Сонячний генератор на 120 вольт. Сонячний генератор на 120 вольт

найкращі портативні сонячні генератори, які допоможуть пережити відключення електроенергії

LeafScore підтримується читачами. Коли ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію. Дізнайтеся більше.

Лі Метьюз, бакалавр з відзнакою, H.Занурення. NT

Лі Метьюз. експерт з питань сталого розвитку та веган зі стажем. Її робота про сонячну політику була опублікована в канадському National Observer.

Якщо ви шукаєте по-справжньому екологічний резервний генератор, щоб пережити відключення електроенергії, подумайте про придбання сонячного генератора. Ці сонячні генератори працюють без газу та безшумно, а це означає, що вони ідеально підходять для невеликої квартири або будинку.

Чому ж тоді не всі просто переходять на сонячні генератори?? По-перше, ці генератори не такі потужні, як бензинові, дизельні або пропанові генератори. Вони також, як правило, трохи дорожчі, ніж їхні газові аналоги, і вони не завжди заряджені і готові до роботи в разі надзвичайної ситуації.

Примітка: сонячні генератори, як правило, не є життєздатним рішенням для сімей, які хочуть забезпечити електроенергією весь будинок у разі надзвичайної ситуації. У надзвичайних ситуаціях вам, швидше за все, все одно знадобиться газовий генератор. Обов’язково ознайомтеся з нашою добіркою найкращих паливно-ефективних портативних генераторів, і якщо ви не впевнені, який розмір вам потрібен, ми також написали посібник з вибору правильного розміру генератора для ваших потреб.

Найкращий великий сонячний генератор

Що таке сонячний генератор??

Сонячні генератори. це резервне джерело енергії, яке працює на енергії, що виробляється сонячними панелями.

Сонячні генератори, хоча і менші за більшість газових генераторів, можуть виявитися менш компактними в цілому, якщо врахувати одну або дві сонячні панелі, які вам знадобляться для підтримки роботи генератора. Ви можете і, можливо, повинні попередньо заряджати батарею вашого сонячного генератора на випадок надзвичайних ситуацій. Ви також можете зарядити запасну батарею від розетки, коли у вас є живлення від мережі.

Сонячні генератори, як правило, не можуть генерувати стільки енергії, скільки ви використовуєте щохвилини. Це означає, що вам потрібно буде використовувати накопичену енергію для живлення обладнання з високим попитом, наприклад, холодильника або мікрохвильової печі, і продовжувати заряджати генератор під час роботи.

Знайдіть партнера з сонячної енергетики поблизу вас.

Ампер і потужність для сонячних генераторів

Батареї більшості портативних сонячних генераторів зберігають від 8 000 мАг до 50 мАг або більше. Менші акумулятори пропонують достатньо заряду, щоб зарядити смартфон два або три рази. Більший може зарядити телефон 15 разів або більше. Більші акумулятори, ну, просто більші, що може спричинити проблеми зі зберіганням у невеликій квартирі. Вони також набагато дорожчі. Однак ціна на літій-іонні акумулятори знижується, особливо завдяки технологічному прогресу в цій галузі.

З точки зору потужності, більшості сонячних генераторів просто не вистачить сили, щоб забезпечити живлення цілого будинку кондиціонером або іншим високоенергетичним обладнанням. А деякі менші сонячні моделі не мають достатньої потужності для живлення великого телевізора або комп’ютера. Тому обов’язково знайдіть час, щоб підрахувати потужність всього, що вам буде абсолютно необхідно для живлення в разі відключення електроенергії.

Можливо, має сенс придбати два сонячні генератори, які з’єднуються для більшої потужності, або накопичити на більш потужну модель. Або ви можете використовувати сонячний генератор як перший резервний генератор, а потім доповнити його старим бензиновим генератором, якщо відключення електроенергії триватиме, поки ваша сонячна панель заряджає акумулятор.

Майте на увазі, що для роботи лампочки може знадобитися лише 60 Вт, але кавоварка або гриль можуть споживати 1 000-1 650 Вт. Це може означати, що вам просто доведеться відключати деякі прилади, коли ви хочете користуватися іншими.

Наш найкращий вибір сонячних генераторів

Якщо ви налаштовані на сонячний генератор, перегляньте наші найкращі варіанти нижче!

Літієва портативна електростанція Goal Zero Yeti 3000x

Основні моменти: Наш абсолютний переможець у категорії та найкращий великий сонячний генератор. Безшумна, безшумна електростанція, яка пропонує 3 500 Вт імпульсної/стартової потужності.

Goal Zero Yeti 3000x з першого погляду

Потужність 3,075 W
Інвертор Так
Час роботи при повному навантаженні 3,075 ват-годин (може забезпечити роботу холодильника протягом 40 годин)
Час повного заряду від розеток змінного струму 25 годин / 14 годин
Вага 78 фунтів. (35.4 кг)

Літієва портативна електростанція Goal Zero Yeti 3000x є оновленням знятої з виробництва моделі 3000 і тепер включає інвертор змінного струму потужністю 2000 Вт. Ця безшумна електростанція, що не потребує бензину, має пускову потужність 3500 Вт і 1500 Вт під час роботи, підтримує мобільний додаток Wi-Fi, має сім універсальних варіантів портів, включаючи швидкозарядний блок живлення USB-C потужністю 60 Вт, кілька портів USB-A, регульовану напругу 12 В і два порти змінного струму 120 В. Це означає, що ви можете використовувати електроінструменти, холодильник, електровелосипед, ноутбук, телефон тощо, не турбуючись про те, що стрибки напруги можуть пошкодити ваше чутливе обладнання.

Коротше кажучи, Yeti 3000x. це найкращий варіант, якщо ви шукаєте найбільш екологічний генератор, який переживе відключення електроенергії. Якщо ви вагаєтесь щодо сонячного генератора, то з Yeti все буде дуже просто. Це найкраща модель за принципом “підключи і працюй.

Літієва портативна електростанція Goal Zero Yeti 3000x. це інверторний генератор, що означає, що ваша чутлива електроніка захищена від стрибків напруги. Він зберігає 3,075 ват-годин у змінному літієвому акумуляторі з різноманітними потужними виходами, здатними забезпечити роботу 10 пристроїв одночасно.

Ваша літієва портативна електростанція Yeti 3000x може зарядити ваш смартфон більше 253 разів, ноутбук. 61 раз, повнорозмірний холодильник. близько 55 годин, а 42-дюймовий телевізор. 31 годину.

Цей генератор може забезпечити роботу більшості холодильників, блендерів, дренажних насосів, портативних обігрівачів, мікрохвильових печей, болотних охолоджувачів, інструментів, а також телевізора, радіо, ноутбука та інших пристроїв, хоча не всіх одразу або протягом декількох тижнів поспіль. Панель керування (зі зручним екраном з підсвічуванням) дозволяє легко побачити, скільки енергії ви використовуєте; скільки енергії генерується сонячними панелями або іншими джерелами; і скільки енергії залишилося у вас для використання. Були деякі нарікання на те, що панель управління не зовсім точна, але чудова річ у цьому типі генератора полягає в тому, що прошивку можна легко оновити, коли компанія виправляє помилки, що вони, здається, роблять досить швидко.

Літій-іонний акумулятор має вбудовану систему захисту від перезарядки, надмірного струму та короткого замикання. Він укладений у водонепроникний корпус, щоб захистити його від елементів, і це також дозволяє замінити батарею, що додає генератору довговічності та додаткової екологічності. Goal Zero Yeti Lithium 3000x також має вдосконалену систему охолодження для регулювання температури всієї системи.

Yeti 3000x повністю заряджається за 14 годин за допомогою настінного зарядного пристрою змінного струму потужністю 230 Вт, що входить до комплекту. Або заряджайте його за 25 годин від звичайної розетки змінного струму. Якщо ви рятуєтеся від зомбі-апокаліпсису, ви також можете підзарядитися на ходу, завдяки вбудованому в Yeti 3000 модулю MPPT, який працює з окремими сонячними панелями, щоб підзарядитися всього за 6 годин повного сонця. Це здається мені надзвичайно швидким, якщо тільки ви не використовуєте сонячну батарею потужністю 800 Вт. З сонячною панеллю потужністю 100 Вт, ймовірно, знадобиться близько 48 годин для зарядки, що, майте на увазі, означає 48 годин сонця, а не тільки два дні (де багато з цих годин темно, якщо тільки ви не живете в Юконі влітку). Реально, вам може знадобитися цілий тиждень сонця, щоб повністю зарядити цього звіра.

Після заряджання вам потрібно буде лише постійно поповнювати запас заряду акумулятора. Вкрай малоймовірно, що ви витратите всю накопичену енергію, якщо тільки ви не ховаєтесь у печері або не трапиться катаклізм, який заблокує сонце. (Насправді, цей бездимний генератор був би ідеальним для печери.)

Батарея буде тримати заряд протягом 10-12 місяців, що робить цей генератор відмінним вибором для надзвичайних ситуацій. Виробники стверджують, що повністю заряджений Goal Zero Yeti 3000x Lithium може забезпечувати роботу холодильника протягом приблизно 55 годин, тоді як бензиновий генератор потужністю 2000 Вт з приблизно такою ж робочою потужністю живив би той самий холодильник лише 6 годин на одному баку газу.

Оскільки Yeti 3000x забезпечує наскрізну подачу енергії, його можна заряджати під час роботи, щоб продовжити час роботи. Він важить менше, ніж більшість еквівалентних газових генераторів, коли вони заправлені газом, і займає приблизно стільки ж місця (15).25 x 10.23 x 13.6 дюймів або 38.74 x 25.98 x 34.54 см). Він також поставляється зі знімним візком, що дозволяє легко пересуватися, в тому числі брати його з собою в дорогу для кемпінгу або відпочинку на природі.

Однак слід зазначити, що сонячні генератори вимагають робочої температури вище нуля (32-104 F або 0-40 C). Інакше батареї швидко розрядяться. На щастя, оскільки цей генератор не виділяє диму і працює безшумно, ви можете безпечно тримати його в приміщенні.

І, оскільки в цій штуці немає двигуна, вам не потрібно платити за паливо або турбуватися про безладне технічне обслуговування. Це ідеальні генератори для людей, які ніколи не думали, що їм знадобиться генератор або що вони захочуть його мати.

Ви також можете підключитися до генератора за допомогою смартфона і використовувати безкоштовний додаток Goal Zero Yeti App, щоб перевіряти рівень заряду батареї, вмикати та вимикати порти і навіть оновлювати прошивку. Насправді, ви можете захотіти зменшити споживання електроенергії навіть тоді, коли не відбувається відключення електроенергії! Ви можете, наприклад, встановити сонячні панелі на сонячному балконі, щоб заряджати Yeti 3000, поки ви цілий день на роботі, і підключити кондиціонер, але не вмикати порт. Потім, приблизно за годину до того, як ви повернетесь додому, дистанційно активуйте порт електростанції для кондиціонера і візьміть назад всю цю чудову безкоштовну енергію, яку ви заробили, таким чином зменшивши свої рахунки за електроенергію.

Goal Zero люблять робити речі дійсно простими, що я дуже ціную. Таким чином, ви можете швидко підключити цей генератор до чогось на зразок Goal Zero Boulder 100 Briefcase (Переглянути на Amazon), монокристалічної сонячної панелі потужністю 100 Вт, або заощадити 50 доларів, відмовившись від зручної функції кейса і придбати більш стаціонарну панель (Переглянути на Amazon). Дійсно, встановивши вісім таких батарей, ви зможете повністю зарядити свій Yeti 3000 приблизно за шість годин при повному сонці.

А якщо вам потрібно ще більше потужності, Goal Zero щойно додали до своєї лінійки нову модель: Yeti 6000x (Переглянути на Amazon).

Знімний / розширюваний акумулятор

Акумулятор знімний і розширюваний. Цей інноваційний підхід забезпечить вам більшу мобільність і гнучкість у використанні сонячного генератора. Просто додавши більше акумуляторних блоків, ви можете розширити або замінити батареї швидко і легко. Відокремивши батарею від інших компонентів, ви можете легко переносити кожен компонент.

Подвійні контролери заряду MPPT (загальною потужністю 2000 Вт) з широким діапазоном напруги

У Titan ми використовували лише якісні та надійні компоненти. Наприклад, більшість сонячних генераторів використовують дешеві, низькоякісні контролери заряду, які не можуть знизити напругу для отримання високих ампер. Більшість з них не допускають напруги понад 30-50 вольт. З іншого боку, Titan може працювати на напрузі до 145 вольт. Це означає, що через дроти вашої сонячної панелі буде проходити дуже низький струм, що робить їх набагато ефективнішими (вони будуть прохолодними на дотик там, де інші будуть дуже гарячими). Це також робить підключення сонячних панелей набагато простішим та безпечнішим.

Літієва батарея на 000 Вт/год

Літієва батарея на 2000 Вт/год є однією з найбільших, доступних у сонячних генераторах. Це приблизно вдвічі більше, ніж у аналогічних систем, з терміном служби 10 років.

Швидка зарядка змінним струмом 400 Вт в стандартній комплектації; до 1450 Вт з двома зарядними пристроями по 25 А

У комплект Titan входить один потужний зарядний пристрій змінного струму, який зарядить ваш акумулятор приблизно за 3 години (5 з половиною годин, якщо ви виберете зарядний пристрій на 14А). Інші системи на ринку можуть зайняти до 24 годин. Ви також можете додати другий зарядний пристрій, щоб подвоїти потужність зарядки (якщо у вас більше одного акумулятора).

Високоефективний інвертор на 000 Вт

Інвертор 3000 Вт чистої синусоїди надзвичайно потужний. вдвічі потужніший за аналогічні сонячні генератори. Однак він надзвичайно ефективний, оскільки споживана потужність без навантаження становить лише 5 Вт, а коефіцієнт корисної дії досягає 92%! Як правило, чим більший інвертор, тим більше енергії він використовує просто для роботи. як велика вантажівка спалює більше газу, ніж невеликий автомобіль. Це можна порівняти з тим, що гоночний автомобіль потужністю 500 к.с. отримує кращий пробіг палива, ніж геометро.

Ми розробили сонячний генератор Titan, щоб він був сумісний майже з усіма типами акумуляторів (24В). Сонячний генератор Titan використовує літій-іонну батарею з діапазоном напруги від 20 до 29 В.4V (тільки заряджений до 29.2V). При такому налаштуванні він ідеально працює з 24V LiFePo4 (19.2V до 29.2V) та світлодіодний кислотний акумулятор (20V до 29.2V).

Як бачите, між 3-ма акумуляторами практично немає різниці в діапазоні напруг, тому їх можна використовувати разом без будь-яких змін у профілі заряджання, не пошкоджуючи жодного акумулятора. Примітка: Будь-який акумулятор, підключений до системи, повинен бути заряджений до тієї ж напруги, що й інші акумулятори в системі. Дивіться інструкцію для отримання додаткових інструкцій.

Технічні характеристики для кожної батареї:

Напруга батареї:29.4В (заряджається тільки до 29.2) Ємність акумулятора: 74ah (корисна) 2000 ват-годин (корисна) Максимальний струм заряду: 40A (приблизно 1000 Вт) Максимальний безперервний розряд: 100A (приблизно 2500 Вт) Рекомендований безперервний розряд (для тривалого терміну служби): 1500 Вт Максимальний імпульсний струм розряду (10 секунд або менше): 300A (приблизно 7700 Вт) Вага: 35 фунтів приблизно Розмір: 12 × 18.5×4.5 дюймів

Характеристики інвертора

Вихідна напруга: 120В змінного струму (чиста синусоїда) Безперервна вихідна потужність: 3000 Вт Пікова вихідна потужність: 6000 Вт Споживання енергії без навантаження: 5-15 Вт (типова 10 Вт) Розмір (верхня частина без урахування акумулятора): 12 x 18.5 x 7.75 Вага: 32 фунти (приблизно)

Сонячний контролер заряду MPPT:

Подвійні MPPT контролери Вхідна напруга:від 35В до 145В постійного струму Максимальні вхідні амперметри:30 ампер на вхідний порт Максимальні зарядні амперметри:80А (40А на порт) Швидкість заряду:до 2000Вт (з використанням обох портів, і з двома або більше акумуляторами)

Інші характеристики:

Зарядка від мережі змінного струму: до 1450 Вт з двома зарядними пристроями 25А (необхідно мати дві батареї для використання двох зарядних пристроїв) Зарядка від автомобільного порту: 85 Вт (з додатковим зарядним пристроєм) Кількість розеток: 6-15А, і одна розетка для автофургона 30А USB-порти: Залежно від опцій при покупці 12В порти: 4. регулюється на рівні 13.8В (20А кожна з максимальним загальним струмом 20А) Вага: 32 фунта силовий модуль; 35 фунтів батарея Розміри: 18.5x12x12 (акумулятор і модуль живлення разом)

Додаткові специфікації порту USB:

USB-Dual тип A Вихід: 5В 3.1А Подвійний порт (PD тип c USB тип a): При зарядці двох портів разом, загальна вихідна потужність 18 ВтПри зарядці одного порту вихідна потужність буде наступною: Вихід порту типу c: 5V3A, 9V2A, 12V1.5А USB-A вихід:5В 2.4A

Що входить в комплект

(1) Сонячний генератор Titan (силовий модуль і одна батарея) (1) Перехідник MC4 на SAE (для запуску з сонячної панелі) (2) Перехідник MC4 на Anderson (для сонячних панелей) Зарядний пристрій змінного струму

Залежно від опцій, обраних при покупці: Додаткові акумулятори Автомобільний зарядний пристрій для зарядки від прикурювача автомобіля USB-адаптери для зарядки телефонів, ноутбуків тощо

Поширені запитання. Сонячні батареї

Чи можу я використовувати власні сонячні панелі з Titan? Так, ви можете використовувати власні панелі з Titan. Вам просто потрібно переконатися, що вони розташовані таким чином, щоб виробляти напругу в діапазоні 35-145 В постійного струму. Напруга нижче 35 В постійного струму не заряджає Titan, а напруга понад 145 В постійного струму може пошкодити контролер MPPT. Яка максимальна сонячна потужність для Titan? У Titan є два сонячних входи, кожен потужністю 1000 Вт або 2000 Вт сумарно з діапазоном напруги від 35 В до 145 В постійного струму. Чи можна використовувати вітрогенератор з Titan? Так, ви можете використовувати вітрогенератор з електростанцією Titan. Які батареї ви використовуєте в Titan? Ми використовуємо літій-іонну батарею NMC 2,000 Вт-год. Який життєвий цикл батареї Titan? До 2 000 циклів Скільки важить акумуляторний модуль Titan? 35 фунтів приблизно

Поширені запитання. Загальні

Чи можу я підключити Titan до домашньої електромережі? Електростанція Titan працює лише на 120 В змінного струму, тому її не можна підключати до всієї електромережі вашого будинку. Однак електрик може підключити додаткову панель на 120 В для запуску аварійних приладів на 120 В. Цю панель можна навіть поставити на перемикач (ручний або автоматичний). Вкрай важливо дотримуватися всіх необхідних правил під час цього процесу. Point Zero Energy не несе відповідальності за будь-які збитки, витрати, незручності або пошкодження, які можуть виникнути в результаті використання, неправильного використання або неможливості використання цього продукту. Чи можна використовувати Titan лише для тимчасового резервного живлення?? Ні. Titan можна використовувати в різних ситуаціях. У нас є багато клієнтів, які щодня використовують свій Titan для автономного живлення. Що може живити Титан? Titan може живити будь-який електричний прилад на 120 В загальною потужністю до 3 000 Вт безперервного струму. Яке енергоспоживання Titan без навантаження? 5-15 Вт (типова потужність 10 Вт) Скільки важить модуль живлення Titan? 32 фунти приблизно

Представляємо вам сонячний електрогенератор Titan

сонячний, генератор, вольт

відгуки про Titan

Я придбав одну з перших моделей, і вона досі працює добре, жодних проблем! Я б рекомендував додатковий акумулятор. Можливість оновлення та встановлення декількох акумуляторів є чудовою особливістю цього пристрою. Я живу на Віргінських островах США, боулінг для ураганів. Цей пристрій допоміг мені пережити ураган Марія, дозволивши запустити кілька вентиляторів протягом ночі. Після ураганів може бути дуже спекотно, не кажучи вже про комарів. Я зміг добре виспатися. Це дуже важливо для подолання наслідків будь-якого стихійного лиха. Точка нуль, я даю п’ятірку. Продовжуйте в тому ж дусі. Я хотів би бачити більше компонентів американського виробництва в їхніх пристроях, однак! Дякую Джо, Американські Віргінські острови

Дякуємо, що поділилися своїм досвідом! Ми раді чути, що Titan допоміг вам у катастрофічному сценарії! Я хотів би, щоб ми також могли допомогти з комарами

У мого Titan виникла проблема після декількох років використання. Я був вражений швидким поворотом! Ви, хлопці, мали його близько 48 годин, і він був за дверима на зворотному шляху до мене. Отримав Титан вчора вдень і відразу ж підключив його назад. Працює відмінно! Тепер у моєму сараї є світло, я можу користуватися електроінструментами та камерами спостереження. Ви, хлопці, найкращі!

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб підтримувати наших клієнтів найкращим чином, тому дякуємо вам за те, що поділилися своїм позитивним досвідом!

Любіть цей солер-генератор і нульову енергію. Я випадково перевантажив генератор занадто великою кількістю вольт, що призвело до перегорання системи та анулювання моєї гарантії. Я боявся, що мене розводитимуть на гроші за ремонт і доставку. Я не став! Точка нульової енергії зробила швидку роботу, відремонтувавши мій пристрій і повернувши його мені за ціною, яку я дуже ціную. Дякую цій компанії за фантастичний сервіс, який вони надали! Я настійно рекомендую точку нульової енергії та всі їхні продукти!

Титан. чудова система ! Ми придбали та отримали Titan і дві батареї у 2021 році. Наше основне застосування було дещо незвичним, оскільки ми хотіли використовувати систему в переобладнаному фургоні/фургоні Promaster, зробленому своїми руками. Статті Бази знань на сайті Titan були дуже корисними для вибору конфігурації фургона. Для зарядки Titan від генератора автомобіля під час руху ми використовували DC-DC перетворювач Victron Orion Tr-Smart 24|12 30, і він чудово працює. Ми також додали 400 Вт сонячних панелей для зарядки під час кемпінгу. Інші модифікації, які ми зробили, щоб краще відповідати нашим потребам, були такими: Першим було додати понижуючий перетворювач (Victron, 70A), щоб знизити вихід 24В до 12В, який більше підходить для живлення світла, двох холодильників, двох вентиляторів та водяного насоса всередині фургона. По-друге, оскільки ми зберігали Titan під ліжком, і дисплей був важкодоступним, ми замінили його на Victron 712 BMV, який має Bluetooth і використовує шунт на 500 А, який замінив оригінал. Додаток Victron на телефоні дуже гнучкий і може бути налаштований для батареї Titan. Взимку ми виймаємо Титан з фургона і зберігаємо його в будинку при кімнатній температурі і на 70-80% заряду. Ми настійно рекомендуємо Titan іншим RVers.

сонячний, генератор, вольт

Отримав свій Titan у січні. 2020 рік, вперше використав його під час нашого техаського “Полярного вихору” в лютому. 2021. Спочатку зарядив акумулятор у січні. ’20, 100% залишилося при перевірці ’21 до того, як він знадобився, коли елект. Мережа зникла на 24 години. Титан працює БЕЗДОганно, використовував його для холодильників., для холодильної камери. ковдра, підзарядка для мобільних телефонів, лампа. Жодних проблем взагалі. ТАК задоволений продуктом! Заохочуємо ВСІХ у нашій 55 спільноті придбати такий же. Нагадую всім, що традиційні генератори потребують рідкого палива, потребують обслуговування, мають проблеми з шумом і вихлопом, а з Титаном цього немає! Чудовий продукт! Продовжуйте гарну роботу!

Видатна підтримка клієнтів! Минулого року я розмістив попереднє замовлення якраз перед тим, як стався COVID. У травні 2020 року я втратив роботу. На жаль, мені довелося скасувати своє замовлення. Point Zero Energy повернув мені повне відшкодування без жодних проблем і дуже чуйний. Я тільки повертаюся до роботи і не можу дочекатися, щоб зробити нове замовлення! Так багато чудових відгуків про систему, і такі чудові відгуки від тих, кого я знаю з цією системою. Дякую Point Zero!!

Нещодавно я отримав свій новий сонячний генератор Titan з трьома батареями. Я надзвичайно вражений якістю збірки, увагою до деталей та надзвичайно високою якістю Titan. Сьогодні я провів тест, відключивши головний вимикач для мого будинку і підключивши Titan через 30-амперний штекер RV до 6-контактного перемикача. Я зміг живити 6 кімнат у своєму будинку та великий насос для ставка протягом 8 годин, і я використав лише близько 50% заряду акумулятора. Я використовував два 25-амперні зарядні пристрої змінного струму для підзарядки, і він повернувся до 100% всього за кілька годин. Я також можу живити весь свій будинок на колесах за допомогою простого штепсельного адаптера на 30-50 ампер, і від нього працює все. навіть один кондиціонер, посудомийна машина, комбінована пральна і сушильна машини, два телевізори, мікрохвильова піч і т.д. (не всі одночасно). Я не міг бути більш задоволений цим продуктом, і я б рекомендував його будь-кому, хто шукає найкращий портативний сонячний генератор, який можна купити за гроші. Я також був дуже задоволений досвідом продажів, обслуговуванням клієнтів та технічною підтримкою, яку я отримав від Point Zero Energy. Кожного разу, коли я звертався до них з будь-яким питанням, вони одразу ж відповідали і завжди були готові допомогти. Як і більшості інших покупців, мені довелося чекати чотири місяці, поки мій буде відправлений, але це було того варте. Дуже приємно мати справу з такою компанією, як ця.

Ми дуже задоволені Titan. У нас є 3 батареї, складені під ним, і вони заряджаються майже щодня за допомогою сонячних панелей Renergy, і ми живемо у Вашингтоні.

Я придбав Titan і дві додаткові батареї. Люди в Point Zero були дуже терплячими та корисними на цьому шляху, оскільки я кілька разів змінював своє замовлення. Технічна підтримка є видатною та напрочуд оперативною. Чудова компанія, чудовий продукт, інноваційні функції. Моєю метою було / є запуск ключових побутових приладів та комунікаційного обладнання таким чином, щоб навантаження постійно поповнювалося від батареї фотоелектричних панелей, незалежно від місцевої електромережі, яка тут, у Північній Каліфорнії, виходить з ладу з тривожною регулярністю. Обладнання дійсно якісне і працює добре. Я поєднав його з моїми власними фотоелектричними панелями місцевого виробництва, щоб забезпечити максимальну генерацію на найменшій площі панелі на даху. Я дуже рекомендую як компанію, так і продукт.

Пристрій чудовий і виглядає як якісний продукт. Єдиною проблемою була затримка з доставкою, але це зрозуміло, враховуючи пандемію. У мене ще не було можливості використовувати Titan, але я буду використовувати його, коли поїду на південь на зиму. Дякую, Point Zero, за чудове обслуговування клієнтів та наполегливу роботу. Ви єдині в своєму роді!

Ми придбали Titan та 2 акумулятори, щоб мати можливість працювати в нашому автофургоні. Оскільки автофургону 20 років, ми не хотіли встановлювати всі частини сонячної установки плюс додаткові батареї, для яких у нас немає місця, на такому старому агрегаті. Якщо наш автофургон замінюється, ми просто беремо з собою Титан. Ми також можемо мати його для резервного копіювання вдома, якщо ми втратимо живлення. Ми заряджаємо батареї за допомогою генератора автофургона або берегової електромережі в кемпінгу. Ми не використовуємо сонячні панелі. Ми подорожуємо в автофургоні, і Titan чудово працював протягом 6 тижнів, поки я не підключив щось неправильно і не пошкодив його. Оскільки ми були в межах декількох годин від його об’єкта, я зателефонував Дейву, і він сказав, що я можу привезти його туди, і вони подивляться на нього. Дейв попросив одного зі своїх хлопців припинити свою роботу і вирішити мою проблему в ту ж хвилину, як я приїхав. Це не було гарантійною проблемою, та й не повинно бути, але це чудове обслуговування клієнтів після продажу.

Мій Titan працював ідеально лише 5 днів. Я занепокоївся, коли зіткнувся з проблемою розряду енергії, і написав електронною поштою до Point Zero. Я не знав, чого очікувати від відносно нової компанії, особливо після того, як прочитав негативний відгук про обслуговування. Я був радий отримати телефонний дзвінок протягом 24 годин і задоволений негайним вирішенням проблеми. Особиста увага, відповіді на запитання до і після покупки та швидка реакція на проблему надають мені впевненості в собі. Вони стоять за своїм продуктом і дають обіцянки. Я не міг просити більше. Я використовую систему для сезонного налаштування RV. Титан виконує все, що мені потрібно, з достатнім запасом потужності.

Майже неможливо знайти продукт, який розроблений так само добре, як Titan. Ви можете сказати, що компанія Point Zero Energy продумала кожну деталь, щоб створити продукт, який буде довговічним і працюватиме в найрізноманітніших сценаріях. Якщо ви коли-небудь дивилися відгук про “сонячний генератор” і думали “а чи зможе він це зробити”, а потім були розчаровані деякими пізніше виявленими обмеженнями що ж, Titan, ймовірно, може це зробити!

Ми дуже задоволені як Титаном, так і чудовим обслуговуванням клієнтів, яке вони нам надали. Вони зробили все можливе, щоб допомогти нам у налаштуванні та відповісти на всі наші запитання. З часом ми будемо купувати у них більше товарів. Нам потрібно багато чого дізнатися про сонячну енергію, і вони є ідеальною компанією, яка допоможе нам пройти шлях до того, щоб мати можливість жити поза мережею. Ми дуже рекомендуємо їх і вдячні, що знайшли їх.

Моє замовлення було повним і прибуло без будь-яких пошкоджень. Я встановив його, зарядив акумулятор, і мені потрібно було зателефонувати, щоб краще зрозуміти налаштування лічильника заряду акумулятора та як його відкалібрувати. Я також переглянув кілька відео на каналі Zero Point на YouTube, які були дуже корисними. Було приємно мати справу з Zero Point та людьми, які там працюють. Однозначно 5 зірок

Титан. це відмінне значення. Обслуговування в Point Zero є винятковим. Раніше я додав Solar до VW Rialta, використовуючи літій Goal Zero 1400. Його 1500-ватний інвертор чудово працював для забезпечення життєдіяльності автофургона. Холодильник, РК-дисплеї, водяний насос, ноутбук і мобільний телефон. Ця нічия дозволила лише близько 12 годин резерву. Ваша підзарядка Solar була повільною, оскільки сотня GZ 1400 входить лише в стандартну комплектацію (ви можете придбати додатковий MPPT). Це наближає GZ 1400 до 2000) з ШІМ-контролером. Крім того, ви могли заряджатися лише за допомогою сонячних панелей у менш ефективному паралельному масиві. Інвестуючи трохи більше 1000 доларів в Titan, ви отримуєте два контролери MPPT, можливість з’єднати сонячні панелі в більш ефективний послідовний масив (до 1000 Вт з однією батареєю), літієву батарею потужністю 2000 Вт, інвертор потужністю 3000 Вт, який буде працювати з великими електроприладами, такими як мікрохвильова піч, електричний водонагрівач і т.д. і т.д., та багато інших переваг. Якщо бути точним, то мій Titan з однією батареєю (я придбав другу батарею) буде працювати з моїм ефективним холодильником / 4 л морозильною камерою та ноутбуком (повний робочий день в Інтернеті) протягом 70 годин. Дивовижно! Незалежно від того, чи купуєте ви для модернізації або будівництва автофургона, або як джерело енергії для вашого будинку На мою думку, це найкращий за ціною та найефективніший, красиво розроблений сонячний генератор у світі. Це зробить все. Якщо ви додасте той факт, що Point Zero, виробник Titan, є сімейною американською компанією, з якою дуже приємно і корисно працювати, це легка покупка, яку ви можете зробити з упевненістю. На даний момент я не працюю і не маю жодного відношення до Point Zero. Я просто обожнюю свій Titan, і дуже вражений обслуговуванням клієнтів. З найкращими побажаннями, Луї

Я дуже радий, що зробив цю покупку. Мало того, що сонячний генератор Titan має найбільш повні та добре реалізовані функції, які я міг би знайти на будь-якому подібному продукті, але й післяпродажна підтримка була на найвищому рівні. Кілька запитань електронною поштою були більш ніж корисними, і на них відповіли дуже швидко.

Я мав задоволення користуватися Титаном трохи більше двох місяців. Сказати, що я в захваті, було б применшенням. Продуктивність Titan у поєднанні з чудовим обслуговуванням клієнтів, яке я отримав, робить мене дуже задоволеним клієнтом. А ще краще. клієнт на все життя! Я використовував його для безлічі робіт по дому і навіть піддався спокусі і зарядив всі свої 7.2 системи домашнього кінотеатру, які включають в себе ресивер, програвач Blu-ray, сім підсилювачів і два сабвуфери на додаток до плоского екрану і декількох інших частин. Поки що з усім, що я кидав на Титан, Титан справлявся з легкістю, ніколи не зазнаючи поразки у вигляді відключення. Відмінний виконавець в моїй книзі і гідний імені Титан. Похвала!

Нещодавно я отримав свій Titan з однією додатковою батареєю NMC, яку я придбав через poweredportablesolar.com, і я дуже задоволений пристроєм. У мене є кілька запитань щодо майбутньої можливості розширення. 1) Коли з’являться батареї LiFePo4, чи зможемо ми паралельно встановлювати їх з батареями NMC; і 2) Чи можу я підключити батарею LiFePo4 24В 200 ач до зовнішнього роз’єму для підключення батарей на Titan, навіть якщо мої дві батареї, які можна встановлювати паралельно, є хімічними батареями NMC?? Ще раз дякую за чудовий продукт.

Я 67-річна бабуся без жодного технічного досвіду, але я знайшла Titan дуже простим у налаштуванні та використанні. Я використовую його (тестую) вже 3 дні, підключаючи різні предмети, які мені можуть знадобитися при відключенні електроенергії. Титан впорався з усім з легкістю. Я навіть можу самостійно підняти окремі компоненти, тому я впевнений, що зможу переміщати його в разі потреби. Дякую!

Настільки задоволений своєю покупкою, що придбав ще один, простий у налаштуванні та ще простіший в інтеграції в мій домашній генератор резервного копіювання

Титан. це ФАНТАСТИЧНИЙ продукт! Яка мрія здійснилася. мати можливість бути поза мережею за допомогою системи, до якої ви можете підключити шнур RV на 30 ампер, і мати можливість працювати так, ніби ви підключені до кемпінгу! Шалено крутий! Власник і творець Девід. геній і завжди допомагав у вирішенні будь-яких питань, які у нас виникали. Його компанія має доброзичливих та обізнаних представників служби обслуговування клієнтів, коли ми зателефонували. Інструкція з експлуатації допомогла нам з легкістю налаштувати його, і ми насолоджуємося нашою свободою їхати куди завгодно на наших власних умовах, використовуючи енергію сонця за допомогою цього генератора. Він справді подумав про все, коли створював Титан. Це коштує кожної копійки в нашій книзі! Будь ласка, підпишіться на мій канал YouTube “Everyday Mama”, щоб побачити наш Титан в дії цього літа в наших RV VLOGS. Ці відео не є спонсорськими. ми просто любимо цей продукт і хочемо поділитися всіма його перевагами для трейлерів. Ми настійно рекомендуємо Titan всім для домашнього використання, автофургонів та виживальників.

Найкращі сонячні генератори для автофургонів: Відгуки та керівництво покупця

Сонячні генератори для автофургонів чудово підходять для розставання з громіздкими та токсичними газовими генераторами. Але з такою жорсткою конкуренцією, який з них ви повинні купити? Перевірте тут!

сонячний, генератор, вольт

Як завзятий ентузіаст RV та зелений громадянин, я хотів замінити свій газовий генератор чистим джерелом енергії, безпечним для мене та навколишнього середовища.

Незабаром я зрозумів, що якщо я хочу знайти найкращий сонячний генератор для RV, мені доведеться спробувати якомога більше з них з перших рук.

Я купував і позичав, торгував і продавав. І після цілого року тестів і випробувань, я можу сказати вам, що найкращий сонячний генератор для RV. це Bluetti AC200P.

Але мій вибір може бути не вашим. Отже, ось 7 найкращих сонячних генераторів для автофургонів.

Мої 3 найкращі вибори: Найкращі сонячні генератори для автофургонів

Bluetti AC200P

Загальна оцінка: 5/5

EcoFlow Delta 1300

Загальна оцінка: 4.5/5

Jackery Explorer 1000

Загальна оцінка: 4.5/5

Найкращі сонячні генератори для будинків на колесах відгуки

Портативна електростанція Bluetti AC200P. найкраща в цілому

Ємність акумулятора: 2000 Вт-год | Номінальна потужність: 2000 Вт | Час зарядки: 3-4 години | Вага: 60 фунтів.

З 17 вихідними точками та 5 режимами зарядки, Bluetti AC200P важко не закохатися в Bluetti AC200P.

2000 Вт безперервної потужності дозволяють мені використовувати кілька гаджетів одночасно. І для моєї фритюрниці ще багато залишилося.

Найкраще те, що одночасно я можу заряджати станцію від трьох сонячних панелей. При сильному сонячному світлі вона заряджається від 0 до повного заряду менш ніж за 4 години.

Окрім стандартних роз’ємів 110В, 12В та різних USB, цей сонячний генератор для автофургонів має два порти для бездротової зарядки.

Враховуючи всі аспекти, Bluetti AC200P, безумовно, є найкращим сонячним генератором для кемпінгу, якщо не найкращим сонячним генератором у кожному сценарії.

Чому він мені подобається?

Сонячний генератор Bluetti AC200P для будинку на колесах. мій перший вибір, тому що він дійсно дозволяє мені відпочивати без електромережі. Удосконалений LiFePO4 акумулятор шалено швидко заряджається від сонця, а виробник гарантує понад 3 500 циклів заряджання.

Сонячний генератор EcoFlow Delta 1300. друге місце

Ємність акумулятора: 1260 Вт-год| Номінальна потужність: 1800 Вт| Час заряджання: 4 години | Вага: 31 фунт.

Якщо ви не можете знайти хорошу пропозицію на переможця, я б порадив вам взяти EcoFlow Delta 1300 і ніколи не озиратися назад.

Цей сонячний генератор для RV, безумовно, є більш портативним. Це також робить його чудовим вибором для кемпінгу чи риболовлі.

Що відрізняє цю електростанцію від інших, так це шалена швидкість заряджання. від 0-80% менш ніж за годину. Ця функція дійсно дозволяє вам максимально використати будь-яке місце, де ви можете підключитися до електромережі.

З акумулятором більшої ємності він міг би легко працювати без підзарядки протягом.1 у списку.

Однак моїм найбільшим недоліком є незвичне розташування портів. Входи розташовані з одного боку, USB-роз’єми. з іншого, а виходи змінного струму. з третього. Ви можете забути про те, щоб поставити цю дитину в куток.

Чому мені це подобається?

Я можу рекомендувати EcoFlow 1300 лише за його видатну швидкість заряджання. Крім того, це найкрасивіший сонячний генератор для кемпера.

Портативна електростанція Jackery Explorer 1000. найкращий сонячний генератор для будинків на колесах

Ємність акумулятора: 1002 Вт. год| Номінальна потужність: 1000 Вт| Час заряджання: 8 годин| Вага: 22 фунти.

Маючи три розетки 110 В змінного струму та п’ять варіантів постійного струму, Jackery 1000 пропонує більше, ніж потрібно середньостатистичному користувачеві автофургона.

Простий у використанні та добре продуманий, цей сонячний причіпний генератор ідеально підходить для людей, які не хочуть возитися з кабелями та вимикачами.

Всі порти розташовані на передній панелі, тому ви можете розмістити пристрій подалі від сторонніх очей. важливо, що ви можете легко побачити, що підключено в будь-який час.

Його дисплей не такий вигадливий, як у деяких конкурентів. Тим не менш, він показує рівень заряду акумулятора та вхідні / вихідні значення в певний момент часу.

Однак майте на увазі, що потужності лише 1000 Вт може бути недостатньо, якщо ви подорожуєте з усією родиною на борту.

Якщо вам потрібні додаткові функції, ви також можете ознайомитися з оновленою версією Jackery 1000 Pro.

Чому вона мені подобається?

Jackery Explorer 1000 знаходиться в золотій середині між ціною, продуктивністю та портативністю. Я можу легко від’єднати його і перенести всю установку на вулицю для сімейного пікніка.

Портативна електростанція Bluetti EP500. найкращий варіант преміум-класу

Ємність акумулятора: 5100 Вт-год| Номінальна вихідна потужність: 2000 Вт| Час заряджання: 4.7-5.2 години | Вага: 167 фунтів.

Якби ви запитали мене, яким буде майбутнє мобільної екологічно чистої енергії, я б відповів. Bluetti EP500. Ця масивна електростанція на колесах оснащена потужним акумулятором на 5100 Вт-год, який обіцяє живити навіть найвибагливіші прилади без зайвих зусиль.

Якщо вам потрібен сонячний генератор для будинку на колесах, якого вистачить на всю поїздку на вихідні, я б порадив вам EP500.

Це якщо у вас необмежений бюджет.

Навіть за попереднім замовленням, цей чистий блок живлення коштує набагато дорожче, ніж будь-який інший у списку.

Це зовсім не повинно вас дивувати, адже в цьому пристрої застосовано такі революційні технології, як акумулятор нового покоління LiFePO4. Мало того, що він дає вам більше 6000 циклів заряджання, він також безпечніший для навколишнього середовища, ніж стандартні літій-іонні акумулятори.

З іншого боку, багато передових (і дорогих) технологій розроблені з урахуванням домашнього використання. де EP500 працює як резервне ДБЖ 24/7.

Вам дійсно потрібен захист від перенапруги в мережі, захист від відключення, підключення до Інтернету та оновлювана прошивка у вашому сонячному генераторі для автофургона??

сонячний, генератор, вольт

Чому мені це подобається?

Тепер перед іншими виробниками стоїть завдання. як узяти найкращі характеристики EP500 і втілити їх у більш універсальний і доступний сонячний генератор для автофургонів.

Портативна електростанція Jackery Explorer 500. найкращий бюджетний варіант

Ємність акумулятора: 518 Вт-год| Номінальна потужність: 500 Вт| Час зарядки: 7.5 годин | Вага: 13 фунтів.

Цей сонячний генератор для автофургонів важить лише 13 фунтів, і він не такий потужний, як його старший брат Explorer 1000.

Незважаючи на це, за половину ціни, він став популярним вибором для туристів і човнярів. і не без причини.

Він може повністю зарядити мій MacBook Air 7 разів і підтримувати роботу міні-холодильника протягом 8 годин поспіль.

Більше того, у мене не було жодних проблем з роботою мого блендера Nutribullet.

Коли я відпочиваю у своєму будинку на колесах, я під’єдную свій Explorer 500 до пари панелей SolarSaga потужністю 100 Вт і не думаю про зарядку.

Тим не менш, ви повинні бути реалістичними щодо того, що цей сонячний причіпний генератор не буде живити. В основному, ви можете забути про кондиціонер, обігрівач або пральну машину.

Чому мені це подобається?

Jackery Explorer 500 має потужний вбудований ліхтарик. Тепер я не боюся досліджувати ті дивні звуки зовні трейлера вночі!

Сонячний генератор Titan з нульовою енергією. найміцніший

Ємність акумулятора: 2200 Вт-год| Номінальна потужність: 3000 Вт| Час зарядки: 2 години| Вага: 66 фунтів.

З потужністю 3,000 Вт на виході сонячний генератор Titan для автофургона має достатньо вихідної потужності для роботи найбільших приладів, які ви можете встановити у своєму кемпері. Сюди входять пральні та сушильні машини, навіть повнорозмірний холодильник.

Як одного разу сказав мій друг: “Він буде живити слона, якщо ви знайдете спосіб його підключити”.”

Цей великий тато справді пропонує багато. Шість розеток змінного струму 110 В, чотири порти постійного струму 12 В з пилозахисними кришками і навіть спеціальна розетка для автофургона на 30 ампер. Таким чином, ви можете підключити її безпосередньо до проводки вашого автомобіля.

Тож чому я не рекомендую його як найкращий вибір?

Для першого, це занадто проклято важкий. З однією батареєю важить 66 фунтів, і ви можете безпечно приєднати ще 5 таких батарей. А тепер порахуйте самі.

Titan також є найдорожчим сонячним генератором для автофургонів у цьому списку.

Чому мені це подобається?

Це дуже потужна електростанція, але вона більше підходить для виживання та використання в автономному режимі. Якби мені довелося будувати притулок для сценарію судного дня, сонячний генератор Titan, ймовірно, був би моїм вибором. з усіма 6 підключеними батареями.

Портативна електростанція Goal Zero Yeti 1000X. найкраще для вечірок у будинку на колесах

Ємність акумулятора: 983 Вт-год| Номінальна потужність: 1500 Вт| Час зарядки: 6-12 годин | Вага: 32 фунти.

Goal Zero Yeti 1000X. не найпотужніший з цієї групи. Можливо, він навіть намагатиметься розпалити вашу мікрохвильову піч.

Однак цей симпатичний сонячний генератор для кемпера є абсолютним босом вечірки, завдяки багатьом розеткам постійного струму. Ідеально підходить для всіх видів гаджетів, які працюють від батарейок.

Якщо ви любите працювати і розважатися, орендуєте автофургон і подорожуєте з друзями, то Yeti 1000X може бути для вас.

Трохи не дотягує до повних 1000 Вт-год, але його батареї вистачає, щоб зарядити мій ноутбук, Bluetooth-колонку, дрон, GoPro та кілька телефонів моїх друзів.

Чому мені це подобається?

Goal Zero Yeti 1000X. не найкращий сонячний генератор для автофургонів. Тим не менш, я отримую бали за компактність і портативність для тих ситуацій, коли вам потрібно вивезти фургонну вечірку на вулицю.

Дебати та занепокоєння щодо купівлі сонячного генератора RV

Допоможіть, мій сонячний генератор не має штекера RV!

Автофургони мають великий, надміцний триконтактний штекер на 30 ампер. Це може виглядати як стандартна домашня вилка 110/120 В, але це не так.

Більшість кемпінгів, які ви відвідуєте, нададуть вам розетку на 30 ампер, щоб ви могли підключити шнур живлення вашого автофургона безпосередньо до електромережі.

Але якщо ви хочете обладнати свій будинок на колесах сонячним генератором, було б непогано, щоб сам пристрій був оснащений розеткою на 30 ампер. Таким чином, ви можете використовувати власні розетки вашого причепа, не використовуючи незліченну кількість подовжувачів.

Zero Point Energy Titan. єдиний сонячний генератор з 30-амперною розеткою RV у цьому списку.

Але якщо ваш сонячний генератор не має такого, не хвилюйтеся. Підключіть цей 30-амперний адаптер RV до одного з портів змінного струму, і все готово.

сонячний, генератор, вольт

Чи можу я запускати кондиціонери за допомогою сонячного генератора RV?

Так, ви можете. При правильному налаштуванні.

Однак запуск кондиціонера в автофургоні може бути складним завданням. Перш за все, кондиціонери є справжніми енергетичними свинями. їм потрібно багато енергії як для запуску, так і для продовження роботи. Середньому кондиціонеру RV потрібно близько 1800 Вт для запуску та 650 Вт для охолодження вашого причепа.

Це означає, що якщо ви хочете працювати від змінного струму протягом ночі, вам потрібен акумулятор ємністю не менше 700 Ач.

Наступною проблемою є вся природа сонячної енергії. сонячні панелі найкраще працюють під прямими сонячними променями, в той час як ваш будинок на колесах, швидше за все, буде залишатися прохолодним в тіні.

Отже, для середнього кондиціонера RV потужністю близько 13 000 BTU вам потрібно мінімум 1 500 Вт сонячної енергії. Якщо дах вашого автомобіля може прийняти сонячні панелі 15×100 Вт, я кажу, що ваша проблема вирішена.

Якщо ви не впевнені в потужності вашого кондиціонера, візьміть кількість BTU і розділіть її на 10. Отже, кондиціонер потужністю 13 000 BTU використовує приблизно близько 1300 Вт потужності.

Скільки сонячних панелей мені потрібно для бункерування?

Це залежить від кількості акумуляторів, які потрібно зарядити, і від того, які прилади ви хочете живити.

В основному, вам потрібно скласти ампер-години (Ач) ваших акумуляторів з одного боку і вимоги до потужності ваших приладів з іншого.

Отже, якщо у вашому комплекті є одна батарея 12В на 100Ач, вам потрібно мати мінімум 3 сонячні панелі потужністю 100 Вт. З двома батареями 12В на 200-250Ач вам знадобляться щонайменше 4 сонячні панелі потужністю 100 Вт або 2 сонячні панелі потужністю 200 Вт.

Формула говорить, що ви можете отримати 30 Ач заряду акумулятора за допомогою сонячної панелі потужністю 100 Вт і 5-9 годин перебування на сонці.

Наприклад, якщо ви хочете запустити лише основні предмети першої необхідності, сонячних панелей потужністю 300 Вт буде достатньо. До них відносяться світлодіодні ліхтарі, стельові вентилятори, холодильник і водонагрівач, а також деяка електроніка.

Якщо ви хочете додати 1000-ватну мікрохвильову піч, додайте ще один акумулятор і встановіть мінімум 400 Вт сонячної батареї.

сонячний, генератор, вольт

Де слід розмістити сонячні панелі на автофургоні?

В ідеальному випадку всі ваші сонячні панелі помістяться на даху вашого автофургона. Це, безумовно, найелегантніше рішення. просто припаркуйте його на сонячному світлі і підключіть до батареї. Ви навіть можете заряджати на ходу.

Але якщо у вас недостатньо місця на даху, ви розмістите їх на землі?

Ви збираєтеся зробити своїми руками портативну підставку для сонячних панелей, як у цьому відео.

Я використовую гнучкі сонячні панелі, і вся установка настільки легка, що я можу легко переміщати її для найкращого впливу сонця.

Але є додаткова перевага використання наземної підставки.100-ватна панель видаватиме на дах будинку на колесах лише 50-75 Вт.

Тому що якщо ви прикріпите їх до даху, ви зможете нахилити їх до сонця під ідеальним кутом 90 градусів. Крім того, дахові панелі складніше очищати від деревного соку та сміття для забезпечення максимальної ефективності.

Проте, навіть з урахуванням штрафу за потужність, дахові панелі здаються більш популярними.

Вам не потрібно встановлювати їх щоразу, і немає ризику, що вітер їх перекине.

Чи варто використовувати пристрій плавного пуску RV?

Так, вам неодмінно слід зробити пристрій плавного пуску RV частиною комплекту вашого сонячного генератора. Згадайте, як ці кондиціонери та великі прилади потребують багато енергії для запуску?

Пристрій плавного пуску дозволяє запускати великі пристрої з меншим сонячним генератором.

За допомогою пристрою плавного пуску, такого як EasyStart Micro-Air, я можу запустити кондиціонер свого будинку на колесах з декількома приладами, що працюють одночасно.

Просто майте на увазі, що пристрій плавного пуску не знизить потужність безперервної роботи. він допомагає лише при початковому стрибку напруги.

Який акумулятор найкраще підходить для мого будинку на колесах?

У свинцево-кислотних або AGM батареях використовується перевірена часом технологія, яка є дешевшою за літієві аналоги. Однак, AGM акумулятори більш чутливі до глибини розряду.

Це означає, що чим глибше ви розряджаєте батарею, тим менший життєвий цикл вона має. Ось чому виробники зазвичай рекомендують розряджати свинцево-кислотні акумулятори лише на 50% від їхньої ємності.

З літієвими батареями, з іншого боку, вам не потрібно турбуватися про глибину розряду. Як результат, ви можете отримати бажану ємність з меншою кількістю батарей.

Отже, свинцево-кислотна батарея може бути кращим вибором, якщо ви використовуєте свій будинок на колесах лише для відпочинку, тоді як літієва батарея краще підходить для життя поза мережею.

І все ж, з літієвими батареями існують значні відмінності між двома популярними технологіями. літій-іонною та літій-залізною.

Літій-іонні батареї мають більш високу щільність енергії. Це робить їх кращим вибором для електроніки, що вимагає живлення, яка розряджає батареї з високою швидкістю.

З іншого боку, літій-залізні акумулятори мають набагато стабільнішу швидкість розряду. Це означає, що вони не деградують суттєво, коли їхня ємність падає.

Літій-іонні батареї, як правило, важать менше, але літій-залізна технологія безпечніша для використання в спекотному середовищі, оскільки вона є незаймистою.

Якщо ви не збираєтеся часто переміщати акумуляторну батарею, я рекомендую вам вибрати літієву батарею.

Як вибрати сонячні панелі для будинку на колесах?

Якщо ви збираєтеся встановлювати панелі на своєму автофургоні “за потребою”, вам слід вибрати гнучкі сонячні панелі, оскільки їх легко переміщати та зберігати вдалині. Якщо ви встановлюєте їх стаціонарно, обирайте сонячні панелі з жорсткою рамою, оскільки вони, як правило, більш економічно вигідні.

А як щодо потужності?

100-ватні сонячні панелі. це те, на що вам варто звернути увагу. Одна панель потужністю 200 Вт займає стільки ж місця, скільки дві панелі потужністю 100 Вт. Хоча ви не заощадите місця, двома панелями легше керувати та монтувати. важливо, що менші панелі не будуть так легко ловити вітер.

Експертний огляд сонячних генераторів Bluetti: обираємо правильний для вас

Bluetti. це 3-річний бренд, який в основному виробляє портативні сонячні генератори, системи резервного живлення та складні сонячні панелі. Їх продукція використовує технологію акумуляторів LiFePO4, яка в даний час вважається найкращим видом літієвих батарей на ринку і виявилася досить популярною в спільнотах “зроби сам” і “життя на колесах”, дозволяючи людям живити важливі пристрої та прилади в ситуаціях, коли вони перебувають поза мережею.

Нещодавно ми протестували деякі продукти Bluetti, щоб побачити, наскільки добре вони використовують сонячну енергію, щоб підтримувати батареї зарядженими і готовими до подачі живлення на всілякі енергоємні пристрої. Ми виявили, що наш банк енергії Bluetti та сонячна панель справляються з багатьма важливими завданнями на подвір’ї, в будинку та навіть у дикій природі.

Ось повний огляд продукції Bluetti та додаткова інформація про всі можливості її використання.

Дізнайтеся, скільки сонячних панелей вам потрібно, щоб виключити рахунки за електроенергію

Чому ви можете довіряти SolarReviews:

SolarReviews. провідний американський веб-сайт для споживчих відгуків та рейтингів домашніх сонячних панелей та компаній, що встановлюють сонячні панелі. Наші експерти в галузі мають більш ніж двадцятирічний досвід роботи в сонячній енергетиці та зберігають редакційну незалежність своїх оглядів. Жодна компанія не може платити за зміну відгуків або оцінок, показаних на нашому сайті. Дізнайтеся більше про SolarReviews і про те, як ми заробляємо гроші.

Основні висновки

 • Сонячні генератори Bluetti використовують літій-залізо-фосфатну (LiFePO4) технологію, яка є безпечнішою та довговічнішою, ніж інші конструкції літієвих батарей.
 • Компанія пропонує безліч акумуляторів ємністю від 268 ват-годин до 12.3 кіловат-години.
 • Більшість акумуляторів Bluetti є портативними, і всі вони мають можливість заряджатися від сонячних панелей, які компанія також виробляє.
 • Компанія пропонує гарантію 24 місяці на свої невеликі портативні сонячні генератори та до п’яти років на свої великі домашні рішення для резервного копіювання.
 • Завдяки широкому спектру доступних опцій, надійній якості збірки та чудовій технології, що стоїть за всім цим, SolarReviews рекомендує продукцію Bluetti.

Технологія Bluetti

Основна перевага Bluetti полягає у використанні літій-залізо-фосфатних акумуляторів. Ця комбінація хімічних речовин (LiFePO4, або скорочено LFP) робить батареї Bluetti більш стабільними, довговічними і менш шкідливими для навколишнього середовища, ніж типові літій-нікель-марганцево-кобальтові (NMC) батареї, що використовуються в інших популярних сонячних генераторах. Bluetti заявляє, що її LFP-батареї можуть працювати від 2 500 (серія EB) до 3 500 (серії AC і B) разів, перш ніж їхня ємність знизиться до 80% від початкової, у порівнянні з 500-цикловими батареями інших брендів.

Наступною особливістю портативних електростанцій Bluetti є можливість живлення від сонячної енергії. Від початкового рівня EB3A до флагманського AC200P, поставляється з вбудованим контролером сонячного заряду MPPT, що дозволяє акумулятору отримати максимальну віддачу від сонячних панелей. Bluetti виготовляє власну складну сонячну панель, але також надає стандартні з’єднання MC4, тому для зарядки акумуляторів можна використовувати будь-яку сумісну сонячну батарею (з допустимою вхідною потужністю, яка відрізняється для кожного продукту).

Нарешті, Bluetti включає інвертор чистої синусоїди в кожну з своїх батарей і забезпечує кілька розеток постійного і змінного струму, щоб забезпечити варіанти живлення пристроїв. Типові розетки включають USB-A, USB-C, 120 В змінного струму та 12 В постійного струму. Крім того, всі портативні електростанції Bluetti поставляються з бездротовими зарядними панелями потужністю 15 Вт, вбудованими у верхню частину пристрою.

Як працює сонячний генератор Bluetti Solar

Для того, щоб надати хороший огляд портативних електростанцій Bluetti, ми придбали Bluetti EB55 разом зі складною сонячною панеллю PV120. За допомогою цієї пари продуктів ви зможете забезпечити живлення численних пристроїв далеко від дому, і навіть забезпечити собі певний спокій у разі відключення електроенергії.

Ми вважаємо, що EB55 є добре зібраним, потужним та універсальним пристроєм. Це чудовий варіант для людей, яким потрібна енергія в дорозі, будь то в кемпінгу без мережі, як аксесуар для автофургона або навіть просто для веселого дня в парку чи на пляжі.

Деталі Bluetti EB55

EB55 має 537 ват-годин (Вт-год) ємності для зберігання і може видавати 700 Вт безперервної потужності (1400 Вт імпульсу). Цієї потужності недостатньо для запуску кондиціонера, але її вистачить для роботи повнорозмірного холодильника протягом декількох годин під час відключення електроенергії або декількох менших приладів протягом цілого дня, навіть без підзарядки.

сонячний, генератор, вольт

Аксесуари, які постачаються з Bluetti EB55 (зліва направо): сонячний зарядний кабель, зарядний кабель постійного струму, шнур змінного струму, ремінець на липучці та блок живлення.

У коробці EB55 поставляється з блоком живлення змінного струму, кабелем для зарядки від розетки постійного струму автомобіля та кабелем для зарядки від сонячних панелей. EB55 має 12 роз’ємів:

 • Чотири USB-A
 • Один USB-C
 • Два заземлених і два незаземлених виходи 120 В змінного струму
 • Два виходи 12В/10А постійного струму
 • Один роз’єм прикурювача 12 В постійного струму

Пристрій має компактні 10.94 x 7.87 x 7.79 дюймів і важить 16.5 фунтів, зі складною ручкою для перенесення зверху. Збоку пристрою є вбудований вентилятор з вентиляційними отворами, а спереду. невеликий РК-екран з підсвічуванням, який відображає стан заряду та вхідну/вихідну потужність за допомогою двох відтінків синього кольору.

Зарядка

Bluetti EB55 може заряджатися від мережі змінного струму за допомогою блоку живлення, що входить до комплекту, або від постійного струму від сонячних панелей, або від обох джерел одночасно. Його також можна заряджати за допомогою виходу 12 В постійного струму від автомобіля або від генератора. Потужність зарядки становить до 200 Вт від мережі змінного струму або сонячної енергії, або 400 Вт від мережі змінного струму та сонячної енергії одночасно.

У наших тестах сонячна панель Bluetti потужністю 120 Вт без особливих зусиль забезпечила максимальну потужність для EB55 під повним сонцем у теплий день. Сонячна панель має приблизно 2 фути заввишки та 6 футів завширшки, з чотирма секціями, які розкладаються зі складеного положення. На тильній стороні цих секцій є тонкі “ніжки”, які відкидаються від основного корпусу і дозволяють користувачеві регулювати кут, під яким панель розміщується відносно землі, в межах від 40° до 50°.

сонячний, генератор, вольт

Особливості сонячної панелі Bluetti PV120: повністю складена, чохол на блискавці з проводами, регульована ніжка.

Вся сонячна панель одягнена в поліефірну тканину в стилі рипстоп, з твердою пластиковою ручкою на одному кінці, яка використовується для перенесення панелі в складеному стані. Самі сонячні секції ламіновані всередині листів етилентетрафторетилену (ETFE), що дозволяє їм бути гнучкими і протистояти вицвітанню і розтріскуванню під впливом високих температур і ультрафіолетового випромінювання. Мішечок на блискавці на тильній стороні однієї секції містить кабелі та список специфікацій.

сонячний, генератор, вольт

Повністю висунута сонячна панель PV120.

Ми рекомендуємо тримати батарею подалі від прямих сонячних променів, оскільки вона нагрівається під час заряджання.

На щастя, EB55 поставляється з 5.5-футовий сонячний зарядний кабель з роз’ємами MC4, а панель PV120 поставляється з власним 9.5-футовий кабель, що дозволяє легко розмістити панель на сонці, а батарею десь поруч в тіні. А оскільки Bluetti використовує стандартні сонячні роз’єми, додаткові кабелі можна придбати в Інтернеті з різних джерел, якщо вам потрібно більше 15 футів між панеллю та батареєю.

Слово застереження: Сонячні панелі Bluetti мають клас захисту IP65, що означає, що вони можуть впоратися з невеликими бризками води, але не витримують дощу та снігу. Виставляйте їх тільки в сухий день.

При тестуванні зарядки від мережі змінного струму ми легко отримали обіцяні 200 Вт від зарядного пристрою, хоча слід зазначити, що зарядний блок має власний внутрішній вентилятор охолодження, який може трохи шуміти, тому краще заряджати його поза зоною чутності. Або адаптер змінного струму, або сонячна батарея здатні заповнити 537 Втч акумулятора EB55 приблизно за 3 години з порожнього, а поєднання сонячної та змінного струму разом може збільшити потужність до 400 Вт, зменшивши час зарядки до 1 години.8 годин.

Використання енергії

У наших тестах EB55 змогла живити багато важливих приладів і пристроїв, і ми рекомендуємо її для середніх навантажень, таких як зарядка телефонів і ноутбуків, кемпінг, або навіть для короткочасних заходів, таких як невеликі концерти в парку, де відсутня електрика.

Ми протестували нашу EB55 кількома способами: живленням невеликого насоса для відкритого басейну, відтворенням живого звуку через гучномовець і живленням повнорозмірного холодильника. У всіх цих тестах EB55 показав дуже хороші результати.

сонячний, генератор, вольт

Bluetti EB55 працює з насосом для басейну.

Завдяки ємності акумулятора 537 Вт-год, він теоретично може працювати з насосом для басейну потужністю 33 Вт протягом 16 годин, навіть без підзарядки від сонячної батареї. На середній гучності гучномовець і деякі гітарні педалі споживають 25 Вт. Уявіть собі вечірку біля басейну з рок-групою у віддаленому місці, яка повністю працює від однієї батареї Bluetti EB55. Все, що вам потрібно. це транспорт і джерело води.

Ближче до дому холодильник споживав від 105 Вт до 220 Вт, залежно від циклу, в якому він працював, тому він міг працювати протягом 3 годин або більше під час відключення електроенергії. Якщо ви додасте 4 години сонячної зарядки в середньому близько 100 Вт, ви можете збільшити цей час до шести годин або більше. Підключаючи холодильник лише час від часу, ви теоретично можете зберігати їжу холодною протягом декількох днів під час відключення електроенергії, використовуючи один EB55 та сонячну панель, і, ймовірно, у вас залишиться достатньо енергії для підзарядки вашого телефону.

Завдяки хімічному складу батареї LiFePO4, Bluetti може повністю заряджатися і розряджатися 2 500 разів, що може означати кілька років автономної роботи навіть при дворазовому щоденному використанні. Після такої кількості циклів ємність акумулятора має становити 80% від початкової.

Це досить чудова маленька батарея, і вона цілком варта своїх 499 MSRP. Але EB55. одна з найменших за ємністю батарей, які пропонує Bluetti, а деякі з продуктів компанії можуть зробити набагато більше, ніж просто зберігати їжу холодною протягом декількох годин.

Порівняння продуктів Bluetti

Тепер давайте подивимося на деякі ключові характеристики лінійки продуктів Bluetti. Компанія пропонує як невеликі моделі початкового рівня EB3A з акумуляторною батареєю 268 Вт-год, так і великі, такі як розширюваний інверторний модуль AC300, який не постачається з власною батареєю, але може бути поєднаний з чотирма розширювальними батареями B300 для отримання 12 Вт-год.3 кВт-год зберігання. Це майже так само багато, як і Tesla Powerwall.

Менші, більш портативні електростанції (в основному все, що поміщається в чохол для перенесення Bluetti) досить прості: просто коробки з акумуляторами, входами і вихідними портами, в той час як більші пропозиції, такі як Bluetti AC200MAX і AC300, оснащені Bluetooth і можуть управлятися через додаток для смартфонів Bluetti (новіша, маленька EB3A також має додаток). Для дуже великих потреб у резервному живленні, два інверторні модулі AC300 можуть бути об’єднані з блоком Bluetti AC300 Fusion Box для системи 240В з до 24.5 кВт-год зберігання.

Ось короткий огляд портативних моделей Bluetti та їх ключові характеристики:

Продукт Ємність Вихідна потужність (імпульсна) Максимальна вхідна потужність Вт # кількість розеток З можливістю розширення Максимальна потужність
EB3A 268 Вт-год 600 ВТ (1200 ВТ) 430 Вт SolarAC 9 N Н/Д
EB55 537 Втч 700 ВТ (1 400 ВТ) 400 Вт SolarAC 12 N N/A
EB70S 716 Вт-год 800 ВТ (1 400 ВТ) 200 Вт сонячна/змінного струму 12 N Н/Д
AC200P 2,000 Втч 2,000 ВТ (4,800 ВТ) 1 200 Вт SolarAC 17 N N/A
Інверторний модуль AC300 НЕ ВИЗНАЧЕНО 3,000 ВТ (6,000 ВТ) 5,400 Вт SolarAC 16 Y 12,288 Вт
AC200MAX 2,048 Вт-год 2,200 ВТ (4,800 ВТ) 1,300 Вт SolarAC 15 Y 8 192 Вт
Розширювальний акумулятор B230 2,048 Вт Н/Д Н/Д Н/Д N/A НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
Розширювальна батарея B300 3,071 Вт-год Н/Д Н/Д Н/Д Н/Д НЕ ВИЗНАЧЕНО

Вартість

Як і багато технологічних продуктів, які ви можете знайти на Amazon, товари Bluetti часто розпродаються, і люди, які шукають продукцію компанії, часто можуть знайти купони та коди знижок в Інтернеті. Для довідки, ось перелік найпопулярніших продуктів Bluetti:

 • EB3A: 299
 • EB55: 499
 • EB70S: 599
 • AC200P: 1 699
 • Інверторний модуль AC300: 1,899
 • AC200MAX: 1,899
 • Розширювальна батарея B230: 1,399
 • Розширювальна батарея B300: 2,199
 • Сонячна панель PV120: 299
 • Сонячна панель PV200: 499
 • Сонячна панель PV350: 849

Гарантії на батареї Bluetti

Гарантія. це те місце, де портативні батареї, такі як Bluetti, дещо поступаються спеціально побудованим домашнім сонячним батареям. Гарантія на більшість продуктів Bluetti покриває лише 24 місяці дефектів, пов’язаних з матеріалами та виготовленням. Ці продукти призначені для тривалого використання, але виробник не пропонує довгострокове покриття для більшості своїх продуктів.

Тим не менш, якщо ви придбаєте AC300 з однією або кількома розширювальними батареями B300, Bluetti пропонує 48 місяців гарантійного обслуговування. Більші домашні системи резервного живлення, такі як EP500Pro, мають 5-річну гарантію. Вони не зовсім відповідають 10-річним гарантіям, пропонованим такими компаніями, як Generac і LG, тому, якщо вас турбує довгострокове покриття, одне з цих акумуляторних рішень може бути кращим для вас.

За іронією долі, Generac та LG використовують літієві батареї NMC, тому Bluetti теоретично повинні пережити їх. Bluetti заявляє, що її батареї серії EB витримують 2 500 циклів, перш ніж знизяться до 80% від початкової ємності, а батареї серій AC і B витримують 3 500 циклів, перш ніж досягнуть 80%. Припускаючи один повний цикл на день, це більше 9 років.

Як Bluetti порівнюється з конкурентами?

Коли справа доходить до найкращих сонячних генераторів, Bluetti є одним з головних претендентів. Елементи LFP акумуляторів працюють в п’ять разів довше, ніж продукти основних конкурентів. Jackery та GoalZero, а їхня продукція настільки ж довговічна та проста у використанні.

Надаючи 48-60 місяців гарантії на свої флагманські продукти, Bluetti перевищує стандарти, встановлені своїми конкурентами, які майже всі пропонують лише 24 місяці покриття. Справедливості заради, їх 500-циклова тривалість життя майже напевно закінчиться протягом цих 24 місяців регулярного використання, тому Bluetti має шанс продовжити свою гарантію і ще більше відрізнити себе від Jackery, GoalZero та інших. Ми сподіваємося побачити, що продукти Bluetti проводять більше часу в дикій природі і доводять свою довговічність.

Який продукт Bluetti підходить саме вам?

Якщо ви перебуваєте в дорозі і вам потрібно забезпечити живлення невеликих приладів в умовах відсутності електромережі, EB55. чудовий вибір. Якщо ви просто хочете тримати свій телефон зарядженим у пустелі, новий EB3A. чудовий недорогий варіант.

Для тривалих подорожей та перебування в каюті AC200P забезпечує надійне зберігання енергії та вихідну потужність, яка може забезпечити комфорт в автономній каюті, особливо в парі з декількома сонячними панелями Bluetti, з’єднаними послідовно.

Для домашнього резервного копіювання ми рекомендуємо EP500 Pro, а не AC300 з розширювальними батареями, просто через форм-фактор і 5-річну гарантію. Якщо Bluetti коли-небудь збільшить гарантійний захист на свої модульні батареї, ми відповідним чином оновимо цю рекомендацію.

Підсумок: чи хороша продукція Bluetti?

Акумулятори та сонячні панелі Bluetti вигідно відрізняються від більшості інших портативних рішень на ринку. Акумулятори LFP та сонячні панелі з покриттям ETFE. це потужні та якісно виготовлені продукти, призначені для життя поза межами електромережі. Крім того, Bluetti відповідає або перевершує галузеві стандарти для портативних пристроїв, надаючи гарантію на свою продукцію від 2 до 5 років.

Одне застереження полягає в тому, що компанії всього лише кілька років, і ще належить з’ясувати, чи витримають її батареї передбачуваний термін служби в 2 500 циклів, і чи виявиться компанія вправною в роботі зі скаргами клієнтів, якщо вони не витримають. Але технологія є надійною, продукти виявляються популярними та улюбленими, а представники Bluetti активно залучають клієнтів через кілька каналів, включаючи групу власників. Здається, компанія робить все правильно.

Ще одне застереження полягає в тому, що сонячні панелі Bluetti не такі надійні, як справжні домашні сонячні панелі. Наприклад, вони не призначені для роботи на вулиці під дощем і снігом. Якщо ви шукаєте щось, що може слугувати світильником для вашого будинку або навіть автономного будиночка, справжні дахові або наземні сонячні панелі набагато надійніші і можуть витримувати несприятливі погодні умови протягом десятиліть. І ви все ще можете використовувати резервну батарею Bluetti з добре спроектованою сонячною установкою.

сонячний, генератор, вольт

Bluetti PV120; SolarReviews та схвалений Боуї.

Незважаючи на застереження, Bluetti виробляє чудові продукти. Якщо ви шукаєте спосіб тримати важливі пристрої увімкненими, перебуваючи на природі, ми рекомендуємо вам акумулятори та сонячні панелі Bluetti.

Електрогенератор Patriot 1800

сонячний, генератор, вольт

Цей найпопулярніший портативний сонячний генератор. ваша “чарівна куля”, яка захистить вас від відключень електроенергії, збоїв в електромережі та руйнування електромережі. Використовуйте електрогенератор Patriot вдома. для живлення холодильника, морозильної камери, медичного обладнання тощо. Готовий до використання, ніколи не потребує газу ніколи!

 • Ідеальний подарунок для виживання
 • Чудово підходить для задніх дверей
 • Заряджається БЕЗКОШТОВНО на сонці
 • Бездимний, безшумний, безпечний
 • Використовуйте всередині вашого будинку
 • У комплекті сонячна панель
 • Живіть критично важливі прилади
 • 100% гарантія задоволення
 • БЕЗКОШТОВНА доставка (до 48 країн)

Портативний сонячний генератор Patriot Power

Захистіть свою сім’ю під час небезпечного відключення електроенергії за допомогою генератора на сонячних панелях

Відключення електроенергії може статися в будь-який момент.

А справа в тому, що без електрики все буде просто. СТОП. І коли це станеться. ті, хто не готовий, можуть залишитися беззахисними в темряві. Безпорадним протягом багатьох днів, або навіть тижнів.

Звичайно, ви можете використовувати газовий генератор. Але вони створюють багато шуму, привертають небажану увагу, мають токсичні випари.

Не так з електрогенератором Patriot Power Generator 1800. Вона легка, не виділяє диму і безпечна для використання у вашому домі. Він працює безшумно і не привертає уваги. Найголовніше, що ви зможете підзаряджати його знову і знову БЕЗКОШТОВНО.

Уявіть, як ви будете використовувати свій сонячний генератор:

 • Запускати холодильник чи морозильну камеру
 • Заряджайте мобільні телефони, ноутбуки
 • Підтримуйте подачу кисню CPAP
 • Увімкніть телевізор для важливих новин
 • Запустіть вентилятор або електричну ковдру
 • Візьміть його з собою на природу або в будинок на колесах!
 • Використовуйте електроінструменти в негоду
 • Увімкніть світло для комфорту або відлякуйте грабіжників
 • І багато іншого

Цей сонячний генератор може по-справжньому змінити життя для вас і вашої родини під час кризи. Натисніть “Додати в кошик”, щоб почати замовлення зараз.

24 години на добу / 7 днів на тиждень / 365 днів на рік

Сонячний генератор “на вагу золота!”

Реальні відгуки від реальних клієнтів. Іноді клієнти отримують безкоштовний продукт для тестування або отримують безкоштовний продукт як подяку за чесний відгук. Для отримання додаткової інформації див. виноску 1.

Реальні відгуки від реальних клієнтів. Іноді клієнти отримують безкоштовний продукт для тестування або отримують безкоштовний продукт як подяку за чесний відгук. Для отримання додаткової інформації див. виноску 1.

Цей сонячний генератор потужний і простий у використанні. Готовий до роботи прямо з коробки!

Ось що вам сподобається в найбільш продаваному електрогенераторі Patriot.

Чудова інженерія

Усередині вашого сонячного генератора знаходиться потужна літій-залізо-фосфатна батарея, відома своєю стабільністю. Вам сподобається надійність і міцність цієї передової технології.

Більше енергії, ніж раніше

У порівнянні з попередньою моделлю, ваш електрогенератор Patriot Power Generator 1800 тепер має безперервну потужність 1800 Вт, з піковою потужністю 3048 Вт. І він може вмістити 768 Вт-год потужності (60 Ач).

Це означає, що якщо прилад споживає 1 800 Вт або менше, ваш електрогенератор Patriot Power Generator може працювати від нього. Більшість дрібних побутових приладів, включаючи холодильник і морозильну камеру, підпадають під цю групу.

Час роботи для звичайних побутових приладів:

USB-лампа. 193 години

Зарядний пристрій для телефону. 153.6 годин

Міні-холодильник. 106 годин

Холодильник/Морозильна камера. 19.2 години

Нагрівач для акваріума. 5.1 година

Апарат CPAP. 15.4 години

Портативна плита. 38 хвилин

Мікрохвильова піч. 51 хвилина

Час роботи є приблизними; результати залежать від умов використання приладу. Для отримання додаткової інформації див. виноску 5.

Багато електричних розеток

Щоб переконатися, що він готовий впоратися з усім, що ви в нього кинете, генератор Patriot Power Generator має 8 зручних розеток.

Дійсно Plug Play

Вам не потрібно бути прихильником гаджетів, щоб користуватися сонячним генератором. Три простих кроки. і ви готові до роботи:

 • Розгорніть сонячну панель на сонячному світлі
 • Підключіть сонячну панель до генератора
 • Підключіть свої пристрої до генератора і насолоджуйтеся БЕЗКОШТОВНОЮ енергією сонця

Ваш сонячний генератор постачається зарядженим і готовим до роботи. Не потребує монтажу ви можете почати використовувати його одразу.

100-ватна сонячна панель у комплекті

Сонячна панель комерційного класу постачається з вашим пристроєм. Багато конкурентів змушують вас платити за це окремо! І їх панелі не такі приємні.

 • Міцний металевий каркас
 • Посилена кутова ручка для перенесення
 • Легко складається для прихованого зберігання

Навіть “ромашковий ланцюжок” додаткових сонячних панелей разом, щоб подвоїти або потроїти вашу потужність і скоротити час заряджання вдвічі.

2,500 життєвих циклів

Ви можете підзарядити свій сонячний генератор 2 500 разів. Це приблизно 6.8 років щоденного використання. Приблизно в 4 рази довший термін придатності, ніж у більшості сонячних генераторів.

Швидкий час заряджання

Заряджається всього за 3.5 годин з мережевим шнуром у комплекті. Або зарядити за 10 сонячних годин за допомогою сонячної панелі, що входить до комплекту.

Компактний і легкий

Ваш електрогенератор Patriot важить лише 40 фунтів. Створено для портативного використання.

І він побудований міцно. Отже, хоча ваш сонячний генератор легко переміщати, він важить приблизно стільки ж, скільки 5 галонів води, великий пакет корму для домашніх тварин або, можливо, ваш 3-річний онук (без усіх цих звивань). Не надто важкий, але достатньо важкий, щоб витримати падіння на землю, грубе поводження або навіть потрапляння під колеса вантажівки. Ми спробували!

Інформація про Patriot Power Generator 1800:

100% гарантія задоволення

Отримайте свій електрогенератор Patriot зараз

24 години на добу / 7 днів на тиждень / 365 днів на рік

Відгуки клієнтів: Люди люблять цей сонячний генератор

Я використовував свій електрогенератор Patriot під час урагану Ян. Я вважаю, що звичайні генератори дратують, але цей тихо працював всю ніч, і нічого в моїй морозильній камері не зіпсувалося! У мене вже було досить багато людей, які запитували мене, де я це взяв. Я кажу їм, що замість того, щоб турбуватися про газ чи пропан, у Флориді є сонце. привіт! Використовуйте його!

Я почуваюся в безпеці, маючи це

“Електрогенератор Patriot забезпечує моє освітлення, змінний струм, якщо він мені потрібен, невеликий обігрівач, мікрохвильову піч і телевізор. У мене також є невеликий холодильник, який я можу підключити. Я ставлю сонячні панелі на зчіпку причепа і заряджаю їх, поки використовую генератор всередині.

Раніше я користувався бензогенератором і витрачав 50 гривень на газ за 3 дні. Але електрогенератор Patriot може зайти всередину, поки я сплю, і мені не потрібно ні про що турбуватися. Я почуваюся набагато комфортніше.

Я дуже радий, що зробив цю інвестицію. Не думайте про це занадто довго. ПРОСТО ЗРОБИТЕ ЦЕ.”

Реальні відгуки від реальних клієнтів. Іноді клієнти отримують безкоштовний продукт для тестування або отримують безкоштовний продукт як подяку за надання чесного відгуку. Для отримання додаткової інформації див. виноску 1.

Ваше замовлення на 4Patriots на 100% без ризиків

100% гарантія задоволення

Якщо з будь-якої причини ви незадоволені в будь-який час протягом перших 365 днів після покупки, поверніть товар на початковий склад доставки, і ви отримаєте відшкодування за вирахуванням будь-яких витрат на доставку. Ви отримаєте свої гроші назад. Це тверда обіцянка і зобов’язання.

Ваше замовлення допомагає ветеранам США

Коли ви робите покупки з 4Patriots, частина коштів йде на благодійні цілі, які підтримують наших ветеранів та їхні сім’ї. Включаючи Operation Homefront, Fisher House, A Soldier’s Child-Foundation та Team Rubicon.

4Patriots та наші афілійовані бренди пожертвували понад 975 000 з моменту заснування компанії. І їх кількість постійно зростає!

Ви можете почувати себе добре, знаючи, що підтримуєте наших ветеранів, отримуючи при цьому спокій, на який ви заслуговуєте.

Американська компанія, на яку можна покластися

Завдяки вашій підтримці ми можемо працевлаштувати 175 американських чоловіків та жінок з усіх куточків США. Людей, які наполегливо працюють і справді люблять допомагати людям підготуватися до надзвичайних ситуацій.

Наш офіс знаходиться в Нешвіллі, штат Теннессі. Ми справжні люди. американці. Не якийсь там номер 800 в іноземному колл-центрі.

Отже, якщо вам потрібна допомога будь ласка, зателефонуйте або поспілкуйтеся з нашою дружньою командою обслуговування клієнтів, що базується в Америці сьогодні.

Отримайте свій електрогенератор Patriot прямо зараз

24 години на добу / 7 днів на тиждень / 365 днів на рік

Поширені запитання про генератор сонячних панелей

З: Як довго мій електрогенератор Patriot Power Generator 1800 буде мене захищати?

З: Як з’єднати панелі в ланцюжок?

З: Що робити, якщо я не можу собі цього дозволити?

З: А якщо я передумаю??

З: Чи безпечно купувати онлайн?

 • Усі відгуки в цій рекламі належать реальним людям; іноді імена та фотографії були змінені для захисту їхньої приватності, а деякі з них отримали безкоштовні продукти в обмін на їхні чесні відгуки. Відгуки представляють виняткові результати, не стосуються середньостатистичного покупця і не призначені для того, щоб гарантувати, що будь-хто досягне таких же результатів. Організації, публікації та люди, згадані на цьому сайті, не пов’язані з 4Patriots. Вони не схвалюють, не спонсорують і не рекомендують цей продукт; ніяка приналежність або схвалення не заявляється.Застосовуються певні умови.Кейд Кортлі. колишній морський котик і командир взводу, який прослужив 9 років на дійсній службі і отримав компенсацію від 4Patriots за свою важку роботу, яка допомогла нам протестувати і затвердити цей продукт.
 • Пікова потужність електрогенератора Patriot збільшилася з 2 000 Вт (модель 1500) до 3 048 Вт (модель 1800). Безперервна потужність становить 1 500 Вт і 1 800 Вт відповідно. Ємність зберігання для пристроїв постійного струму збільшено з 600 Вт (модель 1500) до 768 Вт (модель 1800).
 • Ваша їжа для виживання розрахована на 25 років зберігання на полиці. Умови зберігання впливають на термін придатності ваших продуктів. Для досягнення найкращих результатів завжди захищайте їжу від тепла, повітря та вологи. Уникайте тривалого впливу температури вище 75 градусів F. Зберігайте їжу закритою до готовності до вживання. Термін придатності залежить від умов зберігання.
 • Ці набори розраховані на забезпечення енергією та поживними речовинами однієї людини у стресових надзвичайних ситуаціях. Вони не призначені для повної заміни калорій у “звичайний” час. Ви захочете переконатися, що у вас під рукою є додаткові продукти харчування, щоб у разі тривалої надзвичайної ситуації ви могли доповнити щоденну норму калорій, поживних речовин і різноманітності додатковими продуктами, доступними на цьому сайті, продуктами, які ви запасли у своїй коморі, свіжими продуктами з вашого саду тощо. Середньостатистичній дорослій людині потрібно приблизно. 2,000 калорій на день для задоволення своїх енергетичних потреб. Цей комплект забезпечує приблизно 1 253 калорії на день для однієї людини. Цього може бути недостатньо для оптимального харчування, особливо протягом тривалого періоду часу. Майте на увазі, що потреба в калоріях залежить від вашого віку, статі та рівня фізичної активності. Потреби, цілі та бажання щодо харчування та калорійності у кожної людини різні. Для того, щоб доповнити щоденну норму калорій, урізноманітнити раціон або забезпечити їжею більше ніж одну людину, ми пропонуємо низку додаткових продуктів, включаючи харчові батончики, м’ясні набори, фруктові та овочеві набори тощо. Поєднуючи наші набори з цими додатковими продуктами, ви можете забезпечити собі 2 000 калорій на день під час надзвичайних ситуацій. Ми будемо раді обговорити ваші конкретні цілі підготовки і допомогти вам вибрати більш-менш придатну для виживання їжу відповідно до ваших унікальних потреб. Телефонуйте за номером 1-800-304-4202, щоб поговорити з нашою дружньою командою обслуговування клієнтів.
 • Холодильники, морозильники та подібні прилади підтримують безпечну температуру, працюючи за циклами. CDC рекомендує підтримувати температуру нижче 40°F і вище 32°F. Якщо ви починаєте з холодного приладу, запуск резервного живлення холодильника протягом 1 години дозволить підтримувати температуру протягом приблизно 4 годин. Умови використання впливають на цю оцінку (внутрішня температура, зовнішня температура, вік приладу, вміст холодильника тощо).). Натисніть тут, щоб отримати більше порад щодо використання холодильника або морозильної камери на велосипеді.

Приєднуйтесь до нашого списку розсилки або VIP текстового клубу для раннього доступу до вигідних пропозицій та новинок!

Зв’яжіться з нами

2920 Berry Hill Dr., Suite 300Nashville, TN 37204

Це корпоративний офіс. Будь ласка, не заїжджайте до нас з клієнтами.

Залишити відповідь