Сонячні панелі vs. Сонячні дахи: Що потрібно знати. Вартість даху сонячної електростанції

Думаєте про те, щоб придбати сонячну покрівлю Tesla? Ось все, що вам потрібно знати

Підписавшись, ви погоджуєтеся з нашими Умовами використання та політикою Ви можете скасувати підписку в будь-який час.

Вперше запущена в 2016 році, система Solar Roof Ілона Маска взяла штурмом світ фотоелектричної енергетики (PV). Solar Roof від Tesla. не єдина сонячна черепиця на ринку, але одна з найпривабливіших і найдорожчих.

Сонячна черепиця пропонує зовсім інший підхід до сонячних фотоелектричних установок, кінцевий продукт, безперечно, набагато кращий з естетичної точки зору, ніж традиційні сонячні фотоелектричні установки, і прагне додати прохолодний фактор до генерації вашої власної енергії.

Хоча Tesla стверджує, що її сонячна покрівля є конкурентоспроможною з точки зору надання рішення “два за ціною одного” (ви отримуєте новий дах), в кінцевому підсумку, доказ пудингу в тому, що його треба їсти.

Отже, чи справді сонячний дах Тесли. це те, про що говорять?? Давайте чесно подивимось.

Що таке сонячний дах Tesla?

Сонячна черепиця Tesla, як і інші види сонячної черепиці, являє собою інноваційну систему спеціально розроблених покрівельних плиток або гонту. На відміну від звичайних сонячних фотоелектричних панелей, які монтуються на існуючий дах, сонячний дах виступає в якості прямої заміни існуючого покрівельного покриття.

Система дозволяє потенційним клієнтам отримати вигоду від генерації власної енергії, не порушуючи при цьому естетичний вигляд їхніх будинків. Безпрограшний варіант.

сонячні, панелі, дахи, потрібно

Сонячна черепиця Tesla складається з двох основних типів текстурованої склочерепиці. Перший є суто декоративним і називається неактивним. Вони виглядають точно так само, як і другий вид, який називається Active, щоб забезпечити однорідний вигляд готової покрівлі.

Активна черепиця. це фактично невеликі, розміром з черепицю, сонячні панелі, які інтегровані в основну поверхню даху в стратегічних місцях, щоб максимізувати їх ефективність. У більшості випадків більша частина південної або західної сторони даху буде складатися з активної черепиці, а решта поверхні. з візуально схожої неактивної черепиці.

Активна черепиця, як і звичайні сонячні панелі, також буде встановлюватися якомога ближче до найкращого кута падіння сонячних променів протягом усього року. У північній півкулі це максимально наближено до нахилу в 60 градусів, що для більшості вітчизняних будинків становить близько 30-45 градусів, залежно від кута нахилу вашого існуючого даху.

Звичайно, якщо ви вирішили встановити сонячний дах, ваш старий дах потрібно буде повністю зняти і замінити.

Система також може використовуватися з сонячним інвертором Tesla для перетворення постійного струму, що генерується черепицею, в придатний для використання у вашому домі змінний струм. Хоча інвертори інших виробників також можуть бути використані, використання власного обладнання Tesla гарантує, що системи будуть працювати з меншою кількістю потенційних проблем.

Цей інвертор також дозволяє встановити батарею Tesla Powerwall для зберігання надлишкової енергії, якщо ви бажаєте.

Система була розроблена у співпраці між Tesla та її дочірньою компанією SolarCity і вперше була анонсована у 2016 році. Однак лише у 2018 році компанії Tesla та SolarCity змогли розпочати виробництво та постачання своїх перших сонячних дахів.

З тих пір Tesla продовжує вдосконалювати технологію, і її останній варіант, Solar Roof V3, може похвалитися найкращою на сьогоднішній день ефективністю і довговічністю. Продукт поставляється з щедрою 25-річною гарантією на захист від атмосферних впливів.

Чудово, але які недоліки?? Один з них. чи дійсно Tesla обслуговує ваш географічний регіон.

Здебільшого Tesla зможе забезпечити установку на більшій частині континентальної частини Сполучених Штатів. Однак у деяких штатах вони можуть використовувати для цього авторизованих установників.

Те ж саме можна сказати і про інші частини світу, оскільки впровадження триває по всьому світу. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб дізнатися, чи обслуговують вони ваш регіон, найкраще зв’язатися з Tesla або спробувати отримати пропозицію, і вони скажуть вам.

Скільки коштує сонячний дах Tesla?

Згідно з даними фактичних котирувань Tesla, їх система Solar Wall коштує приблизно 1.80 за згенерований ват електроенергії для активної черепиці. Вартість неактивної черепиці варіюється в залежності від складності покрівлі, про яку йде мова.

Для простих дахів, я.e., основні скатні дахи починаються приблизно від 13.30 за квадратний фут. Для більш складних дахів, таких як шатрові або багаторівневі дахи, ця черепиця повинна коштувати близько 15.30 за квадратний фут. Для більш складних дахів (наприклад.e. двосхилий, крутий або зі змінним кутом нахилу, різної висоти або з великою кількістю перешкод), вартість може досягати 18.54 за квадратний фут.

Вам також доведеться заплатити за демонтаж та утилізацію старої покрівлі в розмірі близько 3.55 за квадратний фут.

Як і для будь-якої сонячної енергетичної установки, фактична вартість буде варіюватися в залежності від розміру покриття даху, місця розташування та конструкції будівлі. Невеликі скатні дахи на одноповерховому будинку будуть значно дешевшими, ніж, наприклад, великий складний дах на багатоповерховому будинку.

сонячні, панелі, дахи, потрібно

Це пов’язано з різними причинами, але головними з них є додаткові витрати на обладнання для доступу до вищих дахів або збільшення часу на проектування та встановлення даху на більших і складніших дахах, таких як двосхилі дахи.

Tesla також може вимагати від клієнтів модернізації їхніх електричних систем для того, щоб вони могли працювати з системою Solar Roof. Модернізація таких елементів, як електричні панелі, може коштувати від 5 000 доларів США і вище.

Однак, щоб дати вам приблизну оцінку, використовуючи власний калькулятор Tesla, сімейний будинок хорошого розміру коштуватиме близько 70 000 доларів для встановлення 8-міліметрової батареї.05 кВт до податкових пільг). Ця цитата базується на будинку в Нешвіллі, штат Техас, площею 2500 футів 2 (232 м 2 ) і середньомісячним рахунком за електроенергію в 115 доларів США (це був показник U.S. в середньому у 2019 році, за даними ОВД).

Це, за оцінками Тесли, повинно виробляти для цього гіпотетичного будинку близько 12 800 кВт-год/рік, або приблизно 100% споживання електроенергії будівлею. Ви також отримуєте додатковий бонус (за додаткову плату) зберігання енергії з цією системою, що є значною перевагою над деякими звичайними домашніми сонячними панелями.

Якщо ця оцінка є точною, це забезпечить період окупності (час, необхідний для повернення початкових інвестицій) близько 50 років, плюс-мінус. Швидше за все, це буде ближче до 40 років після того, як будуть враховані податкові пільги, які зменшать ваші початкові капітальні витрати.

Інша оцінка для даху площею 1700 футів 2 (158 м2 ) в Каліфорнії з рахунком за електроенергію в 150 доларів на місяць склала 39 000 доларів без урахування податкових пільг для 6-поверхового будинку.13-кіловатна система. Слід зазначити, що цей розрахунок був зроблений у 2022 році і для іншого штату, тому витрати, ймовірно, відрізняються з цієї причини.

Ви також повинні пам’ятати, що витрати на енергію з мережі, швидше за все, будуть зростати з часом, тому реальна окупність, ймовірно, буде набагато коротшою, якщо не враховувати витрати на обслуговування та очищення, звичайно.

сонячні, панелі, дахи, потрібно

Ми вибрали цю площу, оскільки це приблизно середній розмір нового сімейного будинку в Сполучених Штатах.

Для порівняння, встановлення звичайної сонячної панелі аналогічного розміру коштуватиме близько 26 000 доларів США без урахування пільг. Використання тієї ж статистики, що наведена вище, дасть вам справедливу окупність від 15 до 22 років, залежно від податкових пільг.

Однак пам’ятайте, що розрахунковий термін служби звичайних сонячних панелей також становить приблизно від 25 до 30 років, тому вам, ймовірно, доведеться замінити масив через кілька десятиліть.

Слід зазначити, однак, що такі оцінки слід сприймати з дрібкою солі. Остаточні цифри, ймовірно, будуть сильно відрізнятися в залежності від того, де знаходиться ваш будинок, якщо ви дійсно замовите установку.

Це особливо стосується звичайних установок сонячних панелей, і вам завжди рекомендується отримати кілька пропозицій від рекомендованих інсталяторів, перш ніж санкціонувати будь-які роботи.

Будь-які витрати на такі установки повинні також включати будь-які роботи з планування та проектування, необхідні перед установкою. Це не тільки забезпечить максимально точний розрахунок витрат, але й виявить, чи підходить ваш існуючий дах для такої установки.

Останнє менш актуально для сонячних дахів Tesla, оскільки вони, як правило, є прямою заміною існуючого дахового покриття.

Слід також зазначити, що витрати, ймовірно, будуть змінюватися з часом, оскільки витрати на робочу силу, витратні матеріали та матеріали будуть коливатися, враховуючи поточний економічний клімат. Можуть бути й інші витрати, такі як різні вимоги місцевої влади щодо планування, якщо це доречно.

Сонячні панелі vs. Сонячний дах Tesla: який краще?

Взагалі кажучи, за середньою вартістю за ват, сонячний дах Tesla насправді є досить розумним, враховуючи всі обставини. За деякими оцінками, в Сполучених Штатах Tesla приносять близько 1.80 за ват. Традиційні сонячні фотоелектричні панелі, як правило, коштують близько 3.00 за ват.

Однак будь-яке пряме порівняння між ними ускладнюється кількома факторами. По-перше, сонячний дах Tesla. це не просто кілька фотоелектричних панелей, а фактично новий дах і кілька фотоелектричних панелей в одному пакеті.

сонячні, панелі, дахи, потрібно

Традиційні сонячні фотоелектричні панелі встановлюються там, де ваш дах може з ними впоратися, просто монтуються на існуючий дах без необхідності його заміни. Отже, для того, щоб забезпечити справедливе порівняння, нам потрібно зробити подібний до подібного підсумок.

Сонячні панелі vs. Сонячні дахи: Що потрібно знати

Сонячна енергія. це поновлюване джерело, яке чудово підходить для навколишнього середовища. Перехід на сонячну енергію запобігає впливу зміни клімату. У вас є кілька варіантів для вашого будинку, таких як сонячні панелі або сонячні дахи. Хоча вони обидва захоплюють енергію сонця, вони працюють дещо по-різному. Ось все, що вам потрібно знати про кожен варіант, щоб зробити найкращий вибір для вас.

Роуз Моррісон, головний редактор журналу Renovated

Що таке сонячні панелі?

Сонячні панелі перетворюють сонячне світло в електроенергію, яку ви використовуєте для живлення своїх приладів. Вони складаються з фотонів, які вибивають електрони з атомів, генеруючи потік електрики.

Зазвичай вони встановлюються на даху, але ви також можете розмістити їх на землі над парковками. Перш ніж встановлювати ці панелі, дізнайтеся, чи потребує ваш дах ремонту, щоб запобігти несподіваним витратам на обслуговування.

Ось ще кілька речей, які слід врахувати:

 • Якої форми ваш дах?
 • В який бік нахилений дах?
 • Яку вагу він може витримати?
 • Куди буде стікати вода?
 • Як ви будете підключатися до мережі?

Що таке сонячні дахи?

Вони виготовлені з тонких фотоелектричних (PV) листів, які накладаються або замінюють черепицю на даху. Вони працюють як сонячні батареї, поглинаючи сонячне світло і перетворюючи його в електрику. Tesla. популярний бренд сонячної черепиці, але є й інші компанії, які варто розглянути, наприклад, Luma.

сонячні, панелі, дахи, потрібно

Сонячні панелі проти. Сонячні дахи: Відмінності між ними

Хоча обидва способи працюють, уловлюючи енергію сонця, вони мають кілька відмінностей, на які слід звернути увагу. Кожен з них має свої плюси і мінуси з точки зору вартості та процесу встановлення. Ось кілька речей, які слід врахувати перед покупкою.

Ціноутворення

Встановлення сонячних панелей є більш економічно вигідним, ніж сонячні дахи. Якщо ви замінюєте дах, ви можете додати сонячну черепицю до свого будівельного бюджету. Середня вартість сонячних панелей становить близько11 144 до 14 696 після застосування податкових пільг.

З іншого боку, сонячний дах може вартість від 52 200 до 64 110 до податкових пільг.

Їх зовнішній вигляд

Додавання будь-якої функції до вашого даху може вплинути на привабливість вашого будинку. Сонячна черепиця схожа на традиційну черепицю і може добре поєднуватися з нею. Це може збільшити вартість перепродажу вашого будинку. Однак фотоелектричні панелі встановлюються поверх поточного матеріалу, тому вони більше виділяються. Вони також більш громіздкі і в даний час обмежені чорним або синім кольорами.

Складність монтажу

Встановлення сонячних дахів може зайняти більше часу, ніж сонячних панелей, і включати більш складний процес. І простіше знайти підрядника для сонячних панелей. Крім того, ви можете від’єднати і знову встановити їх, якщо вирішите переїхати.

З сонячними дахами вам потрібно покрити всю площу поверхні, а спеціалізованих підрядників менше. Однак вони можуть заощадити ваш час, якщо ви все одно замінюєте дах і маєте намір інвестувати в сонячну енергетику в майбутньому. Якщо ваша поточна покрівля старіша або відсутня черепиця, часто необхідна заміна.

Їх енергоефективність

Фотоелектричні панелі більш ефективні, ніж сонячні дахи, тому що ви можете повертати їх у будь-якому напрямку, щоб захопити найбільше сонячного світла. Крім того, на них не впливає основний покрівельний матеріал. Таким чином, ви можете зменшити споживання електроенергії та заощадити від 10 000 до 30 000 протягом усього терміну служби.

Хоча ви все ще знижуєте споживання електроенергії, сонячні дахи менш ефективні. Однією з причин є те, що їх ефективність залежить від розміщення та орієнтації даху. Оскільки вони встановлюються в саму конструкцію, ви не можете повернути їх в нове положення. Крім того, сонячна черепиця може підходити не для всіх типів дахів.

Довговічність

Сонячні панелі мають довшу гарантію і були на ринку довше, ніж сонячна черепиця. Однак сонячна черепиця вбудовується в дах, тому потенційно може витримувати більш суворі погодні умови. Крім того, на відміну від сонячних панелей, вони мають вогнестійкі властивості.

Термін служби кожного продукту залежить від виробника та способу монтажу. Оскільки сонячні дахи є відносно новим продуктом, їх довговічність не була повністю перевірена.

Окупність інвестицій

Сонячні панелі мають кращу рентабельність інвестицій завдяки нижчим витратам на встановлення та вищій ефективності. Однак обидва типи сонячних систем можуть знизити ваші щомісячні рахунки та запропонувати податкові пільги. Ви можете претендувати на федеральний кредит на сонячну енергію для житлових будинків на федеральний прибутковий податок. Щоб отримати право на участь, ви повинні відповідати наступним критеріям:

 • Ваша система була встановлена між 1 січня 2006 року та 31 грудня 2023 року
 • Він розташований за місцем вашого основного або додаткового проживання
 • Ви володієте сонячною фотоелектричною системою
 • Панелі нові або ви використовуєте їх вперше

Матеріали, що використовуються у виробництві

Сонячні дахи зазвичай виготовляються з селеніду міді індію галію, що робить їх тоншими. Це напівпровідниковий матеріал, що ідеально підходить для більш високих коефіцієнтів перетворення. Деякі з них виготовлені з монокристалічного кремнію, який використовується для виготовлення комп’ютерних чіпів. Вони дорожчі, але мають вищий коефіцієнт корисної дії.

У сонячних панелях здебільшого використовується кремнієвий матеріал, хоча рама, що закриває секції, зроблена зі скла.

сонячні, панелі, дахи, потрібно

Як вирішити, що краще для вас?

Тепер, коли ви розумієте подібності та відмінності, все зводиться до вибору. Однак, є кілька речей, про які слід пам’ятати. Якщо ви встановлюєте новий дах, сонячна черепиця. кращий варіант. Вони ідеально підходять для проектів реконструкції або при будівництві нового будинку. Деякі домогосподарства вважають їх більш візуально приємними, ніж сонячні панелі, які стоять вертикально.

Якщо ви хочете додати сонячну енергію до вашого існуючого будинку, фотоелектричні панелі можуть бути більш доступним та ефективним варіантом. Крім того, може знадобитися час, щоб знайти спеціалізованого підрядника для встановлення сонячної черепиці.

Ще одна річ, яку слід врахувати, це те, чи плануєте ви продати свій будинок найближчим часом. Громіздкий стиль сонячних панелей може бути менш привабливим для потенційних покупців. Тим не менш, ви можете легше взяти їх з собою, якщо захочете.

Переходьте на відновлювану енергію вже сьогодні

Сонячні панелі та дахи схожі за своєю основною функцією. Проте вони відрізняються за ціною, процесом встановлення та загальною ефективністю. Вибір, який ви хочете, може здатися непосильним. Отже, почніть з огляду вашого даху та його структурної цілісності, щоб визначити, чи потрібна вам заміна.

Ви також хочете подумати про свій бюджет та дизайнерські вподобання. Потім знайдіть підрядників, які спеціалізуються на енергетиці, щоб допомогти вам зробити обґрунтований вибір. Яким би шляхом ви не вирішили піти, перехід на відновлювану енергію допомагає планеті та економить ваші гроші.

сонячні, панелі, дахи, потрібно

Про авторку

Роуз є головним редактором журналу Renovated і пише про будівельну індустрію вже більше п’яти років. Вона найбільше захоплюється сталим будівництвом та впровадженням подібних винахідливих методів у наш світ. Щоб дізнатись більше від Роуз, ви можете слідувати за нею на

Сонячна черепиця для вашого даху [Фактичні дані]

сонячні, панелі, дахи, потрібно

Сонячна черепиця є найкращою заміною традиційним сонячним панелям. Хоча сонячна черепиця існує вже давно, її популярність зросла лише після того, як Ілон Маск оголосив про свій власний сонячний дах Tesla. Завдяки конкурентоспроможній ціні, витонченому дизайну та безпрецедентній функціональності, сонячні покрівельні рішення є найкращою інвестицією для тих, хто не хоче йти на компроміс із зовнішнім виглядом даху та естетикою нерухомості.

Що таке сонячна черепиця для даху?

Сонячна черепиця. це черепиця з вбудованими сонячними елементами. Таким чином, фотоелектрична черепиця може повністю замінити ваш дах і виглядає набагато краще, ніж стандартні сонячні панелі, додані до даху. Прихильники технології також стверджують, що черепиця довговічніша, ніж традиційні сонячні панелі, і що вона надає багатофункціональності марній в іншому випадку поверхні: виробляти електроенергію і залишатися захищеним від стихії тепер йдуть рука об руку.

Як ще один продукт на ринку сонячної енергетики, сонячна черепиця може допомогти впровадити поновлювані джерела енергії в повсякденне життя та сприяти пом’якшенню наслідків зміни клімату. Виготовлені зі звичайних покрівельних матеріалів, з додаванням сонячного елемента в кожну черепицю, вони є чудовою заміною вбудованим в будівлю фотоелектричним системам. рішення, яке багатьом не подобається. Нове покоління сонячної черепиці може покрити весь дах і надати йому рівномірний, гладкий дизайн, який ви захочете бачити, а не ховати від нього.

При виборі сонячної черепиці слід враховувати кілька факторів. Все це важливо для визначення того, як буде виглядати ваш дах, яку марку ви будете використовувати, скільки енергії ви отримаєте, і, нарешті, якою буде вартість. Фактори, які слід враховувати при виборі сонячної черепиці для вашого будинку, включають

Термін служби

Термін служби сонячної черепиці становить близько 25-30 років. Це означає, що ваша черепиця буде генерувати електроенергію протягом наступних двох-трьох десятиліть після встановлення. За цей час ваша черепиця виробить достатньо енергії, щоб окупити її, тим більше, що ваші витрати на електроенергію будуть майже зведені до нуля. Звичайна черепиця не може цього зробити.

Розмір

Коли справа доходить до розміру вашої сонячної батареї, можна помітити, що розмір може стосуватися як розміру окремих черепиць, так і розміру всієї сонячної батареї. У першому випадку найважливішим фактором є вибір черепиці, яка, на вашу думку, буде найкраще поєднуватися з наявною у вас черепицею. В останньому випадку розмір вашої сонячної системи також важливий, оскільки вона повинна бути достатньо великою, щоб виробляти всю енергію, необхідну вашій родині, особливо в найближчі роки. Можливо, вам знадобиться експерт, який допоможе вам з розрахунками.

Кількість черепиці на даху також важлива. Тут потрібно розуміти, що кожна черепиця виробляє лише обмежену кількість енергії. Це означає, що вам потрібно розділити ваші загальні енергетичні потреби на потужність постійного струму моделі черепиці, яку ви хочете придбати. Оскільки більшість черепиці може виробляти від 35 до 80 Вт за штуку, вам знадобиться досить багато, щоб покрити ваші потреби.

Майте на увазі, що загальна вартість вашої установки і середня вартість квадратного метра. буде залежати від співвідношення між активними та неактивними гонтами. Наприклад, сонячна черепиця Tesla поставляється як з активними, так і з неактивними гонтами. Однак їх співвідношення визначається вашими потребами в енергії та розміром даху.

Матеріал

Матеріал, з якого виготовлена ваша черепиця, також має великий вплив на її зовнішній вигляд та продуктивність. Як правило, основою для черепиці є асфальт, бетон або метал. Сонячний елемент всередині може бути полікристалічним або монокристалічним. В якості альтернативи можна також знайти тонкоплівкові сонячні елементи. Монокристалічна черепиця має найвищу ефективність, тоді як тонкоплівкова технологія пропонує найнижчу можливу вихідну потужність.

Генерація енергії

Різні матеріали означають різну ефективність, що, в свою чергу, означає відмінності в потужності генерації енергії. З сонячною черепицею ви можете розраховувати на потужність генерації енергії в межах 35-80 Вт на одну черепицю, що є чудовим показником, враховуючи її вартість та необхідну вам кількість. Завжди враховуйте всі ці фактори, перш ніж зробити покупку.

Як працює сонячна черепиця?

Сонячна черепиця існує вже деякий час. Вони з’явилися на ринку, тому що багато людей скаржилися, що традиційні фотоелектричні панелі просто недостатньо добре виглядають на їх дахах. З появою полікристалічних кремнієвих сонячних елементів і тонкоплівкових сонячних панелей ринок нарешті був готовий до сонячної черепиці та її виробництва. Тонкоплівкові сонячні елементи недорогі у виробництві, але оскільки технологія все ще нова, вартість сонячної черепиці все ще відносно висока.

Сонячна черепиця встановлюється як звичайна черепиця: вона здебільшого прикручується або прибивається цвяхами. Після цього вони з’єднуються послідовно або паралельно і підключаються до вашого сонячного інвертора та сонячної батареї. Після підключення вони працюють як звичайні сонячні панелі, виробляючи електроенергію під впливом прямих сонячних променів.

Однією з найбільших переваг сонячної черепиці є те, що вона виробляє сонячну енергію і діє як традиційний покрівельний матеріал. Ви можете використовувати відновлювану енергію у своєму будинку і робити це з високою ефективністю перетворення: деякі види сонячної черепиці використовують монокристалічну технологію, що забезпечує близько 20% ефективності перетворення.

Типи сонячних покрівель

Оскільки сонячна черепиця з часом стала більш популярною, почали з’являтися інші види сонячних продуктів. Сонячна черепиця або сонячні дахи стали такими популярними, тому що вони вже включають в себе вартість заміни даху і зменшують необхідність шукати двох окремих підрядників: одного для заміни даху, а іншого для встановлення фотоелектричних панелей. З цієї причини на ринку сонячної енергетики з’явилися два нових продукти:

Інтегрована сонячна металева покрівля

Інтегрована сонячна металочерепиця. це тип багатошарової металевої покрівлі, яка складається зі скляного покриття, кольору та монокристалічного шару. Електропроводка та всі інші електричні компоненти заховані під металом для чистоти вигляду. Вся система розміщується на вентильованій стелажній системі, що підвищує її ефективність і вихідну потужність.

Покрівля з блокуванням сонячних панелей

У відповідь на постійне зростання кількості сонячних дахів, GAF і Suntegra представили покрівлю з блокуванням сонячних панелей. Цей вид покрівлі допоможе вам уникнути вартості сонячної черепиці та всіх додаткових робіт, що супроводжують сонячну черепицю. Така система проста в установці, конкурентоспроможна за ціною і є хорошим компромісом в естетичному сенсі, особливо між регулярно встановленими сонячними панелями і взаємопов’язаною інтегрованою системою.

Сонячний дах: Середні витрати на встановлення

Кожну хвилину в США продається сонячна черепиця вартістю в тисячі доларів. Але яка вартість монтажу даху для вас? Відповідь на питання, скільки грошей ви повинні викласти за сонячну черепицю на даху, залежить від наступних факторів:

 • Вік і стан вашого даху,
 • Орієнтація та нахил даху,
 • Середня ізоляція у вашій місцевості (в годинах/рік),
 • Середнє сонячне випромінювання у вашій місцевості (у Вт/м2),
 • Ваші енергетичні звички та потреби,
 • Будь-які майбутні плани щодо впровадження нових пристроїв, що працюють на електроенергії.

Всі ці фактори будуть суттєво впливати на вартість сонячної черепиці та даху в кожному конкретному випадку. Ці фактори, особливо ваші потреби в енергії (в середньому за місяць), визначатимуть кількість сонячних черепиць або інтегрованих сонячних панелей, які вам потрібні, а також тип сонячної черепиці, який вам знадобиться. Таким чином, сонячний дах з черепиці може коштувати від 15 000 до 20 000 доларів, з додатковими витратами, якщо вам потрібен новий дах.

Бренди сонячних дахів

Оскільки дахи з сонячної черепиці виявилися надійними, економічно вигідними та естетично привабливими, все більше домовласників захотіли встановити їх на своїх нових будинках. Збільшення попиту призвело до зростання і зробило бізнес на сонячних дахах більш прибутковим. З цієї причини багато компаній пропонують ту чи іншу форму сонячних дахів. Сонячна черепиця Tesla відкрила шлях до нової області.

Tesla

Хоча сонячна черепиця існує вже кілька років, саме Tesla Solar Shingle дійсно привернула до себе увагу ринку. За сонячним дахом Tesla, як обіцяє Tesla, ви заплатите приблизно таку ж ціну, як за стандартний дах і сонячні панелі разом узяті. Насправді, Tesla здебільшого відповідає своїм обіцянкам, оскільки вони підходять до кожного даху індивідуально.

У більшості випадків, залежно від розміру вашого будинку та енергетичних потреб, ваш сонячний дах Tesla складатиметься як з активних, так і з неактивних сонячних панелей. Такий підхід дає Tesla більше шансів створити ідеальний сонячний дах для вас, а також обмежити витрати. Однак, стоячи на 13.50 за квадратний фут неактивної сонячної черепиці, сонячний дах Tesla все ще набагато дорожчий, ніж стандартна асфальтована черепиця, постійна на рівні близько 3.50-5.50 за квадратний фут.

Сонячний дах Luma

Покрівля Luma Solar, з іншого боку, поставляється з більшою сонячною потужністю. кожна сонячна плитка має потужність 80 Вт. Черепиця для сонячних панелей, яку вони встановлюють, має також неактивну черепицю, так що ви можете мати однорідний вигляд і відчуття сонячного даху без будь-яких компромісів. Установка неактивної сонячної черепиці також коштує дешевше, оскільки вона дешевша у виробництві. Таким чином, ви тримаєте витрати на прийнятному рівні: Рішення Luma Solar Shingle коштує близько 4.50 за ват потужності постійного струму.

CertainTeed Apollo II

CertainTeed пропонує два сонячних продукти для часткової або повної заміни покрівлі. Компанія пропонує бітумну черепицю Apollo II Shingles та черепицю Apollo II. Обидва продукти оснащені монокристалічними сонячними елементами і, безсумнівно, добре впишуться у ваш існуючий дах. Оскільки вони є монокристалічними сонячними елементами, ці два продукти мають високий рівень ефективності і за своїми характеристиками можна порівняти з сонячним дахом Tesla.

Suntegra

Suntegra також пропонує своїм клієнтам дві лінійки продуктів: сонячну черепицю та сонячну плитку. Їх сонячна черепиця випускається з наступними номінальними показниками потужності:

Вони виготовлені з високоякісного, міцного матеріалу, який за своєю довговічністю можна порівняти з асфальтовою черепицею. На відміну від традиційної сонячної панелі, вони не мають чорнуватого відтінку, який має більшість сонячних черепиць. На відміну від більшості сонячних панелей, вони досить дорогі, оскільки їх ціна починається від 3.80 на ват потужності постійного струму.

Сонячна черепиця Suntegra, з іншого боку, має більш високий ціновий діапазон: 6.16. 6.57 Вт на ват потужності постійного струму. Вони мають дещо нижчу ефективність та вихідну потужність: 64 і 70 Вт. Якщо ви все ж таки вирішите встановити сонячну черепицю тієї ж компанії, ви отримаєте більше сонячної енергії для житлових будинків з тієї ж площі даху.

GAF Materials Corporation

GAF в даний час є одним з найбільших виробників покрівельних матеріалів в США. Нещодавно компанія представила власну лінійку сонячної черепиці, яка повинна покрити весь дах сонячними батареями. Частина сонячної черепиці виготовляється з асфальту, тому установка схожа на установку традиційної асфальтової черепиці. вона прибивається до основної конструкції.

Повна заміна даху на сонячну черепицю GAF може коштувати близько 30 000 доларів для стандартного даху в США. Кожна плитка сертифікована на 45 Вт вихідної потужності, що дає вам більш ніж достатньо електроенергії для середньостатистичного будинку в США.

Сонячна покрівля Forward

Компанія Forward Solar Roofing запропонувала рішення для інтегрованої сонячної металевої покрівлі. Таким чином, компанія може запропонувати активну сонячну черепицю (або сонячну покрівлю), яка коштує близько 50% за квадратний фут у порівнянні з сонячним дахом Tesla. Оскільки сонячна черепиця коштує багато грошей, повний сонячний дах може бути досить дорогим. Сонячна покрівля Forward дозволяє уникнути цих витрат і заощадити ваші гроші.

Обслуговування установки

Сонячна черепиця дуже схожа на вашу стандартну черепицю. випадковий дощ зробить більшу частину очищення та обслуговування за вас. Проте, якщо ви живете в місцевості з великою кількістю дерев або навіть в місцевості з рясними снігопадами, можливо, ви захочете витратити деякий час на очищення черепиці від усього, що може затінювати її, особливо в осінньо-зимовий період року.

Крім того, обслуговування дуже незначне. Зазвичай рекомендується, щоб електрик приїжджав на об’єкт раз на рік і перевіряв електропроводку та сонячні батареї (якщо вони у вас є), але насправді роботи, яку потрібно виконати після встановлення нового даху, дуже мало.

Порівняння вартості сонячної черепиці зі звичайною покрівлею

Багато домовласників не хочуть встановлювати традиційні сонячні панелі, оскільки сонячна черепиця виглядає набагато краще. Створена на зразок звичайних покрівельних матеріалів, вона підходить для всіх, хто може собі її дозволити. Вартість, зокрема, є найбільшою проблемою, оскільки сонячна черепиця навіть дорожча за звичайні сонячні панелі.

З цієї причини рекомендується розглядати сонячну черепицю тільки на новій нерухомості або якщо ви вже плануєте замінити весь дах. Це дасть вам унікальну можливість вивчити різні варіанти і бренди сонячних покрівель, доступні на ринку. Оскільки на ринку з’являється все більше виробників сонячної черепиці, традиційні покрівельні матеріали, швидше за все, будуть відставати у виробничих лініях, залишаючи місце для технології наступного покоління.

Порівняння вартості сонячної черепиці та звичайних сонячних панелей

Перш ніж порівнювати сонячну черепицю і панелі, важливо відзначити, що, хоча вони виконують одну і ту ж функцію, вони є різними продуктами. Сонячна черепиця вважається продуктом більш високого класу і призначена для:

 • Домовласники, які хочуть зберегти естетичний вигляд свого будинку,
 • Домовласники, які хочуть отримати більш витончений і довговічний продукт, який прослужить десятиліттями,
 • Домовласники, які хочуть замінити дах і встановити панелі. сонячна черепиця зменшує витрати на робочу силу та економить час.

Маючи це на увазі, ми можемо порівняти ціни. Сонячна черепиця коштуватиме від 15 000 до 20 000 доларів для середньостатистичного американського будинку. У середньому установка сонячних панелей коштуватиме близько 16 000 доларів для середнього будинку в США. Це ставить їх в практично однаковий ціновий діапазон, в залежності від бренду і розміру системи.

Однак, якщо вам потрібно замінити дах і отримати доступ до сонячної енергії, то бітумна черепиця є набагато кращим варіантом. Не забувайте, що для встановлення сонячних панелей потрібен хороший і міцний дах. Заміна даху обійдеться в тисячі доларів. З сонячною черепицею витрати поглинаються, оскільки вам не потрібно додатково платити за черепицю/гонт, як у випадку зі стандартним дахом.

Іншим важливим аспектом, який слід враховувати, є виробник. Наприклад, сонячна черепиця Tesla часто коштує в кілька разів дорожче, ніж у інших виробників. Це тому, що сонячна черепиця Tesla вважається продуктом преміум-класу, і навіть існує довгий список очікування для тих, хто хотів би її встановити. Втім, в обох випадках ви можете розраховувати на податкові пільги на сонячну енергію та інші стимули.

Переваги сонячної черепиці для даху

Як і будь-який інший сонячний продукт, сонячна черепиця має багато переваг. Можливість виробляти власну сонячну енергію на даху житлового будинку без шкоди для зовнішнього вигляду будинку. це перевага, яка приваблює багатьох американських домовласників, які обирають цей продукт. До основних переваг сонячної черепиці відносяться:

 • Зменшення вуглецевого сліду,
 • Економія на рахунках за електроенергію,
 • Можливість подати заявку на податкові пільги (згідно з Федеральним податковим центром) та сонячні знижки,
 • Збереження або поліпшення зовнішнього вигляду вашого будинку і даху.

Недоліки сонячної черепиці для даху

Однак більшість сонячних черепиць мають і свої недоліки. Сонячна черепиця є відносно новим продуктом на ринку. Вони все ще вважаються продуктом високого класу, розкішшю, яка коштує значну суму грошей. Оскільки сонячна промисловість продовжує випускати нові сонячні енергетичні системи та дешевшу сонячну черепицю, можна очікувати, що їх буде все більше на дахах по всій території США. До основних недоліків сонячної черепиці відносяться

 • Дуже висока початкова ціна за квадратний фут і проект. оскільки більшість сонячних черепиць потрібно монтувати на нову конструкцію (щоб забезпечити безпеку і довговічність на довгі роки), вам також може знадобитися повна заміна даху,
 • Сонячні покрівлі бувають в обмеженій кількості стилів. На відміну від традиційної черепиці, сонячна черепиця містить кремнієві сонячні елементи. З цієї причини це рішення для сонячної енергетики повинно мати поверхню, яка може взаємодіяти з сонячним світлом, що дає вам обмежену кількість кольорів і візерунків,
 • Сонячна черепиця схожа на сонячні панелі. вона потребує впливу прямих сонячних променів, завжди під певним кутом, що має допомогти генерувати найбільшу кількість електроенергії. Ці тонкоплівкові сонячні елементи повинні бути звернені на південь. якщо дах вашого будинку не виходить на південь, встановлення сонячної черепиці може бути недоцільним, оскільки сонячні панелі даватимуть максимальний вихід енергії, якщо вони будуть нахилені або переорієнтовані. Ми не можемо сказати те ж саме про сонячну черепицю, оскільки її потрібно укладати рівно на поверхню даху.

Чи включені сонячні дахи в програму сонячних пільг та податкових кредитів?

Так, ваша сонячна черепична покрівля включена в програму сонячних пільг та податкових кредитів. Оскільки цей тип даху може виробляти відновлювану енергію, він має право на більшість державних та федеральних стимулів та податків на сонячну енергію. Ви повинні подати заявку на федеральний податковий кредит на інвестиції в сонячну енергетику, державні сонячні стимули, а також державні та комунальні знижки. Федеральний ITC повертає близько 22% вартості інвестицій, в той час як знижки та пільги можуть повернути до 1 вата потужності постійного струму.

Поширені запитання

Чи продаються будинки з сонячними батареями швидше?

Так, будинки з сонячними батареями продаються швидше. Багато нових власників будинків є екологічно свідомими людьми, які знають, що сонячний дах збільшує вартість нерухомості без збільшення податків на нерухомість. Крім того, свобода відсутності або дуже низьких рахунків за електроенергію є привабливою для багатьох. Якщо ви думаєте про встановлення сонячних панелей на існуючому даху перед продажем, це може бути хорошим варіантом, оскільки кожен кВт сонячної потужності, встановлений на даху, збільшує вартість вашої нерухомості приблизно на 6 000.

Чи варті сонячні дахи того?

Так, сонячні дахи того варті. Більшість сонячних дахів (наприклад, сонячний дах Tesla) за вартістю можна порівняти зі звичайним дахом зі встановленими сонячними панелями. Сонячний дах Tesla також має перевагу уніфікованого вигляду даху, оскільки не всім подобається вигляд сонячних панелей на існуючому даху. Найкраще, що ви можете зробити, щоб переконатися, що у вас є сонячний дах. це почати планувати його ще до того, як ваш будинок буде побудований, щоб гарантувати, що все обладнання може бути встановлене відразу, без затримок.

В який час доби сонячні панелі найбільш ефективні?

Сонячні панелі та сонячна черепиця найбільш ефективні під час сонячного полудня. близько 14:00 влітку в Північній півкулі. Ви побачите найбільшу чисту сонячну енергію від ваших сонячних панелей або сонячної черепиці між 10 ранку і 4 вечора, оскільки це час, коли Сонце знаходиться в найвищому положенні на небі. Крім часу, є й інші фактори, які можуть впливати на ефективність ваших сонячних панелей, такі як орієнтація, затінення, довгота і широта, а також пора року.

Чи працюють сонячні панелі під час дощу?

Оскільки під час дощу небо здебільшого затягнуте хмарами, ваші сонячні панелі не працюватимуть. Особливо це стосується темних, похмурих днів з густими хмарами на небі. Однак ваші сонячні панелі все ще можуть виробляти певну кількість електроенергії у випадку злегка затягнутого хмарами неба. Найбільша перевага поєднання дощових і сонячних панелей полягає в тому, що ваша сонячна система буде вільною від пилу після дощу і зможе виробляти набагато більше електроенергії, ніж раніше.

Висновок

Сонячна черепиця вважається наступним поколінням сонячних панелей. Відносно дешева та ідеальна для тих, хто хоче оновити свою власність та змінити дах, сонячна черепиця є джерелом енергії майбутнього. Оскільки вони виробляють безкоштовну електроенергію і мають право на податкові пільги, ви також можете розраховувати на значну економію на рахунках за електроенергію. Зараз саме час зробити вибір між традиційними сонячними панелями та сонячною черепицею.

Вартість сонячних панелей: Чи варто воно того??

Чи перевищують переваги сонячних панелей їхню вартість?

Натаніель Райлі має 28-річний досвід роботи у сфері фінансових послуг, у тому числі у сфері злиття-арбітражної торгівлі, хедж-фондів та альтернативних інвестицій.

Somer G. Андерсон є CPA, доктором бухгалтерського обліку та професором бухгалтерського обліку та фінансів, який працює в галузі бухгалтерського обліку та фінансів більше 20 років. Її досвід охоплює широкий спектр бухгалтерського обліку, корпоративних фінансів, податків, кредитування та особистих фінансів.

Скайлар Кларін. факт-чекер та експерт з особистих фінансів з широким спектром досвіду, включаючи ветеринарні технології та кінознавство.

сонячні, панелі, дахи, потрібно

Що таке сонячна енергія для дому?

Домовласники, які встановлюють сонячні енергетичні системи, можуть отримати численні переваги: менші рахунки за електроенергію, менший вуглецевий слід і потенційно вищу вартість будинку. Але ці переваги, як правило, пов’язані зі значними витратами на встановлення та обслуговування, а величина вигоди може сильно відрізнятися від одного будинку до іншого.

Ця стаття допоможе домовласникам зробити фінансові розрахунки, необхідні для визначення життєздатності сонячної енергетики в їхніх будинках.

Основні висновки

 • Ті, хто прагне стати “зеленим”, можуть розглянути можливість оснащення свого будинку сонячними панелями.
 • Сонячна енергія не тільки корисна для довкілля, але ви можете заробляти гроші, продаючи надлишок енергії в мережу.
 • Незважаючи на те, що витрати знизилися за останні роки, встановлення та обслуговування сонячних панелей може бути досить дорогим.
 • Сонячні панелі найкраще підходять для будинків, які отримують достатню кількість сонячного світла протягом усього року.
 • Перед тим, як перейти на сонячну енергію, переконайтеся, що ви розумієте як соціальні, так і економічні фактори.

Розуміння сонячної енергії

В принципі, з’ясувати, чи є фінансовий сенс встановлювати сонячну енергію для вашого будинку, дуже просто. Вам потрібно буде порахувати:

 • Вартість сонячної енергетичної системи
 • Скільки енергії вона буде виробляти
 • Скільки б ви заплатили за ту саму кількість енергії в іншому випадку
 • Скільки років знадобиться для того, щоб ваші початкові інвестиції окупилися за рахунок зекономлених витрат на електроенергію
 • Чи окупиться система за п’ять років

Якщо це так, і у вас є початковий капітал, це, ймовірно, чудова ідея. Якщо вам доведеться довше чекати на заощадження або брати кредит, щоб дозволити собі систему, вам потрібно буде ретельно обміркувати рішення.

На практиці, однак, все не так просто. Існує велика варіація кожного з цих факторів, і це може зробити витрати та переваги встановлення сонячної енергії для двох будинків. навіть якщо вони є сусідами. кардинально різними.

Існують деякі інструменти, які можуть допомогти, однак. Solar Reviews пропонує калькулятор, який швидко надасть вам репрезентативну інформацію про витрати та економію для сонячної енергетичної системи в кожній частині США.S. Такі калькулятори є гарним місцем для початку, якщо ви новачок у сонячній енергетиці і хочете зрозуміти базову модель витрат.

У решті статті ми розглянемо кожен з ключових факторів, які слід враховувати при розрахунку витрат і потенційної економії сонячної енергії для вашого будинку.

Перш ніж купувати сонячні панелі, отримайте пропозиції від кількох авторитетних інсталяторів для порівняння.

Вартість сонячної енергії для власників будинків

Спочатку давайте подивимося на вартість встановлення сонячної електростанції для вашого будинку. Середня початкова вартість домашньої сонячної електростанції становить від 3 500 до 16 000 доларів.

Чому такий великий розкид цін? Багато що залежить від розміру системи, яку ви хочете встановити, і типу панелей, які ви хочете використовувати. Яку б систему ви не використовували, майте на увазі, що сонячна енергетика є капіталомісткою, і основні витрати на володіння системою припадають на покупку обладнання. Сонячний модуль майже напевно буде представляти найбільший окремий компонент загальних витрат.

Існують також деякі додаткові витрати. Інше обладнання, необхідне для встановлення, включає інвертор (для перетворення постійного струму, виробленого панеллю, в змінний струм, який використовується побутовими приладами), вимірювальне обладнання (якщо необхідно бачити, скільки енергії виробляється), а також різні компоненти корпусу разом з кабелями та електропроводкою. Деякі домовласники також розглядають можливість встановлення акумуляторної батареї. Історично батареї були непомірно дорогими і непотрібними, якщо комунальне підприємство платить за надлишкову електроенергію, яка подається в мережу (див. нижче). Необхідно також врахувати вартість робочої сили для встановлення.

Окрім витрат на встановлення, існують додаткові витрати, пов’язані з експлуатацією та обслуговуванням фотоелектричної сонячної батареї. Окрім регулярного очищення панелей, інвертори та батареї (якщо вони встановлені) зазвичай потребують заміни через кілька років використання.

Субсидії

Хоча вищезазначені витрати відносно прості. часто компанія, що встановлює сонячні батареї, може запропонувати ціну на них для домовласника. визначення субсидій, доступних від уряду та/або місцевої комунальної служби, може виявитися більш складним завданням. Урядові стимули часто змінюються, але історично склалося так, що уряд США.S. уряд США дозволив податковий кредит до 30% від вартості системи.

детальна інформація про програми стимулювання в США.S., включаючи програми в межах кожного штату, можна знайти на веб-сайті Бази даних державних стимулів для ефективності використання відновлюваних джерел енергії (DSIRE). В інших країнах така інформація часто доступна на урядових веб-сайтах або веб-сайтах, присвячених сонячній енергетиці. Домовласники також повинні проконсультуватися з місцевою комунальною компанією, щоб дізнатися, чи пропонує вона фінансові стимули для встановлення сонячних панелей, а також визначити, якою є її політика щодо підключення до електромережі та продажу надлишкової електроенергії в мережу.

97.7 гігават

U-рівень сонячного випромінювання.S. встановлено 19.2 гігават сонячних фотоелектричних потужностей у 2020 році досягнуть 97.7 ГВт загальної встановленої потужності, достатньо для живлення 17.7 мільйонів американських будинків.

Розрахунок виробництва енергії

Другий фактор, який потрібно враховувати у своїх розрахунках. це кількість енергії, яку вироблятиме ваша система, і коли вона це робитиме. Це може бути дуже складним розрахунком навіть для досвідчених інженерів з сонячної енергетики. Однак, давайте розглянемо основи.

Одним з найважливіших факторів є рівень сонячного випромінювання, доступний в географічному розташуванні будинку; іншими словами, наскільки сонячно там, де ви живете. Що стосується використання сонячних панелей, то, як правило, краще розташовуватися ближче до екватора, але необхідно враховувати й інші фактори. Національна лабораторія відновлюваної енергетики (NREL) створює карти для U.S. показує рівні сонячного випромінювання, а інструменти на його веб-сайті надають детальну інформацію про сонячну енергію для конкретних місцевостей в межах США.S.

Не менш важливою є орієнтація вашого будинку: Для масивів на даху дах, звернений на південь, без дерев та інших об’єктів, що заважають сонячному світлу, максимізує доступну сонячну енергію. Якщо такої можливості немає, панелі можна закріпити на зовнішніх опорах і встановити за межами будинку, що призведе до додаткових витрат на додаткове обладнання та кабелі.

І тоді ви повинні враховувати розмір вашої системи. Розмір сонячної панелі вказується з точки зору теоретичного потенціалу електричної потужності у ватах. Однак, типова потужність, реалізована для встановлених фотоелектричних систем. відома як коефіцієнт потужності. становить від 15% до 30% від теоретичної потужності. Домашня система потужністю 3 кВт-год (кВт-год), що працює з коефіцієнтом потужності 15%, вироблятиме 3 кВт-год х 15% х 24 год/день х 365 днів/рік = 3 942 кВт-год/рік, або приблизно третину типового споживання електроенергії домогосподарством U.S. домогосподарства.

Скільки ви заощадите?

Після того, як ви дізнаєтеся, скільки коштуватиме сонячна енергетична система і скільки енергії вона вироблятиме, ви можете (теоретично) спрогнозувати, скільки ви зможете заощадити на витратах на електроенергію на рік.

Однак це ще один складний розрахунок, оскільки багато залежить від того, як ви платите за електроенергію в даний момент. Комунальні служби часто стягують з побутових споживачів фіксовану плату за електроенергію, незалежно від часу споживання. Це означає, що замість того, щоб компенсувати дорогі витрати на пікове виробництво електроенергії, сонячні електростанції домогосподарств просто компенсують ціну, яку вони платять за електроенергію, що набагато ближче до середньої вартості виробництва електроенергії.

Однак, багато комунальних компаній в США.S. запровадили схеми ціноутворення, які дозволяють домовласникам платити за електроенергію за різними тарифами протягом дня, намагаючись відобразити фактичну собівартість виробництва електроенергії в різний час: Це означає вищі тарифи вдень та нижчі тарифи вночі. Фотоелектрична сонячна батарея може бути дуже вигідною в районах, де використовується така змінна в часі ставка, оскільки вироблена сонячна енергія компенсує найдорожчу електроенергію.

Наскільки це вигідно для конкретного домовласника, залежить від точних термінів і величини зміни тарифів за таким планом. Аналогічно, комунальні підприємства в деяких населених пунктах мають схеми ціноутворення, які змінюються в різні пори року через регулярні сезонні коливання попиту. Ті, хто має вищі тарифи влітку, роблять сонячну енергію більш цінною.

Деякі комунальні підприємства мають багаторівневі тарифні плани, в яких гранична ціна на електроенергію змінюється в міру зростання споживання. За цим типом плану вигода від сонячної системи може залежати від використання електроенергії в будинку; в певних районах, де тарифи різко зростають зі збільшенням споживання, великі будинки (з великими енергетичними потребами) можуть отримати найбільшу вигоду від сонячних батарей, які компенсують високовартісне маржинальне споживання.

Для деяких будинків може бути навіть можливим заробляти гроші, продаючи сонячну енергію назад в мережу. В США.S., це робиться за допомогою планів чистого обліку, в яких побутові споживачі використовують енергію, яку вони віддають у мережу (коли швидкість генерації електроенергії від сонячної батареї більша, ніж швидкість споживання електроенергії домогосподарством), щоб компенсувати енергію, спожиту в інший час; щомісячний рахунок за електроенергію відображає чисте споживання енергії. Конкретні правила та політика щодо обліку споживання відрізняються в різних регіонах. Домовласники можуть звернутися до бази даних DSIRE, а також звернутися до місцевих комунальних служб, щоб знайти більш конкретну інформацію.

Розрахунок витрат на сонячну енергію

На цьому етапі ви зможете зробити остаточний розрахунок і оцінити, чи має для вас сенс сонячна енергія.

Загальні витрати і вигоди від сонячної системи теоретично можна оцінити за допомогою методу дисконтованих грошових потоків (DCF). Відтоки на початку проекту будуть складатися з витрат на встановлення (за вирахуванням субсидій), а притоки будуть надходити пізніше у вигляді компенсації витрат на електроенергію (як безпосередньо, так і через чистий облік).

Однак, замість того, щоб використовувати DCF, життєздатність сонячної енергетики зазвичай оцінюють шляхом розрахунку вирівняної вартості електроенергії (LCOE), а потім порівнюють її з вартістю електроенергії, що стягується місцевою комунальною компанією. LCOE для домашніх сонячних електростанцій зазвичай розраховується як вартість/кіловат-годину (/кВт-год або ¢/кВт-год). той самий формат, який зазвичай використовується в рахунках за електроенергію. Для наближеного розрахунку LCOE можна використати наступне рівняння:

LCOE (/кВт-год) = Чиста теперішня вартість (NPV) вартості володіння протягом усього терміну служби / вихід енергії протягом усього терміну служби (кВт-год)

Термін служби фотоелектричного сонячного модуля, як правило, становить від 25 до 40 років. Вартість володіння включає витрати на технічне обслуговування, які необхідно дисконтувати, щоб знайти NPV. Потім LCOE можна порівняти з вартістю електроенергії від енергопостачальної компанії; пам’ятайте, що відповідна ціна. це ціна, яка виникає під час пікового або близького до нього виробництва фотоелектричної енергії.

Чи варта сонячна енергія того?

Після того, як ви виконали всі ці розрахунки, ви, швидше за все, отримаєте єдине число. кількість років, за які сонячна система окупить себе за рахунок економії ваших рахунків за електроенергію. Якщо ви живете в сонячній частині країни і маєте високі рахунки за комунальні послуги на даний момент, ви можете розглядати систему, яка досягне цієї точки через п’ять років. Іншим домовласникам, можливо, доведеться почекати 10 або 20 років, щоб досягти цього моменту.

Іншими словами, більшість домовласників з часом побачать вигоду від сонячної енергетичної системи; для цього можуть знадобитися десятиліття. Тому, чи варто встановлювати таку систему, часто зводиться до ряду набагато менш технічних факторів, ніж ті, які ми перерахували вище: як довго ви збираєтеся залишатися в своєму будинку, субсидії, доступні у вашому регіоні, і просто, чи хочете ви зробити свій внесок в охорону навколишнього середовища.

Плюси та мінуси сонячних панелей для вашого будинку

Як і більшість речей, сонячна енергія має свої переваги та недоліки. У той же час, деякі економічні витрати можуть бути покриті соціальними вигодами для навколишнього середовища та зменшенням вуглецевого сліду, що може бути важливішим для вас, ніж суто грошова оцінка.

 • Зелена енергія, яка зменшує ваш вуглецевий слід
 • Чистий облік дозволяє продавати надлишок виробленої енергії назад
 • Ви можете мати право на певні податкові пільги
 • Витрати на встановлення та обслуговування все ще високі
 • Сонячна енергія працює лише тоді, коли немає сонця
 • Частини системи потрібно замінювати кожні кілька років
 • Термін дії деяких податкових пільг закінчився або закінчується

Чи може будинок працювати лише на сонячній енергії?

Практично, це не часто можливо. Це тому, що сонячні батареї працюють лише тоді, коли світить сонце. коли хмарно або вночі, вони не генерують електроенергію. Існують деякі акумуляторні рішення для забезпечення живлення в цей час, але вони все ще мають тенденцію бути досить дорогими. Більшість будинків з сонячними панелями все ще час від часу покладаються на електромережу.

Чи дійсно ви економите гроші за допомогою сонячних панелей?

Залежно від того, де ви живете, цілком можливо, що система може окупитися і навіть більше з часом. Це тому, що ви не витрачатимете стільки грошей на купівлю електроенергії від постачальника. Якщо ви використовуєте чистий облік, ви можете зменшити свої рахунки ще більше.

Скільки коштує сонячна панель?

з роками неухильно знижуються. Загальна вартість буде залежати від того, скільки кіловат потужності буде генерувати ваш масив. Згідно з повідомленнями споживачів, після врахування податкових пільг на сонячну енергію, вартість системи сонячних панелей для будинку середнього розміру в США.S. у 2021 році коливається від 11 000 до 15 000.

Скільки часу знадобиться, щоб окупити початкові витрати?

Залежно від місця проживання та розміру вашої системи, в середньому може знадобитися від 10 до 20 років, щоб окупити сонячну установку.

Підсумок

Рішення про встановлення фотоелектричної сонячної системи може здатися складним завданням, але важливо пам’ятати, що така система є довгостроковою інвестицією. У багатьох місцях сонячна енергія є хорошим вибором з фінансової точки зору.

Навіть якщо вартість сонячної енергії виявиться трохи дорожчою, ніж електроенергія, придбана у комунальної компанії, домовласники можуть захотіти встановити сонячну енергію, щоб уникнути майбутніх потенційних коливань цін на енергію, або просто захотіти вийти за рамки своїх особистих фінансових мотивацій і використовувати сонячну енергію для екологічно чистого життя.

Залишити відповідь