Варіанти похилих сонячних дахів – світ за межами Тесли. Вартість шиферу Pv

Інтегровані фотоелектричні системи для будівель (BIPV). сонячні панелі, які виглядають як черепиця, плитка або шифер. останнім часом повертаються до життя. Чому? Тому що технологія краща, а вартість нижча.

Популярність сонячних панелей зростає: лише у 2020 році кількість установок збільшилася на 43% порівняно з 2019 роком. це новий рекорд. Очікується, що до 2030 року кількість сонячних панелей збільшиться в чотири рази, що дає зрозуміти, що сонячні панелі залишаться тут.

Однак для деяких людей естетичний ефект від встановлення сонячних панелей на даху все ще є надто великим кроком.

Однак для тих, кого відлякує блиск плоских панелей, інтегровані в будівлі фотоелектричні системи (BIPV) відмовляються від фронтального розташування сонячних панелей на дахах, дозволяючи власникам будівель генерувати сонячну енергію більш непомітно.

У цій статті я розповім, що таке BIPV, скільки вони коштують, які найкращі системи BIPV тощо. Спочатку, ось короткий зміст:

Що таке BIPV?

Інтегрована в будівлю фотоелектрика. це, найпростіше кажучи, матеріали, здатні генерувати сонячну енергію, які замінюють звичайні будівельні матеріали. Незалежно від того, чи це покрівля, облицювання чи щось інше, розумне в BIPV полягає в тому, що вони стають частиною будівлі, а не просто прибудовою.

Зазвичай BIPV використовуються на дахах, найчастіше у вигляді черепиці. У цьому й полягає розумний момент. фотоелектрична черепиця BIPV, інакше відома як фотоелектрична (PV) черепиця, сонячна черепиця або сонячна черепиця, може майже ідеально вписатися в існуючі черепичні покрівлі. У цій статті ми розглянемо в першу чергу BIPV для дахів.

Отже, проблема “потворних сонячних панелей” вирішена. тепер справа за тим, яка BIPV-система найкраще підійде для ваших потреб.

Переваги сонячної черепиці для дизайну будівель

 • Дискретний дизайн означає відсутність громіздких сонячних панелей на даху. Це дозволяє набагато легше інтегрувати її у зовнішній вигляд вашого об’єкту нерухомості.
 • Оскільки сонячна черепиця є частиною вашого даху, вона набагато довговічніша за своєю суттю. Типова система сонячних панелей на даху схильна до більшого ризику пошкодження погодними умовами, особливо в районах з сильним вітром. Це пояснюється тим, що сонячні панелі встановлюються на металевій стійці, яка злегка піднята над дахом, тому вони, природно, більше піддаються впливу стихії. Однак, щоб було зрозуміло, сучасні сонячні панелі все ще спроектовані таким чином, щоб витримувати екстремальні погодні умови, просто сонячна черепиця за замовчуванням є більш довговічною.
 • Сонячна черепиця, як і всі сонячні системи, може допомогти зменшити ваші рахунки за електроенергію до 50% і надати вам доступ до чистої енергії.
 • Вони довговічні, з прогнозованим терміном служби від 25 до 40 років. Слід визнати, що це лише прогноз, хоча і добре обґрунтований, оскільки сонячна черепиця є відносно новою технологією, яка стала широко доступною лише близько 10 років тому.
 • Низькі витрати на обслуговування. Сонячна черепиця, при правильному встановленні, не потребує особливого догляду, але знову ж таки, оскільки це нова технологія, ми не матимемо всіх відповідей на всі питання до 15-20 років.

Недоліки сонячної черепиці

 • Високі початкові витрати. Сонячна черепиця, безумовно, дорожча, ніж звичайні системи сонячних панелей, з типовою вартістю одного квадратного метра покрівлі (100 квадратних футів) близько 1,100-2,600 доларів США. Це зрозуміло, оскільки сонячна черепиця. це нова технологія, але це дасть багатьом людям, зацікавленим у переході на сонячну енергію, паузу для роздумів.
 • Тривалий час встановлення. Для правильного встановлення системи сонячної черепиці потрібні фахівці, які пройшли навчання як покрівельним, так і електромонтажним роботам. Зазвичай для повного встановлення сонячного даху потрібно близько двох тижнів, і для цього вам, швидше за все, знадобиться команда з 10-15 осіб! По мірі того, як технологія вдосконалюється і все більше людей обирають сонячну черепицю, процес монтажу, безсумнівно, прискорюється і вимагає меншої кількості людей для його виконання.
 • Рентабельність інвестицій не є високою, очікуваний термін окупності даху з сонячною черепицею становить близько 15-20 років. На сьогоднішній день система сонячних панелей має термін окупності близько п’яти років.
 • Нижча ефективність, ніж у сонячних панелей. Поки технологія не покращиться, сонячна черепиця в даний час змушена жертвувати ефективністю заради естетики. Під ефективністю ми маємо на увазі, скільки сонячного світла сонячна черепиця перетворює в електрику. зараз сонячні панелі в середньому мають ефективність близько 25-30%, в порівнянні з сонячною черепицею, яка працює в межах 10-20%.

Найкраща сонячна черепиця в цілому

Кожна з систем BIPV, які ми перерахували тут, відрізняється по-своєму, і ми розглянемо їх більш детально в наступних розділах. Наразі, ось огляд найкращих сонячних черепиць, доступних на ринку США.

Найкраща сонячна черепиця для дизайну: Сонячний дах Tesla

Всесвітньо відомий бренд чистої енергії Tesla вперше представив свій сонячний дах у 2016 році, і з тих пір він став одним з найпопулярніших варіантів сонячної черепиці в Сполучених Штатах.

Чисто з точки зору дизайну, сонячний дах Tesla виграє беззаперечно. Ви отримуєте доступ до чотирьох різних варіантів черепиці, кожен з яких має той самий витончений дизайн, який очікується від продукції Tesla.

Завдяки різноманітності вибору, фотоелектричну черепицю Tesla надзвичайно легко вписати в загальний дизайн вашого будинку. Заява на їхньому веб-сайті говорить: “Кожна черепиця виглядає чудово як зблизька, так і з вулиці, доповнюючи природний естетичний стиль вашого будинку”.”

Дивлячись на приклади зображень, важко не погодитися. Ключова перевага полягає в тому, що Tesla замінить весь ваш дах своїм шифером, хоча не кожен шифер буде придатний для використання сонячної енергії. Це допомагає додати їм привабливості, оскільки більшість фотоелектричних сланцевих систем все ще можуть виділятися на фоні існуючої черепиці.

Однією з дивних особливостей сонячного даху Tesla є те, що компанія досі офіційно не розкрила рейтинг ефективності, залишивши власників своїх сонячних черепиць у невіданні. Це трохи дивно, враховуючи, що компанія Tesla відома тим, що з гордістю і детально розповідає про свої технологічні досягнення.

Помітним недоліком сонячної покрівлі Tesla є те, що її не можна додати до існуючого даху. замість цього вам потрібно буде замінити весь дах на їхню черепицю. Звичайно, це вимагає певних витрат, оскільки середня вартість покрівлі будинку площею 2 000 кв. футів становить близько 55 300 доларів.

Порівняйте це з типовою вартістю несонячного даху для будинку площею 2 000 кв. футів, яка становить приблизно 14 000. Або вартість додавання звичайної установки сонячних панелей, яка поверне вам 18 000 для системи потужністю 6 кВт.

Технічні характеристики Tesla Solar Roof:

 • Розміри однієї плитки / черепиці: Д 45″ х Ш 15″ х В 2 мм
 • Витримує швидкість вітру до 166 миль на годину
 • Максимальна потужність на одну плитку / черепицю: 71.67 Вт
 • Вага однієї плитки / черепиці: 7 фунтів
 • Гарантія: 25 років (12.5 для інвертора)

Найкраща сонячна черепиця для довговічності: Сонячна черепиця SunTegra (STS 114)

SunTegra. ще один гравець на ринку сонячних покрівель, який пропонує кілька версій своєї сонячної черепиці. Ми зосереджуємо увагу на серії STS 114, яка забезпечує найвищу продуктивність сонячної черепиці.

Черепиця STS 114 оснащена технологією “TegraVent” від SunTegra, яка забезпечує відмінну стійкість до перегріву. Проста конструкція надає їм додаткову довговічність. Згідно з їх веб-сайтом, сонячна черепиця SunTegra містить “на 50% менше деталей, ніж звичайні стійкові системи”, що залишає набагато менше шансів на поломку, ніж у їхніх конкурентів.

Характеристики сонячної черепиці SunTegra:

 • Розміри на плитку / черепицю: Д 52″ x Ш 23″ x В 0.75″
 • Витримує швидкість вітру до 130 миль на годину
 • Максимальна потужність на черепицю: 114 Вт
 • Вага однієї плитки / черепиці: 18 фунтів
 • Гарантія: 25 років

Найкраща сонячна черепиця для ефективності: Luma Solar Roof

Сонячна черепиця Luma має схожу естетику з сонячною покрівлею Tesla, а інсталяції виглядають так само стильно і футуристично. Найцікавіше? А ще вони неймовірно ефективні.

В середньому сонячна черепиця Luma може похвалитися коефіцієнтом ефективності перетворення 22.1%, що в світі сонячної черепиці майже нечувано. Хоча все ще не зовсім на рівні традиційних сонячних панелей, сонячна черепиця Luma, безумовно, забезпечить вас достатньою кількістю енергії.

Приблизно 4.50 за ват, сонячна черепиця Luma також є одним з найдоступніших варіантів на ринку.

Технічні характеристики сонячної черепиці Luma:

 • Розміри на плитку / черепицю: L 54.37″ x Ш 15.62″ x H 2″
 • Максимальна потужність на плитку/гонт: 80 Вт
 • Ефективність: 22.1%
 • Статичне вітрове навантаження: 2,400 Па
 • Статичне снігове навантаження: 5,400 Па
 • Вага однієї плитки / черепиці: 19.8 фунтів
 • Гарантія: 25 років

Краща сонячна черепиця для універсальності: Forward Solar

Forward Solar, стартап-компанія з серйозними інвестиціями, створила власну лінійку сонячної черепиці. Унікальною особливістю їхньої пропозиції є металевий фальцевий тип покрівлі, який дозволяє кріпити сонячну черепицю на дахах гаражів, сараїв, складів та інших дахів у промисловому стилі.

Купуючи сонячну черепицю від Forward Solar, ви платите напрочуд дешево. 3.75 доларів за ват, що з деяким відривом є найдоступнішою з описаних у цій статті сонячних черепиць. На момент написання статті вони фактично не доступні для встановлення, але ви можете зарезервувати їх на їхньому веб-сайті вже зараз.

Технічні характеристики Forward Solar (будь ласка, зверніть увагу, що кількість доступних характеристик наразі обмежена):

 • Щільність енергії: 19 Вт на квадратний фут
 • Вентиляція: Пасивна система вентиляції
 • Гарантія: 30 років

Енергетична черепиця. Нова сонячна черепиця Timberline Solar від GAF нагадує традиційну бітумну черепицю.

GAF, одна з найвідоміших американських покрівельних компаній, випустила лінійку сонячної черепиці на початку 2022 року. Деталі щодо таких речей, як ціна за ват, наразі обмежені, але одна річ, яка була оголошена, безумовно, привернула увагу галузі.

Сонячна черепиця GAF під назвою Timberline Solar використовує вдвічі менше з’єднань, ніж інші виробники-конкуренти, включаючи Tesla. Це означає, що існує менше з’єднань, які можуть зламатися, що, в свою чергу, значно підвищує надійність сонячної черепиці GAF.

Широке охоплення компанії по всій території США має багато прихильників сонячної енергетики, які сподіваються, що вони зможуть переконати більше людей, ніж будь-коли, розглянути можливість впровадження цієї технології. Ціна також досить приваблива, оскільки прогнозована вартість покрівлі будинку площею 2 000 квадратних футів становить близько 30 000 доларів США (значно нижче, ніж сонячна покрівля від Tesla).

Технічні характеристики GAF Timberline Solar:

 • Розміри однієї черепиці/гонта: L 64.25 “x W 17.2″ x H 1”
 • Максимальна потужність на плитку / черепицю: 45 Вт
 • Гарантія: 25 років

Генератор енергії майбутнього

BIPV все ще є технологією, що розвивається, але вона являє собою один з найкращих варіантів для отримання чистої енергії. і все це без шкоди для зовнішнього вигляду вашого будинку.

Незважаючи на значні авансові витрати зараз, в міру того, як технологія вдосконалюється і вдосконалюється, цілком логічно, що вони будуть знижуватися. Це особливо актуально зараз, коли в покрівельну індустрію втрутилися такі великі гравці, як GAF. Оскільки ціна на сонячні панелі також швидко падає, фотоелектричні сланці неминуче підуть за ними.

Варіанти скатних сонячних дахів. світ за межами Тесли

сонячних, дахів, світ, межа

Системи кріплення на даху все ще мають найбільшу частку на ринку сонячних фотоелектричних систем для житлових будинків. Однак для нових або реконструйованих скатних дахів це не є економічно ефективним. Перш за все, потрібно розуміти, що сонячна черепиця абсолютно не потрібна з фотоелектричними панелями над нею. Крім того, фотоелектричні системи на даху досить часто є візуальними тортурами. Реальність така, що деякі продавці фотоелектричних систем намагаються втиснути якомога більше кВт, а інсталятори збирають ці системи, схожі на тетріс. Панелі розташовуються вертикально і горизонтально, чітко виділяючись на покрівлі, візуально нагадуючи блок-ефект з відомої комп’ютерної гри. Ми можемо зробити більше, ніж це.

Інтегровані або наклеєні, також відомі як “в дах” або “на даху

На ринку фотоелектричних систем зараз спостерігається явне зростання продажів систем кріплення з акцентом на естетику та інтеграцію з дахом. На додаток до нових рішень, таких як Sunroof, також спостерігається деяка чітка залученість великих гравців у покрівельну галузь. Braas та Creaton вже інвестували в інтегровані фотоелектричні системи. Нещодавно до них також приєднався Wienerberger, який оголосив про фінансові зобов’язання перед Exasun. На ринку вже існує більше десятка різних фотоелектричних рішень для скатних дахів.

До недавнього часу інтегровані системи сприймалися як більш дорогий варіант в категорії преміум-класу. Більшість з них також були оцінені таким чином. Однак сьогодні на ринку є більше різноманітності. Нижче наведено мій огляд систем кріплення, доступних на європейському ринку, згрупованих залежно від типу фотоелектричних модулів, які вони використовують.

сонячних, дахів, світ, межа

Незалежно від виробника, всі інтегровані системи мають одну спільну рису. вони монтуються замість покрівельного матеріалу. Встановлена таким чином фотоелектрична система візуально не перекриває дахове покриття, а замінює його там, де вона встановлена. А це означає серйозну економію на матеріалах і транспорті. Наприклад, система кріплення GSE In-Roof для установок потужністю 10 кВт потребує лише 27 монтажних лотків вагою 2.5 кг кожен. Розглянемо економію праці покрівельника, який у випадку традиційного монтажу на даху спочатку повинен був би перевезти і встановити 486 черепиць загальною вагою 2062 кг (у 30 разів більше)!), а потім встановлюють над ними алюмінієві монтажні рейки для фотоелектричних модулів. Без сумніву, дахові системи мають свої переваги у випадку існуючих дахів, але вони вже не настільки економічно вигідні на новозбудованих або реконструйованих дахах.

сонячних, дахів, світ, межа

Рекомендації

У кожному сегменті є видатні лідери. Найчисленнішими групами є бренди, які пропонують спеціальні системи інтеграції фотоелектричних модулів на даху та сонячну черепицю для даху. Більшість з них дуже схожі, а їх рішення досить дорогі. Безумовно, найвідомішою та найцікавішою категорією є категорія фотоелектричної черепиці. Ймовірно, це здебільшого ефект бренду Tesla, але всі сонячні черепиці мають дуже привабливий зовнішній вигляд. У цій категорії однією з найцінніших альтернатив, на мою думку, є модулі Match Tile та Slate.

сонячних, дахів, світ, межа

Такі рішення, як запропоновані компанією Dyaqua, забезпечують сенсаційну естетику, оскільки вони абсолютно не відрізняються від аналогічної традиційної черепиці. Однак, сумнівно, що вони будуть популяризовані з фактичною потужністю 6 Вт і ціною 7 євро за Вт. Будівлі з традиційним зовнішнім виглядом або пам’ятники, ймовірно, можна знайти там, де їм віддається перевага, але раціональність підказує мені, що використання інших форм фотоелектричних модулів буде набагато вигіднішим для нашого довкілля та інвестора.

сонячних, дахів, світ, межа

Під час моєї кар’єри в компанії FAKRO, яка є прямим конкурентом мансардних вікон Velux, я мав честь працювати з компанією в процесі підготовки інтеграції мансардного вікна з системою Stafier. Сонячна черепиця цієї марки замінює мінімум 6 традиційних черепиць. це значна зручність для покрівельників. Тут варто згадати про кількість електричних з’єднань на даху. Перші варіанти сонячних батарей вимагали, щоб кожна з них була індивідуально підключена до електричної мережі. Це призвело до великої кількості роботи, додаткових витрат і абсолютно непотрібного ризику помилки. Імовірність неточно виконаного з’єднання MC4 у випадку даху з 486 з’єднаннями (черепицею) замість можливо 27 у випадку внутрішньопокрівельних систем, очевидно, вища, а обслуговування, яке може знадобитися, дуже складне.

Ймовірно, саме тому тенденція, задана Stafier і Braas, схоже, також отримала визнання Tesla, яка нещодавно опублікувала специфікації нових сонячних плиток. на цей раз ширших, які замінили кілька менших за розміром.

сонячних, дахів, світ, межа

Фотомодуль ENCOR EC370M-6-120FB 370 Вт [1755×1038]

Скляні дахи, пропоновані Emergo, Solrif або Sunroof, виглядають дуже схожими і відрізняються один від одного лише деталями монтажу. Кінцева естетика є головною перевагою цих систем. Можливість використання так званих макетів для фотоелектрично неактивних заповнень і дахових окладів призводить до однорідного естетичного вигляду даху. Ці системи вимагають придбання спеціальних фотоелектричних модулів, виготовлених за певними розмірами, відповідної підготовки та додаткового захисту даху, а також спеціалізованого монтажу. Всі ці аспекти в кінцевому підсумку призводять до високої ціни.

На відміну від спеціалізованих покрівель на основі окремих модулів, інтегровані системи, такі як GSE In-Roof, пропонують практичні та економічні переваги на додаток до естетичних. У порівнянні з традиційною фотоелектричною системою, встановленою над дахом, GSE економить покрівельний матеріал у 18 разів, що значно зменшує витрати, трудовитрати та вуглецевий слід. Завдяки подібним даховим рішенням можна встановлювати традиційні фотоелектричні модулі, незалежно від виробника. Тому не потрібні спеціальні виробничі лінії та спеціальні поставки. Можливе майбутнє технічне обслуговування або ремонт панелей, наприклад, після пошкодження градом, може бути виконано без проблем або ризику відсутності певного модуля, як у випадку систем з виділеними панелями.

Коли мова йде про здатність генерувати електроенергію, інтегровані системи відрізняються досить суттєво. Деякі виробники вирішили випускати спеціальні модулі. Кольори, які більше відрізняються від типового кольору кремнієвих елементів, можуть виглядати більш привабливо, але вони виробляють менше енергії.

Для отримання установки потужністю 1 кВт/год потрібен дах площею від:

сонячних, дахів, світ, межа

Фотомодуль ENCOR EC370M-6-120FB 370 Вт [1755×1038]

Найпростіша система. це та, яку ми всі знаємо. Кожен покрівельник в Європі знає, як встановлювати мансардні вікна. Отже, найпростішими з них є системи сонячної черепиці, Viridian та GSE in-roof. Вони забезпечують відносно легку та естетичну інтеграцію з вищезгаданими мансардними вікнами та інтуїтивно зрозумілу для покрівельників систему монтажу.

Всі системи отримають вигоду від досягнень у фотоелектричних технологіях. Однак тільки вищезгадані дахові системи мають переваги від широко використовуваних модулів на ринках житлових будинків і сонячних електростанцій. А це означає їх більшу доступність, економію на масштабах і конкуренцію, що очевидно впливає на вигідну ціну системи.

Ознайомтеся з переліком рішень для скатних сонячних дахів нижче, згаданих у моєму інтегрованому фотоелектричному ландшафті:

Стандартні фотомодулі

Системи, що дозволяють встановлювати типові фотоелектричні модулі.

 • GSE IN-ROOF. GSE Integration
 • SOLARSTONE. Сонячний камінь
 • BRAAS PV INDAX. Моньє
 • nD-Indachsystem. Blue-energy-systems
 • IRTFS. Irfts
 • TRIROOF. Tritec
 • IntegPV. Сонячна інтеграція

Виділені фотомодулі

Монтажні системи з модулями, призначеними для певної системи.

 • SOLRIF. Solrif
 • EMERGO. Emergo
 • VIRIDIAN. Viridiansolar
 • EXASUN X-roof. Exasun
 • ETERNIT. Eternit
 • SUNROOF. Сонцезахисний дах
 • ROBISOL. Bitile
 • AERSPIRE. aerspire
 • MEGASLATE. 3s-solarplus
 • КРАЩЕ. мегасоль

Фотоелектрична черепиця для даху

Монтажні системи, такі як фотоелектрична черепиця, фотоелектричний шифер.

 • STAFIER /BRAAS PREMIUM. Stafiersolar
 • SOLARSTONE. Solarstone
 • SOLINSO. Solinso
 • TESLA. Tesla Solar Roof
 • CIGS ePower tile. epowertile
 • EXASUN X-TILE. черепиця Exasun x-tile
 • MATCH Tile. Мегасоль матч
 • SMARTROOF. Розумна покрівля
 • SUNSTYLE. www.sunstyle.com
 • Enviro UK. Enviro
 • Dyaqua. Dyaqua

Сонячні металеві дахи

Монтажні системи, призначені для інтеграції з металевими покриттями.

 • LINDAB SOLAR. Lindab-solarroof
 • ROOFIT SOLAR. RoofitSolar
 • RHEINZINK. RHEINZINK-PV
 • KALZIP. Kalzip
 • FLISOM. Flisom
 • HELIATEK. Heliatek

Я не люблю платні стіни. Ви не любите платні стіни. Кому подобаються платні стіни? Тут, у CleanTechnica, ми впровадили обмежену платну платню на деякий час, але це завжди здавалося неправильним. і завжди було важко вирішити, що саме ми повинні поставити за нею. Теоретично, ваш найексклюзивніший та найкращий контент знаходиться за платною стіною. Але тоді його читає менше людей! Ми просто не любимо платних сайтів, тому вирішили відмовитися від нашого.На жаль, медіа-бізнес все ще залишається жорстким, жорстким бізнесом з крихітною маржею. Це нескінченний олімпійський виклик. залишатися над водою або навіть, можливо. ахніть. рости. Отже.

Якщо вам подобається те, що ми робимо, і ви хочете підтримати нас, будь ласка, скидайтеся щомісяця через PayPal або Patreon, щоб допомогти нашій команді робити те, що ми робимо! Дякую! Підпишіться на щоденні новини від CleanTechnica на електронну пошту. Або слідкуйте за нами в Google News!

Маєте пораду для CleanTechnica, хочете розмістити рекламу або запропонувати гостя для нашого подкасту CleanTech Talk? Зв’яжіться з нами тут.

Забезпечте енергією будь-який будинок за допомогою сонячної черепиці SunStyle ®.

Очікування від енергетичних характеристик будівель будуть продовжувати зростати. У той же час, ми хочемо відійти від викопного палива та ядерної енергії і перейти до відновлюваних джерел енергії. Повністю інтегрований сонячний дах, який перетворює чисту та необмежену сонячну енергію в електричну, враховує цю тенденцію.

Сонячний дах SunStyle® гармонійно поєднує дві цілі: по-перше, як високоякісний будівельний елемент, він забезпечує стійкий захист від негоди; по-друге, він дозволяє ефективно виробляти електроенергію по всій поверхні даху.

Дизайн та інжиніринг

Наша мета. забезпечити збереження зовнішнього вигляду даху. Традиційні покрівлі з шиферу та черепиці в швейцарському альпійському регіоні надихнули на дизайн ромбовидного візерунка з лускою дракона. Такий принцип монтажу гарантує оптимальну водонепроникність і стабільність даху.

Сонячний дах SunStyle має надзвичайно низьку будівельну висоту і може бути стильно інтегрований в будь-яку будівлю, навіть зі складним плануванням даху з урахуванням його унікальної форми і будь-яких виступів, таких як димоходи або мансардні вікна. При плануванні нової споруди слід враховувати певні конструктивні елементи, щоб зробити монтаж покрівлі SunStyle простішим і економічно вигіднішим.

сонячних, дахів, світ, межа

Технічні характеристики

Високоякісні покрівельні матеріали подвійного призначення створюють універсальне рішення, яке є одночасно міцною конструкцією даху та електростанцією з розподіленою енергією. Багато установок виробляють більше енергії, ніж потрібно об’єкту нерухомості. Ця надлишкова потужність може зберігатися в акумуляторах або продаватися місцевим комунальним підприємствам і передаватися в загальну мережу.

сонячних, дахів, світ, межа

На додаток до фірмової ромбовидної сонячної черепиці, неактивна черепиця без сонячних елементів встановлюється в місцях, де немає сонячного освітлення. Енергогенеруюча крайова черепиця забезпечує ідеальну обробку даху та максимізує виробництво енергії. Система може бути ідеально адаптована до спеціальних форм даху за допомогою алюмінієвих композитних панелей, підібраних за кольором, які можна вирізати за розміром на місці.

Монтаж

Покрівельна система SunStyle проста в установці. Наша сонячна черепиця має невелику вагу, а електричні роз’єми на тильній стороні сонячної черепиці забезпечують просте та безпечне прокладання кабелів. Сонячна покрівельна система SunStyle інтегрується з будь-якою технологією, тому ви можете вибрати електроніку та акумуляторну батарею на свій смак.

SunStyle надає детальні специфікації, навчальні посібники, практичний досвід та сертифікацію, щоб ви могли продавати та встановлювати сонячні дахи SunStyle своїм клієнтам.

На додаток до навчання та підтримки в установці, SunStyle надає.

 • Активна та неактивна черепиця, кріпильні елементи та системи прокладок
 • Специфікації на всі інші матеріали надаються партнерами по монтажу
 • Професійні архітектурні плани та електричні схеми
 • Послуги з проектування та створення індивідуальних систем сонячних дахів відповідно до вимог проекту

сонячних, дахів, світ, межа

Дізнайтеся більше про те, як стати партнером по установці

SunStyle розширює нашу мережу партнерів по установці в США. Якщо ви зацікавлені в установці сонячної покрівельної системи SunStyle у вашому регіоні, ми будемо раді зустрітися з вами і надати додаткову інформацію про наші процеси навчання та сертифікації.

Обслуговування та гарантія

Сонячна черепиця не має жодних рамок: це не тільки з естетичних міркувань, але й тому, що це дозволяє даху очищатися природним чином під впливом дощу. Оскільки немає необхідності в снігозатримувачах або снігозатримувачах, сніг не затримується на даху надовго, що збільшує виробництво електроенергії взимку. Сонячний дах майже не потребує обслуговування. Однак, якщо виникне дефект, ми будемо раді допомогти вам.

Зв’яжіться з нами, щоб обговорити ваш проект

Ми будемо раді зв’язатися з вами і обговорити наступні кроки на шляху до впровадження SunStyle на вашому об’єкті. Якщо ви хочете співпрацювати з нами як сертифікований інсталятор, заповніть, будь ласка, запит на партнерство.

Щоб отримати пропозицію для даху за межами США, будь ласка, натисніть тут, щоб заповнити запит.

Короткі факти про сонячну черепицю

Щоб отримати відповіді на найбільш поширені запитання про геліосистему SunStyle, будь ласка, відвідайте наш розділ поширених запитань.

Що таке сонячна черепиця?

Сонячна черепиця виконує ті ж функції, що і традиційні покрівельні матеріали, такі як асфальт, шифер або металеві покрівельні матеріали, захищаючи ваш будинок від впливу зовнішніх факторів. Однак сонячна черепиця. крім того, що служить структурним будівельним елементом. виконує дуже важливу другу функцію, яку традиційні покрівельні матеріали не пропонують. Сонячна черепиця містить сонячні елементи, які перетворюють сонячне випромінювання в корисну електроенергію. По суті, ви отримуєте рішення “два в одному” в типовій сонячній черепиці: джерело чистої, поновлюваної енергії та довговічний покрівельний матеріал для вашого будинку.

Залежно від марки сонячної черепиці, яку ви встановите на своєму даху, кількість енергії, що генерується, може змінюватися через тип сонячних елементів і розмір кожної панелі. Сонячна черепиця, як правило, легка і легко встановлюється кваліфікованою покрівельною компанією або інсталятором сонячних батарей. Вони швидко стають звичним явищем у багатьох американських будинках через їхню привабливість, гнучкість та вплив на сталий розвиток. І так само, як і звичайна черепиця, сонячна черепиця SunStyle розрахована на довговічність. Вони мають сертифікат UL, що дозволяє їм витримувати сильний дощ, вітер і град.

Якщо ви розглядаєте можливість переходу на сонячну черепицю, сонячна черепиця SunStyle®. це чудовий енергоефективний варіант покрівлі для вашого будинку. Вони підходять для житлових, комерційних та інших типів будівель.

Як працює сонячна черепиця?

Сонячна черепиця. це покрівельний матеріал і сонячні модулі в одному міцному будівельному матеріалі. Таким чином, ваш дах може мати повністю інтегрований красивий вигляд від краю до краю, і в той же час функціонувати як енергогенеруюча установка.

Принцип роботи сонячної черепиці такий самий, як і у звичайних сонячних панелей. Коли фотоелементи поглинають сонячне світло, вони виробляють потік вільних електронів, які дають електричний струм, що може живити ваш будинок.

Житлова сонячна черепиця для даху проти. Сонячні панелі

Різниця між сонячною черепицею та сонячними панелями полягає у способі їх встановлення. Сонячна черепиця діє як структурна покрівля, яка виконує дві функції: виробляє чисту енергію та забезпечує однорідний вигляд по всьому даху. З іншого боку, сонячні панелі. це просто сонячні модулі, встановлені на покрівельних листах, черепиці або бітумній черепиці. Сонячні панелі додаються до другого набору будівельних матеріалів, і іноді можуть мати обмеження на основі виступів, таких як димоходи, вентиляційні отвори або мансардні вікна.

Як довго служить сонячна черепиця?

Залежно від марки, яку ви придбали, стандартний термін служби сонячної черепиці становить від 20 до 30 років з максимальною віддачею енергії. Через 20 років сонячні елементи у вашій черепиці продовжуватимуть генерувати електроенергію, але з меншим загальним виходом енергії.

Сонячна черепиця SunStyle® розроблена, щоб запропонувати вам максимальну довговічність при оптимальній продуктивності. При правильному монтажі та обслуговуванні вам гарантована продуктивність 90% до 10 років і 80% до 25 років. Сонячна черепиця SunStyle виготовляється з використанням ламінованого скла, яке є більш міцним, ніж стандартні покрівельні матеріали, і призначене для протистояння суворим погодним умовам. SunStyle має клас захисту від граду 4, що є найвищим показником і може знизити страхові тарифи.

Скільки сонячної черепиці мені потрібно для сонячного даху мого житлового будинку?

Кількість активних сонячних панелей залежить від розміру вашого даху та бажаного розміру системи. З повністю інтегрованою сонячною покрівельною системою, такою як SunStyle, сонячний дизайнер розмістить активну черепицю в ключових місцях, а потім завершить дах аналогічним чином спроектованою неактивною черепицею. Черепиця, яку можна обрізати на місці, буде використовуватися для створення єдиного вигляду навколо вентиляційних отворів, мансардних вікон, димоходів або інших виступів.

Хочете дізнатися вартість встановлення сонячної черепиці на вашому будинку??

Сонячна черепиця SunStyle®. це преміальний варіант, який забезпечує повністю уніфіковану естетику з єдиним набором будівельних матеріалів. Вартість установки сонячної черепиці багато в чому залежить від розміру і складності вашого даху, а також розміру активної сонячної системи. Будь ласка, надішліть нам сьогодні специфікацію вашого проекту, ми можемо надати вам первинну оцінку та кошторис.

Вартість шиферу Pv

 • Магазин
 • Переглянути всі
 • Зарядні пристрої для електромобілів
 • Зарядні кабелі для електромобілів
 • Аксесуари для зарядки електромобілів
 • Бренди зарядних пристроїв
 • Easee
 • Wallbox
 • Myenergi
 • EVBox
 • Магазин за маркою автомобіля
 • Інструмент вибору автомобіля
 • Встановлення зарядного пристрою
 • Встановлення зарядного пристрою
 • Запит на встановлення
 • Е-велосипеди Е-скутери Електросамокати
 • Електровелосипеди
 • Електросамокати
 • Електронні аксесуари
 • Навчальний центр
 • Новини-Блоги-Гіди
 • ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ
 • Про Smartly
 • Про нас
 • Сталий розвиток Розгорнути підменю
 • Сталий розвиток
 • Smartly Sustainable
 • Вуглецево нейтральна Британія
 • Посаджено одне дерево
 • Партнерство з брендами
 • Наші партнери
 • Wallbox
 • Easee
 • Myenergi
 • EVBox
 • Megasol Solar
 • Стати партнером Smartly

⚡️ Ми надзвичайно раді стати партнером Megasol по установці у Великобританії. Провідний європейський виробник сонячних панелей та сонячної черепиці. компанія зі Швейцарії, що отримала безліч нагород.

⚡️ Більше не потрібна окрема черепиця та сонячні панелі. Сонячна черепиця (або шифер / черепиця). це черепиця, що генерує електроенергію.

⚡️ Сонячна черепиця Megasol не має собі рівних за якістю, зовнішнім виглядом та експлуатаційними характеристиками. Вони ідеально відповідають безкомпромісній меті Smartly. постачати надійні та стійкі продукти, які добре працюють і виглядають неймовірно.

⚡️ Наша команда експертів з проектування та монтажу працює з вами, щоб знайти найкраще сонячне рішення для ваших потреб, а також співпрацює з вами на всіх етапах проектування, підключення до електромережі або отримання необхідних дозволів на планування. Зв’яжіться з нами, щоб домовитися про дзвінок, і ми зможемо підібрати рішення, яке точно відповідає вашим потребам.

Сонячні панелі

Інтегрована сонячна черепиця для даху. Традиційний стиль шиферу в сірому кольорі

Інтегрована сонячна черепиця для даху. Сучасний чорний

Інтегрована сонячна черепиця. Сучасні або традиційні

Високоефективні сонячні панелі, що монтуються на існуючі покрівельні конструкції або інтегруються в дах. Доступно кілька брендів.

⚡️ Зі стрімким зростанням цін на електроенергію, ніколи не було кращого часу для інвестицій в сонячну енергетику. Сонячні панелі, акумуляторні батареї та зарядні пристрої для електромобілів. ідеальна комбінація для виробництва та використання відновлюваної та екологічно чистої електроенергії, замість того, щоб купувати її за завищеною ціною з мережі.

⚡️ Ми вирішили співпрацювати з компанією Megasol, оскільки вони мають перевірений 30-річний досвід якісного виробництва та чудової продукції. Наші цінності збігаються, і ми поділяємо прагнення до більш чистого, зеленого, сталого майбутнього.

Відзначені нагородами лідери ринку

Megasol є лідером у галузі європейського проектування та виробництва сонячних панелей. Багаторазовий лауреат нагород в галузі дизайну, архітектури та технологій.

Megasol має акредитацію ISO9001, а вся продукція проходить ретельні випробування на відповідність найвищим європейським стандартам (IEC/EN 61215, 6170, 61701, 62716). Megasol також пропонує розширену 10-річну гарантію на продукцію і гарантує продуктивність протягом 25 років.

Чи є ваш проект унікальним? Ми працюємо нестандартно!

Smartly та Megasol можуть допомогти з проектами, які не є звичайною конструкцією даху. Автомобільні порти. популярний вибір. Зберігайте вироблену електроенергію та заряджайте свій автомобіль(и) безпосередньо від конструкції автомобільного порту.

Немає занадто великих проектів. Ось футбольний стадіон Шаффхаузен у Швейцарії. Епічний сонячний дах стадіону з 8707 м² сонячної черепиці Megasol, що виробляє 1.2MWp.

Ми можемо надати рекомендації щодо проектів. Тут знаходиться найвища фотоелектрична система в Європі, на висоті 3821 м над рівнем моря в Церматті, Швейцарія. виробляє 77 кВт/год. Сонячна черепиця Megasol може працювати в найсуворіших кліматичних умовах!

⚡️ Вам не потрібно йти на компроміс із зовнішнім виглядом вашого будинку, офісу чи комерційної будівлі, щоб зробити її більш екологічною та стійкою.

⚡️ Деяким людям не подобається зовнішній вигляд стандартних сонячних панелей, але вони все одно хочуть виробляти власну енергію та/або компенсувати свій вуглецевий слід. Сонячна черепиця. це ідеальне рішення, яке зробить ваш дах чудовим.

⚡️ Сонячна черепиця також є варіантом для природоохоронних територій або будівель, що перебувають під охороною, де стандартні сонячні панелі не можуть бути встановлені (за умови отримання дозволу на будівництво).

Поширені запитання

Відповіді на ваші запитання про сонячну енергію.

Сонячна черепиця коштує трохи дорожче, ніж стандартні сонячні панелі. Однак, якщо врахувати, що це покрівельний матеріал і сонячна панель разом, вам не доведеться купувати новий дах і додаткові сонячні панелі.

За приблизними підрахунками (в залежності від продукту), стандартні сонячні панелі коштують в середньому 1750 фунтів стерлінгів за кВт, або 250 фунтів стерлінгів за квадратний метр. Сонячна черепиця коштує в середньому 2250 фунтів стерлінгів за кВт або 350 фунтів стерлінгів за квадратний метр. Однак варто пам’ятати, що сонячна черепиця замінює покрівельні матеріали, тому вам не потрібно купувати та встановлювати покрівельну черепицю, якщо ви обираєте варіант з сонячною черепицею.

Крім того, клієнти з Великобританії платять НУЛЬОВИЙ ПДВ на сонячні панелі та черепицю до 2025 року. Отже, це ідеальний час для інвестицій.

Зверніть увагу, що сюди не входять витрати на встановлення (які зазвичай становлять близько 25% від вартості матеріалів) або зберігання акумуляторів.

Сонячна черепиця Megasol виготовляється на замовлення, тому доставка складає приблизно 12-16 тижнів з моменту замовлення.

Smartly співпрацює з усіма залученими сторонами, щоб узгодити графіки та переконатися, що проект буде завершено максимально гладко. Ми тут, щоб допомогти на кожному кроці.

Сонячні панелі та черепиця Megasol виготовляються для кожного конкретного проекту, і ми працюємо з вами на кожному етапі.

Зверніться до нас із запитом, і ми допоможемо з проектуванням та розрахунком вартості. Натисніть тут, щоб зв’язатися з нами або напишіть на підтримку @smartlycharging.com. Якщо у вас є креслення даху або конструкції, було б чудово, якби ви могли надіслати їх нам. Ми будемо працювати з вами, щоб повністю зрозуміти ваші вимоги та порадити найкращий тип черепиці або панелей для вашого проекту.

Так, у нас є фантастична команда кваліфікованих інсталяторів по всій Великобританії, готових до роботи.

Ми розбиваємо рішення на два аспекти. вартість та вуглецевий слід.

Зі стрімким зростанням цін на електроенергію ніколи не було кращого часу для інвестицій у сонячну енергетику. Сонячні панелі, акумуляторні батареї та зарядка для електромобілів. це ідеальна комбінація для використання всієї енергії, яку ви виробляєте, замість того, щоб купувати електроенергію з електромережі!

Якщо ви замінюєте дах, будуєте новий будинок або комерційне приміщення, сонячна черепиця означає, що вам не потрібна окрема черепиця та сонячні панелі.

Вам також не потрібно йти на компроміс із зовнішнім виглядом вашого будинку, офісу або комерційної будівлі, щоб зробити її більш екологічною та стійкою. Деяким людям не подобається зовнішній вигляд стандартних сонячних панелей, але вони все одно хочуть генерувати власну енергію та/або компенсувати свій вуглецевий слід. Сонячна черепиця. це ідеальне рішення для більш зеленого та сталого майбутнього, яке зробить ваш дах чудовим.

Звичайно! Стандартні сонячні панелі також мають фантастичні переваги. Натисніть тут, щоб дізнатися більше про наші стандартні панелі.

Або не соромтеся звертатися до нас із запитом, і ми допоможемо з дизайном та розрахунком вартості. Натисніть тут, щоб зв’язатися з нами або написати на підтримку @smartlycharging.com

Короткий огляд сонячної черепиці

⚡️ Сонячна черепиця та сонячний шифер. це ідеальний спосіб інвестувати в сонячне рішення для вашого будинку. Завдяки сучасним можливостям та традиційному вибору для різноманітних естетичних рішень, Smartly має все необхідне для переходу на сонячну енергію в одному місці.

⚡️ Завдяки співпраці з провідними світовими брендами в галузі сонячної енергетики, такими як Megasol, Smartly пропонує своїм клієнтам найкращі варіанти сонячних панелей.

Сонячна черепиця та сонячний шифер. ідеальний вибір для тих, хто хоче поєднати дах та сонячну енергію. Вам не потрібно йти на компроміс із зовнішнім виглядом вашого будинку, офісу чи комерційної будівлі, щоб зробити її більш екологічною та стійкою.

Черепиця та шифер з сонячною технологією відрізняються від сонячних панелей тим, що вони також виступають в якості покрівельного матеріалу. Це означає, що вибравши черепицю, ми замінимо вашу поточну покрівельну черепицю на сонячну версію.

Деяким людям не подобається зовнішній вигляд стандартних сонячних панелей, але вони все одно хочуть генерувати власну енергію та/або компенсувати свій вуглецевий слід. Сонячна черепиця. це ідеальне рішення, яке зробить ваш дах чудовим.

Сонячна черепиця також є варіантом у природоохоронних зонах або на будівлях, що входять до списку пам’яток архітектури, де стандартні сонячні панелі не можуть бути встановлені (за умови отримання дозволу на проектування).

Існує безліч варіантів на вибір, наприклад:

⚡️ Поєднуйте сонячну черепицю з традиційним виглядом шиферу. Цей варіант доступний у різних кольорах, таких як чорний, теракотовий та сірий. Вони генерують 165 Вт/m2⚡️ Рівномірна сонячна черепиця для сучасного стилю. Ця черепиця не накладається внахлест, як шифер, а лежить акуратно і рівно. Цей варіант поставляється в теракотовому або чорному кольорі і генерує 165 Вт/m2⚡️ Приємніша сонячна черепиця для даху. Більш ефективний, інтегрований варіант, який ідеально підходить для сучасних будинків. Ці плитки генерують 220 Вт/м2 і доступні в чорному глянці.

Знайдіть ідеальну черепицю для вашого даху, зв’язавшись з нами сьогодні!

Залишити відповідь