Нова фотоелектрична теплова сонячна панель з Іспанії. Pv термопанелі

Нова фотоелектрично-теплова сонячна панель з Іспанії

Іспанська компанія Abora Solar розробила модулі aH72SK, які об’єднують сонячні панелі з ефективністю перетворення енергії 17.8% і тепловою ефективністю близько 70%. Його загальна площа становить 1.96 квадратних метрів.

фотоелектрична, теплова, сонячна, панель, іспанії

Поділіться

З журналу pv magazine Global

Іспанська компанія Abora Solar випустила нові фотоелектричні модулі із загальною ефективністю близько 89%. Модулі aH72SK поєднують сонячні панелі з ефективністю перетворення енергії 17.8% і теплова ефективність близько 70%. “

З цим новим продуктом ми досягли сертифікованого світового рекорду”. заявив представник компанії в інтерв’ю журналу pv.

Модулі мають розміри 1 970 мм x 995 мм x 107 мм і важать 50 кг.

“Модулі повинні встановлюватися щонайменше двома людьми”. сказав представник компанії.

Монокристалічні фотоелектричні модулі PERC мають вихідну потужність 350 Вт, напругу відкритого контуру 48.82 В і струм короткого замикання 9.73 A. Їх температурний коефіцієнт становить.0.33% на градус Цельсія, і вони можуть працювати з максимальною напругою системи 1,000 В.

Фотоелектричні панелі складаються з 72 сонячних елементів розміром 156 мм х 156 мм, загальною площею 1.96 квадратних метрів. Теплові панелі мають оптичний вихід 0.7 і витратою 60 л.

Компанія пропонує панелі зі своєю системою моніторингу aHMonitor, яка дозволяє власникам систем та інсталяторам візуалізувати таку інформацію, як викиди CO2. Виробник фотоелектричних панелей із Сарагоси заявив, що в залежності від розміру та типу проекту, нові модулі можуть забезпечити повернення інвестицій приблизно за чотири роки.

Цей контент захищений авторським правом і не може бути використаний повторно. Якщо ви бажаєте співпрацювати з нами і хочете повторно використати частину нашого контенту, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою: editors@pv-magazine.com.

Еміліано Белліні

фотоелектрична, теплова, сонячна, панель, іспанії

Еміліано приєднався до pv magazine у березні 2017 року. Висвітлює питання сонячної та відновлюваної енергетики з 2009 року.

Фотоелектрична теплова панель із загальною ефективністю 83% завдяки нанорідині MXenes

Британські дослідники продемонстрували фотоелектричну теплову панель, яка використовує нанорідину MXene/вода для передачі тепла. За їх словами, нанорідина здатна не тільки покращити теплові та електричні характеристики панелі, але й зменшити її розмір на 14.5%.

фотоелектрична, теплова, сонячна, панель, іспанії

Схема запропонованої фотоелектричної системи.

Image: Ulster University, Cleaner Energy Systems, Creative Commons License CC BY 4.0

Поділитися

Вчені з Ольстерського університету у Великобританії продемонстрували фотоелектричну теплову панель (PVT), яка використовує теплоносій (HTF) на основі води та двовимірних карбідів і нітридів перехідних металів, відомих як MXenes. Насичені землею сполуки MXenes отримали свою назву завдяки графеноподібній моології і виготовляються шляхом селективного травлення певних атомних шарів з об’ємного кристалу, відомого як MAX.

За словами дослідників, частинки MNenes здатні значно підвищити теплопровідність базової рідини і поліпшити теплопередачу панелі. Чисельне моделювання проводилося на модулі розміром 1 640 мм × 200 мм × 5 мм з геометрією листового абсорбера, що складається зі скляної кришки, листа етиленвінілацетату (EVA), фотоелектричної панелі, ще одного листа EVA, листа тедлару, листа абсорбенту і трубки абсорбера.

Британська група розглядала різні концентрації нанорідини MXene при 0.01, 0.1 та 0.2 мас.ч. “Верхня межа концентрації нанорідини MXene була обрана з літератури на основі оптимальної концентрації, яка генерує краще поліпшення теплофізичних властивостей при мінімальному підвищенні в’язкості”. пояснили вони.

Вчені порівняли ефективність модуля з панелями з теплоносієм на основі води та модулем з теплоносієм на основі етиленгліколю (Eg). Вони виконали моделювання, змінюючи масові витрати, зберігаючи постійну температуру на вході та сонячне випромінювання. Основними параметрами аналізу були теплова ефективність, електрична ефективність, коефіцієнт теплопередачі (HTC) і перепад тиску.

Панель на основі MXenes показала найвищий відсоток підвищення теплової ефективності на 17% в порівнянні з системою на основі води. “Найвища теплова ефективність 67.49% було повідомлено з 0.2 мас% нанофлюїдів MXene “. сказали вчені. “Близько 63% і 60.4% теплової ефективності показали нанофлюїди MXene з 0.1 і 0.01 мас.ч., відповідно. Збільшення масового потоку 0.2 мас. % нанорідини на 60 кг.1, що призвело до збільшення теплової ефективності системи приблизно на 21%.”

Популярний вміст

Рідина MXenes також сприяла найбільшому збільшенню фотоелектричної ефективності, яка склала 15.94% і було досягнуто за допомогою 0.2 мас% концентрації нанофлюїдів. “Однак відповідне збільшення електричної ефективності N-PV/T становило лише близько 0.65%”. зазначила дослідницька група. “Найвища загальна енергоефективність була досягнута N-PV/T з 0.01, 0.1, і 0.2 мас. % нанофлюїду MXene було розраховано приблизно 76, 78 та 83% при 90 кГ.1. Також було виявлено, що температура на виході знижується зі збільшенням швидкості потоку.”

Їх аналіз також показав, що нова нанорідина може допомогти зменшити розмір модуля на 14.5%. “Найбільше зменшення розміру (14.5%) було виявлено можливим при використанні 0.2 мас. % нанофлюїду MXene”. підкреслили вони. “Відповідне зменшення розміру системи досягається при 0.1 мас. % та 0.01 мас.ч. було розраховано як 7.8% та 4.45% відповідно.”

Вони представили модуль у статті “Чисельне дослідження та техніко-економічне обґрунтування фотоелектричної/теплової системи на основі нанофлюїду MXene/вода”, опублікованій в журналі “Cleaner Energy Systems”. “Для практичної реалізації N-PV/T додаткові витрати будуть понесені на встановлення вторинного теплообмінника, довгострокові кроки підтримки стабільності та безпечну утилізацію”. заявили вчені. “Отже, запропоноване підвищення ефективності PVT на основі MXenes повинно компенсувати додаткові витрати в порівнянні зі звичайним PVT”.”

Цей вміст захищений авторським правом і не може бути використаний повторно. Якщо ви хочете співпрацювати з нами і хочете повторно використати частину нашого контенту, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою: editors@pv-magazine.com.

Еміліано Белліні

фотоелектрична, теплова, сонячна, панель, іспанії

Еміліано приєднався до pv magazine в березні 2017 року. Висвітлює питання сонячної та відновлюваної енергетики з 2009 року.

Сонячні фотоелектричні теплові панелі

Ціна на електроенергію зростає. Ціна на нафту зростає. Але сонце. Її енергія безкоштовна.

фотоелектрична, теплова, сонячна, панель, іспанії

Чому варто перейти на сонячну енергію?

Ви можете зменшити свої рахунки за електроенергію на 25-30% за допомогою сонячної енергетичної системи.

20-річна гарантія

Наші сонячні системи мають 20-річну гарантію. Як вам це для душевного спокою?

Нагрівають воду

Ви любите приймати душ?? Чудово! Нагрівайте гарячу воду безкоштовно.

Гроші витрачені недаремно

З грантами до 3 800 євро ви витратите небагато. І багато заощаджувати. Дуже багато.

фотоелектрична, теплова, сонячна, панель, іспанії

Як працюють сонячні панелі

В середньому, сонячна фотоелектрична система може заощадити 200-300 євро на рік на ваших рахунках за електроенергію.

Сонячні панелі, які виробляють електроенергію, відомі як фотоелектричні (ФЕ). Ці панелі працюють, уловлюючи сонячну енергію за допомогою фотоелектричних елементів. Саме ці елементи перетворюють сонячне світло в електрику.

Для роботи фотоелектричних панелей не потрібне пряме сонячне світло. І вони все ще виробляють електроенергію в похмурі дні. Оскільки ми живемо в Ірландії, це хороша новина. Сонячні панелі також мають довгий термін зберігання. Оскільки єдиною рухомою частиною сонячної панелі є електрони, панель зазвичай служить близько 20 років.

Бажаєте дізнатись більше? Це відео TedED дає чудовий огляд.

фотоелектрична, теплова, сонячна, панель, іспанії

Гаряча вода від сонячних теплових колекторів

Зараз SEAI надає грант на сонячне водопостачання у розмірі до 1200 євро.

Сонячні панелі, які виробляють гарячу воду, відомі як сонячні теплові колектори або сонячні колектори гарячої води. Сонячна енергія. це використання сонячної енергії для виробництва тепла. У той час як сонячні фотоелектричні системи виробляють електроенергію.

Найбільший вплив, який сонячна енергія може мати на ваш будинок? Значне скорочення рахунків за опалення. Сонячна енергія може покривати до 60% ваших потреб у гарячій воді. Чудово, якщо у вас велика сім’я або ви ведете активний спосіб життя і витрачаєте багато енергії на нагрів гарячої води для душу.

Часті запитання

Чи працюють сонячні фотоелектричні системи в Ірландії?

Так. В Ірландії багато похмурих днів. Багато похмурих, дощових, вітряних днів. Особливо, якщо ви живете на західному узбережжі!

На щастя, сонячні фотоелектричні та теплові системи працюють на розсіяному світлі. Ми отримуємо близько 60% енергії від непрямого сонячного світла, а решту 40%. від прямих сонячних променів.

Отже, незважаючи на похмурі дні, сонячного світла все ще достатньо, щоб виробляти гарячу воду та електроенергію для вашого будинку.

Чи отримую я гроші за надлишок електроенергії, яку відправляю в мережу?

На даний момент ні. Але цілком ймовірно, що в майбутньому ця опція стане доступною.

Надайте нам свій Eircode або GPS координати. Завдяки цьому ми зазвичай можемо побачити простір, доступний для модулів, і підтвердити ціну. Перед установкою ми заплануємо і виконаємо технічне обстеження вашого будинку, щоб спланувати найбільш ефективну установку вашої сонячної системи.

Скільки часу займе установка і чи не буде вона заважати роботі?

Зазвичай ми завершуємо домашні приміщення за один день. Більшість робіт доводиться виконувати за межами будинку. З деякими роботами, необхідними всередині будинку, оскільки ми повинні підключитися до щитка запобіжників. В цілому, процес встановлення не дуже заважає.

Чи потрібен мені дозвіл на планування?

Ірландські правила планування стверджують, що для більш ніж 12 м² “сонячних панелей” вам потрібен дозвіл на планування. На сьогоднішній день у нас не було відмов. І можемо допомогти вам або вашому архітектору з ескізами та масштабними кресленнями.

Замовте безкоштовну консультацію

Схеми фінансування

Слідкуйте за нами

Велика швидкість роботи. Кілька незначних проблем були вирішені швидко.

Churchfield пропонує дійсно експертний сервіс і має необхідний навчений і сертифікований персонал, якого явно не вистачало кільком іншим компаніям-конкурентам. Вони встановили для нас новий газовий котел, сонячну батарею та триконтурну систему центрального опалення, чисто та ефективно, вразивши нас самих, але, що більш важливо, також і інспектора Держенергоефективності! З тих пір у нас було два незначних збої, спричинені виробниками постачальників, а не установкою Churchfield. Ці незначні недоліки були негайно та ввічливо виправлені компанією “Черчфілд” без додаткових витрат, цей процес особисто контролювався до успішного завершення Кароліною з “Черчфілд”. Відповідно, ми можемо однозначно рекомендувати їх високопрофесійні послуги, тим більше, що вони також були дуже конкурентоспроможними за ціною. читати далі

вони рекламують багато послуг на своєму веб-сайті, які вони не надають. Наприклад, внутрішня ізоляція стін або порожнин. Слід оновити веб-сайт, щоб відобразити фактичні послуги, які вони надають. Відчував, що вони не зацікавлені в більш складних випадках, наприклад, якщо вони не можуть зробити всі стіни, які вони просто відкинули як непридатні для них. Я сьогодні двічі дзвонив, і двічі мені сказали, що вони не займаються внутрішнім утепленням, а на сайті про це написано. читати далі

Вони встановили (серед іншого) новий котел 2 роки тому. Коли мої батареї не працювали минулого листопада, я викликав сантехніка, який був огидний (за його словами) тим, як була встановлена система. Він сказав, що “того, хто це зробив, треба розстріляти. Оскільки “Черчфілд” гарантує свою роботу (принаймні, так написано на папірці), я зв’язався з ними. Це було в листопаді. Зараз вже далеко в січні, і. Мене залишали чекати 3 рази, (щоразу відпросившись з роботи). Вони некомунікабельні та ненадійні, а рівень обслуговування клієнтів жахливий. Тепер вони взагалі перенаправили мене в іншу компанію без будь-якого повідомлення, ніхто навіть не потрудився повідомити мені, що вони скасували цю зустріч після того, як я домовився про неї місяць тому і знову взяв відгул. Уникайте цієї компанії, звертайтеся до тих, хто піклується про своїх клієнтів. Моя система все ще протікає майже 2 місяці потому. читати далі

Перший візит. Величезна робота з реставрації та збереження цієї культової будівлі. Захоплені виставковими просторами, творчо розставленими на різних поверхах. Висококласний музей та багато іншого. Ми також насолоджувалися обідом у The Commons. Варто відвідати ще раз. А ще тут є чудовий сад і відкритий простір. читати далі

Замовив новий котел, а в день, коли його мали встановити, мені зателефонували і сказали, що дата бронювання перенесена ще на місяць. Мені сказали, що мені передзвонять минулого тижня для уточнення, але я все ще чекаю, і мені сказали, що мені зателефонує перший сервісний агент 2 дні тому, коли він повернеться в офіс, але досі немає контакту. Ніякої компенсації не запропонували і не було тепла протягом останнього місяця, і тепер не буде ще місяць. Сказали, що я можу отримати відшкодування депозиту, але це означатиме, що мені доведеться довше чекати на новий котел. Редагування: Я хотів би додати, оскільки відповідач не розглянув мою скаргу перед тим, як звернутися до мого розгляду, що мені не було повідомлено, як зазначено, що дата не відбудеться, і цього не було в документах, які я отримав. Про це також не було повідомлено, коли я запитала, чи потрібна додаткова інформація, оскільки на мої електронні листи не відповіли. Мені також не повідомили, коли я дзвонив і платив заставу, що дата буде змінена, і я досі не мав жодного контакту з цього приводу. Однак я отримав електронного листа, в якому шукав грантову пропозицію від SEAI. Пріоритети, здається, більше стосуються отримання грошей, а не вирішення проблеми. Після цього я зареєстрував скаргу 24 жовтня, і мені сказали, що зі мною зв’яжуться протягом 48 годин. Досі не отримав жодного контакту 6 листопада. Опалення мали замінити 2 тижні тому, після місяця без тепла. Тепер це не буде зроблено ще 2 тижні. Отже, 2 місяці без опалення. Ви пробачте мені, якщо я не вірю, що робиться все можливе, щоб виправити це. читати далі

Чудово! Задоволений своїм новим котлом! У мене був дуже позитивний досвід роботи з Churchfield! Я б рекомендував його всім! читати далі

Не рекомендую. Якість виготовлення відносно непогана, але менеджери проектів та співробітники компанії Churchfield погано спілкуються і мало реагують на проблеми. Їхні умови виставлення рахунків означають, що ви платите за всю роботу до її завершення, тому я залишився з дірками в стіні, тріщинами у віконних рамах і т.д., і жодної інформації про те, коли це буде виправлено. читати далі

Порушили обіцянку про дату встановлення. Шкода, що вони не дотримуються власної обіцянки щодо вибору часу, зручного для клієнта. Говорять купу безглуздого технічного сміття, нікого не вражаючи, тільки себе. Вони навіть не змогли правильно визначити дату встановлення. Про що це говорить. читати далі

Чудовий сервіс від усіх співробітників компанії Churchfield та підрядників, які виконували роботи. Швидко, ефективно; доброзичливе обслуговування. Дуже рекомендую. читати далі

Захоплені нашою новою системою опалення, встановленою Джейсоном Емметом. Відмінна якість виготовлення, прибув вчасно. ефективні охайні працівники. Пояснили нам все дуже зрозуміло. читати далі

Нещодавно замінили і перенесли котел. Робота була виконана на дуже високому рівні, і два хлопці були чудовими. Вони пояснили все, що робили, і залишили місце бездоганним, коли закінчили. Дуже дякую. Обов’язково скористаємося послугами Churchfield знову читати далі

Світ має технічний потенціал для розміщення 47.6 PWh фотоелектричних теплових панелей

Вчені з Центральноєвропейського університету в Угорщині оцінили глобальний технічний потенціал виробництва фотоелектричної теплової енергії (PVT) за допомогою геопросторової моделі з високою роздільною здатністю.

фотоелектрична, теплова, сонячна, панель, іспанії

Середній потенціал виробництва сонячної теплової енергії на 1 квадратному метрі доступної площі даху

Image: Central European University, The Journal of Cleaner Production/ CC BY license

Поділитися

Дослідники з Центральноєвропейського університету в Угорщині оцінили глобальний потенціал виробництва фотоелектричної та теплової енергії на дахах будинків у період між 2022 та 2060 роками.

Їх модель прогнозує, що PVT-системи мають технічний потенціал для виробництва близько 47.6 PWh, при цьому внесок фотоелектричної енергії становить близько 29.5 PWh (62%), а потенціал виробництва теплової енергії. 18.1 PWh (38%).

Дослідження використовує геопросторову модель енергопостачання з високою роздільною здатністю для оцінки корисної площі дахів будівель в одинадцяти регіонах світу і розраховує відповідне глобальне і регіональне виробництво, яке повинні забезпечити дахові фотоелектричні колектори протягом 39-річного періоду. Модель базується на існуючій моделі BISE, яка має три основні типи вхідних даних: метеорологічні, будівельні та технологічні параметри. За словами авторів, сильна сторона їх алгоритму полягає в тому, що “він вимагає лише легкодоступних і відтворюваних вхідних даних для метеорологічних і технологічних вимірювань”.”

Вчені припустили, що електрична та теплова ефективність PV-T колекторів становить 21.6% та 63.3%, відповідно, а також температурний коефіцієнт.0.35% C для фотоелектричного блоку. Вони також припустили, що фотоелектричні панелі базуються на монокристалічних елементах та антибліковому загартованому склі, а теплові модулі. на плоскому пластинчастому колекторі та мідному поглиначі. Для обох технологій не були враховані темпи деградації та можливий розвиток технологій.

За оцінками моделі, загальна площа дахів варіюється від 3 млрд. кв. м в Європі до 70 млрд. кв. м в Азії з централізованим плануванням, включаючи Китай, в перший рік періоду моделювання. Однак, лише третина загальної площі дахів була визнана придатною для встановлення PV-T колекторів.

До 2060 року найбільша площа дахів, яку можна буде встановити, очікується в Азії, Латинській Америці та Північній Америці з централізованим плануванням. Найменша площа прогнозується для Африки на південь від Сахари. 4.75 млрд квт/год, і в Європі, на рівні 1.2 мільярди мільярдів квадратних метрів.

Очікується, що загальний потенціал виробництва PV-T енергії буде найвищим у країнах з централізованим плануванням. Азії, Північній Америці та Латинській Америці. 9.7 PWh, 6.0 ПДж/год та 4.5 PWh, відповідно.

“Найбільш стримані потенціали, з іншого боку, очікуються в Європі (0.24 PWh) та Африки на південь від Сахари (1.28 PWh), де або географічний (кліматичний), або потенціал використання сонячних колекторів може бути знижений”. зазначають вчені.

Очікується, що в період між 2022 і 2060 роками найбільше зростання потенціалу виробництва PV-T енергії буде спостерігатися в Латинській Америці, Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та регіоні Близького Сходу і Північної Африки (MENA), де потенціал виробництва енергії з фотоелектричних колекторів.

“Оскільки гнучкість і складність моделі BISE дозволяє і може призвести до ще більш надійних оцінок, наші майбутні дослідження також надаватимуть пріоритет моделюванню сонячного потенціалу в масштабах міст і районів і підтримуватимуть інформацію про дахи на основі LIDAR з дуже високою роздільною здатністю”. сказали вони.

Цей контент захищений авторським правом і не може бути використаний повторно. Якщо ви бажаєте співпрацювати з нами і хочете використати частину нашого контенту, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою: editors@pv-magazine.com.

Беатріс Сантос

Беатріс Сантос приєдналася до pv magazine у 2020 році. Вона писала про нові технології, НДДКР, установки, ринки та політику на глобальному веб-сайті.

Залишити відповідь