Сонячні рішення Коста-Ріки – нове партнерство з MITREX. Сонячний дах Mitrex

Costa Rica Solar Solutions з гордістю оголошує про нове партнерство з Mitrex.

Costa Rica Solar Solutions (CRSS) завжди шукає нові альтернативні рішення в сонячній енергетиці. Mitrex. Інтегровані сонячні технології, є саме такою компанією і прагне бути “інноваційною компанією, яка має місію бути каталізатором, що прискорює прийняття стійких, енергогенеруючих, створених людиною структур”.

Mitrex розробив способи естетичної інтеграції сонячних панелей безпосередньо у фасади будівель. Революційні фотоелектричні системи, інтегровані в будівлі (BIPV), пропонують архітекторам, інженерам, власникам будівель та інвесторам можливість використовувати сонячну енергію без шкоди для естетики.

Mitrex бачить світ, де сонячна енергія генерується будь-якою поверхнею, до якої торкається сонце. CRSS вважає, що це наступний крок до енергетичної незалежності не в майбутньому, а вже зараз.

Фотоелектричні панелі Mitrex BIPV задовольняють будь-які естетичні бажання, вимоги до енергоефективності будівлі або вимоги безпеки. У міських районах традиційні сонячні панелі на дахах пропонують поганий вибір дизайну і обмежені простором даху.

Продукція Mitrex BIPV включає сонячні фасади, скляні вікна, дах, сайдинг, теплиці, перила та багато іншого. Ці системи мають безкаркасні модулі, приховане кріплення, однорідну поверхню і можуть бути виконані з будь-якого матеріалу або кольору.

Що пропонує Mitrex?

Сонячний фасад

Забезпечуючи до 350 Вт потужності на панель, сонячний сайдинг Mitrex використовує сонячну енергію для забезпечення електроенергією вашого будинку.

Нанесений на зовнішні вертикальні стіни ваших будинків, сонячний сайдинг розширює генерацію енергії на будь-яку поверхню, яка має доступ до сонячного світла. Сонячний сайдинг Mitrex, що підходить для нових будівель або реконструкції, може бути інтегрований в нові або існуючі стіни без шкоди для естетики.

Сонячний сайдинг Mitrex створений з використанням ефективних монокристалічних сонячних елементів, які дозволяють домовласникам зменшити залежність від енергії з електромережі, що викидає вуглець. Облицювальний шар із загартованого скла, що налаштовується, маскує зовнішній вигляд сонячних елементів, відтворюючи типові будівельні матеріали за допомогою запатентованого процесу нанесення покриття, а високоміцна алюмінієва анодована рама забезпечує легке встановлення.

Вся електропроводка та кабельні канали під час монтажу легко ховаються за панелями, що дозволяє створити інфраструктуру з нульовим рівнем викидів у вашому домі та стати на крок ближче до зеленого майбутнього.

Кольоровий сонячний дах

Кольорові сонячні панелі Естетика енергії, найкраще з двох світів

З дахом Mitrex Solar Roof ви більше не обмежені естетикою традиційних сонячних панелей.

Сонячна черепиця. це кольорові сонячні панелі Mitrex, розроблені під традиційні покрівельні матеріали, такі як бітумна або шиферна черепиця. В основному, це забезпечує візуальну інтеграцію з покрівельним матеріалом. Крім того, ця технологія дозволяє модулям зливатися з дахом, створюючи безшовний малюнок. Коротше кажучи, результатом є однорідний і естетично привабливий дах.

Ці візерункові кольорові сонячні панелі мають стійкі до ультрафіолетового випромінювання та вицвітання кольори. Це гарантує привабливий дах, що генерує енергію на довгі роки. Важливо, що сонячні дахи Mitrex Solar Roof не потребують технічного обслуговування, оскільки вони мають антикорозійне покриття, яке зменшує накопичення пилу та бруду на поверхні модулів.

Mitrex поєднує дизайн з ефективністю. Хоча кольорове скло впливає на ефективність сонячних панелей, вихід енергії системи максимізується при збереженні гарного естетичного вигляду.

Сонячна огорожа

Сонячні огорожі Mitrex гарантують міцність, довговічність, безпеку і красу. Можливості застосування безмежні; до тих пір, поки перила мають доступ до сонячного світла, сонячна енергія буде пасивно генеруватися і подаватися назад в конструкцію. Система перил також може бути налаштована відповідно до бажаної естетики; від рівня прозорості до відтінку балконного скла до металевих поручнів і стовпів. безліч варіантів доступні для будь-якого дизайну.

Сонячні перила Mitrex складаються з високоефективних сонячних елементів, затиснутих між переднім шаром загартованого ламінованого скла і заднім шаром скла, заднього листа або алюмінієвих сот. Залежно від бажаної естетики, сонячна технологія може бути як монокристалічними кремнієвими сонячними елементами, так і тонкоплівковими. Сонячні елементи повністю інтегровані в рейкову систему, а також в електропроводку і схему. Сонячне скло відповідає всім вимогам безпеки та довговічності.

Інтегрована в будівлю фотоелектрична система (BIPV) забезпечує невидиму генерацію сонячної енергії, яку можна інтегрувати в будь-який дизайн. Ви навіть можете вибрати прозорість і колір скла, розташування елементів, а також дизайн поручнів і стійок. Перила виготовлені з високоякісних матеріалів і мають 25-річну гарантію на продукцію та експлуатаційні характеристики, що гарантує довговічність та естетичність сонячних балконів.

Сонячне скло

Mitrex пропонує непрозоре сонячне скло в однотонних кольорах або з малюнком. Ця сонячна технологія підходить для панелей на фасадах багатоповерхівок і безперешкодно генерує енергію, поєднуючись з естетикою будівлі.

Склад: Монокристалічна сонячна технологія та ламіноване загартоване скло з низьким вмістом заліза

Доступно в наявності:

  • Скло-скло для застосування в ламінованому склі, починаючи з 6.склопакети товщиною 5 мм або ізольовані склопакети (IGU) доступні в різних розмірах, товщині та варіантах скла.
  • Непрозорі задні панелі, де можна використовувати один шар ламінованого скла.

Застосування: Панелі, фасади, балконні огорожі та багато іншого

Переваги: Варіанти дизайну. доступні в необмеженій кількості кольорів та візерунків

Вихідна потужність: До 195 Вт/кв.м

Енергогенеруючі сонячні теплиці

Сонячна теплиця Mitrex є ідеальною альтернативою у порівнянні зі звичайними теплицями, оскільки інтегроване сонячне скло Mitrex Solar Glass може задовольнити високі енергетичні потреби конструкції.

Mitrex надає власникам можливість генерувати достатню кількість зеленої енергії для сталого розвитку, постачаючи сонячне скло для своїх будівель.

Залежно від потреб вашої теплиці, ви можете вибрати з різних варіантів сонячного скла, таких як непрозоре, напівпрозоре або прозоре сонячне скло, доступне в різних товщинах і розмірах. Сонячна теплиця дозволяє власникам генерувати енергію з існуючої інфраструктури без шкоди для загальної ефективності роботи теплиці.

CRSS дуже рада запропонувати наступне покоління сонячних рішень, таких як продукти Mitrex. Будь ласка, зв’яжіться з нами для отримання індивідуального рішення!

Розширення горизонтів у сонячній енергетиці: Даніал Хадізаде, Mitrex

Mitrex. канадський лідер у виробництві сонячних технологій. Пропонуючи сонячне облицювання, вікна, дахи та панелі, Mitrex прагне забезпечити ефективну екологічно чисту енергетичну систему, яка не ставить під загрозу естетику. Їх інноваційна фотоелектрична система, інтегрована в будівлю (BIPV), була розроблена, щоб запропонувати сонячну енергію в більш широкому діапазоні кольорів, текстур і форм.

Після відкриття потенційної енергії, яка втрачалася даремно, генеральний директор Даніал Хадізаде багато подорожував і досліджував, щоб дізнатися, як сонячні технології розвиваються у всьому світі. Mitrex впевнена, що надає канадським архітекторам і забудовникам найкращі дизайнерські рішення для втілення їхніх задумів. OnSide Media мав можливість поспілкуватися з Даніалом, щоб дізнатися більше про походження компанії Mitrex, шлях до того, де вона знаходиться сьогодні, та логістику їхньої інноваційної BIPV.

сонячні, рішення, нове, партнерство, mitrex, сонячний

Як Mitrex починав як інжинірингова компанія? Чому ви вирішили обрати естетично привабливі сонячні панелі, коли вирішили покращити навколишнє середовище??

Даніал Хадізаде: Я можу розповісти вам точний момент. Я стояв перед висотною будівлею, в яку ми постачали матеріал. Було літо, і я притулився до стіни. Я відчував тепло і те, наскільки теплою була будівля. Я навіть виміряв температуру в будівлі. У будівлі було 65 градусів, а температура повітря становила 29. Так будівля стала набагато теплішою через прямі сонячні промені. Я почав думати про енергію, яка витрачається даремно.

Чому ми просто зігріваємо планету і ставимо ці панелі на стіну?? Поки ми можемо вловлювати цю енергію, перетворювати її в електрику і використовувати її? Звідти і почався наш шлях. Я наймав людей, досліджував, читав книжки, залучав інвесторів, вкладав власні інвестиції. Саме тоді я подумав, що сонячна енергія може бути варіантом. Я брав до уваги, хто робив це раніше і які були витрати.

сонячні, рішення, нове, партнерство, mitrex, сонячний

Як ви вирішували, з якими компаніями працювати? Чи звертаються клієнти за вашими послугами? Чи ви пропонуєте свої послуги компаніям?

ДХ: Ми повинні представитися архітекторам та інженерам, щоб вони знали про наше існування. Якщо вони не знають, що ми тут, вони не знатимуть, що це можливий варіант. Коли вони знають, вони радіють і хочуть, щоб ми були частиною їхнього стандартного процесу. Тож так, ми представляємо себе розробникам, але ми також отримуємо багато запитів з усього світу.

Від Сінгапуру до Австралії, Дубаю, багато різних країн. Ми робимо все можливе, щоб допомогти якомога більшій кількості клієнтів. Наша мета в Mitrex. не продавати матеріали чи просто заробляти гроші, а насамперед змінювати світ на краще. Потім, ми впевнені, що гроші підуть за нею.

сонячні, рішення, нове, партнерство, mitrex, сонячний

Як проходить процес тестування для ваших інженерів?? Скільки часу потрібно, щоб знайти екологічне рішення, яке б працювало?

ДХ: Ми запустили Mitrex в основному як прототип і тільки для тестування. Ми створили свою внутрішню лабораторію, купили обладнання для тестування, найняли професіоналів для тестування. Початковий етап зайняв близько трьох років, щоб отримати робочий прототип. Звідти ми почали виробничу частину, яку ми тестували зі сторонніми компаніями. Це привело нас до 2019 року, коли ми запустили завод і виробничу лінію, і це був початок виробничої лінії для Mitrex.

сонячні, рішення, нове, партнерство, mitrex, сонячний

Скільки часу знадобилося вашій команді, щоб розробити революційну фотоелектричну систему, інтегровану в будівлю (BIPV)??

ДХ: Концепція інтегрованих у будівлі фотоелектричних систем не нова. Інші люди також думали про це, але були перешкоди. Я об’їздив усюди, від Європи до Азії та Близького Сходу, щоб побачити, які компанії цим займаються і хто робить це найкраще. Чи є хтось близький? Ніхто не хоче щось винаходити. Якщо вона вже існує, давайте просто принесемо її в Північну Америку і представимо її.

Я помітив обмеження і потенціал одночасно. BIPV були обмежені у формах, розмірах, текстурах і кольорах. Це також було дуже дорого. З точки зору архітектора, незручно працювати лише з двома-трьома кольорами та двома розмірами. Треба було б змінювати і переробляти все заново. Це трикутники Mitrex. Ми повинні мати можливість виробляти у великих обсягах, щоб знизити собівартість. У нас також повинні бути різні розміри, кольори та текстури. Це були питання, на які ми повинні були відповісти, і критерії, яким ми повинні були відповідати.

сонячні, рішення, нове, партнерство, mitrex, сонячний

Який з ваших продуктів було найскладніше вирощувати? Що було найлегше?

ДХ: Перша модель, яка була облицюванням, зайняла найдовше часу. Це не обов’язково було найскладніше, але це була перша спроба, яку ми зробили. Ми вчилися і вдосконалювалися. Зараз ми розробляємо нові продукти швидше, але ми постійно піднімаємо планку і розглядаємо продукти, які є набагато складнішими.

Що стосується сонячних панелей і BIPV, то ми це вже освоїли. Тепер ми знаємо, в якому напрямку рухатися. Одним з напрямків є вдосконалення наших існуючих продуктів, а іншим. розробка нових продуктів. В ідеалі, ви хочете мати будівлю, на даху якої росте сонце.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте:

Блог

сонячні, рішення, нове, партнерство, mitrex, сонячний

Екологічність зростає. Люди в усьому світі визнають важливість відновлюваних джерел енергії, таких як сонячна енергія, і шукають способи включити їх у своє життя. Як один з найпростіших і найбільш економічно ефективних варіантів, сонячна енергія в Санкт-Петербурзі. це відмінний спосіб зменшити вуглецевий слід вашого домогосподарства, одночасно пожинаючи плоди використання чистої, стійкої енергії.

Але які дахи найкраще підходять для встановлення сонячних панелей?? Тут ми розглянемо кілька поширених типів дахів та їх придатність для встановлення сонячних панелей.

Бітумна черепиця

Бітумна черепиця є надзвичайно популярним покрівельним матеріалом, і на те є вагома причина. Вони пропонують чудове поєднання доступності, довговічності та гнучкості, що робить їх ідеальними для встановлення кріплень для сонячних панелей. Цей тип даху служить від 12 до 30 років, в залежності від якості встановленої черепиці та місця, де ви живете.

З цієї причини, якщо ви встановлюєте сонячні панелі, можна рекомендувати більш якісну бітумну черепицю, оскільки вона гарантує, що ваша система не переживе ваш дах.

Покрівля з черепиці

Черепичні дахи є популярним вибором в районах з жарким кліматом або розташованих поблизу океану. Ці дахи надзвичайно довговічні і можуть прослужити понад століття, що робить їх ідеальними для тих, хто планує встановити сонячні панелі і користуватися ними протягом тривалого часу. Черепичні дахи є найдорожчим варіантом з трьох типів дахів. Одним із застережень щодо встановлення сонячних панелей на таких дахах є те, що вони можуть бути складнішими, ніж інші типи дахів. Для правильного монтажу системи сонячних панелей може знадобитися зняття та заміна черепиці, тому очікуйте, що витрати на робочу силу, пов’язані з цим типом монтажу, будуть вищими.

Металеві дахи

Металочерепичні дахи пропонують чудове поєднання довговічності, доступності та енергоефективності. Середній термін служби металевого даху може становити від 40 до 70 років, що робить його ідеальним для тих, хто хоче інвестувати в сонячну енергетику в довгостроковій перспективі. Металеві покрівлі також негорючі, тому вони забезпечують додатковий рівень безпеки.

Крім того, відбивні властивості металевих дахів можуть допомогти зберегти прохолоду у вашому будинку, відбиваючи світло і тепло від будівлі. Якщо у вас фальцевий тип металевого даху, це робить його ідеальним вибором для встановлення сонячних панелей, оскільки він не потребує свердління.

Однак важливо зазначити, що встановлення сонячних панелей на металевому даху вимагає дещо інших навичок та стелажного обладнання, тому при виборі цього типу даху важливо обрати досвідченого інсталятора.

Плоскі дахи

Плоскі дахи. ще один чудовий варіант для встановлення сонячних панелей. Ці дахи майже не мають ухилу, виробництво електроенергії на таких дахах стабільне протягом усього року. На плоских дахах також можна встановити нахилені кріплення, щоб досягти азимута на південь з мінімальними додатковими витратами на встановлення.

Фактори, які працюють разом, щоб зробити ваш дах сумісним з сонячною енергією

Перш ніж прийняти рішення про тип даху для вашої сонячної установки, важливо проконсультуватися з досвідченим інсталятором. Правильний підрядник зможе оцінити придатність вашого даху і порекомендувати найкращий тип стелажної системи для вашого конкретного будинку. Деякі з факторів, які вони будуть розглядати, включають:

Вік даху

Вік даху є одним з найважливіших факторів при прийнятті рішення про те, чи підходить він для встановлення сонячних панелей. Якщо вашому даху більше 20 років, він може не витримати вагу системи сонячних панелей. Крім того, якщо ваш дах був пошкоджений вітром або градом, це також може вплинути на його придатність для встановлення.

Матеріал, що використовується

Матеріал, який використовується на вашому даху, також відіграє важливу роль у тому, чи зможуть на ньому розміститися сонячні панелі. Деякі матеріали, такі як композитна черепиця, особливо добре підходять для сонячних установок завдяки своїй довговічності та простоті монтажу. Інші матеріали, такі як черепиця, можуть вимагати додаткової робочої сили для монтажу, але пропонують інші переваги, які роблять їх ідеальними для систем сонячних панелей.

Орієнтація та нахил

Напрямок вашого даху може вплинути на те, як будуть встановлені сонячні панелі на даху. Дахи на південній стороні, як правило, найбільш ефективні, оскільки на них потрапляє максимальна кількість сонячного світла.

Однак, дахи, орієнтовані на схід або захід, все ще можуть виробляти значну кількість енергії з невеликим зниженням ефективності. Нахил вашого даху також потрібно враховувати при плануванні сонячної установки. Чим крутіший схил, тим важче встановити панелі та забезпечити їх правильний нахил для оптимальної продуктивності.

Години тіні

Затіненість даху є важливим фактором для встановлення сонячних панелей. Для того, щоб система працювала ефективно, вона повинна бути під впливом сонячного світла протягом більшої частини дня. Хоча сонячні панелі все ще будуть генерувати енергію в затінку, може бути складніше монтувати систему в місцях, які сильно затінені, і ефективність системи може знизитися.

Площа даху

Розмір вашого даху відіграє важливу роль у виборі типу та розміру системи сонячних панелей, яку ви можете встановити. Як правило, кожен кіловат вашої системи вимагає щонайменше 100 квадратних футів площі даху. Це означає, що якщо у вас менший дах, можливо, вам доведеться вибрати більш компактну систему сонячних панелей.

З іншого боку, більші дахи можуть вмістити більші системи і мають потенціал для генерації більшої кількості енергії.

У партнерстві з Mitrex

Насправді, не існує неправильного типу даху для сонячних панелей з унікальними кольоровими сонячними панелями Mitrex з візерунками. West Bay Energy співпрацює з Mitrex, щоб запропонувати найкращі, найсучасніші та найбільш естетично привабливі сонячні панелі на сонячному ринку Флориди. Революційні фотоелектричні системи Mitrex, інтегровані в будівлі, допомагають підприємствам і домовласникам зменшити свій вуглецевий слід і залежність від “електромережі.” Сонячні панелі від Mitrex випускаються в різних стилях, з можливістю підібрати панелі під колір і візерунок вашого даху, які наша команда назвала “камуфляжними панелями”!

Ці кольорові сонячні панелі з візерунком мають стійкі до ультрафіолетового випромінювання та вицвітання кольори. Це гарантує привабливий дах, що генерує енергію на довгі роки. важливо, що сонячні дахи Mitrex не потребують технічного обслуговування, оскільки вони мають антикорозійне покриття, яке зменшує накопичення пилу та бруду на поверхні модулів.

Що ви повинні вибрати?

Тип вашого даху, його вік і орієнтація, кількість тіні, яку він отримує, а також розмір даху. все це важливі фактори, які слід враховувати при плануванні встановлення сонячних панелей. Проконсультувавшись з досвідченим інсталятором і зрозумівши різні фактори, ви можете переконатися, що ваш дах готовий до використання енергії сонця і допоможе вам заощадити на витратах на електроенергію в довгостроковій перспективі. Відвідайте https://westbayenergy.com/solar-panel-installation-in-saint-petersburg-fl/ для отримання додаткової інформації.

Ім’я, адреса та телефон

6260 39th St N STE I, Pinellas Park, Florida 33781,

Акаунти в соціальних мережах

Mitrex-Mitrex запускає технологію сонячних дахів для перетворення будинків

Еміліано приєднався до журналу pv в березні 2017 року. Він пише про сонячну та відновлювану енергетику з 2009 року.

Залишити відгук Скасувати відповідь

Відправляючи цю форму, ви даєте згоду на використання ваших даних журналом pv magazine з метою публікації вашого коментаря.

Ваші персональні дані будуть розкриті або іншим чином передані третім особам лише з метою фільтрації спаму або якщо це необхідно для технічного обслуговування веб-сайту. Будь-яка інша передача третім особам не відбудеться, якщо це не буде виправдано на підставі чинних норм щодо захисту даних або якщо pv magazine юридично зобов’язаний це зробити.

Ви можете відкликати цю згоду в будь-який час із збереженням чинності на майбутнє, і в цьому випадку ваші персональні дані будуть негайно видалені. В іншому випадку ваші дані будуть видалені, якщо pv magazine обробив ваш запит або мета зберігання даних досягнута.

Більш детальну інформацію про конфіденційність даних можна знайти в нашій Політиці захисту даних.

Залишити відповідь