Не пропустіть завтрашні новини будівельної галузі. Сонячний дах гігафабрики Tesla

Gigafactory 2 Tesla розпочала виробництво сонячної черепиці для даху

Ви читаєте безкоштовну статтю з думками, які можуть відрізнятися від думки The Motley Fool’s Premium Investing Services. Станьте учасником Motley Fool вже сьогодні, щоб отримати миттєвий доступ до наших найкращих рекомендацій аналітиків, глибоких досліджень, інвестиційних ресурсів та багато іншого. Дізнайтеся

NASDAQ: TSLA

Подейкують, що завод в Буффало почав випускати сонячні панелі в минулому році, а черепицю. в минулому місяці. Наступне питання: Хто буде їх встановлювати?

Tesla, Inc. (TSLA.0.34%) нарешті відвантажує як сонячні панелі, так і черепицю Solar Roof з заводу Gigafactory 2, який вона будує разом з Panasonic в Буффало, штат Нью-Йорк. Ми ще не знаємо, скільки саме, але це вже прогрес, що щось виходить з заводу після місяців затримок.

Мета полягає в тому, щоб Gigafactory 2 виробляла щонайменше 1 ГВт високоефективних сонячних елементів і модулів щорічно (а потенційно. до 2 ГВт), а також черепицю Solar Roof. Але для того, щоб перетворити ці виробничі плани в реальність, потрібно трохи більше часу, ніж спочатку прогнозувала Telsa.

Нарощування виробництва

Звіти PV Magazine та Greentech Media вказують на те, що Panasonic розпочав виробництво сонячних панелей на Gigafactory 2 у жовтні, а виробництво Solar Roof розпочалося у грудні. Tesla також повідомила, що черепиця Solar Roof зараз поставляється клієнтам, які не є співробітниками Tesla, що по суті є їх дебютом на комерційному ринку.

Panasonic (PCRFY 0.58%) в кінцевому підсумку контролює більшу частину виробництва сонячних елементів і модулів і може мати інші плани щодо свого сонячного бізнесу, ніж Tesla. У той час як Panasonic чітко бачить, що U.S. виробництво як ключовий спосіб розвитку свого бізнесу з виробництва сонячних модулів.- і який може стати ще більш важливим, якщо Трамп введе тарифи на імпортні сонячні панелі в цьому місяці.- Tesla скорочує свій сонячний бізнес.

Ситуація може бути цікавою, якщо Panasonic виявиться в 2018 році з непередбачуваною вигодою від тарифів, але Tesla не має можливості взяти всі ці сонячні панелі і встановити їх на будинках самостійно. Panasonic, безсумнівно, був би більш ніж радий продати панелі іншим інсталяторам, якби вони були готові заплатити найвищу ціну.

Сонячний дах тут. на кшталт

Незважаючи на весь ажіотаж навколо Solar Roof, коли він був оголошений восени 2016 року, за останній рік про нього не було багато розмов з боку Tesla. Виробництво вийшло в онлайн набагато повільніше, ніж очікувала компанія, і у нас все ще немає багато деталей про продуктивність і установку. Ми також не знаємо, скільки сонячних дахів було замовлено до цього часу.

З урахуванням цих застережень, для Tesla важливо довести Gigafactory 2 до повного виробництва, оскільки це розширить бізнес електромобілів і накопичувачів енергії, створивши повний набір продуктів для клієнтів, які можуть розглянути. Чи захочуть люди купувати сонячний дах разом зі своєю моделлю 3. це питання дискусійне, але Tesla має унікальну можливість запропонувати додаткові енергетичні послуги.

Тепер настає найскладніша частина

Як ми бачили на прикладі Model 3, перший місяць виробництва не буде найскладнішим для Gigafactory 2. Tesla і Panasonic тепер повинні виробляти сонячні батареї, модулі та сонячний дах за світовими стандартами за світовими цінами. Незрозуміло, чи зможуть обидві компанії це зробити, враховуючи той факт, що Tesla постійно запізнюється і перевищує бюджет у виробництві автомобілів, і що Panasonic вже був змушений закрити частину свого виробництва сонячних батарей, оскільки вони не були конкурентоспроможними на ринку.

Принаймні, початкова виробнича віха була перекреслена для Tesla на Gigafactory 2. Решта цього року буде присвячена нарощуванню виробництва і продажу більшої кількості сонячних продуктів, в чому компанія, схоже, не була дуже зацікавлена протягом 2017 року.

Тревіс Хойум не має позиції в жодній зі згаданих акцій. The Motley Fool володіє акціями та рекомендує Tesla. The Motley Fool має політику розкриття інформації.

ОНОВЛЕННЯ: Tesla ділиться новими подробицями про свою систему сонячних панелей на даху

UPDATE: Компанія Tesla оприлюднила подробиці про сонячну панель, яка буде виготовлена компанією Panasonic на заводі Tesla Gigafactory 2 в Буффало, штат Нью-Йорк, для ексклюзивного використання компанією Tesla, повідомляє Electrek в неділю. Tesla заявила, що буде використовувати цю систему для всіх майбутніх житлових проектів через свій нещодавно придбаний інсталяційний бізнес SolarCity. Кріплення 325-ватних модулів буде прихованим, а самі модулі матимуть тонкий профіль. Наразі доступні панелі Panasonic мають потужність 325 Вт з 21.76% ефективності. Сонячна панель відокремлена від дахової фотоелектричної системи компанії на основі черепиці.

Короткий огляд:

 • Виробник електромобілів Tesla оголосив у Твіттері, опублікованому 24 березня генеральним директором Ілоном Маском, що почне приймати замовлення на свою сонячну черепицю для дахів у квітні.
 • Плитка буде виготовлена з текстурованого скла від Panasonic Corp. і, як очікується, будуть виглядати ідентично звичайній черепиці, яка дозволяє світлу проходити крізь неї на плоский фотоелектричний елемент, повідомляє Bloomberg. Маск заявив, що сонячні батареї на даху будуть коштувати дешевше у виробництві та установці, ніж традиційні покрівельні матеріали, навіть до того, як буде отримана передбачувана економія від електроенергії, заощадженої за рахунок використання установок.
 • ще не визначено, але установка почнеться в середині 2017 року, згідно з веб-сайтом Tesla.

Занурення в суть справи:

Сонячна енергетика набирає обертів на житловому ринку, оскільки все більше домовласників діють відповідно до власних інтересів у сфері енергоефективності або користуються стимулами для розширення впровадження фотоелектричних технологій, а будівельники починають звертати увагу на такий попит. За оцінками Асоціації сонячної енергетики, у 2016 році понад 1 мільйон будинків мали сонячні установки на дахах. Тим часом, Міністерство енергетики прогнозує, що використання буде в топ-3.8 мільйонів будинків до 2020 року.

Нещодавня заява забудовника Lennar з Майамі про те, що він планує побудувати комплекс на 180 будинків, що живиться від фотоелектричної системи на 443 акрах, є лише одним з прикладів підвищення ставок, коли мова заходить про житлові сонячні установки в розстрочку. Північно-східний регіон країни також може багато виграти від зростаючого впровадження сонячних установок, згідно з доповіддю Redfin і DOE. Встановлення таких систем на будинках може підвищити вартість нерухомості в регіоні та зменшити рахунки за електроенергію для домовласників у місцевості, де обмежена кількість сонячного світла може призвести до значних витрат на споживання енергії.

Нові системи, спрямовані на зміну сприйняття сонячних установок за допомогою естетичних елементів, розробляються для зміцнення ринкової вартості технології. Хоча більш привабливий дизайн панелей може бути благом для сонячних енергетичних систем, нещодавня пропозиція про включення балів Home Energy Rating System в оцінку будинку також може збільшити кількість фотоелектричних систем на ринку, спростивши процес фінансування таких систем між будівельниками та покупцями.

Хоча Tesla увірвалася на ринок сонячних панелей для житлових будинків, компанія отримає додатковий прибуток від галузі завдяки запланованій установці 70-мегаватної сонячної електростанції, розташованої над заводом з виробництва електричних батарей вартістю 5 мільярдів доларів у штаті Невада. розробка, яка, за прогнозами, претендує на звання найбільшої у світі сонячної батареї на даху. У всій галузі розвиток енергетики став благом для зайнятості в будівництві: Міністерство енергетики США виявило, що підсектор енергоефективності забезпечив більшість з більш ніж 2 мільйонів робочих місць у будівництві, створених у 2016 році.

Рекомендована література

 • Tesla почне приймати замовлення на свій сонячний дах у квітні Bloomberg
 • Tesla представляє нову “витончену і низькопрофільну” ексклюзивну сонячну панель від Panasonic Electrek

Сонячний дах Tesla: повний огляд

новини, галузі, сонячний, tesla

У жовтні 2019 року Tesla Motors оголосила про запуск Tesla Solar Roof V3, третьої версії інтегрованої сонячної скляної черепиці компанії. Серед кількох оновлень, третя версія включає в себе більші плитки, нижчі виробничі витрати, підвищену щільність потужності та більш простий процес встановлення.

Крім того, загальна кількість деталей у продукті зменшилася. Tesla прогнозувала, що ці зміни значно знизять вартість продукту, однак компанія продовжує боротися з прискоренням встановлення сонячних дахів.

Сонячний дах Tesla: Погляд EnergySage

Хоча Tesla найбільш відома своїми електромобілями (EV), майбутнє компанії пов’язане з повною інтеграцією чистої енергії. одноетапним процесом скорочення викидів вуглецю, який передбачає поєднання сонячних панелей з вашим електромобілем Tesla EV. Для власників будинків, які хочуть отримати переваги сонячної енергії без її “вигляду”, Tesla Solar Roof пропонує привабливу альтернативу: але чи є цей розкішний дах правильним варіантом для вас?

Що в цій статті?

Тут є багато чого, і ми спробуємо поговорити про кожен аспект сонячного даху. Перейдіть до будь-якого з розділів нижче:

 • Що таке сонячна черепиця?
 • Останні новини про сонячний дах
 • Хронологія ключових подій сонячного даху
 • Технічні характеристики сонячного даху
 • Розрахунки витрат
 • Чи варто чекати на сонячний дах Tesla?
 • Конкуренти Tesla

Сонячний дах Tesla: що потрібно знати

Деякі учасники сонячної енергетики вважають, що сонячна енергетика потребує ребрендингу як естетичне та технічне вдосконалення, яке може бути частиною ремонту будинку, а не важким модулем, прикріпленим до вашого даху. Цей настрій був підкреслений Ілоном Маском у жовтні 2016 року, коли він представив перший покрівельний продукт Tesla. За допомогою Solar Roof компанія прагне вивести сонячну енергію в мейнстрім, усунувши будь-які естетичні проблеми, які можуть виникнути у власників будинків.

“Я думаю, що є досить радикальна різниця між сонячними панелями на даху, які дійсно покращують зовнішній вигляд вашого будинку, і тими, які цього не роблять, я думаю, що це буде різниця як день і ніч”. сказав Маск у своїй заяві перед офіційним запуском першого сонячного даху Tesla. Через два місяці він представив сонячний дах на велелюдному заході в передмісті Каліфорнії, щоб продемонструвати, що дизайн панелей Tesla був настільки бездоганно інтегрований, що вся аудиторія преси повинна була звикнути до його присутності на будинку перед ними.

Використання домашнього акумулятора Tesla Powerwall з сонячним дахом Tesla Solar Roof

Сонячні дахи Tesla поставляються в парі з накопичувачем енергії у вигляді батареї Tesla Powerwall. Tesla Powerwall може похвалитися максимальною потужністю 7 кВт за відсутності сонця або 9 кВт за наявності сонця.6 кВт при повному сонці до 13.5 кВт-год корисної потужності. Вона також може допомогти забезпечити ваш будинок сонячною енергією під час відключення електроенергії. Вони також поставляються з додатком Tesla, який дозволяє користувачам стежити за виробництвом енергії в режимі реального часу. На електростанції Tesla Powerwalls поширюється федеральна податкова пільга.

Які останні новини про черепицю Tesla Solar Roof?

Наразі Tesla встановила сонячні дахи по всій країні, хоча точна кількість установок невідома. Цей сонячний продукт набирає популярність серед деяких споживачів, що призводить до тривалого часу очікування установки для клієнтів, які підписують контракти. У квітні 2021 року багато з цих клієнтів були шоковані, коли отримали електронні листи від Tesla, в яких вартість монтажу була вищою, ніж їхні контрактні ціни. Відсутність пояснень і прозорості викликала плутанину і розчарування серед споживачів, особливо якщо вони більше не могли дозволити собі високу ціну.

Під час щоквартального дзвінка про прибутки Tesla у квітні 2021 року генеральний директор Ілон Маск підтвердив, що попит на сонячні дахи Tesla Solar Roof “залишається високим”, незважаючи на підвищення цін на них. Він визнав, що Tesla “в основному допустила деякі суттєві помилки в оцінці складності певних дахів.” Tesla додала інформацію про складність даху на свій веб-сайт і застереження про складність даху в калькулятор Solar Roof; однак, Tesla зазначає, що складність вашого даху не буде визначена до тих пір, поки ви не зробите замовлення на сонячну покрівлю. Тесла поділяє складність на три категорії. просту, середню та складну. на основі наступних критеріїв:

 • Простота: однорівневий дах, вільні монтажні площини, мало перешкод (труби, димарі, мансардні вікна), низький нахил
 • Проміжний: багаторівневий дах (секції даху, побудовані на декількох поверхах вашого будинку), більш переповнена монтажна площина, більше перешкод (труби, димоходи, мансардні вікна), вищий кут нахилу
 • Складність: багаторівневий дах (секції даху побудовані на декількох поверхах вашого будинку), щільна монтажна площина, багато перешкод (труби, димоходи, мансардні вікна), крутий нахил

Виходячи з попередніх звітів, ціна сонячного даху Tesla істотно варіюється в залежності від складності вашого даху.

Хронологія ключових новин та оголошень про сонячні дахи Tesla

Схоже, що Tesla має шаблон надмірних обіцянок і недоотримання результатів щодо своєї сонячної покрівлі. Ось як виглядали останні кілька років для компанії та її клієнтів.

 • Квітень 2016 року: Tesla купує Solarcity і починає виробництво сонячних панелей і сонячного даху.
 • Травень 2017 року: Tesla почала приймати замовлення на свою сонячну черепицю Tesla
 • Серпень 2017 року: Ілон Маск повідомив, що він та інший керівник Tesla вже встановили дах на своїх будинках.
 • Січень 2018 року: Компанія оголосила, що нарощує виробництво покрівельного продукту на своїй гігафабриці в Буффало. Потім Tesla почала початкові установки з клієнтами у верхній частині свого списку очікування в Каліфорнії в середині березня, приблизно через вісім місяців після початкової оцінки.
 • Травень 2018 року: Tesla отримала близько 11 000 замовлень на сонячні дахи і намагалася задовольнити попит.
 • Серпень 2018 року: У Каліфорнії, провідному штаті країни за кількістю сонячних дахів, було встановлено лише 12 сонячних дахів.
 • Вересень 2018 року: Опубліковано звіт, в якому йдеться про те, що сонячні дахи ще довго не будуть широко встановлюватися. За даними CNBC, Маск сказав, що їм потрібно більше часу, щоб опрацювати всі деталі. “На даху можна провести лише кілька прискорених випробувань на довговічність. Тож перш ніж ми зможемо розгорнути її на великій кількості будинків, ми повинні переконатися, що всі елементи даху прослужать щонайменше три десятиліття”. сказав Маск на зустрічі влітку 2018 року. У заяві бракувало як зобов’язань, так і чітких термінів.
 • Листопад 2018 року: Згідно з повідомленням Bloomberg, компанія почала нарощувати виробництво, запровадивши цілодобовий режим роботи з приблизно 80 працівниками на одну сорочку лише для виробництва черепиці для сонячних дахів. Керівник енергетичних операцій Tesla Санджай Шах заявив, що Tesla готується до того, що в 2019 році бізнес з виробництва сонячних дахів зазнає “колосального зростання”.” Сам Маск написав у твіттері, що перші сонячні дахи почнуть встановлювати приблизно влітку 2019 року.
 • Червень 2019 року: незважаючи на постійні затримки і втрати прибутку, Маск написав у твіттері, що сподівається виробляти близько 1 000 сонячних дахів на тиждень до кінця 2019 року.
 • Жовтень 2019 року: Tesla анонсувала Tesla Solar Roof V3, в якій були представлені оновлення для збільшення виробництва і розгортання, а також зниження цін.
 • Кінець 2020 року: Компанія Tesla досягла певних успіхів на своїх сонячних дахах протягом року, майже втричі збільшивши кількість установок між першим і другим кварталом. У четвертому кварталі Tesla оголосила, що вона “досягла значного прогресу в розгортанні сонячних дахів”, але не вказала дату, яка б підтверджувала це твердження.
 • Квітень 2021 року: Клієнти Tesla Solar Roof продовжують відчувати затримки та відсутність прозорості з боку Tesla.
 • Травень 2021 року: Деякі клієнти подали до суду на Tesla через несподівані підвищення цін.
 • Червень 2021: electrek підтвердив, що керівник енергетичних операцій Tesla покинув компанію після місяців чуток.
 • Жовтень 2021 року: Tesla розширила сонячні дахові установки на будь-яку точку Сполучених Штатів.
 • Листопад 2021: electrek оголосив, що черепиця Solar Roof буде більш ефективною, матиме більшу потужність і може бути встановлена на існуючі дахи.

Технічні характеристики Tesla Solar Roof: що ви отримуєте?

Якщо ви зацікавлені у встановленні сонячного даху Tesla, вам, мабуть, цікаво, що ви отримаєте від кожної сонячної плитки. Ми пояснимо деякі технічні характеристики сонячної покрівлі:

Дизайн

Незважаючи на попередні оголошення про безліч дизайнерських пропозицій, включаючи тосканську скляну черепицю, сланцеву скляну черепицю, текстуровану скляну черепицю та гладку скляну черепицю, сонячна покрівля Tesla Solar Roof наразі доступна лише в одному дизайні черепиці. Згідно з веб-сайтом Tesla, кожна черепиця має розмір 15 дюймів на 45 дюймів, товщину 5 мм і виготовляється зі скла, полімерів, скловолокна та кремнію. Черепиця розроблена таким чином, щоб нагадувати традиційну асфальтову черепицю.

Гарантія

Tesla надає 25-річну гарантію на продукцію, захист від атмосферних впливів і модулі, яку можна порівняти з гарантіями провідних брендів сонячних панелей. Гарантія також гарантує, що ваша сонячна покрівля буде мати щонайменше 95 відсотків своєї “номінальної пікової потужності” через п’ять років після встановлення, і що вона знизиться не більше ніж на 0.5 відсотків на рік протягом наступних 20 років. по суті, гарантуючи 85-відсоткову продуктивність у 25-му році. Його інвертор має 12.5-річна гарантія, яка відповідає гарантіям на інші марки стрінгових інверторів; однак ця гарантія нижча за гарантії на багато мікроінверторів, які часто становлять від 20 до 25 років.

Скільки коштує сонячна покрівля Tesla?

З новими категоріями складності, описаними вище, трохи складно повністю оцінити вартість сонячного даху Tesla. Вартість значно варіюється в залежності від того, чи є ваш дах “простим” або “складним”, а також в залежності від квадратних метрів вашого даху. Якщо у вас досить невеликий. і не дуже складний. дах, який вже потрібно замінити, ціна сонячного даху, ймовірно, буде цілком порівнянна з ціною нового асфальтового даху плюс сонячні панелі. Однак, зі збільшенням розміру та/або складності вашого даху, ви можете очікувати, що ця цифра швидко зросте.

Чи варто чекати на сонячний дах Tesla??

Стандартні технології сонячних панелей зазвичай оцінюються на основі їх продуктивності, довговічності та гарантій. Однак відсутність прозорості Tesla ускладнює порівняння з традиційними сонячними панелями. Через чотири роки після першого запуску сонячного даху Tesla, компанія все ще не розкрила ефективність черепиці, а клієнти все ще стикаються з тривалим часом очікування та несподіваним підвищенням цін.

Якщо ви гостро потребуєте оновлення даху або якщо ви не плануєте оновлювати дах протягом деякого часу, сонячна покрівля Tesla може не виправдати вашого довгого очікування. Сонячні панелі надзвичайно надійні (і ми вважаємо, що вони також виглядають чудово)!). Однак, якщо вам потрібно оновити свій дах найближчим часом (але не відразу), і ваш дах не надто складний або великий, ви можете бути хорошим кандидатом на сонячний дах Tesla. Крім того, якщо ви налаштовані на зовнішній вигляд і маєте капітал для покриття витрат, система може бути найкращим вибором для вас, хоча, можливо, варто порівняти Tesla Solar Roof з іншими продуктами для сонячних дахів.

Сонячна черепиця Tesla найкраще підходить для нового будівництва

Більшість існуючих технологій сонячної черепиці також відомі як інтегрована в будівлю фотоелектрика (BIPV), оскільки вони інтегровані в існуючий дах і мають схожий розмір і форму зі стандартною черепицею. Tesla створила дещо інше. У серпні 2016 року Ілон Маск вперше пояснив різницю між сонячною черепицею та сонячним дахом Tesla: “Це не річ на даху. Це дах.”

На відміну від інших видів сонячної черепиці, черепиця Tesla призначена для повної заміни існуючого даху (хоча компанія electrek нещодавно повідомила, що незабаром ви зможете встановлювати її поверх існуючих дахів). В результаті, найбільш економічно вигідним способом їх встановлення є будівництво будинку, а це означає, що вони найкраще підходять для покупців, які мають право голосу при виборі дизайну та матеріалів для свого нового будинку. Хоча це не означає, що їх не можна використовувати на існуючих будинках, модернізація вашого даху за допомогою сонячної черепиці Tesla означає зняття існуючого даху (що Tesla зробить для вас). Таким чином, модернізація вашого даху за допомогою сонячної черепиці Tesla є доцільною лише тоді, коли ваш дах вже підлягає заміні.

Хто є конкурентами сонячних дахів Tesla?

Хоча галас навколо прославленого продукту Tesla для даху створив враження, що це нова концепція, це просто продовження блискучої перепакування, яку деякі називають “ефектом Маска”.” Розробка сонячної черепиці та сонячної черепиці розвивалася протягом багатьох років, і ряд компаній зробили спробу розробити універсальне, тонке сонячне середовище для даху, яке можна було б вважати справжнім покрівельним матеріалом, а не доповненням до модуля. Ось деякі з конкурентів сонячних дахів Tesla, які пропонують подібні продукти BIPV:

 • Luma. ця сонячна черепиця може бути інтегрована з будь-яким покрівельним матеріалом і встановлюється аналогічно традиційній металевій покрівлі. Luma позиціонує свій продукт як єдину модернізовану систему сонячної черепиці і може похвалитися ефективністю 22.1 відсоток.
 • Suntegra. цей північно-східний виробник сонячної енергії знаходиться в авангарді лінійки продуктів для сонячних дахів. Компанія родом з Нью-Йорка і почала пропонувати свої два продукти для сонячної покрівлі всього за кілька місяців до анонсу черепиці Tesla. Сонячна черепиця Suntegra призначена для інтеграції з низькопрофільними покрівельними матеріалами і має близько 15.Від 9 до 17.2 відсотки ефективності. Його сонячна черепиця трохи менш ефективна. 13.9 до 15.1 відсоток і призначені для інтеграції зі стандартними плоскими дахами з бетонної черепиці.
 • CertainTeed. спочатку покрівельна компанія, тепер цей підрядник пропонує два продукти для сонячних дахів, зі схожими стратегіями інтеграції з Suntegra. Система Apollo II включає сонячну черепицю для низькопрофільних дахів, яких налічується близько 15.4 відсотки ефективності. Система Apollo Tile II від CertainTeed інтегрує сонячні панелі з плоскими дахами з бетонної черепиці, а її ефективність становить близько 16 відсотків.

Важливо відзначити, що сонячна черепиця і плитка, пропоновані цими компаніями, все ще виділяються на тлі інших покрівельних матеріалів. Ніхто не може конкурувати з Tesla з точки зору естетики або витонченості, але вони пропонують низькопрофільні рішення BIPV, які можуть полегшити естетичні проблеми для деяких покупців сонячних панелей.

Часті запитання про сонячний дах Tesla

Хоча вартість переходу на сонячну енергію висока, а новини та інформація про сонячні дахи Tesla можуть бути заплутаними або майже застарілими, важливо дослідити кожен продукт, компанію та тему, перш ніж приймати рішення. Дізнайтеся більше про сонячний дах Tesla, прочитавши ці поширені запитання:

Залежно від вашого місцезнаходження, Tesla надішле власних інсталяторів або підрядників для налаштування вашої системи після придбання сонячного даху.

Компанія Tesla стверджує, що її черепиця втричі міцніша за середню черепицю і здатна витримати будь-які погодні умови. Вони мають найвищий клас вогнестійкості (клас А) і витримують вітер зі швидкістю 110 миль/год (клас F), тому ви можете почувати себе впевнено навіть в екстремальних погодних умовах.

Tesla пропонує 25-річну гарантію на черепицю, потужність та захист від атмосферних впливів. Крім того, його інвертор має 12.5-річна гарантія, що дає домовласникам спокій за свої інвестиції.

Дізнайтеся, скільки сонячна енергія може заощадити вже сьогодні, перш ніж приймати рішення

Так само, як Tesla не виробляє електромобілі для широких мас, сонячний дах Tesla не підходить для кожного будинку. Багато в чому сонячний дах компанії схожий на її перший електромобіль. Якщо ви є прихильником новітніх технологій, вас не хвилює ціна, і ви готові почекати на продукт з невизначеними термінами виготовлення, тоді очікування сонячного даху від Tesla може бути правильним рішенням для вас.

Крім того, очікування переходу на сонячну енергію має свої ризики, навіть якщо ви зацікавлені в сонячному даху. Вартість переходу на сонячну енергію падає з кожним роком, і вже сьогодні доступні сонячні панелі преміум-класу з високими показниками ефективності та витонченим чорним дизайном. Якщо ви будете роками чекати на сонячний дах Tesla, ви втратите роки економії на рахунках за електроенергію. Ви також ризикуєте втратити фінансові стимули для сонячної енергетики: термін дії багатьох державних податкових пільг вже закінчився, а федеральний інвестиційний податковий кредит для сонячної енергетики буде знижений до 22 відсотків у 2023 році.

Перш ніж ви приймете рішення чекати на сонячний дах Tesla, скористайтеся нашим сонячним калькулятором, щоб дізнатися, скільки ви можете заощадити вже сьогодні, перейшовши на сонячну енергію. Якщо ви готові вивчити варіанти сонячних систем для вашого будинку, приєднуйтесь до EnergySage Marketplace та отримуйте індивідуальні пропозиції від сонячних інсталяторів у вашому регіоні. Ви можете бути здивовані тим, скільки ви можете заощадити, встановивши традиційні сонячні панелі на даху.

Де купити сонячну черепицю для даху

читати на EnergySage

Хочемо перейти на сонячну енергію? Ось все, що вам потрібно знати в Сонячна черепиця: що потрібно знати в 2023 році Найкращі сонячні панелі в 2023 році: Найкращі продукти в порівнянні вартості сонячної покрівлі Tesla vs. Сонячні панелі Сонячні електростанції: що це таке і як вони працюють?

Про Емілі Уокер

Маючи більш ніж п’ятирічний досвід роботи в галузі екології та чистої енергетики, Емілі є експертом в області сонячних батарей, акумуляторів, технологій і політики управління енергією. Вона має ступінь магістра наук з екологічної науки та політики Університету Джона Хопкінса та ступінь бакалавра з екологічних наук та біології Коледжу Колбі [ Емілі завжди шукає способи жити більш екологічно і в даний час знаходиться в процесі електрифікації свого будинку.

Контур сонячного даху “TESLA” в Giga Texas тепер показує всі літери [ВІДЕО]

новини, галузі, сонячний, tesla

Нещодавнє відео з дрона Джеффа Робертса показує, що Tesla Giga Texas майже закінчила накреслення літер на сонячному даху, де написано “Tesla”.” (через @JeffRoberts).

Хоча сонячний дах все ще виглядає незавершеним, напис, здається, майже закінчений з контурами літер.

Наразі незрозуміло, чи будуть сонячні панелі покривати весь дах чи ні, хоча, схоже, саме в цьому напрямку рухається Tesla. Один з користувачів у темі зазначив, що на даху заводу можна було б розмістити близько 80 000 сонячних панелей.

На додаток до сонячного даху, відео з дрона показує ряд інших модернізацій, оскільки Tesla, як повідомляється, готується випустити понад 200 одиниць Model Y. Інші оновлення включають зону лиття, навантажувальні доки, зону штампування, численні оновлення загальної збірки та багато інших.

Відео також з’явилося всього через тиждень після того, як Tesla додала кібер-вертолітний майданчик до Giga Texas, на додаток до нових плантацій в прилеглих районах.

Нижче ви можете побачити повне відео Джеффа, зняте 28 серпня в Техаському центрі Tesla‘s Giga Texas.

Інші статті в категорії: Tesla

новини, галузі, сонячний, tesla

Глобальний огляд нових суперчарджерів Tesla: 19-25 червня 2023 року

Погляньте на список всіх нових зарядних станцій Tesla, які були введені в експлуатацію по всьому світу минулого тижня, завдяки даним Supercharge.Про Емілі Вокер та форуми TMC: Дата відкриття Місцезнаходження Кількість кіосків Потужність Офіційний лістинг 19 червня 2023 року B1, Блок F, No. 1155 Baodai West Road, район Gusu, місто Сучжоу, провінція Цзянсу, Китай []

новини, галузі, сонячний, tesla

Глобальний огляд нових суперчарджерів Tesla: 12-18 червня 2023 року

Ознайомтеся з усіма новими суперчарджерами Tesla, які відкрилися по всьому світу на минулому тижні, завдяки даним Supercharge.інформація та форуми TMC: Дата відкриття Місцезнаходження Кількість кіосків Потужність Офіційний лістинг 12 червня 2023 року 3186 Lawrenceville-Suwanee Rd, Suwanee, GA, USA 12 250 кВт Недоступно 12 червня 2023 року B1, 299 Hechang Road, Binhu []

новини, галузі, сонячний, tesla

Основні моменти Tesla 99.9% часу безвідмовної роботи суперчарджера [ВІДЕО]

У понеділок Tesla поділилася коротким відеороликом, в якому висвітлила свою потужну мережу суперчарджерів. Ця мережа легко інтегрується з автомобілями Tesla, які автоматично прокладають маршрути і розраховують час зарядки, необхідний для дорожніх поїздок. За словами співробітника Tesla Вільяма, який працює в Site Engineering, він пояснює, що суперчарджери в основному призначені для поїздок на великі відстані, називаючи їх “також [].

Технологічний підприємець Ілон Маск пропонує свою довгоочікувану пропозицію сонячних панелей, які тепер готові до встановлення в будинках по всьому світу.

новини, галузі, сонячний, tesla

ОСТІН, штат Техас. Покрівельна індустрія Техасу в очікуванні після оголошення на вихідних про те, що сонячна покрівля Tesla може бути доступна в цьому році для широкої установки.

Генеральний директор Tesla Ілон Маск у недільному твіті повідомив, що компанія планує запропонувати цей дах по всьому світу пізніше цього року: Tesla нарощує установку сонячних дахів по всій території США! Ілон Маск написав з відчутним хвилюванням, запрошуючи покрівельників бути готовими до монтажних робіт. Буде проведено навчання, тому попередній досвід не потрібен.

Він навіть надав посилання, за яким покрівельники можуть подати заявку на роботу: https://www.тесла.com/solarroofjobs. Крім того, Patch отримав підручник для сонячних покрівельників під назвою “Смішні посібники для працівників Tesla”.

Цікавився місцевою нерухомістю? Підпишіться на нову розсилку Patch, щоб першими дізнаватися про дні відкритих дверей, нові списки та багато іншого.

Tesla нарощує установку сонячних дахів по всій території США! Буде проведено навчання, тому попередній досвід не потрібен. Подати заявку на https://t.co/84BkZvuBn8- Elon Musk (@elonmusk) 16 лютого 2020 р

Сайт Mashable писав про розробку, відстежуючи кам’янистий шлях, який пройшла Tesla при запуску свого продукту Solar Roof. Як повідомляється на сайті, спочатку представлений в жовтні 2016 року, Solar Roof пройшов кілька модернізацій, перш ніж нарешті з’явився в широкому продажі в цьому році.

Схоже, що Tesla вже виправила всі помилки, зробив висновок генеральний директор компанії, а представник компанії надіслав Patch деякі специфікації:

Цікавиться місцевою нерухомістю? Підпишіться на нову розсилку Patch, щоб першими дізнаватися про дні відкритих дверей, нові оголошення та багато іншого.

У відповідь на заяву Маска один з користувачів запитав, чи будуть сонячні дахи вироблятися виключно на нью-йоркській гігафабриці Tesla. Спочатку так, але потім буде сенс локалізуватися ближче до клієнтів, відповів Маск, порівнюючи план з тим, якого дотримуються в автомобільній промисловості. Майже такий самий план, як і для автомобілів.

Що може бути пов’язано або не пов’язано з новинами, Маск викликав широкий резонанс і спекуляції на початку цього місяця, змінивши місце розташування свого облікового запису на Остін з Каліфорнії. Хоча фірмова компанія Маска, Tesla, базується в Пало-Альто, штат Каліфорнія, відомо, що він часто змінює свій BIOS в соціальних мережах, щоб відобразити свої реальні рішення, відзначають деякі оглядачі.

В окремому твіті Маск опублікував графіку із загадковим підписом Giga Texas. посилюючи спекуляції щодо його потенційних планів побудувати ще одну гігафабрику Tesla в Центральному Техасі.

Відомий як своїм інтелектом, так і шоу-менеджментом та чуттям до драматичних оголошень, поки що ніхто не може здогадатися, скільки бізнесу може бути створено в Штаті Самотньої Зірки щодо продуктів сонячної енергії. Наразі технологічний підприємець підняв дах з точки зору нестримних спекуляцій щодо можливостей.

Solar Roof замінює ваш існуючий дах і оживляє його за допомогою красивих сонячних плиток, які можуть забезпечувати ваш будинок енергією, яку ви виробляєте, протягом десятиліть, йдеться на сайті Tesla. Solar Roof замінює ваш існуючий дах і оживляє його красивою сонячною черепицею, яка може забезпечувати ваш будинок енергією, яку ви виробляєте, протягом десятиліть.

Щоб побачити фотографії, як виглядає сонячний дах, натисніть тут.

Отримуйте більше місцевих новин прямо на свою поштову скриньку. Підпишіться на безкоштовні розсилки та оповіщення Patch.

Залишити відповідь