7 найкращих сонячних генераторів: Посібник для покупців (оновлений огляд 2023 року). Генератор для сонячних панелей

Найкращі сонячні генератори 2023 року, протестовані та оглянуті

Незалежно від того, чи облаштовуєте ви свій будинок на випадок тривалого відключення електроенергії, чи шукаєте стабільне джерело автономного живлення для вашого наземного житла, зараз як ніколи вдалий час для придбання сонячного генератора. Але просіювання всіх доступних на ринку варіантів. від електростанцій розміром від ланч-боксу до багажу, сонячних панелей, які можна упакувати в рюкзак, до декількох восьмифутових панелей, які можна з’єднати ланцюжком. може зайняти багато часу і зусиль. Щоб допомогти вам вибрати найкращий сонячний генератор для ваших цілей, ми протестували деякі з найпотужніших моделей від Anker, Jackery, Goal Zero та BioLite, щоб побачити, як вони працюють разом.

 • Найкращий в цілому: сонячна електростанція Jackery Solar Generator 1000 Pro
 • Найкраща ціна: сонячний генератор Anker 555
 • Найпортативніша: сонячна панель BioLite BaseCharge 1500 100
 • Найбільш настроюваний: сонячний генератор Goal Zero Yeti 1500X Boulder 200 Briefcase
 • Найкраще для автофургонів: сонячний генератор Anker 767

Як я тестував найкращі сонячні генератори

Сонячний генератор складається з двох компонентів. сонячної панелі та електростанції. Щоб зрозуміти продуктивність всього комплекту, я розглянув кожен компонент, а потім оцінив, як вони працюють в тандемі.

 • Сонячні панелі тестувалися в тандемі (для забезпечення однакових умов) при ясному небі. Тестування проводилося пізньої осені, коли кут падіння сонця менш ідеальний, ніж у розпал літа, що впливає на потенціал кожної панелі для досягнення заявленої максимальної потужності. Сонячні панелі були протестовані з використанням електростанцій одного бренду, але там, де це було можливо, я також використовував різні панелі з різними електростанціями, щоб побачити, чи впливає це на результати.
 • Електростанції оцінювалися за низкою критеріїв. Після повної зарядки всіх електростанцій я залишив їх у приміщенні з клімат-контролем на три дні, а потім на вулиці на двадцять чотири години при температурі, близькій до нуля. жодна з електростанцій не зареєструвала жодної втрати потужності під час цього тесту. Далі я підключив до всіх електростанцій різні прилади, щоб подивитися, як вони справляються з навантаженням: осушувач повітря, сонячну лампу, два ноутбуки, один з найкращих павербанків для кемпінгу, пару навушників, ще одну електростанцію тощо. Використовуючи ці налаштування, я запустив кожну електростанцію до половини її передбачуваної потужності. Нарешті, я розглянув, наскільки кожна електростанція сумісна з іншими сонячними панелями, а також додаткові функції, такі як Bluetooth-сумісні додатки, дисплейні панелі, бездротова зарядка, вхідні порти USB-C та багато іншого.

Випробування сонячних панелей

Я протестував шість сонячних панелей потужністю 100 та 200 Вт від Goal Zero, Anker, Jackery та BioLite.

найкращих, сонячних, генератор, посібник, покупців, оновлений

Я перевірив, що всі сонячні панелі були спрямовані в одному напрямку і під однаковим кутом, коли тестував їх виміряну потужність проти їх заявленої потужності.

Модель Вага Розмір (в розкладеному вигляді) Вихідні порти Гарантія Заявлена потужність Виміряна потужність
Сонячна панель Jackery SolarSaga 200 Вт 18 фунтів 540 x 2320 x 25 мм ПОСТІЙНИЙ СТРУМ 1.5 років 200W 184W
Goal Zero Boulder 200W 42 фунти 40 x 53.5 x 1.75 дюймів Високопотужний порт (HPP) 2 роки 200W 145W
Сонячна панель Anker 531 20 фунтів 23.75 x 83.75 x.75 дюймів XT-60 2 роки 200W 158W
Goal Zero Boulder 100W 20 фунтів 40 x 26.75 x 1.75 дюймів Порт високої потужності (HPP) 2 роки 100W 73W
Сонячна панель Anker 625 11 фунтів 57 x 20.75 x 1.75 дюймів XT-60 2 роки 100W 94W
Сонячна панель BioLite 100 10 фунтів 20 x 57.5 x 1 дюйм Високопотужний порт (HPP) 1 рік 100W 52W

Перевірено електростанції

Електростанції, які я тестував, мали потужність від 1 002 Вт-год до 2 048 Вт-год і могли працювати від 110 або 120 вольт (остання напруга необхідна для роботи більшості основних приладів).

найкращих, сонячних, генератор, посібник, покупців, оновлений

Усі електростанції здатні тримати заряд протягом тривалого часу, не втрачаючи потужності ні під час триденного тесту в приміщенні, ні під час 24-годинного тесту на відкритому повітрі при мінусовій та близькій до нуля температурі.

Модель Вага Вт Порти введення Максимальний вхід для сонячних батарей Максимальна напруга для розетки змінного струму Додаток? Гарантія
Goal Zero Yeti 1500X 45.5 фунтів 1,516 USB-C, 8 мм, порт високої потужності (HPP) 600W 120V Так 2 роки
Jackery Explorer 1000 Pro 25.5 фунтів 1,002 Змінний і постійний струм 800W 120V Немає 3 роки
Anker 767 XX 2,048 AC та XT60 1000W 120V Так 5 років
Anker 555 29.8 фунтів 1,024 DC і USB-C 200W 110V Ні 5 років
BioLite BaseCharge 1500 26.5 1,521 USB-C, порт високої потужності (HPP) 400W 110V Немає 2 роки

Найкращий в цілому: Сонячний генератор Jackery 1000 Pro (Explorer 1000 Pro Solar Saga 200W)

найкращих, сонячних, генератор, посібник, покупців, оновлений

Основні характеристики

 • Потужність електростанції: 1002 ват-годин
 • Сонячні панелі: чотири 200-ватних сонячних панелі
 • Енергія, вироблена однією панеллю під прямими сонячними променями: 184 Вт
 • Максимальна потужність змінного струму: 120 вольт і 1000 Вт
 • Також доступний з електростанцією на 2000 Вт-год
 • Також доступний з двома 80-ватними панелями

Поряд з BioLite BaseCharge 1500 і Anker 555, Jackery Explorer 1000 Pro має один з найбільш спрощених користувальницьких інтеейсів. Є окремі кнопки для активації USB-роз’ємів, роз’ємів змінного та постійного струму, а також кнопка для ввімкнення світла електростанції (на випадок, якщо ви захочете освітити свій табір або будинок) та кнопка для ввімкнення дисплея. Дисплей тут надає вам мінімум інформації. споживана потужність, вихідна потужність, відсоток заряду акумулятора, що залишився, а також час для заряджання або розряджання акумулятора залежно від поточних умов.

Explorer 1000 Pro має максимальну потужність 1000 Вт (пікова. 2000 Вт), чого достатньо для живлення багатьох сучасних холодильників. Але з огляду на те, що термін служби акумулятора складає лише 1002 Вт-год, він може забезпечувати таку потужність лише близько доби (за умови, що він не заряджає нічого іншого), якщо тільки він одночасно не постачається свіжим соком від сонячних панелей. Для деяких це не буде проблемою, оскільки вони просто використовуватимуть батарею для живлення інших пристроїв протягом дня, поки вона заряджається, а потім використовуватимуть батарею вночі для живлення більш стриманих предметів, таких як найкращі вентилятори для кемпінгу або, можливо, один високоенергетичний пристрій, такий як портативний холодильник.

найкращих, сонячних, генератор, посібник, покупців, оновлений

При вазі понад 25 фунтів, Jackery Explorer 1000 Pro є одним з найбільш транспортабельних пристроїв, які я розглядав, але це все ще не те, що ви хотіли б тягнути більше ста футів або близько того за один раз.

Сонячна панель

Спочатку я тестував сонячну панель SolarSaga потужністю 200 Вт як повну установку, з чотирма панелями, підключеними до однієї електростанції. Цей тест показав повну потужність масиву, який зареєстрував 650 Вт генерації електроенергії в сонячний (хоча і туманний) день. Нещодавно я повторно протестував одну панель в тандемі з рештою пристроїв в цьому огляді, і під абсолютно чистим небом панель виявилася ще більш вражаючою: вона зареєструвала 184 Вт енергії, що надходить від однієї панелі. Якщо у вас не так багато часу для підзарядки електростанції від сонця, то повна установка з усіма чотирма панелями. це безпрограшна ідея.

Це, однак, трохи складно. Кожна панель поставляється з футляром для перенесення і кабелем, який підключається до двох портів постійного струму на Explorer 1000 Pro. Якщо ви бачите тут математичну задачу, це правильно: вам також знадобляться два роз’єми для підключення сонячних панелей Jackery, які, як не дивно, не включені в ціну покупки. Дві з них можна використовувати для подвоєння кількості панелей, які можна підключити до Explorer 1000 Pro.

найкращих, сонячних, генератор, посібник, покупців, оновлений

Встановлення та демонтаж такої кількості панелей займає деякий час, але я був вражений тим, наскільки це було легко та інтуїтивно зрозуміло. Це тому, що Jackery оптимізував кількість портів на кожному блоці, що робить набагато зрозумілішим, який кабель підключається до якого блоку в якому порту.

найкращих, сонячних, генератор, посібник, покупців, оновлений

Хоча на перший погляд може здатися, що існує невідповідність між тривалістю заряджання та часом автономної роботи цієї установки, варто пам’ятати, що умови не завжди є оптимальними. Одна з речей, яка мене найбільше вразила в цих пристроях. це здатність панелі виробляти електроенергію в умовах низької освітленості. Навіть у повній тіні. сутінки швидко наближалися. одна панель SolarSaga генерувала 6 Вт на вході.

Найкращий бюджет: Сонячний генератор Anker 555 (555 PowerHouse з двома (2) 625 сонячними панелями по 100 Вт)

найкращих, сонячних, генератор, посібник, покупців, оновлений

Ключові особливості

 • Потужність електростанції: 1024 ват-годин
 • Сонячні панелі: дві 100-ватних сонячних панелі
 • Енергія, вироблена однією панеллю під прямими сонячними променями: 94 Вт
 • Максимальний вихід змінного струму: 110 вольт і 1000 Вт
 • Також доступний з електростанцією на 1229 Вт-год і трьома сонячними панелями по 100 Вт
 • Максимальна потужність електростанції. 110В
 • Порт XT60 на сонячній панелі потребує адаптера для сумісності з електростанцією

Якщо у вашій родині є безліч пристроїв, які, здається, всі повинні бути підключені одночасно, вам пощастило з Anker 555 PowerHouse. Це був єдиний пристрій у моєму тесті, який міг похвалитися шістьма розетками змінного струму, а також трьома розетками USB-C і двома розетками USB-A. Розеток було так багато, що насправді було важко знайти достатньо речей, які можна було б підключити до нього в моєму домі. в кінцевому підсумку я підключив очищувач повітря, сонячну лампу, два вентилятори, ноутбук і акумуляторну батарею. У 555 PowerHouse не було жодних проблем з цим. він ледве використовував третину своєї загальної вихідної потужності. Якщо у вашій родині є купа пристроїв, які просто необхідно постійно заряджати, то це відмінний варіант.

найкращих, сонячних, генератор, посібник, покупців, оновлений

Зверніть увагу, що це не найкращий вибір для тих, хто шукає резервне живлення для свого холодильника, оскільки його потужність 1024 Вт/год була меншою в моєму тесті і має вихід лише до 110 вольт.

найкращих, сонячних, генератор, посібник, покупців, оновлений

Що ще мені сподобалося в цьому пристрої, так це корисність і порівняльна простота його зарядних можливостей. Вона має один вхідний порт постійного струму на задній панелі та порт USB-C потужністю 100 Вт, який виконує подвійну функцію входу та виходу. Як людина, яка намагається відстежувати величезну кількість і різноманітність шнурів, які завжди плавають навколо, я оцінив можливість заряджати цей пристрій, не відстежуючи оригінальний шнур.

Сонячна панель

Anker 625 була легко найкращою з 100-ватних панелей, які я тестував. це була одна з найкращих сонячних панелей для кемпінгу, яку я тестував ще навесні, і вона все ще залишається однією з моїх улюблених частин спорядження. Вона навіть випередила 200-ватну панель Jackery SolarSaga, якщо врахувати, що ця панель згенерувала 94% від заявленої потужності, в той час як Jackery змогла виробити лише 92%. Частково це пов’язано з тим, що сонячний годинник розташований у верхній частині панелі, що допомогло мені правильно вирівняти панель під час налаштування. Цей сонячний годинник є настільки корисною функцією, що після того, як я правильно вирівняв Anker 625, я повернувся і відрегулював всі інші панелі відповідно до нього. було виміряно миттєве збільшення потужності. Дві такі панелі. чудовий вибір для підзарядки електростанції розміром з 555 PowerHouse.

найкращих, сонячних, генератор, посібник, покупців, оновлений

Я тестував цю панель деякий час. на відміну від деяких інших в цьому тесті. і за цей час я помітив, що вона трохи потерлася по краях тканинної підкладки. Хоча це і не ідеально, але це анітрохи не вплинуло на функціональність пристрою.

Найбільш портативна: Сонячна панель BioLite BaseCharge 1500 100

найкращих, сонячних, генератор, посібник, покупців, оновлений

Ключові особливості

 • Потужність електростанції: 1521 ват-годин
 • Сонячні панелі: одна 100-ватна сонячна панель
 • Енергія, вироблена однією панеллю під прямими сонячними променями: 52 Вт
 • Максимальна вихідна потужність змінного струму: 110 вольт і 1200 Вт
 • Також доступний з електростанцією потужністю 622 Вт-год
 • Найлегший пристрій, який я тестував
 • Електростанція проста у використанні
 • Станція сумісна з Goal Zero Boulder 200 (до двох)

Як і Jackery Explorer 1000 Pro та Anker 555 PowerHouse, BioLite BaseCharge 1500 має елегантний та впорядкований користувацький інтеейс, який легко читати та розуміти. Панель дисплея показує відсоток заряду батареї, приблизну кількість годин, яка знадобиться для повної або часткової зарядки батареї, кількість ват, що надходять до пристрою, і кількість ват, що виходять з нього. Він також показує вам кількість ват-годин, використаних пристроєм в цілому. спостерігати за цим числом було трохи схоже на спостереження за спливаючим одометром на вашому автомобілі. Не надто корисно щодня, але приємно знати в сукупності. Є окремі кнопки для ввімкнення портів USB, постійного та змінного струму, а також кнопка для ввімкнення дисплея. (Друга кнопка дозволяє скинути показник кількості використаних ват, що корисно, якщо ви зацікавлені в отриманні точних даних про загальне енергоспоживання).

найкращих, сонячних, генератор, посібник, покупців, оновлений

Було три деталі, які виділили BioLite BaseCharge 1500 на тлі конкурентів:

 • Можливість бездротової зарядки на верхній частині пристрою. (На жаль, я не зміг перевірити це, оскільки не маю пристрою з такою можливістю).)
 • Вибір розміщення вхідного порту на передній панелі пристрою, а не на задній. Під час тестування я виявив, що ця конфігурація була простішою при підключенні сонячних панелей.
 • Ця електростанція напрочуд легка, особливо в порівнянні з Yeti 1500X, яка має порівнянну потужність у ват-годинах. Якщо ви плануєте переносити електростанцію з кімнати в кімнату, це не проблема.

Під час тестування BioLite BaseCharge 1500 була однією з небагатьох електростанцій, де оцінка “годин до розрядки” постійно стрибала. Ймовірно, вона точно відображає зміну потреб у потужності великих пристроїв, але вона заплутана на вигляд і робить оцінки часу менш корисними, ніж вони могли б бути в іншому випадку. (Відсоткова оцінка залишкового заряду акумулятора, однак, залишається досить стабільною.)

Сонячна панель

У той час як BaseCharge 1500 стала однією з моїх улюблених електростанцій, BioLite Solar Panel 100 була моєю найменш улюбленою сонячною панеллю. По-перше, дві підставки просто не забезпечують достатньої підтримки для панелей. Частково це пов’язано з тим, що двох зарядних пристроїв недостатньо, а також з тим, що одна з підставок розташована ближче до середини пристрою, замість того, щоб обидві були на зовнішніх краях. Я зміг використати BaseCharge 1500, щоб трохи підтримати її, але це не було ідеальним рішенням.

найкращих, сонячних, генератор, посібник, покупців, оновлений

Одна річ, яка мені сподобалася в цьому пристрої. це те, що, як і в Anker 625, він має сонячний годинник, який допоміг мені розташувати панель під правильним кутом, щоб максимізувати вихід енергії.

найкращих, сонячних, генератор, посібник, покупців, оновлений

Однак, навіть маючи таку перевагу, ця панель виявилася найслабшою в моєму тесті, генеруючи лише близько половини від заявленої потужності навіть у ясний день з сонячним небом. Якщо ви вирішили використовувати BaseCharge 1500, варто розглянути можливість його поєднання з Goal Zero Boulder 200W, що довело свою ефективність під час тестування.

Найкраща кастомізація: Сонячний генератор Goal Zero Yeti 1500X Boulder 200 Briefcase

найкращих, сонячних, генератор, посібник, покупців, оновлений

Ключові особливості

 • Потужність електростанції: 1516 ват-годин
 • Сонячні панелі: одна 100-ватна сонячна панель
 • Енергія, що виробляється однією панеллю під прямими сонячними променями: 73 Вт
 • Максимальна потужність змінного струму: 120 вольт і 2000 Вт
 • Також доступні сонячні панелі потужністю 200 та 300 Вт
 • електростанції доступні в розмірах від 187 ват-годин до 6071 ват-годин
 • Можливість контролювати електростанцію з іншої кімнати за допомогою додатку
 • Більші електростанції можуть живити основні прилади протягом декількох днів без підзарядки
 • Важкий
 • Менш інтуїтивно зрозуміла, ніж інші електростанції, які я розглядав
 • Важко підзарядити, якщо ви втратите оригінальні кабелі

У Yeti 1500X був один з найскладніших користувацьких інтеейсів для навігації, і він включав кілька деталей, які викликали у мене змішані почуття. Найяскравішим є те, що коли пристрій підключено до джерела живлення, індикатор безперервно блимає синім кольором, поки він не зарядиться, а потім перемикається на постійне синє світло. якщо ви перебуваєте в одному приміщенні з пристроєм, коли він заряджається, це дуже відволікає увагу. Далі йдуть три кнопки над дисплеєм, на яких написано “блок”, “світло” та “інформація”.” Блок досить простий. він перемикає вхідні та вихідні вимірювання між вольтами, амперами, ватами і т.д. Це дуже зручно, якщо вам цікаво, скільки енергії споживає даний пристрій. Далі йде світло. на інших електростанціях ця кнопка вмикає власне світло, що корисно, якщо ви намагаєтесь побачити, що ви робите у вечірні години. Goal Zero, однак, не має вбудованого підсвічування; ця кнопка вмикає та вимикає лише екран дисплея, на якому відображається потужність джерела живлення. Інформаційна кнопка, схоже, лише вмикає дисплей (а не вимикає). незрозуміло, для чого ще вона призначена.

найкращих, сонячних, генератор, посібник, покупців, оновлений

Цікаво, що, незважаючи на наявність одного з найпотужніших портів змінного струму в моєму тесті, місця вистачило лише для двох плагінів. Я підозрюю, що більшості людей цього буде достатньо (і це дійсно допомагає зменшити непотрібний заряд, який втрачається з цих портів), але інші можуть виявити, що їм доведеться відкопувати подовжувач, щоб компенсувати нестачу портів.

Однією з найбільш незвичайних особливостей Yeti 1500X є верхня кришка, в якій є місце для зберігання зарядних кабелів або чогось іншого, що ви захочете туди покласти. Внизу також є детальний опис всіх обмежень потужності різних портів, а також вічні нагадування про те, що не можна допускати намокання вашої електростанції. все це напіврозбірливим шрифтом. Дивно, але цього не можна сказати про жодну з електростанцій в моєму тесті (включаючи Anker 767, яка, незважаючи на найбільшу площу поверхні, дивним чином взагалі не містила цієї інформації). Під кришкою також є другий 8-мм порт, а також вихідний порт 12 В для ГЕС.

найкращих, сонячних, генератор, посібник, покупців, оновлений

Потужність, яку він заряджав. 1385 Вт через один порт змінного струму (я підключив його назад до пристрою Anker 767). була вищою, ніж у всіх інших, які я тестував, оскільки це була єдина комбінація, де це було доступно. максимальна вхідна потужність Yeti 1500X становить 150 В від мережі змінного струму). Піктограма, що показує, скільки залишилося енергії, однак, залишалася незмінною.

найкращих, сонячних, генератор, посібник, покупців, оновлений

Як і Anker 767, Yeti 1500X має додаток, за допомогою якого ви можете відстежувати використання енергії акумулятора. Цей додаток був не таким інтуїтивно зрозумілим у використанні, як у Anker 767, і вимагав ще кількох кроків, щоб дістатися до точки, де я міг контролювати використання батареї (він також просив мене оновити його прошивку, здається, кожен раз, коли я відкривав його). Однак, як тільки ви все це налаштуєте, воно надає стільки ж інформації та контролю, як і додаток Anker 767.

Сонячна панель

Я протестував як Boulder 100W, так і Boulder 200W від Goal Zero. Це, по суті, ті ж самі панелі (хоча і з різними портами (ВЕС і DC), що впливає на те, з якими іншими електростанціями ви зможете їх з’єднати), просто різного розміру, тому те, чи виберете ви одну з них, буде залежати від ваших енергетичних потреб і ваших особистих сил.

найкращих, сонячних, генератор, посібник, покупців, оновлений

Ці панелі значно важчі та громіздкіші за всі інші, які я тестував. У той час як сонячні панелі серії SolarSaga від Jackery і сонячні панелі Anker виглядають так, ніби хтось взяв туристичну сонячну панель і просто роздув її до 20-кратного розміру. Серія Boulder від Goal Zero виглядає як сонячна панель з вашого будинку, яка зменшилася до розміру, який можна закинути на заднє сидіння автомобіля.

Як 100-ватна, так і 200-ватна сонячні панелі поставляються з чохлами для перенесення, які через розташування блискавок є дещо незручними у використанні. Але використовувати їх варто, оскільки спосіб складання цих панелей залишає сонячні елементи на зовнішній стороні упаковки, а не на внутрішній (як у решти сонячних панелей в моєму тесті). У той час як 100-ватна панель була важкою, але в іншому досить легкою для переміщення завдяки зручній ручці на довгій стороні складених панелей, 200-ватна мала тенденцію волочитися по землі (принаймні, це був мій досвід, як людини зі зростом 5 футів 5 дюймів), змушуючи мене нахилятися в один бік під час ходьби. Я вже згадував, що ці панелі були важкими? При вазі 42 фунти, Boulder 200W надзвичайно важкий.

Хоча сонячні панелі Boulder були досить прості у встановленні, конструкція ніжок дає вам менше можливостей для максимізації кута нахилу сонця в зимові місяці, коли воно знаходиться нижче до горизонту. Це показало тестування, коли панелі видали лише 73 Вт для 100-ватної панелі і 143 Вт для 200-ватної панелі.

Кращі сонячні генератори: Посібник для покупців (оновлений оглядовий посібник 2023 року)

найкращих, сонячних, генератор, посібник, покупців, оновлений

Цей оглядовий посібник допоміг тисячам домовласників заощадити час і гроші під час пошуку надійного, чистого джерела резервної енергії, яке можна використовувати, щоб не турбуватися під час відключення електроенергії.

Кожен продукт та/або компанія, представлені тут, були обрані автором самостійно. Ви можете дізнатись більше про нашу методологію огляду тут. Якщо ви зробите покупку, використовуючи посилання, ми можемо отримати комісійні.

найкращих, сонячних, генератор, посібник, покупців, оновлений

Письменник і редактор з більш ніж десятирічним досвідом роботи в журналістиці. Джош працював у Christianity Today протягом семи років і брав участь у виконанні спеціальних завдань для Apple Music та iTunes. Джош живе в Ноксвіллі, штат Теннессі, з дружиною Каті та двома синами Генрі і Діланом.Хоча він в основному фокусується на музичній журналістиці, він також із задоволенням рятує Землю за допомогою статей про найкращі практики сталого розвитку. Дізнатися більше про цю людину

Рецензент: Ірма Омерходжич

Ірма приєдналася до команди EcoWatch у серпні 2015 року. Здобула ступінь магістра та бакалавра в університеті E.W. Школа журналістики Скріппса при Університеті Огайо в Афінах, штат Огайо. Вона є членом Kappa Tau Alpha. національного почесного товариства журналістики. Дізнатися більше про цю людину

Чому ви можете довіряти EcoWatch

Заснована у 2005 році як екологічна газета з Огайо, EcoWatch є цифровою платформою, що публікує якісний, науково обґрунтований контент про екологічні проблеми, причини та шляхи їх вирішення.

Перейти до розділу:

Знайдіть найкращу ціну від сонячних інсталяторів у вашому регіоні.

Які найкращі генератори на сонячних батареях будуть у 2023 році?

Кожен продукт, представлений тут, був самостійно обраний автором. Ви можете дізнатися більше про нашу методологію огляду тут. Якщо ви зробите покупку за посиланнями, ми можемо отримати комісію.

Як ми перевіряли кожен сонячний генератор?

При виборі сонячних електрогенераторів, які ми рекомендуємо, ми враховували низку факторів:

Ємність акумулятора

Ємність акумулятора є важливим фактором при виборі. Більша ємність акумулятора означає, що генератор може зберігати більше енергії, що в кінцевому підсумку означає, що він працюватиме довше без необхідності підзарядки. Вимірюється у ват-годинах (Вт-год).

Вихідна потужність

Коли ваш генератор працює, він виробляє певну кількість енергії, яка вимірюється у ватах. Важливо вибрати генератор, який пропонує достатню кількість ват для живлення ваших основних побутових приладів.

Рейтинг інверторів

Інвертор є важливою частиною будь-якого генератора резервного живлення. По суті, це компонент, який перетворює сонячну енергію в електрику змінного струму (AC). Потужність інвертора, а також ємність акумулятора визначають, скільки енергії ви можете отримати від домашнього резервного генератора.

Розширюваність

Для того, щоб ваш резервний генератор працював, вам потрібно якось його заряджати. І якщо ви плануєте покладатися на сонячну енергію, це означає використання сонячних панелей.

Можливість розширення означає, що ви можете додавати сонячні панелі до вашого генератора за потреби, що полегшує поглинання більшої кількості сонячного світла для отримання енергії. Зазвичай для цього вам знадобиться спеціальний кабель-перехідник для сонячних батарей, який, можливо, доведеться придбати окремо.

Кількість торгових точок

Скільки пристроїв, електроінструментів або приладів потрібно підключити до мережі? Функціональність вашого резервного генератора буде визначатися кількістю доступних розеток.

Тип вихідних портів не менш важливий. Найпоширеніші типи, на які звертають увагу покупці, включають порти для зарядки мобільних пристроїв (USB-A і USB-C), порти змінного струму (звичайна побутова розетка) і навіть 12-вольтові порти постійного струму (те, що ви, ймовірно, маєте у своєму автомобілі).

Ціна

Звичайно, коли ви шукаєте найкращий домашній резервний генератор, одним з найважливіших міркувань є ваш бюджет. Ми намагалися підкреслити генератори, які пропонують максимальну цінність.

На основі цих критеріїв ми визначили сонячні резервні генератори, які пропонують найбільшу споживчу цінність. Ознайомтеся з нашим повним списком рекомендацій нижче. Ви також можете прочитати наш повний огляд найкращих сонячних енергетичних компаній для домашніх сонячних систем на даху. Якщо ви зацікавлені дізнатися більше про перехід на сонячну енергію, заповніть форму нижче, щоб зв’язатися з місцевим інсталятором сонячних панелей у вашому регіоні.

Наші повні огляди сонячних генераторів

Найкращий в цілому: Renogy Lycan Powerbox

Renogy виробляє кілька різних електростанцій та зарядних пристроїв, але нам особливо подобається Lycan Powerbox. сонячна електростанція, яка лише трохи більша за валізу. Він оснащений зручною ручкою та міцними колесами, що робить його одним з найбільш портативних сонячних генераторів, пропонуючи при цьому 1200 Вт вихідної потужності, якої достатньо для більшості електронних пристроїв та деяких побутових приладів.

Навіщо купувати: Lycan Powerbox може забезпечити 1075 ват-годин безперервної роботи без шуму та диму, характерних для газових генераторів. Він пропонує чудову портативність, оснащений РК-дисплеєм та простим, інтуїтивно зрозумілим управлінням, яке дозволяє перемикатися між живленням від мережі постійного струму та мережею змінного струму, а також USB-портами та 12-вольтовим автомобільним зарядним пристроєм.

Найкраща універсальна сонячна електростанція: Goal Zero Yeti 6000X

Yeti 6000X. це фактично портативна електростанція, яку можна використовувати для кемпінгу поза мережею або для живлення автофургона. Завдяки 6 000 ват-годин і двом портам зарядного пристрою змінного струму потужністю 2000 Вт, вона забезпечить вас достатньою кількістю енергії для вашого будинку. Завдяки комплекту для домашньої інтеграції, Goal Zero Yeti 6000X легко використовувати для живлення важливих ланцюгів.

Навіщо купувати: Електростанція Yeti 6000X. це чудовий універсальний резервний генератор, який оснащений найсучаснішим контролером заряду та двома надійними розетками змінного струму, завдяки яким ви зможете легко підтримувати роботу побутових приладів у робочому стані. Він може живити навіть повнорозмірний холодильник або мікрохвильову піч.

Найкраще для кемпінгу: Jackery Explorer 1000

Портативна електростанція Jackery Explorer 1000. один з найкращих універсальних варіантів, який однаково добре підходить як для активного відпочинку на природі, так і для забезпечення готовності до аварійних ситуацій. Хоча вона розрахована на 1,000 Вт, насправді вона може наблизитися до 2,000. Літієва батарея має ємність 1200 ват-годин, а професійна технологія MPPT від Jackery дозволяє легко повністю зарядити пристрій за відносно короткий проміжок часу (зазвичай всього за вісім годин, якщо у вас працюють дві панелі).

Навіщо купувати: Jackery. одне з провідних імен у виробництві обладнання для вулиці та продуктів чистої енергії. Ця портативна електростанція є чудовим вибором для туристів, а також може бути дуже ефективним домашнім рішенням для резервного живлення невеликих приладів та електроніки завдяки інверторним розеткам змінного струму з чистою синусоїдальною формою сигналу.

Найдоступніший за ціною: Westinghouse iGen600s

Westinghouse Outdoor Power

Westinghouse. ще одна компанія, яка спеціалізується на сонячних генераторах, більшість з яких ідеально підходять для кемпінгу. Їх портативний генератор iGen600s, однак, пропонує потужність до 1200 пікових ват, що, безумовно, може функціонувати як гідне аварійне резервне джерело живлення для певних побутових приладів і невеликих пристроїв.

Навіщо купувати: Якщо вам потрібен портативний, але при цьому дуже універсальний сонячний генератор, Westinghouse. це компанія, яку варто внести до вашого списку. Завдяки літій-іонному акумулятору потужністю 592 Вт-год і тривалим терміном служби, iGen600 може забезпечити роботу міні-холодильника до 42 годин або апарату штучної вентиляції легень (CPAP) до 46 годин.

Найшвидша зарядка: EcoFlow DELTA

Електростанція EcoFlow DELTA. це надзвичайно міцний, надійний резервний генератор, який може допомогти задовольнити ваші потреби в електроенергії під час відключення електроенергії. По-перше, час заряджання неймовірний; потенційно ви можете перейти від нуля до 80 відсотків менш ніж за годину за допомогою розетки. Якщо ви коли-небудь зіткнетеся з відключенням електроенергії, це аварійне енергетичне рішення, за яке ви будете дуже вдячні.

Чому варто купувати: Станція DELTA від EcoFlow пропонує велику цінність та зручність у використанні; зокрема, вона має один з найшвидших часів перезарядки серед усіх сонячних генераторів, що може бути достатньою причиною для того, щоб вибрати її серед конкурентів. Блок DELTA має 13 портів, а це означає, що він сумісний практично з будь-яким пристроєм або приладом, який вам може знадобитися для заряджання.

Найкраще для побутової техніки: MAXOAK Bluetti AC200P

Якщо вам потрібне потужне рішення для аварійного електропостачання, зверніть увагу на MAXOAK, зокрема на продукт під назвою Bluetti AC200P. З потужністю 2000 Вт-год, це один з найнадійніших сонячних генераторів, які ви можете знайти де завгодно.

Навіщо купувати: Bluetti AC200P від MAXOAK. це те, що вам потрібно для справді потужного домашнього джерела безперебійного живлення. Завдяки масивним інверторам змінного струму, які пропонують до 4800 Вт імпульсної потужності, він може забезпечити більш ніж достатньо енергії для живлення всіх ваших найважливіших побутових приладів, навіть деяких систем опалення, вентиляції та кондиціонування. Також зверніть увагу на дворічну гарантію, щедрий захист споживачів.

Найпотужніший: Сонячний генератор Point Zero Energy Titan

Point Zero Energy. одне з найвідоміших імен у сфері готовності до стихійних лих, і коли ви подивитеся на технічні характеристики їхньої продукції, ви зрозумієте, чому. Їх сонячний генератор моделі Titan пропонує майже вдвічі більшу ємність акумулятора, ніж аналоги за аналогічною ціною, з потужним акумулятором ємністю 2000 Вт-год і високоефективним інвертором потужністю 3000 Вт.

Навіщо купувати: З чисто технічної точки зору, це найпотужніший генератор у нашому списку, хоча, звичайно, він також є одним з найдорожчих. Пристрій виготовлений з високоефективних компонентів, що означає, що він не витрачає багато енергії на роботу системи; натомість він просто забезпечує вас великою кількістю функціональної електроенергії, коли вам це найбільше потрібно.

Як працює сонячний генератор?

Сонячні генератори вловлюють енергію сонця за допомогою фотоелектричних сонячних панелей і зберігають її у вбудованому акумуляторі. Зауважте, що для того, щоб поглинати сонячну енергію, вашому портативному генератору знадобляться сонячні панелі.

Зазвичай вони продаються окремо або в комплекті з пристроєм, тому вам потрібно буде врахувати цю додаткову вартість. Сонячні панелі містять сонячні елементи, які зазвичай виготовляються з монокристалічного або полікристалічного силікону, що діє як напівпровідник.

Після того, як сонячна енергія зберігається в акумуляторі, вона перетворюється в енергію змінного струму. Це відбувається за допомогою компонента, відомого як інвертор. Живлення змінного струму необхідне для більшості побутових приладів, а також для зарядки таких пристроїв, як телефон, ноутбук або планшет, які зазвичай потребують настінного зарядного пристрою або розетки змінного струму.

Ми включили коротке відео нижче для більш детального ознайомлення з тим, як вони працюють.

Чи може сонячний генератор забезпечити весь мій будинок?

Взагалі кажучи, акумуляторний сонячний генератор не зможе забезпечити електроенергією весь ваш будинок, якщо ви втратите електроенергію. З огляду на це, навіть невеликий генератор можна використовувати для живлення ключових пристроїв або приладів, іноді протягом декількох днів, залежно від його енергоспоживання. Наприклад, ви можете підтримувати роботу холодильника та/або забезпечити безперебійне використання медичних приладів, таких як апарати CPAP.

За допомогою особливо надійного генератора ви також можете підключитися до основних ланцюгів, запускаючи кілька приладів одночасно.

Отже, хоча наявність аварійного джерела живлення від сонячного генератора може не означати, що ви можете продовжувати своє життя так само, як зазвичай, ви можете принаймні підтримувати світло вдома, запускати кондиціонер або забезпечувати свіжість швидкопсувних продуктів харчування, поки не з’явиться електрика.

Які переваги використання сонячного генератора?

Існує ряд переваг, які ви можете очікувати від аварійного генератора, особливо коли ви вирішили перейти на сонячну енергію. Подумайте:

Ви можете мінімізувати збитки від відключення електроенергії.

Знову ж таки, несприятливі погодні умови можуть спричинити перебої в електропостачанні, які тривають годинами, а іноді навіть днями. Протягом цього часу ви можете використовувати резервний генератор, щоб підтримувати роботу ваших основних приладів і пристроїв. Цей рівень готовності може забезпечити достатній душевний спокій.

Сонячні генератори є екологічно чистою альтернативою іншим джерелам енергії.

Більшість генераторів працюють на викопному паливі, а це означає, що вони виробляють багато шкідливих викидів. Якщо вам потрібне екологічно чисте джерело енергії з мінімальним впливом на навколишнє середовище, ці сонячні рішення. саме те, що вам потрібно. Вони також набагато тихіші, ніж традиційні газові або дизельні генератори.

Вони можуть бути дуже економічно вигідними в довгостроковій перспективі.

Хоча початкова ціна сонячного генератора може здатися високою, пам’ятайте, що сонячне світло є безкоштовним. Вам не потрібно турбуватися про купівлю палива або будь-які додаткові витрати, пов’язані з сонячною установкою.

Знайдіть сонячний генератор, який найкраще підходить для вас

Готовність до стихійних лих починається з визначення надійного джерела живлення, і якщо ви хочете, щоб це джерело було чистим і поновлюваним, сонячні генератори є ідеальним рішенням. Знайдіть хвилинку, щоб вивчити варіанти та знайти генератор, який підходить саме вам.

На додаток до критеріїв, які ми використовували для огляду сонячних генераторів, при виборі моделі ви також можете звернути увагу на наступні:

 • Варіанти зарядки: чи пропонує він швидку зарядку? Налаштування швидкого заряду завжди зручні, коли вам потрібна повна зарядка
 • Довговічність: якщо вам потрібен генератор для кемпінгу, пошук довговічного генератора може допомогти продовжити термін його служби

Всі сонячні компанії EcoWatch проходять попередню перевірку для вашої зручності.

Письменник і редактор з більш ніж десятирічним досвідом роботи в журналістиці. Джош працював у Christianity Today протягом семи років, а також брав участь у виконанні спеціальних завдань для Apple Music та iTunes. Джош живе в Ноксвіллі, штат Теннессі, з дружиною Каті та двома синами Генрі і Діланом.Хоча він в основному фокусується на музичній журналістиці, він також із задоволенням рятує Землю, пишучи статті про найкращі практики сталого розвитку.

Ірма приєдналася до команди EcoWatch у серпні 2015 року. Вона має ступінь магістра та ступінь бакалавра в Університеті Е.W. Школа журналістики Скріппса при Університеті Огайо в Афінах, штат Огайо. Вона є членкинею Каппа Тау Альфа. національного почесного товариства журналістів.

Пов’язані статті

Кращі автономні сонячні системи

Найкращі сонячні панелі для кемпінгу

10 найкращих водяних насосів на сонячних батареях 2023 року

Калькулятор сонячного податкового кредиту 2023 IRA. Закон про зниження інфляції

Чи варті сонячні панелі того у 2023 році? (Посібник з сонячної енергетики)

Чи справді “безкоштовні сонячні панелі” безкоштовні? (Путівник 2023)

Найкраще від EcoWatch прямо у вашій поштовій скриньці. Підпишіться на нашу електронну розсилку!

Портативні сонячні генератори 101: як вони працюють, типи, навіщо вони потрібні

Сонячні генератори стають популярною альтернативою резервним та газовим генераторам. Вони портативні, використовують чисту енергію, прості у використанні та можуть працювати в приміщенні. Читайте далі, щоб дізнатися більше про те, як працює сонячний генератор, і про різні типи, пропоновані компанією Goal Zero.

Як працюють сонячні генератори?

Портативний сонячний генератор. це поєднання електростанції та сонячної панелі. Електростанція зберігає енергію в акумуляторах, а сонячна панель збирає енергію сонця і перетворює її в електрику. Сонячний генератор можна використовувати для забезпечення електроенергією під час підготовки до стихійних лих або непередбачуваних ситуацій.

Сонячні генератори стають дедалі популярнішим варіантом для портативного живлення, оскільки вони пропонують чисте та відновлюване джерело енергії. Сонячні генератори можуть живити невеликі прилади, такі як ліхтарі та зарядні пристрої для телефонів, або більші пристрої, такі як телевізори та холодильники.

Вони також стають все більш популярними як резервні джерела живлення для будинків та підприємств на випадок перебоїв в електропостачанні. Сонячні генератори можна використовувати в різних сферах, що робить їх універсальними для портативного живлення.

найкращих, сонячних, генератор, посібник, покупців, оновлений

Типи сонячних генераторів

Існує два типи сонячних генераторів: Сонячні резервні генератори та портативні сонячні генератори.

Сонячні резервні генератори стаціонарно встановлюються та підключаються до електричної панелі вашого будинку. Вони автоматично вмикаються при відключенні електроенергії і забезпечують резервне живлення до тих пір, поки світить сонце.

Портативні сонячні генератори. це невеликі автономні пристрої, які можна легко транспортувати та використовувати в різних умовах. Вони мають вбудовані акумулятори, які зберігають сонячну енергію, коли немає сонячного світла.

Навіщо потрібен сонячний генератор?

Портативний сонячний або резервний сонячний генератор може стати рятівником у багатьох ситуаціях. Якщо ви живете в місцевості, схильній до перебоїв з електропостачанням, наявність резервного генератора може означати різницю між перебуванням у комфорті та безпеці у вашому домі та залишенням у темряві.

Є багато причин, чому вам може знадобитися портативний сонячний або сонячний резервний генератор. Можливо, ви живете в місцевості, де часто бувають урагани або інші суворі погодні умови, які можуть вивести з ладу лінії електропередач. Або, можливо, ви любите відпочивати на природі та ходити в походи у віддалені райони, де немає доступу до електрики.

Наявність резервного генератора може дати вам душевний спокій, знаючи, що у вас є спосіб генерувати енергію, коли мережа не працює.

Якщо ви розглядаєте можливість придбання портативної сонячної електростанції або сонячного резервного генератора, вам слід мати на увазі кілька речей.

 • По-перше, вам потрібно буде вирішити, скільки потужності вам потрібно генерувати. Це буде залежати від того, скільки приладів та освітлення вам потрібно запустити і як довго ви повинні мати можливість їх запускати.
 • По-друге, вам потрібно подумати, де ви будете зберігати генератор. Знайдіть безпечне та сухе місце для його зберігання, де стихія не зашкодить йому.
 • Нарешті, вам потрібно буде вирішити, як часто ви плануєте використовувати генератор. Якщо ви плануєте використовувати його лише зрідка, то вам може бути достатньо меншої моделі. Однак, якщо ви плануєте використовувати його часто, можливо, ви захочете розглянути більшу модель, яка може забезпечити більшу потужність.

Незалежно від того, чому вам потрібен портативний сонячний або сонячний резервний генератор, сьогодні на ринку є багато різних варіантів. Провівши невелике дослідження, ви зможете знайти ідеальний генератор для своїх потреб.

найкращих, сонячних, генератор, посібник, покупців, оновлений

Чому віддають перевагу портативним сонячним генераторам?

Однією з причин, чому портативним сонячним генераторам надають перевагу перед традиційними газовими генераторами, є те, що вони набагато ефективніші. Сонячні панелі перетворюють сонячне світло в електричну енергію, яка зберігається на електростанціях для подальшого використання. Це означає, що ви можете генерувати енергію навіть тоді, коли не світить сонце, що робить їх чудовим варіантом для кемпінгу або інших видів діяльності, де у вас може не бути доступу до традиційних джерел палива.

Коли газовий генератор увімкнений, він завжди спалює газ. Він спалює стільки ж газу, скільки ви витрачаєте на зарядку мобільного телефону або холодильника. Сонячний генератор є більш ефективним, оскільки він виробляє лише ту кількість енергії, яка необхідна вашому пристрою в даний момент.

Ще однією перевагою портативних сонячних генераторів є те, що вони працюють набагато тихіше, ніж газові генератори. Бензинові двигуни створюють багато шуму, що може сильно дратувати. Переносні сонячні генератори працюють безшумно, тому ви можете використовувати їх без перешкод.

Нарешті, портативні сонячні генератори краще для навколишнього середовища, ніж газові генератори. Бензинові двигуни виробляють шкідливі викиди, які руйнують озоновий шар і сприяють зміні клімату. Сонячні панелі, з іншого боку, виробляють чисту, відновлювану енергію, яка не забруднює повітря і не шкодить навколишньому середовищу.

Чому варто обирати сонячні генератори Goal Zero?

Надійність: Goal Zero пропонує найнадійніші сонячні генератори, в які варто інвестувати. Завдяки таким функціям, як резервне живлення та аварійне живлення, ви можете бути впевнені, що ваш генератор буде там, де він вам найбільше потрібен.

Безпека: Вони розроблені з урахуванням безпеки. Такі функції, як інвертор підвищеної потужності, що витримує перепади напруги, роблять генератор безпечним.

Портативність: Ці генератори є портативними. що робить їх простими у використанні. Незалежно від того, чи ви збираєтеся на вечірку, кемпінг або в похід, ви можете взяти свій генератор з собою.

Простота використання: вони прості у використанні. навіть для користувачів-початківців. Завдяки чітким інструкціям та зручному інтеейсу ви зможете одразу ж почати користуватися генератором. Вони також поставляються з різними аксесуарами, що робить їх ще простішими у використанні.

Доступність: Генератори Goal Zero пропонують відмінне співвідношення ціни та якості. що робить їх відмінним варіантом для тих, хто обмежений у коштах, а також гідною інвестицією для домашнього або офісного використання.

Аварійне резервне живлення та сталий спосіб життя. все в одному.

Портативні сонячні генератори. це чудовий спосіб мати резервне живлення на випадок, якщо електромережа вийде з ладу або вам знадобиться додаткова енергія під час кемпінгу, вечірки або підготовки до стихійного лиха. Вони також ідеально підходять для людей, які хочуть зменшити свою залежність від викопного палива та вести більш сталий спосіб життя.

Не знаєте, з чого почати? Goal Zero тут, щоб допомогти. Відвідайте наш веб-сайт сьогодні та дізнайтеся про всі різні портативні сонячні генератори, які ми пропонуємо.

Сонячні генератори для кемпінгу та життя у фургоні

У Goal Zero ми великі шанувальники сонячної енергії, але сонячна енергія дійсно корисна лише тоді, коли у вас є спосіб зберігати та використовувати всю зібрану енергію. Ось чому ми любимо сонячні генератори. Вони поєднують чисту енергію сонця зі зручною портативністю акумуляторних електростанцій, щоб ви могли робити більше і залишатися поза домом довше.

Що таке сонячний генератор?

Сонячний генератор. це поєднання сонячних панелей та електростанції. Ви можете використовувати сонячні панелі для збору та перетворення енергії сонця. Електростанція дозволяє зберігати зібрану енергію, а потім використовувати її для живлення ваших пристроїв.

Вибір сонячного генератора

Сонячний генератор. ідеальне доповнення до вашого наступного походу або фургона. А коли ви не в дорозі, вони чудово підходять для резервного живлення будинку. Є три ключові фактори, які слід враховувати при прийнятті рішення про те, який сонячний генератор підходить саме вам.

Потужність

Сонячна енергія дозволяє підзаряджатися більш-менш нескінченно, але потужність вашої електростанції впливатиме на те, скільки ви можете працювати за один раз, як довго ви можете підтримувати роботу і як часто вам доведеться підзаряджатися. Наприклад, якщо ви обираєте сонячний генератор для кемпінгу, ви можете обійтися меншою потужністю, ніж вам потрібно для резервного живлення будинку.

Розглядаючи потужність, вам також потрібно буде подумати про кількість сонячної енергії, яку ви хочете отримати. Більша електростанція має більшу потужність, але потребує більше сонячних панелей для повної зарядки. Це збільшує вартість вашого сонячного генератора і означає, що він займе більше місця.

Портативність

Портативність. це величезна перевага, якщо ви берете сонячний генератор в кемпінг або в дорожню подорож, але вона може не бути пріоритетом, якщо ви встановлюєте його в автономному режимі або у себе вдома. Всі наші сонячні генератори можна переміщати і брати з собою, але менші сонячні генератори набагато легше переносити і переміщати.

Універсальність

Принадність портативного сонячного генератора в тому, що ви можете використовувати його як завгодно. Якщо ви хочете мати можливість працювати з високоенергетичними приладами під час відключення електроенергії та заряджати свій ноутбук під час кемпінгу, універсальність буде пріоритетом. Ми пропонуємо сонячні генератори, які досить легкі для переміщення, але достатньо потужні, щоб забезпечити роботу телевізора, гриля або холодильника протягом декількох годин.

Найкращі сонячні генератори для кемпінгу

найкращих, сонячних, генератор, посібник, покупців, оновлений

Наші улюблені кемпінгові сонячні генератори невеликі та легкі, що робить їх простими в налаштуванні та пересуванні.

Сонячний генератор для кемпінгу дозволяє заряджати телефони, ноутбуки, акумулятори фотоапаратів та інші невеликі пристрої, а також забезпечує достатню потужність для роботи портативного холодильника та кухонних приладів, щоб ви могли насолоджуватися смачною їжею протягом всієї подорожі. Ці сонячні генератори легко переміщати, тому ви можете встановити їх біля місця для приготування їжі вранці, а потім перенести до намету, щоб підзарядити телефон під час полуденного сну, і одночасно зарядити портативний динамік, щоб увечері слухати музику біля багаття.

Сонячні генератори Yeti 200X для кемпінгу

Yeti 200X важить лише 5 фунтів, а це означає, що навіть ваші діти можуть нести його, допомагаючи пакувати речі в машину. Ми пропонуємо 3 різні комплектації сонячних генераторів, залежно від того, скільки сонячної енергії ви хочете отримати в парі з ним.

Ми вважаємо, що Yeti 200X Boulder 50. ідеальний сонячний генератор для кемпінгу, оскільки він неймовірно портативний і простий у налаштуванні. Сонячна панель Boulder поставляється зі зручною підставкою, щоб ви могли встановити її практично в будь-якому місці. Він може повністю зарядити ваш Yeti 200X за 4-8 годин.

Сонячні генератори Yeti 500X для кемпінгу

Перейдіть від кемпінгу до глемпінгу з невеликою додатковою потужністю. Потрібно ще кілька портів, щоб ви могли надути надувний матрац і підключити портативний холодильник одночасно з грилем?

Ще один улюблений сонячний генератор для кемпінгу. Yeti 500X Nomad 100. Ви отримуєте Yeti 500X з більшою кількістю портів і більшою потужністю, а також складну сонячну панель Nomad 100, яка важить трохи більше 10 фунтів, що дозволяє легко пересуватися протягом дня, щоб отримати найкраще сонце.

Найкращі сонячні генератори для фургонів

найкращих, сонячних, генератор, посібник, покупців, оновлений

Універсальність є ключовим фактором при виборі сонячного генератора для фургона. Простір обмежений, тому розумно придбати щось компактне, але оскільки ви живете там надовго, вам потрібно щось достатньо надійне, щоб забезпечити світло, холодильники, електроінструменти та інше, а ваші пристрої залишатимуться зарядженими.

Ми пропонуємо багато чудових рішень для сонячних генераторів, але одним з чудових варіантів для фургонів є Yeti 1500X (4) Boulder 100. Це дає вам електростанцію, яка може працювати з високоенергетичними приладами, і чотири сонячні панелі, які ви можете встановити на даху свого автомобіля або встановити на землі, коли знайдете гарне місце для зупинки.

Solar generators can help you get more out of your next adventure whether you’re headed on a weekend camping trip or a month-long van trek. And when you aren’t hauling it around, they provide home backup power for emergencies. Choose from Goal Zero’s wide selection of solar generators to find one that’s best for you.

The 10 Best Solar Generators (2023 Review)

A solar generator gives you backup energy from the sun if you’re out camping or if you’re experiencing a power outage. We’ve reviewed the top solar generators here.

Share this story

Share All sharing options for: The 10 Best Solar Generators (2023 Review)

найкращих, сонячних, генератор, посібник, покупців, оновлений

Affiliate Disclosure:This Old House’s Reviews Team is committed to delivering honest, objective, and independent reviews on home products and services. To support this business model, This Old House may be compensated if you purchase through links on our website.

Solar generators convert sunlight into energy to power your devices and appliances when you don’t have electricity. If you’re looking for a portable power source to take with you on a trip, read our review below to see our top picks for the best solar generators. You can also read our buying guide to generators to aid you in making a Smart purchase.

Compare Top Solar Generators

ProductWatt HoursWeightWarrantyDimensionsProductWatt HoursWeightWarrantyDimensions
Jackery Portable Power Station Explorer 240 240 5 pounds 2 years 9 x 5 x 8 inches
Jackery Portable Power Station Explorer 500 518 13 pounds 2 years 12 x 8 x 9 inches
ROCKPALS Portable Power Station 300 8 pounds 2 years 11 x 5 x 9 inches
EF ECOFLOW Portable Power Station 1,260 Not listed 2 years 16 x 8 x 11 inches
BLUETTI Portable Power Station 2,000 61 pounds 2 years 17 x 11 x 15 inches
Goal Zero Yeti 500X Portable Power Station 505 13 pounds 2 years 14 x 12 x 9 inches
MAXOAK Portable Power Station 2,400 49 pounds 2 years 19 x 7 x 14 inches
ITEHIL Portable Power Station 500 19 pounds 2 years 11 x 9 x 8 inches
EF ECOFLOW RIVER Pro Portable Power Station 720 17 pounds 2 years 11 x 7 x 9 inches
Rainier Outdoor Power Equipment Portable Power Station 150 5 pounds Not listed 10 x 4 x 6 inches

Top 10 Solar Generators

Jackery Portable Power Station Explorer 240

taken at time of publishing.

This solar generator is lightweight at under five pounds and has a textured handle that makes it easy to carry from location to location. Another unique feature of this generator is that it can charge devices while it’s been recharged, and it can be recharged through a wall or car outlet.

Pros and Cons

Has the most affordable price point out of the models in this review

Can charge and recharge at the same time

Has a built-in textured handle for easy carrying

✘ Criticized by some customers for dying quickly

✘ Has the lowest power output in this review at 200 watts

What Customers Are Saying

Many customers praised this portable power station for producing minimal noise, having a long-lasting battery, and being easy to carry. Others said that they had positive customer service experiences. Unhappy customers noted that this model died quickly and lacked power.

Jackery Portable Power Station Explorer 500

taken at time of publishing.

This solar generator has an output of 518 watt-hours and has eight output ports and outlets, allowing it to charge a handful of devices. Additionally, it can be carried with you on a camping or hiking trip due to its small size, and it features an oversized carrying handle.

Pros and Cons

Has the most affordable price point out of the models in this review

Can charge and recharge at the same time

Has a built-in textured handle for easy carrying

✘ Criticized by some customers for dying quickly

✘ Has a low power output of 200 watts

What Customers Are Saying

Customers praised this generator for its ease of use and portability. However, negative reviews complained about the fan not working properly and the manufacturer providing poor customer service.

ROCKPALS Portable Power Station

taken at time of publishing.

The carrying handle on this solar generator is rubberized and textured, making it easy and comfortable to hold onto. With its 300 watts of power and 280 Wh, this generator can handle small home appliances and electronic devices, such as lamps, hair dryers, and laptops.

Pros and Cons

Can be recharged using a cigarette lighter, three-prong wall outlet, USB port, or solar panel

Has one fast-charging USB port

Has enough power to provide about 40 charges to small home appliances

✘ Not sold with the DC converter

✘ Criticized for feeling cheaply made

What Customers Are Saying

Many customers were happy with this portable power station because of its great value for the money, portability, and long battery life. Some said that it met all of the manufacturer’s claims and was easy to use. Negative reviews noted that this model felt cheaply made, not offering much power and struggling to charge devices.

EF ECOFLOW Portable Power Station

taken at time of publishing.

Two of this solar generator’s six USB ports are fast-charging to ensure your necessary devices and appliances, such as lanterns and phones, stay charged at all times. The generator provides up to 1,260 watt hours for refrigerators,

Pros and Cons

Features patented X-Stream Technology to help it recharge faster

Features two fast-charging USB ports and four standard ports for multiple charging options

Can provide power to a laptop for over 25 hours

✘ Doesn’t have all of the ports and outlets on one side for easy access

✘ Noted by some that the wattage didn’t match the advertised output

What Customers Are Saying

Amazon customers praised this power station for having a lot of power, minimal noise, and responsive technical support. They also loved how lightweight and portable it was. However, dissatisfied customers said that it didn’t provide as much power as advertised and that it broke after minimal use.

BLUETTI Portable Power Station

taken at time of publishing.

This solar generator can run several powerful devices at once with 2,000 watt-hours. It has an intelligent temperature-activated fan that keeps the unit cool and quiet. Plus, all of its outlets and ports feature covers to keep them protected when they’re not in use.

Pros and Cons

Has a touchscreen to control its settings

Includes a car charging cable

Has small carrying handles on either side of its body

✘ Costs the most out of the options in this review

✘ Weighs 60 pounds, making it more difficult to transport than other models

What Customers Are Saying

Customers praised this power station for being an excellent value for the money. Many loved its easy-to-use touchscreen and long battery life. Some unhappy reviewers experienced temperature errors despite the model’s fan.

Goal Zero Portable Power Station

taken at time of publishing.

This generator is a great choice for campers due to its easy operation and 505 watt-hours of operation. It also includes four different port options, including AC, 12V, and 60W USB-C PD, ensuring you can operate several different devices outdoors without worry. Courtesy Amazon

Pros and Cons

Can charge in a 180-watt wall outlet in three hours, a 60-watt outlet in 10 hours, or a 120-watt outlet in 4.5 hours

Is made from rugged, durable material that’s perfect for on-the-go operation

Can recharge a phone up to 42 times and a laptop up to 10 times

✘ Has a long auto shutoff timer

✘ AC outlet is sometimes slow to operate

What Customers Are Saying

Customers who were happy with their purchase of this solar generator commented on how simple it was to operate, as well as its long-lasting battery and its lightweight design. However, others felt this generator had issues powering on large devices, and some had issues with the LCD screen.

MAXOAK Portable Power Station

taken at time of publishing.

This portable power station has an impressive eight ports that include two AC outlets, one car outlet, four USB-A ports and one USB-C port, giving you the flexibility to charge a variety of devices under 1,000 watts. It is also available in numerous color options to match your style.

Pros and Cons

Can be charged up to 80 percent within 10 hours

Features an intelligent cooling fan to prevent overheating

Can charge a laptop up to 32 times

✘ Wall charger has a slower operation than some other models

✘ Is heavier than many other solar generators

What Customers Are Saying

This generator earned positive reviews on Amazon for its high-charging capacity, and several others were also impressed with its durable design and many charging ports. On the other hand, it was docked by some for its LCD display. A handful of reviews noted that it was hard to read and didn’t display the remaining battery percentage. Others were also disappointed in its 1000-watt inverter, which was lower than other solar generators of similar sizes.

ITEHIL Portable Power Station

taken at time of publishing.

This heavy-duty solar generator is made with aviation-grade aluminum alloy, giving it extra protection and impact resistance. It also comes with a convenient carrying handle that makes it easy to transport and a bright LED light to help you use it in the dark.

Pros and Cons

Features multiple input and output ports that can reach over 700 watts

Can be charged via wall outlet, car outlet, or solar panel

Includes an LED display and SOS rescue and warning features

✘ Does not include USB-C charging

✘ Does not feature Wi-Fi compatibility

What Customers Are Saying

Customers who left positive reviews for this product were impressed with its charging imports, as well as its LCD screen and its overall design. However, some customers found it was lacking in the overall power level, while others found that it needed to be frequently recharged to work correctly.

EF ECOFLOW RIVER Pro Portable Power Station

taken at time of publishing.

With 720 Wh and 600 watts of power, this solar generator is a good medium-sized option that won’t break the bank. It can charge up to 80 percent in just one hour, and can power some devices of up to 1800w. Additionally, it features three AC outlets and weighs less than 17 pounds.

Pros and Cons

Features 10 total output ports

Includes a built-in flashlight

✘ Can be difficult to carry and transport

✘ AC sockets can occasionally be obstructed

What Customers Are Saying

This solar generator earned positive reviews from customers for its low noise level and lightweight, compact design. Several other customers also were impressed with its fast charging ability, noting it completely charged in just over one hour.

Rainier Outdoor Portable Power Station

taken at time of publishing.

This small generator, which features 150Wh, is perfect for charging small electronic devices like smartphones, tablets, drones, lights or speakers. It weighs only five pounds, comes with a built-in flashlight and measures only six inches tall, making it easy to fit anywhere.

Pros and Cons

Features three USB Ports, three 12V 5.5mm DC outputs

Includes a battery level display for easy tracking

Has a lower price point than most other portable power stations

✘ Not ideal for charging large appliances

✘ Charging times can be inconsistent

What Customers Are Saying

Customers loved how maneuverable and portable this portable power station was, noting it was a great choice for camping or fishing. Several also complimented its durable, long-lasting design. On the other hand, some customers felt this product was overly loud, while some said they had difficulty getting it started.

Buyer’s Guide

Portable generators that utilize solar charging are a reliable source of renewable energy. Read our buying guide below to learn about battery life, portability, and other factors that will help you decide on the best solar power generator.

Type

Solar generators are available as both portable generators and backup generators. Most solar generators are portable, lightweight, and have a built-in handle. The best portable solar generators are used to provide power for construction sites, campers, events, or other settings where access to electricity is limited.

Backup solar generators provide backup power for when an electrical grid fails, providing an efficient alternative for installing a complete system. Backup solar generators provide enough power to turn on appliances such as refrigerators, washing machines, televisions, and more in the event of a blackout.

In the video below, Ask This Old House master electrician Scott Caron shows how to use a solar generator:

Battery

When examining the battery of a solar generator, you should consider its overall battery capacity (measured in watt-hours) and its charging method.

Life

The lifespan of your generator’s battery depends on the size of the battery and the amount of power required to run your devices. For example, a battery with a watt-hours rating of 150 can run a 100-watt appliance, various power tools, or several small appliances that equal 100 watts for 1.5 hours.

Charging

The amount of time it takes to recharge the battery depends on the size of the battery and the method of charging, as well as the charger’s power. Larger batteries take longer to recharge than smaller batteries. Additionally, while solar generators are meant to connect to solar panels for charging, that’s not always convenient if it’s overcast or if you’re pressed for time. That’s why they typically also offer an electric charging function. A quick charge function may also be available on certain models.

Outlets/Ports

Solar generators come with various outlets and ports to run several devices simultaneously. Common plugs include AC outlets, USB and USB-C ports, and car cigarette lighters.

Price

The price of a solar generator depends mainly on the type you’re purchasing and the power output. For portable generators, some lower-end models that will only power small items can cost 200 or under, while higher-end models can cost well over 500 or upwards of 1,000.

Backup generators also vary in price depending on the model, but smaller generators can cost around 1,000, while generators with higher wattage can cost several thousand or more.

Size

To determine what sized solar generator you need, consider how much power you need for your devices. For example, if using a portable generator on a camping trip, do you need to power a portable fridge, television, or coffee maker? Or do you only need power for small items like a mobile phone or a mini fan? The wattage required to run each item may vary, and most portable solar generators can power in the range of 100-500 watts. Smaller units typically have a lower power capacity and can only charge small devices.

Backup solar generators can typically power at least 1,000 watts, which should be enough to power appliances like small lights, a fridge, or a television. However, if you need whole-home power or need to turn on devices like a washing machine or air-conditioning unit, you will likely need a generator with a power level of at least 2,000-3,000 watts.

Brand

To ensure you’re getting a high-quality solar generator, look for trusted brands that make well-reviewed products. Some of the brands that are well known for making solar generators include Jackery, ROCKPALS, Renogy, BLUETTI, EF Ecoflow, Goal Zero, Kohler, Titan Solar and Flashfish.

What Are The Benefits of a Solar Generator?

When shopping for a new generator, there are several unique advantages to buying a solar generator instead of a gas-powered model, such as:

Noise Level

Standard generators can get noisy, which could be a significant factor if you’re using them while camping, RVing, or even running them outside your home. However, one of the benefits of solar generators is that they run completely quiet since they don’t have any of the parts of gas-powered generators.

Maintenance

Solar generators also require little-to-no maintenance to operate. Solar generators are less likely to break than fuel-powered generators and have fewer parts to maintain. The standard maintenance needed for a solar generator is dusting, removing moisture, and checking the connection.

Fuel and Clean Energy

One of the main benefits of solar generators is that they use clean, renewable energy, which is better for the environment. It can also be better for your wallet, as solar generators avoid having to stock up on fuel to run your generator.

Frequently Asked Questions

Is it worth getting a solar generator?

A solar generator may be worth it depending on how you use it. The cost of the generator easily pays for itself if you live somewhere that receives ample sunlight and you utilize the energy from the generator as a home backup. Alternatively, if you frequently go on road trips, a solar generator is also worth it.

Will my solar generator come with a solar panel?

It depends on the model. Some generators come with the solar panels needed to operate them, and some don’t. If you don’t have a compatible solar panel already, it might be worth it to find an all-inclusive kit, as this cuts down on the cost and the number of purchases.

Are there other types of generators?

Yes. Some generators use electricity or gas for power, and all power generators are able to support off-grid living. However, some people prefer solar generators for the following reasons:

 • They’re more eco-friendly because they use energy from the sun as opposed to fossil fuels.
 • They’re cheaper to operate because you don’t have to buy fuel refills for gas generators.
 • They’re better in emergency situations where you might not have access to fuel.
 • They’re quieter.
 • They’re more portable because they’re smaller and lighter.

What’s the purpose of the inverter in my solar generator?

The power stored in a solar generator’s battery is in direct current (DC), but most devices and appliances use alternating current (AC). This inverter converts DC to AC. If your solar generator doesn’t have a built-in inverter, you will need to purchase one separately.

Why Trust The This Old House Reviews Team

This Old House has empowered homeowners for more than four decades with top-notch home improvement content in the form of television programs, print media, and digital content on its website and social media platforms. The This Old House Reviews Team focuses on creating in-depth product and service review content to help inform your purchasing decision for just about any item or resource that you might need for your home. The This Old House Reviews Team has written over 1,000 reviews on products in the home space, from cordless drills to kitchen trash cans, lawn mowers, and dining room decorations.

We recommend products in each review using an intensive research process, spending hours combing through the best available models on Amazon. For a product to make our list of top picks, it must hold a solid sales record on Amazon, have consistently positive customer reviews, and offer unique features, among other factors. After narrowing down our list of recommendations, we conduct additional research and sometimes in-person testing to ensure that the products meet our standards. Once we conclude the research phase, we craft a well-rounded, user-friendly article that includes our recommended products and additional information to help homeowners like you make the right purchase.

To share feedback or ask a question about this article, send a note to our Reviews Team at reviews@thisoldhousereviews.com.

Next Up In Electrical

Залишити відповідь