НОВИНКА SunPower Maxeon 6 425 Вт з вбудованим мікроінвертором iQ7A Enphase 40 років…

Скільки коштує сонячна електростанція Sunpower Solar

Простий і швидкий спосіб порівняти сонячні інсталяції базується на їх вартості за ват. Щоб розрахувати вартість вата, візьміть загальну ціну і розділіть її на номінальну потужність системи по постійному струму.

Sunpower встановила тисячі фотоелектричних систем. Середня система сонячних панелей від Sunpower становить 7,870 Вт (7.9 кВт) і коштує 36 300 за ціною за ват 4.60. Очікувана вартість кіловат-години (кВт-год) становить 0.17.

Більшість систем, проданих компанією Sunpower, використовують договір оренди або купівлі-продажу електроенергії (PPA). Для цих фотоелектричних систем, що фінансуються, ціна за ват впродовж життя становить 5.60.

Sunpower на 11% вище середнього показника по галузі при купівлі за готівку, і на 70% вище при оренді. Sunpower стягує приблизно вдвічі більшу ціну, ніж ви заплатили б за аналогічну систему сонячних панелей від SunWatts. Це означає, що середній клієнт може заощадити 18 500 доларів, працюючи з нами.

Порівняйте Sunpower з іншими сонячними компаніями

Наші ціни нижчі, ніж у Sunpower, SunRun, REC, Vivint та інших. Система SunWatts, включаючи дизайн, дозволи, деталі та робочу силу, коштує на 40% дешевше, ніж середня установка. Ви також можете зробити своїми руками для ще більшої економії. Цей факт базується на фактичних витратах на сонячні проекти, про які повідомляє CSI Solar Statistics. Перегляньте наступну інфографіку, щоб побачити, як ми порівнюємось з іншими провідними сонячними компаніями.

sunpower, maxeon, вбудованим, мікроінвертором, iq7a

ХОЧЕТЕ СИСТЕМУ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ ЗА НАЙНИЖЧОЮ ВАРТІСТЮ? ПОЧНІТЬ ПРОЕКТУВАННЯ СОНЯЧНОЇ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ

Найнижча вартість для найкращих сонячних панелей

Це не магія. Наші ціни на сонячну енергію просто на 40% нижчі, ніж у середньому у конкурентів. Ось як ми це робимо.

 • Ми розробляємо систему, яка відповідає вашим цілям та бюджету.
 • Наш великий вибір брендів дає вам можливість вибору та купівельної спроможності.
 • Ми робимо покупки на ринку. Ви можете зробити це самостійно, або ми допоможемо вам знайти інсталяторів, які будуть конкурувати за ваш бізнес.

Незалежно від того, як ви вирішите піти, ви отримуєте гарантії від виробника та всі податкові пільги та знижки. Система буде сертифікована UL для проходження будь-якого дозволу або перевірок комунальних служб. Ви будете насолоджуватися відновлюваною сонячною енергією 25 років або більше. Ви також витратите приблизно на 40% менше, ніж середня вартість сонячної компанії. Це означає більше зелені у вашому гаманці.

Зараз деякі можуть стверджувати, що пропонують безкоштовну сонячну установку. Неправильно! У нас немає нічого безкоштовного. Вони дійсно пропонують фінансування або лізинг, де ви повинні підписати довгостроковий 20-річний контракт. Насправді, ці програми оренди сонячних панелей без авансових платежів або PPA коштують 6.50 за ват. У підсумку ви витрачаєте більш ніж удвічі більше (227%), ніж мали б за так звану безкоштовну установку.

Порівняння найкращих сонячних компаній

У 2013 році в Каліфорнії було встановлено понад 40 000 сонячних енергетичних систем. 2016. Середня встановлена фотоелектрична система становить 6,600 Вт (6.6 кВт) і коштує 29 700 при вартості за ват 4.50. Очікувана вартість кіловат-години (кВт-год) за весь термін експлуатації становить 0.17.

Для порівняння, середня фотоелектрична система потужністю 6 600 Вт від SunWatts коштує 17 800 за ціною за ват 2.70. Очікувана вартість кіловат-години (кВт-год) за весь термін експлуатації становить 0.09. Наші сонячні системи мають право на податкові кредити та знижки на відновлювану енергію. Таким чином, ви можете знизити ціну наклейки на 30% або більше для ще більш низької чистої вартості після державного стимулювання.

Хочете дізнатися, скільки інсталятори беруть за свої системи сонячних панелей? Перейдіть за цими посиланнями, щоб ознайомитися з цінами провідних компаній у галузі сонячної енергетики на основі їхніх реальних проектів.

НОВА сонячна електростанція SunPower Maxeon 6 425 Вт з вбудованим мікроінвертором iQ7A Enphase Micro. 40-річна гарантія

Найкраща у світі сонячна панель стала ще кращою, тепер з рекордною 40-річною гарантією!

sunpower, maxeon, вбудованим, мікроінвертором, iq7a

Найсучасніший сонячний модуль тепер доступний в Австралії

Sunpower пропонує австралійським домівкам модуль змінного струму Maxeon 6 потужністю 425 Вт з інтегрованим мікроінвертором Enphase. найсучаснішу сонячну технологію. Ця нова версія першого в світі інтегрованого в заводських умовах модуля змінного струму призначена для підвищення безпеки і збільшення надійного виробництва енергії для австралійських домовласників.

Сонячна панель Sunpower Maxeon 6, безсумнівно, є найдовговічнішою сонячною панеллю, яка стала ще більш дивовижною завдяки провідним у галузі гарантіям.

Чудовою новиною є те, що модулі сонячних панелей тепер доступні в Австралії через авторизованих партнерів компанії Maxeon, таких як Natural Solar, преміум-партнер Sunpower і Maxeon.

Два найкращі світові виробники працюють разом

sunpower, maxeon, вбудованим, мікроінвертором, iq7a

SunPower, європейський лідер з виробництва домашніх сонячних панелей, співпрацює з Enphase, провідним світовим виробником мікроінверторів. Споживачі отримують найкращі у світі сонячні рішення.

sunpower, maxeon, вбудованим, мікроінвертором, iq7a

sunpower, maxeon, вбудованим, мікроінвертором, iq7a

Велика потужність, малий розмір

 • Потужність: 400 ВТ, 410 ВТ, 415 ВТ, 425 ВТ
 • Ефективність модуля: 21.5%, 22%, 22.2%, 22.8%
 • Температурний коефіцієнт.0.29%/°C
 • Вага: 21.8 кг
 • Мікроінвертор: Enphase IQ7A
 • Розміри 1032мм x 1872мм x 40мм
 • Гарантія на продукцію: 40 років (панель), 25 років (мікроінвертор)
 • Мінімальна гарантована вихідна потужність на 1 рік: 98.0%
 • Щорічна деградація: 0.25%
 • 25 років гарантованої вихідної потужності 92.0%
 • Рік 40 гарантованої вихідної потужності 88.3%

Масштабована система на замовлення

 • Модель: M215-60-230-S22
 • Напруга постійного струму: 45 В
 • Потужність змінного струму: 215 Вт
 • Ефективність: 95.70
 • Найпотужніший інтегрований модуль змінного струму
 • 25-річна обмежена гарантія на продукцію від Enphase
 • Спроектовано та відкалібровано компанією Enphase для модулів змінного струму SunPower

Модуль змінного струму Sunpower Maxeon 6, розроблений, щоб виділятися

Сонячні панелі Maxeon 6 розроблені таким чином, щоб виділятися і визнані кращими серед більш ніж п’яти поколінь фотоелементів, 3.5 мільярдів елементів і 30 мільйонів панелей, навіть у найскладніших умовах. Там, де традиційні сонячні елементи з часом втрачають потужність через корозію і поломки, конструкція сонячних елементів Maxeon 6 усуває 86% причин виходу з ладу звичайних фотоелементів. Ваші домашні сонячні панелі завжди забезпечують енергію та економію рік за роком.

sunpower, maxeon, вбудованим, мікроінвертором, iq7a

Домашні сонячні панелі, які працюють не тільки більше, але й розумніше

Кожен модуль змінного струму Maxeon 6 працює автономно, забезпечуючи живлення всієї вашої системи, що робить її більш надійною, а ваш дах. більш продуктивним. За традиційною технологією ваша сонячна система є настільки ж потужною, наскільки потужною є ваша найслабша панель. Доведено, що кожен продукт залишається оптимально ефективним в умовах часткового затінення. Неоптимізовані модулі можуть значно зменшити потужність через затінення або інші реальні проблеми, навіть через дрібне сміття, наприклад, листя.

Система стрінгових інверторів VS система модулів змінного струму Maxeon 6

50% потужності системи (працює на рівні найслабшої панелі)

84% потужності системи (максимальний збір енергії)

sunpower, maxeon, вбудованим, мікроінвертором, iq7a

Кажуть, що менше. це більше. Це особливо актуально для потужних сонячних панелей. Коли ваші панелі виробляють більше енергії, вам потрібно менше місця на даху. Ви отримуєте ефективну, компактну, легко масштабовану конструкцію, якщо вирішите розширити систему, щоб електрифікувати автомобіль або інші побутові прилади. А з мікроінверторами, розумно захованими під кожною панеллю, більше ніяких громіздких стрінгових інверторів на ваших стінах. просто краса.

Залишайтеся на зв’язку. Залишайтеся під контролем.

З додатком Enphase Enlighten™ виходите на новий рівень зручності. Ви завжди під контролем. весь час, коли ви синхронізуєте свою інноваційну сонячну систему на даху, як на долоні.

sunpower, maxeon, вбудованим, мікроінвертором, iq7a

Додаток Enphase Enlighten™ Легко завантажте додаток в App Store або Google Play і насолоджуйтеся:

Моніторинг на рівні панелі (деякі дані можуть бути обмежені для деяких клієнтів) Будьте впевнені в продуктивності вашої системи завдяки індивідуальним даним на кожній панелі.

Перегляд у реальному часі (з інтервалом у 5 хвилин) Переглядайте дані про енергію та навколишнє середовище на будь-якому підключеному пристрої та діліться своїми результатами у соціальних мережах.

Автоматичне оновлення програмного забезпечення Будьте в курсі всіх оновлень тарифів на комунальні послуги та вдосконалень системи без зайвих клопотів.

Віддалена технічна підтримка

Комунікаційний шлюз Enphase EnvoyTM з’єднує вашу сонячну батарею з Інтернетом, забезпечуючи доступ в режимі реального часу до даних про продуктивність системи та критичні проблеми. Комунікаційний шлюз Envoy автоматично надсилає сповіщення про технічні проблеми вашому інсталятору та підтримує віддалене усунення несправностей.

Що таке мікроінвертор?

Мікроінвертор. це невеликий електронний пристрій, який знаходиться під кожною сонячною панеллю. Його основне завдання. перетворення електроенергії постійного струму (DC) від ваших сонячних панелей в електроенергію змінного струму (AC), яку ви можете використовувати вдома або експортувати в мережу. Кожен мікроінвертор працює як власна міні-електростанція на вашому даху і максимізує виробництво сонячної енергії на рівні окремих модулів завдяки одному MPPT (багатоточковому трекеру) на кожну панель.

Хто такий Enphase?

Enphase є провідним світовим виробником мікроінверторів “Розумний інвертор”. Котирується на американській фондовій біржі NASDAQ з ринковою капіталізацією 20.92 мільярди доларів США, Enphase є дійсно надійним варіантом для постійної технічної підтримки та надійності продукту.

Створивши 7-е покоління технології інтелектуальних мікроінверторів в цьому останньому продукті, компанія Enphase зробила всю важку роботу за вас, маючи глибоко вкорінену історію з мільярдними інвестиціями в дослідження і розробки. Enphase. першокласний вибір. У поєднанні зі світовим рекордсменом з ефективності сонячних панелей Sunpower Maxeon 5 потужністю 415 Вт, це легко можна назвати найкращим доступним продуктом у світі. Rolls Royce сонячної енергетики.

Чому мікроінвертори Enphase безпечні?

Система Enphase є найбезпечнішою на ринку.

Електричний струм. це рух заряджених частинок, а точніше, для цього обговорення, потік електронів по дроту. Наприкінці 19 століття Нікола Тесла переміг Томаса Едісона в битві за душу електричного струму. Едісон мав багато патентів на постійний струм (DC) і наполегливо боровся за те, щоб зробити його стандартом, але в кінцевому підсумку набагато гнучкіший змінний струм (AC), якому віддавав перевагу Тесла, переміг. Змінний струм не тільки значно легше транспортувати на великі відстані, але він також є найбезпечнішим з двох варіантів на сьогоднішній день.

Постійний струм постійний і рухається в одному напрямку. Змінний струм рухається вперед і назад, від позитивного до негативного і назад. Якщо ви подивитеся на графік кожного з них нижче, то побачите, що постійний струм потребує постійної напруги для переміщення електронів. Змінний струм, з іншого боку, рухається під дією напруги, яка коливається між двома точками. Примітно, що при змінному струмі напруга перетинає нульову точку один раз в кожному циклі. Це має вирішальне значення, оскільки в той момент, коли напруга дорівнює нулю, струм відсутній.

У системі постійного струму струм завжди включений. Це особливо проблематично, коли в електричній системі постійного струму виникають несправності або обриви, оскільки струм завжди тече, він може проскочити через обрив і спричинити пожежу.

sunpower, maxeon, вбудованим, мікроінвертором, iq7a

Але не вірте нам на слово. Подивіться демонстрацію дугового замикання на відео тут.

Інвертори Enphase Micro перетворюють постійний струм від ваших сонячних модулів в сумісний з мережею змінний струм ще до того, як ця енергія покине мікроінвертор. З системою Enphase по вашому даху або горищу не проходить постійний струм високої напруги. тільки безпечний, сумісний з електромережею змінний струм, той самий, що живить інші ваші прилади. У сонячних системах “старої школи”, що використовують стрінговий інвертор, всі сонячні модулі з’єднані послідовно, щоб досягти дуже високої напруги, необхідної для живлення інвертора. Навіть коли використовуються оптимізатори постійного струму, на виході оптимізатора залишається постійний струм, а не безпечний, надійний змінний струм. (Це також одна з причин, чому стрінгові інвертори не працюють так довго, як інвертори Enphase Micro). Висока напруга постійного струму є важкою для пристрою!)

Дві найкращі гарантії, які ви можете отримати на ринку

Інвестуйте з упевненістю, знаючи, що якість перевірена як для панелей SunPower Maxeon, так і для мікроінверторів Enphase. Кожен з них унікально розроблений для екстремальних кліматичних умов, протестований на відповідність галузевим стандартам і підтверджений реальними результатами експлуатації. На кожну з них також надається найкраща в категорії гарантія від виробника.

sunpower, maxeon, вбудованим, мікроінвертором, iq7a

Підвищена продуктивність, максимальна економія для власників сонячних будинків

Якщо ви шукаєте найкращу сонячну технологію на ринку, Maxeon 6. саме для вас. Цей модуль змінного струму об’єднує дві найкращі світові технології в одній витонченій і компактній сонячній панелі. Ідеально підходить для клієнтів, яким потрібні передові сонячні рішення Нова динаміка попиту.

Рекордна у світі ефективність модуля означає, що він займає набагато менше місця на даху, ніж звичайні панелі. Простір на даху та доступ до безкоштовної енергії сонця є неймовірно цінним активом для вашої домашньої енергетичної екосистеми. Якщо ви плануєте придбати електромобіль у найближчі кілька років, це ідеальний продукт для вас, оскільки, використовуючи найефективніші панелі на ринку, ви матимете додатковий простір на даху, коли прийде час збільшити потужність вашої сонячної системи. Важливо, що масштабована конструкція AC Enphase робить додавання панелей в майбутньому набагато простішим процесом.

Natural Solar встановлює сонячні панелі Maxeon з моменту їх виходу на австралійський ринок. Цей продукт вирізняється високою надійністю і, що найважливіше, післяпродажною підтримкою. На сьогоднішній день у нас не було жодної панелі Maxeon, яка б вийшла з ладу або потребувала заміни через старіння або інші проблеми. А завдяки нашій 40-річній гарантії на панелі, купуючи панель Maxeon 6 для свого будинку, ви купуєте її на все життя. З технологіями Maxeonsolar ви “робите це один раз і робите це правильно”.

Випробуйте дві найкращі гарантії, які ви можете отримати на ринку.

Інвестуйте з упевненістю, знаючи, що якість перевірена як для панелей SunPower Maxeon, так і для мікроінверторів Enphase. Кожен з них унікально розроблений для екстремальних кліматичних умов, протестований за галузевими стандартами та підтверджений реальними польовими результатами. На кожну з них також надається найкраща в категорії гарантія від виробника.

Готова до роботи сонячна система? Просто заповніть форму нижче.

Безкоштовна сонячна пропозиція без зобов’язань

Ці витрати базуються на даних мережі SA Power в Аделаїді, але можуть відрізнятися в залежності від ваших обставин. Це порівняння передбачає загальне використання енергії 4000 кВт-год/рік для житлового клієнта за тарифом Energy Locals Time of Use Tariff. (TOU. пік, поза піком сонячної губки).

Базова ціна встановлюється Австралійським енергетичним регулятором (AER) на фінансовий рік щодо постачання електроенергії побутовим споживачам в регіоні розподілу і базується на передбачуваному річному обсязі використання. Будь-яка різниця між базовою ціною та безумовною ціною плану виражається у відсотках більше або менше базової ціни. Умови будь-яких умовних знижок показані разом з будь-якою подальшою різницею між базовою ціною та знижкою, що застосовується, якщо виконується умова, виражена у відсотках більше або менше базової ціни.

SunPower Maxeon 6 AC

Якщо у вас виникли питання про сонячні панелі, ось кілька пов’язаних посилань, які допоможуть вам знайти те, що вам потрібно!

Прийшовши на зміну неймовірно популярній моделі SunPower Maxeon 5 AC, Maxeon 6 AC пропонує все, що міг запропонувати Maxeon 5 AC, і навіть більше, взявши всі функції, які зробили його попередника таким популярним, і розширивши їх, щоб зробити панель кращою, ніж будь-коли раніше.

Поєднуючи одну з найпотужніших побутових сонячних панелей з однією з найсучасніших у світі інверторних технологій, модуль SunPower Maxeon 6 AC є одночасно елегантним і оптимізованим рішенням для майже будь-якого даху в Австралії.

Панелі Maxeon від SunPower відомі у всьому світі завдяки перевагам економії порівняно з іншими панелями, а також високому рівню виробництва енергії в поєднанні з фантастичною надійністю та ефективністю.

Провідна гарантія на сонячні панелі

Компанія SunPower повністю впевнена в якості своєї лінійки Maxeon завдяки всебічному тестуванню та польовим даним з більш ніж 30 мільйонів панелей SunPower Maxeon, встановлених по всьому світу. Саме тому на панелі надається найкраща в галузі 40-річна комплексна гарантія на панелі Maxeon після онлайн-реєстрації.

Фантастична енергія та економія протягом усього терміну служби

Панелі Sunpower Maxeon 6 AC були розроблені таким чином, щоб виробляти на 35% більше енергії протягом середнього 25-річного терміну служби, навіть з урахуванням реальних умов експлуатації, таких як часткова тінь і високі температури.

Довічна енергія

Розроблені для максимізації виробництва енергії завдяки високій ефективності, підвищеній продуктивності при високих температурах і більш високому ступеню перетворення енергії в умовах низької освітленості, наприклад, вранці, ввечері та в похмурі дні.

Безкомпромісна надійність

Створені для роботи за будь-яких погодних умов завдяки стійким до тріщин елементам та посиленим з’єднанням, які захищають від втоми та корозії. Мікроінвертор кожної панелі забезпечує незалежну роботу панелей для зменшення впливу тіні та підвищення продуктивності системи.

Чудова стійкість

Чисті інгредієнти, відповідальне виробництво та безперервне виробництво енергії протягом 40 років роблять панелі SunPower Maxeon найбільш екологічним вибором у сфері сонячної енергетики.

Найдовша в галузі гарантія

На панелі SunPower Maxeon надається 40-річна гарантія! підкріплена обширними сторонніми тестуваннями та польовими даними з більш ніж 33 мільйонів панелей, встановлених по всьому світу.

Сонячні панелі SunPower Maxeon

Ваш вибір сонячної панелі має значення.

Максимізуйте свої заощадження та насолоджуйтеся душевним спокоєм, який приходить з найвищою в сонячній енергетиці довговічністю, надійністю та ефективністю,1 і все це підкріплено найкращою в галузі гарантією.2

Панелі SunPower Maxeon, що встановлюють рекорди, гарантують, що ви отримаєте найкращу сонячну енергію для вашого будинку або бізнесу.

Вища ефективність = більше енергії

До 30% більше енергії на тій самій площі за 25 років

sunpower, maxeon, вбудованим, мікроінвертором, iq7a

Інвестуйте з упевненістю, знаючи, що якість панелей SunPower Maxeon перевірена. У реальних польових випробуваннях протягом 8 років і 800 000 панелей на 264 об’єктах сонячні панелі SunPower Maxeon продемонстрували найнижчі показники деградації в галузі,1 майже в 4 рази вищу надійність, ніж у звичайних панелей.

А більша надійність означає більшу економію.

Сонячні панелі SunPower серії X: Чи варто обирати їх для свого проєкту?

Сонячні панелі серії X від SunPower є одними з найкращих фотоелектричних модулів на ринку. Вони відрізняються передовими технологіями та сертифікованою довговічністю. Ці модулі є одними з різних сонячних рішень SunPower, що забезпечують на 60% більше енергії, ніж звичайні модулі, протягом свого 25-річного терміну служби.

Якщо ви хочете дізнатися більше про сонячні модулі SunPower X-Series, цей огляд серії SunPower X-Series для вас. Тут ми проаналізуємо технологію, застосовану в цих модулях, їх технічні характеристики, сильні сторони та переваги, порівняємо їх з іншими варіантами та пояснимо, для яких застосувань вони краще підходять.

sunpower, maxeon, вбудованим, мікроінвертором, iq7a

Технології, що використовуються в сонячних панелях серії SunPower X

Інвертори SunPower X-Series оснащені сонячними елементами Maxeon Gen III, однією з найкращих доступних сонячних технологій. У цьому розділі ми пояснюємо, як працює ця технологія.

Сонячна батарея Maxeon Gen III

Сонячні елементи Maxeon Gen III відрізняються передовою технологією з 24.Ефективність 3%, що забезпечує на 25-35% більше енергії, ніж традиційні елементи. Технологія використовує високоякісні монокристалічні кремнієві пластини з чорним антивідблисковим покриттям спереду та технологію Interdigitated Back Contact (IBC) або All-Back Contact з мідною металевою сіткою з олов’яним покриттям на тильній стороні елемента.

sunpower, maxeon, вбудованим, мікроінвертором, iq7a

Ці елементи роблять модулі SunPower X Series стійкими до світлоіндукованої деградації (LID), забезпечуючи при цьому низькотемпературний коефіцієнт і відмінну продуктивність в широкому спектрі світлового випромінювання. Елементи також є екологічно чистими, оскільки містять повністю безсвинцеві компоненти.

Технічні характеристики сонячних панелей серії X

Житлова серія X

Житлова серія X включає варіації X21 і X22. X21 має традиційний дизайн з чудовою естетикою і вихідною потужністю 335 Вт, в той час як модулі X22. це новітні технології, що відрізняються чудовою продуктивністю і вихідною потужністю до 360 Вт.

sunpower, maxeon, вбудованим, мікроінвертором, iq7a

 • Ефективність модуля: До 22.2%.
 • Номінальна вихідна потужність: 335 Вт. 360 Вт.
 • Температурний коефіцієнт:.0.29%/ºC
 • Робоча температура:.Від 40ºF до 185ºF
 • Розміри: 61.3 x 41.2 x 1.8 дюймів.

Побутові модулі SunPower серії X розроблені для забезпечення більшої потужності при меншій кількості встановлених модулів. Має 96 сонячних елементів Maxeon III з ефективністю перетворення до 22.2%, модулі серії X можуть видавати до 360 Вт, що є найвищою номінальною потужністю модуля в серії, в той час як повністю чорний дизайн може видавати до 335 Вт.

Кожен модуль SunPower X Series має зовнішній вигляд класу А і захищений загартованим антивідблисковим склом з високим коефіцієнтом пропускання і чорною анодованою рамкою класу 1. Модулі стійкі до екстремальних кліматичних умов і мають 25-річну гарантію SunPower.

Комерційна серія X

Комерційна серія X має невеликі відмінності між моделями X21 і X22. X21 має 128 сонячних елементів для вихідної потужності до 470 Вт, в той час як модулі X22 мають 96 елементів для вихідної потужності 360 Вт.

sunpower, maxeon, вбудованим, мікроінвертором, iq7a

 • Ефективність модуля: До 22.2%.
 • Номінальна вихідна потужність: 360 Вт / 445 Вт. 470 Вт
 • Температурний коефіцієнт:.0.29%/ºC
 • Робоча температура:.Від 40ºF до 185ºF
 • Розміри: 61.4 x 41.2 x 1.8 дюймів. / 81.4 x 41.2 x 1.8-дюймовий.

Комерційні сонячні панелі SunPower X-Series призначені для комерційного та комунального застосування, оснащені 96 і 128 сонячними елементами Maxeon Gen III потужністю 360 Вт для моделей X22 і 445-470 Вт для моделей X21. Розмір між обома варіантами також варіюється.

Ці модулі мають зовнішній вигляд класу B і захищені загартованим антивідблисковим склом з високим коефіцієнтом пропускання та сріблястою анодованою рамою класу 2. Вони мають трохи нижчу стійкість до екстремальних кліматичних умов, ніж житлові варіанти, але на них також поширюється 25-річна гарантія.

Сильні сторони SunPower X-Series

SunPower X-серії має багато сильних сторін і переваг, що робить їх чудовими сонячними рішеннями для різних застосувань. Це деякі з їхніх основних сильних сторін:

Довговічна стійка конструкція

Олов’яно-мідна і злегка гнучка конструкція сонячних елементів Maxeon Gen III робить сонячні панелі серії SunPower X стійкими до корозії і тріщин. Вони також стійкі до світлоіндукованої деградації, що призводить до збільшення вихідної потужності на 2-3%.

енергія постачається протягом усього терміну служби

Поєднуючи високу довговічність з видатною продуктивністю, модулі SunPower X Series можуть виробляти на 60% більше енергії в порівнянні з традиційними модулями. У перший рік ці модулі видають на 45% більше енергії, ніж традиційні варіанти, але до 25-го року вони виробляють на 81% більше енергії, ніж традиційні.

Краща продуктивність при високих температурах

sunpower, maxeon, вбудованим, мікроінвертором, iq7a

Сонячні елементи Maxeon Gen III мають низькотемпературний коефіцієнт корисної дії.0.29%/ºC. Це означає, що модулі серії SunPower X можуть виробляти приблизно на 1-2% більше енергії при високій температурі 35-40ºC, що робить їх надзвичайно придатними для регіонів з жарким кліматом.

Підвищена продуктивність при різних умовах освітлення

Продуктивність модулів SunPower X Series покращується в похмуру погоду та в умовах низької освітленості, завдяки передовим технологіям в сонячних елементах Maxeon Gen III. Це збільшує вихід енергії серії SunPower X приблизно на 1% в порівнянні з традиційними модулями.

25-річна гарантія

Модулі SunPower X-серії розроблені для довговічної та надійної роботи, на яку поширюється 25-річна гарантія SunPower на продукт і продуктивність.

Високоестетичний дизайн

Серія X21 виконана у фірмовому повністю чорному дизайні SunPower, що забезпечує високу вихідну потужність, не порушуючи при цьому естетичний вигляд будинку. Ця особливість робить їх унікальним сонячним рішенням в місцях, де естетика є ключовим фактором для встановлення фотомодулів.

Порівняння SunPower X-Series

Щоб зрозуміти можливості SunPower X-Series, краще порівняти їх з варіантами конкурентів і навіть з іншими модулями, розробленими компанією SunPower. У цьому розділі ми наводимо такі порівняння.

SunPower X-Series в порівнянні з. 360 Вт DNA 120 Aptos Solar

Сонячні панелі DNA 120 від Aptos Solar, є популярним варіантом в США.S. а також конкурує з SunPower X-Series. Давайте порівняємо обидва варіанти один з одним.

SunPower 360W X-SeriesAptos Solar 360W DNA 120

Обидві компанії розробили фотомодулі з вихідною потужністю 360 Вт, але вони використовують різні технології. Сонячні елементи Maxeon Gen III мають ККД 22.2%, тоді як клітини, що розщеплюють ДНК, досягають ефективності лише 19.73%. Це означає, що для того, щоб модулі Aptos Solar видавали 360 Вт, вони повинні бути більшими і 4.09 фунтів. важчі за SunPower X-Series.

Температурний коефіцієнт. ще одна ключова відмінність між обома модулями. З температурним коефіцієнтом.0.29%/ºC, SunPower X-Series має кращу продуктивність у спекотному кліматі, ніж DNA 120. Єдиний аспект, в якому DNA 120 від Aptos Solar перевершує SunPower X Series. це гарантія; ці модулі мають гарантію на 5 років довшу, а загальна гарантія становить 30 років.

SunPower X-Series vs. M-Series

Порівняння інверторів SunPower серії X з інверторами серії. M-Series, дозволяє нам дізнатися про ключові відмінності між двома сонячними рішеннями, розробленими компанією SunPower.

SunPower 360 Вт X-SeriesSunPower 440 Вт M-Series

Існує кілька відмінностей між SunPower X-Series та. M-серія, як і їх технологія, вихідна потужність та тип сигналу на виході. Модулі серії M оснащені 66 осередками Maxeon Gen VI, які мають більший розмір і ефективність перетворення 22.8%. Модулі серії M мають більший розмір і досягають вихідної потужності 440 Вт, що значно перевищує 360 Вт модулів серії X.

Вбудований інвертор серії M створює ще одну важливу відмінність. Цей інвертор виробляє вихід змінного струму модулів серії M, замість типового виходу постійного струму в модулях SunPower серії X. Хоча це схожі панелі, M-серія має ряд переваг перед X-серією.

SunPower X-Series vs. A-серії

SunPower X-Series vs. A-серія створює ще один цікавий контраст. Серія A дуже схожа на серію M, включаючи вихід змінного струму, але з дещо старішою технологією сонячних елементів Maxeon.

SunPower 360 Вт X-серіяSunPower 425 Вт A-серія

SunPower A-Series оснащені елементами Maxeon Gen V з ефективністю 22.8%, на 65% більші комірки, ніж у Maxeon Gen III. A-серія також має більші розміри та вагу, але замість 360 Вт, як у M-серії, номінальна вихідна потужність зростає до 425 Вт.

Продуктивність в умовах спекотного клімату залишається незмінною, оскільки обидва модулі мають однаковий температурний коефіцієнт. Вони також мають однакову гарантію.

Коли варто обирати серію X для вашого проекту?

Модулі SunPower X Series використовують старішу технологію, ніж A- та M-серії, але вони мають схожу ефективність перетворення і набагато кращі за традиційні варіанти на ринку.

Житлові проекти, які прагнуть виробляти більшу потужність на невеликих дахах, можуть отримати вигоду від сонячних панелей SunPower X-Series. Ці модулі можуть змінити правила гри на дахах з обмеженим простором, оскільки менші модулі можуть бути переставлені в різні форми, щоб краще відповідати даху. Це полегшує встановлення більшої кількості модулів X-серії, ніж A- або M-серії, які мають більший розмір.

Залишити відповідь