Порівняйте ціни та відгуки про постачальників сонячних панелей поблизу вас онлайн. Рекомендовані сонячні інсталятори

Чому найближчі постачальники сонячної енергії часто є найкращими

пора, ціни, сонячних, панель, поблизу

Крок перший: Вирішіть, чи збираєтеся ви встановлювати сонячні панелі на своєму будинку. Це рішення було легким (ура)!

Крок другий: Вирішіть, у якого інсталятора найкраще купувати сонячні панелі. Це не так просто. З такою великою кількістю компаній, що займаються установкою сонячних панелей, вибір може здатися непосильним.

Як визначити пріоритети? Чи заслуговує на довіру найнижча ціна? На які якості або сертифікати слід звернути увагу?

Хороша новина полягає в тому, що коли ви берете на себе зобов’язання працювати з місцевим ліцензованим інсталятором. ви вже звузили коло найкращих компаній, у яких можна купити сонячну енергію. Ліцензовані інсталятори, що працюють у вашому регіоні, як правило, більше зацікавлені у задоволенні потреб клієнтів, використовують більш якісне обладнання та часто мають кращі ціни.

Чому я повинен обрати місцевого інсталятора сонячних панелей?

Є кілька причин, чому має сенс працювати з місцевим підрядником, а не з їхніми національними колегами-інсталяторами.

Ви заощадите гроші

Хоча якість продукції та виготовлення є пріоритетом, правда й те, що більшість домовласників звертають увагу на кінцевий результат. Хороша новина полягає в тому, що, за даними Національної лабораторії відновлюваної енергетики (NREL), ціни місцевих інсталяторів сонячних панелей в середньому на 10% нижчі, ніж у національних інсталяторів сонячних панелей для житлових будинків.

Використовуйте калькулятор SolarReviews, щоб отримати точне уявлення про розмір системи для вашого будинку, загальну вартість системи та переваги окупності.

Місцеві інсталятори мають кращі рейтинги клієнтів

Простіше кажучи, місцеві інсталятори більше дбають про роботу, яку вони виконують, свою репутацію та ваші рейтинги. Насправді, дослідження знову і знову показують, що місцеві інсталятори сонячних панелей постійно отримують вищі рейтинги, ніж найбільші та найвідоміші національні інсталятори сонячних панелей.

Вони також часто використовують більш якісні марки сонячних панелей та інверторів, оскільки відчувають особисту відповідальність за системи, які вони встановлюють.

Національні інсталятори відомі тим, що використовують дешевші продукти, щоб знизити внутрішні витрати, максимізуючи свій прибуток. Хоча місцеві інсталятори, безумовно, дбають про свою норму прибутку, вони застосовують інший підхід до ціноутворення.

Оскільки місцеві сонячні підрядники більше дбають про роботу, яку вони виконують, і про загальне задоволення клієнтів, вони використовують більш якісні продукти, матеріали та обробку. але все одно віддають перевагу ціновим таблицям, орієнтованим на клієнта. Це призводить до зниження довгострокових потреб в обслуговуванні сонячних батарей та витрат на ремонт для покупців, а також збільшує тривалість життя сонячних панелей та супутнього обладнання.

Такий підхід економить тисячі доларів протягом усього терміну служби сонячної системи для житлових будинків.

Спеціалізована команда штатних працівників

Коли ви працюєте з місцевим підрядником, бригада, яка встановлює систему, є штатними працівниками, які звітують безпосередньо своєму керівнику. власник компанії.

Це створює рівень підзвітності, якого просто немає у великих національних компаніях, які передають роботу на субпідряд бригадам, які не тільки не проживають у місті, але й можуть працювати лише неповний робочий день або сезонно. Ці бригади менш зацікавлені в тому, щоб докласти максимум зусиль до кожного проекту.

Загальна задоволеність клієнтів має більше значення

Коли ви працюєте з місцевим сонячним підрядником, швидше за все, ви працюєте з сімейним бізнесом, який піклується про задоволення своїх клієнтів більш особистим чином. Місцеві компанії в значній мірі покладаються на рекомендації з вуст в уста, а це відбувається тільки тоді, коли клієнти задоволені їх роботою.

Крім того, якщо власники та співробітники компанії живуть і працюють у тій самій громаді, що й клієнтська база, вони можуть зустріти вас у продуктовому магазині, на футбольному полі або в місцевому басейні. і вони хочуть мати можливість привітатися з вами з відкритим серцем і чистим сумлінням.

Введіть тут свій поштовий індекс, щоб оцінити ціни від місцевих сонячних компаній у вашому регіоні

Чи існують різні типи компаній, що встановлюють сонячні системи в розстрочку?

Це аж ніяк не універсальна галузь. Існують авторитетні компанії на кожному рівні, національному та місцевому. Існують також компанії-одноденки на кожному рівні. Деякі спеціалізуються на житловому ринку, інші. на комерційному. Деякі компанії використовують лише певну лінійку продуктів, інші більш відкриті до обґрунтованих досліджень своїх клієнтів та бажаних варіантів.

Ось чому так важливо дослідити різні типи компаній, що надають сонячну енергію в розстрочку у вашому регіоні, щоб зробити найкращий вибір для потреб вашого проекту.

Як правильно вибрати місцеву компанію, що займається встановленням сонячних панелей?

По-перше, переконайтеся, що потенційні компанії мають ліцензію та застраховані. Отримайте принаймні три-п’ять цінових пропозицій і порівняйте їх між собою.

Нарешті, знайдіть час на дослідження:

 • Онлайн-огляди
 • Рекомендації від недавніх власників будинків, які встановили подібну за розміром/типом систему.
 • Бренди/дизайни сонячних панелей
 • Інформація про гарантію на деталі/обладнання
 • Сертифікати та професійні зв’язки
 • Внутрішні (чи ні) варіанти фінансування

Прочитайте поради щодо пошуку правильного інсталятора сонячних панелей для отримання більш детальних рекомендацій.

Поради щодо отримання найкращих цін на сонячні панелі

Ви не залежите від інсталятора, коли справа доходить до остаточних витрат на сонячну установку. Є речі, які ви можете зробити, щоб переконатися, що ви отримаєте систему за найкращою ціною.

 • Отримайте кілька пропозицій від різних підрядників і дізнайтеся про поточні ціни на сонячні панелі у вашому регіоні. Багато підрядників пропонують нижчі ціни, ніж у конкурентів, щоб отримати ваш бізнес.
 • Вивчіть основну інформацію про сонячні інвертори топ-брендів. Трохи вища ціна може означати більш якісне обладнання.
 • Зрозумійте варіанти фінансування. Низькі відсоткові ставки можуть означати, що кредитна лінія вашого банку під заставу житла дешевше, ніж варіанти фінансування з більш високими відсотковими ставками.

На що слід звертати увагу при виборі інсталятора сонячних панелей?

Дослідження, проведене серед майже 3 000 споживачів сонячних панелей для житлових будинків, показало, що споживачі шукають в інсталяторах сонячних панелей найголовніше:

 • Сімейні компанії
 • Менше 100 співробітників
 • Компанії, які глибоко зацікавлені у своїх громадах

Ці три пункти випередили зниження цін, що говорить про цінність місцевих компаній, які займаються установкою сонячних панелей.

Які загальні характеристики відмінних інсталяторів сонячних панелей?

Ці ж висновки демонструють найвищі споживчі рейтинги сонячних інсталяцій в країні, які є сімейними компаніями, що не котируються на біржі та не торгуються публічно. Потенційні клієнти ретельно вивчають споживчі рейтинги, і малі та середні компанії стабільно мають найвищі загальні рейтинги.

Чи варті сонячні панелі того?

Станом на 2023 рік, ніколи не було кращого часу для встановлення сонячних панелей для житлових будинків.

Витрати на встановлення сонячних панелей низькі, а розрахунковий інвестиційний прибуток від сонячних установок конкурує з більшістю традиційних інвестицій, таких як нерухомість або акції.

Однак ключ до довічного задоволення від інвестицій в сонячну установку. це вибір надійного місцевого інсталятора сонячних панелей, щоб ви могли отримати вигоду від високоякісної продукції та майстерності, нижчих цін та чудового обслуговування клієнтів.

Як знайти найкращі сонячні панелі для вашого будинку у 2023 році

пора, ціни, сонячних, панель, поблизу

Спроба визначити найкращі сонячні панелі для вашого будинку схожа на спробу визначити найкращий автомобіль. немає єдиної правильної відповіді. У всіх різні бюджети, цілі та потужність.

Отже, питання полягає в тому, яка сонячна панель найкраще підходить саме вам?

Ми проаналізували понад 750 типів моделей сонячних панелей від 40 різних виробників, доступних на ринку solar.com, щоб визначити найкращі сонячні панелі, які можна купити для задоволення найпоширеніших потреб.

Звичайно, визначити свої потреби в сонячній енергії набагато простіше за допомогою досвідченого енергетичного консультанта. Зв’яжіться з одним з них тут.

Найкращі сонячні панелі для дому у 2023 році

Ідеальна сонячна панель буде відрізнятися від домовласника до домовласника залежно від його бюджету, енергетичних цілей, даху тощо.

Ми вибрали декілька найкращих панелей, які задовольняють деякі з найпоширеніших потреб домовласників.

Почнемо з найпопулярніших панелей, щоб мати уявлення про те, до чого тяжіють інші домовласники.

Найпопулярніші сонячні панелі 2022 року

Хоча ми не можемо назвати одну найкращу сонячну панель для вашого будинку, аналіз продажів 2022 року показує явного фаворита серед сонячних панелей.com клієнтів.

З січня по грудень 2022 року виробники REC та Hanwha Q CELLS мали найпопулярніші панелі для домашніх сонячних електростанцій.

пора, ціни, сонячних, панель, поблизу

Це тому, що REC і Q CELLS мають широкий асортимент панелей преміум-класу, які пропонують поєднання високої продуктивності та доступності.

Насправді, в мережі solar.com доступно близько 50 моделей REC і 80 моделей Q CELLS, починаючи від потужності в 1 Вт і закінчуючи потужністю в 2 Вт.com, потужністю від 265 Вт до 450 Вт (хоча 400 Вт зараз вважається нормою, а все, що менше 365 Вт, вважається рідкістю).

Крім того, REC і Q CELLS надають 25-річну гарантію на свої панелі.

Коли справа доходить до сонячних панелей, немає нічого соромного в тому, щоб слідувати за натовпом. REC і Q CELLS популярні не просто так, і можна бути впевненим, що ці відомі виробники панелей нікуди не дінуться і будуть виконувати свої 25-річні гарантійні зобов’язання.

Найкращі сонячні панелі, вироблені або розроблені в Америці

Для деяких домовласників пошук сонячних панелей американського виробництва є пріоритетом. Хоча є кілька фантастичних виробників сонячних панелей зі штаб-квартирою в США, знайти панелі, які дійсно зроблені в Америці, може бути складно.

Це тому, що є американські компанії, які виробляють за кордоном, і закордонні компанії, які виробляють в Америці. Існують компанії, які виробляють деякі панелі в США, а інші. за кордоном.

Найкращі сонячні панелі, вироблені в США

Бренд. Розташування штаб-квартири Панелі Розташування виробництва Чому нам подобається
Silfab. Канада Серія SIL Mono Беллінгем, штат Вашингтон Довговічні, на 20% ефективніші
Q Cells. Корея Q. Серія Peak Duo Далтон, штат Джорджія Довговічні, на 20% ефективніші
Mission Solar. США Серія MSE PERC Сан-Антоніо, Техас Підпадає під дію закону “Купуй американське
Solaria. США Серія Power XT Фрімонт, Каліфорнія Ефективність на 20%, чудові показники затінення

Найкращі сонячні панелі, виготовлені за кордоном американськими компаніями

Бренд. місцезнаходження штаб-квартири Панель Чому нам це подобається
Sunpower. Сан-Хосе, Каліфорнія A-серія До 22.Ефективність 8%, 25-річна гарантія, вбудований інвертор змінного струму
Sunpower. Сан-Хосе, Каліфорнія X-серія Ефективність до 22,7%, надзвичайно низький рівень деградації, 25-річна гарантія
SEG. Плезантон, Каліфорнія SEG-410-BMD-HV 21.25% ефективності, 25-річна гарантія
Aptos Solar. Санта-Клара, Каліфорнія DNA-120-MF26-370W 20.29% ефективності, довговічний, 30-річна гарантія

Незалежно від того, чи прагнете ви підтримувати американське виробництво, американські компанії або і те, і інше, є варіанти, коли справа доходить до сонячних панелей.

Найкращі сонячні панелі для деградації

Сонячні панелі з часом повільно втрачають ефективність через процес, який називається деградацією. Це викликає значне занепокоєння у деяких власників будинків, яким цікаво перейти на сонячну енергію.

Однак галузь була приємно здивована довговічністю сонячних панелей, виготовлених десятиліття тому, а технологія тільки вдосконалювалася.

Сьогодні сонячні панелі преміум-класу нерідко поставляються з гарантією, яка гарантує понад 85% продуктивності через 25 років. Кожна гарантія трохи відрізняється, тому важливо уважно читати формулювання при дослідженні панелей.

Якщо вас найбільше турбує деградація, ось три панелі, на яких варто зосередитися:

Панель Швидкість деградації Гарантія продуктивності
SunPower X-Series 0.від 2% до 0.25% на рік 92% від мінімальної пікової потужності через 25 років
Фотоелектрична серія Panasonic EverVolt ® (EVPV) Не більше 0.25% на рік 92% максимальної потужності через 25 років
Серія REC Alpha Не більше 0.25% на рік 92% паспортної потужності через 25 років

Найкращі сонячні панелі за ефективністю

Ще однією важливою характеристикою сонячної панелі є коефіцієнт корисної дії, або скільки сонячного світла панель перетворює в електрику.

Найефективніший сонячний елемент будь-якого типу має ККД 39.5%, але призначена для космічних застосувань, а не для звичайного даху.

Коефіцієнт корисної дії сонячних панелей для житлових будинків зазвичай коливається між 15% і 20%, а провідні в галузі панелі досягають 23%.

Якщо ефективність сонячних панелей є вашим головним завданням, ось найкращі панелі, на які варто звернути увагу:

Виробник Модель Рейтинг ефективності
SunPower A-серія До 22.8%
SunPower X-серія До 22.7%
Panasonic Серія фотоелектричних панелей EverVolt® До 22.
SunPower M-серія До 22% від сонячної енергії
REC Серія Alpha До 21.9%
Silfab Серія Elite До 21.4%
SEG Серія модулів змінного струму SIV До 21.25%
Silfab Серія X До 21 року.1%
Solar World Серія сонячних модулів До 21.1%
S-Energy SL40-60MCI-370 21.04%

Найкращі гарантії на сонячні панелі

Сонячні панелі. це значна інвестиція, яка окупиться через деякий час. Однією з причин, чому перехід на сонячну енергію є безпечним, є гарантії виробника, які гарантують продуктивність далеко за межею беззбитковості.

Сьогодні 25-річна гарантія є стандартною. Однак деякі виробники панелей пропонують 30-річні гарантії.

Aptos Solar пропонує п’ятирічне продовження стандартної 25-річної гарантії, щоб гарантувати 82.4% продуктивності через 30 років на панелях серії DNA Split Cell.

За даними Aptos, це 4.На 9% більше продуктивності через 25 років і на 5.На 7% більша продуктивність через 30 років у порівнянні з середньогалузевим показником.

Hyundai Energy Solutions. дочірня компанія автовиробника. також пропонує 30-річну гарантію на свої панелі серії RG. Ця гарантія гарантує 80.2% продуктивності через 30 років.

Нарешті, Canadian Solar має 30-річні гарантії на різні типи панелей.

 • Полікристалічні продукти: 83% виробництва до кінця 30-го року
 • Стандартні монокристалічні продукти: 81.5% до кінця 30-го року
 • Монокристалічні продукти PERC: 83% продуктивності до кінця 30-го року

Як обрати найкращі сонячні панелі для свого будинку

Кожна домашня сонячна система розробляється інженером за допомогою програмного забезпечення.

Дорога високоефективна панель за певних обставин може працювати так само добре, як і стандартна або економічна панель. але більше не завжди означає краще. Оптимальні сонячні панелі для вашого будинку значною мірою залежать від двох факторів, наведених нижче.

Обсяг річного споживання електроенергії домогосподарством

Чим більше електроенергії ви споживаєте, тим більше сонячної енергії вам знадобиться для генерації. В ідеалі ви повинні виробляти достатньо енергії, щоб компенсувати 100% електроенергії, яку ви споживаєте.

Корисно мати у своєму рахунку платежі за електроенергію за весь рік для довідки, щоб ваш системний проектувальник міг врахувати моделі використання домогосподарства, які змінюються щомісяця.

Характеристики вашого даху

Більшість житлових систем розміщуються на даху вашого будинку. Нахил, тип, вік та ступінь затінення даху можуть впливати на кількість необхідних сонячних панелей.

Взагалі кажучи, краще розмістити більше панелей на південній стороні даху, оскільки саме там найбільше світить сонце в північній півкулі.

Це звучить набагато складніше, ніж є насправді.

Виходячи з цих факторів, сонячний інженер складе кілька конфігурацій з використанням різних панелей. Коли у вас є варіанти, вибір за вами!

пора, ціни, сонячних, панель, поблизу

Що робить хорошу сонячну панель для дому?

Оцінюючи самі сонячні панелі, обов’язково вивчіть ефективність, номінальну потужність, гарантію та надійність різних виробників.

Ось основні компоненти, які роблять сонячну панель гарною для домашнього використання.

Гарантії на сонячні панелі

Тривалість гарантії на сонячні панелі. це повідомлення від виробника про те, що він вважає, що виготовив найкращий тип сонячних панелей. Чим довша гарантія, тим якісніша панель.

Гарантії варіюються від 10 років до 25 років для панелей преміум-класу.

Хоча це гарантований термін, сонячні панелі часто служать набагато довше через властиву продукту довговічність. Оскільки в панелях немає рухомих частин, вони можуть продовжувати генерувати енергію до тих пір, поки в сонячних елементах повністю не закінчиться провідний матеріал.

Якщо ваша сонячна панель виявиться несправною протягом гарантійного терміну, виробник замінить її або відремонтує за ваш рахунок. Слід зазначити, що якщо панель вийде з ладу через виробничу помилку інсталятора, це буде покрито гарантією на якість роботи монтажної компанії.

Крім виробничого браку, існують деякі інші винятки з цих гарантій, яких дотримуються більшість виробників. Панелі, пошкоджені внаслідок забруднення навколишнього середовища, солоної води, літаючих об’єктів, сильних штормів та інших “форс-мажорних обставин”, як правило, не підлягають гарантійному обслуговуванню. По суті, покривається тільки нормальний знос панелей.

Гарантія продуктивності сонячної енергії

На додаток до покриття будь-яких дефектів гарантією на сонячні панелі, виробники також надають гарантію продуктивності на свою продукцію.

В даний час більшість виробників гарантують певний рівень виробництва протягом 25 років, але деякі з них зараз гарантують понад 80% виробництва протягом 30 років.

Якщо ви хочете отримати якісні сонячні панелі для житлових будинків, переконайтеся, що ви оцінюєте рівень виробництва, який гарантує виробник.

Типові гарантії продуктивності знаходяться в діапазоні 80-85% після 25 років. Найкращі сонячні панелі гарантовано виробляють щонайменше 90% від номінальної потужності.

Зверніть увагу, що ті ж самі виключення з гарантії на сонячні панелі застосовуються і до гарантії продуктивності сонячної енергії. Отже, якщо ваші панелі покрилися брудом і не виробляють достатньо енергії, виробник панелей має підстави виключити вашу систему з гарантії. Насправді, більшість виробників випускають свої гарантії на панелі та гарантії продуктивності в одному документі.

Ефективність сонячних панелей

Важливо, щоб кожна домашня сонячна система мала систему моніторингу. Це система, яка дозволить вам переглядати та вимірювати дані про виробництво енергії в реальному часі та історичні дані вашої системи.

Деякі системи моніторингу відображають дані про виробництво енергії за допомогою фізичного дисплея, тоді як інші використовують онлайн-інтеейс або і те, і інше.

Оскільки “розумні” або підключені будинки стають все більш поширеними, інсталятори сонячних систем також можуть забезпечити моніторинг енергоспоживання всього будинку. Для того, щоб переконатися, що ваша сонячна система виробляє енергію в нормальному режимі, важливо переконатися, що ваші сонячні панелі працюють в парі з системою моніторингу виробництва енергії.

Потужність сонячних панелей

Легко сплутати ефективність з потужністю. Потужність. це одиниця виміру, що позначає потенційну електричну потужність панелі за ідеальних умов.

Чим вища потужність панелі, тим більше електроенергії вона потенційно може виробити для вашого будинку. Панелі більшої потужності ідеально підходять для невеликих приміщень, які потребують більшої продуктивності. Однак вони часто мають вищу ціну. Тому не завжди краще інвестувати в панелі більшої потужності, якщо це не є необхідним для вашого будинку.

Крім того, іноді панелі більшої потужності фізично більші. Це може означати, що менша кількість панелей може поміститися в певному просторі, тим самим зводячи нанівець перевагу більшої потужності. Бренди та продукти сонячних панелей можуть відрізнятися за розміром та потужністю, тому переконайтеся, що ваш фотоелектричний проєктувальник враховує це під час роботи над вашим масивом.

Якщо ви хочете порівняти сонячні панелі, обов’язково враховуйте ефективність і потужність панелі на одному диханні. Високоефективна, потужна панель може здатися ідеальною, але якщо у вас достатньо місця на даху, вона може виявитися непотрібною.

Естетика сонячних панелей

Оскільки все більше людей переходять на сонячну енергію, потреба в добре спроектованих, естетично привабливих панелях стає все більш високим споживчим попитом.

Це особливо актуально в районах, де існують певні вимоги ОСББ до сонячних панелей, або для будинків, де панелі повинні бути звернені до дороги. Багато домовласників з цих міркувань віддають перевагу чорним панелям при порівнянні сонячних панелей, але існують різні типи чорних панелей, про які слід знати.

Більшість силіконових комірок або темно-сині, або чорні. Ці клітини. це квадрати, які складають обличчя сонячних панелей. Простір між цими комірками. це місце, де ви можете бачити задній аркуш. Наявність чорної задньої панелі створює більш витончений, повністю чорний вигляд.

Нарешті, важливо враховувати колір рами. Більшість каркасів сонячних панелей виготовлені з анодованого алюмінію і бувають сріблястого або чорного кольору. Вибір чорної рами може значно покращити зовнішній вигляд вашої системи. Ви можете бути зацікавлені в отриманні “повністю чорних” панелей, де рама, задня панель і комірки мають однаковий чорний колір.

Банківська придатність

Вибираючи бренд сонячних панелей, будьте обережні, щоб переконатися, що обрана вами компанія все ще буде дотримуватися вашої гарантії. Як правило, великі корпорації, такі як REC та Q CELLS, є безпечними ставками та високоприбутковими.

Підсумок

Зрештою, найкраща сонячна панель для будинку варіюється від домовласника до домовласника. Важливо, щоб сертифікований інсталятор вивчив ваші конкретні потреби та спроектував систему відповідно до них.

На жаль, існують сонячні компанії-одноденки, які пропонують універсальні рішення для кожного будинку. Сонячна енергетика.com був створений, щоб забезпечити прозорість на ринку сонячної енергетики та зв’язати домовласників з перевіреними інсталяторами.

Кращі бренди сонячних панелей та інверторів 2022 року

Однією з найважливіших частин вибору сонячного обладнання є впевненість у тому, що виробник буде існувати і через 25-30 років, щоб виконати свої обіцянки.

Посібник з гарантії на сонячні панелі: Що потрібно знати

Перехід на сонячну енергію. це довгострокові інвестиції в економію енергії та майбутнє чистої енергії. І ніщо так не захищає ці інвестиції, як тривала та надійна гарантія.

Кращі сонячні панелі 2018 2019 років

Кращі сонячні панелі 2019 2018: Огляд Оскільки ми завершуємо рік тут, у Solar.com, ми роздумували над останніми двома роками.

Перехід на сонячну енергію в цих 10 найкращих штатах збільшить вартість вашого будинку.

Згідно з нещодавнім звітом Асоціації галузей сонячної енергетики (SEIA), в США в першому кварталі 2016 року було відкрито 1 ГВт потужностей сонячних електростанцій.S. встановлено 2.1 ГВт сонячної потужності у 2 кварталі. Сонячна індустрія досягла.

Q CELLS відкриває новий 1.7 ГВт завод в Далтоні, штат Джорджія

Південнокорейський виробник сонячних панелей, компанія Q CELLS, нещодавно відсвяткувала монументальну віху в минулому місяці. Компанія відкрила свою четверту сонячну фабрику в барабанний дріб, будь ласка.

4 круті нові технології від Solar Power International (SPI) 2019

Наша команда щойно повернулася з дуже захоплюючої поїздки на Міжнародну конвенцію з сонячної енергетики 2019 року в Солт-Лейк-Сіті, штат Юта. Ми оглянули підлогу заводу в Далласі, штат Джорджія.

Вартість сонячного даху Tesla проти сонячних панелей

Немає сумнівів, що Tesla Solar Roof є однією з найкрасивіших дахових сонячних систем на ринку. Коли вона була представлена в 2016 році.

4 типи дахів, випущених програмою Tesla Solar

Компанія Tesla нарешті зробила свої сонячні дахи відкритими для замовлення. Гладка і фактурна черепиця. єдині типи покрівлі, які в даний час доступні з тосканською черепицею.

Ось чим були Ілон Маск та сонячна програма Tesla.

Щоразу, коли згадується ім’я Ілона Маска, більшість людей згадують про його зв’язок з PayPal, SpaceX або автомобілями Tesla. Але зараз.

Суперники сонячних дахів Tesla

Ілон Маск в черговий раз сколихнув енергетичну галузь, представивши 28 жовтня сонячні дахи від Tesla та SolarCity. Інтегрована фотоелектрика для будівель.

Чи змінить Tesla ринок сонячних покрівель?

Ми бачили це раніше. Минулого року генеральний директор Tesla Ілон Маск оголосив, що його компанія з виробництва електромобілів розширить свою діяльність і почне поставляти домашні акумулятори.

Як встановити сонячні панелі

Ми заробляємо комісію з партнерських посилань на Forbes Home. Комісійні не впливають на думки та оцінки наших редакторів.

пора, ціни, сонячних, панель, поблизу

 • Час роботи: 20 годин
 • Загальний час: До 2 місяців на оформлення документів та перевірки
 • Рівень кваліфікації: Просунутий
 • Вартість проекту: 18 000 за матеріали та роботу

Встановлення найкращих сонячних панелей може заощадити ваші гроші, а також захистити навколишнє середовище. Деякі системи дозволяють не залежати від електромережі або отримувати прибуток, продаючи електроенергію назад постачальникам. Багато людей знаходять полегшення в простому зниженні рахунків за електроенергію.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених у цьому документі. Ми не подаємо інформацію про всі наявні пропозиції. Інформація та цифри економії, наведені вище, призначені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Забезпечте свій будинок сонячною енергією

Знайдіть мережу надійних інсталяторів для вашої сонячної системи, сонячних панелей та потреб в електроенергії. Знайдіть інсталятора сонячних панелей вже сьогодні!

Зазвичай для встановлення сонячних панелей наймають спеціалістів або генеральних підрядників. Дізнавшись, як встановити сонячну панель, ви краще зрозумієте, як відбувається процес, і, можливо, навіть вирішите, що зможете зробити це самостійно.

Коли встановлювати сонячні панелі

Сонячні панелі можна встановлювати в будь-яку пору року. Якщо ви живете в місцевості, де регулярно випадає сніг, можливо, буде краще почекати, поки сніг не розтане для зручності та безпеки, залежно від типу сонячних панелей, які ви обрали.

Міркування щодо безпеки

Компоненти сонячної панелі є громіздкими і часто встановлюються на даху. Під час роботи на даху дотримуйтесь особливої обережності та використовуйте засоби захисту від падіння. Будьте особливо обережні, підносячи матеріали на дах і працюючи поблизу краю.

Монтаж сонячної системи передбачає роботу з електрикою. Дотримуйтесь усіх процедур безпеки при встановленні електричних компонентів.

Інструменти

 • Рулетка
 • Олівець або маркер
 • Дриль з насадками
 • Крейдова лінія
 • Набір ключів
 • Викрутки
 • Пила для різання металу
 • Електромонтажні інструменти

Матеріали

 • Фотоелектричні панелі
 • Стелажна система
 • Герметик для покрівлі (толь або силікон)
 • Інвертор живлення
 • Батареї
 • Контролер заряду
 • Лічильник електроенергії (за бажанням)
 • Радіатор (за потреби)
 • Компоненти електропроводки

Інструкція

Сонячна панель. це набір сонячних фотоелектричних панелей (ФЕП). Панелі з’єднані з декількома компонентами, які використовуються для управління енергією, що генерується сонцем.

Є багато речей, які слід врахувати при виборі сонячної енергії для вашого будинку. Якщо ви думаєте про встановлення власної сонячної панелі, ви можете почати з найму консультанта з сонячної енергетики. У них є вся інформація, яка вам знадобиться для прийняття рішень щодо вашого проекту. Найманий підрядник, з іншого боку, матиме власних експертів, які допоможуть вам прийняти рішення.

Консультант також може направити вас до конкретних виробників, які найкраще відповідають вашим потребам.

Перевірте сумісність

Для початку переконайтеся, що ваш будинок готовий до встановлення сонячної енергетичної системи. З’ясуйте, чи достатньо великий у вас дах, чи є місце для розміщення панелей на рівні землі. Можливо, вам доведеться видалити дерева або обрізати гілки. Ваша електрична панель може потребувати модернізації. Переконайтеся, що ваш дах у хорошому стані і не потребує заміни найближчим часом.

Виберіть розмір

Після того, як ви дізнаєтесь, що ваш будинок сумісний, вирішіть, що ви хочете, щоб ваша система забезпечувала. Ви можете використовувати енергію для простого запуску освітлення або декількох приладів, ви можете створити достатньо енергії, щоб продати частину назад енергетичній компанії або щось середнє між ними.

Отримайте дозволи

Отримайте дозвіл на будівництво у вашому населеному пункті. У деяких районах також може знадобитися окремий електричний дозвіл. Часто очікування на отримання дозволів та планування наступних перевірок є найбільш трудомісткими частинами проекту.

Подайте заявку на пільги

Отримайте максимальну вигоду від інвестицій у сонячну енергетику. Програми стимулювання відрізняються на державному та місцевому рівнях. Федеральні стимули також час від часу змінюються. Ви можете отримати податкові кредити, знижки або гранти з різних джерел для компенсації витрат. Зверніться за цими пільгами до початку фізичних робіт. Ви можете розглянути можливість подати заявку на спеціальний сонячний кредит для фінансування проекту.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або на які підписуєтесь через цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених у цьому документі. Ми не надаємо інформацію про кожну доступну пропозицію. Інформація та цифри економії, наведені вище, призначені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Порівняйте ціни від провідних інсталяторів сонячних панелей

Виберіть штат, щоб розпочати роботу з безкоштовною оцінкою без зобов’язань

Підготовка

Оскільки вимоги до сонячних панелей сильно варіюються залежно від потреб і місця розташування, компоненти сонячних панелей, які є унікальними для вашого проекту, часто потрібно замовляти у роздрібного продавця. Замовляйте все необхідне за один раз, якщо це можливо, щоб переконатися, що всі матеріали сумісні один з одним.

Встановіть стелажну систему

Виміряйте та розмітьте схему розташування системи на даху або на землі. Встановіть металеву стелажну систему, дотримуючись інструкцій виробника. Закрийте всі отвори в черепиці покрівлі толем або силіконовою замазкою.

Встановлення панелей

Приєднайте фотоелектричні панелі до стійок за допомогою затискачів, що входять до комплекту, щоб закріпити їх на місці. Потім з’єднайте кожну панель з сусідніми панелями.

Встановіть радіатор

Тепловідвід. це пристрій, який використовується для зменшення тепла, що генерується панелями. Вони також підвищують ефективність масиву. Радіатори часто інтегровані в фотоелектричні панелі. Якщо ні, потрібно буде додати зовнішній тепловідвід.

Встановлення контролера заряду

Контролер заряду направляє електроенергію туди, де вона необхідна. Він автоматично пропускає електричний струм через систему або в акумулятори для зберігання. Встановіть його між панелями та акумуляторною батареєю.

Встановіть акумуляторну батарею

Згенерована енергія, яка не буде відразу використана у вашому домі, буде зберігатися в акумуляторній батареї для використання, коли сонце не світить. З’єднайте батареї послідовно, щоб створити одну велику батарею.

Найкращі сонячні компанії за штатами та містами

Встановлення інвертора живлення

Електроенергія, що надходить безпосередньо від вашої сонячної панелі та акумуляторів, буде електрикою постійного струму (DC). Він повинен перетворити її в змінний струм (AC) для використання в домашній електропроводці. Для цього встановіть інвертор після акумуляторів і контролера заряду, а також перед підключенням до будинку.

Встановлення лічильника енергії

Більшість сонячних систем передбачають використання лічильника енергії. Цей пристрій дозволяє дізнатися, скільки електроенергії ви виробляєте та використовуєте. Він також може відстежувати кількість енергії, необхідної з електромережі або відправленої назад в електромережу.

Перевірте електрику

Перш ніж підключати нову систему сонячних панелей до будинку, обов’язково перевірте всю проводку. Обов’язково заземліть систему на фотоелектричних панелях. На цьому етапі необхідно провести електричну перевірку, яку виконує ваш муніципальний інспектор.

Підключення до електричного щита

Підключіть інвертор безпосередньо до електричного щита, дотримуючись інструкцій до пристрою, залежно від того, як буде використовуватися система.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених тут. Ми не надаємо інформацію про всі наявні пропозиції. Інформація та цифри економії, наведені вище, призначені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Порівняйте ціни від найкращих інсталяторів сонячних панелей

Безкоштовні оцінки без зобов’язань

Коли звертатися до професіонала

Встановлення сонячної панелі. це складне, трудомістке завдання. Більшість власників будинків воліють, щоб їх система була встановлена спеціалізованими сонячними компаніями від початку до кінця. Підрядник з сонячної енергетики також знає, як допомогти вам отримати будь-які пільги, на які ви маєте право.

Для встановлення сонячних панелей своїми руками, наймання підрядника для виконання певних частин роботи є поширеним явищем. Багато людей встановлюють всю систему, а проводку залишають ліцензованому електрику. Зверніться до професіоналів, щоб виконати будь-яку частину роботи, яку вам незручно робити самостійно.

Шукаємо безпроблемну сонячну установку

Знайдіть мережу надійних інсталяторів для сонячних систем, сонячних панелей та потреб в електроенергії. Знайдіть інсталятора сонячних панелей вже сьогодні!

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених тут. Ми не надаємо інформацію про всі наявні пропозиції. Інформація та цифри економії, зображені вище, наведені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Отримуйте поради експертів щодо вашого будинку, поради щодо дизайну, скільки платити професіоналам та найму експертів, які доставляються вам щодня.

Я згоден отримувати розсилку новин Forbes Home по електронній пошті. Будь ласка, ознайомтеся з нашою Політикою конфіденційності для отримання додаткової інформації та деталей про те, як відмовитися.

найкращих інсталяторів сонячних панелей у Далласі-Форт-Ворті, штат Техас

Лі Метьюз. експерт з питань сталого розвитку та веган зі стажем. Її робота про сонячну політику була опублікована в канадському “Національному оглядачі.

Жителі Далласа-Форт-Ворта мають великий вибір сонячних установок, що не дивно, якщо врахувати, скільки сонячного світла отримує місто. Нижче ми виділили п’ять найкращих варіантів для місцевих сонячних інсталяторів DFW.

пора, ціни, сонячних, панель, поблизу

Зміст

 • Як ми обирали інсталяторів для цього списку
 • Кращі сонячні компанії в Далласі: Наші кращі пропозиції
 • Freedom Solar
 • Longhorn Solar, Inc.
 • Kosmos Solar
 • Elevation Solar
 • Native Solar

Як ми обирали інсталяторів для цього списку

Наш контрольний список сонячних інсталяторів у Далласі

 • Монтажник має дійсні ліцензії майстра-електрика та електропідрядника в штаті Техас і не має порушень, пов’язаних з цими ліцензіями.
 • У команді компанії є щонайменше один сертифікований NABCEP фахівець з монтажу фотоелектричних установок (PVIP), а не лише фахівець з технічних продажів фотоелектричних установок (PVTS)
 • Великий досвід
 • Страхування компенсації працівникам та страхування загальної відповідальності
 • Перевірте наявність скарг BBB або державне управління захисту прав споживачів на скарги
 • Гарантія на панелі щонайменше 20 років і, в ідеалі, гарантія на якість виготовлення.

Найкращі сонячні компанії в Далласі: Наш найкращий вибір

Ознайомтеся з нашим найкращим вибором сонячних інсталяторів у Далласі-Форт-Ворті, штат Техас.

Також варто прочитати про техаські та федеральні стимули для сонячної енергетики, які можуть значно знизити вартість сонячних панелей в Далласі.

Freedom Solar

Основні моменти: Freedom Solar. один з наших найкращих варіантів для сонячних інсталяторів, що працюють по всій території США.S. і є твердим фаворитом серед ентузіастів сонячної енергетики в Далласі-Форт-Ворті. Ця компанія є головним дилером SunPower, що означає, що Freedom Solar пропонує сонячні панелі з найвищою ефективністю з усіх доступних.

Ми є великими шанувальниками панелей SunPower не тільки за їх ефективність, але й за те, що вони сертифіковані на екологічність Cradle to Cradle. Вони також поставляються з дуже щедрими гарантіями продуктивності, тому, якщо вони не будуть працювати належним чином, ваш сонячний інсталятор буде працювати з SunPower, щоб додати більше панелей або компенсувати вам різницю в продуктивності. Якщо у вас невелика площа даху або ви просто хочете отримати максимальну потужність, панелі SunPower. найкращий вибір для домашньої сонячної електростанції, а Freedom Solar. найкращий інсталятор, який встановить їх на вашому даху.

Freedom Solar також є сертифікованим інсталятором Tesla PowerWall, хоча пропонує й інші варіанти батарей. Ця компанія також може встановити онлайн-моніторинг для нових масивів і навіть може модернізувати старі сонячні енергетичні системи, включивши в них моніторинг.

У Техасі для Freedom Solar зареєстровано щонайменше шість сертифікованих NABCEP PVIP, що свідчить про неймовірну глибину талантів, які працюють у цій компанії. Most Dallas-Ft. Варто сонячним інсталяторам перерахувати лише одну (або жодної) PVIP!

Freedom Solar використовує виключно власні бригади, а це означає, що ви не зіткнетеся з проблемами, пов’язаними з порушенням графіків субпідрядників, неякісною роботою та пошуком винних, коли вирішення проблем займає багато часу.

Freedom Solar, безумовно, має добре керовані міські та регіональні офіси і надає ефективні послуги з усіма перевагами знання місцевої специфіки та підтримки великої компанії. Клієнти Freedom Solar швидко хвалять доступний, доброзичливий, надзвичайно корисний персонал Freedom Solar. Команда ефективна, ретельна та добре спілкується, що значно полегшує процес отримання дозволів, стимулів, встановлення та подальшого обслуговування.

Талант Freedom Solar також поширюється на обслуговування та підтримку існуючих систем, які вона не встановлювала сама. Завжди гарна ознака досвіду в сонячній енергетиці!

Нарешті, Freedom Solar пропонує найкращу гарантію, яку я бачив від сонячних інсталяторів. Комплексна 25-річна гарантія включає в себе гарантії якості виготовлення та виробництва.

Сертифікати та ліцензії Freedom Solar Power:

 • NABCEP Сертифіковані фахівці з встановлення сонячних фотоелектричних панелей (PVIP)
 • Сертифіковані NABCEP технічні продавці фотоелектричних систем (PVTS)
 • Техаський ліцензований майстер-електрик (ME)
 • Ліцензовані електричні підрядники Техасу (EC)
 • Сертифікований інсталятор Tesla Powerwall
 • Головний дилер SunPower.

Залишити відповідь