Всі проблеми з інверторами та їх вирішення Shrego ProBTech (Online eXpert). Сонячний інвертор Gentech

ВСІ ПРОБЛЕМИ З ІНВЕРТОРАМИ ТА ЇХ ВИРІШЕННЯ. Shrego ProBTech (Online eXpert)

проблеми, інверторами, shrego, probtech, online, expert

Інвертор/Сонячна панель онлайн. Всі основні проблеми інверторів / сонячних батарей вирішуються тут.

ПРИМІТКА: Ця стаття опублікована і призначена лише для усунення несправностей першого рівня (FLT). Перед проведенням серйозних робіт на вашому інверторі / сонячній батареї бажано звернутися за консультацією до фахівця.

Детальні поради, наведені в цій статті, є практичними, оскільки вони зібрані на основі багаторічного досвіду роботи з інверторами, ДБЖ, сонячними та іншими електроприладами в поєднанні з академічними знаннями, набутими за роки інтенсивного навчання у вищих навчальних закладах та професійних організаціях на посаді інженера-електрика. Тому це може бути останньою автобусною зупинкою, коли ви шукаєте рішення всіх поширених проблем з інверторами.

Всі основні проблеми, характерні для всіх інверторів, наведені в цих дев’яти (9) заголовках плюс (7) інших порад.

Якщо наведені тут рішення не вирішили вашу унікальну проблему з інвертором або у вас виникла будь-яка проблема, не описана тут, ви можете зв’язатися з нами безпосередньо по телефону, whatsapp, SMS, електронною поштою або по електронній пошті

якщо вам потрібна фізична присутність нашого технічного персоналу на вашому об’єкті. Наші телефонні лінії відкриті 24/7.

 • Якщо вам потрібно зв’язатися з Shrego ProBTech для отримання безкоштовної технічної консультації, усунення несправностей або повного вирішення вашої проблеми: Будь ласка, зателефонуйте безпосередньо нашому технічному директору: Engr Shola Peters на: 2347039745558(whatsapp), 2347045541814,2348053143834 або напишіть нам на: shrego7spetes@gmail.com

Якщо ви будете дотримуватися цих порад, це значно заощадить вам кошти на ремонті, витратах на споживання електроенергії, технічному обслуговуванні, а також на виході системи з ладу.

Shrego ProBTech Online“Допомагаємо вам розвивати наш бренд”

ІНВЕРТОР ЖИВЛЕННЯ

Спочатку давайте визначимо, що таке інвертор

Вступ

Що таке інвертор?

По суті, інвертор. це просто форма ДБЖ, але з більшим часом резервного копіювання. Має вхідне джерело, що підключається до електромережі від побутової мережі або генератора. Змінний струм перетворюється на постійний струм (DC) за допомогою випрямляча в ланцюзі інвертора для заряджання акумулятора, який є постійним струмом. Заряджена батарея постійного струму потім інвертується назад в змінний струм (змінну напругу) за допомогою підвищувального трансформатора, який підтримує навантаження (обладнання) під час відключення електроенергії, звідси і назва INVERTER. Існують також інші інвертори, які не передбачають використання розділового трансформатора, вони називаються безтрансформаторними інверторами.

Крім часу роботи, є й інші особливості, які відрізняють інвертор від ДБЖ.

По-перше, час перемикання між ДБЖ та деякими інверторами відрізняється.

Час перемикання для ДБЖ знаходиться в діапазоні 0.5 мс до 5 мс, тоді як для інвертора це може становити від 20 мс до 500 мс. Цей великий часовий лаг може бути помічений як переривання живлення чутливим обладнанням.

У той час як ДБЖ призначений в першу чергу для короткочасного захисту даних при перебоях в електропостачанні, оскільки він може здійснювати регулювання напруги на виході, деякі низькокласні автономні інвертори, з іншого боку, призначені в першу чергу для резервного копіювання, але не обладнані для плавного переходу між перебоями в електропостачанні, а також для. Іншими словами, вони не обладнані безперебійними ланцюгами. вони використовують певну систему реле для перемикання. Такі інвертори не можуть гарантувати захист даних, особливо під час коливань напруги або коли напруга виходить за межі діапазону. Це просто “сміття в сміття”, тобто, яка б напруга не надходила на вхід, таку ж вона і видає на виході. Якщо вхідна напруга низька, вихідна напруга також буде низькою.

Оскільки в онлайн ДБЖ не відбувається реальної комутації, рекомендується підключати до ДБЖ/онлайн інвертора дуже чутливе обладнання, наприклад, сервери, комутатори, комп’ютери та інше комунікаційне обладнання.

По-друге, інвертор працює із зовнішніми батареями через їх розмір, на відміну від ДБЖ. Розмір зарядного пристрою в інверторі дозволяє заряджати більші за розміром і кількістю зовнішні акумулятори, ніж ДБЖ, отже, інвертори також відрізняються за розміром і кількістю акумуляторів, з якими вони можуть працювати, що також визначає час роботи під час перерви в подачі електроенергії.

Таким чином, всі ДБЖ містять схему інвертора всередині, але не всі інвертори виконують регулювання напруги, що забезпечує регульовану потужність під час перерви, як це робить ДБЖ. Крім того, в той час як інвертори можуть створювати резервну копію протягом годин або днів, ДБЖ може працювати лише кілька хвилин або годин, їх основна мета. тимчасово утримувати живлення та запобігати перериванню лише до відновлення основного джерела живлення.

ЗАГАЛЬНІ РІШЕННЯ ПРОБЛЕМ З ІНВЕРТОРОМ

В основному, всі основні проблеми, спільні для всіх інверторів та/або загальні індикатори помилок, підпадають під один або декілька з перелічених нижче заголовків.

ЗМІСТ ЦІЄЇ СТАТТІ

(1) Інвертор не заряджається

(ii) Погана вхідна напруга або частота

(iii) Перегорілий запобіжник / вимикач, що спрацював

(v) Несправність інвертора (проблема з платою)

(2) Проблема з акумулятором

(i) Акумулятор недозаряджений або перезаряджений

(ii) Акумулятор швидко заряджається або розряджається.

(iii) Занадто низька напруга акумулятора

(iv) Зворотна полярність акумулятора

(v) Корозія клем акумулятора

(vii) Ослаблена клема акумулятора

(3) Перевантаження інвертора

(i) Навантаження інвертора понад номінальну потужність

(ii) Стан короткого замикання

(7) Перевантаження/коротке замикання на виході

(11) Інвертор б’є струмом.

(12) Чому батарея може легко вийти з ладу (для інвертора/ДБЖ)

(16) Економічна ефективність використання інвертора / сонячної батареї над генератором

(17) Наші послуги.

Тепер давайте перейдемо до деталей і що робити, щоб вирішити кожну з цих проблем одну за одною.

(1) Інвертор не заряджається:

Причин, чому інвертор не заряджається, може бути багато,

 • Відсутність живлення: Коли ви помітили, що інвертор не заряджається, перше, що потрібно зробити:

(i) Перевірте джерело живлення, щоб переконатися, що живлення доступне. Переконайтеся, що до генератора подається живлення від електромережі загального користування. Якщо можливо, перевірте вимикач між джерелом живлення та інвертором

(ii) Перевірте запобіжник у штекері, де штекер використовується для підключення інвертора до джерела живлення, і замініть його, якщо він перегорів (але обов’язково визначте причину перегорання запобіжника і виправте, якщо це необхідно).

(iii) Переконайтеся, що вхідна розетка та вилка справні, а якщо вхідне з’єднання здійснюється через роз’єм, переконайтеся, що вхідний кабель (кабелі) не ослаблений і не від’єднаний (від’єднані).

(iv) Перевірте цілісність вхідного кабелю, щоб переконатися, що кабель, який подає живлення до інвертора, не пошкоджений.

 • Погана вхідна напруга/частота: Якщо вхідна напруга або частота занадто висока або занадто низька для попередньо встановленого значення інвертора або є коливання потужності, інвертор буде затримуватися, щоб прийняти живлення. Погана напруга може бути виправлена за допомогою стабілізатора напруги, встановленого на вході інвертора, але частота повинна бути скоригована державним органом енергопостачання або на генераторі. Правильні значення напруги та частоти, а також допустимі відхилення залежать від стандартів кожної країни. Ви можете налаштувати інвертор на більш широкий діапазон напруги/частоти, якщо він оснащений такою опцією.
 • Перегорів запобіжник: Інвертор також може не заряджатися, якщо вхідний запобіжник перегорів або вимикач спрацював через несправність. Оскільки вимикач не може просто так спрацювати або перегоріти запобіжник без причини, необхідно з’ясувати причину цього, перш ніж перезавантажувати вимикач або замінювати запобіжник. При заміні запобіжника, запобіжник повинен бути замінений на точно такий самий за номіналом, інакше в разі іншої несправності буде завдано значної шкоди платі.
 • Неправильне підключення: Якщо переплутати лінійні та нейтральні або заземлювальні кабелі, інвертор може не заряджатися, але на дисплеї з’являтиметься повідомлення про помилку. Переконайтеся, що кабель живлення підключений до клеми живлення інвертора, а нейтраль. до нейтральної клеми, так само як і до заземлення. Також переконайтеся, що полярність акумулятора правильна. Якщо батарея не підключена або вимикач постійного струму батареї не увімкнений, інвертор не буде заряджатися. Неправильне підключення може призвести до серйозного пошкодження інвертора, тому переконайтеся, що встановлення інвертора виконує кваліфікований технічний персонал.

Shrego ProBTech має репутацію надійного, акуратного та доступного обладнання. Телефонуйте вже сьогодні.

 • Несправність інвертора (проблема з платою): У деяких випадках, особливо якщо інвертор недостатньо захищений від перенапруги, на платі інвертора може бути якийсь несправний або перегорілий компонент через перенапругу, це також може призвести до того, що інвертор не бачитиме вхід. Зверніться до постачальника продукту або кваліфікованого фахівця для ремонту. Ви також можете звернутися за допомогою до Shrego ProBTech, якщо хочете заощадити кошти.
 • Повна зарядка акумулятора: У деяких інверторах, коли акумулятор заряджається, індикатор заряду блимає, але перестає блимати і залишається стабільним, коли акумулятор повністю або майже повністю заряджений, деякі клієнти інтерпретують це як те, що акумулятор не заряджається. Коли батарея повністю заряджена, індикатор батареї перестає блимати і залишається стабільним, поки не відбудеться падіння номінальної напруги батареї.

Щоб переконатися, що інвертор заряджається, вимкніть вхід інвертора та трохи розрядіть акумулятор, скажімо, на 10 хвилин або більше, а потім знову подайте живлення на вхід, індикатор повинен знову почати блимати протягом декількох хвилин, перш ніж знову зупинитися.

(2) Проблеми з акумулятором

Батарея є основним компонентом інвертора, який потрібно ретельно вибирати в надійному магазині, оскільки їх заміна дуже дорога, а успіх ремонту не може бути гарантований.

Коли батарея виходить з ладу, причиною може бути одна або декілька з наступних причин:

(i) Акумулятор недостатньо заряджений/перезаряджений: Кожна батарея має свій цикл заряджання/розряджання. Акумулятор, який постійно недозаряджений або перезаряджений, не може підтримувати свій номінальний термін служби. Більшість сучасних інтелектуальних інверторів мають датчик відключення при перезаряді або перерозряді, який гарантує, що батареї не будуть надмірно перезаряджені або розряджені. Однак більшість дешевих (нестандартних) інверторів на ринку не оснащені цим інтелектуальним пристроєм, що призводить до того, що батареї закипають при перезаряджанні або викликають страждання, коли батареї постійно перерозряджаються і не підтримуються постійно при повному заряді. Для того, щоб батареї успішно прослужили заявлений термін служби без передчасного виходу з ладу, їх необхідно постійно тримати зарядженими після використання.

Також слід враховувати, що батареї не повинні бути надмірно розрядженими. Насправді, батареї не повинні розряджатися нижче 0.5В на елемент, i.e. для 12-вольтової батареї мінімальна напруга для розрядки батареї повинна становити близько 10.8В (для звичайних батарей). Як тільки рівень заряду стане нижчим, більшість інтелектуальних інверторів почнуть подавати звуковий сигнал, щоб попередити, що батарея розряджена, а через деякий час повністю вимкнеться, щоб запобігти пошкодженню батареї. Тому перед використанням батарею необхідно повністю зарядити, навіть якщо машина не вимикається. Багато користувачів акумуляторних батарей скаржаться на передчасний вихід з ладу батареї, тому що вони не знають або не дотримуються цієї простої інструкції з технічного обслуговування.

Оскільки не всі інвертори обладнані функцією вимкнення або запобігання надмірному розряду/заряду, бажано звернутися за консультацією до технічного персоналу перед покупкою інвертора; в іншому випадку передчасний вихід з ладу акумуляторів буде постійною проблемою.

(ii) Акумулятор швидко заряджається/розряджається: Якщо батарея показує повний заряд занадто рано, тобто досягає повного заряду раніше, ніж зазвичай, що, відповідно, також визначає швидкість розряду, це може бути першою ознакою того, що батарея слабшає. Потужний акумулятор потребує більше часу для повної зарядки, а також більше часу для розрядки. Однак у батареях, які складаються з двох або більше батарей, з’єднаних разом, вихід з ладу однієї батареї може вплинути на продуктивність інших батарей у масиві. Міцність усіх акумуляторів у ланцюжку визначається ємністю найслабшого з них у масиві. Це також пояснює, чому слабкі та сильні батареї не слід поєднувати в батареї. Це буде пояснено далі в розділі “Обслуговування акумулятора.

Ще одна важлива річ, яку слід враховувати. це коли батарея розряджається швидше, але для повного заряду потрібно більше часу. У цьому випадку необхідно оцінити загальне навантаження, підключене до інвертора, щоб виявити, чи є приховане велике навантаження, яке розряджає батарею. Якщо батарея довго заряджається, але розряджається швидше, ніж очікувалося, це може означати, що від неї живиться занадто велике навантаження. Скиньте трохи важкого вантажу і подивіться, чи є різниця.

(iii) Низька напруга акумулятора: Коли напруга батареї стає занадто низькою, нижчою за нормальну напругу, настає час для заміни. Одним із симптомів є те, що батарея розряджається швидше, ніж зазвичай, а також завершує процес зарядки раніше, ніж зазвичай. Коли батарея показує повний заряд протягом декількох хвилин після зарядки, настав час викликати майстра для оцінки рівня напруги або рівня електроліту, у випадку трубчастої батареї. Для вологих елементів рівень електроліту необхідно перевіряти кожні три місяці, і він повинен бути вище рівня елементів. Для дозарядки елементів не можна використовувати ніяку іншу воду, крім дистильованої, інакше це призведе до корозії елементів і, як наслідок, до виходу їх з ладу. Більшість сучасних трубчастих акумуляторів оснащені поплавковим індикатором, який вимірює рівень електроліту на кожному елементі, коли рівень електроліту опускається нижче позначки на поплавковому індикаторі, настає час долити електроліт,

Сухі елементи не потребують обслуговування, тому все, що їм потрібно. це працювати при прохолодній температурі і постійно бути в зарядженому стані.

Інша проблема, яка може спричинити низьку напругу батареї. це коли батарея залишається в глибоко розрядженому стані без підзарядки протягом тривалого часу, в ній розвивається так звана сульфатація, яка може бути незворотною, і відновити таку батарею знову може бути неможливо. Сухий акумулятор втрачає 2% напруги кожні 30 днів, якщо його залишити в розрядженому стані, в той час як мокрий акумулятор саморозряджається на 10-15% щомісяця, тому акумулятор повинен бути повністю заряджений, якщо він не буде використовуватися протягом тривалого часу. Термін придатності батареї дуже короткий, тому не рекомендується купувати батарею і зберігати її тривалий час, якщо вона не буде використовуватися. Якщо тестовий зразок не буде використовуватися протягом тривалого періоду часу, рекомендується заряджати його кожні три (3) місяці та зберігати в прохолодному місці. Нагрівання сприяє саморозряду.

(iv) Зворотна полярність акумулятора: Порушення полярності батареї може призвести до пошкодження інвертора, особливо того, який не має належного захисту. Необхідно подбати про те, щоб позитивна клема кабелю інвертора була підключена до позитивної клеми акумулятора, і так само для негативної (-) клеми. Також для батарей, з’єднаних послідовно або паралельно, не можна змінювати полярність. Завжди бажано та безпечно дозволити технічному спеціалісту виконувати кожну установку акумулятора.

(v) Корозія клеми акумулятора. Корозія клем акумулятора є однією з причин поганої зарядки акумулятора, оскільки корозійні матеріали утворюють тонку плівку ізоляції між клемами акумулятора та з’єднувальними кабелями, зменшуючи таким чином струм, що надходить до акумулятора від інвертора.

Щоб зменшити цей ефект, ви можете нанести вазелін на клеми акумулятора після видалення корозійної речовини або відразу після встановлення акумулятора.

(vi) Набрякла/гаряча батарея. Це ситуація, коли батарея роздувається або випирає в результаті виходу з ладу. Таку батарею слід ізолювати від масиву та негайно замінити.

Під час заряджання акумулятора спробуйте відчути температуру на корпусі акумулятора, якщо інвертор не обладнаний датчиком температури акумулятора. Якщо акумулятор надмірно нагрівається, негайно викличте технічного фахівця. Батарея, що нагрівається під час заряджання, може вибухнути, спричинивши пожежу.

(vii) Ослаблені клеми акумулятора. Якщо клеми акумулятора ослаблені, навколо клеми буде створено високий опір, який буде перешкоджати або зменшувати потік зарядного струму до акумулятора. Це може призвести до іскріння навколо терміналу, а в екстремальних випадках може призвести до пожежі. Переконайтеся, що всі клеми акумулятора надійно закріплені.

(viii) Висихання електроліту акумулятора. Трубчасті або мокрі батареї, на відміну від сухих (необслуговуваних) батарей, потребують періодичного обслуговування. Необхідно ретельно стежити за рівнем електроліту і не допускати його висихання, інакше це може призвести до незворотного пошкодження елементів батареї і, як наслідок, до виходу її з ладу.

(3) Перевантаження:

(i) Навантаження вище номінальної потужності інвертора. В основному, більшість побутових або промислових інверторів низького класу призначені для легких навантажень. таких як освітлення, електронні прилади та вентилятори. Важке потужне обладнання, таке як холодильники, опалювальні прилади, печі, кондиціонери, електродвигуни та насосні машини, практично не підходять для низькосортних інверторів. Окрім того, що деякі з цих приладів споживають дуже великий струм від акумулятора, що призводить до його швидкого розрядження, їхній пусковий струм може стати навантаженням для інвертора, спричиняючи його вимкнення за умови перевантаження або навіть спалення плати машини. Під час розрахунку навантажень, що підключаються до інвертора, загальне очікуване (максимальне) навантаження не повинно перевищувати номінальну потужність інвертора. Необхідно також враховувати майбутнє збільшення навантаження або резервування, тому номінальна потужність інвертора повинна бути трохи вищою за очікуване максимальне навантаження, наприклад, на 20%.

Крім того, при розрахунку загального навантаження, яке є сумою всіх номінальних потужностей кожного приладу, що підключається до інвертора, необхідно враховувати різницю між номінальною потужністю приладів, яка зазвичай вказана на заводській табличці, і номінальною потужністю інвертора в кВА. Кіловат. це не те саме, що КВА. Коефіцієнт корисної дії та коефіцієнт потужності інвертора повинні бути хорошими. Оскільки існує різниця між (кіловат (КВт) вольт-ампер (ВА) і кіловольт-ампер (КВА), і більшість приладів номіновані в КВт, тоді як більшість інверторів номіновані або в ВА, або в КВА, необхідно зробити деяке математичне перетворення, щоб визначити фактичну потужність машини в кВА. Для отримання додаткової інформації про відповідний розмір інвертора для вашої установки, ви можете зв’язатися з Shrego ProBTech.

Зверніть увагу, що деякі інвертори також мають завищену номінальну потужність, тобто вони оцінюються вище їх реальної потужності. Наприклад, інвертор, на етикетці якого вказано 2 кВА, насправді може мати потужність лише 1 кВА.5 кВА або менше. Деякі недобросовісні продавці навіть видаляють етикетку виробника і замінюють її на клоновану етикетку з вищим рейтингом. Це дуже небезпечно, і саме тому рекомендується проконсультуватися з технічним персоналом перед покупкою інвертора, як і будь-якого іншого електроприладу.

Зверніть увагу: Інвертор або ДБЖ не слід навантажувати вище 80% від номінальної потужності з трьох основних причин:

По-перше, можливе збільшення навантаження в майбутньому.

По-друге, максимальна ефективність машини. Навантаження машини на повну потужність призведе до низької ефективності (продуктивності) і, як наслідок, передчасного виходу з ладу.

По-третє, багато інверторів мають завищену потужність, і тому можуть почати показувати індикацію перевантаження навіть при навантаженні менше 80%.

(ii) Стан короткого замикання. Інша річ, яку інвертор може відчувати як перевантаження. це коротке замикання на лінії. Якщо між нульовим і лінійним (струмовим/гарячим) кабелями є міст, інвертор сприймає це як перевантаження, оскільки він споживає дуже сильний струм, більший за той, з яким може впоратися інвертор.

(iii) Несправність інвертора. Інвертор також може показувати перевантаження внаслідок внутрішньої несправності на друкованій платі. Зверніться до компетентного спеціаліста для ремонту.

(iv) Низька напруга акумулятора. Іншою несправністю, яка може призвести до перевантаження інвертора, є низька напруга акумулятора. Коли напруга акумулятора падає нижче встановленого значення для інвертора, це може призвести до того, що на екрані інвертора з’явиться індикатор перевантаження або повідомлення про перевантаження. Якщо після перезарядки акумулятора несправність зникне, то це низька напруга постійного струму, в іншому випадку перейдіть до подальшого розгляду можливих умов, зазначених вище

(4) Неправильне підключення ланцюга та розмір кабелю:

Перед встановленням інверторів необхідно виконати теоретичні розрахунки, пов’язані з вибором розмірів і типів кабелів, а також міжнародних стандартних колірних кодів кабелів, способу підключення машини до навантаження і джерела живлення. Неправильний розмір кабелю. потенційна пожежа, нещільне з’єднання та неправильне підключення. ще одна аварія, яка може статися. Більшість пожеж у будинках та офісах спричинені нещільним з’єднанням або неправильним (низькосортним або недостатнім за розміром) кабелем. (див. мою замітку про поширені причини пожеж у будинках та офісах) для отримання детальної інформації про це. Необхідно ретельно вибирати струмопровідність, а також колірні коди кабелів. Існують американські, британські, німецькі та інші кольорові коди для кабелів, яких слід неухильно дотримуватися. Крім того, розмір вхідних і вихідних розеток (розеток і штепсельних вилок) повинен відповідати навантаженню, яке вимагає машина. Вимикач(и) або запобіжник відповідних розмірів також повинні бути встановлені у відповідних місцях для захисту не тільки обладнання, але й людей.

Навантаження інвертора повинно бути повністю відокремлене від решти навантажень в установці, а відповідні пристрої ізоляції та захисту, такі як MCB та ELCB, повинні використовуватися як на вході, так і на виході інвертора. Кабель заземлення інвертора повинен бути закінчений на заземлювачі будівлі, який, у свою чергу, повинен бути закопаний у загальну масу землі.

(5) Інвертор відображає несправність утиліти (акумулятор не заряджається):

Ця проблема виникає, коли інвертор не може отримати живлення від джерела. У цьому випадку інвертор може працювати лише в режимі роботи від акумулятора, але не може заряджатися. Це супроводжується звуковим сигналом, який повторюється щосекунди (залежно від конфігурації інвертора). Багато речей можуть бути несправними, деякі з них: перегорів запобіжник або спрацював вимикач, відсутність живлення від джерела або погана вхідна частота або напруга. Ще однією причиною може бути обрив кабелю або обрив трансформатора.

Перше, що слід перевірити, коли інвертор відображає повідомлення про несправність електромережі або про відсутність вхідного сигналу: Наявність живлення від джерела.

Перевірте запобіжник / вхідний автоматичний вимикач.

Якщо для підключення входу до джерела живлення використовується штепсельна вилка та розетка.

Перевірте штепсель і розетку, щоб переконатися, що немає ослабленого або відкритого з’єднання, а також переконайтеся, що запобіжник на штекері справний.

Ви також можете провести тест на безперервність і коротке замикання кабелю живлення (це повинен зробити кваліфікований технічний фахівець).

Можливо, вам також знадобиться перевірити розділовий трансформатор і модуль перенапруги, якщо він є в наявності.

У випадку перегорання запобіжника, запобіжник не просто перегоряє, це спричинено несправністю. Несправність може бути тимчасовою або постійною. Перед заміною запобіжника необхідно спочатку встановити причину, яка призвела до його перегорання, інакше та сама несправність, якщо її не усунути, призведе до повторного перегорання запобіжника і може спричинити подальше пошкодження інвертора. Ви можете замінити запобіжник на запобіжник з таким самим номіналом струму, як і перегорілий, або звернутися до кваліфікованого спеціаліста для заміни. Не використовуйте запобіжник із завищеним номіналом, інакше ви можете пошкодити інвертор. Якщо інвертор оснащений автоматичним вимикачем замість запобіжника, ви можете скинути вимикач лише після усунення несправності, яка спричинила несправність.

У складних випадках, можливо, постраждала схема перенапруги інвертора або деякі інші силові компоненти на платі, в цьому випадку вам потрібно буде звернутися до постачальника продукту, технічного спеціаліста інвертора для ремонту або просто зателефонувати до Shrego ProBTech для отримання допомоги.

(6) Перегрів інвертора:

Перегрів інвертора може бути викликаний багатьма причинами, але найпоширенішою причиною є несправність вентилятора або перевантаження. Призначення вентилятора охолодження в інверторі. забезпечити охолодження електронних компонентів на платі, які під час роботи виділяють тепло. Вентилятор робить це, розсіюючи вироблене тепло по сусідству. Коли вентилятор виходить з ладу або температура навколишнього середовища занадто висока, накопичення тепла може призвести до того, що ці напівпровідникові компоненти вибухнуть і вийдуть з ладу. З цієї причини переконайтеся, що приміщення, в якому встановлено інвертор, має достатню вентиляцію та є просторим.

Таким чином, в кожен момент часу вентилятор повинен працювати, коли інвертор працює і генерує тепло. Більшість конструкцій інверторів оснащені термостатом, який вимикає вентилятор, коли інвертор відчуває, що температура в приміщенні нормальна, батарея пройшла стадію повного заряду і навантаження мінімальне.

Якщо причиною перегріву є кабелі, то необхідно перевірити контакти кабелів на наявність часткового контакту (нещільне з’єднання) або перевантаження.

Перегрів також може бути наслідком експлуатації інвертора в погано вентильованому приміщенні.

Гудіння (вібрація)

Це може статися, коли інвертор працює в ненормальних умовах. Однією з таких ситуацій є аномально низька напруга або частота мережі. Це частіше трапляється при живленні інвертора від генератора. Більшість генераторів зазвичай мають проблеми з частотою та/або напругою, що може призвести до напруженої роботи інвертора і, зрештою, до виходу його з ладу.

Гудіння також може виникати, коли інвертор ненормально перевантажений або перебуває в стані короткого замикання.

(7) Перевантаження/коротке замикання на виході:

Ця несправність може виникнути, якщо є міст між фазою та нейтраллю вихідних кабелів або між фазою та землею. У такому випадку, якщо на виході інвертора перед подачею живлення на навантаження не встановлено автоматичний вимикач, це може спричинити зворотний зв’язок з інвертором, що призведе до його виходу з ладу. У разі виникнення такої несправності, перш за все, знайдіть спосіб ізолювати навантаження від інвертора, потім замініть кабель і поверніть навантаження назад до інвертора. Якщо на виході інвертора є автоматичний вимикач, він повинен спрацювати, щоб врятувати інвертор.

Перевантаження також може виникнути, коли інвертор живить навантаження, що перевищує його номінальну потужність. У такому випадку інвертор подасть звуковий сигнал протягом декількох секунд, а потім самостійно вимкнеться. Переконайтеся, що надмірне навантаження знято, і перезавантажте вимикач.

Деякі інвертори можуть також показувати перевантаження перед вимкненням, коли батарея занадто розряджена, як зазначалося раніше, але ця помилка зникне після заряджання батареї. Якщо інвертор вимикається через низький рівень заряду акумулятора, не намагайтеся одразу ж увімкнути його в мережу, а дайте акумуляторам зарядитися до певного відсотка, перш ніж підключати навантаження назад.

Перевантаження також може бути наслідком перегорання компонентів на платі інвертора.

(8) Інвертор у режимі байпасу:

У режимі байпасу інвертор може подавати живлення на навантаження лише за наявності мережі, але миттєво вимикається після її відключення. Це може статися, якщо інвертор не увімкнено належним чином.

Щоб увімкнути інвертор, натисніть і утримуйте кнопку ON (живлення), доки інвертор не увімкнеться, або дотримуйтесь інструкцій з увімкнення. Якщо інвертор не вмикається після натискання кнопки ON, це може бути ознакою несправності або поганого перемикача ON/OFF, або навіть від’єднаного сигнального кабелю.

Крім того, якщо ланцюг постійного струму розірваний, він не дозволить потоку струму від акумулятора до навантаження.

Це також може бути наслідком внутрішньої несправності інвертора.

Будь ласка, зверніться до кваліфікованого технічного спеціаліста або продавця виробу для ремонту,

(9) Інвертор вимикається через кілька секунд після вимкнення живлення:

Ця ситуація відрізняється від режиму байпасу, описаного вище, оскільки вона не є миттєвою. Це ситуація, коли інвертор переходить у режим роботи від акумулятора, коли відбувається збій в електромережі, але триває лише кілька секунд або хвилин, а потім вимикається. У такому випадку переконайтеся, що батарея в порядку, тому що погана батарея не може утримувати заряд і, відповідно, також не зможе розрядитися до навантаження.

(10) Інвертор повертає потужність на вхід

Коли інвертор повертає живлення на вхід, це є ознакою несправності. Пошкоджене реле або стабілізатор напруги іноді може бути причиною серед інших компонентів. Будь ласка, зверніться за допомогою до свого техніка або Shrego ProBTech.

(11) Інвертор б’є струмом.

Інвертор, який б’є струмом, може бути ознакою виходу з ладу компонента, що спричиняє витік, обриву кабелю, що спричиняє витік, а також інвертора, який не заземлений. По-перше, переконайтеся, що інвертор підключений до заземлення, і що між живильним і нульовим кабелями є еквіпотенціал (0 В) або напруга менше 10 В.

ФАКТОРИ, ЩО ВИЗНАЧАЮТЬ ЕФЕКТИВНІСТЬ РОБОТИ ІНВЕРТОРА

Існує кілька факторів, які визначають, наскільки ефективним і довговічним буде хороший інвертор. При належному управлінні інвертор є довговічною машиною, яка навряд чи розвиває несправність, якщо експлуатується у відповідних умовах.

(1) Умови навколишнього середовища: Температура та пил відіграють дуже важливу роль у роботі інвертора. Висока температура спричиняє надмірне нагрівання трансформатора та інших компонентів інвертора. Крім того, кожні 8°C підвищення температури скорочує термін служби батареї вдвічі.

Тому інвертор повинен бути встановлений в місці, де є перехресна вентиляція і відсутня волога.

Накопичений пил на платі інвертора також може вступати в реакцію з вологою, утворюючи струмопровідну плівку і викликати коротке замикання, тим самим пошкоджуючи плату. Це може навіть призвести до пожежі. Ось чому важливо, щоб ваш інвертор/ДБЖ час від часу обслуговувався кваліфікованим технічним персоналом.

Ви можете звернутися до Shrego ProBTech для профілактичного обслуговування, коли ви вважаєте, що ваш інвертор потребує обслуговування.

(2) Якість електроживлення (коливання напруги/частоти): Якщо будь-яка з цих двох електричних величин виходить за межі діапазону, це може вплинути на продуктивність інвертора. Коливання напруги можна виправити за допомогою автоматичного регулятора/стабілізатора напруги, який компенсує підвищену або знижену напругу, або пристрою захисту від перенапруги (Voltage Guard), який повністю відключає живлення машини, коли напруга виходить за межі встановленого діапазону. Допустима напруга змінного струму для Нігерії становить від 220 до 230 В, тоді як деякі машини все ще можуть переносити між 190. 270 В залежно від конструкції.

Однак, на відміну від напруги, частота не може бути скоригована стабілізатором напруги або пристроєм відключення перенапруги; вона повинна бути скоригована від джерела живлення, тобто.e або від генератора змінного струму, або від PHCN. Допустимий діапазон частоти для машин змінного струму становить 50 Гц ± 2. Коли температура виходить за межі діапазону, інвертор/ДБЖ відключається, а батарея припиняє заряджатися до тих пір, поки вона знову не стане нормальною.

У мене були випадки, коли клієнти скаржилися на те, що їх інвертор не робить резервну копію протягом тривалого часу, коли батареї заряджаються від генератора, але добре працює, коли заряджається від електромережі, і навпаки, моя відповідь завжди полягала в тому, щоб перевірити частоту генератора, який використовується для зарядки, яка в більшості випадків набагато вище або нижче допустимого діапазону частот. Якщо напруга або частота вище або нижче допустимого діапазону, батареї будуть погано заряджатися, і результатом буде низький час автономної роботи.

(3) Неправильний розмір кабелю та нещільне з’єднання на клемах батареї: Неправильний розмір кабелю для з’єднання батарей або нещільні контакти можуть призвести до пожежі та загибелі людей у гіршому випадку або до нестабільної роботи / короткого часу роботи та терміну служби батареї у кращому випадку. Необхідно суворо дотримуватися правильного розрахунку площі поперечного перерізу кабелю, щоб впоратися з навантаженням. Занижений розмір кабелю, особливо коли батареї з’єднані паралельно, може призвести до пробою ізоляції і, як наслідок, до виходу з ладу кабелів і батарей.

(4) Розмір інвертора: Важливо переконатися, що навантаження, яке живиться від інвертора, не перевищує максимальну номінальну потужність інвертора, інакше будуть постійні поломки.

ЧОМУ АКУМУЛЯТОРИ МОЖУТЬ ЛЕГКО ВИХОДИТИ З ЛАДУ (ДЛЯ ІНВЕРТОРІВ)

Клієнти запрошували мене до багатьох будинків та офісів, щоб я прийшов і перевірив їхні батареї інверторів / ДБЖ. Більшість клієнтів скаржаться на те, що їхнім батареям лише кілька місяців, але вони так раптово вийшли з ладу, хоча їм могло бути всього чотири місяці. Так погано. Кожного разу, коли я чую такі історії, я завжди сповнений жалю до клієнтів, які витратили сотні тисяч на батареї, сподіваючись вирішити свої проблеми з електроживленням, але так і не змогли отримати максимальну віддачу від своїх інвестицій. Мене засмучує, коли я чую такі скарги. Багатьох з цих збоїв можна уникнути, якщо користувачеві надати адекватну інформацію про те, чому ці ранні збої відбуваються і як їх запобігти. Ось чому я не поспішав пояснювати деякі з найпоширеніших причин, через які батареї можуть вийти з ладу раніше встановленого терміну.

Коли батарея виходить з ладу, клієнтам легко припустити, що така батарея є неякісною або, можливо, це відновлена батарея, хоча це правда в деяких випадках, в більшості випадків це не так. Навіть деякі з найкращих брендів акумуляторів можуть передчасно вийти з ладу, якщо не дотримуватися належних процедур технічного обслуговування.

Батарея, як і інші пристрої, є вичерпним пристроєм, тобто має вичерпну кількість циклів заряду і розряду, після чого вона почне деградувати до повного вичерпання активних матеріалів, що містяться в ній. Крім того, батарея також має відповідну робочу температуру, при якій вона повинна працювати, вище або нижче якої на неї буде негативно впливати.

Нижче наведені деякі з причин, чому батареї можуть вийти з ладу раніше, ніж передбачено їх розрахунковим терміном служби.

(1) НЕЯКІСНИЙ ПРОДУКТ. Немає сумнівів, що більшість акумуляторних продуктів на ринку сьогодні, як ніколи, не відповідають стандартам, хоча деякі з них є відновленими. Ось чому вибір акумуляторів повинен бути ретельним. Більшість клієнтів купують будь-які дешеві акумулятори, які можуть собі дозволити або які можна знайти в Інтернеті, і очікують від них найкращих результатів. Факт залишається фактом: ніщо хороше не коштує дешево. Якщо ви шукаєте щось дешеве, не шукайте акумулятор, оскільки акумулятор. це головна перевага вашого інвертора, без акумулятора інвертора практично не існує. Якщо він вийде з ладу, ваш інверторний апарат буде схожий на звичайну коробку. Підроблений інвертор можна відремонтувати, але не підроблену батарею. Ось чому в Shrego ProBtech ми завжди наголошуємо клієнтам, перш за все, залишати постачання акумуляторів нам, і деякі з тих, хто робить інакше, були змушені дзвонити нам через кілька місяців для заміни батареї, настільки жалюгідно. Ми ретельно закуповуємо наші акумулятори безпосередньо у перевірених виробників, тому можемо дозволити собі з упевненістю надати річну гарантію.

(2) ЦИКЛ ЗАРЯДУ/РОЗРЯДУ: Акумулятор, як і будь-який інший пристрій, має свою кількість циклів заряду і розряду, після яких він почне проявляти ознаки деградації. Іншими словами, він може розрядитися після того, як активні матеріали в ньому вичерпаються. Час, необхідний для завершення цього циклу, тепер залежить від того, наскільки він використовується. Акумулятор, який постійно глибоко розряджається під великим навантаженням, може завершити свій життєвий цикл швидше, ніж інший, який несе менше навантаження і постійно підтримує повний заряд. Саме тому ми завжди радимо нашим клієнтам по можливості уникати підключення до інвертора великих навантажень, таких як холодильник, водонагрівач, електрична плита, праска, кондиціонер і т.д. Хоча це може спрацювати, залежно від номінальної потужності інвертора, швидкість розряду батареї буде дуже високою, що може призвести до її передчасного виходу з ладу.

(3) НЕДОСТАТНЯ / НАДМІРНА ЗАРЯДКА: Однією з основних причин виходу з ладу акумулятора є перезарядка або недозарядка. Коли акумулятор постійно недозаряджається або залишається в стані низького заряду протягом тривалого часу, це повільно призводить до кристалізації сульфату свинцю в акумуляторі, що призводить до постійного пошкодження ємності акумулятора та зменшує активні матеріали акумулятора, які відповідають за його високу ємність та низький опір, це називається сульфатацією. Оборотну сульфатацію можна виправити, якщо своєчасно провести технічне обслуговування батареї, застосувавши певну напругу, яка допоможе розчинити кристали, тим самим переводячи сульфат в активний стан, але незворотну сульфатацію виправити неможливо. Він спрацьовує, коли батарея залишається в розрядженому або розрядженому стані протягом дуже тривалого часу. Ось чому не варто залишати батареї в розрядженому стані надовго.

З іншого боку, постійне перезарядження може призвести до закипання електроліту та виділення газів, що в кінцевому підсумку призведе до пошкодження елементів в акумуляторі.

(4) НИЗЬКИЙ РІВЕНЬ ЕЛЕКТРОЛІТУ: Акумулятор також виходить з ладу, коли рівень дистильованої води в акумуляторі (трубчастий) низький. Слідкуйте за тим, щоб рівень електроліту в акумуляторі не був низьким. Більшість сучасних трубчастих батарей оснащені індикатором рівня рідини, який допомагає контролювати рівень електроліту в елементах батареї. Переконайтеся, що рівень води не опускається нижче позначки “Низький”

(5) СУЛЬФАТАЦІЯ: Ця ситуація, як описано вище, виникає, коли акумулятор залишається в незарядженому стані протягом тривалого часу. Батареї потрібно постійно заряджати, щоб підтримувати сульфат в активному стані. Акумулятор втрачає 2% заряду кожні 30 днів, і якщо його залишити на дуже довгий час без підзарядки, то настає сульфатація.

Якщо до інвертора підключено сульфатовану батарею, навіть якщо вона ніколи раніше не використовувалася, вона не може бути знову ефективною.

ПРОСТІ ПОРАДИ ДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ ВИХОДУ З ЛАДУ АКУМУЛЯТОРІВ

(1) ТЕПЛО. Тримайте тепло подалі. Нагрівання дуже негативно впливає на термін служби та загальну продуктивність акумулятора. Теоретично, кожні 8 градусів підвищення температури скорочують термін служби акумулятора вдвічі. Іншими словами, наприклад, батарея, яка розрахована на 4 роки роботи при температурі 25 градусів за Цельсієм, прослужить лише 2 роки, якщо її постійно експлуатувати при температурі 33 градуси за Цельсієм. Компанія Shrego ProBtech враховує умови навколишнього середовища, в яких буде експлуатуватися акумулятор, тому наші акумулятори рідко виходять з ладу, особливо якщо дотримуватися інших умов обслуговування, які ми рекомендуємо. Батареї, встановлені близько до джерела тепла, наприклад, на кухні, без сумніву, вийдуть з ладу в найближчому майбутньому.

(2) ЗАМИКАННЯ КЛЕМ АКУМУЛЯТОРА: Деякі люди намагаються перевірити ємність акумулятора, замикаючи дві клеми (позитивну та негативну), очікуючи на різку іскру. Ця дія має дуже шкідливий вплив на батарею, послаблюючи внутрішні елементи батареї, тим самим скорочуючи термін її служби.

(3) БРУД І НЕЩІЛЬНЕ З’ЄДНАННЯ: Бруд на клемах акумулятора або нещільне з’єднання може спричинити високий опір на клемах акумулятора, що негативно впливає на продуктивність акумулятора. Тримайте клеми завжди чистими та жирними.

(4) ЗМІШУВАННЯ АКУМУЛЯТОРІВ РІЗНИХ МАРКІВ АБО ПОТУЖНОСТЕЙ РАЗОМ: Одного разу я зустрів техніка, який хотів послідовно встановити дві одиниці 12В акумуляторів для клієнта і змішав одну з них потужністю 100Аг з іншою потужністю 200Аг. Я запитав, чому він це робить, і його відповідь була простою: “Він працює”, що означає “це спрацює”. Дійсно, ця схема спрацює, але незнання пана полягає в тому, що, хоча це може спрацювати на деякий час, батарея на 200 Аг незабаром буде пошкоджена батареєю на 100 Аг. Проста логіка полягає в тому, що під час процесу заряджання зарядний пристрій має датчик, який вимірює напругу на клемах акумулятора, яку він використовує для контролю величини зарядного струму, що подається на батареї. Отже, коли зарядний пристрій відчуває, що напруга на клемах акумулятора наближається до повного заряду, він зменшує зарядний струм від стадії об’ємного заряду до стадії поглинання, а потім до стадії плаваючого заряду. Отже, оскільки зарядний пристрій сприймає дві батареї як одну, а не дві, коли батарея на 100Аг заряджена, батарея на 200Аг все ще потребує заряду, і наслідком цього є те, що батарея на 200Аг не зможе досягти повного заряду в будь-який момент часу, що, як ми вже обговорювали раніше, є однією з головних причин виходу з ладу батареї.

Крім того, під час розряду послідовно з’єднані батареї мають підвищену напругу, але струм однаковий, тому інвертор вибирає струм найменшої батареї, яка в даному випадку становить 100 Ач, як струм для роботи, оскільки він розглядає дві батареї як одну одиницю, тим самим скорочуючи час резервного живлення. Отже, неправильно змішувати менші та більші акумулятори, а також нові та старі акумулятори разом. Те ж саме стосується акумуляторів різних виробників (брендів).

(5) ЯКІСТЬ ДЖЕРЕЛА ЖИВЛЕННЯ ДЛЯ ЗАРЯДКИ АКУМУЛЯТОРІВ: Я чув багато скарг від клієнтів на те, що їхні акумулятори завжди працюють добре після зарядки від електромережі, але погано після зарядки від бензогенератора. Цьому є два основних пояснення. Напруга і частота. це напруга і частота. Ці дві електричні величини настільки важливі для електронних пристроїв, що будь-яке виражене відхилення від стандарту неодмінно вплине на продуктивність інвертора та інших електронних пристроїв. Хоча коливання напруги можна регулювати за допомогою стабілізатора напруги, частота, з іншого боку, не може. Отже, в той час як технічний спеціаліст може встановити напругу, близьку до ідеальної, під час технічного обслуговування, більшість з них мають проблеми з регулюванням частоти. Діапазон напруги може коливатися від 220В до 240В, будь-яке вікно частоти за межами діапазону 50Гц (або. 2) є ненормальною і може не сприйматися більшістю електронних приладів. Та сама частота, яка може живити кондиціонер, електричну плиту, вентилятор, праску або світло, може бути неприйнятною для інвертора через напівпровідникові компоненти, які працюють в інверторі.

(6) ЕЛЕКТРОЛІТ, ЯКИЙ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ДЛЯ ДОЛИВАННЯ: Використання неякісного електроліту або мінералізованої води для доливання електроліту у випадку трубчастого (мокрого) акумулятора призведе до корозії елементів і передчасного виходу акумулятора з ладу.

(7) ВИКОРИСТАННЯ ТА ЗБЕРІГАННЯ АКУМУЛЯТОРА: Як зазначалося раніше, якщо акумулятор не буде використовуватися протягом тривалого часу, його слід зберігати в прохолодному, захищеному від нагрівання місці в повністю зарядженому стані. Час від часу необхідно заряджати батарею, наприклад, раз на два-три місяці, щоб запобігти саморозряду акумулятора. Крім того, під час використання уникайте надмірного розрядження акумулятора та обов’язково заряджайте його після кожного тривалого використання/глибокого розрядження.

#1 Якщо ваш акумулятор надмірно нагрівається, це може бути ознакою несправності акумулятора. Відключіть живлення від інвертора та викличте найближчого фахівця eXpert, щоб отримати доступ до батареї та, за необхідності, замінити її. Акумулятор, який аномально нагрівається, може вибухнути та призвести до пожежі.

#2 Не використовуйте автомобільний акумулятор для вашого інвертора, оскільки він не призначений для цієї мети. Автомобільний акумулятор призначений для швидкого запуску, як у випадку запуску автомобіля, а не для тривалого використання. Крім того, він також не призначений для крапельного заряджання, яке забезпечує інвертор.

#3 Коли справа доходить до вибору акумулятора, розмір визначає міцність, цей розмір має форму ваги, оскільки розмір корпусу може бути оманливим. У більшості випадків, чим більший фізичний розмір і відповідна вага, тим більший номінал AH. Типові рейтинги акумуляторів AH є: 5AH, 7AH, 18AH, 75AH, 100AH, 150AH, 200AH, 1000AH і так далі. Ці показники визначають ємність акумулятора. Чим більше це значення, тим довший час автономної роботи.

Окрім значення А-год акумулятора, ще одним фактором, який слід враховувати, є напруга. У нас є акумулятори на 2В, 6В, 12В, 24В. Значення напруги визначає кількість таких батарей, які потрібно з’єднати в ланцюжок, щоб отримати потрібну напругу для живлення інвертора.

ПОРАДИ ЩОДО ОБСЛУГОВУВАННЯ ДБЖ

ДБЖ. це електрична машина, яка забезпечує аварійне живлення електроприладів протягом короткого проміжку часу при збоях в електромережі. ДБЖ виконує резервне копіювання за допомогою внутрішніх акумуляторів, встановлених в ДБЖ.

Основне призначення ДБЖ. захист даних у разі раптового припинення подачі електроенергії або повного виходу з ладу. Наприклад, ДБЖ запобігає перезавантаженню або вимкненню комп’ютера чи сервера при стрибках напруги, пропаданні напруги або повному збої живлення, що може призвести до втрати цінних і невідновлюваних даних.

Деякі ДБЖ також забезпечують регулювання напруги на виході таким чином, що навіть при нерегульованому живленні на навантаження подається згладжена вихідна напруга. Отже, в цьому випадку ДБЖ також виконує функцію стабілізатора напруги.

ДБЖ також допомагає забезпечити довговічність обладнання, яке він захищає, оскільки він допомагає пом’якшити шкідливий вплив нестабільних умов живлення на обладнання, яке він захищає.

ТИПИ ДБЖ

В основному, існує два основних типи ДБЖ: ДБЖ в режимі очікування/офлайн та ДБЖ в режимі онлайн. Існують й інші типи ДБЖ, такі як лінійно-інтерактивні, дельта-перетворення, феро-резонансні тощо, але я обмежуся лише цими двома основними типами, поширеними в будинках і офісах.

РЕЖИМ ОЧІКУВАННЯ/ОФЛАЙН

Цей тип ДБЖ не може гарантувати безпеку даних, оскільки він використовує реле для перемикання. ДБЖ постійно працює від мережі (електроживлення) і переходить в режим роботи від батареї тільки тоді, коли напруга підвищується або знижується нижче заздалегідь встановленого значення. Дані можуть бути втрачені під час цього короткого періоду перемикання. Цей тип ДБЖ доступний нижче 1 кВА.

Цей тип ДБЖ використовується для обладнання, яке дуже чутливе до перепадів напруги, наприклад, серверів, роутерів, комутаторів та персональних комп’ютерів. Для цього типу ДБЖ фактично не відбувається перемикання, оскільки батареї завжди підключені до інвертора. Цей тип ДБЖ рекомендується для безпеки даних. Хоча початкова вартість такого ДБЖ може бути вищою, ніж його автономного аналога, витрати на обслуговування нижчі завдяки довшому терміну служби батареї.

Ще одна перевага цього типу ДБЖ полягає в його здатності забезпечувати електричний брандмауер між вхідною електромережею та чутливим обладнанням. Він може адаптуватися до зміни діапазону вхідної частоти таким чином, що вихідна частота може підтримуватися в межах допустимого діапазону.

ПІДКАЗКИ ЩОДО ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ДБЖ

ДБЖ не є інвертором, він призначений лише для короткочасного резервного живлення від батареї, скажімо, від 5 до 20 хвилин. Тривале використання може призвести до раптового вимкнення навантаження та скорочення терміну служби акумулятора.

ДБЖ повинен бути постійно підключений до джерела живлення (PHCN, генератор або сонячна батарея) і не повинен працювати від батареї протягом тривалого періоду часу. Це скоротить термін служби батарей.

ДБЖ не можна перевантажувати. Кожен ДБЖ має свою потужність, яка вказана на заводській табличці (у ВА, Вт, КВА, КВт та ін.).t.c). Також на кожному приладі, який підключається до ДБЖ, вказано його власне енергоспоживання або номінальний струм. Сумарна потужність цих приладів разом не повинна перевищувати 80% від номінальної потужності ДБЖ. Перевантаження може повністю вивести ДБЖ з ладу або, як мінімум, вивести з ладу все навантаження.

ДБЖ повинен бути повністю увімкнений за допомогою сенсорної кнопки, перш ніж він зможе створити резервну копію під час відключення або коливань електроенергії.

Переконайтеся, що ДБЖ вимикається, коли ви йдете з дому або закриваєтесь у справах. Це гарантуватиме, що він не розрядиться від акумулятора під час відключення електроенергії.

Переконайтеся, що ваш ДБЖ обслуговується фахівцем принаймні раз на півроку в надзвичайно запиленому середовищі або щорічно в менш запиленому середовищі.

Переконайтеся, що на клемах ДБЖ немає слабкого з’єднання. Нещільне з’єднання є однією з основних причин загоряння кабелів, а в деяких випадках і пожежі. Під час обслуговування попросіть майстра перевірити клеми, щоб переконатися, що вони електрично справні та міцні.

Для промислового застосування ДБЖ великої потужності переконайтеся, що фахівець, який виконує монтаж, забезпечить належний захист обох ДБЖ.

ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ ІНВЕРТОРА/СОНЯЧНОЇ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ НАД ГЕНЕРАТОРОМ

Сьогодні вранці я задавав запитання своєму другові

Питання полягало в тому, скільки коштує паливо для генератора?

Його відповідь. 1,500 (нігерійська наїра).

Насправді, у мого друга є 2.Генератор 9 кВА, який він використовує для живлення свого будинку.

Я розпитав його про те, скільки він витрачає на паливо для свого генератора. Ось його відповідь

Пального на 1,500 ₦ при роботі по 4 години на день вистачає на 4 дні, тобто 1,500 ₦ вистачає в середньому на 16 годин.

Це означає в середньому ₦100 на годину.

Якби він використовував генератор 12 годин на день, як я використовую свій інвертор (з 7 вечора до 7 ранку), він би витрачав загалом (1,200 X 7) = 8,400 на тиждень

Лише за місяць він витрачатиме 1,200 X 30 = 36,000 гривень лише на пальне.

Тепер перейдемо до інвертора

Середня батарея інвертора за нормальних обставин і при нормальному обслуговуванні розрахована на середній термін служби від 4 до 5 років до очікуваної заміни, але, щоб бути консервативним, я використовую середній термін служби 4 роки для своїх розрахунків.

Отже, за 4 роки мій друг витрачатиме (438 000 на рік X 4 роки) = 1 752 000 тільки на паливо, не враховуючи витрати на обслуговування та ремонт генератора, а також початкові витрати на купівлю генератора.

Тепер, з 1.Інвертор 5KVA, загальна сума, яку я витрачу на повну установку, становить одноразову суму ₦322 000 за 4 роки, які триватимуть батареї.

З цих аналітичних розрахунків очевидно, що вартість роботи генератора лише протягом 8-9 місяців покрила витрати на встановлення 1 генератора.Інвертор на 5 кВА з акумуляторами, яких вистачить на 4 роки до заміни. Сюди не входить вартість покупки самого генератора, яка становить близько.₦120,000

Таким чином, з інвертором я заощадив загальну вартість 1 430 000 ₦ (один мільйон чотириста тридцять тисяч найр) за 4 роки.

Тепер, це лише наслідки витрат.

Є й інші переваги інверторів, про які ви, можливо, не подумали, ось деякі з них:

(2) З інвертором ви можете спати всю ніч без перерв, викликаних необхідністю вимкнути або додати паливо в генератор.

(3) Ви не турбуєте себе та сусідів шумом свого генератора. Деякі райони навіть не дозволяють запускати генератор на ніч з міркувань безпеки. У такому районі більшість мешканців змушені терпіти відключення електроенергії під час сильної спеки.

(4) Ви не сприяєте забрудненню навколишнього середовища, спричиненому шкідливим монооксидом вуглецю, який виділяється з вихлопних газів генератора.

(5) Вам не потрібно турбуватися про увімкнення та вимкнення генератора кожного разу, коли електропостачання переривається комунальними службами. Інвертор автоматично перемикається в режим роботи від акумулятора і навпаки при перериванні/відновленні електроживлення.

(6) Ви не витрачаєте енергію даремно, оскільки берете з акумулятора тільки те, що вам потрібно, залежно від навантаження, на відміну від генератора, який спалює паливо незалежно від того, підключено навантаження чи ні.

(7) Ви не залежите від дефіциту палива. Під час дефіциту пального вам не потрібно витрачати робочий час або час відпочинку на черги за пальним на АЗС.

Ці та інші причини наведені для того, щоб ви знали, скільки ви втрачаєте, не користуючись перевагами, які пропонує вам Inverter.

Ця інформаційна кампанія від Shrego ProBTech.

ВСТУП: Shrego ProBtech є корінним постачальником альтернативних джерел енергії (сонячних та інверторних) компанія, яка спеціалізується на постачанні, установці та обслуговуванні електрообладнання по всій Нігерії.

У нас є бачення: Перетнути береги Африки в глобальний світ, надаючи безпрецедентні надійні послуги з відновлюваної енергетики та електропостачання нашим шановним клієнтам.

Наше онлайн надання корисних та безкоштовних рішень для інверторів, сонячних панелей та загальних електричних питань зробило нас в пошуковій системі Google, і ми докладаємо всіх зусиль, щоб зберегти цю позицію , яку ми утримуємо з 2015 року до сьогоднішнього дня.

Наша місія: забезпечити всі будинки та офіси якісним, але доступним електропостачанням за допомогою різних альтернативних джерел. У досягненні цієї мети, якість обладнання та виготовлення є нашим безкомпромісним пунктом продажу.

Наша мета: Ця онлайн технічна допомога має на меті безкоштовно допомогти вирішити деякі з найпоширеніших проблем, що виникають при використанні електроприладів, а також ознайомити наших потенційних клієнтів з усіма доступними їм альтернативними джерелами енергії з метою надання корисної інформації про те, як оптимально використовувати ці прилади, щоб кожна копійка, витрачена на них, була виправдана.

Ви можете зв’язатися з нами для встановлення інверторів та сонячних електростанцій з використанням найкращих технологій та продуктів.

Ми також надаємо безкоштовну онлайн-допомогу користувачам інверторів/сонячних панелей, а якщо виникає потреба у фізичній присутності на місці для вирішення проблем з інвертором/сонячною панеллю, ми беремо за це розумну плату. Скористайтеся цією безкоштовною послугою, поки є можливість.

Shrego ProBTech Online“Допомагаємо вам розвивати наш бренд”

Що ми говоримо, те і маємо на увазі.

Будь ласка, не забудьте залишити свої запитання/Коментарі та думки власників у формі зворотного зв’язку.

Для отримання додаткових порад/рекомендацій щодо інвертора та його обслуговування або

Щоб купити або встановити ДБЖ, інвертор, акумулятор або сонячну панель, будь ласка, зателефонуйте

Наші технічні експерти на: 2347039745558(whatsapp), 2348053143834 або

Пишіть нам на: shrego7spetes@gmail.com.

Shrego ProBTech:

 • Інвертор / ДБЖ: Рекомендації, постачання, монтаж та обслуговування
 • ДБЖ та інверторні акумулятори
 • Сонячні панелі та контролери заряду
 • Стабілізатори
 • Ремонт інверторів, ДБЖ, інверторів, інверторів, інверторів, інверторів, інверторів: Інвертори, ДБЖ та стабілізатори
 • Постачання та встановлення пристроїв захисту людей та обладнання, а також ізоляторів, таких як MCB, ELCB, перемикач передач та перемикач.
 • Постачання та встановлення обмежувачів перенапруги як для передачі даних, так і для живлення.

Ми також робимо наступне

 • Оцінка електричних навантажень, складання та проектування для житлових, комерційних та промислових приміщень
 • Електропроводка будинку та складне електричне проектування та встановлення
 • Пошук та усунення несправностей електричних ланцюгів у будівлях.

Ви можете зателефонувати нам за будь-якою з цих послуг, і ми надамо вам задоволений професійний досвід за розумну ціну.

Шола Петерс А.

Shrego ProBTech Нігерія.

Мобільний: 2348053143834. 2347039745558 (лінія whatsapp).

Електронна пошта: Shrego7spetes@gmail.com

Блог

Огляди та інформація про найкращі сонячні панелі, інвертори та акумулятори від SMA, Fronius, SunPower, SolaX, Q Cells, Trina, Jinko, Selectronic, Tesla Powerwall, ABB. Плюс гібридні інвертори, розміри батарей, літій-іонні та свинцево-кислотні батареї, автономні та мережеві енергосистеми.

3 березня 2020 року Джейсон Сварк

проблеми, інверторами, shrego, probtech, online, expert

З огляду на широке розмаїття систем сонячних батарей, представлених на ринку, існує велика плутанина щодо різних типів інверторів і того, що найкраще підходить для типового домогосподарства. У цій статті ми пояснюємо відмінності і, сподіваємося, допоможемо прояснити деякі заплутані і суперечливі терміни, такі як багаторежимний інвертор, інвертор-зарядний пристрій, інвертор, готовий до роботи від батареї, і акумулятори змінного струму.

Що робить інвертор?

Спочатку давайте з’ясуємо, що таке інвертор. Сонячні панелі виробляють енергію постійного струму, а акумулятори зберігають енергію постійного струму, але домогосподарства та більшість приладів працюють на змінному струмі, який також постачається з електромережі. Інвертор перетворює енергію постійного струму в енергію змінного струму, але не всі інвертори однакові, сонячні інвертори та акумуляторні інвертори мають дуже різні цілі, які ми пояснюємо більш детально нижче.

проблеми, інверторами, shrego, probtech, online, expert

За останні кілька років зростаючий попит на домашні акумуляторні системи призвів до того, що багато виробників об’єднали сонячні та акумуляторні інвертори в один загальний блок. це так звані гібридні інвертори. Інвертор з можливістю роботи від акумулятора. це просто інша назва гібридного інвертора.

Сонячний інвертор

Сонячні інвертори перетворюють сонячну енергію постійного струму в змінний струм. Ці прості мережеві інвертори використовують одну або кілька лінійок сонячних панелей і є найпоширенішим типом інверторів, що використовуються у всьому світі. Стрінгові сонячні інвертори доступні у багатьох розмірах для житлових та комерційних сонячних установок, від невеликих 1.Однофазні інвертори потужністю 5 кВт, до великих 3-фазних інверторів потужністю 100 кВт.

проблеми, інверторами, shrego, probtech, online, expert

Мікроінвертор

Мікроінвертори, також відомі як мікро. це дуже маленькі сонячні інвертори, прикріплені безпосередньо до окремих сонячних панелей. Мікросистеми є чудовим варіантом для складних схем дахів або місць з проблемами затінення, оскільки кожен мікроінвертор і панель працюють незалежно один від одного. Основним недоліком є дещо вища вартість. Однак мікроінвертори мають багато переваг перед мережевими інверторами, як пояснюється в детальному огляді мікроінверторів.

Акумуляторний інвертор

Це найпростіший тип інверторів, що використовується з акумуляторами. Акумуляторні інвертори перетворюють енергію низьковольтної батареї постійного струму в енергію змінного струму. Вони доступні у величезному діапазоні розмірів, від простих 150-ватних інверторів, що використовуються в автомобілях, до потужних 10 000-ватних інверторів, що використовуються для автономних енергосистем.

проблеми, інверторами, shrego, probtech, online, expert

Прості акумуляторні інвертори типу “plug-in” часто використовуються в караванах, будинках на колесах, човнах і невеликих автономних будинках. Ці інвертори зазвичай поєднуються з контролерами сонячного заряду MPPT, підключеними до однієї або декількох сонячних панелей.

Гібридний інвертор. готовність до роботи від акумулятора

Гібридні інвертори, які іноді називають інверторами, готовими до роботи від акумулятора, поєднують сонячний та акумуляторний інвертори в одному простому пристрої. Ці інвертори стають більш конкурентоспроможними порівняно з сонячними інверторами, оскільки гібридні технології розвиваються, а акумулятори дешевшають. Дивіться детальний огляд гібридних/автономних інверторів для більш детальної інформації. Гібридні інвертори є найбільш економічно вигідним способом додавання батарей, але зазвичай мають обмежені можливості резервного живлення і зазвичай мають невелику затримку (від 5 до 30 секунд) при перемиканні в режим резервного живлення під час відключення електроенергії.

проблеми, інверторами, shrego, probtech, online, expert

Термін “готовий до роботи від акумулятора”. це скоріше маркетинговий термін, який використовується для підвищення продажів сонячної системи. Якщо ви хочете накопичувати енергію в найближчому майбутньому, варто інвестувати в гібридний інвертор, за умови, що система буде правильно розрахована, щоб заряджати систему акумуляторів протягом усього року, особливо протягом коротких зимових днів. Крім того, не всі акумуляторні або гібридні інвертори мають функцію резервного живлення, тому переконайтеся, що система відповідає вашим потребам. Вам не потрібно встановлювати гібридний інвертор, якщо ви плануєте додати батареї в майбутньому. Будь-яка сонячна система може мати батареї, встановлені в будь-який час за допомогою одного з багатьох варіантів акумуляторів, підключених до мережі змінного струму, таких як Tesla Powerwall або Sonnen ECO.

Багаторежимні гібридні інвертори

Багаторежимні гібридні інвертори. це більш досконалі гібридні інвертори, призначені для роботи в режимі “від мережі” та “поза мережею” протягом тривалого часу. У порівнянні з базовими гібридними інверторами, які зазвичай мають дуже обмежену резервну потужність, відому як джерела аварійного живлення або EPS, багаторежимні гібридні інвертори є більш потужними і, як правило, можуть забезпечувати резервне живлення не тільки ланцюгів освітлення та основного живлення, але навіть невеликих кондиціонерів потужністю до 5 кВт.

проблеми, інверторами, shrego, probtech, online, expert

Багаторежимні гібридні інвертори та спеціальні автономні інвертори-зарядні пристрої (див. нижче) часто плутають, оскільки вони можуть працювати як в мережевому, так і в автономному режимах. Основна відмінність полягає в тому, що багаторежимні гібридні інвертори також містять інтегрований сонячний інвертор (MPPT), в той час як автономні інверторні зарядні пристрої не мають. Причина в тому, що автономні інверторні зарядні пристрої мають модульну конструкцію і призначені для підключення до сонячних інверторів змінного струму або постійного струму з контролерами заряду від сонячних батарей.

Автономні інвертори-зарядні пристрої

Для автономних або автономних систем живлення потрібні потужні акумуляторні інвертори з вбудованими зарядними пристроями, які можуть бути налаштовані як системи з підключенням до мережі змінного або постійного струму. Більшість сучасних інверторних зарядних пристроїв також можна використовувати для створення передових гібридних систем, які мають можливість створювати резервну копію цілого будинку (включаючи більшість приладів) і можуть працювати в автономному режимі протягом тижнів або місяців, залежно від розміру сонячної панелі та акумулятора.

проблеми, інверторами, shrego, probtech, online, expert

Автономні інверторні зарядні пристрої доступні в широкому діапазоні розмірів від відносно невеликих пристроїв потужністю 3 кВт, до потужних інверторних зарядних пристроїв потужністю 10 кВт, призначених для роботи енергоємних приладів, таких як кондиціонери, насоси, електричні печі та системи гарячого водопостачання. Прилади з високим споживанням вимагають високої безперервної потужності або високого пускового струму, тому інверторні зарядні пристрої використовують потужні трансформатори, що робить їх більш дорогими, ніж гібридні інвертори, які є безтрансформаторними. Залежно від вихідної потужності, інверторні зарядні пристрої можуть коштувати від 1500 за 2.Модель потужністю 5 кВт, до 8000 для моделі потужністю 10 кВт. Дивіться наш огляд найкращих автономних сонячних систем для отримання додаткової інформації.

проблеми, інверторами, shrego, probtech, online, expert

Контролери сонячного заряду

Контролери сонячного заряду, також відомі як сонячні регулятори, є не інверторами, а зарядними пристроями для сонячних батарей, підключеними між сонячною панеллю/панелями та акумулятором. Вони використовуються для регулювання процесу заряджання акумулятора та забезпечення правильного заряджання акумулятора або, що більш важливо, запобігання його перезарядженню. Прості контролери заряду сонячних батарей з підключенням до мережі постійного струму існують вже десятки років і використовуються майже у всіх маломасштабних автономних сонячних електростанціях. Однак більш досконалі контролери заряду сонячних батарей MPPT зараз є найпопулярнішим вибором для автономних систем.

Що таке контролер сонячного заряду MPPT?

Контролер сонячного заряду MPPT. це ефективний перетворювач постійного струму в постійний, який використовується для максимізації вихідної потужності сонячної панелі. Для того, щоб генерувати максимальну потужність, система відстеження точки максимальної потужності відстежує напругу сонячної батареї, щоб знайти найкращу комбінацію напруги та струму для отримання максимальної потужності. MPPT призначений для постійного відстеження та регулювання напруги для отримання максимальної потужності за будь-яких умов. Використовуючи цю розумну технологію, ефективність сонячних панелей збільшується, а кількість виробленої енергії може бути збільшена до 30% у порівнянні з дешевшими (ШІМ) контролерами. Дізнайтеся більше про сонячні контролери заряду MPPT.

Generac, гігант з виробництва резервних генераторів, запускає домашню систему зберігання сонячної енергії в режимі “суп

У порівнянні з конкурентами на ринку домашніх акумуляторів, такими як Tesla і Sunrun, компанія Generac зосереджена на пропозиції додаткових переваг для клієнтів, які турбуються про надійність.

Старший редактор Greentech Media

Репортер, який висвітлює сферу зелених технологій, приділяючи особливу увагу інтелектуальним мережам, реагуванню на попит, накопиченню енергії, відновлюваним джерелам енергії та технологіям інтеграції розподіленої, переривчастої зеленої енергії в електромережу.

Generac, гігант у виробництві резервних генераторів, запускає домашню систему зберігання сонячної енергії

Системи сонячних батарей можуть бути корисними для забезпечення резервного живлення під час відключень електроенергії. Але багато систем, представлених сьогодні на ринку, не мають достатньої потужності, щоб запустити енергоємні кондиціонери або насоси, або накопичити достатньо енергії, щоб забезпечити електричне навантаження всього будинку більше, ніж на кілька годин за раз.

Принаймні, так бачить це компанія Generac Power Systems. З моменту свого виходу на ринок сонячних накопичувачів минулої осені, компанія U.S. Гігант з виробництва резервних генераторів на природному газі зосередився на системах з додатковою потужністю, порівняно з конкурентами Tesla, Sunrun і LG Chem. Хоча ця додаткова потужність і ємність коштує дорожче, за словами аналітиків, в останні місяці ціна Generac знижується, щоб відповідати конкуруючим системам.

У понеділок компанія Generac представила останню версію свого “сонячного енергетичного рішення для всього будинку”, яке включає в себе оновлену батарею PWRCell з більшою потужністю та ємністю, ніж раніше, а також технологію, яка спрощує роботу в автономному режимі та максимізує її резервний потенціал на рівні домашньої електромережі.

Керування резервним живленням на рівні ланцюга

“Існує розрив між тим, що хочуть клієнти, і тим, що вони отримують” в області сонячних накопичувачів. сказав в інтерв’ю Расс Мінік, керівник підрозділу чистої енергії компанії Generac. Типова установка вимагає значних робіт з перепідключення критичних навантажень і заміни побутових електричних панелей для забезпечення надійного резервного живлення, що може додати кілька тисяч доларів до кінцевої ціни.

Новий автоматичний перемикач PWRCell, випуск якого запланований на кінець серпня, усуває більшу частину цієї роботи для інсталяторів. “Що б вони не робили сьогодні для резервного живлення всього будинку, це значно скоротить витрати на робочу силу [та] загальні витрати”. сказав Мінік.

Окрім відключення від мережі під час перебоїв в електропостачанні, автоматичний вимикач може керувати до чотирьох побутових ланцюгів, а модулі інтелектуального керування можуть бути встановлені ще на вісім ланцюгів. Апаратне забезпечення відстежує частоту потужності, щоб вимкнути навантаження, коли загальне споживання перевищує потужність системи, при цьому домовласник може попередньо вибрати, яке навантаження має вимкнутись першим, а яке. працювати якомога довше.

Це більш проста пропозиція для інсталяторів у порівнянні з “турботою про розрахунки навантаження і спрацьовуванням вимикачів”. сказав Мінік. Інші другорядні навантаження можна “заблокувати” від резервного живлення. Це контрастує з попереднім вибором критичних резервних навантажень для інших систем сонячних батарей, як це роблять більшість сонячних батарей сьогодні.

Існують більш просунуті варіанти поконтурного управління, такі як запуск Span.Електрична панель “розумного будинку” IO або система ecoLinx від sonnen, що використовує інтелектуальні автоматичні вимикачі від Eaton. Але це дорожче, ніж рішення Generac, сказав Мінік.

Додаткова потужність для критичних навантажень

Компанія Generac, що базується в місті Вокеша, штат Вісконсін, також посилила свої інвертори PWRCell, випуск яких запланований на кінець серпня, з 8 кіловат безперервної потужності сьогодні до 9 кіловат від однієї батареї або до 11 кіловат з другою батареєю. Це порівняно з 5 кіловатами безперервної потужності від Powerwall від Tesla та Brightbox від Sunrun, або 3 кіловатами від Sunrun.5 кіловат безперервної потужності від батареї Resu від LG Chem.

Це ключовий показник того, скільки побутових навантажень може одночасно живити резервна батарея. Як зазначало видання Greentech Media минулого року, більшість систем налаштовані на підтримку менших навантажень, щоб забезпечити їхню роботу якомога довше.

Поряд з більшою щільністю потужності, нові інвертори можуть забезпечувати до 50 ампер пікового пускового струму двигуна, в порівнянні з 42 амперами сьогодні. Цього достатньо, щоб запустити 3-тонний кондиціонер або свердловинний насос, чого не можуть зробити інвертори меншої потужності, хоча такі конкуренти, як Enphase Energy, яка цього року виводить на північноамериканський ринок власне акумуляторне рішення, мають програмне забезпечення для підвищення здатності запускати двигуни змінного струму та насосів.

Generac також переробила модулі акумуляторів, розроблені Pika Energy, стартапом зі штату Массачусетс, який вона придбала минулого року, щоб вийти на ринок накопичувачів, щоб збільшити їхню ємність з 17.від 1 кіловат-години до 18 кіловат-годин на батарею, або 36 кіловат-годин за одним інвертором. Покращене охолодження за допомогою кремнієвих прокладок, що проводять тепло до алюмінієвих радіаторів, також дозволить встановлювати батареї у зовнішніх корпусах, коли вони будуть доступні на початку жовтня.

Вся система управляється за допомогою програмного забезпечення від канадського стартапу Neurio, що базується у Ванкувері, який Generac придбала минулого року. “Він покаже вам виробництво, споживання. ви можете встановити енергетичні бюджети та рахунки, він покаже вам, чи є “вампіричні” навантаження, як ви порівнюєте з групою однолітків, чи використовуєте ви більше, ніж ваші сусіди”. сказав Мінік.

Від резервних генераторів до віртуальних електростанцій

Чи дозволять ці зміни відносному новачку зробити набіги на добре відомих конкурентів, таких як Sunrun і Tesla, або на лідерів домашніх сонячних інверторів з планами зберігання, таких як SolarEdge і Enphase, ще належить з’ясувати. Крім використання існуючої мережі дилерів генераторів, в лютому компанія Generac уклала партнерство з Sunnova, зростаючим постачальником сонячних систем для житлових будинків, в якості ексклюзивного постачальника договорів оренди та купівлі-продажу електроенергії, щоб скористатися цим ключовим напрямком продажів сонячних накопичувачів.

Компанія Generac поставила собі за мету продати від 125 до 150 мегават-годин акумуляторів цього року, хоча генеральний директор Аарон Джагдфельд (Aaron Jagdfeld) зазначив під час телефонної конференції компанії за підсумками другого кварталу минулого місяця, що очікується, що уповільнення темпів зростання сонячних установок, викликане пандемією COVID-19, призведе до того, що в 2020 році загальний обсяг продажів буде нижчим за цей прогноз.

У разі довготривалих відключень електроенергії генератори, що живляться від газопроводів, які не так чутливі до штормових відключень, як електрична система, все ще залишаються кращим вибором для резервного живлення, сказав Мінік в інтерв’ю Greentech Media в минулому році. З іншого боку, системи зберігання сонячної енергії, призначені в першу чергу для зміщення генерації та навантаження, щоб збільшити чисту вартість обліку порівняно з цінами за час використання, можуть не потребувати додаткової ємності та потужності акумуляторів, які надає компанія Generac.

Але поєднання все більш сприятливої економіки сонячної енергії та акумуляторів зі зростаючою потребою в захисті від штормів, лісових пожеж та інших перебоїв в електромережі ставить резервне живлення на перший план у свідомості багатьох клієнтів, сказав він.

У той же час, нові системи зберігання сонячної енергії компанії Generac можуть бути об’єднані з її масивною базою встановлених генераторів, щоб стати значним ресурсом для самої енергосистеми, як це робить Sunrun зі своїми системами зберігання сонячної енергії. Партнерство компанії з Virtual Peaker, програмним стартапом, що агрегує розподілені енергоресурси за лічильниками для комунальних підприємств, включаючи Portland General Electric і Green Mountain Power, відкриває нові можливості в цьому напрямку, сказав Ягдфельд минулого місяця.

“У просторі чистої енергії більшість людей розглядають ці блоки навантаження як накопичувачі або вітрову енергію, або інші чисті джерела”. сказав Ягдфельд. “Ми розглядаємо генератори на природному газі, які самі по собі є досить чистими.”

Як зупинити шум вентилятора в інверторі (7 помилок)

Інверторам потрібні вентилятори, щоб втягувати холодне повітря в корпус інвертора та виводити тепле повітря через вентиляційні отвори пристрою. Виробники інверторів зазвичай встановлюють три типи вентиляторів: вентилятори безперервної дії, вентилятори з регулюванням навантаження та вентилятори з терморегулятором.

Вентилятори інвертора можуть шуміти, якщо двигун вентилятора зношується через надмірне використання, коли навантаження на інвертор занадто велике або коли температура в інверторі залишається занадто високою, незважаючи на те, що вентилятор працює на повній швидкості. Пил на лопатях вентилятора або повітрозабірнику також спричиняє шум вентиляторів.

Обслуговування інвертора та правильна установка для належного охолодження значно зменшить ймовірність виникнення проблем з гучними вентиляторами охолодження інвертора. Ці заходи включатимуть:

 • Правильне встановлення інвертора
 • Обслуговування та догляд за інвертором
 • Навантаження інвертора змінним струмом
 • Заміна вентилятора охолодження інвертора
 • Усунення теплового перевантаження

Давайте розглянемо, як можна правильно встановити та обслуговувати інвертор, щоб мінімізувати знос вентиляторів охолодження та зменшити вплив шуму вентиляторів.

проблеми, інверторами, shrego, probtech, online, expert

Уникнення перегріву інвертора та шумних вентиляторів охолодження

Інвертор призначений для подрібнення, інвертування та регулювання вхідного постійного струму (DC) в чистий синусоїдальний змінний струм (AC). Ця маніпуляція струмом і хвильова модуляція є енергоємною і призводить до виділення тепла в схемі та компонентах інвертора.

Активні компоненти інвертора розташовані на великих алюмінієвих радіаторах, закріплених на алюмінієвій кришці інвертора, щоб допомогти розсіювати тепло. Вентилятори охолодження подають холод у корпус інвертора, щоб охолодити внутрішні компоненти та ланцюги.

Інвертор повинен бути встановлений в приміщенні, де тепло може легко розсіюватися через радіатор і вентилятори охолодження. З усіх боків і над корпусом інвертора має бути щонайменше один фут вільного простору для полегшення повітряного потоку.

Кабельні з’єднання від акумуляторної батареї повинні бути короткими та достатньо товстими, щоб мінімізувати опір і падіння напруги. Кабельні з’єднання з клемами акумулятора та інвертора також повинні бути дуже щільними та без корозії.

Погані кабельні з’єднання

Погані або корозійні кабельні з’єднання часто можуть бути причиною шуму інвертора. Рівень заряду акумуляторної батареї (SOC) також повинен бути достатнім для живлення інвертора постійним струмом, достатнім для задоволення потреб навантаження змінного струму.

Глибина діапазону розряду (DOD) літій-іонних акумуляторів або гелевих батарей глибокого циклу може становити лише двадцять або тридцять відсотків. Проте, на свинцево-кислотних батареях DOD не повинен опускатися нижче п’ятдесяти відсотків, щоб запобігти хімічній деградації батареї.

Недостатній рівень заряду акумулятора також може спричинити шумну роботу інвертора та вентиляторів охолодження. Оскільки корпус інвертора може стати статичним і втягувати повітря через повітрозабірні канали, накопичення пилу може діяти як ізолятор, перешкоджаючи ефективному охолодженню інвертора.

Вентиляційні отвори

Повітрозабірні отвори та лопаті вентиляторів охолодження необхідно час від часу очищати від пилу, щоб запобігти надмірній роботі вентиляторів охолодження для охолодження інвертора.

Вимкніть інвертор і від’єднайте клеми акумуляторної батареї та навантаження змінного струму, перш ніж видалити пил і пропилососити повітрозабірник інвертора.

Переконайтеся, що лопаті вентилятора чисті, а в корпусі вентилятора не застрягли комахи або дрібні ящірки.

Відкрийте корпус інвертора, усуньте будь-які перешкоди та обережно пропилососьте внутрішню частину, не торкаючись і не пошкоджуючи жодних компонентів.

проблеми, інверторами, shrego, probtech, online, expert

різні типи вентиляторів охолодження в інверторах

Вентилятори безперервної дії є найдешевшими і призначені для роботи, коли інвертор увімкнено, навіть якщо навантаження відсутнє. Вони розряджають акумуляторну батарею та зношуються через постійну роботу набагато швидше, ніж інші типи інверторних вентиляторів.

Вентилятори з керуванням за навантаженням працюють, коли на інвертор подається навантаження змінного струму, і збільшують швидкість обертання вентилятора зі збільшенням навантаження. Вентилятори працюють безперервно, коли навантаження змінного струму на інвертор дорівнює або перевищує 80% від максимальної номінальної потужності.

Вентилятори охолодження з терморегулятором з’єднані з термопарою, яка вимірює температуру всередині корпусу інвертора та контролює швидкість обертання вентилятора. Вони дорожчі, але прослужать довше завдяки контрольованому використанню.

Деградація вентиляторів

Усі вентилятори охолодження мають рухомі частини, які з часом зношуються і потребують заміни. Вентилятори зношуються і починають шуміти через потребу інвертора в охолодженні.

Якісні безщіткові вентилятори охолодження розраховані на 80 000 годин (дев’ять років) в ідеальних умовах експлуатації.

Якщо ви усунули потенційні причини шуму вентиляторів охолодження на вашому інверторі, подумайте про заміну вентиляторів охолодження. Типовий термін служби інвертора становить від десяти до п’ятнадцяти років.

Розгляньте можливість заміни інвертора або широкого сервісного обслуговування для заміни інших компонентів.

проблеми, інверторами, shrego, probtech, online, expert

Де встановити інвертор, щоб уникнути шуму вентилятора?

Місце встановлення акумуляторної батареї та інвертора повинно бути далеко від спалень або віталень. Дзижчання інвертора або шум вентилятора може дратувати, але він повинен знаходитися в легкодоступному місці і часто відвідуватися.

Місце встановлення також має бути добре провітрюваним і сухим. Акумуляторна батарея потребує моніторингу та обслуговування і повинна знаходитися поруч з інвертором та іншими компонентами вашої системи електропостачання.

Забезпечте достатньо місця для хорошої прокладки кабелів і чітко промаркуйте всі компоненти та кабелі. Також промаркуйте штепсельні з’єднання змінного навантаження з приладом та номінальною потужністю приладу.

Сумарне навантаження, підключене до інвертора, ніколи не повинно перевищувати 80% від максимальної вихідної потужності інвертора. Перевантажений інвертор буде шуміти і матиме значно менший термін служби.

проблеми, інверторами, shrego, probtech, online, expert

Найпоширеніші помилки при встановленні інвертора

Якщо ви плануєте автономну або мережеву сонячну електростанцію, перед проектуванням і придбанням будь-якого з компонентів виконайте наступні кроки:

 • Не плутайте світловий день з продуктивними сонячними годинами (PSH). PSH варіюється для кожної місцевості і є середньою кількістю годин, протягом яких ваша система буде генерувати електроенергію щодня. PSH в середньому становить 5 годин в США.
 • Не варто недооцінювати споживання електроенергії всіма електроприладами та пристроями у вашому домі. Складіть вичерпний список та отримайте дані про споживання енергії для кожного пристрою. Визначте, як довго кожен пристрій буде працювати щодня, і розрахуйте кількість ват-годин для кожного пристрою.
 • Спочатку шукайте способи усунути або зменшити попит на електроенергію у вашому домогосподарстві. Замініть лампи розжарювання на енергоефективні світлодіоди та замініть старі енергоефективні прилади на сучасні з низьким енергоспоживанням.
 • Не покладайте надмірних сподівань на вашу сонячну електростанцію. Встановлення занадто малої ємності акумулятора, сонячної електростанції або інвертора призведе до розчарування. Крім того, передбачте у вашій системі деяку надмірність. Доповніть сонячні панелі вітрогенератором або дизельним резервним генератором.
 • Погане встановлення сонячних панелей також може призвести до неефективної генерації електроенергії. Ваш масив сонячних панелей повинен бути орієнтований на південь і мати правильний кут нахилу, щоб отримати оптимальний PSH в США. Забезпечте достатнє охолодження сонячних панелей та правильне підключення. Сонячні панелі розроблені так, щоб найкраще працювати в холодних умовах.
 • Остерігайтеся, щоб сонячні компанії, які встановлюють такі системи “безкоштовно”, вмовили вас на дешеву мережеву систему.” Якщо щось звучить занадто добре, щоб бути правдою, це тому, що вас просто взяли на апробацію.
 • Не купуйте обладнання до того, як визначитеся з навантаженням вашого домогосподарства. Ви купите занадто дрібні компоненти і вам доведеться замінити їх раніше, ніж ви очікуєте.
 • Сплануйте модульне розширення ємності резервної батареї та генерації сонячної енергії.
 • Сплануйте наявність надлишкової потужності та резервного плану на випадок, якщо сонце не світить більше тижня.

Інверторні генератори проти генератора ~ що краще?

проблеми, інверторами, shrego, probtech, online, expert

Інверторні генератори проти генератора. Ваш генератор може допомогти вам живити всілякі прилади та пристрої, коли підключення до електромережі не є можливим. У мене було кілька генераторів, і я можу сказати, що наявність потрібного генератора, готового до роботи, коли він вам потрібен. це величезне полегшення.

Незалежно від того, чи збираєтеся ви залишатися поза мережею, готуєтеся до невідомості, хочете мати резервне живлення для медичного обладнання або просто хочете вирішити проблему з резервним електропостачанням, вибір правильного генератора для ваших конкретних обставин є обов’язковим.

Інверторні генератори проти генератора Через схожість у використанні, більшість людей часто плутають ці терміни, і серед споживачів існує плутанина щодо відмінностей між інверторними генераторами та звичайними генераторами.

І знаючи відмінності, який з них кращий між ними? Ми постараємося дати максимально докладні відповіді на всі ці питання, тому читайте далі.

Найкращі двопаливні інверторні генератори

 • Інверторний генератор Firman 2900 Вт
 • Портативний двопаливний інверторний генератор Champion потужністю 3400 Вт з електричним запуском для автофургонів
 • Двопаливний інверторний генератор Westinghouse iGen4500DF. 3700 номінальних ват, працює на газі та пропані. електричний запуск
 • Champion Power Equipment 100402 2000-ватний двопаливний паралельний інверторний портативний генератор з електричним запуском

Розглядаємо можливість придбання інверторного генератора?

Найскладніше в підготовці до несподіваної надзвичайної ситуації. це точно визначити, що вам знадобиться. Зрештою, якщо ви не знаєте, з чим вам доведеться зіткнутися, важко бути впевненим, які інструменти ви хочете мати під рукою.

Ось чому я збираюся розглянути деякі варіанти генераторів, щоб ви могли отримати краще уявлення про те, які агрегати можуть працювати для ваших індивідуальних потреб.

Інверторні та стандартні генератори

Два популярних варіанти генератора. інверторний та стандартний. У кожного з них є кілька чудових застосувань. Протягом багатьох років люди використовують портативні генератори, щоб забезпечити себе електроенергією в різних ситуаціях.

Однак лише нещодавно інверторні генератори стали популярними. Давайте розглянемо відмінності між цими двома варіантами.

Інверторний генератор проти стандартного генератора

Інверторні генератори менші, легші та тихіші, ніж стандартні генератори. Вони досить інноваційні, оскільки здатні перетворювати енергію постійного струму в енергію змінного струму з високою частотою.

Цей процес перетворення усуває коливання потужності, подібні до тих, які ви бачите у стандартних генераторах.

Як інверторні, так і стандартні генератори бувають різних конфігурацій з різною потужністю та джерелами палива.

Інверторний генератор. це просто генератор з вбудованим інвертором.

Коли справа доходить до роботи інверторного генератора в порівнянні зі стандартним генератором, реальна різниця полягає в загальній ефективності.

Стандартні генератори працюють на постійній швидкості. При всій своїй надійності, вони також не регулюються за швидкістю. Вони можуть спричиняти зайвий шум, витрату пального та вихлопні гази.

Інверторні варіанти здатні регулювати швидкість обертання відповідно до необхідної потужності.

Інверторні генератори оснащені інноваційними двигунами, які змінюють швидкість обертання в залежності від навантаження. Це робить генератори з інверторами тихішими, економічнішими та екологічнішими.

Що таке інверторний генератор?

Інверторні генератори отримують енергію від джерела постійного струму (електромережі).g., Газогенератори отримують енергію від сонячної батареї, автомобільного акумулятора або власного бензинового двигуна), і перетворює постійний струм в змінний за допомогою електронної схеми. Перетворена електроенергія може вироблятися з різною напругою та частотою, залежно від обладнання, яке буде використовуватися.

Більшість інверторних генераторів перетворюють 12 В постійного струму від джерела постійного струму і перетворюють його в 120 В змінного струму, який використовується більшістю приладів.

Що таке генератор?

Звичайні генератори існують вже досить давно, і основні принципи, що використовуються для їх виготовлення, завжди були однаковими. Вони складаються з джерела енергії, яке зазвичай є викопним паливом, таким як пропан, дизель або бензин. Це джерело енергії використовується для живлення двигуна, який приєднаний до генератора змінного струму для виробництва електроенергії.

Двигун потребує постійної швидкості близько 3000 об/хв, щоб виробляти стандартний струм, який використовується більшістю домогосподарств. Якщо частота обертів двигуна коливається, вихідна потужність також буде коливатися.

Тип палива

Майже кожен генератор працює на газі, пропані або на обох видах палива. Ви, безумовно, захочете вибрати генератор, який вам буде легко заправляти паливом.

Бензинові генератори

Газові генератори надзвичайно ефективні, прості у використанні та надійні для більшості людей. Газові двигуни також не є складними, тому якщо ваш газовий генератор зламається, ви, ймовірно, зможете досить швидко з’ясувати, що з ним не так.

З іншого боку, газ може бути важко зберігати без стабілізатора палива. Крім того, якщо в місті зникне електрика, ви не зможете просто піти і заправитися на заправці. Газові насоси потребують електроенергії для роботи.

Нарешті, газ є трохи корозійним і може залишати всі види залишків після себе. Газові генератори потребують регулярного очищення. Вам потрібно ретельно доглядати за карбюратором, перевіряти паливопроводи та шукати прокладки, що піддаються корозії.

Пропанові генератори

Пропан легко зберігати і він має дуже довгий термін придатності. Крім того, його практично неможливо розлити. Пропан згорає досить чисто, а це означає, що вам не доведеться часто чистити генератор.

Однак пропан менш ефективний, ніж газ. Ви будете використовувати його більше. Крім того, пропанові двигуни можуть бути складними і їх важко полагодити. Нарешті, якщо ви очікуєте низьких температур, врахуйте, що пропан практично марний при температурі нижче 20ºF.

Двопаливні генератори

Двопаливні генератори також є чудовим варіантом. Вони дозволяють використовувати будь-який тип палива, що означає, що у вас буде трохи більше простору для імпровізації в ситуації втрати електроенергії.

Переваги інверторного генератора

Нижче наведені причини, чому ці генератори настільки популярні.

Якість вихідної потужності

Ці генератори виробляють електроенергію, яка є такою ж надійною, як і мережева енергія. Це особливо добре для живлення невеликих пристроїв, таких як зарядні пристрої для телефонів, настільні лампи та портативні кондиціонери. Традиційні генератори, з іншого боку, виробляють сиру електроенергію, яка найкраще підходить для живлення великих електричних систем, таких як центральний кондиціонер.

Портативність

Інверторний генератор Small має невеликі розміри і малу вагу, що робить його легко переносним. Незважаючи на невеликий розмір, пристрій дуже ефективний. Люди беруть його з собою в кемпінг і в автофургони. Традиційні генератори громіздкі і їх важко переміщати. Звичайно, вони мають своє застосування, хоча ви не думаєте брати його з собою на риболовлю.

Економія палива

Цей тип генератора автоматично регулює прискорення двигуна, щоб виробляти лише необхідну потужність. Це забезпечує менший газовий бак, менші витрати на паливо та менші викиди в атмосферу. Традиційні генератори працюють зі швидкістю 3600 об/хв і частотою 60 Гц за цикл. Інверторний генератор працює на нижчих обертах, підтримуючи правильну частоту для навантаження під рукою.

Безшумна робота

Оскільки двигун ніколи не працює на повних обертах, вони працюють тихіше, ніж традиційні генератори. Гучність передбачається рівною людській розмові. Це робить генератор більш привабливим для подорожей, оскільки ви можете використовувати його, в буквальному сенсі, без головного болю. Для домашнього використання під час відключення електроенергії не потурбує ваших сусідів.

Паралельна сумісність

Інверторний генератор можна з’єднати з іншим, якщо вам потрібна більша потужність. Ви можете використовувати кілька генераторів для виконання роботи більшого, громіздкого традиційного генератора.

Інверторні генератори vs генератор. що краще?

По-перше, давайте не будемо думати про традиційні старі інвертори, тому що вони не можуть живити прилади, які можуть живитися від генераторів. Тут ми поговоримо про два пристрої, які можуть добре генерувати електроенергію. Отже, який з них найкращий?

Різниця залежить від деяких факторів, зокрема, від приладів, які потрібно живити, кількості приладів та вашого бюджету. Давайте обговоримо деякі з найважливіших факторів портативних енергетичних пристроїв і те, як кожен пристрій відповідає їм.

Розмір, вага та портативність інверторного генератора

Багато інверторних генераторів досить малі для тієї потужності, яку вони виробляють. Інверторні генератори легко зберігати і транспортувати, а для тих, хто хоче мати трохи енергії для походів або кемпінгу, інверторні генератори можуть легко поміститися у вашому автомобілі.

На противагу цьому, багато генераторів зазвичай галасливі, важкі та громіздкі, що вимагає їх встановлення на рамі та колесах. Хоча вони також є портативними, їм не вистачає таких факторів зручності, як менший розмір, тихіше і легше.

Паливна ефективність та час роботи інверторного генератора

Генератори здебільшого призначені для вироблення певної кількості енергії, необхідної для підтримки роботи електроприладів. У генераторах такі фактори, як розмір пристрою, в основному не враховуються.

З іншого боку, інверторні генератори спроектовані компактними та легкими, оскільки їм не потрібні великі паливні баки, як генераторам.

Незважаючи на те, що обмежена ємність палива означає, що вони мають менший час роботи, інвертори мають економічні двигуни, які регулюють вироблену потужність відповідно до вимог навантаження.

Інверторні генератори економлять до 40% палива і мають час роботи близько 10 годин, що цілком достатньо для більшості користувачів. Інверторні генератори також допомагають зменшити викиди вихлопних газів.

Різниця в рівні шуму між генератором та інвертором

За даними GreenGear global, основна відмінність між інверторним генератором і звичайним генератором. це рівень шуму. Генератори, як правило, дуже шумні і працюють на постійній швидкості, зазвичай 3600 об/хв для виробництва електроенергії. Для вироблення електроенергії частота обертання двигуна повинна залишатися постійною.

З іншого боку, інвертори можуть регулювати кількість виробленої енергії за допомогою мікропроцесорів. Це означає, що пристрій може регулювати свою вихідну потужність залежно від навантаження, що робить його тихішим за генератори.

Якість електроенергії, що виробляється інверторним генератором

Оскільки генератор. це лише двигун, який працює на повних обертах, щоб виробляти потрібну частоту незалежно від навантаження на нього, двигун збільшує оберти, щоб кількість виробленої електроенергії залишалася незмінною. Вихід генератора безпосередньо підключається до навантаження без обробки.

В інверторних генераторах змінний струм виробляється шляхом перетворення постійного струму в змінний.

Конденсатори постійного струму до певної міри згладжують вироблений струм, перш ніж він перетвориться на змінний струм з потрібною напругою і частотою.

Інвертори виробляють стабільну та надійну електроенергію, яка не залежить від частоти обертання двигуна. Електроенергія, що виробляється інверторним генератором, набагато “чистіша”, ніж енергія, що виробляється звичайними генераторами. Ця електроенергія майже такої ж якості, як і електроенергія, що зазвичай постачається вашою електричною компанією.

Чому важливо використовувати екологічно чисте джерело живлення?

Сьогодні більшість продуктів, включаючи телевізори, мобільні телефони та комп’ютери, мають мікропроцесори, які дуже чутливі до якості використовуваної електроенергії. Якщо ці пристрої використовують нечисте джерело живлення, вони можуть вийти з ладу або навіть пошкодитися.

Ось чому я особисто маю сонячний генератор і щиро довіряю йому. Будь-яке застосування, яке вимагає чутливої електроенергії (більшість пристроїв), виграє від більш чистої енергії, виробленої інверторами. Особисто я маю і використовую Goal Zero Yeti, але він має обмежений запас потужності Goal Zero Yeti 400 Lithium

Порівняння цін на інверторні генератори

Генератори мають менше переваг, якщо тільки вам не потрібна дуже висока вихідна потужність. Звичайні генератори також дешевші та дешевші в ремонті. Проста конструкція та функціональність роблять запасні частини легко доступними за справедливими цінами.

Хоча інверторні генератори компактніші, тихіші, зручніші та економічніші з регульованою потужністю, вони доступні за вищою ціною.

Але тільки ви можете оцінити, наскільки вам потрібен кожен з цих факторів, і скільки ви виділили на пристрій.

Паралельна робота інверторного генератора з пристроєм

Більшість інверторних генераторів можна об’єднати з ідентичними пристроями, щоб подвоїти потужність. Завдяки можливості паралельної роботи, ви можете використовувати менші інвертори для виробництва тієї ж кількості енергії, що виробляється одним великим генератором.

Звичайні генератори не мають такої можливості. Звичайні генератори потребують спеціальних кабелів для підключення до виходу, і їх не можна поєднувати з ідентичними пристроями.

Прочитайте наш огляд газопропанового генератора Champion Dual Fuel потужністю 9000 Вт.

Інверторні генератори проти звичайного генератора, який найкращий?

Ви самі повинні зважити всі “за” і “проти” кожного з пристроїв у вашій ситуації. Якщо все, що вам потрібно. це трохи енергії там, де її немає, і вас більше турбує бюджет, ніж якість, вам підійде звичайний генератор. Але більшість людей зрозуміли, що зручність, тиха робота, чиста енергія і портативність. це саме те, що їм потрібно.

Генератори з інверторами пропонують кращу паливну ефективність

Інвертори роблять генератори значно ефективнішими. Ці генератори здатні автоматично регулювати частоту обертання двигуна відповідно до потреб програми, для якої ви їх використовуєте.

Вони виробляють лише достатню кількість енергії для роботи електричних пристроїв або приладів, які мають на них навантаження. Це означає, що вони в кінцевому підсумку будуть краще економити паливо.

Вища якість електричної паралельної роботи та вихідна потужність

Інвертори автоматично роблять генератор більш технологічним. Вони виробляють енергію, подібну до тієї, що використовується в будинку або житловому районі. Ще однією особливістю є те, що ви також можете об’єднати їх з ідентичними пристроями для більшої потужності.

Отже, замість того, щоб використовувати великий і громіздкий стандартний генератор, який створює багато шуму, ви можете використовувати два генератори, обладнані інвертором, і отримати ту ж саму потужність з удвічі більшою ефективністю.

Простіше обслуговування

За генераторами з інверторами легше доглядати, ніж за неінверторними варіантами. Вам не доведеться використовувати стільки палива, що означає менше залишків і довший час безперервної роботи. Вам доведеться перевіряти батарею раз на рік, але це все.

З інверторним генератором вам не доведеться так часто замінювати карбюратор, паливопроводи або прокладки. Крім того, вони використовують менше масла.

Інверторні генератори або звичайний генератор: Що краще для вас?

Ви також можете ознайомитися з відгуками про інверторні генератори. Ми також розглянули два найкращі, на нашу думку, інверторні генератори на ринку: Інверторний генератор Honda проти інверторного генератора Generac

Які у вас є варіанти?

Існує досить багато генераторів, з яких ви можете вибрати. Ви можете вибрати між бензиновими, пропановими або комбінованими двопаливними генераторами.

 • До якого джерела палива у вас буде найлегший доступ? Генератори також поставляються з різними типами двигунів та номінальною потужністю.
 • Чи плануєте ви живити лише кілька пристроїв на ніч, чи вам потрібне щоденне джерело живлення, якому ви можете довіряти місяцями?

Ви також можете вибрати між стандартними генераторами та інверторними варіантами. Обидва мають своє застосування і можуть бути цінними активами, коли вам потрібна електроенергія на льоту.

Двопаливний інверторний генератор Firman 2900 Вт

Незалежно від того, чи ви мандрівник, якому подобається мати електрику скрізь, куди б ви не пішли, або власник будинку, який хоче завжди бути готовим, наявність хорошого інверторного генератора. це величезний крок вперед. Подумайте про вибір генератора Firman. Тихий, компактний і портативний, двопаливний інверторний генератор Firman чудово підійшов мені.

проблеми, інверторами, shrego, probtech, online, expert

Без сумніву, в моєму випадку практичність і зручність пристрою були величезними аргументами на користь покупки. Однак, що дійсно переконало мене в тому, що це чудовий генератор, так це його видатна продуктивність при використанні газу або рідкого пропану.

Інверторний генератор Firman Dual Fuel 3200 Вт / 2900 Вт

Наскільки мені відомо, двопаливний інверторний генератор Firman потужністю 2900 Вт є першим інверторним генератором, який може працювати на двох різних видах палива. Візьміть до уваги, що в залежності від того, чи використовуєте ви газ або рідкий пропан, потужність пристрою може змінюватися.

Насправді, використання бензину дозволяє трохи більшу робочу потужність 2900 Вт (і пікову потужність 3200 Вт). Тим часом, використовуючи рідкий пропан, ви отримуєте 2600 ходових ват.

Однак будьте впевнені, що ця різниця в основному не має значення для більшості застосувань. У будь-якому випадку, наявність вибору між цими двома видами палива робить генератор більш універсальним і практичним.

Має потужність 1.8 галонів, інверторний генератор Firman може працювати до 9 годин на повному баку бензину. Використання пропану замість бензину дозволяє скоротити час роботи до 8.5 годин безперервної роботи.

Для більшості людей це, безумовно, не привід для насмішок, особливо з огляду на стабільність і надійність вихідної потужності.

Фактично, цей генератор виробляє чисту синусоїду з коефіцієнтом гармонік менше трьох відсотків або THD. Це означає відсутність різких стрибків потужності, які можуть пошкодити ваші електронні пристрої.

Дизайн

З точки зору дизайну, про інверторний генератор Firman Dual Fuel можна багато чого сказати. З одного боку, примітно, що її закритий дизайн корпусу забезпечує безпеку всіх її компонентів.

Без сумніву, це дає пристрою перевагу перед традиційними генераторами з відкритою рамою. При цьому пристрій досить компактний і легкий, щоб його могла переносити одна людина.

При загальній вазі 97 фунтів, його можна легко підняти за допомогою вбудованої ручки. Якщо це неможливо, не хвилюйтеся: пристрій включає комплект коліс, який ще більше полегшує його пересування.

На додаток до всіх своїх основних функцій, двопаливний генератор Firman може похвалитися кількома додатковими функціями безпеки та моніторингу, які, безумовно, вітаються.

Візьмемо для прикладу корисну панель керування. Він завжди показує важливі вимірювання, такі як напруга, частота та залишковий час роботи.

Щоразу, коли будь-який з цих показників стає занадто низьким, пристрій видає попереджувальні сигнали, які спонукають розсіяних людей, таких як я, виправити ситуацію.

Для додаткового забезпечення безпеки генератор також оснащений автоматичним відключенням при низькому рівні масла і автоматичним вимикачем.

Переваги двопаливного інверторного генератора Firman

 • Можна використовувати з двома різними типами палива.
 • Компактний і портативний.
 • Відмінна продуктивність.

Але інверторний генератор Firman, як і всі двопаливні генератори, буде виробляти меншу потужність при використанні рідкого пропану.

Особисто мені подобаються інверторні генератори. особливо сонячні генератори

Вони змушують генератори працювати краще і довше. Крім того, інверторні генератори, як правило, набагато легші, тихіші та ефективніші. Зберігати їх також простіше. Однак, якщо вам потрібна висока вихідна потужність і ви не хочете зв’язуватися з чимось надто складним, стандартні генератори працюють просто чудово.

Якщо ви збираєтеся використовувати стандартний генератор, я б обрав потужний і надійний двопаливний агрегат.

Незалежно від того, яку конфігурацію генератора ви врешті-решт оберете, не забувайте враховувати навколишні обставини. Знайте, де ви будете його використовувати, скільки потужності вам знадобиться, і чи зможете ви обслуговувати та чистити генератор, перебуваючи поза мережею.

Дякуємо за прочитання та удачі!

24 думки про “Інверторні генератори проти генератора ~ який найкращий?”

Перетворення енергії в інверторному генераторі з змінного струму (змінної частоти), що приводиться в рух двигуном, в постійний струм, а потім його електронне перетворення з цього постійного струму в необхідний для нашого типового навантаження змінний струм 60 Гц 120 В, природно, витрачає енергію через кілька етапів, у порівнянні з простим створенням первинного змінного струму 60 Гц 120 В шляхом обертання генератора зі швидкістю 3600 об/хв. А інверторний генератор повинен бути трохи більшим і важчим, щоб мати можливість забезпечити таку ж потужність за рахунок цих додаткових кроків. Проста фізика. Ви не можете створити щось з нічого, і жоден фізичний процес не є на 100% ефективним. Інверторний генератор ефективніший і тихіший ТІЛЬКИ тоді, коли необхідне навантаження часто набагато менше його максимальної потужності. Якщо він легший і менший, він або має вищі технології, або не може підтримувати максимальне навантаження так довго або безпечно. І зробити її красивішою та зручнішою теж коштує. Тож переваги повинні бути зважені проти їх додаткової вартості. Виберіть тип генератора для типу навантаження. Знову ж таки, нічого не буває безкоштовним. Здоровий глузд.

У розмові з кількома підрядниками з опалення вони розповіли мені, що сучасні високоефективні печі мають плати, які або перегорять, або не працюватимуть зі стандартним генератором, і для їх безпечної роботи потрібен інверторний генератор. Це також стосується багатьох електронних пристроїв. Я будую новий будинок і залишаю свій старий портативний генератор позаду. Я придбаю інверторний генератор великої потужності.

У цій статті є кілька неточностей. Будь-який тип інвертора виробляє “імітовану” синусоїду змінного струму. Ця синусоїда створюється мікропроцесорними коливаннями полярності постійного струму для створення або побудови імітованої синусоїди змінного струму частотою 60 Гц. Тактова частота мікропроцесора, що керує цими коливаннями, визначає роздільну здатність або плавність (якість) виробленої синусоїди. Для отримання однієї синусоїди потрібно багато коливань. На краях імітованої синусоїди спостерігається ефект пилкоподібної хвилі. Інвертори досить добре справляються зі створенням синусоїди, але вони не ідеальні. Електронному обладнанню не подобається ефект грубої пилки, який може існувати в інверторі низької якості. Високоякісні інвертори вироблятимуть високоякісну (з високою роздільною здатністю) імітовану синусоїду. Тактова частота мікропроцесора, що керує коливаннями в процесі перетворення, визначає роздільну здатність або ступінь точності синусоїди. Синусоїда з низькою роздільною здатністю на осцилографі матиме більш очевидний пилкоподібний вигляд. Вона не буде такою ж гладкою і чистою. Звичайні генератори виробляють чисту синусоїду, яка є електрично чистішою та безшумною. Процес перетворення не потрібен. Це чиста потужність змінного струму з самого початку. Частота змінного струму від звичайного генератора залежить від частоти обертання двигуна, що приводить генератор в дію. Ось чому вони повинні працювати на фіксованих обертах. В інверторах частота контролюється процесором. “Джерелом” постійного струму в інверторі можуть бути акумулятори або генератор постійного струму, що працює від двигуна. Коли джерело живиться лише від батарей, його зазвичай називають просто інвертором. Коли джерелом є генератор постійного струму, що працює від двигуна, результат називається “інверторний генератор”. І ще одне, на відміну від того, що було згадано в цій статті, звичайні генератори можуть бути електрично пов’язані між собою, щоб працювати в тандемі, потрійно або навіть більше. Я зробив це сам. Електричні системи бойових кораблів були спроектовані так, щоб мати таку можливість. Вони мали надлишкові можливості, які могли бути використані на війні. Проблема полягає в тому, щоб синхронізувати генератор, який ви приносите, з іншими, які вже працюють разом. Під час синхронізації бойові кораблі використовували вольтметри, підключені через ноги фаз, які вимірювали потенціал між генератором, який привозили, і тим, що вже працював. У їхньому випадку це було трифазне живлення, але це можна зробити і з однофазним живленням, як це використовується в більшості будинків. До синхронізації, той, що надходить, не буде працювати з такою ж синхронною швидкістю, як інші. Це буде близько, але не точно. На вольтметрі буде спостерігатися повільне зростання, підйом, падіння, підйом, падіння, коли два потенціали резонують. Все, що вам потрібно зробити, це закрити вимикач, щоб підключити вхідний генератор, коли вольтметр падає низько. Коли ви це робите, ви можете фактично бачити, як два генератори електромагнітно з’єднуються. Вони злегка смикнуться, лише один раз, коли синхронізуються. Ви можете замінити вольтметр лампочками розжарювання, якщо хочете. Лампочка буде яскраво, тьмяно, яскраво, тьмяно знову і знову. Коли він тьмяніє, ви можете закрити вимикач з мінімальною іскрою. Не закривайте його, коли він яскравий, тому що полярності неправильні в синусоїдах, коли лампочки яскраві. Після того, як ви закриєте вимикач при погашених лампах, генератори будуть синхронізовані, заблоковані магнітно і готові до роботи з підвищеною потужністю після того, як ви закриєте вимикач. Це працює. Я так і зробив.

Питання: У мене є два занурювальні насоси для свердловин (1/2 к.с.) кожен і два насоси менше (1/2 к.с. кожен). Чи використання стандартного генератора або інверторного генератора скоротить/поставить під загрозу термін служби насосів? Заздалегідь дякую.

Це ті, які я рекомендую: Champion 3400-ватний двопаливний портативний інверторний генератор з електричним запуском Westinghouse iGen4500DF двопаливний інверторний генератор. 3700 номінальних ват, працює на газі та пропані. електричний запуск Champion Power Equipment 100402 2000-ватний двопаливний паралельний готовий інверторний портативний генератор

Цей виглядає багатообіцяюче Інверторний генератор Firman 2900 Вт. але я не маю жодного досвіду з цим. Якщо купите цей, дайте знати, що думаєте

Ви посилаєтесь безпосередньо на Amazon безкоштовно, коли ви могли б отримати за це гроші за допомогою реферальних посилань. подивіться на це!

Щоб мати резервну копію кисневого апарату, мені довелося б також придбати акумулятор для інверторного генератора. Чи є це гарною ідеєю, чи краще використовувати невеликий генератор? Вищезазначене стосується мого помешкання, а не транспортного засобу.

У мене також є деякі медичні прилади, для яких я маю резервне живлення, тому я дуже обережний, щоб мати “чисту” електроенергію синусоїдальну або модифіковану синусоїдальну хвилю. У мене є як “сонячний” резервний генератор (літієвий сонячний генератор Goal Zero Yeti 1400 та літієвий сонячний генератор Goal Zero Yeti 400), так і інверторний генератор (інверторний генератор Firman). Я б не купував Yeti 1400 знову (або якби я міг повернутися назад у часі), це просто для великого пересування та управління. Yeti 400 з двопаливним інверторним генератором Firman. це чудова установка як для короткочасних відключень електроенергії, так і для подорожей та довготривалих відключень електроенергії. Я можу використовувати свій пристрій, підключивши його безпосередньо до будь-якого з них, а за потреби можу підзарядити свій Yeti за допомогою генератора. У мене також є адаптери, щоб я міг заряджати Yetis і в машині. Я постійно беру з собою в походи Yeti 400. Зазвичай вистачає на 2-3 дні / ночі, перш ніж мені потрібно підзарядити його за допомогою портативної сонячної панелі, мого автомобіля або просто підключити його десь, де я можу. Я ще не брав Firman в походи або подорожі, але обов’язково візьму в наступну поїздку. Кілька інших статей, які ви також можете переглянути: https://rurallivingtoday.com/generators/power-inverters-vs-generators-which-best/ https://rurallivingtoday.com/generators/best-backup-power-outages/ https://rurallivingtoday.com/generators/best-solar-backup-generator-goal-zero-diy/ https://rurallivingtoday.com/generators/top-best-portable-generators-can-buy/ https://rurallivingtoday.com/generators/Honda-inverter-generator-vs-generac-inverter-generator/ (я вважаю, що Honda робить чудовий продукт, але я думаю, що отримую більше користі від інших співвідношення ціна/вигода різко зменшилося за останні роки) https://rurallivingtoday.com/generators/top-best-portable-generators-hurricanes-portable-generator-reviews/ https://rurallivingtoday.com/generators/wen-inverter-generator-review/ https://rurallivingtoday.com/generators/Honda-eu1000i/ https://rurallivingtoday.com/generators/Honda-eu2000i/ Я почав писати ці статті на основі своїх досліджень через мою ОСОБИСТУ потребу в електричній енергії на випадок відключення електроенергії та для подорожей.

Чудова стаття “Сільське життя сьогодні. Знаєте, хлопці, якщо ви помістите двох вчених або двох інженерів або більше в кімнаті разом, жоден з них не погодиться на 100% ні з чим, особливо розумні, lol. Чудова річ у тому, що: (дурні люди, як я, або відсутність досвіду, я повинен сказати. Гаразд, ми можемо піти з тупими). Отримайте шанс навчитися у всіх вас lol На все в цьому світі, що створено людиною, завжди слід дивитися з якомога більшої кількості кутів, сторін, поглядів чи теорій, і всі важливі речі в цих поглядах розглядаються, коли приймається судження або виконавче рішення. Мені здається, що інверторний генератор чудово підійде для тих випадків, коли не потрібна велика потужність і коли з електронікою потрібно поводитися делікатно. ТЕЛЕВІЗОР. Телефони, комп’ютери і т.д. і т.п А звичайні генератори використовуються в більш важких ситуаціях. Я використовую генератори для мого сідельно-зчіпного пристрою. І коли цей кондиціонер вмикає ваш генератор, краще будьте готові впоратися з навантаженням, тому що ці подвійні блоки нагорі не грають! Рой і Кен. Ваші відповіді змушують мене думати, що інверторний генератор буде менш надійним у ситуації HD, оскільки відбувається більше електронних процесів, а електроніка частіше виходить з ладу, ніж механічна. Через вологу, вологість. Бруд і пил. (Я тут просто технічний, тому що це саме те, що ми робимо правильно?) Я теж не дуже розбираюся в електричних питаннях. І Кен. Чувак, твоя історія про запаралелення генераторів у відкритому морі привернула мою увагу. Я б хотів провести з тобою трохи часу і поговорити з тобою про те, що ти думаєш! Дуже круто, брате. Стара школа. нова школа. Semper Fi Chris R. ТОВ “Шарк Менеджмент Груп

Я ніколи не знав, що пристрій повинен використовувати чисте джерело живлення, щоб не виводити з ладу електроніку. Мій брат хоче встановити резервний генератор для свого будинку, оскільки він турбується про сезон ураганів. Я допоможу йому знайти електрика, який зможе його встановити.

НЕ КУПУЙТЕ GENERAC 2000 iQ. З 5, які ми купили в Costco, працювали лише 2, а з двох працюючих гвинти торохтіли через поганий контроль якості. Генератор. це мотлох. Виберіть Honda, Yamaha або Champion.

Отже.Як щодо придбання звичайного генератора та високоякісного інвертора. Два окремих блоки, але один легко підключається до іншого. Потім підключіть свої прилади та інші чутливі речі до інвертора. Чи може це працювати? Допитливі уми повинні знати.

Так, саме такою установкою я користувався роками, доки не придбав інверторний генератор. Але я настійно рекомендую інверторний генератор. Це набагато краще та ефективніше

Цей огляд дуже допоміг мені знайти хороший генератор У мене були проблеми з електрикою, і я не знав, який генератор хороший і що купувати. Це буде чудовим початком нового 2021 року. Дякуємо за відгук.

І ще одна річ, на відміну від того, що було згадано в цій статті, звичайні генератори можуть бути електрично пов’язані між собою, щоб працювати в тандемі, потрійному або навіть більше. Я зробив це сам. Електричні системи бойових кораблів були розроблені з урахуванням цього. Вони мали надлишкові можливості, які можна було б використати на війні. Проблема при цьому полягає в синхронізації генератора, який ви приносите, з іншими, які вже працюють разом. Під час синхронізації на кінцях фаз підключаються лічильники напруги, які вимірюють потенціал між генератором, що під’єднується, і тим, що вже працює. У їхньому випадку це було трифазне живлення, але це можна зробити і з однофазним живленням, як це використовується в більшості будинків. До синхронізації той, що входив, не працював би з такою ж синхронною швидкістю, як інші. Це буде близько, але не точно. На вольтметрі буде спостерігатися повільне зростання, падіння, зростання, падіння, коли два потенціали резонують. Все, що вам потрібно зробити, це замкнути вимикач для підключення вхідного генератора, коли вольтметр падає низько. Коли ви це робите, ви можете побачити, як два генератори блокуються електромагнітно. Вони злегка смикатимуться, лише один раз, коли синхронізуються. Ви можете замінити вольтметр лампочками розжарювання, якщо хочете. Лампочка буде яскраво, тьмяно, яскраво, тьмяно знову і знову. Коли він тьмяніє, ви можете закрити вимикач з мінімальною іскрою. Не замикайте вимикач, коли він яскраво світить, тому що полярність неправильна в синусоїді, коли лампочки яскраво світять. Після того, як ви закриєте вимикач при тьмяному світлі, генератори будуть синхронізовані, заблоковані магнітно і готові до роботи з підвищеною потужністю після того, як ви закриєте вимикач. Це цікаво. чи припускає це, що обидва генератори дуже близько підібрані за частотою і вихідною напругою?? Як працюють комплекти для паралельної роботи, де два незалежних генератора призначені для цього?

Краще використовувати сонячні батареї та акумулятори, а якщо потрібна додаткова потужність. звичайний генератор Гарного дня

У мене є генератор, до якого можна підключити генератор, щоб живити будинок під час відключень електроенергії, він працює чудово, і немає проблем з живленням чутливої електроніки. Це 10 000 Вт BE працює при повному постійному навантаженні 7400. Однак для встановлення генераторного зв’язку між лічильником та послугою, який також діє як захист від перенапруги, потрібен електрик. Просте підключення за допомогою 1 кабелю, тому я тримаю генератор у гаражі, поки він не знадобиться, оскільки він має колеса для легкого переміщення до лічильника. Легко живить весь будинок. Відмінна резервна копія при необхідності.

Залишити відповідь