Вартість резервного акумулятора для сонячної енергії. Вартість резервного акумулятора сонячної енергії

Чи працюватимуть сонячні панелі під час відключення електроенергії?

Що для вас означає сонячна енергія? Збереження навколишнього середовища? Економія грошей? Або, можливо, це незалежність від електричної компанії. Сонячні панелі дозволяють вам генерувати власну безкоштовну, екологічно чисту електроенергію. Однак більшість систем сонячних панелей, встановлених у Сполучених Штатах, прив’язані до електромережі.

З підключеною до мережі системою ви все ще можете генерувати безкоштовну, чисту енергію і, в багатьох штатах, отримати “безкоштовне зберігання електроенергії” завдяки таким політикам, як мережевий облік або нью-йоркська система Value Stack. І ви також будете (майже) завжди мати доступ до електроенергії.

Системи, підключені до електромережі, повинні відповідати правилам енергопостачальної компанії, а це означає відсутність електроенергії, коли мережа виходить з ладу, якщо у вас немає сонячної системи з підтримкою батареї.

Отже, швидка відповідь на питання, чи будуть сонячні панелі працювати під час відключення електроенергії. ні. Сонячні панелі не зможуть забезпечити ваш будинок або бізнес електроенергією під час відключення електроенергії. Однак є два винятки: ваша система обладнана накопичувачем енергії, або ви відмовляєтеся від переваг мережевої сонячної енергії та обираєте автономну систему.

Різниця між автономними та мережевими сонячними електростанціями

Ваше комунальне підприємство виробляє та розподіляє електроенергію через електромережу. Якщо ви встановите мережеву сонячну систему, ви будете підключені до електромережі. Ви зможете отримувати енергію з електромережі, коли ваша система не виробляє енергію, а надлишок енергії ви зможете відправити в електромережу для отримання кредиту в багатьох штатах (це називається мережевим обліком).

Автономна система, звичайно, не підключена до електромережі. В обмін на цю солодку свободу ви не матимете доступу до іншої електроенергії, окрім тієї, що виробляється вашою сонячною системою, а також тієї, що зберігається в акумуляторах або виробляється генератором на місці. Однак, ви зможете живити свій будинок або бізнес, якщо мережа вийде з ладу.

Більшість сонячних енергетичних систем, встановлених сьогодні в Сполучених Штатах, принаймні частково встановлені з метою економії коштів на електроенергії, а також для того, щоб заощаджувати на електроенергії. Вони не встановлюються з наміром бути повністю незалежним джерелом енергії. Для багатьох людей гроші, які вони заощаджують, та надійність, яку вони отримують, роблять мережеву сонячну енергію більш популярним варіантом. Однак це також означає, що більшість сонячних систем у Сполучених Штатах не зможуть генерувати електроенергію, коли мережа вийде з ладу.

Чому мої сонячні панелі не працюють під час відключення електроенергії?

Єдине, що потрібно правильно встановленій сонячній системі для генерації безкоштовної електроенергії. це сонячне світло. Так чому ж ви не можете використовувати цю електроенергію у власному будинку або бізнесі, коли мережа виходить з ладу??

Це пов’язано з тим, як працює мережева сонячна система. Сонячне світло потрапляє на панелі, генерує електроенергію, проходить через інвертор і використовується для ввімкнення світла або охолодження їжі. Коли ваші панелі виробляють більше електроенергії, ніж ви використовуєте, надлишок електроенергії подається в електромережу.

Якщо електромережа не працює, а ваша сонячна система виштовхує зайву електроенергію в мережу, це велика проблема.

Працівники комунальних служб працюють на тих самих лініях електропередач, вирішуючи проблему, щоб відновити роботу району. Вони роблять це з припущенням, що лінії мертві. Електроенергія від вашої сонячної системи зробить це припущення неправильним і може спричинити серйозні проблеми. Щоб захистити працівників комунальних служб та саму мережу, всі мережеві інвертори сонячної енергії повинні автоматично вимикатися, коли мережа виходить з ладу і вимикається живлення.

Як використовувати сонячні панелі під час відключення електроенергії

Існує два основних способи забезпечити себе електроенергією, коли вимкнеться світло, за допомогою сонячної енергії: встановити автономну сонячну систему або встановити спосіб зберігання енергії, наприклад, акумулятори.

Позамережеві сонячні системи

Автономна сонячна система вимагає достатньої кількості акумуляторів, щоб гарантувати, що у вас буде достатньо накопиченої електроенергії, щоб пережити нічні та похмурі дні. Це часто робить її набагато дорожчою, ніж прив’язані до мережі сонячні системи. Автономна сонячна енергія рідко є розумною інвестицією для більшості будинків і підприємств. Крім того, у вас не буде можливості отримувати електроенергію з мережі, якщо ваша сонячна система не виробляє достатньо електроенергії, а накопичена вами енергія закінчилася.

Однак це дає вам повну енергетичну незалежність, тобто ви можете використовувати свою сонячну систему, коли мережа виходить з ладу. Автономна сонячна енергія. хороший варіант для будівель у віддалених районах, де немає доступу до електромережі. Автономна система може бути корисною, якщо у вас дуже віддалений будинок.

Сонячні системи з акумуляторними батареями

Мережева система часто є кращим варіантом для тих, хто хоче заощадити гроші за допомогою сонячних панелей. Ви також можете отримати резервне живлення, коли мережа не працює, якщо встановите систему зберігання енергії. Оскільки вам не потрібно стільки батарей, як для автономної системи, вона, ймовірно, не буде такою дорогою.

Встановлення однієї або декількох сонячних батарей дозволить вам зберігати невикористану енергію, вироблену вашою сонячною системою. Ви зможете користуватися цією енергією, не наражаючи на небезпеку працівників комунальних служб у випадку, якщо електромережа вийде з ладу.

Якщо система резервного живлення від акумулятора звучить як щось, що ви хотіли б мати, важливо розуміти обмеження. Хоча сонячні батареї стають все більш поширеним явищем, вони все ще досить дорогі для більшості будинків і підприємств. Вони можуть суттєво підвищити вартість вашої сонячної системи. Як правило, один 9.Акумулятор на 8 кВт-год може коштувати близько 15 000 (з установкою) без урахування пільг.

Через це багато інсталяторів сонячних систем радять вибрати лише кілька необхідних елементів, які ви хочете забезпечити електроживленням. Це можуть бути такі речі, як аварійне освітлення, медичне обладнання, холодильники або персональна електроніка/зарядні пристрої. Встановлення достатньої кількості батарей, щоб підтримувати роботу вашого будинку або бізнесу в звичайному режимі протягом декількох днів, швидше за все, буде коштувати більше, ніж більшість людей готові витратити. Ось посібник, який допоможе вам вибрати необхідну кількість батарей.

Якщо резервне живлення важливе для вас, але ви не хочете витрачати гроші на систему акумуляторів, резервні генератори часто є дешевшим варіантом. Всього за кілька сотень або тисяч доларів у місцевому будівельному магазині ви зможете забезпечити безперебійну роботу вашого будинку або бізнесу. Однак ці генератори часто працюють на викопному паливі. Викопне паливо не тільки не відновлюється, але й може бути важкодоступним під час надзвичайних ситуацій або стихійних лих.

Якщо ви шукаєте спосіб зменшити витрати на резервне живлення, але вам подобається ідея мати сонячні батареї, подумайте про доповнення системи сонячних батарей традиційним бензиновим генератором.

Дізнайтеся більше про сонячну енергію, завантаживши наш унікальний посібник з купівлі сонячних батарей. Ми занурюємося у все, що ви повинні знати, перш ніж інвестувати в сонячну енергетику.

Вартість резервного акумулятора сонячної енергії

Генератори та акумуляторні системи підтримують живлення для безпеки під час перебоїв, запобігаючи втраті продуктивності, уникаючи швидкопсувних харчових відходів та усуваючи дорогі ремонти, такі як замерзлі труби та затоплені приміщення. Системи резервного живлення також дозволяють використовувати сонячну енергію, яку ви виробляєте в неробочий час, для живлення вашого будинку або електромобіля.

вартість, акумулятора, сонячної, енергії

Що таке резервне живлення?

Система резервного живлення. це система, яка підключається до джерел електроенергії, як правило, сонячних панелей та електромережі, щоб зберігати надлишкову енергію та повертати її у ваш будинок, коли вона вам потрібна, як правило, через відключення електроенергії під час аварійної ситуації. У більшості випадків ваше резервне джерело живлення буде надходити від генератора або акумулятора. Сучасні сонячні батареї також є інтелектуальними системами управління енергоспоживанням, які можуть оптимізувати використання енергії у вашому домі, щоб скористатися перевагами планів використання комунальних послуг або забезпечити заряджання електромобіля від вашої сонячної електросистеми.

Акумулятор або генератор?

Ми з радістю допоможемо вам визначити, що краще підійде для вашого будинку. акумуляторна батарея чи генератор. Для початку прочитайте наш аналіз “Батареї vs. Генератори, де пояснюється, як працює кожна система резервного живлення, переваги, вартість та гарантії на продукцію. Тоді перегляньте найпоширеніші системи резервного живлення, які ми встановлюємо нижче. Ми також пропонуємо повністю налаштовані рішення резервного живлення для задоволення ваших індивідуальних потреб.

Все ще маєте запитання? Отримайте безкоштовну консультацію вже сьогодні. Просто розкажіть нам про ваші цілі та ваш будинок, і ми візьмемо це на себе!

Батарея Tesla Powerwall

Tesla Powerwall. це домашня батарея, яка працює шляхом інтелектуального накопичення енергії в періоди, коли ціни на енергію нижчі, і використання цієї дешевшої накопиченої енергії, коли енергія починає зростати.

Ця сонячна батарея ідеально підходить для тих, хто хоче заощадити гроші, перейшовши на сонячну енергію під час високих тарифів на комунальні послуги.

Накопичена енергія також може бути використана в екстрених ситуаціях як домашній резервний акумулятор для електропостачання. Система резервного живлення від Tesla пропонує 13.5 кВт-год ємності для зберігання енергії, достатньої для живлення світла, холодильника та невеликих побутових приладів у середньому будинку (але не кондиціонерів) протягом одного дня під час відключення електроенергії.

Люди, які живуть у районах з великими коливаннями цін на електроенергію вдень і вночі, можуть отримати найбільшу вигоду від цієї енергетичної системи.

SunPower SunVault

SunPower® SunVault® Storage. це рішення на основі сонячних батарей, яке забезпечує безперебійне резервне живлення, коли воно вам найбільше потрібне. Живіть основні прилади, такі як освітлення, холодильники та плити, під час віялових відключень електроенергії або грозових розрядів.

Свобода, безпека та контроль. досягайте всього цього за допомогою системи зберігання SunVault Storage від SunPower. Перебої в електропостачанні. це частина нашого світу, а комунальні служби беруть більше, коли знають, що ви найбільше цього потребуєте. Виробляйте власну чисту енергію та зберігайте її для пікових навантажень та відключень.

За допомогою інтуїтивно зрозумілого програмного забезпечення, що постачається зі СЗД SunVault™ Storage, ви можете встановлювати власні налаштування живлення, контролювати роботу системи та економію електроенергії, а також забезпечувати безперебійний перехід від живлення від мережі до живлення від батареї та назад. Контролюйте власну енергію за допомогою сонячної батареї.

Де Freedom Solar встановлює рішення для резервного живлення?

У Freedom Solar наша мета. допомогти кожному домовласникові досягти енергетичної незалежності якомога швидше, оскільки ризик відключення електроенергії зростає через екстремальні погодні явища, старіння електромережі та зростання населення. Ми встановлюємо акумулятори та генератори для резервного живлення в штатах Техас, Колорадо, Флорида, Вірджинія та Північна Кароліна включно:

 • Х’юстон
 • Остін
 • Сан-Антоніо
 • Даллас-Форт-Ворт
 • Колорадо-Спрінгс
 • Денвер
 • Форт-Коллінз
 • Пуебло
 • Тампа
 • Орландо
 • Ноолк-Вірджинія-Біч
 • Ролі-Дарем
 • Шарлотта

Хочете дізнатися більше?

Почніть безкоштовну консультацію.

 • Надішліть нам свою інформацію.
 • Ми зв’яжемося з вами, щоб призначити зустріч.
 • Енергетичний консультант зустрінеться з вами вдома, в офісі або віртуально.
 • Ви отримаєте індивідуальну пропозицію із зазначенням розміру системи, дизайну, витрат, фінансування та економії.

Ми поважаємо вашу конфіденційність. Ваша інформація буде використана тільки для зв’язку з вами і для кваліфікації вашого даху для сонячних батарей.Натискаючи кнопку “Зв’язатися зі мною”, ви дозволяєте Freedom Solar телефонувати вам та надсилати попередньо записані повідомлення та текстові повідомлення на номер, який ви ввели вище, за допомогою автодозвону, з пропозиціями про їхні продукти або послуги, навіть якщо ваш номер телефону є мобільним або знаходиться в будь-якому національному або державному списку “Не дзвонити”. Можуть застосовуватися різні швидкості передачі повідомлень і даних. Ваша згода тут не пов’язана з умовою купівлі.

0 повністю електричних будинків у Каліфорнії будуть живитися від сонячної енергії та матимуть резервну батарею від SunPower

SunPower, Каліфорнійський університет в Ірвіні (UCI), Schneider Electric та Southern California Edison (SCE) оголосили про своє партнерство з KB Home в якості постачальників стратегії, досліджень, технологій та енергії для нещодавно запущених енергоефективних підключених громад в Меніфі, штат Каліфорнія. понад 200 повністю електричних будинків працюватимуть на сонячній енергії, будуть обладнані індивідуальними системами зберігання енергії та підключені до мікромережі, що живиться від великої спільної батареї громади. Ці громади, стійкі до перебоїв в електропостачанні, покликані стати прикладом сталого та стійкого будівництва нового житла майбутнього.

KB Home, SunPower та UCI об’єднали зусилля, щоб переосмислити, як може виглядати нове житло, якщо воно буде побудоване для зменшення викидів вуглецю, скорочення витрат на енергію та забезпечення нових способів виробництва надійної та стійкої енергії. З 6.65-мільйонний грант Міністерства енергетики США (DOE), проектування мікромереж та інженерна підтримка від Schneider Electric, а також тісна співпраця з SCE для забезпечення плавного переходу між мережевою та автономною електроенергією. ці інноваційні будинки тепер доступні для широкої громадськості.

“SunPower та KB Home мають багаторічну історію лідерства в галузі нового житлового будівництва завдяки енергетичним інноваціям та сталості”. сказав Метт Брост, віце-президент з продажу нових будинків SunPower. “Завдяки цьому проєкту ми робимо великий стрибок у створенні спільнот з нуля, призначених для виробництва сталої та доступної енергії, а також стійкості до впливу зміни клімату на нашу енергосистему. Ми раді використати наш досвід, отриманий в рамках цього проекту, щоб вплинути на подальші інновації в житловому будівництві.”

Усі 219 будинків у нових громадах Durango та Oak Shade будуть побудовані відповідно до критеріїв Міністерства енергетики США Zero Energy Ready Home, які включають Energy Star, WaterSense та Indoor airPLUS. Кожен будинок оснащений сонячною системою SunPower Equinox, акумуляторною батареєю SunVault Storage ємністю 13 кВт-год, високоефективними приладами, гнучкими навантаженнями, такими як електричні водонагрівачі з тепловим насосом та системи опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, а також іншими інтелектуальними технологіями, такими як Square D Energy Center від Schneider Electric та підключені електромонтажні пристрої.

Всі будинки будуть попередньо підключені до зарядних пристроїв для електромобілів, а деякі з них продемонструють двонаправлену зарядку. Зарядні пристрої для електромобілів будуть доступні для придбання під час продажу.

Ці громади пропонують нове бачення того, як окремі будинки взаємодіють з електромережею. Кожен будинок, зберігаючи регулярне обслуговування з місцевою комунальною компанією Southern California Edison, спроектований таким чином, щоб під час відключення працювати як частина самодостатньої мікромережі, отримуючи енергію від власної системи зберігання SunVault, а також від великої батареї спільноти.

Додаткові енергетичні послуги, пропоновані SunPower, дозволяють мешканцям зареєструватися в програмі віртуальної електростанції (VPP), завдяки якій їхні акумулятори, зарядні пристрої для електромобілів та інші гнучкі навантаження будуть автоматично відправлятися на підтримку електромережі. Домовласники, які зареєструються в програмі, матимуть право на отримання компенсації за участь у програмі. UCI також моделюватиме підключені мікромережі, аналізуватиме дані програми VPP та співпрацюватиме з SCE, щоб визначити її ефективність у підтримці мережевої інфраструктури.

“Ми раді співпрацювати з промисловими та науковими лідерами, щоб запропонувати ці передові технології та енергетичні рішення нашим домовласникам”. Нові будинки KB в Oak Shade та Durango в Shadow Mountain стануть першими в Каліфорнії, які будуть оснащені інтелектуальними технологіями, резервною батареєю та підключенням до мікромережі. Вони забезпечать самодостатню енергетичну систему з громадською батареєю, яка живить околиці “. сказав Ден Брідлман, старший віце-президент з питань сталого розвитку, технологій та стратегічних джерел постачання KB Home. “Ми з нетерпінням чекаємо на проведення досліджень для вимірювання енергоефективності та стійкості наших абсолютно нових енергорозумних підключених громад”.”

“Цей проект представляє майбутнє, перетворюючи Розумний будинок в Розумне, стійке співтовариство, яке вирішує основні енергетичні проблеми, з якими стикаються домовласники сьогодні, включаючи стійкість енергопостачання та зростання витрат на комунальні послуги”. сказав Річард Кортауер, старший віце-президент з питань дому та дистрибуції компанії Schneider Electric. “Нове електричне майбутнє. це будинок з безпечною, ефективною і надійною енергією, яка відповідає нашим мінливим потребам, без шкоди для вартості життя, цілей сталого розвитку або комфорту”.”

Про автора

Келлі Пікерел

Келлі Пікерел має більш ніж десятирічний досвід звітування про U.S. Він працює в галузі сонячної енергетики і в даний час є головним редактором журналу “Світ сонячної енергетики”.

Коментарі та думки власників

Буде цікаво подивитися, чи будуть використовуватися передові ванадієві редокс-потокові акумулятори, чи літій-іонні батареї. Великі мережеві додатки вимагають тривалого зберігання, на що більш ніж здатні VRFB-батареї без деградації щодо кількості циклів, в той час як літій-іонні батареї вважаються короткочасними. Як ми нещодавно бачили під час пожежі на сховищі Tesla в Кремнієвій долині, літій-іонні батареї мають пожежонебезпечний ризик, і довелося перекрити дороги на дуже великій території з міркувань громадської безпеки, оскільки під час пожежі літій-іонні батареї виділяють дуже небезпечний фтористий водень. Літій-іонні іонні батареї з цієї самої причини не слід розміщувати поблизу місць проживання людей. VRFB, навпаки, не може загорітися, оскільки електролітом є переважно вода, що унеможливлює загоряння. Оскільки світ переходить на більш екологічні альтернативи, такі як VRFB-батареї, де ванадій, що міститься в батареї, може перероблятися нескінченно, батарея за батареєю, використовуючи той самий ванадій. Ви не можете стати набагато зеленішими, ніж це!

Буде цікаво подивитися, як це спрацює. Будівництво “повністю електричних” будинків (Zero Energy Ready Home) та встановлення “лише” акумуляторної батареї Sunvault ємністю 13 кВт-год, особливо в південній Каліфорнії в літні місяці. Деякі з перших прихильників сонячних фотоелектричних установок та накопичувачів енергії використовували системи TESLA і використовують близько 4 силових стін для задоволення потреб у відмовостійкості на території обслуговування SCE. Біла книга, написана для CPUC кілька років тому, прогнозує, що Каліфорнія матиме (середні) тарифи на електроенергію близько 0.35/кВт-год десь між 2025 і 2030 роками. Оскільки вартість кВт-год електроенергії зростає, період окупності інвестицій зменшується.

Що потрібно враховувати при встановленні акумулятора до дахової сонячної батареї

Зростаюча частка житлових сонячних проектів тепер оснащується накопичувачами енергії. У першій частині ми розглянемо функцію резервного живлення акумуляторів.

вартість, акумулятора, сонячної, енергії

Невідомий стоїть поруч з домашньою батареєю LG Chem та інвертором.

Поділіться

Приєднання сонячної батареї до будинку. це довгострокове зобов’язання з багатьма міркуваннями, яке пропонує великий потенціал для економії рахунків за електроенергію. Нещодавнє доповнення до переліку опцій. приєднувати чи не приєднувати акумуляторну систему накопичення енергії.

За даними EnergySage, акумуляторна батарея часто може додати 10 000 або більше доларів до загальної вартості сонячної системи для житлових будинків. Але це має низку переваг, які залежать від потреб будинку в електроенергії та досвіду роботи з енергопостачальною компанією. Отже, які переваги?

Резервна потужність

Відключення або перебої в електропостачанні відбуваються з різною частотою і з різних причин, залежно від місця розташування. У деяких регіонах виникають проблеми з передачею електроенергії в мережі, погодні явища можуть вимкнути електроенергію, а в деяких регіонах, таких як Південна Каліфорнія, заплановані віялові відключення електроенергії в періоди високого попиту на енергію.

Опитування 1500 домовласників, проведене компанією SunPower, показало, що 40% респондентів турбуються про перебої в електропостачанні щомісяця. Третина респондентів зазначила, що гучні відключення, на кшталт тих, що були спричинені зимовими штормами в Техасі в лютому минулого року, призвели до того, що. є головною причиною для розгляду питання про зберігання енергії.

Наступним логічним питанням може бути: який об’єм батареї потрібно встановити, і як довго вона повинна забезпечувати резервне живлення?

Інсталятори зазвичай надають вибір між резервним живленням всього будинку, що часто вимагає встановлення декількох батарей, або частковим резервним живленням, що дозволяє власнику будинку вибрати конкретні ланцюги, які прив’язані до бажаних приладів або розеток. Вибираючи конкретні вимикачі, домовласники часто обирають холодильник, відкривач гаражних дверей, домашній офіс або іншу кухонну техніку.

Щоб зрозуміти потреби будинку в електроенергії та оцінити, що є найбільш важливим для резервного копіювання, домовласники можуть скористатися калькулятором енергії для побутових приладів Energy Saver від Міністерства енергетики.

Однією з найпоширеніших домашніх батарей є Tesla Powerwall, яка має 13.5 кВт-год корисної ємності акумулятора. Це означає, що він може забезпечити 13.5 кВт протягом однієї години або 1 кВт протягом 13.5 годин, повідомляє EnergySage. Другий великий бренд накопичувачів енергії. LG Chem, який має 9.6 кВт-год та 16 кВт-год.

У перекладі на побутову техніку EnergySage каже, що 13.5 кВт-год еквівалентні роботі повітряного теплового насосу потужністю 3500 Вт протягом трохи менше чотирьох годин, холодильника потужністю 200 Вт протягом 67.5 годин, або п’ять 20-ватних лампочок протягом 135 годин.

EnergySage зазначає, що PowerWall зазвичай може створювати резервні копії таких необхідних пристроїв, як Wi-Fi, телефон, холодильник та деякі світильники, протягом приблизно 24 годин.

Моделювання, проведене Лабораторією Лоуренса Берклі при Міністерстві енергетики США, домашніх сонячних і накопичувальних систем, що експлуатуються для резервного живлення, показує, що система з фотоелектричним масивом потужністю 7 кВт і накопичувачем 10 кВт-год може підтримувати 60-80% середньодобового навантаження клієнта протягом року, в залежності від регіону.

Крім того, якщо сонце все ще світить, сонячна батарея, підключена до акумулятора, продовжуватиме виробляти та зберігати електроенергію. Сонячні батареї без акумулятора повинні вимикатися під час відключення з міркувань безпеки. Без акумулятора для зберігання енергії немає безпечного місця, куди б вона могла надходити, тому система повинна використовувати пристрій швидкого вимкнення (мережа недоступна під час ремонту).

Інсталятори сонячних систем зазвичай працюють з власником будинку, щоб визначити потреби в резервному живленні та оцінити готовність основної електричної панелі будинку до інтеграції для резервного живлення. У деяких випадках інсталятор може вимагати модернізації головної панелі для розміщення акумулятора, що може потребувати додаткових витрат.

Розумніший, цінніший

Без акумулятора домашня сонячна батарея, підключена до електромережі, буде експортувати будь-яку невикористану енергію безпосередньо в мережу в режимі реального часу. За допомогою акумулятора електроенергію можна заряджати та розряджати таким чином, щоб оптимізувати витрати на оплату рахунків за електроенергію.

вартість, акумулятора, сонячної, енергії

Візьмемо, наприклад, плату за споживання. Деякі комунальні служби, включаючи постачальників в Массачусетсі, Арізоні та Іллінойсі, стягують додаткову плату на основі максимальної кількості енергії, необхідної протягом однієї години або 15-хвилинного періоду в даному місяці. Батарея може бути запланована на розрядку енергії під час пікових навантажень, щоб згладити піковий попит на енергію та знизити плату за споживання.

Комунальні підприємства також використовують схему виставлення рахунків, що називається “час використання”, яка, подібно до оплати за попитом, має на меті перешкоджати використанню електроенергії в періоди пікового попиту. Наприклад, утиліта може стягувати плату за нижчим тарифом, що дорівнює 0.15 грн/кВт-год у непікові години, а потім підвищується до 0.32/кВт-год.

З акумулятором будинок може зберігати енергію в непікові години, які зазвичай трапляються вдень, коли сонячна батарея виробляє найбільше. Потім батарея може експортувати енергію до будинку в години пікового навантаження, які часто бувають ввечері, коли люди повертаються з роботи та вмикають електроприлади, а масив виробляє менше енергії. Без батареї домовласники платять за будь-яким тарифом, якщо масив активно не виробляє електроенергію.

Третьою перевагою є здатність акумулятора забезпечувати цінність комунальних послуг без використання мережевих лічильників. Чистий облік. це процес експорту енергії в електромережу в обмін на кредити, які можуть бути використані для компенсації витрат на оплату комунальних послуг.

вартість, акумулятора, сонячної, енергії

Деякі енергокомпанії пропонують ціну “один до одного”, тобто кожна кВт-год відправленої електроенергії покриває один кВт-год витрат на оплату рахунків за електроенергію. Інші мають знижену вартість для нетто-обліку.

Наприклад, комунальне підприємство може виставляти рахунок за електроенергію за нульовим тарифом.16/кВт-год, але вартість експортованої енергії пропонує лише кредитне значення 0.08/кВт-год. Інші комунальні підприємства не пропонують жодних кредитів за чистий облік, як, наприклад, на Гаваях. де коефіцієнт встановлення батарей набагато вищий, ніж на решті території Сполучених Штатів, і становить 80%. Знову ж таки, у сценарії чистого обліку акумулятори здатні зберігати та забезпечувати енергію, обмежуючи вплив втрати вартості в умовах поганого чистого обліку.

Коефіцієнти витрат

Літій-іонна домашня батарея має значну ціну, зазвичай близько 10 000 доларів. В даний час накопичувачі енергії, які працюють в парі з житловою сонячною системою, мають право на 26% федерального інвестиційного податкового кредиту.

Деякі штати та комунальні служби пропонують додаткові стимули для включення акумуляторів, і в деяких випадках ця додаткова вартість може мати суттєве значення. Програма Smart в штаті Массачусетс, Програма стимулювання самогенерації (SGIP) в Каліфорнії, а також програми стимулювання в Меріленді та Лонг-Айленді надають авансові знижки на акумулятори.

Такі програми, як ConnectedSolutions of New England, пропонують додаткову економію для домовласників, які приєднуються до програми “принеси власну батарею”, в рамках якої заохочення виплачується домовласникам, які погоджуються дозволити своїм батареям експортувати енергію в мережу під час екстремального пікового попиту.

На додаток до ціни квитка на батарею, можуть бути пов’язані апаратні витрати, а також витрати на обладнання. За оцінками Tesla, апаратне забезпечення для батареї коштує 1100 доларів, а установка. від 800 до 2000 доларів. Електромонтажні роботи, такі як модернізація основної панелі, можуть призвести до збільшення витрат, і деякі інсталятори вимагатимуть від замовника покриття таких витрат, як плата за дозвіл або роздрібна торгівля/підключення, зазначає EnergySage.

Встановіть зараз або модернізуйте пізніше?

Bloomberg’s New Energy Finance повідомляє, що літій-іонні акумулятори впали на 87% з 2010 по 2019 рік. Оскільки глобальні ланцюги поставок нарощують виробництво літію через збільшення попиту (також зумовленого впровадженням електромобілів), можливе подальше зниження цін. Але чи варто чекати здешевлення батареї?

вартість, акумулятора, сонячної, енергії

Відповідь залежить від ситуації, але в минулому вартість встановлення батареї постфактум, або “модернізації”, залежала від інверторів на масиві, зазначає EnergySage. Більшість домашніх сонячних батарей встановлюються з інверторами змінного струму, які потім потрібно перетворити за допомогою додаткового інвертора назад у постійний струм для використання акумулятором. Це означає, що модернізована батарея буде коштувати додатково ще один інвертор, а також витрати на встановлення.

Сонячна система з батареєю, включеною при початковій установці, може включати лише один інвертор з підключенням до постійного струму, що знижує витрати, а також перетворює та зберігає енергію більш ефективно, ніж рішення з підключенням до змінного струму.

Тепер, коли Закон про зниження інфляції від 2022 року набув чинності, 30% інвестиційний податковий кредит застосовується не тільки до сонячних батарей, але й до автономних накопичувачів. Це зробило модернізацію та автономні установки більш поширеними серед інсталяторів.

Компанії-виробники інверторів активно працюють над тим, щоб спростити модернізацію. Наприклад, нещодавно компанія Enphase випустила мікроінвертор, який, за словами компанії, можна модернізувати для будь-якого типу домашніх акумуляторів без необхідності повторного з’єднання

Цей контент захищений авторським правом і не може бути використаний повторно. Якщо ви бажаєте співпрацювати з нами та хочете повторно використати частину нашого контенту, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою: editors@pv-magazine.com.

Райан Кеннеді

вартість, акумулятора, сонячної, енергії

Райан приєднався до pv magazine у 2021 році, принісши досвід провідного інсталятора сонячних систем для житлових будинків, а також досвід роботи в компанії U. S.

Залишити відповідь