Проектування зарядного пристрою на сонячних батареях. Сонячна панель і зарядний пристрій

Найкращі портативні сонячні зарядні пристрої 2023 року

Адам пише про мобільні технології з 2011 року. Він є колишнім ведучим подкасту Android Authority, і його роботи з’являлися в численних публікаціях.

Річ Шерр. досвідчений журналіст у галузі технологій та фінансів, який майже два десятиліття працював редактором Potomac and Bay Area Tech Wire.

Найкращі сонячні зарядні пристрої використовують енергію сонця, щоб підтримувати ваші пристрої та акумулятори в робочому стані. Сонячні зарядні пристрої призначені не лише для любителів природи. Будь-хто, хто проводить час далеко від електричної розетки, знайде їх корисними.

Ми рекомендуємо зарядний пристрій для сонячних панелей X-DRAGON SunPower з потужністю 40 Вт і високоефективними елементами. Цей зарядний пристрій не включає в себе банк енергії для зберігання всього цього соку, але якщо ви знаходитесь далеко від електромережі і вам потрібно зарядити телефон або навіть ноутбук, це чудовий варіант. Якщо відкрити вісім сонячних панелей, ви отримаєте достатньо енергії, поки є денне світло.

Найкращий в цілому

Портативний складаний зарядний пристрій для сонячних панелей X-DRAGON 40 Вт

проектування, сонячних, батарея, сонячна, панель

Наш найкращий загальний зарядний пристрій може виробляти до 40 Вт соку з восьми ефективних панелей. Широко відкривається, щоб зібрати багато сонячного світла за допомогою восьми високоефективних панелей, але складається досить компактно, щоб поміститися у вашому рюкзаку. Водонепроникність не вказана, тому будьте обережні, щоб не потрапити під дощ, а батарея не входить до комплекту. Але якщо у вас є великі предмети, які потребують зарядки, зарядний пристрій на сонячних панелях X-DRAGON SunPower. чудовий вибір.

Ви можете підключити телефон і планшет, але ви також можете масштабувати його до свого ноутбука за допомогою п’яти зарядних пристроїв різних розмірів, що входять до комплекту, і з’єднання для автомобільного акумулятора. Це чудова річ, яку варто тримати в аварійному автомобільному наборі або в рюкзаку для кемпінгу. 18-місячна гарантія також додасть вам душевного спокою.

Кількість портів: 2 | Вихідна потужність: 2.8A max USB, 18V DC | Типи портів: USB-A, DC | Кількість елементів: 8 | Ефективність: від 22 до 25% | Ємність акумулятора: Н/Д

Найбільш портативний

Сонячний зарядний пристрій BigBlue 28 Вт

проектування, сонячних, батарея, сонячна, панель

Сонячний зарядний пристрій Big Blue. це дуже портативне рішення для сонячної зарядки, яке складається до крихітних 11.1 x 6.3 x 1.3 дюйми в закритому стані. Він довгий, але вузький і тонкий, легко поміщається в більшість рюкзаків. Карабіни, що входять до комплекту, дозволяють відкривати та пристібати його до сумки на відкритому повітрі.

Вбудованого акумулятора немає, але три порти USB-A дозволяють швидко зарядити будь-який телефон або планшет. Панелі водонепроникні, що наш оглядач перевірив, зануривши елементи у ванну.

Наш рецензент також зазначив, що рекламована потужність 28 Вт вводить в оману. Є чотири панелі по 7 Вт, які додають до 28 Вт. На жаль, під час нашого тестування панелі змогли видати лише близько 17 Вт максимум.

Приємним бонусом є чохол для утримання кабелів або пристроїв під час зарядки. Враховуючи його водонепроникність, ми рекомендуємо його для мандрівників і туристів, навіть у погану погоду. Звичайно, похмурі дні означатимуть меншу зарядку, але принаймні ви знаєте, що ваші панелі можуть витримати це.

Кількість портів: 3 | Вихідна потужність: 5V / 4.8A | Типи портів: USB-A | Кількість елементів: 4 | Ефективність: Не вказано | Ємність акумулятора: Н/Д

На що слід звернути увагу в портативному сонячному зарядному пристрої

Водонепроникність

Сонячна енергія найкраще працює на вулиці, тому варто звернути увагу на водонепроникність на випадок, якщо ви несподівано потрапите під дощ або сніг.

Вбудований акумулятор

Сонячні панелі генерують енергію, і ця енергія повинна кудись йти. Якщо у вас є сонячна панель і нічого не підключено, панелі не будуть генерувати енергію, і це нормально, але акумулятор дозволить вам генерувати енергію і зберігати її до тих пір, поки вона вам не знадобиться.

Вихідна потужність

Майте на увазі типи пристроїв, які ви будете використовувати. Більшість сонячних панелей можуть впоратися з завданням, якщо вам потрібно зарядити лише телефон або планшет. Якщо вам потрібно живити щось більше, наприклад, ноутбук або автомобіль, вам знадобиться потужна установка, щоб виконати роботу.

Це здебільшого залежить від ефективності клітин та кількості сонячного світла, яке ви отримуєте. Сонячні панелі стають дедалі ефективнішими, а це означає, що вони здатні генерувати велику кількість енергії. У яскравий сонячний день не безпідставно вважати, що ви можете генерувати достатньо енергії для телефону і планшета або навіть більших предметів.

Якщо сонячна панель достатньо велика, вона може забезпечити заряд акумулятора вашого автомобіля, щоб він міг завестися. Стрибкоподібний старт технічно означає, що ви отримуєте енергію від джерела живлення, щоб негайно завести свій автомобіль. Сонячна батарея. це скоріше зарядний пристрій для автомобільного акумулятора, тобто вам потрібно буде почекати деякий час, поки акумулятор автомобіля зарядиться, перш ніж ви зможете повернути ключ. Але так, це можливо.

Сонячні панелі ніколи не слід залишати на вікні або в машині для зарядки. Скло з вікна може СФОКУСУВАТИ світло на панелях і спричинити їх перегрів. Сонячні панелі призначені для того, щоб бути зовні і під сонцем, або прибрати подалі.

Проектування зарядного пристрою для сонячних батарей

Ринок портативних електронних пристроїв на сонячних батареях продовжує зростати, оскільки споживачі шукають способи зменшити споживання енергії та проводити більше часу на свіжому повітрі. Оскільки сонячна енергія є змінною і ненадійною, майже всі пристрої, що працюють на сонячній енергії, мають акумуляторні батареї. Мета полягає в тому, щоб витягти якомога більше сонячної енергії, щоб швидко зарядити батареї і підтримувати заряд.

Сонячні батареї за своєю суттю є неефективними пристроями, але вони мають точку максимальної вихідної потужності, тому робота в цій точці здається очевидною метою проектування. Проблема в тому, що вольтамперна характеристика максимальної вихідної потужності змінюється в залежності від освітленості. Вихідний струм монокристалічного сонячного елемента пропорційний інтенсивності світла, в той час як його напруга при максимальній вихідній потужності відносно постійна (див. рис. 1). Максимальна вихідна потужність для заданої інтенсивності світла відбувається на коліні кожної кривої, де елемент переходить від пристрою постійної напруги до пристрою постійного струму. Конструкція зарядного пристрою, яка ефективно витягує енергію з сонячної панелі, повинна бути здатна керувати вихідною напругою панелі до точки максимальної потужності, коли рівень освітленості не може підтримувати повну потужність зарядного пристрою.

LT3652. це мультихімічний зарядний пристрій на 2А, призначений для сонячних електростанцій. LT3652 використовує контур регулювання вхідної напруги, який зменшує струм заряду, якщо вхідна напруга падає нижче запрограмованого рівня, встановленого простою мережею дільників напруги. При живленні від сонячної панелі, контур регулювання вхідної напруги використовується для підтримки панелі на рівні, близькому до пікового.

LT3652 Контур регулювання вхідної напруги

Контур регулювання вхідної напруги LT3652 діє в певному діапазоні вхідної напруги. Коли VIN, виміряний за допомогою резистивного дільника на виводі VIN_REG, падає нижче певного заданого значення, струм заряду зменшується. Зарядний струм регулюється за допомогою керуючої напруги через струмочутливий резистор, включений послідовно з котушкою індуктивності зарядного ланцюга стабілізатора. Зменшення освітленості (та/або збільшення струму заряду) може спричинити падіння вхідної напруги (напруги панелі), що віддаляє панель від точки максимальної вихідної потужності. У LT3652, коли вхідна напруга падає нижче певного заданого значення, яке визначається резисторним дільником, підключеним між виводами VIN і VIN_REG, напруга керування струмом зменшується, таким чином зменшуючи зарядний струм. Це призводить до того, що напруга від сонячної панелі збільшується вздовж її характеристичної кривої VI, поки не буде знайдена нова робоча точка пікової потужності.

Якщо сонячна панель освітлена достатньо, щоб забезпечити більшу потужність, ніж потрібно зарядному контуру LT3652, напруга від сонячної панелі збільшується за межі діапазону регулювання контуру регулювання напруги, зарядний струм встановлюється на максимальне значення, і нова робоча точка визначається виключно на основі максимального зарядного струму для цієї точки циклу заряду акумулятора.

Якщо електронний пристрій працює безпосередньо від сонячної енергії і вхідна напруга перевищує мінімальний рівень діапазону регулювання вхідної напруги, надлишкова потужність використовується для зарядки акумулятора з меншою швидкістю зарядки. Потужність від сонячної панелі регулюється до точки максимальної робочої потужності для рівня інтенсивності.

На малюнку 2 показана типова крива контрольної характеристики VIN_REG. При збільшенні напруги на виводі VIN_REG понад 2.67В, напруга VSENSE. VBAT, на резисторі вимірювання струму, збільшується до максимального значення 100мВ, коли VIN_REG вище 2.74V. При подальшому збільшенні VIN_REG, VSENSE. VBAT залишається на рівні 100 мВ. Вираз для діапазону регулювання вхідної напруги має вигляд:

Якщо ми лінеаризуємо частину кривої на малюнку 2 для VIN_REG між 2.67В і 2.74 В, наступний вираз описує напругу вимірювання струму VSENSE. VBAT:

Зарядний струм для акумулятора тоді буде:

Оскільки зарядний ланцюг LT3652. це керований струмом стабілізатор, вхідний струм пов’язаний зі струмом заряду наступним виразом:

де η. коефіцієнт корисної дії зарядного пристрою

Тепер вхідну потужність можна визначити, об’єднавши рівняння 4 і 5 з вхідною напругою, в результаті чого отримаємо наступне:

Після вибору RSENSE для максимального зарядного струму і визначення RIN1 і RIN2 для вибору діапазону регулювання вхідної напруги, рівняння 6 може бути побудовано на основі кривих потужності сонячних панелей, щоб визначити робочу точку зарядного пристрою для різних напруг акумулятора. Нижче наведено приклад.

На малюнку 3 показано зарядний пристрій для 2-елементних літій-іонних акумуляторів на сонячній батареї з силою струму 2А, що використовує LT3652.

проектування, сонячних, батарея, сонячна, панель

Перший крок. визначити мінімальні вимоги до сонячної панелі. Важливими параметрами є напруга холостого ходу, VOC, пікова напруга потужності, VP(MAX), і піковий струм потужності, IP(MAX). Струм короткого замикання, ISC, сонячної панелі випадає з розрахунків на основі інших трьох параметрів.

Напруга холостого ходу повинна бути 3.3 В плюс пряме падіння напруги на D1 вище напруги плаваючої напруги 2-елементного літій-іонного акумулятора плюс додаткові 15% для низькоінтенсивного запуску та роботи.

Напруга пікової потужності повинна бути 0.75В плюс пряме падіння D1 вище напруги поплавка плюс додаткові 15% для роботи з низькою інтенсивністю.

Піковий вхідний струм потужності. це добуток плаваючої напруги та максимального зарядного струму, поділений на пікову вхідну напругу потужності та ефективність зарядного ланцюга.

Розв’язавши ці три рівняння, ми можемо визначити мінімальні вимоги до сонячної панелі:

Характеристики сонячної панелі можна побачити на малюнку 4.

Резистор для вимірювання струму, RSENSE, визначається з максимального значення VSENSE. VBAT 100 мВ, поділеного на максимальний зарядний струм 2А

Вихідна мережа дільника напруги зі зворотним зв’язком RFB1 та RFB2 визначаються наступним чином. Мережа дільника напруги повинна мати еквівалентний опір Тевена 250 кОм, щоб компенсувати похибку вхідного струму зсуву. Опорна напруга контакту VFB становить 3.3V.

Наступним кроком є встановлення напруги відстеження пікової потужності за допомогою мережі дільників напруги RIN1 та RIN2, підключених між контактами VIN та VIN_REG.

Перевірте мінімальну та максимальну пікову вхідну напругу відстеження потужності.

Останнім кроком у виборі значень резисторів є визначення мережі дільника напруги VSHDN, що складається з RSHDN1 і RSHDN2. Поріг спрацьовування VSHDN становить 1.2В ± 50мВ з гістерезисом 120мВ. Мережа дільника напруги повинна бути налаштована таким чином, щоб, коли напруга на виводі VIN знаходиться на рівні VREG(MIN), VSHDN був на максимально можливому значенні.

Межі VSHDN тепер визначаються як:

LT3652 автоматично переходить в режим попередньої підготовки батареї, якщо виміряна напруга батареї дуже низька. У цьому режимі струм заряду знижується до 15% від запрограмованого максимуму, що задається струмовимірювальним резистором RSENSE. Як тільки напруга акумулятора досягне 70% від повністю зарядженої плаваючої напруги (VFB = 2).3В), LT3652 автоматично збільшує максимальний струм заряду до повного запрограмованого значення. Пороговий рівень напруги батареї між режимом передумов і максимальним струмом заряду визначається наступним чином:

Використання та ефективність 0.85, побудуйте графік PIN в діапазоні VIN, який контролюється струмом. Це регульована лінія електропередач VIN, або VREG. Точка перетину лінії живлення VREG з кривою потужності сонячної панелі є робочою точкою. У міру заряджання батареї нахил лінії живлення VREG збільшується, що вказує на збільшення вхідної потужності, необхідної для підтримки зростаючої вихідної потужності. Перетин лінії живлення VREG продовжує слідувати за кривими потужності сонячної панелі до тих пір, поки зарядний пристрій не вийде з режиму постійного струму.

Отримані графіки показані на рисунку 4.

На рисунку 4 показана вихідна потужність сонячної панелі, побудована для рівнів інтенсивності світла від 100 Вт/м2 до 1000 Вт/м2 з кроком 100 Вт/м2. При максимальній інтенсивності світла (верхня крива на малюнку 4) і напрузі акумулятора трохи вище рівня попереднього кондиціонування (VBAT(MIN) при 2А) сонячна панель виробляє більше енергії, ніж потрібно зарядному пристрою. Напруга сонячної панелі піднімається вище напруги керування VREG і рухається по лінії постійного струму до перетину з кривою “світло-потужність” для даного рівня інтенсивності (точка A на рисунку 4). У міру заряджання акумулятора вхідна потужність зростає, а робоча точка сонячної панелі переміщується вгору по кривій “світлова потужність”, поки акумулятор не наблизиться до повного заряду (точка В). LT3652 переходить з режиму постійного струму в режим постійної напруги, і зарядний струм зменшується. Робоча точка сонячної панелі переміщується назад вниз по кривій “світло-потужність” до напруги холостого ходу (точка С), коли батарея досягає кінцевої плаваючої напруги.

Під час заряджання акумулятора, якщо інтенсивність світла зменшується, робоча точка переміщується через лінію постійної потужності для напруги акумулятора, поки не досягне нової кривої енергоємності. Якщо рівень освітленості продовжує зменшуватися, робоча точка рухається вздовж цієї постійної лінії потужності, поки не досягне лінії потужності VREG. У цій точці зарядний струм зменшується до тих пір, поки робоча точка не опиниться на перетині кривої “сила світла. потужність” і силової лінії VREG (точка D для зарядки постійним струмом при VBAT (FLOAT) з освітленістю 800 Вт/м 2). Оскільки батарея продовжує заряджатися при цьому рівні інтенсивності світла, робоча точка переміщується вздовж нової кривої “світло-потужність” до тих пір, поки батарея не наблизиться до повного заряду.

З наближенням темряви робоча точка переміщується вниз по лінії живлення VREG, поки струм зарядки не припиниться (точка E) і вихідна напруга сонячної панелі не впаде нижче порога падіння SHDN, після чого LT3652 вимикається.

Решта елементів конструкції, вибір вихідної котушки індуктивності, випрямляча та конденсатора таймера, описані в процедурі проектування в технічному паспорті LT3652 разом з міркуваннями щодо компонування друкованої плати.

Максимальна напруга живлення для монокристалічного сонячного елемента має температурний коефіцієнт.0.37%/K, коли максимальний рівень потужності дорівнює.0.47%/K. Це можна компенсувати, дозволивши RIN1 бути комбінацією послідовного резистора і послідовного NTC-термістора. Співвідношення двох елементів, що входять до складу RIN1, і значення RIN2 необхідно відрегулювати для досягнення правильної негативної температури VIN, зберігаючи при цьому діапазон регулювання VIN.

Контур регулювання вхідної напруги LT3652 має можливість шукати робочу точку максимальної потужності на енергетичній характеристиці сонячної панелі, таким чином використовуючи повну потужність сонячної панелі. Плаваючий контур регулювання напруги і регульований зарядний струм дозволяють використовувати LT3652 з багатьма хімічними речовинами для акумуляторів, що робить його універсальним зарядним пристроєм. Широкий діапазон вхідної напруги, цикл автоматичної підзарядки для підтримки повністю зарядженого акумулятора, режим попередньої підготовки акумулятора, датчик температури NTC, можливість вибору C/10 або завершення зарядки за розкладом, індикатор несправності та індикатор стану зарядки. все це доповнює повний набір функцій LT3652. LT3652 доступний в пластиковому DFN з 12 виводами 3 мм × 3 мм з відкритою прокладкою.

Автор

Джим Дрю приєднався до Analog Devices Inc. на посаді старшого інженера-розробника в дизайнерському центрі компанії в Бостоні, штат Массачусетс, у 2007 році. Він відповідав за підтримку додатків для мікросхем живлення для конкретних застосувань. Сфера його інтересів. кондиціонування електроенергії для сонячної енергетики, збір енергії, зарядні пристрої для суперконденсаторів та активне балансування акумуляторів. Джим був інженером-консультантом в EMC, Hewlett Packard, Compaq і Digital Equipment Corporation, відповідальним за розробку систем живлення. Він також був ад’юнкт-професором електротехніки в Університеті штату Массачусетс Лоуелл, де зараз викладає після виходу на пенсію в 2017 році. Джим отримав ступені бакалавра та магістра технічних наук у Лоуеллському технічному інституті, який зараз є Університетом штату Массачусетс у Лоуелл.

Зберіть свою сонячну зарядну систему за чотири простих кроки:

4- ДОДАТИ УЩІЛЬНЮВАЧ

Для більш детального пояснення проектування сонячної зарядної системи, прочитайте наші інструкції тут.

проектування, сонячних, батарея, сонячна, панель

Виберіть відповідний повний сонячний зарядний пристрій

Дизайн вибрав комплект, що відповідає загальній потужності, яка, на вашу думку, вам може знадобитися в кінцевому підсумку. Це може включати в себе панелі, встановлені на даху, а також портативні панелі.15A 230W, 20A 300W, 30A 450W, 50A 700W, 85A 1200W, 100A 1400W

Натисніть на продукт для отримання додаткової інформації та придбання системи.

проектування, сонячних, батарея, сонячна, панель

Передає напругу акумулятора та швидкість сонячного заряду на смартфон або планшет через Bluetooth, можливість розширення до 230 Вт, вдосконалений контролер заряду MPPT забезпечує приблизно на 20% більше енергії, ніж ШІМ, комбінована коробка закриває проникнення на дах і дозволяє легко модернізувати, панелі можуть бути нахилені

проектування, сонячних, батарея, сонячна, панель

Передає напругу акумулятора і швидкість сонячного заряду на смартфон або планшет через Bluetooth, можливість розширення до 300 Вт, вдосконалений контролер заряду MPPT забезпечує приблизно на 20% більше енергії, ніж ШІМ, комбінована коробка закриває проникнення на дах і дозволяє легко модернізувати, панелі можуть бути нахилені

проектування, сонячних, батарея, сонячна, панель

Передає напругу акумулятора та швидкість сонячного заряду на смартфон або планшет через Bluetooth, розширюється до 450 Вт, вдосконалений контролер заряду MPPT забезпечує приблизно на 20% більше енергії, ніж ШІМ, комбінована коробка закриває проникнення на дах і дозволяє легко модернізувати.

проектування, сонячних, батарея, сонячна, панель

Передає дані про напругу акумулятора та швидкість сонячного заряду на смартфон або планшет через Bluetooth, Можливість розширення до 700 Вт, Удосконалений контролер заряду MPPT забезпечує приблизно на 20% більше енергії, ніж ШІМ, Комбінована коробка закриває проникнення на дах і дозволяє легко модернізувати, Панелі можуть бути нахилені

проектування, сонячних, батарея, сонячна, панель

Передає напругу акумулятора та швидкість сонячного заряду на смартфон або планшет через Bluetooth, можливість розширення до 1200 Вт, вдосконалений контролер заряду MPPT забезпечує приблизно на 20% більше енергії, ніж ШІМ, комбінована коробка закриває проникнення на дах і дозволяє легко модернізувати, панелі можуть бути нахилені

проектування, сонячних, батарея, сонячна, панель

Передає напругу акумулятора і швидкість заряду на смартфон або планшет через Bluetooth, Можливість розширення до 1400 Вт, Удосконалений контролер заряду MPPT забезпечує приблизно на 20% більше енергії, ніж ШІМ, Комбінована коробка закриває проникнення на дах і дозволяє легко модернізувати, Панелі можна нахиляти

Додати сонячні панелі

Переконайтеся, що ви отримали варіант, який відповідає тому, до чого ви хочете підключити вашу панель. Наприклад, комплекти, які використовують нову комбіновану коробку Zamp (комплекти на 15А і 20А), працюють з панелями, які закінчуються роз’ємами Cable або ATP. Наші більші комплекти використовують комбіновану коробку AM Solar, яка сумісна з комплектами панелей, що закінчуються роз’ємами Cable. Якщо ви хочете додати послідовну панель до панелі, що йде до комбінованої коробки, виберіть комплект панелей, що закінчується на “S”. Якщо ви хочете підключитися до стандартної комбінованої коробки Zamp, придбайте комплекти панелей, що закінчуються на SAE. Якщо у вас вже є кріплення та джгут проводів, і ви хочете отримати панель саму по собі, придбайте панель Raw.

проектування, сонячних, батарея, сонячна, панель

Спеціально розроблена компанією Grape Solar для мобільних застосувань, ця панель потужністю 100 Вт ідеально підходить для причепів Airstreams, фургонів, кемперів для вантажівок та будь-яких застосувань, де простір на даху обмежений.

Потужність: 100 ВтТип: МонокристалічнийРобоча напруга (Vmp): 19.1VНапруга відкритого ланцюга (Voc): 23.1VРобочий струм (Імп): 5.23Струм короткого замикання (Isc): 5.59Розмір: 41 x 22 x 1.38 15.4 фунти Рама: Чорний анодований алюміній

проектування, сонячних, батарея, сонячна, панель

Спеціально розроблена компанією Grape Solar для мобільних додатків, ця панель потужністю 110 Вт ідеально підходить для причепів та фургонів Airstreams.

Потужність: 110 ВтТип: МонокристалічнаРобоча напруга (Vmp): 21.3VНапруга відкритого контуру (Voc): 25.7V Робочий струм (Імп): 5.18 Струм короткого замикання (Isc): 5.60Розмір: 68 x 15.4 x 1.38 17.9 фунтівРама: Чорний анодований алюміній

проектування, сонячних, батарея, сонячна, панель
проектування, сонячних, батарея, сонячна, панель
проектування, сонячних, батарея, сонячна, панель
проектування, сонячних, батарея, сонячна, панель
проектування, сонячних, батарея, сонячна, панель

Розроблена для вузького простору з використанням 6 комірок, ця панель ідеально підходить для невеликих систем. Зроблено в Бенді, штат Орегон, США.

Потужність: 90 ВтТип: МонокристалічнийРобоча напруга (Vmp): 18.0VНапруга відкритого ланцюга (Voc): 23.8В Робочий струм (Імп): 5.0Короткий струм короткого замикання (Isc): 5.4Розмір: 39.6 x 19.9 x 1.38 14.3 фунтаРама: Чорний анодований алюміній

проектування, сонячних, батарея, сонячна, панель

Розроблена для вузького простору з 6 елементами, ця панель ідеально підходить для невеликих систем. Зроблено в Бенді, штат Орегон, США.

Потужність: 90 ВтТип: МонокристалічнаРобоча напруга (Vmp): 18.0VНапруга розімкнутого ланцюга (Voc): 23.6В Робочий струм (Імп): 5.0Короткий струм короткого замикання (Isc): 5.2Розмір: 58.3 x 13.6 x 1.38 14.3 фунтаРамка: Срібний анодований алюміній

проектування, сонячних, батарея, сонячна, панель

Розроблена для вузького простору з використанням 6 комірок, ця панель ідеально підходить для невеликих систем. Зроблено в Бенді, штат Орегон, США.

Потужність: 115 ВтТип: МонокристалічнаРобоча напруга (Vmp): 18.0VНапруга відкритого контуру (Voc): 23.8В Робочий струм (Імп): 6.3 Струм короткого замикання (Isc): 6.8ASize: 39.6 x 26.6 x 1.38 17.6 фунтівРама: Срібний анодований алюміній

проектування, сонячних, батарея, сонячна, панель
проектування, сонячних, батарея, сонячна, панель
проектування, сонячних, батарея, сонячна, панель
проектування, сонячних, батарея, сонячна, панель
проектування, сонячних, батарея, сонячна, панель

Використовуючи 6 монокристалічних елементів, ця панель ідеально підходить для великих систем, де є достатньо місця на даху. Зроблено в Бенді, штат Орегон, США Спалах протестовано при 184 Вт /. 3%

Потужність: 170 ВтТип: МонокристалічнаРобоча напруга (Vmpp): 18.0VНапруга відкритого ланцюга (Voc): 23.8В Робочий струм (Impp): 9.30АКороткий струм короткого замикання (Isc): 9.4Розмір: 58.3 x 26.4 x 1.38 26.5 фунтівРама: Срібний анодований алюміній

проектування, сонячних, батарея, сонячна, панель

ПРИМІТКА: Весняний розпродаж на діджейські модулі потужністю 190 Вт діє лише для самовивозу зі штаб-квартири (Спрінгфілд, штат Орегон). Якщо ви зацікавлені в доставці, будь ласка, зв’яжіться з info@amsolar.com для отримання ціни на доставку.

У продаж включено мікс модулів A та B.

Ці панелі використовують вирізані 6 монокристалічних комірок. Зроблено в Бенді, штат Орегон, США.

Потужність: 190 Вт Тип: Монокристалічна Робоча напруга (Vmpp): 20.4V / 40.Напруга холостого ходу 9В (Voc): 24.2V / 48.Робочий струм 4В (Impp): 9.3A / 4.65А Струм короткого замикання (Isc): 10.02A / 5.01A Розмір: 58.3 x 26.4 x 1.38 26.0 фунтів Рама: Срібний анодований алюміній

проектування, сонячних, батарея, сонячна, панель

Висока потужність, використання 6 елементів, ця панель ідеально підходить для великих систем, де є достатньо місця на даху.

Ці модулі поставляються у стандартній та високовольтній версії. Будь ласка, переконайтеся, що ваш комплект та / або модуль (и) відповідають аналогічним модулям профілю напруги. Будь ласка, зверніться до служби підтримки AMS з будь-якими уточнюючими питаннями @ info@amsolar.com

При використанні контролера заряду більшої потужності (70А) перевагу слід віддавати модулям з вищою напругою, оскільки це дозволяє більш поступово наближатися до максимального вхідного струму, одночасно збільшуючи потужність системи.

Потужність: 200 ВтТип: МонокристалічнийРобоча напруга (Vmpp): 20.4V / 37.6ВНапруга відкритого ланцюга (Voc): 24.3V / 45.4V Робочий струм (Impp): 9.80A / 5.32A Струм короткого замикання (Isc): 10.2A / 5.83ASize: 58.7 x 26.8 x 1.38 26.5 фунтівРама: Срібний анодований алюміній

проектування, сонячних, батарея, сонячна, панель
проектування, сонячних, батарея, сонячна, панель
проектування, сонячних, батарея, сонячна, панель
проектування, сонячних, батарея, сонячна, панель
проектування, сонячних, батарея, сонячна, панель
проектування, сонячних, батарея, сонячна, панель

Ця панель має все: низький профіль, вузьку площу та високу продуктивність. Ідеально підходить для переобладнання фургонів, повітряних потоків або для тих, хто хоче отримати новітні технології мобільних сонячних панелей. Розроблено на замовлення Zamp Solar та виготовлено в Бенді, штат Орегон.

Потужність: 100 ВтТип: МонокристалічнийРобоча напруга (Vmp): 21.9V Напруга відкритого ланцюга (Voc): 25.62В Робочий струм (Імп): 4.83A Струм короткого замикання (Isc): 4.58ASize: 20.7 x 43.6 x 0.67 10.78 фунтівКаркас: Анодований алюміній обсидіаново-чорного кольору

проектування, сонячних, батарея, сонячна, панель

У цій панелі є все: низький профіль, вузький розмір і висока потужність. Ідеально підходить для переобладнання фургонів, Airstreams або будь-кого, хто хоче отримати найсучаснішу технологію мобільних сонячних панелей. Розроблено на замовлення компанією Zamp Solar та виготовлено в місті Бенд, штат Орегон.

Потужність: 90 ВтТип: МонокристалічнаРобоча напруга (Vmp): 18.0Напруга відкритого кола (Voc): 23.8В Робочий струм (Імп): 5.0 Струм короткого замикання (Isc): 5.2Розмір: 59.2 x 14.4 x 0.67 10.3 фунтиРама: Анодований алюміній чорного кольору Obsidian

Додайте герметик

Ваш перший тюбик герметика постачатиметься з комплектом контролера заряду. Цього буде достатньо для комбінованої коробки та перших двох панелей. Крім того, вам знадобиться одна трубка на кожні три панелі. Якщо у вас дах з металочерепиці, фургона, даху або металочерепиці, використовуйте SikaFlex. Якщо у вас дах зі скловолокна або TPO, використовуйте Dicor. Ви можете використовувати Dicor на металі, але не використовуйте SikaFlex на TPO. Герметик Dicor використовується для ущільнення внутрішньої частини комбінованої коробки.

Ідеально підходить для дахів Airstream, Teroson захищає VHB-стрічку від атмосферних впливів і має захист від ультрафіолетового випромінювання. Використовуйте її для ущільнення навколо монтажних ніжок, обладнання для прокладання кабелів та комбінованих коробок, прикріплених до даху. Не використовуйте Teroson на дахах TPO.

Який розмір зарядного пристрою для сонячної батареї для човна

Якщо ви любитель катання на човнах, ви розумієте, наскільки важливо мати надійне та стабільне джерело живлення для акумуляторів вашого човна. Незалежно від того, чи ви риболовля. У круїзі або кемпінгу вам потрібна постійна та надійна енергія, щоб зробити ваш морський досвід комфортним та приємним.

проектування, сонячних, батарея, сонячна, панель

На щастя, існує надійний і стійкий спосіб заряджати акумулятор вашого човна. використання сонячної енергії за допомогою зарядного пристрою для сонячних батарей!

Сонячна енергія. це простий та економічно ефективний спосіб забезпечити безперебійну роботу ваших гаджетів та приладів. З правильним розміром сонячного зарядного пристрою ви можете легко тримати свій човен увімкненим, незалежно від того, де ви знаходитесь.

У цій статті ми розповімо вам, як визначити правильний розмір зарядного пристрою для сонячних батарей, а також надамо цінну інформацію, яка допоможе вам у виборі найкращі Сонячний генератор Jackery для ваших потреб.

Особливості зарядного пристрою на сонячних батареях

Зарядний пристрій на сонячних батареях. це система, яка використовує потужну енергію сонця для виробництва електроенергії. Зазвичай складається з сонячної панелі, контролера сонячного заряду та проводки, яка з’єднує все разом.

Сонячна панель перетворює сонячне світло в електричну енергію, а контролер заряду регулює кількість енергії, що надходить до акумулятора. Він також запобігає перезарядженню і забезпечує ефективну зарядку акумуляторів. Проводка забезпечує безпечне та ефективне з’єднання між компонентами.

Сонячні панелі

Існує три основних типи сонячних панелей: монокристалічні, полікристалічні та тонкоплівкові. Всі вони відрізняються за зовнішнім виглядом, продуктивністю та вартістю.

Монокристалічні панелі виготовлені з єдиної, чистої кристалічної структури, що забезпечує максимальну ефективність і продуктивність. Високоякісний монокристалічний кремній дозволяє цим панелям забезпечувати вищу вихідну потужність, займати менше місця і служити довше, ніж будь-який інший тип сонячних панелей. Це робить їх основним варіантом для багатьох власників човнів для забезпечення електроенергією таких приладів, як телевізор, мікрохвильова піч та кондиціонер.

Мають однорідний темний вигляд і закруглені краї, які легко розпізнати. Сонячна панель Jackery SolarSaga потужністю 200 Вт є чудовим прикладом монокристалічної сонячної панелі. Маючи понад 23.Ефективність 7%, ця панель може забезпечити максимальну вихідну потужність, що дозволить вам дослідити деякі з найкрасивіших місць поза мережею.

Полікристалічні панелі виготовляються з декількох з’єднаних між собою кристалічних кремнієвих елементів, які забезпечують відносну ефективність (близько 15%) монокристалічних панелей, але за нижчою ціною. Ці панелі мають такий самий темний, однорідний вигляд, як і монокристалічні панелі, але комірки мають чітку квадратну форму.

Якщо ви шукаєте менш дорогий варіант, ви можете розглянути тонкоплівкові сонячні панелі. Вони виготовляються з амоного кремнію, нанесеного шарами на підкладку для формування сонячних елементів. Це робить їх легкими та гнучкими, що полегшує їх встановлення.

Однак ці панелі менш ефективні та довговічні, ніж моно- або полікристалічні панелі. Вони також більш чутливі до нагрівання, що може знизити їхню вихідну потужність.

Контролер сонячного заряду

Контролер заряду сонячної батареї захищає акумулятор човна від перезарядження, регулюючи силу струму і напругу, що подаються на батарею. Цей компонент має важливе значення для продовження терміну служби батареї сонячного зарядного пристрою та запобігання будь-яким пошкодженням.

Дозволяє плавно заряджати, максимізуючи струм приблизно до 80%, потім зменшуючи його, коли батарея досягає повної ємності, і, нарешті, підтримуючи плаваючий або крапельний заряд, щоб підтримувати батарею повною і готовою до використання. Сонячний генератор Jackery має вдосконалений контролер сонячного заряду MPPT, щоб забезпечити довший термін служби батареї.

Електропроводка

Сонячні кабелі з’єднують компоненти фотоелектричної системи і служать каналом, по якому енергія надходить від сонячної панелі до акумулятора та інших пристроїв. Від них вимагається стійкість до ультрафіолету, екстремальних температур і погодних умов.

Розмір кабелю, який вам потрібен, залежить як від напруги, так і від сили струму вашої системи. Чим товстіший дріт; тим вища потужність підсилювача. Зарядний пристрій Jackery для човнів оснащений високоякісними, стійкими до корозії кабелями, які спеціально розроблені та сертифіковані для морського середовища.

Типи зарядних пристроїв для сонячних батарей

Існує кілька типів зарядних пристроїв для сонячних батарей: Струменеві зарядні пристрої, зарядні пристрої для легкого використання та сонячні зарядні пристрої з високою потужністю. Кожен тип зарядного пристрою для сонячних батарей має свої особливості та можливості, і вибір того, який з них використовувати, залежить від передбачуваного застосування і конкретних потреб користувача. Вам потрібен зарядний пристрій для човнів на сонячних панелях, який може забезпечити достатню кількість електроенергії для живлення ваших приладів під час руху.

Зарядка крапельним струменем

Струменеві зарядні пристрої призначені для підтримки заряду батареї протягом тривалого періоду часу, що робить їх ідеальними для використання в малопотужних додатках, таких як зарядка човнів, які не використовуються часто.

Вони запобігають втраті заряду акумуляторів, дозволяючи вам працювати з усіма вашими приладами навіть тоді, коли ви не плаваєте. Ці низьковольтні зарядки призначені для покращення стану та довговічності акумуляторів. Оскільки всі акумулятори саморозряджаються, крапельний зарядний пристрій може підтримувати акумулятор вашого човна повністю зарядженим, коли він стоїть на причепі, на причалі або сидить на стапелі.

Зарядка за допомогою світла

Це невеликі, легкі зарядні пристрої, які можна легко носити з собою і використовувати для зарядки невеликих електронних пристроїв, таких як смартфони, планшети та камери. Вони портативні, тому їх можна використовувати будь-де і будь-коли.

Зарядка з високим енергоспоживанням

Високопродуктивні сонячні зарядні пристрої призначені для заряджання декількох батарей одночасно або для живлення великих приладів, освітлювальних систем та іншого важкого обладнання. Вони можуть забезпечувати високу вихідну потужність, що робить їх ідеальними для використання у віддалених місцях, де немає доступу до традиційних джерел живлення.

Зарядні пристрої для сонячних батарей Jackery. це високопродуктивні комплекти сонячних панелей, спеціально розроблені для забезпечення максимальної вихідної потужності та ефективності, які, безсумнівно, зроблять життя на вашому човні приємним.

Переваги сонячного зарядного пристрою для човна

Встановлення однієї або декількох фотоелектричних сонячних панелей на вашому човні. це чудовий спосіб підтримувати роботу ваших приладів. Вони допомагають доповнити або замінити інші джерела енергії, такі як паливні генератори.

Фотоелектричні сонячні зарядні пристрої, такі як Jackery Solar Generator 2000 Pro забезпечує чисту і безкоштовну енергію, безшумну роботу і нульові викиди. Крім того, вони також можуть допомогти вам заощадити гроші на паливі та зменшити вплив на навколишнє середовище.

Використовують енергію сонця

Коли сонце світить на сонячну панель, воно поглинається фотоелектричними елементами і перетворюється в корисну електроенергію. Ця енергія використовується для освітлення вашого човна та живлення електроніки. Це дійсно поновлюване, стійке та екологічне рішення

Безшумні та безпаливні

Це, мабуть, одна з найбільших переваг використання сонячної енергії. На відміну від паливних генераторів, сонячні панелі працюють майже безшумно, виробляючи електроенергію. Це робить їх чудовими для використання на човнах, де шум може бути основною неприємністю. Вони також не потребують палива, тому вам не потрібно турбуватися про те, що у вас закінчиться пальне, коли ви опинитеся в глушині.

Майже не потребують технічного обслуговування

Оскільки сонячні панелі призначені для використання на відкритому повітрі, вони можуть протистояти суворим умовам, таким як солона вода та високі температури. Вони також не мають рухомих частин, тому практично не потребують технічного обслуговування. Все, що вам потрібно зробити, це тримати їх у чистоті та періодично перевіряти проводку, щоб забезпечити оптимальну продуктивність.

Висновок

Якщо ви шукаєте надійний і стійкий спосіб виробництва електроенергії для свого човна, зарядні пристрої для сонячних панелей. відмінний варіант. Вони забезпечують чисту і безкоштовну енергію, працюють безшумно і не потребують майже ніякого обслуговування. Шукаючи сонячний зарядний пристрій, ви хочете переконатися, що вибрали той, який відповідає вашим потребам, має найвищу якість і правильні функції.

Jackery Solar Generator 2000 Pro. це потужний зарядний пристрій для сонячних батарей для човнів, спеціально розроблений для забезпечення максимальної вихідної потужності та ефективності. Ідеально підходить для використання на вітрильниках, дозволяючи вам та вашим близьким комфортно жити на вітрильнику та досліджувати чудові морські простори, не турбуючись про те, що ви розрядитесь.

З сонячним генератором Jackery Solar Generator 2000 Pro ви завжди можете бути впевнені, що у вас є надійне та стабільне джерело живлення для справді приємного та безтурботного відпочинку на човні. Отже, чого ви чекаєте? Підпишіться на нашу розсилку, щоб дізнатися більше про наші сонячні панелі та отримати ексклюзивні пропозиції!

Підписатися тут

Отримуйте першими наші останні новини та ексклюзивні пропозиції! Підпишіться зараз.

Вводячи свій номер телефону або Email, ви погоджуєтесь отримувати наші маркетингові повідомлення по SMS або Email, включаючи останні пропозиції, безкоштовні послуги, сервіси тощо. Ви погоджуєтеся з Умовами надання послуг та Політикою конфіденційності. Ви можете відписатися в будь-який час.

Залишити відповідь