Повний посібник з портативних сонячних генераторів (з порадами та поширеними запитаннями). Сонячний генератор великої потужності

Повний посібник з портативних сонячних генераторів (з порадами та поширеними запитаннями)

Відновлювана енергія є найбільш швидкозростаючим джерелом в США.S. Багато людей ще більш відповідально ставляться до матінки-природи. Отже, поки світ стає зеленим, ви можете взяти участь у цьому русі, якщо використовуєте сонячну енергію. Один із способів взяти участь. використовувати портативний сонячний генератор, який забезпечує мобільну електроенергію.

Виробники пропонують різні системи з різними конструкціями та функціями, щоб задовольнити ваші потреби.

Ця стаття пояснює різні елементи, які допоможуть вам дізнатися більше про портативні сонячні генератори та зробити правильний вибір.

повний, посібник, портативних, сонячних, генератор

Що таке портативний сонячний генератор?

Переносні сонячні електрогенератори виробляють енергію, яку дає сонце, а не паливо. Генератори зазвичай складаються з портативних сонячних панелей, контролера заряду, акумулятора та інвертора. Всі компоненти об’єднані в одному пристрої для збору, зберігання та використання сонячної енергії. Також, на відміну від традиційних генераторів, сонячні генератори не мають рухомих частин.

Сонячні панелі перетворюють сонячне світло в електричну енергію, яку зберігають для подальшого використання. Ви можете генерувати енергію, навіть коли сонце ще не зійшло. Отже, портативні сонячні генератори чудово підходять для таких заходів, як табори, де у вас може не бути доступу до палива. Переносні сонячні генератори також зручні під час відключень електроенергії та для домашніх проектів “зроби сам”.

Ви можете вибрати генератор з декількома розетками для живлення різних енергозалежних пристроїв. Таким чином, ви задовольняєте всі свої потреби в електроенергії на вимогу. Наприклад, ви можете одночасно під’єднати смартфон, камеру та подовжувач.

Крім того, портативні сонячні генератори можуть похвалитися першокласною безпекою, ефективністю, простотою та обслуговуванням. Якщо ви обережно ставитеся до лісових пожеж і штормів, ви можете використовувати генератор для підготовки до надзвичайних ситуацій.

Ринок портативних сонячних генераторів

Критично важлива інформація для ринку портативних сонячних генераторів включає драйвери та виклики, регіональний аналіз та вплив пандемії.

Рушійні сили та виклики ринку

Несприятливі погодні умови є причиною збільшення кількості відключень електроенергії на 67% з 2000 року. Збої зазвичай трапляються через шторми, повені, вітер та сніг. Вищезгадані стихійні лиха виводять з ладу електромережі або спричиняють несправності в компонентах електропостачання. Тому все більше людей покладаються на портативні сонячні генератори з панелями, щоб отримати безперервне електропостачання. Ви можете використовувати деякі предмети першої необхідності, такі як світло та холодильник. Портативний сонячний генератор також зручний на будівельному майданчику для роботи з інструментами або запуску приладів під час таборування.

Хоча сонячні генератори є економічно ефективними в довгостроковій перспективі, відносно висока початкова вартість є перешкодою для ринку. Крім того, інші альтернативи, такі як інверторні технології та акумуляторні батареї, є дешевшими.

Регіональний аналіз

Бізнес в США. США продовжують використовувати сонячні генератори завдяки зниженню вартості сонячної енергії. Компанії також можуть бути змушені перейти на сонячну енергію через суворі закони про викиди CO2. Отже, ринок портативних сонячних генераторів, ймовірно, буде розширюватися в міру зростання кліматичних проблем.

Такі фактори, як автоматизація та технології, сприяли зростанню європейського ринку сонячних генераторів. Іншими основними факторами розвитку ринку є зростання індустріалізації та урбанізації. Крім того, регіон приділяє значну увагу довгостроковій декарбонізації енергетики.U. енергетичні системи.

Зростання населення в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні створює можливості для зростання ринку. Крім того, очікується, що збільшення споживання енергії на душу населення сприятиме зростанню ринку сонячної енергетики. Нарешті, очікується, що в міру урбанізації багато людей перейдуть на використання сонячної енергії.

Вплив пандемії

Пандемія сприяла локдаунам і зупинкам роботи в ключових країнах. Більшість підприємств постраждали, і ринок сонячних генераторів не є винятком. Під час локдауну відбулося зниження попиту на енергію. На щастя, відновлення попиту, ймовірно, прискорить відновлення ринку портативних сонячних генераторів.

З яких частин складається сонячний генератор?

Нижче наведені компоненти сонячного генератора та роль кожного з них у загальній роботі пристрою.

Сонячні панелі

Сонячна панель має фотоелектричні елементи, які перетворюють сонячне світло на постійний струм. Більшість сонячних панелей підключаються до генератора через контролер відстеження точки максимальної потужності (MPPT). На ринку можна знайти сонячні панелі різних розмірів. Однак більшість контролерів MPPT не дозволяють підключати панелі, які перевищують вимоги до напруги.

Виробники зазвичай об’єднують сонячну панель і генератор в пару. Тим не менш, ви можете знайти MPPT-сумісну панель від будь-якого виробника. Потрібно використовувати правильні адаптери та з’єднувальні кабелі. Ви також повинні бути обережними, щоб не перевищити максимальну напругу.

Акумулятор

Сонячний генератор зберігає енергію сонця для подальшого використання. Батарея є накопичувачем і зазвичай містить різні хімічні сполуки на основі літію. Найпоширенішими хімічними речовинами є літій-залізо-фосфат (LFP) та нікель-марганець-кобальт (NMC).

LFP-батареї мають вищий C-рейтинг, ніж NMC-батареї. Ви також отримуєте більше циклів заряду та менше тепла від акумуляторів LFP. Отже, вибір безпечніший і більш відповідний для вашого сонячного генератора.

Хоча NMC-батареї є більш поширеними, вони повільніше заряджаються та розряджаються. Отже, вибір може бути менш ефективним для портативного сонячного генератора. З іншого боку, NMC-батареї більш енергоємні.

Система управління акумулятором (BMS)

Система керування акумулятором регулює процес заряджання та розряджання акумулятора. Пристрій контролює і балансує струм і напругу всіх елементів в батареї. Крім того, управління акумулятором вимикає систему під час перегріву та перенапруги.

Для літій-іонних акумуляторів система керування акумулятором є важливою вимогою безпеки. Іони літію мають високу щільність енергії, і перезаряд може призвести до теплового випромінювання та горіння. Таким чином, система управління акумулятором допомагає зменшити ймовірність пожежі та вибуху.

Інвертор

Інвертор перетворює низький постійний струм (DC) на змінний струм (AC). Потім ви можете використовувати змінний струм для живлення ваших побутових приладів. Прилади, які використовують постійний струм, не потребують інвертора, оскільки електроенергія не потребує перетворення.

Інвертори також обробляють комбіновану вхідну потужність від змінного та постійного струму. Отже, потужність інвертора визначає максимальну потужність вашої сонячної панелі.

Як працює портативний сонячний генератор?

Сонячний генератор перетворює сонячну енергію в електричну за допомогою ланцюжка процесів. По-перше, коли сонце потрапляє на вашу панель, фотони вибивають електрони з атомів. Далі фотоелементи перетворюють електрони в постійний струм. Далі елементи продовжують збирати та утримувати атоми. Потім, коли вільні електрони готові текти, вони генерують електричний струм.

Електричний струм проходить через контролер зарядного пристрою, який регулює напругу. В результаті ваш акумулятор не перевантажується і не перегрівається. Захист також забезпечує довший термін служби акумулятора.

Батареї зберігають електрику у вигляді хімічної енергії, поки ви не під’єднаєте електроприлад. Після підключення заряд проходить через інвертор, який перетворює постійний струм на змінний. Такі прилади, як мобільні телефони, ноутбуки та мікрохвильові печі, потребують живлення постійного струму. Для таких пристроїв можна обійтися без інвертора, оскільки електроенергія не потребує перетворення.

Перетворювач також підвищує номінальну напругу до напруги, яка підходить для вашого приладу. Наприклад, припустимо, що ваш генератор має стандартну напругу 48 В, а ваш прилад. 120 В. У цьому випадку перетворювач підвищує напругу з 48 В до 120 В. Потім електричний струм проходить через подовжувач генератора для роботи вашого приладу.

Як ми бачили вище, сонячні генератори не потребують двигунів внутрішнього згоряння для спалювання палива. Натомість пристрої перетворюють сонячне світло на механічну енергію. Як наслідок, процес відбувається тихіше і чистіше, ніж у газових генераторів. Ви також можете переміщати панелі, щоб захопити якомога більше сонячної енергії.

Портативні сонячні генератори в порівнянні. Традиційні газові генератори

Нижче наведені плюси і мінуси портативних сонячних електростанцій в порівнянні з інверторами. традиційні газові генератори.

Переваги сонячних генераторів

При використанні сонячної енергії ви отримуєте наступні переваги.

Чиста енергія

Більшість сонячних матеріалів виготовляються з матеріалів, що підлягають вторинній переробці, наприклад.g., скло, кремній та алюміній. Крім того, сонячні генератори не використовують викопне паливо, яке загрожує навколишньому середовищу.

Портативність

Сонячні генератори менші та легші за газові генератори. Вам не потрібно багато місця для зберігання або транспортування сонячних генераторів.

Простота використання

Вам не потрібно заправляти генератор; замість цього ви встановлюєте компоненти, і все добре. Навіть не маючи досвіду роботи з електрикою, ви можете безпечно експлуатувати прилади.

Переносний сонячний генератор кон

Хоча це хороший вибір, сонячні генератори мають менший запас енергії. Ваш сонячний генератор може не працювати з усіма вашими побутовими приладами одночасно. Отже, сонячні генератори не підходять, якщо у вас високі вимоги до потужності.

Переваги традиційних газових генераторів

Ви відчуваєте наступні переваги традиційних генераторів.

Вартість

Початкова ціна традиційних газогенераторів нижча. Тим не менш, витрати на паливо швидко накопичуються і збільшують експлуатаційні витрати.

Електроенергія на вимогу

Все, що вам потрібно для виробництва електроенергії. це паливо та експлуатаційні компоненти. Отже, газові генератори ідеально підходять, якщо для вас важлива миттєва потужність.

Мінуси традиційних газових генераторів

Недоліки традиційних генераторів такі:

Забруднення повітря

Бензин і дизельне паливо, що використовуються в традиційних газових генераторах, забруднюють повітря. Наприклад, за одну годину в атмосферу потрапляє 1.Бензиновий генератор потужністю 8 кВт може генерувати смог, еквівалентний автомобілю, який проїхав 150 миль.

Випромінювання шуму

Традиційні газові генератори видають виразний звук під час роботи. Отже, у вас можуть виникнути проблеми, якщо ви плануєте використовувати генератор у місцях, де тиша має першорядне значення.

Питання безпеки

Легкозаймисті пари газогенераторів можуть спричинити пожежу при контакті з горючими матеріалами. Аварії або неправильне використання газового генератора також можуть спричинити отруєння чадним газом.

Суть в тому, що сонячні генератори мають перевагу, якщо у вас немає великих потреб у потужності.

Портативні сонячні генератори проти. Більші сонячні генератори

Портативні сонячні електрогенератори невеликі та легкі, що спрощує їх переміщення. Ви можете сформувати більший генератор з декількох штабельованих, масштабованих генераторів. Вам потрібно з’єднати кілька модулів акумуляторних батарей, щоб отримати більший розмір і ємність.

Ви можете використовувати портативні сонячні генератори, якщо ви віддаєте перевагу легко пересувним рішенням. Наприклад, якщо ви завжди в дорозі, вам потрібно рішення, яке займає менше місця і яке легко переносити. Ви також можете використовувати сонячний генератор у невеликому будинку, коли час використання зростає.

Великі сонячні генератори великі і мають більшу вагу, ніж сонячні генератори. Отже, ви не можете легко пересуватися з великими генераторами. На щастя, генератори мають більшу ємність і вищу потужність. Отже, якщо у вас більші потреби в енергії, більший розмір має вирішальне значення для забезпечення достатньої потужності.

Великі сонячні генератори більше підходять для промислового та комерційного використання. Наприклад, склади та державні установи можуть використовувати великі генератори для резервного живлення. Крім того, деякі великі генератори мають колеса для підвищення мобільності.

Розмір сонячного генератора залежить від ваших потреб. Для комерційних застосувань потрібен великий розмір, в той час як для житлових застосувань можна обійтися будь-яким з них. Наприклад, якщо ви хочете, щоб генератор живив весь будинок, вам знадобиться великий генератор. І навпаки, невеликий сонячний генератор ідеально підходить, якщо вам потрібне резервне рішення для подорожі на човні.

Використання сонячних генераторів

Ось кілька способів використання сонячних генераторів.

Для живлення вуличного обладнання

Такі прилади, як пральні машини, насоси та фільтри для басейнів, сушарки для білизни, спрощують роботу. Проте, для роботи зовнішніх приладів потрібно багато енергії, що призводить до високих рахунків за комунальні послуги. Альтернативою економії коштів, витрачених на електроенергію, є використання безкоштовного джерела енергії.

Сонячні генератори можуть живити вищезгадані прилади та заощаджувати ваші гроші. Тим не менш, велике обладнання споживає багато енергії, тому вам знадобляться великі початкові інвестиції. Хороша частина полягає в тому, що вам більше не доведеться платити за електроенергію або високі витрати на обслуговування.

Для живлення побутової техніки в приміщенні

повний, посібник, портативних, сонячних, генератор

Електричні плити, посудомийні машини, водонагрівачі та інші побутові прилади мають важливе значення. Неможливість використання пристроїв через перебої в електропостачанні порушує безперебійну роботу вашого будинку. Тому ми рекомендуємо придбати сонячний генератор, щоб забезпечити себе необхідними послугами.

Електрогенератор звичайного розміру може забезпечити ваш будинок електроенергією, якщо у вас є прилади середнього розміру. Однак, якщо у вас велика сім’я або багато електроприладів, обирайте більший розмір. В іншому випадку, ви не зможете живити всі машини одночасно. Натомість вам доведеться підключати лише кілька приладів і живити лише кілька пристроїв.

Для живлення інструментів

Свердла та інші інструменти для роботи на подвір’ї життєво необхідні для домашніх проектів та заходів. Ви можете придбати сонячний генератор середньої потужності для живлення невеликих пристроїв. Портативні генератори також важливі, коли ви повинні працювати з електрикою, але не маєте розеток на вулиці.

Ви також можете використовувати сонячні генератори для комерційних інструментів, таких як ті, що використовуються в будівництві. Комерційні пристрої споживають багато енергії, тому вам знадобляться акумулятори великої ємності та панелі великої потужності.

Забезпечити стабільне електропостачання для бізнесу

Електронні пристрої сьогодні є важливою частиною спілкування, роботи та бізнесу. Крім того, при більш віддаленій роботі з’являється потреба в стабільному електропостачанні. Вам також потрібне безперервне живлення, щоб уникнути простоїв у роботі під час перебоїв в електромережі. Крім того, резервна копія зберігає ваші продукти свіжими навіть під час відключень електроенергії для харчової промисловості, що швидко псується.

Способи зарядки сонячного генератора

Ось три варіанти заряду для вашого портативного генератора на сонячних батареях.

Зарядка за допомогою сонячних панелей

Основна суть сонячних електрогенераторів полягає в тому, щоб мати можливість підзаряджати пристрій за допомогою сонця. Отже, найпоширеніший спосіб заряджання сонячного генератора. через сонячні панелі. Панелі перетворюють енергію сонця в електрику. Для подорожі на автофургоні або в кемпінгу рекомендується використовувати портативні сонячні панелі, оскільки вони дуже легкі.

Вам знадобиться спеціальний кабель-перехідник, який деякі виробники включають в комплект генератора. Швидкість заряду залежить від вхідної потужності сонячної енергії вашого генератора, розміру акумулятора та кількості панелей.

Електрика від електромережі

Ви можете використовувати мережеву електроенергію, якщо сонця недостатньо, а ви хочете, щоб ваші батареї були повними на випадок надзвичайних ситуацій. Щоб зарядити генератор електроенергією, підключіть його до розетки, як будь-який звичайний електроприлад. Рекомендується не забути зафіксувати час заряду після підключення генератора до електромережі.

Крім того, електромережа використовує змінний, а не постійний струм. Отже, вам потрібно буде використовувати сонячний інверторний зарядний пристрій, коли ви заряджаєте батареї. На жаль, ви втрачаєте сенс сонячних панелей, якщо вам все одно доводиться підзаряджатися електроенергією.

Купуємо найкращий портативний сонячний генератор: Що слід враховувати

Найкращий портативний сонячний генератор для вас залежить від ваших потреб та уподобань. Наведені нижче фактори допоможуть вам вибрати ідеальний генератор.

Ємність зберігання

Портативні сонячні генератори мають дуже різноманітні потужності. Потужність портативних сонячних генераторів вимірюється у ватах (Вт), але в перерахунку на споживання електроенергії перекладається у ват-години. Одна ват-година означає, що генератор може виробляти один ват безперервно протягом 60 хвилин.

Ват-години допомагають оцінити, скільки енергії ваш генератор зможе виробити до того, як виникне потреба в підзарядці. Вища ват-година означає більш тривалий період роботи або більшу потужність. Найкращий портативний сонячний генератор забезпечує достатню потужність, щоб задовольнити всі ваші потреби в енергії.

Час перезарядки

Ви повинні розуміти, скільки часу потрібно для підзарядки виснаженого генератора. Час зазвичай залежить від споживаної потужності сонячних панелей і швидкості зарядки. У документації виробника зазвичай вказується розрахунковий час перезарядки.

Очікуваний час заряджання є приблизним і залежить від доступної сонячної енергії. У похмурі дні панель вашого портативного сонячного генератора не отримує достатньо прямих сонячних променів. Враховуйте похмурі дні, особливо якщо вам потрібна енергія для кількох пристроїв на кілька днів. Переконайтеся, що ємність і швидкість заряду забезпечать вам достатньо енергії для всіх ваших потреб.

Ефективність

Ефективність портативного сонячного генератора визначає, скільки ви отримаєте від свого пристрою. Знайдіть панель, яка генерує найбільше енергії з доступного сонячного світла.

Один із способів виміряти ефективність. дослідити ефективність сонячних елементів панелі. Чим вищий рейтинг, тим ефективніша сонячна панель і тим більше енергії ви отримаєте за однакових умов випромінювання. Наприклад, сонячна батарея з коефіцієнтом корисної дії 20% перетворює 20% сонячного світла, що потрапляє на панель, в електричну енергію.

Наявність портів

У сучасному світі заряджених пристроїв вам може знадобитися підключити кілька пристроїв одночасно. Проте не всі портативні сонячні генератори мають більше однієї розетки. Шукайте генератор з більшою кількістю розеток, якщо у вас багато електроприладів.

Якщо ви не впевнені у своїх потребах, обирайте генератор з декількома розетками на всяк випадок. Наприклад, вам знадобиться щонайменше дві розетки для зарядки телефону та комп’ютера. Якщо ви можете підключити подовжувач, вам не потрібно буде носити з собою зайві речі, наприклад, під час подорожей на човні.

Довговічність та додаткові функції

Портативні сонячні генератори мають різні якості, з різною здатністю витримувати навантаження. Довговічність має вирішальне значення, особливо якщо ви плануєте використовувати генератор у таборах та подорожах. Найкращий портативний сонячний генератор для кемпінгу має бути достатньо міцним, щоб витримати суворі дорожні умови. Навіть якщо ви хочете придбати портативний сонячний генератор для дому, довговічність забезпечує тривалий термін служби.

Розглянемо, які додаткові функції пропонує сонячний генератор, яких немає в інших. Наприклад, деякі портативні сонячні генератори мають вбудований контролер заряду. Однак іншим потрібно купувати контролер окремо. Інші унікальні функції включають ліхтарик, захист від перенапруги та захист BMS. Хоча ви не хочете знайти всі спеціальні функції в одному продукті, шукайте генератор з бажаною унікальністю.

Часті запитання про портативні сонячні генератори

Ось відповіді на поширені запитання щодо портативних сонячних генераторів.

Чи можу я користуватися генератором, поки він заряджається??

Так, сонячні генератори дозволяють внутрішнім батареям заряджатися і розряджатися одночасно. Отже, ви можете заряджати свою електроніку, поки ваш портативний сонячний генератор заряджається. Тим не менш, процес заряджання сповільниться, оскільки енергія з генератора вичерпується.

Скільки років може прослужити портативний сонячний генератор?

Очікуваний термін служби портативних сонячних генераторів залежить від якості та обслуговування. Тим не менш, портативні сонячні генератори не потребують особливого обслуговування. Наприклад, захищайте панель від іржі та вчасно видаляйте павутиння. Крім того, система керування акумулятором подовжує термін служби пристрою та підвищує його економічну ефективність.

Чи можна замінити батареї сонячного генератора?

Акумулятор є одним з найдорожчих компонентів вашого сонячного генератора. Проте, оскільки сонячні генератори довговічні, навіть акумулятори служать довго. Тим не менш, через високу вартість батарей, можливо, ви не захочете замінювати старі батареї. Коротше кажучи, ви можете замінити батарею, але заміна цілого блоку є більш економічно вигідною.

Останнє слово

Переносні сонячні генератори ефективні та корисні для навколишнього середовища. Ви також економите кошти, які в іншому випадку витрачалися б на постійну купівлю палива. Отже, сонячна енергія. це те, що потрібно, якщо вам потрібне рішення для резервного живлення на випадок надзвичайних ситуацій.

Найкращі сонячні генератори

Експерти SafeWise мають багаторічний досвід тестування продуктів, які ми рекомендуємо. Дізнайтеся, як ми тестуємо та перевіряємо. Ми можемо заробляти гроші, коли ви купуєте за нашими посиланнями.

Оскільки вони не виділяють чадний газ і не використовують займистий бензин, сонячні генератори є набагато безпечнішою альтернативою традиційним газовим генераторам. Але на цьому переваги не закінчуються. сонячні генератори також легше запускати, вони працюють тихіше, потребують менших витрат на обслуговування і, звичайно ж, більш безпечні для навколишнього середовища.

Наш улюблений сонячний генератор для аварійного резервного живлення. EcoFlow Delta Pro. Поєднує в собі швидкий час заряджання від сонячної енергії та щедрі 3.Ємність 6 кВт-год, може безпосередньо живити електричну панель вашого будинку і підтримує додаткові батареї загальною потужністю 25 кВт-год. До того ж, це навіть не найважчий і не найдорожчий варіант у нашому списку.

Порівняйте найкращі сонячні генератори для домашнього використання

Amazon.ціна на сайті станом на дату публікації. Прочитайте повну відмову від відповідальності.

Найкращі огляди сонячних генераторів

EcoFlow Delta Pro: Найкращий вибір для дому

Amazon.ціна на сайті станом на дату публікації. Прочитати повну інформацію про відмову від відповідальності.

Все, що стосується EcoFlow Delta Pro, робить його ідеальним для живлення найнеобхідніших речей у вашому домі під час відключення електроенергії. Він інтегрується безпосередньо з існуючою електричною панеллю за допомогою панелі EcoFlow Smart Home Panel (продається окремо) для забезпечення безперервного живлення до 10 контурів. Навіть без цієї інтеграції 15 розеток Delta Pro має бути більш ніж достатньо, щоб допомогти вам пережити надзвичайну ситуацію.

Можливо, вам знадобиться більше одного пристрою Delta, щоб досягти максимальної потужності 10 контурів, але це підводить нас до ще однієї гідної уваги особливості цієї лінійки EcoFlow: можливість з’єднання в ланцюг. Підключивши до шести дельта-генераторів або акумуляторів, ви можете створити загалом 25 кВт-год потужності. найвищий показник кВт-год, з яким ми зіткнулися в нашому дослідженні.

Сонячний генератор Delta Pro перезаряджається до шести годин за допомогою чотирьох сонячних панелей. Він буде заряджатися ще швидше, якщо у вас є можливість підключити його до адаптера змінного струму або зарядної станції електромобіля.

Нарешті, EcoFlow Delta Pro пропонує всі ці функції за однією з найдоступніших цін на ринку. Хоча він, безумовно, все ще коштує солідних грошей, ви отримуєте багато енергії за ці гроші.

Bluetti EP500Pro: найкращий заряд енергії

Amazon.com ціна на дату публікації. Прочитайте повну заяву про відмову від відповідальності.

Bluetti EP500Pro потребує близько п’яти годин, щоб зарядити понад 5 кВт-год енергії. неймовірне поєднання швидкої сонячної зарядки та високої потужності, яке важко знайти. Нам також подобається, що Bluetti пропонує домашню інтеграцію для негайного резервного живлення під час відключення електроенергії.

Якщо вам потрібно більше 5 кВт-год, дуже легко додати ще один Bluetti EP500Pro за допомогою блоку з’єднання plug-and-play.

Цей сонячний генератор працює в парі з трьома сонячними панелями, тому він займає меншу площу, ніж інші моделі. Нам подобається, що він підключається до Wi-Fi для легкого оновлення прошивки, і він навіть постачається з додатком, який дозволяє перевіряти його енергоспоживання та заряд. Крім того, на верхній частині генератора є дві бездротові зарядні колодки.

Це сонячний генератор, який ви не захочете брати з собою в похід тільки тому, що він важить 182 фунти. Однак у нього є колеса, які допоможуть вам переміщати його по дому, якщо ви не виберете варіант інтеграції.

Jackery Explorer 3000 Pro: Цінний вибір

Amazon.com ціна на дату публікації. Прочитайте повну інформацію про відмову від відповідальності.

При оснащенні повним набором з шести сонячних панелей, Jackery Explorer 3000 Pro (який поставляється лише з двома сонячними панелями) заряджається менш ніж за три години і має ємність 3 кВт-год після повного заряду. Але оскільки в ньому відсутня система домашньої інтеграції та не підтримується послідовне з’єднання для збільшення потужності, цей сонячний генератор Jackery не є нашим улюбленим варіантом для аварійного використання. Однак його ціна є більш прийнятною, ніж у конкурентів.

На одному заряді Jackery Explorer 3000 Pro може працювати в холодильнику до трьох днів. А оскільки він заряджається так швидко, ви не повинні відчувати перебоїв з електропостачанням.

Джекері також рекламує цей сонячний генератор як чудовий варіант для кемпінгу, але при вазі майже 100 фунтів це не найпортативніша електростанція. Він поставляється з колесами та ручкою для полегшення транспортування, але це все одно важка вага, щоб підняти її з машини. З іншого боку, сонячні панелі важать близько 10 фунтів кожна і складаються для зручності транспортування.

Jackery продає легші сонячні генератори, але всі вони мають меншу потужність, ніж Explorer 3000 Pro. Можливо, ви захочете розглянути баланс між потужністю і портативністю при покупці моделі Jackery для кемпінгу.

Goal Zero Yeti 6000x: Найкраща потужність

Amazon.com ціна на дату публікації. Прочитайте повну відмову від відповідальності.

Якщо ви шукаєте баланс між потужністю та ціною, Goal Zero Yeti 6000x. чудовий вибір. З потужністю 6 кВт-год він може живити більше приладів і пристроїв протягом більш тривалого часу, ніж будь-який інший сонячний генератор у нашому списку, і це навіть не найдорожчий варіант.

Goal Zero Yeti 6000x має один суттєвий недолік. повільний час сонячної зарядки. Навіть з чотирма сонячними панелями повна зарядка цього генератора може зайняти від 35 до 70 годин. Якщо ви використовуєте лише близько третини його потужності щодня, то цього може бути достатньо для використання в надзвичайних ситуаціях. В іншому випадку, він найкраще підходить для кемпінгу або коротких періодів використання.

Сонячний генератор Anker 555: Найкраще для основ

Amazon.ціна на сайті com станом на дату публікації. Прочитайте повну інформацію про відмову від відповідальності.

Якщо вам потрібно щось, що допоможе вам з комфортом пережити відключення електроенергії, але не потрібно, щоб воно повністю забезпечувало живлення медичного обладнання або холодильника, спробуйте сонячний генератор Anker 555. Його 1 кВт-год може живити один вентилятор майже цілий день. Але оскільки він має шість розеток змінного струму і заряджається всього за шість годин, у вас залишиться достатньо енергії для інших зручностей, наприклад, для інтернет-роутера.

Anker 555 менш корисний для зимових відключень електроенергії, оскільки він живить лише невеликий обігрівач (максимум 500 Вт).) менш ніж за дві години. З іншого боку, він може працювати з апаратом CPAP понад 18 годин на одному заряді, дозволяючи вам добре (і безпечно) виспатися вночі.

Цей сонячний генератор важить майже 30 фунтів, поставляється з двома сонячними панелями та має вбудоване світло. все це робить його чудовим вибором і для кемпінгу.

Останнє слово

Оскільки сонячний генератор EcoFlow Delta Pro швидко перезаряджається і здатний живити кілька приладів у вашому домі, ми вважаємо, що це найкращий сонячний генератор для аварійного використання. Щоб отримати від нього максимум користі, придбайте додаткові акумулятори та повний комплект сонячних панелей.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Основним недоліком сонячних генераторів є те, що для їхньої підзарядки потрібні години. Загальний час заряджання залежить від погодних умов, вашої готовності змінювати положення панелей протягом дня і навіть від вашого місцезнаходження на земній кулі.

Сонячні генератори зазвичай не такі гучні, як газові, але ви все одно можете почути деякий гуркіт, схожий на звук холодильника.

Ви можете виконати невеликі обчислення, щоб з’ясувати, чи відповідає потужність генератора у ват-годинах вашим потребам у електроенергії. Ват-години. це кількість Ватт, яку генератор може виробити за одну годину. Кіловат-година (кВт-год). це тисяча ват-годин (Вт-год).

Вам потрібно оцінити, які прилади або пристрої ви хочете живити, і скільки ват вони споживають загалом. Потім вам потрібно розділити ват-годин генератора на загальну потужність, щоб визначити, скільки годин генератор може живити ці прилади. Щоб визначити, чи достатньо потужності генератора, подумайте, чи повинні прилади працювати безперервно і скільки часу потрібно генератору, щоб досягти повного заряду.

Наприклад, припустимо, ви просто хочете живити холодильник потужністю 400 Вт, і ви розглядаєте 3.Сонячний генератор EcoFlow Delta Pro потужністю 6 кВт-год. По-перше, ми можемо перетворити 3.6 кВт-год. 3 600 Вт-год (3.6 x 1,000). Отже, ми можемо розділити 3 600 Вт на 400 Вт, щоб отримати 9 годин. Іншими словами, 3.Генератор потужністю 6 кВт/год може живити холодильник потужністю 400 Вт протягом 9 годин при повному заряді.

Що таке сонячний генератор

Сонячні генератори є популярною альтернативою резервним та газовим генераторам. Але багато людей часто задаються питаннями на кшталт, що таке сонячний генератор, чи варто його купувати і т.д., перед тим, як зробити остаточну покупку. Простими словами, сонячний генератор. це портативна електростанція, яка використовує сонячні панелі для перетворення сонячного світла в електрику. Електрична енергія зберігається в акумуляторі, який називається електростанцією, а потім використовується для живлення електроприладів.

Оскільки зміна клімату впливає на світ, люди переходять на відновлювану енергію для задоволення всіх своїх потреб в енергії. Переносні сонячні генератори не виділяють шкідливих газів і є більш надійними, ніж їхні паливні аналоги. Ось чому багато власників будинків переходять на сонячні генератори, такі як Сонячний генератор Jackery.

повний, посібник, портативних, сонячних, генератор

Поєднання сонячних панелей Jackery SolarSaga та портативної електростанції Explorer допоможе вам використовувати сонячну енергію для зарядки електроприладів протягом тривалого часу. У цьому посібнику про сонячні генератори ми розкриємо все, що пов’язано з екологічно чистими джерелами енергії, відмінності між сонячними та газовими генераторами, а також розповімо, як вибрати правильний генератор.

Що таке сонячний генератор

Технічно сонячний генератор. це електрогенератор, який працює на сонячній енергії. Це термін, який позначає поєднання портативних електростанцій та сонячних панелей для захоплення, зберігання та розподілу сонячної енергії.

Найпотужніші та найнадійніші сонячні генератори використовуються під час подорожей на автофургонах, для резервного живлення в аварійних ситуаціях, в кемпінгах та інших видах активного відпочинку на свіжому повітрі. На відміну від газових генераторів, які потребують дизельного палива, пропану або газу, сонячний генератор складається з

 • Переносні сонячні панелі
 • Портативна електростанція (включаючи акумуляторну батарею, сонячний контролер заряду, сонячний інвертор)

Доступні сонячні генератори різних розмірів і потужностей, тому ви можете вибрати той, який відповідає вашим потребам, не витрачаючи зайвих коштів.

Компоненти сонячного генератора

Тепер, коли ви знаєте, що таке сонячний генератор, настав час пояснити найважливіші компоненти системи.

повний, посібник, портативних, сонячних, генератор

Сонячні панелі

Сонячні панелі, які також називають фотоелектричними елементами, перетворюють сонячне світло в електрику. Сонячні генератори використовують портативні та складні сонячні панелі, що відрізняє їх від дахових панелей.

Контролер заряду

Коли електроенергія виробляється сонячними панелями, першим компонентом, до якого вона потрапляє, є контролер заряду (або регулятор). Оскільки сонячна енергія генерується зі змінною швидкістю, завдання контролера заряду полягає в тому, щоб формувати та кондиціонувати електроенергію, щоб уникнути перезарядки. Високоефективні сонячні генератори оснащені технологією MPPT, яка гарантує, що нічого не буде пошкоджено при проходженні енергії через систему.

Іншим основним компонентом портативного сонячного генератора є інвертор, який перетворює постійний струм від сонячних панелей на змінний струм. Робота інвертора полягає в отриманні енергії від сонячної системи та передачі її до приладів.

Сонячна батарея

Електроенергія, вироблена сонячними панелями, зберігається в сонячній батареї до тих пір, поки вона не знадобиться. Більшість сучасних сонячних генераторів мають вбудовану літій-іонну батарею для зберігання струму, зібраного сонячними панелями.

Використання сонячного генератора

Сонячний генератор можна використовувати різними способами, включаючи, але не обмежуючись ними:

 • Аварійне резервне живлення: Часті перебої в електропостачанні та аварійні ситуації є основними причинами, через які домовласники обирають сонячні електростанції. Надійне та ефективне сонячне рішення може живити такі важливі прилади, як медичне обладнання, холодильники, освітлення тощо.
 • Життя поза мережею: Сонячні генератори з акумуляторами великої ємності можуть допомогти вам насолоджуватися життям поза мережею. За допомогою потужного сонячного генератора ви можете заряджати малі та великі прилади і підтримувати їхню роботу годинами.
 • Заходи на свіжому повітрі: Оскільки сонячні генератори є портативними, вони є ідеальним зарядним пристроєм для кемпінгу, піших прогулянок, подорожей на автофургонах або активного відпочинку на природі.
 • Сталий спосіб життя: Домовласники, які хочуть вибрати стійке та екологічно чисте джерело енергії, можуть перейти на сонячні генератори. Вони можуть зменшити рахунки за електроенергію, зменшити залежність від викопного палива тощо., використовуючи енергію сонця.

Як працює сонячний генератор

Портативний сонячний генератор працює, коли сонячна панель перетворює сонячне світло в корисну енергію. електрику. Сонячні панелі збирають сонячну енергію протягом дня і передають її в систему зберігання енергії. Компактні та транспортабельні сонячні генератори. це зручні рішення для заряджання електроприладів у будь-якому місці.

повний, посібник, портативних, сонячних, генератор

Ось розбивка процесу:

 • Сонячні панелі перетворюють сонячне світло в постійний струм, який потім проходить через контролер заряду.
 • Контролер заряду регулює напругу електроенергії перед зберіганням, забезпечуючи належний потік струму до акумулятора.
 • Вбудований акумулятор зберігає всю енергію для подальшої зарядки електричних пристроїв.
 • Інвертор перетворює постійний струм в змінний для живлення більшості приладів та пристроїв протягом декількох годин.

Типи сонячних генераторів

Нижче наведено три основні типи сонячних генераторів.

Мережевий сонячний генератор

Цей тип генератора підключається до електромережі для зарядки електроприладів. Сонячні панелі вловлюють сонячне світло і перетворюють його в електрику у вигляді постійного струму. Потім постійний струм перетворюється на змінний в платі живлення. Плата передає електроенергію для живлення будинків та будівель.

Вони також називаються автономними або автономними сонячними генераторами і передбачають використання акумуляторів, що живляться від сонячних панелей. Це портативні сонячні генератори, які можна брати з собою під час подорожей, подорожей на автофургонах тощо.

Гібридний сонячний генератор

Сонячний генератор нового покоління. це поєднання традиційних генераторів з керованим джерелом енергії. Екологічно чисте та паливно-ефективне джерело живлення є кращим в районах з обмеженим доступом до бензину, скрапленого газу або дизельного палива.

Чому варто обирати сонячні генератори

Вибираючи сонячні генератори, ви отримуєте багато переваг, особливо в порівнянні з паливними або традиційними газовими генераторами. Ось деякі ключові переваги сонячних генераторів.

Сонячні генератори легкі та більш портативні, ніж не сонячні генератори. Це зручне енергетичне рішення, яке дозволяє забезпечувати електроенергією будь-де і будь-коли. Портативні генератори популярні, коли ви живете поза мережею, подорожуєте в автофургоні або в кемпінгу.

Ще одна перевага сонячних генераторів полягає в тому, що вони працюють безшумно. Традиційні газові генератори часто шумлять і можуть бути особливо дратівливими в невеликих приміщеннях, таких як автофургони, крихітні будинки тощо. Крім того, сонячні генератори працюють тихо і ідеально підходять для використання в приміщенні.

Екологічно чисті

На відміну від традиційних дизельних або газових генераторів, які потребують викопного палива, сонячна енергія є відновлюваним джерелом енергії з низьким рівнем викидів. Оскільки сонячний генератор не виділяє забруднюючих речовин, він є екологічно чистим і недорогим варіантом.

Низький рівень технічного обслуговування

Сонячні генератори майже не потребують технічного обслуговування. Ви можете просто видалити пил, щоб покращити поглинання фотонів. Крім того, немає рухомих компонентів, тому вам не потрібно зосереджуватися на заміні деталей машини.

Сонячний генератор проти. Традиційний генератор

Сонячні генератори та традиційні генератори. це два широко популярні енергетичні рішення. Однак, вони повністю відрізняються один від одного.

Давайте швидко порівняємо сонячні та газові генератори в таблиці.

Тут ми детально порівнюємо обидва типи генераторів, щоб ви могли прийняти обґрунтоване рішення.

Плюси та мінуси сонячного генератора

Нижче ми пояснили переваги та недоліки сонячних генераторів.

 • У порівнянні з традиційними газовими генераторами, сонячні генератори є портативними. Вони ідеально підходять для кемпінгу, надзвичайних ситуацій, заходів на свіжому повітрі та загальної діяльності в дорозі.
 • Вони навіть оснащені зручними для перенесення ручками, щоб підвищити портативність і зручність.
 • Сонячні генератори не мають рухомих частин, як газові генератори. Тому вони мають менше шансів на ремонт і потребують низького рівня обслуговування.
 • Вони генерують чисту, відновлювану енергію, яка не шкодить навколишньому середовищу під час роботи.
 • Сонячні генератори зазвичай вимагають високих початкових витрат.
 • Сонячні батареї можна заряджати лише тоді, коли є сонячна енергія.

Плюси та мінуси традиційного генератора

Генератори, що працюють на викопному паливі, технічно відомі як традиційні генератори. Нижче ми згадали деякі з основних переваг та недоліків традиційних генераторів.

 • Традиційні генератори виробляють електроенергію на вимогу. Тобто, ви можете виробляти електроенергію, як тільки вони отримують паливо.
 • На ринку доступні різні розміри газових генераторів, що робить їх мало портативними. Однак вам потрібно буде носити з собою бензин, що робить їх менш зручними, ніж сонячні генератори.
 • Оскільки традиційні генератори існують на ринку вже багато років, вони більш звичні для людей і мають високе домінування на ринку.
 • Традиційні генератори потребують дорогого палива, що збільшує довгострокові витрати.
 • Виділяють токсичні гази, такі як чадний газ, оксиди вуглецю, закис азоту та оксиди сірки, що призводить до забруднення навколишнього середовища.
 • Через рухомі частини в газових генераторах вони надзвичайно шумні. Таким чином, вони не підходять для використання в приміщеннях або в невеликих місцях, таких як автофургони.
 • Газові генератори потребують регулярного обслуговування, оскільки мають рухомі частини. З часом їх потрібно чистити, змащувати та замінювати, що призводить до високих витрат на обслуговування.

Як бачите, сонячні генератори мають більше переваг у порівнянні з газовими генераторами.

повний, посібник, портативних, сонячних, генератор

Як вибрати сонячний генератор

Розуміння “що таке портативний сонячний генератор” недостатньо; важливо розуміти фактори, які слід враховувати при виборі сонячного генератора. Оскільки не всі портативні сонячні генератори однакові, ви повинні перевірити їх особливості, щоб вибрати ідеальний генератор.

Ємність акумулятора

Незалежно від вашої мети використання, вибір сонячного генератора з великою ємністю акумулятора є життєво важливим. Коли сонячний генератор має високу ємність, ви можете зберігати більше енергії для подальшого використання. Це, в свою чергу, гарантує, що у вас буде легкий доступ до сонячної енергії під час аварійних відключень або поїздок на природу.

Інвертор чистої синусоїди

Ці пристрої перетворюють енергію з акумулятора в енергію, яка нагадує енергію з розетки. Основною метою синусоїдального інвертора є перетворення постійного струму (DC) в змінний струм (AC). Сонячний генератор, оснащений інвертором чистої синусоїди, забезпечує точну напругу, гарантуючи безпеку чутливих електронних пристроїв.

Літій-іонний акумулятор

Переносні електронні пристрої, такі як сонячні генератори, повинні мати літій-іонні акумулятори. Вибір системи на сонячних батареях з високоякісним літій-іонним акумулятором гарантує, що ви зможете заряджати прилади безпечно і без перегріву.

Незалежно від того, яка причина стоїть за вибором сонячного генератора, невелике дослідження гарантує, що ви витратите свої гроші на правильний продукт.

Чому сонячний генератор Jackery

Переносні сонячні генератори. найкращий спосіб використовувати енергію сонця та живити ваше обладнання. Jackery. провідний бренд, який виробляє високоякісні сонячні панелі SolarSaga та Переносні електростанції Explorer.

повний, посібник, портативних, сонячних, генератор

Ви можете вибрати з широкого спектру доступних сонячних генераторів, залежно від кількості приладів, які ви хочете зарядити. Сонячні генератори Jackery безшумні, портативні та доступні за ціною, забезпечуючи перетворення максимальної кількості сонячного світла в електрику.

Ось кілька основних переваг сонячних генераторів Jackery над іншими аналогічними продуктами на ринку.

Надійність: Jackery пропонує найнадійніші сонячні генератори з розширеними функціями. Оснащені акумулятором великої ємності, вони досить потужні, щоб підтримувати життя автофургона, фургона та салону.

Простота використання: Навіть якщо ви використовуєте сонячний генератор вперше, ви не пошкодуєте, що інвестували в сонячні генератори Jackery. Функція plug-and-play допоможе вам з’єднати сонячні панелі Jackery SolarSaga з портативною електростанцією Explorer за кілька кліків.

Легкість: Всі сонячні генератори Jackery є портативними, що робить їх ідеальними для відпочинку на природі або автономного життя. Незалежно від того, чи плануєте ви піти в похід або на автофургон, ви можете взяти з собою сонячний генератор.

Економічно ефективний: Сонячний генератор Jackery пропонує відмінне співвідношення ціни та якості. Крім того, широкий вибір доступних розмірів робить їх чудовими варіантами для тих, хто має різний бюджет.

Ефективні панелі: Сонячні панелі Jackery SolarSaga мають найвищий ККД. Тобто, панелі можуть поглинати максимум сонячної енергії за менший час. Крім того, вони оснащені регульованими підставками, які допомагають налаштувати панелі та генерувати максимальну вихідну потужність.

Тепер, коли ви знаєте переваги сонячних генераторів, ось найпопулярніші доступні комплектації.

Час перезарядки

Сонячний генератор Zendure

Портативний сонячний генератор. це комбінація електростанції та сонячної панелі. Він може перетворювати сонячну енергію, захоплену сонячними панелями, в електричну енергію, а потім зберігати її в портативній електростанції для подальшого використання. Він може забезпечити вас відновлюваною чистою енергією та зменшити вашу залежність від електромережі. Крім того, сонячний генератор. це надійне та екологічно чисте джерело енергії для кемпінгу, автофургонів або як аварійний запасний варіант у разі відключення електроенергії.

повний, посібник, портативних, сонячних, генератор

Сонячний генератор Zendure SuperBase V

Портативна електростанція Zendure SuperBase V потужністю 400 Вт

Починається від 5 599.00

повний, посібник, портативних, сонячних, генератор

Сонячний генератор Zendure SuperBase M

Портативна електростанція SuperBase M Сонячна панель Zendure 200 Вт

Починається з 999.00

Перелік продукції

повний, посібник, портативних, сонячних, генератор

повний, посібник, портативних, сонячних, генератор

повний, посібник, портативних, сонячних, генератор

повний, посібник, портативних, сонячних, генератор

повний, посібник, портативних, сонячних, генератор

Як працює сонячний генератор?

Сонячний генератор працює, вловлюючи сонячну енергію за допомогою сонячних панелей і зберігаючи її в сонячній батареї або портативній електростанції. Сонячні генератори Zendure перетворюють постійний струм в змінний для живлення ваших пристроїв і приладів як у приміщенні, так і на вулиці.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Сонячні генератори працюють, зберігаючи електроенергію, вироблену сонячними панелями. Сонячні панелі перетворюють сонячну енергію у вільну електроенергію, яка зберігається в акумуляторі в генераторі за допомогою дротів.

Звичайно, загальний рейтинг потужних приладів становить від 800-2000 Вт, тому рекомендується вибирати Zendure SBPSBV, SBP може виводити 2000 Вт, а SBV може виводити 3800 Вт, що може повністю задовольнити потреби потужного обладнання в житті.

Так, сонячні генератори безпечніші, ніж паливні генератори. По-перше, сонячні генератори не виробляють шкідливих газів, така ко.По-друге, їм не потрібен мазут для виробництва електроенергії, що є більш екологічно чистим.По-третє, сонячні генератори Zendure мають систему управління батареями BMS з моніторингом в режимі реального часу для забезпечення безпеки.

Сонячні генератори мають багато переваг. Він може використовувати сонячну панель для отримання безкоштовної електроенергії, заощаджуючи ваші гроші. Вони також не такі гучні, як паливні генератори, що не заважає вашому життю. Сонячні генератори забезпечують безпечний, поновлюваний спосіб підтримувати роботу вашого обладнання та приладів, коли вони вам потрібні. під час відключення електроенергії, в автономному режимі або під час поїздок у віддалені райони. Сонячні генератори є чистими, ефективними, зручними та універсальними, що допомагає пояснити їх зростаючу популярність.

Паливний генератор не тільки шумний, але й виробляє шкідливий газ, який через дороге обслуговування не підходить для використання в приміщенні. Сонячний генератор без обслуговування має низький рівень шуму, більш портативний, невеликий і підходить для використання в приміщенні.

Деякі з наших сонячних генераторів можна використовувати як ДБЖ. За деталями ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів. Наприклад, SuperBase Pro 2000 можна використовувати як автономний ДБЖ, який автоматично перемикається в режим живлення SBP протягом 13 мс при раптовому відключенні живлення.

Пристрої та прилади, які ви можете використовувати, залежать від потужності генератора. Генератори меншої потужності, такі як портативний Zendure SuperBase M потужністю 600 Вт-год, можуть живити ваші менші пристрої, такі як ноутбуки та смартфони. Для живлення більших приладів, таких як холодильник, вам знадобиться генератор більшої потужності, такий як SuperBase V, який має стартову потужність 4.6 кВт-год, які можна розширити до 46 кВт-год.

Сучасні сонячні генератори Zendure підтримують різні способи зарядки. Наприклад, SBV 4600 можна заряджати від електромережі, сонячних панелей, супутникової батареї, зарядного пристрою EV, автомобільного зарядного пристрою та генератора.

Час заряджання залежить від потужності сонячного генератора та потужності вхідної сонячної панелі. Наприклад, Zendure SuperBasePro 1500 має ємність 1500 Вт-год, що займає близько 1.6 годин для повної зарядки за допомогою трьох послідовно з’єднаних сонячних панелей потужністю 400 Вт.

Коли люди говорять про “розмір” сонячного генератора, вони зазвичай мають на увазі його потужність. Найчастіше потужність вимірюється через потужність. Хорошим емпіричним правилом є придбання генератора з майже вдвічі більшою потужністю, ніж вам потрібно, щоб забезпечити достатню потужність навіть під час тривалого відключення електроенергії.

Залежно від марки та якості батареї, ви можете розраховувати на те, що сонячний генератор прослужить роками. Наприклад, Zendure SuperBase V4600 використовує сучасну LFP батарею, яка витримує 6000 циклів, перш ніж досягне 60% початкової ємності.

Залишити відповідь