Двосторонні сонячні панелі: Переваги та недоліки (500 Вт, безкаркасні). Моно біфазна сонячна панель

Двосторонні сонячні панелі: Переваги та недоліки (500 Вт, безкаркасні)

двосторонні, сонячні, панелі, переваги

Чи затьмарять нові двосторонні сонячні панелі традиційні сонячні панелі?

Багато людей стверджують, що вони могли б. Але вони також задаються питанням, як працюють ці різні типи сонячних панелей? Чи перекривають переваги біфазних сонячних панелей їх недоліки?? І в чому різниця між безрамковими і ватними панелями?

Дослідники постійно вдосконалюють односторонні сонячні панелі, щоб вони могли збільшувати кількість поглинутої енергії без збільшення розміру панелі. У цій галузі досягнуто значного прогресу, але існує лише така кількість енергії, яка може бути вироблена з пакета однакового розміру.

Використання обох сторін сонячної панелі може бути рішенням.

Розуміння того, як працюють сонячні панелі і, зокрема, як двосторонні сонячні панелі можуть підвищити продуктивність, може допомогти вам прийняти рішення про придбання сонячної енергетичної системи для встановлення.

Цей посібник пояснює, що вам потрібно знати.

Як працюють сонячні панелі? (Визначення сонячних панелей)

Сонячні енергетичні системи зазвичай виготовляються з декількох шарів кремнієвих елементів, з’єднаних між собою електричною проводкою.

Потім вони поміщаються в металевий каркас, утворюючи панель зі скляною або плексигласовою передньою поверхнею, на яку нанесено спеціальне антивідблискове покриття.

Ці окремі панелі потім з’єднуються разом, утворюючи масиви, і встановлюються на дахах або на великих відкритих майданчиках так, щоб їх можна було розташувати під кутом до сонця для максимального поглинання сонячного випромінювання.

У світлий час доби сонячні елементи, які також відомі як фотоелектричні елементи, поглинають і перетворюють сонячне світло, яке зазвичай називають електромагнітним випромінюванням.

в електричну енергію за допомогою інвертора.

Інвертор необхідний для перетворення електроенергії постійного струму (DC), виробленої сонячними елементами ваших панелей, в придатну для використання в побуті електроенергію змінного струму (AC).

Надлишок електроенергії, який не споживається відразу, потім зберігається в системі зберігання електроенергії.

Кількість панелей в масиві буде залежати від енергетичних потреб приміщення, а іноді і від простору, доступного для установки.

У середньому по країні кількість панелей, необхідних для забезпечення достатньої кількості електроенергії для задоволення всіх потреб домогосподарства, становить 17-21 панель, але не всі дахи можуть вмістити таку кількість через обмежений простір.

Розмір стандартної сонячної панелі для житлових об’єктів становить 5.4 фути на 3.25 футів і важать близько 40 фунтів кожна. Якщо в масиві розмістити до 21 фотоелемента, знадобиться значна кількість місця.

При будь-яких формах обмеження простору варіанти обмежуються або встановленням інших масивів на іншій частині власності, або встановленням більших, потужніших сонячних панелей, які все одно матимуть обмеження в просторі.

Ці типи сонячних панелей класифікуються як односторонні, і основи їх функціонування покладаються на передню поверхню панелі, 1 де поглинається сонячне випромінювання, безпосередньо звернену до сонця протягом більшої частини дня.

Це часто досягається за допомогою системи відстеження, яка переміщує і змінює кут нахилу модулів на заздалегідь визначену величину, засновану на русі сонця по небосхилу.

Двосторонні сонячні панелі можуть зробити це і навіть більше.

Що таке двосторонні сонячні панелі? (Двосторонні та односторонні сонячні панелі)

Двосторонні сонячні панелі використовують ідентичні сонячні елементи на основі кремнію, що й односторонні сонячні панелі.

Тут немає ніякої різниці.

Вони обидва виготовляються або з монокристалічних, або з полікристалічних елементів, причому перші є більш дорогими, але більш ефективними в захопленні і перетворенні енергії.

Однак у монофазних сонячних панелей є один кричущий недолік, який біфазні панелі вирішують досить розумно, і ця різниця дозволяє біфазним сонячним панелям мати на 15-30% більший рівень ефективності.

Таке підвищення ефективності пояснюється тим, що більшість сонячних панелей, які використовуються сьогодні, збирають світло і перетворюють його в електрику лише тоді, коли вони спрямовані на сонце. Вони ефективні в значній мірі, але значний відсоток невидимих світлових променів проходить через комірки, не поглинаючись, і втрачається даремно.

Дослідники, що стоять за біфаціальною технологією, вивчили методи використання цих невидимих променів і перенаправлення їх назад в клітини. Вони міркували, що якби невикористана нижня частина сонячної панелі могла перетворювати ці незахоплені інфрачервоні промені, то можна було б виробляти більше електроенергії.

Отже, замість того, щоб мати непрозору задню панель, двосторонні панелі мають на задній панелі світловідбиваючий матеріал, який не тільки перенаправляє світло, що проходить через монокристалічні комірки, звернені до сонця, але й поглинає світло, що заломлюється від землі, перетворюючи його в енергію.

Хоча більша частина сонячного світла все ще поглинається передньою частиною панелі, деякі двосторонні фотоелектричні системи можуть виробляти до 30% більше енергії, оскільки вони піддають сонячному світлу обидві сторони сонячних елементів.

Безкаркасні двосторонні сонячні панелі

Ще одна основна відмінність між двосторонніми та односторонніми панелями. це обрамлення.

Традиційний каркас для сонячних батарей складається з алюмінію. матеріалу, який використовується протягом десятиліть завдяки своїй міцності та легкості.

Є багато споживачів, яким просто не подобається образ, який створюється, коли панелі в сріблястому обрамленні встановлені на їх дахах, вважаючи їх непривабливими.

Двосторонні сонячні панелі утримують сонячні елементи на місці за допомогою двох скляних панелей і відбиваючої задньої пластини і часто бувають безрамними.

Така конструкція дозволяє їм бути повністю прозорими і мати більшу площу поверхні, що дозволяє сонячним елементам захоплювати більше сонячного світла як спереду, так і ззаду. 2

Тим не менш, багато сусідніх ОСББ виступають проти непривабливих сонячних панелей на дахах, активно агітуючи проти їх встановлення, незважаючи на переваги для власників будинків і планети.

Двосторонні масиви більш приємні для очей з естетичної точки зору при встановленні на даху, але вони більш ефективні при розміщенні поруч з поверхнями, що відбивають світло, які можуть відбивати світло назад на нижню сторону панелей.

Це може бути встановлення біфазних сонячних панелей на пласких дахах, в наземних місцях, на перголах або на нахилах, щоб замінити самі дерев’яні планки даху.

До тих пір, поки земля під ними має відбиваючі властивості, двосторонні панелі будуть поглинати більше світла і виробляти більше електроенергії, ніж односторонні масиви.

Це створює перевагу двосторонніх сонячних панелей над монокристалічними панелями, які мають лише одну поглинаючу поверхню.

Якщо біфазна панель може генерувати більше енергії, ніж звичайна сонячна панель, це означатиме, що для повного енергозабезпечення середньостатистичного домогосподарства знадобиться менше таких панелей, що призведе до менших потреб у просторі.

Двосторонні сонячні панелі потужністю 00 і 500 Вт проти односторонніх сонячних панелей потужністю 500 Вт

Деякі виробники почали пропонувати 500-ватну сонячну панель для житлових приміщень, намагаючись підвищити продуктивність, не претендуючи на більшу площу, що часто є бар’єром для нових клієнтів з обмеженим простором.

(Зображення: Національна лабораторія відновлюваної енергетики 11)

В ідеальних умовах ці більші панелі зможуть генерувати більше електроенергії щодня, ніж панелі меншої потужності. В середньому з кожної панелі виробляється 2 кВт-год, і приблизно 14-15 таких панелей буде достатньо для середньостатистичного будинку, а не 17-21, які потрібні для живлення будинку зараз.

Читайте також: Скільки сонячних панелей для живлення будинку (для кожного розміру, типу, місця розташування)

На жаль, розмір і вага збільшилися, з додатковими 30 фунтами і новим 7 розміром.40 футів на 3.72 фути, але конфігурація менша, що робить фотоелектричні панелі більш зручними для ширшого кола споживачів.

500-ватна біфазна сонячна панель трохи менша, але трохи важча через додатковий шар скла, але матиме більший вихід енергії від 15% до 30%, що залежить від місцевих умов.

Загалом 15 односторонніх панелей виробляють 2 кВт-год на день кожна, виробляючи 30 кВт-год на день, 840 кВт-год на місяць і 10 080 кВт-год на рік.

Стандартний житловий будинок потребує 10 649 кВт-год на рік, щоб функціонувати незалежно від місцевої електромережі. 3

Якщо середній приріст виробництва енергії з біфазної сонячної панелі становить 25%, це означає додаткові 0.5 кВт-год на день на одну панель. Хоча це може здатися несуттєвим, це може збільшити загальне виробництво електроенергії, зменшити кількість встановлених панелей та заощадити гроші.

Розділивши середнє річне споживання електроенергії житловим будинком в 10 649 кВт-год на 2.5 покаже результат:

Таким чином, замість того, щоб встановлювати 15 панелей в масиві, можна було б зменшити їх кількість до 12, і при цьому виробляти таку ж кількість енергії.

Цей варіант економії простору може стати в нагоді, якщо до системи будуть додані інші енергозалежні продукти, такі як електромобіль, що потребують ще від 5 до 12 панелей.

Якщо 500-ватних панелей забагато, замість них можна використовувати біфазні сонячні панелі потужністю 400 Вт з не менш вражаючими результатами.

Промислові двосторонні сонячні панелі

Комерційні компанії також вивчають переваги, які можуть принести двосторонні сонячні панелі для їхнього прибутку.

(Зображення: Міністерство енергетики США 12)

Деякі з цих власників бізнесу можуть бути стурбовані зміною клімату, але якщо вони працюють в енергоємній галузі, необхідно розглянути будь-який варіант, який може зменшити ці накладні витрати.

Короткий погляд на таблицю розмірів сонячних панелей відразу показує розбіжності в розмірах між промисловими сонячними панелями і домашніми сонячними панелями.

У порівнянні з промисловими сонячними панелями, домашні сонячні панелі, як правило, менші і забезпечують меншу потужність, і виробляють від 300 до 400 Вт на панель, іноді 500 Вт.

Вони призначені для встановлення в невеликих наземних установках або на дахах будинків, щоб виробляти достатньо електроенергії для живлення середньостатистичної сім’ї. Ці сонячні панелі зазвичай виробляють від 300 до 400 Вт потужності на панель.

Промислові сонячні панелі більші і забезпечують більшу потужність, 700 Вт на панель або більше, і встановлюються на великих комерційних об’єктах.

Сонячні ферми. це місця, де використовуються найбільші панелі для максимізації виробництва енергії та використання земельної площі.

Для бізнесу такого типу було б великим досягненням мати можливість замінити всі свої звичайні панелі на такі, що можуть поглинати світло з обох сторін і збільшувати виробництво енергії, додаткової енергії, яку вони можуть потім продати назад в мережу для збільшення прибутку від своїх інвестицій.

Не дивно, що двосторонні сонячні панелі стають надзвичайно популярними для промислових підприємств по всій території США, зацікавлених в економії коштів та пом’якшенні наслідків зміни клімату. 4

Переваги та недоліки двосторонніх сонячних панелей

Як і у більшості речей, у біфазних сонячних панелей є свої плюси і мінуси, але переваги значно переважають недоліки.

(Зображення: Національна лабораторія відновлюваної енергетики 11)

Ви можете ознайомитися з деталями нижче:

 • Додаткова потужність вимагає додаткових витрат, і біфазні сонячні панелі, як правило, коштують щонайменше на 10% дорожче, ніж звичайні панелі
 • Монтаж також складніший і вимагає спеціального обладнання через додаткову вагу додаткового скляного листа на панель
 • Монтажна структура є унікальною для формату масиву і не може бути взаємозамінною між усіма типами інших фотоелектричних масивів
 • Встановлення їх над травою або брудом зведе нанівець перевагу другої сторони, оскільки світло не буде відбиватися
 • Завдяки більшій енергетичній потужності потрібно менше сонячних модулів
 • Навіть коли інтенсивність світла зменшується до кінця дня або коли на панелі не спрямоване пряме сонячне світло, поглинається більше світла порівняно з односторонніми панелями
 • Будь-яке розсіяне світло, відбите від сусідніх поверхонь, може бути поглинуте
 • Загартоване скло, з’єднане між собою, підвищує міцність і довговічність модулів
 • Існує менший ризик деградації завдяки вдосконаленому виробничому процесу, і виробники з упевненістю надають 30-річну гарантію
 • Нижчий ризик корозії та мікротріщин.
 • Двосторонні сонячні батареї більш приємні для очей, якщо їх розміщувати на плоских дахах або особливо на похилих дахах, де вони можуть стати чарівною особливістю
 • Вони будуть функціонувати ефективніше, ніж односторонні панелі, коли покриті снігом, оскільки друга сторона все ще буде поглинати світло
 • У той час як звичайні панелі найкраще працюють під кутами 35° і 45°, двосторонні панелі можуть бути встановлені навіть під кутом 90° для максимального впливу сонця практично з усіх боків

Як встановити двосторонні сонячні панелі

Звернення до компанії, яка встановить ваші нещодавно придбані двосторонні сонячні панелі, може бути дорогим задоволенням, особливо якщо у вас є ноу-хау, щоб зробити це самостійно. Це не надто складно, і якщо ви виконаєте ці прості кроки, ви зможете швидко отримати сонячну енергію.

Плоскі дахи є найкращим варіантом, якщо немає верхніх перешкод, таких як дерева або сусідні будівлі, які будуть відкидати тінь на панелі.

Наземні установки більш схильні до затінення, але навіть якщо це не так, важливо переконатися, що земля під ними має відбиваючу поверхню; трава або бруд зведуть нанівець перевагу, яку мають біфазні сонячні панелі.

Альтанки, прикріплені до будинку, можуть бути ще однією первинною або вторинною установкою для цього постачальника відновлюваної енергії, якщо вони можуть вмістити достатню кількість сонячних панелей. 5

Багато споживачів зосереджуються виключно на одному місці для встановлення фотоелектричної системи, але немає жодних причин, чому не можна використовувати іншу ділянку, оскільки всі дроти будуть вести назад до системи зберігання, де буде накопичуватися енергія з двох джерел.

Незалежно від кінцевого місця, обраного для встановлення, є кілька основних кроків, яких необхідно дотримуватися, щоб двосторонні панелі працювали ефективно.

 • Переконайтеся, що ділянка рівна і чиста від будь-якого сміття, яке може перешкоджати роботі фотоелектричної системи
 • Стелажна система повинна бути розташована на мінімальній висоті 3-4 фути від землі, щоб сонячне світло проходило під різними кутами. Не встановлюйте панелі на похилому даху, оскільки це зведе нанівець перевагу наявності двох поверхонь, що поглинають сонячне випромінювання
 • Розташуйте стелажі так, щоб вони також не перешкоджали проникненню світла. Нові стелажні рішення використовують мініатюрні розподільні коробки, вужчі опорні рейки та вертикальні опори в самих кутах стелажної системи, щоб зменшити будь-яке затінення під модулями
 • Будьте уважні при затягуванні будь-яких болтів на модулях, щоб не допустити надмірного затягування через чутливу природу скла
 • Залиште зазор між панелями, щоб важкий сніг падав і не накопичувався між ними.
 • Якщо поверхня не відбиває світло або має темний колір, розгляньте можливість нанесення на землю білого світловідбиваючого матеріалу, наприклад, фарби або EPDM-матеріалу
 • Підключення до інвертора, а потім до локальної електромережі за допомогою комплектних роз’ємів для підключення сонячних панелей

Переваги біфазних сонячних панелей в інсталяціях

Окрім можливості встановлення сонячних панелей у двох різних місцях на одному об’єкті нерухомості, іншою можливістю, яку часто ігнорують, є використання наявних водних поверхонь, таких як озеро чи інші водойми.

Завдяки використанню плаваючої стелажної системи, друга сторона біфазних сонячних панелей отримає величезну користь від неймовірного відбиття, яке може бути досягнуто від поверхні води.

Водойма не обов’язково повинна бути великою, щоб посилити енергію, що генерується фотоелектричною системою, але збільшення електричної потужності буде помітним.

Насправді, двосторонні панелі можуть бути хорошим рішенням, якщо їх використовувати на будь-яких окремо розташованих конструкціях, якщо земля під ними буде відбивати сонячне світло назад до нижньої частини панелей, 6 а навіси, перголи всіх форм і козирки стають популярним вибором.

Цікаві факти про двосторонні сонячні панелі

Кожне нове технологічне досягнення, здається, швидко розробляється, про нього говорять одну хвилину, а в наступну виводять на ринок.

(Зображення: Національна лабораторія відновлюваної енергетики 11 )

Випромінювання з тильного боку нічим не відрізняється. Розробники в цій галузі знають інакше, вони більш ніж обізнані з передісторією нових технологій.

Що ще цікавого і невідомого про ці двосторонні панелі?

 • Перша демонстрація ефективності біфазних сонячних елементів відбулася в космосі. У 1974 році в рамках радянської космічної програми “Салют-3” був проведений експеримент, який довів кращі властивості генерації енергії в порівнянні з монофазними панелями
 • Патенти були подані в 1976 і 1977 роках відомим іспанським вченим Антоніо Луке Лопесом, який визнаний винахідником двостороннього сонячного елемента, що використовується сьогодні
 • У 1997 році компанія SunPower виготовила прототип, який показав багато комерційних перспектив, але він так і не побачив світ, і інтерес до нього згас на кілька наступних років
 • Поступовий технологічний прогрес протягом наступного десятиліття завершився тим, що компанія Yingli, китайський виробник фотоелектричних панелей, продала значно вдосконалені двосторонні сонячні елементи у 2012 році
 • Ще одне десятиліття, і ринок біфазних сонячних елементів становить понад 20% частки фотоелектричної промисловості

Десятиліттями розроблялися переваги двосторонніх сонячних панелей над односторонніми панелями, і вони численні.

Вони можуть бути встановлені в місцях, подібних до традиційних панелей, але з підвищеною здатністю поглинання сонячного випромінювання. 7 Це призводить до підвищення рівня енергії, що постачається як до житлових, так і до комерційних приміщень, а також до скорочення комунальних платежів.

Немає сумнівів, що двосторонні сонячні панелі: переваги та недоліки. 500 Вт, 400, безкаркасні. будуть існувати ще довгий час.

Чи підходять двосторонні панелі для дахів?

Похилі дахи не підходять. Щоб скористатися перевагами двосторонніх сонячних панелей, їх потрібно розташовувати на висоті не більше 13 футів від землі або від плоскої поверхні, щоб краще вловлювати заломлені промені світла.

Яка вартість оренди сонячних панелей?

Після першого внеску лізинговій компанії вартість лізингу сонячних панелей може становити від 50 до 250 доларів на місяць, залежно від потреб в енергії.

Де найкраще встановлювати двосторонні сонячні панелі?

Піднята платформа з мінімальною висотою 3-4 фути, яка має повне сонячне освітлення, є ідеальним варіантом, особливо якщо земля під нею є світловідбиваючою.

Чи можна встановлювати сонячні батареї на похилих дахах?

Якщо панелі не встановлюються врівень з черепицею, вони все одно можуть бути ефективними на даху під кутом.

Як довго служать двосторонні панелі?

Виробники дають 30-річні гарантії, а очікуваний термін служби цих конкретних типів сонячних панелей оцінюється приблизно в 50 років і більше.

Чи дорого коштують двосторонні панелі?

Як правило, BSP дорожчі у придбанні та встановленні. Однак адміністрація Байдена звільнила цей новий сектор від імпортних тарифів на американську електроенергію.S. розробників, щоб зробити їх конкурентоспроможними на ринку в порівнянні з монофазними панелями.

Які існують програми стимулювання?

На федеральному, державному та місцевому рівнях існують програми стимулювання, що дозволяють зменшити витрати на придбання та встановлення сонячних панелей для власників будинків та бізнесу, щоб заощадити гроші та перейти на сонячну енергію.

Чи кращі перовскітні сонячні елементи за кремнієві?

Ці гібридні органічно-неорганічні елементи є потенційно революційними, оскільки вони можуть знизити виробничі витрати і, що не менш важливо, збільшити продуктивність. Поєднання їх з двосторонніми сонячними панелями може зробити революцію в галузі.

Рейтинг типів роз’ємів для сонячних панелей, коли слід використовувати кожен з них (і коли не слід)

фактів про сонячну енергію, які можуть змінити цивілізацію, якою ми її знаємо (з цитатами)

Найкращий кут для сонячних панелей (напрямок): Поштовий індекс кожного штату (розрахунок азимутального кута)

Проектування системи сонячних панелей: Як це працює насправді (фотоелектрична система)

Чи потрібні сонячні панелі прямі сонячні промені? Ні, але це важливо (дуже важливо)

Чи збільшує сонячна енергія вартість будинку? Так, але не все так просто (подивіться, наскільки)

Як працює сонячна електростанція? Плюси і мінуси сонячних фермерів (площа фотоелектричної енергії)

Посилання

1 Офіс технологій сонячної енергетики. (2023). Основи сонячних фотоелектричних елементів. Офіс ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА. Отримано 19 травня 2023, з

2 Каліфорнійський університет регентів. (2023). Поглинання / відбиття сонячного світла. РОЗУМІННЯ ГЛОБАЛЬНИХ ЗМІН. Отримано 19 травня 2023, з

3 Університет Вісконсін-Стівенс Пойнт. (2023). Розділ 1: Вивчення відновлюваної енергії. Освіта у сфері відновлюваної енергетики. Отримано 19 травня 2023 р. з

4 Friedlander, B. (2023, 9 березня). Повернення виробництва сонячних панелей до США полегшує зміну клімату. КОРНЕЛЬСЬКА ХРОНІКА. Отримано 19 травня 2023, з

5 Morris, J. (2023, 2 лютого). Відновлювана енергетика. Кліматичний портал. Отримано 19 травня 2023, з

6 CONNIFF, R. (2021, 22 листопада). Чому встановлення сонячних навісів на автостоянках є розумним зеленим кроком. YaleEnvironment360. Отримано 19 травень 2023, з

7 Група прибережних систем. (2023). Сонячне опромінення. ОКЕАНОГРАФІЧНИЙ ІНСТИТУТ ВУДС-ХОУЛ. Отримано 19 травня 2023 р. з

8 Офіс технологій сонячної енергії. (2023). Перовскітні сонячні елементи. Офіс ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА. Отримано 19 травня 2023, з

10 січня309. Attribution-ShareAlike 4.0 Міжнародний (CC BY-SA 4.0). Змінено формат та розмір. Вікісховище Вікіпедії. Отримано з

11 Національна лабораторія відновлюваної енергетики. NREL. Отримано з

12 Міністерство енергетики. Управління науково-технічної інформації. Отримано з

Двосторонні сонячні панелі

двосторонні, сонячні, панелі, переваги

У цьому розділі нашого сайту ви можете знайти всі біфазні сонячні панелі, які на даний момент є в наявності на складі. Це потужні фотоелектричні модулі, що ідеально підходять для комерційних та промислових проектів. Оскільки бі-модулі лише нещодавно набули популярності і не всі з ними знайомі, дозвольте нам трохи розповісти вам про них.

Що таке двосторонні сонячні панелі?

Біфаціальна сонячна панель. це фотомодуль з двома активними сторонами. Замість білого або чорного заднього аркуша на задній стороні є ще один шар скла, який захищає сонячні елементи. Він часто не має рамки.

Як працюють двосторонні сонячні панелі?

Лицьова сторона двосторонньої панелі працює так само, як і будь-яка звичайна панель. Однак задня сторона збирає світло, яке відбивається від поверхні, і розсіяне світло. Зазвичай, це дає до 30% від виробництва лицьової сторони. Наприклад, двостороння сонячна панель потужністю 400 Вт отримує бонус 130 Вт, якщо умови хороші. Оскільки задня сторона двосторонньої панелі призначена для роботи з розсіяним світлом, вона добре працює в умовах низької освітленості, наприклад, в похмуру погоду, осінні та зимові дні.

Як встановити двосторонні сонячні панелі?

Теоретично, двосторонні модулі можна встановлювати так само, як і стандартні панелі. Однак двосторонні панелі частіше використовуються при наземному монтажі або в системах на плоских дахах, тому що для використання переваг задньої сторони потрібен хороший нахил. Ваш інсталятор повинен враховувати альбедо. відбивну здатність поверхні, на якій встановлюються панелі. Асфальт або чорна поверхня, наприклад, дає найнижчий коефіцієнт біфазного посилення, і іноді інсталятори підкладають під модулі білу мембрану, щоб збільшити альбедо.

Ось схема функціонування біфазних сонячних панелей. Ви можете побачити, що сонячні панелі часто піднімають над землею, щоб запобігти перегріванню. Ретельне планування є ключовим: ви хочете мінімізувати затінення не тільки панелей, але й поверхні.

У чому переваги біфазних сонячних панелей?

Існує кілька варіантів. Почнемо з того, що ефективність біфазних сонячних панелей вища, ніж у стандартних. Односторонні панелі мають коефіцієнт перетворення енергії в середньому 17-21%. Коли тильна сторона бі-модуля працює на повну потужність, його ефективність може досягати 25-27%. Для побудови потужної сонячної системи потрібно набагато менше місця.

Гарантійні зобов’язання на двосторонні панелі зазвичай тривають трохи довше. Стандартні сонячні панелі зазвичай мають 25-річну гарантію на продуктивність. На двосторонні панелі надається 30-річна гарантія.

Крім того, двосторонні панелі можуть бути встановлені різними способами. наприклад, вертикальна установка є життєздатним варіантом. Різні конфігурації дозволяють вашій установці забезпечувати більшу потужність в різний час доби.

Нарешті, деякі віддають перевагу дизайну біфаціальних панелей перед стандартними. Двосторонні панелі іноді бувають безкаркасними і часто прозорими, що дозволяє їм добре поєднуватися з вашим дахом.

Хто виробляє двосторонні сонячні панелі?

все більше компаній починають виробляти бі-модулі, і в першу чергу ними цікавляться бренди, які націлені на виробництво панелей для комерційних і промислових установок. Серед найпопулярніших виробників двосторонніх сонячних панелей можна назвати JA Solar, Jinko, Trina, Canadian Solar. Експерти з сонячної енергетики бачать великий потенціал у двосторонніх модулях і очікують, що вони стануть все більш і більш популярними, а це означає, що все більше брендів почнуть їх виробляти.

Вартість двосторонніх сонячних панелей

Бі-модулі коштують дорожче, ніж стандартні сонячні панелі такої ж потужності. Однак, ви повинні враховувати двостороннє посилення, яке забезпечує тильна сторона. При правильному використанні двосторонні панелі виявляються економічно вигідними. наприклад, 480-ватна двостороння панель з 30% бонусом з тильного боку виробляє більше енергії, ніж дві 300-ватних панелі. За таких обставин ціна біфазної сонячної панелі буде нижчою, ніж ціна двох панелей, і вона також займатиме менше місця.

Найдешевші панелі походять з Китаю. Наприклад, двосторонні панелі Trina Solar. це надійний вибір: компанія відома своєю сучасністю та інноваційністю. Сьогодні ця компанія входить в Топ-5 світових брендів сонячної енергетики і пропонує різноманітну лінійку продуктів за відносно низькими цінами. Ще одним хорошим вибором будуть двосторонні панелі LONGi Solar. Модулі цього китайського бренду, як правило, ще дешевші, хоча трохи менш популярні та ефективні.

Американські компанії також виробляють двосторонні модулі для житлових і комерційних сонячних проєктів. Вони, як правило, трохи вищі, але якість може бути трохи кращою. Американські компанії також часто надають кращі гарантії на свою продукцію. Наприклад, ви можете обрати двосторонні панелі Canadian Solar, які, як відомо, відмінно працюють в умовах низької освітленості. Canadian Solar. це напівкитайський бренд з виробничими майданчиками в Азії, що пояснює його помірні ціни. Також можемо порекомендувати звернути увагу на біфазні сонячні панелі Silfab: цей канадський бренд пропонує найефективніші панелі в Північній Америці і дає солідну гарантію на свою продукцію.

Чому варто купувати у нас

Пропонуємо на продаж безліч різних біфазних сонячних панелей від брендів з усього світу. Ось те, що виділяє A1SolarStore серед інших:

 • Наші центри реалізації розташовані на східному та західному узбережжі США. Ви можете скористатися картою наших центрів для перевірки наявності продукції.
 • Ми обробляємо всі замовлення за 24 години і відправляємо їх за 48 годин. Інвертори та контролери заряду поставляються безкоштовно.
 • Замовлення доставляються вантажним транспортом за 4-7 робочих днів. Ви також можете самостійно забрати своє замовлення з фулфілмент-центру.
 • Ми продаємо найкращі біфазні сонячні панелі тільки від перевірених виробників. ніяких підробок.
 • Пропонуємо доступні ціни на все обладнання для сонячної енергетики

Якщо ви зацікавлені, перегляньте різні моделі в нашому магазині. Ви можете скористатися нашим сонячним калькулятором, щоб отримати уявлення про те, скільки панелей вам знадобиться і скільки буде коштувати система. Наші менеджери завжди раді відповісти на будь-які питання, що стосуються котирувань, цін, гарантій та доставки біфазних сонячних панелей.

Безкоштовний та корисний дайджест про сонячну енергію. Ніякого спаму

Clean Energy Associates

двосторонні, сонячні, панелі, переваги

Переглянути оригінал

LCOE монофазних та біфазних модулів: Чи варті двосторонні модулі додаткових витрат?

Незважаючи на відновлення в минулому році тарифів США на двосторонні модулі, розробники сонячних панелей часто розглядають двосторонні модулі для своїх сонячних проектів в комунальному масштабі. Але обіцянка більш високого виходу енергії від 6% до 10%. це обіцянка біфаціальних панелей. або більше. в порівнянні з традиційною монофазною технологією PERC має більш високу вартість модуля в доларах за ват, а також підвищені витрати на балансування системи (BOS) і установку.

Щоб по-справжньому зрозуміти, чи принесе вибір двостороннього модуля більше доходу з часом, клієнти часто просять CEA провести порівняння вирівняної вартості енергії (LCOE), яка враховує дизайн проєкту, місце розташування, інсоляцію, BOS, трекери та багато інших факторів.

Підхід CEA до розрахунку LCOE різних видів технологій та ціноутворення розроблений таким чином, щоб врахувати цілий ряд змінних, що впливають на продуктивність системи, забезпечуючи при цьому чітку картину підвищеної вартості модуля біфазних систем. Цю ж методологію LCOE можна використовувати для порівняння біфаціальних модулів не тільки з моно PERC, але і з новим поколінням великоформатних модулів. Однак у цьому прикладі ми зосередимося на порівнянні двофазних модулів з мономодулями PERC.

двосторонні, сонячні, панелі, переваги

Подумайте, яка фотоелектрична технологія найкраще підходить для вас

Перш ніж розраховувати LCOE, першим кроком є визначення двох-трьох продуктів сонячних модулів, які вже були оцінені на предмет якості, надійності та прибутковості. Це можна зробити, визначивши деякі з найбільш широко використовуваних панелей з перевіреною історією виробництва в існуючих проектах.

По-друге, розглянемо мету. Наприклад, деякі клієнти можуть робити великі закупівлі біфазних панелей для різних місць. З точки зору LCOE, двосторонні панелі можуть бути ідеальними для штату Массачусетс, де відбивна здатність білого снігового покриву буде використовувати перевагу тильної сторони двосторонніх панелей і генерувати більше кіловат-годин (кВт-год). Однак біфакельні системи можуть бути економічно неефективними для аналогічного за розміром проекту на Гаваях, де більш зелений рослинний покрив штату може давати менше енергії і не виправдовувати вищу початкову вартість біфакельних систем.

Інший клієнт може дослідити, чи придбання дешевшого трекера в парі з двосторонніми панелями матиме менші початкові витрати та вищу LCOE. Аналогічно, дорожчий трекер із сучасною технологією підвищення врожайності може забезпечити більший дохід з біфакельною системою або без неї протягом 25 років.

За допомогою методології порівняння LCOE та вартості модулів і системного моделювання CEA можна знайти відповіді на ці фінансові загадки, допомагаючи девелоперам приймати найбільш обґрунтовані рішення про закупівлю.

Розрахунок значення LCOE для двосторонніх модулів

Визначення цінності біфасаду та його впливу на фінансові результати проекту протягом 25-30-річного життєвого циклу починається з базової формули LCOE:

двосторонні, сонячні, панелі, переваги

Щоб створити базову лінію для оцінки модулів “від яблука до яблука”, CEA використовує Pvsyst для моделювання оптимізованих макетів для модулів і локацій, що аналізуються. Потім ми оцінюємо все обладнання, робочу силу, дизайн та інжиніринг, дозвільні документи, накладні витрати та маржу, а також інші витрати, окрім модуля.

У формулу також вводяться розрахункова річна кількість вироблених кВт-год, ціна за договором купівлі-продажу електроенергії (PPA), інвестиційний податковий кредит та витрати на експлуатацію та обслуговування (ОМ). Змінні фактори включають довший життєвий цикл двосторонніх панелей. 25-30 років. та їхні вищі експлуатаційні витрати та витрати на встановлення, в той час як деградація та ОВ встановлюються на рівні близько 0.5% на рік.

Для порівняння різних панелей першим кроком є встановлення еталонної або “граничної ціни”.- ціна, нижче якої біфаціальна панель забезпечить додаткову цінність, на основі LCOE зразка монофаціальної системи.

Гранична ціна потім використовується для зворотного розрахунку вартості модуля за ват для однієї або декількох двосторонніх панелей, включаючи специфічну продуктивність, яка є результатом зворотного виводу. Параметри системи, такі як інсоляція ділянки та ціна PPA, залишаються незмінними, хоча їх зміна, як правило, не впливає на вартість модуля.

Усі розрахунки та порівняння LCOE ґрунтуються на проектах з БОС з використанням однорідного набору високоякісних компонентів найвищого рівня. Однак, як зазначалося, якщо метою клієнта є порівняння трекерів або інверторів, наприклад, модель також може оцінити вплив на LCOE.

На графіках нижче показані результати гіпотетичного порівняння між одностороннім модулем A і двома двосторонніми модулями, модулем B і модулем C, розраховані для проектів в штатах Массачусетс і Мексика. У цьому прикладі мета полягає в тому, щоб побачити, чи придбання великої партії однієї з обраних двосторонніх панелей матиме фінансовий сенс для двох локацій.

Зауважте, що навіть при дуже великій різниці у виробничій та базовій LCOE, пов’язаній з розташуванням, двосторонній модуль C забезпечує вищу та порівнянну вартість модуля, в обох випадках в межах одного відсотка один від одного.

двосторонні, сонячні, панелі, переваги

LCOE односторонніх і двосторонніх модулів у порівнянні з новими технологіями

Хоча популярність біфазних панелей відносно нова, технологія не є. Різниця між односторонніми модулями PERC і двосторонніми модулями більше базується на матеріалах і структурі.- біла задня панель проти скла.- Це не просто технологія, а індустрія стає все більш впевненою в довгостроковій продуктивності біфакалів. Раніше оцінки LCOE, проведені CEA, порівнювали кілька однофазних панелей і один біфазний модуль, але з тих пір ситуація змінилася.

Перехід до більших форматів комірок і більших однофазних панелей дає ще одну можливість порівняти LCOE біфазних панелей з новими форматами і технологіями комірок. Наприклад, більші модулі вимагають більшої відстані між рядами, що, в свою чергу, може означати більшу довжину проводів і, як наслідок, падіння напруги. Порівняння LCOE модулів може виявити позитивне або негативне значення цих компромісів.

Ще одним ключовим моментом є те, що в міру того, як двосторонні модулі продовжують дешевшати, двосторонній приріст виробництва, необхідний для компенсації більш високих початкових витрат, також буде знижуватися. Хоча зростання виробництва біфазних фотоелементів зазвичай оцінюється в 6-10% на рік, для покриття початкових витрат може знадобитися набагато менший відсоток. Точна цифра буде залежати від місця розташування проекту та інших факторів.

Слід також зазначити, що коливання цін на модулі відбуваються через обмеження в постачанні скла. На момент написання цієї статті такий дефіцит поставок підвищує ціни на модулі для всіх технологій, але особливо для біфазних модулів, які мають додатковий шар скла на задній стороні.

По мірі вдосконалення системного моделювання та даних про продуктивність біфасадів, терміни проведення подібних оцінок панелей також повинні зміститися. Інтегруючи порівняння LCOE і вартості модулів в управління ланцюжком поставок, розробники і власники активів можуть оптимізувати проектування і закупівлі, ще більше скорочуючи час і витрати на розробку проекту.

Роджер Бейлон, старший менеджер з інженерних послуг в CEA. Він базується в Портленді, штат Орегон.

Trina 535W TSM-DEG19C.20-BF Mono XL двостороння сонячна панель (палетка з 36 модулів)

Зменшити кількість для Trina 535W TSM-DEG19C.20-BF Mono XL двостороння сонячна панель (палета з 36 модулів) Збільшити кількість для Trina 535W TSM-DEG19C.20-BF Mono XL двостороння сонячна панель. (палета з 36 модулів)

Trina 535W TSM-DEG19C.20-BF Mono XL Bifacial Solar Panel. (палета з 36 модулів)

Модуль Trina Vertex потужністю 535 Вт має 110 монокристалічних сонячних елементів з біфазним подвійним склом. Забезпечуючи більшу потужність, двостороння конструкція забезпечує більшу продуктивність і продуктивність з 21.Ефективність 5%, що може генерувати до 25% додаткової потужності з задньої сторони, щоб максимізувати площу поглинання світла. Ця сонячна панель Trina XL ідеально підходить для великомасштабних установок і здатна максимально використовувати обмежений простір з високою ефективністю. Сонячна панель Trina Vertex сертифікована для роботи в складних умовах навколишнього середовища для забезпечення високої надійності.

Специфікація Trina Solar

Модель TSM-DEG19C.20
Серія ВЕРШИНА ДВОСТОРОННІЙ ПОДВІЙНЕ СКЛО M
Виробник TRINA
Це замовлення на палету. Qty 1 = 36
Специфікація Дані
Тип елемента Монокристалічна
Розташування комірок 110 елементів
Розміри 2384×1096×30 мм (93.86×43.15×1.18 дюймів)
Вага 32.3 кг (71.2 фунти)
Переднє / заднє скло 2.0 мм термозміцнене скло
Рама 30мм(1).18 дюймів) Анодований алюмінієвий сплав
J-Box Клас захисту IP 68
Кабель Кабель для фотоелектричних технологій 4.0 мм2 (0.006 дюймів2),
Довжина кабелю (включаючи роз’єм) Портрет: 280/280 мм(11).02/11.02 дюйми) Довжина може бути налаштована
Номінальна максимальна. Потужність (Pmax) 535 W
Вибрати. Робоча напруга (Vmp) 31.2 V
Опт. Робочий струм (Імп) 17.16 A
Напруга відкритого контуру (Voc) 37.5V
Струм короткого замикання (Isc) 18.24 A
 • 12 років гарантії на виготовлення виробу
 • 30 років гарантії на потужність
 • 0.45% річного зниження потужності
 • 2% деградація в перший рік
 • Зверніться до гарантійного документу для отримання умов та положень

Детальна інформація

Розроблено для сумісності з існуючими основними компонентами системи Підвищена рентабельність інвестицій до 21.Ефективність модуля 2% з технологією з’єднання високої щільності

Багатожильна технологія для кращого ефекту уловлювання світла, меншого послідовного опору та покращеного збору струму

Висока надійність

Мінімізація мікротріщин завдяки інноваційній технології неруйнівного різання

Забезпечена стійкість до PID завдяки контролю процесу виготовлення комірки та матеріалу модуля

Стійкість до агресивних середовищ, таких як сіль, аміак, пісок, висока температура та висока вологість Механічні характеристики до 5400 Па позитивного навантаження та 2400 Па негативного навантаження

Якість та сертифікація

ISO 9001: система управління якістю

ISO 14001: Система екологічного менеджменту

ISO14064: Перевірка викидів парникових газів

ISO45001: Система управління охороною праці та технікою безпеки

Інші

Виберіть опції

Нещодавно переглянуто

Вибачте, товарів немає в наявності.

Соціальна

Варіант редагування

Сповіщення про наявність на складі

Умови Умови

Політика доставки US Solar Supplier У USSolarSupplier ми усвідомлюємо важливість швидкого та ефективного отримання вашої сонячної продукції. Наша мета. забезпечити безперебійний, зручний для клієнтів досвід протягом усього процесу доставки. Щоб допомогти вам краще зрозуміти нашу практику доставки, будь ласка, перегляньте нашу комплексну політику доставки нижче.

Вартість доставки та перевізники Вартість доставки розраховується на основі ваги та розмірів товару(ів) у вашому замовленні. Ми використовуємо FedEx або UPS для наземних відправлень, а для великих вантажів. перевірених вантажних перевізників. Всі наші відправлення застраховані для вашого захисту. З логістичних причин усі відправлення здійснюються з використанням транспортного рахунку нашої компанії.

Орієнтовний час доставки При стандартній доставці більшість замовлень прибувають до місця призначення протягом 7-10 робочих днів. Зверніть увагу, що ці оцінки можуть змінюватися в залежності від операційних можливостей перевізника та інших факторів, що знаходяться поза нашим контролем.

Коли ваше замовлення прибуло, дуже важливо, щоб ви ретельно перевірили його після доставки. У разі доставки вантажним автомобілем, вам слід зв’язатися з вантажоперевізником за номером телефону, вказаним у рахунку перевізника. Підписуючи квитанцію про доставку без зазначення будь-яких можливих пошкоджень, проблем або якщо ви не можете перевірити доставку, ви юридично підтверджуєте, що отримали відправлення в належному стані. Зверніть увагу, що USSolarSupplier не несе відповідальності за будь-які пошкодження або відсутність предметів, не зазначених у квитанції про доставку. Якщо ви вирішили прийняти пакунок з видимими пошкодженнями, обов’язково зазначте на квитанції про доставку, що ви розписуєтесь за пошкоджений пакунок. Однак зверніть увагу, що USSolarSupplier не несе відповідальності за будь-які пошкодження або відсутні предмети, прийняті за допомогою доставки з підписом. Після отримання відправлення дуже важливо ретельно перерахувати та перевірити вміст, перш ніж підтверджувати доставку. У малоймовірному випадку, якщо ваш вантаж був пошкоджений під час транспортування, будь ласка, сфотографуйте матеріали та зазначте пошкодження на коносаменті (BOL). Якщо є значні видимі пошкодження, вам слід відмовитися від доставки. У разі виявлення пошкоджень необхідно повідомити US Solar Supplier електронною поштою (kyle@ussolarsupplier.com) протягом 24 годин з моменту доставки. Будь ласка, додайте підписану BOL, а також будь-які додаткові фотографії або супровідні документи. Якщо BOL не буде належним чином зазначено під час доставки, US Solar Supplier не несе відповідальності за додаткові витрати на заміну матеріалів. Усі повернуті товари підлягають перевірці та затвердженню.

Прискорена доставка Ми прагнемо відправити прискорені замовлення в той же день, коли ми їх отримуємо. Однак замовлення, розміщені після 13:00 за східним часом (10:00 за тихоокеанським стандартним часом), можуть бути відправлені не в той же день. Прискорені замовлення, розміщені на вихідних або у великі свята, будуть оброблені та відправлені на наступний робочий день. Зверніть увагу, що перевізники не здійснюють доставку у вихідні або великі свята, за винятком суботньої доставки. Якщо вам потрібна доставка в суботу, будь ласка, зв’яжіться з нашим відділом продажів за телефоном 1 (800) 230-7004.

Позиції, яких немає в наявності, та товари, що знаходяться в черговому замовленні Іноді товар може бути доставлений пізніше, ніж ви отримали замовлення. Якщо з вашим замовленням пов’язаний час виконання, ми зв’яжемося з вами, щоб підтвердити, чи відповідає цей час виконання терміну вашого проекту.

Будь ласка, включіть цю інформацію в примітки до замовлення під час розміщення замовлення, і ми зробимо все можливе, щоб задовольнити ваші потреби. Якщо у вас є інші особливі вимоги, будь ласка, зателефонуйте до нашого відділу продажів за номером 1 (800) 230-7004 перед тим, як оформити замовлення.

Кілька відправлень

Ми зберігаємо нашу продукцію на складах по всій території Сполучених Штатів, і іноді нам може знадобитися доставити ваше замовлення з двох або більше різних місць. У таких випадках ми ніколи не будемо стягувати з вас більше за доставку, ніж ваш початковий платіж. Якщо ви хочете, щоб ваше замовлення прибуло однією партією, будь ласка, зв’яжіться з нашим відділом продажів при оформленні замовлення за телефоном 1 (800) 230-7004 або додайте цю інформацію в поле “Коментарі та думки власників”. Для консолідації певних замовлень нам може знадобитися привезти продукти в наш офіс Vista і об’єднати їх перед відправкою, що може призвести до додаткового 3-5-денного терміну виконання та додаткових витрат на доставку.

Міжнародні відправлення

В даний час USSolarSupplier здійснює доставку тільки в межах США і не пропонує міжнародну доставку.

Доставка на Ваш рахунок FedEx або UPS

Політика USSolarSupplier вимагає, щоб регулярні замовлення посилок (наземні, повітряні / експрес-відправлення, не вантажні) були відправлені на наш рахунок UPS. Ми цінуємо ваше розуміння.

Вантажні перевезення

Певні продукти на USSolarSupplier повинні доставлятися вантажним транспортом через їх вагу, розміри або класифікацію як небезпечні матеріали. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зверніться до нашої Політики щодо претензій та повернення коштів.

Продукти вантажних перевезень включають, але не обмежуються ними:

 • Великі сонячні панелі (у більшості випадків понад 90 Вт)
 • Великі інвертори (понад 1 кВт)
 • Рейки довжиною понад 9 футів (108)
 • Залиті свинцево-кислотні акумулятори
 • Батареї глибокого циклу
 • Літій-залізо-фосфатні акумулятори (LiFeP04)

Варіанти доставки

При оформленні замовлення, яке вимагає вантажної доставки, вам знадобиться наступна інформація:

Фрахт може бути складним; якщо вам потрібна допомога у виборі відповідного варіанту доставки, будь ласка, зв’яжіться з нашим відділом продажів за телефоном 1 (800) 230-7004 для підтримки. Котирування вантажоперевезень, надані на нашому веб-сайті, є приблизними, і наша команда може запропонувати кращу ціну.

Зверніть увагу, що вартість доставки, яка відображається при оформленні замовлення, є приблизною і може бути скоригована під час відправлення. Тарифи на доставку можуть збільшуватися, поки продукт знаходиться у виробництві. Ви можете допомогти, надавши комерційну адресу доставки, яка може вмістити напівпричіп та / або визнавши викладені умови та умови.

Наземна/фрахтова вартість Логістика Непередбачувані витрати

Будь-які збори, понесені перевізником через відсутність інформації про доставку (адреса або місцезнаходження), будуть автоматично виставлені клієнту. Будь ласка, обов’язково перевірте підтвердження замовлення для отримання точної інформації.

При оформленні замовлення по телефону повідомте торгового представника про будь-які особливості доставки (недоступні для транспортних перевізників райони, такі як вузькі під’їзні шляхи, сільська місцевість, круті пагорби, ґрунтові / гравійні дороги або відсутність адресної інформації та вивісок).

Розміщуючи замовлення в USSolarSupplier, ви погоджуєтесь з нашою політикою доставки. Якщо у вас виникли запитання або занепокоєння щодо доставки, будь ласка, не соромтеся звертатися до нашої доброзичливої та компетентної команди підтримки клієнтів. Ми завжди тут, щоб допомогти і гарантувати, що ваш досвід роботи з USSolarSupplier буде позитивним.

Плата за поповнення запасу

Зверніть увагу, що до панелей, інверторів та акумуляторів буде застосовано 40% комісію за поповнення запасів після обробки замовлення та спроби доставки. Ця комісія стягується для покриття витрат, пов’язаних з обробкою, обробкою та поповненням запасів повернених товарів.

Скасування замовлень

Якщо вам потрібно скасувати замовлення, будь ласка, зв’яжіться з нашою службою підтримки якомога швидше. Якщо замовлення ще не було відправлено, ми докладемо всіх зусиль, щоб скасувати його без додаткових витрат. Однак, якщо замовлення вже відправлено, ви несете відповідальність за витрати на зворотну доставку та плату за поповнення запасів у розмірі 40%, згадану вище.

Політика повернення претензій

Якщо ви отримали пошкоджену, дефектну або неправильну продукцію, будь ласка, зв’яжіться з нашою службою підтримки клієнтів протягом 5 робочих днів з моменту отримання відправлення. Ми будемо працювати з вами, щоб знайти відповідне рішення, яке може включати повернення коштів, заміну продукту або надання технічної підтримки для вирішення проблеми.

Щоб ініціювати повернення, ви повинні спочатку отримати номер дозволу на повернення товару (RMA) від нашої служби підтримки клієнтів. Зверніть увагу, що повернення без номера RMA не приймаються. Повертаючи товари, вони повинні бути в оригінальній упаковці, з усіма аксесуарами та документацією. Клієнт несе відповідальність за витрати на зворотну доставку, а також стягується 40% збору за поповнення запасів.

Політика повернення коштів

Повернення коштів буде здійснено на початковий спосіб оплати протягом 14 робочих днів з моменту отримання повернутого товару(ів). Сума відшкодування становитиме ціну покупки за вирахуванням 40% комісії за поповнення запасу та будь-яких витрат на доставку, понесених під час початкового процесу відвантаження та повернення.

Втрачені або вкрадені пакунки

USSolarSupplier не несе відповідальності за втрачені або вкрадені пакунки, підтверджені як доставлені за адресою, вказаною для замовлення. За запитом ми підтвердимо доставку за вказаною адресою, дату доставки, інформацію для відстеження та інформацію про перевізника, щоб клієнт міг перевірити.

Розміщуючи замовлення в USSolarSupplier, ви погоджуєтеся з нашою політикою доставки. Якщо у вас виникли запитання або занепокоєння щодо доставки, будь ласка, звертайтеся до нашої доброзичливої та компетентної команди підтримки клієнтів. Ми завжди тут, щоб допомогти і переконатися, що ваш досвід роботи з USSolarSupplier є позитивним.

Залишити відповідь