Найкращий напрямок для сонячних панелей. Західна сонячна батарея, орієнтована на захід

Найкращий напрямок для сонячних панелей

Кетрін Галлахер. письменниця та експерт з питань сталого розвитку. Вона має ступінь бакалавра.A. з англійської літератури від Університету Чепмена та сертифікат зі сталого туризму від GSTC.

найкращий, напрямок, сонячних, панель, західна, сонячна

  • Поділитися
  • Електронна пошта

Сонячні панелі набувають популярності як екологічно чиста інвестиція, яка буде виробляти відновлювану енергію у великих масштабах протягом багатьох років. Навіть після того, як ви прийняли первинне рішення про перехід на сонячні панелі, є ще кілька речей, які слід врахувати. серед кількості, розміру та потужності, ви захочете дослідити найкращий напрямок для сонячних панелей, до яких вони будуть звернені. Незалежно від того, чи встановлена система на даху, навісі або на землі, напрямок панелей є основним фактором, що впливає на кількість енергії, яку виробляє ваша система.

Знання напрямку вашого даху допоможе визначити найкраще розташування системи сонячних панелей на даху, оскільки від цього залежить, скільки природного сонячного світла будуть отримувати панелі протягом дня. Якщо ви звернулися до компанії, яка встановлює ваші панелі, вони повинні допомогти вам визначити найоптимальніший напрямок, але ще одним варіантом є використання Google Maps. Просто введіть свою адресу і порівняйте напрямок вашого даху на супутникових знімках з наданою компасною сіткою.

Випадок з панелями, орієнтованими на південь

У Північній півкулі сонячні панелі, як правило, більш ефективні, коли вони звернені на південь. За даними Energy Sage, проекту чистої енергії, розробленого Міністерством енергетики США, щоб допомогти споживачам у виборі сонячного обладнання, сонячні панелі, орієнтовані на схід або захід, зазвичай виробляють на 20% менше електроенергії, ніж якщо б вони були орієнтовані на південь. З точки зору кутів, фіксована система, встановлена на даху, повинна бути під кутом, що дорівнює широті місця, де встановлені панелі, зазвичай від 30 до 45 градусів. Якщо ваш дах звернений не в правильному напрямку, ви можете відрегулювати кут нахилу панелей, щоб нівелювати вплив напрямку.

Однак це не означає, що ви не отримаєте вигоди від сонячних панелей, якщо ваш дах не виходить прямо на південь. Сонячні панелі на даху все одно будуть виробляти достатньо електроенергії, щоб заощадити ваші гроші на рахунках за комунальні послуги, навіть якщо вони будуть розташовані в інших напрямках. Насправді сонячні панелі будуть виробляти електроенергію, навіть якщо ви живете в регіоні зі сніжною або похмурою погодою. У цих випадках вам може знадобитися інвестувати в кілька додаткових панелей, особливо якщо ви плануєте забезпечувати енергією весь свій будинок за допомогою сонячної енергії.

Що робити з дахом, орієнтованим на північ

Системи, орієнтовані на північ, як правило, вважаються найгіршим місцем для виробництва сонячної енергії. Це можливо, але, швидше за все, буде потрібно додаткове кріплення, щоб зорієнтувати панелі так, щоб вони були проти природного нахилу вашого даху, а не сиділи врівень з дахом. Розгляньте наземну систему або навіть систему на даху окремого гаража, якщо північна сторона даху є вашим єдиним варіантом.

Випадок для панелей, орієнтованих на захід

Існує кілька досліджень, які свідчать на користь панелей, орієнтованих на захід, включаючи опитування, проведене Opower, компанією-розробником програмного забезпечення, яка працює з електричними компаніями для управління взаємовідносинами з клієнтами. Компанія дослідила 110 000 каліфорнійських будинків і виявила, що в той час як більшість сонячних панелей спрямовані на південь, оскільки він захоплює найбільше енергії протягом дня, системи, орієнтовані на захід, максимізують виробництво ближче до вечора, коли власники будинків частіше запускають посудомийну машину, вмикають світло і дивляться телевізор. У цьому випадку найбільш оптимальним напрямком для розміщення сонячних панелей може бути десь між півднем і заходом, в залежності від того, в який час доби ви використовуєте найбільше енергії. Таким чином, ви можете скористатися перевагами, які приносять обидва напрямки.

В іншому дослідженні, опублікованому в журналі “Сонячна енергія”, досліджувалося оптимальне розміщення сонячних батарей з використанням моделі типової сонячної панелі і розраховувалися результати для кожного можливого розміщення в 1 000 різних місцях по всій території США. Наприклад, в Остіні, штат Техас, сонячні панелі, орієнтовані на захід, виробляли на 14% менше енергії, ніж панелі, орієнтовані на південь, протягом року; проте в літні місяці різниця становила лише 1%. Дослідження також показало, що якщо враховувати енергію, вироблену в години пікового навантаження з 3 p.m. до 7 п.m., то західна орієнтація була найефективнішою.

Що це означає? Так, деякі комунальні компанії намагаються уникнути сплесків споживання електроенергії пізно ввечері та вдень, тому вони беруть додаткову плату в ці періоди. Якщо ви живете в районі, де тарифи на комунальні послуги дорожчі в залежності від часу використання, можливо, варто розглянути можливість встановлення панелей, орієнтованих на захід, а не на південь.

Вирішити, під яким кутом встановлювати сонячні панелі, непросто, оскільки для кожної пори року оптимальний кут різний. Навесні цей кут становить 45 градусів. Взимку. 60 градусів. А влітку. 20 градусів. Загалом, стаціонарні сонячні панелі повинні мати нахил від 30 до 45 градусів.

Ви можете встановити сонячні панелі на плоскому даху, але вони більш ефективні під кутом 45 градусів на південь, чого можна досягти за допомогою кріплень.

Який найкращий кут та орієнтація для сонячних панелей?

Ми заробляємо комісію з партнерських посилань на Forbes Home. Комісійні не впливають на думки та оцінки наших редакторів.

найкращий, напрямок, сонячних, панель, західна, сонячна

Зміст

Ми всі чули, що сонце сходить на сході, а заходить на заході. Однак рух сонця протягом дня трохи складніший. Чому це важливо? Що ж, якщо ви зацікавлені в продуктивності сонячних панелей.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених тут. Ми не представляємо інформацію про кожну доступну пропозицію. Інформація та цифри економії, наведені вище, слугують лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Забезпечте свій будинок сонячною енергією

Знайдіть мережу надійних інсталяторів для вашої сонячної системи, сонячних панелей та потреб в електроенергії. Знайдіть інсталятора сонячних панелей вже сьогодні!

Орієнтація сонячних панелей

Орієнтація сонячної панелі. це просто напрямок сторін світу: північ, південь, схід чи захід. Типове застосування сонячних панелей буде слідувати істинному напрямку, а не вирівнюватися з магнітними полюсами. Наприклад, істинна північ збігається з істинною земною віссю, а не з північним полюсом.

Будинки, сонячні панелі яких спрямовані прямо на схід або захід, вироблятимуть приблизно на 20% менше енергії. Правильна орієнтація сонячних панелей для будинків, розташованих на північ від екватора, спрямована на південь. Для будинків, розташованих на південь від екватора, він буде протилежним. зверненим на справжню північ. Це забезпечить найкращу орієнтацію, щоб забезпечити найбільший час перебування на сонці та вироблення найбільшої кількості електроенергії.

Кут нахилу сонячних панелей

Кут нахилу сонячних панелей. це просто вертикальний нахил ваших сонячних панелей. Це може бути трохи складніше зрозуміти, оскільки правильний нахил залежить від географічного розташування та пори року. З точки зору географічного розташування, кут нахилу панелей буде збільшуватися в міру віддалення від екватора. Для контексту, в таких штатах, як Техас і Флорида, сонце знаходиться вище в небі, що означає, що сонячні панелі в нижчих штатах, таких як ці, потребують меншого нахилу.

У таких штатах, як Нью-Йорк і Мічиган, сонце знаходиться набагато нижче в небі, а це означає, що сонячні панелі в північних штатах потребують більшого нахилу.

Визначення оптимального кута нахилу сонячних панелей за поштовим індексом

Щоб знайти оптимальний кут для ваших сонячних панелей, виконайте пошук в Google за широтою вашої домашньої адреси або поштового індексу. Як правило, ідеальний кут для ваших сонячних панелей дорівнює або близький до широти вашого будинку. Однак, правильний кут нахилу сонячних панелей буде коливатися протягом року.

Для літа та теплих місяців це буде 15 градусів мінус ваша широта. Для зими та прохолодних місяців ідеальний кут нахилу сонячних панелей становитиме 15 градусів, доданих до вашої широти.

Кут нахилу сонячних панелей та вплив пори року

На правильний кут нахилу сонячних панелей впливатиме не лише ваше географічне розташування, але й те, як сонце змінюється з кожним сезоном. Протягом літніх місяців сонце буде сидіти вище в небі. А взимку сонце буде сидіти нижче на небі. Це означає, що для того, щоб отримати максимальну продуктивність від ваших сонячних панелей, вам потрібно буде змінювати нахил з кожним сезоном.

Однак більшість сонячних панелей, встановлених для домашнього використання, монтуються на даху під фіксованим кутом. Це означає, що процес зміни кута нахилу сонячних панелей з кожним сезоном може бути досить складним. Існують системи, які можна встановити, які будуть відстежувати вісь сонця і з часом регулювати кут нахилу. Але в даний час ці системи дуже дорогі. І хоча вони збільшують продуктивність ваших панелей, збільшена вартість може не виправдати початкових інвестицій.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або на які підписуєтесь через цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг і розміщення будь-яких пропозицій, перелічених тут. Ми не надаємо інформацію про всі доступні пропозиції. Інформація та цифри економії, зображені вище, наведені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Порівняйте ціни від провідних інсталяторів сонячних панелей

Безкоштовні розрахунки без зобов’язань

Фактори, що впливають на оптимальний кут нахилу сонячних панелей

Оскільки кути нахилу сонячних панелей. це вертикальний нахил вашої сонячної системи, різні фактори забезпечують оптимальний кут для ваших сонячних панелей.

Нахил даху

Звичайно, кожен дах спроектований по-різному, тому важливо враховувати нахил даху перед встановленням сонячних панелей.

Наприклад, встановлення сонячних панелей на даху з крутим нахилом може означати, що ви не зможете досягти оптимального нахилу за допомогою традиційної стелажної системи. Тому, залежно від того, наскільки крутий кут нахилу вашого даху, найкраще, що ви можете зробити. це встановити панелі плоско до даху.

Встановлення сонячних панелей на дахах з низьким кутом нахилу також може бути складним, оскільки вони можуть потребувати спеціальних стелажів, якщо ви хочете нахилити їх під оптимальним кутом. Сонячні панелі, встановлені врівень з поверхнею даху під низьким кутом, вироблятимуть менше електроенергії та зменшать заощадження на сонячній енергії.

Широта

Щоб отримати виняткову економію сонячної енергії, ви хочете, щоб ваші сонячні панелі були розташовані під кутом, який оптимізує експозицію сонячного світла для цього місця. Це досягається шляхом нахилу сонячних панелей під тим же кутом, що і широта вашого будинку. Для більшості домовласників ідеальний кут для встановлення сонячних панелей близький або дорівнює широті вашого будинку. Цей кут зазвичай становить від 30 до 45 градусів. Це гарантує, що ваш будинок буде отримувати максимальну середню потужність від вашої сонячної енергетичної системи протягом року.

Пора року/сезон

Пора року, безумовно, може відображати, наскільки ефективно працюють ваші сонячні панелі завдяки положенню сонця. Наприклад, взимку в північній півкулі сонце знаходиться нижче до горизонту. Тому вашим сонячним панелям складніше вловлювати сонячне світло для створення енергії.

Однак встановлення панелей під кутом, більшим, ніж ваша широта (близько 60 градусів), може допомогти протистояти зимовим спадам виробництва. Крім того, ви хочете переконатися, що ваші сонячні панелі встановлені під таким кутом, щоб сніг міг легко зісковзувати.

Кращі сонячні компанії по штатам та містам

Що важливіше: кут чи орієнтація?

Через всі нюанси і різні фактори, пов’язані з визначенням правильного кута нахилу ваших сонячних панелей, ви можете подумати, що це найважливіший фактор при установці. Однак вірно і протилежне. Коли справа доходить до сонячних панелей, визначення правильної орієнтації є найважливішою змінною.

Неправильна орієнтація означатиме, що ваші панелі не отримають достатнього часу перебування на сонці, що різко знизить вироблення електроенергії. Неправильний кут при правильній орієнтації буде виробляти більше енергії, ніж правильний кут при неправильній орієнтації.

Сонячні панелі. чудовий спосіб підвищити ефективність вашого будинку та зменшити вуглецевий слід. Існує багато факторів, які слід враховувати при прийнятті рішення про перехід на сонячну енергію, окрім потенційної економії коштів. Компанія, яку ви оберете, матиме знання, щоб встановити ваші сонячні панелі належним чином, однак, знання кількох ключових принципів встановлення сонячних панелей завжди є гарною відправною точкою.

Правильна орієнтація та кут нахилу сонячних панелей. ідеальне місце для початку, оскільки ці два фактори мають найбільший вплив на ефективність. Проаналізуйте інформацію, викладену в цій статті, та опрацюйте цифри, які стосуються місця розташування вашого будинку. Це дозволить вам порівняти інформацію з вашим інсталятором сонячних панелей, щоб переконатися, що ваші панелі налаштовані на максимально ефективну роботу.

Шукаємо безпроблемну установку сонячних панелей

Знайдіть мережу надійних інсталяторів для сонячних систем, сонячних панелей та потреб в електроенергії. Знайдіть інсталятора сонячних панелей вже сьогодні!

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених у цьому документі. Ми не надаємо інформацію про кожну доступну пропозицію. Інформація та цифри економії, наведені вище, призначені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Часті запитання (FAQ)

Чи варто нахиляти сонячні панелі?

Так. ваші сонячні панелі повинні збирати сонячне світло, щоб успішно виробляти сонячну енергію. Тому ви хочете переконатися, що ваша сонячна панель нахилена, щоб захопити якомога більше сонячного світла. Тому, щоб отримати максимальну середню продуктивність вашої сонячної електростанції, вам слід нахилити сонячні панелі під кутом, близьким до кута, що відповідає широті вашого будинку.

Який найкращий напрямок для сонячних панелей?

Оскільки сонце завжди знаходиться в південній половині неба (в північній півкулі), сонячні панелі, які виходять на південь, будуть отримувати найбільше прямих сонячних променів і, отже, це найкращий напрямок для сонячних панелей.

Чи повинні сонячні панелі бути орієнтовані на південь?

Хоча сонячні панелі не обов’язково повинні бути орієнтовані на південь, це ідеальний напрямок для отримання максимальної потужності. Однак панелі, орієнтовані на схід чи захід, все одно можуть вловлювати сонячне світло та генерувати енергію. Більшість компаній, що займаються сонячною енергетикою, надають рекомендації та поради щодо найкращого кута для встановлення сонячних панелей.

Отримуйте поради експертів щодо вашого будинку, поради щодо дизайну, скільки платити професіоналам та найму експертів, які доставляються вам щодня.

Я згоден отримувати розсилку новин Forbes Home по електронній пошті. Будь ласка, ознайомтеся з нашою Політикою конфіденційності для отримання додаткової інформації та деталей про те, як відмовитися.

Куди повинні бути повернуті мої сонячні панелі: на південь чи схід-захід?

Останнім часом з’явилося чимало новин про встановлення сонячних панелей на 500 000 будівель у Великобританії, що свідчить про те, що панелі можуть бути повернуті в неправильному напрямку! Провідний експерт з сонячної енергетики, професор Ральф Готтшалг з Університету Лафборо, зробив новину на минулому тижні, коли заявив, що тисячі доброзичливих людей у Великобританії встановили свої панелі неправильним чином. За повідомленням британської газети The Telegraph, професор Готтшальг закликає Великобританію слідувати нещодавній політиці Німеччини щодо розміщення панелей на дахах, орієнтованих зі сходу на захід, щоб згладити подачу енергії протягом дня і запобігти сплескам потужності опівдні.

Традиційно установки сонячних панелей (у північній півкулі) були орієнтовані таким чином, щоб панелі були звернені на південь, щоб поглинати максимальну кількість сонячної енергії в середині дня, коли сонце є найсильнішим. Але в деяких випадках це може створювати надлишок енергії, який витрачається даремно. і навіть більше, люди розглядають переваги орієнтації своїх панелей таким чином, щоб вони відповідали потребам пікових годин споживання енергії, вранці, і навіть більше, пізно вдень і ввечері.

Як найкраще орієнтувати сонячні панелі? Ну, це залежить від кількох речей!

Енергія для особистого використання чи для продажу назад в мережу?

Якщо ваші панелі призначені для генерації енергії для особистого використання, і ви не продаєте енергію в мережу, тоді вам потрібно врахувати, коли ви споживаєте найбільшу кількість енергії, і чи є у вас система для зберігання надлишкової енергії. Наприклад, якщо ви живете в лісі поза мережею, і у вас є акумулятор для зберігання енергії в темний час доби, то, можливо, ви захочете вибрати панелі, орієнтовані на південь, щоб максимізувати вироблення енергії в полуденний час. Але якщо ви просто намагаєтеся зменшити свій щомісячний рахунок за електроенергію, виробляючи частину власної енергії, або якщо ви інвестор, який продає електроенергію в мережу, тоді ви можете врахувати часи пікового споживання енергії, які часто відображаються на більш високих цінах на енергію, і максимізувати виробництво сонячної енергії, щоб воно збігалося з цими періодами. Установка зі сходу на захід (або просто система, орієнтована на захід) набуває все більшої популярності у світі сонячної енергетики. У Німеччині, з нещодавніми змінами в політиці, системи “схід-захід” вже стали реальністю в промислових масштабах, як це можна побачити на прикладі цього мегаватного проекту в Хольценграбені.

Чи платить/нараховує ваше комунальне підприємство більше у пікові періоди?

Вартість електроенергії там, де ви живете, є важливим фактором, незалежно від того, чи виробляєте ви енергію для особистого використання, чи продаєте її назад в мережу. Очевидно, що в обох цих випадках, якщо ви живете в штаті або провінції, де вартість електроенергії змінюється в залежності від часу доби, ви хочете максимізувати свої інвестиції, виробляючи більше енергії в пікові періоди, коли на неї є найбільший попит. Наприклад, у провінції Онтаріо більшість споживачів електроенергії платять за цінами за час використання, що відповідає трьом цінам: одна для позапікового, одна для середньопікового та одна для пікового попиту, які коливаються від 7 до 13 центів.5 центів за кВт-год до 13.5 центів за кВт-год. Система зі сходу на захід може служити вам краще, якщо ви платите більше за електроенергію саме тоді, коли вона вам потрібна, вдень і рано ввечері. Важливо перевірити деталі угод про мережевий облік або “зелений” тариф, які діють там, де ви живете.

Давайте порахуємо: Лафборо, ось і ми!

Отже, що WhatNextNow Solar Discover має сказати про орієнтацію панелей? Давайте відвідаємо університетське містечко професора Готтшальга в Лафборо і подивимося на цифри. Очікується, що сонячна електростанція середнього розміру 5 кВт, орієнтована на південь, буде генерувати близько 4700 кВт-год електроенергії на рік у цьому місці. Якщо ми зменшимо нахил панелей (скажімо, до кута 10 градусів від горизонталі) і направимо панелі на захід, розрахункова генерація знизиться приблизно до 4200 кВт-год. Зрозуміло, що ми втрачаємо трохи більше 10 відсотків нашого річного виробництва, але не всі кВт-год електроенергії створені рівними. Якщо у вашій місцевості існує ціноутворення за часом використання, панелі, орієнтовані зі сходу на захід, будуть генерувати більше електроенергії в години пікового попиту, що призведе до економії, яка може легко компенсувати ці 10 відсотків втрат на щорічній основі.

На закінчення.

Незалежно від того, орієнтована ваша система на південь чи на схід/захід, ви все одно робите послугу собі та планеті, виробляючи власну електроенергію за допомогою сонячної енергії. Якщо ви ще не встановили панелі, розгляньте свої варіанти. Ви можете почати з ознайомлення з WhatNextNow Solar Discover і погратися з функцією орієнтації, щоб побачити вплив різних варіантів розташування панелей. За допомогою Discover кожен може дізнатися, що він міг би виробляти з точки зору сонячної енергії, якби у нього була власна система. Вам не цікаво??

Чи працюватимуть сонячні панелі на даху зі східною орієнтацією?

Сонячні панелі зазвичай встановлюються на дахах, тому у власників будинків є лише кілька варіантів, коли справа доходить до їх орієнтації. Азимут також відомий як 0°, що означає напрямок на північ, і 180°, що означає напрямок на південь.

З якого боку до сонячних панелей краще повернутися?

Сонячні панелі, орієнтовані на південь у Північній півкулі, де розташовані Сполучені Штати, вироблятимуть найбільше електроенергії.

В середньому протягом року сонце світить прямо над екватором. Ви можете отримати найбільше сонячного світла, якщо стоїте обличчям на південь до екватора, якщо ви знаходитесь на північ від нього. Сонце перетинає південну половину неба протягом усього року в будь-якій частині світу на північ від тропіка Рака (23,4° північної широти). Це стосується всієї території США.S. материк.

Сполучені Штати орієнтовані на південь, тому сонячні панелі, орієнтовані на південь, завжди будуть звернені до сонця.

Які переваги має орієнтація сонячних панелей на південь?

Сонце сходить на східному небосхилі Північної півкулі, заходить на західному, а весь свій час проводить у південній половині неба. Через це при стаціонарному розміщенні сонячних панелей. наприклад, на ваш дах. Повернувшись обличчям прямо на південь, ви отримаєте найбільше електроенергії. Сонячне світло потрапляє прямо на південь.

Для сонячних установок, орієнтованих на схід, потрібен мережевий облік

Власники сонячних будинків отримують рахунки відповідно до їх чистого використання електроенергії за допомогою лічильників. Розглянемо випадок, коли ваші сонячні панелі виробили 500 кВт-год електроенергії за один місяць, але ваш будинок використав 501 кВт-год. В результаті нетто-обліку вам буде виставлено рахунок за 1 кВт-год електроенергії. Під час використання не має значення, чи працює ваш будинок від електромережі, чи від сонячної енергії. З мережевим обліком це не має значення. Враховується лише ваше чисте використання.

Проблема зі східними панелями без мережевого обліку

Як результат, власник сонячного будинку повинен використовувати якомога менше електроенергії з мережі без мережевого обліку. Будь-яка додаткова сонячна електроенергія, з точки зору власника будинку, значною мірою витрачається даремно (хоча комунальне підприємство все одно отримує значні вигоди). Однак більшість людей щодня виходять з дому на роботу та навчання. Коли нікого немає вдома, електроенергія може зникнути, а якщо це рано вранці, ваш будинок ще не встиг прогрітися, і кондиціонер не працює.

Зверніться до Green Convergence для встановлення сонячних панелей

Якщо ви шукаєте спосіб заощадити гроші, орієнтувати сонячні панелі у правильному напрямку для вашого будинку та генерувати максимально можливу кількість енергії, зв’яжіться з нами, і ми допоможемо вам вивчити ваші варіанти встановлення сонячних панелей.

Залишити відповідь