Порівняйте ціни та відгуки про постачальників сонячних панелей поблизу вас в Інтернеті. Встановлення сонячних панелей

Скільки часу займає установка сонячних панелей?

пора, ціни, сонячних, панель

Одне з перших питань, яке виникає у домовласників, коли вони думають про встановлення домашніх сонячних панелей. “скільки часу займе установка”?”. Вірте чи ні, але фактична установка може зайняти всього шість годин. Але перехід на сонячну енергію. це набагато більше, ніж просто виклик підрядників на ваш дах. Є кілька додаткових факторів, які необхідно враховувати при плануванні того, як і коли завершити установку.

Ми розповімо вам про процес встановлення сонячних панелей і визначимо, скільки часу це може зайняти для вашого будинку.

Дізнайтеся, скільки ви можете заощадити за допомогою сонячних панелей

Хронологія встановлення сонячних панелей з першого погляду

 • Весь процес встановлення сонячної електростанції займе від двох до шести місяців.
 • Зазвичай підрядники встановлюють сонячну систему для житлових будинків всього за 6 годин.
 • Найдовша частина процесу встановлення. це очікування на отримання дозволу, що може зайняти майже два місяці.
 • Після того, як система встановлена, вам все одно потрібно почекати від одного до шести тижнів, поки ваше місто та комунальне підприємство перевірять та затвердять установку.
 • Очікування завершення установки варте інвестицій, оскільки система забезпечить вам економію на рахунках за електроенергію на тисячі доларів протягом 25 років.

Графік процесу встановлення сонячних панелей

пора, ціни, сонячних, панель

Встановлення. це лише частина головоломки, коли справа доходить до переходу на сонячну енергію. Вісім ключових етапів роблять весь процес тривалішим в середньому від двох до шести місяців.

Вибір інсталятора сонячних батарей

Час: від 1 дня до 2 тижнів

Вибір інсталятора. це перший і найважливіший крок на вашому шляху до сонячної енергетики. Від того, яку компанію ви оберете, залежить не лише ціна установки, але й якість та терміни її виконання!

Ви хочете переконатися, що обираєте надійну компанію, яка працює щонайменше 5 років, має сертифікованого інсталятора NABCEP та позитивні відгуки клієнтів. Цей крок може зайняти у вас всього кілька годин, але важливо витратити час не тільки на те, щоб знайти кілька інсталяторів, які вам подобаються, але й на те, щоб отримати та порівняти їхні пропозиції. Ви точно не хочете зрізати кути, коли справа доходить до вибору правильної компанії.

Отримання щонайменше трьох пропозицій збільшить ваші шанси отримати найякіснішу установку за найкращою ціною. Найпростіший спосіб знайти надійні сонячні компанії у вашому регіоні. скористатися нашим сучасним сонячним калькулятором, який дозволяє побачити потенційну економію сонячної енергії та може допомогти вам почати збирати пропозиції.

Знайдіть надійних сонячних інсталяторів у вашому регіоні

Оцінка сайту

Час: 1 тиждень

Після того, як ви виберете компанію-інсталятора, він повинен буде провести оцінку ділянки, щоб переконатися, що ваш дах підходить для сонячної установки. Представник монтажної компанії приїде до вас додому і огляне будинок, щоб перевірити стан, затінення, розмір і напрямок вашого даху. Він також переконається, що ваш дах витримає вагу сонячних панелей, і огляне вашу електричну панель, щоб зрозуміти, чи не потребує вона модернізації.

Оцінка місця займе менше дня, максимум кілька годин, але ми даємо часовий проміжок близько одного тижня, щоб врахувати графік виконання робіт.

Проектування системи

Час: від 2 до 3 тижнів

Після того, як буде визначено, що ваш дах готовий до встановлення сонячних панелей, інженер розпочне проектування вашої сонячної системи. При проектуванні системи враховується ваше споживання електроенергії, характеристики даху, місцеві будівельні норми та вимоги до комунальних послуг.

Процес проектування може зайняти в середньому від двох до трьох тижнів, але він може зайняти більше часу, якщо ваш дах складніший. Проте, етап планування для складних систем, ймовірно, не займе більше чотирьох тижнів.

Отримання дозволів на будівництво та використання сонячної енергії

Час: від 2 до 7 тижнів

Додавання сонячних панелей. це будівельний проект, тому вам потрібно мати всі належні дозволи перед початком монтажу. На жаль, процес отримання дозволів, ймовірно, буде найдовшою частиною переходу на сонячну енергію. Точні необхідні дозволи відрізняються в залежності від міста. Деякі з них мають специфічні дозволи на використання сонячної енергії, в той час як інші мають різні будівельні та електричні дозволи, які необхідно отримати.

Залежно від типів необхідних дозволів та дозвільних процедур, що діють у вашому муніципалітеті, отримання дозволу може зайняти всього два тижні. або майже два місяці. Погодьтеся, необхідність так довго чекати на дозволи дратує. Але хороша новина полягає в тому, що ваш інсталятор займається всіма документами. вам не потрібно про це турбуватися.

Замовлення обладнання та планування інсталяції

Час: від 1 до 4 тижнів

Коли ваші дозволи будуть затверджені, ваша компанія може почати робити кроки, щоб фактично встановити вашу систему. Деякі інсталятори мають обладнання під рукою, тому вони можуть розпочати роботу над вашим проектом якомога швидше. Вам не доведеться чекати на доставку обладнання, але, можливо, доведеться почекати, поки в їхньому графіку з’явиться час для вашої інсталяції. Ось чому ми відводимо на цей етап мінімум тиждень.

Якщо ваш інсталятор не має запасів, може знадобитися кілька тижнів, щоб доставити все необхідне, особливо з огляду на постійні проблеми з ланцюжком поставок у сонячній енергетиці.

До уваги покупців батарей: Можливо, вам доведеться чекати ще довше, якщо ви поєднуєте сонячні панелі зі сховищем сонячних батарей. Батареї користуються високим попитом, і отримати їх вчасно може бути складно. Деякі інсталятори можуть мати їх в наявності, але не дивуйтеся, якщо батарея додасть значну кількість часу до вашого очікування.

Встановлення

Час: від 6 годин до 3 днів

Як ми вже говорили раніше, фактична установка ваших сонячних панелей буде найкоротшою частиною процесу. Для більшості житлових сонячних установок це займе близько 6 годин!

Як і у випадку з проектуванням системи, чим вона складніша, тим більше часу знадобиться для її завершення. Загалом, встановлення сонячної електростанції не займе більше 3 днів, якщо під час монтажу не виникнуть непередбачувані проблеми. Але ці найгірші сценарії нечисленні і дуже рідкісні.

Міська інспекція

Час: від 1 до 2 тижнів

Ваша установка може бути завершена, але це ще не означає, що ви можете генерувати електроенергію. Вам потрібно отримати ще кілька печаток про затвердження, перш ніж ви дійсно почнете працювати.

По-перше, місцевий інспектор, швидше за все, прийде, щоб переконатися, що система була встановлена належним чином і відповідає всім необхідним будівельним вимогам. Це служить заходом безпеки, тому будь-які проблеми можна виявити до того, як система буде ввімкнена.

Як і оцінка ділянки, ця перевірка займе максимум кілька годин, але може знадобитися тиждень або близько того, щоб запланувати зустріч.

Підключення до електромережі та дозвіл на експлуатацію

Час: від 2 до 6 тижнів

Вам також потрібно буде дочекатися дозволу на експлуатацію від вашої комунальної компанії, перш ніж ви зможете почати використовувати свої сонячні панелі. Не дивно, що очікування схвалення комунальних служб може зайняти деякий час.

Зазвичай комунальники приїжджають до вас додому, встановлюють новий електричний лічильник, який може належним чином повідомляти про виробництво сонячної енергії, і проводять швидку перевірку. Після цього ваша угода про підключення отримає остаточний штамп затвердження, і ви офіційно будете готові забезпечити свій будинок сонячною енергією!

Отже, скільки часу насправді потрібно, щоб перейти на сонячну енергію?

Якщо врахувати все, що потрібно зробити, щоб встановити сонячну батарею на даху, можна очікувати, що це займе від двох місяців до півроку. Майте на увазі, що цей графік є приблизним, і він може сильно відрізнятися в залежності від ваших конкретних обставин. Ваш інсталятор сонячної енергії надасть вам інформацію про те, які часові рамки зазвичай існують у вашому регіоні.

Встановлення сонячної батареї варте того, щоб почекати

Ми розуміємо, що шість місяців. це довго. Але, як то кажуть, хороші речі приходять до тих, хто чекає. Незважаючи на те, що для завершення установки потрібно кілька місяців, у багатьох випадках це займе лише 9 років (або навіть менше)!), щоб сонячні панелі окупилися. Тоді ви отримаєте понад 15 років абсолютно безкоштовної електроенергії. До того ж, це добре для планети. Хто ж цього не любить??

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи хочете ви інвестувати свій час і гроші в сонячну установку, ви можете скористатися нашим безкоштовним калькулятором сонячних панелей, щоб отримати уявлення про кількість сонячних панелей, які стимули доступні, скільки ви можете заощадити і як довго буде тривати період окупності.

Наземні сонячні панелі: що потрібно знати

пора, ціни, сонячних, панель

Коли ви думаєте про сонячні панелі, ви, ймовірно, уявляєте їх на даху свого будинку. Саме туди вони завжди йдуть, так??

Не обов’язково. Хоча встановлення на даху є найпоширенішим способом встановлення сонячних панелей, насправді вони можуть бути встановлені різними способами та в різних місцях. З багатьох альтернатив найпопулярнішою є наземна установка.

У цій статті ми пояснимо, що таке наземна сонячна система, її переваги та недоліки, а також розповімо, чи варто її розглядати для вашого будинку.

Підрахуйте, скільки сонячних панелей знадобиться вашому будинку, щоб виключити рахунки за електроенергію

Основні висновки

 • Наземні сонячні електростанції є чудовою альтернативою стандартним даховим сонячним установкам
 • Велика перевага наземного монтажу полягає в тому, що він дозволяє розташувати сонячні панелі для оптимальної продуктивності.
 • З іншого боку, наземні установки коштують дорожче, ніж еквівалентні установки на даху.
 • Якщо у вас великий об’єкт нерухомості з великим енергоспоживанням, наземна система може бути для вас доцільною.

Що таке наземна система сонячних панелей?

Наземна сонячна електростанція. це саме те, чим вона здається. система сонячних панелей, які встановлюються на землі на вашій ділянці, а не на даху вашого будинку.

Наземна сонячна електростанція. це саме те, як це звучить. система сонячних панелей, встановлених на рівні землі, а не на даху вашого будинку.

Залежно від обраної вами стелажної системи, сонячні панелі будуть розташовані на висоті від декількох дюймів до декількох футів над землею.

Силова електроніка на рівні модуля, необхідна для швидкого вимкнення, буде прикріплена до панелей, але інші компоненти системи можуть бути розташовані на деякій відстані, тому ви можете розмістити чутливе до температури обладнання, таке як стрінгові інвертори та сонячні батареї, у своєму гаражі.

З наземними установками ви можете працювати з сонячними панелями будь-якого розміру, включаючи великі “комерційні” модулі з 72 осередками (або 144 напівелементами) або більше, тоді як дахові системи зазвичай обмежуються панелями з 60 осередками, які є меншими та легшими.

Наземні сонячні панелі можна встановлювати в будь-якому місці з хорошим сонячним освітленням і достатньою кількістю відкритого простору. зазвичай потрібно мінімум 350 квадратних футів.

Наземні сонячні панелі також відомі як сонячні панелі для заднього двору, окремо стоячі сонячні панелі та наземні фотоелектричні системи.

Які існують різні типи наземних сонячних установок?

пора, ціни, сонячних, панель

Ви можете використовувати або стандартне наземне кріплення, яке фіксує панелі в одному місці, або стовпове кріплення, яке піднімає їх вище над землею.

Стандартне наземне кріплення

Стандартні або традиційні наземні кріплення використовують кілька невеликих анкерів для підтримки стелажного столу для сонячних панелей. Можна використовувати багато типів анкерів, включаючи бетонні опори (найпоширеніші), забивні опори, гвинтові палі та бетонні баластні опори. Найкращий спосіб кріплення буде залежати від ваших ґрунтових умов.

Стандартні системи наземного кріплення зазвичай утримують сонячну батарею у фіксованому положенні, хоча все більшої популярності набувають варіанти ручного регулювання.

Стандартна наземна система є найпростішим і найбільш економічно ефективним рішенням для наземної установки, а також найпопулярнішим.

Стовп для кріплення

Щоб побудувати сонячну систему на стовпі, вам потрібно вирити одну глибоку яму в землі. Він триматиме великий стовп, до якого ви під’єднаєте рейки та встановите сонячні панелі.

Системи з кріпленням на стовпах забезпечують більший зазор від землі, що корисно для уникнення листя або інших наземних перешкод. Ми навіть бачили, як під ними паслися тварини, ховаючись від сонця!

Ще однією перевагою наземних панелей є те, що вони можуть бути легко оснащені одновісною або двовісною системою відстеження; це дозволяє панелям слідувати за сонцем протягом дня і, таким чином, виробляти більше енергії.

З іншого боку, кріплення на стовпах з системами відстеження мають вищу вартість за ват, тому зазвичай економічно вигідніше купити стандартний наземний масив з більшою кількістю панелей.

Які переваги та недоліки наземних сонячних панелей?

Ось що потрібно враховувати, якщо ви думаєте про перехід на сонячну енергію за допомогою наземної установки сонячних панелей.

Таблиця. Плюси та мінуси наземних сонячних панелей

Відмінний спосіб обійти будь-які проблеми з дахом, існуючі або потенційні (обмежений простір, структурно слабкий дах і т.д.).) дорожче, ніж дахова сонячна система
Вище виробництво енергії, оскільки ви можете розташувати сонячні панелі в оптимальному напрямку та під оптимальним кутом Займає цінну нерухомість
Легко чистити та обслуговувати Впливає на загальну естетику будинку
Складніший процес встановлення

Найбільша перевага наземних сонячних панелей полягає в тому, що вони пропонують більший контроль над напрямком і кутом нахилу сонячних панелей. Сонячні панелі повинні бути звернені на південь або південний захід, щоб отримувати максимум прямих сонячних променів. На рівній місцевості ви можете розташувати сонячні панелі в будь-якому напрямку, щоб максимізувати сонячне опромінення, на відміну від похилого даху.

Ця перевага означає, що наземні панелі часто отримують більше сонячного світла, що дозволяє їм генерувати більше сонячної енергії, тим самим заощаджуючи ваші гроші.

На вашому даху також можуть бути перешкоди, такі як мансардне вікно або димохід, що ускладнить встановлення панелей на ньому. Земля, як правило, надає більше місця для встановлення більшої кількості панелей, ніж дах.

З іншого боку, наземні панелі можуть порушувати загальний естетичний вигляд вашого будинку більше, ніж панелі на даху. Встановлення наземних панелей також займає значно більше часу та зусиль і, як правило, є дорожчим, ніж встановлення панелей на даху.

Однак, якщо ваша наземна система також здатна виробляти більше енергії, то ці додаткові витрати можуть бути компенсовані з часом.

Дізнайтеся, скільки ви можете заощадити за допомогою наземної системи

Чи підійдуть наземні сонячні панелі для мого будинку?

Якщо ваш будинок споживає багато енергії, то наземні панелі можуть бути кращим рішенням для вас. Це особливо актуально, якщо у вас багато відкритого простору на ділянці, що дозволяє встановити більше сонячних панелей, ніж ви можете розмістити на даху. Встановлення більшої системи дозволить вам генерувати більше енергії та краще задовольняти ваші потреби.

Звичайно, якщо ваш двір невеликий, на ньому може не вистачити місця, щоб встановити стільки панелей, скільки вам потрібно. Крім того, якщо у вас немає додаткового простору, встановлення сонячних панелей на землі майже не залишить місця для газону, клумб або іншого озеленення. Якщо це важливо для вас, то дахові панелі можуть бути кращим варіантом.

Слід також зазначити, що наземна сонячна система. не єдиний варіант, якщо ваш дах не підходить для сонячних панелей; ви також можете розглянути сонячний навіс для автомобіля або навіть сонячне патіо, альтанку або перголу.

Скільки наземних сонячних панелей мені знадобиться?

Для середнього будинку потрібно близько 19 сонячних наземних панелей.

Ось розрахунки на зворотному боці конверта, які використовуються для досягнення цієї цифри:

 • Припустимо, що ви використовуєте 400-ватну панель і місце розташування, яке має 4 пікові сонячні години на день. Кожна сонячна панель виробляє 1.6 кВт-год (1 600 ват-годин) електроенергії на день.
 • Середнє енергоспоживання домогосподарства становить близько 900 кіловат-годин (кВт-год) електроенергії на місяць або 30 кВт-год на день.
 • Щоб побудувати сонячну систему, здатну покрити середнє споживання енергії, вам знадобиться щонайменше (30 кВт-год / 1.6 кВт-год =) 19 сонячних панелей.

Звичайно, споживання електроенергії та наявність сонячного світла у вашому будинку можуть відрізнятися від середніх показників. Щоб дізнатися точну кількість сонячних панелей, необхідних для вашого будинку, скористайтеся нашим вдосконаленим сонячним калькулятором нижче.

Розрахуйте, скільки сонячних панелей знадобиться для вашого будинку, щоб виключити витрати на електроенергію

Які найкращі наземні сонячні панелі?

Ось п’ять найкращих компаній, які постачають наземні сонячні панелі.

 • Qcells: З високоякісними сонячними панелями та U.S. Що стосується виробництва, то Qcells. одні з найкращих у цьому бізнесі.
 • Maxeon (раніше SunPower): У Maxeon найефективніші панелі, але вони дорогі.
 • REC Group: Панелі REC відомі своїми чудовими характеристиками.
 • Trina Solar та Canadian Solar: Ці гіганти сонячної енергетики продають високонадійні панелі за бюджетними цінами.

Чи можу я виконати установку своїми руками, використовуючи наземний комплект сонячної батареї??

Так, деякі домовласники досягли успіху, встановивши наземні сонячні панелі своїми руками.

Що стосується купівлі обладнання, ви можете або знайти спеціальний наземний комплект сонячних панелей, або попросити постачальника обладнання адаптувати для вас стандартний комплект для встановлення на даху, замінивши обладнання для кріплення на стелажі.

Однак наземні установки, зроблені своїми руками, зазвичай вважаються більш складними, ніж роботи на даху, оскільки вам доведеться використовувати бетон і, можливо, навіть екскаватор для закріплення масиву.

Останні думки щодо наземних сонячних панелей

Наземні сонячні панелі можуть забезпечити ряд переваг перед стандартними даховими панелями. Додаткова енергія, яку вони здатні виробляти, може зробити їх добре вартими ціни. Проведіть деякі дослідження самостійно та поговоріть з місцевим інсталятором сонячних панелей, щоб дізнатися, як наземні сонячні панелі можуть найкраще допомогти вам задовольнити енергетичні потреби вашого будинку.

Зешан Хайдер

Зешан захоплюється просуванням відновлюваної енергетики та боротьбою зі зміною клімату. Він розвинув ці інтереси під час навчання в прекрасному коледжі Міддлбері, штат Вермонт, який приділяє особливу увагу питанням сталого розвитку. Раніше він працював у гуманітарному секторі. в організації “Лікарі без кордонів”, а також у сфері комунікацій та журналістики.

Встановлення сонячних панелей на фургоні або автофургоні

пора, ціни, сонячних, панель

Серпень 24th 2020

Сонячна енергія є популярним рішенням для людей, які проводять своє найкраще життя на відкритій місцевості, але це не робить її менш лякаючою. Скільки панелей мені потрібно? Як встановити сонячні панелі на автофургоні? Як підключити систему сонячних батарей на автофургоні? Чи дійсно мені потрібно свердлити отвори в даху мого фургона? Чи можу я встановити сонячні панелі самостійно, щоб не підірвати свій фургон? Ось кілька наших улюблених порад щодо встановлення сонячних панелей на вашому автофургоні або фургоні та переконайтеся, що ви можете досягти успіху в установці сонячних панелей на автофургоні.

Скільки сонячних панелей потрібно встановити на фургоні?

Щоб вирішити, скільки панелей вам потрібно для вашого фургона, ми рекомендуємо використовувати сонячний калькулятор Renogy, який допоможе визначити ваші конкретні потреби. Калькулятор розрахунку розмірів сонячних панелей дозволяє ввести інформацію про ваш спосіб життя, щоб допомогти вам визначитися з потребами в сонячних панелях. Вам просто потрібно знати, скільки ват буде споживати ваша електроніка, як довго ви плануєте працювати з пристроями, ефективність контролера заряду та середню кількість сонячних годин на день. Калькулятор сонячних панелей зможе визначити мінімальний та рекомендований розмір системи, а також рекомендовану потужність акумулятора.

При виборі розміру системи для вашого фургона, ви також можете додатково подумати про те, що вам насправді потрібно у вашому приміщенні, а саме.e. чи дійсно вам потрібен фен або блендер у вашому приміщенні? Можливо, ізольований кулер буде відповідати вашим потребам так само добре, як і холодильник. Внесення цих змін до вашого способу життя позбавить вас від необхідності мати більшу та дорожчу систему для задоволення ваших потреб в енергії.

Які компоненти сонячної системи мені потрібно встановити?

Через різноманітність факторів, що впливають на розмір і вартість системи, повні сонячні системи для фургонів можуть коштувати від 500 доларів США за найпростішу установку до 2 000 доларів США за більшу установку. Додавання додаткових панелей та батарей також збільшить ці витрати.

Ключовими компонентами сонячної установки для фургона є наступні:

  пора, ціни, сонячних, панель
 • Сонячні панелі: Сонячні панелі бувають двох основних типів: монокристалічні та полікристалічні. Полікристалічні панелі дешевші, але вони також менш ефективні. Для встановлення сонячних панелей в обмеженому просторі ми рекомендуємо використовувати монокристалічні панелі, щоб отримати максимальну віддачу від ваших грошей.
  пора, ціни, сонячних, панель
 • Контролери заряду: Контролери заряду знаходяться між джерелом енергії (панелями) та накопичувачем (батареями). Він запобігає перезарядці батарей, обмежуючи кількість і швидкість заряду ваших батарей. Вони також запобігають розряду акумуляторів, вимикаючи систему, якщо накопичена енергія падає нижче 50 відсотків ємності, і заряджають акумулятори на правильному рівні напруги. Це допомагає зберегти життя і здоров’я батарей.Існує два основних типи: контролери заряду з широтно-імпульсною модуляцією та контролери заряду з відстеженням точки максимальної потужності. Контролери заряду з широтно-імпульсною модуляцією існують довше, вони простіші та дешевші, ніж контролери MPPT. ШІМ-контролери регулюють потік енергії до акумулятора, поступово зменшуючи струм, що називається широтно-імпульсною модуляцією. Контролери заряду з відстеженням точки максимальної потужності є найкращим варіантом, якщо ефективність є вашим найвищим пріоритетом. Контролери MPPT забирають струм з панелі при максимальній напрузі живлення, але вони також обмежують вихідну потужність, щоб запобігти перезарядженню акумуляторів. Контролери заряду MPPT контролюватимуть і регулюватимуть свій вхідний струм, щоб регулювати струм від вашої сонячної системи. В результаті загальна вихідна потужність збільшиться, і ви можете розраховувати на ефективність 90% або вище.
  пора, ціни, сонячних, панель
 • Зберігання акумуляторів: Вам також знадобиться спосіб зберігати всю енергію, яку ви генеруєте за допомогою сонячних панелей. Існує цілий ряд варіантів акумуляторів, ціна яких варіюється від 100 до понад 1200 доларів, залежно від технології. Свинцево-кислотні акумулятори є найдешевшим варіантом і доступні в більшості великих магазинів та автомагазинів. Абсорбовані скляні матові батареї зберігають на 10-15 відсотків більше енергії, ніж свинцево-кислотні батареї, і заряджаються в чотири рази швидше. Літій-іонні акумулятори є найдорожчим варіантом, але вони служать в чотири рази довше, ніж свинцево-кислотні, і важать набагато менше.
  пора, ціни, сонячних, панель
 • Інвертори: Інвертори перетворюють енергію постійного струму, вироблену сонячними панелями та збережену в акумуляторі, на енергію змінного струму. Інвертор необхідний для живлення звичайних приладів, що знаходяться у вашому будинку на колесах або фургоні, від ноутбуків до мікрохвильових печей. Інвертори варіюються від 150 до понад 350.
  пора, ціни, сонячних, панель
 • Монтажне обладнання та проводка Як все підключити? Підключення вашої системи може бути одним з найстрашніших компонентів, про який варто турбуватися, але Renogy дозволяє легко зібрати вашу систему разом. Renogy пропонує широкий асортимент всепогодних проводів, кабелів-перехідників, кріплень для нахилу та інших аксесуарів, які допоможуть запустити вашу систему в роботу. Не знаєте, як підключити панелі до контролера заряду? Renogy має комплект адаптерів, розроблений спеціально для підключення сонячної панелі Renogy до контролера заряду.

Як встановити сонячну панель на фургон або будинок на колесах?

Як зробити монтаж сонячних панелей на автофургоні? Знову ж таки, зверніться до Renogy, щоб відповісти на ваші великі питання про сонячну установку для фургонів або автофургонів. Посібник з встановлення Renogy. це вичерпний посібник з підключення сонячної системи для автофургонів, який відповість на всі ваші запитання про те, як зібрати вашу систему разом. Крім того, схема підключення Renogy дає вам хорошу основу для того, як слід підключати систему.

пора, ціни, сонячних, панель

Поради щодо успішного встановлення сонячних панелей для автофургонів

 • Перевірте всі компоненти, перш ніж встановлювати їх на фургон.
 • Позначте місце розташування сонячних панелей та точки кріплення, щоб уникнути повторних вимірювань.
 • Відміряйте двічі (навіть тричі)!), просвердлити один раз.
 • Можливо, вам потрібно менше енергії, ніж ви думаєте. Не забудьте скористатися калькулятором сонячних панелей для точної оцінки ваших потреб в енергії.
 • Не забувайте не керувати автомобілем із сонячними панелями в нахиленому стані.
 • Перемикаючи вимикач, пам’ятайте, що якщо ваші сонячні панелі підключені до контролера заряду, а контролер заряду не з’єднаний з батареями для проходження струму, ви можете підірвати контролер заряду. Переконайтеся, що все підключено!
 • Попросіть про допомогу! Наявність когось, хто допоможе вам, коли ви будете переміщати великі сонячні панелі на дах вашого фургона, має величезне значення і вбереже вас від потенційної шкоди для себе.
 • Не готові до повного сонячного занурення? Розгляньте можливість використання портативних сонячних панелей, які не потребують монтажу панелей на даху вашого фургона (і свердління отворів).

Наступна стаття. “Остаточний посібник з саморобних позамережевих сонячних систем” для подальшої допомоги, перш ніж монтувати сонячні панелі на автофургоні, ви також можете визначити розмір акумулятора, інвертора та контролера зарядного пристрою за допомогою наступного відео. Перехід на сонячну енергію на вашому фургоні або будинку на колесах не повинен бути страшним. Посилаючись на безліч освітніх ресурсів, доступних для вас, витрачаючи час на правильне визначення розміру вашої системи та вибір компонентів, а також звертаючись за допомогою, ви почнете використовувати енергію сонця, перш ніж ви це зрозумієте.

Сонячні панелі від Sunrun

Дізнайтеся про наші найкращі у своєму класі сонячні продукти та послуги.

Відчуйте душевний спокій на десятиліття з даховими сонячними панелями Sunrun

Коли ви співпрацюєте з такою сонячною компанією, як Sunrun, ви можете створити власну доступну, чисту енергію та отримати незалежність від вашої комунальної компанії. Сонячна установка Sunrun може допомогти забезпечити ваш будинок електроенергією, коли сонце не світить, в той час як ви підвищуєте контроль над використанням енергії та зменшуєте залежність від викопних видів палива.

Ми пропонуємо кілька житлових сонячних планів, які допоможуть вам розпочати свою сонячну подорож. Дізнайтеся, який з них ідеально підходить для вашого бюджету та унікальних енергетичних потреб.

пора, ціни, сонячних, панель

Ми пропонуємо одні з найкращих систем сонячних панелей на даху на ринку, і ви можете придбати їх за допомогою плану лізингових платежів, гнучкого сонячного фінансування або сплативши відразу. Наші індивідуальні сонячні рішення в поєднанні з винятковим сервісом і найкращою в галузі сонячною гарантією зробили нас провідною компанією в галузі сонячних систем для житлових будинків і систем зберігання енергії в США.S. 1

Сонячні панелі. це лише частина рішення для енергетичної свободи та безпеки. Щоб забезпечити максимальну віддачу від вашої домашньої енергетичної системи, подумайте про додавання послуги резервного живлення від сонячної батареї, такої як Brightbox від Sunrun. Сотні мільйонів людей постраждали від відключень електроенергії з 2008 по 2017 рік. 2 За допомогою Brightbox ви можете підтримувати світло увімкненим, а їжу свіжою під час відключень електроенергії за допомогою розумної, доступної та надійної системи резервного живлення.

Переваги додавання послуги зберігання акумуляторів Sunrun до ваших сонячних панелей

Для роботи Brightbox не потрібні небезпечні, дорогі та токсичні викопні види палива. 3 Коли сонце не світить, вони можуть зберігати чисту та доступну резервну енергію для подальшого використання.

Brightbox у поєднанні з Tesla Powerwall може допомогти вам створити резервну копію всього будинку, або ж ви можете створити резервну копію лише потрібних вам кімнат за допомогою сонячної батареї LG Chem.

Сонячні батареї Tesla Powerwall та LG Chem можуть служити від 10 до 15 років, і вони, як правило, мають 10-річну гарантію від виробника для вашого спокою.

Сонячна енергія зі стимулами

Наш інструмент автоматизованого моделювання об’єкта. це революційна технологія, яка дозволяє нам розробити індивідуальну домашню сонячну енергетичну систему Sunrun на основі унікальних розмірів і планування вашого даху.

Інструмент автоматизованого моделювання Sunrun використовує індивідуальний профіль вашого даху, включаючи затінення, нахил, сонячне опромінення, сезонність і перешкоди на даху. Це гарантує, що спроектована система сонячних панелей Sunrun відповідає структурі вашого будинку та унікальним енергетичним потребам. Індивідуальна система допоможе вам дізнатися про ваш потенційний контроль над майбутніми рахунками за електроенергію

Sunrun’s Product Selector. це інноваційний та простий інструмент. За лічені хвилини ви дізнаєтеся, який сонячний план, з домашньою батареєю або без неї, може дати вам і вашій родині більше переваг у довгостроковій перспективі, залежно від місця вашого проживання.

Підбірник продуктів Sunrun використовує інформацію про тип і нахил вашого даху, розмір вашого домогосподарства та інші важливі аспекти, наприклад, чи є у вас домашній офіс або чи потрібне вам резервне живлення, щоб порекомендувати вам найкращий план домашньої сонячної електростанції від Sunrun. Це може допомогти забезпечити душевний спокій, на який ви заслуговуєте під час зростання цін на електроенергію та перебоїв з електропостачанням, одночасно зменшуючи ваш вуглецевий слід.

Чи пропонує мій штат стимули для переходу на сонячну енергію?

Подивіться штати, в яких зараз доступний Sunrun, і сонячні стимули, які можуть бути запропоновані там, де ви живете. Деякі з найпоширеніших сонячних стимулів включають податкові кредити, звільнення від податку на майно та знижки. Незалежно від того, в якому штаті ви живете, ви можете мати право на федеральний податковий кредит на сонячну енергію (ITC), якщо вирішите придбати домашню сонячну енергетичну систему.

Ви можете отримати щомісячний план Sunrun для оренди сонячних панелей або передоплати за відновлювану енергію через договір купівлі-продажу сонячної енергії або план PPA. В результаті, будь-яка економія, яку ви отримаєте завдяки податковим кредитам та знижкам при купівлі системи, може бути передана вам у вигляді нижчих рахунків за сонячну енергію.

Як працюють сонячні панелі?

Неможливо говорити про сонячні панелі, не говорячи про кремній. Кремній. це неметалічний елемент і другий за поширеністю матеріал на Землі. 4 Він також може перетворювати сонячне світло в електрику і є ключовим компонентом сонячної системи (також відомої як фотоелектрична або фотоелектрична система). 5

Сонячні панелі, сонячні елементи або фотоелементи, виготовляються шляхом нарізання кристалічного кремнію (також відомого як пластини), які мають міліметрову товщину. Ці пластини затиснуті між захисним склом, ізоляцією та захисною задньою панеллю, які утворюють сонячну панель. Задній лист допомагає регулювати температуру та вологість для оптимізації ефективності сонячної панелі. 6 Кілька сонячних панелей, з’єднаних разом, створюють сонячну батарею і, зрештою, сонячну систему.

Існує також фізика роботи сонячних елементів: Електрика виробляється, коли електрони рухаються між атомами. Верхня і нижня частини кремнієвої пластини в сонячному елементі обробляються невеликою кількістю атомів додаткових матеріалів. таких як бор, галій або фосфор. таким чином, щоб верхній шар мав більше електронів, а нижній. менше. Коли сонце активує електрони в цих протилежно заряджених шарах, електрони рухаються по ланцюгу, прикріпленому до панелей. Цей потік електронів через ланцюг генерує електричний струм, який в кінцевому підсумку живить будинок. 7

Які існують різні типи сонячних панелей?

Монокристалічні сонячні панелі:

Монокристалічні сонячні панелі мають найвищу ефективність та потужність серед усіх інших типів сонячних панелей. Ще одна причина, чому люди обирають їх, полягає в тому, як вони виглядають. Сонячні елементи в монокристалічних панелях мають квадратну форму і єдиний, рівний чорний колір, що робить їх найпопулярнішим типом сонячних панелей серед власників будинків. 8 Sunrun використовує монокристалічні фотомодулі у всіх своїх домашніх сонячних системах.

Полікристалічні сонячні панелі:

Процес виробництва полікристалічних сонячних панелей дешевший, ніж монокристалічних, але він також робить їх менш ефективними. Зазвичай полікристалічні сонячні панелі не мають зрізаних кутів, тому ви не побачите великих білих проміжків на передній панелі, які ви бачите на монокристалічних панелях. 8

Тонкоплівкові сонячні панелі:

Тонкоплівкові сонячні панелі дешевші та простіші в установці, ніж їхні аналоги. Тим не менш, вони не є найкращим варіантом для домашньої сонячної установки через свою ефективність, легкість матеріалу та довговічність. 8

Як довго працюють сонячні панелі?

Коли ви розглядаєте можливість інвестування в сонячну установку, ви можете задатися питанням, як довго служать домашні сонячні панелі. Дослідження показують, що сонячні панелі можуть служити від 20 до 30 років, а іноді й довше. 9 Проте це не означає, що панелі на вашому даху перестануть виробляти електроенергію через кілька десятиліть. Це означає, що виробництво енергії зменшиться на величину, яку виробники сонячних панелей вважають оптимальною для задоволення енергетичних потреб середньостатистичного домогосподарства.

Чи є гарантія на домашні сонячні системи?

На все наше сонячне обладнання надається заводська гарантія. Крім того, наш щомісячний план оренди сонячних панелей та передплачений сонячний план (також відомий як сонячний PPA) включає в себе проактивний моніторинг 24/7 та безкоштовне технічне обслуговування за наш рахунок. Якщо ми помітимо, що ваші дахові панелі або сонячна батарея не працюють на повну потужність, ми надішлемо експерта, щоб виправити це, навіть не ворухнувши пальцем. Ця перевага відрізняє Sunrun від інших сонячних інсталяторів в країні.

Як працює автоматизоване моделювання майданчика?

Після того, як ви введете кілька деталей про ваш будинок, наш інструмент автоматизованого моделювання сайту проаналізує сотні тисяч змінних в дизайні домашньої сонячної системи, щоб створити зображення з високою роздільною здатністю ідеальної системи для вашого даху. Ці фактори включають нахил вашого будинку, сезонність, вплив сонця, затінення та перешкоди на даху. Це допомагає Sunrun гарантувати, що ви отримаєте максимальну вигоду від вашої нової домашньої сонячної системи.

Як працює селектор продуктів Sunrun?

Після того, як ви відповісте на кілька простих запитань про деталі вашого будинку, спосіб життя та використання електроенергії, селектор продуктів Sunrun покаже вам, чи є щомісячний план оренди, передоплата за сонячну енергію, фінансування системи або купівля відразу. разом з послугою резервного живлення. найбільш економічно ефективним рішенням для ваших унікальних потреб.

Чи дійсно автоматизоване моделювання сайту та селектор продуктів Sunrun є безкоштовними??

Так. У Sunrun ми прагнемо надати вам найкращі технології, послуги та інструменти, такі як наш інструмент автоматизованого моделювання сайту та селектор продуктів, щоб зробити ваш перехід на сонячну енергію максимально доступним і простим. Це може допомогти вам менше турбуватися про контроль рахунків за електроенергію та захист вашого будинку під час відключень, одночасно зменшуючи викиди вуглецю на десятиліття.

Чи нагріваються сонячні панелі?

Сонячні панелі на даху можуть нагріватися, особливо у спекотні літні дні. Якщо панелі нагріваються або перегріваються, вони можуть виробляти менше енергії, оскільки температура піднімається вище їх оптимального діапазону виробництва енергії.

Загалом, домашні сонячні панелі розраховані на досягнення свого пікового рівня ефективності при 77 °F (25 ° C), але їх ефективність знизиться на 0.5% за кожен градус вище цієї температури. Фактичний відсоток зниження продуктивності залежить від виробника та моделі сонячної панелі. Зрештою, ви хочете прагнути до діапазону зовнішніх температур від 59 до 95 °F (від 15 до 35 °C). Проте, нереально, щоб сонячні панелі на даху залишалися в межах цього діапазону цілий рік, особливо в місцях, де температура може перевищувати 100 °F (37 °C).8 °C). На щастя, більшість сонячних панелей витримують нагрівання до 149 °F (65 °C). 10

Тим не менш, перегріву сонячних панелей можна запобігти. Багато виробників сонячних панелей покривають панелі матеріалом, який, як правило, проводить і відводить тепло від скла. Крім того, сонячні панелі зазвичай монтуються на кілька сантиметрів над дахом, що забезпечує простір для повітряних потоків, які допомагають відводити тепло від панелей.

Незважаючи на зниження ефективності від екстремальної спеки, виробництво сонячної енергії не припиняється. Менше виробництво електроенергії через спекотну погоду врівноважується довшими днями сонячного світла протягом усіх сезонів. Хоча сонячні панелі найкраще працюють у холодні сонячні дні, вони виробляють сонячну енергію цілий рік майже в будь-якій місцевості та в будь-якому кліматі.

Чи працюють сонячні панелі в холодну погоду?

Сонячні панелі виробляють енергію з сонячного світла, а не з сонячного тепла. Насправді, сонячні панелі виробляють електроенергію більш ефективно в прохолодних умовах. Навіть у найхолоднішу погоду сонячні панелі можуть перетворювати сонячне світло в електрику.

Як це працює? Холодніші температури підвищують ефективність виробництва сонячної енергії, що збільшує кількість виробленої електроенергії. Електрони перебувають у стані спокою в прохолодному кліматі. Коли електрони в сонячних панелях активуються під впливом сонячного світла, досягається різниця потенціалів, яка створює електричний струм.

Тепліші літні температури підвищують загальний рівень енергії електронів у сонячних панелях. Цей підвищений рівень енергії зменшує різницю енергії, яку можна отримати, виробляючи менше енергії. Більш високий енергетичний стан заважає виробленню електроенергії сонячними панелями, оскільки частина енергії переходить в тепло, а не в електрику. Ваш будинок не обов’язково повинен знаходитися в теплому штаті, як Арізона, Каліфорнія, Невада або Техас, щоб генерувати цілорічну надійну сонячну енергію.

Чи працюють сонячні панелі вночі?

Хоча сонячні панелі потребують сонячного світла для виробництва електроенергії, є два способи отримати вигоду від сонячної енергії в нічний час: зареєструватися в програмі обліку чистої енергії (NEM) (якщо вона пропонується там, де ви живете), або додати послугу зберігання домашньої батареї, наприклад, Brightbox від Sunrun.

Вимірювання чистої енергії (NEM): Дешевша енергія з мережі вночі

Якщо NEM пропонується у вашому штаті та вашим комунальним підприємством, ви можете мати право на отримання кредитів у вашому рахунку за надлишкову сонячну енергію, яку ви виробляєте та надсилаєте комунальному підприємству. 11 Вночі ви можете використовувати ці кредити для отримання електроенергії з мережі за нижчою ціною. Чистий облік може допомогти вам заощадити гроші на майбутніх рахунках за електроенергію. Відвідайте веб-сайт вашої комунальної компанії для отримання додаткової інформації.

Сховище сонячних батарей: Надійна, доступна резервна енергія вдень і вночі

Служба зберігання акумуляторів, така як Brightbox, може дозволити вам зберігати надлишкову сонячну енергію, яку ви виробляєте, для подальшого використання. Накопичена сонячна енергія може допомогти підтримувати роботу ваших пристроїв і приладів вночі, під час відключень, похмурих днів і дощових днів.

Brightbox пропонує два варіанти зберігання літій-іонних сонячних батарей: Tesla Powerwall і LG Chem. Tesla Powerwall може допомогти вам створити резервну копію всього будинку, тоді як LG Chem може допомогти вам створити резервну копію чотирьох контурів всередині вашого будинку. Існують також відмінності у функціоналі програмного забезпечення та додатків.

Запросіть безкоштовну персоналізовану пропозицію, щоб зв’язатися з сонячним консультантом Sunrun і визначити, яке рішення резервного живлення Sunrun найкраще підійде для вашого будинку.

Як працює Brightbox?

Brightbox дозволяє зберігати надлишкову енергію, яку ваша сонячна система виробляє протягом дня, щоб використовувати її ввечері, вночі або коли електромережа виходить з ладу через фізичні пошкодження або екстремальні погодні умови.

Чи потрібні мені сонячні панелі для використання Brightbox?

Крім дуже рідкісних винятків, послуга Brightbox від Sunrun включає сонячні панелі на даху. Brightbox може зберігати 100% чисту, відновлювану, домашню сонячну енергію безпосередньо з панелей на даху, коли сонця немає, щоб ви могли використовувати її, коли вона вам найбільше потрібна.

Чи можу я додати Brightbox до моєї поточної домашньої сонячної системи?

Наразі Brightbox з сонячною батареєю Tesla Powerwall або LG Chem доступний лише при встановленні нової домашньої сонячної системи Sunrun через проблеми з технічною сумісністю. Ми не можемо встановити сонячні панелі на даху або домашню батарею, якщо у вас вже є сонячна установка або якщо послуга зберігання акумуляторів Brigtbox недоступна у вашому регіоні.

Що відбувається під час встановлення сонячної електростанції?

Після того, як ви отримаєте дозвіл на встановлення сонячної установки, ваша власність пройде оцінку ділянки, а експерт з сонячної енергетики запланує візит до вас, щоб підтвердити дизайн вашої системи.

Після цього наші експерти з проектування сонячних електростанцій внесуть необхідні корективи у ваш проект і отримають ваше остаточне схвалення. Після її схвалення ми подамо ваш проект до міста для отримання дозволу, що може зайняти до восьми тижнів. Звідти або Sunrun, або один з наших місцевих сертифікованих партнерів розпочне вашу сонячну установку. Ми співпрацюємо лише з провідними компаніями, тому ви можете бути спокійні, знаючи, що у вас буде сонячна установка найвищої якості.

Після завершення монтажу місто або округ проведуть остаточну перевірку вашої системи. Як тільки проект буде схвалено, його буде підключено до мережі, і ми подамо ваші документи до комунальної компанії. Після того, як ваша комунальна компанія надасть дозвіл на експлуатацію (PTO), ви будете готові почати забезпечувати свій будинок енергією сонця.

Що станеться, якщо я переїду?

У нас є ціла команда професіоналів, які готові допомогти вам продати ваш сонячний будинок і передати ваш контракт, якщо це можливо, новим власникам. Sunrun полегшує передачу договору оренди сонячної енергії або договору купівлі-продажу електроенергії (PPA) новим власникам. Наші фахівці з передачі послуг займаються всім, від навчання ріелторів та потенційних покупців до роботи з ескроу-офіцерами, титульними агентами, домашніми інспекторами, а також усіма, кому може знадобитися інформація про вашу систему та договір оренди або купівлі-продажу сонячної енергії (PPA).

Залишити відповідь