Порівняйте ціни та відгуки постачальників сонячних панелей поблизу вас онлайн. Типова ефективність сонячних панелей

Скільки сонячних панелей вам потрібно: Розмір панелей та коефіцієнти виробітку

Скільки сонячних панелей потрібно для середньостатистичного будинку? Скільки сонячних панелей потрібно для будинку з 3 спальнями? Скільки сонячних панелей потрібно для будинку площею 2000 кв.м. фут. будинок? Це все поширені питання для початківців власників сонячних будинків. Щоб визначити, скільки сонячних панелей вам знадобиться для вашого будинку, спочатку потрібно знати, які цілі ви ставите перед собою.

Ви хочете мінімізувати свій вуглецевий слід? Максимізуйте віддачу від ваших інвестицій? Заощаджуйте якомога більше грошей?

Більшість людей хочуть заощадити гроші, мінімізуючи при цьому свій вплив на навколишнє середовище.

Щоб розрахувати, скільки сонячних панелей вам потрібно, потрібно знати:

 • Ваші середні потреби в енергії
 • Ваше поточне споживання енергії у ватах
 • Клімат та кількість сонячного світла у вашому регіоні
 • Ефективність сонячних панелей, які ви розглядаєте
 • Фізичний розмір сонячних панелей, які ви розглядаєте

Один з простих способів відповісти на питання “Скільки сонячних панелей мені потрібно”. це проконсультуватися з професійним інсталятором, який може надати вам безкоштовну оцінку сонячної енергії для вашого будинку.

Скільки сонячної енергії вам знадобиться?

Щоб визначити середні потреби вашого будинку в енергії, подивіться на минулі рахунки за комунальні послуги. Ви можете розрахувати, скільки сонячних панелей вам потрібно, помноживши погодинну потребу вашого домогосподарства в енергії на пікові години сонячного сяйва для вашої місцевості та розділивши це на потужність панелі. Використовуйте приклад малопотужних (150 Вт) та потужних (370 Вт) панелей, щоб встановити діапазон (наприклад: 17-42 панелі для генерації 11 000 кВт-год/рік). Зверніть увагу, що розмір вашого даху та кількість сонячного світла, що потрапляє на дах, також є факторами.

пора, ціни, постачальників, сонячних

Якщо ви працюєте з досвідченим інсталятором, він зробить всі ці розрахунки за вас. Якщо ви шукаєте калькулятор, щоб дізнатися, “скільки сонячних панелей мені потрібно?”, не шукайте далі. Ви можете використовувати дизайн-студію SunPower, щоб оцінити розмір власної системи, щомісячну економію та фактичний вигляд сонячної батареї на власному даху. Цей інтерактивний інструмент надає оцінку сонячної енергії всього за кілька секунд і може бути зроблений самостійно або зателефонувавши до SunPower (800) 786-7693.

Скільки ват ви зараз використовуєте?

Подивіться на свій рахунок за електроенергію для середнього використання. Шукайте “Використані кіловат-години (або кВт-год)” або щось подібне, а потім зверніть увагу на тривалість представленого періоду часу (зазвичай 30 днів). Якщо ваш рахунок не показує використані кіловат-години, знайдіть початкові та кінцеві показники лічильника та відніміть попередні показники від останніх.

Для наших розрахунків потрібне щоденне та погодинне використання, тому, якщо ваш рахунок не показує середньодобове використання, просто розділіть середньомісячне або середньорічне значення на 30 або 365 днів відповідно, а потім знову розділіть на 24, щоб визначити середнє погодинне використання електроенергії. Ваша відповідь буде в кВт. (І на всяк випадок, якщо вам цікаво, кіловат-година. це кількість енергії, яку ви використовуєте в будь-який момент часу, помножена на загальний час використання енергії).)

Невеликий будинок у помірному кліматі може споживати близько 200 кВт-год на місяць, а більший будинок на півдні, де на кондиціонери припадає найбільша частка споживання енергії, може споживати 2 000 кВт-год або більше. Середнє значення U.S. будинок використовує близько 900 кВт-год на місяць. Отже, це 30 кВт-год на день або 1.25 кВт-год на годину.

Середньодобове споживання енергії. це ваш цільовий середньодобовий показник для розрахунку потреб у сонячній енергії. Саме стільки кіловат-годин повинна виробляти ваша сонячна система, якщо ви хочете покрити більшу частину, якщо не всі свої потреби в електроенергії.

Важливо зазначити, що сонячні панелі не працюють з максимальною ефективністю 24 години на добу. (Див. “Сонячна енергія 101: як працює сонячна енергія”)?). Погодні умови, наприклад, можуть тимчасово знизити ефективність вашої системи. Тому експерти рекомендують додати 25-відсоткову “подушку” до вашого цільового середньодобового показника, щоб гарантувати, що ви зможете генерувати всю необхідну вам чисту енергію.

Скільки годин сонячного світла ви можете очікувати у вашій місцевості?

Пікові години сонячного сяйва для вашого конкретного місцезнаходження матимуть прямий вплив на енергію, яку ви можете очікувати від домашньої сонячної системи. Наприклад, якщо ви живете у Феніксі, ви можете розраховувати на більшу кількість пікових годин сонячного сяйва, ніж якщо б ви жили в Сіетлі. Це не означає, що власник будинку в Сіетлі не може використовувати сонячну енергію; це просто означає, що йому знадобиться більше панелей.

Центр даних про відновлювані ресурси надає інформацію про сонячне світло за штатами та великими містами.

Тепер помножте ваше погодинне використання (див. питання ). 1) на 1000, щоб перевести вашу погодинну потребу в електроенергії у вати. Розділіть середню погодинну потребу в електроенергії на кількість щоденних пікових годин сонячного сяйва у вашій місцевості. Це дає вам необхідну кількість енергії, яку ваші панелі повинні виробляти щогодини. Таким чином, середній U.S. Для будинку (900 кВт-год/місяць) у місцевості, яка має п’ять пікових годин сонячного світла на день, знадобиться 6 000 Вт.

Що впливає на ефективність роботи сонячних панелей?

Ось де якість сонячних панелей має значення. Не всі сонячні панелі однакові. Фотоелектричні (ФЕП) сонячні панелі (найчастіше використовуються в житлових установках) бувають потужністю від 150 Вт до 370 Вт на панель, залежно від розміру панелі та ефективності (наскільки добре панель здатна перетворювати сонячне світло в енергію), а також від технології фотоелементів.

Наприклад, сонячні елементи без ліній сітки на передній панелі (як елементи SunPower® Maxeon®) поглинають більше сонячного світла, ніж звичайні елементи, і не страждають від таких проблем, як деламінація (відшаровування). Конструкція наших елементів робить їх міцнішими та стійкішими до розтріскування або корозії. А мікроінвертор на кожній панелі може оптимізувати перетворення енергії в джерелі, на відміну від одного великого інвертора, встановленого збоку будинку.

Через ці широкі варіації якості та ефективності, важко узагальнити, які сонячні панелі підходять саме вам, або скільки їх потрібно для вашого будинку. Основний висновок полягає в тому, що чим ефективніші панелі, тим більшу потужність вони можуть виробляти, і тим менше вам знадобиться панелей на даху, щоб отримати той самий обсяг енергії. Звичайні сонячні панелі зазвичай виробляють близько 250 Вт на панель, з різним рівнем ефективності. На противагу цьому, панелі SunPower відомі як найефективніші сонячні панелі на ринку.

Щоб визначити, скільки сонячних панелей вам потрібно, розділіть погодинну потребу вашого будинку в електроенергії (див. питання ) на кількість сонячних панелей, які вам потрібні. 3) за потужністю сонячних панелей розрахувати загальну кількість необхідних панелей.

Отже, середнє значення U.S. Для будинку в Далласі, штат Техас, знадобиться близько 25 звичайних (250 Вт) сонячних панелей або 17 панелей SunPower (370 Вт).

Як впливає розмір сонячної панелі на ефективність?

Якщо у вас невеликий дах або дах незвичайної форми, розмір і кількість сонячних панелей є важливими факторами. Маючи велику корисну площу даху, можливо, ви можете пожертвувати деякою ефективністю і купити більші панелі (за нижчою ціною за панель), щоб досягти цільової потужності. Але якщо ваша корисна площа даху обмежена або частково затінена, можливість використання меншої кількості менших високоефективних панелей може бути найкращим способом досягти максимально можливої потужності в довгостроковій перспективі, що в кінцевому підсумку заощадить вам більше грошей.

Розміри сонячних панелей

Типові розміри сонячних панелей для житлових будинків сьогодні складають близько 65 дюймів на 39 дюймів, або 5.4 фути на 3.25 футів, з деякими варіаціями серед виробників. Панелі SunPower. 61.3 дюйми на 41.2 дюйми.

Ці розміри залишалися більш-менш незмінними протягом десятиліть, але ефективність і потужність з тієї ж площі значно змінилися на краще. Крім того, SunPower розробляє цілі системи так, щоб практично не було зазорів між панелями, а також використовує невидиме обрамлення та кріпильні елементи, щоб зберегти площу даху максимально компактною, ефективною та привабливою.

пора, ціни, постачальників, сонячних

Скільки важать сонячні панелі?

Якщо ви плануєте встановити сонячну систему на даху, розуміння ваги ваших сонячних панелей є ще одним ключовим фактором, який слід враховувати. Знання ваги сонячної панелі. найкращий спосіб бути впевненим, що ваш дах витримає повну установку.

Хоча вага панелей варіюється від бренду до бренду, більшість панелей важать близько 40 фунтів.

Панелі SunPower. найлегші з усіх основних брендів. деякі з наших панелей важать всього 33 фунти. Для порівняння, у верхній частині діапазону деякі звичайні панелі важать до 50 фунтів.

Резюме: Скільки панелей вам потрібно?

Знаючи відповіді на вищезазначені питання, ви отримаєте уявлення про ідеальну кількість панелей для ваших потреб у виробництві електроенергії. або, принаймні, про реалістичний діапазон. Далі професійний інсталятор повинен оцінити архітектуру вашого даху, кут нахилу до сонця та інші фактори, щоб зрозуміти, чи зможете ви фізично розмістити потрібну кількість панелей на даху для досягнення ваших щоденних цілей з виробництва енергії, і як це зробити.

Ви також повинні враховувати чистий облік, оскільки ви розглядаєте, скільки грошей ви заощадите та заробите на своїй сонячній системі. Чистий облік. це спосіб, за допомогою якого ваша комунальна компанія нараховує вам кредити за виробництво надлишкової сонячної енергії, коли світить сонце, а потім дозволяє вам користуватися цими кредитами, коли ви використовуєте звичайну електромережу вночі, якщо ви не зберігаєте надлишкову сонячну енергію в акумуляторній батареї.

To get started, check out our solar power calculator, which can help you figure out how much you might save going solar.

Interested in high-efficiency solar panels for your home? Contact SunPower for more information.

 • . На основі огляду специфікацій на веб-сайтах 20 провідних виробників за версією IHS, станом на квітень 2021 року.
 • . Energy Sage, липень 2021 року, https://news.енергія.com/average-solar-panel-size-weight/

Скільки енергії виробляє сонячна панель?

пора, ціни, постачальників, сонячних

Хоча на кількість енергії, яку може виробляти сонячна панель, впливає багато факторів, ви можете очікувати, що типова сонячна панель у Сполучених Штатах генерує близько 2 кіловат-годин (кВт-год) на день, заощаджуючи в середньому 0.36 на витратах на електроенергію в день.

Зараз, 0.36 не здається багато, але це лише економія енергії для однієї панелі протягом одного дня. Встановлення цілої системи сонячних панелей, з іншого боку, заощадить вам близько 130 євро на місяць (або більше)!).

Від чого залежить кількість електроенергії, яку виробить сонячна панель, і як можна визначити обсяг генерації однієї сонячної панелі? Давайте дізнаємось.

Дізнайтеся, скільки ви можете заощадити, перейшовши на сонячну енергію

Основні висновки

 • Більшість домашніх сонячних панелей сьогодні мають вихідну потужність від 370 до 400 Вт.
 • Сонячна панель середнього розміру виробляє від 1.5 кіловат-годин та 2.4 кВт-год електроенергії на день.
 • Одна сонячна панель виробляє достатньо електроенергії для живлення невеликих побутових приладів, таких як телевізор, світло або зарядні пристрої.
 • Кількість енергії, яку виробляє сонячна панель, залежить від того, скільки сонячного світла вона отримує, конструкції панелі, характеристик вашого даху і навіть від того, скільки їй років.
 • Встановлення цілої системи сонячних панелей дозволить вам забезпечити свій будинок відновлюваною енергією, зменшити залежність від комунальних служб і, що найголовніше, знизити рахунки за електроенергію.

Скільки електроенергії генерує сонячна панель?

Середня сонячна панель здатна видавати від 370 до 400 Вт потужності. Це означає, що одна сонячна панель виробляє близько 2 кіловат-годин (кВт-год) електроенергії на день. Цього достатньо для безперервного перегляду телевізора протягом майже 24 годин.

У наступній таблиці показано, скільки електроенергії вироблятиме 400-ватна сонячна панель за ідеальних умов протягом дня, тижня, місяця та року:

Час Виробництво електроенергії 400-ватною сонячною панеллю
1 день 2 кВт-год
1 тиждень 14 кВт-год
1 місяць 60 кВт-год
1 рік 730 кВт-год

Скільки сонячних панелей мені потрібно для забезпечення мого будинку?

Будемо чесними, ніхто не встановлює лише одну сонячну панель на даху. Як згадувалося вище, одна сонячна панель виробляє приблизно 2 кВт-год на день. З іншого боку, середньостатистичний будинок U.S. використовує близько 29 кВт-год електроенергії щодня. Отже, вам знадобиться набагато більше, ніж одна панель.

Насправді, вам, ймовірно, знадобиться щонайменше 15 сонячних панелей на даху, щоб генерувати достатню кількість електроенергії для покриття щоденного енергоспоживання. Це становить близько 6 000 Вт сонячної енергії, або 6 кіловат (кВт). Система потужністю 6 кВт буде виробляти близько 10 950 кВт-год на рік. Цього достатньо, щоб покрити споживання електроенергії середнього домогосподарства і потенційно виключити 135 рахунків за електроенергію.

Фактична кількість сонячних панелей, яка вам потрібна, буде значною мірою залежати від того, скільки енергії ви використовуєте протягом року. Але це також буде залежати від оточення ваших панелей та самих панелей.

Фактори, що впливають на кількість електроенергії, яку виробляють сонячні панелі

Ми хочемо бути абсолютно чесними з вами, більшість часу сонячні панелі не будуть виробляти максимально можливу кількість енергії. Технічні характеристики сонячних панелей, такі як номінальна вихідна потужність, визначаються шляхом тестування панелей в лабораторії за стандартних умов випробувань.

Ваш дах. це не зовсім лабораторія, і умови, в яких він знаходиться, не завжди будуть ідеальними для ваших сонячних панелей. Існує ряд факторів, які впливають на кількість енергії, яку генерує ваша сонячна панель.

Кількість сонячного світла

Кількість сонячного світла, яке потрапляє на сонячну панель, є одним з найбільших факторів, що впливають на кількість електроенергії, яку вона буде генерувати. Чим більше сонячного світла потрапляє на панель, тим більше електроенергії вона може виробити.

Це означає, що сонячні панелі потрібно встановлювати на незатіненій частині даху. Ви не хочете, щоб гілки дерев, що нависають, або димохід відкидали тінь на ваші панелі. Навіть пил і сміття можуть призвести до зниження продуктивності панелей, тому важливо чистити сонячні панелі один або два рази на рік.

Справа не тільки в тому, затінені ваші панелі чи ні. Це також пов’язано з тим, чи отримує місце, де ви живете, багато сонячного світла. Вчені використовують “пікові сонячні години”, щоб порівняти, скільки сонячного світла отримують різні місця. Сонячні панелі зможуть генерувати більше електроенергії в місцях з більшою кількістю пікових сонячних годин.

У наступній таблиці показано, скільки енергії може виробити 400-ватна панель у штатах, які отримують різну кількість сонячного світла, за умови, що всі інші умови однакові:

Штат Кількість пікових сонячних годин Щоденне виробництво електроенергії
Арізона 7.5 3.0 кВт-год
Аляска 2.5 1.0 кВт-год
Каліфорнія 6 2.4 кВт-год
Нью-Джерсі 4 1.6 кВт-год

Ви можете дізнатися більше про те, як погодні умови впливають на виробництво сонячних панелей у цьому відео від засновника SolarReviews, Енді Сенді:

Характеристики панелі

Сама панель також впливає на кількість енергії, яку вона може виробляти. Сонячні панелі складаються з сонячних елементів, які власне і перетворюють сонячне світло на електрику. Сьогодні більшість сонячних панелей використовують монокристалічні сонячні елементи, також відомі як найефективніші кремнієві сонячні елементи на сьогоднішній день. Якщо ви використовуєте полікристалічну сонячну панель, вона не зможе генерувати стільки ж електроенергії, скільки її монокристалічний аналог.

Справа не лише в матеріалі, з якого виготовлені сонячні елементи. на кількість електроенергії, яку виробляє панель, також впливає кількість комірок та їхня форма! Сонячні панелі зазвичай бувають двох розмірів: 60-елементні сонячні панелі для дому та 72-елементні панелі для великих комерційних установок.

72-коміркові панелі мають більше сонячних елементів, тому вони здатні генерувати більше електроенергії, але вони занадто великі, щоб використовувати їх на дахах багатьох житлових будинків. Однак сьогодні багато виробників сонячних панелей починають виготовляти 66-коміркові сонячні панелі, які все ще практичні для домашньої сонячної енергетики, але додаткові шість комірок означають, що панелі можуть виробляти більше енергії!

Виробники також виготовляють більше напіврозрізаних сонячних панелей, де сонячні елементи розрізаються лазером навпіл перед тим, як вставити їх у панель. Це підвищує ефективність панелі, тому вона може генерувати більше електроенергії. Напіврозрізані панелі також з’єднані інакше, ніж традиційні панелі, тому затінення має менший вплив на кількість виробленої енергії.

Двосторонні сонячні панелі: Двосторонні сонячні панелі здатні генерувати електроенергію зі світла, яке потрапляє як спереду, так і ззаду панелі. Коли сонячне світло падає на землю і відбивається назад, двосторонні панелі можуть вловлювати відбите світло і використовувати його для вироблення більшої кількості електроенергії. Вони не особливо корисні для власників будинків з сонячними батареями на даху, але можуть бути чудовим варіантом для наземних систем.

Ваш дах

Правда полягає в тому, що не всі дахи підходять для сонячних панелей. Характеристики вашого даху є основним фактором, що впливає на кількість енергії, яку сонячні панелі можуть виробляти для вашого будинку.

Перше, що потрібно враховувати. це напрямок вашого даху. Найкращий напрямок для сонячних панелей. південний, тому вам потрібно мати дах, орієнтований на південь для максимального виробництва енергії. Це не означає, що ви не можете встановити сонячні панелі, якщо ваш дах виходить в іншому напрямку. Панелі просто генеруватимуть менше електроенергії, тому що вони отримують менше сонячного світла.

У наступній таблиці показано, скільки електроенергії генерує сонячна панель, повернута в різних напрямках, за умови, що всі інші фактори однакові:

Напрямок сонячної панелі Орієнтовна потужність
Південь 2 кВт-год
Схід 1.7 кВт-год
Захід 1.7 кВт-год
Північ 1.4 кВт-год

Припускає 400-ватну сонячну панель і 5 пікових сонячних годин

Вік панелі

Про вік панелі часто забувають, але важливо пам’ятати, що ваші сонячні панелі не будуть виробляти однакову кількість енергії протягом усього свого життя. З віком сонячні панелі дещо втрачають свою здатність генерувати енергію. Ви можете думати про неї, як про будь-яку іншу електронну техніку, яка у вас є. ваш ноутбук, ймовірно, не працює так добре, як у день, коли ви його купили.

Сонячні панелі в середньому деградують зі швидкістю близько 0.5% на рік. Отже, до кінця типового 25-річного гарантійного терміну панелі зазвичай працюють приблизно на 85% від того, що було спочатку. Не хвилюйтеся. ваші сонячні панелі все одно генеруватимуть достатньо електроенергії, щоб допомогти знизити ваші рахунки за комунальні послуги.

Дізнайтеся, скільки коштуватиме забезпечення вашого будинку сонячними панелями

Як визначити, скільки електроенергії може виробляти сонячна панель

Отже, тепер, коли ми з’ясували, що впливає на здатність сонячних панелей виробляти електроенергію, ми можемо перейти до найцікавішого. З’ясування того, скільки енергії сонячні панелі вироблятимуть для вашого будинку.

Ми вже з’ясували, що існує низка факторів, які впливають на те, як ваші сонячні панелі генерують електроенергію. Тож для спрощення ми візьмемо до уваги лише кілька речей, зокрема, у наведеному нижче прикладі:

Все, що вам потрібно зробити, це помножити потужність вашої панелі на кількість щоденних пікових сонячних годин. Домовласник у Флориді, який встановив 400-ватну сонячну панель, може розраховувати приблизно на чотири пікові сонячні години на день. Це означає, що така панель вироблятиме 1 600 ват-годин електроенергії на день. Зазвичай електроенергія вимірюється в кіловат-годинах, тому ви просто ділите свої 1600 ват-годин на 1000, щоб отримати 1.6 кіловат-годин.

400 Вт х 4 пікові сонячні години = 1 600 ват-годин на день 1 600 ват-годин /1 000 = 1.6 кВт-год на день 1.6 кВт-год х 30 днів = 48 кВт-год на місяць 1.3 кВт-год х 365 днів = 584 кВт-год на рік

Майте на увазі, що це дуже спрощений спосіб розрахунку кількості електроенергії, яку виробляє сонячна панель. Фактична кількість буде коливатися день за днем, навіть годину за годиною, на основі всіх факторів, згаданих раніше. Скористайтеся нашим калькулятором сонячних панелей, щоб отримати більш точне уявлення про те, скільки електроенергії ви можете очікувати від сонячних панелей на вашому даху.

Модель сонячної панелі Номінальна потужність Орієнтовне добове виробництво електроенергії
SunPower M-серія 440 W 2.20 кВт-год
REC Solar Alpha Pure 430 W 2.15 кВт-год
Candian Solar HiKu6 420 W 2.10 кВт-год
Qcells Q.ПІК DUO BLK ML-G10 410 W 2.05 кВт-год
Jinko Eagle 66TR G4 400 W 2.00 кВт-год

Орієнтовне виробництво однієї панелі за умови 5 пікових сонячних годин в STC.

Майте на увазі, що панелі великої потужності, як правило, мають високу ціну. Це означає, що вам, можливо, доведеться заплатити більше за систему, але вам знадобиться менше панелей, щоб задовольнити ваші потреби в енергії.

Забезпечте весь будинок сонячною енергією, щоб заощадити гроші

Тепер ви знаєте, скільки сонячної електроенергії може виробляти одна сонячна панель і скільки може виробляти ціла система.

Але найкраще те, що встановлення сонячних панелей не просто дозволяє вам забезпечити свій будинок відновлюваною енергією. це допоможе вам заощадити гроші. Використовуючи електроенергію, вироблену сонячними панелями на даху, вам не доведеться брати електроенергію від постачальника, а це означає, що йому не доведеться стягувати з вас плату.

Здебільшого ви можете встановити достатньо сонячних панелей, щоб покрити всі свої витрати на електроенергію. Насправді, сонячна система потужністю 6 кВт, про яку ми говорили раніше, може заощадити середньостатистичному американському домовласникові близько 130 доларів на місяць!

Але, звичайно, це лише приблизний розрахунок. Так само, як і кількість електроенергії, яку виробляє панель, те, скільки сонячні панелі можуть заощадити, залежить від багатьох факторів. Найпростіший спосіб визначити, скільки сонячні панелі можуть заощадити. це скористатися нашим калькулятором економії сонячних панелей нижче. Ви не тільки отримаєте безкоштовну оцінку економії сонячної енергії, але також можете зв’язатися з перевіреними місцевими інсталяторами сонячних панелей, щоб почати отримувати реальні ціни на сонячну енергію для вашого конкретного будинку.

Сонячні панелі з часом стають менш ефективними. Не хвилюйтеся про це

Експерти кажуть, що ви навряд чи помітите, як ваші сонячні панелі деградують з роками, і не варто чекати на більш ефективні панелі.

Стівен Джей. Броннер. нью-йоркський письменник-фрілансер, редактор і репортер. За більш ніж десятирічну кар’єру в журналістиці він писав про енергетику, місцеву політику та школи, поради щодо успіху стартапів, індустрію фасованих продуктів харчування, науку про працю, особисті фінанси та блокчейн. Його роботи з’являлися в Inverse, Kotaku, Entrepreneur, NextAdvisor та CNET, а колонки, написані від імені його клієнтів, публікувалися в Forbes, HR Dive, Fast Company, NASDAQ та MarketWatch. Стівен раніше працював редактором авторів та редактором новин на Entrepreneur.До цього він працював віце-президентом з питань контенту та стратегії в Ditto PR, а також обіймав посаду віце-президента з питань контенту та стратегій. Він любить відеоігри та панк-рок. Подивіться деякі з його робіт на stephenjbronner.com.

пора, ціни, постачальників, сонячних

В останні роки спостерігається різке зростання кількості сонячних установок у житлових будинках, оскільки багато американців розглядають можливість переходу на використання відновлюваних джерел енергії (особливо у світлі нових федеральних податкових пільг).

Якщо ви серед тих, хто вагається щодо сонячної енергетики, вам може бути цікаво, як довго триватимуть ваші інвестиції в сонячну енергетику.- і наскільки ефективними будуть ваші сонячні панелі в найближчі 20 років. Хороша новина полягає в тому, що ваші панелі, швидше за все, працюватимуть так само добре і в майбутньому.

Хоча ефективність сонячних панелей з часом знижується, це, як правило, не настільки велика зміна, щоб викликати серйозні занепокоєння, за словами Джошуа М. Стівена (Joshua M. Stephen). Пірс, інженер-матеріалознавець, який досліджує сонячні енергетичні системи в Західному університеті в Лондоні, Онтаріо.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Хочете дізнатися, як сонячна енергія може вплинути на ваш будинок? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Коли модуль або фотоелектрична система виходить з ладу, це, як правило, відбувається через щось катастрофічне, наприклад, коли дерево падає на ваш будинок і розбиває купу панелей, розповів Пірс в інтерв’ю CNET.

Ось що вам потрібно знати про те, як ефективність ваших сонячних панелей змінюється з часом.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Хочете зрозуміти, як сонячна енергія може вплинути на ваш будинок? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Що таке ефективність сонячних панелей?

Сьогоднішні сонячні панелі мають рейтинги ефективності у верхніх підліткових до нижніх 20-х років. Це означає, що коли сонячні фотони потрапляють на сонячні панелі на вашому даху, приблизно п’ята частина цих фотонів поглинається і перетворюється в електрику. Фотони, які не перетворюються на електрику, або відскакують від панелей (як відображення), або поглинаються, але не перетворюються на електрику. Це тому, що багато сонячних променів, наприклад, в інфрачервоному спектрі, не можуть бути поглинені сучасними сонячними панелями.

Хоча ефективність сучасних сонячних панелей може здатися не вражаючою на перший погляд, Пірс каже, що ця технологія насправді вражає порівняно з ефективністю природних систем.

За словами Пірса, найефективніше біологічне перетворення сонячного світла в будь-що становить менше 2%. Ми в 10 разів кращі за найшвидше зростаючу рослину, яка існувала на Землі до появи людства. У нас все досить добре.

Зрештою, ефективність сонячних панелей не повинна бути основною проблемою для споживачів. Коли інсталятор сонячних панелей дає вам кошторис для вашого будинку, він компенсує ефективність кожної панелі, розраховуючи кількість панелей, необхідних для потреб вашого будинку в електроенергії.

Кожна окрема система призначена для конкретного будинку. каже Фредді Петкус, засновник і власник компанії Critical Mass Solar, яка займається встановленням сонячних панелей у штаті Массачусетс. Ми робимо достатньо панелей, щоб компенсувати ваше споживання енергії, незалежно від того, яку ефективність має панель.

Як змінюється ефективність сонячних панелей з часом?

За останні кілька десятиліть технологія сонячних панелей пройшла довгий шлях, але ми ще далекі від створення ідеального сонячного елемента. Враховуючи цю неефективність, виробники сонячних панелей очікують, що рівень деградації становитиме близько 0.5% на рік, сказав Пірс, і їхні гарантії покриватимуть будь-які панелі, які не відповідають цим очікуванням. Однак це трапляється рідко.

Якщо поглянути на дані, то більшість модулів насправді деградують навіть менше, ніж зазначено, можливо, на 0.1%, а служать вони набагато довше, ніж 25 років, каже Пірс.

Як відстежити ефективність сонячних панелей

Якщо ви хочете відстежувати, скільки електроенергії виробляє ваша сонячна система, для цього є спеціальний додаток. Ці програми, які надають більшість сонячних компаній, також дозволяють відстежувати, скільки енергії ви споживаєте. Хоча це може бути цінною інформацією для власників будинків з сонячними системами, вам буде надзвичайно важко відстежувати ефективність ваших панелей за допомогою цих додатків.

За словами Пірса, зміна кількості сонячної енергії, яку отримують ваші панелі з дня на день і з року в рік, заглушить будь-які видимі ефекти погіршення ефективності панелей. У середньостатистичного споживача немає шансів знайти 0.1% падіння ефективності з їх системою.

Якщо ви хочете інвестувати в обладнання для відстеження ефективності, Пірс рекомендує встановити оптимізатори постійного струму або мікроінвертори на вашій сонячній системі.

Чи покращиться ефективність сонячних панелей з часом з новою технологією?

Технологія неминуче стає більш ефективною та потужною з часом. За словами Пірса, сонячні панелі не обов’язково будуть вдосконалюватися завдяки технологічним проривам, а скоріше завдяки кращим технологіям виробництва. Ці досягнення призведуть до створення сонячних панелей з кращим склом, яке може поглинати більше сонячної енергії, більш тонкими шарами металу, які дозволять розмістити більше елементів, і кращим розташуванням металевих контактів.

Ефективні елементи також будуть ставати все темнішими і чорнішими, сказав Пірс, більше схожими на шолом Дарта Вейдера, з якого нічого не виходить, ви просто бачите зло всередині, оскільки вони всмоктують все світло, а потім перетворюють його в електрику.

Експерти, з якими поспілкувався CNET, кажуть, що варто дочекатися цих поліпшень, перш ніж інвестувати в сонячну систему, якщо ви не хочете спалити свої гроші.

За словами Петкуса, зараз у штаті Массачусетс точка беззбитковості для великих комунальних компаній становить від шести до дев’яти років, щоб платити за сонячну енергію. Гіпотетично, якщо ваш рахунок становить 200 гривень на місяць, через 10 років ви заплатите комунальній компанії близько 24 000 гривень. Ці гроші краще витратити на модернізацію сонячних електростанцій.

Пірс радить ставитися до переходу на сонячну енергію так само, як і до будь-якої іншої інвестиції. Проаналізуйте структуру тарифів вашого постачальника електроенергії, щоб розрахувати норму прибутку від встановлення сонячної системи. Потім спробуйте врахувати майбутні підвищення тарифів та інфляцію. Приблизно 3 долари за ват для встановлення сонячної системи є хорошим базовим показником. Математика повинна говорити сама за себе.

Ефективність сонячних батарей, безумовно, покращиться, але очікування цього нікуди не приведе, каже Пірс. Це 25-річна гарантована норма прибутку без податків, тому що це все заощадження, і вони не схильні до інфляції.

Топ-5 найефективніших сонячних панелей (2023 огляди)

Цей посібник допоміг багатьом домовласникам дізнатися про ефективність сонячних панелей і може допомогти вам зробити правильний вибір при прийнятті рішення про найбільш ефективний варіант. Давайте почнемо!

Кожен продукт та/або компанія, представлені тут, були обрані автором самостійно. Ви можете дізнатися більше про нашу методологію огляду тут. Якщо ви зробите покупку за допомогою включених посилань, ми можемо заробити комісію.

Карстен. редактор і фахівець з енергетики, що спеціалізується на екологічному, соціальному та культурному розвитку. Його роботою поділилися такі джерела, як NPR, Всесвітній економічний форум, Marketwatch та SEIA, а також він має сертифікат ESG Інституту CFA. До того, як приєднатися до EcoWatch, Карстен працював у секторі сонячної енергетики, вивчав енергетичну політику, кліматичні технології та екологічну освіту. Любитель музики та активного відпочинку, Карстен займається скелелазінням, веслуванням на каное або пише пісні у вільний від роботи час. Дізнатися про цю особу

Прорецензувала Мелісса Сміт

Мелісса. завзята письменниця, аквалангістка, мандрівниця та любителька активного відпочинку на природі. Закінчила Університет Флориди за спеціальностями “журналістика” та “дослідження сталого розвитку. До того, як приєднатися до EcoWatch, Мелісса працювала головним редактором журналу Scuba Diving та менеджером з комунікацій The Ocean Agency, некомерційної організації, про яку знято документальний фільм “У гонитві за коралами”, що отримав нагороду “Еммі”. Дізнайтеся про цю людину

Чому ви можете довіряти EcoWatch

Ми працюємо з групою експертів з сонячної енергетики, щоб створити неупереджені огляди, які допоможуть вам зробити правильний вибір для вашого будинку. Жоден інший сайт не висвітлює тему відновлюваних джерел енергії так довго, як ми, а це означає, що ми маємо більше даних та інсайдерської інформації, ніж інші сайти.

Перейти до розділу:

Знайдіть найкращу ціну від сонячних інсталяторів у вашому регіоні.

Які сонячні панелі найефективніші?

Рейтинг ефективності сонячної панелі показує, яка частина сонячної енергії, що потрапляє на панелі, буде перетворена в корисну електроенергію для вашого будинку. Це не єдиний показник якісної сонячної (фотоелектричної) панелі, але один з найважливіших. Більш високі показники ефективності означають, що ваші панелі будуть генерувати більше енергії за будь-яких умов. при повному сонці, частковому сонці та похмурій погоді. що безпосередньо співвідноситься з більшою економією енергії для вас.

Ми проаналізували всі провідні бренди сонячних панелей з найвищим рейтингом та пропоновані моделі панелей і визначили, що наведені нижче бренди панелей мають найвищі рейтинги ефективності в сонячній індустрії.

 • Maxeon (раніше SunPower): Найефективніші панелі
 • LONGi Solar: Найкраще співвідношення ціни та якості
 • Jinko Solar: Кращий бюджетний бренд
 • Canadian Solar: Найкращий вибір продуктів
 • REC: найкраща доступність

Не всі панелі, вироблені цими компаніями, мають однаковий рейтинг ефективності, а деякі моделі коливаються на кілька відсотків. Нижче наведені конкретні моделі від кожного виробника, які ми визнали найефективнішими. Зверніть увагу, що для кожного з цих брендів є випадаюче меню, якщо вам потрібна додаткова інформація.

Sunpower

пора, ціни, постачальників, сонячних

Лінійка панелей Maxeon 6 AC від компанії Maxeon, яка раніше називалася SunPower, найбільш відома тим, що має найвищий показник ефективності серед усіх коли-небудь вироблених сонячних панелей. 22.8%. Компанія Maxeon існує вже більше 35 років і давно має репутацію виробника з відмінною якістю та передовими технологіями. Ми рекомендуємо ці панелі всім власникам будинків, які можуть собі їх дозволити. Вони дорогі, але забезпечують найбільшу економію з часом і мають одну з найкращих доступних гарантій.

Що нам подобається

Лінійка панелей Maxeon 6 не тільки має найвищий рейтинг ефективності, але тепер вони також мають 40-річну гарантію на обладнання та виробництво, що є найкращим показником для будь-якої іншої компанії, яку ми розглядали. Стандартом в галузі чистої енергетики є 25-річна гарантія на виробничі дефекти та дефекти виробника, а компанія Maxeon пропонує 40 років захисту на обидва випадки. Це означає абсолютний спокій, що ваші панелі будуть продовжувати працювати, як очікувалося, протягом десятиліть.

Компанія Maxeon та її дочірня компанія SunPower також відомі своєю прихильністю до якісного обслуговування клієнтів, тому ми очікуємо, що будь-яка гарантійна вимога, яку ви зробите, буде задоволена.

Нарешті, для тих, хто піклується про зовнішній вигляд цих панелей, вони всі чорні без ліній сітки, тому вони настільки гладкі, наскільки ви можете отримати.

Що нам не подобається

Єдине, що ми можемо сказати про ці панелі Maxeon, це те, що вони дорожчі, ніж більшість інших варіантів. Ми вважаємо, що якість панелей варта інвестицій, але вони можуть бути надто дорогими для деяких споживачів сонячної енергії.

Варіанти сонячних панелей

В даний час Maxeon виробляє дві різні лінійки сонячних панелей, обидві з інверторами, що постачаються компанією Enphase: панелі Maxeon 6 (змінний струм) і панелі Maxeon 3 (постійний струм).

 • Панелі Maxeon 6: Як згадувалося вище, ці панелі мають найвищий рейтинг ефективності в галузі. 22.8%. Вони генерують найбільшу потужність за будь-яких умов, ніж будь-які інші панелі, і на них поширюється неймовірна 40-річна гарантія. 6. трохи більш ефективна сонячна панель, ніж 3.
 • Панелі Maxeon 3: Панелі Maxeon 3 мають коефіцієнт корисної дії до 22.7%, але в залежності від розміру панелі, яку ви обираєте, цей показник може бути до 21.2%. Панелі більшого розміру мають таку ж 40-річну гарантію, а менші мають стандартну для галузі 25-річну гарантію.

Інформація про гарантію

На всі панелі Maxeon надається щонайменше 25-річна гарантія на дефекти виробника та продуктивність, але на всі панелі Maxeon 6 та деякі варіанти Maxeon 3 надається 40-річна гарантія компанії. Гарантія покриває дефекти виробника та пов’язані з ними проблеми, а також гарантує, що ваші панелі збережуть 88.3% від початкової ефективності на 40-му році. Це набагато більше, ніж стандартна галузева 25-річна гарантія.

Варіанти встановлення

Компанія Maxeon переживає деякі зміни і працює над тим, щоб зробити свою сестринську компанію SunPower своїм ексклюзивним інсталятором. Однак, в даний час SunPower передає установку сертифікованим стороннім компаніям, що займаються сонячною енергетикою. Існують місцеві монтажні компанії, які можуть встановлювати панелі Maxeon у всіх 50 штатах.

пора, ціни, постачальників, сонячних

LONGi Solar

Заснована у 2000 році, компанія LONGi є найбільшим виробником сонячних панелей у світі з ринковою капіталізацією, що майже втричі перевищує ринкову капіталізацію будь-якого конкурента. LONGi не тільки є одним з найуспішніших виробників, але також вдається забезпечити видатну цінність за ціною нижче середнього. Панелі Hi-Mo 6 Scientist від LONGi забезпечують найвищі показники ефективності, і хоча гарантія не така хороша, як на інші панелі, на нашу думку, початкова економія, яку ви побачите, більш ніж компенсує це.

Що нам подобається

Панелі Hi-Mo 6 досягають ефективності 22.6%, майже як у лідера галузі. Це означає, що сонячні панелі LONGi допоможуть знизити ваші рахунки за електроенергію більше, ніж більшість інших брендів на щомісячній та щорічній основі. Найкраще те, що панелі LONGi коштують близько 2.40 доларів за ват, що значно нижче, ніж у інших брендів з такою ж ефективністю та якістю.

Панелі LONGi мають низький допуск по потужності, який є виміром очікуваної різниці у виробництві енергії в реальних умовах. Середній показник по галузі становить.5%/5%, а модель Hi-Mo 6 Scientist може похвалитися.3%/3% диференціал. Це означає, що ви побачите менші коливання продуктивності, що в кінцевому підсумку допоможе максимізувати вашу економію енергії з часом.

Що нам не подобається

Панелі LONGi не мають найкращого гарантійного покриття, що насправді є єдиним серйозним недоліком бренду. Панелі Hi-Mo 6 Scientist мають лише 15-річну гарантію на виробничі дефекти, тоді як галузевий стандарт становить 25 років. Гарантія виробництва електроенергії відповідає стандартному 25-річному покриттю, хоча очікуваний залишковий рейтинг ефективності після цього часу (88.9%) трохи нижче, ніж у деяких інших брендів, які гарантують 92%.

Варіанти сонячних панелей

Остання інновація LONGi, лінійка панелей Hi-Mo 6, поступово виводить з виробництва лінійки продуктів Hi-Mo 4 і Hi-Mo 5. У новій лінійці Hi-Mo 6 є чотири різні варіанти.

Рейтинг ефективності Тип панелі Орієнтовна вартість за ват Потужність Гарантія Найкраще підходить для
Hi-Mo 6 Scientist До 22 років.6% Монокристалічний 2.40 580 Вт до 590 Вт Від 15 до 25 років Максимальна ефективність
Hi-Mo 6 Explorer До 22.1% Монокристалічний 2.40 560 Вт до 570 Вт від 15 до 25 років Екстремальні кліматичні умови
Hi-Mo 6 Guardian Н/Д Монокристалічний 2.40 НЕ МАЄ ЗНАЧЕННЯ Від 15 до 25 років Самооптимізація
Hi-Mo 6 Artist Н/Д Монокристалічний 2.40 НЕ МАЄ ЗНАЧЕННЯ Від 15 до 25 років Унікальний зовнішній вигляд

Інформація про гарантію

Серед виробників з найвищою ефективністю панелей, LONGi має найменш вражаючий показник. Покриває дефекти виробника протягом 15 років порівняно з 25-річним стандартом. Гарантія на виробництво електроенергії. яка допомагає вам продовжувати економити гроші на рахунках за електроенергію. становить 25 років, що є галузевим стандартом. Однак гарантує 88.9% ефективності в кінці гарантійного терміну, тоді як інші компанії гарантують 90% і більше.

Варіанти встановлення

На відміну від Maxeon, LONGi не має жодних конкретних партнерських відносин, тому її продукція широко доступна і може бути встановлена будь-яким сонячним підрядником, який вирішить її запропонувати.

Jinko Solar

Jinko Solar. ще один гігант в галузі, який постачає панелі по всьому світу. Він найбільш відомий як бюджетний бренд, хоча його панелі все ще вважаються першокласними. Ми рекомендуємо панелі Jinko клієнтам, які хочуть знизити початкові витрати на встановлення, але при цьому отримати високоякісний бренд з рейтингом ефективності вище середнього. Як і у LONGi, гарантії на панелі Jinko не найкращі.

Що нам подобається

Розмір компанії Jinko Solar робить її продукцію широко доступною по всій території США.S. Без будь-яких конкретних партнерських відносин, її панелі доступні у сотень інсталяторів у кожному штаті. Середня вартість вата для панелей Jinko становить близько 2.25, що робить її найдоступнішим брендом високоефективних сонячних панелей у нашому списку.

Незважаючи на низьку вартість, панелі Jinko займають досить високі позиції в рейтингу PV Evolution Labs (PVEL), що свідчить про те, що панелі перевершують багато інших брендів в різних умовах. З піковою ефективністю 22.6%, панелі Jinko, ймовірно, збільшать вашу економію енергії в порівнянні з менш ефективними варіантами, при цьому заощаджуючи ваші гроші на установці.

Що нам не подобається

Найбільшим недоліком панелей Jinko Solar є гарантійне покриття. Гарантія на продуктивність триває стандартні 25 років, але деградація в перший рік (2.5%) вище, ніж в середньому по галузі близько 2%. Крім того, залишкова ефективність в кінці терміну експлуатації становить лише 80.7%, у порівнянні з типовими ~90% у інших високоякісних брендів. Гарантія виробника 12 років також блідне в порівнянні зі стандартними 25 роками.

Варіанти сонячних панелей

В даний час Jinko виробляє три моделі панелей в своїй лінійці Eagle для U.S. клієнти: Eagle G5, Eagle G4 та Eagle Continental. Існує дві додаткові лінійки продуктів для інших країн. Sheetah та Tiger, які, як очікується, з’являться в Україні.S. після тестування.

Рейтинг ефективності Тип панелі Орієнтовна вартість за ват Потужність Гарантія Найкраще підходить для
Eagle G5 До 21.13% Монокристалічний 2.40 від 525 Вт до 545 Вт Від 12 до 25 років Ефективність для U.S. Клієнти
Eagle G4 До 20.96% Монокристалічний 2.40 380 Вт до 400 Вт Від 12 до 25 років Значення
Eagle Continental До 19.88% Монокристалічний 2.25 Від 380 Вт до 400 Вт Від 12 до 25 років Бюджетні панелі в корпусі U.S.
Tiger Neo До 22.6% Монокристалічний 2.40 від 475 Вт до 635 Вт Від 12 до 25 років Високий рейтинг ефективності
Гепард До 20.16% Монокристалічний 2.25 355 Вт до 410 Вт Від 12 до 25 років Бюджетні панелі за межами США.S.

Інформація про гарантію

Jinko Solar має пристойне гарантійне покриття, але воно не ідеальне в порівнянні з тим, що можуть запропонувати лідери галузі, такі як Maxeon. Jinko надає лише 12-річну гарантію на обладнання та дефекти виробника, що становить менше половини середньогалузевого показника. Гарантія на продуктивність триває 25 років, що є середнім показником, хоча деградація сонячної енергії за цей час. близько 20%. вдвічі більша, ніж у високоякісних панелей.

Варіанти встановлення

Як один з найбільших світових виробників, Jinko не має особливих партнерських відносин з інсталяторами. Будь-яка компанія, що займається установкою сонячних панелей, яка вирішила встановити панелі Jinko, може зробити це без будь-якої спеціальної сертифікації. Це означає, що у вас буде широкий вибір інсталяторів, якщо ви хочете встановити саме панелі Jinko.

Canadian Solar

пора, ціни, постачальників, сонячних

Canadian Solar. великий міжнародний виробник, який працює на ринку з 2001 року, тому має більш ніж 20-річний досвід. Продукція компанії забезпечує чудове поєднання якості та доступності, хоча середня ціна за ват трохи вища за середню. Ми рекомендуємо сонячні панелі Canadian Solar домовласникам, які шукають баланс між потужністю та доступністю.

Що нам подобається

Canadian Solar не тільки виробляє одні з найбільш високоефективних моделей панелей, але й пропонує бюджетні варіанти. зокрема, полікристалічні сонячні панелі з меншою ефективністю. Це допомагає зберегти сонячну енергію максимально доступною, що ми любимо бачити від будь-якого виробника.

Гарантійне покриття, доступне для нових моделей, відповідає галузевому стандарту з точки зору тривалості, тому ви повинні отримати десятиліття корисного використання та економії енергії від продукції компанії.

Нарешті, Canadian Solar пропонує більше, ніж просто панелі. Вона надає іншим виробникам сировину, що допомагає прискорити виробництво і підвищити якість продукції, а також знизити витрати в галузі. В цілому, компанія позитивно впливає на сонячну енергетику.

Що нам не подобається

Гарантійне покриття на все, крім нової лінійки продуктів HiHero, не відповідає галузевим стандартам. Панелі HiHero мають 30-річну гарантію продуктивності вище середнього рівня, а також типову 25-річну гарантію на такі речі, як дефекти виробника. Ефективність, що залишилася після гарантійного терміну, є нижчою за середню, але становить 84.8%. Більшість інших моделей мають лише 15-річну гарантію на обладнання, але вони мають стандартну 25-річну гарантію на проблеми з обладнанням.

Варіанти сонячних панелей

Canadian Solar має досить вражаючу лінійку панелей, які поділяються на дві лінійки продуктів: HiKu та HiHero.

Рейтинг ефективності Тип панелі Орієнтовна вартість за ват Потужність Гарантія Найкраще підходить для
HiKu До 19.4% Полікристалічні або монокристалічні 2.70 від 360 Вт до 465 Вт від 12 до 25 років Доступність
BiHiKu До 20.1% Полікристалічна або монокристалічна 2.70 435 Вт до 460 Вт Від 12 до 25 років Доступність
HiHero До 22.5% Гетероперехід (HJT) 3.20 420 Вт до 445 Вт Від 25 до 30 років Висока ефективність
Hiku 6 До 21.3% Монокристалічний 2.90 445 Вт до 555 Вт Від 12 до 25 років Баланс між ефективністю та ціною
BiHiKu 6 До 21 року.4% Монокристалічний 2.90 520 Вт до 550 Вт Від 12 до 25 років Баланс ефективності та ціни
HiKu 7 До 21 року.6% Монокристалічний 3.00 640 Вт до 670 Вт Від 12 до 25 років Малі дахи
BiHiKu 7 До 21 року.4% Монокристалічний 2.90 640 Вт до 665 Вт Від 12 до 25 років Невеликі дахи
TOPHiKu 6 До 21.4% TOPCon Cell 2.90 420 Вт до 570 Вт Від 12 до 25 років Баланс ефективності та ціни
TOPBiHiKu 6 До 21.4% TOPCon Cell 2.90 555 Вт до 575 Вт Від 12 до 25 років Баланс ефективності та ціни
TOPBiHiKu 7 До 21.4% TOPCon Cell 2.90 615 Вт до 695 Вт Від 12 до 30 років Невеликі дахи

Інформація про гарантію

Якщо ви купуєте панелі з найвищою ефективністю від Canadian Solar. модель HiHero. ви отримуєте стандартну 25-річну гарантію на продукт плюс 30-річну гарантію на виробництво електроенергії. Деградація цих панелей є більш значною, ніж в середньому за цією ціною, але тривалість гарантії все ще краща, ніж пропонують більшість компаній.

Інші моделі постачаються з 12-річною гарантією на продукцію, що становить менше половини від того, що надають більшість інших виробників. Більшість з них мають 25-річну виробничу гарантію. знову ж таки, з більш швидкими темпами погіршення ефективності, ніж в середньому. за винятком моделі TOPBiHiKu 7, яка має 30-річну гарантію ефективності.

Варіанти встановлення

Canadian Solar не має жодних конкретних партнерських відносин з U.S. інсталяторів, тому її продукція доступна в більшості регіонів від широкого вибору підрядників. Крім того, Canadian Solar є одним з небагатьох виробників з вертикальною лінійкою продуктів, що означає, що її високоефективні сонячні елементи та інші продукти потрапляють в панелі інших брендів. Таким чином, ви можете в кінцевому підсумку отримати технологію Canadian Solar, навіть якщо ви спеціально не купуєте панелі у цієї компанії.

пора, ціни, постачальників, сонячних

REC Solar

пора, ціни, постачальників, сонячних

REC. виробник сонячних панелей, що базується в Норвегії та має широку присутність по всій території США.S. За власною статистикою компанії, вона є найбільшим постачальником фотоелектричних (PV) модулів до Сполучених Штатів, і саме тому ми вважаємо, що REC має одні з найкращих показників доступності сонячних панелей в країні. Мало того, що її продукція широко доступна, але компанія підтримує рейтинги ефективності вище середнього для всіх своїх продуктів. Ми рекомендуємо панелі REC домовласникам, які хочуть мати легкодоступні варіанти, що допоможуть максимізувати економію енергії з часом.

Що нам подобається

Технічні характеристики та доступність сонячних панелей REC роблять їх ідеальним варіантом для незліченної кількості інсталяторів в США.S., а це означає, що її продукція доступна практично скрізь, де ви живете. Компанія використовує технологію гетеропереходу (HJT) для підтримки високої ефективності панелей, що означає, що панелі REC заощаджують більше коштів на рахунках за електроенергію, ніж середньостатистичне фотоелектричне обладнання.

Гарантійне покриття REC також досить хороше: 25-річна гарантія на виробництво електроенергії гарантує 92% початкової ефективності в кінці гарантійного терміну для більшості моделей панелей. Це відповідає іншим найкращим показникам в галузі.

REC-панелі також мають чудовий температурний коефіцієнт, втрачаючи лише 0.26% ефективності на градус (C) вище 25 градусів (77 градусів за Фаренгейтом). Це означає, що панелі REC є чудовим варіантом для підтримки високих показників ефективності та економії енергії навіть у більш екстремальних кліматичних умовах.

Що нам не подобається

Єдиним реальним недоліком панелей REC є те, що вони трохи дорогі. Моделі високого класу коштують близько 3.20 за ват, до того, як буде враховано будь-який податковий кредит на сонячну енергію. Дешевші варіанти з менш вражаючими характеристиками в середньому становлять лише 2.50 за ват, тому компанія підтримує варіанти, які підійдуть для більшості клієнтів сонячної енергетики.

Варіанти сонячних панелей

REC пропонує п’ять основних лінійок продуктів, які добре справляються з поставленими завданнями, забезпечуючи щось для кожного. Це ще одна причина, чому ми вважаємо, що REC є одним з найбільш доступних брендів у галузі.

Рейтинг ефективності Тип панелі Орієнтовна вартість вата Потужність Гарантія Найкраще підходить для
Alpha Pure-R До 22.3% Гетероперехід (HJT) 3.20 410 Вт до 430 Вт 25 років Висока ефективність
Альфа-чистота До 21.6% Гетероперехід (HJT) 3.20 Від 385 Вт до 410 Вт 25 років Гарантійне покриття
N-Peak 3 До 20 років.3% Монокристалічні 2.80 від 390 Вт до 400 Вт Від 20 до 25 років Баланс між ефективністю та вартістю
N-Peak 2 До 20.3% Монокристалічний 2.80 Від 360 Вт до 375 Вт Від 20 до 25 років Баланс між ефективністю та вартістю
TwinPeak 4 До 20 років.5% Монокристалічний 2.50 від 360 Вт до 375 Вт Від 20 до 25 років Доступність за ціною

Інформація про гарантію

На першокласні продукти, включаючи серії Alpha Pure і Alpha Pure-R, REC надає 25-річну гарантію на обладнання, виробництво і робочу силу в разі, якщо панель потребує технічного обслуговування. На всі інші продукти надається 20-річна гарантія на обладнання, що трохи нижче середньогалузевого показника, і 25-річна гарантія на виробництво, що відповідає середньому терміну.

Однак компанія гарантує, що ефективність 92% залишиться після закінчення гарантійного терміну, що є кращим показником, ніж у більшості компаній, і відповідає найкращим варіантам у сонячній енергетиці.

Варіанти встановлення

На нашу думку, найкраще в компанії REC. це те, що вона є одним з провідних виробників панелей в США.S. Не будучи прив’язаним до одного інсталятора, практично будь-який сонячний підрядник може встановити панелі REC, що означає, що продукція повинна бути доступною незалежно від того, де ви живете.

REC пропонує вищу гарантію, якщо ваші панелі встановлює сертифікований REC інсталятор, тому майте це на увазі, якщо ви знаєте, що хочете встановити панелі REC.

пора, ціни, постачальників, сонячних

На що слід звернути увагу при виборі високоефективних сонячних панелей?

Окрім того, що інсталятор повинен переконатися, що розмір сонячної системи правильно підібраний для вашого будинку та споживання енергії, вибір високоефективних панелей. це найкращий спосіб максимізувати заощадження сонячної енергії та гарантувати, що ви не будете платити за сонячну батарею та високий щомісячний рахунок за електроенергію.

Однак це не так просто, як вибрати панель з найвищим рейтингом ефективності. Існує кілька інших факторів, які можуть вплинути на те, який варіант є найкращим для вашого будинку. Інфографіка нижче включає в себе короткий огляд деяких з найбільш важливих речей, про які слід подумати, щоб визначити, наскільки добре сонячні панелі працюють в реальних умовах, на відміну від стандартних умов тестування в лабораторії.

Порівняйте високоефективні сонячні панелі з найвищим рейтингом

Загалом, наші найкращі рекомендації, якщо ви шукаєте високоефективні панелі. це панелі Maxeon 6 від Maxeon та панелі Alpha Pure-R від REC. Ви можете помітити, що наш другий вибір насправді має п’яту найвищу ефективність, і це тому, що ми врахували інші важливі фактори, такі як швидкість деградації та гарантійне покриття.

У таблиці нижче наведена додаткова інформація про ці дві моделі панелей, яка допоможе вам вирішити, яка з них є правильним варіантом для вашого сонячного проекту. Ми також включимо інформацію про наші рекомендації щодо найкращих панелей від інших постачальників з нашого списку для порівняння.

Рейтинг ефективності Вихідна потужність Температурний коефіцієнт (на градус C понад 25) Толерантність до потужності Деградація першого року Деградація на наступний рік Ефективність через 25 років Загальний термін гарантії (на ефективність)
Maxeon 6 До 22.8% 410 Вт до 440 Вт -0.29% 0/5% 2% 0.25% 92% 40 років
LONGi Hi-Mo 6 Scientist До 22.6% 580 Вт до 590 Вт -0.29% 0/5% 1.5% 0.5% 86.5% 25 років
Jinko Solar Tiger NEO До 22.6% 475 Вт до 635 Вт -0.29% 0/3% 1% 0.4% 89.4% 30 років
Канадська сонячна батарея HiHero До 22.5% 420 Вт до 445 Вт -0.26% 0/10% 1% 0.55% 85.8% 30 років
REC Alpha Pure-R До 22.3% 410 Вт до 430 Вт -0.26% 0/5% 2% 0.25% 92% 25 років

Порівняйте виробників високоефективних сонячних панелей з найвищим рейтингом

Що стосується найкращих виробників високоефективних панелей в цілому, ми знову обираємо Maxeon в якості нашої рекомендації номер один, хоча наше друге місце посідає LONGi. Всі моделі панелей Maxeon мають чудову гарантію, надійність і довговічність, а LONGi. це чудовий недорогий варіант, який все ще приносить багато користі за свої гроші.

У наведеній нижче таблиці представлено порівняльний аналіз лінійок продуктів цих виробників та інших, які очолили наш список. Ми включимо оцінку для кожного з них на основі нашої методології, яка буде пояснена більш детально пізніше в цій статті.

Оцінка ефективності (з 25) Оцінка довговічності (з 20) Оцінка гарантії (з 20) Оцінка ціни (з 20) Температурний коефіцієнт (з 10) Оцінка сталого розвитку (з 2).5) Оцінка зовнішнього вигляду (з 2).5) Наш загальний рейтинг (зі 100)
Maxeon 25.0 19.0 20.0 6.0 10.0 1.9 2.25 84.1
LONGi 25.0 11.5 11.0 20.0 10.0 1.25 1.25 80.0
Jinko Solar 22.5 7.5 11.0 20.0 10.0 0.625 0 71.6
Canadian Solar 20.5 7.5 16.0 10.0 7.0 1.9 1.5 64.4
REC 25.0 13.0 16.0 10.0 7.0 1.9 1.8 74.6

Чому сонячні панелі неефективні?

пора, ціни, постачальників, сонячних

Розвиток сонячної енергетики продовжується, оскільки ринок еволюціонує до більш прибуткових рішень фотоелектричних систем у довгостроковій та середньостроковій перспективі. Тенденція демонструє експоненціальне зростання, яке почалося з близько 6 ГВт встановленої потужності в 2006 році і розвинулося до майже 480.3 ГВт на кінець 2018 року у всьому світі [1]. Таке прискорене зростання не могли передбачити навіть найкращі фахівці в минулі часи.

Десять років тому вартість сонячних установок була захмарною, що ускладнювало придбання сонячної фотоелектричної системи для власників будинків. Політика та схеми стимулювання також не були чітко визначеними або прибутковими, представляючи високі інвестиційні ризики, які працювали всупереч найкращим екологічним бажанням.

Серед інших причин, одним з головних обмежень для виходу на ринок житлових будинків була низька ефективність сонячних систем. Ефективність сонячних панелей показує, яка частина сонячного світла, що потрапляє на сонячну батарею, перетворюється в електрику. Деякі з перших сонячних панелей мали ефективність від 8 до 10 відсотків. Інші традиційні джерела енергії мали ефективність від 40 до 55 відсотків з генераторами комбінованого циклу [2]. Конкуренція була просто незбалансованою.

Сьогодні вартість сонячних установок є конкурентоспроможною з традиційними джерелами енергії. Політика та схеми стимулювання є надійними та вигідними для домовласників у більшості країн з високим рівнем доходу. Ефективність сонячних елементів збільшилася завдяки розвитку фотоелектричних технологій до діапазону від 15 до 22 відсотків. Ця цифра може здатися не такою вже й конкурентною для багатьох, хто має сумніви щодо повного переходу на сонячну енергію.

Давайте розглянемо причини, чому фотоелектричні сонячні панелі все ще неефективні.

Розуміння того, чому ефективність сонячних батарей низька?

Щоб зрозуміти ефективність сонячної панелі, необхідно спочатку розібратися в джерелі її енергії. Сонці.

Сонце випромінює енергію у вигляді світла, яке складається з фотонів. Кожен фотон має різну енергію та діапазон довжин хвиль (від ультрафіолетового до інфрачервоного). Фотони використовуються фотоелектричними елементами в сонячних панелях для перетворення сонячного світла в електрику.

Елементи виготовлені з напівпровідникового матеріалу (p-n перехід), який сприяє генерації електричного струму при поглинанні фотонів. Але більша частина сонячного світла, що потрапляє на фотоелементи, не перетворюється на електрику. Чому так відбувається?

Проблема з ефективністю сонячних батарей полягає у фізичному перетворенні сонячного світла.

У 1961 році Вільям Шоклі та Ганс Квайссер визначили фундаментальний принцип сонячної фотоелектричної промисловості. Їх фізична теорія довела, що існує максимально можлива ефективність 33.7 відсотків, яких може досягти стандартний фотоелектричний елемент (на основі p-n переходу), щоб генерувати електроенергію від джерела світла [2]. Іншими словами, якщо пряме сонячне світло потрапляє на поверхню площею 1000 Вт на один квадратний метр, то максимальна вихідна потужність, яку може виробляти сонячна панель, становить 337 Вт на квадратний метр.

Це фізичне обмеження відоме як межа Шоклі-Куайссера і викликане фізичним процесом поглинання фотонів напівпровідниковим матеріалом, який вибиває вільні електрони з атомів, а потім передає їх в зону провідності всередині сонячного елемента [2]. Деякі фотони, які потрапляють на сонячний елемент, відбиваються від його поверхні. З тих фотонів, які поглинаються, деякі перетворюють свою енергію на тепло в процесі внутрішньої рекомбінації замість того, щоб виробляти електричний струм.

Ці втрати ефективності неминучі. Не існує жодного виробничого процесу або технологічного розвитку, який міг би змінити цю межу. принаймні, у випадку з кремнієвими сонячними елементами з p-n переходом.

Обмеження Шоклі-Квайссера визначає теоретичний рівень максимально можливої ефективності сонячного елемента, але в повсякденному житті на ефективність перетворення сонячної енергії впливають також інші фактори (про які ми поговоримо нижче).

Стандартні умови випробувань для перевірки ефективності сонячних панелей

Щоб встановити значення ефективності, виробники піддають сонячні панелі декільком контрольованим факторам, які можуть існувати в реальних умовах застосування. Вони проводять ці випробування, щоб переконатися, що конструкція витримає ці умови, в той же час, вони перевіряють розрахункову ефективність (як це видно з електричних характеристик в технічному паспорті).

Важливо знати, що багато виробників визначають ефективність сонячних елементів на основі стандартних умов випробувань (STC).

STC встановлюються для максимально можливого сонячного випромінювання (1 кВт на м2), при температурі 25 градусів за Цельсієм або 77 градусів за Фаренгейтом, і повітряній масі 1.5 (пов’язаної з товщиною атмосфери) [4].

У реальному житті рідко бувають однакові умови. Температура та освітленість, зокрема, можуть сильно відрізнятися від цих значень.

Номінальна робоча температура комірки для імітації реальних умов експлуатації

Ось чому деякі виробники додають номінальну робочу температуру комірки (NOCT) до своїх технічних характеристик.

NOCT є параметром, більш наближеним до реальних ситуацій, і визначається як температура, що досягається відкритою коміркою в модулі за наступних умов [4]:

 • Система кріплення: Відкрита задня сторона (для врахування циркуляції повітря за сонячною панеллю з метою охолодження)

Тепер, коли ви знаєте, як виробники визначають ефективність, ми можемо перейти до факторів, які враховуються при проектуванні сонячних панелей для підтримки прийнятних значень ефективності.

пора, ціни, постачальників, сонячних

Які фактори впливають на ефективність сонячних панелей у повсякденному житті?

#1 Град, сніг, лід та пил

Град може в екстремальних сценаріях пошкодити поверхню сонячних панелей і знизити їх ефективність за рахунок зменшення кількості сонячного світла, яке вони поглинають. Однак ви також повинні знати, що сонячні панелі міцні і призначені для того, щоб витримувати град зі швидкістю від 20 до 30 метрів в секунду (від 45 до 67 миль на годину). Для кращого уявлення, підраховано, що градини діаметром 1 сантиметр або близько 0.4 дюйми падає зі швидкістю 9 м/с (20 миль/год). Сонячні панелі повинні витримувати навіть у два-три рази більше. Ви повинні бути в безпеці під час ранньої весняної хмарності.

Товсті шари снігу можуть безпосередньо блокувати доступ сонячного світла до сонячних панелей і знизити ефективність до нуля [6]. Важливо знати, що більшість сонячних панелей все ще можуть працювати з шаром снігу в три-чотири сантиметри (приблизно. 1.5 дюймів). Якщо шар товстіший, ніж зазначено, слід прибирати сніг.

Так само, як сніг, пил і бруд можуть впливати на значення ефективності за тим же принципом. Коли шар занадто товстий, щоб перешкоджати світлу потрапляти на поверхню сонячної панелі, це негативно вплине на кількість енергії, яку виробляє панель.

Лід. ще один елемент, який впливає на ефективність сонячних панелей від 25 до 100 відсотків, залежно від товщини шару льоду. Щоб запобігти цій проблемі, на поверхню сонячних панелей наносять кремнієве покриття, але навіть незважаючи на це, бажано не допускати потрапляння льоду на панелі протягом зимового сезону [6].

#2 Опір ізоляції

Крім питань безпеки, несправна ізоляція знижує ефективність сонячних модулів, оскільки витоки струму можуть відбуватися по краях сонячних панелей. Будьте особливо обережні в місцях з високою вологістю. Вологість прискорює корозію матеріалів. Високий рівень корозії з часом призводить до проблем з ізоляцією і знижує загальну ефективність сонячної панелі швидше, ніж очікувалося.

Проблеми з ізоляцією можуть виникнути у низькоякісних сонячних панелей, виготовлених з дешевших матеріалів, або коли сонячні елементи розташовані занадто близько до рами.

Опір ізоляції особливо важливий для комунальних проектів, оскільки високовольтні системи вимагають кращих ізоляційних властивостей, які безпосередньо пов’язані з обраними матеріалами.

#3 Температура сонячних панелей

Сонячні елементи чутливі до підвищення температури. Вища температура на вулиці означає, що напівпровідниковий матеріал сонячних панелей швидко нагрівається і дещо змінює властивості, що пов’язано з електричними втратами і падінням напруги.

Підраховано, що підвищення на одну одиницю температури вище стандартної температури випробувань близько 25 градусів за Цельсієм або 77 градусів за Фаренгейтом зменшує вихід енергії з панелі на 0.25 до 0.5 відсотків (в залежності від типу модуля) [7].

Якщо задуматися: підвищення температури приблизно на 60 градусів за Цельсієм (140°F) може знизити вихідну потужність вашої сонячної панелі на 17.5 відсотків. Отже, вплив температури може бути значним у країнах з жарким кліматом. Довготривалий вплив високої температури може також скоротити термін служби матеріалу.

З іншого боку, вам не потрібно турбуватися про більш низькі температури, поки світить сонце і сонячні панелі отримують безперешкодне сонячне світло протягом дня, вони будуть виробляти приблизно з розрахунковою ефективністю. Єдиною загальною проблемою для виробництва сонячної енергії взимку є те, що кількість сонячних днів набагато менша порівняно з літом, і ваша система генерує менше щомісяця.

#4 Вибір типу сонячної панелі

Не всі сонячні панелі однакові, як і їх ціна, яка дуже часто відображає не тільки якість матеріалів і довговічність виробу, але і ефективність сонячних елементів в перетворенні сонячного світла в електрику. У повсякденному житті це зазвичай означає, що вам потрібно менше сонячних панелей з більш високим ККД, щоб виробити таку ж кількість енергії з їх поверхні, ніж вам знадобилося б, якби ви вибрали панелі з більш низьким ККД.

Основна відмінність у значеннях ефективності різних типів панелей полягає в тому, як вони були виготовлені і з якого напівпровідникового матеріалу вони виготовлені. Найпоширенішим напівпровідником, що використовується в сонячних елементах, є кремній. У випадку з кремнієм, ефективність все ще відрізняється в залежності від типу елементів. Найякіснішими є сонячні елементи, виготовлені з монокристалічного кремнію, інші поширені форми. полікристалічні або амоні елементи.

пора, ціни, постачальників, сонячних

Монокристалічні панелі, що складаються з одного кристала, завдяки своїй структурі забезпечують найкращу ефективність від 15 до 22 відсотків. Полікристалічні панелі досягають від 13 до 16 відсотків ефективності, а тонкоплівкові панелі, виготовлені з амоних елементів, досягають до 20 відсотків.

Важливо також, скільки світла відбивається від поверхні сонячного елемента. Мета. мінімізувати відбиття світла, тому багато сонячних панелей мають спеціальне покриття антивідблиску і темний колір. чорний у випадку монокристалічних і тонкоплівкових панелей і темно-синій у випадку полікристалічних.

#5 Проектна конфігурація сонячних панелей

Серед інших факторів, пов’язаних з роботою сонячних панелей, вибір орієнтації по відношенню до сонця і наявність системи стеження за сонцем має велике значення для загальної ефективності вашої сонячної системи.

Ваші сонячні панелі матимуть найкращу вихідну потужність, коли поверхня сонячних панелей перпендикулярна до сонячних променів. Однак, коли сонце рухається по небу, їх кут нахилу також змінюється. Що ви можете зробити для забезпечення прямого опромінення. це встановити систему стеження. Його недоліком є більш високі витрати на встановлення.

Ефективність сонячних панелей також змінюється з часом. З кожним роком, що минає після встановлення сонячної системи, значення ефективності падає приблизно на 0.5 відсотків на рік. Тим не менш, виробники сонячних панелей повинні гарантувати, що продуктивність вашої сонячної системи не впаде нижче 80 відсотків протягом гарантійного терміну, який зазвичай триває 25 років.

Нарешті, затінення також є важливою частиною дизайну будь-якої сонячної системи. Якщо ваша система затінена в найсонячніший час доби, це суттєво вплине на продуктивність сонячних панелей.

пора, ціни, постачальників, сонячних

Нові сонячні технології для підвищення ефективності

Незважаючи на низькі показники ефективності сучасних сонячних панелей, існує кілька інноваційних пропозицій та технологій, які мають на меті змінити ефективність сонячних панелей у найближчому майбутньому.

#1 Зменшення затінення від дротів

Серед наявних пропозицій. зменшення затіняючого ефекту на сонячні елементи, спричиненого шинами.

Шини розташовані вертикально і горизонтально поперек сонячної панелі. Будь-яка людина може легко ідентифікувати їх як сріблясті дроти, що утворюють сітку всередині сонячної панелі. Вони транспортують електроенергію, вироблену сонячними елементами.

пора, ціни, постачальників, сонячних

Ці дроти, навіть такі крихітні, як вони є, відбивають вхідне світло на ділянках, де вони проходять. Зрештою, це означає меншу кількість сонячного випромінювання, яку отримують сонячні панелі, а отже, і меншу генерацію електроенергії.

Ідея полягає в тому, щоб зменшити товщину цих проводів або, в кращому випадку, усунути їх перешкоди для сонячного світла, розмістивши їх на зворотному боці панелі. Це дозволить досягти рівномірної гладкої кольорової панелі [8].

#2 Інноваційна структура потрійного переходу арсеніду галію

Ще однією цікавою особливістю, яка була приведена в рух, є розробка нового покоління потужних сонячних елементів з арсеніду галію.

Елементи з арсеніду галію мають структуру потрійного переходу (відмінну від кремнієвого p-n переходу), яку можна хімічно модифікувати, щоб отримати більше світлового випромінювання, ніж звичайні елементи.

Серед чудових переваг цих елементів є:

 • Відмінна стійкість до ультрафіолету, радіації та вологи;
 • Відмінна продуктивність в умовах низької освітленості;
 • Гнучкість і невелика вага;
 • Коефіцієнт корисної дії понад 28.8 відсотків (!).

#3 Тонкоплівкові елементи з телуриду кадмію

Оскільки нові сполуки використовуються для створення сонячних елементів, нові методології також розвиваються навколо виробничого процесу, щоб забезпечити високу ефективність сонячних елементів.

На ринку сонячної енергетики домінують кремнієві напівпровідники, що входять навіть в конструкцію тонкоплівкових сонячних панелей, але в коротко- та середньостроковій перспективі нові фотоелектричні матеріали, такі як телурид кадмію, починають завойовувати ринок, як перспективні матеріали для розробки тонкоплівкових панелей.

Перешкода для їх широкомасштабного впровадження на ринок виникає в процесі виробництва.

Деякі компоненти здаються дуже нестабільними, оскільки під час виробництва доводиться використовувати хлорид кадмію. Однак новий підхід до виробництва може дати позитивні результати, якщо замінити хлорид кадмію на хлорид магнію [9].

На відміну від хлориду кадмію, хлорид магнію є поширеним і дешевим ресурсом, який можна отримати з морської води. Цей матеріал також може підвищити ефективність тонкоплівкових панелей до 15 відсотків.

#4 Перовськіт. диво-матеріал

Останньою і найбільш перспективною технологією для підвищення ефективності є перовськітовий компонент.

Перовскіт, сполука кальцію, титану та кисню, дає можливість досягти рівня ефективності вище поточного максимуму в 22 відсотки при менших виробничих витратах.

Секрет криється в низькій вартості сировини і способах виготовлення (методах друку), які не вимагають високих температур і такої високої точності, як у кремнієвих елементів.

пора, ціни, постачальників, сонячних

Як легко підвищити ефективність сонячних батарей

Якщо ви хочете підвищити ефективність ваших сонячних елементів, вам слід врахувати вплив факторів, про які йшлося вище. Як бачите, є фактори, на які ви не можете вплинути, наприклад, погода і температура на вулиці, але деякі інші фактори можна контролювати або вибирати, щоб отримати найкращу можливу ефективність.

Ключ до успіху. намагатися боротися з факторами, які можна контролювати.

Наприклад: регулярне обслуговування сонячних панелей допомагає усунути сніг, пил, бруд і лід. все це заважає сонячному світлу ефективно потрапляти на поверхню панелі, а отже, знижує ефективність сонячних елементів.

Підтримуючи панелі в чистоті, ви можете добре підтримувати їх ефективність.

Інші фактори, такі як тип сонячної панелі, її орієнтація та конфігурація мінімальної тіні, є вирішальними параметрами, які визначатимуть загальну ефективність у довгостроковій перспективі.

Деякі важливі деталі, які необхідно враховувати

 • величина сонячного випромінювання у вашій місцевості;
 • середня щільність хмар;
 • рівень забруднення повітря;
 • кут нахилу сонячних панелей в залежності від їх розташування та обраної системи кріплення.

Ці параметри, як правило, обираються сонячним дизайнером, але це не означає, що ви не можете втручатися в процес, особливо у вибір типу сонячних панелей.

пора, ціни, постачальників, сонячних

пора, ціни, постачальників, сонячних

Питання, які можуть виникнути у вас про ефективність сонячних панелей

Ми обговорили межі перетворення сонячного світла в електрику для кремнієвих фотоелементів з p-n переходом; загальний вплив декількох факторів на ефективність сонячних панелей; нові перспективні технології або пропозиції щодо підвищення таких значень ефективності та варіанти, які ви можете реалізувати для підвищення ефективності перетворення вашої фотоелектричної системи.

Тим не менш, ми не обговорювали, що саме означає для вас використання сонячних панелей з вищими або нижчими значеннями ефективності. Ефективність пов’язана зі здатністю сонячних елементів виробляти максимальну кількість електроенергії з джерела світлової енергії.

Окрема комірка з низьким ККД вироблятиме менше енергії, ніж інша комірка такого ж розміру, але з вищим ККД.

Чи означає це, що якщо мої сонячні панелі мають низьку ефективність, вони будуть виробляти менше енергії?

Якщо ви виберете сонячну панель з вихідною потужністю 200 Вт і ККД 14%, а потім виберете іншу сонячну панель з такою ж вихідною потужністю, але з ККД 20%, обидві панелі будуть виробляти ті ж самі 200 Вт!

У чому ж тоді різниця??!

Різниця полягає в розмірі панелі. панелі з меншою ефективністю вимагають більше місця для виробництва тієї ж потужності. Це означає, що сонячна панель з 14-відсотковою ефективністю буде більшою за розміром.

Отже, виникає питання.

Чи має значення ефективність сонячної панелі?

Відповідь: це залежить. У деяких застосуваннях, таких як сонячні автомобілі, супутники, освітлення та електронні пристрої, розмір буде мати значення, оскільки простір обмежений, і кожен дюйм панелі повинен виробляти максимально можливу потужність для забезпечення необхідного навантаження.

Проекти комунального масштабу також повинні враховувати оптимальний вибір розміру та ефективності, оскільки більші панелі вимагають більших витрат на встановлення через довшу проводку та міцніші монтажні конструкції (разом з вищими витратами на оренду землі) [11].

Однак, в житлових сонячних системах наявність місця на даху або у дворі є достатнім для забезпечення необхідного навантаження. Хоча це також залежить від ваших очікувань. це означає, що якщо необхідне енергетичне навантаження перевищує наявний простір для установки, слід розглянути можливість використання високоефективних сонячних панелей.

Важливо підкреслити, що вам слід спочатку узгодити баланс між витратами, ефективністю, енергетичним навантаженням і простором з вашим сонячним інсталятором, оскільки це рішення вплине на загальну продуктивність вашої сонячної системи і загальну вартість вашого проекту.

Залишити відповідь