Сонячні панелі “зроби сам”: Ваш путівник по наборам сонячних панелей (Посібник 2023). Сонячний дах, зроблений своїми руками

Зроби сам сонячні панелі: Ваш путівник по наборам сонячних панелей (Посібник 2023)

сонячні, панелі, зроби, набор, сонячних, посібник

Відмова від відповідальності: Всі представлені продукти та послуги відібрані нашими редакторами незалежно. Однак, коли ви купуєте щось через наші роздрібні посилання, ми можемо отримувати партнерську комісію.

Інвестиції у відновлювану енергетику допомагають зменшити вплив на навколишнє середовище та заощадити гроші на рахунках за електроенергію. Якщо ви хочете зробити невеликий крок до використання сонячної енергії, або якщо ви хочете збільшити потужність сонячної енергії, яку ви вже використовуєте, комплект сонячних панелей “зроби сам” може бути хорошим способом уникнути витрат на професійну установку та скористатися перевагами сонячної енергії.

Зауважте, що сонячні панелі, зроблені своїми руками, призначені для живлення невеликих приміщень, таких як сараї або басейни. Вони не призначені для живлення всього будинку. Якщо ви зацікавлені в системі сонячних панелей для вашого будинку, перегляньте наш путівник по найкращим компаніям, що виробляють сонячні панелі.

Доступний у 50 штатах Працює в галузі з 1985 року Виробляє власні монокристалічні сонячні панелі

Доступні в 23 штатах 25-річна гарантія на продукт, роботу та інвертор Гарантія захисту живлення

25-річна гарантія на виготовлення та продукцію Пільги для власників новобудов Доступні у 20 штатах

Що таке сонячні панелі, зроблені своїми руками?

Сонячні панелі “зроби сам” випускаються у вигляді сонячного набору, який включає основні матеріали, необхідні для самостійного встановлення сонячної енергетичної системи. Вони призначені для невеликих застосувань і не рекомендуються для живлення всього будинку. Більшість з них не призначені для підключення до електромережі. Вони найкраще підходять для автономного використання сонячної енергії, наприклад, для живлення окремої майстерні, невеликого гостьового будиночка або навіть автофургона. Якщо через похмуру погоду ваша система не генерує достатньо електроенергії для повного живлення цих приміщень протягом одного-двох днів, це не буде великою проблемою.

Що входить до комплекту сонячної панелі “зроби сам?

 • Кабелі: Вам потрібні сонячні кабелі, щоб з’єднати компоненти вашої системи та провести енергію від вашої системи до місця, яке ви живите.
 • Монтажне обладнання: Деяке кріпильне обладнання, наприклад, стелажі, до яких кріпляться ваші панелі, призначене для певних типів панелей. Ми рекомендуємо дотримуватися тієї ж марки або виробника, якщо у вашому комплекті немає монтажного обладнання, призначеного для панелей, що входять до комплекту.
 • Банк сонячних батарей: Батарея забезпечує безперервне резервне живлення, щоб допомогти вам пережити періоди з низьким рівнем сонячної енергії, наприклад, вночі або в дощові дні.
 • Сонячний інвертор: інвертор живлення або контролер заряду перетворює вхідну енергію від батарей у вихідну.
 • Сонячні панелі: Ці панелі поглинають сонячну енергію для виробництва електроенергії.

Кабелі та кріпильні елементи потрібно купувати окремо, якщо вони не входять до комплекту. Зазвичай до комплектів не входять інструменти, які знадобляться для збирання та встановлення. Також зверніть увагу, що комплекти бувають різних розмірів. Ви можете придбати комплекти з різною кількістю сонячних панелей та резервних батарей. в залежності від того, скільки енергії та резервного живлення вам потрібно.

Переваги та недоліки сонячних панелей, зроблених своїми руками

Ознайомтеся з перевагами та недоліками сонячних панелей, зроблених своїми руками, з першого погляду:

ПеревагиНедоліки

Вартість сонячних панелей, зроблених своїми руками

Однією з головних причин, чому люди вирішують встановлювати сонячні панелі самостійно, є економія коштів на оплату праці при наймі професійної компанії, що займається встановленням сонячних панелей. За даними EnergySage. сонячні комплекти від популярних брендів, таких як Grape Solar, Renogy Solar та Eco-Worthy, коштують від 575 до 875 доларів США для систем потужністю 400-600 Вт. Вартість комплектів варіюється від 1 000 до 1 350 доларів для системи потужністю 800 Вт.

Встановлення зазвичай становить близько 10% від загальної вартості сонячної системи. Тим не менш, сума грошей, яку ви заощадите, відмовившись від професійного монтажу, буде мінімальною. Ви можете виявити, що зекономлені гроші не варті того в цілому.

Важливо також зазначити, що самостійне встановлення сонячних панелей часто позбавляє вас права на сонячні пільги, які можуть допомогти вам заощадити гроші за рахунок податкових кредитів та пільг на сонячну енергію. Стимули та знижки. наприклад, лічильник електроенергії. зазвичай зарезервовані для більших розмірів систем та професійного монтажу.

Професійний vs. Встановлення сонячних панелей своїми руками

Сонячна установка, зроблена своїми руками, дозволяє вам контролювати процес і терміни, усуваючи при цьому витрати на робочу силу. Однак ви повинні врахувати вартість будь-яких інструментів, які можуть знадобитися у вашому комплекті. Важливо, що встановлення сонячних панелей вимагає навичок монтажу та розуміння ваших енергетичних потреб, а також того, як прокласти кабелі для живлення вашого простору.

Оскільки професійні інсталятори вже мають цей досвід і необхідні інструменти, багато хто вважає, що простіше довірити цю роботу професіоналам, тим більше, що робоча сила. це лише частина вартості переходу на сонячну енергію. Професійна сонячна компанія має ліцензію, тому ви можете отримати сонячні стимули, які допоможуть вам заощадити гроші. Професіонали обробляють більшість документів, необхідних для отримання дозволу на встановлення, а ліцензована установка означає, що ви отримаєте гарантію на роботу, якщо у вас виникнуть якісь проблеми з вашою системою. Оскільки ваша система може потребувати ремонту або обслуговування, відсутність гарантії є одним з найбільших мінусів сонячних проектів “зроби сам”.

Фактори, які слід врахувати перед встановленням сонячних панелей “зроби сам

Перш ніж купувати сонячний комплект, слід врахувати кілька моментів:

 • Клімат: Встановлення сонячних панелей може не коштувати грошей, якщо ви живете в місцевості, де часто буває похмуро.
 • Потреби в енергії: Оцініть, скільки електроенергії вам потрібно, щоб визначити необхідний розмір системи.
 • Тип сонячної панелі: Не всі панелі працюють однаково. Монокристалічні панелі є найбільш енергоефективними, але вони також є найдорожчими. Полікристалічні панелі трохи менш ефективні. Тонкоплівкові сонячні панелі є найменш ефективними та найдоступнішими.
 • Час: Встановлення сонячної системи належним чином вимагає часу. Не робіть інвестиції, якщо ви не впевнені, що зможете виконати роботу.

Наша рекомендація

Сонячна система, зроблена своїми руками, може бути хорошим варіантом для вас, якщо ви розумієте, що не отримаєте гарантії або сонячних пільг. Переконайтеся, що у вас є досвід роботи з сонячними енергетичними системами. розуміти можливості автономної системи. і вас влаштовує час, необхідний для встановлення. Якщо ви віддаєте перевагу підключенню до електромережі або хочете мати гарантійне покриття та допомогу з отриманням дозволів, ми рекомендуємо витратити трохи більше на професійний монтаж. Ви, ймовірно, заощадите гроші та час у довгостроковій перспективі, і вам не доведеться мати справу з головним болем, пов’язаним з усуненням несправностей, якщо ви зіткнетеся з проблемами під час встановлення.

Поширені запитання про сонячні панелі, зроблені своїми руками

Чи можу я купити сонячні панелі та встановити їх самостійно?

Ви можете купити сонячні панелі та встановити їх самостійно, якщо у вас є певний досвід у сфері сонячної енергетики та інструменти для монтажу. Вам потрібно буде придбати комплект сонячних панелей, який включає необхідне обладнання, таке як стелажна система та інше обладнання для монтажу на даху. Однак зверніть увагу, що ці комплекти призначені для невеликих установок, а не для енергозабезпечення цілого будинку.

Чи можете ви побудувати власні сонячні панелі?

Ви можете побудувати власні сонячні панелі за допомогою комплекту сонячних панелей, який включає сонячне обладнання. Однак, він не включатиме інструменти для монтажу.

Чи дешевше будувати власні сонячні панелі?

Будівництво власних сонячних панелей виключає витрати на оплату праці. Однак вам потрібно буде придбати всі інструменти, необхідні для вашого комплекту, і ви не зможете претендувати на більшість сонячних пільг. Ви заощадите приблизно 10% від загальної вартості системи, не наймаючи професійного інсталятора.

Скільки ват сонячної енергії потрібно для роботи будинку?

Середньостатистичний будинок потребує від 17 до 21 400-ватної сонячної панелі, щоб генерувати достатню кількість сонячної енергії для забезпечення його життєдіяльності.

Як ми обирали найкращі сонячні компанії

Ми дослідили та проаналізували десятки сонячних панелей та компаній, що займаються їх встановленням. Потім ми сформулювали рейтингову систему, засновану на послугах та продуктах кожного сонячного інсталятора або виробника. Ми зважили кілька важливих факторів, включаючи якість і тип пропонованих сонячних панелей, мережу підтримки клієнтів, тривалість і обмеження гарантії, а також додаткові переваги, такі як мобільні додатки для моніторингу та обслуговування клієнтів.

Поспілкувавшись безпосередньо з представниками, ми визначили, як кожна сонячна компанія персоналізує свою установку сонячних панелей для кожного будинку. Ми також проаналізували гарантійні зобов’язання кожної компанії, щоб переконатися, що їхні гарантії на продукцію та продуктивність відповідають або перевищують галузеві стандарти.

Ми оцінювали кожного постачальника на основі його рейтингу та історії співпраці з Better Business Bureau (BBB) для визначення репутації. Крім того, ми проаналізували 100 найсвіжіших відгуків Google для кожного постачальника в різних локаціях та галузях.

©️ 2023 Condé Nast. Всі права захищені. Використання цього сайту означає прийняття нашої Угоди користувача, Політики конфіденційності та Заяви про використання файлів cookie, а також Ваших прав на конфіденційність у Каліфорнії. Architectural Digest може отримувати частину продажів від продуктів, придбаних через наш сайт в рамках наших партнерських відносин з роздрібними продавцями. Матеріали цього сайту не можна відтворювати, поширювати, передавати, зберігати в кеші або використовувати в інший спосіб, окрім як з попереднього письмового дозволу Condé Nast. Вибір оголошень

Сонячні установки стають дедалі простішими, і є багато інформації про те, як це зробити своїми руками. Але чи готові ви піти шляхом DIY??

сонячні, панелі, зроби, набор, сонячних, посібник

Якщо ви цікавитеся сонячною енергією, ви, напевно, вже знаєте, що сонячна електроенергія корисна для навколишнього середовища, національної безпеки та повітря, яким ми дихаємо, не кажучи вже про ваші рахунки за електроенергію. І що це один з найкращих способів зменшити внесок вашої родини у глобальне потепління. Ви також, напевно, чули, що перехід на сонячну енергію насправді може бути дешевшим, ніж оплата за електроенергію з мережі, і ви можете задатися питанням, чи є це твердження правдивим. Що ж, у більшості випадків це правда. Просто потрібен час, щоб додаткові заощадження перекрили початкові інвестиції (після цього сонячна енергія буде безкоштовною). Якщо ви встановите сонячну систему самостійно, ви можете досягти цієї критичної точки набагато швидше. в деяких випадках, вдвічі швидше.

Це підводить нас до наступного великого питання: Чи можете ви дійсно встановити власні сонячні панелі? Знову ж таки, відповідь. так. Якщо ви можете вбити болти і зібрати збірні деталі, і якщо ви готові провести день або два на даху (або ні, якщо ви встановлюєте панелі на землі), ви можете встановити свою власну сонячну систему. Вам не потрібно знати, як підключити сонячні панелі до домашньої електромережі або електромережі. Ви наймаєте електрика для підключення будинку, а комунальна компанія подбає про все інше, як правило, безкоштовно. Для повністю автономної системи комунальне підприємство взагалі не бере участі.

Можливо, це розчаровує, але ця робота навіть не є гарним приводом для купівлі нових електроінструментів, оскільки єдиний інструмент, який вам потрібен. це хороша дриль.

Отже, якщо це такий здійсненний проект, чому більшість людей користуються послугами професійних інсталяторів?? Почнемо з того, що багато людей мають вагомі причини наймати найманих працівників практично для всього, від заміни масла до покупки продуктів. (Можливо, це не про вас, але навіть якщо це так, наша книга може допомогти вам спланувати сонячну установку і знайти хорошого місцевого інсталятора).) Фахівці з сонячної енергетики займаються не лише встановленням. Вони проектують систему, звертаються за знижками та кредитами, замовляють усі необхідні деталі, отримують дозволи та проходять усі перевірки. Але справа в тому, що ви можете зробити все це самостійно, за умови, що у вас є корисний порадник і ви готові дотримуватися правил місцевого будівельного органу (саме там ви отримаєте ці дозволи).

Сонячні установки стають дедалі простішими, і ви можете бути здивовані тим, як багато допомоги можна отримати, зробивши все своїми руками (DIY). Два хороших приклади. PVWatts та База даних державних стимулів для ефективності відновлюваних джерел енергії (DSIRE). PVWatts. це онлайн-калькулятор, який допоможе вам розрахувати розмір сонячної електростанції, виходячи з місця розташування вашого будинку та кута нахилу даху. Професіонали сонячної енергетики використовують той самий простий інструмент, але він безкоштовний для всіх. DSIRE пропонує актуальний, вичерпний перелік знижок, податкових пільг та інших фінансових стимулів, доступних у будь-якому регіоні США, пов’язаних з відновлюваною енергією. І це також безкоштовно і просто у використанні.

Ці два ресурси допомагають відповісти на два найпоширеніші запитання про сонячну електроенергію, які виникають у домовласників: Наскільки велика система мені потрібна? і скільки це буде коштувати? Інші ресурси включають постачальників сонячного обладнання, які обслуговують домашніх майстрів і пропонують послуги з купівлі та технічної підтримки, а також онлайн-спільноти, такі як Build It Solar. І немає жодного закону, який би забороняв домашнім майстрам наймати професіоналів у сфері сонячної енергетики для допомоги з конкретними аспектами проекту, такими як створення проектних специфікацій, вибір обладнання або підготовка дозвільної документації.

Ми також повинні сказати наперед, що встановлення власних сонячних панелей. це процес, на якому не варто економити. Ми не хочемо, щоб ви встановлювали вашу систему без дозволу або без найму електрика для остаточного підключення. (Навіть професійні інсталятори сонячних батарей використовують електриків для цього).Процес отримання дозволу може бути болючим, так, але він існує для того, щоб гарантувати безпеку вашої системи не тільки для вас, але й для аварійних служб, яким, можливо, доведеться працювати навколо вашої міні-електростанції. Працюючи з місцевим будівельним департаментом, ви також дізнаєтеся про критичні фактори проектування, такі як вітрове та снігове навантаження, які характерні для вашої місцевості.

сонячні, панелі, зроби, набор, сонячних, посібник

Чи можу я встановити власну фотоелектричну систему?? Контрольний список для домашніх майстрів

Настав час для лакмусового папірця, який покаже вам, чи варто сміливо продовжувати роботу в якості сонячного інсталятора-любителя або передати кермо влади професіоналу. Для більшості з вас рішення буде залежати від правил місцевого будівельного органу (швидше за все, вашого міста, округу, селища або штату) або постачальника комунальних послуг, кожен з яких може вимагати, щоб сонячні установки були виконані ліцензованим професіоналом. Це також найкращий час, щоб переконатися, що ваш проект не буде відхилений відділом зонування, стандартами історичного району або асоціацією власників будинків.

 • Аматорська установка дозволена місцевим будівельним органом та вашим постачальником комунальних послуг.
 • Вимоги до аматорської інсталяції є обґрунтованими та прийнятними. Деякі органи влади вимагають від непрофесіоналів скласти тести, що демонструють базові знання електричних та інших побутових систем, але такі тести можуть бути не дуже об’ємними.
 • Ви не проти кількох годин фізичної роботи на даху (для тих, хто має наземні системи, це не проблема) І ви достатньо мудрі, щоб носити законне страхувальне спорядження (а не мотузку, обв’язану навколо талії). Ви можете відчувати себе так само впевнено, як Мері Поппінс, танцюючи на дахах, але вона може літати; ви повинні бути прив’язані.
 • Ви не живете в історичному районі або, якщо ви живете в історичному районі, орган зонування дозволяє фотоелектричні системи (з прийнятними обмеженнями).
 • Ваша асоціація власників житла, якщо вона у вас є, дозволяє використання фотоелектричних систем (з допустимими обмеженнями). Іноді асоціацію власників будинків може знадобитися трохи підштовхнути, щоб отримати дозвіл.
 • У вас стандартний тип покрівлі (бітумна черепиця, фальцева металочерепиця, дерев’яна черепиця, стандартний плоский дах). Якщо у вас шифер, бетонна черепиця, глиняна черепиця або інше крихке/спеціальне дахове покриття, проконсультуйтеся з фахівцем з покрівельних робіт та/або найміть фотоелектричну установку. Це не обов’язково є вирішальним фактором.

ТЕКСТ УРИВКА З КНИГИ “ВСТАНОВІТЬ ВЛАСНІ СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ” © ДЖОЗЕФ БУРДІК ТА ФІЛІП ШМІДТ.

сонячні, панелі, зроби, набор, сонячних, посібник

Встановіть власні сонячні панелі

Робоча сила та пов’язані з нею витрати складають більше половини ціни середньої домашньої сонячної електростанції. Але домовласники можуть заощадити тисячі доларів за допомогою цього зручного для користувача посібника, який слідує тому ж процесу, який використовують професійні підрядники. За допомогою детальних інструкцій та покрокових фотографій ветеран сонячної енергетики Джозеф Бурдік та досвідчений будівельник Філіп Шмідт навчать вас, як визначити розмір, розміщення та тип необхідної вам установки. Цей вичерпний посібникЗроби сам” охоплює все: від монтажу стелажів на даху або будівництва наземної конструкції до налаштування електричних з’єднань і створення акумуляторної батареї для автономних систем.

Чи є домашня сонячна електростанція, зроблена своїми руками, гарною ідеєю для вас?

сонячні, панелі, зроби, набор, сонячних, посібник

Популярність сонячної енергетики зросла в останні роки завдяки стрімкому падінню вартості обладнання, зростанню тарифів на електроенергію та кліматичній кризі, що насувається. А завдяки тисячам посібників та відеороликів в Інтернеті, культура “зроби сам” продовжує приваблювати все більше людей. Тож не дивно, що сонячні електростанції, зроблені своїми руками, викликають великий інтерес.

Як і будь-який проект “зроби сам”, сонячна енергетика приваблива з двох основних причин: економія коштів та задоволення від виконання складного завдання. Але перед тим, як шукати свій набір інструментів, необхідно задати два важливих питання: чи дозволено вам встановлювати сонячні електростанції самостійно, і чи є це гарною ідеєю робити це?? Почнемо з першого питання.

Чи можете ви легально встановити власні сонячні панелі?

Сонячні електростанції складаються з ряду компонентів. сонячних панелей, інверторів, електропроводки, роз’ємів та іншого. Звісно, встановити сонячну систему набагато складніше, ніж зібрати, скажімо, меблі з Ikea. Крім того, ці системи зазвичай розраховані на підключення до місцевої електромережі. Небезпечна система, підключена до електромережі, може становити серйозну загрозу безпеці, особливо для працівників ліній електропередач, які працюють по сусідству.

Тож не дивно, що багато органів влади по всьому світу забороняють людям підключати самостійно встановлені сонячні панелі до електромережі. В США.S., не існує федерального закону, який би регулював сонячні проєкти “зроби сам”, але кожен штат має власне регулювання.

Наприклад, кожен, хто встановлює сонячні панелі в Техасі, повинен мати ліцензію техаського електричного підрядника (TECL). Але в Каліфорнії ви можете встановити систему самостійно і отримати дозвіл на підключення до електромережі. Деякі штати вимагають, щоб установники сонячних систем були сертифіковані такими організаціями, як Північноамериканська рада сертифікованих енергетиків (NABCEP) або Solar Rating Certification Corporation (SRCC).

Більшість штатів у США.S. мають ліцензійні вимоги для сонячних інсталяторів з міркувань безпеки. Ви можете перевірити законодавство кожного штату в базі даних ліцензування сонячної енергетики IREC.

Чи означає це, що ви не можете легально побудувати власну сонячну електростанцію?? Щоправда, в більшості місць встановити повноцінну дахову або наземну сонячну систему без будь-якої ліцензії або сертифікатів дещо складно з юридичної точки зору. Однак ви можете найняти електрика або інсталятора сонячних панелей для тих частин установки, де це передбачено законодавством. Наприклад, в штаті Колорадо всі електричні роботи на стороні змінного струму системи повинні виконуватися ліцензованим електриком.

Інший чудовий варіант. це робота над меншим і безпечнішим сонячним проектом “зроби сам”, який не підключений до електромережі. Кілька веб-сайтів пропонують набори, які включають невелику кількість сонячних панелей, інвертор, акумулятор та різне обладнання. Ці набори можуть включати інструкції з монтажу, які допоможуть вам зібрати систему.

сонячні, панелі, зроби, набор, сонячних, посібник

Чи варто встановлювати сонячну електростанцію самостійно?

Припустимо, ви живете в штаті, де закон дозволяє проектувати та встановлювати власну сонячну систему. Чи розумно це робити? Найкращий спосіб відповісти на це питання. розглянути переваги та недоліки сонячних електростанцій, зроблених своїми руками.

Заощаджує гроші

Як це зазвичай буває в США.S., витрати на оплату праці можуть становити значну частину загальної вартості будь-якого проекту. Це справедливо і для сонячної енергетики. Кожного разу, коли ви отримуєте пропозицію від інсталятора сонячних панелей, робоча сила становить близько 10% або більше від цієї вартості.

Йдучи шляхом “зроби сам”, ви можете заощадити на цих витратах, які можуть скласти кілька тисяч доларів.

Задоволення

Будь-який ентузіаст “зроби сам” підтвердить той факт, що проекти “зроби сам” дають більше, ніж просто економію грошей. вони приносять задоволення від того, що ти зробив щось нове. Встановлення вашої системи може бути приємним заняттям, незалежно від інших її переваг.

Ніяких неприємних сюрпризів

Незалежно від того, наскільки високо оцінений ваш інсталятор або наскільки добре виглядає контракт, коли ви витрачаєте десятки тисяч доларів, природно хвилюватися про те, чи отримуєте ви свої гроші за вартістю. Незважаючи на гарантії на обладнання, клієнти часто турбуються про якість компонентів та виготовлення. Коли ви робите роботу самостійно, ви знаєте, яку якість ви отримуєте, що робить сонячну енергію “зроби сам” часто досліджуваним варіантом.

Правові бар’єри

Як обговорювалося раніше, основною перешкодою при встановленні системи “зроби сам” є її юридична сторона. Завершені системи проходять перевірку місцевою комунальною компанією, яка також може вимагати пред’явити ліцензію або сертифікат вашого інсталятора.

Може бути складним та/або небезпечним

На перший погляд, встановлення сонячної системи може здатися простим. Але фактична установка може бути складною і високотехнічною. Доцільніше найняти інсталятора для систем, підключених до електромережі, які вимагають роботи на даху, з електричними панелями або з закопаними проводами. Проте, постійний струм, що протікає від низки сонячних панелей, може бути надзвичайно небезпечним, якщо ви недостатньо добре обізнані з електротехнічними роботами.

Може бути не вартим зекономлених грошей

За даними Національної лабораторії відновлюваної енергетики (NREL), робоча сила зазвичай становить близько 10% вартості системи. Враховуючи середню вартість сонячної енергетичної системи від 15 000 до 25 000 євро, економія становитиме від 1 500 до 2 500 євро або трохи більше. Якщо взяти до уваги складність та час, необхідний для самостійного встановлення, це може бути не варте зекономлених грошей.

Дозволи та інші юридичні клопоти

Встановлення сонячної фотоелектричної системи вимагає більше, ніж просто придбання та встановлення обладнання. Вам потрібно подати заявку на отримання дозволів, знижок і кредитів, а також пройти перевірки. Зареєстрований сонячний інсталятор виконував ці кроки десятки разів, і, ймовірно, може зробити це швидше та ефективніше, ніж ви.

Втрачені стимули

Ваш штат може дозволити вам встановити систему самостійно, але ви не зможете претендувати на певні пільги, що пропонуються домовласникам, які користуються послугами професіоналів для встановлення сонячної електростанції. Хоча ви можете мати право на федеральний податковий кредит на сонячну енергію, ви можете не мати права на деякі місцеві знижки.

Багато банків також пропонують низькопроцентні “зелені кредити” для переходу на сонячну енергію. У більшості випадків ці банки вимагають комерційну пропозицію / договір купівлі-продажу від сертифікованого інсталятора.

Пропущена гарантія на виготовлення

Професійно встановлені панелі мають гарантію якості, яка захищає вас від будь-яких дефектів при монтажі. Деякі компанії, такі як SunPower, пропонують 25-річну гарантію. Ви можете заощадити приблизно від 1 500 до 2 500 доларів, зробивши все самостійно, але це означає втрату такої цінної гарантії, як ця.

Останні думки

Встановлення власної сонячної електростанції звучить заманливо для багатьох ентузіастів, які очікують заощадити гроші та завершити проект, що приносить задоволення. Але на відміну від інших, більш простих проектів “зроби сам”, встановлення сонячних панелей може бути складним, небезпечним і навіть іноді виснажливим. Державні закони часто забороняють встановлювати сонячні батареї, якщо у вас немає відповідних повноважень.

На щастя, ви все ще можете встановити меншу автономну систему, яка живить господарську будівлю або віддалений будиночок. Якщо ваша система не підключена до електромережі, ви можете насолоджуватися будівництвом меншої, безпечнішої системи, використовуючи кілька компонентів. часто доступних у вигляді набору.

Автор: Анікет Бхор

Анікет Бхор має M.S. Має вищу освіту в галузі відновлюваної енергетики та близько десяти років досвіду роботи в сонячній енергетиці. наглядав за виробництвом та установкою сонячних панелей. Він писав для організацій з відновлюваної енергетики по всьому світу, а також є ентузіастом клімату та завзятим велосипедистом.

Сонячна черепиця для даху

Все, що вам потрібно знати: Сонячна черепиця для даху

сонячні, панелі, зроби, набор, сонячних, посібник

Оскільки люди стають все більш і більш енергосвідомими, компанії та приватні особи шукають способи виробляти та використовувати енергію більш консервативним способом. З цим рухом зеленої/чистої енергії, сонячна енергія зайняла високе місце в списку альтернативних джерел енергії.

Нещодавно сонячна енергетика зробила крок на краще завдяки одному з найновіших досягнень в галузі сонячної енергетики, сонячна черепиця для даху. Сонячна черепиця. це чудовий спосіб перетворити традиційну черепичну покрівлю на виробника енергії. це гібридна черепиця, яка виконує подвійну функцію: захищає дах від негоди, а також використовує енергію сонця і перетворює її в корисну електроенергію. Сонячна черепиця є новим інноваційним екологічним покрівельним продуктом останніх кількох років (станом на 2013 рік).

Ми об’єдналися з найкращими випускниками Массачусетського технологічного інституту, щоб допомогти вам знайти потрібних професіоналів у вашому регіоні, які спеціалізуються на сонячних дахах.

Поговоріть з реальною людиною, яка знає Solar вздовж і впоперек.

У нас є команда фахівців, які працюють з 6:00 ранку.до 8:00 вечора.m. тихоокеанський час готовий відповісти на ваш дзвінок.

Що таке сонячна черепиця для даху?

Сонячна черепиця або A.K.Фотогальванічна черепиця. це черепиця, яка використовує сонячну технологію для виробництва електроенергії від сонця, а також захищає дах, як традиційна бітумна черепиця.

Як вони працюють?

Сонячна черепиця або сонячна черепиця.k.сонячна черепиця працює як традиційні сонячні панелі. Вони використовують сонце як джерело енергії для виробництва електроенергії. Кожна сонячна черепиця складається з фотоелектричних елементів. Цей тип технології існує вже давно і спочатку використовувався на супутниках у космосі. Назва “фотоелектричні” дійсно говорить про те, що вони роблять. Перша частина слова “фото” означає світло, а друга частина слова “вольтаїк” означає електрику. Таким чином вони приймають світло і перетворюють його в електрику.

Кожна з комірок сонячної черепиці або навіть сонячної панелі містить тип матеріалу, який називається напівпровідниками. Одним з найбільш використовуваних типів напівпровідників для фотоелектричних елементів є кремній. Перше, що відбувається з сонячною черепицею. це потрапляння на неї світла. Коли це відбувається, частина світла вловлюється всередині кремнієвого напівпровідника. Простіше кажучи, відбувається те, що напівпровідник тепер містить енергію, і з цією енергією електрони звільняються і починають рухатися більш вільно. Далі на ці вільні електрони діє електричне поле або поля фотоелектричного елемента (ФЕ), і вони змушені рухатися в одному загальному напрямку. Це створює струм, який можна використовувати для отримання електроенергії. Це базова версія того, як працює сонячна черепиця.

Нова технологія

Сонячна черепиця пройшла довгий шлях. Насправді, сонячна черепиця або сонячна плитка раніше була незадовільною через свою нездатність мати високий коефіцієнт перетворення електроенергії. Через це традиційні сонячні панелі, як правило, були найкращим варіантом для перетворення даху на творця енергії.

Після 2008 року тонкоплівкові сонячні елементи зробили величезний прорив, коли Міністерство енергетики США досягло 19. 19.9% електричного перетворення. Попередні відсотки були трохи вище 10%. Цей прорив відбувся завдяки використанню диселеніду міді індію галію або.k.CIGS сонячної батареї. Тепер з цим новим досягненням доступна сонячна черепиця стала набагато більш життєздатною та ефективною.

Як вони виглядають?

Ось кілька фотографій різних видів черепиці. Якщо вам просто цікаво, продовжуйте прокручувати цю сторінку.

Якщо ви хочете отримати пропозицію від професіоналів сонячної енергетики, натисніть тут або поговоріть з Майком, або навіть Лорі може відповісти на ваш дзвінок. Ось їх номер (877) 596-3691.

Залишити відповідь