Порівняйте ціни та відгуки постачальників сонячних панелей поблизу вас онлайн. Сонячна панель 460 Вт

Чи є 500-ватна сонячна панель найкращим варіантом?

Сонячні технології стають все більш потужними, і поява 500-ватних сонячних панелей є яскравим тому підтвердженням. Щонайменше сім основних брендів сонячних панелей зараз виробляють панелі такого розміру або більше.

500 Вт (або 500 Вт). це дуже високий рівень потужності для однієї сонячної панелі. Для порівняння, від 350 Вт до 400 Вт є стандартом для житлових панелей.

Отже, сонячні панелі потужністю 500 Вт великі. Але чи кращі вони??

У цій статті ми розповімо вам все, що вам потрібно знати про сонячні панелі потужністю 500 Вт, в тому числі про те, чи варто їх встановлювати для вашого будинку.

Чому ви можете довіряти SolarReviews:

SolarReviews. провідний американський веб-сайт для споживчих відгуків та рейтингів домашніх сонячних панелей та компаній, що встановлюють сонячні панелі. Наші експерти в галузі сонячної енергетики мають більш ніж двадцятирічний досвід роботи і зберігають редакційну незалежність своїх оглядів. Жодна компанія не може платити за зміну відгуків або оцінок, показаних на нашому сайті. Дізнайтеся більше про SolarReviews і про те, як ми заробляємо гроші.

Що таке 500-ватна сонячна панель?

500-ватна сонячна панель має номінальну потужність 500 Вт за стандартних умов тестування (STC).

STC. це галузевий стандарт, який передбачає тестування продуктивності панелей в лабораторних умовах при освітленості 1000 люмен/м2 і температурі 77°F (25°C). Вказує на вихідну потужність, яку можна очікувати від сонячної панелі за ідеальних умов сонячного світла та температури.

А як щодо реальної потужності? Зазвичай сонячна панель потужністю 500 Вт генерує близько 2 кіловат-годин (кВт-год) денної потужності та 731 кВт-год річної потужності. Тільки майте на увазі, що фактична потужність, яку ви побачите, буде змінюватися в залежності від різних факторів.

З точки зору ефективності, всі досліджені нами сонячні панелі потужністю 500 Вт мають коефіцієнт корисної дії модуля близько 21%.

Вам знадобиться дванадцять сонячних панелей потужністю 500 Вт, щоб побудувати типову житлову систему з сонячною потужністю 6 кіловат (кВт).

Для порівняння, для побудови еквівалентної системи потужністю 6 кВт з використанням стандартних модулів потужністю 375 Вт знадобиться 16 панелей.

Щоб дізнатися, скільки сонячних панелей підійде для вашого будинку, скористайтеся нашим калькулятором сонячних панелей нижче.

Розрахуйте, скільки сонячних панелей вам потрібно для вашого будинку

Технологія, що використовується в 500-ватних сонячних панелях

Для досягнення номінальної потужності 500 Вт використовується багато інноваційних сонячних технологій. Ось дві технології, які зазвичай використовуються при виробництві цих модулів.

Напіврозрізані сонячні елементи

Всі оцінені нами сонячні панелі потужністю 500 Вт виготовлені за технологією напіврозрізаних сонячних елементів.

Напіврозрізані сонячні панелі за розміром схожі на панелі з традиційними сонячними елементами, але виробляють більше енергії.

При зменшенні вдвічі традиційних сонячних елементів, ви також зменшуєте вдвічі їх струм; це зменшує резистивні втрати, роблячи наполовину зменшені сонячні елементи трохи ефективнішими.

Ця нова технологія забезпечує більш ефективний спосіб виробництва сонячної енергії з тієї ж площі поверхні. Ви не побачите великої різниці в ціні між двома конфігураціями елементів.

Двосторонні модулі

Для більшості 500-ватних сонячних панелей, щоб досягти номінальної потужності, вони роблять панель двосторонньою.

Двосторонні сонячні панелі є двосторонніми, тобто вони можуть вловлювати сонячне світло і перетворювати його в електрику з обох сторін.

Двосторонні панелі доцільні лише для наземних або комунальних сонячних установок. Це пов’язано з тим, що тильна сторона повинна піддаватися впливу сонячного світла.

З цієї ж причини двосторонні панелі є марнотратними для встановлення на даху, де їх потрібно встановлювати врівень з дахом.

Наскільки велика 500-ватна сонячна панель? (Кількість та розмір комірок)

500-ватні сонячні панелі, як правило, виготовляються з 144 напіврозрізаних монокристалічних елементів.

Типова площа однієї панелі потужністю 500 Вт становить близько 27.5 квадратних футів (7.40 футів х 3.72 фути).

З точки зору ваги, панелі потужністю 500 Вт важать близько 71.2 фунти (32.3 кг) кожна.

Це робить панелі потужністю 500 Вт досить великими і важкими, а отже, більш придатними для комерційного використання.

Для кращої наочності, давайте порівняємо розмір і кількість комірок у житлових і комерційних сонячних панелей. Для прикладу ми використаємо два модулі, виготовлені виробником сонячних панелей LONGi.

  • Житлові сонячні панелі. це сонячні модулі, виготовлені з 60 сонячних елементів, або їх новіший еквівалент. 120 напіврозрізаних елементів. Ці панелі зазвичай мають розмір близько 5.76 футів на 3.41 фут і важить близько 43 фунтів. Приклад: LONGi Hi-MO 4m.
  • Комерційні сонячні панелі. це більші модулі, які традиційно виготовляються з 72 елементів, але зараз виготовляються з 144 напіврозрізаними елементами. Ці панелі мають більшу площу, розміром близько 7.40 футів на 3.72 фути розміром. Приклад: LONGi Hi-MO 5м.

ціни, сонячних, панель, сонячна

Сонячний технік посередині має зріст 5 футів 9 дюймів, або 5.75 футів. Зазначені розміри панелей та кількість елементів є типовими для сонячних панелей; однак, очікуйте побачити невеликі варіації в залежності від марки та моделі сонячної панелі.

Для чого використовуються сонячні панелі потужністю 500 Вт?

500-ватна сонячна панель призначена для більших сонячних електростанцій. Їх можна знайти в таких установках, як

Чи варті сонячні панелі потужністю 500 Вт для вашого будинку?

500-ватним сонячним панелям є місце, але, як правило, не на даху вашого будинку. Їх розмір і вага роблять їх менш практичними для встановлення в більшості житлових сонячних ситуацій, а також вони не є економічно ефективними.

Фізичний розмір

Велика площа сонячних панелей потужністю 500 Вт ускладнює їх розміщення на даху житлового будинку. Зазвичай можна побудувати сонячну електростанцію з більшою максимальною потужністю, використовуючи менші сонячні панелі, які легше розташувати та розмістити.

Крім того, великий фізичний розмір панелей потужністю 500 Вт робить їх важкими в обігу, що ускладнює монтаж.

Продуктивність і ціна

З точки зору продуктивності, сонячні панелі потужністю 500 Вт не обов’язково мають якісь переваги.

Сонячні панелі потужністю 500 Вт, як правило, не кращі (або гірші) за стандартні побутові панелі з точки зору ефективності, температурного коефіцієнту або інших специфікацій. Вони мають вищу номінальну потужність тільки тому, що вони більші.

За інших рівних умов, ви можете досягти такої ж потужності від системи потужністю 6 кВт, побудованої з дванадцяти сонячних панелей потужністю 500 Вт, як і від системи потужністю 6 кВт, побудованої з шістнадцяти сонячних панелей потужністю 375 Вт.

Іншими словами, важлива не потужність окремих панелей, а потужність системи в цілому.

Насправді, система потужністю 6 кВт з панелями 375 Вт обійдеться вам дешевше, при цьому ви отримаєте таку ж кількість сонячної енергії на даху.

Підсумок: не варто

Сонячні панелі потужністю 500 Вт використовуються в основному на великомасштабних установках, де фізичний розмір панелі не має значення. Але вони не ідеально підходять для системи сонячних панелей на даху вашого будинку.

Коли хтось зробить економічно ефективну панель потужністю 500 Вт у більш прийнятному модулі розміром 120 напівелементів, запишіть мене.

Яка потужність сонячних панелей найкраще підходить для вашого будинку?

Якщо сонячні панелі потужністю 500 Вт вам не підходять, якого розміру панелі слід використовувати?

Сонячні панелі потужністю 350-400 Вт є найпопулярнішим вибором для житлових установок. Це пов’язано з тим, що ця лінійка пропонує найкраще поєднання трьох найважливіших факторів сонячних панелей: розміру, вартості та ефективності.

Сонячні компанії, як правило, мають кілька різних моделей панелей, і майже завжди мають принаймні одну панель в діапазоні 350-400 Вт.

Якщо ви хочете дізнатися, скільки сонячних панелей вам потрібно, скористайтеся нашим сонячним калькулятором. Це дуже точний розрахунок, оскільки він базується на попередніх сонячних установках у вашому регіоні.

Він оцінить рекомендований розмір вашої системи, щомісячний рахунок за електроенергію після встановлення сонячних панелей та очікувану економію за 25 років.

Після перегляду результатів ви можете отримати пропозиції від 1-4 місцевих інсталяторів сонячних панелей.

Розрахуйте, скільки сонячних панелей вам потрібно для вашого будинку

Які бренди панелей пропонують сонячні панелі потужністю 500 Вт?

Багато провідних брендів сонячних панелей пропонують варіанти потужністю 500 Вт.

Нещодавно ми створили експертну рейтингову систему для найкращих виробників сонячних панелей; з 10 найкращих брендів сім пропонують сонячні панелі потужністю 500 Вт або вище.

Деякі бренди мають кілька моделей потужністю понад 500 Вт, і в цьому випадку ми перерахували лише найпотужніший варіант.

Таблиця. 500 W. Панелі потужністю 600 Вт від топових брендів сонячної індустрії

Q Cells Q.Peak Duo XL-G11 570-590 W
Canadian Solar HiKu6 Mono 570-590 W
Trina Solar Vertex 535-560 W
LONGi Hi-MO 5m 535-555 W
Jinko Solar Tiger Pro 72HC 530-550 W
JA Solar DeepBlue 3.0 525-550 W
SunPower Maxeon Продуктивність 5 520-545 W

Яка найпотужніша сонячна панель?

На момент написання цієї статті, сонячна панель з найбільшою потужністю виробляється компанією Risen Solar і має колосальні 700 Вт.

Сонячна панель з другою найбільшою потужністю. 670-ватний модуль виробництва Trina Solar.

Важливо відзначити, що обидві панелі значно більші, ніж інші на ринку, але все одно вражає така висока потужність.

Jinko Solar. Відгуки про сонячні панелі

Сонячні панелі Jinko Solar. це якісні та недорогі панелі від одного з найбільших виробників на планеті. Для австралійців важливо, що Jinko має сильну австралійську присутність з добре укомплектованим місцевим офісом і хорошою австралійською підтримкою.

Jinko. велика компанія з солідними ресурсами для НДДКР (науково-дослідних розробок). Їхні новітні панелі Tiger є одними з найефективніших на ринку з ККД до 21.7%. все, що перевищує 21%. це світовий клас.

Коли я опитав австралійських інсталяторів у 2021, 2022 та 2023 роках, вони оцінили Jinko як другі найкращі бюджетні панелі на ринку.

Але будьте обережні: оскільки панелі Jinko мають відносно низьку вартість, їх іноді можуть пропонувати роздрібні продавці, які працюють в нижній частині ринку. Хороша сонячна енергетична система потребує набагато більше, ніж просто хорошої марки сонячних панелей. Високоякісна установка має вирішальне значення.

Добре встановлені сонячні панелі Jinko повинні забезпечувати десятиліттями дешеву енергію. Панелі Jinko, погано встановлені, не будуть працювати.

Сонячні панелі Jinko: Плюси і мінуси

  • Іноді використовується недобросовісними продавцями сонячних панелей
  • Фінансова стабільність Jinko була оцінена SinoVoltaics як ризикована

Про Jinko Solar

Jinko Solar. китайська компанія, що виробляє панелі першого рівня. Компанія має фізичний австралійський офіс у Сіднеї, пропонуючи місцеву підтримку, якщо у вас виникнуть проблеми. і це дуже добре. Але вам не обов’язково використовувати його, оскільки загалом сонячні панелі Jinko виявилися економічно ефективним поєднанням надійності та ціни. Компанія також має спеціальні складські приміщення в Мельбурні, Брісбені, Аделаїді та Перті.

Коротко про історію компанії

Jinko була заснована як компанія в 2006 році. Я не думаю, що вони насправді щось зробили в тому році, але я повинен припустити, що вони дуже сильно думали про те, щоб зробити щось. Іншими важливими моментами з перших днів існування компанії були виробництво злитків (великих твердих шматків кремнію) у 2007 році, нарізка злитків на пластини у 2008 році, використання цих пластин для виготовлення клітин і сонячних панелей у 2009 році, а потім лістинг на фондовому ринку у 2010 році.

З того часу компанія зростала шаленими темпами.

Але чорна пляма в історії компанії з’явилася в 2011 році, коли сотні людей, які протестували проти загибелі риби через розлив хімікатів у сусідній річці, штурмували завод Jinko в місті Хейнінг. Машини компанії були перевернуті, офіси розгромлені, а спецназ викликали, щоб зупинити токсичних месників.

До речі, організація під назвою “Токсична коаліція Кремнієвої долини” (Silicon Valley Toxics Coalition, або SVTC) випускала щорічний звіт, в якому виробники сонячних панелей оцінювалися за рівнем екологічної та соціальної відповідальності.

У 2014 році “Джинко” отримав 7 балів зі 100 можливих. Тоді у 2015 році компанія посіла 14 місце з 40 компаній, що брали участь у дослідженні, з результатом 53 бали зі 100. Це був не найкращий результат, але це було величезне покращення. Але в 2018-19 роках компанія не отримала жодного балу.1 від SVTC, з ідеальною оцінкою 100 балів. Здається, що з того року SVTC не публікувала звітів про результати діяльності компанії.

Отже, Jinko Solar пройшла довгий шлях за короткий час. і якщо у них є завод у вашому місті, я впевнений, що вони набагато рідше вбивають всю рибу в місцевій річці, ніж раніше. Продовжуючи розмову про сонячну енергетику, JinkoSolar також пообіцяла до 2025 року на 100% забезпечувати свою діяльність електроенергією з відновлюваних джерел.

Виробничі потужності та місцезнаходження

Jinko Solar має дев’ять виробничих потужностей в Китаї та по одній в Малайзії та США. Компанія також має завод з виробництва злитків у В’єтнамі.

До 4 кварталу 2022 року виробничі потужності компанії з виробництва монокристалічних кремнієвих пластин, комірок і модулів досягли 65 ГВт, 55 ГВт і 70 ГВт відповідно. До кінця 2022 року сукупні поставки модулів Jinko подолали позначку в 130 ГВт.

У той час як кілька років тому (2019 рік) JinkoSolar займала перше місце за обсягом відвантаження панелей, у 2021 році вона посіла четверте місце за даними аналітичної та дослідницької фірми PV InfoLink, після того, як у 2020 році вона була на другому місці. Однак у першій половині 2022 року Jinko знову піднялася на перше місце.

Протягом декількох років чисельність персоналу Jinko залишалася досить постійною. близько 15 000 осіб, в той час як виробничі потужності компанії подвоїлися. Це стало можливим завдяки автоматизації та робототехніці. Але, схоже, за останні роки компанія збільшила кількість персоналу: за деякими оцінками, кількість працівників перевищує 24 000, а за іншими. понад 31 000.

Загальна інформація про панель JinkoSolar

Серед сонячних панелей Jinko, які зараз продаються в Австралії, є лінійки Tiger (Neo і Pro), доступні в різних потужностях до 430 Вт і з ефективністю до 21%.7%.

Чим вища ефективність панелі, тим менше місця на даху займатиме система. Для більшості установок це не є проблемою, але деякі люди мають обмежену кількість місця для встановлення сонячних панелей. На відміну від деяких інших виробників, ефективність панелей Jinko є точною, і вони не обманюють, не включаючи раму панелі в розрахунок ефективності. Це цінується.

Як і багато інших виробників сьогодні, Jinko зосереджується на виробництві панелей з наполовину вирізаними осередками, які пропонують переваги, включаючи кращу толерантність до часткової тіні.

Всі панелі, які в даний час поставляються в Австралію, стійкі до корозії від соляного туману і придатні для установки в будь-якому місці. Панелі Jinko, доступні в Австралії, зазвичай мають 25-річну гарантію на продукцію.

Гарантійна процедура для осиротілих клієнтів Jinko

Якщо ви придбали панелі Jinko у інсталятора, який з тих пір припинив свою діяльність, відповідальність за гарантійні зобов’язання переходить до компанії JinkoSolar. Лінія обслуговування клієнтів в Австралії: 1300 326 182. Постраждалі клієнти повинні звернутися на цю лінію для отримання гарантійної допомоги.

Jinko повідомила, що клієнтів попросять надіслати фотографії та серійні номери пошкоджених панелей на електронну адресу, яку вони нададуть, після чого вони організують заміну панелей. При необхідності, Jinko зможе порекомендувати інсталяторів для виконання робіт, якщо клієнт не в змозі організувати їх самостійно. Вони також відшкодовуватимуть клієнтам витрати на оплату праці, пов’язані із заміною сонячних панелей. 200 за першу панель та 15 за кожен наступний модуль.

Сонячні панелі Jinko. економічно ефективний вибір

Панелі Jinko Solar пропонують поєднання високої надійності та конкурентоспроможної ціни, що робить їх дуже економічно вигідним вибором для домашніх сонячних установок в Австралії.

Ознайомтеся з відгуками австралійців, які встановили ці модулі на своїх дахах, і додайте свій власний відгук про сонячні панелі JinkoSolar, якщо ви є власником будь-якого з їхніх фотоелектричних продуктів.

Розгорніть, щоб дізнатись більше цікавої інформації про компанію

Переглянути актуальні сонячні панелі Jinko

Залишити відповідь