Сонячні панелі в Каліфорнії: місцеві ціни та дані про встановлення. Встановлення сонячних панелей у таунхаусі

Скільки коштують сонячні панелі у Вірджинії?

Тарифи на електроенергію у Вірджинії є шостими за величиною в країні. Це означає, що ви можете платити за електроенергію більше, ніж 86% населення країни.

Але з цим можна щось зробити. Встановивши сонячну батарею, ви будете володіти засобами для виробництва власної електроенергії, звільнивши себе від дорогих і постійно зростаючих тарифів на електроенергію.

Тим не менш, сонячна енергія коштує грошей, щоб встановити її. А Вірджинія. великий штат. Встановлення сонячних панелей в долині Шенандоа буде дещо відрізнятися від встановлення сонячних панелей у Вірджинія-Біч.

У цьому блозі ми розповімо, скільки коштують сонячні панелі у Вірджинії, і дамо уявлення про те, як це. перейти на сонячну енергію у вашому регіоні:

Середня вартість сонячних панелей у Вірджинії

Один з найкращих способів оцінити, у скільки вам обійдеться сонячна енергія. це співвіднести її з вашими рахунками за електроенергію. Це дасть вам приблизне уявлення про розмір вашої системи.

Нижче ми розбили цю інформацію на витрати для дому та бізнесу. Але за загальним правилом, домовласник у Вірджинії може розраховувати заплатити від 20 000 до 45 000 до отримання пільг. Підприємства та фермери можуть розраховувати заплатити від 100 000 до 500 000 доларів за систему сонячних панелей у Вірджинії.

Вартість встановлення сонячних панелей у Вірджинії для власників будинків

Ця діаграма показує, які витрати на сонячну енергію в середньому становлять для власників будинків у Вірджинії. Вартість після пільг включає 30% податковий кредит на сонячну енергію.

Середній щомісячний рахунок за електроенергію Розмір сонячної системи Загальна встановлена вартість (до стимулювання) Вартість після пільг
60 5 кВт 25,400 17,780
120 10 кВт 35,410 24,787
180 15 кВт 46,370 32,459

Вартість встановлення сонячних панелей у Вірджинії для бізнесу

Нижче наведені середні витрати на дахові сонячні системи для бізнесу та фермерських господарств. Вартість після пільг включає 30% податкового кредиту та 100% бонусної амортизаційної економії.

Середній щомісячний рахунок за електроенергію Розмір сонячної системи Загальна вартість установки (без урахування пільг) Вартість після пільг
600 50 кВт 135,500 59,434
1,200 100 кВт 240,700 105,577
2,400 200 кВт 441,900 193,828

Вартість сонячної енергії в різних районах Вірджинії

Шарлотсвілл

У Шарлотсвіллі та прилеглих населених пунктах одна з найсонячніших погодних умов у штаті. Оскільки в середньому 217 сонячних днів на рік, ваші сонячні панелі будуть виробляти багато безкоштовної електроенергії.

Крім того, місцева влада готова підтримати домогосподарства та підприємства, які прагнуть стати “зеленими. Місто Шарлотсвілл пропонує податковий кредит для кваліфікованих сонячних систем. Вони також мають кілька чудових ресурсів на своєму веб-сайті, включаючи карту, яка показує, скільки сонячного світла отримує кожен дах.

Хемптон-Роудс

Регіон Хемптон-Роудс у Вірджинії, де розташовані Ньюпорт-Ньюс, Вірджинія-Біч, Ноолк та інші міста, є чудовим місцем для сонячної енергетики. Оскільки так багато туристів стікаються до цих прибережних міст заради чудових пляжів та яскравого сонця, місцеві будинки та підприємства можуть отримати значну вигоду від сонячної енергії. Це також допоможе зменшити забруднення повітря, зберігаючи знамениті види на океан чистими, а світанки. яскравими.

Місцеві органи влади також дуже підтримують встановлення сонячних панелей. Графство Ноолк розпочало ініціативу з SolSmart, щоб зробити процес отримання дозволів на сонячну енергію та планування ще простішим. У Ньюпорт-Ньюс також є онлайн-центр сонячної енергетики з безліччю корисних ресурсів для вивчення сонячної енергетики.

Гаррісонбург

Гаррісонбург, захований у чудовій долині Шенандоа, є гарячою точкою сонячної енергетики у Вірджинії. Електроенергія без викидів допомагає зберегти ці чудові гірські краєвиди чистими та економить багато грошей для власників будинків та бізнесу.

У квітні 2022 року Гаррісонбург співпрацював з Solarize Virginia. некомерційна організація, яка прагне зробити процес встановлення простішим та доступнішим. Ця програма забезпечує сонячну інспекцію та з’єднує вас з досвідченими, перевіреними експертами в цій галузі.

Лінчбург

Район Лінчбурга отримує серйозні сонячні промені. З 222 сонячними днями в середньому, Медісон Хайтс є найсонячнішим містом штату. Тімберлейк знаходиться близько позаду, з середнім показником 221 сонячний день на рік. Памплін-Сіті, Конкорд та Брукніл входять до топ-15.

Ваша сонячна система в Лінчбурзі матиме багато яскравих днів, щоб виробляти безкоштовну енергію. Незалежно від того, чи хочете ви компенсувати операційні витрати вашого бізнесу або ферми, чи хочете знизити тарифи на електроенергію для вашого будинку, сонячна енергія може бути гарним варіантом.

Північна Вірджинія (NOVA)

З такими містами, як Олександрія, Фолс-Черч, Фейакс, Манассас та Манассас-Парк, NOVA має одну з найвищих цін на життя в країні. Один із способів тримати щомісячні витрати під контролем. встановити сонячні панелі.

Залежно від ваших потреб в електроенергії та розміру вашої системи, ви можете компенсувати величезну частину щомісячних витрат на електроенергію.

Округ Феакс дозволяє мешканцям встановлювати системи потужністю до 20 кВт, а підприємствам. до 500 кВт. Вони також пропонують деякі місцеві стимули, включаючи відмову від плати за дозвіл та звільнення від сплати податків на додаток до національних стимулів.

Для отримання додаткової інформації про встановлення сонячних панелей в окрузі Фейакс та Північній Вірджинії відвідайте інформаційну веб-сторінку про сонячну енергетику в окрузі.

Річмонд

Компанії та будинки в регіоні Великого Річмонда можуть отримати чималу вигоду, встановивши систему сонячних панелей. А завдяки регіональній кампанії Solarize RVA запустити проект ще простіше.

Вони прагнуть збільшити швидкість, з якою вірджинці переходять на відновлювані джерела енергії, і при цьому пропонують безліч ресурсів, які допоможуть вам у реалізації вашого проекту.

Роанок

Роанок, Салем та навколишні громади складають найбільший регіон Західної Вірджинії. Як історичний транспортний вузол і сучасна транспортна виробнича електростанція, підприємства та домовласники можуть отримати чималу вигоду від переходу на сонячну енергію.

Виробляючи безкоштовну електроенергію, вони можуть компенсувати свої високі рахунки за електроенергію за рахунок відновлюваної енергії. Це також може допомогти зменшити забруднення повітря, зберігаючи прекрасні краєвиди на гори Блакитного хребта чистими.

Крім того, місто Роанок ініціювало кампанію під назвою Solarize Roanoke. яка має на меті зробити процес встановлення сонячних панелей простішим та доступнішим. А в 2021 році програма почала включати варіанти для сонячних батарей!

Сонячні стимули доступні у Вірджинії

Одним з найбільших факторів вартості сонячної енергії є наявні стимули. Як федеральний, так і місцевий уряди Вірджинії пропонують стимули, які знижують витрати на встановлення сонячних панелей, роблячи окупність ще кращою.

Одним з найпотужніших стимулів є 30% федеральний податковий кредит на інвестиції в сонячну енергетику (ITC). Цей стимул доступний для всіх, хто сплачує федеральні податки. Ви отримаєте назад 26% від того, що ви витратили на свою сонячну енергетичну систему, через податковий кредит.

На додаток до цього податкового кредиту, підприємства можуть скористатися 100% бонусною амортизацією. Завдяки цьому ви можете перенести всю податкову економію від амортизації сонячної системи на рік введення системи в експлуатацію.

На рівні штату існує звільнення від сплати податку на сонячну енергію. Встановлення сонячних панелей може збільшити вартість вашого будинку, підвищуючи податки на нерухомість. Але у Вірджинії ваші податки не зростуть. Тим не менш, місцеві муніципалітети мають можливість відмовитися від цього звільнення, тому воно може бути доступне не скрізь.

Вірджинія також вимагає від своїх комунальних компаній пропонувати чистий облік. Це чудова програма для сонячної енергетики, яка допоможе вам максимізувати ваші інвестиції в сонячну енергетику. Ви завантажите цю додаткову електроенергію в електромережу за допомогою мережевого обліку. Натомість ви отримаєте “кредит” за кожну кіловат-годину електроенергії. Цей кредит можна будь-коли обміняти на кіловат-годину від енергопостачальної компанії.

Чи є сонячна енергія гарною інвестицією у Вірджинії?

Федеральний податковий кредит, прискорена амортизація та чистий облік допомагають скоротити період окупності, щоб ви могли заощаджувати більше за допомогою сонячної енергії. І на додаток до грошей, які ви заощаджуєте, ви також допомагаєте зменшити забруднення повітря та свій вуглецевий слід, що може мати велике значення для збереження краси Вірджинії.

Отже, хоча вартість встановлення сонячних панелей у Вірджинії може здатися високою, віддача від цих інвестицій є ще вищою. При тривалості життя щонайменше 25-30 років (термін служби більшості якісних сонячних панелей), ваша система буде виробляти десятки тисяч або навіть сотні тисяч доларів безкоштовної електроенергії. А з високими тарифами у Вірджинії ви можете заощадити ще більше.

Якщо ви готові скористатися цією економією, наступний крок. отримати індивідуальну пропозицію. Використовуйте кнопку нижче, щоб почати.

Сонячні панелі в Каліфорнії: місцеві ціни та дані про встановлення

Понад 209 000 домовласників у Каліфорнії скористалися EnergySage, щоб отримати порівняльні ціни на встановлення сонячних панелей!

Solar Data Explorer:

Витрати на встановлення сонячних панелей не включають 30% федерального інвестиційного податкового кредиту або місцевих пільг. Оцінки економії не враховують чисті тарифи на комунальні послуги.

Заощаджуйте гроші, встановлюючи сонячні панелі в Каліфорнії.

Завдяки великій кількості сонячного світла та чудовим сонячним стимулам, власники будинків у Голден-Стейт заощаджують тисячі, переходячи на сонячну енергію.

Сонячна енергія в Каліфорнії

Каліфорнія стабільно є одним з найкращих штатів в країні для виробництва сонячної енергії. З огляду на велику кількість населення штату і високий попит на енергію, не дивно, що Каліфорнія має найбільшу встановлену сонячну потужність з усіх 50 штатів. Завдяки про-сонячній політиці, великій кількості сонячних годин протягом року та сприятливим сонячним стимулам, Золотий штат є ідеальним місцем для власників нерухомості, які розглядають можливість встановлення сонячних панелей.

Скільки коштують сонячні панелі в Каліфорнії?

Середня вартість установки сонячних панелей в Каліфорнії коливається від 12 622 до 17 078 доларів. У розрахунку на ват (/Вт), установка сонячних панелей в Каліфорнії коштує від 2.52 до 3.42. Подивіться, як Каліфорнія порівнюється з витратами на сонячні панелі по всій країні.S.

Важливим питанням, яке виникає у багатьох власників нерухомості, коли вони розглядають можливість встановлення сонячних панелей, є кількість часу, який знадобиться для повернення початкових інвестицій за рахунок економії електроенергії. Це питання визначається як період окупності сонячної енергії. Для Каліфорнії середній термін окупності сонячних панелей становить 5 років.92 роки.

Ще один вибір, з яким доводиться стикатися покупцям сонячних панелей. це те, як платити за систему сонячних панелей. На щастя, для власників нерухомості, які бажають інвестувати в сонячну енергію, існує безліч варіантів фінансування. Купівля за готівку є одним з найпоширеніших способів оплати за сонячну енергію і часто призводить до найбільш довгострокового співвідношення ціни та якості. Для тих, хто віддає перевагу варіантам з нульовим початковим внеском, доступні сонячні кредити та сонячна оренда / PPA, які допоможуть профінансувати сонячну енергетичну систему.

Сонячні компанії в Каліфорнії

Перевірте сонячні інсталятори в сусідніх містах

Дізнайтеся вартість сонячної енергії в містах і селищах Каліфорнії

Які сонячні панелі варто встановити в Каліфорнії?

Існує безліч варіантів, які слід враховувати при виборі сонячних панелей, інверторів, стелажних систем та акумуляторів для встановлення для вашої сонячної системи. З огляду на кількість доступних сьогодні варіантів, вам важливо розуміти різні фактори, які відрізняють один компонент від іншого. Наприклад, найкращі сонячні панелі можуть мати преміальну ефективність та гарантії, але, як правило, вони коштують дорожче. Однак, в залежності від розміру установки, вам потрібно буде визначити, чи варті високоефективні сонячні панелі, які можуть виробляти більше електроенергії. Крім того, ваш апетит до ризику може допомогти визначити, які сонячні гарантії найкраще відповідають вашим потребам. Це лише деякі з багатьох факторів, які слід враховувати при виборі обладнання для сонячних панелей. Щоб знайти більше інформації, ознайомтеся з Посібником з прийняття рішень щодо сонячних панелей від EnergySage.

Скільки енергії я можу отримати від сонячної енергії в Каліфорнії?

Окрім вихідної потужності та ефективності сонячного обладнання, яке ви вирішили встановити, кількість енергії, яку ви генеруєте за допомогою сонячних панелей в Каліфорнії, безпосередньо залежить від кількості сонячного світла, яке потрапляє на ваші панелі. Каліфорнія. один з найбільш сонячних штатів США.S.Таким чином, установка сонячних панелей в штаті, швидше за все, буде виробляти більше енергії щорічно, ніж система такого ж розміру, встановлена в іншому місці, наприклад, на північному сході.

Існують додаткові фактори, які визначають, скільки сонячної електроенергії ви можете виробляти: затінення і кут нахилу панелей важливі для розрахунку вашої оцінки виробництва, прогнозу того, скільки енергії ваша сонячна установка буде виробляти з часом. Ви можете побачити оцінку того, скільки ви можете заощадити за допомогою сонячної енергії, використовуючи сонячний калькулятор EnergySage. калькулятор врахує умови конкретного місця, такі як тінь та географічне положення.

Каліфорнійські сонячні стимули

Сонячні стимули в Каліфорнії можуть допомогти вам знизити загальну ціну переходу на сонячну енергію. Дізнайтеся більше про те, чому сонячні панелі є такою вигідною інвестицією в Каліфорнії.

Які знижки та стимули існують в Каліфорнії для сонячної енергетики??

Федеральний інвестиційний податковий кредит, який зараз називається “Житловим кредитом на чисту енергію” для житлових систем, був одним з найнадійніших і найефективніших стимулів для сонячної енергетики в США.S. Ця сонячна пільга дозволяє відняти 30 відсотків від загальної вартості системи з ваших федеральних податків. Наприклад, установка сонячної енергетичної системи вартістю 15 000 доларів США дає право на податкове вирахування в розмірі 4 500 доларів США. Для житлових систем цей вигідний стимул триватиме до кінця 2032 року, після чого він знизиться до 26%. Федеральний ITC знижується до 22% у 2034 році та скасовується для житлових сонячних установок у 2035 році. Комерційні системи мають право на пільги щонайменше до 2024 року, але можуть не мати права на повні 30 відсотків залежно від певних вимог до робочої сили та внутрішнього виробництва; вони також можуть мати право на певні додатки ITC.

Крім федерального ITC, Каліфорнія має додаткові стимули для переходу на сонячну енергію, які залежать від вашої місцевості та комунальної компанії. Варто відзначити місцеві знижки, наявність мережевого обліку 2.0, а також програми стимулювання сонячної енергетики Каліфорнійської сонячної ініціативи, що мають право на отримання доходу. Щоб дізнатися більше про фінансові стимули, доступні для сонячних установок в Каліфорнії, перегляньте повний огляд найкращих сонячних стимулів штату.

EnergySage допоможе вам перейти на сонячну енергію

Ми. ваші сонячні союзники. Ми забезпечуємо прозорий і простий процес покупки, і обіцяємо, що ви отримаєте всю інформацію, необхідну для впевненого переходу на сонячну енергію.

Історія сонячної політики в Каліфорнії

Каліфорнія зробила значні кроки для розвитку сонячної енергетики в штаті: від досягнення майже 23 гігават сонячної потужності на майже 900 000 сонячних установок до отримання інвестицій в сонячну енергетику в розмірі 42 мільярдів доларів до 2018 року, Каліфорнія лідирує в США.S. у багатьох категоріях сонячної енергетики. Прихильність штату до сонячної енергетики в США чітко простежується у списку SEIA “10 найкращих сонячних штатів”: примітно, що навіть наступні вісім штатів, разом узяті, не встановили стільки сонячних електростанцій, скільки Каліфорнія у 2018 році. Історія сонячної енергетики в “Золотому штаті” сягає корінням у найдавніші часи зародження галузі і є історією постійного прогресу.

Каліфорнія вперше почала просувати сонячну енергію в 1976 році, коли штат прийняв податкове законодавство для забезпечення фінансових стимулів для інвестицій в цю технологію. Спираючись на це початкове зобов’язання щодо сонячної енергії, штат швидко прийняв Закон про права на сонячну енергію (Цивільний кодекс Каліфорнії 714) у 1978 році, який забороняє обмеження з боку асоціацій власників житла (HOA) на встановлення сонячних енергетичних систем. Прихильність штату до сонячної енергетики сприяла зростанню, що в кінцевому підсумку призвело до того, що в 1980 році компанія ARCO Solar завершила будівництво фотоелектричної установки потужністю 1 мегават (МВт) в Камарілло, що на той час було вражаючою потужністю для сонячної енергетики.

Бурхливий розвиток сонячної енергетики штату по-справжньому почав формуватися з прийняттям у 1996 році Закону про реструктуризацію електроенергетичної галузі (Законопроект Асамблеї 1890). Цей прогресивний енергетичний закон зробив Каліфорнію першим штатом, який дерегулював свої комунальні компанії, що означає, серед іншого, що клієнти тепер можуть обирати свого постачальника електроенергії. Не менш важливо, що Каліфорнія також прийняла політику чистого обліку в 1996 році, що дозволяє надлишкову сонячну енергію подавати назад в мережу, додатково стимулюючи споживачів до використання сонячної енергії. Ці ініціативи на рівні штату сформували основу сонячної енергетики Каліфорнії.

Нещодавно важливим каталізатором зростання сонячної енергетики Каліфорнії стало прийняття Каліфорнійської сонячної ініціативи (CSI) у 2006 році. Законодавство, підтримане губернатором Шварценеггером, розробило та надало авансові знижки на сонячні установки власникам житлової та комерційної нерухомості через три найбільші комунальні підприємства штату. Pacific Gas and Electric (PGE), Southern California Edison (SCE) та San Diego Gas Electric (SDGE), що належать інвесторам. Програма вартістю 2 з гаком мільярди доларів перевершила поставлену мету. досягти 1 940 МВт нових потужностей сонячної генерації до 2016 року, на два роки раніше запланованого терміну, створивши стійкий ринок, не залишивши після себе обтяжливих витрат, що залишилися в минулому.

Майбутнє сонячної енергетики в Каліфорнії виглядає таким же яскравим, як і раніше. Після закриття CSI уряд штату Каліфорнія ще більше просунувся вперед у сфері сонячної енергетики. У 2015 році губернатор Браун підписав Закон про чисту енергію та зменшення забруднення (Сенатський законопроект 350), який зобов’язує досягти стандарту портфеля відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) на рівні 33% до 2020 року та 50% до 2030 року. У 2018 році губернатор Браун та законодавчі збори штату зробили ще два кроки в політиці відновлюваної енергетики, по-перше, вимагаючи декарбонізації електроенергетики до 2050 року, а по-друге, вимагаючи декарбонізації всієї економіки штату до того ж року.

Мабуть, найбільш інноваційний законодавчий акт у сфері сонячної енергетики з’явився у Каліфорнії у 2018 році, коли Каліфорнійська енергетична комісія (КЕК) прийняла вимоги щодо стандартів енергоефективності будівель 2019 року, згідно з якими всі нові будинки повинні бути обладнані сонячними панелями, починаючи з 2020 року. Ці політики, як старі, так і нові, майже гарантують успішне майбутнє сонячної енергетики в Каліфорнії.

Чи збільшують сонячні панелі вартість вашого будинку?

Саманта висвітлює всі теми, пов’язані з будинком, в тому числі його облаштування та ремонт. Раніше вона редагувала вміст про ремонт та дизайн будинків у The Spruce та HomeAdvisor. Вона також розмістила відеоролики про домашні поради та рішення для дому та запустила кілька оглядових рад з благоустрою будинків, укомплектованих ліцензованими професіоналами.

Ми отримуємо комісію від партнерських посилань на Forbes Home. Комісійні не впливають на думки та оцінки наших редакторів.

сонячні, панелі, місцеві, ціни, встановлення

Зміст

Сонячні панелі. це фантастичне джерело відновлюваної енергії, а також чудовий спосіб заощадити шматок дріб’язку на щомісячних рахунках за електроенергію. Однак на початковому етапі вони є інвестицією, і якщо ви думаєте про придбання сонячної панелі, ви можете задатися питанням, чи варті вони тисяч. якщо не десятків тисяч доларів, які вони часто коштують.

Сонячні панелі можуть збільшити вартість вашого будинку в довгостроковій перспективі. Ось як.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених тут. Ми не представляємо інформацію про кожну доступну пропозицію. Інформація та цифри економії, зображені вище, наведені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Забезпечте свій будинок сонячною енергією

Знайдіть мережу надійних інсталяторів для вашої сонячної системи, сонячних панелей та потреб в електроенергії. Знайдіть інсталятора сонячних панелей вже сьогодні!

Чи збільшують сонячні панелі вартість будинку?

У більшості випадків, так. Якщо будинок має сонячні панелі, це означає, що його власники будуть заощаджувати гроші в довгостроковій перспективі, підвищуючи привабливість і цінність будинку.

Як сонячна енергія збільшує вартість будинку?

За даними Національної лабораторії відновлюваної енергетики, кожен долар, який сонячна панель заощаджує на рахунках за електроенергію, збільшує вартість вашого будинку на 20. За даними Zillow, будинки з сонячними панелями продаються на чотири відсотки дорожче, ніж без них.

В даний час попит на сонячні панелі вищий, ніж будь-коли, оскільки покупці житла стають все більш екологічно свідомими, бажаючи заощадити гроші. Саме цей попит часто збільшує вартість будинків із сонячними панелями. Однак, чи збільшиться вартість вашого будинку і наскільки, залежить від місця, де ви живете, і якості вашої сонячної панелі.

Чи може додавання сонячної енергії коли-небудь зменшити вартість будинку?

Ні, але це може не мати ніякого впливу, залежно від того, де ви живете.

Фактори, що впливають на додану вартість сонячної енергії

Сонячні панелі все частіше розглядаються як цінне доповнення до будь-якого будинку. Є багато причин, чому сонячні панелі можуть бути відмінною фінансовою інвестицією, включаючи той факт, що вони можуть допомогти вам заощадити гроші, одночасно збільшуючи вартість вашого майна в довгостроковій перспективі.

Місцезнаходження

Ні для кого не секрет, що місце розташування вашого будинку може суттєво вплинути на його вартість. Тому вартість будинків з сонячними панелями, безумовно, зростає в залежності від їх розташування. особливо в районах з великою кількістю сонячного світла і високими тарифами на електроенергію. Крім того, якщо ваш будинок знаходиться в регіоні або районі, який підкреслює екологічну стійкість, будинки з сонячними панелями можуть підвищити сприйняту цінність будинку. Не кажучи вже про те, що в залежності від вашого місцезнаходження, державні стимули та політика підтримки також відіграють вирішальну роль у підвищенні привабливості будинків, обладнаних сонячними панелями.

Штати, де сонячні панелі користуються найбільшим попитом: Каліфорнія, Колорадо, Массачусетс, Нью-Джерсі, Нью-Мексико та Орегон. Міста, де сонячні панелі користуються найбільшим попитом: Лос-Анджелес, Сан-Дієго, Гонолулу, Фенікс, Сан-Хосе, Сан-Антоніо та Нью-Йорк. Якщо ви живете в одній з цих областей, є велика ймовірність, що сонячні панелі збільшать вартість вашого будинку.

Власність на сонячні панелі

При прямій купівлі сонячні панелі можуть бути легко передані від продавця будинку до покупця. Однак, якщо ви здаєте свої сонячні панелі в оренду, вам потрібно буде працювати з сонячною компанією, щоб встановити, хто стане власником панелей. Зазвичай покупець може взяти сонячну систему у власність, викупивши право оренди або передавши її у спадок. Однак, продаючи або купуючи будинок, важливо відстежувати, хто має право власності на нього, щоб уникнути плутанини та потенційних юридичних проблем у майбутньому.

Стан сонячної системи

Хоча сонячні панелі можуть бути не на першому місці, коли ви думаєте про вартість будинку, вони можуть суттєво вплинути на вартість нерухомості. Тому забезпечення їх належного робочого стану має важливе значення. Стан сонячної системи має важливе значення, оскільки безпосередньо впливає на її ефективність, функціональність та термін служби.

Доглянуті та належним чином функціонуючі сонячні панелі з більшою ймовірністю привернуть увагу потенційних покупців і позитивно вплинуть на загальну вартість нерухомості. Регулярне технічне обслуговування, включаючи чистку та перевірку, допомагає забезпечити продуктивність та довговічність панелі. Пошкоджені або застарілі панелі можуть знизити ефективність, зменшити виробництво енергії та збільшити потенційні витрати на ремонт. Таким чином, підтримка сонячних панелей у належному стані максимізує їхній потенціал виробництва енергії, що в кінцевому підсумку збільшує вартість нерухомості.

Чи збільшують вартість будинку більші установки?

Не існує доведеної кореляції між розміром сонячної панелі та збільшенням вартості нерухомості. збільшення потужності не принесе більше грошей, тому, обираючи сонячну панель або сонячну систему для свого будинку, просто обирайте ту, яка буде генерувати потрібну кількість енергії для вашого домогосподарства.

Кращі сонячні компанії по штатам та містам

Блог

сонячні, панелі, місцеві, ціни, встановлення

Коротка відповідь на це питання полягає в тому, що сонячні панелі не є незаконними у Флориді. Однак, можливо, ви стикалися з цим питанням, досліджуючи варіанти сонячної енергетики у Флориді, і задавалися питанням, чому люди задають це питання. Не хвилюйтеся, ми тут, щоб повідомити вам, що не тільки законно забезпечувати свій будинок сонячними панелями у Флориді, але це також досить розумна інвестиція. Давайте розглянемо, що говорить закон, що ОСББ може зробити з вашою сонячною ініціативою та фінансові вигоди, які приносять інвестиції в сонячні панелі. Читати далі!

Що говорить Закон про сонячні права Флориди

Згідно зі Статутом штату Флорида 163.04, будь-яка угода, що має юридичну силу (між ОСББ або іншим чином), яка забороняє власнику нерухомості встановлювати сонячні батареї, є незаконною. Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків може обмежити місця, де ви можете встановити сонячні панелі, але не тоді, коли внаслідок цього знижується продуктивність системи. Законопроект Палати представників 697 ґрунтується на цьому законі, дозволяючи правлінням ОСББ встановлювати сонячні батареї на своїх об’єктах в інтересах власників паїв без попередньої згоди власників паїв. Він також дозволяє власникам кондомініумів встановлювати сонячні панелі на власній території.

Сонячні сервітути можуть бути предметом переговорів відповідно до Статуту Флориди 704.07 забезпечити, щоб сонячні панелі власника нерухомості отримували достатню кількість сонячного світла.

Що можуть зробити ОСББ у Флориді з домашніми сонячними панелями?

Хоча домовласникам не можна заборонити будувати сонячну енергетичну систему, можна встановити різні обмеження, не порушуючи закон. Ці обмеження, однак, повинні бути справедливими, а не довільними, і повсюдно застосовуватися до власників будинків у підрозділі. Обмеження не повинні впливати на роботу сонячної системи, інакше вони будуть трактуватися як такі, що “по суті” забороняють сонячну енергію.

Законодавство прямо забороняє об’єднанню власників житла блокувати встановлення сонячних колекторів на даху. Хоча асоціація може обирати місце розташування колекторів на даху, якщо установка знаходиться в регіоні, необхідному для її ефективного функціонування, тобто на південь, схід або захід від належного південного напрямку, установка дозволена.

Як наслідок, організація обмежена у встановленні критеріїв для ефективного зниження експлуатаційної ефективності системи або підвищення вартості встановлення системи. Таким чином, якщо модифікація асоціації перешкоджає ефективності системи, вимоги щодо приховування системи від очей, будь то дерева або паркани, наземний монтаж або обмеження установки до зони, невидимої з вулиці, суперечать духу і тексту законодавства. Постанова також забороняє вимагати, щоб система дотримувалася певного кольору (i.e., зливається з кольором даху), оскільки поверхня колектора повинна бути чорною, щоб належним чином поглинати сонячне тепло (і, по суті, це єдиний доступний матеріал на ринку).

Чи існують сонячні стимули для мешканців Флориди??

Існує кілька сонячних стимулів у Флориді, які допомагають знизити загальні витрати на впровадження сонячної енергії. Ми вже обговорювали мережевий облік, але ви також можете отримати державні та федеральні податкові знижки та звільнення від податку з продажу. І, залежно від того, де ви проживаєте у Флориді, ви можете подати заявку на кредит PACE, який може профінансувати 100% вартості переходу на сонячну енергію, що зробить підключення резервного акумулятора ще доступнішим!

Висновок

Отже, якщо ви живете у Флориді, не хвилюйтеся про те, чи не порушуєте ви закон, встановлюючи сонячні панелі на своєму будинку. Хоча Закон про права на сонячну енергію у Флориді забороняє ОСББ забороняти встановлення сонячних панелей, вони можуть накласти певні обмеження на місце розміщення системи. Однак ці обмеження не повинні впливати на ефективність системи.

Якщо ви хочете встановити сонячну енергетичну систему, отримайте пропозицію від провідних підрядників сонячних панелей у Флориді вже сьогодні. У West Bay Energy ми маємо досвід та навички, щоб отримати найкращі результати від вашої установки.

У West Bay Energy ми подбаємо про те, щоб ви отримали свої заощадження або ми зробимо це правильно. гарантовано!

Залишити відповідь