7 особливостей сталого будинку, які повинен враховувати кожен домовласник. Дах Tesla v3

Думаєте про те, щоб отримати сонячний дах Tesla? Ось все, що вам потрібно знати

Підписавшись, ви погоджуєтеся з нашими Умовами використання та політикою Ви можете скасувати підписку в будь-який час.

Вперше запущена в 2016 році, система сонячних дахів Ілона Маска взяла штурмом світ фотоелектричної енергетики (PV). Сонячна черепиця Tesla. не єдина сонячна черепиця на ринку, але одна з найпривабливіших і найдорожчих.

Сонячна черепиця пропонує зовсім інший підхід до сонячних фотоелектричних установок, кінцевий продукт, безперечно, набагато перевершує в естетичному плані традиційні сонячні фотоелектричні установки, і прагне додати прохолодний фактор до генерації вашої власної енергії.

Хоча Tesla стверджує, що її Solar Roof є конкурентоспроможною з точки зору надання рішення “два за ціною одного” (ви отримуєте новий дах), в кінцевому підсумку, доказ пудингу знаходиться під час їжі.

Отже, чи справді сонячний дах Tesla. це те, про що говорять?? Давайте чесно подивимося.

Що таке сонячний дах Тесла?

Сонячна черепиця Tesla, як і інша сонячна черепиця, є інноваційною системою спеціально розробленої покрівельної черепиці або гонту. На відміну від звичайних сонячних фотоелектричних панелей, які монтуються на існуючий дах, сонячний дах виступає в якості прямої заміни існуючих покрівельних покриттів.

Система дозволяє потенційним клієнтам отримувати вигоду від генерації власної енергії, не порушуючи при цьому естетику їхніх будинків. Безпрограшний варіант.

особливостей, сталого, будинку, враховувати, кожен

Сонячна покрівля Tesla складається з двох основних типів текстурованої склочерепиці. Перший є суто декоративним і називається неактивним. Вони виглядають точно так само, як і другий тип, який називається Active, щоб забезпечити однорідний вигляд готового даху.

Активна черепиця. це фактично невеликі, розміром з черепицю, сонячні панелі, які інтегровані в основну поверхню даху в стратегічних місцях, щоб максимізувати їх ефективність. У більшості випадків, більшість ділянок даху, звернених на південь або захід, будуть складатися з активної черепиці, а решта поверхні буде складатися з візуально схожої неактивної черепиці.

Активна черепиця, як і звичайні сонячні панелі, також буде встановлюватися максимально близько до найкращого кута падіння сонячних променів протягом усього року. У північній півкулі це максимально наближений до 60 градусів нахил, який для більшості вітчизняних будинків становить близько 30-45 градусів, залежно від кута нахилу вашого існуючого даху.

Звичайно, якщо ви вирішите встановити сонячний дах, ваш старий дах потрібно буде повністю зняти і замінити.

Система також може використовуватися з сонячним інвертором Tesla для перетворення постійного струму, що генерується черепицею, на змінний струм, який можна використовувати у вашому домі. Хоча інвертори інших виробників також можуть бути використані, використання власного обладнання Tesla гарантує, що системи будуть працювати з меншою кількістю потенційних проблем.

Цей інвертор також дозволяє встановити батарею Tesla Powerwall для зберігання надлишкової енергії, якщо ви бажаєте.

Система була розроблена у співпраці між Tesla та її дочірньою компанією SolarCity і вперше була анонсована у 2016 році. Однак тільки в 2018 році Tesla і SolarCity змогли почати виробництво і поставку своїх перших сонячних дахів.

З тих пір Tesla продовжує вдосконалювати технологію, і її останній варіант, Solar Roof V3, може похвалитися найкращою на сьогоднішній день ефективністю та довговічністю. Продукт поставляється з щедрою 25-річною гарантією на захист від атмосферних впливів.

Чудово, але які є деякі недоліки? Один з них. чи дійсно Tesla обслуговує ваш географічний регіон.

Здебільшого Tesla повинна мати можливість забезпечити установку на більшій частині континентальної частини Сполучених Штатів. Однак у деяких штатах вони можуть використовувати для цього уповноважених установників.

Те ж саме стосується і інших частин світу, розгортання триває по всьому світу. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб дізнатися, чи обслуговують вони вашу місцевість, найкраще зв’язатися з Tesla або спробувати отримати пропозицію, і вони скажуть вам.

Скільки коштує сонячний дах Tesla?

Згідно з даними фактичних котирувань Tesla, їх система Solar Wall коштує приблизно 1.80 за згенерований ват електроенергії для їхньої активної черепиці. Вартість неактивної черепиці варіюється в залежності від складності даху, про який йде мова.

Для простих дахів я.e., базові скатні дахи починаються приблизно від 13.30 за квадратний фут. Для більш складних дахів, таких як шатрові або багаторівневі дахи, ця черепиця повинна коштувати близько 15.30 за квадратний фут. Для більш складних дахів (і.e. двосхилий, крутий або зі змінним кутом нахилу, різної висоти або з великою кількістю перешкод), витрати можуть становити до 18.54 за квадратний фут.

З вас також стягується плата за демонтаж та утилізацію старої покрівлі в розмірі близько 3.55 за квадратний фут.

Як і для будь-якої сонячної енергетичної установки, фактична вартість буде варіюватися в залежності від розміру покриття даху, місця розташування та конструкції будівлі. Невеликі скатні дахи на одноповерховому будинку будуть значно дешевшими, ніж великий складний дах на багатоповерховому будинку, наприклад.

особливостей, сталого, будинку, враховувати, кожен

Це пов’язано з різними причинами, але головними з них є додаткові витрати на обладнання для доступу до вищих дахів або збільшення часу на проектування та встановлення даху на більших і складніших дахах, таких як двосхилі дахи.

Tesla також може вимагати від клієнтів модернізації їхніх електричних систем, щоб вони могли працювати з їхньою системою сонячних дахів. Модернізація елементів, таких як електричні панелі, може коштувати від 5 000 доларів США і вище.

Однак, щоб дати вам приблизну оцінку, використовуючи власний калькулятор Tesla, сімейний будинок хорошого розміру обійдеться приблизно в 70 000 доларів, щоб встановити 8.Система потужністю 05 кВт до податкових пільг. Ця цитата базується на будинку в Нешвіллі, штат Техас, площею 2 500 футів 2 (232 м2 ) і середньомісячним рахунком за електроенергію в 115 (це був U.S. середній показник у 2019 році, згідно з ОВД).

Це, за оцінками Tesla, повинно виробляти для цього гіпотетичного будинку десь 12 800 кВт-год/рік, або приблизно 100% від споживання електричної енергії будівлею. Ви також отримуєте додатковий бонус (за додаткову плату) зберігання енергії з цією системою, що є значною перевагою перед деякими звичайними домашніми сонячними панелями.

Якщо ця оцінка є точною, це має забезпечити період окупності (час, необхідний для повернення початкових інвестицій) близько 50 років, плюс-мінус. Це, ймовірно, буде ближче до 40 років після того, як будуть враховані податкові пільги, щоб зменшити ваші початкові капітальні витрати.

Інша оцінка для даху площею 1700 футів 2 (158 м2 ) в Каліфорнії з рахунком за електроенергію в 150 на місяць склала 39 000 доларів США без урахування пільг для 6-відсоткових сонячних панелей.13-кіловатна система. Слід зазначити, що ця ціна була сформована в 2022 році і для іншого штату, тому витрати, ймовірно, відрізняються з цієї причини.

Ви також повинні пам’ятати, що витрати на енергію з мережі, ймовірно, зростатимуть з часом, тому реальна окупність буде набагато коротшою, не враховуючи, звичайно, витрати на технічне обслуговування та очищення.

особливостей, сталого, будинку, враховувати, кожен

Ми вибрали цю площу, оскільки вона приблизно дорівнює середньому розміру нового сімейного будинку в Сполучених Штатах.

Для порівняння, встановлення звичайної сонячної батареї аналогічного розміру коштуватиме близько 26 000 доларів США без урахування пільг. Використання тієї ж статистики, що і вище, дасть вам справедливу окупність від 15 до 22 років, в залежності від податкових пільг.

Однак пам’ятайте, що розрахунковий термін служби звичайних сонячних панелей також становить приблизно від 25 до 30 років, тому вам, ймовірно, доведеться замінити масив через кілька десятиліть.

Слід зазначити, однак, що до таких оцінок слід ставитися з певною часткою скептицизму. Остаточні цифри, ймовірно, будуть сильно відрізнятися в залежності від того, де розташований ваш будинок, якщо ви замовите установку.

Це особливо актуально для звичайних сонячних панелей, і вам завжди рекомендується отримати кілька пропозицій від рекомендованих інсталяторів, перш ніж давати дозвіл на виконання будь-яких робіт.

Будь-які витрати на такі установки повинні також включати будь-які роботи з планування та проектування, необхідні перед установкою. Це не тільки забезпечить максимально точний розрахунок витрат, але й виявить, чи підходить ваш існуючий дах для такої установки.

Останнє менш актуально для сонячних дахів Tesla, оскільки вони, як правило, є прямою заміною вашого існуючого покриття даху.

Ви також повинні мати на увазі, що витрати, ймовірно, будуть змінюватися з часом, оскільки витрати на робочу силу, витратні матеріали та матеріали будуть коливатися, враховуючи поточний економічний клімат. Можуть бути й інші витрати, такі як різні вимоги місцевої влади до планування, де це доречно.

Сонячні панелі проти. Сонячний дах Tesla: який краще?

Взагалі кажучи, за середньою вартістю за ват, сонячний дах Тесли насправді є досить розумним, враховуючи всі обставини. За деякими оцінками, в Сполучених Штатах Tesla з’явилися приблизно в 1.80 за ват. Традиційні сонячні фотоелектричні панелі, як правило, коштують близько 3.00 за ват.

Однак будь-яке пряме порівняння між ними ускладнюється кількома факторами. По-перше, сонячний дах Tesla. це не просто кілька фотоелектричних панелей, а фактично новий дах і кілька фотоелектричних панелей в одному пакеті.

особливостей, сталого, будинку, враховувати, кожен

Традиційні сонячні фотоелектричні панелі встановлюються там, де ваш дах може впоратися з ними, просто монтуються на існуючий дах без необхідності його заміни. Отже, для того, щоб забезпечити справедливе порівняння, нам потрібно зробити подібний до подібного підсумок.

У сучасному світі, де питання екології стоять на першому плані, сталий спосіб життя став не просто трендом. це необхідність.

Оскільки люди прагнуть зменшити свій вуглецевий слід і створити більш зелене майбутнє, будинки відіграють вирішальну роль. Впроваджуючи екологічні функції у своїх будинках, люди можуть мінімізувати споживання енергії, зменшити кількість відходів і сприяти збереженню здорового навколишнього середовища. У цій статті ми розглянемо п’ять особливостей сталого будинку, які кожен повинен враховувати при будівництві нового будинку або реконструкції існуючого.

Технологія розумного будинку

Інтеграція технології “Розумний дім” може значно підвищити екологічність вашого будинку. Розумні термостати, наприклад, вивчають ваші температурні уподобання і відповідно до них регулюють опалення та охолодження, оптимізуючи використання енергії. Ними також можна дистанційно керувати за допомогою мобільних додатків, що дозволяє управляти енергоспоживанням навіть тоді, коли ви далеко.

Розумні системи освітлення використовують датчики і таймери для автоматичного вимкнення світла, коли в кімнатах нікого немає, зменшуючи непотрібне використання електроенергії. Крім того, системи “розумного будинку” можуть допомогти контролювати та керувати використанням енергії різними приладами, дозволяючи вам приймати обґрунтовані рішення щодо енергозбереження.

Енергозберігаючі прилади Energy Star

Енергоефективні прилади. це простий, але ефективний спосіб зробити будинок більш стійким. Традиційні електроприлади споживають значну кількість енергії, сприяючи викидам парникових газів. Однак, обираючи енергоефективні моделі, люди можуть зменшити споживання енергії та знизити свої рахунки за комунальні послуги.

Шукайте прилади з маркуванням ENERGY STAR, оскільки це означає, що вони відповідають або перевищують стандарти енергоефективності, встановлені Агентством з охорони навколишнього середовища (EPA). Будь то холодильники, пральні чи посудомийні машини або водонагрівачі, заміна старих енергоємних приладів на ефективні альтернативи є практичним кроком на шляху до сталого будинку

Ефективна ізоляція потрійних склопакетів

Належна ізоляція та енергоефективні вікна відіграють вирішальну роль у підтримці комфортного мікроклімату в приміщенні при одночасному зниженні енергоспоживання. Ефективна ізоляція запобігає теплопередачі, забезпечуючи збереження тепла взимку та прохолоди влітку. Мінімізуючи потребу в системах опалення та охолодження, які є значними споживачами енергії, домовласники можуть підвищити енергоефективність та зменшити витрати на комунальні послуги.

Енергоефективні вікна, що мають багатокамерні склопакети (ми рекомендуємо потрійні склопакети для досягнення найкращих результатів), покриття з низьким рівнем випромінювання та ізоляційні рами, допомагають зменшити теплопередачу та витік повітря. Інвестиції в якісну ізоляцію та вікна підвищують енергоефективність, забезпечують фінансову економію та покращують загальний комфорт у домі.

Високоефективні системи опалення, вентиляції та кондиціонування

Системи опалення, вентиляції та кондиціонування повітря (ОВіК) вносять значний внесок у споживання енергії в будинках. Оновлення до високоефективних систем опалення, вентиляції та кондиціонування може суттєво вплинути на використання енергії та комфорт. Ці системи призначені для забезпечення точного нагріву та охолодження, мінімізуючи при цьому втрати енергії.

Шукайте блоки HVAC з високими показниками сезонної енергоефективності (SEER) та річної ефективності використання палива (AFUE). Вдосконалені функції, такі як зональне опалення та охолодження, інтелектуальні термостати та компресори зі змінною швидкістю, забезпечують оптимальний контроль температури та економію енергії. Інвестиції у високоефективні системи опалення, вентиляції та кондиціонування повітря забезпечують стійкий та розкішний клімат у вашому домі.

Зелені дахи

Перетворіть свій дах на процвітаючий зелений простір за допомогою установки зеленого даху. Зелені дахи складаються з шару рослинності, ґрунту та дренажних систем, які покривають поверхню даху. Вони забезпечують численні переваги, включаючи покращену ізоляцію, зменшення зливових стоків та посилення біорізноманіття.

Зелені дахи діють як природні ізолятори, зменшуючи енергію, необхідну для обігріву або охолодження вашого будинку. Вони також поглинають дощову воду, мінімізуючи навантаження на дренажні системи та зменшуючи ризик затоплення. Крім того, зелені дахи створюють середовище існування для птахів, комах та інших диких тварин, сприяючи збереженню місцевої екосистеми. Скористайтеся вишуканістю та екологічними перевагами зелених дахів, щоб зробити свій будинок екологічно чистим.

Сонячні панелі Tesla Powerwalls

Сонячні панелі революціонізували спосіб отримання чистої енергії. Використовуючи енергію сонця, сонячні панелі забезпечують відновлюване джерело енергії для вашого будинку. Для більш складного підходу, розгляньте можливість поєднання сонячних панелей з Tesla Powerwalls. Ці вдосконалені акумуляторні системи дозволяють зберігати надлишок сонячної енергії, виробленої вдень, і використовувати її під час пікового попиту або вночі, коли сонце не світить.

Tesla Powerwalls. це надійний та ефективний спосіб максимізувати використання сонячної енергії, зменшити залежність від електромережі та забезпечити безперервне електропостачання навіть під час перебоїв в електропостачанні.

Геотермальне опалення Охолодження

Геотермальне опалення та охолодження. це складна функція сталого будинку, яка використовує природне тепло землі для забезпечення цілорічного комфорту. Використовуючи систему ґрунтового контуру, геотермальні системи передають теплову енергію, пропонуючи енергоефективне опалення, охолодження та гаряче водопостачання. Переваги включають

  • Енергоефективність: Геотермальні системи споживають значно менше електроенергії, ніж традиційні системи опалення, вентиляції та кондиціонування, що призводить до економії коштів та зменшення впливу на навколишнє середовище.
  • Постійний комфорт: Завдяки стабільним підземним температурам геотермальні системи забезпечують стабільне тепло взимку та охолодження влітку, усуваючи температурні коливання та протяги.
  • Довговічність і низькі витрати на обслуговування: Геотермальні системи мають тривалий термін служби і потребують мінімального обслуговування, пропонуючи надійність і тиху роботу.
  • Гаряче водопостачання: Геотермальні системи можуть також забезпечувати гарячу воду через перегрівач, що ще більше знижує споживання енергії та витрати.

Хоча початкова вартість установки може бути вищою, довгострокова економія енергії та екологічні переваги роблять геотермальні системи раціональним вибором. Федеральні та державні стимули можуть допомогти компенсувати початкові інвестиції. Використовуйте геотермальне опалення та охолодження, щоб мінімізувати свій вуглецевий слід і насолоджуватися ефективним, екологічно чистим домашнім комфортом.

Будуємо зелене майбутнє

Створення сталого будинку корисно не тільки для навколишнього середовища, але й для тих, хто прагне зменшити свій екологічний слід і заощадити на витратах на електроенергію. Впровадивши навіть одну або декілька з цих екологічних функцій у своєму будинку, ви можете зробити значний внесок у екологічно чисте майбутнє.

Ви не тільки отримаєте задоволення від усвідомлення того, що зменшуєте свій вплив на навколишнє середовище, але й пожинатимете плоди зниженого споживання енергії та довгострокової економії. Візьміть на озброєння ці екологічні особливості будинку, і давайте разом прокладемо шлях до більш стійкого і світлого майбутнього для наступних поколінь.

Хочете побудувати будинок, який відповідає вашому стилю життя, але при цьому не шкодить навколишньому середовищу? Зверніть увагу на Sustainable 9. Вони спеціалізуються на будівництві екологічних, високоефективних будинків без шкоди для красивого дизайну. У кожному проекті вони вкладають свою пристрасть у створення будинків, які підносяться завдяки продуманим штрихам, відточеним якісною обробкою та майстерно виготовленим їхньою талановитою командою.

Дізнайтеся, що відрізняє Sustainable 9 від конкурентів, і дізнайтеся більше про її підхід до різноманітних проектів, від реконструкції до нового будівництва.

Як працюють сонячні дахи Tesla? Чи варті вони інвестицій?

Компанія Tesla пишається своєю прихильністю до чистої планети завдяки своїм інноваціям, але чи означатиме їхня нова сонячна черепиця також світле майбутнє??

Жовтень. 21 2020, оновлено 5:09 p.m. ET

У квітні 2016 року компанія Tesla повідомила, що працює над чимось новим. До цього моменту вони завжди були зосереджені на електромобілях, що принесло їм неабияку репутацію серед екологів та фінансових експертів. Здобувши успіх і всесвітню славу, вони почали шукати шляхи використання найбільшого у світі поновлюваного ресурсу, створивши сонячні панелі під брендом Tesla.

Тесла значно розрекламував панелі, але через два роки люди все ще не були переконані в їхній ефективності. Компанія Tesla стверджувала, що її сонячні панелі для дахів були розроблені, щоб бути довговічними та ефективними, але до цього часу було встановлено дуже мало таких панелей. Було важко оцінити, наскільки довговічні та ефективні вони насправді. Після майже чотирьох років розробки, схоже, сонячний дах Tesla Solar Roof V3 нарешті починає виправдовувати очікування.

Що таке сонячний дах Tesla?

Tesla та її дочірня компанія SolarCity спроектували свій сонячний дах так, щоб він виглядав як традиційний дах. Єдина відмінність полягає в тому, що черепиця є фотоелектричною, тобто генерує сонячну енергію так само, як і традиційні сонячні панелі. Ідея полягала в тому, щоб зробити сонячний дах не тільки ефективним, але й естетично привабливим. Встановлення одного з цих сонячних дахів замінює існуючий дах з комбінацією активної та неактивної черепиці.

Активна черепиця містить сонячні елементи, які поглинають сонячну енергію, виробляючи енергію для вашого будинку. Неактивна черепиця функціонує так само, як і звичайна черепиця. Вони не виробляють енергії, але захищають від води, граду, дощу та інших несприятливих погодних умов так само, як і звичайна черепиця. Сонячна черепиця V3 від Tesla має 150-річну гарантію на захист від атмосферних впливів. Вони можуть витримувати вітер зі швидкістю 166 миль на годину і 1,75-дюймовий град. Хоча це звучить вражаюче, проте черепиця Tesla має слабкі місця.

Які деякі недоліки сонячного даху Tesla?

Багато недоліків Тесли поділяють інші подібні сонячні компанії. Наприклад, оскільки панелі Tesla зазвичай повинні бути підключені до електромережі, вони перестануть виробляти електроенергію під час відключення електроенергії. Це обмежує, хто і де може встановити дах Tesla. Якщо ви живете далеко від електромережі і хочете встановити дах Tesla, вам може не пощастити.

Tesla також має історію ненадійності, коли справа доходить до встановлення їх сонячних дахів. Багато з тих, хто замовив панелі Tesla на початку, досі не встановили їх; деякі замовлення навіть були скасовані з боку Tesla. Невідомо, чи є це наслідком повільного виробництва, чи намаганням винайти продукт, який виділяється серед конкурентів.

Скільки коштує сонячний дах Tesla?

Офіційна структура ціноутворення Tesla говорить, що активна сонячна черепиця коштує близько 2.85 за ват. Неактивна черепиця коштує близько 5.60 за квадратний фут. Однак це не єдині показники, які слід враховувати при визначенні вартості установки. Фактична загальна вартість сонячного даху Tesla залежить від декількох факторів, включаючи розмір вашого будинку, необхідну вихідну потужність, місце розташування та розмір даху.

Для будинку площею 1200 квадратних футів з рахунком за електроенергію близько 150 доларів на місяць орієнтовна вартість установки даху Tesla складе приблизно 24 412 доларів, з урахуванням інших факторів, які можуть вплинути на остаточну вартість. Заміна покрівельних матеріалів може становити тисячі доларів, тоді як федеральні податкові пільги на інвестиції в сонячну енергетику можуть знизити загальну ціну. Tesla прогнозує, що 6.Дах потужністю 2 кВт може заощадити до 45 000 гривень на рахунках за електроенергію протягом усього життя.

Як сонячний дах Tesla порівнюється з сонячними панелями?

Традиційний 6.Сонячні системи потужністю 2 кВт виробляють приблизно 10 180 кіловат-годин (кВт-год) електроенергії на рік. Це означає, що середня 25-річна економія для традиційної сонячної системи становить приблизно 48 356.90 за життя. Це коштує майже на 4 000 більше, ніж вам заощадить Tesla.

Мало того, традиційні сонячні панелі набагато менш інвазивні і не вимагають повної перебудови даху. Додайте до цього перевірену репутацію багатьох виробників сонячної енергії в порівнянні з невизначеністю неперевіреної системи Тесли, і ви отримаєте невелике скрутне становище.

Чи варта черепиця Тесла того?

Якщо ви вже не плануєте замінити дах та інвестувати в сонячну енергетику, може бути розумно розглянути альтернативи сонячним дахам Tesla. Зрештою, найкращий спосіб зробити будь-яку серйозну інвестицію. це провести дослідження. Отримання цінових пропозицій від декількох постачальників сонячної енергії дозволить вам порівняти ціни на установку, вихід енергії, економію протягом усього терміну служби, а в багатьох випадках і щомісячні витрати.

Сонячний дах Tesla (v3): Ми встановили одну, і ось як все пройшло.

особливостей, сталого, будинку, враховувати, кожен

Weddle Sons Inc. є першою покрівельною компанією, яка отримала сертифікат на встановлення сонячної покрівлі Tesla на Середньому Заході. У лютому 2020 року ми відвідали штаб-квартиру Tesla в Каліфорнії і провели тиждень на тренінгу. Перш ніж ми почали встановлювати абсолютно новий продукт на чиїхось будинках, ми вирішили почати з власного подвір’я і зробили першу установку на будинку Аллін Веддл (нашого президента).

“Було дуже приємно працювати всім разом. Наша команда виконує дивовижну роботу, і цей проект не став винятком. Я з нетерпінням чекаю, як Solar Roof можна використовувати на інших будинках, і як вона працює на моєму першому! Я хотів переконатися, що він виправдає всі сподівання. Коли я рекомендую комусь якийсь продукт, це зазвичай тому, що я використовував його на своєму власному будинку. Я безумовно хотів продовжити цю тенденцію!”

Сонячний дах унікальний серед інших варіантів сонячних панелей на ринку. Він виготовлений із загартованого скла з сонячними активними панелями з вбудованими фотоелектричними елементами. Вона включає сонячні активні компоненти в гладку і красиво оформлену черепицю, яка замінює ваш поточний дах.

Перш за все, це міцність! Під час монтажу ми провели багато годин, ходячи, стоячи на колінах, а іноді й повзаючи по черепиці. За весь час монтажу ми розбили лише три плитки, та й то через те, що хтось (не будемо називати його імені) впустив молоток.

Наскільки довговічна сонячна покрівля?

Сонячна покрівля стійка до ударів граду, що надзвичайно важливо на Середньому Заході. Вона витримує вітер зі швидкістю 130 миль/год і має найкращий рейтинг вогнестійкості на ринку.

особливостей, сталого, будинку, враховувати, кожен

Монтаж сонячної покрівлі та традиційного даху має кілька спільних рис. Ми розповімо про те, що таке сонячна покрівля

Але головне, що процес неймовірно унікальний. Спочатку потрібно встановити кронштейни на даховий настил. ретельно виміряний і прибитий. Потім черепиця закріплюється на місці поверх кронштейнів. Панелі з’єднані між собою і в кінцевому підсумку підключені до електричної системи будинку. Оскільки кожен дах оцінюється перед установкою, Solar Roof поставляється з точною кількістю черепиці, як сонячно активної, так і неактивної.

Не кожна черепиця придатна для сонячних батарей. Чому це так?

  • Чим більше сонячно активної черепиці у вас є, тим більше енергії ви можете виробляти, але сонячно активна черепиця дорожча у виробництві.
  • Сонячна черепиця погано взаємодіє з металом. Деякі з плиток, які були розміщені прямо біля долин (всі металеві на сонячному даху), повинні були бути неактивними, щоб електрична система працювала належним чином.

особливостей, сталого, будинку, враховувати, кожен

особливостей, сталого, будинку, враховувати, кожен

Наші думки про сонячний дах?

Ми в захваті від цього продукту. Виглядає феноменально на будь-якому даху! Однак є певні обмеження. Не кожен дах є хорошим кандидатом через складність покрівлі та вплив сонця. Важливо пам’ятати про ці фактори. Проста лінія даху, яка знаходиться під прямими сонячними променями більшу частину дня, є ідеальною.

Час також має значення. Заміна традиційного даху в багатьох випадках займає один-два дні. Сонячний дах, через складність процесу монтажу, може зайняти 4-6 днів, в залежності від даху.

Загалом, сонячний дах. це чудовий варіант для багатьох, хто прагне отримати свободу від електромережі та здобути певну енергетичну незалежність. Технологія пройшла довгий шлях, і ми раді бути на передовій лінії інсталяцій і мати можливість пропонувати цей продукт нашим клієнтам на ринку Середнього Заходу.

Для отримання додаткової інформації про Weddle Sons та сонячну покрівлю натисніть нижче.

Нова фотоелектрична черепиця TESLA

особливостей, сталого, будинку, враховувати, кожен

Ілон Маск припускає, що нова версія сонячної черепиці Tesla буде ще дешевшою і буде приблизно еквівалентною вартості гонтового даху, включаючи рахунок за електроенергію, який сонячний дах буде скорочувати завдяки виробленню сонячної енергії.

Коли Tesla запустила свою сонячну черепицю в 2017 році, автовиробник заявив, що почне виробництво і установку в 2018 році. Однак запуск виявився набагато повільнішим, і установки були обмежені будинками деяких керівників та деяких клієнтів. Пізніше Tesla відклала виробництво до 2019 року.

Генеральний директор Ілон Маск сказав, що йому потрібно внести деякі зміни в продукт, щоб переконатися, що він прослужить 30 років. На зборах акціонерів Tesla 2019 року Ілон Маск заявив, що завершує роботу над третьою версією сонячного даху Tesla: Ми збираємося завершити версію 3 сонячного даху, це насправді досить складна технологічна проблема, щоб мати інтегровану сонячну батарею. з плиткою, добре виглядають і служать 30 років. Генеральний директор пояснив, що їм було важко проводити прискорені випробування на даху, але тепер вони почуваються безпечніше.

особливостей, сталого, будинку, враховувати, кожен

З третьою версією Маск, здається, впевнений, що Tesla може знизити вартість до рівня великої доступності: Я дуже схвильований версією 3 сонячного даху, це один з найдешевших доступних дахів. Таким чином, ви можете мати чудовий дах з кращою економічністю, ніж звичайний дах, і з досить дешевим рахунком

Коли він запустив перший продукт, Тесла сказав, що типовий домовласник може розраховувати заплатити 21.85 за квадратний фут для сонячного даху. Це досить дорогий продукт, навіть незважаючи на те, що він має довічну гарантію на будинок і гарантовану 30-річну генерацію електроенергії. У новій версії Tesla підрахувала, що її сонячний дах буде дешевшим, ніж аналогічний несонячний дах з черепиці, і практично окупить себе за рахунок економії електроенергії.

особливостей, сталого, будинку, враховувати, кожен

Що стосується часу установки, Tesla заявила, що це займе приблизно стільки ж часу, скільки і установка черепичного даху, що зазвичай становить 5-7 днів. На початку цього року ми повідомляли, що установка сонячної батареї Tesla Solar Roof все ще займає близько 2 тижнів. Час установки повинен зменшитися, щоб збільшити розповсюдження.

особливостей, сталого, будинку, враховувати, кожен

Черепиця має цікавий зовнішній вигляд з різною обробкою поверхні, колір темний, типовий для монокристалічного кремнію. Система кріплення із зображення фаз позиціонування здається досить простою, але технічні характеристики ще не розголошуються.

Якщо Tesla вдасться поліпшити виробничі витрати, а заявлені характеристики, в першу чергу вартість і тривалість, виявляться правдою, відбудеться значний технологічний стрибок в області виробництва електроенергії і нинішні фотоелектричні системи будуть застарілими.

2 Коментарі та думки власників:

Archweb.com

Привіт, Елізо, якщо тобі буде цікаво переглянути звіт про роботу колег, які працюють над створенням технологічних та імпозантних панелей, але, попри те, що ми не маємо жодного досвіду в цьому питанні, це не означає, що Tesla припиняє публікувати таку технічну інформацію.

еліза.leone99@iCloud.com

Quando saranno disponibili i disegni del particolare costruttivo con la stratigrafia del tetto che mette in evidenza gli agganci elettrici di ogni singola tegola? Sto facendo la tesi su queste tegole e senza neanche un disegno è difficile

Залишити відповідь