Вибір правильного контролера/регулятора сонячного заряду. Сонячний регулятор Redarc mppt

Як правильно вибрати контролер/регулятор сонячного заряду

Контролер сонячного заряду (який часто називають регулятором) схожий на звичайний зарядний пристрій для акумулятора, і.e. регулює струм, що надходить від сонячної панелі до акумуляторної батареї, щоб уникнути перезарядки акумуляторів. (Якщо вам не потрібно розуміти “чому”, прокрутіть до кінця, щоб побачити просту блок-схему). Як і у випадку зі звичайним якісним зарядним пристроєм, для нього підходять різні типи акумуляторів, можна вибрати напругу поглинання, плаваючу напругу, а іноді також можна вибрати періоди часу та/або хвостовий струм. Вони особливо підходять для літій-залізо-фосфатних батарей, оскільки після повного заряду контролер залишається на встановленій плаваючій або утримуючій напрузі близько 13.6V (3.4В на елемент) протягом решти дня.

Найпоширеніший профіль заряду. це та сама базова послідовність, що використовується на якісному мережевому зарядному пристрої, тобто.e. режим поглинання режим плаваючого заряду. Вхід в режим об’ємного заряду відбувається при:

 • схід сонця вранці
 • якщо напруга акумулятора опускається нижче заданої напруги довше встановленого періоду часу, e.g. 5 секунд (повторний вхід)

Повторний вхід у режим поглинання добре працює зі свинцево-кислотними акумуляторами, оскільки падіння напруги гірше, ніж у літієвих акумуляторів, які підтримують вищу та стабільнішу напругу протягом більшої частини циклу розряджання.

Літієві батареї

Літієві батареї (LiFePO4) не виграють від повторного переходу в режим повного заряду протягом дня, оскільки внутрішній опір літієвих батарей збільшується при високих (і низьких) станах заряду, як показано помаранчевими вертикальними лініями на графіку нижче, і необхідно лише час від часу балансувати елементи, що може бути зроблено тільки навколо напруги поглинання. Пов’язана з цим причина полягає в тому, щоб уникнути швидких і великих перепадів напруги, які виникатимуть у цих регіонах при вмиканні та вимиканні великих навантажень.

Літієві батареї не мають визначеної “плаваючої напруги”, і тому “плаваюча напруга” контролера повинна бути встановлена на рівні або трохи нижче “напруги коліна заряду” (як показано на графіку нижче) профілю заряду LiFePO4, тобто.e. 3.4В на комірку або 13.6В для 12В акумулятора. Контролер повинен утримувати цю напругу протягом решти дня після масового заряду акумулятора.

вибір, контролер, регулятор, сонячного, заряд

Різниця між ШІМ та MPPT контролерами сонячного заряду

Суть різниці полягає в наступному:

 • За допомогою ШІМ-контролера струм з панелі відбирається при напрузі трохи вище напруги акумулятора, тоді як
 • За допомогою MPPT-контролера сонячного заряду струм відбирається з панелі при “максимальній напрузі потужності” (уявіть собі MPPT-контролер як “розумний DC-DC перетворювач”)

Ви часто бачите такі слогани, як “ви отримаєте 20% або більше енергії, зібраної з MPPT-контролера”. Ця надбавка насправді суттєво відрізняється, і нижче наведено порівняння, припускаючи, що панель знаходиться на сонці, а контролер працює в режимі об’ємного заряду. Ігноруючи падіння напруги і використовуючи просту панель і просту математику в якості прикладу:

Напруга акумулятора = 13В (напруга акумулятора може варіюватися в межах, скажімо, 10.8В при повному розряді і 14.4В в режимі абсорбційного заряду). При 13В потужність панелі буде трохи вищою, ніж максимальна потужність, скажімо, на 5.2A

З ШІМ-контролером потужність, що споживається з панелі, становить 5.2А 13В = 67.6 Вт. Ця кількість енергії буде споживатися незалежно від температури панелі, за умови, що напруга панелі залишається вищою за напругу акумулятора.

З MPPT контролером потужність від панелі становить 5.0A 18V = 90 Вт, i.e. на 25% вище. Однак це занадто оптимістично, оскільки напруга падає з підвищенням температури; тому, якщо припустити, що температура панелі підвищується, скажімо, до 30°C вище температури стандартних умов випробувань (STC) 25°C, а напруга падає на 4% на кожні 10°C, i.e. загалом 12%, тоді потужність, яку споживає MPPT, становитиме 5А 15.84V = 79.2W i.e. 17.На 2% більше потужності, ніж ШІМ-контролер.

Підсумовуючи, можна сказати, що з контролерами MPPT спостерігається збільшення збору енергії, але відсоток збільшення збору значно варіюється протягом дня.

ШІМ:

ШІМ-контролер (широтно-імпульсна модуляція) можна розглядати як (електронний) перемикач між сонячними панелями та акумулятором:

 • Перемикач увімкнений, коли зарядний пристрій знаходиться в режимі об’ємного заряду
 • Перемикач “клацає” увімкненим і вимкненим за необхідності (широтно-імпульсна модуляція), щоб утримувати напругу акумулятора на рівні напруги поглинання
 • Перемикач вимикається в кінці поглинання, коли напруга акумулятора падає до плаваючої напруги
 • Перемикач знову “клацає” ON і OFF за необхідності (широтно-імпульсна модуляція), щоб утримувати напругу акумулятора на рівні плаваючої напруги

Зверніть увагу, що коли перемикач вимкнений, напруга на панелі буде дорівнювати напрузі холостого ходу (Voc), а коли перемикач увімкнений, напруга на панелі буде дорівнювати падінню напруги батареї між панеллю і контролером.

Найкраще панелі підходять для ШІМ-контролера:

Найкращою панеллю для ШІМ-контролера є панель з напругою, яка трохи перевищує напругу, необхідну для заряджання акумулятора з урахуванням температури, як правило, панель з Vmp (максимальною напругою живлення) близько 18 В для заряджання акумулятора на 12 В. Їх часто називають панелями на 12 В, хоча вони мають Vmp близько 18 В.

MPPT:

Контролер MPPT можна розглядати як “розумний DC-DC перетворювач”, тобто.e. він знижує напругу панелі (отже, можна використовувати “домашні панелі”) до напруги, необхідної для заряджання акумулятора. Струм збільшується в тому ж співвідношенні, в якому падає напруга (ігноруючи втрати на нагрівання в електроніці), так само, як і звичайний понижувальний DC-DC перетворювач.

“Розумним” елементом в DC-DC перетворювачі є моніторинг точки максимальної потужності панелі, яка буде змінюватися протягом дня в залежності від сили і кута нахилу сонця, температури панелі, затінення і стану панелі (панелей). Потім “розумні” пристрої регулюють вхідну напругу DC-DC перетворювача. на “інженерній мові” це забезпечує відповідне навантаження на панель.

Найкраще панелі підходять для MPPT-контролера:

 • Напруга холостого ходу панелі (Voc) повинна бути нижче допустимої напруги.
 • Вольтаж повинен бути вищим за “пускову напругу”, щоб контролер “спрацював”
 • Максимальний струм короткого замикання панелі (Isc) повинен бути в межах зазначеного діапазону
 • Максимальна потужність масиву. деякі контролери дозволяють це “перевищення”, e.g до Redarc Manager 30 дозволяється підключати до 520 Вт

Вибір правильного сонячного контролера/регулятора

ШІМ є хорошим недорогим варіантом:

f або сонячних панелей з максимальною напругою живлення (Vmp) до 18В для зарядки 12В батареї (36В для 24В батареї і т.д.).

Коли напруга сонячної батареї значно вища за напругу акумулятора e.g. за допомогою домашніх панелей, для зарядки акумуляторів 12В

MPPT-контролер дасть вищу віддачу порівняно з ШІМ-контролером, оскільки напруга на панелі зростає. I.e. 160-ватна панель, що використовує 36 звичайних монокристалічних елементів з максимальним підсилювачем потужності 8.4А дасть близько 8.6А при 12В; в той час як панель потужністю 180 Вт з 4 додатковими елементами забезпечить той самий струм, але 4 додаткові елементи підвищують напругу панелі на 2В. ШІМ-контролер не збирає додаткової енергії, але MPPT-контролер збирає додаткові 11.1% (4 / 36) від панелі 180 Вт.

За тим же принципом, всі панелі, що використовують елементи SunPower з більш ніж 32 елементами, вимагають контролера заряду MPPT, інакше ШІМ-контролер буде збирати таку ж енергію з панелей з 36, 40, 44 елементами, як і з панелі з 32 елементами.

Функції та опції контролера заряду сонячної батареї

вибір, контролер, регулятор, сонячного, заряд

Підвищувальні MPPT-контролери

“Boost” контролери заряду MPPT дозволяють заряджати батареї, які мають вищу напругу, ніж панель.

вибір, контролер, регулятор, сонячного, заряд
вибір, контролер, регулятор, сонячного, заряд

Комбіновані зарядні пристрої MPPT та DC-DC

Функція MPPT є природним доповненням до функції зарядного пристрою DC-DC, і є кілька якісних брендів, які забезпечують це з більшою кількістю розробок. Окремий блок можна використовувати самостійно, оскільки він автоматично перемикається між зарядкою від генератора та сонячної батареї. Для великих систем ми рекомендуємо використовувати окремий MPPT-контролер для стаціонарних панелей на даху та комбінований MPPT/DC-DC з переносними панелями. У цьому випадку роз’єм Андерсона розміщується на зовнішній стороні фургона, який потім підключається до сонячного входу пристрою MPPT / DC-DC.

Зверніть увагу, що ємність акумулятора повинна бути достатньою, щоб комбінований зарядний струм від одночасної зарядки від генератора змінного струму та сонячних панелей на даху не перевищував рекомендований виробником максимальний зарядний струм.

Дешевші варіанти

Дешеві контролери можуть бути позначені як MPPT, але тестування показало, що деякі з них насправді є ШІМ-контролерами. Дешеві контролери можуть не мати захисту від перенапруги батареї, що може призвести до перезарядки батареї з потенційним пошкодженням батареї; рекомендується бути обережним. Зазвичай, через збільшену схему, контролери заряду MPPT будуть фізично більшими, ніж контролери заряду PWM.

Кілька сонячних зарядних пристроїв

При правильному підключенні можна додати кілька сонячних зарядних пристроїв (будь-якої комбінації типу і номіналу) для зарядки батареї. Правильне підключення означає, що кожен сонячний зарядний пристрій підключається окремо і безпосередньо до клем акумулятора. Цей ідеальний випадок означає, що кожен контролер буде “бачити” напругу батареї і на нього не впливатиме потік струму, що надходить від інших контролерів заряду. Ця ситуація нічим не відрізняється від заряджання акумулятора від мережі/генератора одночасно з заряджанням від сонця. З сучасними контролерами струм не буде текти в зворотному напрямку від акумулятора до контролера (за винятком дуже малого струму спокою).

Зарядні пристрої REDARC BCDC з двома входами

Автомобільні зарядні пристрої REDARC з двома входами. це автомобільні зарядні пристрої 12В 25/40/50А для заряджання акумуляторів постійним струмом від постійного струму. Вони є останніми з відзначеної нагородами серії BCDC Dual і оснащені технологією REDARC Smart Start.

Завдяки сонячному регулятору з відстеженням точки максимальної потужності (MPPT), серія BCDC буде заряджати як від сонячної батареї, так і від генератора одночасно. А завдяки вбудованій функції “Пріоритет зеленої енергії” зарядний пристрій спочатку обирає сонячну зарядку, що означає менше навантаження на генератор.

Підходять для 12- або 24-вольтових автомобільних систем, а також можуть працювати зі стандартними або “розумними” генераторами змінного струму.

BCDC Dual має ті ж запатентовані профілі заряду, що і його попередник, а також новий профіль заряду для літієвих акумуляторів, що робить його придатним для заряджання AGM, гелевих, стандартних свинцево-кислотних, кальцієвих і LiFePO4 акумуляторів, ідеально підходить для використання в парі з літієвими батареями REDARC.

Для більшості застосувань BCDC1225D підходить для акумуляторних батарей ємністю 75-200Аг. Для потреб більшої ємності, понад 200 А-год, REDARC рекомендує BCDC1240D або BCDC1250D.

Перевірено та випробувано

Удостоєна нагород технологія BCDC пройшла незалежну перевірку і тестування, щоб забезпечити максимальний термін служби акумулятора, заряджаючи його до перевірених 100%.

Створений в Австралії та протестований для наших унікальних умов, зарядний пристрій постійного струму працюватиме в екстремальній спеці пустелі Сімпсон, до 80°C, і може впоратися з глибоководними переходами на мисі Йорк. вода, пил і вібрація не є перешкодою для цього зарядного пристрою.

Якщо ви вирушаєте в ліс і хочете дістатися туди і повернутися назад безпечно. ви можете довіряти REDARC.

 • Окремі входи для заряджання від постійного струму та сонячної енергії
 • Максимізує продуктивність і термін служби вашого допоміжного акумулятора
 • Одночасна зарядка постійним струмом і сонячною енергією з пріоритетом “зеленої” енергії
 • Підходить для стандартної та змінної напруги 12В/24В/розумних генераторів змінного струму
 • Підходить для AGM, GEL, стандартних свинцево-кислотних, кальцієвих і літієвих (LiFePO4) акумуляторів
 • Підходить для використання на автомобілях зі стандартними системами заряджання від генератора змінного струму

2 роки повернення на виробництво

“>BCDC1225D “BCDC1240D “>BCDC1250D
“>Вхідна (робоча) напруга “>9. 32В ПОСТІЙНОГО СТРУМУ “>9. 32 В ПОСТІЙНОГО СТРУМУ “>9. 32 В ПОСТІЙНОГО СТРУМУ
“>Вихідна напруга системи “>12В ПОСТІЙНОГО СТРУМУ “>12В ПОСТІЙНОГО СТРУМУ “>12В ПОСТІЙНОГО СТРУМУ
“>Максимальна напруга заряду “>15.3V “>15.3V “>15.3V
“>Вихідний номінальний струм (контр.).) “>25A “>40A “>50A
“Номінал вхідного запобіжника “>40A “>60A “>60A
“>Схвалення типу “>E-Mark “>E-Mark “E-Mark
“>Номінал вихідного запобіжника “>40A “>60A “>60A
“>Гарантія “>2 роки “>2 роки “>2 роки
“>Споживання струму в режимі очікування “> “> “>
“>Вихідна потужність “>375W “>600W “>750W
“>Ширина (мм) “>120 “>120 “>120
“>Висота (мм) “>37 “>37 “>37
“>Довжина (мм) “>165 “>165 “>165
“>Вага (кг) “>1 “>1 “>1

Будьте першим, хто залишив відгук про цей продукт!

Допоможіть іншим користувачам ALS Touring Solutions робити розумні покупки, залишаючи відгуки про товари, які ви придбали.

Залишайтеся на зв’язку

Підпишіться на нашу розсилку, і ми будемо тримати вас в курсі наших продуктів і послуг.

Умови Умови

Ласкаво просимо на наш сайт. Якщо ви продовжуєте переглядати і використовувати цей веб-сайт, ви погоджуєтеся дотримуватися наступних умов використання, які разом з нашою політикою конфіденційності регулюють відносини ALS Touring Solutions з вами щодо цього веб-сайту. Якщо ви не згодні з будь-якою частиною цих умов, будь ласка, не використовуйте наш веб-сайт.

Термін “ALS Touring Solutions” або “нас” або “ми” відноситься до власника веб-сайту, зареєстрований офіс якого знаходиться за адресою 2/15 LAWSON CRESCENT, COFFS HARBOUR, NSW, 2450, AU. Наш ABN. 31625710714. Термін “ви” відноситься до користувача або глядача нашого веб-сайту.

Використання цього веб-сайту регулюється наступними умовами використання:

 • Вміст сторінок цього веб-сайту призначений лише для загального ознайомлення та використання. Він може бути змінений без попереднього повідомлення.
 • Ні ми, ні треті особи не надаємо жодних гарантій щодо точності, своєчасності, продуктивності, повноти або придатності інформації та матеріалів, знайдених або запропонованих на цьому веб-сайті, для будь-якої конкретної мети. Ви визнаєте, що така інформація та матеріали можуть містити неточності або помилки, і ми прямо виключаємо відповідальність за будь-які такі неточності або помилки в повному обсязі, дозволеному законом.
 • Ви використовуєте будь-яку інформацію або матеріали на цьому веб-сайті виключно на власний ризик, за який ми не несемо відповідальності. Ви несете власну відповідальність за те, щоб будь-які продукти, послуги або інформація, доступні на цьому веб-сайті, відповідали вашим конкретним вимогам.
 • Цей веб-сайт містить матеріали, які належать нам або надані нам за ліцензією. Цей матеріал включає, але не обмежується дизайном, макетом, виглядом, зовнішнім виглядом та графікою. Відтворення заборонено, окрім як відповідно до повідомлення про авторські права, яке є частиною цих умов та положень.
 • Усі торгові марки, відтворені на цьому веб-сайті, які не є власністю оператора або не мають ліцензії на них, зазначені на веб-сайті.
 • Несанкціоноване використання цього веб-сайту може призвести до позову про відшкодування збитків та/або бути кримінальним злочином.
 • Час від часу цей веб-сайт може містити посилання на інші веб-сайти. Ці посилання надані для вашої зручності для отримання додаткової інформації. Це не означає, що ми схвалюємо ці веб-сайти. Ми не несемо відповідальності за зміст веб-сайтів, на які є посилання.
 • Використання вами цього веб-сайту та будь-які суперечки, що виникають у зв’язку з таким використанням веб-сайту, підпадають під дію законодавства Австралії.

Політика конфіденційності

Ця політика конфіденційності визначає, як ми використовуємо та захищаємо будь-яку інформацію, яку ви надаєте нам під час користування цим веб-сайтом.

Ми прагнемо забезпечити захист вашої конфіденційності. Якщо ми попросимо вас надати певну інформацію, за допомогою якої ви можете бути ідентифіковані при використанні цього веб-сайту, ви можете бути впевнені, що вона буде використана тільки відповідно до цієї заяви про конфіденційність.

Ми можемо час від часу змінювати цю політику, оновлюючи цю сторінку. Вам слід час від часу перевіряти цю сторінку, щоб переконатися, що ви задоволені будь-якими змінами.

Що ми збираємо

Ми можемо збирати наступну інформацію:

 • ім’я та посада
 • контактна інформація, включаючи адресу електронної пошти
 • демографічна інформація, така як поштовий індекс, уподобання та інтереси
 • інша інформація, пов’язана з опитуваннями та/або пропозиціями клієнтів

Що ми робимо з інформацією, яку ми збираємо

Нам потрібна ця інформація, щоб зрозуміти ваші потреби та надати вам кращий сервіс, зокрема, з наступних причин:

 • Внутрішній облік.
 • Ми можемо використовувати цю інформацію для покращення наших продуктів та послуг.
 • Ми можемо періодично надсилати рекламні електронні листи про нові продукти, спеціальні пропозиції або іншу інформацію, яка, на нашу думку, може вас зацікавити, використовуючи вказану вами адресу електронної пошти.
 • Час від часу ми також можемо використовувати вашу інформацію, щоб зв’язатися з вами для проведення маркетингових досліджень. Ми можемо зв’язатися з вами електронною поштою, телефоном, факсом або поштою. Ми можемо використовувати інформацію для налаштування веб-сайту відповідно до ваших інтересів.

Ми прагнемо забезпечити безпеку вашої інформації. Щоб запобігти несанкціонованому доступу або розголошенню, ми запровадили відповідні фізичні, електронні та управлінські процедури для захисту та безпеки інформації, яку ми збираємо в Інтернеті.

Як ми використовуємо файли cookie

Файл cookie. це невеликий файл, який запитує дозвіл на розміщення на жорсткому диску вашого комп’ютера. Як тільки ви погоджуєтеся, файл додається, і cookie допомагає аналізувати веб-трафік або повідомляє вам, коли ви відвідуєте певний сайт. Файли cookie дозволяють веб-програмам реагувати на вас як на особу. Веб-додаток може адаптувати свою роботу до ваших потреб, вподобань та уподобань, збираючи та запам’ятовуючи інформацію про ваші вподобання.

Ми використовуємо файли cookie для реєстрації трафіку, щоб визначити, які сторінки використовуються. Це допомагає нам аналізувати дані про трафік веб-сторінок і покращувати наш веб-сайт, щоб адаптувати його до потреб клієнтів. Ми використовуємо цю інформацію лише для цілей статистичного аналізу, після чого дані видаляються з системи. Загалом, файли cookie допомагають нам надавати вам кращий веб-сайт, дозволяючи нам відстежувати, які сторінки ви вважаєте корисними, а які ні. Файл cookie жодним чином не надає нам доступ до вашого комп’ютера або будь-якої інформації про вас, окрім даних, якими ви вирішили поділитися з нами. Ви можете прийняти або відхилити файли cookie. Більшість веб-браузерів автоматично приймають файли cookie, але зазвичай ви можете змінити налаштування свого браузера, щоб відхилити файли cookie, якщо бажаєте. Це може завадити вам повною мірою скористатися перевагами веб-сайту.

Посилання на інші веб-сайти

Наш веб-сайт може містити посилання на інші веб-сайти, що представляють інтерес. Однак, якщо ви скористалися цими посиланнями, щоб покинути наш сайт, зверніть увагу, що ми не маємо жодного контролю над цим іншим веб-сайтом. Таким чином, ми не можемо нести відповідальність за захист і конфіденційність будь-якої інформації, яку ви надаєте під час відвідування таких сайтів, і такі сайти не регулюються цією заявою про конфіденційність. Ви повинні проявляти обережність і ознайомитися із заявою про конфіденційність, що застосовується до відповідного веб-сайту.

Керування вашою особистою інформацією

Ви можете обмежити збір або використання вашої особистої інформації наступними способами:

 • щоразу, коли вас просять заповнити форму на веб-сайті, шукайте поле, яке ви можете натиснути, щоб вказати, що ви не хочете, щоб ця інформація використовувалася будь-ким для цілей прямого маркетингу
 • якщо ви раніше дали згоду на використання нами вашої особистої інформації для цілей прямого маркетингу, ви можете змінити свою думку в будь-який час, написавши нам або надіславши електронного листа.

Ми не будемо продавати, поширювати або здавати в оренду вашу особисту інформацію третім особам, якщо не отримаємо на це ваш дозвіл або якщо цього не вимагає закон. Ми можемо використовувати вашу особисту інформацію для надсилання вам рекламної інформації про третіх осіб, яка, на нашу думку, може вас зацікавити, якщо ви повідомите нам, що бажаєте, щоб це сталося.

Якщо ви вважаєте, що будь-яка інформація, яку ми маємо про вас, є неправильною або неповною, будь ласка, напишіть нам або надішліть електронною поштою якомога швидше за вищевказаною адресою. Ми негайно виправимо будь-яку інформацію, яка виявиться невірною.

Redarc Manager BMS1230S3. зарядний пристрій DC-DC / MPPT / AC

вибір, контролер, регулятор, сонячного, заряд

Manager30. це комплексна система керування акумулятором для заряджання допоміжних акумуляторів, що використовуються в рекреаційних автомобільних і морських пристроях. Система з двома батареями включає в себе входи змінного, постійного струму та сонячної енергії для досягнення найкращого заряду для допоміжної батареї.

Розроблений з урахуванням простоти установки, Manager30 сумісний з усіма транспортними засобами та генераторними системами, включаючи генератори змінної напруги.

Незалежно від того, чи заряджаєте ви свинцево-кислотні, гелеві, кальцієві, AGM або літій-залізо-фосфатні акумулятори, Manager30 являє собою комплексне рішення для заряджання та обслуговування акумуляторів постійного струму. Якщо ви заряджаєте одну допоміжну батарею або більше, Manager30 гарантує, що вони завжди будуть повністю заряджені, забезпечуючи спокій, коли заряд батареї забезпечує джерело живлення для комфорту вдома під час подорожі по Австралії.

Manager30 працює як 6 окремих продуктів, він заряджає допоміжну батарею від автомобіля під час руху, це зарядний пристрій на 240 вольт, сонячний регулятор, ізолятор батареї, контролер відключення навантаження, і все це з віддаленим монітором батареї, що робить його лідером на ринку.

Manager30. це комплексна система керування батареями для заряджання допоміжних акумуляторів, що використовуються в рекреаційних автомобільних і морських пристроях. Система з двома акумуляторами включає в себе входи змінного, постійного струму та сонячної енергії для досягнення найкращого заряду допоміжного акумулятора.

Розроблений з урахуванням простоти встановлення, Manager30 сумісний з усіма транспортними засобами та генераторними системами, включаючи генератори змінної напруги.

Незалежно від того, чи заряджаєте ви свинцево-кислотні, гелеві, кальцієві, AGM або літій-залізо-фосфатні акумулятори, Manager30. це комплексне рішення для заряджання та обслуговування акумуляторів постійного струму. Якщо ви заряджаєте одну допоміжну батарею або більше, Manager30 гарантує, що вони завжди будуть повністю заряджені, забезпечуючи спокій, коли заряд батареї є джерелом живлення для комфорту вдома під час подорожі по Австралії.

Manager30 працює як 6 окремих продуктів, він заряджає допоміжну батарею від автомобіля під час руху, це зарядний пристрій на 240 вольт, сонячний регулятор, ізолятор батареї, контролер відключення навантаження, і все це з віддаленим монітором батареї, що робить його лідером на ринку.

Заряджання літієвих батарей

Літієві акумулятори мають покращену ємність порівняно з розміром і вагою. Однак для правильної роботи вони вимагають певних умов заряджання, а сама батарея повинна мати вбудовану систему керування елементами. REDARC розробив профіль заряду в Manager30 для доповнення цих вбудованих систем.

Пріоритет “зеленої” енергії

Manager30 призначений для одночасного заряджання допоміжної батареї від декількох джерел. Якщо доступна 12-вольтна сонячна енергія, сонячна енергія буде використовуватися до поповнення вихідного зарядного струму від іншого джерела мережі (якщо доступно) або від бортової мережі автомобіля постійного струму під час руху.

Сонячний регулятор MPPT

Вбудований сонячний регулятор Maximum Power Point Tracking (MPPT) дозволяє Manager30 забезпечувати максимальну кількість енергії від портативних сонячних панелей навіть в умовах низької освітленості.

Віддалений монітор

Призначений для відображення інформації про допоміжну батарею та стан заряду. Ви можете налаштувати спосіб заряджання акумулятора та відстежувати, звідки надходить заряд. Зручний графічний монітор з дисплеєм дає вам змогу завжди знати, що відбувається, і тримати все під контролем.

Особливості

 • Багатоступеневий зарядний пристрій AC-DC
 • Багатоступеневий зарядний пристрій постійного струму
 • Сонячний регулятор з відстеженням точки максимальної потужності
 • Монітор заряду акумулятора
 • Подвійний ізолятор батареї
 • Контролер відключення навантаження
 • Надзвичайно тиха робота
 • Заряджає AGM, гелеві, кальцієві, VRLA, стандартні свинцево-кислотні та LiFePO4 акумулятори
 • Випробувано на відповідність стандартам безпеки електромережі в Австралії

Найкращий зарядний пристрій постійного струму з сонячною батареєю MPPT для кемперів 2023 року

Шукаєте ідеальний зарядний пристрій постійного струму з функцією сонячної зарядки MPPT для вашого будинку на колесах??

У цій статті ми розповімо про 4 найкращі DC-DC зарядні пристрої, які включають сонячну зарядку MPPT (DC-DC Solar) для заряджання акумуляторів для відпочинку в кемпінгу.

З безлічі доступних варіантів ми відібрали 4 найкращі зарядні пристрої, які не тільки забезпечують оптимальну продуктивність, але й сумісність та надійність для електричної системи вашого кемпінгу.

Зарядні пристрої, які також називають зарядними пристроями від акумулятора до акумулятора та зарядними пристроями B2B, необхідні для того, щоб ваш будинок на колесах завжди залишався в робочому стані та був готовим до пригод.

вибір, контролер, регулятор, сонячного, заряд

Довірений огляд

Jolly (самозакоханий електричний гік з більш ніж 17-річним досвідом роботи кваліфікованим інженером-електриком) провів огляд порівняння продуктів.

Широкі дослідження та чесний досвід користувачів надали інформацію для цієї публікації.

Зараз Джоллі зосереджений на переобладнанні електрики для кемперів, яке розпочалося у 2019 році з народженням Vandercamp. Джоллі або будує власний кемпер, або надає електричну допомогу та керівництво іншим.

Продукти, що розглядаються, не є спонсорами цієї публікації. Тому інформація в цій статті є нашою власною чесною думкою.

Ця публікація може містити партнерські посилання Amazon. Це означає, що якщо ви зробите покупку після натискання однієї з них, ми можемо заробити деяку комісію. Ці гроші допоможуть Vandercamp Adventures продовжувати розвиватися без додаткових витрат для вас. Це безпрограшна ситуація!! Дізнайтеся.

Порівняльна таблиця

НазваВхідна напругаСтрум заряду (Ампер)Максимальна сонячна потужністьМаксимальний розмір кабелюРобоча температура (°C)ГарантіяЕфективністьСумісність з розумним генератором змінного струмуВагаРозмір (мм)ЦінаПереглянути

Таблиця визначень

Вхідна напруга. напруга, що приймається від генератора/стартерної батареї. Всі представлені тут зарядні пристрої постійного струму сумісні з входами 12 В.

Вихідний струм заряду. струм (в амперах), що подається на акумуляторну батарею в умовах заряду.

Максимальна сонячна напруга Voc. Напруга холостого ходу (Voc). це максимальна напруга, яку може виробляти сонячна панель без навантаження на неї.

Максимальний розмір кабелю CSA. максимальний розмір кабелю, який можуть прийняти роз’єми зарядного пристрою.

Гарантія. Гарантія виробника. Гарантійні зобов’язання на зарядні пристрої наведені нижче.

Ефективність. Енергоефективність вихідного заряду у відсотках. Всі електричні пристрої мають втрати енергії, зазвичай у вигляді тепла. Чим вищий відсоток, тим ефективніше.

Сумісний з розумним генератором. зарядний пристрій або має вбудоване програмне забезпечення для вимірювання напруги, або вимагає ланцюга запалювання.

Вага. загальна вага розпакованого зарядного пристрою

Розмір. загальний розмір зарядного пристрою DC-DC (див. інструкцію до виробу для їх детальних вимірювань)

Вартість. від £ (найдешевший) до ££££ (найдорожчий). Дивіться товар для поточної ціни.

Недоліки сонячних зарядних пристроїв від постійного струму до постійного струму

Для кого підходять 4 найкращі сонячні зарядні пристрої DC-DC?

Renogy. низький бюджет, монтажники-початківці, електрична система будь-якого розміру.

REDARC. високі бюджети, вага / простір, екстремальні умови.

Ctek. невелика вага, невеликі електричні системи, свинцево-кислотні акумулятори.

Стерлінг. електричний досвід / інженер, спеціальні налаштування акумуляторів, розумні генератори змінного струму.

найкращі зарядні пристрої постійного струму з сонячною батареєю MPPT

Коли справа доходить до пошуку найкращого зарядного пристрою постійного струму з сонячною батареєю MPPT для вашого кемпера, слід врахувати кілька факторів. З безлічі доступних варіантів ми відібрали 4 найкращі зарядні пристрої DC-DC, які не тільки забезпечують оптимальну продуктивність, але й сумісність та надійність для електричної системи вашого кемпера.

Ці зарядні пристрої DC-DC сумісні з усіма типами акумуляторів, включаючи свинцево-кислотні, GEL, AGM, кальцієві та літій-іонні, а також 12-вольтові системи. Крім того, вони призначені для безперебійної роботи з генераторами змінного струму Smart, забезпечуючи безперебійний процес заряджання.

Безпека та ефективність мають вирішальне значення, і ці зарядні пристрої досягають успіху в обох сферах, ізолюючи стартерну та рекреаційну батареї, коли немає заряду, запобігаючи розрядженню стартерної батареї. Вони також підтримують постійний вихідний струм, незалежно від коливань вхідної напруги, забезпечуючи послідовний і ефективний процес заряджання.

Крім того, на всі чотири зарядні пристрої надається 2-річна гарантія від виробника, що дає вам спокій, знаючи, що ваші інвестиції захищені.

Зарядний пристрій Renogy DC-DC з MPPT

Чому він потрапив до списку: Невисокий бюджет, простий монтаж і налаштування, високоефективний

Renogy DCC30S DCC50S

Залишити відповідь