарядний кабель MC4, автомобільний зарядний кабель, авіаційний роз’єм, два USB-порти, порт постійного струму та вбудована ручка для перенесення. Крім того, ця опція поставляється зі складною сонячною панеллю потужністю 1200 Вт, що захищає від подряпин, виготовленою з монокристалічних кремнієвих елементів, що робить цю опцію на 5% ефективнішою за аналогічні сонячні панелі. Ці сонячні панелі також легко транспортувати та встановлювати за допомогою 9 кріплень.Вага 8 фунтів і вбудована підставка.

Завдяки тому, що панелі включені в комплект, цей комплект готовий до використання з коробки. Час заряджання залежить від умов навколишнього середовища, а генератор важить 60 кг.6 фунтів.

Характеристики продукту

 • Тип: Портативний
 • Потужність: 2,000 Вт/год; 2,000 Вт (до 4,800 Вт імпульсної потужності)
 • Порти в комплекті: 6 портів змінного струму, 1 порт автомобільної зарядки, 2 USB-порти, 1 порт постійного струму та 1 авіаційний порт
 • Легка та стійка до подряпин сонячна панель у комплекті з вбудованою підставкою
 • Швидкий час заряджання; підходить для тих, кому потрібно заряджати пристрої в дорозі
 • Деякі користувачі повідомляють, що сонячні панелі випадково перестають заряджати пристрій
 • Пристрій може не розпізнати сонячну панель і не зарядити акумулятор

Придбайте сонячний генератор Maxoak Bluetti AC200P на Amazon або Maxoak (без панелей).

Що потрібно враховувати при виборі найкращого сонячного генератора

Поки покупці шукають найкращі сонячні генератори для дому або подорожей, вони повинні враховувати передбачуване використання. Від того, як і де ви плануєте використовувати сонячний генератор, залежить розмір, потужність і ємність пристрою, який вам знадобиться.

Мета та активність користувача

Причини придбання сонячного електрогенератора можуть бути різними для кожного, тому важливо, щоб покупці чітко визначилися з метою придбання сонячного електрогенератора і з тими завданнями, які вони сподіваються вирішити за його допомогою. Сонячні генератори корисні для всіх, хто подорожує і зупиняється у віддалених місцях, де немає електромережі. І навпаки, покупці можуть просто бажати мати надійне резервне джерело енергії для свого будинку, щоб підготуватися до настання природної або техногенної катастрофи.

Якщо основна мета. подорожі, шукайте сонячні генератори, які допоможуть зробити подорожі простішими. Підключення до автофургону дозволяє користувачам живити прилади, коли вони в дорозі. Можливість заряджання від автомобіля робить зручним для мандрівників їздити та заряджати свої сонячні генератори без необхідності зупинятися та встановлювати сонячні панелі.

Розмір і сонячна потужність

Покупці, які обирають сонячний генератор відповідного розміру для своїх потреб, повинні пам’ятати про ємність акумулятора та вимоги до потужності, щоб уникнути його перевантаження. Більшість сонячних генераторів можуть підтримувати живлення портативної електроніки, смартфонів, планшетів, електроінструментів, дрібної побутової техніки та акумуляторних інструментів протягом декількох годин. Однак покупцям може знадобитися окремий генератор, наприклад, для забезпечення роботи холодильника протягом цілого дня.

Під сонячним входом маються на увазі сонячні панелі. Сонячні панелі збирають і перетворюють сонячне світло в енергію, яка зберігається в акумуляторі генератора. Достатня кількість сонячної енергії контролює час роботи генератора та час, необхідний для підзарядки.

Сонячні панелі, що використовуються в поєднанні з портативним сонячним генератором, мобільні та прості в управлінні. На відміну від панелей, встановлених на житлових або комерційних об’єктах, вони менші за розміром і мають меншу потужність, що означає менше споживання сонячної енергії, ніж їхні більші аналоги.

Вимоги до потужності

Вихідна потужність сонячного генератора повинна відповідати електричним потребам покупців. Потужність акумулятора вимірюється у ватах. це максимальна кількість енергії, яку генератор забезпечує під час роботи. Ємність акумулятора. у ват-годинах. це загальна кількість накопиченої енергії.

Коли генератор працює, вати відображають потужність, що надходить від його акумулятора до електричного пристрою, а ват-години. максимальний рівень енергії, який він може видати. Наприклад, сонячний генератор потужністю 500 Вт-год може зберігати загалом 500 Вт, коли він повністю заряджений. Таким чином, сонячний генератор потужністю 500 Вт здатний живити лише електроприлади та пристрої, потужність яких не перевищує 500 Вт.

Ємність акумуляторної батареї

Батарея в сонячному генераторі. це місце, де енергія, отримана від сонячної панелі, зберігається для подальшого використання. Сонячні генератори зазвичай мають літій-іонні або свинцево-кислотні акумулятори. Акумуляторна батарея дозволяє використовувати генератор вночі або в дні з обмеженим сонячним світлом.

Ємність акумуляторів визначає тривалість роботи генератора. Чим більше енергії вимагає електронний пристрій, тим швидше розряджається батарея. Тривалість заряду батареї також залежить від кількості пристроїв, які одночасно споживають енергію від генератора.

Більша ємність акумулятора необхідна для живлення електроприладів, які потребують більшої потужності. Меншої ємності достатньо для ліхтарів, мобільних телефонів і ноутбуків. Наприклад, сонячний генератор потужністю 500 Вт може живити світлодіодну лампу протягом 100 годин, в той час як міні-холодильник буде працювати лише близько 10 годин.

Потужність інвертора

Постійний і змінний струм. це дві форми електроенергії. Постійний струм. це електрика, яка тече тільки в прямому напрямку. Змінний струм. це електрика, яка тече як вперед, так і назад. Енергія, яку використовують сонячні панелі. це постійний струм. Інвертор сонячного генератора перетворює низьку потужність постійного струму від акумуляторів в змінний струм для використання.

Номінальна потужність інвертора означає максимальну потужність, яку сонячний генератор може отримати в будь-який момент часу. Наприклад, інвертор потужністю 1 500 Вт може видавати таку потужність в мережі змінного струму. Майте на увазі, що розмір або потужність інвертора не завжди співвідноситься із загальною потужністю сонячного генератора. Акумуляторна батарея також має важливе значення.

Розширюваність потужності

З часом користувачі можуть захотіти розширити можливості свого сонячного генератора, особливо якщо їм потрібно більше потужності. Однак модернізація сонячного генератора не завжди є доцільною.

Збільшення потужності базується на стійкості контролера заряду, який направляє енергію в одному напрямку від сонячних панелей до акумуляторів. Як невід’ємний компонент сонячного генератора, основним завданням контролера заряду є захист довговічності акумуляторів.

Контролер заряду може обробляти тільки максимальну кількість ват і напругу, на яку він розрахований, тому користувачі можуть не мати можливості розширити його зарядні можливості. Якщо ємність акумулятора не підтримує додаткові сонячні панелі, розширення потужності недосяжне.

Типи сонячних генераторів

Для людей, які живуть у районах з частими перебоями в електропостачанні, генератор дозволяє мати тимчасове джерело електроенергії. Для домашнього використання доступні два типи сонячних генераторів: сонячні резервні генератори та портативні сонячні генератори. Обидва генератори виробляють сонячну енергію, але відрізняються за потужністю, способом зберігання енергії та вартістю.

Сонячні генератори резервного живлення

Резервні сонячні генератори призначені для живлення в разі виходу з ладу електромережі та є ефективною альтернативою встановленню повноцінної системи. Ці генератори використовують кілька акумуляторів для зберігання енергії для отримання великої потужності. Вони забезпечують достатню резервну потужність для ввімкнення світла, телевізорів, комп’ютерів та малих і середніх електроприладів.

Зазвичай для заряджання сонячного резервного генератора на повну потужність потрібно менше 48 годин, але час може змінюватися в залежності від розміру сонячних панелей та кількості сонячного світла. Покупці можуть тримати ці генератори як в приміщенні, так і на відкритому повітрі. Недоліком сонячних резервних генераторів є їхня вага, що робить їх дещо складними для переміщення. Крім того, генератор, який є достатньо великим, щоб забезпечити енергією цілий будинок, коштує дорого.

Переносні сонячні генератори

Портативні сонячні генератори мають невелику вагу, тому користувачі можуть брати їх з собою куди завгодно. Вони ідеально підходять для будинків, дач, кемпінгів, автофургонів, автомобілів і човнів. Деякі генератори оснащені ручкою для витягування або прикріпленою ручкою для легкого транспортування. Сонячні панелі заряджають батарею в портативному сонячному генераторі.

Переносні сонячні генератори мають недоліки. Вони можуть мати недостатню потужність для живлення великих приладів, таких як холодильники, посудомийні машини, пральні машини, водонагрівачі та дренажні насоси, або не можуть живити кілька пристроїв одночасно.

Якщо вони використовують малопотужні сонячні панелі, підзарядка генератора може зайняти багато часу. Перевагою портативних сонячних генераторів є те, що вони не створюють шуму та вуглекислого газу, доступні за ціною та не потребують особливого обслуговування, на відміну від газових генераторів.

Поради щодо використання сонячного генератора

З великою кількістю сонячних генераторів, з яких можна вибрати, покупцям може бути важко вирішити, який з них відповідає їхнім вимогам. Для початку, вони захочуть точно визначити, як і де вони планують його використовувати.

Сонячні генератори доступні в різних розмірах з різною потужністю та ємністю зберігання. Вони в першу чергу призначені для живлення будинків під час відключень електроенергії або для активного відпочинку на природі, наприклад, кемпінгу, полювання, вітрильного спорту, риболовлі та подорожей. Сонячні генератори також є ідеальним джерелом енергії для заходів на відкритому повітрі, таких як вечірки, фестивалі, ремісничі ярмарки та фермерські ринки.

Ще одним важливим фактором є те, скільки покупці хочуть витратити на сонячний генератор. Зі збільшенням розміру та потужності сонячних генераторів зростає і ціна. Майте на увазі, що більшість сонячних генераторів не включають сонячні панелі, тому їх додаткова покупка збільшить витрати.

 • Сонячний генератор повинен відповідати цілям покупця.
 • Важливо вибрати відповідний розмір, потужність та ємність для зберігання енергії.
 • Зосередьтеся на характеристиках, які відповідають планам людини щодо генератора, таких як кількість портів для підключення, швидкість заряджання, портативність, ручка для перенесення, ліхтарик, можливість розширення та вага.

Переваги володіння сонячним генератором

Власний сонячний генератор звільняє користувачів від залежності від викопного палива, коли їм потрібна резервна система для надзвичайних ситуацій, подорожей або кемпінгу. Крім того, сонячні генератори є портативними та компактними, тому їх легко зберігати та переміщувати, на відміну від величезних газових генераторів.

Сонячні генератори також тихіші, безпечніші та потребують мінімального обслуговування, оскільки не мають двигунів, рухомих частин і не виділяють шкідливого вуглекислого газу. Цей альтернативний тип генератора є екологічно чистим рішенням, яке збирає енергію сонця для зберігання в акумуляторі, а потім виробляє енергію під час роботи.

Швидкість заряджання та потужність сонячного генератора залежать від його розміру, тому покупці повинні ретельно продумати, де вони хочуть його використовувати та скільки електричних пристроїв і приладів вони хочуть живити.

 • Для роботи сонячного генератора не потрібне паливо.
 • Це чисте, відновлюване джерело енергії.
 • Сонячний генератор невибагливий в обслуговуванні.

Поширені запитання

Має сенс мати сонячний генератор, щоб не залишитися без джерела енергії під час відключення електроенергії вдома або просто під час відпочинку на природі та подорожей. Портативність сонячних генераторів робить їх ідеальними для пакування та перенесення в подорожі, і вони особливо зручні для зберігання та використання в автофургонах, автомобілях, човнах та каютах. Якщо у вас все ще є питання про те, який варіант сонячного генератора може бути найкращим для ваших потреб, ознайомтеся з деякими з найбільш поширених запитань про сонячні генератори та відповідями на них.

Q. Як працює сонячний генератор?

Сонячний генератор працює, коли сонячна панель перетворює сонячне світло в постійний струм, який проходить через контролер заряду. Сонячна енергія зберігається в акумуляторі, і таким чином сонячний інверторний генератор перетворює електроенергію в корисну електроенергію змінного струму.

Q. Чи може сонячний генератор живити будинок?

Сонячний генератор, швидше за все, не зможе забезпечити енергією всі прилади у вашому домі одночасно. Залежно від розміру генератора, він може заряджати та живити різноманітні великі та малі прилади, електронні пристрої та медичне обладнання.

Q. Як вибрати сонячний генератор?

Щоб вибрати сонячний генератор, подумайте про цільове використання та бюджет, а також про те, яка ємність та потужність акумулятора вам потрібна для живлення ваших приладів, електронних пристроїв та іншого обладнання.

Q. Якого розміру сонячний генератор мені потрібен?

Розмір сонячного генератора, який вам потрібен, залежить від кількості потужності, необхідної для живлення ваших пристроїв, та тривалості заряджання.

Чому варто довіряти Bob Vila

Боб Віла. американський майстер на всі руки з 1979 року. Як ведучий улюблених і новаторських телесеріалів, включаючи “Цей старий будинок” та “Боб Віла знову вдома”, він популяризував і став синонімом домашнього благоустрою “зроби сам”.

Протягом своєї багаторічної кар’єри Боб Віла допоміг мільйонам людей будувати, реконструювати, ремонтувати та жити краще з кожним днем. традиція, яка продовжується і сьогодні, завдяки експертним, але доступним порадам для дому. Команда Боба Віла перетворює необхідну інформацію на навчальні посібники з проектів, посібники з технічного обслуговування, інструменти 101 та багато іншого. Потім ці експерти з дому та саду ретельно досліджують, перевіряють і рекомендують продукти, які допоможуть власникам будинків, орендарям, домашнім майстрам і професіоналам у виконанні їхніх завдань.

Залишити відповідь